PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فقط اسم قفل بدسکتور برای سی دی رو می خوام

mx_2dar
01-05-2007, 20:38
من چندمدت پیش با یه قفل نرم افزار ی برای cd کار کردم که ایجاد بد سکتور روی سی دی می کرد و سی دی غیر قابل
کپی می شد
این نرم افزار یه فایل 50 مگی درست می کرد که وقتی این 50 مگ رو تو فایل iso می ریختی بعد رایت می زدی
دیگه کپی نمی شه حتی با iso buster
حالا هم نرم افزار رو از دست دادم چون هاردم سوخت هم اسم نرم افزار یادم نمیاد
فقط اسم نرم افزار رو بگید ممنون میشم :10:

hakhamanesh
02-05-2007, 01:02
برنامه WTM CD Protector يه سري فايل با پسوند imp داره كه اگر اونها رو در سيديت بريزي سرعت ايميج گرفتن رو تا حد زيادي پايين مياره و البته برنامه Copykiller هم يه سري فايل در پوشه Copykillev3 داره كه همچين كاري رو انجام ميده.
البته كار اين فايلها تنها تاخير در گرفته شدن ايميج هست و نه عدم امكان گرفتن ايميج.

mx_2dar
02-05-2007, 11:49
مرسي تست مي كنم خبرشو مي دم
اگر بچه ها باز نرم افزاري مي شناسند كه اين كار رو انجام مي ده ما رو بي نسيب نگذارند :10:

mehdi_7070
02-05-2007, 22:05
من چندمدت پیش با یه قفل نرم افزار ی برای cd کار کردم که ایجاد بد سکتور روی سی دی می کرد و سی دی غیر قابل
کپی می شد
این نرم افزار یه فایل 50 مگی درست می کرد که وقتی این 50 مگ رو تو فایل iso می ریختی بعد رایت می زدی
فقط اسم نرم افزار رو بگید ممنون میشم :10:

شيوه جديد درخواست
غير مستقيم
؟!

(شما به ادامه بحث بپردازيد:31:)

Alireza_Shafaei_PCworld
02-05-2007, 22:38
شاید TZ Copy Protection هم کارت را راه بندازه!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hakhamanesh
02-05-2007, 23:10
کپی می شد
فقط اسم نرم افزار رو بگید ممنون میشم

شيوه جديد درخواست
غير مستقيم
؟!

(شما به ادامه بحث بپردازيد:31:)

من هم اولش يه همچين احساسي كردم بهتر بود اين دوستمون درخواستشو اين طور مطرح ميكرد
من چندمدت پیش يه سيدي خريدم اومدم از روش رايت كنم ديدم كلون سيدي هي پيغام بد سكتور ميده با اينكه هيچ خط و خشي و يا قفل نقطه اي روي سيدي نبود بعد گفتم بيام يه نقشه بريزم ته توي قضيه ارو دربيارم از اين به بعد رو سيدي هاي خودم هم اينطوري قفل بزارم كه اين جملات به ذهنم رسيد

البته اشكال هم نداره هدف ما كه راه انداختن كار مسلمينه حالا شيوه درخواست زياد هم مهم نيست :31:

Alireza_Shafaei_PCworld
02-05-2007, 23:12
بابا
شاید این بنده ی خدا راست بگه
چرا اینطوری برداشت میکنید؟

persiankitty
03-05-2007, 03:04
همانطور که گفتم ، شاید هم نگفتم ، شاید هم جای درستی نگفتم ... به طور کلی با پست های زیادی مشکل دارم . معمولا برای اینکه درک صحیحی از موضوع چنین پرسشهایی بدست بیاورم ، لازم است که سایر پست های کاربر مطرح کننده را بخوانم. بعضی اوقات هم مانند این تاپیک ، امکان تصمیم گیری سریع در مورد موضوع وجود ندارد ( برای خودم ) و یا مثل آن یکی پست که جناب vrd نوشته اند. در چنین حالت هایی بجای ارسال جوابهای برنده و قاطع یا هر جوابی که باعث کدورتی شود ، ترجیحا فقط به نظاره تاپیک می نشینم تا با بیشتر شدن پست ها درکی از موضوع بدست بیاورم. روی هم رفته با نظر شفایی موافقم. زیاد خوب نیست که با دیده بدبینی ( دیده پیش فرضی که خودم همیشه دارم ) به موضوع نگاه کنیم. حداقل در چنین مواردی بهتر است که یک درصد احتمال واقعی بودن پرسشها را در نظر بگیریم . یک نکته ای در ورای همه این صحبت ها هست ، و آن اینکه بر خلاف احساس خشونتی که در برخی از موضوعات به ما دست میدهد ، همیشه باید بیاد داشته باشیم که در یک انجمن با ماشین ها سرو کار نداریم ، هر کدام از این کلمات کاربری ، یا در بعضی مواقع هر ده کلمه کاربری ، به یک انسان در ورای صفحه کلید ختم می شود که چون ما چشمهایش را نمی بینیم ، بهتر است دقت بیشتری در پاسخگویی داشته باشیم. ( بماند که در بعضی مواقع بدون دیدن چشمها هم می شود به نیات پلید پی برد ، که حالت های استثنا هستند )

mehdi_7070
03-05-2007, 15:27
آقا من كه گفتم به ادامه بحث اصلي تاپيك بپردازيد ... نگفتم ؟! مجددا هم ميگم ...

ولي واقعا صحبت هاي كاربران فعال انجمن جاي تامل داره ها ...

mx_2dar
05-05-2007, 12:21
اگر شما مثل شافعی اطلاعات به ملت بدی فکر کنم سکته رو درجا می زنی دیدی شافعی جان حالا چرا می گی انجمن
کرک و قفل نرم افزاری انقدر خلوته بهتره دیگه ادامه ندم چون داره اشکم در میاد :19: :19: :19: :19: :19: :19:
tz copy هم بدرد نمی خوره با nero می شه ایمیج گرفت
دوما من این قفل رو روی مترجم پارس 2.5 گذاشتم می تونید به امضام بری چون نمی تونستم مترجم رو کپی کنم
مجبور شدم فایل های cd رو کپی کنم وگرنه فایل iso رو برای دانلود می ذاشتم که یه قفل غیر قابل کپی داشت
اینم اطلاعاتی درباره قفل 10 فایل با پسوند zr یه همچین چیز هایی دقیقا یادم نیست الان هم دانشگاه هستم isobuster هم نصب نیست
وگرنه اسم فایل ها رو هم می گفتم

Elfin-D:پست شما ویرایش شد...در صورتی که به نحوه ی مدیریت مهدی جان اعتراضی دارید میتونید موضوع رو با ادمین در میون بگزارید.تاپیک محلی مناسبی برای بروز اینگونه اعتراض ها نیست.
مخلصیم

hakhamanesh
05-05-2007, 14:21
اي بابا حالا شما چرا اينقدر دلخور شدي شوخي كرديم يه كم دور هم باشيم بابا
تازه ما كه همون اول جواب رو داديم و راهنماييتون كرديم بقيه اش رو بر حسب مذاح بزاريد
اصلا شايد تقصير ماست كه به حرف عمو مهدي كه گفت شما به ادامه بحث بپردازيد گوش نداديم

mx_2dar
07-05-2007, 16:38
این لینک vtm cd protect 1.98
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ورژن بالاترش تو سایتش هست ولی کرکش نیست متاسفانه

hakhamanesh
08-05-2007, 19:17
جهت استفاده از فايلهاي imp اين نرم افزار جهت مشكل كردن عمليات ايميج گيري تفاوت محسوسي در استفاده از ورژنهاي مختلف وجود نداره.

mahramasrar2
17-11-2007, 20:55
بچه ها لينك ها ديگه كار نمي دهند ميشه يكي آپلود كنه
قبلا مرسي

mahramasrar2
17-11-2007, 21:28
خودم لينك درست وجديد تر را پيدا كردم

password