PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باincredimail

bahareh_bus
27-04-2007, 07:47
چرا ایمیل هایی که با این برنامه به یاهو میفرستیم بدون جزییات و تنها حاوی متن می باشد .مثلآ بک گراندها یا اسمایل ها نمایش داده نمیشند؟این در حالیه تمام تنظیمات میل باکسم به حالت پیش فرض هستش.

just_music_lover
27-04-2007, 09:44
چرا ایمیل هایی که با این برنامه به یاهو میفرستیم بدون جزییات و تنها حاوی متن می باشد .مثلآ بک گراندها یا اسمایل ها نمایش داده نمیشند؟این در حالیه تمام تنظیمات میل باکسم به حالت پیش فرض هستش.

incredimail برای سرور یاهو نیست فقط برای hotmail طراحی شده! مگر اینکه yahoo pop نصب کنی که باز انم اذیت می کنه

bahareh_bus
28-04-2007, 06:52
یعنی با این برنامه نمیشه به سروری غیر از hotmail ایمیل های جذاب فرستاد؟!

hamilton
28-04-2007, 07:36
البته از Hotmail هم ديگه نميشه استفاده كرد چون سرويس رايگانش را برداشته و تنها از Gmail براي اين منظور بايد استفاده كرد و قبل از آن هم بايد در setting جيميل بايد تنظيمات Pop3 را انجام داد.

bahareh_bus
28-04-2007, 08:10
اصلآ مشکل اصلی من اینه که ایمیل هایی رو که تو محیط برنامه طراحی می کنم پس از ارسال به هر سروری_yahoo_gmail_... به کل استیل خودشون رو از دست میدن و جز متنی خشک و خالی هیچ چیز دیگه ای نمایش داده نمیشه!!

just_music_lover
28-04-2007, 08:32
باید متقابلا طرف شما هم این نرم افزار روی سیستمش نصب باشه تا از تمام قابلیتاش بتونه استفاده کنه

piremard
28-04-2007, 10:10
یعنی شما html کد می فرستید بعد طرفتون متن می گیره ؟
ضمنا یاهو با این برنامه مشکلی نداره البته من باهاش کارنکردم اما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bahareh_bus
29-04-2007, 08:30
خوب مثله اینکه سوال منو درست متوجه نشدید.خوب من واضح تر توضیح میدم:
همون طور که میدونید با استفاده از این برنامه میشه ایمیلهای جذاب و زیبایی که حاوی بک گراند،موزیک،نوشته های رنگارنگ،انیمیشن و ... هست رو طراحی و ارسال کرد یه چیزی مثله اوت لوک ولی ساده تر و جذاب تر از اون!
ولی مشکل اینجاست که ایمیلی رو شما در محیط برنامه طراحی می کنید قاعدتآ این ایمیل شما در مقصد باید همونطوری نمایش داده بشه که تو مبدا و قبل از ارسال مشاهده می کنید ولی متاسفانه نمیدونم چه مشکلی هست که بعداز ارسال ایمیل هام استیل شون تو مقصد بهم میخوره و به جز متن ایمیل هیچ چیز دیگه ای نمایش داده نمیشه!!
از طرفی هم بعید میدونم که به سرور smtp که من ازش استفاده می کنم ربطی داشته باشه(اکانتم gmail هستش)
حالا می خوام ببینم این مشکل رو فقط من دارم یا این که بقیه هم چنین مشکلی رو دارند؟

M.Hessam
29-04-2007, 14:29
مشکل از برنامه incredimail نیست. سایت هایی مانند Yahoo قابلیت پشتیبانی از میل های سه بعدی را ندارند! ولی اگر طرف مقابل از برنامه های مانند Out look یا incredimail استفاده کند می تواند پس زمینه و بقیه جلوه های سه بعدی را ببیند.