PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا تاپك ها تو تراش نگهداري مي شن ؟!

J A V I D
27-04-2007, 09:45
سلام
ببخشيد مي خواستم بدونم چرا تاپيك هايي كه ترش مي شن همون تو نگهداري مي شن وقتي استفاده اي ندارن وجودشون چه لزومي داره ! مگه جز اشغال كردن فضا كارايي ديگه اي هم دارن !

آمار ترش

تاپيك ها
6,807

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Hazy
27-04-2007, 09:56
من موندم اين جلوش نوشته به زودي حذف مي شود ولي هميشه هستشون!!!

Farbod_h
27-04-2007, 11:27
من موندم اين جلوش نوشته به زودي حذف مي شود ولي هميشه هستشون!!!
آمار سایت میاد پایین
تاپیک هام فضایی اشغال نمی کنن که!

V A H I D
27-04-2007, 11:44
سلام
فک کنم برای اینه که بعضی هاشون رو بر می گردونن

Babak
27-04-2007, 11:45
كلا هيچ پست يا تاپيكي از انجمن حذف نميشه
حتي اونها كه بنظر مياد كاملا حذف شدن هم موجود هستن
تراش صرفا اين امكان رو به كاربران ميده تا پرونده كاملي از كار خودشون داشته باشن
علاوه بر اينكه قابليت استناد باقي ميزاره براي مديريت

Hazy
27-04-2007, 11:48
كلا هيچ پست يا تاپيكي از انجمن حذف نميشه
حتي اونها كه بنظر مياد كاملا حذف شدن هم موجود هستن
تراش صرفا اين امكان رو به كاربران ميده تا پرونده كاملي از كار خودشون داشته باشن
علاوه بر اينكه قابليت استناد باقي ميزاره براي مديريت
سلام داداشي!!!
يعني چي حذف نميشه؟
پس كجا ميرن؟

V A H I D
27-04-2007, 11:52
سلام
یه جایی میرن که دیگه برای کاربران معمولی غیر قابل دیدن باشن

WooKMaN
27-04-2007, 11:56
سلام
یه جایی میرن که دیگه برای کاربران معمولی غیر قابل دیدن باشن
جایی نمیرن ... فقط کاربرا نمیتونن ببین ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
27-04-2007, 21:35
جایی نمیرن ... فقط کاربرا نمیتونن ببین ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
این که خیلی بده نوید جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
مدیران محترم یه نیم نگاهی به نوشته هاشون بندازن ... واقعا درسته که مدیران و همکاران عزیز می تونن TRASH ها رو نگاه کنن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif اصلا چه لزومی داره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif ... بعدم نوید گلم اگه حذف نمی شه چرا مدیران اینو نوشتن :
"محلی موقت برای تاپیک هايی كه به زودی حذف میشوند! فقط شروع کننده تاپیک قادر به مشاهده ی تاپیک های خود است" [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
بعد هم به طرز مسخره ای جلوش نوشته "خصوصی" [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
!!!
به نظرم هیچ لزومی نداره که مدیران و همکاران گرامی داخل تراش ها رو ببینن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (8).gif
موفق باشید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
27-04-2007, 21:41
دلم مي خواد يكي از خيلي بزرگان مثل ميثم يا علي يا سينا !جواب اين سوال رو بده ... اصولا من اين سوال رو پرسيدم چون در ماه حداقل شيش هفت بار اينجا براي چند ساعت دان مي شه كه معمولا به خاطر همين خر تو خر شدن ديتا بيسه ! اگه اين تاپيك ها كلا حذف شن فكر مي كنم ديتا بيس خلوت تر بشه و كمتر به مشكل بر بخوره فورم ... شايدم ربطي نداره به اين چيزي كه من گفتم !!!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

WooKMaN
27-04-2007, 21:57
بعدم نوید گلم اگه حذف نمی شه چرا مدیران اینو نوشتن :
"محلی موقت برای تاپیک هايی كه به زودی حذف میشوند! فقط شروع کننده تاپیک قادر به مشاهده ی تاپیک های خود است"

اول این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میثم رو ببین ...

معمولا وقتی یه تاپیک از انجمنی به انجمن دیگه ای منتقل میشه ، آیکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کنارش قرار میگیره !!!

که با کلیک کردن روی عنوان تاپیک وارد اون تاپیک در انجمنی که منتقل شده میشیم ...

حالا اگر انجمن مقصد Trash باشه ، جز ایجاد کننده تاپیک بقیه کاربرا قادر به دیدن تاپیک نیستن ...

که بهمین منظور یه پیغام خطا صادر میکنه ...

تا حالا یه تعریف واسه تاپیک های انتقالی داشتیم !

اگه گفتم تاپیک سرجاش میمونه اما ما نمیبینیم منظورم همین بود ...

چون اگه قرار باشه تاپیک منتقل شه توضیحات بالا باید در مورد صدق میکرد ... البته ظاهرا ... :27:

حالا اگه مدیرا & همکارا یا ادمین میدونن با توضیح دادنشون یه سری مسائل روشن میشه ، ممنون میشم راهنمایی کنن ...

البته اگه سکرت نباشه ... :21:

S.A.R.A
12-05-2007, 10:32
به نظر من اگه کنار تاپیک یه توضیح داده می شد که چرا به تراش منتقل شده خیلی بهتر بود . کاربر هم می دونست دلیل به تراش رفتن تاپیکش چی بوده و تاپیکهاش قانونمند تر میشد . لازم هم نبود برای دونستن دلیل به تراش رفتن به مدیر پیغام شخصی داده بشه و مدیر هم جواب بده .

Saman-tci
12-05-2007, 10:57
2 3 تا از تاپیک من هم تراش شدن . بدون اینکه بدونم چرا؟؟؟

online-amir
12-05-2007, 11:28

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

تو كار خلافي و نميدونستيم..!

saviss
15-05-2007, 03:53
به نظر من اگه کنار تاپیک یه توضیح داده می شد که چرا به تراش منتقل شده خیلی بهتر بود . کاربر هم می دونست دلیل به تراش رفتن تاپیکش چی بوده و تاپیکهاش قانونمند تر میشد . لازم هم نبود برای دونستن دلیل به تراش رفتن به مدیر پیغام شخصی داده بشه و مدیر هم جواب بده .

من 10تا تاپیک تو ترشی دارم که 3تاشو خودم درخواست انتقلشو دادم و6تای دیگه هم مدیران جواب بهم دادن که چرا ترشی افتادن...جواب هم قانع کننده بود..یکیش هم اشتباهی افتاده بود اون تو که من هم اصراری توی برگردوندنش نداشتم چون چیز زیاد مهمی نبود.....
درکل توی انجمن انتقادات هم تاپیکی داریم تو این مورد که ممکنه کمک کنه ورفع ابهام بشه
من خودم توی اون تاپیک مثل Babak معتقد بودم که تاپیک ها نگهداری بشن ....

chovalier
18-05-2007, 21:37
اول این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میثم رو ببین ...

معمولا وقتی یه تاپیک از انجمنی به انجمن دیگه ای منتقل میشه ، آیکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کنارش قرار میگیره !!!

که با کلیک کردن روی عنوان تاپیک وارد اون تاپیک در انجمنی که منتقل شده میشیم ...

حالا اگر انجمن مقصد Trash باشه ، جز ایجاد کننده تاپیک بقیه کاربرا قادر به دیدن تاپیک نیستن ...

که بهمین منظور یه پیغام خطا صادر میکنه ...

تا حالا یه تعریف واسه تاپیک های انتقالی داشتیم !

اگه گفتم تاپیک سرجاش میمونه اما ما نمیبینیم منظورم همین بود ...

چون اگه قرار باشه تاپیک منتقل شه توضیحات بالا باید در مورد صدق میکرد ... البته ظاهرا ... :27:

حالا اگه مدیرا & همکارا یا ادمین میدونن با توضیح دادنشون یه سری مسائل روشن میشه ، ممنون میشم راهنمایی کنن ...

البته اگه سکرت نباشه ... :21:

ممنونم ... و ضمنا از مدیریت محترم که جواب نمی دن !!!
هنوز این سوال مطرح هست که چرا همکاران و مدیران می تونن داخل تراش رو ببینن
اگه می تونن لااقل چرا جلوش نوشتین هیچ کس قادر به دیدن ...
بعدم مگه همکاران و مدیران عزیز تافته ی جدا بافته هستن که اونها رو شخص حساب نمی کنین و می نویسین فقط کاربرا ؟!
ممنونم

Babak
18-05-2007, 21:57
كادر مديريت ( همكار + مدير + سوپر مدير + ادمين )
براي بسياري از كار ها مثل انتخاب كاربر فعال ، برسي اخطار ها ، برسي زمينه و دامنه اختلافات بروز كرده بين كاربران براي كنترل ، انتخاب كادر جديد و ...
نياز به برسي پرونده كاربران انجمن دارد
و همچنين براي پاسخ دليل حذف ها يا اخراج ها در آينده هم نياز به حفظ همه مدارك هست
كه اگر نبود در مورد دليل بن افرادي مثل امگا يا اسپيدي چه ميتوان گفت

دوستان ميتونن با ايجاد نكردن بحث هاي خارج از جارچوب پي سي ورد هيچ تاپيكي از خودشون رو در تراش نبينند

J A V I D
18-05-2007, 23:01
دوستان ميتونن با ايجاد نكردن بحث هاي خارج از جارچوب پي سي ورد هيچ تاپيكي از خودشون رو در تراش نبينند

خيلي وقت ها ايجاد كننده تاپيك باعث رفتنش به ترش نمي شه بلكه صحبت ديگران باعث مي شه يه تاپيكي ترش بشه . خيلي وقت ها هم خود كاربرا درخواست مي كنن يه تاپيكشون پاك بشه به عنوان مثال خود من فقط يه تاپيك ترشي دارم كه اونم به درخواست خودم رفت اون تو پس اين دليل نمي شه. در ضمن براي بن كردن كاربرا مديران دليل نمي خوان كه بعدا بخوان اثبات كنن كه چرا فردي رو بن كردن !!! چون مديرا اين حقو دارن كه هر كي رو بخوان بن كنن و نيازي به توضيح به كسي ندارن ! پس بحث پرونده اينا الكي .!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Babak
19-05-2007, 01:06
. در ضمن براي بن كردن كاربرا مديران دليل نمي خوان كه بعدا بخوان اثبات كنن كه چرا فردي رو بن كردن !!! چون مديرا اين حقو دارن كه هر كي رو بخوان بن كنن و نيازي به توضيح به كسي ندارن ! پس بحث پرونده اينا الكي .!
جاويد
چه خوبه
اما فكر نميكنم اينطور باشه
آخه من نصف وقتي كه در پي سي هستم به توضيح دادن ميگذره
و نگفتم بن فقط
همه چيز مثلا انتخاب همكاران اينده انجمن

راستي من عادت ندارم الكي حرف بزنم . هيچ وقت
ميتونيد كمي مودبانه تر هم حرف بزنيد

خوش باشين

J A V I D
19-05-2007, 07:39
بابك جان اول از همه سوء تفاهم نشه من قصد توهين نداشتم و ندارم و نخواهم داشت . اگه قسمتي از جملم هم شما رو ناراحت كرده همين جا عذر خواهي مي كنم . قصد بي احترامي نبوده من فقط نظرمو گفتم ...

منم منظورم فقط بن كردن نبود بن كردن رو به عنوان يه مثال گفتم . به نظر من انتخاب همكار و كاربر فعال اين حرفا هم هيچ ربطي به تاپيك تراش نداره چون اصولا غير منطقي كه مثلا ميثم جان يا هر مدير ديگه اي بخوان يكي رو مدير يا همكار يا هر چيز ديگه بكنن بيان بشينن تاپيك هايي كه اون شخص تو تراش داره رو بخونن ! بازم من مي گم به نظر من يه مدير نبايد براي كاري كه انجام مي ده به همه توضيح بده نيازي نيست چون اگه قرار باشه يه همچين كاري بكنه ديگه نمي رسه به جا هاي ديگه سايت خودش برسه مثل شما كه خودتون مي گيد نصف وقتتون رو به توضيح دادن مي گذرونيد كه از نظر من اين كار اشتباهه شايد به نظر شما اين كار درست باشه كه قطعا به نظر خودتون درسته و گرنه اين كار رو نمي كرديد !

منم وقتي اين تاپيك رو درست كردم از روي كنجكاوي بود و همونطور كه قبلا هم گفتم دلم مي خواست يكي از ادمين ها پاسخ اين سوال رو بده ... چون اون ها اين انجمن رو ايجاد كردن و صد در صد خودشون مي دونن چرا يه همچين تالاري درست كردن كه كسي از ادمين ها نيومد جواب بده منم ناراحت نشدم چونا به عنوان صاحب اينجا لازم نيست به من كه يه كاربر عادي هستم جواب پس بدن دقيقا مثل وبلاگ خودم كه من به عنوان صاحب وبلاگ نيازي نمي بينم به بقيه جوابي پس بدم كه مثلا چرا فايل هام رو رو رپيد شر آپلود مي كنم .....

اميد وارم كه شما رو اينبار ناراحت نكرده باشم من هيچ وقت به خودم اجازه نمي دم به كسي توهين كنم يا شخصي رو مسخره كنم . اگه هم نكته اي تو اين نوشته هست كه شما هر هر شخص ديگري رو آزرده كرده من همين جا ازتون عذر خواهي مي كنم و مي گم كه در گفتن اين حرفا هيچ گونه قصدي نبوده ....

موفق و پيروز باشيد

جاويد

chovalier
19-05-2007, 20:09
بابك جان اول از همه سوء تفاهم نشه من قصد توهين نداشتم و ندارم و نخواهم داشت . اگه قسمتي از جملم هم شما رو ناراحت كرده همين جا عذر خواهي مي كنم . قصد بي احترامي نبوده من فقط نظرمو گفتم ...

منم منظورم فقط بن كردن نبود بن كردن رو به عنوان يه مثال گفتم . به نظر من انتخاب همكار و كاربر فعال اين حرفا هم هيچ ربطي به تاپيك تراش نداره چون اصولا غير منطقي كه مثلا ميثم جان يا هر مدير ديگه اي بخوان يكي رو مدير يا همكار يا هر چيز ديگه بكنن بيان بشينن تاپيك هايي كه اون شخص تو تراش داره رو بخونن ! بازم من مي گم به نظر من يه مدير نبايد براي كاري كه انجام مي ده به همه توضيح بده نيازي نيست چون اگه قرار باشه يه همچين كاري بكنه ديگه نمي رسه به جا هاي ديگه سايت خودش برسه مثل شما كه خودتون مي گيد نصف وقتتون رو به توضيح دادن مي گذرونيد كه از نظر من اين كار اشتباهه شايد به نظر شما اين كار درست باشه كه قطعا به نظر خودتون درسته و گرنه اين كار رو نمي كرديد !

منم وقتي اين تاپيك رو درست كردم از روي كنجكاوي بود و همونطور كه قبلا هم گفتم دلم مي خواست يكي از ادمين ها پاسخ اين سوال رو بده ... چون اون ها اين انجمن رو ايجاد كردن و صد در صد خودشون مي دونن چرا يه همچين تالاري درست كردن كه كسي از ادمين ها نيومد جواب بده منم ناراحت نشدم چونا به عنوان صاحب اينجا لازم نيست به من كه يه كاربر عادي هستم جواب پس بدن دقيقا مثل وبلاگ خودم كه من به عنوان صاحب وبلاگ نيازي نمي بينم به بقيه جوابي پس بدم كه مثلا چرا فايل هام رو رو رپيد شر آپلود مي كنم .....

اميد وارم كه شما رو اينبار ناراحت نكرده باشم من هيچ وقت به خودم اجازه نمي دم به كسي توهين كنم يا شخصي رو مسخره كنم . اگه هم نكته اي تو اين نوشته هست كه شما هر هر شخص ديگري رو آزرده كرده من همين جا ازتون عذر خواهي مي كنم و مي گم كه در گفتن اين حرفا هيچ گونه قصدي نبوده ....

موفق و پيروز باشيد

جاويد

سلام
درسته ... من قبول دارم ... قرار نیست همه چیزو به همه کس بگیم:31: ... ولی اگه هدف رو در یه جایی مثل تابلوی اعلانات انجمن بزنیم قطعا امید مردم به اینکه مدیران دارن به حق کار می کنن بیشتر می شه ... غیر از اینکه خود مدیران می دونن دارن کار درستی انجام می دن کاربران رو هم مطلع می کنن:31: ... اینطوری کاربران هم مطمئن هستن که این مدیران دارن از روی عدالت رفتار می کنن پس جایی برای اعتراض نمی مونه:5: ... تابلوی اعلانات هم برای همین ساخته شد ...
خیلی ممنونم:10:
موفق باشید ...:20:

Nvidia
21-05-2007, 02:06
دلم مي خواد يكي از خيلي بزرگان مثل ميثم يا علي يا سينا !جواب اين سوال رو بده ... اصولا من اين سوال رو پرسيدم چون در ماه حداقل شيش هفت بار اينجا براي چند ساعت دان مي شه كه معمولا به خاطر همين خر تو خر شدن ديتا بيسه ! اگه اين تاپيك ها كلا حذف شن فكر مي كنم ديتا بيس خلوت تر بشه و كمتر به مشكل بر بخوره فورم ... شايدم ربطي نداره به اين چيزي كه من گفتم !!!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

به چیزی که تو گفتی اصلا ربطی نداره مگه حجم دیتا بیس این فروم فکر کردی چقدره ؟
بیشتر مشکل دیتا سنتر و تعداد یوزرهای بالایی که به سایت سر میزنن

peyman_nn
22-05-2007, 13:23
به نظر من هم اگه بعد از یک مدت از تو ترش پاک بشه بهتره

mr saad
24-05-2007, 16:18
از کجا می توان فهمید چرا تاپیکمان به ترش منتقل شده؟

Babak
24-05-2007, 16:27
با خواندن تاپیک های قوانین هم دلیل تراش شدن تاپیک ها رو متوجه میشید هم جلوی تراش شدن تاپیک های آینده گرفته میشه

mr saad
24-05-2007, 16:32
آخه من از قوانین تخطی نکردم.

nw_nk
28-05-2007, 12:55
به ترشتون یک سر بزنید!

تاپیک های کم اهمیت یا قدیمی موجود در ترش من پاک شده!

بالاخره ترش رو یک تکانی دادن!

:8:

J A V I D
28-05-2007, 13:43
من كه يه تاپيك ترشي بيشتر نداشتم اونم به درخواست خودم بود برم ببينم هنوز هستش يا نه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

mr saad
28-05-2007, 13:47
از من هم پاک شده

chovalier
28-05-2007, 15:04
سلام
ترش من که کلا خالی شده:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

J A V I D
28-05-2007, 15:32
مال منم پاك شده مي گم حالا بيايد يه تاپيك بزنيم چرا تاپيك هاي ما از تو تالار ترش پاك شده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif بابك جان سوابقمون پاك شد حالا اگه بخواين كاربري رو فعال كنيد يا مدير يا بن سوابقشو از كجا مي آريد !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Hamed-Dehghani
28-05-2007, 16:08
عزیزان نگران نباشید این تاپیکا سرو بور و گنده سرجاشه

اینا رو فقط ماها نمی تونیم ببینیم

اینم از قدرت و هوش vBulletin

J A V I D
28-05-2007, 16:16
عزیزان نگران نباشید این تاپیکا سرو بور و گنده سرجاشه

اینا رو فقط ماها نمی تونیم ببینیم

اینم از قدرت و هوش vBulletin

نه عزيز بخش عظيميش ظاهرا پاك شده يه نگاهي به امارش بنداز و اين اعداد رو يه مقايسه اي با پست اول من تو همين تاپيك بكن !

تاپيك ها
1,272

nw_nk
28-05-2007, 19:58
نه عزيز بخش عظيميش ظاهرا پاك شده يه نگاهي به امارش بنداز و اين اعداد رو يه مقايسه اي با پست اول من تو همين تاپيك بكن !

تاپيك ها
1,272

ایشون درست میگن! درسته از دید ما کاملا پاک شده ولی ممکنه هنوز موجود باشه!

هرچند اگر دقت کنید , تاپیکها با دقت پاک شدن! اونایی که اهمیتی ندارن و ربطی به سابقه هم ندارن , از تو تراش پاک شدن!

اون دیگه بسته به مدیریت سایته , اگر صلاح بدونه کاملا پاکشون میکنه , اگر نه یک جایی باقی میمونن ولی توسط کاربران دیده نمیشن!

J A V I D
28-05-2007, 20:09
ایشون درست میگن! درسته از دید ما کاملا پاک شده ولی ممکنه هنوز موجود باشه!

هرچند اگر دقت کنید , تاپیکها با دقت پاک شدن! اونایی که اهمیتی ندارن و ربطی به سابقه هم ندارن , از تو تراش پاک شدن!

اون دیگه بسته به مدیریت سایته , اگر صلاح بدونه کاملا پاکشون میکنه , اگر نه یک جایی باقی میمونن ولی توسط کاربران دیده نمیشن!

شك دارم هنوز موجود باشن وزارت اطلاعات كه نيست در ضمن اگه لازم بود خوب همشو از ديد ما پنهان مي كردن يه مدير ترجيحا بابك جان بياد اينجا شفاف سازي كنه !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

navid_mansour
28-05-2007, 22:37
من يادمه مافيا گفت هيچ تاپيکي پاک نميشه اگه از اينجا خذف شه،گفت ما مديرا يه جا داريم مثله ترش ويندوز همه چي ميره اونجا که از فروم به طور کلي پاک ميشه پس هنوز اميدي هست(مثله تاپيک سوتي‌ها)

J A V I D
28-05-2007, 22:41
راستي از مهران خبري نيست ! كجاست .... آي تاپيك رو منحرف نكن !!!!

موفق و پيروز باشيد

جاويد

Satrikon
29-05-2007, 01:30
شدیدآ موافقم که
اصلآ لزومی نداره مدیران تاپیک های ترش رو ببینن فقط همون 3 تا ادمین قرمز بسه!
تازه یکی از مدیرا که اول اسمش D هم هست!!! هر دفعه آنلاین بوده 1 پاش تو ترش بوده 1 باش تو قسمتی که داره مدیریت میکنه...!!!

Hamed-Dehghani
29-05-2007, 07:40
بازم دوستان نگران نباشید

تا اونجا که من اطلاع دارم در فروم ها

مديران انجمن تنها به تاپیک های که از انجمن خودشون حذف شده دسترسی دارند

( به عبارتیDianella ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مدير انجمن موضوعات علمي به تاپیک های Trash رفته بخش وب و اینترنت که دسترسی نداره )

ولی Super Moderator یا هر مدیری با سطح دسترسی در حدAdministrator ها

تمام بخش هایی که مدیریتش فعـالـه یعنی

تمام تاپیک های بخش Trash رو دسترسی داره و می تونه مشاهده کنه و

نتیجه اینکه اگه مثلاً :

یه تاپیک خیلی ناجور Trash شده تو بخش متفرقه داشتید
نگران نباشید که مثلاً Amin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان مدير انجمن فـــيلـم بینتش و آبروتون پیشش بره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هرحال یه دونهBabak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان و MaFia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز و بالطبع Administrator ها هستند که

همه تاپیکـای Trash رو می بینند که ...

که ....

که اونا هم از خودمونند :27:

و یرایش :

با تذکر یکی از کاربران ساده انجمن که خودش مشتری 6 دانگ انجمن Trash هست

( می بخشید جلوی خندم ر و نمی تونم بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

و با اینکه بارها گفته شده

آقا جان تذکر کاربر به کاربر خلاف قوانین فروم هست و

متاسفانه باز هم شاهد چنین افرادی هستیم

یکی نیست به این گونه افراد بگه

شما وقت ثبت نام زود قوانین رو تیک زدی که چی ؟

که زود بپری تو فروم ؟ هان ؟!

که هی تاپیک بزنی و همه تاپیکات بره Trash
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال

کلمه Tash به Trash تصحیح شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ahmad
29-05-2007, 07:43
بازم دوستان نگران نباشید

تا اونجا که من اطلاع دارم در فروم ها

مديران انجمن تنها به تاپیک های که از انجمن خودشون حذف شده دسترسی دارند

( به عبارتیDianella ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مدير انجمن موضوعات علمي به تاپیک های Tash رفته

بخش وب و اینترنت که دسترسی نداره )

ولی Super Moderator یا هر مدیری با سطح دسترسی در حدAdministrator ها

به تمام بخش هایی که مدیریتش فعـالـه

یعنی تمام تاپیک های بخش Tash رو می تونه مشاهده کنه و دسترسی داره

نتیجه اینکه اگه مثلاً :

یه تاپیک خیلی ناجور Tash شدهتو بخش متفرقه داشتید

نگران نباشید که مثلاً Amin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان مدير انجمن فـــيلـم بینتش و آبروتون پیشش میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هرحال یه دونهBabak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان و MaFia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز و بالطبع Administrator ها هستند که

همه تاپیکـای Tash رو می بینند که ...

که
اونا هم از خودمونند :27:

Here Tash is Trash