PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شعار های تبلیغاتی ایرانسل ... چقدر حقیقت دارند؟

ShahabSAMSUNG
29-04-2007, 00:57
دیگر هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی کنم. ؟ چرا والا. همش دارم هزینه اضافی پرداخت می کنم.

از کی تا حالا؟
از وقتی که ایرانسل اومده و حتی اگه 5 ثانیه صحبت کنی، باید پول یک دقیقه رو بدی. هر اس ام اس رو هم باید N بار بفرستی تا به مقصد برسه.

صدای من از همه بهتره آخه کدوم صدا؟ همون که همش میگه: برقراری ارتباط با مشترک مورد نظر امکانپذیر نمی باشد؟

دیگر معطل نمی شوم برای گرفتن سیم کارت بله. ولی برای برقراری ارتباط تا دلت بخواد معطل می شوم!!!

من خودم از طرفدارای پر و پا قرص ایرانسل بودم ولی واقعاً داره شورش رو در میاره و اگه بخواد همینجوری پیش بره ...

H A M A S
29-04-2007, 07:20
تا آخر سال معلوم میشه که ایرانسل خوبه یا نه مطمئن باش با آمدن اپراتور سوم و رقابت شدید تر اینرانسل که تازه اومده برای جذب مشتری یا حفظ مشتری هر کاری میکنه این مشکلات موقتی هست من یکی از دوستام سیم دولتی نوشته هنوز سیم تحویل نگرفته دو تا قبض واسه اون اومده-تو مشهد هم که ما زندگی میکنیم تا دلت بخواهد Ir-tci نقطه کور داره -یه روز هم به مدت یکی دو ساعت تمام موبایل ها دولتی آنتشون کلا رفت

Clickrast
29-04-2007, 08:09
ایرانسل که برای شما مشهدی ها خیلی خوبه 1 فکری برای ما اصفهانی ها بکنین !

amnhck123
29-04-2007, 08:23
من خودم از طرفدارای پر و پا قرص ایرانسل بودم ولی واقعاً داره شورش رو در میاره و اگه بخواد همینجوری پیش بره ...
اجازه بده من جملت رو از طرف خودم کامل کنم هر چی دنبال مشتری می گردم بیشتر نا امید میشم بعد از کلی گشتن یک نفر سیم کارت من رو 110 می خرید تازه شماره من میشه گفت جز شماره های رند محسوب میشه . خلاصه خدا لعنتشون کنه

fars
29-04-2007, 09:53
دیگر هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی کنم. ؟ چرا والا. همش دارم هزینه اضافی پرداخت می کنم.

از کی تا حالا؟
از وقتی که ایرانسل اومده و حتی اگه 5 ثانیه صحبت کنی، باید پول یک دقیقه رو بدی. هر اس ام اس رو هم باید N بار بفرستی تا به مقصد برسه.

صدای من از همه بهتره آخه کدوم صدا؟ همون که همش میگه: برقراری ارتباط با مشترک مورد نظر امکانپذیر نمی باشد؟

دیگر معطل نمی شوم برای گرفتن سیم کارت بله. ولی برای برقراری ارتباط تا دلت بخواد معطل می شوم!!!

حرف دل ما رو زدی. برای اون N بار sms که نرفته باید پول بدی. برای تماس هاییکه نگرفته network error باید پول بدی خلاصه برای پول گرفتن معطلی نداره ولی با 130 تماس بگیرید ببینید چقد معطلی داره!

fars
29-04-2007, 10:02
تا آخر سال معلوم میشه که ایرانسل خوبه یا نه مطمئن باش با آمدن اپراتور سوم و رقابت شدید تر اینرانسل که تازه اومده برای جذب مشتری یا حفظ مشتری هر کاری میکنه این مشکلات موقتی هست من یکی از دوستام سیم دولتی نوشته هنوز سیم تحویل نگرفته دو تا قبض واسه اون اومده-تو مشهد هم که ما زندگی میکنیم تا دلت بخواهد Ir-tci نقطه کور داره -یه روز هم به مدت یکی دو ساعت تمام موبایل ها دولتی آنتشون کلا رفت
کی گفته tci خوبه؟ 14 سال با مشکلات موقت اون ساختیم حالا باید با مشکلات موقت ایرانسل بسازیم!
حالا اگه tci نقطه کور داره یعنی ایرانسل بهتره؟
خونه ما نقطه کور tci هستش و ایرانسل آنتن رو پر نشون میده ولی دریغ از یه تماس! نقطه کور ایرانسلو با صحبت باید تست کرد نه اینکه مثل من گول خط های آنتن رو گوشی رو بخورین.
قبض های ایرانسل هم ندیدی که برای تماس های برقرار نشده و sms های نرفته پول می گیره.
من هر دو تا خط رو را دارم یکی از یکی بدتر ولی اگه بخوام یکشو نگه دارم حتما ایرانسل نیست.

boy iran
29-04-2007, 11:10
آقا شهاب صد در صد با شما موافق هستم
آخی این همه تبلیغ بالاخره یک جوری باید کلاهبرداری کنه که پولش رو در بیاره
الکی نیست که

H A M A S
29-04-2007, 13:08
بی خیال بابا سخت نگیرید اصلا نه این نه اون فقط اپراطور سوم تلفن همراه
بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد

L O V A B
29-04-2007, 13:52
شنیدم شده دقیقه ای 75 تومان!

kaveh_top65
30-04-2007, 00:14
ایرانسل ؟ آره.... 10 ثانیه 75 تومان

mehdi_ok1
30-04-2007, 00:22

از کی تا حالا؟

01:02:23 ثانیه صحبت کردم اومده 12750 تومن

یکی نیست بهشون بگه شما که راست میگید ولی .....

mania2000
30-04-2007, 14:42
من قبول ندارم همه اش تبليغات است.

TheMohammad
30-04-2007, 14:44

جدا ؟
این که خیلی اضافی داره، بهتره بری ریز حساب رو بگیری !

ShahabSAMSUNG
01-05-2007, 00:31
آقا شهاب صد در صد با شما موافق هستم
آخی این همه تبلیغ بالاخره یک جوری باید کلاهبرداری کنه که پولش رو در بیاره
الکی نیست که

متاسفانه این وسط فقط چوبش رو ماها می خوریم :41:

بی خیال بابا سخت نگیرید اصلا نه این نه اون فقط اپراطور سوم تلفن همراه
بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد

ای ول.
اینو باحال اومدی :31:
ولی اونم که بیاد، بازم داستان داریم!!!

نه عزیز. فعلاً خبری از تغییر هزینه نیست.
ایرانسل گفته به شرطی ثانیه ای می کنیم، که گرونش کنیم!!!!!!

این دیگه آخرشه.
ولی پیگیری هم هیچ فایده ای نداره.
منم ماه اول 2 ساعت صحبت کرده بودم، پول صحبت اومده بود 17هزار تومن. :18: :13:

King
01-05-2007, 01:49
متاسفانه این وسط فقط چوبش رو ماها می خوریم :41:

منم ماه اول 2 ساعت صحبت کرده بودم، پول صحبت اومده بود 17هزار تومن. :18: :13:

01:02:23ثانیه صحبت کردم اومده 12750 تومن

یعنی تصاعدی حساب میکنند؟
اگر واقعا" همچین مبلغی رو حساب کردند که بهتره سیم کارتهای ایرانسل و عواملش رو انداخت تو چاه و روشون سیفون کشید
البته من که تو این 1 ماه اصلا" از ایرانسل استفاده نکردم چون گوشی نداشتم.
امیدوارم این مشکلات برطرف بشه---

D o l f i n
01-05-2007, 15:43
بابا همتون مي دونيد كه ما داريم تو ايران زندگي ميكنيم تا حالا هيچكاري و هيچ سازماني چه خصوصي چه دولتي كار واسه مردم انجام نداده كه مردم راضي باشن بقيش رو هم نميگم كه بن ميشم همشون..............................ن

mehdi_ok1
01-05-2007, 16:30
برای من که اصلا تا حالا قبض نیومده

فقط یک Sms اومده که12750 تومن بریز به فلان حساب

رفتم دفتر ایرانسل میگم این چه وضعشه

میگه برای سری اول (کد 2) این جوری شده

اضافش میاد رو قبض

ولی بازم نیومد

برای من که کد 2 هست اینجوریه یا برای شما هم که غیر 2 هست اینجوریه

این بار 15 دقیقه تو این ماه باهاش صحبت کردم اومده 3750 تومن

Maziar_69
01-05-2007, 23:16
من کد 2 دارم هر ماه قبض میاد تخفیف هم میده !!!!!!

D o l f i n
02-05-2007, 09:09
ديديد چطور شد اينم از نرخ مكالمه ها من ميگم هيچ گربه اي محض رضاي خدا موش نميگيره

ShahabSAMSUNG
02-05-2007, 21:55
یعنی تصاعدی حساب میکنند؟
اگر واقعا" همچین مبلغی رو حساب کردند که بهتره سیم کارتهای ایرانسل و عواملش رو انداخت تو چاه و روشون سیفون کشید
البته من که تو این 1 ماه اصلا" از ایرانسل استفاده نکردم چون گوشی نداشتم.
امیدوارم این مشکلات برطرف بشه---

با اون قسمت سیفونش شدیداً موافقم.

alirp
06-05-2007, 09:05
راستش را بخواهيد من فکر ميکنم در يک مورد ايرانسل خيلي شبيه اين شرکتهاي هرمي مثل گلد کوئيست و طلا و الماس و........ است وآن به دام انداختن واغوا کردن افراد ساده و متاثراز تبليغات رنگارنگ و پر زرق وبرق با خبر هاي آنچناني است، بعد از مشتري شدن و خريد محصولشان يا بهتر بگم گرفتن پول ديگر کاري با مشتري ندارد که از خدماتشان راضي هست يانه، متضرر شده است يا نه ، نمونه اش را دوستان در تماس با 130 و ديگر موارد ذکر کرده اند .ايرانسل با اين کار به اقدام به خود زنی کرد و جواب آن را خواهد گرفت :10: :13:

ShahabSAMSUNG
06-05-2007, 12:06
راستش را بخواهيد من فکر ميکنم در يک مورد ايرانسل خيلي شبيه اين شرکتهاي هرمي مثل گلد کوئيست و طلا و الماس و........ است وآن به دام انداختن واغوا کردن افراد ساده و متاثراز تبليغات رنگارنگ و پر زرق وبرق با خبر هاي آنچناني است، بعد از مشتري شدن و خريد محصولشان يا بهتر بگم گرفتن پول ديگر کاري با مشتري ندارد که از خدماتشان راضي هست يانه، متضرر شده است يا نه ، نمونه اش را دوستان در تماس با 130 و ديگر موارد ذکر کرده اند .ايرانسل با اين کار به اقدام به خود زنی کرد و جواب آن را خواهد گرفت :10: :13:

عالی بود. مرسی.
حقیقتاً که خیلی خوب تشبیه کردی.