PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري ميشه فهميد در ياهو مسنجر كسي كه اينويزيبل< invisibel> هستش؟

كوروش معصومي
01-08-2005, 02:57
برنامه اي هستش كه بتونيم كسي كه اينويز اومده رو دستگير كنيم؟

Sadjad Sharifian
01-08-2005, 03:02
سلام..خوش اومدی!!!! خوب براش Conference* Invitation بفرست...میفهمی دیگه!!

Nesta
01-08-2005, 03:07
سلام دوست عزیز .
این برنامه ادعا می‌کنه که همچین کاری می‌تونه بکنه .
Buddy Spy 2.1

كوروش معصومي
01-08-2005, 03:08
خب آخه نمي خوام طرف بفهمه بفهمه !!!! مي خوام بدون اينوايت بفهمم :lol:
در ضمن فكر نكنم تو مسنجر 7 همچين امكاني ديگه وجود داشته باشه؟؟؟

Nesta
01-08-2005, 03:21
Download Buddy Spy 2.2.06

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ali_k
01-08-2005, 05:13
ین برنامه که سعید جان معرفی کرده خوبه ولی رو 98 و ملنیوم کار میده :roll:

Nesta
01-08-2005, 14:17
ین برنامه که سعید جان معرفی کرده خوبه ولی رو 98 و ملنیوم کار میده :roll:
سلام علی‌ جان .
این حرف شما درست ولی‌ مال نسخه قبلی‌ بود منم دیشب دیدم که نسخه جدید که اومده لینک هم گذاشتم شما دانلد کن .رو xp هم جواب میده.
:D :wink:

Mehdi_Best
01-08-2005, 14:23
نستا جان سلام. مي شه در مورد اين برنامه و امكاناتش يه كم بيشتر توضيح بدي؟ مخصوصا در مورد اينكه بفهميم طرف آنلاين هست يانه. ممنون

Nesta
01-08-2005, 14:51
سلام آقا مهدی .
این برنامه چیز خاصی‌ نداره اول در قسمت تنظیمات شما ایدی password خود رو میزانید و loggin می‌کنید .
سپس در قسمت buddy اونجا شما ایدی طرف رو وارد میکنی‌ و دکمه scan رو میزانید .و به شما میگه که طرف هست یا نه آیا وب کم داره یا نه .همین فقط اول باید خودتون رو loggin کنید.

حتما دیدید بعضی ها تو مسنجر از جمله خود من پنهان بالا میان.اگه میخواهید مچ این افرادو بگیرید میتونید از این برنماه استفاده کنید که تقریبا میشه گفت تنها برنامه برای این کار هستش.کارشم عالیه و جدا از اینکه مچ طرفو از نظر پنهان بوند میگیره میتونه بفهمه طرف تو اتاقهای چت هم هست یا نه و اینکه وب کم هم داره یا نه.

Mehdi_Best
01-08-2005, 16:15
نستا جان در مورد مخفي آنلاين شدن خودم هم معمولا همينطور هستم. اما من با اين برنامه كار كرده بودم حدود 3 هفته پيش اما نشون نمي داد كه invisible هست يا نه
به خاطر همين پرسيدم.

Nesta
01-08-2005, 16:54
سلام آقا مهدی منم با اون یکی‌ یعنی‌ قبلی‌ که کار کرده بودم آره اینطوری بود ولی‌ این جدیده که گرفتم مثل این که بهتر شده مال من که تا حالا جواب داده .حالا شما هم آخرین نسخه رو امتحان کنین . :? :roll:

mpsjavad
01-08-2005, 17:08
با ســـــلام ..

من هم از اين نرم افزار استفاده ميكنم اما در بسياري از موارد پاسخ اشتباه ميده و يا اصلا لوگين نميكنه ... به تنظيماتش هم دست نزدم و با هر سه پورت هم امتحان كردم :wink:

همه رو ميزنه آفلاين در صورتي كه طرف آنلاينه :arrow:

ولي يك دو بار مچ گيريش با حال بود :| ولي اقا سعيد مچ ما رو نگيري ها :mrgreen: من بيگناهم :wink:

SaMsUnG
01-08-2005, 17:25
بابا اینجوری که خیلی بده
امنیت کاربرا پس چی میشه ؟ :?

Mehdi_Best
01-08-2005, 18:00
سعيد (نستا) جان دستت درد نكنه. اين رو هم امتحان مي كنم. اميدوارم كه جواب بده.
البته همون روش دعوت به كنفرانس هم از مدتها پيش استفاده مي كنم و خيلي خوب جواب مي ده.

كوروش معصومي
02-08-2005, 03:14
من امروز صبح اين برنامه رو دانلود كردم و تا همين الان هم روش كار كردم ولي درست حسابي جوابي نداد. تنظيماتش بد جور گيجم كرده. پورت ها و سرور ها نميدونم چطوريه. همه حالت هاشو انتخاب كردم يه وقتايي نشون مي ده مثلا كسي كه نباشه تو قسمت وب كم چيزي درج نميشه ولي خودم يا آي دي دوستم كه اينويز بود وب كمش رو آف مي زد.
راستش امروز بد جور قاطي كردم از بس با اين برنامه ور رفتم :lol: به هر حال دستت طلا جوون برنامه جالبيه. ولي اگه طرز استفادش رو درست مي فهميدم كلي عالي مي شد.

Nesta
02-08-2005, 03:15
سلام کورش جان دیگه همین یک دونه برنامه برای این کار هست دیگه چه کنیم که دیگه چیز دیگه ای نیست .تا این که بدن پیدا بشه. :D

Ali_k
02-08-2005, 04:01
دوستان من یه چیزه دیگه فهمیدم این برنامه هر وقت سرعت طرف موردنظر(سرعت اینترنتش) پایین بیاد طرفا off نشون میده :?

كوروش معصومي
02-08-2005, 12:26
سعيد جان يك عالمه حال دادي.
آخه مي دوني؟ مساله ناموسي بود :lol: و خدا كنه هميشه در هر زمينه اي نرم افزاري وجود داشته باشه و از اون مهمتر آدماي خوبي كه اونا رو به همه معرفي كنن.
راستي نرم افزاري وجود نداره كه نشون بده وقتي يكي از دوستات داره با يكي ديگه از دوستات كه اصلا باهاش حال نمي كنه چت مي كنه - خبرت كنه مثلا آژير بكشه يا هر جور ديگه آلارم بده؟ :mrgreen:

Mehdi_Best
02-08-2005, 13:16
كوروش جان در مورد قسمت آخر صحبتهات خواستم بگم چيزه ديگه اي لازم نداري عزيز؟ مي خواي اگه دوستت آب خورد هم خبرت كنه؟ :wink:

Venus
02-08-2005, 14:27
ivitite to my conference مطمئن تره. 1 ربع پیش 1 بنده خدایی رو آف نشون داد در حالی که invite شد :shock:

Nesta
02-08-2005, 14:37
سلام کورش جان .
اینی‌ که شما فرمودید باید هک کنید بد میتونین بفهمین که چی‌ گوش میده الان و ساعت ویندوز طرف چند دقیقه عقب هست یا جلو هست.
:D :D

nazar
02-08-2005, 15:01
من از اين برنامه Buddy Spy 2.2.06 استفاده مي‌كنم و هرگز مشكلي باهاش ندارم. خيلي باحاله! :D

Nesta
02-08-2005, 15:23
من از اين برنامه Buddy Spy 2.2.06 استفاده مي‌كنم و هرگز مشكلي باهاش ندارم. خيلي باحاله! :D
سلام دوست من شما همین جدیدا از لینکی‌ که من دادم دانلد کردین ؟؟؟ یا نه خودتون میدنستین آخه من می‌خوام بدونم که چرا بعضی‌ ها میگن نمی‌شه بعضی‌ ها میگن خوبه مال من که جواب میده . :D

nazar
02-08-2005, 15:30
سلام دوست عزيز سعيد
بله عزيز از همين لينكي كه شما داديد دانلود كردم. دستت درد نكنه كاره من رو كه خيلي راه انداخت! ممنون!

Nesta
02-08-2005, 16:03
سلام دوست عزيز سعيد
بله عزيز از همين لينكي كه شما داديد دانلود كردم. دستت درد نكنه كاره من رو كه خيلي راه انداخت! ممنون!
سلام آقا متشکر .
پس دیگه خیالم راحت شد که مشگلی‌ نیست .
دوستان هم دیگه متوجه شدند که باید کمی‌ ور برن باهاش .
آقا خواهش می‌کنم .وظیفه بود.
:D :wink:

Mojtaba.F
02-08-2005, 16:29
سلام به همگي: من 1 برنامه بوت خوب مي خوام . كه پشت سر هم پيام بده . :twisted:

Nesta
02-08-2005, 17:07
سلام مجتبی‌ جان ورود شما رو تبریک میگم .
و این که اینجا چرا گفتی‌ تاپیک داشتیم عزیز .اونجا باید پیگیری میکردی .
متشکر از شما.
:D

Mehdi_Best
02-08-2005, 18:17
نستا جان سلام. من وقتي اين ورژن رو كه شما لينك دادي رو دانلود و نصب كردم ديدم هموني هست كه خودم چند روز پيش داشتم و كار نمي كرد. باز هم كار نكرد. اما فكر مي كنم به خاطر اينه كه من از طريق شبكه به اينترنت وصل مي شم و در واقع isa-server جلوي اين كار رو مي گيره. چون اين مشكل رو با خيلي موارد ديگه هم دارم. مثلا با مسنجر نمي تونم فايلي بگيرم يا بفرستم.
پس به احتمال زياد برنامه اي كه لينك دادي سالمه و مشكل از مسايل جانبي است. به هر حال ممنون

Nesta
02-08-2005, 19:37
سلام مهدی جان خواهش میکنا.
من احتمال میدم که روی سرو ر شما هم فایر وال نصب هست که این هم شاید از نظر پورت و ای پی‌ خوب تاثیر داشته باشه.

Friend
03-08-2005, 00:00
آقا ورژنه بالاترشو ندارین این رو ویندوز ایکس پی نمیاد :arrow: :arrow:

nazar
03-08-2005, 02:31
سلام بر همه عزيزان!
نه دوست گرامي Friend, اين برنامه Buddy Spy 2.2.6 با ويندوز Pack 2)) XP)) هيچ مشكلي نداره. اگر دوستان مشكلي دارند فكر مي‌كنم در درجه اول بخاطر خط‌هاي ضعيف هست و همانطوري كه دوستان اشاره كردند؛ بايد ديگر موارد جانبي رو جستجو كرد. من از تنظيم‌هاي پيش فرض خود برنامه استفاده مي‌كنم و حتي نياز به ور رفتن زياد هم نيست ولي خب كمي طول مي‌كشه آدم دستش راه بيافته. موفق باشيد!
فقط اگه مي‌شد اين نرم‌افزار رو با مسنجرهاي ديگه مثلا پال‌تاك هم استفاده كرد كه ديگه توپ توپ مي‌شد :?: :lol: :!: خلاصه در اين مدت كلي مچ گيري كردم.
* خواهش مي‌كنم نستا جان؛ شما خيلي لطف داريد.

MaFia
03-08-2005, 06:06
اين Buddy Spy ورژن قديميش به نظرم خيلي بهتر كار مي كنه نسبت به اين جديده

من هر دو رو مقايسه كردم با قديمي خيلي راحت تر هستم و مشكلات جديده رو نداره

Ali_k
03-08-2005, 06:14
مافیا جان شما کدوم ورژنشو دارید که درست کار میکنه میتونید آپلود کنید؟

Soshiant
03-08-2005, 09:47
من از همون قدیم ورژن 2 این برنامرو روی win xpداشتم هیچوقت هم با اون مشکلی نداشتم 90% هم درست جواب میداد :mrgreen:

Razel
04-08-2005, 02:32
سلام دوستان
به نظر من بهترین برنامه برای این کار yahoo intai هستش که 100% جواب میده .تو هر کانکشنی هم کار میکنه
در ضمن این برنامه یک بوتر و یک نشان دهنده وب کم هم داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود:
Y! Intai 2.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](exe%20files)/yahoo%20intai%202.6.rar)
Password :razel

برای اطلاعات بیشتر به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ربزنید.

اگه با این برنامه کار کنید دیگه سراغ سایر برنامه ها نخواهید رفت :wink:
موفق باشید

metal gear
10-08-2005, 07:12
آقا اينكه ويروسيه خودش؟؟؟

Razel
10-08-2005, 18:46
آقا اينكه ويروسيه خودش؟؟؟

دوست عزيز شما از چه آنتي ويروسي استفاده مي كنيد؟
من خودم از كاسپرسكي استفاده مي كنم و حدود سه ماهم هست كه اين برنامه رو نصب كردم . هيچ مشكلي هم پيش نيومده.

جاي تعجبه :shock:

SaMsUnG
10-08-2005, 19:20
razel جان میخواست پست بیهوده بده به دل نگیر :mrgreen:

mpsjavad
11-08-2005, 00:42
با ســلام ..

دوستان عزيز من هم كه همين الان اين نرم افزار رو دانلود كردم و با كاسپر اسكن كردم تشخيص تروجان داد :!:

حالا چند حالت پيش مياد :

--- فايلي كه من دانلود كردم حدود 50 كيلوبايت بود و يك فايل زيپ بود كه از حالت فشرده خارج نميشد ؟ ( شايد فايل با يك ويروس عرضه ميشه ؟ )
--- كاسپر اين رو به عنوان تروجان تشخيص داده اما تروجان نيست و حالت تروجان داره ( تروجان خوب :mrgreen: )
--- تروجان هست و كاسپر شما ابديت نيست ...

* ولي با اين حجم كم من احتمال ميدم كه فايل براي دانلود با يك تروجان عوض شده ..

---- اقا razel, شما لطف كنيد و يك بار از ادرسي كه داديد دانلود كنيد و نتيجه رو به ما بگيد .

---- SaMsUnG, جان شما اينجا مسءول كشف پست بيهوده هستيد :?:

منتظر پاسخ دوستان ...

Razel
11-08-2005, 11:45
آقا جواد ممنون که تذکر دادی
واقعیتش من اون موقعی که این برنامه رو دانلود کردم هیچ مشکلی نداشت ولی گویا لینکش تبدیل به
تروجان شده.
چون این برنامه فقط در سایت "آی آرداون" ارائه شده بود من تو هیچ سایت دیگه ای این ورژنو پیدا نکردم.
ولی این برنامه رو براتون آپلود کردم.
امیدوارم که از شرمندگی دوستان در اومده باشم.
حجمش 613 کیلوبایت هست
دانلود
Y! Intai 2.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](exe%20files)/yahoo%20intai%202.6.rar)
rar password: razel

موفق باشید :wink:

valizadeh3
07-09-2005, 11:15
سلام دوست عزيز
خوب وقتي كه كسي جواب خيلي ساده ي شما رو نده ناچار ميشيد و منم فوري نياز داشتم و ديونه نبودم كه عضو اين سايت بشم تعريفشو خيلي شنيده بودم در ضمن من هر جا كه كمكمي ازم بر اومده به دوستان ديگر كمك كردم چون مي دونم خيلي لازم دارن

با تشكر

mahdy2021
07-09-2005, 11:44
Download Buddy Spy 2.2.06

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ايوووووول
من تا الان روي 3 نفر امتحان كردم درست بوده.دستت درست Nesta جان

Meisam
07-09-2005, 16:34
سلام
تاپیک اصلاح شد ...
دوست عزیز ... جناب آقای valizadeh3, لطفا سوالتون رو توی این تاپیک پی گیری کنید ... و همه جا سوال خودتون رو نپرسید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون