PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *^* برنامه جنجالی شب شیشه ای با حضور بهروز صفاریان *^*

ElmO
25-04-2007, 01:05
به من چیزی بگو شاید ، هنوزم فرصتی باشه
هنوزم بین ما شاید ، یه حس تازه پیدا شه

یه راهی رو به من وا کن ، تو این بیراهه ی بن بست
یه کاری کن برای ما ، اگه مایی هنوزم هست

به من چیزی بگو از عشق ، از این حالی که من دارم
من از احساس شک کردن ، به احساس تو بیزارم

تو هم شاید شبیه من ، تو این برزخ گرفتاری
تو هم شاید نمیدونی ، چه احساسی به من داری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان :40:
نمیدونم این آهنگ با صدای بهروز صفاریان ( آهنگساز ) که متنش رو اون بالا نوشتم رو شنیدید یا نه . اگه نشنیدید پیشنهاد میکنم حتما از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p3) دانلودش کنید و گوش بدید .

دوستای تهرانیمون حتما باید برنامه ی شب شیشه ای رو دیده باشن . از شبکه ی تهران پخش میشه و فکر میکنم ساعت 9 تا 10 . برنامه ای با مجری گری رضا رشید پور .

مهمان برنامه ی 29 فروردین شب شیشه ای بهروز صفاریان بوده ، که با رک گویی هاش نشون داد خیلی شهامت داره . البته شاید اینکارش عواقبی رو هم براش به دنبال داشته باشه ، متاسفانه ...

لینکهایی که در پایان میذارم ، لینک دانلود فایل صوتی + فایل تصویری این برنامه هست .
پیشنهاد میکنم اونایی که سرعت بالا دارن و میتونن ، حتما دانلودش کنن . من خودم با DialUp دانلودش کردم . البته صوتی شو .
اینقد راحت و رک حرف میزنه که آدم لذت میبره .
و در آخر هم برنامه در 10 دقیقه زودتر از معمول به پایان میرسه . طوری که وقتی رشید پور از پشت صحنه میپرسه چقدر وقت داریم ، اول میگن 7 دقیقه . بعد که بهروز صفاریان میگه میخوام یه مطلبی رو بگم ، میگن فقط یک دقیقه وقت دارین . اونم میگه حرف من یک دقیقه ای نیست و دیگه نمیگه حرفشو .
خلاصه به نظر من ارزش داره که حداقل اون 11 مگی رو دانلود کنید .

دوستان اگه این برنامه رو از تلویزیون دیدن و یا از اینجا دانلود کردن و دیدن ، نظرشونو بگن . :40:

ممنون از توجهتون

یا حق

:40:

==========

دانلود فایل تصویری : قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1386.1.29)%20Part1%20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] usic.com).wmv) - قسمت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1386.1.29)%20Part2%20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] usic.com).wmv)

دانلود فایل صوتی : MP3 128 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1386.1.29)([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).m p3) - WMA 64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1386.1.29)([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).w ma) - WMA 32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1386.1.29)%2032kb%20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sic.com).wma)

=========

منبع : Bia2Music.com

ElmO
25-04-2007, 01:19
دوستان یه مطلب دیگه هم در این مورد پیدا کردم که پیشنهاد میکنم بخونیدش .
این مطلب رو از این وبلاگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برداشتم . به نظر من خیلی خوب برنامه و حس بیننده ( من یا نویسنده ی مطلب یا هر بیننده ی دیگه ای ) رو وصف کرده .

گزیده ای از مطالبش رو اینجا قرار میدم .

=======

اما برنامه ۴ شنبه ی شب شیشه ای با حضور بهروز صفاریان به یک شب شیشه ای ترک خورده بدل شد!
گمان نمی کردم که او این قدر جوان باشد و این قدر رک و بی پرده سخن بگوید! از نظارت بدون تخصص و بر مبنای سلیقه وزارت ارشاد گفت! از پارتی بازی در صدا و سیما و ارشاد گفت! از اینکه به زور می خواهند موسیقی باب میل خودشان را به خورد مردم دهند! از موسیقی زیر زمینی گفت و جذابیت آن برای بچه های جوان و این واقعیت که وجود دارد و باید رپ را دید! گفت و گفت و گفت ! در مقابل سخنان بی سر و ته و به قصد ماست مالی مجری که مثلا رفیق صمیمی صفاریان هم هست کوتاه نیامد! عرف برنامه شب شیشه ای تا ساعت ۱۰ شب است اما برنامه صفاریان را ۱۰ دقیقه زودتر تمام کردند ! دی وی دی مصاحبه را هم به او ندادند تا مبادا جای دیگری از آن استفاده کند ! خودش هم این را فهمید ! در حالی که ۲ ۳ شب قبل برنامه بی مزه علیرضا دبیر نان به نرخ روز خور و عضو محترم شورای شهر که با مداحی اهل بیت اکنون دانشجوی دکتراست و عضو شورای شهر تا ۱۰.۱۵ ادامه پیدا کرد! یا برنامه ده نمکی چماغ به دست آدم کش آب و تابی داده شد که بیا و بیبین! صفاریان در انتهای برنامه گفت یک سوال دارم..الان ساعت ۱۰ نشده چرا برنامه من اینقدر زودتر تمام شد؟! و مجری هیچ نداشت که بگوید! نمی دانم اما واقعا دلم می خواست گریه کنم! پایمال کردن حق آزادی بیان به این آسانی؟! حالا که آمد چرا نگذاشتید حرف بزند؟! این در حالی بود که در برنامه ای مشابه در شبکه طپش همکار لس آنجلسی صفاریان شوبرت آواکیان در برنامه آنکات امیر قاسمی بی پرده هر آنچه را که در دل داشت بر لب آورد و هیچ کس صدایش را نبرید!

اما بلافاصله بعد از برنامه شب شیشه ای به اینترنت وصل شدم تا ببینم آیا ایمیل آدرسی از بهروز صفاریان پیدا می کنم یا نه؟! هیچ سایتی از او پیدا نکردم و هیچ ایمیل آدرسی هم! خواستم به او بگویم احترام او نه تنها به عنوان یک موزیسین که به عنوان شخصی که با صدای بلند از حقوق خودش و حقوق پایمال شده جوانانی مثل خودش نظیر فریدون خواننده سخن می گوید و هنرش را وسیله ای برای خدمت به مردم می داند برای من دو چندان شد! امیدوارم مشکلی برایش پیش نیاید! باز هم می گویم اهل بزرگ کردن هیچ کس نیستم اما آدمی که در تلویزیون دولتی این چنین بی ترس از حق خودش دفاع می کند ارزش آن را دارد تا از هنرمندان محبوب من باشد! خواستم اینها را در ایمیل به او بگویم اما اینجا می گویم تا دیگران هم بدانند .. به تو تبریک می گویم بهروز صفاریان به خاطر صداقت و شجاعتت در ابراز عقیده ای که حق توست!

اتفاقی که امشب در برنامه‌ی شب شیشه‌ای افتاد، اگر نگویم بی‌نظیر، به نظرم کم نظیر بود.

========

متن کامل رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید ببینید .

موفق باشید

یا حق

masoud908
25-04-2007, 19:22
منم خدايي با حرفاش حال كردم...تاكي بايد حق محسن چاووشي و امثال او خورده شه؟!!!

Diego
25-04-2007, 20:13
اگه کسی فایل تصویریشو دانلود کرده تبدیل به DivX یا فرمت Real کنه تا کم حجم بشه,بعد بذاره واسه دانلود .

ElmO
26-04-2007, 00:41
منم خدايي با حرفاش حال كردم...تاكي بايد حق محسن چاووشي و امثال او خورده شه؟!!!

سلام مسعود جان . ممنون از توجهت .
به نظر من باید تو حرفاش اسم محسن رو هم میاورد . چون واقعا در حق محسن هم خیلی نامردی میشه .
شنیدم دو سه بار اون آهنگ امام رضا شو از تلویزیون پخش کردن ، بدون نام و نشونی از خواننده .
خودم هم شخصا چند بار اون تیکه ابتدایی آهنگ خیانتش که با سنتور زده میشه رو از تلویزیون شنیدم .
واقعا تاسف برانگیزه .
الانم که قضیه ی رپر ها به وجود اومده .
خداییش تو ایران به موسیقی ای که دلشون بخواد بها میدن و کلا همونطور که بهروز صفاریان هم گفت موسیقی ما سلیقه ای شده ...

اگه کسی فایل تصویریشو دانلود کرده تبدیل به DivX یا فرمت Real کنه تا کم حجم بشه,بعد بذاره واسه دانلود .

سلام دوست عزیز . از توجهت ممنونم .
من با یکی از دوستام در میون گذاشتم و اگه بتونه تصویری کم حجمشو براتون میذاره .
شما صوتیشو گوش دادی ؟

موفق باشید

یا حق

Diego
26-04-2007, 03:32
سلام دوست عزیز . از توجهت ممنونم .
من با یکی از دوستام در میون گذاشتم و اگه بتونه تصویری کم حجمشو براتون میذاره .
شما صوتیشو گوش دادی ؟

نه عزیز.منتظرم ببینم کدوم یک از این ADSL ی های عزیز لطف میکنن DivX شو آپ کنند.اگه ببینم از کسی بخار بلند نمیشه,صوتیشو دانلود میکنم.

masoud908
26-04-2007, 13:02
سلام مسعود جان . ممنون از توجهت .
به نظر من باید تو حرفاش اسم محسن رو هم میاورد . چون واقعا در حق محسن هم خیلی نامردی میشه .
شنیدم دو سه بار اون آهنگ امام رضا شو از تلویزیون پخش کردن ، بدون نام و نشونی از خواننده .
خودم هم شخصا چند بار اون تیکه ابتدایی آهنگ خیانتش که با سنتور زده میشه رو از تلویزیون شنیدم .
واقعا تاسف برانگیزه .
خواهش ميكنم عزيز...
عزيز اين چيزهايي كه ميگم از محسن همه رو در تلويزيون نشون داده:
3 بار اهنگ امام رضا--يكبار اهنگ فلسطين-تيكه ها يا مولودي هاي ايتداي اهنگ هاي خيانت،سنگ صبور،خاطره هاي مرده و خبر نداري...
و مهم تر از همه فيلم سنتوري كه 40 دقيقه از فيلم فقط صداي محسن هست كه توي جشنواره فيلم فجر نشون دادن ولي الان گير دادن بهش...
خيلي جالبه كه هنوز اين ادم
غيرمجازه

ElmO
26-04-2007, 13:26
سلام :40:

نه عزیز.منتظرم ببینم کدوم یک از این ADSL ی های عزیز لطف میکنن DivX شو آپ کنند.اگه ببینم از کسی بخار بلند نمیشه,صوتیشو دانلود میکنم.

Diego عزیز ، این دوست من هم ADSL داره . ازش خواستم و داره تبدیلش میکنه . ایشالا تا امشب میذاره .

خواهش ميكنم عزيز...
عزيز اين چيزهايي كه ميگم از محسن همه رو در تلويزيون نشون داده:
3 بار اهنگ امام رضا--يكبار اهنگ فلسطين-تيكه ها يا مولودي هاي ايتداي اهنگ هاي خيانت،سنگ صبور،خاطره هاي مرده و خبر نداري...
و مهم تر از همه فيلم سنتوري كه 40 دقيقه از فيلم فقط صداي محسن هست كه توي جشنواره فيلم فجر نشون دادن ولي الان گير دادن بهش...
خيلي جالبه كه هنوز اين ادم
غيرمجازه

عجـــــــــــب ...
من از خیانت به اونور رو نشنیدم . جالبه . با این همه سوء استفاده از هنرش ، هنوزم این آدم غیرمجازه .
خوب حق دارن . اگه مجاز بوده و قانونی ، دیگه نمیتونستن از آهنگاش و از صداش ، سوءاستفاده کنن .

یا حق

masoud908
26-04-2007, 13:29
عجـــــــــــب ...
من از خیانت به اونور رو نشنیدم . جالبه . با این همه سوء استفاده از هنرش ، هنوزم این آدم غیرمجازه .
خوب حق دارن . اگه مجاز بوده و قانونی ، دیگه نمیتونستن از آهنگاش و از صداش ، سوءاستفاده کنن .

یا حق

بعضي هاش قبل از خيانت بوده..مثلا اهنگ خبر نداري رو مال تبليغ يكي از بانك ها بود...

ElmO
27-04-2007, 12:32
Diego عزیز ، این دوست من هم ADSL داره . ازش خواستم و داره تبدیلش میکنه . ایشالا تا امشب میذاره .

Diego عزیز شرمنده . این دوستم واسه فرستادن دچار مشکل شده . شما فعلا همون صوتیشو دانلود کن عزیز . من سعی میکنم یه جوری تصویری کم حجمشو بذارم .:40:

دوستان کسی دیگه نظری نداره ؟ :46:
به نظر من ارزش دانلود کردن و مورد توجه بودن رو داره ها .

موفق باشید

یا حق

sa3er
27-04-2007, 15:38
اگه مشکل سرعت دارید. stream اش رو نگاه کنید از اینجا:

mms://media.iransima.ir/tv5/tv5_13860129_016.wmv

sa3er
27-04-2007, 15:41
از یه جایی هم اینا رو 2 در کردم:

از اونجایی که موقع پخش برنامه انقدر بنده حقیر رو هیجان گرفته بود، نمی تونم جزئیات بحث رو دقیقاً به خاطر بیارم، اما تا اونجایی که یادمه مطالب مهم رو می گم که شما هم بدونین.

بحث برنامه راجع به سیاست های حاکم بر مجوزهای بازار موسیقی پاپ ایران بود و البته مسائلی که پای وزارت ارشاد و مرکز موسیقی رو وسط می کشید. (به عنوان نهادی که واقعاً گند کشیده به موسیقی پاپ داخلی!)
اما جریان صحبت ها، اونطور که رشیدپور مثل همه برنامه های دیگه ش مدنظر داشت، پیش نرفت (به استثنای مصاحبه با تهمینه میلانی که خانوم کارگردان زبون رشیدپور رو بست! و برای اولین بار، مهمان بیشتر از مجری حرف زد.) از همون اول برنامه، صفاریان با سیاست جالبی که در پیش گرفته بود، جهت برنامه رو اونجوری که خودش می خواست عوض کرد و کشید به موضوع حساس سیاست های صدا و سیما در قبال موسیقی. (اوه اوه اوه!!!)

دیالوگ های بهروز صفاریان رو توی گیومه گذاشتم که با سوالات مجری قاطی نشه.
بعد از بحث اولیه ای که راجع به سیاست های موسیقی وزارت ارشاد شد، صحبت ها اینجوری پیش رفت که صفاریان به این موضوع اشاره کرد که صدا و سیما نقشی رو که می تونه تو جریان مطرح کردن پاپ داخلی داشته باشه ، اصلاً ایفا نمی کنه. برعکس با سیاست های محدودکننده ش، راه رو برای تعداد قابل توجه از خواننده های با استعدادی که می تونن از طریق رسانه معروف بشن بسته. بهروز، اولین ترکش خودش رو به صدا و سیما با پرسیدن این سوال از رشیدپور زد که " شما یه خواننده رو اسم ببر که از طریق رسانه ی شما، به موفقیت بزرگی رسیده باشه و فروش قابل تحسینی تو بازار رسیده باشه؟" " واقعاً باید قبول کنین که کسایی که به فروش بالایی رسیدن کاملاً از حمایت صدا و سما بی بهره بودن و واقعاً باید بهشون تبریک گفت. شما هیچ کسی رو نیاوردین که بتونه اعتبار بالایی واسه خودش دست و پا کنه. همشون نفراتی هستن که با رابطه و پسرخاله بازی و دوستای گنده و نمی دونم هزارتا روش دیگه تو سازمان اومدن بالا.".

لابلای این صحبت ها بود که رشیدپور می خواست با مطرح کردن حرف های بی سر و ته، توجیهات سازمان پرستانه ی خودش رو جلوی دوربین نثار صفاریان کنه.فکرشو بکنین، در جواب سوال صفاریان، اسم "علی لهراسبی " رو به عنوان یه خواننده ی بااستعداد و موفق آورد که البته با لبخند معنی دار صفاریان روبرو شد و البته تو موقعیتی گیر افتاد که نمی تونست اون چیزی رو که دلش هست به زبون بیاره (مسلماً رشیدپور با این حرفش، همون اعتبار نصفه نیمه ای که علی لهراسبی تو تلویزیون به دست آورده بود هم بر باد داد. مساله ای که بهزور جور دیگه ای بهش اشاره کرد)
"اگر تلویزیون رو از این 10 تا خواننده ای که می گین بگیریم، هیچی دیگه ندارن... محو می شن"
رشید پور: 10 تا نیستن. من به جرات می تونم بگم تعداد خواننده های رسمی سازمان داره به 200 تا می رسه.

" چندتاشون رو مردم می شناسن؟!!

رشیدپور : ..... (اینجا رو رسماً کم آورد!)

یه کم خلاصه ش می کنم تا به صحبت های اصلی برسم.

بعد از یکی دوتا آنتراکت و پیام های بازرگانی و توجیه کردن های پشت پرده، گفتیم دیگه آتیشش می خوابه اما ظاهراً پسربچه لجباز ما، جری تر هم شده بود!

بعد آنتراکت، مجری خیلی زیرکانه خواست بحث رو عوض کنه که مهمان یا یه جمله ی من هنوز جواب سوال شما رو ندادم، آب یخ رو ریخت رو دست تهیه کننده و مجری و ... و دوباره تریبون رو پس گرفت! این رو هم بگم، تمام صحبت های بهروز صفاریان برپایه ی سوال ها و بعد هم توجیهاتی بود که مجری می خواست در جهت تلطیف ماجرا مطرح کنه.

"چرا تلویزیون سلیقه ای کار می کنه. تو هر کانال یه مدیر نشسته می خواد سلیقه ی خودشو اعمال کنه به مخاطباش. مگه شما نمیگی صدا و سیما رسانه ی ملّیه؟ (تایید رشیدپور).. خوب پس برای چی انواع موسیقی رو نمیاد نمایش بده و بعد بذاره ملت انتخاب کنن؟! ما خواننده های خیلی خوب با صداهای خیلی خوبی داشتیم که از تلویزیون طرد شدن. هیچ دلیلی هم ندادن. فقط چون سلیقشون بهشو نمی خورد. و به جاشون کسایی رو آوردن که کارای خیلیاشون ارزش موسیقی نداره.

"همین موسیقی رپ، شما نمی تونین انکارش کنین. می تونین؟ (نه از طرف مجری) همه هم گوش میدن، همممممه گوش میدن (تاکید دوباره). چرا تلویزیون پخش نمی کنه؟ اگر می خواد سلیقه همه رو ارضا کنه که درحال حاضر موزیک رپ از همه پرطرفدارتره. چرا موزیک غیرمجاز طرفداراش انقدر بیشترن؟ واسه اینکه راحته و به روزه. سلیقه ای نیست و مجوز گرفتن نداره که مثل آلبوم های مجاز، سه سال مجوزش طول بکشه. (مربوط به اوایل مصاحبه)(مثال هم آلبوم خودش رو زد که سه ساله داره واسه مجوزش دوندگی می کنه)

رشیدپور: شما قبول دارین که تلویزیون تو زمینه موسیقی فرهنگ سازه دیگه؟!

" تلویزیون؟! (با نیش باز!) چه فرهنگ سازی ای هم کرده!!

شما موسیقی رپ زیرزمینی ما رو ببینین... هرچی دلشون بخواد توش می گن و هیچ کی هم نیست که از فیلتری ردشون کنه، چرا تلویزیون نمی خواد بیاد و موسیقی سالم رو برای مردم پخش کنه؟

رشیدپور : من اصلاً با پخش موسقی رپ از رسانه ای مثل تلویزیون موافق نیستم. تلویزیون جای پخش موسیقی فاخره (این کلمه آخری رو شاید در طول صحبتاش 20 دفعه تکرار کرد.)
" مگه موسیقی رپ چیه؟ رپ یه نوع اعتراضه، چه اشکالی داره که صداوسیما بیاد و نوع سالمش رو استفاده کنه؟ "

"اصلاً میدونین چیه؟ ما هنوز تکلیف خودمون رو با سیاست های تلویزیون نفهمیدیم، خودشون هم نمیدونن دارن چیکار می کنن؟ یه بار ساز رو نشون می دن، دوبار نشون نمیدن! تکلیفش چیه؟ "
"وقتی از خواننده های تلویزیون می پرسیم شما چجوری دارین اینجا کار می کنین می گن نمیدونیم، من بهشون میگم همین که می گین نمیدونن یعنی دارین از رانت استفاده می کنین.

رشیدپور: حق می دی که یکی هم بیاد از تو همین سوال رو بکنه؟

"نه. اگه من مدت زیادی باشه که تو تلویزیون باشم اونوقت بله منم دارم از رانت استفاده می کنم، ولی من آهنگم 8 بار پخش شد و بعد یهو دیگه انگار که اصلاً وجود ندارم. نمیدونم چه اتفاقی افتاد؟"

ر: خوب ما که الان کلیپت رو پخش کردیم!

"الان بله ولی بعد دوباره معلوم نیس چی پیش میاد"

ر: الان این آقای فلانی (آهنگساز برنامه) یکی دوتا آهنگ برات می زنه و تو حست رو بگو.

" کیبورد رو نشون نمیدین؟!!

لفظ بیچاره رو نمی تونم درمورد رشیدپور به کار ببرم چون پرت و پلا زیاد گفته بود اما، کاملاً در جواب دادن به تیکه های بهروز صفاریان درمانده شده بود!
آهنگ اول یه آهنگ کلاسیک بود فک می کنم از باخ یا بتهوون. که بعدش بهروز صرفاً گفت یاد اون زمانی افتاده که این آهنگ رو می زده. بعدم رشیدپور بهش گفت پس حس خاصی بهت نداده و جواب گرفت که من خیلی به کلاسیک علاقه ای ندارم (خیلی صریح) چون از پاپ لذت می برم.
اما نمی دونم این رو که گفت آهنگ بعدی رو انتخاب کردن یا اینکه تو برنامه بوده، آهنگ بعدی، آهنگ دامبیل دیمبولی"تومثل گلی" بود که با نیشخند بهروز همراه بود: حسمو بگم؟ ... یاد مهمونایی که رفتم افتادم!!!

بعد از این جریان، رشیدپور از اتاق فرمان پرسید که چند دقیقه وقت دارن که بعد از یه مکث نسبتاً طولانی بهش گفتن 7 دقیقه (این درحالی بود که تا ساعت هنوز 10 دقیقه تا ساعت 10 مونده بود و معمولاً ساعت 10 به دقایق آخر برنامه می رسن.) بعد، رشیدپور شروع کرد به وراجی (حدوداً نیم دقیقه وراجی کرد) و بعد از اتاق فرمان دوباره خبر رسید که 1 دقیقه وقت داریم!!! اینو که گفتن بهروز قاطی کرد:

"بله دیگه همیشه همینه، شما حرفاتو می زنی بعد ما که می خوایم حرف بزنیم 1 دقیقه وقت داریم!

"راستی اون Dvd برنامه رو که می دین به من؟می خوامش! اون چهارپنج دقیقه آخرش رو هم می خوام!

اینجا رشیدپور دوباره حرفش رو قطع کرد که خداحافظی کنه. ولی بهروز ادامه داد:

"من هنوز حرف داشتم، ولی تو یک این دقیقه نمیشه گفت. فقط یه سوال داشتم،... شما برنامه تون همیشه ساعت 10 تموم می شد. الان ساعت 10 شده؟!!!

و بدین صورت بود که پته تلویزیونی ها رو آب ریخته شد!

البته این دیالوگ هایی که نوشتم، بعضاً از لحاظ ترتیب زمانی با چیزی که نشون داده شد فرق هایی داشت ولی باور کنین کار سختی بود که بخوام دونه دونه دیالوگ ها رو با ثانیه هاشون از حفظ اینجا بنویسم. اونم منی که حافظه ی کوتاه مدتم فقط یه کمی از حافظه ماهی بهتره!

موخره:

صحبت های رد و بدل شده مسلماً بیشتر از این هایی بود که من اینجا نوشتم ولی اهم بحث همینا بود که فکر می کنم حدود 20، 25 دقیقه از برنامه رو تشکیل می داد و البته چیزی که نتونستم بصورت نوشته دربیارم، نوع نگاه ها و نیش و کنایه هایی بود که بهروز، نصیب رضا رشیدپور کرد و نصف صحبتهاشو اینجوری انتقال داد.

پیوست: یه تیکه از برنامه امشب (ینج شنبه)رو که نیگا می کردم دیدم داره راجع به برنامه شب پیشش غیرمستقیم صحبت می کنه و می خواد عادی نشونش بده . رشیدپور می گفت که ما اصلاْ کارمون همینه که آدمای مختلف رو با نظرات کاملاْ متفاوت بیاریم که هرچی دوست دارن راجع به موضوعات مختلف بگن.
قسمت جالبش این بود که می گفت مهمونا هرچی بگن مسئولیتش پای خودشونه نه گردن من رشیدپور و برنامه! جوری اینو تاکید کرد که حدس زدم بدجوری به پرو پاش پیچیدن و بهش گیر دادن اساسی.

Diego
27-04-2007, 16:00
Diego عزیز شرمنده . این دوستم واسه فرستادن دچار مشکل شده . شما فعلا همون صوتیشو دانلود کن عزیز . من سعی میکنم یه جوری تصویری کم حجمشو بذارم .:40:

دوستان کسی دیگه نظری نداره ؟ :46:
به نظر من ارزش دانلود کردن و مورد توجه بودن رو داره ها .

موفق باشید

یا حق

بیزحمت به DivX تبدیل کن.تا کیفیتش اصلا کم نشه.(در کنار اینکه حجمش خیلی کم میشه)

ElmO
28-04-2007, 00:13
سلام :40:
ساسر جان از لطف و همکاریت ممنونم . :40:

بیزحمت به DivX تبدیل کن.تا کیفیتش اصلا کم نشه.(در کنار اینکه حجمش خیلی کم میشه)

چشم . اگه موفق شدم حتما به divx تبدیل میکنم دوست من .
راستی . چه حجمی باشه خوبه ؟ :40:

یا حق

ElmO
28-04-2007, 00:33
یه چند تا مطلب دیگه در همین مورد هست که الان میذارم . ولی به نظر من خوندن اینها ، با شنیدنشون از زبون بهروز و با لحن بهروز صفاریان زمین تا آسمون فرق میکنه .
پیشنهاد میکنم حتما ببینید یا بشنوید ...

===========

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر أعوانه و أنصاره و المستشهدین بین یدیه

بهروز صفاریان .

آهنگساز و خواننده نسل جوان امروز .

برنامه شب شیشه ای .

شروع : 21.05

پایان : 21.50

پس از مدت ها در صدا و سیما ، یک بحث چالشی بر سر موضوع موسیقی انجام شد .

بارها و بارها ، صفاریان ، برق شمشیرش را به سازمان نشان داد . لحنی تند و اعتراض آمیز همراه با کنایه های برّنده ای که شاید بتوان گفت رشیدپور (مجری برنامه) نتوانست یا نخواست یا نگذاشتند که به آن ها پاسخ دهد .

صفاریان که نماینده موسیقی پاپ و چیزهایی شبیه آن است ، از وزارت ارشاد و سازمان صدا و سیما شکایت داشت . او می گفت که بسیاری از کارهایش مجوز ندارند ، اما از رسانه پخش می شوند .

او گفت که چرا از طریق سیما که یک رسانه جمعی است ، فقط سلیقه ی عده خاصی در نظر گرفته می شود . او معتقد بود که بها دادن به یک عده خاص ، یعنی زیر پا گذاشتن بسیاری از استعدادهایی که مطرح نیستند ولی توانایی بسیاری دارند . می گفت این خواننده ها و نوازنده هایی که مورد بی مهری صدا و سیما قرار می گیرند ، کارهایشان را در ماهواره ارائه می دهند و موردی هم برایشان وجود ندارد . سوال او این بود که تکلیف چیست ؟ یا این نوع کارها مناسب نیستند ، یا هستند . پس چرا در سیما پخش نمی شوند ، اما با پخش آن ها در شبکه های ماهواره ای مخالفت نمی شود .

در این برنامه چند اتفاق مهم افتاد :

1- مسئولین برنامه شب شیشه ای ، نتوانستند آنطور که باید و شاید ، از سیما دفاع کنند . (البته اگر دفاعی وجود داشت)

2- صفاریان به عدم نشان دادن سازها اشاره مستقیم نموده و به آن اعتراض کرد . مجری نیز در عین ناتوانی و یا سیاست دیکته شده ، برای پاسخ ندادن به ایرادات صفاریان ، فقط می گفت که : بیاییم اعتراض گونه با هم صحبت نکنیم و به چارچوب های هم احترام بگذاریم .

3- صفاریان این ایده را به راحتی و بدون اثبات بیان کرد که تمام سلیقه ها باید بتوانند خواست های خود را از طریق رسانه ملی بدست آورند . این یعنی عین انسان محوری . مجری (شاید کم سواد و یا سیاستمدار) این برنامه ، به هیچ وجه پاسخی به او نداد .

4- صفاریان در انتها با جسارت از مجری پرسید که : الان ساعت چند است ؟ (21.50 بود) مجری نیز پاسخ او را داد . سپس صفاریان به تمام شدن ناگهانی برنامه اعتراض کرد و به جرأت می گویم که آخرین تیر خود را روانه مسئولین سیما کرد . مجری نیز فقط توانست بخندد !

صدا و سیما شاید یکی از بدترین شب های خود را گذراند . مدتی است که سیاست های سیما در مقابل نقدهای موجود تغییر کرده است . نمود آن را تا حدی در انتخابات ریاست جمهوری مشاهده کردیم . اما گویا هنوز آمادگی باز بودن فضا را نداریم . یعنی وقتی کسی مثل صفاریان می آید و آنطور صحبت می کند ، کسی خودش را برای پاسخ دادن به او آماده نکرده است . سوال من از مسئولین سیما این است که اگر نمی توانید حتی از سیاست های خودتان دفاع کنید ، اگر هنوز نمی دانید که قوانین نوشته و نا نوشته ی حاکم بر سیستم سازمان دارای چه منطقی است ، اگر واقعاً اجازه طرح بسیاری از مباحث را ندارید ، به چه دلیل ریسک می کنید ؟ چرا خود را اینچنین ضایع می کنید ؟

بحث من این نیست که چرا فلان مهمان ، فلان طور صحبت کرد یا خلاف عقایدم را مطرح کرد . اما انتظار این است که کسی به عنوان مجری انتخاب شود که بتواند پاسخ گوی شبهه ها باشد . من نمی دانم که آیا مجری این برنامه مراعات مسائل خاصی را می کرد یا اینکه از پاسخ دادن عاجز بود . اما این نحوه پخش برنامه که یک تفکر بتواند یکطرفه پیش رفته و مانعی برای ادعاهایش نیابد ، اصلاً درست نیست .

در خلال برنامه ، مسئولین ناشی شب شیشه ای ، برای اینکه اثر حرف های صفاریان را خنثی کنند ، موزیک مشهور مجالس لهو و لعب چند سال گذشته را پخش کردند . فقط و فقط برای اینکه مانند کودکان ، خودی نشان بدهند . این اقدام آن ها نه تنها اثری بر حرف های صفاریان نداشت ، بلکه پا گذاشتن روی تمام ادعاهای سیما مبنی بر فیلتر موسیقی های مبتذل بود . به اعتقاد من پخش آن قطعه ، حتی به مدت چند ثانیه ، درست نبود . آن ها می خواستند آتش شعله ور صفاریان را خاموش کنند . اما نتوانستند و فقط خودشان را ضایع کردند .

اما فکر می کنم پاسخ صفاریان در مورد چند موضوعی که مطرح کرد ، چندان سخت نبود . البته ، صحبت کردن با امثال او ، ابزار خاصی می طلبد که ظاهراً بسیاری از تصمیم سازان در اختیار ندارند . اما وظیفه آنان است که به شبهه های اینچنینی پاسخ دهند . علما و مسئولین ما باید و باید و باید که برای مردم توضیح دهند که چرا سازها را نباید نشان داد . تکلیف امر موسیقی را باید روشن کرد . چرا در برخی برنامه های شبکه چهار ، سازها به طور کامل نشان داده می شوند ؟ برای چه در زمان عید در ابتدای فیلم " زن بدلی " تمام سازها همراه با حرکات موزون نوازنده های آن ها نشان داده می شود ، اما در برنامه شب شیشه ای این اتفاق نمی افتد ؟ انگار در مدت تعطیلات عید ، مسئولین فیلترینگ سیما در سفر بوده اند ! مسئولین تیزهوش (!!) سیما ، فکر نمی کنند که چگونه باید این تناقضات را در اذهان عمومی حل کنند ؟ به قول معروف " شترسواری دولا دولا نمی شود " . تکلیف خودتان را معین کنید . درست است که دست کسی به شما ها نمی رسد ، درست است که یک عده جوان متعهد ، وقتی می خواهند برای یک کار صد در صد مذهبی و دینی به شما کاری را تحویل دهند ، باید از چند فیلتر رد شوند تا اینکه خسته شده و کار را رها کنند ، درست است که با بهانه نظارت رهبری و تأییدات انجام نگرفته ایشان توانسته اید دست به هر کاری بزنید ، درست است که مردم را نفهم فرض کرده اید ، اما باید بگویم که از مسیر تقوا خارج شده اید . شاید اصطلاح تقوا را بتوان در تمامی امور عمومیت داد . در سیما باید تقوای هنری و فرهنگی وجود داشته باشد . در زمان لاریجانی تقوای سیاسی در کمترین حد خود بود . فیلترینگ سیاسی بیداد می کرد . حتی نامی از گروه های منتقد نظام هم به میان نمی آمد . اما امروز اوضاع به لحاظ سیاسی بهتر شده است . ولی با سطح مطلوب فاصله زیادی دارد .

نکته اینجاست که عقیده ای می گوید : برای اینکه جوان ما به سمت و سوی ابتذال و گناه و ابزارهای حصول آن پیش نرود ، مسئولین فرهنگی کشور ، باید از هر محصولی ، یک کار خوب و مناسب و در چارچوب نظام های عقیدتی اسلام بیرون آورده و به مخاطب ارائه دهند . این سخن شاید خنده آور ترین حرفی است که در حوزه فرهنگ شنیده ام . روزی بنده ی خدایی در پاسخ این حرف به من می گفت : مانند این است که بگویند باید مشروبات الکلی را طوری تغییر داد و به جامعه عرضه کرد که نه دین فرد آسیب ببیند و نه دنیای او !!

چیزی که نفسش نجس و خبیث و دچار ایراد است ، چیزی که فلسفه وجودی آن ، رسیدن به لذت است و چیزی غیر آن نیست ، وسیله ای که فقط می توان از آن برای گناه و معصیت و خور و خواب از آن بهره گرفت ، چطور می شود که از آن برای اعتلای انسان – جتی با تغییرات اساسی – استفاده کرد ؟ بحث ما ، بحث فلسفه و منطق پشت برخی ابزارها ست . ابزاری که سمت و سوی حرکت آن به جایی غیر از خدا ختم شود ، مشکلش در ریشه است . ریشه را باید تغییر داد .

می گوید : موسیقی رپ سالم . این را باید تعریف کرد . اینجا جایی نیست که سالم بودن را تو و من تشخیص بدهیم . ما ابزار برای شناخت خوب و بد داریم . برای همه ی نقاط زندگی مان هم صادق است . پس حتی تو به عنوان موسیقی دان ، نمی توانی برای دین و دنیای افراد تعیین تکلیف کنی . تو حد اکثر ، موفقیت حرفه ات را می بینی ، یا در نهایت می توانی لذت مردم را به حداکثر برسانی . اما تو ظاهراً از این موضوع بی خبری که هر آنچه مصداق لغو باشد ، محکوم به فناست و همراهان خود را نیز به عدم خواهد برد . پس بگذار آنکه دیدش از تو وسیع تر است تصمیم بگیرد . برای تو سخت است که بفهمی خیلی چیز ها را ...

یا بصیر

=============

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ElmO
28-04-2007, 00:50
با شب شیشه‌ای چه کنیم؟

چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۶

اتفاقی که امشب در برنامه‌ی شب شیشه‌ای افتاد، اگر نگویم بی‌نظیر، به نظرم کم نظیر بود. قبلا (در مرحوم ناتور دات خوابگرد) نوشته بودم که عبور شیشه‌ای را دوست دارم و یکی از معدود برنامه‌های تلویزیونی که به سلیقه‌ی من نزدیک است و سعی می‌کنم هرشب دنبالش کنم همین برنامه است و باز گفته بودم آنچه باعث می‌شود این برنامه را از برنامه‌ی بی‌ارزش، سفارشی و محافظه‌کار صندلی داغ متفاوت بدانم، یکی اجرای خوب رضا رشیدپور است و دیگری صراحت ذاتی عبور شیشه‌ای سابق و شب شیشه‌ای فعلی که البته با پخش زنده این برنامه رابطه مستقیم دارد. مهمان امشب شب شیشه‌ای هم بهروز صفاریان بود که من یکی، کارهایش را دوست دارم و فکر می‌کنم از آهنگسازان خوب موسیقی پاپ ایران است. صفاریان در برنامه‌ی عبور شیشه‌ای هم نشان داده بود که دوست‌داشتنش کار سختی نیست و در آن برنامه تا آنجا که توانست از وضعیت حاکم بر موسیقی کشور و سیاست یک بام و دو هوای مدیران و همین طور مساله‌ی ممیزی در موسیقی انتقاد کرد.
صفاریان امشب هم همان صفاریان همیشگی بود: آرام، باهوش و صریح؛ با این تفاوت که امشب دیگر خبری از گلایه‌های سطحی و کوچک نبود و او ریشه‌ها را نشانه گرفته بود و هرچقدر هم که رضا رشیدپور خودش را به در و دیوار زد تا از شدت و تندی انتقادات صفاریان کم کند، کم‌تر نتیجه گرفت. برنامه‌ی امشب را ده دقیقه زودتر از همیشه تمام کردند تا کار بیشتر گره نخورد، از پشت صحنه هم مدام پیغام فرستادند و رشیدپور بیچاره را کلافه کردند، از بهروز صفاریان هم که از بلاتکلیفی موسیقی در ایران (و مشخص نبودن اینکه بالاخره می‌خواهند باشد یا نه) انتقاد کرد و به شدت برخورد دوگانه‌ی صدا و سیما با موسیقی را محکوم، احتمالا چند وقتی بی‌خبر خواهیم بود، اما به نظرم بی‌انصافی است اگر در شرایط فعلی از برنامه‌ای که تلاش می‌کند منطق گفت‌وگو را در جامعه رواج بدهد و جسارت آن را هم دارد که تا حدی مستقل بماند و خاصه از سیاست‌های فرهنگی غلط حاکم بر کشور انتقاد کند، حمایت نشود. در جامعه‌ای که سینما و صدا و سیمایش هنوز بیشتراز هر رسانه‌ و ابزار فرهنگی دیگری بر مخاطبانشان تاثیر می‌گذارند، برنامه‌هایی مثل شب شیشه‌ای که آگاهانه یا ناآگاهانه به مردم فرصت فکر کردن و «جور دیگری دیدن» می‌دهند باید باشند و بمانند. نوشتن از ویژگی‌های خوب این برنامه شاید بتواند آن را از گوشه‌ی رینگ و از شر ضربات سنگین منتقدانش نجات دهد و سرپا نگاهش دارد، شاید...

========

تو سایت منبع برین و نظرات رو بخونید . نظرات جالبی دادن :46:

morteza_k
28-04-2007, 16:56
سلام
ممنونم فایل صوتیشو دانلود کردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اردلان
28-04-2007, 20:40
دم برادر حاجي بهروز گرم خيلي خوب تند رفت.خوشم اومد. واقعا كي جرات ميكرد اين حرفارو بزنه رشد پور هم هي ميگفت بهتره از بحث بدبينانه خارج شيم ولي داش بهروز كار خودشو ميكرد كه مجبور شدن برنامرو 5 دقيقه زودتر تموم كنن.من گفتم الان هست كه فردا برنامشو تعطيلشه؟!

ElmO
29-04-2007, 00:26
سلام
ممنونم فایل صوتیشو دانلود کردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست من .
خواهش میکنم :40:

دم برادر حاجي بهروز گرم خيلي خوب تند رفت.خوشم اومد. واقعا كي جرات ميكرد اين حرفارو بزنه رشد پور هم هي ميگفت بهتره از بحث بدبينانه خارج شيم ولي داش بهروز كار خودشو ميكرد كه مجبور شدن برنامرو 5 دقيقه زودتر تموم كنن.من گفتم الان هست كه فردا برنامشو تعطيلشه؟!

باهات موافقم اردلان جان :46:
ولی منم اول فکر میکردم 5 دقیقه زودتر تموم کرد ، ولی اگه دقت کنی میبینی اول میکه 5 ، بعد میگه 10 دقیقه به 10 .
خداییش تو اون 10 دقیقه ، چه حرفایی میتونست زده بشه ....

یا حق

ElmO
29-04-2007, 00:48
نامه ای به محضر استاد رشیدپور

سرم گرم کار خودم بود که یهو آقام با یه مطلب وارد شد! اول می خواست این حرفارو تو دهن من بذاره که التماسش کردم و با خواهش و تمنا از مخدوش کردن هویت من منصرف شد. خلاصه هر چی که نوشته به خودش مربوطه و من کاری به این کارا ندارم که ندارم!

مصاحبه گر گرامی!
کارشناس محترم!
مجری عزیز!
منتقد گرانمایه!
سرور ارجمند!

حضرت استاد رشیدپور!

مصاحبه دیشب شما با استاد فریدون شهبازیان را دیدم!

آفرین!
مرحبا!
احسنت!
تبارک ا… احسن الخالقین!

آنچه که مایه شعف و التذاذ زاید الوصف این بیننده حقیر گشته، نه خود مصاحبه -هر چند که آن نیز مهر تائیدی بر مهارتهای شگرف جنابعالی در زمینه های گوناگون است- بلکه لحظاتی ناب و هر چند کوتاه از تلالو آن درّ سیماست. اشاره ای می کنم:

در مصاحبه با استاد فریدون شهبازیان، با ارجاع به مصاحبه چند شب گذشته با دوست عزیزتان، بهروز صفاریان، از ایشان، به شایستگی و مهارت، نقل قول فرمودید که “باید تمام انواع موسیقی در صدا و سیما مطرح شوند” و توانستید به زیبایی واکنش منفی استاد فریدون شهبازیان را نسبت به دوست عزیزتان برانگیزید. به اصطلاح عوام، دوستتان را به لجن کشیدید. دشمنانتان در لجن باد!

لحظه ای که ذکر شد، بر برداشت این دونمایه از آن کریم تاثیری گذاشت فزون از حد! پیش از این شما را متظاهر می دانستم. اُف بر من! چه خطایی! از خودگذشتگی، سادگی و خلوص نیت شما پیش چشم ملیونها بیننده شتک زد! می دانید و می دانیم که صوت و تصویر آن مصاحبه جنجالی در تمام وب منتشر گردیده و آنچه که از تلویزیون پخش شد هنوز در اذهان باقی است. می دانید و می دانیم که در آن مصاحبه، بهروز صفاریان از مطرح شدن انواع مختلف موسیقی به شرط مناسب بودن آنها صحبت کرد ولی با این حال، شما بر تمام این حقایق چشم فروبستید و همان کاری را انجام دادید که می بایست انجام می دادید.

این ازخود گذشتگی و فنا کردن منافع و آبروی شخصی برای حفظ حرمت و آبروی یک بزرگ چیزی است که در ایران ِامروز درّی است کمیاب. مهم نیست اگر کسی که تا دیروز شیفته شما بود، امروز آزرده شده باشد. مهم نیست اگر کسی که تا دیروز از شما دلگیر بود، امروز نفرت از شما سراپای وجودش را فرا بگیرد. هیچکدام سد راه شما در انجام وظیفه سازمانیتان نشد. همه اینها را از پیش می دانستید و کردید آنچه را باید می کردید.

آفرین بر این همه ایثار!

جامعه امروز ما محتاج چون شمایی است تا درس ازخود گذشتگی و پشت پا زدن به دلبستگی های فانی این دنیا را در محضرتان تلمذ کند.

خواهش کوچکی دارم و امیدوارم که این جسارت را بر من ببخشید که بزرگواری شما مثبوت کائنات است: از دوستان عزیز دیگرتان که گمان می برید زمینه بروز هر چه بیشتر سجایای اخلاقی شما را فراهم می سازند دعوت کنید تا با استفاده از تجلی کرامات شما در برنامه های متعاقب، کویر تفتیده اخلاقیات و انسانیت به گلستان تبدیل شود.

زیاده عرضی نیست.

از سرسپردگان

===========

ElmO
29-04-2007, 01:09
رشید پور مجری شب شیشه ای از سوی رییسش سرزنش می شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیدن قیافه رشید پور بعد از پاسخ دندان شکنی که می گیره خیلی جالبه . طرف مقابلش خجسته ، معاون ضرغامی و رییس رادیو (معاون صدا) است و برنامه هم مال همین دیشب هست (4 اردیبهشت) .

=======

خداییش بدجوری میزنه تو پوز رشیدپور . اگه تونستید ، حتما ببنید .
به رشیدپور میگه : من از اینکه شما همیشه روی موضع غلط خودت پافشاری میکنی ، تعجب میکنم . باید اصلاح بشه .

رشیدپور هم فقط میخنده ...

=======

موفق باشید

یا حق

karin
30-04-2007, 13:00
اینم نقدی که همشهری جوان در مورد برنامه ی شب شیشه ای نوشته و بهش تمشک طلایی داده

انتقاد می کنی ؟! وقت نداریم
مهمان شب شیشه ای ، بهروز صفاریان ، آهنگساز معروف است . او در دوره ی قبلی گفت و گوهای رشید پور هم حاضر بود ؛ آدم شاکی ای است و حسابی توپش پر است ! درباره ی وضعیت موسیقی پاپ در تلویزیون می گوید : « چطور کسی که کارش مجوز ندارد در تلویزیون اجازه ی خواندن دارد اما مجوزدارها نمی توانند بخوانند ؟ »
رشیدپور ساعت 10 دقیقه به 10 می پرسد چقدر وقت داریم ؟ از پشت صحنه می گویند 7 دقیقه رشیدپور هم اعلام می کند .اما حرفهای صفاریان خیلی تند است : « تلویزیون برای موسیقی درست و حسابی ارزش قائل نیست » رشیدپور می خواهد از تلویزیون دفاع کند : « نه این طورها هم نیست تلویزیون کار فاخر زیاد کرده . آقای صفاریان 1 دقیقه بیشتر وقت نداریم » . صفاریان با تعجب می گوید : « هنوز ساعت 10 نشده ، الان گفتید 7 دقیقه » . رشیدپور سریع سر و ته قضیه را هم می آورد و برنامه را زودتر تمام می کند !
خب اگر نمی خواهید کسی ازتان انتقاد چرا دعوتش می کنید تا تمشک بگیرید ؟!

Diego
30-04-2007, 13:30
از فایل تصویری کم حجم خبری نشد؟

divoonejoon
30-04-2007, 15:00
اینم با فرمت 3gp و حجم 550kb
فقط به نظرم با اینکه از این یارو رشیدی پور خوشم نمیاد ...ولی اتفاقا اون حال اون یارو ریشو رو گرفت و ضد حال زد بهش ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

================

فکر کنم منظور دوستان لینک کم حجم جریان صفاریان باشه ...
به هر حال لینک سالم بدین من convert کنم بزارم .

Diego
30-04-2007, 15:16
فقط به نظرم با اینکه از این یارو رشیدی پور خوشم نمیاد ...ولی اتفاقا اون حال اون یارو ریشو رو گرفت و ضد حال زد بهش ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

================

divoonejoon لینکهای پست اول کار نمیکرد؟اگه لینک پیدا کردی تبدیل به DivX کن تا کیفیتش زیاد پائین نیاد.

ElmO
30-04-2007, 15:16

karin عزیز از مطلب قشنگت ممنونم . بازم از این کارا بکن :46: :40:

از فایل تصویری کم حجم خبری نشد؟

Diego عزیز شرمنده . من خودم با این اینترنت نفتی ، قسمت اول فایل تصویری رو دانلود کردم . ولی متاسفانه وقتی رفتم دومیو بگیرم ، دیدم همه ی لینکها پاک شدن . واقعا عجیبه .
آخه بیا 2 موزیک ندیده بودم تا حالا فایلی رو هاستش اکسپایر بشه .
اینم احتمالا واسه همین مسائل برداشتن ...
خوب شد زود دانلودش کردیم ...

من سعی میکنم حتما فایلشو قرار بدم . :40:
فقط با این سرعت ، یه کم طول میکشه . :11:

قربانت

یا حق

divoonejoon
30-04-2007, 15:20
.
divoonejoon لینکهای پست اول کار نمیکرد؟اگه لینک پیدا کردی تبدیل به DivX کن تا کیفیتش زیاد پائین نیاد.

نه کار نمیکرد.......اگه پیدا کردین اینجا بزارین من 1 ساعته convert شدشو میزارم .

ElmO
30-04-2007, 15:47

================

سلام
دیوونه جون ممنونم از لطفت .

آره همونو میخوان . والا من خودمم قسمت دومشو نتونستم دانلود کنم .
اگه یه جا آپلود کنم میتونی تبدیل کنی بذاری . اگه بتونی ، من سعی میکنم یه جا آپلود کنم .
ببینم چی میشه .

ممنون
یا حق

divoonejoon
30-04-2007, 16:18
سلام
دیوونه جون ممنونم از لطفت .

آره همونو میخوان . والا من خودمم قسمت دومشو نتونستم دانلود کنم .
اگه یه جا آپلود کنم میتونی تبدیل کنی بذاری . اگه بتونی ، من سعی میکنم یه جا آپلود کنم .
ببینم چی میشه .

ممنون
یا حق

آره ...شما اپلود کن باقیش با من ...تو rapid اپلود کن که هم سرعت اپلود واسه تو خوب باشه هم سرعت دانلود واسه من

divoonejoon
30-04-2007, 17:30
لینکش رو پیدا کردم ....یکی از دوستان خوبمون دارن زحمتشو میکشن ....

masoud908
30-04-2007, 18:43

karin عزیز از مطلب قشنگت ممنونم . بازم از این کارا بکن :46: :40:

Diego عزیز شرمنده . من خودم با این اینترنت نفتی ، قسمت اول فایل تصویری رو دانلود کردم . ولی متاسفانه وقتی رفتم دومیو بگیرم ، دیدم همه ی لینکها پاک شدن . واقعا عجیبه .
آخه بیا 2 موزیک ندیده بودم تا حالا فایلی رو هاستش اکسپایر بشه .
اینم احتمالا واسه همین مسائل برداشتن ...
خوب شد زود دانلودش کردیم ...

من سعی میکنم حتما فایلشو قرار بدم . :40:
فقط با این سرعت ، یه کم طول میکشه . :11:

قربانت

یا حق

عزيز اگر قسمت دوم ميخواين بيا :
قسمت اول:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].1.29__20Part1_20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).wmv
قسمت دوم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1386.1.29)%20Part2.wmv

مثل اينكه حرف هاي بهروز صفاريان روي اين وزارت ارشادي ها تاثير گذاشتته ...محسن چاووشي مجوز البوم جديدش گرفته...

morteza_k
30-04-2007, 18:57
عزيز اگر قسمت دوم ميخواين بيا :
قسمت اول:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].1.29__20Part1_20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).wmv
قسمت دوم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1386.1.29)%20Part2.wmv

مثل اينكه حرف هاي بهروز صفاريان روي اين وزارت ارشادي ها تاثير گذاشتته ...محسن چاووشي مجوز البوم جديدش گرفته...

سلام
میزنه

فایل مورد نظر وجود ندارد .

( File Not Found )

موفق باشید.:10:

sa3er
30-04-2007, 20:06
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

divoonejoon
30-04-2007, 20:53
خوب حالا من چیکار کنم ...این لینک ها همونایی هستن که من دانلود کردم؟؟؟

حجم یکی 55mb حجم یکی دیگه هم 45mb هست ... این لینک ها هم همینجورین یا دوستان زحمت convert کردن رو هم کشیدن و حجمم کم کردن ؟؟؟

masoud908
01-05-2007, 12:48
خوب حالا من چیکار کنم ...این لینک ها همونایی هستن که من دانلود کردم؟؟؟

حجم یکی 55mb حجم یکی دیگه هم 45mb هست ... این لینک ها هم همینجورین یا دوستان زحمت convert کردن رو هم کشیدن و حجمم کم کردن ؟؟؟
كانورت نشده عزيز...همون كيفيت معمولي هست...

online-amir
02-05-2007, 22:44
به به...! ساسر خان... .

چه عجب... .

بابا اينجوري كه بد بود...ميگفتيد يه شتري... دايناسوري...!

mehdi_ok1
04-05-2007, 16:04
دوستان بالاخره
حجم کم رو کی میتونیم ببینیم

با تشکر از همه شما عزیزان

divoonejoon
04-05-2007, 16:35
دوستات تبدیل کنم 3gp بزارم؟؟؟ ... کلا حجمش حدود 100 تاس راه نداره dvix اینا بشه ...

ElmO
04-05-2007, 17:23
سلام دوستان
از همکاریتون ممنونم .
ساسر عزیز از شما هم ممنونم ، زحمت کشیدی :40:

دوستات تبدیل کنم 3gp بزارم؟؟؟ ... کلا حجمش حدود 100 تاس راه نداره dvix اینا بشه ...

دیوونه جون ممنون از لطفت . :40:
آره همون 3pg بذاری فکر میکنم خوب یاشه .

زحمشو بکش عزیز :40:

موفق باشید

یا حق

Diego
04-05-2007, 18:43
هر فرمتی که میذارین فقط به چند قسمت تقسیمش کنین تا ما که Adsl نداریم,بتونیم راحت دانلودش کنیم.

doyenfox
04-05-2007, 20:36
ميشه 3gpبزاري؟

mehrdad1341
14-05-2007, 23:35
به من چیزی بگو شاید ، هنوزم فرصتی باشه
هنوزم بین ما شاید ، یه حس تازه پیدا شه

یه راهی رو به من وا کن ، تو این بیراهه ی بن بست
یه کاری کن برای ما ، اگه مایی هنوزم هست

به من چیزی بگو از عشق ، از این حالی که من دارم
من از احساس شک کردن ، به احساس تو بیزارم

تو هم شاید شبیه من ، تو این برزخ گرفتاری
تو هم شاید نمیدونی ، چه احساسی به من داری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیدونم این آهنگ با صدای بهروز صفاریان ( آهنگساز ) که متنش رو اون بالا نوشتم رو شنیدید یا نه . اگه نشنیدید پیشنهاد میکنم حتما از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p3) دانلودش کنید و گوش بدید .

دوستای تهرانیمون حتما باید برنامه ی شب شیشه ای رو دیده باشن . از شبکه ی تهران پخش میشه و فکر میکنم ساعت 9 تا 10 . برنامه ای با مجری گری رضا رشید پور .

مهمان برنامه ی 29 فروردین شب شیشه ای بهروز صفاریان بوده ، که با رک گویی هاش نشون داد خیلی شهامت داره . البته شاید اینکارش عواقبی رو هم براش به دنبال داشته باشه ، متاسفانه ...

لینکهایی که در پایان میذارم ، لینک دانلود فایل صوتی + فایل تصویری این برنامه هست .
پیشنهاد میکنم اونایی که سرعت بالا دارن و میتونن ، حتما دانلودش کنن . من خودم با DialUp دانلودش کردم . البته صوتی شو .
اینقد راحت و رک حرف میزنه که آدم لذت میبره .
و در آخر هم برنامه در 10 دقیقه زودتر از معمول به پایان میرسه . طوری که وقتی رشید پور از پشت صحنه میپرسه چقدر وقت داریم ، اول میگن 7 دقیقه . بعد که بهروز صفاریان میگه میخوام یه مطلبی رو بگم ، میگن فقط یک دقیقه وقت دارین . اونم میگه حرف من یک دقیقه ای نیست و دیگه نمیگه حرفشو .
خلاصه به نظر من ارزش داره که حداقل اون 11 مگی رو دانلود کنید .

دوستان اگه این برنامه رو از تلویزیون دیدن و یا از اینجا دانلود کردن و دیدن ، نظرشونو بگن . :40:

ممنون از توجهتون

یا حق

==========

دانلود فایل تصویری : قسمت اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1386.1.29)%20Part1%20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] usic.com).wmv) - قسمت دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1386.1.29)%20Part2%20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] usic.com).wmv)

دانلود فایل صوتی : MP3 128 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1386.1.29)([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).m p3) - WMA 64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1386.1.29)([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).w ma) - WMA 32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1386.1.29)%2032kb%20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sic.com).wma)

=========

منبع : Bia2Music.com

SALAM
میدو نستی که ترانه این اهنگ را خود رضا رشید پور گفته؟

Diego
15-05-2007, 00:20
چرا این تاپیک فراموش شد؟
divoonejoon کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

graphmax
05-06-2007, 20:36
سلام دوست عزیز.
لینک دانلود آهنگ بهروز صفاریان خرابه اگه زحمتی نیست دوباره آپش کن.
قربونت-مصطفی:20: