PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک اگه ممکن

MohammadJavad.T
26-04-2007, 22:13
سلام
یه سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم چون کارم گیر:41:
من امروز یه V3i خریدم ولی هیچ چیزی رو نمیتونم bluetooth کنم باهاش
من میتونم search کنم و پیدا کنم ولی نمیتونم بفرستم
از اون طرف کسی من رو نمیتونه اصلا پیدا کنه
تو رو خدا کمککککککککک

naser maldini
26-04-2007, 22:42
ببخشيد ها نميدونم تا چه اندازه از اين گوشي اطلاع داريد ولي براي اينكه بتونن شما رو پيدا كنن بايد پس از روشن كردن بلوتوث find me رو انتخاب كنيد. البته گفتم فقط با فرض اينكه اطلاعي از اين گوشي نداريد اين جواب رو دادم. اگه اين كارو ميكنيد ولي باز هم نميتونيد اشكال از گوشيتون ميتونه باشه. در ضمن براي اينكه يه چيزي رو خودتون بلوتوث بكنيد بايد فايل مورده نظر رو كپي كنيد شايد شما از گزينه ي use bluetooth استفاده ميكنيد.

MohammadJavad.T
26-04-2007, 23:12
دوست عزیز ممنون از این که جواب دادین من یه L6 داشتم راحت bluetooth میکردم ولی الان نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟

naser maldini
26-04-2007, 23:37
خواهش ميكنم. ببخشيد تا اين حد ميتونستم كمكتون كنم. البته بعضي وقت ها تو قسمت بلوتوث تو بخش found device به صورت پيش فرض اسم چند تا دستگاه بلوتوث هست اگه از اين ها تو گوشي شما هم هست اين ها رو ديلت بكنيد بعد سعي بكنيد.

MohammadJavad.T
27-04-2007, 02:12
همین اندازه که شما توجه کردین و جواب دادین یه دنیا ارزش داره

بعضي وقت ها تو قسمت بلوتوث تو بخش found device به صورت پيش فرض اسم چند تا دستگاه بلوتوث هست
من یه روز بیشتر نیست گوشی رو خریدم باکسی هم bluetooth نکردم
دوستان اگه راهی میدونین که خوب شه دریغ نکنین...

MohammadJavad.T
28-04-2007, 02:11
من مشکلا حل نشد به نظر شما اگه flash کنم خوب میشه؟

naser maldini
28-04-2007, 23:53
خواهش ميكنم. راستش وقتي هيچ رقمه درست نميشه معمولا ميگن كه بايد فلش بشه. ولي حيف نيست گوشي كه تازه خريدي فلش بكني. يه كمك از gsmجون بگير شايد بتونه كمكت كنه. تازه اگه مشكل سخت افزاري باشه بعيد ميدونم با فلش كردن درست بشه. موفق باشي.

MohammadJavad.T
29-04-2007, 01:03
مشکلم حل شد رفتم پیش یارو برام گوشی رو عوض کرد میگفت مشکل نرم افزاری داره

naser maldini
29-04-2007, 22:16
خدا رو شكر. پس حله!