PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ ا N95 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

aslanaslan
11-12-2007, 06:46
آقا توي گوشياي نوكيا نميشه فايلاي جار يا sis رو با بلوتوث بفرستي. تو 95 هم همين صادقه ؟
اگه نصب نشده شو داشته باشی از همشون میشه فرستاد. ولی وقتی نصب شده باشن و فایل اصلی هم نداشته باشی، باید با نرم افزار بفرستی.

aslanaslan
11-12-2007, 06:56
اصلان گوشی خودت چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
گوشی 1: W810
گوشی 2: w950
گوشی 3: N73
گوشی 4:(به زودی) N95 8GB!

actooor
11-12-2007, 11:34
عزیز من نقشه ها روی رم قبلی هستن...پاک نشدن...می خوام ببینم چجوری روی این رم 2گیگ بیارم نقشه هارو؟؟؟؟

aslanaslan
11-12-2007, 13:31
عزیز من نقشه ها روی رم قبلی هستن...پاک نشدن...می خوام ببینم چجوری روی این رم 2گیگ بیارم نقشه هارو؟؟؟؟

تا اونجا که من میدونم، هیدن هستن. پس اول دیدن هیدن ها رو فعال کن، بعدش انتقال بده... البته فکر کنم.

HAMID.MCI
11-12-2007, 13:31
دوست عزیز.من با هر دو گوشی کار کردم. تو خرید 95 شک نکن.مخصوصا مدل 8 گیگیش. 93 مشکلات زیادی داره که مهمترینش بزرگ بودن و بد حمل بودنشه.دوربین 95 بخوبی جواب می ده و رم و سرعت بالاتری داره.ولی 93 موتور سه بعدیش قوی تره که واسه بازی کردن شاید بهتر باشه ولی من اصلا توصیه نمی کنم! اگه 95 نگیری پشیمون میشی
مرسی دوست عزیز اما نظر من روی معمولیشه نه 8گیگ .راستی قضیه ی باتریشم
که واسه ی من معضل شده بود. اونقد رفتم دتبالش تا فهمیدم .یکی ازرفقای خودم ان 95داره ازش پرسیدم گفت 3روز یه بار شارژش میکنم اون میگفت شارژ اولیشو 24 ساعت گذاشته که با صحبت ان دوستمون که میگفت اصلا"شارژ اولیه نمیخواد متضاده اما حالا وا سه ی اطمینان میخواستم ببینم اگه 24 ساعت شارژ اولیش کنی ضرری به باتری نمیرسه؟:10::5::20:

Mojtaba N87
11-12-2007, 13:35
سلام
آقا توي گوشياي نوكيا نميشه فايلاي جار يا sis رو با بلوتوث بفرستي. تو 95 هم همين صادقه ؟

اگه فایل های اصلی رو داشته باشی با فایل منجر خود گوشی به علت کپی رایت نمیشه فرستاد.و باید با فایل منجر های دیگه پسوند فایل رو عوض کنی. فایل منجر xplore خودش فایل های جار و سیس رو می فرسته ... بهترین فایل منجره

Mojtaba N87
11-12-2007, 13:39
مرسی دوست عزیز اما نظر من روی معمولیشه نه 8گیگ .راستی قضیه ی باتریشم
که واسه ی من معضل شده بود. اونقد رفتم دتبالش تا فهمیدم .یکی ازرفقای خودم ان 95داره ازش پرسیدم گفت 3روز یه بار شارژش میکنم اون میگفت شارژ اولیشو 24 ساعت گذاشته که با صحبت ان دوستمون که میگفت اصلا"شارژ اولیه نمیخواد متضاده اما حالا وا سه ی اطمینان میخواستم ببینم اگه 24 ساعت شارژ اولیش کنی ضرری به باتری نمیرسه؟:10::5::20:

من شک دارم که نفعی داشته باشه ولی مطمئنم که ضرری نداره...

actooor
11-12-2007, 13:47
ما که نفهمیدیم....

omid moosavi
11-12-2007, 19:18
دوستان سلام خسته نباشید خواستم یک تاپیک بزنم در این مورد که همه بدونند این ورژن چقد عالی هست چون خودم دیشب اپ کردم میخوام براتون بازگو کنم مزیت هاشو امیدوارم لذت ببرید خوب میزیم سره بحث اصلی

سرعت پردازش اطلاعات

به شخصه میتونم بگم فوق عالی شده. من قبلا گالری رو با 1 الی 2 ثانیه تاخیر باز میکردم ولی در این ورژن واقعا بیس های فریم ویر عالی کار کرده و در میلی ثانیه پردازش و گالری رو باز کردند APP منیجر یادتون میاد چقد طول میکشید ولی در این ورژن واقعا عالی و بدون هیچ ویتینگ شما میتونید بازش کنید .
سرعت دوربین یادتون میاد که چقد پایین بود ولی با این ورژن در عرض کمتر از یک ثانیه با سویچرش میتونید دوربین رو بالا بیارید و این یکی از مزیتهای فوق العده این ورژن هست
سرعت نصب برنامه ها به طرز شگرفی سرعتشون بالا رفته
یادتون میاد ارور memory fullدر هنگام باز کردن برزور وقتی از چند برنامه استفاده میشد در این ورژن با حداکثر توا رام میتونید برنامه هارو باز کنید بدون هیچ مشکلی واقعا حال کردم با این قسمت فریم ویر

دوربین

علاوه بر سرعت افزایش سویچ دوربین سرعت پرسس عکسها خیلی بالا رفته که واقعا جای تحسین داره
در مورد امکانات جدید باید بگم یه قسمت اضافه شده به نام show viewfinder grid که قابلیت اینو داره که عکس رو بصورت حرفه ای کادر بندی کنه که این واقعا عالیه واقعا با این امکاناتش خیلی عکسهای حرفه ای میشه گرفت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیت عکس هم کمی بالاتر رفته

پلیر و صدا

میتونم بگم پلیر کمی تغییر ظاهری کرده و کمی دیسبیل صدا بهتر شده وبیس ها و تریبلها بهتر به گوش ادم میرسه یه چنتا عکس از پلیر گوشی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امکانات فوق العاده و جدید

این بخش جذاب ترین بخش این روایت هست بهترین امکاناتش قابلیت اجرای بازی ها انگیج وای دوستان وقتی ایکونشو زدم با یه تریلر دیونه ی بازیهاش شدم واقعا خدا بود اول عین پرو استریت 3 تا ماشین اومدن چقدر زیبا و خوش گرافیک جای تحسین داره البته از قبل رندر شده بود ولی خدا بود تریلرش.
در قسمت بازی ها خودم تاپیک بازیهاشو میزنم
امکانات دیگه اضافه شدن بخش موزیک سنتر بود که باز هم خیلی جالب بود با این اسکرین شات خودتون متوجه میشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم میوزیک سنتر
باطری
میدونم چقدر درد کشیدید سره این ولی مژده بدید که مصرف باطری فوق العاده شده از دیروز تا حالا پدر گوشی رو در اوردم یه خطم خالی نشده

نتیجه گیری که میتونم بکنم اینه که دوستان هر چه سریعتر برای دریافت این فریم اقدام کنند که پشیمانی نداره واقعا نوکیا گل کاشت با این فریم ویر حتما اپدیت کنید گوشیتون رو با تشکر دوستتون بهنام

منبع بهنام (Action _Gamer) در سایت موبایلستان l[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

panther99
11-12-2007, 20:57
آقا شرمنده . شاید سوال من تکراری باشه . ولی جواب سریع میخوام . ممنون میشم
فایلهای با پسوند jar رو که مخصوص گوشیهای جاواست میشه تو گوشیهای نوکیا به خوبی اجرا کرد .
مثل دیکشنری سونی اریکسون رو روی نوکیا N95 میشه استفاده کرد ؟؟؟؟؟

actooor
11-12-2007, 21:03
با با اینقدر دل مارو اب نکن با این اپدیت...من رم کامپیوترم کمه...این برنامه اپدیت را دانلود کردم...ولی نصب نمیشه رو کامپیوتر...میگه که حداقل رم باید 256 باشه...تورو خدا یکی بگه...چیکار کنم...هیچ راهی نیست؟؟؟کمک کنید؟؟؟واسه اپ کردن نمیشه فضا بدید؟؟؟یا کسی اینکارو نمیکنه واسم؟؟؟

W.Bush
11-12-2007, 23:27
با با اینقدر دل مارو اب نکن با این اپدیت...من رم کامپیوترم کمه...این برنامه اپدیت را دانلود کردم...ولی نصب نمیشه رو کامپیوتر...میگه که حداقل رم باید 256 باشه...تورو خدا یکی بگه...چیکار کنم...هیچ راهی نیست؟؟؟کمک کنید؟؟؟واسه اپ کردن نمیشه فضا بدید؟؟؟یا کسی اینکارو نمیکنه واسم؟؟؟

سلام

اول اینو بگم که من آپدیت کردم و اصلاً هم خوشم نیومد:2::2::2:
یه چیزهایی اضافه میشه ها ولی هیچ کدوم غیر از بازی های N-Gage بدرد نمیخورن ولی بدبختانه این بازی هم Trial و بعد 10 بازی تموم میشه OK
این که میگن شارژش دیر تموم میشه هم درست نیست. آپدیت نرم افزاره گوشی رو عوض میکنه و اونم همون شارژه قبلی رو مصرف میکنه
دیگه جونم واست بگهههههه...
سرعتش هم بدتر میشه ولی بهتر نمیشه.اون آقایی که گفته بود گالری رو تو 3سوت باز میکنه هم احتمالاً سریع بعد آپ اینکارو کرده چون اون موقع هیچی توش نیست و سریع باز میشه
گزینه هایی هم توی گوشی اضافه میشه که یکی از دوستان گفته بودن مثل: موزیک پلیر یه پوشه مجزا واسه خودش داره و آرایش و چینش آیکونها عوض میشه که به نظر من هیچ کدوم بدرد نمی خورن
چیزهایی که اضافه میشن هم توی ایران بدرد نمیخورن:41::41::41:
من میگم برو یه کسی رو پیدا کن که آپدیت کرده باشه و با چشم خودت ببین که چه چیزهایی اضافه شده و چیها کم شده
من که خوشم نیومد ولی باز ببینی و خودت راهتو پیدا کنی بهتره

احتمالاً رمت هم 256 فول نیست و برای آپدیت هم باید فول باشه اگه میخوای آپ کنی بهتره بری کافی نت ها چون سرعتش هم بیشتره

New World
12-12-2007, 00:55
اگه فایل های اصلی رو داشته باشی با فایل منجر خود گوشی به علت کپی رایت نمیشه فرستاد.و باید با فایل منجر های دیگه پسوند فایل رو عوض کنی. فایل منجر xplore خودش فایل های جار و سیس رو می فرسته ... بهترین فایل منجره

ممنون حالا ميشه فايل جار يا sis رو كه با بلوتوث گرفتي با كابل رو هاردت بريزي يا نه؟؟

omid moosavi
12-12-2007, 09:35
سلام

یه چیزهایی اضافه میشه ها ولی هیچ کدوم غیر از بازی های N-Gage بدرد نمیخورن ولی بدبختانه این بازی هم Trial و بعد 10 بازی تموم میشه OK
این که میگن شارژش دیر تموم میشه هم درست نیست. آپدیت نرم افزاره گوشی رو عوض میکنه و اونم همون شارژه قبلی رو مصرف میکنه
سرعتش هم بدتر میشه ولی بهتر نمیشه.اون آقایی که گفته بود گالری رو تو 3سوت باز میکنه هم احتمالاً سریع بعد آپ اینکارو کرده چون اون موقع هیچی توش نیست و سریع باز میشه
گزینه هایی هم توی گوشی اضافه میشه که یکی از دوستان گفته بودن مثل: موزیک پلیر یه پوشه مجزا واسه خودش داره و آرایش و چینش آیکونها عوض میشه که به نظر من هیچ کدوم بدرد نمی خورن
من میگم برو یه کسی رو پیدا کن که آپدیت کرده باشه و با چشم خودت ببین که چه چیزهایی اضافه شده و چیها کم شده

احتمالاً رمت هم 256 فول نیست و برای آپدیت هم باید فول باشه اگه میخوای آپ کنی بهتره بری کافی نت ها چون سرعتش هم بیشتره

salam doste aziz lotf konid tapik ra khrab nakonid

aziz man zamin ta asemon tagir mikonad shoma shayad goshiton virus dare

omid moosavi
12-12-2007, 09:36

bad az apdait menoye goshi kamelan shabiy n958gig misavad

omid moosavi
12-12-2007, 09:50
I´m sure you know that there is a new firmware version 20.0.015 for the Nokia N95-1, also known as the classic N95. Today I´ve downloaded this new version and now I´ll bring a little review to you.
The changelog of v20.0.015:

New camera software
Long press on camera button launches camera if shutter is open
New My Nokia SMS tips and mobile web portal system
Demand paging with about 30 MB free RAM after booting.
Search 4.0 integration on standby screen.
N-Gage game previews (FIFA, Asphalt) and portal/shortcut to upcoming N-Gage client
Nokia Music Store client
Keypress bug gone
Music player has a new visualisation
Videos usable as ringtonesAs you can see there are some very good updates.

Now you will never get a failure message when you open too much applications, the new firmware enables demand paging!
Almost 30Mb of free RAM after boot up!
The new N-Gage platform is also included:
with 2 demo-games “Fifa 07″ and “Asphalt 3″:
Fifa 07 for the soccer-fans among us:
The music player menu is in a new order…
The music player itself is in a totally new design:
the music player got one new visualization called “circles”:
This is how it looks:
finally there is the new version of “Maps” included…
The new camera software makes taking pictures much faster…
and got an update, known from the N82, the raster:
last but not least, the speed of the camera with the new firmware

actooor
12-12-2007, 11:25
(بابا ما گفتیم یکی مارو راهنمایی کنه)همه دارن از عوض شدن میگن....

Mojtaba N87
12-12-2007, 14:49
سلام

دوست عزیز، کاش با دقت بیشتری پست می دادی.
این آپدیت چند تا کار اساسی می کنه.یکی همون بازی های ان گیج که به زودی بازی های کاملش میاد.
دوم افزایش عمر باتری.بر خلاف فرمایش شما، این آپدیت فرم ویر گوشی که رابط سخت افزار و سیستم عامل سیمبین هست رو تغییر می ده که با بهینه کردن او عمر باتری بیشتر می شه.این رو فقط من نمی گم...همه می گن.
سوم اینکه ، یه اشکال 95 این بود که نمی شد بدون صدا عکس گرفت و بعد از آپدیت اگه گوشی رو silent باشه ، دوربین هم بی صده عکس می گیره و دیگه تابلو نمی شه!!!
چهارم زیبا و مرتب تر شدن منو ها و اضافه شدن امکان جستجو در اینترنت و فایل های گوشیه!

حالا میشه بپرسم شما از چیه این آپدیت بدتون اومد؟؟؟؟؟؟:5:

Mojtaba N87
12-12-2007, 14:50
(بابا ما گفتیم یکی مارو راهنمایی کنه)همه دارن از عوض شدن میگن....

همونطور که خودت گفتی رمت باید 256 به بالا باشه! پس برو رم بخر :31:

Mojtaba N87
12-12-2007, 14:53
bad az apdait menoye goshi kamelan shabiy n958gig misavad

با فارسی نوشتن علاوه بر رعایت قوانین فروم، تاپیک زیبا تر میشه! :27:

HAMID.MCI
12-12-2007, 20:54
سلام بچه ها میبخشیدا میخواستم بدونم این گوشی هم مثل ان73 تقلبیشم اومده یا نه؟ (منظور لیبل فنلانده)اگه اومده تفاوت قیمتی با اصلیش داره یا نه؟ راه های تشخیص اصل بودن این گوشی رو اگه امکانش هست بنویسید واسم مرسیییی

aslanaslan
12-12-2007, 21:28
سلام بچه ها میبخشیدا میخواستم بدونم این گوشی هم مثل ان73 تقلبیشم اومده یا نه؟
تا اونجا که میدونم، نه، فعلا خبری نیست.

W.Bush
12-12-2007, 22:10
salam doste aziz lotf konid tapik ra khrab nakonid

aziz man zamin ta asemon tagir mikonad shoma shayad goshiton virus dare

سلام
خیلی ببخشید ولی قصد من خراب کردن تاپیک نبود:41: و فقط نظرمو گفتم
ولی بازم ببخشید!!!

راستی چجوری میشه ویروسی بودن رو فهمید (لطفاً نرم افزار را هم بگذارید)

مرسی!

W.Bush
12-12-2007, 22:21

سلام دوست عزیز
میتونم بپرسم عکس اولی رو چطوری آوردید آیا نرم افزار مخصوصی داره یا امکان خود گوشیه که task manager رو نشون میده؟

اگه نرم افزار مخصوصی داره میشه لینکشو بذارید؟ ممنون میشم!

و در مورد عکس دوم:
چطوری صفحه بازی رو افقی کنم؟

راستی چطوری بازی رو از حالت دمو درش بیارم (یعنی از کجا فولشو دانلود کنم)؟

مرسی

W.Bush
12-12-2007, 22:26

سلام

میتونید لینکه اون فایل منجرو بذارید؟
راستی من چند تا دانلود کردم ولی هیچ کدوم به N95 نمی خورد اگه ممکنه یه چیزی بذارید که به این گوشی بخوره.
ممنون میشم!

New World
12-12-2007, 23:12
آقا يكي به ما بگه ميشه فايل جار يا sis رو كه با بلوتوث گرفتي با كابل رو هاردت بريزي يا نه؟؟

tarkan_tan
13-12-2007, 00:32
yeki az mohandesa mitune be soalhaye man javab bede,albate bizahmat
1-age hengame update , sistem<< dc>> shod unvagt che balayiy besare gushi miyad.
2-vagti barnameye( Nokia Software Updater )ro ejra mikonam , minivise cannot connect to nol server
dar hali ke be internet vasl hastam

tarkan_tan
13-12-2007, 01:14
agayune mohandes , ye chize dige:ok
koja mishe amuzeshe kamele update n95 ro peyda kard??
un file 73.9mb ti ro migam

KAZEMLU
13-12-2007, 08:50
دوستانی که دنبال نقشه ایران برای این گوشی هستند من یک تاپیک برای این کار راه انداختم با عنوان:
استفاده از نقشه ایران مختص گارمین روی N95
این هم لینکش:

AHT
13-12-2007, 10:17
دوست عزیز، کاش با دقت بیشتری پست می دادی.
این آپدیت چند تا کار اساسی می کنه.یکی همون بازی های ان گیج که به زودی بازی های کاملش میاد.
دوم افزایش عمر باتری.بر خلاف فرمایش شما، این آپدیت فرم ویر گوشی که رابط سخت افزار و سیستم عامل سیمبین هست رو تغییر می ده که با بهینه کردن او عمر باتری بیشتر می شه.این رو فقط من نمی گم...همه می گن.
سوم اینکه ، یه اشکال 95 این بود که نمی شد بدون صدا عکس گرفت و بعد از آپدیت اگه گوشی رو silent باشه ، دوربین هم بی صده عکس می گیره و دیگه تابلو نمی شه!!!
چهارم زیبا و مرتب تر شدن منو ها و اضافه شدن امکان جستجو در اینترنت و فایل های گوشیه!

حالا میشه بپرسم شما از چیه این آپدیت بدتون اومد؟؟؟؟؟؟:5:

من با این که آپدیت کردم در حالت silent هم صدای دوربین در میاد!!!

Highbury
13-12-2007, 11:14
یه سوال داشتم آیا میشه باتری ان95 هشت گیگ رو روی این گوشی انداخت؟
در این صورت باید عمر شارژ از هشت گیگ هم بیشتر بشه دیگه درسته؟
کیفیت و بلندی صدای هدفون این گوشی چطوره؟میشه از این هندسفری های لوله ای براش گذاشت؟مثل واکمن

W.Bush
13-12-2007, 13:03

موافقم!:41::41::41::41::41:

omid moosavi
13-12-2007, 14:05
سلام دوست عزیز
میتونم بپرسم عکس اولی رو چطوری آوردید آیا نرم افزار مخصوصی داره یا امکان خود گوشیه که task manager رو نشون میده؟

اگه نرم افزار مخصوصی داره میشه لینکشو بذارید؟ ممنون میشم!

و در مورد عکس دوم:
چطوری صفحه بازی رو افقی کنم؟

راستی چطوری بازی رو از حالت دمو درش بیارم (یعنی از کجا فولشو دانلود کنم)؟

مرسی

شما در بازي كشوي گوشي را بكش پايين بازي به صورت افقي در مياد(در مورد همه چيز صدق ميكند)

Mojtaba N87
13-12-2007, 14:19
کیفیت و بلندی صدای هدفون این گوشی چطوره؟میشه از این هندسفری های لوله ای براش گذاشت؟مثل واکمن

دوست عزیز باتری مدل 8 گیگ از نظر فیزیکی بزرگتره (ضخامت بیشتری داره).پس نمی شه از اون تو 95 معمولی استفاده کرد.

در مورد هدست هم، چون 95 دارای جک 3.5 میلیمتریه پس هر نوع هدفونی بهش می خوره...

Mojtaba N87
13-12-2007, 14:21

من این رو خودم بعد از آپدیت در پروفایل سایلنت امتحان کردم! سعی می کنم پی گیری کنم :31:

Mojtaba N87
13-12-2007, 14:24
شما در بازي كشوي گوشي را بكش پايين بازي به صورت افقي در مياد(در مورد همه چيز صدق ميكند)

کاملا درسته!
و به زوری با اومدن ورژن کامل برنامه rotate me می تونید مثل آیفون با افقی و عمودی کردن گوشی زاویه دید رو عوض کنید...

omid moosavi
13-12-2007, 20:06
کاملا درسته!
و به زوری با اومدن ورژن کامل برنامه rotate me می تونید مثل آیفون با افقی و عمودی کردن گوشی زاویه دید رو عوض کنید...

من اينو نصب كردم واقا كفم بريد انگار يك سخت افزار به n95 اضافه ميشه

با افقي يا عمودي كردن خود گوشي تصوير ميچرخد

omid moosavi
13-12-2007, 20:07
کاملا درسته!

.........................

M.etallic.A
13-12-2007, 21:30

همونطوری که دوست خوبمون گفت نمیشه. چون اندازه ش فرق میکنه. کیفیت و صدای هندزفری هم خوبه.

بستگی به پروداکت کد داره عزیز.

aslanaslan
13-12-2007, 23:06
همونطوری که دوست خوبمون گفت نمیشه. چون اندازه ش فرق میکنه. کیفیت و صدای هندزفری هم خوبه.
برین صفحه حدودا 5 تاپیک 8گیگ، عکس تفاوت اندازه این دو باطری هست.

perjixen
13-12-2007, 23:21
آقا این گوشی processor داره؟
اگه داره میشه روش windows mobile نصب کرد؟

W.Bush
14-12-2007, 00:29

سلام
خوبید؟

من کشوی گوشی رو کشیدم پایین ولی جواب نداد و eror داد ولی مشکلی نیست را هشو پیدا کردم

ولی در مورد Task manager چی؟ هیچچی نگفتید!

مرسی از تلاشهای شما

بای

New World
14-12-2007, 00:41
دوست عزيز اين غير ممكنه البته ميگن با شرايطي ميشه كه در واقع كلا همون نميشه ميشه!

Mojtaba N87
14-12-2007, 01:33

این گوشی، پردازنده ای با سرعت 332 مگاهرتز داره.

نمی شه سیستم عامل این گوشی رو عوض کرد. به نظر من سیمبین از ویندوز بهتره...

Mojtaba N87
14-12-2007, 01:45
بستگی به پروداکت کد داره عزیز.

منظورت رو نفهمیدم :31:

Mojtaba N87
14-12-2007, 01:47
من اينو نصب كردم واقا كفم بريد انگار يك سخت افزار به n95 اضافه ميشه

با افقي يا عمودي كردن خود گوشي تصوير ميچرخد

این سخت افزار تو گوشی موجود بود ولی نوکیا این امکان رو نکرده بود :27:

این نرم افزاره الان بتاش اومده! خوب کار می کنه؟

M.etallic.A
14-12-2007, 02:10
منظورت رو نفهمیدم :31:

ببین شما اگه با پروداکت کد زبانهای اروپایی آپدیت کنی موقع سایلنت کردن صدای دوربین قطع میشه اما با پرداکت کد عربی آپدیت کنی به هیچ وجه نمیتونی صدای دوربین رو قطع کنی. حالا دلیلش چیه نمیدونم. اینو من کشف و تستش کردم:20:

aslanaslan
14-12-2007, 10:04
ببین شما اگه با پروداکت کد زبانهای اروپایی آپدیت کنی موقع سایلنت کردن صدای دوربین قطع میشه اما با پرداکت کد عربی آپدیت کنی به هیچ وجه نمیتونی صدای دوربین رو قطع کنی. حالا دلیلش چیه نمیدونم. اینو من کشف و تستش کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
عجب موضوع باحالی!

HAMID.MCI
14-12-2007, 19:16
سلام دویاره.این گوشی به جز باتریش چه عیب مهمی داره؟ مرسی

Mojtaba N87
14-12-2007, 20:22
ببین شما اگه با پروداکت کد زبانهای اروپایی آپدیت کنی موقع سایلنت کردن صدای دوربین قطع میشه اما با پرداکت کد عربی آپدیت کنی به هیچ وجه نمیتونی صدای دوربین رو قطع کنی. حالا دلیلش چیه نمیدونم. اینو من کشف و تستش کردم:20:

ای ول! من نمی دونستم!!!
ولی گوشی دوستم که این کار رو باهاش کردم زبون عربی داره ها! کلی هم نرم افزار عربی و اسلامی بعد از آپدیت اومد توش.با کشفت یکم تناقض داره :41:

Mojtaba N87
14-12-2007, 20:23
سلام دویاره.این گوشی به جز باتریش چه عیب مهمی داره؟ مرسی

یکمی صفحه کشوییش لق می زنه :31:

aslanaslan
14-12-2007, 20:57
هنگ هم میکنه!

W.Bush
14-12-2007, 22:36
جواب بدید دیگه
task manager رو از کجا بیارم؟

M.etallic.A
14-12-2007, 22:55
دکمه منو رو نگه دار چند ثانیه...

HAMID.MCI
14-12-2007, 22:55
هنگ هم میکنه!
:18::18:اوا خاک توسرم این دیگه چه صیغشه؟!!!!!!!!!!یکم هنگمیکنه؟دوکم هنگ میکنه؟میشه تحملش کرد یا بعضی وقتا لج آدمو در میاره!!؟هنگش بیشتر از ان73موزیکاله؟

Mojtaba N87
15-12-2007, 00:27
:18::18:اوا خاک توسرم این دیگه چه صیغشه؟!!!!!!!!!!یکم هنگمیکنه؟دوکم هنگ میکنه؟میشه تحملش کرد یا بعضی وقتا لج آدمو در میاره!!؟هنگش بیشتر از ان73موزیکاله؟

نه دوست عزیز، اذیتت نمیکنه.هنگ کردن تو همه گوشی های سیمبین مشترکه :31:
نگران نباش اصلا،خیلی کم می هنگه!

tarkan_tan
15-12-2007, 01:09
آقا هرکی با باطری n95 مشکل داره توصیه میکنم که اول گوشی رو خاموش کنه بعد بذارتش شارژ.
(واقعاً خیلی فرق میکنه)

The_Last_Samurai
15-12-2007, 01:31
سلام به بچه های کلوپ....:10:

بعد عمری وقت کردیم یه سری بزنیم:5:

هنگ هم میکنه!

بی خیال بابا:18::18::18::18:

من که بدی ازش ندیدم.:8:

ehsssssan
15-12-2007, 03:10
بچه ها به نظرتون مشکل من اگه این کارو بکنم حل بشه؟

ehsssssan
15-12-2007, 03:18
تو تاپیک " یه مشکل بد واسه N95خوشکله بچه ها گفتن برنامه هاتو ساین کن رفتم فایل کی و سر رو دانلود کردم ولی وقت نکردم امتحان بکنم؟یعنی تا هفته ی دیگه وقت ندارم .به نظرتون اگه این آپ جدیدو بذارم مشکل حل شه بدون ساین کردن؟
راستی ورژن این آپ چند بود؟

ehsssssan
15-12-2007, 03:27

این جوری بهت گفتن پولتو خرج نکنی.گوشی من خداییش اصلا هنگ نکرده:12:.فقط همون صفحش یکم لقی داره مثل همه ی 95 ها که بعضی وقتها خود به خود درست میشه و دوباره همونجوری می شه:thumbsup:.

راستی بچه ها رفتن یه 8 گیگشو 600 تومن خریدن:18::18::18::18:
100 تومان زیره قیمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
GSM.IR
امروز 695 تومان نوشته بود کسی خریده تازگی؟

aslanaslan
15-12-2007, 14:36
راستی بچه ها رفتن یه 8 گیگشو 600 تومن خریدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
قیمت بدون گارانتیش بین 600 تا 670 متغیره...

گوشی من خداییش اصلا هنگ نکرده
همیشه گوشی که خوب از آب در نمی یاد که!

در ضمن امضات رو حال کردم!

Mojtaba-MCI
15-12-2007, 21:47
سلام به همه ی دوستان.تازگی برای ان 95 ام یه یه مشکلی پیش اومده گفتم بیام اینجا بگم شاید کسی بتونه کمکی کنه...
از همین امروز صبح این جوری شده!باتری گوشی پر پر بود و من رفتم بیرون و کلا یه چند باری از بلوتوثش استفاده کردم.بعد که اومدم خونه در کمال تعجب دیدم گوشی پیغام میده که "باتری کم است" و کلا یه خط دیگه باتری داره.منم گذاشتمش توو شارژ و رفتم و حدودا 2 ساعت و نیم دیگه برگشتم و دیدم که هنوزم که هنوزه پر نشده:41:!!!با خودم بردمش کلاس و الان که برگشتم دوباره همون پیغام رو می ده!!!!!این در حالیه که من دیگه اصلا در طول این مدت ازش استفاده ای نکردم:41::31::41: ...دیگه واقعا نمی دونم چش شده!!!اگه برای شما هم موارد مشابه پیش اومده لطفا و خواهشا حتما راهنمایی کنید:19:...(اصلا هم فکر نمی کنم که ویروسی شده باشه)!

New World
15-12-2007, 22:22
سؤال :‌آقا ميگن فايلاي قابل نصب رو اين گوشي sisx هستن . درسته يا كلا برنامه هاي سري 60 بهش ميخوره؟
ضمنا نگفتين ميشه فايلايي كه ميگيري با كابل بفرستي رو كامپيوتر؟
ممنون

W.Bush
15-12-2007, 22:24
دکمه منو رو نگه دار چند ثانیه...

سلام
دستت درد نکنه آقای METALICA ولی منظور من این عکس پایینی بود.

[/quote]نوشته شده توسط omid moosavi [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[/quote]

شما میتونید بگید آقا امید؟

M.etallic.A
15-12-2007, 22:47
خوب چاکرتم هستم اینم بهت میگم. این یه برنامه ست به اسم taskman که یه دوری بزنی تو همین فروم یه جست و جویی بکنی پیداش میکنی.

amin2005
15-12-2007, 23:06
سلام به همه ی دوستان.تازگی برای ان 95 ام یه یه مشکلی پیش اومده گفتم بیام اینجا بگم شاید کسی بتونه کمکی کنه...
از همین امروز صبح این جوری شده!باتری گوشی پر پر بود و من رفتم بیرون و کلا یه چند باری از بلوتوثش استفاده کردم.بعد که اومدم خونه در کمال تعجب دیدم گوشی پیغام میده که "باتری کم است" و کلا یه خط دیگه باتری داره.منم گذاشتمش توو شارژ و رفتم و حدودا 2 ساعت و نیم دیگه برگشتم و دیدم که هنوزم که هنوزه پر نشده:41:!!!با خودم بردمش کلاس و الان که برگشتم دوباره همون پیغام رو می ده!!!!!این در حالیه که من دیگه اصلا در طول این مدت ازش استفاده ای نکردم:41::31::41: ...دیگه واقعا نمی دونم چش شده!!!اگه برای شما هم موارد مشابه پیش اومده لطفا و خواهشا حتما راهنمایی کنید:19:...(اصلا هم فکر نمی کنم که ویروسی شده باشه)!

عزیزم من فکر می کنم از برنامه هایی که اخیرا نصب کردی باشه مثل scrin saverو... باشه اگه این طوریه پاکشون کن تا درست بشه.

HAMID.MCI
15-12-2007, 23:32
..... من خداییش اصلا هنگ نکرده:12:........

GSM
بی ادب این چه حرکتیه؟:31::5::10:

ehsssssan
16-12-2007, 00:18
قیمت بدون گارانتیش بین 600 تا 670 متغیره...

همیشه گوشی که خوب از آب در نمی یاد که!

در ضمن امضات رو حال کردم!

yashasen manim gozal akashem.sani khosh olasan akash

ehsssssan
16-12-2007, 00:20

سلام دادش
یادم نیست کدوم تاپیک بود ولی یکی براش این اتفاق افتاده بود.باتریت خالی نمی شه فقط اون پیغام رو بهت میدهتو چند تا تاپیک مربوط دیگه بگی فکر کنم مشکلت حل بشه:40:

ehsssssan
16-12-2007, 00:22
بی ادب این چه حرکتیه؟:31::5::10:

:21::12::22: بی ادبم دیگه؟:40:

HAMID.MCI
16-12-2007, 01:09
:21::12::22: بی ادبم دیگه؟:40:
زود باش معذرت خواهی کن:13:

(شوخی)

New World
16-12-2007, 21:58
اي بابا چيه چرا جواب منو نميده كسي؟؟؟
سؤال :‌آقا ميگن فايلاي قابل نصب رو اين گوشي sisx هستن . درسته يا كلا برنامه هاي سري 60 بهش ميخوره؟

W.Bush
16-12-2007, 22:49
سلام
حالتون خوبه
من چند تا فایل Ota دارم
چطوری با Sms بفرستمشون؟
مرسی

HAMID.MCI
16-12-2007, 23:35
سلام منظورتون از اینکه میگید کشوییش فنر نداره چیه؟یعنی کشوییش از 5200هم بدتره؟

actooor
16-12-2007, 23:37
اقا یکی جواب مارو بده...من رم گوشیمو 2 گیگ کردم...حالا نقشه ها توش نیست...چیکار کنم؟؟؟چجوری روی ابن رم انتقال بدم؟؟؟

W.Bush
17-12-2007, 00:30
سلام
خوبید

میشه یکی یه نرم افزاره File manager توپ واسه N95 معرفی کنه که بتونه فایل های sis رو با اون بلوتوث کرد

من Xplore رو دانلود کردم ولی به N95 نمی خوره و مینوسیه که ساپورت نمی کنه

اگه لینکشو بذارید ممنون میشم!

راستی من چند تا فایل ota (عکس SMS) دارم میشه بگید چطوری اونارو از طریق SMS ارسال کنم؟

فقط اگه ممکنه جواب بدید

مرسی!

M.etallic.A
17-12-2007, 00:33

برنامه های سری 60 ویرایش سوم یه همون 3rd edition به این گوشی میخوره. حالا بعضی هاش sisx هستن و بعضی ها sis....

sisx ورژن جدیدتر sis....

HAMID.MCI
17-12-2007, 00:36
:13:ضروریه

M.etallic.A
17-12-2007, 00:47
اقا یکی جواب مارو بده...من رم گوشیمو 2 گیگ کردم...حالا نقشه ها توش نیست...چیکار کنم؟؟؟چجوری روی ابن رم انتقال بدم؟؟؟

محتویات رم قبلی رو کپی کن رو این رم جدید...

ehsssssan
17-12-2007, 04:16

عزیزم نقشه ها همشون روی phone memoy نصب شده اند اگه منظورت نقشه ی ایزان هست که باید بری تو این لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مراحلش رو طی کنی

actooor
17-12-2007, 11:42
ببین کجای فون مموریی نقشه ها؟؟؟من مموری کارتمو عوض کردم...کردم 2 گیگ...حالا میرم تو قسمت نقشه ها حتی نقشه ی دبی هم نیست...کمک کنیدددددددد...

aslanaslan
17-12-2007, 13:38
فکر کنم باید دوباره با مپ لودر نقشه ها رو بریزید...

Mojtaba-MCI
17-12-2007, 13:53
1)سری برنامه هایی که به N95 می خورن S60v3 هستن(سری 60 - ورژن سوم)و همه ی برنامه های سری 60 به N95 نمی خورن:20:...
2)بله میشه!

نه:5:...کشوش در کل مشکل خاصی نداره:46:!میشه خیلی راحت باهاش کار کرد.شما کشوی D900i رو در نظر بگیر(خداییش مشکلی نداره)N95 خیلی بهتر و راحت تره...

W.Bush
17-12-2007, 16:18
سلام
خوبید

میشه یکی یه نرم افزاره File manager توپ واسه N95 معرفی کنه که بتونه فایل های sis رو با اون بلوتوث کرد

راستی من چند تا فایل ota (عکس SMS) دارم میشه بگید چطوری اونارو از طریق SMS ارسال کنم؟

فقط اگه ممکنه جواب بدید

مرسی!

جواب نمیدید نه؟:41:

:41::41::41::41::41::41:
:13::13::13:

mahdi-it
17-12-2007, 18:15
سلام من اولین بار هکه دارم یه چیزی ارسال می کنم

شما می تونین مطالب کاملی رو از وب زیر بدست بیارین.

وارد سایت شده n95را سرچ کنید آن را باز کنید ودر بالای جدول معرفی روی بررسی تخصصی کلیک کنید تا بازشدن کامل کمی طول می کشه ولی ته هر چی اطلاعات کامل رو می تونین از این مشاهده کنید

عکس هاش هم به عکس های شما گفته هرررررررررررررررررررررررر ری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moby
17-12-2007, 18:32
اقا مهدی اولا که خوش اومدی
ثانیا که ما خودمون از اولین کسایی بودیم که به این سایت سر میزدیم و برا همین خیلی قبلتر از شما این سایت رو میشناختیم در ضمن بازم ممنون که خواستین کمک کنین
ثالثا ما که اینجا عکس واسه خوشگلی نمیزاریم همه عکسها یا صحبتهای ما بر سر راهنمایی و استفاده کردن دوستان میباشد و همچنین ادب میگه که برا اولین بار که دارین پست میدین حداقل پست معنی داری بدین نه اینکه هر..............

M.etallic.A
17-12-2007, 18:42
این سایت gsm.ir که دوروزه راه افتاده اوایل همش سوتی بود و سوژه خنده ما الان یه کم بهتر شده ولی مطالبش عینا کپی و ترجمه از سایتهای دیگه س. و جالب اینه که یه ذکر منبع هم نمیکنن یعنی کپی رایت کیلو چند... خودشون تولید ندارن از مطالب اینو اون استفاده میکنن.

Mojtaba-MCI
17-12-2007, 19:01
ثانیا که ما خودمون از اولین کسایی بودیم که به این سایت سر میزدیم و برا همین خیلی قبلتر از شما این سایت رو میشناختیم در ضمن بازم ممنون که خواستین کمک کنین
ثالثا ما که اینجا عکس واسه خوشگلی نمیزاریم همه عکسها یا صحبتهای ما بر سر راهنمایی و استفاده کردن دوستان میباشد و همچنین ادب میگه که برا اولین بار که دارین پست میدین حداقل پست معنی داری بدین نه اینکه هر..............
چه خبره بابا!!!توو اولین پست داری طرفو موعظه می کنی:13:؟بذار ورود کنه لااقل:20:...

omid moosavi
17-12-2007, 19:43
I´m sure you know that there is a new firmware version 20.0.015 for the Nokia N95-1, also known as the classic N95. Today I´ve downloaded this new version and now I´ll bring a little review to you.
The changelog of v20.0.015:
New camera software
Long press on camera button launches camera if shutter is open
New My Nokia SMS tips and mobile web portal system
Demand paging with about 30 MB free RAM after booting.
Search 4.0 integration on standby screen.
N-Gage game previews (FIFA, Asphalt) and portal/shortcut to upcoming N-Gage client
Nokia Music Store client
Keypress bug gone
Music player has a new visualisation
Videos usable as ringtonesAs you can see there are some very good updates.

Now you will never get a failure message when you open too much applications, the new firmware enables demand paging!
The music player menu is in a new order…
The music player itself is in a totally new design:
the music player got one new visualization called “circles”:
This is how it looks:
finally there is the new version of “Maps” included…
The new camera software makes taking pictures much faster…
and got an update, known from the N82, the raster:
last but not least, the speed of the camera with the new firmware
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HAMID.MCI
17-12-2007, 20:34
ااااااااا زشته!!!!! شما ببخش

راستی امروز پرسیدم از یه موبایلی میگفن ان95 با گارانتی نیا فنلاند اصل 550000تومن.خوبه؟

New World
17-12-2007, 20:59
1)سری برنامه هایی که به N95 می خورن S60v3 هستن(سری 60 - ورژن سوم)و همه ی برنامه های سری 60 به N95 نمی خورن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2)بله میشه!

برنامه های سری 60 ویرایش سوم یه همون 3rd edition به این گوشی میخوره. حالا بعضی هاش sisx هستن و بعضی ها sis....

sisx ورژن جدیدتر sis....

ممنون خدا خيرتون بده

W.Bush
18-12-2007, 00:02
:33:
سلام
خوبید

فقط اگه ممکنه جواب بدید

مرسی!

بابا دیگه یواش یواش داره دلم درد میگیره!
تورو خدا جواب بدید دیگهههههههههههههههههههههه هههههههههههه!!:41:

اگه نمی دونید بگید نمی دونم و منو خلاص کنید
دیگه دارم مجبور میشم قید p30 رو بزنم
:whistle::whistle::whistle:
خاااااااااااااااااهش میکنم خاااااااااااااااااااااااا اهش!:37::45:

Mojtaba N87
18-12-2007, 00:33
عزیزم نقشه ها همشون روی phone memoy نصب شده اند اگه منظورت نقشه ی ایزان هست که باید بری تو این لینک

مراحلش رو طی کنی

آقا منم از بکس Hitman بودم.یادش بخیر.هر سه تاشو تا آخر رفتم،حالا هم منتظرم فیلمش با کیفیت خوب بیاد:10:

Mojtaba-MCI
18-12-2007, 09:34

اینم جوابت :
پایین...

Mojtaba-MCI
18-12-2007, 09:36

حالا نمی خواد قید P30 رو بزنی...کجا می خوای بری از اینجا بهتر؟!دیگه هم گریه نکن.من کمکت می کنم:20:!خب حالا خوب ببین چون دیگه توضیح نمی دم.البته برای همون X-plore می گم که دیگه مشکل تاریخشو نداشته باشی.
کاری که اول باید بکنی اینه که بری از سایت GSMAria برنامه ی X-plore رو به همراه فایل کیجنش به آدرس زیر برداری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از این که برداشتیش(تاریخ گوشیت رو موقتا به 2006 برگردون)برنامه رو توو گوشیت نصب کن و با استفاده از فایل کیجن برنامه رو رجیستر می کنی!(بلدی که چجوری از کیجنش استفاده کنی؟اول توو کامپیوترت بازش کن ، به شکل یه فایل داس هستش بعد اونجا IMEI گوشیت رو وارد می کنی و بعد اون بهت کد رجیستر رو میده آخرسر هم شما می ری اون کد رو از قسمت Option>Buy And Unlock Key برنامه واردش می کنی و به این ترتیب برنامه رجیستر میشه)حالا چرا گفتم موقتا تاریخ رو عقب برگردون!به خاطر اینه که ورژن جدید این برنامه اومده و از سال 2007 و چند ماه بعدترش کار می کنه و توو تاریخ فعلیه ما کار نمی کنه البته بدون کیجن...تا اینجاش حله:5:؟
خب حالا همچنان به تاریخ گوشیت دست نزن و برنامه رو پاکش کن!آره پاکش کن...دوباره تاریخش رو مثل اول درست کن و برو برنامه با ورژن جدیدش رو بدون فایل کیجن از لینک زیر بگیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا خیلی راحت برنامه رو توو گوشیت نصبش کن بدون این که نیازی به فایل کیجن داشته باشی(چون یه بار کیجن برنامه رو توو ورژن قبلی وارد کردی و دیگه توو این ورژنش نیازی به پسورد نیست و در عین حال برنامه با تاریخ به روز 2007 توو گوشیت کار می کنه)البته این آخرین مورد به شرطیه که تاریخ گوشیت دقیقا به روز باشه...
تموم!
امیدوارم کاملا متوجه حرفام شده باشی و بدردت بخورن...با اجازه:46:!

hfb
18-12-2007, 10:17
من sms هام ساعت دریافتو درست نشون نمیده( massage details )چکار کنم؟

actooor
18-12-2007, 11:15
بابا اگه بلد نیستید رک بگید...خسته شدم بخدا...

Mojtaba N87
18-12-2007, 12:05

دوست عزیز با استفاده از بخش backup در نرم افزار نوکیا pc suit اول از کل اطلاعات مموری اولیت یه بک آپ بگیر بعد مموری 2 رو بزار تو گوشی و فایل بک آپ مموری اول رو روش restore کن.به همین راحتی کل اطلاعات انتقال می یابد...

actooor
18-12-2007, 16:07
دوست عزیز با استفاده از بخش backup در نرم افزار نوکیا pc suit اول از کل اطلاعات مموری اولیت یه بک آپ بگیر بعد مموری 2 رو بزار تو گوشی و فایل بک آپ مموری اول رو روش restore کن.به همین راحتی کل اطلاعات انتقال می یابد...

(دوست عزیز ب گفته ی شما این کارو کردم...ولی باز از نقشه ها خبری نیست)...

KAZEMLU
18-12-2007, 22:52
اگر فقط دنبال نقشه ایران هستید در لینک زیر یک آموزش کلی در ارتباط با نصب نقشه ایران که مختص گارمین است روی N95 و از نقشه خود نوکیا بسیار کاملتر است قرار داده ام.این موضوع را قبلا هم گفتم ولی انگار دوستان خیلی جدی نگرفتند:

W.Bush
18-12-2007, 23:53
حالا نمی خواد قید P30 رو بزنی...کجا می خوای بری از اینجا بهتر؟!دیگه هم گریه نکن.من کمکت می کنم:20:!خب حالا خوب ببین چون دیگه توضیح نمی دم.البته برای همون X-plore می گم که دیگه مشکل تاریخشو نداشته باشی.
کاری که اول باید بکنی اینه که بری از سایت GSMAria برنامه ی X-plore رو به همراه فایل کیجنش به آدرس زیر برداری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از این که برداشتیش(تاریخ گوشیت رو موقتا به 2006 برگردون)برنامه رو توو گوشیت نصب کن و با استفاده از فایل کیجن برنامه رو رجیستر می کنی!(بلدی که چجوری از کیجنش استفاده کنی؟اول توو کامپیوترت بازش کن ، به شکل یه فایل داس هستش بعد اونجا IMEI گوشیت رو وارد می کنی و بعد اون بهت کد رجیستر رو میده آخرسر هم شما می ری اون کد رو از قسمت Option>Buy And Unlock Key برنامه واردش می کنی و به این ترتیب برنامه رجیستر میشه)حالا چرا گفتم موقتا تاریخ رو عقب برگردون!به خاطر اینه که ورژن جدید این برنامه اومده و از سال 2007 و چند ماه بعدترش کار می کنه و توو تاریخ فعلیه ما کار نمی کنه البته بدون کیجن...تا اینجاش حله:5:؟
خب حالا همچنان به تاریخ گوشیت دست نزن و برنامه رو پاکش کن!آره پاکش کن...دوباره تاریخش رو مثل اول درست کن و برو برنامه با ورژن جدیدش رو بدون فایل کیجن از لینک زیر بگیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا خیلی راحت برنامه رو توو گوشیت نصبش کن بدون این که نیازی به فایل کیجن داشته باشی(چون یه بار کیجن برنامه رو توو ورژن قبلی وارد کردی و دیگه توو این ورژنش نیازی به پسورد نیست و در عین حال برنامه با تاریخ به روز 2007 توو گوشیت کار می کنه)البته این آخرین مورد به شرطیه که تاریخ گوشیت دقیقا به روز باشه...
تموم!
امیدوارم کاملا متوجه حرفام شده باشی و بدردت بخورن...با اجازه:46:!

سلام مرسی از زحماتت
آره خود سایت خوبه ولی...
ولی اونایی که تو این تاپیکن...
البته اونام خوبنا ولی ....
ولی تا بیان راهنمایی کنن یا اصلاً حرف بزنن آدم اسهال میگیره
ببخشیدا اینو میگم ولی حقیقته دیگه چیکار میشه کرد ! حتماً باید کلی پست اضافی همراه با کلی التماس بدی تا به حرفشون بیاری.
با این حال ممنون خیلی زحمت کشیدی. مرسی.

راستی اون یکی سوالمو چی؟ نمیدونی؟
اونایی که میدونن خواهشاً بگن (دوباره دارم التمای میکنما) .
من چند تا فایل OTA (عکس برای SMS) دارم میخواستم بدونم چطوری میشه اونا رو با SMS فرستاد؟
آقا اصلاً میشه فرستاد یا نه؟

التماس میکنم که بگید!!!
مرسی

Mojtaba N87
19-12-2007, 19:00

(دوست عزیز ب گفته ی شما این کارو کردم...ولی باز از نقشه ها خبری نیست)...

نشد؟؟؟ دیگه نمی دونم :31:

aslanaslan
19-12-2007, 20:44

فکر کنم بهترین راه باشه...

HAMID.MCI
19-12-2007, 21:24
سلام بروبچ بلاخره به جمع ان95داران پیوستم البته شهرستانیم فکر کنم زیاد خریدم.nokia N95 Finland Persian Menu

HAMID.MCI
19-12-2007, 21:28
550000tomanبا گارانتی نیا

asfa
19-12-2007, 22:55
550000tomanبا گارانتی نیا

تو شهر ما هم همینه .
مبارکت باشه ...

W.Bush
20-12-2007, 00:42
سلام مرسی از زحماتت
آره خود سایت خوبه ولی...
ببخشیدا اینو میگم ولی حقیقته دیگه چیکار میشه کرد ! حتماً باید کلی پست اضافی همراه با کلی التماس بدی تا به حرفشون بیاری.

من چند تا فایل OTA (عکس برای SMS) دارم میخواستم بدونم چطوری میشه اونا رو با SMS فرستاد؟

التماس میکنم که بگید!!!
مرسی

دیدین .....
گفتم اعضاش اسهال:2: میارن اسهال:2: میارن دیگ:2:ه
اونایی که موافقن بگن لطفاً

خدا حافظ P30جون نمیخواستم این کارو بکنم ولی..............

HAMID.MCI
20-12-2007, 00:44
سلامت باشید مبارک بابام!!!!!

HAMID.MCI
20-12-2007, 00:48
دیدین .....

هاااا؟ دیگه نشنوما!!! همینجا بمون ایشالا اگه بلدن جوابتو میدن من که نمیدونم الان گوشیم شارژه جرا"ت در آوردنشم نداااارم!!!:18::8::11:

HAMID.MCI
20-12-2007, 14:15
سلام بروبچ
سریال گوشی رو تو سابت نامبرینگ پلاس زدم نوشت
Type Allocation Holder Nokia Mobile Equipment Type Nokia N95 GSM Implementation Phase 2/2+ IMEI Validity Assessment

>|<
Very likely
Information on range assignment

Est. Date of Range Issuance Around Q4 2006 Reporting Body British Approvals Board of Telecommunications (BABT) Primary Market Europe Legal Basis for Allocation EU R&TTE Directive
Information on number format

یعنی اصله؟

بیلچه
20-12-2007, 14:33
سلام مرسی از زحماتت
آره خود سایت خوبه ولی...

التماس میکنم که بگید!!!
مرسی

چقدر لووسی آقای دبیلو بوش
البته خووب روشی برای جواب گرفتن هست.

با برنامه ی زیر می تونید پیکچر مسیج بفرستی

Mojtaba N87
20-12-2007, 14:33
سلام بروبچ
سریال گوشی رو تو سابت نامبرینگ پلاس زدم نوشت
Type Allocation Holder Nokia Mobile Equipment Type Nokia N95 GSM Implementation Phase 2/2+ IMEI Validity Assessment

>|<

Very likely
Information on range assignment

Est. Date of Range Issuance Around Q4 2006 Reporting Body British Approvals Board of Telecommunications (BABT) Primary Market Europe Legal Basis for Allocation EU R&TTE Directive
Information on number format

یعنی اصله؟

مبارک باشه! آره.اصله اصله...

Mojtaba N87
20-12-2007, 14:38
دیدین .....

خداحافظ با ادب!

hamidreza_shab
20-12-2007, 15:16
:40:سلام دوستان می خوام این گوشی رو بخرم ولی شرط خریدنم gps هست آیا توی ایران جواب میده در ضمن صداش چطوره؟؟؟؟؟؟

Geeksboy
20-12-2007, 15:50
سلام دوستان...از Usb Modem با ایرانسل چطوری میشه به اینترنت وصل شد؟

Mojtaba N87
20-12-2007, 15:55
:40:سلام دوستان می خوام این گوشی رو بخرم ولی شرط خریدنم gps هست آیا توی ایران جواب میده در ضمن صداش چطوره؟؟؟؟؟؟

gps در تمام دنیا کار می کنه چون با ماهواره کار می کنه.تو همین سایت هم تاپیک های خوبی در مورد نقشه های ایران پیدا می کنی. صدای گوشی به نظر من که خیلی خوبه و بعد از آپدیت بهتر هم می شه.گوشی خوبیه.مدل 8 گیگش بهتره...
پیشنهاد می کنم یه سری هم به صفحه های قبل تاپیک بزنی

asfa
20-12-2007, 17:19
gps در تمام دنیا کار می کنه چون با ماهواره کار می کنه.تو همین سایت هم تاپیک های خوبی در مورد نقشه های ایران پیدا می کنی. صدای گوشی به نظر من که خیلی خوبه و بعد از آپدیت بهتر هم می شه.گوشی خوبیه.مدل 8 گیگش بهتره...
پیشنهاد می کنم یه سری هم به صفحه های قبل تاپیک بزنی
آره به نظر منم 8گیگ بگیری بهترهه ولی اگه پولت نمیرسه معمولی رو بگیر معمولی هم خوبه ...

HAMID.MCI
20-12-2007, 18:42
مبارک باشه! آره.اصله اصله...
:19::thumbsup:هووووووووووووووووو ووووووووووورااااااااااااا اااااااااااا!!!!!!

golesang_s29
21-12-2007, 09:39
سلام!میخوام بدونم جایی هست که گوشی منو اپ کنن؟منظورم مراکز خدمات موبایله.اگه تدرسی دارین .بدین ممنون میشم

Geeksboy
21-12-2007, 11:51
سلام دوستان...از Usb Modem با ایرانسل چطوری میشه به اینترنت وصل شد؟
کسی نمیدونه؟

GENERAL_RAAAM
21-12-2007, 11:57
گوشی من وقتی قسمت بالاش را روی گوشم می ذارم صدای ویز میدهد کمک کنید

asfa
21-12-2007, 13:17
کسی نمیدونه؟
با برنامه پی سی سویت میشه این کارو کرد ...قسمت connect to the internet

ehsssssan
21-12-2007, 16:03
اشتباهي گفتم روشن باشه.sorrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

گوشی من وقتی قسمت بالاش را روی گوشم می ذارم صدای ویز میدهد کمک کنید

اين صدا عادي هست.صداي قسمت بالاش نيست صداي مانيتورشه عزيزم و هميشه نميياد.وقتي مانيتور گوشيت روشن نباشه ديگه اين صدا نمي ياد.

ehsssssan
21-12-2007, 16:08
آقا منم از بکس Hitman بودم.یادش بخیر.هر سه تاشو تا آخر رفتم،حالا هم منتظرم فیلمش با کیفیت خوب بیاد:10:

گفتي هر سه تاشو مگه 4روميشو نرفتي؟اگه نرفتي نصف عمرت بر فناست:21:

Mojtaba N87
21-12-2007, 18:13

اين صدا عادي هست.صداي قسمت بالاش نيست صداي مانيتورشه عزيزم و هميشه نميياد.وقتي مانيتور گوشيت روشن نباشه ديگه اين صدا نمي ياد.
کاملا درسته! برق لامپ صفحه نویز میندازه

گفتي هر سه تاشو مگه 4روميشو نرفتي؟اگه نرفتي نصف عمرت بر فناست:21:

نه 4 رو نرفتم :41:. هم وقتش رو نداشتم و هم کامپیوترم فک نمی کنم از پسش بر بیاد.فیلمش باید باحال باشه ها! تبلیغاش رو تو یاهو دیدم... :31:

GENERAL_RAAAM
21-12-2007, 18:46

منظورت از خاموش بودن مانیتور چیه؟؟؟؟:13:
یعنی وقتی که گوشی خاموش باشه صدا نمی ده????????????????

Mojtaba N87
21-12-2007, 18:48
منظورت از خاموش بودن مانیتور چیه؟؟؟؟:13:
یعنی وقتی که گوشی خاموش باشه صدا نمی ده????????????????

منظور دوستمون این بود که وقتی نور صفحه مانیتور بعد از چند ثانیه خاموش می شه...

aslanaslan
21-12-2007, 20:53
این فیلم Hitman کی میاد؟

Mojtaba N87
22-12-2007, 00:22
این فیلم Hitman کی میاد؟

تاپیک شد هیتمن :31:
این فیلم حدود 3 هفته پیش اومده! یعنی اکران شده ولی من منتظر dvd موندم.
اصلان در مورد لنز بدون کاور گوشیت هم توضیحت رو خوندم! :46:

HAMID.MCI
22-12-2007, 23:16
سلام بابا این gpsچه جوریاس؟ ما که گیج شدیم به خدا سیمکارته ایرانسل میخواد؟ چه رمزی باید بزنی تا اینترنت سیمکارت فعال بشه؟

New World
22-12-2007, 23:57
سلام بابا این gpsچه جوریاس؟ ما که گیج شدیم به خدا سیمکارته ایرانسل میخواد؟ چه رمزی باید بزنی تا اینترنت سیمکارت فعال بشه؟
gprs به طور ساده سرويس اينترنت روي گوشي هست كه فعلا فقط ايرانسل ارائه ميده. خودش هم فعال هست فقط بايد يه تنظيم ساده تو گوشي اعمال بشه يا هم كه اول يه s بعدشم شركت سازنده گوشي مثلا nokia و بعد مدل گوشي مثلا n73 رو پشت سرهم تايپ ميكني ميفرستي به 2225 ايرانسل و بعد تنظيمات به طور خودكار ارسال ميشه.

ehsssssan
23-12-2007, 01:37
سلام به اهالی تاپیک هیتمن

بچه ها فیلمش همون با اسم هیتمن هست دیگه نه؟
سازندش کیه و بی زحمت یه لینک مربوط اگه داشتین بی زحمت بذارین.
ماچ ماچ
بوس بوس

ehsssssan
23-12-2007, 01:44
[
quote=New World;1924395]gprs به طور ساده سرويس اينترنت روي گوشي هست كه فعلا فقط ايرانسل ارائه ميده. خودش هم فعال هست فقط بايد يه تنظيم ساده تو گوشي اعمال بشه يا هم كه اول يه s بعدشم شركت سازنده گوشي مثلا nokia و بعد مدل گوشي مثلا n73 رو پشت سرهم تايپ ميكني ميفرستي به 2225 ايرانسل و بعد تنظيمات به طور خودكار ارسال ميشه.[/quote]

من با ایرانسل دوستم که یه روز بود گرفته بود به راحتی و فقط با تنظیمات access points تونستم برای اولین بار وصل بشم
اما:41:
فرداش رفتم یدونه ایرانسل گرفتم.فقط محض اینترنت اما وصل نشد.زنگ زدم به 120 بعد 140 گفتند ثبت نام نکردی :18:در حالی که با کپی شناسنامه گرفته بودم:13:بعد از طریق تلفنی ثبت نام کردم و کپی شناسنامه رو فکس کردم:9: امااااااااااااااااااااااا اااااااااااا بازم وصل نمیشه که نمی شه
کمک:42::37::angry:

W.Bush
23-12-2007, 02:06

!؟ !؟ !؟ !؟ !؟ !؟ !؟ !؟! ؟! ؟! ؟! ؟! ؟!

Mojtaba N87
23-12-2007, 10:40
سلام به اهالی تاپیک هیتمن

بچه ها فیلمش همون با اسم هیتمن هست دیگه نه؟
سازندش کیه و بی زحمت یه لینک مربوط اگه داشتین بی زحمت بذارین.
ماچ ماچ
بوس بوس

اگه بیشتر از این تاپیک رو هیتمنی کنیم اخطار می گیریم ها :31: .مثلا بگیم رابطه هیتمن و ان95...
اینم لینک معرفی فیلم
راستی دوستان، ان95 تو سی دیش نرم افزار تبدیل فایلهای فیلم هست؟

HAMID.MCI
23-12-2007, 23:04
پس این *140*3*5#چیه؟

asfa
24-12-2007, 00:44
پس این *140*3*5#چیه؟
این کد برای ایرانسل هست و برای فرستادن mms همون مولتی مدیا مسیج ...

Geeksboy
24-12-2007, 14:21
با برنامه پی سی سویت میشه این کارو کرد ...قسمت connect to the internet

دوست عزیز اینو خودم هم میفهمم...
اما یه تنظیماتی میخواد...تنظیماتش رو چیکار کنم؟

asfa
24-12-2007, 16:18
دوست عزیز اینو خودم هم میفهمم...
اما یه تنظیماتی میخواد...تنظیماتش رو چیکار کنم؟
گه از ایرانسل استفاده میکنی قسمت یوزر و پس واینا همه رو خالی بزار اون قسمت select network و هم بزار رو دومی یعنی configure ... بعدشم finish و کانکت رو بزن حله البته الان زیاد گیر میده ....

Mojtaba N87
25-12-2007, 12:26
اینترنت ایرانسل هر روز بدتر از دیروز! روش واسه کامپیوتر حساب نکنین...

Mojtaba-MCI
27-12-2007, 15:19
سلام به همگی...دوستان یه سوال دارم.من حدودا یه 1 ماه و نیمی هست که رم 1GB گوشیم رو عوض کردم و جاش یه 2 گیگ زدم روش!اما متسفانه دیگه چندتا از برنامه ها نیستن از جمله UniDic ورژن 2 که از اول توو خود گوشی بود و با عوض کردن رم دیگه سرجاش نیست!اما سوال اصلیم اینه که "اینکه نوکیا گفته نقشه ی 100 کشور جهان به صورت پیش فرض توو خود گوشی هست" می خوام بدونم آیا با تعویض رم اون 100 تا نقشه ی پیش فرض هم می رن یا نه؟و دیگه اینکه شما خودتون بهتر می دونید که هر نقشه(اونم برای کشورهای خارجی) حجمش از 50 مگ بیشتره(البته حداقلش دیگه)درست؟حالا می خوام بدونم این همه حجم نقشه کجای گوشی ذخیره شدن؟؟؟توو اون 1 گیگ رم اولی خود گوشی؟یا نه توو حافظه ی اصلیه گوشی؟اگه توو هر کدوم اینا ذخیره شده پس چرا توو اون قسمت تنظیمات که می گه چقدر از حافظه باقی مونده(فرضا حافظه ی اصلی که 160 مگ هست)نهایتا 100 مگ می گه باقی مونده(به فرض این که هیچی ازش استفاده نکرده باشیم)پس اون همه حجم نقشه چی میشه؟؟؟(همون نقشه های پیش فرض رو می گم)

لطفا در این مورد راهنمایی کنید چون خیلی برام مهمه که بدونم!!!

Mojtaba N87
27-12-2007, 23:47
من اطلاعات کاملی نسبت به سوال شما ندارم ولی می دونم که اگه از مموری اوریجینالت توسط نرم افزار pc suite بکآپ بگیری و روی مموری 2 گیگ restore کنی کل اطلاعات بدون هیچ کم و کسری منتقل می شه...

pastgirls
28-12-2007, 00:14
با پي سي سويت از رمت بك آپ بگير مشكلت حل ميشه بعد رو مموري جديد ري استور كن

huti_421
28-12-2007, 11:56
سلام به همهی دوستای عزیز من نزدیک به دو سه هفتس این گوشی رو خریدم

یه مشکلی واسم پیش اومده که یه خرده دو به شکم کرده که گوشیم خرابه یا سالمه

وقتی شارژ گوشیم به یه خط میرسه ال سی دی گوشی یه جهش های نامحسوسی پیدا می کنه و دیشبم آخرای شارژش بود که یهو ال سی دیش خاموش شد یعنی منظورم اینه که چراغ ال سی دی خاموش شد

ولی وقتی دوباره به شارژ زدمش بعد از ریست کردن گوشی دوباره روشن شد

لطفا یه کننده بهم بگه این طبیعیه یا نه ؟

فعلا...

Mojtaba N87
28-12-2007, 12:28
دوست عزیز، گوشی های جدید نوکیا دارای پاور سیور هستن که وقتی شارژ گوشی رو به اتمامه سیستم برق رو بهینه تر می کنه.یکیش همین خاموش شدن صفحه است.فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه گوشیت.
توصیه می کنم خیلی نذار گوشیت باتری خالی کنه.وقتی پیغام کمبود شارژ می ده بهترین وقت واسه شارژه.ولی هر از چند وقت مثلا 2 هفته یه بار بد نیست بذاری تا گوشی باتریش تموم شه و خود به خود خاموش کنه.اینجوری عمر باتری گوشیت بیشتر می شه...

huti_421
28-12-2007, 12:37
دوست عزیز، گوشی های جدید نوکیا دارای پاور سیور هستن که وقتی شارژ گوشی رو به اتمامه سیستم برق رو بهینه تر می کنه.یکیش همین خاموش شدن صفحه است.فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه گوشیت.
توصیه می کنم خیلی نذار گوشیت باتری خالی کنه.وقتی پیغام کمبود شارژ می ده بهترین وقت واسه شارژه.ولی هر از چند وقت مثلا 2 هفته یه بار بد نیست بذاری تا گوشی باتریش تموم شه و خود به خود خاموش کنه.اینجوری عمر باتری گوشیت بیشتر می شه...

ممنونم دوست عزیز از نگرانی در آوردیم

Highbury
28-12-2007, 12:48
برنامه ای هستش که بشه برای ok کردن زنگ موبایل پسورد گذاشت یعنی فقط خودمون برداریم؟برای تلفن کردن چی؟

Mojtaba N87
28-12-2007, 12:58
ممنونم دوست عزیز از نگرانی در آوردیم
خواهش می کنم.بازم اگه دوستان واردتر چیزی فهمیدن حتما مطرح می کنن.من در حد اطلاعات خودم پاسخ دادم.

برنامه ای هستش که بشه برای ok کردن زنگ موبایل پسورد گذاشت یعنی فقط خودمون برداریم؟برای تلفن کردن چی؟

من همچین برنامه ای رو واسه سیمبین سری 2 دیدم و نصب هم کردم.اگه اشتباه نکنم این بود:
phone guard ولی خوب کار نمی کرد و خیلی از تماس ها ریجکت می شد.واسه سیمبین های جدید نمی دونم هست یا نه. فکر می کنم بهترین کار استفاده از همون سیستم قفل خود نوکیا باشه.
امیدوارم دوستان دیگه بتونن کمک بیشتری بکنن.

nihilnigritude
28-12-2007, 13:33
درود

نظرتون در مورد n95 ساخت مالزی یا چین چیه ؟ ارزش خریدن داره ؟ قیمتاشون خیلی جالبه ...

Mojtaba N87
28-12-2007, 13:43
منظورت این تقلبیاست که تلویزیون هم داره؟
اصلا فکرش رو نکن! چون ان95 نیست و تقلبیه.نه دوربینش خوبه نه سیمبینه نه نرم افزار جاوا می گیره نه صدا داره.زود هم خراب میشه...

nihilnigritude
28-12-2007, 13:56
ممنون دوست من :10:

با تحقیقی که کردم حرفات تایید میشه :20: اینا که ربطی به nokia ندارن :41:

Mojtaba N87
28-12-2007, 14:00
خواهش می کنم!
لعنت به این چینی های متقلب...

navid63
28-12-2007, 18:19
سلام دوستان
من يه هفته است كه يه n95 اصل گرفتم
ولي هر كاري ميكنم صداي شاتر (صداي عكس گرفتن) قطع نميشه
خودش كه فقط 4 تا صدا داره و قطع صدا نداره
تو silent هم صدا ميده
تو رو خدا كمك كنين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

navid63
28-12-2007, 20:29
از دوستاني كه واردن خواهش ميكنم كه جواب بدن
ممنون ميشم

Mojtaba N87
28-12-2007, 20:53
سلام دوست عزیز.مبارکت باشه. این کار تو ان95 امکان پذیر نیست و در هر صورت شاتر عکس صدا می ده. ولی من موبایل دوستم رو که آپدیت کردم بعد از آپدیت در پروفایل سایلنت صدای شاتر قطع شد.شما هم آپدیت کن.احتمالا درست میشه.
این یه مشکل نیست! یه سیاسیته که سعی می کنه جلوی عکاسی مخفی رو بگیره. جالبه بدونید که تو ژاپن این یه آیین نامست که همه دوربین های دیجیتال موظفند صدای بلندی موقع عکس در بیارن.

navid63
28-12-2007, 22:18
سلام دوست عزیز.مبارکت باشه. این کار تو ان95 امکان پذیر نیست و در هر صورت شاتر عکس صدا می ده. ولی من موبایل دوستم رو که آپدیت کردم بعد از آپدیت در پروفایل سایلنت صدای شاتر قطع شد.شما هم آپدیت کن.احتمالا درست میشه.
این یه مشکل نیست! یه سیاسیته که سعی می کنه جلوی عکاسی مخفی رو بگیره. جالبه بدونید که تو ژاپن این یه آیین نامست که همه دوربین های دیجیتال موظفند صدای بلندی موقع عکس در بیارن.

ممنون از جوابت
تو اين يه هفته پدر گوشي رو در آوردم
الان ديگه مطمئن شدم كه نميشه بايد به فكر آپديت باشم بازم ممنون

asfa
28-12-2007, 22:33
آیین نامه ی خوبیه به نظر من !
ولی به نظرت چرا تو آپدیت جدید سیاست رو از بین برده ؟؟

HAMID.MCI
29-12-2007, 01:11
دیده کارو کاسبیش کساد شده از بین بردتش!

HAMID.MCI
29-12-2007, 01:15
تو silent هم صدا ميده
تو رو خدا كمك كنين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست من برای این مشکل روی قسمت سایلنت پروپرتیس رو بزن و گزینه ی دوم رو بزن توی صفحه ی جدید روی گزینه ی اول یعنی همون رینگینگ تون بزن و اونو به بالا ترین نقطه ببر تا به آف برسه اینطوری صداش قطع میشه.:5:

HAMID.MCI
29-12-2007, 01:20
فارسی را پاس بداریم!

Mojtaba-MCI
29-12-2007, 14:54
جالب بود...نمی دونستم!:46:

aslanaslan
30-12-2007, 11:52

ولی خوب... اینجا ایران هست (همون سرای من!)
تو 8 گیگ چطور؟ کسی می دونه؟

M.etallic.A
30-12-2007, 12:54
در مورد صدای شاتر دوربین تو گوشی های نوکیا من قبلا هم توضیح دادم اگر یه سرچ کوچیک میکردید حتما جواب میگرفتید. صدای شاتر دوربین تو بعضی از پروداکت کدها مثلا پروداکت کد اروپا تو حالت سایلنت قطع میشه ولی اگه پروداکت کد خاورمیانه و شمال آفریقا باشه به هیچ وجه صدای دوربین قطع نمیشه. اگه خیلی صداش اذیتت میکنه و تایپ فارسی هم نمیخوای به پروداکت کد اروپا آپدیت کن که من خودم تستش کردم و مطمئنم در حالت سایلنت هیچ صدایی نمیده.

HAMID.MCI
30-12-2007, 15:52
این که کاری نداره دستتو بگیر جلوی اسپیکرش یا وقت عکس گرفتن یه اوهومی سرفه ای چیزی بکن حله.

amin2005
30-12-2007, 23:09
یه کاره دیگه میشه کرد ......... اصلا عکس نگیری

HAMID.MCI
31-12-2007, 02:04
وااااای گوشیم افتاد رو یخا روشن نمیشه!!!!! چیکارش کنم!!!!سکته رو زدم!!

asfa
31-12-2007, 18:09
باید روشنش نکنی تا کاملا خشک بشه ...

s a j j a d
31-12-2007, 19:12
با سلام به دوستان گرامي خوبم
من چه جوري مي تونم نقشه راه هاي ايران پيدا كنم .
و در كجا بايد ذخيره كنم
و...
لطفا منو راهنمايي كنيد
Gps
با تشكر از همگي.
:10::10::10::10::10:

asfa
31-12-2007, 19:19
با سلام به دوستان گرامي خوبم
من چه جوري مي تونم نقشه راه هاي ايران پيدا كنم .
و در كجا بايد ذخيره كنم
و...
لطفا منو راهنمايي كنيد
Gps
با تشكر از همگي.
:10::10::10::10::10:
برو قسمت نقشه garmin رو بخون ببین چیزی دستگیرت میشه ....(من نخوندمش چون gps ندارم ...)

Nomber1
31-12-2007, 19:56
گوشیه اول:SAMSUNG D600 - خرید:25 شهریور 1385 - فروش:16 خرداد 1386.
گوشیه دوم:Sony Ericsson P990i - خرید:16 خرداد 1386 - فروش:27 مهر 1386.
گوشیه سوم:Nokia N95 - خرید:5 آبان 1386 - فروش: نامعلوم!!!!

دوستان با عرض پوزش

من واقعا تو این 240 صفحه گیج شدم ! اقایون من بعد از کلی دربه دری باز تصمیم گرفتم n95 بگیرم . حالا به نظر شما دست دوم بگیرم ؟ اگه گیرم اومد چند بخرم ؟ اگه با دست دوم موافقید بگید قیمت چنده ؟ دوست عزیز فروشنده هستی بخرم یا نه ؟؟؟؟

اگه موافق خرید نو هستید میشه بگید قیمت چنده الان ؟:10:

mahdi-mb
31-12-2007, 20:07
سلام دوستان.من یه سوال داشتم.میخواستم ببینم که گوشی n95 تعداد sms های فرستاده شده رو نشون میده یا نه اگه نشون میده توی کدوم قسمته و اگه نشون نمیده نرم افزازی برای این کار هست. ممنون

asfa
31-12-2007, 20:51
سلام دوستان.من یه سوال داشتم.میخواستم ببینم که گوشی n95 تعداد sms های فرستاده شده رو نشون میده یا نه اگه نشون میده توی کدوم قسمته و اگه نشون نمیده نرم افزازی برای این کار هست. ممنون
تعداد رو نشون نمیده ولی میتونی تا 999 تا اس ام اس های ارسالی رو ذخیره کنی ...
با نرم افزار sms contor هم میتونی این کارو بکنی ...

s a j j a d
31-12-2007, 22:04
برو قسمت نقشه garmin رو بخون ببین چیزی دستگیرت میشه ....(من نخوندمش چون gps ندارم ...)

من نقشه راه ها رو پيدا كردم ولي نمي دونم كجا بايد كپي كنم؟

asfa
31-12-2007, 22:22
شرمنده عزیزم من خودم ان95 ندارم وگرنه بهت میکفتم ولی الانم میرم میگردم دنبالش اگه پیدا کردم بهت میگم حتما فعلا ...

HAMID.MCI
31-12-2007, 22:31
دوستان با عرض پوزش

من واقعا تو این 240 صفحه گیج شدم ! اقایون من بعد از کلی دربه دری باز تصمیم گرفتم n95 بگیرم . حالا به نظر شما دست دوم بگیرم ؟ اگه گیرم اومد چند بخرم ؟ اگه با دست دوم موافقید بگید قیمت چنده ؟ دوست عزیز فروشنده هستی بخرم یا نه ؟؟؟؟

اگه موافق خرید نو هستید میشه بگید قیمت چنده الان ؟:10:
الان بدون گارانتیش با منوی فارسیش 540تومنه .
بستگی داره اگه یارو آشنا هست دست دوم بگیر اما اگه نیست بگیری دیوانگیه!!اما اگه میتونی نوشو بگیر خیالت راحت تره!:27::10::20:

asfa
31-12-2007, 23:03
خوب اگه اشتباه نکنم اسم اون نقشه باید این باشه gmapsupp.img آره ؟
خوب شما اینو باید توی فولدر garmin تو مموری کارتتون کپی کنین .توجه کن تو همین فولدر نه تو فولدرای توش !!
راستی اون دو تا فایل unl رو هم همینجا کپی کن ...
بعد دفعه اول باید کانکت شی تا از ماهواره پیداش کنه برای دفعه اول یه کم طول میکشه ولی برای دفعات بعد زودی باز میشه ...
راستی امتحان کن ببین اگه شد به مام بگو !!!
راستی حجم نقشه ایران چند مگه ؟؟
با بقیه ی پیوست هاش چند مگ میشه ؟؟؟

s a j j a d
01-01-2008, 00:18
خوب اگه اشتباه نکنم اسم اون نقشه باید این باشه gmapsupp.img آره ؟
خوب شما اینو باید توی فولدر garmin تو مموری کارتتون کپی کنین .توجه کن تو همین فولدر نه تو فولدرای توش !!
راستی اون دو تا فایل unl رو هم همینجا کپی کن ...
بعد دفعه اول باید کانکت شی تا از ماهواره پیداش کنه برای دفعه اول یه کم طول میکشه ولی برای دفعات بعد زودی باز میشه ...
راستی امتحان کن ببین اگه شد به مام بگو !!!
راستی حجم نقشه ایران چند مگه ؟؟
با بقیه ی پیوست هاش چند مگ میشه ؟؟؟

نه
MTMaps
چيزي در بارش شنيدين يا مي دونين؟:20:

navid63
01-01-2008, 11:15
من يه مشكلي دارم لطفا هر كي ميدونه كمكم كنه
من گوشيمو آپديت ميكردم قبل آپديت مموري رو فرمت
كردم و گوشي رو هم از نمايندگي گرفتم و واسه خاورميانه هستش
الان كل برنامه ها و نقشه هايي كه توش بود ديگه نيست
حالا برنامه ها رو ميشه از سايتش گرفت ولي نقشه ها رو از كجا پيدا كنم
ضمنا با پي سي سوييت هم بك آپ گرفته بودم ولي وقتي برگردوندم
نقشه ها و برنامه ها رو برنگردوند
لطفا كمكم كنيد من محتويات ارجينال و اوليه روي مموري رو از كجا گير بيارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Nomber1
01-01-2008, 14:44
الان بدون گارانتیش با منوی فارسیش 540تومنه .
بستگی داره اگه یارو آشنا هست دست دوم بگیر اما اگه نیست بگیری دیوانگیه!!اما اگه میتونی نوشو بگیر خیالت راحت تره!:27::10::20:

ممنون دوست عزیز که جواب ما رو دادی . :10:

در تاپیک دنیای اتومبیل در موارد تیونینگ / ببررسی انواع خودرو و اموزش های رانندگی در خدمت شما هستیم . کاری داشتید در خدمت شما هستیم /

Mojtaba N87
01-01-2008, 22:50
من يه مشكلي دارم لطفا هر كي ميدونه كمكم كنه
من گوشيمو آپديت ميكردم قبل آپديت مموري رو فرمت
كردم و گوشي رو هم از نمايندگي گرفتم و واسه خاورميانه هستش
الان كل برنامه ها و نقشه هايي كه توش بود ديگه نيست
حالا برنامه ها رو ميشه از سايتش گرفت ولي نقشه ها رو از كجا پيدا كنم
ضمنا با پي سي سوييت هم بك آپ گرفته بودم ولي وقتي برگردوندم
نقشه ها و برنامه ها رو برنگردوند
لطفا كمكم كنيد من محتويات ارجينال و اوليه روي مموري رو از كجا گير بيارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از مموری اوریجینالت بکآپ گرفتی؟ مطمئنی که بکآپ کامل و فول گرفتی؟ آخه با ریستور کردن همه اطلاعاتت باید برگرده...
یه سوال: چه استفاده ای از نقشه ها توی این گوشی می کنی؟

Source-Nevis
02-01-2008, 02:46
لطفا فرق های بین n95 با n95 8gig رو اگه کسی می دونه بگه. مثلا اینکه دوربینشون با هم فرق داره یا نه و ...

amin2005
02-01-2008, 09:52
وااااای گوشیم افتاد رو یخا روشن نمیشه!!!!! چیکارش کنم!!!!سکته رو زدم!!

برو اینجا ترفند سوم رو یه نگاه بنداز

Mojtaba N87
02-01-2008, 11:36
لطفا فرق های بین n95 با n95 8gig رو اگه کسی می دونه بگه. مثلا اینکه دوربینشون با هم فرق داره یا نه و ...

با اینکه در تاپیک ان95 8 گیگ بطور کامل توضیح داده شده ولی فرقاش رو لیست وار می گم:

1-صفحه مدل 8 گیگ 0.2 اینچ بزرگتره.
2-دوربینش هیچ فرقی نداره ولی کاور لنز در مدل 8گیگ وجود نداره
3-فلش در مدل 8گیگ کمی قوی تره
4-مدل 8گیگ ، 8گیگابایت حافظه ماژل فلش داره و مموری کارت نمی خوره
5-شکل ظاهری دکمه های زیر صفحه نمایش کمی تغییر کرده
6-منو ها در مدل 8گیگ کمی فرق داره و کنسول انگیج نصبه ولی با آپدیت ان95 معمولی منو ها و امکانات مثل هم می شن...
7-باتری مدل 8گیگ بزرگتر و قوی تره.300 میلی آمپر بیشتره...
8-قیمت مدل 8گیگ گرونتره!!! :31:

اگه چیزی جا افتاده دوستان اضافه می کنن

navid63
02-01-2008, 11:37
از مموری اوریجینالت بکآپ گرفتی؟ مطمئنی که بکآپ کامل و فول گرفتی؟ آخه با ریستور کردن همه اطلاعاتت باید برگرده...
یه سوال: چه استفاده ای از نقشه ها توی این گوشی می کنی؟

بك آپ كامل گرفتم (هم از فون هم از مموري)
اطلاعاتي مثل عكس و اس ام اس و اينا برگشت ولي
برنامه هاي اورجينالشو نقشه ها ديگه نيست آخه گوشي من مال خاور ميانه است و
هر وقت مستر ريست ميكردم بعد از بالا اومدن شروع ميكرد به نصب برنامه هاي
اصلي و اورجينالش (unidic , mobigenie,haj,azkar,....) حالا بجز ديكشنري بقيه بدرد بخور نيستن
هرچند كه همه رو از سايت نوكيا گرفتم
در مورد نقشه ها هم زياد بدرد بخور نيستن ولي حيفم اومد (حداقل واسه كلاسش :31: )
ضمنا تو اورجينالش علاوه بر نقشه هاي خاورميانه(و ايران كه خودم گرفته بودم)
نقشه ي پاريس و منچستر و ... اينا هم بود كه با مپ لودر
وقتي نگاه كردم هر كدوم اينا حجمشون خيلي بيشتر از اون حجم بك آپي هستش كه گرفته شده !!!!
البته الان گوشيمو خودم آپديت كردم و هر برنامه اي هم كه لازم بود روش زدم و مشكلي ندارم
فقط مشكلم با اين برنامه ي بك آپ pcsuite هستش كه نميشه بهش اعتماد كرد :41:

navid63
02-01-2008, 11:41
با اینکه در تاپیک ان95 8 گیگ بطور کامل توضیح داده شده ولی فرقاش رو لیست وار می گم:

1-صفحه مدل 8 گیگ 2 اینچ بزرگتره.
2-دوربینش هیچ فرقی نداره ولی کاور لنز در مدل 8گیگ وجود نداره
3-فلش در مدل 8گیگ کمی قوی تره
4-مدل 8گیگ ، 8گیگابایت حافظه ماژل فلش داره و مموری کارت نمی خوره
5-شکل ظاهری دکمه های زیر صفحه نمایش کمی تغییر کرده
6-منو ها در مدل 8گیگ کمی فرق داره و کنسول انگیج نصبه ولی با آپدیت ان95 معمولی منو ها و امکانات مثل هم می شن...
7-قیمت مدل 8گیگ گرونتره!!! :31:
اگه چیزی جا افتاده دوستان اضافه می کنن

البته در مورد اولي 0.2 اينچ است كه فكر كنم اشتباه چاپي شده :46:

Mojtaba N87
02-01-2008, 12:04
بك آپ كامل گرفتم (هم از فون هم از مموري)
اطلاعاتي مثل عكس و اس ام اس و اينا برگشت ولي
برنامه هاي اورجينالشو نقشه ها ديگه نيست آخه گوشي من مال خاور ميانه است و
هر وقت مستر ريست ميكردم بعد از بالا اومدن شروع ميكرد به نصب برنامه هاي
اصلي و اورجينالش (unidic , mobigenie,haj,azkar,....) حالا بجز ديكشنري بقيه بدرد بخور نيستن
هرچند كه همه رو از سايت نوكيا گرفتم
در مورد نقشه ها هم زياد بدرد بخور نيستن ولي حيفم اومد (حداقل واسه كلاسش :31: )
ضمنا تو اورجينالش علاوه بر نقشه هاي خاورميانه(و ايران كه خودم گرفته بودم)
نقشه ي پاريس و منچستر و ... اينا هم بود كه با مپ لودر
وقتي نگاه كردم هر كدوم اينا حجمشون خيلي بيشتر از اون حجم بك آپي هستش كه گرفته شده !!!!
البته الان گوشيمو خودم آپديت كردم و هر برنامه اي هم كه لازم بود روش زدم و مشكلي ندارم
فقط مشكلم با اين برنامه ي بك آپ pcsuite هستش كه نميشه بهش اعتماد كرد :41:
خداییش عقلم قد نمی ده اینجا! چون بکآپ کامل که خودم میگیرم(البته نه واسه ان95) اطلاعات کلا منتقل می شه.
پس حتما نقشه ها روی مموری نیست دیگه! این مشکل رو یکی دیگه از بچه های همین تاپیک داشت.نمی دونم آخر پیدا کرد یا نه!
اگه بخوای با مپلودر دوباره نقشه ها رو دانلود کنی ، نقشه ها چقدر حجم دارن؟

البته در مورد اولي 0.2 اينچ است كه فكر كنم اشتباه چاپي شده :46:
مرسی از تذکرت دوست عزیز :31: اشتباه تایپی بود.پستم رو ویرایش و تصحیح کردم. یه شماره دیگه هم بهش اضافه کردم.باتری قوی تر در مدل 8 گیگ :دی

s a j j a d
03-01-2008, 10:21
ايا ميشه باتري 8 گيگ را تو معمولي انداخت ايا اين كار ممكنه؟؟؟؟؟؟/

M.etallic.A
03-01-2008, 10:26
نه ممکن نیست.

s a j j a d
03-01-2008, 14:29
من چه طوري نقشه ايران پيدا كنم؟؟؟؟؟
و كجا بايد ذخيره كنم تا وقتي gps را فعال مي كنم راه هاي گشور نشون داده بشه؟

لطفا كامل توضيح بدين

Mojtaba N87
03-01-2008, 14:47
با برنامه مپ لودر و اتصال گوشی به اینترنت از طریق وایرلس یا gprs می تونی نقشه های ایران رو دانلود کنی.ولی فقط راههای اصلی رو داره.واسه نقشه شهر ها می تونی با تاپیک گارمین تو همین فروم مراجعه کنی دوست عزیز.

W.Bush
04-01-2008, 01:39
من چه طوري نقشه ايران پيدا كنم؟؟؟؟؟
و كجا بايد ذخيره كنم تا وقتي gps را فعال مي كنم راه هاي گشور نشون داده بشه؟

لطفا كامل توضيح بدين

بیا اینجا حالشو ببر!

توپه توپه!

HAMID.MCI
04-01-2008, 02:48
چقدر رم ساپورت میکنه؟4گیگو میکنه؟والا ماله ما یه 1گیگ روش بود هنوز شارژ اولیه نرفته پر شد!

Mojtaba N87
04-01-2008, 11:25
تو مشخصات نوشته تا حد اکثر 2 گیگ ولی بعضیا میگن ان95 و ان82 تا رم 4 گیگ هم می خوره! من نمی دونم.اگه کسی تست کرده بگه.

amin2005
05-01-2008, 12:38
سلام برنامه dictionary{دیکشنری} واسه 95 هست؟

amin2005
05-01-2008, 12:42
راستی جایی توش هست که شارژ رو به درصد نوشته باشه؟

adelkohan
05-01-2008, 19:55
نوکیا N96 و دوربین 5 مگاپیکسلی

کم‌تر شده به دنبال کشف شایعات دنیای گوشی‌‌های همراه باشیم، اما این یکی خیلی جالب توجه بود. گوشی همراه نوکیا N96 هم معرفی شد.این گوشی یک گوشی کشویی است که می‌توان آن را دستگاهی حد فاصل مدل‌های نوکیا N95 و N81 در نظر گرفت. ابعادی برابر با 17.6×56×102.5میلی‌متر دارد و وزن آن نیز حدودا 115 گرم است.
دوربین 5 مگاپیکسلی، فوکوس اتوماتیک، لنز Carl Zeiss و فلاش دوگانه با لامپ LED از ویژگی‌های جالب توجه این گوشی به شمار می‌روند.

چیدمان بلندگوهای نوکیا N96 نسبت به دو مدلی که نام برده شدند، به شکل متفاوتی صورت گرفته است. این بلندگوها در سمت راست گوشی قرار دارند.

عمل‌کرد رابط کاربری آن نیز بسیار خوب و عالی است. این گوشی بر اساس سیستم عامل سیمبین 9.5 کار می‌کند. پشتیبانی از WLAN قابلیت دیگری است که می‌توان به آن اشاره کرد. صفحه نمایش نوکیا N96 یک صفحه نمایش 3.2 مگاپیکسلی 16 میلیون رنگی است. صفحه کلید آن نیز یک صفحه کلید QWERTY است. از دیگر ویژگی‌های این گوشی می‌توان به GPS ،‌ WiFi، بلوتوث و رادیو FM اشاره کرد. این گوشی یک گوشی همراه مبتنی بر تکنولوژی باند چهارگانه GSM است.

پایه پشتی گوشی که آن را روی زمین نگه‌ می‌دارد• فلاش دوگانه دوربین

mehraban321
06-01-2008, 12:25
می خواستم ببینم چجوری میشه تو n95 عکسی رو که به contact اضافه میکنیم تا موقع زنگ خوردن عکس طرف بیفته رو بزرگ نشون بده .....بعدشم میشه کاری کرد که صدای پخش موزیک بیشتر شه؟؟؟(مثلا یه دستگاهی چیزی بهش اضافه کرد؟) چون صداش واسه n95 خیلی ضایعست

HAMID.MCI
06-01-2008, 13:55
می خواستم ببینم چجوری میشه تو n95 عکسی رو که به contact اضافه میکنیم تا موقع زنگ خوردن عکس طرف بیفته رو بزرگ نشون بده .....بعدشم میشه کاری کرد که صدای پخش موزیک بیشتر شه؟؟؟(مثلا یه دستگاهی چیزی بهش اضافه کرد؟) چون صداش واسه n95 خیلی ضایعست
برای اینکار باید به دفترچه تلفن برید.editرو بزنید و در پنجره ی باز شده optionو add thumbnailرو بزنی توی اون قسمت عکسهای مناسب(از نظ حجمو کیفیت و فرمت)برات ظاهر میشه که میتونی برای contactاضافه کنی.در مورد دوم اوتنم میشه با مراجعه یه یک موبایلی بهش بگو واسه ی گوشیم کپسول بزار گوشی داغون میشه هم از نظر باتری هم از نظر سخت افزاری چون باید بازش کنه و لحیم کاری!پس بهتره قناعت کنی به همین صدا اما یهجور دیکه هم میشه از توی بخش نرم افزار همینجا یه mp3 or dvd playerروی گوشیت نصب کن صداش میره بالا اما به بلندگوهات آسیب جدی وارد میکنه:8::10:

HAMID.MCI
06-01-2008, 14:01
راستی گوشیمو فروختم(80هزار!!!!!!)یکی دیگه خریدم:27::5::21:

amin2005
06-01-2008, 14:10

باند هایی هستند که صدایی در حد گوشی های nec یا حتی بیشتر دارن که مستقیما به 95 وصل می شن و نیاز به مبدل یا چیز دیگه ندارن

HAMID.MCI
06-01-2008, 14:38
من که واسه ان95شو ندیدم

asfa
06-01-2008, 15:59
منم برای ان95 رو ندیدم هر چی دیدم ماله سری ان73 و ان70 و اینا بود ...
ان95 پورتش فرق میکنه و همچنین 5700 و 6120 و ........

Mojtaba N87
06-01-2008, 16:29
این مطلب مربوط به ان96 منبع نداشت؟؟؟؟
واسه باند پخش صدا می تونید از اسپیکر های سری واکمن که پورت 3.5 میلی متری دارن استفاده کنین.به گوشی ربطی نداره! به هر پورت 3.5 می خوره...

mehraban321
06-01-2008, 17:09
برای اینکار باید به دفترچه تلفن برید.editرو بزنید و در پنجره ی باز شده optionو add thumbnailرو بزنی توی اون قسمت عکسهای مناسب(از نظ حجمو کیفیت و فرمت)برات ظاهر میشه که میتونی برای contactاضافه کنی.در مورد دوم اوتنم میشه با مراجعه یه یک موبایلی بهش بگو واسه ی گوشیم کپسول بزار گوشی داغون میشه هم از نظر باتری هم از نظر سخت افزاری چون باید بازش کنه و لحیم کاری!پس بهتره قناعت کنی به همین صدا اما یهجور دیکه هم میشه از توی بخش نرم افزار همینجا یه mp3 or dvd playerروی گوشیت نصب کن صداش میره بالا اما به بلندگوهات آسیب جدی وارد میکنه:8::10:

خوب با اینکار هم سایز عکس بزرگ نمیشه...میخوام موقع زنگ خوردن عکس طرف مثلا تمام صفحه بیفته نه اینقدر کوچیک .......

mehraban321
06-01-2008, 17:34
ببخشید یه سوال دیگه .....موقعی که یه مسج فرستادم بعدا میخوام عین همون متن رو واسه یکی دیگه یا دوباره بفرستم صفحه متن مسج پاک شده و دوباره باید متن رو تایپ کنم(وسط تایپ هم اگه از محیط مسج بیام بیرون دوباره برگردم باید کلهم دوباره تایپ کنم)......یعنی با هر بار send شدن متن صفحه مسج کامل پاک میشه....چه راهی داره؟؟؟؟ قبلا که 6020 داشتم اینطوری نبود تا اخرین مسج رو بطور دستی پاک نمیکردم متن مسج اخر حذف نمیشد ولی n95 که....بعدشم مسج فرستاده شده (sent) رو بعد از چند روز خودش پاک میکنه بدون اینکه ازت بپرسه....من ندیدم بشه این جریان رو لغو کرد اگه میدونین لطفا بگین....

Mojtaba N87
06-01-2008, 17:34
باید از ورژن های جدید نرم افزار fs caller استفاده کنید...

Mojtaba N87
06-01-2008, 17:37
ببخشید یه سوال دیگه .....موقعی که یه مسج فرستادم بعدا میخوام عین همون متن رو واسه یکی دیگه یا دوباره بفرستم صفحه متن مسج پاک شده و دوباره باید متن رو تایپ کنم(وسط تایپ هم اگه از محیط مسج بیام بیرون دوباره برگردم باید کلهم دوباره تایپ کنم)......یعنی با هر بار send شدن متن صفحه مسج کامل پاک میشه....چه راهی داره؟؟؟؟ قبلا که 6020 داشتم اینطوری نبود تا اخرین مسج رو بطور دستی پاک نمیکردم متن مسج اخر حذف نمیشد ولی n95 که....بعدشم مسج فرستاده شده (sent) رو بعد از چند روز خودش پاک میکنه بدون اینکه ازت بپرسه....من ندیدم بشه این جریان رو لغو کرد اگه میدونین لطفا بگین....

اگه موقع تایپ یهو بیای بیرون مسیجت تو فلدر draft ذخیره می شه و می تونی ادامش تایپ کنی.
واسه اینکه مسیج های فرستاده شده پاک نشه.این راه رو دنبال کن:
massege-option-setting-other
اونجا شماره مسیج های فرستاده شده رو بکن 999 ...

amin2005
06-01-2008, 19:01

راستی جایی توش هست که شارژ رو به درصد نوشته باشه؟

آقا یکی جواب ما رو هم بده دیگه

amin2005
06-01-2008, 19:11
منم برای ان95 رو ندیدم هر چی دیدم ماله سری ان73 و ان70 و اینا بود ...
ان95 پورتش فرق میکنه و همچنین 5700 و 6120 و ........

من که واسه ان95شو ندیدم

من نمودونم شما چی رو می گین ولی این که میگم اصلا برا موبایل نیست . برا mp3 پلیر ولی چون پورت ها شون یکیه به 95 هم مستقیما وصل میشه .

asfa
06-01-2008, 19:30
من که این اسپیکرهای جدید رو میگم که مخصوص موبایل ساخته میشه ....

asfa
06-01-2008, 19:32
بله هست دیکشنری مگه میشه نباشه شما برو تو قسمت برنامه ها ....
اون یکی که میگی نشون دادن درصدی باتری رو فکر نمیکنم باشه برنامه ای ولی اگه باشه همون جا باید پیداش کنی ...

Saman-tci
06-01-2008, 21:53

دیکشنری Unidic هست که میتونی با یه سرچ کوچولو دانلود و نصب کنی ... من روی N95 که قبلاً داشتم نصب بو د

Saman-tci
06-01-2008, 21:57

شما میتونی برای تو قسمت Send و اون sms رو که فرستادی باز کنی بعد Forward و بعد هم شماره نفر بعد ...

HAMID.MCI
07-01-2008, 00:34
تایید میشه و اگر وسط تایپ بری بیرون میتونی مسیجتو از توی draftپیداکنی

amin2005
07-01-2008, 10:05
سلام .من وقتی تو منو options-memory details-memory card رو میزنم تو قسمت contactsنوشته 103mbولی من کلا 20 شماره تلفن هم ندارم .حالا این همه حجم اشغالی برا چیه؟

sickle&hammer
07-01-2008, 11:13
برای داشتن بهترین کیفیت عکس با n95 چیکار باید کرد ؟

برادر من d900 سامسونگ داره وقتی عکسهایی که با گوشیهامون گرفتیم رو توی pc با هم مقایسه میکنیم اکثر اوقات ماله اون از کیفیت بهتری برخورداره.مثلا وقتی که روی عکسها زوم میکنیم ماله اون دیرتر مات میشه
درضمن اینم بگم که دوربین d900 سه مگاپیکسل هست !

Saman-tci
07-01-2008, 14:24
سلام .من وقتی تو منو options-memory details-memory card رو میزنم تو قسمت contactsنوشته 103mbولی من کلا 20 شماره تلفن هم ندارم .حالا این همه حجم اشغالی برا چیه؟

103M ؟؟؟؟ یعنی چی ..؟ شما با برنامه Pc Suite برو تو قسمت Contact و از اونجا یه چک بکن ...

mehraban321
07-01-2008, 14:26
باید از ورژن های جدید نرم افزار fs caller استفاده کنید...

منظورتون واسه بزرگ شدن عکس چسبیده به کانتکت؟؟؟؟ اگه داره کجا پیداش کنم ؟؟چجوری استفاده کنم؟؟؟

Mojtaba N87
07-01-2008, 15:08
بهترین دیکشنری فارسی دیکشنری جاوا PMD
و دیگه اینکه نوکیا باتری رو نمی تونه بصورت درصد نشون بده...

منظورتون واسه بزرگ شدن عکس چسبیده به کانتکت؟؟؟؟ اگه داره کجا پیداش کنم ؟؟چجوری استفاده کنم؟؟؟

آره! عکس تماس گیرنده رو کامل نشون می ده.
تو قسمت برنامه های کاربردی.تو سایت series60v3.com هم هست...

M.etallic.A
07-01-2008, 16:02
امکان نداره n95 کجا d900 کجا... d900 حتی به پای n73 نمیرسه چه برسه به n95.

amin2005
07-01-2008, 19:36
اینو خوب اومدی .ولی اگه مخواهید عکس هاتون خوب از کار دراد باید دکمه ی عکاسی رو کمی فشار بدید تا لنز تنظیم بشه وبعد عکس بگیرید.

Benygh
08-01-2008, 03:39
ببخشید من از کجا میتونم مپ های این گوشی رو دستکاری کنم ؟
یعنی چطور میتونم به سورس مپ های نصب شده دسترسی داشته باشم ؟
اگر میشه یک منبع برای دانلود پ به من معرفی کنید و طریقه نصبش رو گوشی ...

amin2005
08-01-2008, 12:26
برو اینجا خودت میفهمی

actooor
08-01-2008, 14:12
من چند بار اینو گفتم...رم گوشیمو 2 گیگ کردم حالا دیگه نقشه روش نیست...از مموری قبلی بک اپ گرفتم.بعد ریستوری کردم...باز نیومد نقشه ها...

sickle&hammer
08-01-2008, 18:43

اگه منظور شما اینه که من دارم دروغ میگم .... فکر نکنم دلیلی برای دروغ گفتن داشته باشم

باور کنید کیفیت عکس در بعضی موارد توی d900 بهتر از n95 هست...

navid63
08-01-2008, 20:50
من چند بار اینو گفتم...رم گوشیمو 2 گیگ کردم حالا دیگه نقشه روش نیست...از مموری قبلی بک اپ گرفتم.بعد ریستوری کردم...باز نیومد نقشه ها...

منم همين اتفاق برام پيش اومده
بك آپ گرفتم ولي برنگشت .........!!!!!!!!.........

navid63
08-01-2008, 20:59
من يه سوالي يا بهتره بگم مشكلي دارم
البته ميدونم اينو چندين بار قبلا پرسيدن
و همه هم ميگن نميشه به n95 مموري 4گيگ انداخت
ولي من از سايت رسمي نوكيا مطلب زير رو خوندم :

Memory Functions

Up to 160 MB* internal dynamic memory for messages, ringing tones, images, video clips, calendar notes, to-do list and applications
Memory card slot supporting up to 4 GB microSD memory cards

* Changes to product details are possible without prior notice. Application offering may vary. Dynamic memory means that the available memory is shared between dynamic memory functions. When any of these functions is used, there is less available memory for other functions which are also dependent on dynamic memory.

منبع :

لطفا هر كي اين كار رو امتحان كرده يا كسي كه واقعا وارده يه جواب مطمئن به من بده
آخه من ميخوام مموري مو عوض كنم شك دارم 2 گيگ بگيرم يا 4گيگ ؟؟؟؟؟؟؟؟

navid63
08-01-2008, 21:30
داشتم تو سايت نوكيا گشت ميزدم يه وسيله جانبي جالب ديدم:
كابل شارژ از usb براي تعدادي از گوشي هاي نوكيا كه n95 هم جزء
اوناست:

لينك كابل:

لينك گوشي هايي كه با اين كابل سازگارند:

فقط يه مشكلي كه هست اين نمايندگي هاي با حال نوكيا تو ايرانه كه جز خود گوشي و
قاب و بند و اينا ديگه چيز ديگه اي ندارن
البته من كه از الوصل تو تبريز گرفتم اينجوريه شايد اون يكي شهر ها جور ديگه اي باشه!؟

اين مطلب هم براي اونايي كه به نوكيا اشكال ميگيرن كه از usb شارژ نميشه :27:

mahdi-mb
08-01-2008, 23:03
سلام دوستان.گوشی من یه مشکلی پیدا کرده.بدلیل تمام شدن شارژ گوشی خاموش شد و من گوشی رو زدم شارژ وقتی فول شد گوشی رو روشن کردم و وقتی دقت کردم دیدم که دیگه وقتی اسلاید رو میبندم صفحه کلید بطور اتوماتیک قفل نمیشه به عبارت دیگه زمان قفل شدن صفحه کلید ار حدود "2ثانیه" به حدود "1 دقیقه" افزایش پیدا کرده.ریست فکتوری کردم درست نشد .با pc suite بکآپ گرفته بودم restor کردم بازم نشد.لطفا" اگه کسی با چنین مشکلی روبرو شده یا راه حلی داره "البته غیر از فرمت یا آپدیت" کمک کنه.ظمنا" من گوشیم رو قبلا" آپدیت کردم.ممنون

M.etallic.A
08-01-2008, 23:10
اگه منظور شما اینه که من دارم دروغ میگم .... فکر نکنم دلیلی برای دروغ گفتن داشته باشم

باور کنید کیفیت عکس در بعضی موارد توی d900 بهتر از n95 هست...

من نگفتم شما دروغ گفتی. منظورت از بعضی موارد چیه ؟ تو چه مواردی... نکنه گوشیت n95 remarke ؟

mahdi-mb
08-01-2008, 23:28
سلام دوستان.گوشی من یه مشکلی پیدا کرده.بدلیل تمام شدن شارژ گوشی خاموش شد و من گوشی رو زدم شارژ وقتی فول شد گوشی رو روشن کردم و وقتی دقت کردم دیدم که دیگه وقتی اسلاید رو میبندم صفحه کلید بطور اتوماتیک قفل نمیشه به عبارت دیگه زمان قفل شدن صفحه کلید ار حدود "2ثانیه" به حدود "1 دقیقه" افزایش پیدا کرده.ریست فکتوری کردم درست نشد .با pc suite بکآپ گرفته بودم restor کردم بازم نشد.لطفا" اگه کسی با چنین مشکلی روبرو شده یا راه حلی داره "البته غیر از فرمت یا آپدیت" کمک کنه.ظمنا" من گوشیم رو قبلا" آپدیت کردم.ممنون

amin2005
09-01-2008, 10:52
من نگفتم شما دروغ گفتی. منظورت از بعضی موارد چیه ؟ تو چه مواردی... نکنه گوشیت n95 remarke ؟

ببین ایشون راست میگن خودت داری می گی تو بعضی موارد!اگه لنزت تنظیم نباشه و شما عکس بگیرید وعکس خوبی از کار در نمیاد.

A ZITA
09-01-2008, 11:28
آآآآآآآآآآآآآآآی نفس کش!

کی گفته نوکیا فقط GPS داره !!

یه نگا به آدرس زیر بندازین بعد قضاوت کنین!

amin2005
09-01-2008, 12:33
آخه مورچه چیه که کله پاچش چی باشه

mehraban321
09-01-2008, 15:03
ببخشید این نرم افزار fscaller که رو n95 نصب نمیشه امتحان کردم نشد ....میشه یکی دیگه معرفی کنید؟؟؟؟ ضمنا چجوری میشه مکالمه رو ضبط کرد؟؟؟؟ رو 6020 که داشتم موقع مکالمه دکمه record فعال میشد رو n95 نمیبینمش....

sickle&hammer
09-01-2008, 20:33
نمونه عکس ان 95 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمونه عکس دی900 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر دو عکس توسط خودم گرفته شده

New World
09-01-2008, 21:16
نقل قول:
نوشته شده توسط New World [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1)سری برنامه هایی که به N95 می خورن S60v3 هستن(سری 60 - ورژن سوم)و همه ی برنامه های سری 60 به N95 نمی خورن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2)بله میشه!

دمتون گرم . من نمدونم اگه يه چيزي رو اطلاع ندارين دربارهش چيزي نگين چي ميشه. آقا جون فقط برنامه هاي sisx بهش ميخوره و نميشه هم فايلايي كه با بلوتوث مي گيري با خود گوشي جايي بفرستي. آبروي مارو بردين. واقعا كه ما اينجا سؤال ميكنيم جواب درست بگيريم. متاسفم براي عقده هايي كه با جواب بيخود دادن عقده هاشون حل ميشه.

amin2005
09-01-2008, 21:20
نمونه عکس ان 95 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمونه عکس دی900 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیخیال بابا شما راست میگین.البته منم میتونم با ان95 یه عکس بگیرم که کیفییتش به پای 6600 هم نرسه.

mahdi_ctr
09-01-2008, 23:06
سلام دوستان
يه چند تا سوال دارم كه ميدونم سوال خيليا هستش.پس به نمايندگي از بر و بچمون مپرسم:
جديدن يه مدل از گوشي N95 تقلبي اومده كه كپي اصل هست و واقعا مو نميزنه و حالت كشويي دو طرفه هم داره مثل N95!!!
ميخوام بدونم كه شما هم همچين چيزي رو ديديد؟
ميخوام بدونم كه فرقش با گوشي اصلي چي هست؟
در ضمن بگم كه صفحه لمسي هم نداره و ساخت چين هم نبود!!!!

سوال دومم اينه:
بازي هاي گوشي بعد از آپديت حذف ميشن منظورم همون دوتا بازي هست كه يكيش يه چيزي تو مايه هاي كرم آتاري دستي بود و اون يكي هم يه چيزي تو مايه هاي كراش البته خيلي فرق داره باكراش من همين جوري كفتم.
ميخوام بدونم كه اون بازي ها رو ميتونم دوباره رو گوشيم نصب كنم؟
اگه لينكي داره برام بزاريد.

سوال سوم يا بهتر بگم درخواست سومم هم اينه:
يه سايتي معرفي كنيد كه بشه توش بازي هايي در خورد N95 توش گير بيارم چون من هر چي بازي از اينترنت گرفتم گرافيكشون خيلي پايين بود و اصلا با گوشي جور در نميومد.
از سايت Zedge هم كه بازي گرفتم كه اكثرا توش بازي هاي S*X داره بازي دانلود كردم و همشون چرت و پرت بودن بهتر بگم آشغال بودن.
پس اگه ميشه يه لينكي هم بزاريد كه بازي هاي با كيفيت و با گرافيك براي N95 از نوع آپديت شدش بتونم دانلود كنم.

آقايون از همتون ممنون هستم و دورادور مخ لس همتون هستم.

Saman-tci
10-01-2008, 00:03
سلام دوستان
يه چند تا سوال دارم كه ميدونم سوال خيليا هستش.پس به نمايندگي از بر و بچمون مپرسم:
جديدن يه مدل از گوشي N95 تقلبي اومده كه كپي اصل هست و واقعا مو نميزنه و حالت كشويي دو طرفه هم داره مثل N95!!!
ميخوام بدونم كه شما هم همچين چيزي رو ديديد؟
ميخوام بدونم كه فرقش با گوشي اصلي چي هست؟
در ضمن بگم كه صفحه لمسي هم نداره و ساخت چين هم نبود!!!!

سوال دومم اينه:
بازي هاي گوشي بعد از آپديت حذف ميشن منظورم همون دوتا بازي هست كه يكيش يه چيزي تو مايه هاي كرم آتاري دستي بود و اون يكي هم يه چيزي تو مايه هاي كراش البته خيلي فرق داره باكراش من همين جوري كفتم.
ميخوام بدونم كه اون بازي ها رو ميتونم دوباره رو گوشيم نصب كنم؟
اگه لينكي داره برام بزاريد.

سوال سوم يا بهتر بگم درخواست سومم هم اينه:
يه سايتي معرفي كنيد كه بشه توش بازي هايي در خورد N95 توش گير بيارم چون من هر چي بازي از اينترنت گرفتم گرافيكشون خيلي پايين بود و اصلا با گوشي جور در نميومد.
از سايت Zedge هم كه بازي گرفتم كه اكثرا توش بازي هاي S*X داره بازي دانلود كردم و همشون چرت و پرت بودن بهتر بگم آشغال بودن.
پس اگه ميشه يه لينكي هم بزاريد كه بازي هاي با كيفيت و با گرافيك براي N95 از نوع آپديت شدش بتونم دانلود كنم.

آقايون از همتون ممنون هستم و دورادور مخ لس همتون هستم.

1- بله ماشالا مثل .... ریخته . بعدشم احتمالا! شما از نزدیک ندیدی که میگی خیلی شبیه هستن. به نظر من خیلی فرق دارن از همون نظر ظاهر خیلی فرق دارن با یک نگاه به راحتی میشه تشخیص داد ...
2- بله در خود سایت نوکیا و قسمت N95 میشه بازی اسنیک رو دانلود کرد ...
3- با یه سرج کوچیک میتونید پیدا کنید

HAMID.MCI
10-01-2008, 00:15
1-والا من کهچیزی ندیدم اما توی مدلهایی که تقلبی ان95رو دیدم معیاراش اینان:1-صفحه ی لمسی2-کشویی یکطرفه3-تفاوت دکمه های روی کشویی 4-نیودن اسم نوکیا ان95 بالا کنار صفحه سمت چپ 5-نداشتن سیمبیان 6-کمبودن صدا و تفاوت شکل ظاهری و مگاپیکسلی دوربین 7-معرفی نشدن در سایت نامبرینگ پلانس 8-نداشتن دکمه ی شاتر در کنار 9-عدم نگه دارنده ی سیمکارت در داخل گوشی(سیمکارت به صورت کشویی وارد میشد مثل ا750 آی) و در آخر عدم کارکرد درست!!
2-نمیدونم اسنیکو دیدم اما اونیکیو نه!
3-بازیهای گوشی همگی گرافیک پایینند اما من بازی پرو استریت از شرکت نیدفور اسپیدو نصی کردم تووپ بود البته سرعتش کمی کم بود اما بازیها بیشتر گرافیک ایینی دارن!

ما چمنتیم!

sickle&hammer
10-01-2008, 16:28
بیخیال بابا شما راست میگین.البته منم میتونم با ان95 یه عکس بگیرم که کیفییتش به پای 6600 هم نرسه.

شما که واردی بگو چطوری یه عکس با n95 بگیریم که در حد دوربین 5 مگاپیکسل باشه ...!

گوشی من هم اصله چون از نمایندگی اصلی i2 در عباس آباد تهرون خریدم . :5:

mahdi_ctr
11-01-2008, 14:52
سلام
من بازي اسنيك رو از نوكيا دانلود كردم ولي اون يكي بازي كه توي ان95 بود رو پيدا نكردم اگه ميشه يه مسيري از اون برام بزاريد.

M.etallic.A
12-01-2008, 00:15

عکس اول ماله n95 ولی شما فلش رو روشن نکردی درسته ؟ نور محیط هم کم بوده . اما عکس دوم مطمئنی با d900 گرفته شده ؟

در هر صورت شرایط مقایسه مناسب نبود. عکس اول تو محیط اتاق و کم نور و عکس دوم تو حالت ماکرو و زیر نور کافی چه ربطی به هم داشتن. از یه سوژه عکس بگیرید.

HAMID.MCI
12-01-2008, 00:38
متالیک جان ایشون اسمهای گوشیرو برعکس زدن مورد دومی مال ان95 هست به دل نگیر!!!!!!

navid63
12-01-2008, 04:03
سلام
من بازي اسنيك رو از نوكيا دانلود كردم ولي اون يكي بازي كه توي ان95 بود رو پيدا نكردم اگه ميشه يه مسيري از اون برام بزاريد.

sickle&hammer
12-01-2008, 13:24
عکس اول ماله n95 ولی شما فلش رو روشن نکردی درسته ؟ نور محیط هم کم بوده . اما عکس دوم مطمئنی با d900 گرفته شده ؟

در هر صورت شرایط مقایسه مناسب نبود. عکس اول تو محیط اتاق و کم نور و عکس دوم تو حالت ماکرو و زیر نور کافی چه ربطی به هم داشتن. از یه سوژه عکس بگیرید.

باشه این دفعه از هر سوژه ای که شما میگید عکس میندازم . من حرف شما رو قبول دارم چون واقعا نور اتاق کم بود . ولی در مورد سوال دوم شما که می فرمایید : مطمئنی با d900 گرفته شده ؟ باید بگم که اگر هر کس دیگری جز خودم این عکس رو گرفته بود و میگفت با d900 گرفته شده ....... به مولا باور نمی کردم

sickle&hammer
12-01-2008, 13:42
متالیک جان ایشون اسمهای گوشیرو برعکس زدن مورد دومی مال ان95 هست به دل نگیر!!!!!!

نه خیر . عکس ها به درستی درج شده !
من دیگه نمی دونم چیکار کنم که شما باور کنید اون عکس با d900 سامسونگ گرفته شده

برای همین سعی میکنم از تاپیک مربوط به سامسونگ کسی رو که d900 داره به این قسمت دعوت کنم و ازش بخوام که بهترین عکسی که خودش با d900 گرفته را آپلود کنه .......... و از شما هم میخوام که بهترین عکسی که خودتون با n95 گرفتین رو بذارین تا یه مقایسه انجام بدیم . اون وقت دیگه فکر کنم این موضوع باور پذیرتر بشه .

sickle&hammer
12-01-2008, 13:50

نه خیر . عکس ها به درستی درج شده !
من دیگه نمی دونم چیکار کنم که شما باور کنید اون عکس با d900 سامسونگ گرفته شده

برای همین سعی میکنم از تاپیک مربوط به سامسونگ کسی رو که d900 داره به این قسمت دعوت کنم و ازش بخوام که بهترین عکسی که خودش با d900 گرفته را آپلود کنه .......... و از شما هم میخوام که بهترین عکسی که خودتون با n95 گرفتین رو بذارین تا یه مقایسه انجام بدیم . اون وقت دیگه فکر کنم این موضوع باور پذیرتر بشه .