PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فيلم برداري E900

coralisland_17
25-04-2007, 23:58
سلام دوستان
من يك گوشي E900 دارم
فيلم هايم با پسوند Mp4 است .
زماني كه به كامپيوتر انتقال ميدهم و پخش ميكنم كيفيت فيلم بسيار بالا است مثل هندي كم ولي زمان پخش ، فيلم به صورت تكيه ميشود مثل اينكه هر 1 ثانيه هنگ كند و يك تكاني به فيلم بخورد،نميدونم چطور منظورم را بگم ولي يك جورايي مثل صحنه آهسته....
اگر تونستم طوري توضيح بدم كه متوجه بشين ممنون ميشماگر كمكم كنيد...
من احتياج به كمكفوري دارم.....
متشكرم.........

mahyarSAMSUNG
26-04-2007, 02:47
خوب بالا خره کیفیتش بالا یا تکه تکه میشه . سامسونگ دی جایی که نور خوب باشه مثلا زیر نور آفتاد مثل هنددی کم میگیره . ولی درجایی که تور کم باشه صحنه آهسته میگیره

coralisland_17
27-04-2007, 23:52
سلام
گوشي من در نور زياد هم حالت تكه تكه اي ميگيرد (يا همان صحنه آهسته....)
ميدونيد مشكل كجاست؟
......

mahyarSAMSUNG
28-04-2007, 07:04
امکان نداره . برای من که در نور خورشید 20 فریم میگیره

ShahabSAMSUNG
28-04-2007, 23:56
من می فهمم چی میگی.

جایی که میزان شدت نور تغییر می کنه، گوشی برای تنظیم نور صحنه شروع به پردازش می کنه و تصویر کند میشه.

سعی کن هنگام فیلمبرداری، نور صحنه تغییر نکنه و زیاد و کم نشه.

coralisland_17
29-04-2007, 23:26
سلام دوستان
ممنون ازاين كه كمكم ميكنيد
من از چه سايتي ميتونم يك نمونه فيلم را آپلود كنم و برايتون بزارم تا راحتتر متوجه بشيد....
چون من در نور ثابت هم آزمايش كردم ولي نشد....
ممنونم

ShahabSAMSUNG
01-05-2007, 01:22
فکر کنم updap.com جواب بده.

rapidshare.com هم میشه.

megaupload.com هم خیلی توپه ولی کسی که می خواد دانلود کنه، اول باید megaupload toolbar رو داشته باشه (که خود سایت بهش میده) حجمش هم کمه.
من این toolbar رو دارم و فکر کنم نهایتاً مجبور شی همینجا آپ کنی!!!!

shavci
02-05-2007, 21:19
دوست عزیز اگر گوشی E900 داری می شه راجب بهش یک مقدار اطلاعات بدی که کلا اصلا راضی هستی یا نه و معایب و مزاییایی که خودت بهش برخوردی برای ما هم بزاری
- کیفیت عکس
- کیفیت فیلم
- قدرت خروجی صدا
- وسایل دورن جعبه
- سرعت گوشی
- قیمت
- ظاهرش هم یک شرحی بده که مشکلی داره یا نه ؟

coralisland_17
03-05-2007, 01:40
shavci دوست عزيز:
نمیدونم سایرگوشیهای موردتوجه شماچیه ولی من مقایسه ام روباگوشی قبلیم سامسونگ دی 500 و k750 که خدایی گوشی خوبیه انجام میدم

مزایا:

1-ازلحاظ زیبایی وخوش دستی همه آنراتاییدمیکنند
2-باتوجه به امکانات قیمت مناسبی دارد (درمقایسه باشکلات ال جی به قیمت 360تومان که چیز خاصی ندارد)
3-کیفیت مانیتور 320*240عالی است وتوجه همه راجلب میکند
4-کیفیت موسیقی باهندزفری خوب است
5-پشتیبانی ازهندزفری بلوتوث استریو که خیلی ازگوشیهای گران قیمت مثل ان 73نوکیا آنراندارد
6-منوهای زیبا راحت وکارآمد(خیلی ازعملیات مثل حذف کردن وارسال فایل با تیک زدن انجام میشود)
7-اتصال به تلویزیون ومنوی یابنده گوشی امکان فوق العاده ای است
8-دوربین عکاسی 2مگ قابل قبول است /کیفیت فیلمبرداری 352*288
9-آنتن دهی بسیارقوی
10-اس ام اس گروهی تا 20نفر همزمان وبایگانی مناسب برای طبقه بندی اس ام اس

معایب :

1-عمر باطری کوتاه است سه ساعت ونیم (زیرا دستگاه برای دکمه زدن نیز باطری مصرف میکند)
2-به لحاظ باطری ضعیف قدرت بلندگوها بسیارضعیف است وحال آدم رو میگیره
3- در گروه بندی دفترچه تلفن برای هرگروه بیشتراز 20اسم قبول نمیکند که ایراد اختصاصی این گوشی است ودرهیچ گوشی دیگری مشاهده نمیشود
4-صفحه نمایش درحال شارژ یکسره روشن مانده وخاموش نمیشود که باعث استهلاک بیشتر ومصرف باطری هنگام شارژاست

shavci
03-05-2007, 02:25
shavci دوست عزيز:
نمیدونم سایرگوشیهای موردتوجه شماچیه ولی من مقایسه ام روباگوشی قبلیم سامسونگ دی 500 و k750 که خدایی گوشی خوبیه انجام میدم

مزایا:

2-باتوجه به امکانات قیمت مناسبی دارد (درمقایسه باشکلات ال جی به قیمت 360تومان که چیز خاصی ندارد)
5-پشتیبانی ازهندزفری بلوتوث استریو که خیلی ازگوشیهای گران قیمت مثل ان 73نوکیا آنراندارد
6-منوهای زیبا راحت وکارآمد(خیلی ازعملیات مثل حذف کردن وارسال فایل با تیک زدن انجام میشود)
9-آنتن دهی بسیارقوی

معایب :

1-عمر باطری کوتاه است سه ساعت ونیم (زیرا دستگاه برای دکمه زدن نیز باطری مصرف میکند)
3- در گروه بندی دفترچه تلفن برای هرگروه بیشتراز 20اسم قبول نمیکند که ایراد اختصاصی این گوشی است ودرهیچ گوشی دیگری مشاهده نمیشود
4-صفحه نمایش درحال شارژ یکسره روشن مانده وخاموش نمیشود که باعث استهلاک بیشتر ومصرف باطری هنگام شارژاست

حالا با تمام این اوصاف شما از گوشیتون راضی هستید به طوری که برای برادرت بری تهیه کنی؟
و این که با بازو بسته کردن گوشی دچار لق زدگی نمیشه و این که شنیده بودم صفحه کلیدش مثل شکلات LG اگر اشتباه نکنم تاچ اسکرینه درسته؟
و این که این کیفیت صداش برای اسپیکر های خارجی شو مثلا هنگام پخش موسیقی بیشتر توضیح بده....
----------- هزاران بار سپاسگزارم----------

ShahabSAMSUNG
03-05-2007, 12:07
shavci
معایب :

اگه موقع شارژ درب گوشیت رو باز بذاری، چه اتفاقی می افته؟ تا حالا امتحان کردی؟
آخه توی یکی از انجمنای خارجی می گفت این کار رو بکنید. فکر کنم حداقل نور صفحه رو کم می کرد.
یه امتحان بکن، نتیجه رو بگو.

حالا با تمام این اوصاف شما از گوشیتون راضی هستید به طوری که برای برادرت بری تهیه کنی؟
و این که با بازو بسته کردن گوشی دچار لق زدگی نمیشه و این که شنیده بودم صفحه کلیدش مثل شکلات LG اگر اشتباه نکنم تاچ اسکرینه درسته؟
و این که این کیفیت صداش برای اسپیکر های خارجی شو مثلا هنگام پخش موسیقی بیشتر توضیح بده....
----------- هزاران بار سپاسگزارم----------

در مورد درب کشویی باید بگم که سامسونگ از سالها پیش که شروع به ساخت این نوع گوشی های کشویی کرده،
اولاً که هر گوشی، قبل از بیرون اومدن از کارخونه، زیر یه دستگاه 1000 بار درش باز و بسته میشه تا اگه احیاناً خرابی داره، همونجا مشخص بشه.
دوماً تا حالا ریل یا کشوی هیچ کدوم از گوشی هاش خراب نشده (اگرم شده اینقدر محدود بوده که جزو آمار به حساب نمیاد)

تاچ اسکرین بودن هم درسته. کلاً رقیب شدیداً سرسختی برای شکلات ال جی بود. چون شکلات رم خور نبود و دوربین 1.3 داشت (یه چیزی تو مایه های دی500) ولی این گوشی ساپورت رم بی نهایت و دوربین 2 مگ داره.

در مورد صدا باید بگم که این سری گوشی ها، 2 تا اسپیکر استریو دارن که در دو طرف گوشی جاسازی شده و صدای فوق العاده با کیفیتی میده ولی از لحاظ بلندی، خب به پای سونی نمیرسه.

shavci
03-05-2007, 19:01
اگه موقع شارژ درب گوشیت رو باز بذاری، چه اتفاقی می افته؟ تا حالا امتحان کردی؟
آخه توی یکی از انجمنای خارجی می گفت این کار رو بکنید. فکر کنم حداقل نور صفحه رو کم می کرد.
یه امتحان بکن، نتیجه رو بگو.

.

شهاب خان خیلی کارت درسته .... و تشکر مخصوص از coralisland_17
راستش من بین این E900 , D900 بدجورگیر کردم خداییش هر دوشو می پسندم اما می خوام بدونم این روشن موندن صفحه نمایش هنگام شارژ دیگه چه صیغه ای و اگر صحت داشته باش شما به عنوان یک کارشناس نظرتون چیه و عمر گوشی رو مثلا چقدر کم میکنه یا اصلا ضرری داره .....
و این که coralisland عزیز گفته : باطری و بلندگو های خارجیش خیلی ضعیفه در حد افتضاح و ضد حال . نظرتون راجب به حرف دوستمون چیه آیا همه مخصوصا شهاب عزیز تایید می کنند ؟
و این که از نظر قیمت بدون گارنتی یا گارانتی متفرقه چقدر این دو مدل با هم فرق میکنند چون چند هفته پیش این جا در مشهد D900 را به 275 هزار تومان می داد ولی E900 رو نمی دونم ......هزاران بار ممنون ........

coralisland_17
04-05-2007, 01:19
دوست عزيز:
خوشحالم از اينكه تونستم كمكتون كنم...
1- در مورد صدا : منظورم زمانيه كه باطري ضعيف باشد اما در حالت عادي صداش عاليه ....
2- من 100% اين گوشي را تآييد ميكنم ...و طي تحقيقي كه كردم طرفداران e900(از نظر كيفيت )بيشتر بودند تا d900
3- و اما روشن ماندن صفحه نمايش : من كه فكر نميكنم تاثيري روي عمر باطري داشته باشه....
اميدوارم موفق باشد

shavci
04-05-2007, 01:24
دوست عزيز:
خوشحالم از اينكه تونستم كمكتون كنم...
1- در مورد صدا : منظورم زمانيه كه باطري ضعيف باشد اما در حالت عادي صداش عاليه ....
2- من 100% اين گوشي را تآييد ميكنم ...و طي تحقيقي كه كردم طرفداران e900(از نظر كيفيت )بيشتر بودند تا d900
3- و اما روشن ماندن صفحه نمايش : من كه فكر نميكنم تاثيري روي عمر باطري داشته باشه....
اميدوارم موفق باشد

باز هم ممنون حالا دیگه مشکلم یکی شد :
بین D900 و E900 گیر کردم و موندم این تفاوت قیمتشون بدون گارانتی چقدره?
و احتمالا به صرف با E900 یا D900 البته خدا وکیلی دوربین زیار برام مهم نیست که بخوام به خاطرش ضرر بدم و بگم D900 و کلا اگر بیشتر از 30 تومانه میرم دنبال E900 و گرنه D900 آیا شما هم با نظر من موافقید ؟

ShahabSAMSUNG
04-05-2007, 01:41
خب ببین عزیزم،
تفاوت های دیگه ای به غیر از دوربین دارن.

مثلاً فقط توی دی900 می تونی MP3 Player رو مینیمایز کنی و همزمان با گوشی دادن به آهنگ کارای دیگه هم انجام بدی.

در هر حال مطمئن باش که تفاوت قیمت این دو گوشی (صرفنظر از نوع گارانتی) بی دلیل نیست.

coralisland_17
04-05-2007, 01:42
من اسفند ماه e900 را گرفتم به قيمت 298000 تومان با ضمانت پارس قائم
و بهمن ماه قيمت d900را سوال كردم 380000 تومان با ضمانت پارس قائم

shavci
04-05-2007, 01:51
من اسفند ماه e900 را گرفتم به قيمت 298000 تومان با ضمانت پارس قائم
و بهمن ماه قيمت d900را سوال كردم 380000 تومان با ضمانت پارس قائم

خوب حالا که این فرق این طوری پیش اومد فکر کنم صرف با E900 باشه درسته ؟
ولی در مشهد D900 را 3 هفته پیش که قیمت گرفتم 275 هزار تومان با گارانتی نتفرقه بود ولی متاسفانه اون موقع تو نخ E900 نبودم ولی حالا پیداش کردم ولی حسش نیست برم بقیمتم.....
بنابراین قیمت بدون گارنتی E900 چقدره آیا کسی می دونه؟

ShahabSAMSUNG
04-05-2007, 14:08
E900 با گارانتی پارس قائم رو قیمت کردم 275 هزار تومن
D900 با گارانتی 375 هزار تومن

ولی D900 رو بدون گارانتی می تونی 265 هزار تومن هم گیر بیاری !!!

E900 بدون گارانتی فکر نکنم خیلی از قیمتش کم بشه. بنابراین فکر کنم دی900 به صرفه تر باشه.

shavci
04-05-2007, 15:32

E900 بدون گارانتی فکر نکنم خیلی از قیمتش کم بشه. بنابراین فکر کنم دی900 به صرفه تر باشه.

از همه ممنون به خصوص coralisland_17 و ShahabSAMSUNG به زودی می رم سراغ D900 از این که کمک کردید ممنونم.............

CD-RW
05-05-2007, 09:00
برو D900 بخر , غصه صفحه نمایشش رو نخور , میشه تنظیم کرد که موقع شارژ کلا خاموش بشه ( هر چند استهلاک ناچیزی داره )
-------------
بعد از خرید بگو چقدر راضی ات کرده - حتما سعی کن با گارانتی پارس قائم بخری که ...
بعد از خرید میفهمی چه فرقهایی دارند

shavci
15-05-2007, 18:07

نبودم چند روز ولی به قیمت های عجیبی رسیدم و شرمنده چون بازم کمک می خوام.
E900 سریال چنج 165 هزار تومان
D900 سریال چنج 245 هزار تومان
خوب دوستان بنابراین هر چی فکر می کنم می بینم E900 برای من بهتره ولی یک موضوع برام هنوز مشخص نشده و اونم این که چرا موقع شارژ Lcd اون روشن می مونه و آیا راحی داره که خاموش بشه ؟ و این که می گن گوشی های سامسونگ سریال چنج اگر قطع بشه از طرف مخابرات دردسرش زیاده دلیلشم نمی دونم ولی کلا فروشنده ها با سامسونگ زیاد حال نمی کردن به خاطره سریالاش .... خلاصه کسی هست یک نقد از E900 داشته باشه که معایب و مزایاش را بشه در آورد ........هزاران بار ممنونم ......

ShahabSAMSUNG
15-05-2007, 22:30
راستش اون طرف جواب این حرفتو دادم.

SAHRAIY
17-05-2007, 11:55
:11: سلام به تمام دوستان خيلي خوشحالم كه گوشي E 900 سامسونگ اين قدر مشتري داره

به قوله بعضي از دوستان گوشي خيلي خوبيه با D900 هم ميشه مقايسه كرد چون فقط D900

دوربينش 3 مگا پيكسله ولي اين 2 ميگا پيكسله بعدشم گوشي E900 قالبيت اين رو هم داره كه

هم آهنگ گوش كني و هم بري قسمت هاي ديگه اون فقط همين و مصرف باطري اون هم نسبت

با D600 بخواهيد مقايسه كنيد بيشتره و همين طور هم D820 و از لحاظ صدا من خودم با W550 و

3250 مقايسه كردم برار بوده ولي از W550 بيشتر بوده فقط همين و قالبليت نرم افزار هم داره

چون خودم يك جايي بردم برام يك مديا پلير نسب كردم با W700 و w800 مقايسه كردم برار بوده در

كن گوشي خيلي خوبيه قيمتش توي مشهد 195 تومنه :40:

mahyarSAMSUNG
17-05-2007, 22:29
195 تومن سریال چنج هستش که توی تهران 165 تومن

admiral_cavandish
23-05-2007, 02:18
اقایون من هم شنیدم که E900 رو میشه مینیمایز کرد و موزیک گوش داد . نمیدونم چرا بعضیها میگن نمیشه .!!!
اما مساله دیگه اینه که اصولا عوام دید خوبی به سامسونگ ندارن که به خاطر تبلیغها و شایعات و من فکر می کنم یه حرفه ای بهد از امتحان گوشیها میات سراغ سامسونگ در کل اگه ادم با اعتماد به نفس و خود مختار باشی سامسونگ میخری چون همه کورکورانه میرن نوکیا یا سونی می گیرن به خصوص خانوما که اصلا تو خط نیستن و به حرف شوهر ف برادر و.. میرن خرید و ادم تاسف می خوره که اینهمه مدل خوشگل و ظریف برای خانوما ، اما میرن یه نوکیای گنده و یوغور می خرن که مجبورن بزارن تو کیفشون . یه عده هم که دوست دارن پز گوشی گندشونو بدن.
اما هردو گوشی عالیند و این مساله روشن بودن در هنگام شارز اصلا مهم نیست و خیلی هم لذت بخش هستش که گوشی روشنه . راحت بگم بادوومترین مارک سامسونگه . اصلا خراب نمیشه
من E720دارم دائما خیس میشه میزارم تو افتاب باز کار می کنه . نگرن بازو بسته شدن هم اصلا نباش .
در کل اقتصادی بخوای فکر کنی E900و اگه بخوای بهترینرو بگیری D900. به حرف هیچکی هم گوش نده و خودت انتخاب کن .
یه چیز دیگه اینکه گوشی هرقدر هم امکانات داشته باشه ادمو خشته می کنه اما قیافه گوشی می تونه کمک کنه که همواره باهاش حال کنی .

shavci
23-05-2007, 16:14
کاملا تایید می کنم چند روز پیش یک E900 از یکی از آشناهام گرفتم ساید باورتون نشه اما به قیمت 156 هزار تومان .... خلاصه تو این چند روز حالشو بردم ، هم خوش دست هم خوشگل راستی عجب صفحه کلید باحالی داره ... تا این که یکی از بروبچز گفت می خوادش منم با نامردی تمام 200 بهش دادم ( امیدوارم این مطلبو نخونه ) خلاصه من که سامسونگ را تو همه محصولاتش تایید می کنم الانم بد جوری جز طرفدارهای تلفن همراه سامسونگ شدم .... به زودی هم D900 رو می رم تو کارش ....
- یک سوال D900i در ایران وجود خارجی داره ؟
شنیدم هم رنگش فرق می کنه هم رادیو Fm داره هم چند تا چیزه دیگه اگر باشه قیمتش چنده ؟

--------------------------فقط سامسونگ-----------------------------

ShahabSAMSUNG
23-05-2007, 22:02
کاملا تایید می کنم چند روز پیش یک E900 از یکی از آشناهام گرفتم ساید باورتون نشه اما به قیمت 156 هزار تومان .... خلاصه تو این چند روز حالشو بردم ، هم خوش دست هم خوشگل راستی عجب صفحه کلید باحالی داره ... تا این که یکی از بروبچز گفت می خوادش منم با نامردی تمام 200 بهش دادم ( امیدوارم این مطلبو نخونه ) خلاصه من که سامسونگ را تو همه محصولاتش تایید می کنم الانم بد جوری جز طرفدارهای تلفن همراه سامسونگ شدم .... به زودی هم D900 رو می رم تو کارش ....
- یک سوال D900i در ایران وجود خارجی داره ؟
شنیدم هم رنگش فرق می کنه هم رادیو Fm داره هم چند تا چیزه دیگه اگر باشه قیمتش چنده ؟

--------------------------فقط سامسونگ-----------------------------

بله عزیزم D900i وجود داره. خودم توی جمهوری دیدم و ضمناً یکی از بچه های یه فروم دیگه، این گوشی رو خریده. قیمتش رو دقیق یادم نیست ولی دفعه بعد نگاه می کنم و میگم.

admiral_cavandish
24-05-2007, 01:54
ببینم این فروم روی Cd عرضه می شه؟ خوب باهاش چیکلر می کنه؟
مگه کابل گیر اومد؟
راستی هرکی رفت جمهوری اولین نمایندگی بعد از علائالدین مربوط به سامسونگ یک سری کابل اورده ، لطفا بپرسه که به چه درد می خوره یا اگه از صاحبنظران هستش که خوب سریع می گیره چیه . به ما هم بگه .

CD-RW
24-05-2007, 08:21
مدل گوشی D900i خیلی وقته که اومده ( شاید 4 ماه )
سه تا رنگ بندی داره
صورتی با ظاهر استیل
نقره ای
مشکی
رادیو داره
مصرف باطریش کمتر شده ( به چشم نمیاد ولی موثره )

shavci
25-05-2007, 00:39
D900i قیمتش شده 272 بدون گارانتی و سریال چنج البته در مشهد

D900 هم 255 بدون گارانتی و سریال چنج البته کمتر هم پیدا میشه:27:
-------------
راستی می خواستم بازم مطمئن شم که هیچ راهی وجود نداره که ال سی دی E900 موقع شارژ خاموش بمونه ؟ هیچ راهی ؟؟؟؟ فریموری ؟ طرفندی ؟ برنامه ای ؟؟؟؟ :13:

ShahabSAMSUNG
25-05-2007, 12:52
ببینم این فروم روی Cd عرضه می شه؟ خوب باهاش چیکلر می کنه؟
مگه کابل گیر اومد؟
راستی هرکی رفت جمهوری اولین نمایندگی بعد از علائالدین مربوط به سامسونگ یک سری کابل اورده ، لطفا بپرسه که به چه درد می خوره یا اگه از صاحبنظران هستش که خوب سریع می گیره چیه . به ما هم بگه .

خب اولاً اگه دیدی، خودت سوال می کردی دیگه.
دوماً اگه تونستی شماره تلفنش رو بر می داشتی. چون من که هر روز کلاس دارم و وقت جمهوری رفتن ندارم.
سوماً فکر کنم منظورت از فروم، فریمور باشه. Firmwire

D900i قیمتش شده 272 بدون گارانتی و سریال چنج البته در مشهد

D900 هم 255 بدون گارانتی و سریال چنج البته کمتر هم پیدا میشه:27:
-------------
راستی می خواستم بازم مطمئن شم که هیچ راهی وجود نداره که ال سی دی E900 موقع شارژ خاموش بمونه ؟ هیچ راهی ؟؟؟؟ فریموری ؟ طرفندی ؟ برنامه ای ؟؟؟؟ :13:

موقع شارژ اسلاید گوشی رو بالا ببر. ببین تغییری می کنه؟

shavci
25-05-2007, 15:51
موقع شارژ اسلاید گوشی رو بالا ببر. ببین تغییری می کنه؟

شهاب جان ( ناجی سامسونگ ) می شه بیشتر توضیح بدی ؟ اسلای گوشی یعنی چی ؟

ShahabSAMSUNG
25-05-2007, 18:44
یعنی در گوشی رو بده بالا. درش باز باشه.

این رو من توی یه فروم خارجی خوندم ولی تا حالا نتونستم امتحانش کنم. (البته بعید می دونم درست باشه)

admiral_cavandish
25-05-2007, 20:34
راستش من پرسیدم اما طرف خودش بیلمز بود و من هم زیاد سماجت نکردم . دیدی که بدونن قصد خرید نداری فرت میدن .
اما راستش اون موقع اصلا تو خط کابل فلاش نبودم اما به زودی میرم و خبر میدم و ضمنا شماره هم میزارم .

aftab_azad20
26-05-2007, 07:45
سلام بچه ها من کشته مرده گوشی های سامسونگم مخصوصا d900 راستی میدونید d900i منشی تلفن نداره اگه باور نمیکنید یه سر به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بزنید تازه من هنوز d900 رو نخریدم رفیقام میگن مشتری اول و آخر سامسونگ خودتی ولی به نظر من d900 یه چیز دیگس به نظر شما d900 کفشونو می بره یانه؟

CD-RW
26-05-2007, 09:21
برای خاموش کردن LCD موقع شارژ برو به این مسیر
Menu>Setting>Light settin>Back Light Time
پارامتر During charging رو خاموش کن
( البته فکر کنم درست باشه )

CD-RW
26-05-2007, 09:23
در ضمن در اینکه D900 یک گوشی فوق العاده است شکی نیست ولی اینقدر تبلیغ نکنید که ملت زیاد بخرند اون وقت این گوشی میشه D Javad
جدای از شوخی , ایجا توی بازار مشهد خیلی زیاد شده ( شانس آوردیم ملت دهن بین نیمرند بخرند ) در غیر اینصورت مجبور میشم گوشی ام رو بفروشم

aftab_azad20
26-05-2007, 10:15
بخدا اگه این گوشی زیاد شد به خاطر شما بوده بابا الکی تبلیغ نکنید بزار خودمون تنها داشته باشیم

شهرام 1
26-05-2007, 10:23
shavci دوست عزيز:

مزایا:

9-آنتن دهی بسیارقوی

معایب :

دوست عزیز جالب است که مقایسه اینجانب را درسایت lموبایلستان عینا کپی پیست کرده وبا اضافه کردن (کا750) بنام خود ثبت فرمودی حداقل میتوانستید یه تغییری بدید .
متن من مربو ط به دیماه 85 است وایشان اسفند85 گوشی خریده

ShahabSAMSUNG
26-05-2007, 15:08
سلام بچه ها من کشته مرده گوشی های سامسونگم مخصوصا d900 راستی میدونید d900i منشی تلفن نداره اگه باور نمیکنید یه سر به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بزنید تازه من هنوز d900 رو نخریدم رفیقام میگن مشتری اول و آخر سامسونگ خودتی ولی به نظر من d900 یه چیز دیگس به نظر شما d900 کفشونو می بره یانه؟

اولاً که به این سایت gsm.ir زیاد اعتماد نکنید.
دوماً که منشی تلفنی هم داره منتها بستگی به فریمورش داره.
سوماً کسی که از سامسونگ خوشش نیاد، از خفن ترین تکنولوژی های سامسونگ هم چیزی نمی فهمن (منظورم این اوسکل موسکل هاست که خودمم تو دانشگاه باهاشون برخورد دارم و هیچی حالیشون نیست و فکر می کنن عالم دهر هستن) خلاصه که اینطور افراد قیمت نقل و نبات رو نمی دونن :31:

برای خاموش کردن LCD موقع شارژ برو به این مسیر
Menu>Setting>Light settin>Back Light Time
پارامتر During charging رو خاموش کن
( البته فکر کنم درست باشه )

برای گوشی E900 فکر کنم همچین مسیری نیست وگرنه این همه حرف و تعریف درباره اش نبود.

دوست عزیز جالب است که مقایسه اینجانب را درسایت lموبایلستان عینا کپی پیست کرده وبا اضافه کردن (کا750) بنام خود ثبت فرمودی حداقل میتوانستید یه تغییری بدید .
متن من مربو ط به دیماه 85 است وایشان اسفند85 گوشی خریده

درسته. من دقیقاً یادمه که این متن رو قبلاً توی موبایلستان دیده بودم و این، عیناً کپی شدهء همون مطلب بود.
من یادم نبود که کی نوشته و فکر کردم شما، یک نفر هستید!!!
:46:

CD-RW
27-05-2007, 08:29
یه جایی خوندم که فیرمویر این دو تا گوشی دقیقا یکی هست .
شاید من اشتباه میکنم ولی چون این مسیر جلوی چشم نیست , معمولا کسی متوجه نمیشه .
اگه پرت گفتم من رو ببخشید .

aftab_azad20
28-05-2007, 10:37
سلام میگم اینجا یه مغازه هست d900میده 270000تومن به نظرت مشکوک نیست؟سوال دیگه هم اینه که به نظرت خوبه صبر کنم شاید u600 سامسونگ بیاد تو بازار شاید همd910ارزش داره صبر کنم؟:41:

aftab_azad20
28-05-2007, 19:54
می دونستید 1100 سیمبینه قیمتش هم خیلی مناسبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ShahabSAMSUNG
28-05-2007, 23:47
سلام میگم اینجا یه مغازه هست d900میده 270000تومن به نظرت مشکوک نیست؟سوال دیگه هم اینه که به نظرت خوبه صبر کنم شاید u600 سامسونگ بیاد تو بازار شاید همd910ارزش داره صبر کنم؟:41:

خواهشاً یه نگاه به اسم این تاپیک بنداز.
سوالت رو در یه تاپیک مناسب بپرس تا جواب بدم.

می دونستید 1100 سیمبینه قیمتش هم خیلی مناسبه

اینجا جای این حرفا نیست.
لطفاً دقت کنید. در صورت تکرار اخطار خواهید گرفت.

aftab_azad20
29-05-2007, 12:14
یعنی چی میگم اینجا یه مغازه هست d900میده 270000تومن به نظرت مشکوک نیست؟سوال دیگه هم اینه که به نظرت خوبه صبر کنم شاید u600 سامسونگ بیاد تو بازار شاید همd910ارزش داره صبر کنم؟ جای سوالمم خیلی مناسبه مشکل داری جواب نده(شوخی کردم بابا من حرفم اینه که اینقدر خشک نباشید مسخره بازی هم خوبه )

ShahabSAMSUNG
30-05-2007, 01:28
اسم این تاپیک فیلمبرداری E900 هست. نه راهنمایی خرید گوشی.

اگه در مورد فیلمبرداری ئی900 صحبتی داری جاش اینجاست وگرنه به تاپیک مربوطش رجوع کن.