PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راحترین مطمئن ترین و سریعترین روش Update گوشی

marn
01-05-2007, 09:27
سلام دوستان من دیدم توی بحثها روشهای متفاوتی برای UPDATE گوشیها قرار دادن که همه اونا با ریسک است من امروز بهترین را را برای شما میگم : دوستان عزیز این کار هیچ خطری برای گوشی شما ندارد چون شما کاری انجام نمیدهید و فقط باید چند تا کلیک NExt را بزنید
ابتدا نرم افزار زیر را دانلود کنید. اگر لینک جواب نداد به یک راست به سایت سونی اریکسون رفته و به قسمت support برین البته حتما Activx ثایت را که در بالا پیغام می ده را دانلود کنید برای کا راحتر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این نرم افزرا حجم حدودی 24 مگابایت دارد ولی به دانلود اون می ارزد چون شما فقط می خواد یک بار اونو دانلود کنید و همیشه فقط با چند کلیک ساده گوشی تون را آپدیت کنید برای همیشه همیشه حتی بعد از فرمت ویندوز خود البته فایل Setup اونو توی یک درایو دیگه بریزید و خود نرم افزار را در درایو Windows نصب کنید.این نرم افزار با سرعت حدود 52kb =5kB حدود یک ساعت و اندی طول میکشد پس حتما دانلود کنید.
وقتی این نرم افزار را دانلود و نصب کردید اونو اجرا کنید (البته لازم نیست هنوز گوشی خود را به کامپیوتر وصل کنید)
اون شروع به دانلود یک سری فایل میکنه (یک کادری شروع به پر شدن میکه) حدود چند دقیقه البته اونا فایلهای دانلود نیست فایلهایی برای Update مثل اسم جدیدترین گوشیها و اسم جدیدترینFirmware ها.
بعد از مدت کمی صفحه ای باز میشه و در اون هم کادری شروع به پر شدن میکنه و هنوز لازم نیست گوشی خود را وصل کنید و بعد از مدت کمی یک صفحه دیگه باز شده و از شما نام و مدل گوشی را میپرسه مثلا سری k و گوشی k800 و برروی next زده و مراح را دنبال کنید بعد صفحه ای باز شده و از شما می خواد که کوشی خود را خاموش باطری را در آورده و باز دوبار جابگذارید (گوشی را روشن نکنید) و در حالی که دکمه C گوشی را نگه داشته کابل را وصل کنید و دست خود را روی C نگهدارید تا موقعی که پیغامی مبنی بر اینکه c را رها کنید بیاید حالا گوشی شما شروع به آپدیت می شه و اگر شما گوشی را در عین کار قطع نکنید مطمئن باشید گوشی شما با جدیدترین Firmware آپدیت شده و برای شما هیچ مشکلی پیش نمی آید و فایلهای آپدیت بستگی به گوشی شما حجمی حدود 10 تا 59 مگابایت دارند و من که گوشی خودم k800 است حدود 45 دقیقه و کمتر طول کشید البته گوشی های جدید این مفدار طول می کشد چون دارای فایلهای بیشتری است. نکته مهم اگر تا موقعی که شما ویندوز خود را عوض نکنید اون فایلهای اولیه دانلود روی سیستم شما می ماند و شما وقتی خاستید گوشیتان را آپدیت کنید روی Update Service کلیک و بعد از حدود 30 ثانیه پیغام که گوشی خود را وصل کنید می آید و اگر شما ویندوز زیاد عوض میکنید فایلهای جدید را که برای بار اول پس از دانلود نرم افزار و پس از تمام شدن آپدیت برای بار اول نصب می شود را در یک درایو دیگر کپی کنید و پس از نصب ویندوز و نصب نرم افزار Update Service انها را در انجا کپی کنید باز هم می گویم شاید نصب نرم افزار Update Service که در بالا لینکش را دادم کمی طول بکشد ولی این فقط برای یکبار است و شما برای Update های بعدی نیاز به این کار ندارید و فقط باید بر روی Update Service که در دسکتاپ شماستن کلیک کنید. راستي وقتي كه وصل كرديد و پيغام داد گوشي احتياجي به آپديت نداره يعني روي گوشي شما آخرين فريم وير نصب است دوستدار همه شما Marn

EHSANRF
01-05-2007, 10:23
اين كه همون قبليه بود

hamed1297
01-05-2007, 23:30
ممنون.خیلی به درد میخوره.

lover_pc_games
02-05-2007, 02:09
بهتر بود در مورد این هم توضیح میدادی که اگر گوشی سریال چنج باشه سریالش میپره و کلی هزینه و کلی دردسر در پی داره.
اگر کامل تر توضیح میدادی خیلی بهتر بود ! مثلا مراحل آپدیت رو شماره گذاری میکردی !
به هر حال ممنون مفید بود.

DJ_IT_110
03-05-2007, 23:26
توجه
دوستانی که گوشیشون چنج شده است به هیچ عنوان آپدیت نکنند
جیزه

hamed1297
03-05-2007, 23:41
به نظر من آپدیت کنید و بعد از اون با 2000 تومان ناقابل دوباره سریال رو change کنید.

mostafa_khan
04-05-2007, 13:35
به نظر من آپدیت کنید و بعد از اون با 2000 تومان ناقابل دوباره سریال رو change کنید.

حامد جان یه چی میگی ها...اره اپدیت خوبه...حتی فلشم خوبه اما به جاش و به موقع...نه اینکه بگم شنیدم اپدیت خوبه بخوام اپدیت کنم..اپدیت واسه بروز کردن و رفع مشکلات احتمالی هست...وقتی گوشی هیچ مشکل خاصی نداره بهش دست نزنید(البته روی سخنم بیشتر با چنجی ها بود)
:20:

IMANOKIA
04-05-2007, 14:01
ببخشيد كسي نمي دونه ان95 چجوري آپديت مي شه؟؟؟:27:

hamed1297
04-05-2007, 14:09
حامد جان یه چی میگی ها...اره اپدیت خوبه...حتی فلشم خوبه اما به جاش و به موقع...نه اینکه بگم شنیدم اپدیت خوبه بخوام اپدیت کنم..اپدیت واسه بروز کردن و رفع مشکلات احتمالی هست...وقتی گوشی هیچ مشکل خاصی نداره بهش دست نزنید(البته روی سخنم بیشتر با چنجی ها بود)

دقیقا همین هست که شما میگین.من هم منظورم این بود که اگر مشکلی باشه و ترس از پریدن رجیستر هم باشه میشه ریسک کرد.

marn
04-05-2007, 17:46
سلام من marn هستم با توجه به گفته دوستمون که می فرمایند: اپدیت واسه بروز کردن و رفع مشکلات احتمالی هست... اما باید این نکته را توجه داشت شما گوشی خود را آپدیت می کنید با احتمال 90% کیفیت عکسبرداری .سرعت و دیگر امکانات گوشی خود را بالا برده اید پس فقط برای رفع مشکلات احتمالی نیست و خیلی مزایای دیگر دارد

sabasistem_co
05-05-2007, 14:56
merciiiiiiiiiiiiiiiiiii

sabasistem_co
05-05-2007, 18:40
سلام
خداييش دمت گرم عجب برنامه توپي گذاشتي
من از روي لينك خودت دانلود كردم و لينك هم مشكلي نداشت
فقط يه ذره طول كشيد تا دانلود بشه حدودا 2 ساعت ولي ارزشش را داشت
بسيار بسيار عالي بود

sabasistem_co
06-05-2007, 14:39
چرا آخرين مرحله كه مي خوام موبايل را به كامپيوتر وصل كنم وقتي سي را مي گيرم و موبايل را وصل مي كنم و به برنامه وصل مي شه بعد از بيست ثانيه نوار سبزه رد مي شه بعد رنگش قرمزش مي شه بهد تو برنامه پيغام مي ده update not availadle چرا اين طور مي شه ؟

Sasan Info
06-05-2007, 22:48
اين نرم افزار رو P990 هم كار ميكنه؟

Sasan Info
06-05-2007, 22:49
سلام من marn هستم با توجه به گفته دوستمون که می فرمایند: اپدیت واسه بروز کردن و رفع مشکلات احتمالی هست... اما باید این نکته را توجه داشت شما گوشی خود را آپدیت می کنید با احتمال 90% کیفیت عکسبرداری .سرعت و دیگر امکانات گوشی خود را بالا برده اید پس فقط برای رفع مشکلات احتمالی نیست و خیلی مزایای دیگر دارد
درسته ولي معايبش بد تر از اينه كه مزاياش رو هم بگيري:46:

mostafa_khan
06-05-2007, 23:24
درسته ولي معايبش بد تر از اينه كه مزاياش رو هم بگيري:46:

معایب؟خوب می شه یه چند تاییشو بگی...شاید ما هم رستگار شویم!!!:18: :46:

farid ejay
07-05-2007, 00:47
update ضرری برای گوشی نداره :13:
فقط همه درایور های گوشی رو به روز می کنه :46:
مثل درایور دوربین صدا و صفهه نمایش و نرم افزارهای گوشی:5:

marn
07-05-2007, 15:47
سلام این دو حالت دارد یا سیستم مموری گوشی شما را به خوبی نمی شناسد پس قبل از هر کاری سی دی موبایل را به خوبی نصب کنید و حتما از دستور عملی که به هنگام آپدیت گوشی می دهد استفاده کنید یعنی گوشی را خاموش و باطری را در آورید و ادامه متن انگلیسی اگر باز هم این کارهارا کردید و جواب نداد به جای گرفتن دکمه c به تنهای این دکمه 2 و 5 را به همراه دکمه های c بگیرید یعنی c+5+2 و حالت دوم این است که شاید برای گوشی شما firmware جدید نیست پس یا مدل گوشی خود را در این جا بگید یا هم در اینترنت بگردید. [B]راستی این نرم افزار روی تمام مدل های سونی اریکسون کار میکند تمامه تمامه مدل ها البته براي p990 اگر كه نرم افزار pc suit را نصب كنيد دابل كليك كنيد روي phone conectionكه در system tray است و Un-tick the USB port