PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین سایت خارجی برای ارسال Sms مجانی بدون نیاز به دعوتنامه..100% مطمئن وراحت..

arash_shk
02-05-2007, 00:00
سلام به دوستان عزیزم :

بالاخره بعد از مدتها جستجو در اینترنت ، تونستم سایتی رو برای فرستادن sms پیدا کنم که خصوصیات خیلی خیلی جالب زیر رو داره:

- اس ام اس مجانی به تمام نقاط جهان

- اضافه نکردن تبلیغات سایت در انتهای sms

- ارسال اس ام اس های 160 کاراکتری

- ارسال اس ام اس دقیقا با شماره خودتون

- ارسال وتحویل بدون تاخیر اس ام اس ها (حداکثر 5 ثانیه )

- امکان زمانبندی برای ارسال یک SMS

-در ضمن شما 20 امتیاز با ثبت نام توی سایت میگیرین، که هر تعداد sms میتونین با توجه به امتیازتون بفرستین، بطوریکه تبلیغ سایت هم اضافه نشه.

نهایتا"اینکه sms و e-mail فعال سازیش هم کمتر از 5 ثانیه دستتون میرسه !

توضیح اینکه وقتی به اون لینک که دادم رفتید اول از همه قسمت personal information رو تکمیل کنید ..کشور ایران رو انتخاب وشماره موبایلتو تو قسمت مربوطه وارد کنید بدون گذاشتن 0 اول شماره مثلا 9120000000 ....e-mail رو صحیح وارد کنید ومابقی دستورات سایتو انجام بدهید ...گوشیتون رو روشن بذارید... یه sms از اون سایت براتون میاد که کلمه رمز فعال سازی اشتراک توشه ...اون رمزو داخل سایت وارد کنید ...حالا میتونید به هر کسی وهر کجای دنیا که باشه رایگان sms بفرستید ...سوالی بود در خدمتم ...
ضمنا"درقسمت phone عبارت contract رو تیک بزنید ...

برای عضویت در این سایت اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو کلیک کنید. موفق باشید...

nima_949
02-05-2007, 13:33
عزیز چند بار معرفی میکنید قبلا این کارو کردند

lover_pc_games
02-05-2007, 13:58
من اس ام اسشو به یه شماره دیگه که واسه دوستم بود فرستادم بعد کد رو ازش گرفتم !
میخوام بدونم این کار بعدا مشکلی واسش ایجاد نمیکنه ! مثلا اس ام اس های تبلیغاتی یا اینکه هزینه ای واسش داشته باشه یا هر چیز دیگه ای ؟
شر نشه واسمون !
ممنون میشم جواب بدین !

aliarnold
03-05-2007, 06:23
Thank you

King
03-05-2007, 15:05
من اس ام اسشو به یه شماره دیگه که واسه دوستم بود فرستادم بعد کد رو ازش گرفتم !
میخوام بدونم این کار بعدا مشکلی واسش ایجاد نمیکنه ! مثلا اس ام اس های تبلیغاتی یا اینکه هزینه ای واسش داشته باشه یا هر چیز دیگه ای ؟
شر نشه واسمون !
ممنون میشم جواب بدین !

خوب فعال سازی از طریق شماره موبایل واسه همینه دیگه...
ممکنه تبلیغات بفرسته.
من چند ماه میشه از پارس آنلاین استفاده میکنم گاهی اوقات تبلیغات میفرسته (یکی دوتایی بیشتر نبوده)

TempesT
06-05-2007, 21:05
من تو این صفحه باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنین:20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

feri_1054
07-05-2007, 00:17
سلام arash_shk
تو که اومدی تموم حرفای منو کپی پیست کردی!!! مگه من تو آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معرفی نکرده بودم؟؟؟