PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : System Volume Information چیست و به چه دردی میخورد؟

بهنازی
30-04-2007, 22:06
System Volume Information چیست و به چه دردی میخورد؟
چجوری میشه همشو پاک کرد من قبلا میتونستم کلشو پاک کنم چون هم جا میگیره وهم و هم خونه ویروس میشه؟
با تشکر از شما.

Parsian-Soft.IR
01-05-2007, 00:15
کل فايل های سيستم restore در اينجا ذخيره ميشه.

برای اينکه بخواهيد اين فايل ها رو پاک کنيد ( که کار احمقانه اي ميباشد ).
بايد تيک turn off رو روشن کنيد :

right click on my computer> system restore > turn off system restore on all drives

MB_Danger
01-05-2007, 01:53
System Volume Information چیست و به چه دردی میخورد؟
چجوری میشه همشو پاک کرد من قبلا میتونستم کلشو پاک کنم چون هم جا میگیره وهم و هم خونه ویروس میشه؟
با تشکر از شما.
سلام ...
در درایوهای NTFS حتی با روشی که دوست خوبم توضیح دادن ، این پوشه از بین نمیره !
فقط محتویاتش Delete میشه .
اما در درایوهای FAT می تونید پس از Turn Off کردن System Restore خود پوشه رو هم دستی Delete کنید .
موفق باشید .

بهنازی
01-05-2007, 09:39

right click on my computer> system restore > turn off system restore on all drives
کار عاقلانه را از شما یاد گرفتیم. ادب هم خوب چیزیه

H A M E D
01-05-2007, 10:16
کل فايل های سيستم restore در اينجا ذخيره ميشه.

بايد تيک turn off رو روشن کنيد :

كار احمقانه؟! چرا احمقانه؟

Parsian-Soft.IR
01-05-2007, 18:19
سلام ...
در درایوهای NTFS حتی با روشی که دوست خوبم توضیح دادن ، این پوشه از بین نمیره !
فقط محتویاتش Delete میشه .
اما در درایوهای FAT می تونید پس از Turn Off کردن System Restore خود پوشه رو هم دستی Delete کنید .
موفق باشید .

جناب،

اگر drive هم ntfs باشه، باز هم ميشه ...
ميتونيد right کليک کنيد روی drive > security > tab owner > اونجا take ownership کنيد.
بعد ميتونيد folder رو هم پاک کنيد

Parsian-Soft.IR
01-05-2007, 18:20
كار احمقانه؟! چرا احمقانه؟

هروقت شما فهميدی سيستم restore چی هست، اون موقع جواب اينکه چرا احمقانه هست رو داديد !

Parsian-Soft.IR
01-05-2007, 18:21
کار عاقلانه را از شما یاد گرفتیم. ادب هم خوب چیزیه

خواهش ميکنم. قابلی نداشت

سؤال ديگه اي هم بود در خدمت هستم.

MB_Danger
01-05-2007, 18:34
هروقت شما فهميدی سيستم restore چی هست، اون موقع جواب اينکه چرا احمقانه هست رو داديد !
سلام ...
ممکنه کسی از برنامه های دیگه ای غیر از Windows System Restore استفاده کنه .
آیا باز هم Turn Off کردن این نرم افزار کار احمقانه ایه ؟
موفق و پیروز ...

piremard
01-05-2007, 19:06
بمنظور بک آپ نگرفتن ویروس ها در ریستور سیستم بهتره این ریستور غیر فعال بشه هر چند تنظیمات اخیر ریستور از بین می ره
مگر اینکه پارتیشن شما رمز شده باشه و یا توان مانیتور -آنالایز کردن فایل ها اگزه و اپلیکیشن ها رو داشته باشید
پس بعد از حذف ویروس باز ریستور رو فعال کنید
موفق باشید پیرمرد

H A M E D
01-05-2007, 19:16
عزيزدل شما انگار خيلي توپت پره!
دوست عزيز نگفتم و نمي خواستم بگم ولي شما اينو بدون من خودم كارشناسي نرم افزار دارم و شما هم نظرت براي خودت محترمه...

yellow storm
01-05-2007, 19:44
با سلام

چه طوري دستي اين پوشه رو حذف كنيم؟

با تشكر

Parsian-Soft.IR
01-05-2007, 19:52
سلام ...
ممکنه کسی از برنامه های دیگه ای غیر از Windows System Restore استفاده کنه .
آیا باز هم Turn Off کردن این نرم افزار کار احمقانه ایه ؟
موفق و پیروز ...

درود بر شما،

بنده مدرک mcse 2003 : security/messaging دارم.
حرفی رو هم که زدم از رو تجربه و درسی که خوندم هست.

زمانی که windows کامل هست، و شما به هيچ feature خاص تری نسبت به اون چيزی که در داخل windows هست احتياج نداريد دليلی وجود نداره third party نصب کنيد.

در صورتی که شما به feature خاصی احتياج داريد، اون زمان بله. ميتونيد third party نصب کنيد.

سؤالی هم هست، بفرماييد !

Parsian-Soft.IR
01-05-2007, 19:56
بمنظور بک آپ نگرفتن ویروس ها در ریستور سیستم بهتره این ریستور غیر فعال بشه هر چند تنظیمات اخیر ریستور از بین می ره
مگر اینکه پارتیشن شما رمز شده باشه و یا توان مانیتور -آنالایز کردن فایل ها اگزه و اپلیکیشن ها رو داشته باشید
پس بعد از حذف ویروس باز ریستور رو فعال کنید
موفق باشید پیرمرد

درود بر شما،

خوب اون windows user اگر انتی ويروس نصب داشته باشه، و به روز باشه. و real time protection روشن باشه !
همينطور از firewall استفاده کنه که ويروس نميگيره !!!

اينطور نيست ؟؟؟

Parsian-Soft.IR
01-05-2007, 19:57
با سلام

چه طوري دستي اين پوشه رو حذف كنيم؟

با تشكر

جواب پست 2 و 3 رو بخونيد، به نتيجه خواهيد رسيد !

piremard
01-05-2007, 20:13
درود بر شما،

خوب اون windows user اگر انتی ويروس نصب داشته باشه، و به روز باشه. و real time protection روشن باشه !
همينطور از firewall استفاده کنه که ويروس نميگيره !!!

اينطور نيست ؟؟؟

ضد ویروس ها توان محافظت و قرنتینه در این حالات رو ندارند
انواع ملشز های حرفه ای توان گذشتن از هر نوع آنالایز انجین های آنتی ویروس رو دارند
دانش شما در این زمینه کافی نیست
دوستان من در اف سکیور هم حتی برای از بین بردن ملشز ها این راه رو پیشنهاد می دهند
موفق باشید پیرمرد

MB_Danger
01-05-2007, 20:53
درود بر شما،

بنده مدرک mcse 2003 : security/messaging دارم.
حرفی رو هم که زدم از رو تجربه و درسی که خوندم هست.
درود و سلام خدا بر شما
متاسفانه بنده هیچ مدرکی ندارم و حتی رشته ی درسیمم کامپیوتر نیست !
یعنی ته بی سوادی ! :31:

زمانی که windows کامل هست، و شما به هيچ feature خاص تری نسبت به اون چيزی که در داخل windows هست احتياج نداريد دليلی وجود نداره third party نصب کنيد .
کسی نمی تونه ادعا کنه که ویندوز کامله !
وجود برنامه های Startup Manager ، Process Manager ، Disk Defragmenter ، Media Player ، Image Viewer ، نرم افزارهای پشتیبان گیری و هزاران نرم افزار دیگر ، ثابت کننده این مطلب است .
پس کاربران ویندوز در بسیاری از مواقع باید دست به دامن Third Party ها بشن !

در صورتی که شما به feature خاصی احتياج داريد ، اون زمان بله. ميتونيد third party نصب کنيد.

سؤالی هم هست، بفرماييد !
پس اگه کسی به Feature خاصی احتیاج داشته باشه ، Turn Off کردن System Restore نباید کار احمقانه ای باشه ...
فثبت المطلوب !
همیشه سبز

Parsian-Soft.IR
01-05-2007, 23:36
درود و سلام خدا بر شما
متاسفانه بنده هیچ مدرکی ندارم و حتی رشته ی درسیمم کامپیوتر نیست !
یعنی ته بی سوادی ! :31:

درود بر شما،

خواهش ميکنم، اين چه حرفی هست. در هر حال شما Experience داريد. که همين کافيست.

کسی نمی تونه ادعا کنه که ویندوز کامله !
وجود برنامه های Startup Manager ، Process Manager ، Disk Defragmenter ، Media Player ، Image Viewer ، نرم افزارهای پشتیبان گیری و هزاران نرم افزار دیگر ، ثابت کننده این مطلب است .
پس کاربران ویندوز در بسیاری از مواقع باید دست به دامن Third Party ها بشن ![/COLOR][/SIZE]]

بنده هم حدس ميزدم منظور بنده رو متوجه نميشيد. از کلمه windows کامل هست.

اين حرف به اين معنی نبود در windows همه چی هست !
منظور اين بود که تا زمانی که شما چيزی رو توی windows داريد، دليلی وجود نداره که از third پرتی استفاده کنيد.
در صورتی که به يک سری Feature خاص احتياج داشته باشيد.

همين برنامه های جانبی هستند که :
1) سرعت کامپيوتر رو ميگيرن
2) امکان conflict بين برنامه ها
3) خيلی از مشکلت ديگه، مثل حفره های امنيتی و ...

البته بايد باشه برنامه جانبی، ولی اينکه يکی مياد يکی مياد cd های king رو ميگيره. از اول تا آخر نصب ميکنه !
يا مثلاً همين تورن افف کردن system restore !!!!
مثلاً بنده از jetaudio استفاده ميکنم، که بيشتر مواقع با vpn که من دارم مشکل داره !!! شايد بگيد اصلاً ربطی بهم ندارند.
ولی وقتی jetaudio رو ميبندم مشکل برطرف ميشه!

بعد همين ها ميان ميگن، windows کيفيت نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:

[SIZE="2"]]

[پس اگه کسی به Feature خاصی احتیاج داشته باشه ، Turn Off کردن System Restore نباید کار احمقانه ای باشه

]

system restore windows کامل هست، باز هم ميگم دليلی وجود نداره از third party استفاده بشه

فثبت المطلوب !

مهر بورزيد پارسی بنويسيد. چون بنده تازی بلد نيستم.:11:

پيروز باشيد

Parsian-Soft.IR
01-05-2007, 23:44
ضد ویروس ها توان محافظت و قرنتینه در این حالات رو ندارند
انواع ملشز های حرفه ای توان گذشتن از هر نوع آنالایز انجین های آنتی ویروس رو دارند
دانش شما در این زمینه کافی نیست
دوستان من در اف سکیور هم حتی برای از بین بردن ملشز ها این راه رو پیشنهاد می دهند
موفق باشید پیرمرد

درود بر شما،

استاد، مطمئن باشيد قبل اينکه شما بخواهيد نظريه رو بديد، دوستان در شرکت ميکروسافت اين فکر ها رو کردند.

چرا يکی مثل من يا خيلی های ديگه کامپيوترشون مشکل پيدا نميکنه ؟؟؟

در هر حال، يک بار خلاصه ميگم :

1 ) اگر real time protection روشن باشه : يعنی زمانی که شما يک فايل رو از طريق اينترنت دانلود کرديد. اون فايل وارد کامپيوتر بشه توسط انتی ويروس ( به روز شده ) اسکن ميشه !
PS : البته در بعضی از انتی ويروس ها هوش مصنوعی هم بکار رفته، مثل nod32. که شما وقتی فايل رو رون کرديد ( که اون فايل ويروس نيست ) اين check ميکنه اون برنامه رو که کجا نصب ميشه که به شما اخطار ميده.
2 ) انتی ويروس بايد هروز به صورت اتوماتيک به روز بشه ( در کل به روز باشه چه دستی چه اتوماتيک )
3 ) فيرولل هم که ميدنيد چی هست !

درضمن بنده متوجه نميشه ملشز يعنی چی !!!، لطف کنيد اگه کلمه انگليسی هست به فارسی تبديل کرديد، کلمه لاتين رو بنويسيد. در صورتی هم که پارسی هست خوب من نميتونم بخونم.

پيروز باشيد

piremard
01-05-2007, 23:58
درود بر شما،

استاد، مطمئن باشيد قبل اينکه شما بخواهيد نظريه رو بديد، دوستان در شرکت ميکروسافت اين فکر ها رو کردند.

چرا يکی مثل من يا خيلی های ديگه کامپيوترشون مشکل پيدا نميکنه ؟؟؟

در هر حال، يک بار خلاصه ميگم :

1 ) اگر real time protection روشن باشه : يعنی زمانی که شما يک فايل رو از طريق اينترنت دانلود کرديد. اون فايل وارد کامپيوتر بشه توسط انتی ويروس ( به روز شده ) اسکن ميشه !
PS : البته در بعضی از انتی ويروس ها هوش مصنوعی هم بکار رفته، مثل nod32. که شما وقتی فايل رو رون کرديد ( که اون فايل ويروس نيست ) اين check ميکنه اون برنامه رو که کجا نصب ميشه که به شما اخطار ميده.
2 ) انتی ويروس بايد هروز به صورت اتوماتيک به روز بشه ( در کل به روز باشه چه دستی چه اتوماتيک )
3 ) فيرولل هم که ميدنيد چی هست !

درضمن بنده متوجه نميشه ملشز يعنی چی !!!، لطف کنيد اگه کلمه انگليسی هست به فارسی تبديل کرديد، کلمه لاتين رو بنويسيد. در صورتی هم که پارسی هست خوب من نميتونم بخونم.

پيروز باشيد
پروتکشن رو که هر آنتی بد افزاری داره " فارسی رو پاس می داریم !"
تنها برنامه هایی مث internet secu...kaspersky توان آنالیز برنامه هایی رو دارند که :
یا ویروس بوده و ناشناخته اند
یا ویروس ند و ورژن شان ارتقا یافته
یا فرمت و نحوه ی فعالیتشان خارج از انواع فایل سیستمیست
یا روت کیتند و ....
در تمام اینها حتی کسپر که از درایور ویندوز ران می شه توان تشخیص و جلوگیری از بک آپ ویروس های حرفه ای و ورم ها رو نداره
حتی انتی روت اف سکیئور هم نمی تونه تضمینی به سلامت فایل های کش شده در فولدرهای بخصوصی رو بده
آپ دیت بودن یک انتی بدافزار که فقط یک دل خوش کنک برای کاربر مبتدی و خانگیست
موفق باشید پیرمرد

yellow storm
02-05-2007, 00:57
جواب پست 2 و 3 رو بخونيد، به نتيجه خواهيد رسيد !

من خود سيستم ري استور رو غير فعال كردم ولي پوشه ها رو نم يدونم چه طوري دستي حذف كنم؟؟

MB_Danger
02-05-2007, 01:53
سلام و درود بندگان صالح خدا بر شما :31:
من تمام حرف های شما رو قبول دارم و به نظر میرسه در عقیده و نظر اختلاف نداشته باشیم .

system restore windows کامل هست ، باز هم ميگم دليلی وجود نداره از third party استفاده بشه
ممکنه کسانی با شما هم عقیده نباشن و به خاطر Feature خاصی ( یقینا Windows System Restore کامل نیست ) از نرم افزار دیگری استفاده کنن ...
به همین دلیل احمقانه تـلـقی کـردن کـار آنها چندان شایسته ی شما نیست .
حتی برخی ممکنه گرافیک نرم افزاری را یک Feature محسوب کنن !

من خود سيستم ري استور رو غير فعال كردم ولي پوشه ها رو نم يدونم چه طوري دستي حذف كنم؟؟
در پست های قبل عرض کردم ...
اگر درایوهات NTFS هست ، شما نمی تونید پوشه ی System Volume Information را با روش های معمول حذف کنید .
در غیر این صورت پس از غیر فعال کردن System Restore پوشه ی System Volume Information را با کلیدهای ترکیبی Shift + Delete از تمامی درایوها حذف کنید .
اگر چنین پوشه ای را در درایوها مشاهده نمی کنید باید ابتدا فایل های مخفی را Show کنید و پس از آن فایل های Super Hidden را ...
موفق باشید .

afshinam
02-05-2007, 02:26
سلام دوستان خسته نباشيد
من يک سوال دارم
آيا system restore بايد On باش يا که off باش؟
کدام راه بهتر ه ؟؟
در ضمن آنتی ويروس من kaspersky است و همچيزش ok

MB_Danger
02-05-2007, 02:43
سلام ...
در حالت عادی این نرم افزار فعال است .
شما می توانید با استفاده از System Restore تنظیمات مضر و آسیب رسان را خنثی کنید و همان تنظیمات و کارایی قبلی را بازیابی نمایید .
System Restore کامپیوتر شما را به زمان سابق بر می گرداند .
یعنی یکی از Restore Point ها را به انتخاب کاربر فراخوانی می کند .
Restroe Point ها یا به صورت اتوماتیک ساخته می شوند و یا توسط کاربر ...
در هر صورت اگر به صورت منظم از این نرم افزار استفاده کنید و قبل از نصب هر نرم افزار جدیدی یا انجام تغییراتی در رجیستری یک Restore Point بسازید ، می توانید در هنگام بروز مشکلات احتمالی با خیالی آسوده ویندوز را به زمان قبل برگردانید .
موفق باشید .

afshinam
02-05-2007, 03:18
خيلی ممنون از پاسخ شما
متوجه شدم مرسی

farhadd
02-05-2007, 08:39
فايلهاي super hidden رو از راه رجيستري ميشد آشكار كرد
مسيرش رو فراموش كردم
ممكنه لطف كنيد بنويسيد يا لينكش رو بديد
البته تا اونجايي كه من اطلاع دارم با يك سري برنامه ها ميشه فايل رو ابرمخفي كرد
آيا منظور شما اينه كه خود ويندوز هم بعضي فايلهاش رو به اين شكل مخفي كرده؟
چي ها رو؟
3پاس

kourosh_sos
02-05-2007, 11:25
فايلهاي super hidden رو از راه رجيستري ميشد آشكار كرد
مسيرش رو فراموش كردم
ممكنه لطف كنيد بنويسيد يا لينكش رو بديد
البته تا اونجايي كه من اطلاع دارم با يك سري برنامه ها ميشه فايل رو ابرمخفي كرد
آيا منظور شما اينه كه خود ويندوز هم بعضي فايلهاش رو به اين شكل مخفي كرده؟
چي ها رو؟
3پاس

دوست شما براي اينكه super hidden را باز كني بايد در يك پنجره به منوي tools رفته وسپس folder option رو انتخاب كني و در تب view چك مارك گزينه hide protected operating system files بر ميداري كه يك Messenge box امنيتي داده ميشه كه شما بايد yes رو انتخاب كني در نتيجه در مسير اصلي هر يك از دايوهات پوشه System Volume Information به همراه چند پوشه ديگر ظاهر ميشه
حالا دوستان من ميخوام بدونم حالا شما چرا دوست داريد اينقدر تو قسمت هاي سيستمي دست ببريد يا غير فعال كنيد مگه همين system restore بارها به دادتون نرسيده
ولي اگر نظر منو ميخوايد اگه از نظر قضا هر پارتيشن در تنگنا هستين خب اين قابليت رو off كنيد و اگرم ميخوايد محتويات اين پوشه رو پاك كنيد نيايد خوده System Volume Information از ريشه پاك كنيد لااقل محتويات داخلشو پاك كنيد كه اين كار در فايل سيستم NTFS يك مقدار با مشكل مواجه ميشه ولي بزاريد با همين پوشه System Volume Information يه ترفند بهتون ياد بدم اگه دوست داريد فايلاتونو خيلي ترو تميز مخفي كنيد بياين اطلاعاتتون رو داخل پوشه System Volume Information قرار بدبد و يعد همين پوشه System Volume Information رو از حالت show به hide در آورديد مي بينيد كه فايل ها تا موقعي كه چك مارك گزينه hide protected operating system files رو بر نداشتين مخفي ميمونن
حالا كدوم يكي از دوستان حرف منو تاييد ميكنن

Parsian-Soft.IR
02-05-2007, 13:03
پروتکشن رو که هر آنتی بد افزاری داره " فارسی رو پاس می داریم !"
تنها برنامه هایی مث internet secu...kaspersky توان آنالیز برنامه هایی رو دارند که :
یا ویروس بوده و ناشناخته اند
یا ویروس ند و ورژن شان ارتقا یافته
یا فرمت و نحوه ی فعالیتشان خارج از انواع فایل سیستمیست
یا روت کیتند و ....
در تمام اینها حتی کسپر که از درایور ویندوز ران می شه توان تشخیص و جلوگیری از بک آپ ویروس های حرفه ای و ورم ها رو نداره
حتی انتی روت اف سکیئور هم نمی تونه تضمینی به سلامت فایل های کش شده در فولدرهای بخصوصی رو بده
آپ دیت بودن یک انتی بدافزار که فقط یک دل خوش کنک برای کاربر مبتدی و خانگیست
موفق باشید پیرمرد

شما بحثی که کرديد راجع به undetect بودن، که حرف شما درست
که در بيشتر موارد اين هوش مصنوعی هم تأثير نداره.

ولی اين ديگه به knowledge اون user بستگی داره که از فايل هايی که sign دارن استفاده کنه يا برنامه خودش رو از جای مطمئن بگيره.
ولی در کل با حرف شما موافق هستم، چون خودم تو جريان اين قضيه هستم !

Parsian-Soft.IR
02-05-2007, 13:31
سلام و درود بندگان صالح خدا بر شما :31:
من تمام حرف های شما رو قبول دارم و به نظر میرسه در عقیده و نظر اختلاف نداشته باشیم .

ممکنه کسانی با شما هم عقیده نباشن و به خاطر Feature خاصی ( یقینا Windows System Restore کامل نیست ) از نرم افزار دیگری استفاده کنن ...
به همین دلیل احمقانه تـلـقی کـردن کـار آنها چندادن شایسته ی شما نیست .
حتی برخی ممکنه گرافیک نرم افزاری را یک Feature محسوب کنن !

در پست های قبل عرض کردم ...
اگر درایوهات NTFS هست ، شما نمی تونید پوشه ی System Volume Information را با روش های معمول حذف کنید .
در غیر این صورت پس از غیر فعال کردن System Restore پوشه ی System Volume Information را با کلیدهای ترکیبی Shift + Delete از تمامی درایوها حذف کنید .
اگر چنین پوشه ای را در درایوها مشاهده نمی کنید باید ابتدا فایل های مخفی را Show کنید و پس از آن فایل های Super Hidden را ...
موفق باشید .

درود بر شما،

بله بنده و شما از اين نظر اتفاق نظر داريم، ولی من نميتونم از ديدگاه يک مبتدی به قضيه نگاه کنم.
چون همين کاربر مبتدی در آينده مشکل بر بخوره، مجبور ميشه windows عوض کنه !!! که همينطور که 100 بار گفتم، نگهداری اطلاعات تو اين زمان بايد به بهترين نحو باشه چون خيلی اهميت داره.

راجع به اينکه گفتيد NTFS باشه نميشه به اون دوست عزيز، بنده گفتم با take ownership کردن اون folder ميتونيد پاک کنيد !
توی پست شماره 6 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پيروز باشيد

farhadd
02-05-2007, 17:09
دوست شما براي اينكه super hidden را باز كني بايد در يك پنجره به منوي tools رفته وسپس folder option رو انتخاب كني و در تب view چك مارك گزينه hide protected operating system files بر ميداري كه يك Messenge box امنيتي داده ميشه كه شما بايد yes رو انتخاب كني در نتيجه در مسير اصلي هر يك از دايوهات پوشه System Volume Information به همراه چند پوشه ديگر ظاهر ميشه

دوست عزيز اين رو كه مي دونستم
اما فايلهاي سوپر هايدي كه با بعضي يوتيليتي ها ايجاد مي شوند رو فقط از راه رجيستري ميشه آشكار كرد نه از اين روش شناخته شده اي كه شما گفتي
گفتم كه
قبلا داشتم مسيرش توي رجيستري رو
الان ندارم ولي اگه پيدا كردم ميگم بهت
ممنون از شما

MB_Danger
02-05-2007, 17:12
درود بر شما،
راجع به اينکه گفتيد NTFS باشه نميشه به اون دوست عزيز، بنده گفتم با take ownership کردن اون folder ميتونيد پاک کنيد !
توی پست شماره 6 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پيروز باشيد
سلام دوست خوب من
من از شما عذر میخوام .
اون پست رو ندیده بودم .
البته من گفتم با روش های معمول نمیشه این پوشه رو حذف کرد .
بله ، یقینا با Take OwnerShip میشه پوشه های System Volume Information رو از درایوهای NTFS پاک کرد .
قصد نداشتم این روش رو توضیح بدم ( اولا به زحمتش نمی ارزه ، ثانیا من هم مانند شما بر این عقیده هستم که غیر فعال کردن System Restore کار چندان درستی نیست ) ولی چون شما بهش اشاره کردید ، من آموزش Take OwnerShip of a folder رو برای دوستانی که از برنامه های دیگری غیر از Windows System Restore استفاده می کنن می نویسم .

آموزش پاک کردن پوشه ی System Volume Information در درایوهای NTFS

1 . وارد Control Panel شوید و روی گزینه ی Folder Options کلیک کنید .
2 . به زبانه ی View بروید و تیک گزینه ی (Use simple file sharing (Recommended را بردارید و شستی OK را فشار دهید .
3 . کلید Alt را نگه دارید و روی پوشه ی System Volume Information دابل کلیک کنید تا Properties آن نمایش داده شود .
4 . به زبانه ی Security بروید و شستی Advanced را فشار دهید تا کادری با عنوان Advanced Security Settings for System Volume Information ظاهر شود .
5 . به زبانه ی Owner بروید و در لیست Name روی نام کاربری خود کلیک کنید و سپس تیک گزینه ی Replace owner on subcontainers and objects را بزنید .
6 . شستی OK را فشار دهید یک پیغام امنیتی ظاهر شود .
7 . شستی Yes را فشار دهید و در پنجره ی قبل هم روی دکمه ی OK کلیک کنید .
8 . اکنون با خیالی آسوده می توانید پوشه ی System Volume Information را Delete کنید !
موفق باشید .

H A M E D
02-05-2007, 17:26
حالا به نظر شما حتي در صورت Off بود System Restore آيا وجود اين پوشه در درون درايو مشكل خاصي به وجود مياره كه اين همه در مورد حذف كردنش بحث ميشه؟

MB_Danger
02-05-2007, 17:35
سلام ...
نه عزیزم ، هیچ مشکلی پیش نمیاد .
بحث ما بیشتر جنبه ی علمی داره نه عملی !
موفق و پیروز ...

afshinam
02-05-2007, 18:34
دست همگی درد نکن
من که نهايت استفاده را از اين بحث ها می کنم
خسته نباشيد

بهنازی
02-05-2007, 21:22
من فکر نمیکردم تاپیک من این قدر طرفدار پیدا کنه.