PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد نرم افزار Virtual PC

mrmmnb
27-04-2007, 10:26
من از طریق Virtual PC یه ویندوز XP تحت ویندوز اصلیم که ویستا هست نصب کردم وبا مدتی کار میکردم تااینکه

می خواستم اطلا عات روی XP را روی سی دی بریزم ولی حالا میبینم که دی وی دی رایترم را به عنوان

DVD رم میشناسه ورایت نمیکنه حالا از دوستان کسی میدونه چه جوری میشه اطلاعات روی XP به ویندوز

ویستا منتقل کرد (توجه داشته باشید که XP تحت برنامه Virtual PC روی ویستا نصب شده وبا روشهای معمول

نمیشه اطلاعات منتقل کرد)

MB_Danger
27-04-2007, 18:03
من از طریق Virtual PC یه ویندوز XP تحت ویندوز اصلیم که ویستا هست نصب کردم وبا مدتی کار میکردم تااینکه

می خواستم اطلا عات روی XP را روی سی دی بریزم ولی حالا میبینم که دی وی دی رایترم را به عنوان

DVD رم میشناسه ورایت نمیکنه حالا از دوستان کسی میدونه چه جوری میشه اطلاعات روی XP به ویندوز

ویستا منتقل کرد (توجه داشته باشید که XP تحت برنامه Virtual PC روی ویستا نصب شده وبا روشهای معمول

نمیشه اطلاعات منتقل کرد)
سلام دوست من
1 . برنامه ی Virtual PC را اجرا کنید و به منوی PC بروید و روی گزینه ی Install/Update Additions کلیک کنید .
2 . Virtual PC Additions را نصب کنید و ویندوز مجازی را Restart کنید .
3 . پس از اینکه ویندوز مجازی بالا اومد به منوی Edit بروید و روی گزینه ی Settings کلیک کنید .
4 . در سمت چپ روی گزینه ی Shared Folders کلیک کنید و در سمت راست شستی Share Folder را فشار دهید .
5 . مسیری را که می خواهید اطلاعات مورد نظرتان را از ویندوز مجازی به آنجا انتقال دهید ، مشخص کنید .
مثلا درایو D
6 . در قسمت Drive letter نامی را برای درایو جدید انتخاب کنید .
مثلا Z
7 . در تمام پنجره ها شستی OK را فشار دهید .
8 . اکنون در ویندوز مجازی My Computer را باز کنید و اطلاعات مورد نظرتان را از درایو مورد نظر به درایو Z ( همان درایو D در کامپیوتر واقعی ! ) انتقال دهید .
موفق باشید .

MB_Danger
27-04-2007, 18:08
سلام ...

تاپیک به بخش " بحث های نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) " منتقل شد .

بیشتر دقت کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .