PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلاتي با p30world

ملا نصرالدین
26-04-2007, 15:36
سلام بچه ها
راستش من چند تا مشكل داشتم با سايت
اولا چند وقتيه p30 خيلي دير باز ميشه علت چيه؟
دوما براي من اين قسمت ارسال جواب سريع_(اين پايين) قسمتي كه نوشته نقل قول پست قبلي خاموشه و من نميتوانم تيك دارش كنم
در ضمن اگه ميشه بگيد چجوري ميشه از يه error عكس گرفت و توي تاپيك گذاشت واضح بگيد لطفا

Safajou
27-04-2007, 19:55
منم اون دوتا مشکل اولی دو دارم.

AliROCK
27-04-2007, 19:58
مشکل cpu سرور هست که اینجوری میشه
چون p30 بازدید زیادی داره

Hazy
27-04-2007, 20:03
دوما براي من اين قسمت ارسال جواب سريع_(اين پايين) قسمتي كه نوشته نقل قول پست قبلي خاموشه و من نميتوانم تيك دارش كنم
در ضمن اگه ميشه بگيد چجوري ميشه از يه error عكس گرفت و توي تاپيك گذاشت واضح بگيد لطفا
خوب اولي بستگي سرعت اينترنت و ترافيك سايت داره
دومي مال همه هم اينجوره!!!دكمه نقل زير هر پستي رو خواستي بزن.
با دكمه print Screen عكس از صفحه نمايش بگير بعد اون قسمت ارور رو ببر!!!

amintnt
27-04-2007, 20:31
سلام بچه ها
راستش من چند تا مشكل داشتم با سايت
سلام.......
در مورد نقل قول شما باید دکمه ی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو که کنار هر پست هست بزنید تا تیک "نقل قول پست قبلی در این پست فعال شود" فعال بشه...........

شاد باشی:)

ملا نصرالدین
28-04-2007, 00:18
با دكمه print Screen عكس از صفحه نمايش بگير بعد اون قسمت ارور رو ببر!!![/quote]

ميشه واضح تر بگيد دكمه ي print screenرو بزنم بعد چي؟

amintnt
28-04-2007, 00:52
با دكمه print Screen عكس از صفحه نمايش بگير بعد اون قسمت ارور رو ببر!!!

ميشه واضح تر بگيد دكمه ي print screenرو بزنم بعد چي؟[/QUOTE]
دکمه ی پرینت اسکرین که معمولا تو ردیف جهت های کیبرد هست رو بزنید........... بعد Paint رو باز کنید......... بعد Ctrl+V یا همون پیست رو بزنید..........بعد میتونید عکس رو ببرید و اون قسمتی رو که میخواین سیو کنید

موفق باشی:)

Safajou
30-04-2007, 19:59
من مشکل نقل قولم رو رفع کردم.

Agena FX
30-04-2007, 22:11
منم اون دوتا مشکل اولی دو دارم.

مشکل اولی فقط با چند راه حل میشه یکی اینکه سرور را آپگرید کنند ( در مورد پردازنده هم حرف غلطی هست ! ) چراکه احتمال خیلی زیاد پی سی ورد روی VPS قرار داره و از پردازنده ی Dedicated Server استفاده میکنه ! اما این مشکل پی سی ورد مشکل ایجاد لود در دیتابیس هست که با اضافه کردن رم حل میشه ...

مشکل دوم هم مشکل نیست اگه می خواهید پست قبلی را Reply کنید روی همون آیکونی که دوست عزیزمون گفتند برین .

با دکمه ی Print Screen یا SysRq بر روی کیبورد..

hojjat_game_carbon
01-05-2007, 15:33
مشکل اولی شما یا از سرعت اینترنت است یا از آی اس پی که ازش اینترنت گرفتی چون من ای دی اس ال دارم سریع باز می کنه
مشکل دوم اگه می خوای دو تا نقل قول داشته باشی اول یکی رو نقل قول کن بعد کپی کن بعد برو یکی دیگه رو نقل قول کن و اون اولیه رو پست کن
اگه میخوای از ارور عکس بگیری باید ارور رو در یک صحفه ی وبسایت مثل پرشین گیگ یا .... قرار بدی بعد آدرسشو تو بخش مربوط بنویسی
همین

Amin_0913
02-05-2007, 14:18
مشکل من اینه که اواتار من روی فروم اپ نمیشه
قبلا اواتار داشتم اما حالا......

mehdi_halla
02-05-2007, 14:41
مشکل با Search داشتم هر جور که سرچ می کنم چیزی پیدا نمی کنه می گه پست جدیدی پیدا نشد ! آخه من که دنبال پست جدید نبودم "همه پست ها" رو انتخاب کردم.

M A T I N
02-05-2007, 15:43
مشکل من اینه که اواتار من روی فروم اپ نمیشه
قبلا اواتار داشتم اما حالا......

به احتمال زیاد به خاطر سایزشه...

...موفق باشی....

nw_nk
19-05-2007, 11:13
چند وقته که با سایت مشکل پیدا کردم!

بعضی مواقع سرور فروم 10 تا 20 دقیقه اصلا جواب نمیده و هیچ صفحه ای لود نمیشه!

در اون مواقع من با هیچ سایت دیگه ای مشکل ندارم! و براحتی باز می شوند!

از چند ISP هم استفاده میکنم و تو اون مدت "کار نکردن سرور" همشون همینجوری هستن! پس فکر نکنم مشکل از من باشه!

حتی از سیستمهایی استفاده میکنم که مرورگرها و فایروالهای مختلفی روشون نصبه ولی مشکل تو اون 10 یا 20 دقیقه همچنان باقیه!

بعضی مواقع وسط کار اینطوری میشه! یعنی دارم پست میدم یا تو فروم می گردم که یکدفعه دیگه سرور جواب نمیده و باید منتظر بشم تا خودش برطرف بشه!

کسی دیگه از دوستان هم این مشکل رو داره؟ لطفا کسایی اظهار نظر کنن که حداقل روزی 5 6 ساعت تو P30World هستن! چون اونایی که کمتر سر میزنن ممکنه اصلا با این مورد (عدم پاسخ سرور) روبرو نشن!

venlo
19-05-2007, 11:36
چند وقته که با سایت مشکل پیدا کردم!

بعضی مواقع سرور فروم 10 تا 20 دقیقه اصلا جواب نمیده و هیچ صفحه ای لود نمیشه!

در اون مواقع من با هیچ سایت دیگه ای مشکل ندارم! و براحتی باز می شوند!

از چند ISP هم استفاده میکنم و تو اون مدت "کار نکردن سرور" همشون همینجوری هستن! پس فکر نکنم مشکل از من باشه!

حتی از سیستمهایی استفاده میکنم که مرورگرها و فایروالهای مختلفی روشون نصبه ولی مشکل تو اون 10 یا 20 دقیقه همچنان باقیه!

بعضی مواقع وسط کار اینطوری میشه! یعنی دارم پست میدم یا تو فروم می گردم که یکدفعه دیگه سرور جواب نمیده و باید منتظر بشم تا خودش برطرف بشه!

کسی دیگه از دوستان هم این مشکل رو داره؟ لطفا کسایی اظهار نظر کنن که حداقل روزی 5 6 ساعت تو P30World هستن! چون اونایی که کمتر سر میزنن ممکنه اصلا با این مورد (عدم پاسخ سرور) روبرو نشن!

بله من الان 1 هفته هست كه همين مشكل رو دارم.
ديروز و امروز كه خيلي بدتر ...
بقيه سايت ها به راحتي باز مي شن .

peyman_nn
20-05-2007, 13:18
مشکل از ترافیک و آپدیت شدن سرورهای سایته ( احتمالا )

H A M E D
20-05-2007, 13:30
من هم با اينكه يكسره تو پي سي ورد پلاسم ولي بعضي وقتا ضدحال مي خورم! و نمي تونم وارد بشم اوايل فكر مي كردم مشكل از Cache سرور خودم باشه ولي با اينكه همشو كامل بازسازي كردم و از دوستان كشورهاي ديگه هم سوال كردم فهميدم كه اين مشكل از سرور هست. يه مقدار سنگين شده.

ملا نصرالدین
26-05-2007, 20:31
دوستان من گاهی وقت ها که یه تاپیک رو میبینم در قسمتی که نوشته : کاربرانی که این گفت و گو را مشاهده میکنند نوشته 2 (2 کاربر و 0 مهمان)
ولی پایینش فقط نام کاربری منو نوشته
پس اون یکی کاربر کیه که اسمش رو ننوشته؟

Ahmad
26-05-2007, 20:42
دوستان من گاهی وقت ها که یه تاپیک رو میبینم در قسمتی که نوشته : کاربرانی که این گفت و گو را مشاهده میکنند نوشته 2 (2 کاربر و 0 مهمان)
ولی پایینش فقط نام کاربری منو نوشته
پس اون یکی کاربر کیه که اسمش رو ننوشته؟
اين آدمها يا عقده ايند يا كم دارن يا ... . مخفي ميان.اينايي كه گفتم خودم بودم. يه موقع به كسي برنخوره.:31:

دليل اصلي رو Piremard تو اين تاپيك گفت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Babak
26-05-2007, 20:45
اين آدمها يا كمبود دارن يا كم دارن يا ... . مخفي ميان.:31:

خودت تو کدوم دسته ای الان ؟ که مخفی اومدی ؟ :31:

Ahmad
26-05-2007, 22:15
خودت تو کدوم دسته ای الان ؟ که مخفی اومدی ؟ :31:
آقا بابك :11:

خوب دست آدم رو رو ميكني.:46:

دو دقيقه بعد تو همون پست گفتم. :31:

AB
27-05-2007, 19:23
اینجا چرا فیلتره؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

مشترک گرامي

دسترسي به اين سايت امکان پذير نمي باشد

بیلچه
27-05-2007, 19:59
تایید می شه.
فیلتره

ملا نصرالدین
27-05-2007, 20:21
راست میگه فیلتره

حالا مگه توش چی هست که فیلترش کردند؟

saviss
27-05-2007, 21:22
اینجا چرا فیلتره؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تایید می شه.
فیلتره

راست میگه فیلتره

حالا مگه توش چی هست که فیلترش کردند؟
بخاطر اشتباهی که در تعیین کلمات نوشته شده پیش آمده بود ضمنا هیچ لغت زشتی هم توی اون تاپیک نوشته نشده بوداما....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینید
اون تاپیک اشتباه نبود ...بلکه عدم دقت در انتخاب کلمات باعث بوجوداومدن این مسئله شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بطوراتوماتیک ف-ی- ل....شده(توسط نرم افزار هوشمند!!!!!!!!!!ف-ی--ل....رینگ!!!!مخابرات) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای همین هم هست که باید در انتخاب عنوان تاپیک ونوع نوشتارمون دقت کنیم اگرنه کل انجمن........
امیدوارم دیگه کنجکاوی نکنین و در انتخاب لغات وعناوین تاپیک ها دقت کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربان همگی:11:

AB
27-05-2007, 21:30
بخاطر اشتباهی که در تعیین کلمات نوشته شده پیش آمده بود ضمنا هیچ لغت زشتی هم توی اون تاپیک نوشته نشده بوداما....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینید
اون تاپیک اشتباه نبود ...بلکه عدم دقت در انتخاب کلمات باعث بوجوداومدن این مسئله شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بطوراتوماتیک ف-ی- ل....شده(توسط نرم افزار هوشمند!!!!!!!!!!ف-ی--ل....رینگ!!!!مخابرات) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای همین هم هست که باید در انتخاب عنوان تاپیک ونوع نوشتارمون دقت کنیم اگرنه کل انجمن........
امیدوارم دیگه کنجکاوی نکنین و در انتخاب لغات وعناوین تاپیک ها دقت کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قربان همگی:11:

عجب هوشمنده؟؟؟!!!:31: :31:

Hamed-Dehghani
27-05-2007, 22:10
من خیلی کنجکاوی کردم

محدوده سنی و جنسی اعضا (همگانی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ف ی ل ت ر ه

واقعاً هوشمنده !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فردا روزیه که saviss جان امن افزار هوشمند مخابرات S های اسمت رو با X اشتباه بگیرن اونوقت

ساویس ---> بی ساویس :27:

saviss
27-05-2007, 22:16
من خیلی کنجکاوی کردم

محدوده سنی و جنسی اعضا (همگانی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ف ی ل ت ر ه

واقعاً هوشمنده !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فردا روزیه که saviss جان امن افزار هوشمند مخابرات S های اسمت رو با X اشتباه بگیرن اونوقت

ساویس ---> بی ساویس :27:
فعلا که از صدهزارگذشتیم.........
حالایکی بیشتر ........یکی کمتر.........
با با بیخیال
مهم همو.ن علتی بود که باعث ف-ی--ل--ت--ر ...زدن شده بود:10:

nw_nk
27-05-2007, 22:48
اینجا چرا فیلتره؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

مشترک گرامي

دسترسي به اين سايت امکان پذير نمي باشد

برای من ف*ی*ل*ت+ر نیست!

مگه قرار نبود ف*ی*ل*ت+ر+ی+ن+گ ایران سراسری بشه؟ پس چطور هنوز بین ISP های مختلف شدت این امر فرق داره؟

behz@d
27-05-2007, 23:13
آقااین امضای بیلچه Ip آدمو لو میده:4:

saviss
27-05-2007, 23:17
خب شماهم ازش یه پراپرتی بگیرو نصبش کن
اما فقط برای خودتون نشون میده.......:27:
تاپیک کجا بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

behz@d
27-05-2007, 23:29
خب شماهم ازش یه پراپرتی بگیرو نصبش کن
اما فقط برای خودتون نشون میده.......:27:
تاپیک کجا بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ok
بحث سر همون بود دیگه واژه معروف فــــــــــــــــــــــــ ـــیـــــــــــــــــــــ ـــــــلـــــــــــــــــ ــــــــــــــــــتــــــ ـــــــــــــــ ر

raheman
28-05-2007, 00:07
یه مشکلی که من دارم اینه که حتما باید بازم صفحه کاملا لود بشه تا بتونم در جستجو ، جستجوی پیشرفته رو انتخاب کنم وگرنه نمیشه.

raheman
28-05-2007, 00:09
کاش که توی جواب سریع شکلک ها هم بود.

behz@d
28-05-2007, 00:18
مشکل منم اینه عجیبه

raheman
28-05-2007, 00:32
مشکل منم اینه عجیبه

مال من فقط توی جواب سریع نمیاره و تو بقیه موارد کامله :31:
ولی این جستجو رو اگه قبل از لود شدن بزنم دیگه کار نمی کنه!!!!!:41:

بیلچه
31-05-2007, 16:02

سلام.
چرا حالا می زنی .
ip شما را فقط به خودتون نشون می ده و ip دیگران را به خودشون و ip خودمم به خودم.
تازه با رهگیری ip خودم به چهار محال بختیاری رسیدم در حالی که من اصفهانی هستم..

H A M E D
31-05-2007, 16:53
سلام.
چرا حالا می زنی .
اين كه چيزي نيست! آي پي من مال آمريكاست! البته خودم اينطوريش كردم!

H A M E D
31-05-2007, 16:57
یه مشکلی که من دارم اینه که حتما باید بازم صفحه کاملا لود بشه تا بتونم در جستجو ، جستجوی پیشرفته رو انتخاب کنم وگرنه نمیشه.
خوب معلومه اين اشكال چرا به وجود مياد چون وقتي صفحه كامل لود نشده منوهاي مربوط به جستجو هم كه در آخر لود ميشن هنوز بارگزاري نشده اند!!! پس نمي تونيد بازش كنيد. اگر خيلي به جستجوي سريع تر علاقه داريد بريد به اين آدرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به همين راحتي!

behz@d
31-05-2007, 17:09
سلام.
چرا حالا می زنی .
:10:

ما چاکریم

sinasaffartabasi
31-05-2007, 17:24
مشکل من اینه که چی کار باید بکنم تا topic من از trash بر گرده ؟
مسوولهای فروم topic منو ریختن توی trash ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nw_nk
31-05-2007, 17:27
مشکل من اینه که چی کار باید بکنم تا topic من از trash بر گرده ؟
مسوولهای فروم topic منو ریختن توی trash ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاپیکت تو کدوم انجمن بوده؟

با مدیر اون انجمن یا مدیر ارشد صحبت کن!

اگر تاپیکت اشتباهی ترش شده باشه (که البته بعیده) , برش می گردونن!

WooKMaN
31-05-2007, 17:43
تاپیکت تو کدوم انجمن بوده؟

با مدیر اون انجمن یا مدیر ارشد صحبت کن!

اگر تاپیکت اشتباهی ترش شده باشه (که البته بعیده) , برش می گردونن!
اگرم تاپيكت اشتباهي ترشي نشده باشه مثلا بعضي بروبچ بي جنبه بازي در آورده باشن و مديريت تشخيص بده با پاك كردن چند تا پست ميتونه دوباره فعال باشه ، برميگرده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Babak
31-05-2007, 18:12
تاپیک هایی که به ایجاد زیر شاخه در دیگر سایت ها میپردازه و با تشویق کاربران سعی میشه یک زیر مجموعه در جایی ایجاد بشه به هر شکل و حالت و هدف تراش میشه

babak_belgium
31-05-2007, 23:04
سلام سلام
يکی از مديران به من ميتونه توضيح بده چرا کسی نميتونه توی سايت به من پيغام بفرسته ؟
با تشکر
Babak_Belgium

pedram_ashena
31-05-2007, 23:12
سلام سلام
يکی از مديران به من ميتونه توضيح بده چرا کسی نميتونه توی سايت به من پيغام بفرسته ؟
با تشکر
Babak_Belgium

احتمالا در تنظيمات گزينه دريافت پيام شخصي را فعال نكرديد.يا ظرفيت پر شده(البته من مدير نيستم:21: )
يادمه يه بار هم من ميخواستم برات pm بدهم كه جواب اومد بسته است

THE AMIMAN
01-06-2007, 13:02
من چه طوری میتونم نام کاربریم رو به Amiman تفییر بدم خواهش میکنم مدیران کمک کنن!
باتشکر.

mir@
01-06-2007, 13:29
من چه طوری میتونم نام کاربریم رو به Amiman تفییر بدم خواهش میکنم مدیران کمک کنن!
باتشکر.

شما باید به ادمین سایت،
Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیغام خصوصی بزنید.

AB
09-06-2007, 11:51
ساعت11.43
هیچ صفحه ای لود نمیشه

وقتی تعداد کاربرها زیاد باشه اینطوری میشه؟

amin2000
29-07-2007, 17:08
این فایل های ضمیمه چی هستند
این فایل های پیوست چی هستند
چرا من نمی تونم فایل های ضمیمه رو بگیرم مشکل از منه

n_ravi
29-07-2007, 20:07
در مورد مشکل اولت باید بگم منم اینو مطرح کردم دوستان گفتند مشکل از سیستمته ولی تازگی اینجور شده قبلا خوب بودمن که جواب درستی نگرفتم

n_ravi
29-07-2007, 20:08
اگه مشکلت حل شد مطرحش کن لطفا

H M R 0 0 7
24-02-2008, 18:47
سلام سلام
با تشکر
Babak_Belgium

با سلام.
البته منم مدير نيستم ولي:
شما بايد گزينه Receive Private Messages only from Buddies and Moderators رو از قسمت اختيارات غير فعال كنيد.

saviss
24-02-2008, 21:07
با سلام.
البته منم مدير نيستم ولي:
شما بايد گزينه Receive Private Messages only from Buddies and Moderators رو از قسمت اختيارات غير فعال كنيد.
خودمونیم ها...
عجب نبش قبری بود!:31: