PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كي تا حالا با RapidKill كار كرده؟

H A M E D
30-04-2007, 21:47
سلام دوستان
اين برنامه رو بعد از مدتها جستجو پيدا كردم. ظاهرا فايل رو از سايتهاي آپلود مثل رپيشير دانلود مي كنه روي سرور خودمون تا بتونيم اون رو با خيال راحت دانلود كنيم. ولي براي من كار نمي كنه و ارور ميده اگر كسي باهاش كار كرده ما رو هم راهنمايي كنه.

+

يه مشكل ديگه از سايت 1111mb.com يه اكانت گرفتم ولي امكان CHMOD ندارم كه بتونم سطح دسترسي براي فايل ها مشخص كنم و همه فايل ها روي 666 قرار دارند. اگر كسي با اين هم كار كرده من رو راهنمايي كنه
آخه يكي از دوستام روي يكي از همين اكانت ها يه فروم نصب كرده و اگه نشه سطح دسترسي رو تعريف كرد كه نميشه باهاش فروم نصب كني!
از همه متشكرم كه راهنمايي مي كنن.

J A V I D
30-04-2007, 22:12
من با هاش كار كردم كار كردن اينگونه برنامه ها به چند تا چيز بستگي داره ! يكي همين سطح دسترسيه . دوم اينكه پورت هشتاد سايتي كه ازش خدمات هاتينگ مي گيرين بايد باز باشه (معمولا هاست هاي فري پورت هشتادشون بستس ) . سوم اينكه اون هاستتون بايد از Php حمايت كامل به عمل بياره .دو تا برنامه ديگه به نام هاي رپيد لچ و رپيد گت نيز موجود .... يه نكته ديگه اين كه رپير شر هميشه با برنمه هاي اينچنين در حال مبارزس و شما حتما بايد آخرين ورزن برنامه رو داشته باشيد تا بتونيد راحت استفاده كنيد سوال ديگه اي باشه من در خدمتم ...

موفق و پيروز باشيد

جاويد