PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك ویژه ابزارهای کار با Dvd ها

ehsan30
01-05-2007, 17:53
سلام
دیدم که جای چنین تابیکی خالی هست من هم ایجاد کردم و به نظرم هم لازم بود :20:
شاید بگید که تابیک برای نرم افزارها بود! بله هست، اما بهتر بود برای کار با Dvd ها یک
بخش جدا ایجاد بشه. خوب نرم افزار ها را قرار بدهید و نکات زیر را هم رعایت کنید.
1-لینک نرم افزار همراه با کرک باشه و تا اون جایی که ممکن سالم و مستقیم باشه.
2-در راپیدشر آپلود نکنید. :31:
3- اگر هم تونستید یکمی توضیح در مورد نرم افزار بدهید یا براش آموزش درست کنید.
4-در خواستهاتون را هم فقط یک بار بنویسید. :20:
5-مدیر ها هم نگند که تابیک در خواست نرم افزار داریم. :5: :46:
ممنون
بای

ehsan30
01-05-2007, 18:00
اولین در خواست را هم خودم می نویسم :)
من یک dvd دارم می خوام ازش امیج بگیرم و بریزم روی هارد کامپیوترم تا هر وقت
خواستم رایتش کنم روی dvd ، با چه نرم افزاری این کار را بکنم؟؟
یکم هم در مورد نرم افزار توضیح بدهید.
ممنون
بای

hakhamanesh
02-05-2007, 01:07
CloneDVD كارش خوبه تو اكثر سيدي هاي تولز هم ميشه گيرش آوارد فكر نكنم نياز به لينك باشه

v65j
02-05-2007, 02:07
برنامه های زیادی برای تهیه ی ایمیج از DVD وجود داره یه نمونه ی خوب و در نوع خودش عالی برنامه ی MagicISO Macker هست که باهاش هم میشه از DVD و هم CD ایمیج گرفت و مانور خوبی هم رو فایل های ISO داره به سرچ کردنش می عرضه. (دارمش ولی نمی دونم از کجا دانلود کردم -- از سایت اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینین و آخرین نسخه ها رو دانلود کنین کرکش هم خیلی راحت می تونین پیدا کنین)

ehsan30
02-05-2007, 08:56
CloneDVD كارش خوبه تو اكثر سيدي هاي تولز هم ميشه گيرش آوارد فكر نكنم نياز به لينك باشه

سلام
نصبش کردم اما گزینه ای برای امیج گرفتن ندیدم اگر که ممکن هخامنش جان یک توضیحی بده :20:

برنامه های زیادی برای تهیه ی ایمیج از DVD وجود داره یه نمونه ی خوب و در نوع خودش عالی برنامه ی MagicISO Macker هست که باهاش هم میشه از DVD و هم CD ایمیج گرفت و مانور خوبی هم رو فایل های ISO داره به سرچ کردنش می عرضه. (دارمش ولی نمی دونم از کجا دانلود کردم -- از سایت اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینین و آخرین نسخه ها رو دانلود کنین کرکش هم خیلی راحت می تونین پیدا کنین)

ممنون
می رم ببینم چی هست :20:
بای

hakhamanesh
02-05-2007, 12:14
سلام
نصبش کردم اما گزینه ای برای امیج گرفتن ندیدم اگر که ممکن هخامنش جان یک توضیحی بده :20:
بای

يه قسمت داره نوشته Source كه دي وي دي رام رو انتخاب ميكني يه قسمت داره نوشته Target كه يه منوي آبشاري داره بازش ميكني و گزينه Save as image file رو انتخاب ميكني بعدشم كه يه اسم به فايل iso ميدي و در آخر هم دكمه Start رو ميزني.

ehsan30
02-05-2007, 13:42
يه قسمت داره نوشته Source كه دي وي دي رام رو انتخاب ميكني يه قسمت داره نوشته Target كه يه منوي آبشاري داره بازش ميكني و گزينه Save as image file رو انتخاب ميكني بعدشم كه يه اسم به فايل iso ميدي و در آخر هم دكمه Start رو ميزني.

سلام
ممنون از توضیحاتت :20:
بای

ehsan30
03-05-2007, 12:32
سلام
دوستان می تونید نرم افزار MagicISO5.3 را همراه با کراک از لینک های زیر دریافت کنید. :20:
Magic ISO یک نرم افزار برای کار با امیج و رایت اون هستش که امکانات زیادی هم برای DVD ها
داره و به دانلود کردنش می ارزه . :31: پس حتما دانلود کنید و نظراتتون را هم بگید.

لینک دانلود نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود کراک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بای

yashar8000
03-05-2007, 16:54
به نظر من Ultra iso بهتره

ehsan30
05-05-2007, 09:54
به نظر من Ultra iso بهتره

سلام
من هم با شما موافق هستم
اما این نرم افزارها فقط برای امیج گرفتن خوب هستند برای
رایت DVD سرعت بسیار پایینی دارند :41:
ممنون