PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : IP

Mehran
31-07-2005, 06:39
چگونه مي توان IP يك رايا نه را عوض كرد؟
با تشكر مهران :arrow:

K053_LSH_KV90
31-07-2005, 06:52
مهران جان هر بار كه به شكبه جهاني اينترنت وصل ميشي يه IPجديد به شما مي دن و اون IPاصلا ثابت نيست

Mehran
31-07-2005, 07:07
اگر بخواهيم در يك ارتباط اين كار رو انجام بديم چي ؟
با تشكر مهران :arrow

K053_LSH_KV90
31-07-2005, 07:10
اگر بخواهيم در يك ارتباط اين كار رو انجام بديم چي ؟
با تشكر مهران :arrow
مهران ميشه بيشتر توضيح بدي
منظورت اينه كه وقتي يه IP بهت دادن اونو عوض كني
يه برنامه بودHideIPيا يه چيزي توي همين مايه ها

Mehran
31-07-2005, 07:23
خوب يعني با برنامه HideIP ميشه اين كار رو انجام داد؟
با تشكر مهران :arrow:

K053_LSH_KV90
31-07-2005, 07:37
فكر كنم بشه آي پي رو امتحان كرد مهران جون من با اين برنام كار نكردم اطلاعات دقيقي ندارم كه چي كار ميكنه :mrgreen:

Cracki
31-07-2005, 07:43
از طریق داس میشه با فرمان IPRenew آی پی رو عوض کنی .که چندین مرحله داره و آی پی قبلی رو جانشین یک آی پی دیگه میکنی که اونم باید Valid IP آی پی باشه .

اگر هم میخوای که در هر 3 ثانیه آی پی شما به صورت اتوماتیک عوض بشه از برنامه Steganos Internet Anonym Pro 7 استفاده کن که انتخاب خوبیه ولی برای کسانی که دارای اینترنت چندان با سرعت نیستن پیشنهاد نمیکنم.

یه توضیح مختصر میدم ...
شما میخوای که یک سایت رو با یک آی پی به غیر از آی پی خودت باز کنی. خوب مسلما آی پی که میخوای توسطش کار کنی مال شخص شما نیست و بر روی یک سرور دیگه کار میکنه پس بنابراین وقتی که شما یک سایت رو باز کنید اطلاعات این سایت اول باید بر روی اون سرور پیاده بشه و بعد از اونجا برای شما ارسال میشه که این خودش در باز کردن صفحات وب دچار کندی میشه .

من خودم با این برنامه ای که در بالا اشاره کردم کار کردم و آی پی رو خیلی خوب بدون دستکاری در تنظیمات اصلی سیستم عوض میکنه و طرف مقابل و یا سایتی که شما توش هستید شما رو با یک آی پی دیگه شناسایی میکنه . ولی مسنجر ها رو ساپورت نمیکنه یعنی اگر شما با کسی در MSN Messenger گفتگو کنید شخص مقابل با فرمان Netstat -n میتونه آی پی اصلی شما رو به دست بیاره.