PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل شدن به مسنجر با ایرانسل چه قدر هزینه میندازه؟

raminmousavi
27-04-2007, 20:28
سلام. وصل شدن به مسنجر با ایرانسل چه قدر هزینه میندازه؟
من شنیدم اگه تنها باهاش اینلان بشی ولی مسیجی ندی و نگیری پولی نمیافته. نه؟

TheMohammad
27-04-2007, 21:33
درسته برای آنلاین بودن هزینه نداره، ولی برنامه های مسنجر هر چند لحظه یک بار به صورت اتوماتیک برای چک کردن وضعیت "داده" ارسال و دریافت میکنند که البته زیاد نیست!

kaveh_top65
27-04-2007, 22:44
برنامشو کسی داره؟؟؟

nima_949
27-04-2007, 23:59
عزیز تو همین تایپیک بگرد گذاشته شده برنامه های سری 60

Bourn
28-04-2007, 00:23
برنامشو تو سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره برو حالشو ببر
ولي خوب كيلو بايتي 3 تومان ميوفته

kaveh_top65
28-04-2007, 00:43
مرسی از لطفتون ولی اگه میشه یه نفر لینکش و واسه 3230 بذاره مرسی

lover_pc_games
28-04-2007, 11:07
من شنیدم که میگفتن ! جدیدا هر کیلوبایت 15 ریال شده = هر یک مگابایت 15000 ریال

rosetanha
28-04-2007, 11:41
جالبه:20:
:27:

raminmousavi
28-04-2007, 20:10
یعنی واسه هر مسیج با مسنجر چند تمن میافته؟

AB
28-04-2007, 20:25
من شنیدم که میگفتن ! جدیدا هر کیلوبایت 15 ریال شده = هر یک مگابایت 15000 ریال

چه خبره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morteza_k
28-04-2007, 20:35
چه خبره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
سر گردنه عزیز دیگه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرفی داری. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lover_pc_games
28-04-2007, 21:28

خبر سلامتی !
تا چند روز پیش هر مگابایت 3000 تومان بوده ! بازم خدا رو شکر نصف شده !
واسه من که فرقی نمیکنه ! وقتی میشه با 400 تومان 20 مگابایت دانلود کرد چه کاریه که با gprs فایل دانلود کرد یا توی اینترنت چرخید.

AB
28-04-2007, 22:33
سلام
سر گردنه عزیز دیگه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرفی داری. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه خیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

خبر سلامتی !
واسه من که فرقی نمیکنه ! وقتی میشه با 400 تومان 20 مگابایت دانلود کرد چه کاریه که با gprs فایل دانلود کرد یا توی اینترنت چرخید.
خب منم همینو میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

armanleila
25-05-2007, 02:53
من با مسنجر یک ساعت آنلاین بودم اما هیچ کاری نکرده بودم با هاش فقط همین طوری آنلاین بودم حدود 250 کیلوبایت افتاده بود 250*3=750 تومن واسه یک ساعت!!!!!!!
من دیگه هیچ وقت از gprs استفاده نمی کنم خیلی گرون هست.

علیرضا خارجی
25-05-2007, 11:51
خبر سلامتی !
ای بابا کی میخوای یاد بگیری
20 مگابایت رو کجای مبایل میخوای جا بدی؟
20 مگابایت واسه کامپیوتر چیزی نیست
اینترنت مبایل با اینترنت کامپیوتر فرق میکنه
صفحه های اینترنتی که از کامپیوتر باز میکنی
حجم صفحه اینترنتی برای کامپیوتر که http معروفه به طور متوسط 70 کیلوبایت هستش
حجم صفحه های که برای موبایل هستش به wap معروفه به طور متوسط 2 کیلوبایت هستش

علیرضا خارجی
25-05-2007, 11:54
من با مسنجر یک ساعت آنلاین بودم اما هیچ کاری نکرده بودم با هاش فقط همین طوری آنلاین بودم حدود 250 کیلوبایت افتاده بود 250*3=750 تومن واسه یک ساعت!!!!!!!
من دیگه هیچ وقت از gprs استفاده نمی کنم خیلی گرون هست.
وقتی یاهو انلاین باشه کیلوبایت ردو بدل میشه بهتره یاهورو انلاین نزارین

lover_pc_games
25-05-2007, 14:03
ای بابا کی میخوای یاد بگیری
20 مگابایت رو کجای مبایل میخوای جا بدی؟
20 مگابایت واسه کامپیوتر چیزی نیست
اینترنت مبایل با اینترنت کامپیوتر فرق میکنه
صفحه های اینترنتی که از کامپیوتر باز میکنی
حجم صفحه اینترنتی برای کامپیوتر که http معروفه به طور متوسط 70 کیلوبایت هستش
حجم صفحه های که برای موبایل هستش به wap معروفه به طور متوسط 2 کیلوبایت هستش

علیرضا جون ! شما تاریخ این پستی که نقل قول کردی رو دیدی اصلا ؟ :41:
توی اون تاپیک که توضیح دادی متوجه شدم از شما هم تشکر کردم ! پس بیخیال دوست عزیز ! :10:

علیرضا خارجی
25-05-2007, 15:08
علیرضا جون ! شما تاریخ این پستی که نقل قول کردی رو دیدی اصلا ؟ :41:
توی اون تاپیک که توضیح دادی متوجه شدم از شما هم تشکر کردم ! پس بیخیال دوست عزیز ! :10:
عزیز من تاریخ رو ندیدم :46: