PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری می شود از"داره خودمونی میشه" به کاربر حرفه ای انتقال یافت؟

hojjat_game_carbon
26-04-2007, 10:51
سلام
چطوری می شود از"داره خودمونی میشه" به کاربر حرفه ای انتقال یافت؟
من عضو انجمن بازی ها هستم
مرسی

RONN!E
26-04-2007, 11:07
چطوری می شود از"داره خودمونی میشه" به کاربر حرفه ای انتقال یافت؟
من عضو انجمن بازی ها هستم
شما اول با دادن پستهای مفید(پستهایی که بدرد دیگران بخوره) کاربر فعال انجمن(بازی) شو ،شاید بعدش حرفه ای هم شدید.

WooKMaN
26-04-2007, 11:42
پست بيهوده نداشته باشي ...

كل كل نكني ...

اگه جايي بهت توهين كردن دو تا نزاري روش تحويلشون بدي ...

فقط جواب سوال هايي رو كه ميدوني بگي ...

سرت تو كار خودت باشه به مسائلي كه بهت مربوط نميشه وارد نشي ...

پست دادنت طوري باشه كه با هر پستت نيم كيلو تشكر ازت بشه ...

زيرآبي نري كه ادمينا بجاي كاربر حرفه اي ، بنت ميكنن ...

طرز برخوردت با كاربرا هميشه خوب باشه .... انگار پسرخالت رو ديدي ...

----------------------------------

البته كاربر فوق حرفه اي هم داريم (مثل من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اما يه سري خصوصيات بايد داشته باشي كه منحصر بفرد بيده ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H @ M I D
26-04-2007, 14:06

كل كل نكني ...

البته كاربر فوق حرفه اي هم داريم (مثل من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اما يه سري خصوصيات بايد داشته باشي كه منحصر بفرد بيده ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه عزیزم اینقدر ها هم سخت نیست کارش 500 تا پست است .!!:27: :27:

Ahmad
26-04-2007, 14:25

كل كل نكني ...

ميبينم كه با كمبود smiley مواجه شدي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين چند تا قرضي : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يادت نره پس بدياااااااااااااااا. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
26-04-2007, 14:31

اون 500 تا به اندازه 5600 تا پست من میارزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس 500 تا پست الکی نبیده ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميبينم كه با كمبود smiley مواجه شدي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين چند تا قرضي : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يادت نره پس بدياااااااااااااااا. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون عزیزدل ... زحمت افتادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستش صبحا جایی بیدم که اسمایلی هام دم دستم نیستند ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه همین مجبورم از درپیت اسمایلی استقاده کنم ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad99
26-04-2007, 20:47
عزیز تو بیتشتر به فکر کمک باش تا درجت
اون وقت خودش درست میشه!!!

V A H I D
26-04-2007, 21:20

كل كل نكني ...

البته كاربر فوق حرفه اي هم داريم (مثل من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اما يه سري خصوصيات بايد داشته باشي كه منحصر بفرد بيده ...[
img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img]
سلام
یه سره بگو باید 7 خان رستم رو رد کنی دیگه
ای ول فوق حرفه ای:27:

میگم پس شما 700 تا پست دادید پس چرانشد؟:27:

rezasafa2000
26-04-2007, 23:05
آقای wookman یه دفعه بگو نمی خوایید کسی فعال بشه ... از قدیم گفتن کاربر خوب همون کاربره مرده هست ..اگر قرار هست هیچ حرفی نزنیم و فقط در ستایش باشه و فقط پستهای مفید ؟؟؟؟؟ و آسته بریم و آسته بیایم و... خوب یه دفعه بگو بریم دنبال کارمون ...اینجا یه فروم هست نه یه زندون

Meisam
27-04-2007, 00:21
سلام ...
در مورد کاربر فعال میتونی از اینجا اطلاعات کسب کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر حرفه ای هم به سختی انتخاب میشه ، پس توضیح در موردش فایده نداره
ممـنــون :)
مـیـثــم

mir@
27-04-2007, 22:45
سلام علیکم، :40:

من یک سوال در مورد کاربر حرفه ای دارم.

کاربر حرفه ای که نشان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو داره با کاربر حرفه ای که اونو نداره فرق می کنه؟ (ولی انصافاً عجب خوش رنگه، از مال کاربر فعال خیلی قشنگ تره، اصلاً یک شادابی و سرزندگی خاصی داره)

مثلا Spy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کاربر حرفه ای که نداره و leuven ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کاربر حرفه ای که داره.

صرفاً کنجکاو بودم بدونم. وگرنه اصلاً اهل این گونه حاشیه ها نیستم.:31:

ارادتمندم :11:

WooKMaN
27-04-2007, 22:53
سلام علیکم، :40:

من یک سوال در مورد کاربر حرفه ای دارم.

کاربر حرفه ای که نشان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو داره با کاربر حرفه ای که اونو نداره فرق می کنه؟ (ولی انصافاً عجب خوش رنگه، از مال کاربر فعال خیلی قشنگ تره، اصلاً یک شادابی و سرزندگی خاصی داره)

مثلا Spy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کاربر حرفه ای که نداره و leuven ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کاربر حرفه ای که داره.

صرفاً کنجکاو بودم بدونم. وگرنه اصلاً اهل این گونه حاشیه ها نیستم.:31:

ارادتمندم :11:

اشخاصی که این لوگو رو ندارن قبلا مدیر بودن و بعد اینکه از سمت مدیریت کنار کشیدن این لقب بهشون داده شده ...:27:

که جدیدا واسه چنین مدیرانی لقب مدیر بازنشسته قرار داده شده ...:46:

خب طبیعتا واسه مدیرای قدیمی مثل spy - mpsjavad - arashi و غیره باید مدیر بازشسته قرار داده بشه ...:27:

just_music_lover
27-04-2007, 23:06
من هم سوال دارم!
چطور و طی چند روز اگه یه کاربر فعابیت نداشته باشه این لقب ازش گرفته می شه مثل کاربر فعال یا حرفه ای

WooKMaN
27-04-2007, 23:12
من هم سوال دارم!
چطور و طی چند روز اگه یه کاربر فعابیت نداشته باشه این لقب ازش گرفته می شه مثل کاربر فعال یا حرفه ای

مدت زمان خاصی که نداره ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این میتونه یه نوع انتقاد هم باشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون بعضی مدیرا وقتی میبینن طرف بدون عذر موجه (مثلا رفتن به سربازی یا کنکور) یهو غیب میشه و این عنوان رو ازش نمیگیرن ، ذهنیت کاربرای دیگه این میشه که فقط کافیه این لقبو بگیرن و بعد از اون تموم - حالا فعال هم نبودی مهم نیست ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته چند تا از مدیرا هم هستن که این مسئله رو بخوبی زیر نظر دارن و به موقع اقدام میکنن ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mir@
27-04-2007, 23:18
شما که خیالت راحته داش رامبد ( نوید، ...)

چون بخش نرم افزار فعلا مدیر نداره.

(می بینم که داری کم کم از اسمایلی های سه بعدی(!) استفاده می کنی)

just_music_lover
27-04-2007, 23:20
چون من بیشتر تو انجمن موسیقی سر می زنم انجارو مثال می زنم! ان زیز صفحش زده همکار انجمن 3-4 نفر! بعدش تو این مدتی که هستم فقط من یه نفرش می بینم! ایا این همکار انجمن دایمی!

WooKMaN
27-04-2007, 23:27
شما که خیالت راحته داش رامبد ( نوید، ...)

چون بخش نرم افزار فعلا مدیر نداره.

(می بینم که داری کم کم از اسمایلی های سه بعدی(!) استفاده می کنی)

من اگه شانس بیارم آخرش بن نشم همین کاربر فعالی از سرمم زیاده ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( البته اسمایلی 3D کم پیدا میشه اما سعی دارم برم تو کارش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

چون من بیشتر تو انجمن موسیقی سر می زنم انجارو مثال می زنم! ان زیز صفحش زده همکار انجمن 3-4 نفر! بعدش تو این مدتی که هستم فقط من یه نفرش می بینم! ایا این همکار انجمن دایمی!

نه هیچ سمتی دائمی نیست حتی ادمینا ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](حالا ببین بینشون رو بهم نمیزنم !)

این کم کاری حتما دلیلی داشته و مطمئن باش بزودی درست میشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه قرار باشه کم کاری دائمی باشه مطمئنا سمت گرفته میشه ازشون ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو انجمن موسیقی که دیگه هیچی ... بابک چهار چشمی حواسش جمع بیده ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_ok1
27-04-2007, 23:33

با سلام

ممکنه اینو توضیح بیشتری بدی ؟

WooKMaN
27-04-2007, 23:38
با سلام

ممکنه اینو توضیح بیشتری بدی ؟
منظورم اینکه واسه رسیدن به هدفت ، پاتو رو شونه های دیگری نذاری ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته یه سری کاربرای خاص بیدند که تو هر 50.000 تا یکی پیدا میشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hojjat_game_carbon
28-04-2007, 14:38
آقا شما چرا از تاپیک سواستفاده میکنید این تاپیک عمومی نیست که!!!!!!!!1:evil: