PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سونی اریکسون کا 700 ای دارم - بلوتوث بخرم یا اینفرا یا کابل مخصوص خود مو بایل

Saee52
31-07-2005, 00:56
سلام.
دوستان من سونی اریکسون کا 700 ای دارم. برای انتقال فایل از کامپیوتر به ان از کدام یک از روشهای فوق استفاده کنم؟.
1. بلو توث
2. اینفرا رد
3. کابل
با توجه به تمام مسائل اعم سرعت و قیمت راهنمایی کنید کدامیک را بخرم
لطفا" در مورد مارک و قیمت هم اطلاعات بدهید!
با تشکر.....................

sap
31-07-2005, 09:57
از نظر سرعت بلوتوث از همه بيشتر و بالاتره و و خوبيش هم اينه كه لازم نيست گوشيت رو به چيزي وصل كني يا جلوي چيزي بگيري در شعاع عملياتيش قرار بگيره عمل مي كنه ولي نصب بلوتوث روي كامپيوتر يكم سخته . قيمتش هم 100 مترش از 10-12 هزار تومن هست تا بهترين ماركش كه 30000 تومن هستش . كابل هم بد نيست اما تو انتقال اطلاعات زياد يكم وقتگيره (سرعت به بلوتوث نمي رسه) قيمتش هم فكر كنم ماكزيمم روي 10000 تومن باشه . اينفرارد هم از 7000 تومن هست به بالا ولي من به شخصه خاطره خوشي از اينفرا ندارم :wink: چون هم نصبش دردسره هم سرعتش پايينه!

Saee52
31-07-2005, 11:26
جناب sap عزیز:
از پاسخ کاملتان متشکرم.لطفا از مشکلات نصب و احیانا کار کردن با بلوتوث که اشاره فرمودید بیشتر توضیح دهید.

ممنونم............................

sap
31-07-2005, 14:43
اولا قابلي نداشت! :wink: ثانيا ببين مثل نصب كردن يه سخت افزار جديد توي كامپيوتره اگه جنس خوب بخري و CD اصلش كه حكم درايور رو داره همراهش باشه توي ويندوز XP نبايد به مشكل بر بخوري ولي بعضي از ماركهاي در پيتيش هستن كه CD هاشون روي اون بلوتوث ها جواب نميده يا مثلا فقط روي ويندوز 98 يا Xp كار مي كنه اگه يكم اهل كامپيوتر باشي و بتوني گليم خودت رو از آب بكشي بيرون و يه بلوتوث خوب هم بخري فكر نكنم به هيچ مشكلي بر بخوري اگرهم برخوردي اساتيدي اينجا هستن كه سه سوته راهنماييت مي كنن مخصوصا مافياي عزيز ... :wink:

Strasboorg
31-07-2005, 19:12
من موندم شما رو چه حساب گفتي سرعت بلوتوث بيشتر از كابله
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
اگر بخواي كابل USB 2.0 بخريد
جناب saee52
حتما اين گزينه يعني كابل صحيح خريدنش
مطمين باشيد

atolympic
31-07-2005, 19:27
دوست عزیز به نظر من هم اگر بلوتوث بگیری خیلی بهتره چون من کابل usb dcu 11 رو خریدموهنوز بعد از یک ماه نتونستم با هاش کنار بیام البته منم سونی اریکسون دارمt610

Arashi
31-07-2005, 20:24
من زياد وارد نيستم ولي اينو ميدونم كه سرعت كابل بالاتره همون طوري كه استراسبورگ عزيز (خيلي چاكريم :D ) گفتن :arrow: :arrow:

sap
31-07-2005, 21:05
كابل اگه USB 2.0 باشه بله فعلا سرعتش از همه چيزي بالاتره ولي كو كجاست؟ از 10 تا مغازه اي كه رفتم 9 تاشون فرق com و usb رو نمي دونن! اون يكي هم يه كابل آشغال توي پك كرده خدا تومن داره مي فروشه! بعدم عزيزان هرچي كه هي اتصال بدي بعد قطع كني استهلاك ميده به دستگاه ولي بلوتوث يه گوشست گوشي شما هم يه گوشه ! بدون هيچ دردسري :wink: