PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فایلام از دست رفت

mseddighi
30-04-2007, 09:57
من با نرم افزار folder access روی بعضی پوشه هام پسورد گذاشتم .ابتدا مشکلی نداشت ولی نمیدونم چی شد که شکل آیکون آنها عوض شده و با دابل کلیک روی آنها کنترل پانل باز میشه و خبری از فایلام نیست.لطفا کمک کنید.

H A M E D
30-04-2007, 10:13
من با نرم افزار folder access روی بعضی پوشه هام پسورد گذاشتم .ابتدا مشکلی نداشت ولی نمیدونم چی شد که شکل آیکون آنها عوض شده و با دابل کلیک روی آنها کنترل پانل باز میشه و خبری از فایلام نیست.لطفا کمک کنید.
سلام
آيا شما برنامه رو پاك كرديد و حالا مي خوايد به پوشه ها دسترسي داشته باشيد؟!

يادمه سابق يه برنامه نوشته بودم براي قفل گذاري روي پوشه ها و اين كد رو كه به اسم پوشه اضافه مي كردم به حالت كنترل پانل درميومد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا فكر كنم اگر شما پوشه رو توي يه برنامه مثل داس باز كني بتوني به حالت اول برش گردوني!

mseddighi
03-05-2007, 08:46
از اين که به سوالم پاسخ داديد متشکرم.حرف شما درست بود و آخرپوشه اين کدها بود.ولي توي داس باز نميشه . چه جوري بازش کنم و اين کدها رو بردارم .اگر دستور خاصي داره بگو تا انجام بدم.

mseddighi
05-05-2007, 12:03
لطفا جواب بدین...

mseddighi
09-05-2007, 13:16
کجا رفتي؟؟؟ تو رو به خدا جواب بده

cnn
09-05-2007, 15:22
ببخشید فضولی می کنم اما من یه بار کیس یکی رو دیدم که همه چیش به کنترل پنل سوئیچ می شد اما نمی دونم که برنامه پسورد رو نصب کرده بود که اینطوری شده بود یا نه اما من تونستم توسط برنامه نرو فایهاش رو کپی کنم و توی یه فولدر دیگه بریزم

mseddighi
10-05-2007, 10:12
ببخشید فضولی می کنم اما من یه بار کیس یکی رو دیدم که همه چیش به کنترل پنل سوئیچ می شد اما نمی دونم که برنامه پسورد رو نصب کرده بود که اینطوری شده بود یا نه اما من تونستم توسط برنامه نرو فایهاش رو کپی کنم و توی یه فولدر دیگه بریزم

لطفا بيشتر توضيح بدين آخه با نرو چه جوري ميشه فايل رو کپي کرد؟

cnn
10-05-2007, 15:35
با نرو کپی نکنید ---- اونی که من دیدم اینطوری بود که بطور عادی توی مای کامپیوتر نمیشد فایلها رو دید اما وقتی وارد محیط نرو می شدم فایلها کاملا مشخص بود و درست مثل همونطور که توی مای کامپیوتر کپی و پیست می کنید همونطور فایلها رو کپی و بیاید بیرون توی یه درایو پیست کنید
البته شاید مشکل شما اینطوری حل نشه فقط گفتم که امتحان کنید

golmohammadi
11-05-2007, 21:48
تا اونجايي كه من ميدونم وقتي با اينجور برنامه ها قفل ميزارين روي فايل بله موقع باز كردن وارد كنترل پنل ميشه
و برا باز كردنش بايد برنامه نصب شده را باز كنين و فايل پسورد شده را انتخاب و برا دسترس بودن ان پسورد را بدين
و البته نحوه باز كردن فايل در برنامه هاي مختلف متفاوت هست ...
شما بهتره برين اون برنامه folder access را باز كنين و اونجا بگيردين و پيداش كنين
اميدوارم مشكلتون حل بشه