PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وارد سايت parsdata شدم و login كردم. در حين رجيستر دامين بودم که....

omid7
29-04-2007, 00:34
امروز وارد سايت شركت parsdata شدم و با اكانت خودم login كردم... در حين رجيستر كردن يك دامين بودم، وارد يه سايت ديگه شده بودم، بعد از 4 الي 5 دقيقه برگشتم به parsdata و قسمتي كه مربوط به تنظيم NameServer بود رو پر كردم و اونها رو تغيير دادم. وارد صفحه بعدي شدم و پيغام داد كه اعتبار شما كافي نيست، در صورتي كه خيلي بيشتر از اونچه كه نياز بود اعتبار داشتم، بعد از اون ديگه هيچكدوم از صفحه هاي مربوط به آيدي من اجرا نشد، و بعد از اون حتي ديگه وارد سايت parsdata هم نميتونستم بشم و همش This page can not be displayed ميده بهم... يكي دو ساعت صبر كردم، فرقي نكرد، با اون يكي كامپيوتر هم نشد وارد سايت بشم، من ADSL دارم و IP Static، به يكي دو نفر زنگ زدم، اونها تونستن وارد سايت بشن، با ISP خودم تماس گرفتم، اونهم تونست وارد سايت Parsdata بشه، از طريق IP سايتشون هم نشد وارد بشم و IP شون رو هم Ping كردم و Time Out داد، از طريق سايتي كه Emulator براي Browser هاي مختلف بود، تونستم وارد سايتشون بشم، به نظر شما مشكل از چيه ؟! چيكار بايد كرد ؟! مشكل از IP من هستش !؟
خواهشاً كمك كنيد ...

محمد گل
29-04-2007, 00:56
سلام
خیلی گنگ گفتی .
فقط سایت ParsData باز نمیشه ؟
اگه دیگر سایت ها باز نمیشه مشکل از مرورگر شما هست .
مرور خودتون رو تغییر بدید .
مثلا : از اپرا به موزیلا و یا موزیلا به اکسپلورر و یا بلعکس

Mohsen khan
29-04-2007, 06:23
با یک ایمیل و یا تماس تلفنی با شرکت مشکل را حل کنید

bahram1234
03-02-2008, 18:52
این شرکت parsdata پارس دیتا کلاهبردار قبلا با نام پارس وب کار میکرده من چند وقت پیش ازشون یه دامین خریدم ولی موقع تمدی به من گفتند دامینت را آمریکا بسته و دامینم را دزدیدند به خاک سیاه نشستم خدا ازشون نگذره :41::37:

loppyshiraz
17-02-2013, 13:58
سلام

متاسفانه سایت پارس دیتا تمام دامنه هایی را که بصورت رایگان میده و یا در قرعه کشی شرکت میده را درصورت برنده شدن به کاربران برنده شده تحویل نمیده و با گفتن اینکه مشخصاتت صحیح نیست دامنه شما را ابطال میکند ولی با این وجود بازم اسم شما در لیست برنده ها نشان خواهند داد، فقط میخواد با لود بالای صفحه ی خودش رنک بخره !!!
میتونید خودتون امتحان کنید