PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرستادن تصویر به تلویزیون از طریق کارت گرافیک !!!

Ship Storm
30-04-2007, 06:27
دوستان سلام

نمیدونم جای درستی دارم این سوال را میپرسم یا نه 2 جا به نظرم رسید که این سوال را مطرح کنم یکی اینجا و

دیگری قسمت کارت گرافیک انجمن سخت افزار ولی به هر حال اگر کمکی از دست کسی بر می آید ممنون میشوم

راهنمایی فرمایید.

بنده یک کارت GEFORCE FX 5500 AGP خریدم که خروجی تلویزیون هم دارد میخواستم ببینم چگونه میتوانم تصویر را

روی تلویزیون نمایش دهم هر کاری کردم تا آلان که نتونستم ممنون میشوم در این زمینه بنده را راهنمایی کنید و آیا

اگر تصویر روی تلویزیون نمایش یابد تصویر در مانیتور قطع میشود؟

با تشکر دوستدار شما Ship Storm :40: :10: :11:

Reza_Sadeghi
30-04-2007, 12:56
اول این که دوست عزیز شما کاربر باتجربه ای هستی.
چطوری قبلش فروم رو Search کردی و به جوابی نرسیدی؟

در هر صورت در این مورد این تاپیک ها قبلا مطرح شده اند :

درخواست سریال TV tool 9.7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Tv tool برنامه ای برای انتقال تصوی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر
انتقال تصوير به تلوزيون با كارت Ati
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط برای کارت گرافیک های با چیپست Nvidia می تونی ز برنامه TV Tool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنی.
ضمنا اگر درایور های جدید Nvidia روی سیستم شما باشه می تونی روی Desktop با موس Right Click و روی Properties گزینه Setting و همون جا یه گزینه Advanced داری که می تونه بهش بگی تصویر ؤوی TV باشه یا Monitor یا هم زمان روی هر دو که به این حالت CLone می گن که در این صورت باید Refresh Rate یا فرکانس مانیتورت کم باشه. 60 هرتز.

همون جاها می تونی تنظیم کنی.
قبل از این کارها مطمئن شین که کابل مناسب بین PC و TV متصل شده است و سالم است.
برای انتقال صدا هم از یک کابل مشابه همین از خروجی صدای PC (قسمت Speaker ها ) به ورودی TV (2 تا قسمت قرمز و سفید اصطلاحا AV Cable )متصل کنید. و تنظیمات لازم نداره.

Ship Storm
30-04-2007, 14:15
ممنون زحمت کشیدید این ها رو میدونستم فقط نحوه شناختن تلویزیون رو می خواستم ببینم چجوری هستش تلویزیون ما را نمیشناسد

Ship Storm
01-05-2007, 15:08
دوستان عزیز کسی تا به حال این کار رو کرده بنده هرکاری میکنم تصویر لرزش داره و پایین تصویر در تلویزیون سیاه هستش فکر کنم یک جایی رو اشتباه میرم

Arashdata
02-05-2007, 23:53
اگر بشود تصاویر را به تلویزیون منتقل کرد خیلی خوب می شود