PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقشه ی شهرهای ایران

Titan Boy
27-04-2007, 23:48
سلام دوستان عزیز.یک درخواست...کسی اینجا هست که نقشه ی شهر رشت رو با فرمت جد نه جر داشته باشه؟متاسفانه گوشی من سیستمش جاوا هست اونم فقط از نوع جد.یعنی به هیچ وجه فرمت جر رو نمی گیره.اگه کسی نقشه ی شهر رشت رو با فرمت جد داره لطفا فایلش رو برام بذاره.منتظرم...خیلی ممنون و بای.

mahyarSAMSUNG
28-04-2007, 07:11
اوووووووووو . تازه اول راهی . شما یه سر به آموزش نصب برنامه بزن اون وقت میبینی که فایل جد فقط توضیحی از فایل جار . مگه میشه که گوشیی جار نخونه و جاوا باشه

Titan Boy
28-04-2007, 13:32
خب عزیزم.حالا باید خدمتتون بگم که شما تازه اول راهی.من حدود 20 و چند عدد بازی با فرمت جد روی گوشیم نصب کردم.قبل از این کار هم خیلی در این مورد تحقیق کردم که این کار چه جوریه...چون متاسفانه گوشیه من فقط با فرمت جد بازی روش نصب می شه نه جر.اگه باور نداری می تونی بری توی سایت های مختلف بگردی ببینی.مدل گوشیم هم Samsung SGH-D600.بازم اگه اطلاعات خواستی بگو تا بهت بدم.دی 600 من فقط جد می گیره عزیز نه جر...نوکیا نیستش که توش کپی کنی.واسه خودش کلی دنگ و فنگ داره.با دو تا برنامه توش بازی و از این جور چیزا می ریزم توش.دیگه خودت که باید بهتر بدونی...

admiral_cavandish
28-04-2007, 18:48
Titan Boyتطفا اين برنامه هاتو واسه ما هم بزار خوب منم سامسونگ دارم لطفا چندتا برنامته بزار مرسي .

Titan Boy
28-04-2007, 20:27
خدمت دوست عزیزم Admiral_Cavandish : دوست من اگه بخوام اون بازی و برنامه ها رو واست بذارم کلی وقت می گیره.اما عوضش آدرس یه سایتی رو برات می ذارم که توش انواع نرم افزار ها و بازی ها برای هر نوع گوشی ای که داشته باشی و با هر فرمتی که بخوای می تونی برداری.فقط کافیه مدل گوشیت بهش بدی.آدرسش هم اینه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برو هر چی می خوای بردار...

ShahabSAMSUNG
28-04-2007, 23:07
اولاً که ورودت رو خوشامد میگم. امیدوارم دوستای خوبی برای هم باشیم و لحظات خوبی رو با هم داشته باشیم.
دوماً اینایی که گفتی درست ولی فایل جد بدون جر یعنی هیچ.
سوماً شما چطور بازی نصب می کنی؟ و از کدوم روش استفاده می کنی؟
چهارماً اون آقا با آیدی Samsung_d600 خودش گوشی دی600 داره.
پنجماً نقشه رشت رو نمیدونم ولی من نقشه تهران رو خواستم نصب کنم، جواب نداد. اگه نقشه رشت رو پیدا کردم حتماً لینکش رو بهت میدم.

Titan Boy
28-04-2007, 23:57
سلام.من هم از آشنایی با شما خوشحالم.حالا جواب تک تک سوالات شما رو جواب می دم شاید مشکل ما هم حل شد.در جواب اون سوال که گفتید چطور بازی و برنامه نصب می کنم باید بگم با دو تا برنامه ی مخصوص که فکر کنم باهاشون آشنایی داشته باشی.اولیش Launch Softick PPP و دومیش هم Uploader هست.این آپلودر من فقط و فقط و منحصرا فرمت جد رو می گیره واسه فرستادن توی گوشی.در جواب سوال بعدی شما که گفتی از کدوم روش باید بگم از طریق کابل.فکر کنم حالا همه چی واضح باشه...خودم که احتمال می دم گیر اصلی من سر این آپلودر چرت و پرته.ولی اینم بگم که وقتی از یه سایتی واسه ی گوشیم بازی و برنامه بر می دارم فقط فرمت جد کافیه و خیلی راحت توی گوشیم نصب می شه و اصلا و ابدا به جر احتیاجی نیست.خودمم هم دیگه واقعا گیج شدم که چیکار کنم...

ShahabSAMSUNG
29-04-2007, 00:33
خب مطمئناً کنار فایل جد که به برنامه آپلودر وارد می کنی، باید یه فایل دیگه به همون نام و با پسوند jar وجود داشته باشه که فایل جد، نشان دهنده فایل jar هست و اون رو آپلود می کنه.

آموزشی رو که من نوشتم، خوندی؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Titan Boy
29-04-2007, 08:11
سلام.خیلی ممنون از آموزش شما.واقعا زحمت کشیدی.من هم دقیقا از همین روش استفاده می کنم اما... مشکل اصلی چیز دیگه ایه.اونم ایه که آپلودر از بین دو فایل جد و جر کنار هم فقط جد رو توی خودش برای فرستادن توی گوشی اد می کنه و جر رو نمی گیره.حالا باید چیکار کرد که جر رو هم اد کنه؟؟؟

ShahabSAMSUNG
29-04-2007, 10:46
سلام.خیلی ممنون از آموزش شما.واقعا زحمت کشیدی.من هم دقیقا از همین روش استفاده می کنم اما... مشکل اصلی چیز دیگه ایه.اونم ایه که آپلودر از بین دو فایل جد و جر کنار هم فقط جد رو توی خودش برای فرستادن توی گوشی اد می کنه و جر رو نمی گیره.حالا باید چیکار کرد که جر رو هم اد کنه؟؟؟

عزیز دلم، درسته که فایل جر رو اد نمی کنه، ولی فایل جد رو که اد می کنه، در پشت پرده (توسط اون فایل جد) فایل جر رو به گوشی می فرسته.

اگه فایل جر داری و می خوای نصب کنی، توسط برنامه jad maker فایل جد رو می سازی و اونوقت می تونی روی گوشیت نصبش کنی.

اینم نقشه رشت که می خوای:

Titan Boy
29-04-2007, 14:01
سلام.دیگه نمی دونم با چه زبونی ازت تشکر کنم.واقعا ممنونم.نصبش کردم.کار هم کرد.خیلی ممنون.بای...

Titan Boy
29-04-2007, 14:16
عزیز دلم اگه بتونی نقشه ی تهران رو هم همینجوری برام بذاری دیگه عالی می شه.بازم ممنونم...

ShahabSAMSUNG
01-05-2007, 01:24
متاسفانه نقشه تهران (رهیاب 85) حجمش زیاده و من امتحان کردم نصب نشد. 3.5 مگ هست.

ولی یه نقشه تهران دیگه هست که اگه اون رو گیر آوردم، برات میزارم.
حجمش 1.5 مگ هست.

Titan Boy
01-05-2007, 07:02
ممنون.منتظرم...

ShahabSAMSUNG
01-05-2007, 13:38
اینم نقشه راه های ایران:

Titan Boy
01-05-2007, 15:12
بابا دمت گرم.

Titan Boy
02-05-2007, 21:09
سلام.خوبی؟توی اون تاپیکی که من اسم یه سایتی رو واسه ی دانلود نرم افزار موبایل گذاشته بودم تو یه چیزی گفته بودی.گفته بودی که از طریق موبایلت به اینترنت وصل شدی و مینی اپرا رو برای موبایلت دانلود کردی.حالا یه چیزی...تو سیم کارتت چیه؟ایرانسله؟؟؟و دیگه اینکه کدوم شهر هستی که تونستی از این امکان استفاده کنی؟چون من که هر دفعه اومدم ازش استفاده کنم می گفت عدم دسترسی...

ShahabSAMSUNG
02-05-2007, 22:07
سلام.خوبی؟توی اون تاپیکی که من اسم یه سایتی رو واسه ی دانلود نرم افزار موبایل گذاشته بودم تو یه چیزی گفته بودی.گفته بودی که از طریق موبایلت به اینترنت وصل شدی و مینی اپرا رو برای موبایلت دانلود کردی.حالا یه چیزی...تو سیم کارتت چیه؟ایرانسله؟؟؟و دیگه اینکه کدوم شهر هستی که تونستی از این امکان استفاده کنی؟چون من که هر دفعه اومدم ازش استفاده کنم می گفت عدم دسترسی...

سیم کارتم، بله، متاسفانه ایرانسله.
من تهران هستم.
برای منم پیغام می داد ولی نمی دونم یهو چی شد که دانلودش کرد.

ShahabSAMSUNG
05-05-2007, 11:35
بالاخره این هم نقشه تهران بزرگ:

امیدوارم کار کنه و لذت ببرید. من که امتحانش نکردم!!

afshin137321
28-05-2007, 19:45
نقشه اصفهان رو بذارید|||||||||||| بدرد می خوره؟؟؟؟؟

ShahabSAMSUNG
28-05-2007, 23:51
نقشه اصفهان رو بذارید|||||||||||| بدرد می خوره؟؟؟؟؟

شما نقشه اصفهان رو که به فرمت جاوا هست، (یادم نیست تو کدوم انجمن بود، بگردید پیدا می کنید) دانلود کنید و توسط JAD Maker فایل jad رو براش بسازید و نصب کنید.

به همین راحتی.

afshin137321
29-05-2007, 18:16
حالا من باید کجا رو بگردم

loosimey2003
05-11-2007, 08:06
سلام
لطفا برنامه jad maker رو بزارید

morrigan_neit
05-11-2007, 16:39
این نقشه ی تهران فایل jad اش ساخته میشه؟
من هرچی نقشه تهران گرفتم نتونستم نصب کنم.
error not found میزنه

S A M S U N G
06-11-2007, 12:52
نقشه اکثر شهرهای ایران برای موبایل
نقشه ایران

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نقشه تهران

نقشه اصفهان

نقشه اهواز
: