PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 3: Nemesis

صفحه ها : [1] 2

RONN!E
25-04-2007, 10:34
سلام.
من توی بازیه Resident Evil 3: Nemesis یه جاش گیر کردم.اون واکسنی که باید با این واکسن(تصویر)مخلوط کنم،باید از کجا گیرش بیارم .مرسی:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lindows
25-04-2007, 13:44
از توي يه بيمارستان بايد پيدا كني
از يه طبقه همين شيشه كه عكسشو گذاشتي كه توي يه دستگاه - پهلوي 2 تا قورباقه بزرگ
و از طبقه بالا ترش يه شيشه ديگه كه توي يه گاوصندوق توي ديوار و پشت يه قاب عكسه

RONN!E
25-04-2007, 15:10
مرسی.منظورت اینه

اما چه جوری باید جابجاش کنم؟

Ar@m
25-04-2007, 16:16
توی یکی از اتاق های بیمارستان یه دکتری افتاده روی زمین مرده که وقتی چکش می کنی بهت یه رمز 4 رقمی می ده با اون بازش کن

Oracle_Eldorado
25-04-2007, 19:49
درست همین که ایشون گفتند .

RONN!E
25-04-2007, 21:06
توی یکی از اتاق های بیمارستان یه دکتری افتاده روی زمین مرده که وقتی چکش می کنی بهت یه رمز 4 رقمی می ده با اون بازش کن
مشکل میدونید چیه!اینه که برای باز کردن تابلو از من رمزی نمیخواد!

Ar@m
25-04-2007, 21:18
عجب !!!!
خب یعنی چی ؟
یعنی می ری جلوی تابلوهه اما هیچکار نمی کنه ؟

Oracle_Eldorado
25-04-2007, 23:27
نه بايد يه پيغامي بده و تابلو رو كنار بزنه .

RONN!E
26-04-2007, 10:54
دوستان شما یه چیز مهم رو بهم نگفتید!
این که برای کنار زدن تابلو ،باید اینو (تصویر) از اونجا هلش بدم

ببرمش اینجا

خب.بریم ببینیم در ادامه چی پیش میاد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از همه دوستان تشکر میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba007
26-04-2007, 12:00
در این بازی چه طور میشود بازی را save کرد
من نسخه فارسی ان را دارم

Oracle_Eldorado
26-04-2007, 13:56
مجتبی جان بیشتر نسخه ها فارسی هستش . مال خود منم فارسی بود وگرنه واست آپلود میکردم.

Ar@m
27-04-2007, 07:23
یعنی چی فارسیه ؟
زیرنویس فارسی داره یا دوبله اش کردن ؟!!!!!!!!

Oracle_Eldorado
27-04-2007, 12:04
یعنی چی فارسیه ؟
زیرنویس فارسی داره یا دوبله اش کردن ؟!!!!!!!!

دوبله به فارسی .
جالب دوبله شده .

Ar@m
27-04-2007, 18:29
خدایا !
دانته فارسی صحبت کنه !!!
شوخی می کنی دیگه ؟
یه زمانی هم قرار بود رزیدنت اویا 4 رو دوبله کنن!!!!

B O L O T
27-04-2007, 18:31
خدایا !
دانته فارسی صحبت کنه !!!
شوخی می کنی دیگه ؟

همينمون مونده كه فارسي كنن:18:

Oracle_Eldorado
27-04-2007, 18:59
عزیز دل !
من گفتم Resident Evil نه Devil May CRY !!!!!!!!

mostafa_gm
28-04-2007, 09:21
خدایا !
دانته فارسی صحبت کنه !!!
شوخی می کنی دیگه ؟
پس خبر نداري.
شركت دارينوس، 4 رو دوبله كرده.
ايراني جماعت فقط همينا رو بلده ديگه.:biggrin:

lindows
28-04-2007, 11:10
داخل اون اتاق يه 4 پايه هست كه بايد هل بدي و بگذاري روي يكي از 4 موزائيك تيره تر در 4 گوشه اتاق
روي يكي از اون ها كه ببري قاب عكس ميافته و گاو صندوق پشتشه

RONN!E
28-04-2007, 15:04
داخل اون اتاق يه 4 پايه هست كه بايد هل بدي و بگذاري روي يكي از 4 موزائيك تيره تر در 4 گوشه اتاق
روي يكي از اون ها كه ببري قاب عكس ميافته و گاو صندوق پشتشه
یکم دیر گفتید.امروز تمومش کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba007
28-04-2007, 16:31
مجتبی جان بیشتر نسخه ها فارسی هستش . مال خود منم فارسی بود وگرنه واست آپلود میکردم.

عزیز من میگم چه طور باید بازی را ذخیره کرد

Oracle_Eldorado
28-04-2007, 18:04
عزیز من میگم چه طور باید بازی را ذخیره کرد
در قسمت هایی از بازی یه دستگاه های تایپی وجود داره که میتونی با اون ها بازی رو ذخیره کنی

cyrus_ln
03-05-2007, 21:31
یادش بخیر چه دورانی داشتیم با اویل 3.من بیشتر از 25 بار این بازی رو تموم کردم از اول تا آخرش رو حفظم.

Oracle_Eldorado
04-05-2007, 01:21
یادش بخیر چه دورانی داشتیم با اویل 3.من بیشتر از 25 بار این بازی رو تموم کردم از اول تا آخرش رو حفظم.
25 بار ؟؟؟؟؟؟
من همش 7 بار تمومش كردم . ديدم در Mercenaris ديگه چيزي نمونده بيخيالش شدم . ولي خداييش اين اويل 3 آخرت معما بود !
مخصوصا اون قسمت قطاره . بايد بري سيم واسش پيدا كني ، بنزين پيدا كني ، فيوز پيدا كني ! تازه بايد بعدش Nemesis رو هم بكشي ! اون قسمت خيلي سخت بود .

cyrus_ln
04-05-2007, 09:35
25 بار ؟؟؟؟؟؟
من همش 7 بار تمومش كردم . ديدم در Mercenaris ديگه چيزي نمونده بيخيالش شدم . ولي خداييش اين اويل 3 آخرت معما بود !
مخصوصا اون قسمت قطاره . بايد بري سيم واسش پيدا كني ، بنزين پيدا كني ، فيوز پيدا كني ! تازه بايد بعدش Nemesis رو هم بكشي ! اون قسمت خيلي سخت بود .

آره با اون قسمت خیلی حال کردم.ولی همیشه از دست اون یه دونه nemesis در میرفتم ولی کرمه تلافی میکرد. :20:
به نظر من اویل 3 یکی از قشنگترین پایانها رو داشت انیمیشن پایانی بازی خیلی باحال بود من کلی دلم واسه اون زامبی ها سوخت. :20: :20:

Oracle_Eldorado
04-05-2007, 11:32
آره با اون قسمت خیلی حال کردم.ولی همیشه از دست اون یه دونه nemesis در میرفتم ولی کرمه تلافی میکرد.
به نظر من اویل 3 یکی از قشنگترین پایانها رو داشت انیمیشن پایانی بازی خیلی باحال بود من کلی دلم واسه اون زامبی ها سوخت.
آره . خیلی قشنگ بود .

Ar@m
04-05-2007, 11:49
منم 22 بار رفتمش
البته فقط بخاطر اون سر نخ هایی که برای قسمت بعدی داشت می داد
از همون جا فهمیدم جیل دنبال کریس می گرده
کریس دنبال کلر می گرده
کلر دنبال کریس می گرده!!!!
شری و لیون هنوز در انتظارن ببینن چی پیش می یاد
ایدا زنده است و دوباره جاسوس شده
کراوزر نمرده
و...

cyrus_ln
04-05-2007, 22:52
منم 22 بار رفتمش
البته فقط بخاطر اون سر نخ هایی که برای قسمت بعدی داشت می داد
از همون جا فهمیدم جیل دنبال کریس می گرده
کریس دنبال کلر می گرده
کلر دنبال کریس می گرده!!!!
شری و لیون هنوز در انتظارن ببینن چی پیش می یاد
ایدا زنده است و دوباره جاسوس شده
کراوزر نمرده
و...

من از اونجایی که evil 1 رو بازی نکردم(البته gun surviver رو بازی کردم) خیلی از چیزها رو نمی دونم مثلا شری کیه؟بعد تو اویل 3 از کلر خبری نبود !!!!
کراوزر همونی بود که تو قطار بود و زخمی هم بود؟؟؟

mostafa_gm
05-05-2007, 07:25
من از اونجایی که evil 1 رو بازی نکردم(البته gun surviver رو بازی کردم) خیلی از چیزها رو نمی دونم مثلا شری کیه؟بعد تو اویل 3 از کلر خبری نبود !!!!
کراوزر همونی بود که تو قطار بود و زخمی هم بود؟؟؟
gun survivor که خیلی بد بود من یه کمی رفتم دیدم افتضاحه ولش کردم! پیشنهاد میکنم 1 رو حتما بازی کنی چون قصه از 1 شروع میشه و شخصیتهایی مثل jill و chris و wesker معرفی میشن.
shery و claire تو 2 معرفی شدن. claire خواهر chris و shery هم یه دختر بچه بود. فکر میکنم دختر همون دانشمندی که ویروس رو درست کرده.
نه اون کراورز نبود. اصلا معلوم نیست این یارو از کجا پیداش شده؟!

cyrus_ln
05-05-2007, 08:10
gun survivor که خیلی بد بود من یه کمی رفتم دیدم افتضاحه ولش کردم! پیشنهاد میکنم 1 رو حتما بازی کنی چون قصه از 1 شروع میشه و شخصیتهایی مثل jill و chris و wesker معرفی میشن.
shery و claire تو 2 معرفی شدن. claire خواهر chris و shery هم یه دختر بچه بود. فکر میکنم دختر همون دانشمندی که ویروس رو درست کرده.
نه اون کراورز نبود. اصلا معلوم نیست این یارو از کجا پیداش شده؟!

اتفاقا رفتم 1 رو هم خریدم ولی گرافیکش از بس بد بود نتونستم بازی کنم.تا همین 2 ماه پیش هم فکر می کردم gun surviver همون شماره 1 بازی هستش.shery هم فهمیدم کیه همون دختر بچه ای که یه جا هم باهاش بازی میکنی.من چقدر کم حافظه شدم اونی هم که تو قطار بود کراوزر نبود اسمش میخائیل بود.کراوزر تو کدوم شماره از بازی بود؟؟؟

mostafa_gm
05-05-2007, 08:25
اتفاقا رفتم 1 رو هم خریدم ولی گرافیکش از بس بد بود نتونستم بازی کنم.تا همین 2 ماه پیش هم فکر می کردم gun surviver همون شماره 1 بازی هستش.shery هم فهمیدم کیه همون دختر بچه ای که یه جا هم باهاش بازی میکنی.من چقدر کم حافظه شدم اونی هم که تو قطار بود کراوزر نبود اسمش میخائیل بود.کراوزر تو کدوم شماره از بازی بود؟؟؟
سری 1 گرافیکش تقریبا در حد 2 بود. نمیشه گفت خیلی بد بود. البته نسبت به بازیهای امروزی اصلا به حساب نمیاد!
کراورز فکر نمیکنم جایی بوده باشه. ظاهرا قبلا تو یه تصادف که معلوم نیست کی و کجا بوده کشته میشه ولی حالا برمیگرده.

Ar@m
05-05-2007, 18:18
سری 1 گرافیکش تقریبا در حد 2 بود. نمیشه گفت خیلی بد بود. البته نسبت به بازیهای امروزی اصلا به حساب نمیاد!
کراورز فکر نمیکنم جایی بوده باشه. ظاهرا قبلا تو یه تصادف که معلوم نیست کی و کجا بوده کشته میشه ولی حالا برمیگرده.

آره
در مورد کراوزر قبلا هم بحث کرده بودیم توی تاپیک مخصوص رزیدنت اویل
البته شما هم یادت باشه این گرافیک شماره 1 در زمان خودش چقدر خوب به حساب می اومد

Oracle_Eldorado
05-05-2007, 18:40
چرا . کراوزر بود . در شماره 2 .

rsh
05-05-2007, 19:05
بی شک سری ا و 2 و 3 اویل یکی از بهترین بازی های بود که من دیدم
البته نسخه اویل 1 دوباره بازسازی شده بنام رمیکس که گرافیگ فوق العاده ای داره
من هنوز هم که هنوزه از اویل 3 لذت میبرم
اما اصلا از اویل 4 خوشم نیامد و تا اخرش هم بازی نکردم نصفه و نیمه بازی رو حذفش کردم
اما اویل 3 رو 8 بار تموم کردم اونم در حالت سخت شاید باور نکنید بار 8 بازی رو بدون سیو و استفاده از اسپری در عرض 3 ساعت تموم کردم چه حالی بهم داد

cyrus_ln
05-05-2007, 20:40
بی شک سری ا و 2 و 3 اویل یکی از بهترین بازی های بود که من دیدم
البته نسخه اویل 1 دوباره بازسازی شده بنام رمیکس که گرافیگ فوق العاده ای داره
من هنوز هم که هنوزه از اویل 3 لذت میبرم
اما اصلا از اویل 4 خوشم نیامد و تا اخرش هم بازی نکردم نصفه و نیمه بازی رو حذفش کردم
اما اویل 3 رو 8 بار تموم کردم اونم در حالت سخت شاید باور نکنید بار 8 بازی رو بدون سیو و استفاده از اسپری در عرض 3 ساعت تموم کردم چه حالی بهم داد

منم اویل 3 رو در حالت سخت بدون سیو تو 1 ساعت و 25 دقیقه تموم کردم.البته 1 بار اسپری مصرف کردم و فقط هم از magnum استفاده کردم.

بالاخره کسی به ما نگفت این کراوزر کی بود و تو کدوم نسخه بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟/

mostafa_gm
06-05-2007, 08:12
چرا . کراوزر بود . در شماره 2 .
کجاش بود؟
من اصلا یادم نمیاد.

Oracle_Eldorado
06-05-2007, 10:16
کجاش بود؟
من اصلا یادم نمیاد.
منم دقيقا يادم نيست ولي مطمئنم توي 2 بود . يكي از دوستان هم گفت . توي صفحات تاپيك اويل 4 بگرد . هست .

Ar@m
06-05-2007, 20:37
من یه چیزی فهمیدم
رفتم بازی های 1 و 2 و 3 رو یه مروری کردم اما کراوزر توی هیچکدومشون نبود
بعد رفتم چند تا سایت اصلی رزیدنت اویل رو جستجو کردم اما اونجا هم نظرشون همین بود:
کراوزر در هیچ سری از بازی های رزیدنت اویل نبوده و این آشنایی که با لیون داره یه قسمت اسرار آمیزه که شاید بعدا قراره بهش پرداخته بشه

Ar@m
06-05-2007, 20:43
من یه چیزی فهمیدم
بعد رفتم چند تا سایت اصلی رزیدنت اویل رو جستجو کردم اما اونجا هم نظرشون همین بود:
کراوزر در هیچ سری از بازی های رزیدنت اویل نبوده و این آشنایی که با لیون داره یه قسمت اسرار آمیزه که شاید بعدا قراره بهش پرداخته بشه

mostafa_gm
07-05-2007, 07:40
من یه چیزی فهمیدم
آره منم خونده بودم. اصلا سابقه ای ازش پیدا نکردم.

Oracle_Eldorado
07-05-2007, 10:59
آره منم خونده بودم. اصلا سابقه ای ازش پیدا نکردم.
حالا فهمیدم . میدونی کجا بود ؟
در شماره 2 به یه قسمتی میرسی که یه هلیکوپتر آتیش گرفته ، اگه با لیون برسی اونجا یه فیلمی نشون میده که خلبان هلیکوپتر کراوزر بوده . بعد میخواسته یه نفر رو نجات بده ، بعد همون بدبخت از پشت زامبی ها ریختن روی سرش و اون هم اشتباهی کراوزر رو زده ! هلیکوپتر هم سقوط میکنه و....... ادامه داستان .
حالا دیگه چطور زنده مونده خدا میدونه !

mostafa_gm
07-05-2007, 15:56
در شماره 2 به یه قسمتی میرسی که یه هلیکوپتر آتیش گرفته ، اگه با لیون برسی اونجا یه فیلمی نشون میده که خلبان هلیکوپتر کراوزر بوده . بعد میخواسته یه نفر رو نجات بده ، بعد همون بدبخت از پشت زامبی ها ریختن روی سرش و اون هم اشتباهی کراوزر رو زده ! هلیکوپتر هم سقوط میکنه و....... ادامه داستان .
اونجا رو یادمه ولی قیافه خلبان الان یادم نیست. مطمئنی همون بوده؟

Ar@m
07-05-2007, 22:37

ایول!
راست می گی!
ولی اسمش هیچوقت گفته نشد فقط وقتی صورتش یادم می یاد مطمئن می شم خود کراوزر بود
ولی این دو تا یعنی لیون و کراوزر چطوری همدیگه رو می شناختن؟
عجیبه!

Viren
08-05-2007, 02:22
سلام دوستان

کسی راهنمای فارسی بازی رو برای دانلود داره بزاره؟
ممنون میشم.

cyrus_ln
08-05-2007, 08:41
سلام دوستان

کسی راهنمای فارسی بازی رو برای دانلود داره بزاره؟
ممنون میشم.

فکر نمیکنم راهنماش جایی باشه.هر جا گیر کردی بگو بروبچ کمکت میکنن.

cyrus_ln
08-05-2007, 08:52
Reply With Quote
no

Oracle_Eldorado
08-05-2007, 12:26
ایول!
راست می گی!
ولی اسمش هیچوقت گفته نشد فقط وقتی صورتش یادم می یاد مطمئن می شم خود کراوزر بود
ولی این دو تا یعنی لیون و کراوزر چطوری همدیگه رو می شناختن؟
عجیبه!

کیف کردی ؟
در مورد شناسایی هم هر دو شون توی یک اداره پلیس کار میکردند . با هم همکار بودند .
تازه ! من خودم با کراوزر رفتیم سربازی !!!!!!!!!!!!!!!

cyrus_ln
08-05-2007, 15:28
کیف کردی ؟
در مورد شناسایی هم هر دو شون توی یک اداره پلیس کار میکردند . با هم همکار بودند .
تازه ! من خودم با کراوزر رفتیم سربازی !!!!!!!!!!!!!!!

من چقدر بی دقتم اصلا قیافش تو اویل 2 رو یادم نیست تازه 8 بار هم بازی رو تموم کردم.
حالا کجا خدمت میکردین؟؟ :31:

Oracle_Eldorado
08-05-2007, 17:44
من چقدر بی دقتم اصلا قیافش تو اویل 2 رو یادم نیست تازه 8 بار هم بازی رو تموم کردم.
حالا کجا خدمت میکردین؟؟
چاله میدون !

cyrus_ln
08-05-2007, 17:54
چاله میدون !

چه جالب چون من وleon هم اونجاخدمت می کردیم.

mostafa_gm
09-05-2007, 07:10
چه جالب چون من وleon هم اونجاخدمت می کردیم.
پس منو باید بشناسی. Chris هستم. البته اون موقع سرگروهبان بودم!

Oracle_Eldorado
09-05-2007, 12:56
منم يه لحظه به Oracle بودن خودم شك كردم !
كسي اينجا وسكر نيست ؟ ( اگه نيست منم ديگه ! )
دوستان تا اخطار نخورديم بهتره بحث سربازي رو تموم كنيم و به بحث اصلي تاپيك برگرديم !!!!!!

cyrus_ln
09-05-2007, 13:47
منم يه لحظه به Oracle بودن خودم شك كردم !
كسي اينجا وسكر نيست ؟ ( اگه نيست منم ديگه ! )
دوستان تا اخطار نخورديم بهتره بحث سربازي رو تموم كنيم و به بحث اصلي تاپيك برگرديم !!!!!!

پس منم کارلوس هستم. :31:

موافقم بحث شیرین سربازی رو تموم کنیم.

Hossein_Chester
30-07-2007, 11:11
آقا من یه جای اویل 3 گیر کردم. تو یه پارک بودم یه کارایی کردم که آب حوض خالی شد.بعد ته حوض یه در بود که از فاضلاب سر در میاری .ارز اون طرف فاضلاب یه نردبونه میری بالا از یه قبرستان سر در میاری یه میله بهت میده
نمیدونم اون میله هرو چیکار کنم.

mohsen_djd2
26-09-2007, 23:50
میخواستم بدونم چطوری بازی رو سیو کنم
پای هر ماشین تایپ که میرم میگه برای سیو کردن ink robin نیاز داری
ممنون

Ar@m
27-09-2007, 05:18
شما باید ink robin رو از جاهای مختلف بازی برداری یا از داخل صندوق و وقتی می خوای بازی رو سیو کنی حتما توی لیست اجزایی باشن که همون موقع همراهت هستن اونوقت بازی سیو می شه

Ali Pacino
27-09-2007, 11:26
آقا من یه جای اویل 3 گیر کردم. تو یه پارک بودم یه کارایی کردم که آب حوض خالی شد.بعد ته حوض یه در بود که از فاضلاب سر در میاری .ارز اون طرف فاضلاب یه نردبونه میری بالا از یه قبرستان سر در میاری یه میله بهت میده
نمیدونم اون میله هرو چیکار کنم.
این بازی رو فکر کنم 3 یا 4 سال پیش تموم کردم ولی هنوز یه جاهاییش رو خوب یادمه
دوستان به همتون توصیه می کنم خودتون بازی رو تموم کنید کیف ای ن بازی ها تو همینه اگه می خواهید تو ذهنتون موندگار بشه ولی اگه بخواین فقط بازی رو تموم کنید راه خوبی هست ولی خودتون هم خلاقیت داشته باشین:31:
یه شومینه هست که با فندک آتیشش می زنی بعد یه سوراخ پیدا میشه اینجاست که میله رو استفاده می کنی و وارد می شی:10:

MOHAMMAD2010
27-09-2007, 12:22
من حدودا 4 سال پیش اینو با Ps تموم کردم

mohsen_djd2
28-09-2007, 11:07
باطری واسه آساسنسور رو از کجا گیر بیارم

AidinSniper
08-10-2007, 12:16
عرض ادب

محسن جان همه رو که داري از بچه ها مي پرسي داداش... فايده نداره که. اين بازي دو تا عامل داره که دلچسبش مي کنه. يکي معماهاشه، يکي هم جراتيه که بايد جاهاي ترسناک به خرج بدي.

يا علي

S A M
08-10-2007, 20:37
اگه خودت بري بقيه بازي ها رو هم خودت ميري
منم اولا همين جوري بودم

leon scott kendy
09-10-2007, 11:39
اقا داری این بازی رو رو کامپیوتر بازی می کنی خیلی به نظرمن سخته حاجی کسی رمزهای کامپیوترش رو داره

من نسخه فارسی رو برای کامپیوتر گرفتم ولی با کی برد خیلی سخته اصلا نمیشه جلو رفت یادش بخیر یه رمز بود می زدی بازی همون جایی که شروع شد تموم می شد وای رمز گیم شارک بود ولی یک بار بیشتر عمل نکرد نمی دونم چرا ولی خدا وکیلی خیلی قشنگه آقا من می خواهم چند نفر با هم جمع بشیم بشینم اول 2 دو تموم کنیم میشه
اویل 2 رو باید چهار بار تموم کرد تا تموم بشه دیگه درسته اگه کسی هست خبر بده تا با هم تموم کنیم

Maggy_P
09-10-2007, 11:52
اقا داری این بازی رو رو کامپیوتر بازی می کنی خیلی به نظرمن سخته حاجی کسی رمزهای کامپیوترش رو داره

من نسخه فارسی رو برای کامپیوتر گرفتم ولی با کی برد خیلی سخته اصلا نمیشه جلو رفت یادش بخیر یه رمز بود می زدی بازی همون جایی که شروع شد تموم می شد وای رمز گیم شارک بود ولی یک بار بیشتر عمل نکرد نمی دونم چرا ولی خدا وکیلی خیلی قشنگه آقا من می خواهم چند نفر با هم جمع بشیم بشینم اول 2 دو تموم کنیم میشه
اویل 2 رو باید چهار بار تموم کرد تا تموم بشه دیگه درسته اگه کسی هست خبر بده تا با هم تموم کنیم
منظورت از تموم كردن اينه كه تا آخرش بريم ؟ مگه شما تا آخرش نرفتي ؟ اين بازي مال خيلي وقت پيشه خود من تا حالا 20 بار تا آخرش رفتم:31:

leon scott kendy
10-10-2007, 10:59
منظورت از تموم كردن اينه كه تا آخرش بريم ؟ مگه شما تا آخرش نرفتي ؟ اين بازي مال خيلي وقت پيشه خود من تا حالا 20 بار تا آخرش رفتم:31:

دوست عزیز من من م این بازی رو چندین بار تمام کردم ولی تو کامپیوترش رو یک بار هم نه می خواستم چند نفر با هم بشینیم و ببینیم کی زود تر تموم می کنه من الان فقط قسمت های این بازی رو یادم می آید مثلا همین چند وقت پیش نشستم دوباره تمومش کنم ولی خیلی جاهاش یادم رفته ولی اویل چهار رو حرفه ای هستم راستی به نظر من هم سیمز خیلی بازی قشنگی هست

redblood
10-10-2007, 14:43
ولی اویل چهار رو حرفه ای هستم راستی به نظر من هم سیمز خیلی بازی قشنگی هست

بابا نگو،اویل 4 که در برابر بقیش،البته ببخشید،کشکه!!! به نظر من که اصلا ترسناک نبود،فقط بعضی جاهاش آدم جا میخورد که اونم راه حل خودشو داشت(منظورم اون تیکه هایی که باید 5 و 6 یا 1 و 3 رو بگیری)
سیمزم باهات موافقم،خیلی باحاله،با اینکه من فقط کل سری 1 رو بازی کردم و sims 2 رو اصلا بلد نیستم.
بعدشم اینجا تاپیک evil3 هست.:27: نه evil4 و sims!!!!

Maggy_P
10-10-2007, 17:50
دوست عزیز من من م این بازی رو چندین بار تمام کردم ولی تو کامپیوترش رو یک بار هم نه می خواستم چند نفر با هم بشینیم و ببینیم کی زود تر تموم می کنه من الان فقط قسمت های این بازی رو یادم می آید مثلا همین چند وقت پیش نشستم دوباره تمومش کنم ولی خیلی جاهاش یادم رفته ولی اویل چهار رو حرفه ای هستم راستی به نظر من هم سیمز خیلی بازی قشنگی هست
خوب اگه اينطوريه كه من از همتون زود تر تموم ميكنم :21: چون يه راهي بلدم كه كمتر از نيم ساعت بازي رو تا آخرش برم :27:

Maggy_P
10-10-2007, 17:51
در ضمن يادم رفت بگم كه سيمز هم بازيه خيلي خوبيه اما به پاي اويل نيمرسه اين جا هم جاش نبود!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

redblood
10-10-2007, 20:44
چرا همه میگین سخته؟من هرچی اویل بوده رو pc رفتم.خیلی هم حال داد.ولی خوب جای مانورش از پلی استیشن خیلی کمتره.مثلا خودم یه جای بازی 3 یه مدت هی اشتباه میکردم.اون اولاش که به یه جا میرسی که باید با فندک زنجیری که به در بسته شده بسوزونی و یکدفعه چوبای سمت چپت میشکنه و کلی زامبی میاد به سمتت.من هر سری خواستم زامبی ها رو با شلیک به بشکه نفت اون کنار بکشم خودم رفتم هوا!!!!
آخر سرم همشونو با تفنگ کشتم.

Shadow of Destiny
11-10-2007, 00:39
فقط میخواستم بگم که یادش بخیر. چه خاطراتی که ازش ندارم...
هر وقت بهش فکر می کنم یه حس nostalgic بهم دست می ده.. هی...

منظورم Resident Evil: Nemesis هستش..

leon scott kendy
11-10-2007, 10:44
سلام دوستان انگار اومدم اینجا حرف سیمز و اویل چهار رو راه انداختم
آقا اویل چهار که خیلی آسونه بزای همین زود تمومش می کنم زودتر از اویل 2 ولی اویل 2 سختره
وای نگو سیمز که دلم می خواد برم بازی کنم

leon scott kendy
11-10-2007, 10:48
خوب اگه اينطوريه كه من از همتون زود تر تموم ميكنم :21: چون يه راهي بلدم كه كمتر از نيم ساعت بازي رو تا آخرش برم :27:

چه جوری تمومش می کنی

من گفتم همون موقع که بازی شروع شد ار2 و ال2 و ار1و ال1 رو گرفتم بازی تموم شد بعد می گی نیم ساعته خوب من بازی رو 45 دقیقه ای تموم می کنم سریع بازی می کنم

تو چه جوری کمتر از نیم ساعت آقا ناراحت نشی من یه چیزی گفتم ولی بی خیال

leon scott kendy
11-10-2007, 10:52
راستی کی اویل 5 رو دیده من فقط چند تا عکس دیدم چه جوری اصلا داستانش چیه کسی می دونه
برای چه دستگاهی هست دوستان

Maggy_P
11-10-2007, 13:28
راستی کی اویل 5 رو دیده من فقط چند تا عکس دیدم چه جوری اصلا داستانش چیه کسی می دونه
همه ي اين سوالات رو ميتونيد از قسمت اخبار بازي ها بگيريد

Maggy_P
11-10-2007, 13:31
چه جوری تمومش می کنی

من گفتم همون موقع که بازی شروع شد ار2 و ال2 و ار1و ال1 رو گرفتم بازی تموم شد بعد می گی نیم ساعته خوب من بازی رو 45 دقیقه ای تموم می کنم سریع بازی می کنم

نه من بدون رمز ميرم آقا :21:

cyrus_ln
11-10-2007, 13:51
چه جوری تمومش می کنی

امکان نداره تو 45 دقیقه تموم بشه.
بنده که در امر اویل 3 پیشکسوت هستم (نزدیک 30 بار این بازی رو رفتم) رکوردم 1 ساعت و 25 دقیقه هست.

redblood
12-10-2007, 17:25

میتونی از لینکی که تو امضام هست بری تو تاپیک اویل 5.اخبار بروز اونجاست.

Maggy_P
12-10-2007, 20:49
امکان نداره تو 45 دقیقه تموم بشه.
بنده که در امر اویل 3 پیشکسوت هستم (نزدیک 30 بار این بازی رو رفتم) رکوردم 1 ساعت و 25 دقیقه هست.
آره اگه نخواي تقلب كني من خودم ركوردم 1 ساعت و 14 دقيقس اما من تقلب ميكنم البته نه با كد و اين حرفا حدود 20 دقيقه بازي بيشتر طول نميكشه!:21:

leon scott kendy
14-10-2007, 11:11
بابا من می گم اویل 3 فقط با رمز غوله جلوت خم و راست میشه میگه غلط کردم ولم کن بعدم ما با ار پیچی می افتیم دنبالش اون هم در میره فقط همین قسمت ها
بعدشم اگه بخواهیم که بودن رمز تموم کنیم که آره طول می کشه بیشتر از یک ساعت بزارید این جمعه بیاد ببینم چند ساعته تموم می کنم

AidinSniper
14-10-2007, 19:07
سلام

من کمک نياز دارم. توي برج ساعت، اون جعبه موزيکه رو تنظيم کردم که آهنگ رو عين خودش بزنه. منها يه در پايين هست که خداي زمان روش يه چيزي نوشته، اونو نمي تونم باز کنم. همه جا رو هم گشتم، کسي مي تونه کمکم کنه؟

پيشاپيش ممنون

Maggy_P
14-10-2007, 19:21
سلام

من کمک نياز دارم. توي برج ساعت، اون جعبه موزيکه رو تنظيم کردم که آهنگ رو عين خودش بزنه. منها يه در پايين هست که خداي زمان روش يه چيزي نوشته، اونو نمي تونم باز کنم. همه جا رو هم گشتم، کسي مي تونه کمکم کنه؟

پيشاپيش ممنون
شما بايد همون كليدي كه از برج بدست آوردي با يه كليد كوچيك كه بايد باهات باشه تركيب كني تا كليد اون اتاق درست بشه :46:

AidinSniper
15-10-2007, 07:51
شما بايد همون كليدي كه از برج بدست آوردي با يه كليد كوچيك كه بايد باهات باشه تركيب كني تا كليد اون اتاق درست بشه :46:

----------

عرض ادب

ممنون از راهنمائيتون. کليد کوچيک ندارم. از کجا بايد برش مي داشتم؟ من عادت دارم هر اتاقي رو که مي رم مي گردم. نمي دونم کجا رو نگشتم که الان کليد رو ندارم... خيلي داغ کردم سر اين يه تيکه بازي.

يا علي

leon scott kendy
15-10-2007, 11:42
سلام کسی هست اینجا رمز اویل 3 فارسی رو داشته باشه
راستی کسی هست اویل 2 رو برای کامپیوتر بدونه کجا می فروشد

soliman
15-10-2007, 13:30

در مورد اویل سه باید بگ که فارسی یا انگلیسی فرق نمی کنه هر ترینر بگیری کار میکنه.
اویل 2 هم اگر تونستی سی دی PLAY STATION را بخر و بعد به وسیله امولاتور PS1 اجراش کن . من خودم این بازی را اینجوری روی کامپیوترم اجرا کردم و خیلی هم جالب بود.

redblood
15-10-2007, 14:59

شما که گفتی بی رمز و ترینر میری !!:20:

redblood
15-10-2007, 15:01
در مورد اویل سه باید بگ که فارسی یا انگلیسی فرق نمی کنه هر ترینر بگیری کار میکنه.
اویل 2 هم اگر تونستی سی دی PLAY STATION را بخر و بعد به وسیله امولاتور PS1 اجراش کن . من خودم این بازی را اینجوری روی کامپیوترم اجرا کردم و خیلی هم جالب بود.

soliman جان سلام.امولاتور PS1 و PS2 رو از کجا میشه دانلود کرد؟تو خود سایت هست؟

Maggy_P
15-10-2007, 19:47
soliman جان سلام.امولاتور PS1 و PS2 رو از کجا میشه دانلود کرد؟تو خود سایت هست؟
آره برو اينجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Maggy_P
15-10-2007, 19:48
درضمن خوبي بازي اويل با امولاتور اينه كه دموهاش سر جاشه !
آخه براي Pc دموها رو معمولا حذف ميكنن. مخصوصا اويل 2 رو

redblood
15-10-2007, 20:34
ممنونم مگی جان.فعلا امولاتر Ps1 رو ریختم.آخه علیرضا جان بهم دیروز گفت که اویل 1 رو برام فرستاده.خوداییش خیلی پسر باحالیه.جاش خیلی خالیه.

Maggy_P
15-10-2007, 21:30
ممنونم مگی جان.فعلا امولاتر Ps1 رو ریختم.آخه علیرضا جان بهم دیروز گفت که اویل 1 رو برام فرستاده.خوداییش خیلی پسر باحالیه.جاش خیلی خالیه.
بله جاي ايشون خاليه
خواهش هم ميشه!:46:

leon scott kendy
16-10-2007, 12:06
:21:راستی اویل یک خیلی سخته من که نمی دونم باید همون اول دم پیا نو چی کار کنم ولی آسون هم هست ببخشید کسی اوییییییییییییللللللللللل لللللل 2 داررررررررررررررررررررررر ررررره یا نههههههههههههههههههههه

الووووووووووووووو

Oracle_Eldorado
16-10-2007, 12:37
راستی اویل یک خیلی سخته من که نمی دونم باید همون اول دم پیا نو چی کار کنم ولی آسون هم هست ببخشید کسی اوییییییییییییللللللللللل لللللل 2 داررررررررررررررررررررررر ررررره یا نههههههههههههههههههههه

الووووووووووووووو

دوست عزیز من دارم . واسه چی ؟

Maggy_P
16-10-2007, 13:47
منم دارم براي چي ميخواي؟

redblood
16-10-2007, 19:59
منم دارم براي چي ميخواي؟

مگی جان یه سوال!بازی رو معمولا برای چی میخوان؟!:5:
شوخی کردم،بهت بر نخوره ها!:11::10:

Maggy_P
16-10-2007, 21:32
مگی جان یه سوال!بازی رو معمولا برای چی میخوان؟!:5:
شوخی کردم،بهت بر نخوره ها!:11::10:
آخه تعجب كردم اگه بازي نكرده باشه :18: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AidinSniper
18-10-2007, 10:01

---------------------

عرض ادب

ممنون از راهنمائيتون. کليد کوچيک ندارم. از کجا بايد برش مي داشتم؟ من عادت دارم هر اتاقي رو که مي رم مي گردم. نمي دونم کجا رو نگشتم که الان کليد رو ندارم... خيلي داغ کردم سر اين يه تيکه بازي.

يا علي

Ali Pacino
18-10-2007, 11:45
---------------------

عرض ادب

يا علي
تا جایی که من یادمه این کلیده تو هیچ اتاقی نیست زیر راه پله یه دستگاهی هست که واست آهنگ می زاره تو هم باید خوب گوش کنی و همون آهنگ رو بسازی بعدش کلید رو گرفتی با همونی که داری ترکیب می کنی بقیش حله دیگه

redblood
18-10-2007, 12:11
تا جایی که من یادمه این کلیده تو هیچ اتاقی نیست زیر راه پله یه دستگاهی هست که واست آهنگ می زاره تو هم باید خوب گوش کنی و همون آهنگ رو بسازی بعدش کلید رو گرفتی با همونی که داری ترکیب می کنی بقیش حله دیگه

تایید میشه.تو برج ساعت همونطور که آلپاچینو گفت یه دستگاهه که آهنگ میزنه.باید جعبه رو تنظیم کنی تا آهنگش مثل آهنگ اصلی بشه.وقتی اینکارو کردی کلید رو میگیری.
به همین راحتی،به همین خوشمزگی(البته این جمله دوم از طرف یه زامبی بود!)

AidinSniper
18-10-2007, 14:16
عرض ادب

آره... يادم مي رفت بعد از اينکه آهنگ رو درست مي کردم Play کنم، انتظار داشتم يه اتفاقي هم بيفته...

البته تمومش کردم. جذابه لعنتي...

دستتون درد نکنه
يا علي

leon scott kendy
19-10-2007, 19:08
شما که گفتی بی رمز و ترینر میری !!:20:

خوب دوست من می خواهم یک بار هم با رمز بازی کنم تا حالا رمز ها ی اویل 3 رو رو کامپیوتر نزدم ببینم چه جوری هست

redblood
19-10-2007, 19:15
خوب دوست من می خواهم یک بار هم با رمز بازی کنم تا حالا رمز ها ی اویل 3 رو رو کامپیوتر نزدم ببینم چه جوری هست

فکر نکنم که رمز داشته باشه.به احتمال زیاد باید ترینر باشه.بگردی پیدا میشه.

Maggy_P
20-10-2007, 14:47
ترينرش رو من دارم اگه خواستي بگو برات اپ كنم :46:

esadeghi
21-10-2007, 14:40
من تو این مرحله گیر کردم. اول با پسره رفتم واکسن گرفتم که به دختره بزنم. بعد خود دختره رفت توی یه پارک. اونجا آب یه استخر رو خالی کردم و رفتم توی یه قبرستون که توی یه خونه یه میله اهنی بهم داد. اما از اینجا به بعد رو نمی دونم چه کنم. تو نقشه دو تا در قرمز دارم اما کلید ندارم که بازشون کنم. اون میله آهنی به چه درد میخوره؟ برای روشن کردن شومینه داخل اتاق فندک رو از کجا بیارم؟

Maggy_P
21-10-2007, 15:01
من تو این مرحله گیر کردم. اول با پسره رفتم واکسن گرفتم که به دختره بزنم. بعد خود دختره رفت توی یه پارک. اونجا آب یه استخر رو خالی کردم و رفتم توی یه قبرستون که توی یه خونه یه میله اهنی بهم داد. اما از اینجا به بعد رو نمی دونم چه کنم. تو نقشه دو تا در قرمز دارم اما کلید ندارم که بازشون کنم. اون میله آهنی به چه درد میخوره؟ برای روشن کردن شومینه داخل اتاق فندک رو از کجا بیارم؟
فندك رو بايد توي صندوقت داشته باشي مگه اول بازي با فندك طناب اون در آهني رو باز نكردي؟:46:
در ضمن كليد ها رو هم پيدا ميكني اول بايد فندك بزني تا آتيش بگيره بعد با اون ميله هه آجر هارو خراب ميكنه ميره توي يه اتاق مخفي كليد هم همون جاس :46:

AKBARPARS
22-10-2007, 16:08
cd کامل resident evil : 2 و resident evil : Director's Cut _1997 و resident evil :CodeVeronica X _2001 و resident evil :Dead Aim _2003 و resident evil : Outbreak _2004 برای کامپیوتر را از کجا میتونم تهیه کنم که کل
توپ خونه و ولیعصر گشتم اما گیرم نیومد و فقط مال Playstion است جای سراق دارین . اگرم ندارین ایا با این شبیه سازای ps 1&2 میشه بازی کرد و گرافیکشون خیلی بد نیست که .

راستی اگه اینا فارسیش است بگین چون شنیدم evil 3 فارسیش هست و اینکه evil 4 فارسی رو من از پاساز ولیعصر که 100 متر پایین تراز میدان ولیعصر 1000 تومان خریدم همه فیلم ها وصدای بیسیم خوب دوبله فارسی شده بود به جز نوشتهای کاغذای روی زمین که انگلیسی بودن.

در evil 3: nemesis اگر 8 epilog عکسها را با درجه سخت تمام کنم چی میشه من هر 8 تاشو رفتم ولی هیچ مرحله یا چیز اضافه نداده
فارسی اون از کجا تهیه کردین لطفا راهنمایم کنین.

با تشکر فراوان !؟:40:

Maggy_P
22-10-2007, 16:15
cd کامل resident evil : 2 و resident evil : Director's Cut _1997 و resident evil :CodeVeronica X _2001 و resident evil :Dead Aim _2003 و resident evil : Outbreak _2004 برای کامپیوتر را از کجا میتونم تهیه کنم که کل
توپ خونه و ولیعصر گشتم اما گیرم نیومد و فقط مال Playstion است جای سراق دارین . اگرم ندارین ایا با این شبیه سازای ps 1&2 میشه بازی کرد و گرافیکشون خیلی بد نیست که .

راستی اگه اینا فارسیش است بگین چون شنیدم evil 3 فارسیش هست و اینکه evil 4 فارسی رو من از پاساز ولیعصر که 100 متر پایین تراز میدان ولیعصر 1000 تومان خریدم همه فیلم ها وصدای بیسیم خوب دوبله فارسی شده بود به جز نوشتهای کاغذای روی زمین که انگلیسی بودن.

در evil 3: nemesis اگر 8 epilog عکسها را با درجه سخت تمام کنم چی میشه من هر 8 تاشو رفتم ولی هیچ مرحله یا چیز اضافه نداده
فارسی اون از کجا تهیه کردین لطفا راهنمایم کنین.

با تشکر فراوان !؟:40:
اون سري از بازي هاي اويل رو كه شما خواستيد فقط اولي و دوميش براي PC اومده بقيه فقط مال كنسولن در ضمن سيدي هاي PS1 رو راحت ميتوني توي كامپيوتر بازي كني و مشكلي نداشته باشي اما هيچ شبيه ساز ps2 نيست كه بازي ها رو با سرعت متعادل اجرا كنه:46:.
اويل 3 فارسيش هست اما دموهاش رو حذف كردن به درد نميخوره تازه فايلاش هم انگليسيه البته من خودم توي اين سايت فايلاشو ترجمه كردم ميتوني از توي امضام بري دانلودشون كني :46:.

AKBARPARS
22-10-2007, 16:41
:20:پس evil 3 چیش فارسیه و اگه میشه جای رو که evil 2 کاملو میفروشه بگین چون من evil 2 بدون دمو از اینا که 1و2و3 شو توی 1سی دی گذاشتن بازی کردم و سوال اخریمو جواب ندادین!؟

با تشکر فراوان که سریع جواب دادین !؟:10::40:

Maggy_P
22-10-2007, 16:48
:20:پس evil 3 چیش فارسیه و اگه میشه جای رو که evil 2 کاملو میفروشه بگین چون من evil 2 بدون دمو از اینا که 1و2و3 شو توی 1سی دی گذاشتن بازی کردم و سوال اخریمو جواب ندادین!؟

با تشکر فراوان که سریع جواب دادین !؟:10::40:
اويل 3 فقط مكالمه هاي بين بازيش فارسيه همين . در مورد تهيه ي اويل 2 هم بهتره بگم كه اونو خوبه سيدي ps1 رو بگيريد و با تبديلي پلي 1 بازي كني چون تمام دموهاي اونم حذف ميكنن!!! ( اين ايرانيا نامردن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اويل 3 رو اگه 8 تاشو تموم كنيد كه هيچي نميشه اما اگه بيشتر بريد ( 10 بار بيشتر يعني در كل 18 بار!) بهت دفترچه خاطرات جيل رو ميده كه من اونو توي ترجمه ي فايل هاي اويل 2 ترجمه كردم :46:.

AKBARPARS
22-10-2007, 17:13
1 سوال دیگه Evil 3 پلی استیشن با کامپیوتر فر قی میکنه و من چند تا عکس دارم که لباسارو تو فروشگاه و چند تا جای دیگه که با خود بازی که میکنم فرق میکنه پس اینا چی!؟

با تشکر فراوان که بازم سریع جواب دادین !؟:40::11:

Maggy_P
22-10-2007, 17:18
1 سوال دیگه Evil 3 پلی استیشن با کامپیوتر فر قی میکنه و من چند تا عکس دارم که لباسارو تو فروشگاه و چند تا جای دیگه که با خود بازی که میکنم فرق میکنه پس اینا چی!؟

با تشکر فراوان که بازم سریع جواب دادین !؟:40::11:
آره كمي فرق ميكنه مثلا شما نميتوني از همون اول بازي لباساي مختلف بپوشي در حالي كه توي كامپيوتر ميشه و توي پلي استيشن بايد كليد بوتيك رو بدست بياري بري توي مغازه لباستو عوض كني و يا نميتوني از همون اول قسمت زمانيش رو بري در حالي كه توي كامپيوتر ميشه اما محتواي بازي هيچ فرقي با پلي نداره :46:

esadeghi
29-10-2007, 09:00
اونجایی که نمونه آب میخواد چطوری آهنگ رو تنظیم کنم؟

Maggy_P
29-10-2007, 14:58
مثل پازل ميمونه ديگه گروه a كه رديف اوله بايد با رديف اول نمونت مچ بشه بقيه هم به همين ترتيب
:10:

esadeghi
29-10-2007, 19:13
مثل پازل ميمونه ديگه گروه a كه رديف اوله بايد با رديف اول نمونت مچ بشه بقيه هم به همين ترتيب
:10:

خوب اینو میدونم اما چطوری؟:41:

Oracle_Eldorado
29-10-2007, 23:21
پس evil 3 چیش فارسیه و اگه میشه جای رو که evil 2 کاملو میفروشه بگین چون من evil 2 بدون دمو از اینا که 1و2و3 شو توی 1سی دی گذاشتن بازی کردم و سوال اخریمو جواب ندادین!؟

با تشکر فراوان که سریع جواب دادین !؟
دوست عزیز من 1 سیدی دارم که RE 1 , 2 , 3 داخلش هست .
RE3 که کاملا فارسی + لباس های اضافه شده هست .
RE 2 هم متاسفانه فقط Leon هست .
RE 1 هم هر 2 تا شخصیت هستند .
خواستی در خدمتم .

دوست عزیز میشه یکمی دقیقتر بگی که کجا نمونه ی آب میخواد ؟

Maggy_P
30-10-2007, 13:00
خوب اینو میدونم اما چطوری؟:41:
يعني بايد انقدر رديف A رو بچرخوني كه با رديف پايين نمونت يكسان بشه :46:

AKBARPARS
03-12-2007, 00:54
کاربرد گلهای ابی با گلدونهای سفید به هم چسبیده چیه و چطوری میشه ازشون استفاده کرد .

با تشکر !؟

mostafa_gm
03-12-2007, 07:32
کاربرد گلهای ابی با گلدونهای سفید به هم چسبیده چیه و چطوری میشه ازشون استفاده کرد .

با تشکر !؟
براي درمان مسمويت هستن يعني فقط اگه جونور زهرداري به شما حمله كنه ميتونيد ازشون استفاده كنيد. اونهايي كه تو گلدونها تكي هستند رو ميتونيد حمل كنيد و اونهايي كه تو گلدونهاي بزرگ و 2 تايي هستند رو ميتونيد همون جا استفاده كنيد.

Hossein505
04-04-2008, 15:23
دوستان من بعد از n سال زد به سرم که اویل 3 رو بازی کنم

الان به جایی رسیدم که یک آسانسور باطری میخواد و یک ترن که برای حرکت فیوز میخواد (سیم و بنزین جور کردم)
ولی کله بازی رو زیر و رو کردم ولی باطری و فیوز پیدا نکردم
لطفا کمک کنید

Oracle_Eldorado
04-04-2008, 16:25
فکر کنم توی رستوران بود .
دقیق اون قسمت رو یادم نیست .

soliman
05-04-2008, 09:15
فكر كنم باطري توي پاركينگ بود اون رو ميبايست از جلوي يه ماشين همراه ٢ تا كابل برداري.

Hossein505
05-04-2008, 10:05
از تمامی دوستان ممنون خودم پیدا کردم باطری و فیوز رو

و بازی رو هم تموم کردم با بدترین رکورد موجود با 8 ساعت !!!!!
برای بار اولم بود :2:
راستی این evil 3 مثل 2 و 4 مراحل جدید باز نمیکنه وقتی بازی رو تموم میکنی ؟
یا اینکه انقدر رکورد من بد بوده چیزی باز نکرده ؟

soliman
05-04-2008, 11:21
چرا يه قسمت هست كه يه تايمري شروع ميشه به كم شدن كه شما بايد قبل از تموم شدن تايمر خودتو به يه نقطه اي برسوني . اگه بتوني سريع خودتو برسوني بهت يه پولي ميدند كه باهاش اسلحه هاي خوب و بينهايت بخري. توي مسيرت هم بايد تعداد زيادي زامبي و چند باري هم نمسيس رو بكشي .حتي ممكنه ٢ تا نمسيس همزمان بهت حمله كنند. هر چه بيشتر بكشي وقت بيشتري بهت ميده.

Hossein505
05-04-2008, 16:53
چرا يه قسمت هست كه يه تايمري شروع ميشه به كم شدن كه شما بايد قبل از تموم شدن تايمر خودتو به يه نقطه اي برسوني . اگه بتوني سريع خودتو برسوني بهت يه پولي ميدند كه باهاش اسلحه هاي خوب و بينهايت بخري. توي مسيرت هم بايد تعداد زيادي زامبي و چند باري هم نمسيس رو بكشي .حتي ممكنه ٢ تا نمسيس همزمان بهت حمله كنند. هر چه بيشتر بكشي وقت بيشتري بهت ميده.

این بخشی که میگی به چه نامی در بازی هست و کجاست؟

در ضمن lk شنیدم این بازی یک نسخه دیگه داره به نام merseneris
چه فرقی داره با nemesis ?

Maggy_P
05-04-2008, 17:02
این بخشی که میگی به چه نامی در بازی هست و کجاست؟

در ضمن lk شنیدم این بازی یک نسخه دیگه داره به نام merseneris
چه فرقی داره با nemesis ?
فرقش اينه كه وقتيه

هرچقدر بيشتر زامبي بكشي امتياز بيشتري ميگري وقتتم زياد تر ميشه:10:
با اون امتياز ها هم بهت پول ميده آخر بازي اگه پولات زياد بشه ميتوني براي nemesis اسلحه بخري:5:

soliman
06-04-2008, 08:54
منم دقيقا منظورم همين قسمت بود.

bayern
28-05-2008, 18:08
سلام
اونجایی که کارلوس به دختره تو اون اتاقه که رو تخت خابیده اون واکسن رو تزریق میکنه من باید چیکار کنم .من کلید اون پارک رو ندارم از کجا باید گبرش بیارم
کمک کنید ممنون میشم

cyrus_ln
28-05-2008, 19:26
سلام
اونجایی که کارلوس به دختره تو اون اتاقه که رو تخت خابیده اون واکسن رو تزریق میکنه من باید چیکار کنم .من کلید اون پارک رو ندارم از کجا باید گبرش بیارم
کمک کنید ممنون میشم

از تو صندوق lockpic (اگه درست نوشته باشم) رو بردار قبل همون دره که کلید می خواد یه در دیگه هم هست(نزدیک همون بیمارستانه که منفجر شد) که باید با lockpic بازش کنی کلید هم توی اطاقه.

bayern
28-05-2008, 19:48
سلام cyrus_ln
من اونو که{ lockpic }گفتی تو صندق وسایلم ندارنم
چیکار کنم

cyrus_ln
28-05-2008, 20:13
lockpick اینه
من خیلی وقته بازی نکردم دقیقا یادم نیست از کجا گرفتم.

bayern
28-05-2008, 20:28
سلام cyrus_ln
میدونم میشه با این اونو باز کرد اما من اونو تو وسایلم ندارم
تا موقعی که اون دختره مریض میشه و با کارلوس بازی رو ادامه میدم تو وسایل دختره بود ولی بعد که بازی رو با کارلوس شروع میکنم و اون دارو رو میرسونم به دختره دیگه تو وسایلم اونو نمیبینم
حالا باید چیکار کنم

cyrus_ln
28-05-2008, 20:33
سلام cyrus_ln
میدونم میشه با این اونو باز کرد اما من اونو تو وسایلم ندارم
تا موقعی که اون دختره مریض میشه و با کارلوس بازی رو ادامه میدم تو وسایل دختره بود ولی بعد که بازی رو با کارلوس شروع میکنم و اون دارو رو میرسونم به دختره دیگه تو وسایلم اونو نمیبینم
حالا باید چیکار کنم

پس lockpick رو گرفتی؟
نمی دونم والا آخه نمیشه که غیب شده باشه.
اگه می خوای سیو اون قسمت رو بهت میدم.
.
.
.
.
.
.
.
من همین الان اون قسمت رو رفتم lock pick تو صندوق هست مگه این که کلا همون اول بازی نگرفته باشیش.

bayern
28-05-2008, 21:06
سلام cyrus_ln
من اونو تو مراحل قبلی داشتم که تونستم درها رو با اون باز کنم
ولی تو این مرحله ندارم
اگه سیو رو برام براری ممنون میشم
در ضمن سیو اون قسمت رو تو کجای بازی باید کپی کنم
از کمکت ممنونم

cyrus_ln
28-05-2008, 21:15
سلام(درگیر این Lock pick بودم جواب سلام ها رو یادم رفت)
از زیپ خارج کن و تو محل نصب بازی بریز
سیو شماره 9(park) رو لود کن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"

bayern
28-05-2008, 21:33
سلام(درگیر این Lock pick بودم جواب سلام ها رو یادم رفت)
از زیپ خارج کن و تو محل نصب بازی بریز
سیو شماره 9(park) رو لود کن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"

سلام
دمت گرم مشکلم حل شد
از کمکت خیلی ممنونم

cyrus_ln
28-05-2008, 21:44
سلام
دمت گرم مشکلم حل شد
از کمکت خیلی ممنونم

خواهش میکنم
قابلی نداشت.:10:

Ar@m
28-05-2008, 22:04
حالا كه مشكلت حل شد اما اون lock pic گم نشده توي جعبه هم نيست دست جيله يعني جزو وسايليه كه با خودش حمل مي كنه و اگه مي خواي بايد بازي رو قبل از مبارزه نمسيس بري كه فكر نمي كنم بخواي!!!

pejmangame
29-05-2008, 10:05
به امید موفقیتت در اویل 3

Maggy_P
30-05-2008, 17:47
ديگه اويل 3 موفقيت نميخواد به اين راحتي!:27:
واي من عاشق اين غولش بودم خيلي كنه بود!:40:
دقيقا من 47 بار اين بازي رو رفتم بدمم نمياد دوباره برم!:21:

cyrus_ln
30-05-2008, 19:17
ديگه اويل 3 موفقيت نميخواد به اين راحتي!:27:
واي من عاشق اين غولش بودم خيلي كنه بود!:40:
دقيقا من 47 بار اين بازي رو رفتم بدمم نمياد دوباره برم!:21:

همه جوره زدی رو دست من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من 30 (2 تا کم تر یا بیشتر) بار رفتم رکوردم هم 1 ساعت و 24 دقیقه بود.
رکوردت چقدر بود می خوام برم بزنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
30-05-2008, 21:44
همه جوره زدی رو دست من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من 30 (2 تا کم تر یا بیشتر) بار رفتم رکوردم هم 1 ساعت و 24 دقیقه بود.
رکوردت چقدر بود می خوام برم بزنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من توي 45 دقيقه ميتوني بزني؟:21:

cyrus_ln
30-05-2008, 22:00
من توي 45 دقيقه ميتوني بزني؟:21:

نه امکان نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زیر 1 ساعت به هیچ وجه نمی شه
حالا جدا تو 45 دقیقه تموم کردی؟
چجوری؟؟؟!!!!

Maggy_P
31-05-2008, 11:30
نه امکان نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زیر 1 ساعت به هیچ وجه نمی شه
حالا جدا تو 45 دقیقه تموم کردی؟
چجوری؟؟؟!!!!
واجب شد نصبش كنم دوباره برم يك مدرك زماني اينجا بزارم:31:
حول و حوش 45 دقيقه بود نميدونم شايدم بيشتر بود ولي به يك ساعت نميرسيد اينو مطمئنم حالا يك بار ديگه ميرم ( تا بشه 48 بار ! :دي ) از انتهاي بازي كه زمان رو مينويسه يك عكس ميزارم توي تاپيك
فقط بگم كه من معمولا از دست زامبي ها در ميرم مگر اينكه ديگه جلوم باشه راه فراري نباشه!:21:

يك سوال : اصلا ميشه اين اويلو بدون پانسمان رد كرد؟ فكر نميكنم تا حالا كسي چنين كاري كرده باشه چون نيمسيس نميزاره

Ar@m
31-05-2008, 12:37
يك سوال : اصلا ميشه اين اويلو بدون پانسمان رد كرد؟ فكر نميكنم تا حالا كسي چنين كاري كرده باشه چون نيمسيس نميزاره
بدون پانسمان؟؟؟ يعني منظورت اينه كه يه بارم زخمي نشيم؟؟؟ عمرا

Maggy_P
01-06-2008, 10:35
بدون پانسمان؟؟؟ يعني منظورت اينه كه يه بارم زخمي نشيم؟؟؟ عمرا
آره منم همينو ميگم چون مثلا توي اويل 2 من 4 يا 5 بار بدون اينكه حتي يدونه پانسمان مصرف كنم رفتم ( از 25 دور بازي!:18: ) ولي اين اويل اصلا نميشه چه بخواي چه نخواي كتكه رو از نيمسيس خوردي:31:

hassanmirabi
01-06-2008, 12:12
ذوستان غزيز بايذ به سمع و نظرتون برسونم كه بنده اويل 3 را بذون استفاذه از پانسمان (به قول شما) تموم كردم.در مبارزه با نمسيس مهمترين اصل اينه كه شما سره جاتون وا نيستيد و مدام در خال تغييد مكان باشيد.با اين روش ميتونيد بدون دريافت حتي يه ضربه حسابشو برسيد

Maggy_P
01-06-2008, 12:16
ذوستان غزيز بايذ به سمع و نظرتون برسونم كه بنده اويل 3 را بذون استفاذه از پانسمان (به قول شما) تموم كردم.در مبارزه با نمسيس مهمترين اصل اينه كه شما سره جاتون وا نيستيد و مدام در خال تغييد مكان باشيد.با اين روش ميتونيد بدون دريافت حتي يه ضربه حسابشو برسيد
نه بابا!:18:
اصلا نميشه امكان نداره

منم اين كارو ميكنم ولي بازم ازش كتك ميخورم:41:
مشكل اينجاست كه انقدر تند ميدوه كه زود بهت ميرسه و در نتيجه جاخالي دادن معنا نداره
شما مطمئني؟

cyrus_ln
02-06-2008, 12:56
من از دست همه ی نمسیس ها و زامبی ها(یعنی از دست هر چی که بشه در رفت در میرم غیر از یکی دو تا نمسیس که نمیشه در رفت) در میرم ولی بازم زیر یه ساعت نمیشه.

Maggy_P
02-06-2008, 13:42
من از دست همه ی نمسیس ها و زامبی ها(یعنی از دست هر چی که بشه در رفت در میرم غیر از یکی دو تا نمسیس که نمیشه در رفت) در میرم ولی بازم زیر یه ساعت نمیشه.
نميدونم والا پس چرا براي من ميشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا يك بار ديگه برم ببينم شايد اونجا من چشمام اشتباه ديده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soliman
03-06-2008, 00:54
بدون پانسمان !
کی میتونه از دست کتکهای این نمسیس نجات پیدا کنه خصوصا اون اخریاش که خیلی خشن میشه و یه چیزی شبیه شلاق از بدنش بیرون میاد.

Maggy_P
03-06-2008, 10:22
بدون پانسمان !
کی میتونه از دست کتکهای این نمسیس نجات پیدا کنه خصوصا اون اخریاش که خیلی خشن میشه و یه چیزی شبیه شلاق از بدنش بیرون میاد.
آره مثل اينكه رگاشه :18:

گاهي اوقات ميگيردت 3 يا 4 بار محكم ميكوبتت زمين:27:

يك سوال شماها بيشتر با انتهاي A ميريد يا انتهاي B ؟:13:

Ar@m
03-06-2008, 11:37
من A و B نمي زنم!
همونجا مي ايستم زمانش تموم شه بعدشم در مي رم!!!
توي شهر وقتي دنبالم مي كنه خيلي كيف داره!

pedram_sad
03-06-2008, 15:10
اون nemesis لعنتي يك از بدترين و اذيت كننده ترين Boss هايي بود كه من افتخار اشنايي باهاشون رو داشتم
يادش بخير حدود 9 سال پيش كه اين بازي اومد بيرون وقتي تمومش كردم
هر وقت اين nemesis رو جايي ميديدم يا عكسي مطلبي چيزي
نا خود اگاه ياد اون تكه معروف S.t.a.r.s گفتنش مي افتادم
خدايش فوق العاده سخت و ترسناك بود زمان خودش

Maggy_P
03-06-2008, 16:59
من A و B نمي زنم!
همونجا مي ايستم زمانش تموم شه بعدشم در مي رم!!!
توي شهر وقتي دنبالم مي كنه خيلي كيف داره!
منظورت چيه ؟:18:

من منظورم اينه كه با كدوم پايانش ميري؟ پايان A يا پايان B ؟:31:

MILIN3M
03-06-2008, 17:18
اون nemesis لعنتي يك از بدترين و اذيت كننده ترين Boss هايي بود كه من افتخار اشنايي باهاشون رو داشتم
يادش بخير حدود 9 سال پيش كه اين بازي اومد بيرون وقتي تمومش كردم
هر وقت اين nemesis رو جايي ميديدم يا عكسي مطلبي چيزي
نا خود اگاه ياد اون تكه معروف S.t.a.r.s گفتنش مي افتادم
خدايش فوق العاده سخت و ترسناك بود زمان خودش
اوه پسر گفتی. منم اولین بار بچه بودم بازیش کردم.پسر اونجا که جیل اولین بار میبینش..من اصلا انتظار همچین نکبتیو نداشتم..............حالا گزینه اومده A یاB.... من چه میدونم چی نوشته... حالا شده بود عین کارتون رودرانر..اون بدو .. من بدو.......با اون مشتاش.. هیم میگفت استارز.........یا تو اون قطار که راش مینداختی میومد. اوایل میکشتمش بعدا فهمیدا از در اگه درجا خارج شی رفیقت خفتش میکنه:21: نامردی رو داری

Ar@m
03-06-2008, 17:32

:31:
فكر كردم حالتهايي رو مي گي كه موقع اومدن نمسيس مي شه انتخاب كرد!!!!

hassanmirabi
05-06-2008, 16:36
استراتژی کار اینه حدود ده قدم که از نمسیس دور شدید (اگه بیشتر دور بشید بیفایدس چون به طرفتون میدوه) میتونید حدودا 3 بار با شات گان یا نارنجک انداز دستی بهش شلیک کنید.بعد دوباره 5-6 قدم (که با فاصله ی قبلی که از شما داره روی هم بشه 10 قدم) دور بشد و بازم بهش شلیک کنید و این پروسه رو همین جر تکرار کنید تا از پا در بیاد و برای اولین بار بیفته زمین.در این موقع بهش نزدیک بشید و آماده برای جا خالی دادن باشید (این نکته خیلی مهمه که وقتی افتاده زمین باید حتما بهش نزدیک باشید اگه دور باشید وقتی که بلند میشه و فریاد میکشه به سرعت به طرفتون میدوه و ضربه میزنه که جا خالی دادن از این ضربش خیلی سخته) بعد از جا خالی دادن دو باره پروسه ی 10 قدم رو تکرار کنید تا کاملا از پا در بیاد

Maggy_P
06-06-2008, 11:37
استراتژی کار اینه حدود ده قدم که از نمسیس دور شدید (اگه بیشتر دور بشید بیفایدس چون به طرفتون میدوه) میتونید حدودا 3 بار با شات گان یا نارنجک انداز دستی بهش شلیک کنید.بعد دوباره 5-6 قدم (که با فاصله ی قبلی که از شما داره روی هم بشه 10 قدم) دور بشد و بازم بهش شلیک کنید و این پروسه رو همین جر تکرار کنید تا از پا در بیاد و برای اولین بار بیفته زمین.در این موقع بهش نزدیک بشید و آماده برای جا خالی دادن باشید (این نکته خیلی مهمه که وقتی افتاده زمین باید حتما بهش نزدیک باشید اگه دور باشید وقتی که بلند میشه و فریاد میکشه به سرعت به طرفتون میدوه و ضربه میزنه که جا خالی دادن از این ضربش خیلی سخته) بعد از جا خالی دادن دو باره پروسه ی 10 قدم رو تکرار کنید تا کاملا از پا در بیاد
خوب اين درست ولي با كدوم دكمه ها جاخالي ميده؟ چون منم هميشه از نزديك ميزنمش ولي باز از روي زمين بلندم ميكنه!:18:
البته يك جوري ميشه رفت اونم اينكه اون اسلحه گندهه رو خريده باشي ( همون كه قدش هم اندازه ي جيله )
اونوقت ميشه با بدون پانسمان راحت ردش كرد چون با 2 تا از تير اونا نيميسي روي زمين ولو ميشه!:27:

cyrus_ln
06-06-2008, 11:40
خوب اين درست ولي با كدوم دكمه ها جاخالي ميده؟ چون منم هميشه از نزديك ميزنمش ولي باز از روي زمين بلندم ميكنه!:18:
البته يك جوري ميشه رفت اونم اينكه اون اسلحه گندهه رو خريده باشي ( همون كه قدش هم اندازه ي جيله )
اونوقت ميشه با بدون پانسمان راحت ردش كرد چون با 2 تا از تير اونا نيميسي روي زمين ولو ميشه!:27:

تو یکی از اون کتابهایی(یه قرمز یه آبی) که همراه جیل هست نوشته چه جوری میشه جاخالی داد.

Maggy_P
06-06-2008, 11:48
تو یکی از اون کتابهایی(یه قرمز یه آبی) که همراه جیل هست نوشته چه جوری میشه جاخالی داد.
آره ميدونم اتفاقا اون كتابه رو منم خوندم جلوي زامبيها ميشه ولي جلوي نيمسيس فقط گاهي اوقات جواب ميده:31:

MILIN3M
06-06-2008, 12:04
آره ميدونم اتفاقا اون كتابه رو منم خوندم جلوي زامبيها ميشه ولي جلوي نيمسيس فقط گاهي اوقات جواب ميده:31:
چرا میشه ولی شانسیه.. من یادمه از دست مشتاش یا ارپیچیش چند دفعه جاخالی دادم:46:

Maggy_P
06-06-2008, 12:33
چرا میشه ولی شانسیه.. من یادمه از دست مشتاش یا ارپیچیش چند دفعه جاخالی دادم:46:
خوب منم دارم ميگم شانسيه
هميشه نميشه در رفت از دستش

ولي اگه اون R Loncher (كه به احتمال 99 درصد اسمشم اشتباه نوشتم! :دي) رو داشته باشيم خيييلي راحت ميشه بدون پانسمان ردش كرد ولي براي خريد اين اسلحه بايد مايه دار باشي! من كه نيستم! :دي

MILIN3M
06-06-2008, 13:30
خوب منم دارم ميگم شانسيه
هميشه نميشه در رفت از دستش

ولي اگه اون R Loncher (كه به احتمال 99 درصد اسمشم اشتباه نوشتم! :دي) رو داشته باشيم خيييلي راحت ميشه بدون پانسمان ردش كرد ولي براي خريد اين اسلحه بايد مايه دار باشي! من كه نيستم! :دي
rocket luncher
داشته باشی با دوتیر کارش تمومه...............برای مایه دار شدنم تو بازی باید تا هندوستان بری:31:یعنی بیچارت میکنن...تو بازی های ترسناک.. این نمسیس خدایش از همشون ترسناک تره و یهو مثلا داری از ارتفاع 500متری میپره جلوت جوری که...:27:........اویل دو هم یادش بخیر چه ملجرایی داشتیم سرش

Maggy_P
07-06-2008, 21:33

كسي نميخواد بگه از كدوم پايانش بيشتر خوشش مياد؟

من كه خودم پايان B رو بيشتر ميپسندم :31:
اگر آدم بخواد ركرد بزنه بهتره از اين پايان بره

cyrus_ln
07-06-2008, 21:44
كسي نميخواد بگه از كدوم پايانش بيشتر خوشش مياد؟

من كه خودم پايان B رو بيشتر ميپسندم :31:
اگر آدم بخواد ركرد بزنه بهتره از اين پايان بره

من معمولا اون هلیکوپتری رو که چیز (اسمش یادم رفته) توشه رو می فرستم هوا
حالا نمی دونم A میشه یا B

soliman
07-06-2008, 23:42
من که با هر دو پایانش تمومش کردم.

Maggy_P
08-06-2008, 09:03
من که با هر دو پایانش تمومش کردم.

بله منم همين طور ولي من پايان باري رو دوست دارم:31:

من معمولا اون هلیکوپتری رو که چیز (اسمش یادم رفته) توشه رو می فرستم هوا
حالا نمی دونم A میشه یا B

نكنه منظورت نيكلايه:31:
من از اون متنفرم منم خوشم مياد هلكوپترشو بفرستم رو هوا! :دي
پس شما هم با پايان باري ميري:10:

cyrus_ln
08-06-2008, 18:18
نكنه منظورت نيكلايه:31:
من از اون متنفرم منم خوشم مياد هلكوپترشو بفرستم رو هوا! :دي
پس شما هم با پايان باري ميري:10:

آره
همونه
نیکولایه.

soliman
08-06-2008, 18:21
راستی یه سوال به نظرم رسید . این نیکلا تو یه جای دیگه هم میمیره یعنی یه چیزی اونو میکشه بالا و بعدش هم اونو میکشه . میخوام بدونم اون کی یا چی بود که نیکلای رو میکشه.

Ar@m
08-06-2008, 19:40
نه اونجا فقط ظاهرا مي ميره مثلا آخرش كه برگشت ما سورپرايز بشيم!!!!
چند جور متفاوت هم مي ميره:
- نمسيس مي كشتش
- گاراژ آتيش مي گيره
- زامبي ها مي ريزن سرش
- هلكوپتر منفجر مي شه

Maggy_P
08-06-2008, 21:39
نه اونجا فقط ظاهرا مي ميره مثلا آخرش كه برگشت ما سورپرايز بشيم!!!!
چند جور متفاوت هم مي ميره:
- نمسيس مي كشتش
- گاراژ آتيش مي گيره
- زامبي ها مي ريزن سرش
- هلكوپتر منفجر مي شه
آره راست ميگي من يكي نفهميدم كه توي اون گاراژه چطوري فرار كرد:27:
يا حتي اونجا كه زامبي ها ريختن توي ساختمون معلوم نشد چطوري در رفت اون طور كه دموي بازي نشون داد بايد تيكه بزرگش گوشش ميبود:18:

اين هلكوپتره هم حكايت اوناست:31:

lolipop
08-06-2008, 21:59
سلام
اون قسمتی که دو تا الماس میخواد تا در باز بشه من یکیش که ابی هست گیر اوردم اما اون یکیش کجاست

Maggy_P
08-06-2008, 22:06
سلام
اون قسمتی که دو تا الماس میخواد تا در باز بشه من یکیش که ابی هست گیر اوردم اما اون یکیش کجاست

اونو ميتوي توي آفيس يا دفتر پيدا كني يا ميتوني توي زيرزمين رستوران پيداش كني
موفق باشي:10:

lolipop
09-06-2008, 00:13
سلام
واسه باز کردن در زیرزمین رستوران هم یک اهرام لازم داره که من اونهم نتونستم گیر بیارم

یک چیزی هم جلوی مجسمه ای که در ساختمان حیاط دار لازم داره که من نتونستم گیرش بیارم و یک قسمت هم که ظاهرا باید اتش را با شلنگ خاموش کنم نتونستم ویک جای که باید شومینه را روشن کنم تا عکس بالاش بسوزه و یک چیزی بده را نمیتونم رد کنم لطفا راهنمائی میکنید?

Maggy_P
09-06-2008, 08:40
سلام
واسه باز کردن در زیرزمین رستوران هم یک اهرام لازم داره که من اونهم نتونستم گیر بیارم

یک چیزی هم جلوی مجسمه ای که در ساختمان حیاط دار لازم داره که من نتونستم گیرش بیارم و یک قسمت هم که ظاهرا باید اتش را با شلنگ خاموش کنم نتونستم ویک جای که باید شومینه را روشن کنم تا عکس بالاش بسوزه و یک چیزی بده را نمیتونم رد کنم لطفا راهنمائی میکنید?
ببين طرف در پشتي رستوران يك جعبه هست كه قفل اونو با lockpin باز ميكنه و توش اهرمه
اون حالا بماند چون هنوز خيلي مونده شما بعد از سوار شدن توي اون قطاره يك آچار پيدا ميكني بعد با اون آچار بر ميگردي عقب پشت ميله ها يك جايي هست كه يك شلنگه با آچار اون شلنگه رو باز ميكني ولي شما كه هنوز به قطار نرسيدي:31:
اون شمينه نميسوزه اين كه اويل 2 نيست! :دي

Ar@m
09-06-2008, 13:34
بابا تو كه داري همه رو مي پرسي كه!!!
اينجوري بازي كردنم كيف داره؟؟؟

T O O M A J
09-06-2008, 13:59
بابا تو كه داري همه رو مي پرسي كه!!!
اينجوري بازي كردنم كيف داره؟؟؟
موافقم.یه کم تو بازی کنکاش کن.یکی از زیبایی های بازی به همین معماهاشه.:46:
البته نمی گم نپرسا.....
اگه هر چی زور زدی ونتونستی پیدا کنی ، اونوقت.:10:

lolipop
09-06-2008, 19:37
سلام
منم خیلی روی این بازی وقت گزاشتم و این ور اون ور رفتم اما حسابی گیر کردم و در ضمن من اوندری که قفله و اهرام توشه نتونستم گیر بیارم

Ar@m
09-06-2008, 19:52
ببين با يه وسيله تو قبلا يه درو كه قفل بود باز كردي ( دره مي رسيد به ساختمان معروف پليس ركون سيتي همون جايي كه براد مرد) يه سنحاق به اسم lockpic با همون مي توني در اون كمده توي رستوران رو باز كني و اهرم رو برداري احتمالا توي صندوقت رو بگردي پيداش مي كني

lolipop
09-06-2008, 23:57
ایول گیرش اوردم برم جلو ببینم کجا میرسه

این فیوز قطارو هرچه میگردم گیرش نمیارم کسی میگه کجاست?
.
.
.

hassanmirabi
15-06-2008, 13:30

من که تونستم با همون روش کتاب قرمزه جا خالی بدم:18:
در ضمن برای خرید اون اسلحه گندهه که اسمش rocket launcher هست می تونید چیت بزنید یعنی توی نسخه ی ps1 از game sharkو توی نسخه pc از ترینر استفاده کنید
چون خود اون اسلحه یه جور چیت محسوب میشه من فکر نکنم بدست آوردنش با ترینر نا مردی باشه:31:

soliman
15-06-2008, 14:08
این فیوز قطارو هرچه میگردم گیرش نمیارم کسی میگه کجاست?
دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم باید تو اون مغازه دارو فروشی باشه. همونی که باید اتیش جلوی درشو خاموش کنی و یا یه تلویزیون هم توشه که باید روشنش کنی و یه رمز ازش بدست بیاری.

lolipop
15-06-2008, 14:49
اونجارو گشتم اما نبود.

soliman
15-06-2008, 15:07
حالا یادم اومد . اون فیوز توی یکی از اتاق های نیروگاه برقه یعنی همونجایی که با اسانسور میری و باید برای اسانسورش یه باطری پیدا کنی. اونجا یه اسلحه خوب هم میتونی پیدا کنی توی کمد ها.

tosmachogh
18-08-2008, 18:53
سلام

دوستان گلم اگر لینک دانلود اویل 3 فارسی یعنی همون اویل 3 دوبله رو دارید خیلی ممنون میشم لینک قرار دهید.

پیر شی نن جون.

Maggy_P
18-08-2008, 21:41
سلام

دوستان گلم اگر لینک دانلود اویل 3 فارسی یعنی همون اویل 3 دوبله رو دارید خیلی ممنون میشم لینک قرار دهید.

پیر شی نن جون.
از من ميشنويد اين نسخه رو نه بخريد نه دانلود كنيد چون اصلا به درد نميخوره كه هيچ دمو هاش رو هم حذف كردن :27: من خودم دارم اين نسخه واقعا دوبله ي افتضاحي داره ، بهتره با همون زبان اصلي حال كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redfild
19-08-2008, 09:57
منم با مگی عزیز موافقم . دویله چندان جالبی نداره ، صداها خیلی نمایشی حرف می زنن . صدای جیل بده ، صدای کارلوس بد نیست ، صدای میخائیل جالب نیست ،صدای نیکلای افتضاحه .

تنها نکته مثبت این دوبله اینه که در صورتی که زبان انگلیسی شما جالب نباشه ، میتونید گفتگوهای بین کاراکترها رو متوجه بشید .

در مورد دموها من هر دو نسخه انگلیسی و فارسی رو که تهیه کردم ، دموها حذف شده بودن .

Öracle
19-08-2008, 10:27
خوب حالا کسی لینک دانلود مخصوص Pc این بازی رو داره ؟
یا بریم قسمت دانلود بازی درخواست بدیم ؟

soliman
19-08-2008, 11:30
اره برو اونجا حتما پیداش میکنی

Maggy_P
19-08-2008, 13:04
منم با مگی عزیز موافقم . دویله چندان جالبی نداره ، صداها خیلی نمایشی حرف می زنن . صدای جیل بده ، صدای کارلوس بد نیست ، صدای میخائیل جالب نیست ،صدای نیکلای افتضاحه .

تنها نکته مثبت این دوبله اینه که در صورتی که زبان انگلیسی شما جالب نباشه ، میتونید گفتگوهای بین کاراکترها رو متوجه بشید .

در مورد دموها من هر دو نسخه انگلیسی و فارسی رو که تهیه کردم ، دموها حذف شده بودن .
دقيقا تنها مزيتش همونه كه ميشه فهميد چي ميگن! اولين باري كه دوبلش رو بازي كردم داشتم ميمردم از خنده! :31:

ولي من نسخه ي انگليسيش رو دارم و دمو هاش سر جاشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته خيلي قديميه فكر نكنم الآن پيدا بشه

Mist
19-08-2008, 14:13
اصلا هر بازی رو ایران دوبله میکنه واقعا شاهکار میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آدم از هرچی بازیه زده میشه به خدا من یه بازی کردم دوبله شده Dead to right آگه درست نوشته باشم واقعا مسخره بود

از اون به بعد هر چی میبینم روش نوشته دوبله در میرم ولی انصافا در یه مورد شاهکار کردن جدی میگم اونم گزارش فوتبال

هدف از اینهمه سردرد عزیزان دوبله نگیرین از هر چی بازیه سیر میشین مخصوصا اویل حیفه به خدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي من نسخه ي انگليسيش رو دارم و دمو هاش سر جاشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته خيلي قديميه فكر نكنم الآن پيدا بشهمگی جان اویل باز کم نیستا مخصوصا تو این فروم فک کنم بیشتر دوستان داشته باشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
19-08-2008, 16:14
دانلود پکیج انگلیسی . تست نشده ، تضمینی هم نیست که دموها رو داشته باشه .

4 قسمت داره که با WinRar به هم متصل میشن و آرشیو رو میشه Extract کرد .
لطفا پست ويرايش بشه توي اين تاپيك لينك دانلود نزاريد
لطفا در اينجا :
تمام بازيهاي سري Resident Evil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mozhgan jan
29-08-2008, 16:33
سلام دوستان عزیز
من یه سوال درباره ی اویل 3 داشتم می شه منو راهنمایی کنید
راستش من اصن مثه شما بازی خور حرفه ای نیستم حتما شما 4 و 5 اونم تموم کردین ولیمن هنوز تو شماره ی 3 موندم .اویل 3 رو 2-3 سال پیش بازی کردم و تو یه مرحلش موندم دیگه دنبالش نرفتم و لی امسال دوباره به سرم زد و نصب کردم وبازی کردم و بازم تو همون قسمت موندم
خوشحالم این فروم پیدا کردم

اما سوالم : وقتی که وارد کارخانه می شم در یکی از اتاقها دستگاهی هست که کیفیت آ ب رو چک می کنه بعد از اینکه نمونه آی توش می ذاری می گه دستگاه تنظیم کن دستگاه سه قسمت
A B C داره ولی من نمی دونم باید هرکدوم چند بار و به چه جهتی بچرخونم
لطفا منو راهنمایی کنین

Maggy_P
29-08-2008, 17:04
سلام دوستان عزیز
من یه سوال درباره ی اویل 3 داشتم می شه منو راهنمایی کنید
راستش من اصن مثه شما بازی خور حرفه ای نیستم حتما شما 4 و 5 اونم تموم کردین ولیمن هنوز تو شماره ی 3 موندم .اویل 3 رو 2-3 سال پیش بازی کردم و تو یه مرحلش موندم دیگه دنبالش نرفتم و لی امسال دوباره به سرم زد و نصب کردم وبازی کردم و بازم تو همون قسمت موندم
خوشحالم این فروم پیدا کردم

اما سوالم : وقتی که وارد کارخانه می شم در یکی از اتاقها دستگاهی هست که کیفیت آ ب رو چک می کنه بعد از اینکه نمونه آی توش می ذاری می گه دستگاه تنظیم کن دستگاه سه قسمت
A B C داره ولی من نمی دونم باید هرکدوم چند بار و به چه جهتی بچرخونم
لطفا منو راهنمایی کنین

اون دستگاه مثل پازل ميمونه شما بايد اون 3 رديف رو طوري روبروي همديگه بچينيد كه وقتي روي همديگه قرار ميگيرن نمونه ي نشون داده شده رو بسازن :46:
خيلي آسونه اگر كمي دقت كنيد ميتونيد ردش كنيد

موفق باشيد

mozhgan jan
30-08-2008, 07:28
سلام مگی جان ممنون از راهنماییت ولی من نتونستم ردش کنم
دستگاه 4 قسمت از بالا به پایین
نمونه
A
B
C
result
می شه اگه عکسی از این قسمت داری با اون منو راهنمایی کنی

Maggy_P
30-08-2008, 09:11
سلام مگی جان ممنون از راهنماییت ولی من نتونستم ردش کنم
دستگاه 4 قسمت از بالا به پایین
نمونه
A
B
C
result
می شه اگه عکسی از این قسمت داری با اون منو راهنمایی کنی

شما بايد جوري A و B و C رو بچينيد كه وقتي روي هم ديگه قرار ميگيرن به شكل اون نمونه در بيان
شما دقيقا بگيد مشكلتون چيه تا من بهتر راهنماييتون كنم

متاسفانه روي سيستمم نصب نيست خيلي وقته ، براي همين عكسي چيزي ندارم:10:

mozhgan jan
30-08-2008, 09:30
تصویر نمونه از 3 بخش تشکیل شده منظور شما اینه که من مثلا قسمتAرو بچرخونم تا با یه تکه ازاون نمونه یکی بشه
در مورد B , c همین طور

سعی می کنم خودم یه عکس بذارم شاید اون جوری بهتر بتونم سوالمو بگم .

بازم ممنون از لطف و راهنماییت

mozhgan jan
01-09-2008, 17:56
مگی جان یلام ممنون ازراهنماییت من یه اشتباه مضحکی در مورد تنظیم دستگاه کیفیت آب می کردم که واقعا
خنده دار بود اونجا رو رد کردم بازیم بلافاصله تموم کردم واقعا زات ممنونم منو از شر یه معمای حل نشده خلاص کردی
بازیو که تموم کردم یه فایل تو بخش epilogue اضافه شد الیته هنوز جای 7 تا فایل خالیه باید هفت بار دیگه ام بازیو تموم کنم نا پر بشه ؟

من می خوام بقیه بازی های سری اویل بگیرم سایت فروش بازی می شناسی که بتونم همه رو از اونجا یخرم

در ضمن می تونی تو سبک بازی اویل چند تا بازی بهم معرفی کنی .

Maggy_P
01-09-2008, 18:21
مگی جان سلام ممنون ازراهنماییت من یه اشتباه مضحکی در مورد تنظیم دستگاه کیفیت آب می کردم که واقعا
خنده دار بود اونجا رو رد کردم بازیم بلافاصله تموم کردم واقعا ازت ممنونم منو از شر یه معمای حل نشده خلاص کردی
بازیو که تموم کردم یه فایل تو بخش epilogue اضافه شد الیته هنوز جای 7 تا فایل خالیه باید هفت بار دیگه ام بازیو تموم کنم نا پر بشه ؟

من می خوام بقیه بازی های سری اویل بگیرم سایت فروش بازی می شناسی که بتونم همه رو از اونجا بخرم

در ضمن می تونی تو سبک بازی اویل چند تا بازی بهم معرفی کنی .
خواهش ميكنم

بله اگر هفت بار با سختش بريد اونا هم آزاد ميشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فروشگاه P30World اويل 4 رو داره

براي معرفي هم اينجا مطرح كن :

>>>>>>درخواست معرفي بازيها فقط اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

huggy
11-12-2008, 14:56
سلام ، من تو بازی اویل 3 گیر کردم .

من اونجایی هستم که با اون آقاهه که اسمش کارلوسه با نیمیس میجنگیم ! ( توی یه رستوران )

اونجا یه فیز هستش و یه در روی زمین و یه کپسول گاز در حال نشت .

اون در رو زمینه قفله ! چی کار کنم که باز شه ؟؟؟

Ar@m
11-12-2008, 15:55
يه كمد هست نزديك در خروجي تو همون رستوران كه توش يه ميله است
در كمد رو با lockpic باز كن ميله هه رو بردار
اون كپسول در حال نشت هم جزو داستان بازيه كاري نمي خواد باهاش بكني

huggy
14-12-2008, 15:04
سلام دوستان ، من دوباره تو اویل گیر کردم !! من اونجایی هستم که برای قطار یه رو غن باید پیدا کنم و با یه چیز دیگه مخلوط کنم . تو یه اتاقی هستم ( قبلش یه آتیش رو خاموش کردم ) که توش یه کامپیوتر هیت و پسور میخواد . پسوردش رو کسی میدونه چیه ؟؟؟

huggy
14-12-2008, 15:36
میدونم که یه نوشته تو اون تبلیغات هستش ! ولی کدومه ؟؟؟ همه رو زدم .

lindows
14-12-2008, 16:38

خيلي وقت پيش بازي كردم - اون هم چندين بار

فكر كنم پسورد umbrella باشه

Oracle_Eldorado
14-12-2008, 18:31

اونی که زنه توی تبلیغ بهش اشاره میکنه . :46:

huggy
14-12-2008, 19:20
منظورتون in store now هست ؟ این کلمه رو زدم ولی آخراش دیگه جا نمیشه . in store n فقط جا میشه !!!!

huggy
14-12-2008, 19:33

Maggy_P
14-12-2008, 19:43
ADRAVIL رو بايد بزنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huggy
14-12-2008, 20:36
متاسفانه ADRAVIL وin store now و umbrella هم نیست . :9::24:

Maggy_P
14-12-2008, 20:46
متاسفانه ADRAVIL وin store now و umbrella هم نیست . :9::24:
چرا ، امكان نداره
همون ADRAVIL بايد باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 48 بار اين بازي رو رفتم همشو از حفظم
البته توي هر بار اون صفحه تغيير ميكنه ( در كل سه صفحه ي متفاوت داره )
دقت كنيد كه درست بنويسيد ، شك ندارم كه همونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ar@m
14-12-2008, 20:58
متاسفانه adravil وin store now و umbrella هم نیست . :9::24:

چرا ، امكان نداره
همون adravil بايد باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 48 بار اين بازي رو رفتم همشو از حفظم
البته توي هر بار اون صفحه تغيير ميكنه ( در كل سه صفحه ي متفاوت داره )
دقت كنيد كه درست بنويسيد ، شك ندارم كه همونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا یه کلمه ی دیگه غیر از adravil هم هست دیروز بازیش کردم ولی یادم نمی یاد
گنده نوشته دیگه با s هم شروع می شه

Maggy_P
14-12-2008, 21:03
چرا یه کلمه ی دیگه غیر از adravil هم هست دیروز بازیش کردم ولی یادم نمی یاد
گنده نوشته دیگه با s هم شروع می شه
خب منم ميگم! بستگي داره چه تبليغي نشون بده :31:
هر تبليغي رمز عبورش فرق ميكنه

ولي اين adravil هست

Ar@m
14-12-2008, 21:03
یکی از این سه تاست:
Aquacure
safsprin
adravil

huggy
14-12-2008, 21:17
خب منم ميگم! بستگي داره چه تبليغي نشون بده :31:
هر تبليغي رمز عبورش فرق ميكنه

ولي اين adravil هست

من درست میزنم ولی این پسورد عمل نمیکنه

Maggy_P
14-12-2008, 21:22
من درست میزنم ولی این پسورد عمل نمیکنه

خب بايد بعدش اون دكمه ي بزرگ سمت راست رو بزنيد
ميزنيد ديگه؟! :13:

اگر بعدش هم ارور بده يعني اشتباهه

huggy
14-12-2008, 21:25
دستتون درد نکنه یعنی دیگه اینقدر من ...... ( کلمه Aquacure عمل کرد ) از راهنمایی هر دو تون ممنون

pejmangame
15-12-2008, 01:26
سلام

رزیدنت رو واسه پی سی گرفتم بعد دومو مینویسه farewall to my life

و همینجوری صفحه میمونه و خبری از شکستن شیشه و زامبی نیست!
چی کار کنم>؟؟

Maggy_P
15-12-2008, 09:31
سلام

چی کار کنم>؟؟
اينجا مطرح كنيد :

حل مشکلات در اجرا و نصب بازی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

huggy
16-12-2008, 19:49
سلام من تو اویل به اون جایی رسیدم که باید با کارلوس بریم دارو پیدا کنیم ، یه ترینر پیدا کردم ولی با کارلوس کار نمیکنه .

اگه میشه یه ترینر خوب برام بزارید . ممنون میشم .

Maggy_P
16-12-2008, 21:25
سلام من تو اویل به اون جایی رسیدم که باید با کارلوس بریم دارو پیدا کنیم ، یه ترینر پیدا کردم ولی با کارلوس کار نمیکنه .

اگه میشه یه ترینر خوب برام بزارید . ممنون میشم .
كلا ترينر هايي كه براي رزيدنت اويل 3 هست ، براي كارلوس كار نميكنن !
+
اويل كه با ترينر حال نميده! بدون ترينر هم خيلي آسونه :46:

huggy
16-12-2008, 21:27
آخه کارلوس خیلی بی عرضسس !

Maggy_P
16-12-2008, 21:41
آخه کارلوس خیلی بی عرضسس !
اتفاقا كارلوس راحت تر از جيله ;)

Angel Of Darkness
17-12-2008, 17:28
اتفاقا كارلوس راحت تر از جيله ;)

تکذیب میشه

Angel Of Darkness
17-12-2008, 17:37
سلام

چی کار کنم>؟؟

سلام مشکل از همخوانی نداشتن قسمت صدا در دایرکت ایکس هست و اصلا این بازی مال xp نیست اما راه حل داره :
برو تو run بنویس dxdiag
به سربرگ Sound برو و Hardware Sound Acceleration Level تا آخر پایین بکش
مشکل حل میشه بع بازی اون به حالت اول برگردون
با بای :20:

Majid-BCom
17-12-2008, 21:29
سلام

چه جوری میشه دکمه هایی که روی کیبورد کار می کنن رو روی دسته گذاشت ؟

دسته من رو تو بازی نمیشناسه ( فکر می کنم ) دسته Xbox 360 هست !!!

Angel Of Darkness
18-12-2008, 00:16
تو بازی نمیدونم f چند میزدی تنظیمات دسته میومد
اگه تحت هر شرایطی پیدا نکردی یا نشناخت :
از نرم افزار joy to key استفاده کن 300 تا 400 کیلو بیشتر نیست

Oracle_Eldorado
18-12-2008, 00:31
تو بازی نمیدونم f چند میزدی تنظیمات دسته میومد
اگه تحت هر شرایطی پیدا نکردی یا نشناخت :
از نرم افزار joy to key استفاده کن 300 تا 400 کیلو بیشتر نیست

اینم لینک دانلود برنامه »

JoyToKey

آموزش برنامه به صورت انگلیسی اینجا »

Molibden
18-12-2008, 16:42
این بازی رمزی چیزی نداره؟

Maggy_P
18-12-2008, 16:51
این بازی رمزی چیزی نداره؟
اگر منظورتون كد هست ، نه نداره ;)

Molibden
18-12-2008, 17:15
اگر منظورتون كد هست ، نه نداره ;)
ترینر،چیت یا هر چیز دیگه ای!

Maggy_P
18-12-2008, 17:26
ترینر،چیت یا هر چیز دیگه ای!
ترينر داره ولي چيت نداره ، كلا بازي با ترينر بيمزه ميشه ;)
نظر من اينه كه بدون ترينر بريد ، كيفش بيشتره :46:

Molibden
18-12-2008, 18:18
ترينر داره ولي چيت نداره ، كلا بازي با ترينر بيمزه ميشه ;)
نظر من اينه كه بدون ترينر بريد ، كيفش بيشتره :46:
حالا میشه ترینرش رو لینک بدین؟
چون من یه +95 گرفتم کار نمیکنه!

soliman
18-12-2008, 20:19
بفرمایید اینم ترینر

Molibden
18-12-2008, 20:35
بفرمایید اینم ترینر
سلام اینم کار نمیکنه یا من بلد نیستم
چطوری باید استفاده کرد؟
اول باید بازی رو باز کرد یا ترینرو؟
بعد قضیه این slot ها چیه؟
ممنون

pejmangame
20-12-2008, 03:24
سلام مشکل از همخوانی نداشتن قسمت صدا در دایرکت ایکس هست و اصلا این بازی مال xp نیست اما راه حل داره :
برو تو run بنویس dxdiag
به سربرگ sound برو و hardware sound acceleration level تا آخر پایین بکش
مشکل حل میشه بع بازی اون به حالت اول برگردون
با بای :20:

بابا تو دیگه کی هستی !!

ایول

یادش بخیر 10 سال پیش اویل 3 :دی

Molibden
20-12-2008, 16:21
save games رو کسی نداره?

huggy
20-12-2008, 20:08
بفرمایید اینم ترینر

با کار لوس هم عمل میکنه ؟؟

Oracle_Eldorado
21-12-2008, 00:49
با کار لوس هم عمل میکنه ؟؟

قسمت کارلوس که دیگه کاری نداره !
نه قولی ، نه چیزی ...
فقط اون قسمتی که 2 تا جونور توی شیشه هستن و یه دفعه میپرن بیرون یکمی سخته که با ShutGun حل میشه !
ولی احتمال زیاد جواب میده .
چون آدرس سلامتیشون باید یکی باشه . :46:

keylogger
21-12-2008, 11:27
ممنون از همهتون بچه ها ! واقعا خاطرات منو برگردوندید در ضمن من یه مگا ترینر دارم ولی الان دیگه کار نمیکنه به اینم یه نگاهی بندازید!

huggy
26-12-2008, 17:57
سلام میشه یکی آدرس تاپیک ( پست ) اویل 4 رو بهم بده ؟؟!!ممنون میشم

huggy
26-12-2008, 17:58
قسمت کارلوس که دیگه کاری نداره !
نه قولی ، نه چیزی ...
فقط اون قسمتی که 2 تا جونور توی شیشه هستن و یه دفعه میپرن بیرون یکمی سخته که با shutgun حل میشه !
ولی احتمال زیاد جواب میده .
چون آدرس سلامتیشون باید یکی باشه . :46:

با کارلوس کار نکرد !!!!:41::41:

Oracle_Eldorado
26-12-2008, 18:25
سلام میشه یکی آدرس تاپیک ( پست ) اویل 4 رو بهم بده ؟؟!!ممنون میشم

خدمت شما »

Squall Leonhart
21-09-2009, 19:00
نميدونم كسي هست يادش باشه؟ يه قسمتي هست كه بايد با چرخ دنده ها، فواره ها رو تنظيم كنيم. كنارش هم يه تابلو راهنما هست. ولي فقط يك حالتش هست كه دريجه داخل حوض رو باز ميكنه. ميخواستم ببينم بقيه حالت ها به چه دردي ميخورن.
يه بار توي كلوپ يكي از بچه ميگفت كه آخر بازي رو با آب تموم كرده. ميخواستم ببينم خالي بسته يا واقعا ميشه كه اين كار رو كرده باشه. مثل اينكه با همون فواره ها اين كار رو كرده بود.

من يه بار يادم مياد كه وقتي بازي رو تموم كردم سنجاق رو هم از دست داده بودم يعني يه جايي استفادش كرده بودم ولي بعدا هر چه قدر گشتم نتونستم پيدا كنم كه كجا استفادش كردم.

korokodil_avareh
22-09-2009, 06:08
[quote=Squall Leonhart;4241778]نميدونم كسي هست يادش باشه؟ يه قسمتي هست كه بايد با چرخ دنده ها، فواره ها رو تنظيم كنيم. كنارش هم يه تابلو راهنما هست. ولي فقط يك حالتش هست كه دريجه داخل حوض رو باز ميكنه. ميخواستم ببينم بقيه حالت ها به چه دردي ميخورن.
يه بار توي كلوپ يكي از بچه ميگفت كه آخر بازي رو با آب تموم كرده. ميخواستم ببينم خالي بسته يا واقعا ميشه كه اين كار رو كرده باشه. مثل اينكه با همون فواره ها اين كار رو كرده بود.

quote]
نه بابا خالی بسته
کلا بازی 2 تا پایان داشت که در هر 2 تاش هم راکون سیتی با خاک یکسان میشد

Reza Azimy_RW
22-09-2009, 23:54
دوستان ببخشید من اینن بازیو نصبیدم ولی جذابیت خاصی توی بازی ندیدم! یعنی بازی خیلی کنده معلوم هم نیست توی اون شهره باید چیکار کنی .
میشه بگید جزابیت این بازی برای شما توی چی این بازی بود ؟ اگه تا حالا این بازی رو بازی نکرده بودید ایا الان با این بازیهای خفن بازم بازی میکردید اینو ؟ مرحله اول رو کلا باید چی کار کرد ؟ من هر چی توی شهر میگردم همه رو هم میکشم ولی معلوم نیست چیکار باید کرد ؟؟؟

Maggy_P
23-09-2009, 00:18
دوستان ببخشید من اینن بازیو نصبیدم ولی جذابیت خاصی توی بازی ندیدم! یعنی بازی خیلی کنده معلوم هم نیست توی اون شهره باید چیکار کنی .
میشه بگید جزابیت این بازی برای شما توی چی این بازی بود ؟ اگه تا حالا این بازی رو بازی نکرده بودید ایا الان با این بازیهای خفن بازم بازی میکردید اینو ؟ مرحله اول رو کلا باید چی کار کرد ؟ من هر چی توی شهر میگردم همه رو هم میکشم ولی معلوم نیست چیکار باید کرد ؟؟؟
بله واقعا این یکی از بهترین بازی هاییه که من رفتم ، هنوز هم گاهی وقتا بازیش میکنم ، با اینکه 62 بار رفتم ولی ازش سیر نشدم! :دی
جذابیتش هم به همین معماهاش و سردرگمی هاشه
شما اول باید دو قسمت از یک فندک رو پیدا کنید.
من دقیقا نمیدونم الآن شما چه وسایلی پیدا کردید دقیقتر بگید

Layken
23-09-2009, 00:28
خوب دوست من شاید برای شما که اولین بار فک کنم این بازیو بازی میکنید جذابیت نداشته باشه
ولی اگه میتونید برید...ادامه بدید ...الان هم بازی میکردم هزار بار هم بازی میکردم..
خوب شما باید اول به یه اتاق برین که به اونجا 2 راه پشتی و روبرو داره یک اتاق کافه مانند است در
اونجا یک تکه از فندک و در یک راه دیگه که چند تا پله میخوره میره پایین یک شاتگان و یک تکه دیگه
فندک موجوده اونهارو با هم قاطی کنی فندک موجود میشه با اون فندک میری به یه در که با طناب
پیچیده شده با فندک اتیشش میزنی در اونجا دقت کن چند تا زامبی بهت حمله میکنن...
بعد اون در باز راه هستو شما ....

Reza Azimy_RW
23-09-2009, 00:32
بله واقعا این یکی از بهترین بازی هاییه که من رفتم ، هنوز هم گاهی وقتا بازیش میکنم ، با اینکه 62 بار رفتم ولی ازش سیر نشدم!
جذابیتش هم به همین معماهاش و سردرگمی هاشه
شما اول باید دو قسمت از یک فندک رو پیدا کنید.
من دقیقا نمیدونم الآن شما چه وسایلی پیدا کردید دقیقتر بگید

خوب دوست من شاید برای شما که اولین بار فک کنم این بازیو بازی میکنید جذابیت نداشته باشه
ولی اگه میتونید برید...ادامه بدید ...الان هم بازی میکردم هزار بار هم بازی میکردم..
خوب شما باید اول به یه اتاق برین که به اونجا 2 راه پشتی و روبرو داره یک اتاق کافه مانند است در
اونجا یک تکه از فندک و در یک راه دیگه که چند تا پله میخوره میره پایین یک شاتگان و یک تکه دیگه
فندک موجوده اونهارو با هم قاطی کنی فندک موجود میشه با اون فندک میری به یه در که با طناب
پیچیده شده با فندک اتیشش میزنی در اونجا دقت کن چند تا زامبی بهت حمله میکنن...
بعد اون در باز راه هستو شما ....
خیلی خیلی ممنون
تحریک شدم هر جوری شده ادامه بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش بیشتر برای اینکه داستان کلی بازی رو بفهمم این بازی رو تهیه کردم . نسخه فارسی هم هست ! چون مثل اینکه داستان خیلی جذابی داره . رزیدنت 4 و 5 که اینطور بودند .
بازم ممنون

Layken
23-09-2009, 00:43
خیلی خیلی ممنون
تحریک شدم هر جوری شده ادامه بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش بیشتر برای اینکه داستان کلی بازی رو بفهمم این بازی رو تهیه کردم . نسخه فارسی هم هست ! چون مثل اینکه داستان خیلی جذابی داره . رزیدنت 4 و 5 که اینطور بودند .
بازم ممنون
خواهش میکنم کاری نیست
ولی یه سوال شما شماره های قبلی رو بازی کردید منظورم 1و2 هستش
چون داستان اویل تنها با این 5 قسمت خلاصه نمیشه...
کد ورونیکا ...Zero ...Outbreak اینها هم در روند داستان تاثیر داره...

Maggy_P
23-09-2009, 01:12
خیلی خیلی ممنون
بازم ممنون
نسخه ی فارسی برای درک بهتر داستانش چیز خوبیه ولی حیف که همه ی دمو ها رو حذف کرده
دوبله ی افتضاحی هم داره

یادمه موقع روبرو شدن با نیمسیس از بازی شوت میشد بیرون این نسخه ی فارسیش چون به جای دمو ها فایل های ساختگی گذاشتن ، پیشنهاد میکنم قبل از اینکه ضد حال بخورید محتویات پوشه ی Zmovie رو پاک کنید

mostafa_gm
23-09-2009, 07:46
خیلی خیلی ممنون
بازم ممنون
پس شما به هواي نسخه هاي 4 و 5 رفتي سراغ اين بازي!
بايد بگم اين دو نسخه آخر رو ميشه بهشون گفت نسخه هاي انحرافي بازي رزيدنت اويل چون تقريبا مشخصه هاي اصلي اين عنوان رو اصلا با خودشون ندارند!
همونطوري كه مي بينيد معماهاي پيچيده اي تو سري هاي اوليه اين بازي وجود داشت كه پيدا كردن اين فندك و گازش و تركيب اونها و آتش زدن طناب روي دروازه ميشه گفت جزو ساده ترين اونهاست ولي متاسفانه در دو سري اخير اثري از اين پازلها يافت نميشه.

Reza Azimy_RW
23-09-2009, 21:31
خواهش میکنم کاری نیست
نه ! فقط 4 و 5 رو بازی کردم . 5 رو هم هنوز تموم نکردم !

B3HZ@D
23-09-2009, 21:39
خواهش میکنم کاری نیست

حالا کدوم یکی از این نسحه ها برای pc هم عرضه شده؟