PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف محدودیت دانلود از سایت Rapidshare

Mehrdad_Desiner
25-04-2007, 12:26
سلام خسته نباشید .
من از ADSL استفاده میکنم و می خوام محدودیت دانلود از سایت راپید شیر برام وجود نداشته باشه میشه یه نرم افزار در این زمینه معرفی کنید .( البته لینک دانلود + کرک یا سریال )
البته من از نرم افزار Rapidshare Unlimited استفاده کردم ولی جواب نمیده .
ممنون

mdchicho
25-04-2007, 13:22
الکی نگرد دوست من همچین برنامه ای وجود نداره فقط باید اکانت بخری .
من تقریبا 1 سال گشتم اما چنین چیزی پیدا نکردم البته تا چند ماه پیش چندتا برنامه بود و چندتا سایت که لینک مستقیم میدادند اما الان دیگه کار نمیکنند.

dostajn
25-04-2007, 18:19
الکی نگرد دوست من همچین برنامه ای وجود نداره فقط باید اکانت بخری .
من تقریبا 1 سال گشتم اما چنین چیزی پیدا نکردم البته تا چند ماه پیش چندتا برنامه بود و چندتا سایت که لینک مستقیم میدادند اما الان دیگه کار نمیکنند.
با سلام
الکی نگید من خودم سه تا دی وی دی (100 تا 50میگی) از رپید دانلود کردم- البته دزدی
مطمئن باش هنوز راه داره

WooKMaN
25-04-2007, 18:21
با سلام
الکی نگید من خودم سه تا دی وی دی (100 تا 50میگی) از رپید دانلود کردم- البته دزدی
مطمئن باش هنوز راه داره
خب عزیزدل اینجا بیان کن تا ما هم حالش رو ببریم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy iran
25-04-2007, 18:45
منم دنبال این برنامه هستم

اگر کسی از دوستان داره لطف کنه ممنون میشم

M.etallic.A
26-04-2007, 03:34
من اکانت premium دارم. یکی از دوستام بهم داده.... حیف که محدودت روزی 4 گیگ داره وگرنه به همتون میدادم. البته ماله من نیست اگه ماله من بود به همتون میدادم طرف به من گفته فقط خودت استفاده کن.

آذرخش
26-04-2007, 04:40
من اکانت premium دارم. یکی از دوستام بهم داده.... حیف که محدودت روزی 4 گیگ داره وگرنه به همتون میدادم. البته ماله من نیست اگه ماله من بود به همتون میدادم طرف به من گفته فقط خودت استفاده کن.
آقا پست دادی دل ما رو بسوزونی؟ :19:

Elfin-D
26-04-2007, 12:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]