PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی های سیم کارت خور

oh my god
30-04-2007, 18:21
خیلی وقته یک سری گوشی تلفن اومده که مثل تلفن رومیزیه ولی سیستمش Gsm و تمام کارهای موبایل رو انجام می ده. آنتن هوایی می خوره و آنتن دهیش خیلی قویه. البته تشعشعاتش مثل گوشی های معمولی نیست و به درد کسانی می خوره که خیلی با موبایل صحبت می کنن. این گوشی ها رو می شه عین کارکیت تو ماشین استفاده کرد. ضمنا آیفون قوی داره و آنتن هوایی هم بهش می خوره. زنگ های قوی داره و .... اگه بخواین می تونم اطلاعات بیشتری هم راجع به اونها بهتون بدم. :11:

nima_949
30-04-2007, 21:41
جلل الخالق چه تووپه

mania2000
30-04-2007, 22:20
تشكر ميكنم از اطلاعاتي كه دادي

mslove
30-04-2007, 23:14
ما منتظر اطلاعات جدید هستیم . . . . .

mslove
30-04-2007, 23:40
ما منتظر اطلاعات جدید هستیم . . . . .

iman_s
01-05-2007, 02:40
اگه میشه اطلاعات کاملتری همراه با عکس یا لینک سایت کارخانه سازنه بزار

M O H S E N
01-05-2007, 04:02
اطلاعات شما کافی نبود ای انسان بزرگوار.

Ehsani
01-05-2007, 05:30
خیلی وقته یک سری گوشی تلفن اومده که مثل تلفن رومیزیه ولی سیستمش Gsm و تمام کارهای موبایل رو انجام می ده. آنتن هوایی می خوره و آنتن دهیش خیلی قویه. البته تشعشعاتش مثل گوشی های معمولی نیست و به درد کسانی می خوره که خیلی با موبایل صحبت می کنن. این گوشی ها رو می شه عین کارکیت تو ماشین استفاده کرد. ضمنا آیفون قوی داره و آنتن هوایی هم بهش می خوره. زنگ های قوی داره و .... اگه بخواین می تونم اطلاعات بیشتری هم راجع به اونها بهتون بدم. :11:

خیلی جالبه..کفمان برید..اینجام میشه گیر آورد؟؟قیمت چه جوریاست و از کجا میشه خریدش در تهران؟؟

oh my god
01-05-2007, 09:48
دوستان در اولین فرصت براتون عکس هایی از این محصول رو که اتفاقا فرصتی به من دادند که خودم تستش کنم می گذارم. همچنین تاریخ و آدرس محلی که این دستگاه ها به فروش خواهند رسید را عرض خواهم کرد. قبلا از این دستگاه ها آمده بود ولی این یکی کامل تره و با اون می تونید از سیم کارت هایی مثل ایرانسل که اینترنت داره به کامپیوترتون وصل بشید و از اینترنتش استفاده کنید. البته اگه بیش از اندازه از این دستگاه تعریف کنم ممکنه وقتی ببینید به چشمتون نیاد ولی برندش (نام تجاریش) خیلی معروفه. اجازه بدین در اولین فرصت عرض می کنم. ممنون... :20: :11:

oh my god
01-05-2007, 16:20
ببخشید چون فرصتم کم و بود و حقیقتش نمی دونستم چطور باید آپلودش کنم این بود که جای آواتارم رو اختصاص به این تلفن دادم.

لطفا نظراتتون رو به من حتما بگین. ممنون

Ehsani
02-05-2007, 02:02
لطفا اطلاعات رو کامل بدید..بسیار ممنونم

TheMohammad
02-05-2007, 13:37
ببخشید چون فرصتم کم و بود و حقیقتش نمی دونستم چطور باید آپلودش کنم این بود که جای آواتارم رو اختصاص به این تلفن دادم.

لطفا نظراتتون رو به من حتما بگین. ممنون
در اینجا آپلود کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدرسش رو بذارید، قیمت هاش رو هم دارین ؟

oh my god
02-05-2007, 15:45
سلام.
با تشکر از دوست خوبم The Mohammad لینک زیر برای دسترسی به عکس این تلفنه. سئوال کردم بنابوده این دستگاه وارد بشه هنوز این اتفاق نیفتاده . البته نظر شخصیم اینه که فکر می کنم مسئله رجیستر و ... دخیل بوده.
قیمتمش هم فکر می کنم حدود 120 تا 140 هزار تومان باشه. البته دقیق نمی دونم. از این مدل توی دبی هست ولی توی ایران هنوز نه. ممکنه توی دبی ارزون تر باشه (60 تا 80 درصد گمرکی نداره). اگه بتونم یکی از دوستام توی دبی را پیدا کنم قیمتش رو براتون می گیرم. این دستگاه محصول جنرال الکتریکه. بد نیست بدونید موسس جنرال الکتریک همون دوست بزرگوار بشریت یعنی توماس آلوا ادیسونه. :40: :40: :40: :40: :11: :11: :11: :11:
اگه بتونم راهنمای استفاده این دستگاه را پیدا کنم لینک اون رو هم براتون می گذارم. با تشکر.
اگه باز هم اطلاعاتم کمه بفرمایید چه اطلاعاتی نیاز دارم براتون بفرستم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]