PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن فایلهای سونی اریکسون

marn
30-04-2007, 14:58
سلام آیا کسی می دونه چه جوری می شه بازی ها و فایلهای گوشی های سونی اریکسون که پیغام protect file می دهد رو پاک کرد توجه کنید این پیغام cannot deleted protected file . فایل هایی مثل بازی ها یا اون آهنگهای مسخره. مرسی

hamed1297
30-04-2007, 15:15
من هم هخر چی سعی کردم نتونستم.یکی از دوستان گفت که با master reset درست میشه.روی گوشی من که جواب نداد.فقط یادت باشه که همه چیز پاک میشه ها.یه بکاپ بگیر قبلش.

arash_a
30-04-2007, 16:34
نخیر دوست عزیز با مستر ریست فایل ها پاک نمی شن .
شما برای پاک کردن باید از برنامه های ++XS یا Phone XS 2.1 ALPHA6 باید استفاده کنید .
روش کار رو هم می تونید از تاپیک هک گوشی های CID 49 و یا تاپیک افزایش صدای W810 پیدا کنید .

hamed1297
30-04-2007, 20:35
این برنامه برای همه گوشی ها فکر نکنم باشه.هست؟

FreeMagic
01-05-2007, 02:39
تا جایی که من فهمیدم اون اهنگ های مسخره برای خود گوشی استفاده میشن به همین دلیل قابل پاک شدن نیستن و در صورت پاک شدن گوشیتون بعضی جاها دچار مشکل میشه
ولی درباره فایل های دیگه چیزی نمی دونم

Hidden-H
01-05-2007, 02:46
سلام
اون فیلها read only هستن! اما پاک می شن و با پاک شدنشون هیچ مشکلی پیش نمی یاد!
برنامه ای واسه گوشیهای سونی اریکسون هست به نام mobyexplorer که توی موبایل نصب می شه و با اون می شه وارد فایل منیجر شد و هر فایلی رو که می خواهی آورد و رفت توی properties و تیک گزینه ی read only رو ورداشتو سپس از همونجا پاکش کرد. این برنامه توی همین سایت پیدا می شه!
من خودم همین کاررو کردم.
ممنون

FreeMagic
01-05-2007, 02:56
سلام
اون فیلها read only هستن! اما پاک می شن و با پاک شدنشون هیچ مشکلی پیش نمی یاد!
برنامه ای واسه گوشیهای سونی اریکسون هست به نام mobyexplorer که توی موبایل نصب می شه و با اون می شه وارد فایل منیجر شد و هر فایلی رو که می خواهی آورد و رفت توی properties و تیک گزینه ی read only رو ورداشتو سپس از همونجا پاکش کرد. این برنامه توی همین سایت پیدا می شه!
من خودم همین کاررو کردم.
ممنون

مطمینی که مشکلی پیش نمیاد ؟
اخه گوشی از اون فایل ها استفاده می کنه

Razel
01-05-2007, 03:15
سلام
من خودم با این برنامه تمام فایلهای Readonly رو از این حالت در آوردم و فولدرشون رو عوض کردم و یا حذفشون کردم. حتی Demotour رو readonly کردم تا دیگه حذف نشه. کوچکترین مشکلی هم پیش نیومد.

اینم لینک دانلود همراه با روش نصب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید.

Hidden-H
01-05-2007, 03:36
سلام
من خودم با این برنامه تمام فایلهای Readonly رو از این حالت در آوردم و فولدرشون رو عوض کردم و یا حذفشون کردم. حتی Demotour رو readonly کردم تا دیگه حذف نشه. کوچکترین مشکلی هم پیش نیومد.

اینم لینک دانلود همراه با روش نصب:

کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]موفق باشید.

سلام
دقیقا!
هیچ مشکلی پیش نمی یاد!

marn
01-05-2007, 09:30
سلام دوست عزیز نرم افزار mobyExplorer اولا پوشه های بازی ها رو نشون نمیده تا ما اونا رو پیدا کنیم ثانیا این نرم افزار نمیتونه فایل های موسیقی یا فایلهای ptotect شده رو پیدا کند مثل خود آهنگ سونی اریکسون یعنی وقتی داخل پوشه میری اصلا اینها وجود ندارد و همچنین حجم پوشه را بدون اونا میده درضمن من تیک hidden رو زدم و فایلهای مخفی را نشان میدهد.(گوشی من k800 است )درضمن در جواب اون دوست که گفته بود با نرم افزار fhonexs یا ++ xs این کار را بکن این نرم افزار cid گوشی من یعنی cid52 را به خوبی پشتیبانی نمیکنه البته هم ورزن جدید .

b2never
02-10-2007, 00:10
سلام دوست عزیز نرم افزار mobyExplorer اولا پوشه های بازی ها رو نشون نمیده تا ما اونا رو پیدا کنیم ثانیا این نرم افزار نمیتونه فایل های موسیقی یا فایلهای ptotect شده رو پیدا کند مثل خود آهنگ سونی اریکسون یعنی وقتی داخل پوشه میری اصلا اینها وجود ندارد و همچنین حجم پوشه را بدون اونا میده درضمن من تیک hidden رو زدم و فایلهای مخفی را نشان میدهد.(گوشی من k800 است )درضمن در جواب اون دوست که گفته بود با نرم افزار fhonexs یا ++ xs این کار را بکن این نرم افزار cid گوشی من یعنی cid52 را به خوبی پشتیبانی نمیکنه البته هم ورزن جدید .

سلام
منهم همین مشکل رو دارم
برنامه ای هم که گفتین فایل ها رو اصلا نشون نمیده
ضمنا از کجا میتونم CID گوشیمو بفهمم ؟

iman_s
02-10-2007, 03:48
اگر با Moby Explorer نشد از SETool2 lite کمک بگیرید.

Razel
02-10-2007, 22:56
سلام
دقیقا!
هیچ مشکلی پیش نمی یاد!
سلام
نزدیک یک سال هست که این کارا رو روی k750 انجام دادم و کوچکترین مشکلی به وجود نیومده.

درسته این برنامه بازی ها و فایلهای سیستمی رو نشون نمیده و فقط مختص فایهای معمولیه که تو گوشی هست.
در مورد خود آهنگ سونی اریکسون اتفاقا من همین آهنگ رو روی گوشیم (k750) از readonly درش آوردم. شاید آدرس رو درست نرفتی این آهنگ رو درایو c هستا که حافظه خود گوشیه.
در مورد hidden باید عرض کنم متاسفانه این امکان روی هیچ کدوم از گوشی های سونی اریکسون جواب نمیده.

من اینا رو روی گوشی خودم تست کردم شاید با k800 شما مشکل داشته باشه.

موفق باشید.

bijan.sh.ka
04-10-2007, 07:09
سلام
كسي برنامه اي نداره براي اينكه نذاره مزاحم نه زنگ بهت بزنه ونه مسيج برات بفرسته وكلا جلوي مسيج وزنگ زدن اون رو بگيره و شخص مزاحم ديگه نتونه كاري بكنه
ممنونم