PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ 5700

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

rainysky50
01-09-2007, 03:21
ویرایش شد!!حذف شود!!

Mr.K2
01-09-2007, 03:27
امیر جان من چیکار کنم؟؟؟؟؟شب چطوری بخوابم؟؟؟؟؟؟؟شما گوشی رو ریست کردید؟؟رم رو دراوردید؟؟؟؟؟؟گوشی رو خاموش کنید و دوباره روشن کنید!!!یا به عبارتی گوشی رو بوسیله ی اداپتور شارژ روشن کنید!!!سرم درد میکند دستمال بدید دیگه!!!!!واای نوکیا چه کردی با نام خودت ؟؟؟با ابهت خودت؟؟؟با بزرگی خودت؟؟؟این از اون ان73 های پر مشکلت و این هم از 5700 قدرتمندت که جدیدا مشکل ال سی دی پیدا کرده!!!؟؟؟چه بلایی سرت اومده؟؟؟چرا اینجوری شدی نوکیا؟؟؟؟یادت رفته اون 3310 هات چه غوغایی داشتن؟؟؟؟یادت رفته اون ان70چه عظمتی بود؟؟؟؟چرا کاگر اخراج میکنی؟؟؟چرا شعبه ی چین تشکیل میدی؟؟؟؟چرا کیفیت تمام محصولاتت شبیه پیکان شده؟؟؟؟از خواب بیدار شو!!!!

یعنی من N73 هم نگیرم ؟؟
در ضم الان دیگه کم کم صبحه برای خواب یه کم دیره...
من میدیم چرا وقتی شب ساعت 10 -11 میام تو این تاپیک . صبح دوباره میام باید 3- 4- 5 صفحه برم جلو...نگو همه شبها اینجا هستند...

RapB0y
01-09-2007, 03:32
امیر جان من چیکار کنم؟؟؟؟؟شب چطوری بخوابم؟؟؟؟؟؟؟شما گوشی رو ریست کردید؟؟رم رو دراوردید؟؟؟؟؟؟گوشی رو خاموش کنید و دوباره روشن کنید!!!یا به عبارتی گوشی رو بوسیله ی اداپتور شارژ روشن کنید!!!سرم درد میکند دستمال بدید دیگه!!!!!واای نوکیا چه کردی با نام خودت ؟؟؟با ابهت خودت؟؟؟با بزرگی خودت؟؟؟این از اون ان73 های پر مشکلت و این هم از 5700 قدرتمندت که جدیدا مشکل ال سی دی پیدا کرده!!!؟؟؟چه بلایی سرت اومده؟؟؟چرا اینجوری شدی نوکیا؟؟؟؟یادت رفته اون 3310 هات چه غوغایی داشتن؟؟؟؟یادت رفته اون ان70چه عظمتی بود؟؟؟؟چرا کاگر اخراج میکنی؟؟؟چرا شعبه ی چین تشکیل میدی؟؟؟؟چرا کیفیت تمام محصولاتت شبیه پیکان شده؟؟؟؟از خواب بیدار شو!!!!
بابا الان که چیزی نشوده هنوز
فعلا ماله امیر جان اینطوری شده.
ولی داییم یه 6600 داره پسر داییم که 2 سالش هست همش گوشیو میگیره با شدت پرت میکنه ولی هنوز هیچیش نشده از دستش رفته یه قاب الکی انداخته قاب اصلیو ور داشته.
حتی دوربینشم پوکیده.

Mr.K2
01-09-2007, 03:35
خب اگر مشکل همگانی باشه و اولویت اولم برای خرید گوشی که 5700 بود حذف بشه به نظر شما چی بخرم ؟؟؟؟
سیستم عامل داشته باشه ...
تا 300 یا 320 یا همین حدودا ..

rainysky50
01-09-2007, 03:37
ویرایش شد!!حذف شود!!

Mr.K2
01-09-2007, 03:40
برگردیم تیریپ الجی!!!الحق والانصاف الجی یه دنیا خاطرست!زندگی زیباست!در ضمن بله ما شبها اینجاییم !!تا حدود نیم ساعت دیگه ممکنه amir elx به جمع ما اضافه بشه!حجم این فیلم که امیر جان گذاشته چند مگه؟؟؟امضامو هم تغییر میدم!!!ولی حالا خودمونیم مگه 5700 من مشکل پیدا کرده که من اینقدر میجوشم!!!مال من الحمدالله سالمه و منتظر روزهای تلخ افتادن تو اب و ضربه خوردن هست!!من تا 1 سال دیگه دست به گوشیم نمیزنم!!گوشی بعدی من ال سی دیش باید از 3 اینچ بیشتر باشه!!وارلس هم باید داشته باشه!دوربینش باید از 3.2 بالاتر باشه!!سیستم عاملش باید یا لینوکس باشه یا ویندوز موبایل و یا سیمبین os 9.5!!

این یه دونه فیلم هست که حجمش 1 مگ هست 3gp هم هست ...البته زیپ شده ...

RapB0y
01-09-2007, 03:43
برگردیم تیریپ الجی!!!الحق والانصاف الجی یه دنیا خاطرست!زندگی زیباست!در ضمن بله ما شبها اینجاییم !!تا حدود نیم ساعت دیگه ممکنه amir elx به جمع ما اضافه بشه!حجم این فیلم که امیر جان گذاشته چند مگه؟؟؟امضامو هم تغییر میدم!!!ولی حالا خودمونیم مگه 5700 من مشکل پیدا کرده که من اینقدر میجوشم!!!مال من الحمدالله سالمه و منتظر روزهای تلخ افتادن تو اب و ضربه خوردن هست!!من تا 1 سال دیگه دست به گوشیم نمیزنم!!گوشی بعدی من ال سی دیش باید از 3 اینچ بیشتر باشه!!وارلس هم باید داشته باشه!دوربینش باید از 3.2 بالاتر باشه!!سیستم عاملش باید یا لینوکس باشه یا ویندوز موبایل و یا سیمبین os 9.5!!
سلام
نه ماله تو چیزیش نشده تو زیادی جو گیر شدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif.
امیر امشب نیومده چون تو یاهو هم نیست
آخه چند روزه مریزه
دیشبم به زور امده بود.

rainysky50
01-09-2007, 03:47
مشکل حل شده است.به صفحه ی اخر مراجعه کینید!!!

Mr.K2
01-09-2007, 03:49
سلام
نه ماله تو چیزیش نشده تو زیادی جو گیر شدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif.
امیر امشب نیومده چون تو یاهو هم نیست
آخه چند روزه مریزه
دیشبم به زور امده بود.

راست میگه حالا خیلی جوگیر نشو ..گوشی توو که چیزیش نیست بیخودی ناراحتی....
اگر خدای نکری یه طوریش شد بعدا ناراحت بشو ...
در ضمن منوهم دوستان در مورد خرید گوشی راهنمایی کنید ممنون میشم...

rainysky50
01-09-2007, 03:53
ویرایش شد!!حذف شود!!

Amir(Steve)
01-09-2007, 04:00
Mr.K2 عزیز این تاپیک که برای مشاوره خرید گوشی نیست.در مورد 5700 هست

امیدوارم فردا که میام توی این کلوپ با متن امیر جان مبنی بر اینکه دیشب شوخی مرده و میخواسته بچه ها رو سر کار بزاره و گوشیش سالمه مواجه بشم!!!!

خیالت راحت شوخی نیست داداش !! گوشی تعطیل شد رفت پیکارش

گوشی شماها هم چیزیش نمی شه..خدا شانس بده !!!

من خودمم اصلا ناراحت نیستم....سونی اریکسون رو فقط باسه همین چیزا دوست دارم....همه قطعاتش حرف نداره ....

فردا باید تو GSMArena این مورد رو توضیح بدم که کاربران اونجا هم اگاه بشن نسبت به خرید این گوشی

باسه اپلود هم انشالله فردا اگر عمری بود تو پرشین تولز فایل رو اپلود می کنم و اونجا هم یه توضیحاتی می دم

ما که شب خوابمون نبرد...شما ها چرا نمی خوابید ؟؟ :D

--------

ولی خداییش چه رنگش باز می شه !!! تمام دوستام از حسادت هم شده رفتند 5700 خریدن !! امروز گوشی یکی از دوستامو با گوشی خودم چک می کردم و Bright اونو رو 100 درصد گذاشتم...دو تا ضربه به گوشیم زدم همچین رنگش باز شد که گوشی اون از روشنی و شفافی جلوی این کم می اورد...تازه Bright 'گوشی من ره 50 درصد بودش !!!!

Mr.K2
01-09-2007, 04:02
به خدا لینک خرابه!!خواهشا یه جای دیگه اپ کنید!!از هر راهی که گفتید رفتم ولی نشد!!3 تا مرورگر دارم ولی هیچکدوم کار نکرد!!

دوست من
من فایرفاکس دارم و دانلود منیجر دپ و به راحتی هم این فایل رو گرفتم ...
شما اگر مشکلی دارین بزارین صبح دانلود کنید شاید مشکل برطرف بشه....

Mr.K2
01-09-2007, 04:04
Mr.K2 عزیز این تاپیک که برای مشاوره خرید گوشی نیست.در مورد 5700 هست

دوست من از همین 5700 رسیدیم به درخواست مشاوره...

Amir(Steve)
01-09-2007, 04:07
دوست من از همین 5700 رسیدیم به درخواست مشاوره...

یه تاپیک بزن اونجا در خدمتت هستم :46:

rainysky50
01-09-2007, 04:08
امیر جان یه جای گوشیتون قاطی کرده!!ممکنه بهش اب رفته باشه!!چون این خاموش و روشن شدنهای نور ال سی دی مربوط به چراغهای بالای ال سی دی هست!!

Mr.K2
01-09-2007, 04:11
یه تاپیک بزن اونجا در خدمتت هستم :46:

ممنون دوست عزیز
یه تاپیک میزنم و بعد لینک میدم
آخه بد جوری گیر کردم...
اول طرفدار پروپا قرص سونی اریکسون بودم....
بعد به خاطر نبود سیستم عامل در اکثریت گوشی های سری کا و دبلیو به نوکیا رو آوردم....
رفتم سراغ ان73 دیدم مشکل زیاد داره....
اومدم اینجا که اینم ....

لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir(Steve)
01-09-2007, 04:13
امیر جان یه جای گوشیتون قاطی کرده!!ممکنه بهش اب رفته باشه!!چون این خاموش و روشن شدنهای نور ال سی دی مربوط به چراغهای بالای ال سی دی هست!!

Good Point !!!

این شد یه دلیل منطقی

تو ارایشگاه دوستم یه چند باری موقع اصلاح اب روی lcd پاشید شده...منتها خیلی خیلی خیلی کم...سریع هم پاکش کردم...

rainysky50
01-09-2007, 04:19
داره معما حل میشه!!ایا اب بر روی سنسور بالای ال سی دی نیز پاشیده شد؟؟؟

Mr.K2
01-09-2007, 04:19
Good Point !!!

این شد یه دلیل منطقی

تو ارایشگاه دوستم یه چند باری موقع اصلاح اب روی lcd پاشید شده...منتها خیلی خیلی خیلی کم...سریع هم پاکش کردم...

به به با این نکته که امیر خان اشاره کردند دوباره نقاط قوت گوشی پدیدار میشوند ...

Amir(Steve)
01-09-2007, 04:20
داره معما حل میشه!!ایا اب بر روی سنسور بالای ال سی دی نیز پاشیده شد؟؟؟

اره

اتفاقا بیشتر مطمئن هستم که روی سنسور اب باید پاشیده شده باشه....

rainysky50
01-09-2007, 04:20
امیر جان گوشیتو خاموش کن!!سپس قابهاشو در بیار و ابهای باقی مانده رو پاک کن!یا اگه نمیتونی بازش کنی پس گوشی رو خاموش کن و فردا صبح روشنش کن!!!امضای من باقی ماند!!!فقط نوکیا!!!الان راحت میرم میخوابم!!!قربونت برم چرا از اول نگفتی که اب روی گوشیت پاشیده؟؟؟

rainysky50
01-09-2007, 04:22
mr.k2 به کلوپ شاه شاهان خوش اومدی!!!اینجا هیچ مشکلی وجود نداره!!!امی جان اگه وقت داری تمام پستهاتو پاک کن تا شبه برای بقیه ایجاد نشه!!بقیه هم همین کار رو کنن!من دارم ویرایش میکنم!!!

rainysky50
01-09-2007, 04:23
میدونستم مشکل حل میشه!!!رپ بوی جون بیا اینجا !!مشکل حل شد!!!!تمام پستهای الکی رو حذف کنید!!

Amir(Steve)
01-09-2007, 04:23
امیر جان گوشیتو خاموش کن!!سپس قابهاشو در بیار و ابهای باقی مانده رو پاک کن!یا اگه نمیتونی بازش کنی پس گوشی رو خاموش کن و فردا صبح روشنش کن!!!امضای من باقی ماند!!!فقط نوکیا!!!الان راحت میرم میخوابم!!!قربونت برم چرا از اول نگفتی که اب روی گوشیت پاشیده؟؟؟

گوشی خاموش شد !!!

چه تضمینی وجود داره که مشکل حل بشه؟؟

اگر به باز کردن قاب و عوض کردن IC موکول بشه چی؟؟

----------

پست هارو هم نمی خواد پاک کنی..یه پیغام به مدیری که ابزار این انجمن ررو داره بزن

اون می تونی با بوکمارک کردن تمام پست ها و یه کلیک پاکشون کنه !! خیلی سریع و راحت

Mr.K2
01-09-2007, 04:24
البته هنوز در پرده ابهام است....
امیر خان یه شک اساسی به همه داد ....
رپبوی که خودشو راحت کرد و رفت...
منم برم بخوابم تا فردا ظهر ....

rainysky50
01-09-2007, 04:24
توی پستهایی که میخوین پاک شه بنویسید: ویرایش شد!!حذف شود!!

Amir(Steve)
01-09-2007, 04:40
تاپیک شده Real Time ( مسنجر سابق)

ما که رفتیم بخوابیم..این گوشی هم خوابیده

امیدوارم تا فردا مشکل حل بشه و به باز کردن قاب و عوض کردن چند تا ic دیگه نرسه !!!

Have nice time and enjoy

hamidrezaaa
01-09-2007, 08:59
توی پستهایی که میخوین پاک شه بنویسید: ویرایش شد!!حذف شود!!
داش امین من که هرچی پست داده بودم همه را جاش نوشتم ""ویرایش شد!!حذف شود "" امیدوارم که گوشی امیر هم درست بشه و من از شک و شبهه بیام بیرون :41:

hamid_1367
01-09-2007, 09:29
بابا شما خیلی نامردین...
امیر جان واسه مشکلی که واست پیش اومده خیلی متاسفم و دعا مکنم! که الانا که بیدار میشی با روشن کردن گوشیت شاد شی...
ولی هر چی هم بشه ما سر همین گوشی هستیم ... چون واسه ما که داره کار میکنه ... خیلی هم خوب ...
امیدوارم واسه اونایی که دارن هم خیلی خوب کار کنه...

hamid_1367
01-09-2007, 09:53
اینم فکر کنم تم موزیک ادیشن نوکیا... هنوز امتحانش نکردم...
والا دیگه خسته شدم از بس به این گفتم میخوامش و به اون گفتم می خوامش ....

RapB0y
01-09-2007, 10:11
Good Point !!!

این شد یه دلیل منطقی

خوب امیر جان معلومه دیگه این گوشی تمام لا ب لاش بازه حتما آب رفته یه مقداره کمی.

RapB0y
01-09-2007, 10:41

اینم فکر کنم تم موزیک ادیشن نوکیا... هنوز امتحانش نکردم...
والا دیگه خسته شدم از بس به این گفتم میخوامش و به اون گفتم می خوامش ....
فایل دانلود خراب بود.

hamid_1367
01-09-2007, 11:46
فایل دانلود خراب بود.

تصحیح شد...
اینم لینک..

Mr.K2
01-09-2007, 11:53
سلام دوستان....
به قول دوستمون دیشب تاپیک Real Time شده بود....
من که خیلی حال کردم ....
هر 5 ثانیه یک بار پیغام میداد که پست جدید در تاپیک 5700 اومده !!!!
خلاصه حالا منو راهنمایی کنید برای خرد گوشی ...اما در اینجا ....
ممنون میشم....

mobageri
01-09-2007, 12:02
واقعا براي همتون متاسفم كه با ديدن يه مشكل امضاتون رو عوض ميكنيد:41:
مواضعتون رو عوض ميكنيد:41:
و كلوپ رو به چت روم تبديل ميكنيد:41:
حيف 5700 كه طرفدارايي مثل امين و ... داره:41:
شركت مرسدس هم كه ماشين 3000000 دلاري توليد ميكنه ماشينش خراب ميشه
كوشي 270000 تومني كه سهله
براي امين هم متاسفم كه ...
130 صفحه رو فروختيد به قطع و وصل شدن ال سي دي يه گوشي كه براي هرگوشي ممكنه پيش بياد
اين همه پست الكي واسه هيچي
بعد انتظار داريد استسكب بشيد
اگه من مدير بودم حتما حذفش ميكردم واسه اين چت بازيتون

Mr.K2
01-09-2007, 12:04
تصحیح شد...
اینم لینک..

ممنون منم دانلود میکنم ...
حالا هنوز که نخریدم اما به :31::31:درد میخوره یه روزی....

RapB0y
01-09-2007, 12:36
تصحیح شد...
اینم لینک..

سلام
مرسی.
ولی اگه این بود که زشته ولی یادمه این نبود
سبز کم رنگ بود.

Mr.K2
01-09-2007, 12:44
130 صفحه رو فروختيد به قطع و وصل شدن ال سي دي يه گوشي كه براي هرگوشي ممكنه پيش بياد

کسی گوشی رو نفروخنه ...
کسی هم لعنت به این گوشی نکرده ....
کسی هم به گوشی شما فحش نداده....
تلاش کن مدیر بشی تا اینو پاک کنی...
فعلا که داری خودمونی میشی .....

rainysky50
01-09-2007, 12:53

بچه ها و محسن جان گوش کنید!!:دیشب که امیر جان در مورد مشکل گوشیش که همون خاموش و روشن شدن ال سی دی بود توضیح داد من کم نیاوردم!!یعنی اینکه تا ساعت 4.30 شب در کنار امیر جان دنبال دلیل منطقی برای خراب شدن ال سی دی گوشیش گشتم!!متاسفانه حاج امیر فقط دوست داشت تنبان نوکیا رو بکشه پایین و در فکر گشتن به دنبال دلیل منطقی برای خراب شدن گوشیش نبود!!من هم اونقدر دلیل اوردم تا اینکه به ایمر جان گفتم ممکنه اب رفته باشه روی سنسور بالای ال سی دی!!!!که امی رجان در جوا بنوشت گود پوینت و گفت اب در ارایشگاه پاشیده شده روی ال سی دی و سنسور گوشیش!!پس مشکل حل شد!!!mr.k2 جان شما همون 5700 رو بخر و حال کن!!:8::8:

rainysky50
01-09-2007, 12:57
حمید رضا جان شما هم همون 5700 رو بخرید!!

Mr.K2
01-09-2007, 12:57
بچه ها و محسن جان گوش کنید!!:دیشب که امیر جان در مورد مشکل گوشیش که همون خاموش و روشن شدن ال سی دی بود توضیح داد من کم نیاوردم!!یعنی اینکه تا ساعت 4.30 شب در کنار امیر جان دنبال دلیل منطقی برای خراب شدن ال سی دی گوشیش گشتم!!متاسفانه حاج امیر فقط دوست داشت تنبان نوکیا رو بکشه پایین و در فکر گشتن به دنبال دلیل منطقی برای خراب شدن گوشیش نبود!!من هم اونقدر دلیل اوردم تا اینکه به ایمر جان گفتم ممکنه اب رفته باشه روی سنسور بالای ال سی دی!!!!که امی رجان در جوا بنوشت گود پوینت و گفت اب در ارایشگاه پاشیده شده روی ال سی دی و سنسور گوشیش!!پس مشکل حل شد!!!mr.k2 جان شما همون 5700 رو بخر و حال کن!!:8::8:

دوست من ...
منم هنوز تکنولوژیهای جدید این گوشی رو با هیچ گوشی عوض نمیکنم...
رم 1 گیگ رو...
Mp3 پلیر قوی ....
سرعت بالا...
سیستم عامل....
وضوح تصویر بالا ....
اینا رو با هیچ گوشی عوض نمیکنم....
فقط تو کف دوربین k810 موندم ....

mobageri
01-09-2007, 13:05
کسی گوشی رو نفروخنه ...
کسی هم لعنت به این گوشی نکرده ....
کسی هم به گوشی شما فحش نداده....
تلاش کن مدیر بشی تا اینو پاک کنی...
فعلا که داری خودمونی میشی .....

قصد اهانت نداشتم ولي همتون جا زديد
بيچاره اونكه مياد از منابع اين كلوپ استفاده كنه
من اصلا اداعا نكردم كه خودموني هستم يا پرفشنال
درضمن با دادن پست الكي هم ميشه پرفشنال شد
پس سعي كنيد مطالبي رو پست كنيد كه بدرد عموم بخوره نه اينكه چند نفر با هم چت كنيد:2:

hamid_1367
01-09-2007, 13:14
منم كه گفتم بچه ها يهو خيلي بدجور جا زدن...
من تاپيك رو ديدم يهو جا خوردم.... 5700 رو عشقه و خودم كه همجوره پاي هميم...

mobageri
01-09-2007, 13:18
بچه ها يه مشكل:41:
من ديروز كه هد فون رو وصل كردم داشتم باهاش ور ميرفتم كه يهو گوشيم قفل كرد:18:
به هيچ صراطي مستقيم نبود تا اينكه باتريش رو برداشتم
حالا پيدا كنيد حل مشكل رو
نه اينكه پست الكي بديد:5:

hamid_1367
01-09-2007, 13:21
سلام
مرسی.
ولی اگه این بود که زشته ولی یادمه این نبود
سبز کم رنگ بود.

رپ بوي جان من الان امتحانش كردم...
پس زمينش كه همونه....
رنگ سبزش فرق نمي كنه...

rainysky50
01-09-2007, 13:30
محسن جان تنها دلیل منطقی برای قفل شدن گوشیتون میتونه یک نرم افزار الکی باشه!!!دقیقا مثل کامپیوتر که اگه یه نرما فزار درپیتی ری اون نصب کنید ممکنه قفل کنه این گوشی نیز مطمئنا به همین دلیل قفل کرده!!خواهشا دیگه نرم افزار اضافه نصب نکنید!!من فقط 5 تا نرم افزار مورد نیاز رو نصب کردم!!!و بقی ی رم گوشی رو پر از اهنگ و فیلم و عکس کردم و فقط 5 مگابایت فضا باقی مانده و از چنین قفل شدن الکی خبری نیست!!

Amir(Steve)
01-09-2007, 13:30
سلام

مشکل ما که با Lcd حل نشد !!!

من بازم یه مقاله می نویسم در مورد نوکیا....گوشی که با دو تا چکه کوچیک اب بخواد اینطوری باشه دیگه قاتحش خوندس...

mobageri
01-09-2007, 13:33
محسن جان تنها دلیل منطقی برای قفل شدن گوشیتون میتونه یک نرم افزار الکی باشه!!!دقیقا مثل کامپیوتر که اگه یه نرما فزار درپیتی ری اون نصب کنید ممکنه قفل کنه این گوشی نیز مطمئنا به همین دلیل قفل کرده!!خواهشا دیگه نرم افزار اضافه نصب نکنید!!من فقط 5 تا نرم افزار مورد نیاز رو نصب کردم!!!و بقی ی رم گوشی رو پر از اهنگ و فیلم و عکس کردم و فقط 5 مگابایت فضا باقی مانده و از چنین قفل شدن الکی خبری نیست!!

بغير از دو سه تا تم چيز ديگه اي روش نصب نكردم

sirwanonline
01-09-2007, 13:37
hamid_1367
سلام حمید جان بابت تم دستت درد نگنه یک خواهش دیگه داشتم اون تم ان 73 ابی رو داری خیلی ممنون می شم اگر آپلودش کنی

rainysky50
01-09-2007, 13:47
امیر خان شما روزی که میخواستید این گوشی رو بخرید فکر اینجاشو نمیکردید که این گوشی با این امکانات ممکنه با 2 قطره اب خراب بشه؟؟؟؟؟در ضمن اون 2 قطره اب مطمئنا روی سنسور و یا لای ال سی دی این گوشیتون رفته!!مطمئن باشی!!!!only nokia 5700 xpress music شما میتونید برید و همون سونی اریکسون اسباب بازی رو بخرید!!!

mobageri
01-09-2007, 13:51
امیر خان شما روزی که میخواستید این گوشی رو بخرید فکر اینجاشو نمیکردید که این گوشی با این امکانات ممکنه با 2 قطره اب خراب بشه؟؟؟؟؟در ضمن اون 2 قطره اب مطمئنا روی سنسور و یا لای ال سی دی این گوشیتون رفته!!مطمئن باشی!!!!only nokia 5700 xpress music شما میتونید برید و همون سونی اریکسون اسباب بازی رو بخرید!!!

خراب شدن يه گوشي چيز مهمي نيست كه بخواي موقع خريد درموردش فكر كني
نيروگاه اتمي بوشهر هم ممكنه خراب بشه
امير خان بهتره به يك تعميركار حرفه اي براي تعمير گوشيت مراجعه كني
و اين بحث رو تمومش كنيد:27:

hamidrezaaa
01-09-2007, 14:24
اقا من نه جا زدم نه امضا رو عوض کردم من هنوز هم میگم Only 5700 داش امین خیلی باهات حال میکنم خیلی باحالی اومرن جا نمیزنی خوب معلومه شما روی سنسور سونی اریسکون اب بریزی خوب میره تو ال سی دی و ال سی دی رو خراب میکنه دیگه ( البته نمیدونم سونی سنسور داره یا نه ) حالا اینجا رو توجه کنید :::::

Only 5700:8:

rainysky50
01-09-2007, 14:53
امیر خان از خر شیطون بیا پایین!خود شما خوب میدونید که گوشیهای جدید دشمن اب هستند!!!دبلیو 850 پسر عمه ی بنده از دستش افتاد نابود شد!!ولی 5700 ممل خانم تا حالا دو بار از دستش افتاده ولی چیزیش نشده!!من باز هم میگم عجله نکنید!!گوشیتون رو باز کنید و کناره های ال سی دی و سنسور گوشی رو خوب تمیز کنید!!یه سشوار درست حسابی روی گوشی بکش!!!حمیدرضا جان در مورد سنسور باید بگم که بله سونی اریکسون هم سنسور داره!!فکرشو بکن سنسوری که با نور محیط وضعیت گوشی رو شناسایی میکنه روی اون اب پاشیده بشه(حتی یک قطره)!!!!!!هر گوشی که باشه اینجوری میشه!!کم وزیاد شدن نور ال سی دی به خاطر اینه که چراغهای کلیدهای گوشی به خاطر کثیف شدن سنسور مدام خاموش و روشن میشن!!!ال سی دی نیز با خاموش و روشن شدن چراغهای کلیدها نورش کم و زیاد میشه(اینو یک بچه ی دبستانی هم میدونه و توی اتومبیل هم در هنگام استارت زدن اگر دقت کنید نور صفه ی کیلومتر و ساعت کم وزیاد میشه!!!)

Highbury
01-09-2007, 15:00
یعنی صدای اسپیکر 5700از دبلیو 850بهتره ؟
صدای هدفون چطور ؟
لطفا کسانی که مقایسه کردن بگن بلندی و کیفیت

Amir(Steve)
01-09-2007, 15:10
ببین رینی جان هرکی در مورد هر برند یه نظری داره

من راستش سگ سونی اریکسون رو با نوکیا عوض نمی کنم

شاید بگی چرا الان 5700 دارم...فقط به خاطر سیستم عاملشه....می تونستم یه W950 بگیرم که خدای گوشی هست..چهارگیگ هارد داخلی..سیمبین 9.1 و یو ای کیو ورزن 3.صفحه کلید لمسی و تاچ اسکرین..ال سی دی بزرگتر...واکمن نسبتا خوب و ...

فقط یه عیب داشت که دوربین نداشت

هرکس یه نظر داره...در نگاه کنی نمی توان به کمپانی ها توهین کرد اگر می خواییم بحث تخصصی باشه و تعصبی در کار نباشه

به شخصه ترجیح می دم دیگه در این تاپیک مطلبی ننویسم

موفق و شاد باشید

Ebrahim202003
01-09-2007, 15:21

كاملا موافقم ، تاپيكو چيكار كردين شما :41:

بچه ها يه مشكل:41:
من ديروز كه هد فون رو وصل كردم داشتم باهاش ور ميرفتم كه يهو گوشيم قفل كرد:18:
به هيچ صراطي مستقيم نبود تا اينكه باتريش رو برداشتم
حالا پيدا كنيد حل مشكل رو
نه اينكه پست الكي بديد:5:

مشكل خاصي نيست ، چون من نزديكه 3 ماه ميشه كه اين گوشيو دارم و خيلي زياد با گوشيم كار ميكنم ( برنامه و
بازي و آهنگ ) تا دلت بخواد به طوريكه بيشتر اوقات تو 1 روز دوبار گوشيمو شارژ مي كنم و طي مدت 3 ماه 2 بار تاحالا گوشيم هنگ كرده كه مجبور شدم باطريو دربيارم به نظرم آمار خيلي جالبيه براي 5700 در مقابل گوشياي ديگه كه روزي چند بار هنگ مي كنن ، پس زياد نگران نباش . only nokia , only 5700

Amir(Steve)
01-09-2007, 15:32
Dear mobageri

مگر اینجا حرف از این اومده که یه گوشی هیچ وقت خراب نمی شه؟؟؟در ابتدا علت غیر معقول بودش...درثانی من هنوز گوشیمو پیش یه تعمیرکار فوق تخصصی نبردم که بخواد تایید کنه مشکل از کجاست

اتفاقا بنده در صفحات قبل هم به این مورد اشاره کردم

اما اینطور که دقت می کنم می بینم مدیر خاصی روی این انجمن دخالت خاصی نداره !!!

Hamid110
همکار انجمن موبایل

اخرین فعالیت
08-21-2007

alex_pk
همکار انجمن موبایل
آخرين فعاليت ها: 08-21-2007

MaFia
اخرین فعالیت(Hidden)

Kolang
همکار انجمن موبایل
آخرين فعاليت ها: امروز 02:45 PM

....

hamid_1367
01-09-2007, 15:53
hamid_1367
سلام حمید جان بابت تم دستت درد نگنه یک خواهش دیگه داشتم اون تم ان 73 ابی رو داری خیلی ممنون می شم اگر آپلودش کنی

همه چیزش مثل تم اصلی هست و فقط آیکوناش متفاوته...
اینم لینکش:

اینم تم ان 95:

اینم آنتی ویروس f-secure فقط اینم بگم که باید بعد نصب به اینترنت وصل شید و فعالش کنید بعد تا یه ماه میتونید استفاده کنید...

Ship Storm
01-09-2007, 15:54
تقريبا تمام تم هاي گوشي هاي سيمبين سري 60 ويرايش سوم به اين گوشي مي خوره...
از جمله ان 95 و ان 73 و ..

Thank You :11:

rainysky50
01-09-2007, 16:47
من هم از همین جا از امیر جان خداحافظی میکنم!ان شاالله که گوشی بعدیشون اب بهش نخوره!امیرجان قبل از فروختن گوشیت خواهشا یه سشوار بهش بکش!و پست شماره ی 1334 رو بخون!سنسور گوشیها بر اساس نور محیط عمل میکنند و اون طور که من مشاهده کردم تنها راه دسترسی به سنسور 5700 و تمیز کردن سنسورش باز کردن قاب گوشی!ال سی دی شما هیچ مشکلی نداره!سنسور رو تمیز کن و گوشیتو نفروش!ما هنوز به راهنمایی ها شما در مورد موبایل نیازمندیم!

Amir(Steve)
01-09-2007, 17:01
من هم از همین جا از امیر جان خداحافظی میکنم!ان شاالله که گوشی بعدیشون اب بهش نخوره!امیرجان قبل از فروختن گوشیت خواهشا یه سشوار بهش بکش!و پست شماره ی 1334 رو بخون!سنسور گوشیها بر اساس نور محیط عمل میکنند و اون طور که من مشاهده کردم تنها راه دسترسی به سنسور 5700 و تمیز کردن سنسورش باز کردن قاب گوشی!ال سی دی شما هیچ مشکلی نداره!سنسور رو تمیز کن و گوشیتو نفروش!ما هنوز به راهنمایی ها شما در مورد موبایل نیازمندیم!

کی خواست گوشی رو بفروشه؟؟

الان چک کردم مشکل از سنسور هست..وقتی که بهش ضربه می زنم و ال سی دی روشن تر می شه .. وقتی که با انگشتم جلوی سنسور رو می گیرم تصویر تاریک تر می شه و وقتی انگشتم رو برمی دارم روشن تر می شه

فعلا هم قصد فروختن این گوشی رو ندارم :20:

rainysky50
01-09-2007, 17:08
ای ول میدونستم نمیتونی قید سی پی یوی این گوشی رو بزنی!!!امیر جان سنسورت مطمئن باش کثیف شده!!اگه تمیزش کردی و با سشوار خشکش کردی ولی باز هم درست نشد برو پاساژ علاالدین یه سنسور براش بخر!گوشیت بدون گارانتیه؟؟؟؟حالا شما منو در مورد تعمیر هندزفری راهنمایی کنید!همونطور که گفتم چند روز پیش سیم سمت چپ هندزفری رو بدجوری حواسم نبود کشیدم!یعنی میدونی چی شد خوابیده بودم و ریموت کنترل و سیم سمت چپ هندزفری در زیر بنده گیر کرده بدند!من هم گوشی دستم بود!!اومدم گوشی رو جا به جا کنم که دیم سیمها به طور فجیعی کشیده شدند!!هندزفری سمت چپیم صداش نصف شده!!چطور تعمیرش کنم!!قیمت بلوتوث هندزفری (همون مدلی که روی جعبه ی گوشی تبلیغ کرده (چنده؟؟؟

hamidrezaaa
01-09-2007, 17:10

الان چک کردم مشکل از سنسور هست..وقتی که بهش ضربه می زنم و ال سی دی روشن تر می شه .. وقتی که با انگشتم جلوی سنسور رو می گیرم تصویر تاریک تر می شه و وقتی انگشتم رو برمی دارم روشن تر می شه

ایول خوب مشکل حل شد و معلوم شد از چیه و هیچ شک و شبه ایی باقی نمود با این حساب "" only 5700

hamid_1367
01-09-2007, 17:11

بابا چرا اینقدر خودت رو زحمت می دی؟ ببر پیش یه تعمیر کار و خودت رو خلاص کن دیگه....
در ضمن امیر جان (در مورد اینکه گفتی سگ سونی رو به .... ) اینو هم بگم که به شخصه اینترفیس نوکیارو خیلی بیشتر از سونی قبول دارم.... آخه خیلی کار باهاش لذت بخش تر و راحت تره...

RapB0y
01-09-2007, 19:47
همه چیزش مثل تم اصلی هست و فقط آیکوناش متفاوته...
اینم لینکش:

اینم تم ان 95:

اینم آنتی ویروس f-secure فقط اینم بگم که باید بعد نصب به اینترنت وصل شید و فعالش کنید بعد تا یه ماه میتونید استفاده کنید...

مرسی.
فقط آنتی ویرووس جدیده چون من اونی که سره گوشیم نصبه تاریخش تا 8/9/2007
تم قشنگ دیگه چی داری؟

DJ.Mamal
01-09-2007, 20:36
به ...بابا شب خوابیدیم صبح بلند شدیم دیدیم تاپیک 10 صفحه رفته جلو...
امیر هم که گوشیش اب تنی کرده... و امین خودشو به در و دیوار میزنه..دو سه نفر هم جنگ نوکیا و اریکسون دارن
رپ بوی هم درگیر اون تم مضخرفه...فقط جای ما خالی بود
امین خان بالاخره مساله رزولیشن رو کشف کردی...تبریک
امیر جان همونطور که از اسمش پیداس (SENSOR) یا همون حسگر خودمون باید خیلی حساس باشه تا خوب عمل کنه ..
حالا شما بیا دو قطره اب بریز روش...میخواد 2 قطره باشه یا یه پارچ آب..هر دوش یه کار میکنه و اونم از کار انداختن سنسوره...از امین و تو و بقیه بعیده ...چطور دیشب یکی به فکرش نرسید ازت بپرسه که به کجای گوشی ضربه میزنی؟
یا خودت چرا به فکرت نرسیده بود...تا تقی به توق میخوره میگی میرم تو فلان فروم آبروشونو میبرم
فکر کردی اونا فرقی به حالشون میکنه؟یا میرن در شرکتو تخته میکنن؟که چی ..یکی به گوشیش آب داده
یکم منطقی تر باشیم...امین هم که ماشالله دست به پستش حرف نداره ..تو 2 دقیقه تاپیکو 10 صفحه میبره جلو
یکم فکر تاپیک باشین...حالا وسط این گیر و دار Mr.2k هم میاد میگه به نظرتون 5700 بخرم؟

rainysky50
01-09-2007, 20:37
حمید 1367 خیلی ممنون بابت تمها یی که گذاشتی!فقط میخواستم بدونم که لینک دوم تم ان95 با اون یکی فرق میکنه؟؟؟چون من تم ان 95 اولی رو نصب کردم ولی توی گوشی ان95 -2 مشخص میکنه!!

rainysky50
01-09-2007, 20:45
ممل جان خودم کشف کردم مشکل گوشیش از کجاست!!!دیشب من قسم خورده بودم خواب نرم تا مشکل رو پیدا کنم!!اما مثل اینکه قضیه ی کندن تنبان جدیه و امیر خان میخواد تنبان نوکیای بیچاره رو به خاطر 2 قطره اب که روی سنسور گوشیش ریخته بکشه پایین!!

Arshia001
01-09-2007, 20:46
دوستان!
من خودم شاه 2 گوشی ها دارم(5700)،بابام شاه 1(N95)!
به نقل از NSysInfo،XPlore،S60 Benchmark و خیلی برنامه های دیگه CPU من 10 تا از بابام کمتره،ولی بجز بازی های 3D ،گوشی من مشخصا سریع تره(حدود 2 برابر)!!!
CPU فقط 5700!!!
شک نکنین!!!

rainysky50
01-09-2007, 20:53
مگه نرم افزارها سی پی یوی ان95 رو چند نشون میدن؟؟؟مال 5700 رو به اشتباه 192 نشون میدن در حالی که ان95 332 مگاهرتزه و 5700 369 مگاهرتزه!!

DJ.Mamal
01-09-2007, 20:53
دوستان!
من خودم شاه 2 گوشی ها دارم(5700)،بابام شاه 1(N95)!
به نقل از NSysInfo،XPlore،S60 Benchmark و خیلی برنامه های دیگه CPU من 10 تا از بابام کمتره،ولی بجز بازی های 3D ،گوشی من مشخصا سریع تره(حدود 2 برابر)!!!
CPU فقط 5700!!!
شک نکنین!!!
احترام بابا رو نگه دار...حتی اگه در بعضی موارد سرتر باشی
خوب هر گوشی یه مزیتی داره و هیچ کدوم تکمیل نیست

DJ.Mamal
01-09-2007, 20:54
مگه نرم افزارها سی پی یوی ان95 رو چند نشون میدن؟؟؟مال 5700 رو به اشتباه 192 نشون میدن در حالی که ان95 332 مگاهرتزه و 5700 369 مگاهرتزه!!
باز بحث سی پی یو شد...بابا هنوز نرم افزار تشخیص سی پی یو برای سیمبین 9.2 نیومده
این هزار بار!!!!

hamid_1367
01-09-2007, 21:10
مرسی.
فقط آنتی ویرووس جدیده چون من اونی که سره گوشیم نصبه تاریخش تا 8/9/2007
تم قشنگ دیگه چی داری؟

اينم يه تم قشنگ و ساده و با كلاس كه به گوشي مشكي ها خيلي ست ميشه و خوشگلشون ميكنه...

hamid_1367
01-09-2007, 21:13
حمید 1367 خیلی ممنون بابت تمها یی که گذاشتی!فقط میخواستم بدونم که لینک دوم تم ان95 با اون یکی فرق میکنه؟؟؟چون من تم ان 95 اولی رو نصب کردم ولی توی گوشی ان95 -2 مشخص میکنه!!

فرق كه دارن ولي فرقش محسوس نيست!!! شما يكيشو نصب كني كافيه...

hamid_1367
01-09-2007, 22:35
بچه ها ها ته گوشي شما هم سرجاش يه كم رو تكون تكون ميخوره؟

RapB0y
01-09-2007, 22:38
فرق كه دارن ولي فرقش محسوس نيست!!! شما يكيشو نصب كني كافيه...
تا حالا هر تم رو گوشی نصب کردم از هیچ کدومشون خوشم نیومده جزء تم اصلیه خودش نوکیا آبی رنگه خیلی قشنگه.

DJ.Mamal
01-09-2007, 23:40
تا حالا هر تم رو گوشی نصب کردم از هیچ کدومشون خوشم نیومده جزء تم اصلیه خودش نوکیا آبی رنگه خیلی قشنگه.
ایول منم با اون حال میکنم

rainysky50
01-09-2007, 23:40
تمام 5700 ها قسمت پایینشون به مقدار یک میلیمتر تکون میخوره و بیشتر نمیشه!!اینو در جواب حمید 1367 گفتم!

RapB0y
01-09-2007, 23:51
ایول منم با اون حال میکنم
به غیر از قشنگی سرعتشم خوبه تم دیگه که میندازم سرش کمی سرعت پایین میاد.

DJ.Mamal
01-09-2007, 23:57
به غیر از قشنگی سرعتشم خوبه تم دیگه که میندازم سرش کمی سرعت پایین میاد.
اره کلا اینجوریه ...بعضی تم ها سرعت گوشی رو میارن پایین
راستی از امیر خبری نشد؟ گوشیشو چیکار کرد؟

RapB0y
02-09-2007, 00:09
اره کلا اینجوریه ...بعضی تم ها سرعت گوشی رو میارن پایین
راستی از امیر خبری نشد؟ گوشیشو چیکار کرد؟
نه فعلا خبری نشد
هنوز بالا نیومده.

ALIA2007
02-09-2007, 00:26
سلام
يه سوال.
آقا اين n95 هايي که تو يعضي سايتها قيمت زده 300-400 تومن داستانش چيه؟
مثل gheymat.com

DJ.Mamal
02-09-2007, 00:31
سلام
يه سوال.
آقا اين n95 هايي که تو يعضي سايتها قيمت زده 300-400 تومن داستانش چيه؟
مثل gheymat.com
اونا همشون گوشیهای چینی هستن که فقط ظاهرشون شبیه ان 95 هستش ولی امکاناتشون در حد K750 هستش شاید هم کمتر
توضیح بیشتر نمیدم چون قبلا انقدر بحثش تو کلوپ نوکیا بود که دیگه حسش نیست
یک کلام ...انگار پولتو آتیش بزنی ..خاکسترشم به باد بدی
در ضمن اینجا کلوپ 5700 هستش

hamid_1367
02-09-2007, 10:19

منم از اون تم آبیه خوشم میاد ولی از ارجینالش که رو مثلا ان 73 معمولی هست... ولی از این یکی حالم بهم میخوره از آیکوناش... به نظزم این آیکوناش گند میزنه به کل قشنگی تم .... هیچ کدوم از تم ها آیکونایی به قشنگیه آیکنای اصلی نوکیا که رو تم های اصلی می بینیم ندارن... به همین خاطر اصلن از اون تم استفاده نمی کنم...
حالا تم آبیه شما هم آیکوناش متفاوته یا همون اصلیای نوکیاست؟

alireza20202003
02-09-2007, 11:13
از شماها کسی رم 2 گیگ انداخته رو گوشی؟ آخه من هر وقت رم 2 گیگ میذارم هر چند وقت یه بار ریست میشه اون رم 2 گیگ Advance رو رد کردم یدونه Kingstone گرفتم ولی اینم همونطوره.

RapB0y
02-09-2007, 11:23
منم از اون تم آبیه خوشم میاد ولی از ارجینالش که رو مثلا ان 73 معمولی هست... ولی از این یکی حالم بهم میخوره از آیکوناش... به نظزم این آیکوناش گند میزنه به کل قشنگی تم .... هیچ کدوم از تم ها آیکونایی به قشنگیه آیکنای اصلی نوکیا که رو تم های اصلی می بینیم ندارن... به همین خاطر اصلن از اون تم استفاده نمی کنم...
حالا تم آبیه شما هم آیکوناش متفاوته یا همون اصلیای نوکیاست؟
نه همون اصلیه نوکیا.

hamid_1367
02-09-2007, 11:58
نه همون اصلیه نوکیا.

ا .... خوب آپش کن پسر خوب دیگه...
آپش میکنی عزیز؟

Amir(Steve)
02-09-2007, 12:36
سلام

مشکل سنسور من تا 90% حل شده

جلوی افتاب می گیرم اتوماتیک lcd روشن تر می شه و پر پر نمی زنه

فقط نزدیک به 10 ثانیه تو سرش می زنم قاطی می کنه !!

دیشب بردمش پیش یکی از تعمیرکارم که دوستم هم بودش و خلاصه گفتم جریان اینه...یه خورده نگام کرد گفت امیر تو سر ادمم اینطوری بزنی قاطی می کنه وای به حال موبایل !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیدیم بنده خدا راست می گه...اینجوری که من تو سرش می زنم باید هم قاطی کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرونده سنسور بسته شد !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mobageri
02-09-2007, 12:51
سلام

مشکل سنسور من تا 90% حل شده

جلوی افتاب می گیرم اتوماتیک lcd روشن تر می شه و پر پر نمی زنه

فقط نزدیک به 10 ثانیه تو سرش می زنم قاطی می کنه !!

دیشب بردمش پیش یکی از تعمیرکارم که دوستم هم بودش و خلاصه گفتم جریان اینه...یه خورده نگام کرد گفت امیر تو سر ادمم اینطوری بزنی قاطی می کنه وای به حال موبایل !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیدیم بنده خدا راست می گه...اینجوری که من تو سرش می زنم باید هم قاطی کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرونده سنسور بسته شد !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدا رو شكر كه ختم بخير شد:10:

rainysky50
02-09-2007, 16:45
مشکل سنسور اقا امیر حل شد و خدا رو شکر کار به پایین کشیدن تنبان نوکیا نکشید!!!اما هنوز پرونده ی یک مشکل بازه!!اون هم مسئله ی استیکی شدن این کلوپه!امروز ساعت 4.30 بعد از ظهر توی صفحه ی اول کلوپ نوکیا دنبال تاپیک 5700 میگشتم!!سرانجام کلوپ شاه دوم گوشیها رو در پایینترین قسمت انجمن نوکیا پیدا کردم!!چون فقط نزدیک به 3 ساعت در این کلوپ پست داده نشده بود!!اما کلوپ گوشیهایی مانند ان70 و ان73 مدتهاست که دارند خاک میخورن ولی هنوز در بالای انجمن هستند!!خواهشا مدیران محترم فکری به حال کلوپ شاه دوم گوشیها بکنند!!

arasb_1
02-09-2007, 16:56
سلام
قابل توجه اونهايي كه هنوز 5700 نخريدن
من
يكي خريدم اصل هم هست ولي
بلندگوهاش گاهي خرخر مي‌كند
صداي بوق بلندگوي اصلي كه براي گوش دادن مكالمه استفاده ميشه با بقيه گوشي‌ها متفاوته بيق بيق بيق !
گاهي هم روشن خاموش ميشه تا حالا 2 بار وقتي تم عوض كردم

alireza20202003
02-09-2007, 16:58
کاملا موافقم منم الان داشتم دو ساعت دنبال این تاپیک می گشتم که امین جان پست داد و تاپیک اومد بالا تا من تونستم پیداش کنم. این تاپیک رو استیکی کنین دیگه !!
راستی کسی رم دوگیگ رو امتحان نکرده؟

alireza20202003
02-09-2007, 17:01
سلام
من
يكي خريدم اصل هم هست ولي
صداي بوق بلندگوي اصلي كه براي گوش دادن مكالمه استفاده ميشه با بقيه گوشي‌ها متفاوته بيق بيق بيق !
بلندگوهاش خرخر میکنه؟؟ نه بابا حتما آهنگت مشکل داشته .
صدای بوقشم به نظر من که با w700 فرقی نداره حالا مال شما بیق بیق میکنه میشه صداشو ضبط کنی بذاری اینجا.
ریست شدنش گاهی پیش میاد اما نه زیاد.

hamid_1367
02-09-2007, 17:02
مشکل سنسور اقا امیر حل شد و خدا رو شکر کار به پایین کشیدن تنبان نوکیا نکشید!!!اما هنوز پرونده ی یک مشکل بازه!!اون هم مسئله ی استیکی شدن این کلوپه!امروز ساعت 4.30 بعد از ظهر توی صفحه ی اول کلوپ نوکیا دنبال تاپیک 5700 میگشتم!!سرانجام کلوپ شاه دوم گوشیها رو در پایینترین قسمت انجمن نوکیا پیدا کردم!!چون فقط نزدیک به 3 ساعت در این کلوپ پست داده نشده بود!!اما کلوپ گوشیهایی مانند ان70 و ان73 مدتهاست که دارند خاک میخورن ولی هنوز در بالای انجمن هستند!!خواهشا مدیران محترم فکری به حال کلوپ شاه دوم گوشیها بکنند!!

شما مثل اینکه خیلی تنبان نوکیا رو دوست داری ها!!!
هی از اون موقع که این مسئله ی سنسور پیش اومده هی میگی تنبان تنبان!!!

hamid_1367
02-09-2007, 17:07
سلام
من
يكي خريدم اصل هم هست ولي

واسه من خر خر نمی کنه... حالا واسه شما میکنه دلیل نمی شه واسه همه بکنه که اینجوری اومدی میگی قابل توجه اونا که نخریدن... مطمئن باش اگه یه همچین مشکلی داشت تا حالا تو این صد و خورده ای صفحه بیان میشد... من که تا حالا از کسی یه همچین مشکلی رو نشنیده بودم... آهنگتو چک کن....

این مسئله رو منم توجه کردم که بیشتر وقتی داری تم عوض می کنی گوشی ریسیت میشه... طرف تم ها نری خیلی دیر به دیر ریسیت میشه.... بچه ها شما هم اینو تجربه کردین؟؟؟

rainysky50
02-09-2007, 17:29
حمید جان خدمتتون عارضم که فریم ویر اولیه ی این گوشی در قسمت مسیجینگ و تم مشکل داره!در مورد خر خر صدا باید بگم که بعضی اهنگها به خاطر فشرده شدن در هنگام پخش خر خر میکنند!

hamid_1367
02-09-2007, 17:37
حمید جان خدمتتون عاضم که فریم ویر اولیه ی این گوشی در قسمت مسیجینگ و تم مشکل داره!در مورد خر خر صدا باید بگم که بعضی اهنگها به خاطر فشرده شدن در هنگام پخش خر خر میکنند!

به خاطر فشرده شدن منظورت چیه؟
منظورت پایین آوردن کیفیت آهنگ و در نتیجه کاهش حجم اونه؟
اینطوری هم دیگه مجل از اسپیکر گوشی نیست که. مشکل از کیفیت آهنگه.....

amirfarrokh
02-09-2007, 19:25

شاه دوم گوشی ها چیه دیگه؟؟؟ شاه گوشی ها N95...دو تا شاه که نمیشه داشت ( شاه هم مگه از حوزه درمیاد که خروار خروار داشته باشیم ازش؟؟؟ )....به 5700 بگید ولیعهد گوشیها

RapB0y
02-09-2007, 19:51
ا .... خوب آپش کن پسر خوب دیگه...
آپش میکنی عزیز؟
همونی که سر خود موبایل نصبه آبی رنگه
سره خود مموریه گوشی نصبه.
اسمشم Nokia Theme
مگه سره گوشیه تو نبود این تم؟

Tehranshahr
02-09-2007, 19:54
واسه من خر خر نمی کنه... حالا واسه شما میکنه دلیل نمی شه واسه همه بکنه که اینجوری اومدی میگی قابل توجه اونا که نخریدن... مطمئن باش اگه یه همچین مشکلی داشت تا حالا تو این صد و خورده ای صفحه بیان میشد... من که تا حالا از کسی یه همچین مشکلی رو نشنیده بودم... آهنگتو چک کن....

این مسئله رو منم توجه کردم که بیشتر وقتی داری تم عوض می کنی گوشی ریسیت میشه... طرف تم ها نری خیلی دیر به دیر ریسیت میشه.... بچه ها شما هم اینو تجربه کردین؟؟؟
من مشکلی با تعویض تم ندارم و گوشی به هیچ وجه ریست نمیشه

hamid_1367
02-09-2007, 20:38
همونی که سر خود موبایل نصبه آبی رنگه
سره خود مموریه گوشی نصبه.
اسمشم Nokia Theme
مگه سره گوشیه تو نبود این تم؟

آهان اونو ميگي... ببخش من فكر كرم اون كه رو ان 73 هست رو ميگي... آره منم اونو خيلي دوسش دارم....

Tehranshahr
02-09-2007, 20:46
یک نکته جالب!
یک کلیپ از روی گوشی خودم ریختم توی گوشی N73 داییم که تازه گرفته
با کمال تعجب دیدم که از پخش فایلهای Mp4 Avc (x.264) عاجزه!!!:27:

یک نکته دیگه هم اینکه برای تبدیل به X.264 امروز از بیت ریت 384 بجای 512 استفاده کردم ولی کیفیت کلیپ پایین نیومد (شاید 0.5%!):20:

hamid_1367
02-09-2007, 20:46
شاه دوم گوشی ها چیه دیگه؟؟؟ شاه گوشی ها N95...دو تا شاه که نمیشه داشت ( شاه هم مگه از حوزه درمیاد که خروار خروار داشته باشیم ازش؟؟؟ )....به 5700 بگید ولیعهد گوشیها

آره به نظر منم بهش بگيم معاون سمت راست ان 95 خوب باشه...

hamid_1367
02-09-2007, 20:49
من مشکلی با تعویض تم ندارم و گوشی به هیچ وجه ریست نمیشه

ببين منم با قسمت تم مشكلي ندارم ولي وقتي مثلا 5 - 6 تا تم يدفه عوض مي كنم بعضي وقتا قاط ميزنه...
اينكه اينو ميگم نه اينكه هميشه اينطور بشه.... من تا حالا فكر كنم 5 - 6 بار گوشيم ريسيت شده كه 3 بارش اينجا بوده...

Tehranshahr
02-09-2007, 20:55
ببين منم با قسمت تم مشكلي ندارم ولي وقتي مثلا 5 - 6 تا تم يدفه عوض مي كنم بعضي وقتا قاط ميزنه...
اينكه اينو ميگم نه اينكه هميشه اينطور بشه.... من تا حالا فكر كنم 5 - 6 بار گوشيم ريسيت شده كه 3 بارش اينجا بوده...
احتمالا ارتباط مستقیمی هم با تم داره که شاید اون تمی که نصب کردید یکم ناسازگار باشه

alireza20202003
02-09-2007, 21:32
منم با این نصب تم مشکل دارم فکر کنم هنوز برای این گوشی تم نیومده چون من هرچی تم نصب میکنم قبلش این اخطار رو میده:
This Type Of Applications Is Not Compatible With Your Phone

rainysky50
02-09-2007, 21:33
بحث نکیند!!فربم ویر اولیه ی این گوشی خیلی مشکل داره!!از ریست کردن در بعضی نقاط گوشی گرفته تا مشکل مارک کردن فایلها باز هم در بعضی نقاط گوشی!

rainysky50
02-09-2007, 21:35
تهارنشهر جون این امضا رو خودت درست کردی یا از یه جای دیگه کپی پیست کردی؟؟؟؟؟؟در ضمن در حال حاضر 5700 در شهر ما 300 تومنه!!در تهران چنده؟؟؟؟یه چیزه دیگه اینکه از نرم افزار فلاش دوربین خبری نشد؟؟؟؟

RapB0y
02-09-2007, 22:05
یک نکته جالب!
یک کلیپ از روی گوشی خودم ریختم توی گوشی N73 داییم که تازه گرفته
با کمال تعجب دیدم که از پخش فایلهای Mp4 Avc (x.264) عاجزه!!!:27:

یک نکته دیگه هم اینکه برای تبدیل به X.264 امروز از بیت ریت 384 بجای 512 استفاده کردم ولی کیفیت کلیپ پایین نیومد (شاید 0.5%!):20:
سلام تهران شهر جان
شما با چه برنامه ای تبدیل میکنین اگه میشه برنامشو اینجا بزارین.
مرسی.

hamid_1367
02-09-2007, 22:50
بچه ها يكي بود كه يه پلاير ميخواست كه تو اكوالايزرش بتونه زير 40 كيلو هرتز هم تنظيم كنه....
اينم لينكه يه پلاير قوي كه يه همچين خاصيتي هم داره

hamid_1367
02-09-2007, 22:54
منم با این نصب تم مشکل دارم فکر کنم هنوز برای این گوشی تم نیومده چون من هرچی تم نصب میکنم قبلش این اخطار رو میده:
This Type Of Applications Is Not Compatible With Your Phone

عجيبه!
اشتباه نمي كني ؟
واسه ي من كه همه ي تم هاي سري 60 ويرايش سوم بلا استثنا تا حالا نصب شده...
از كجا تم ها تو ميگيري؟؟؟؟

hamid_1367
02-09-2007, 23:02
تهارنشهر جون این امضا رو خودت درست کردی یا از یه جای دیگه کپی پیست کردی؟؟؟؟؟؟در ضمن در حال حاضر 5700 در شهر ما 300 تومنه!!در تهران چنده؟؟؟؟یه چیزه دیگه اینکه از نرم افزار فلاش دوربین خبری نشد؟؟؟؟

تو گوشيت رو خودت چند خريدي؟
تهران 270 تا 285 هست....
در مورد چراغ قوه هم بايد بگم من چيزي گير نياوردم...

alireza20202003
02-09-2007, 23:31
عجيبه!
اشتباه نمي كني ؟
واسه ي من كه همه ي تم هاي سري 60 ويرايش سوم بلا استثنا تا حالا نصب شده...
از كجا تم ها تو ميگيري؟؟؟؟

نصب میشه اما قبلش این اخطار رو میده.بابت پلیرم دستت درد نکنه خودت امتحان کردی ؟ به نظر من با تنظیم اکولایزر صدای باسش از خود پلیر گوشی بیشتر میشه.

Tehranshahr
03-09-2007, 00:20
تهرانشهر جون این امضا رو خودت درست کردی یا از یه جای دیگه کپی پیست کردی؟؟؟؟؟؟
خودم درست کردم :35:

Ship Storm
03-09-2007, 06:06
اقا دیروز بچه ها رفته بودن علائدین میگفتن 295 هم قیمت دادن ولی میگفتن طبقه دوم 285 میدادن
آیا این صحت داره؟

Ship Storm
03-09-2007, 07:05
اقا یه آنتی ویروس خوب بهم معرفی کنید فقط NetQin نباشه

Highbury
03-09-2007, 09:29
یعنی صدای اسپیکر 5700از دبلیو 850بهتره ؟
صدای هدفون چطور ؟
لطفا کسانی که مقایسه کردن بگن بلندی و کیفیت
بابا چرا کسی به این سوالم جواب نمیده
این همه حرف زدید ولی به من کمک نکردید

hamid_1367
03-09-2007, 09:53
نصب میشه اما قبلش این اخطار رو میده.بابت پلیرم دستت درد نکنه خودت امتحان کردی ؟ به نظر من با تنظیم اکولایزر صدای باسش از خود پلیر گوشی بیشتر میشه.

آره من خودم امتحانش کردم صدای باسش خیلی بهتر میشه... این پلایر خیلی قوی هست .... ولی یه کم انگار گیر داره... ولی مثلا حتی سرعت پخش هم میتونی کنترل کنی...

hamid_1367
03-09-2007, 09:59
خودم درست کردم :35:

نامرد خیلی رذیف درست کردی... کارت درسته...

hamid_1367
03-09-2007, 10:06
اقا یه آنتی ویروس خوب بهم معرفی کنید فقط NetQin نباشه

تا اونجایی که من میدونم بهترین آنتی ویروس واسه این گوشی فعلن f-secure هست که البته بعد از نصب باید اکتیوش کنی... اگر ایرانسل داری و میخوای این آنتی ویروس رو چند صفحه پیش خودم لینکشو دادم...

Tehranshahr
03-09-2007, 10:55
نامرد خیلی رذیف درست کردی... کارت درسته...
:31: البته فونتش رو از جایی گرفتم ، فقط زحمت تایپ کردنش بود :20:

hamid_1367
03-09-2007, 11:13
بالا خره همونم که گشتی فونت رو پیدا کردی خودش خیلیه !!!!! به هر حال قشنگه...

hamid_1367
03-09-2007, 11:21
حذف شد! پست تکراری بود

Amir(Steve)
03-09-2007, 13:39
بابا چرا کسی به این سوالم جواب نمیده
این همه حرف زدید ولی به من کمک نکردید

سلام

دوست عزیز گوشی واکمن سونی اریکسون رو با نوکیا مقایسه نکنید !!!!

W850 اولین گوشی اسلایدر سونی اریکسون با مدیا پلایر نسخه دوم بودش....صدای اسپیکرش هم 64 کاناله هستش....

جفتشون در اسپیکر فرق چندانی با هم ندارند

اما از هدفون صدرصد 850 قوی تر از 5700 هست...

یادمه یکی از یوزرهای GSMArena در نوشته هاش حرف از این زده بود که نوکیا اصلا مانند سونی اریکسون تبحر خاصی در گوشی واکمن نداره و نمی تونه یه گوشی واکمن خوب در مدل های مختلفش عرضه کنه

شما چند تا گوشی موفق واکمن نوکیا سراغ داری؟؟؟چند تا گوشی نا موفق واکمن از سونی اریکسون سراغ داری؟؟؟!!!

Tehranshahr
03-09-2007, 15:05
سلام

دوست عزیز گوشی واکمن سونی اریکسون رو با نوکیا مقایسه نکنید !!!!

W850 اولین گوشی اسلایدر سونی اریکسون با مدیا پلایر نسخه دوم بودش....صدای اسپیکرش هم 64 کاناله هستش....

جفتشون در اسپیکر فرق چندانی با هم ندارند

اما از هدفون صدرصد 850 قوی تر از 5700 هست...

یادمه یکی از یوزرهای GSMArena در نوشته هاش حرف از این زده بود که نوکیا اصلا مانند سونی اریکسون تبحر خاصی در گوشی واکمن نداره و نمی تونه یه گوشی واکمن خوب در مدل های مختلفش عرضه کنه

شما چند تا گوشی موفق واکمن نوکیا سراغ داری؟؟؟چند تا گوشی نا موفق واکمن از سونی اریکسون سراغ داری؟؟؟!!!
حالا صداش قوی تر هم باشه فایدش چیه؟
همینجوریش که خیلی زیاده صداش!
راههای ازونتری هم برای کر کردن گوش هست! :دی

RapB0y
03-09-2007, 15:08
تایید میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

RapB0y
03-09-2007, 15:09
تهرانشهر جان امضات خیلی قشنگه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

Highbury
03-09-2007, 15:10
نه والله من اهل این نیستم که صداش رو زیاد کنم توی خیابون بگردم
کار من ایجاب میکنه که صداشی گوشی بلند باشه تا صدای زنگ رو بشنوم. وقتی هم که خسته میشم دوست دارم با هندسفری آهنگ گوش بدم . شبها هم مجبورا تا 1-2 بیدارم و تنها چیزیکه ساعت رو برام زود میگذرونه همینه.

asd_rofagha
03-09-2007, 15:25
به نظرتون چرا چند روزه 5700 تو علائدین نیست شده؟

gisha
03-09-2007, 15:27
سلام.
ببخشید من نمیدونستم اینو تو کدوم تاپیک بخواهم.
interactive voice call master v2.0
x-plore
البته برای 5700 و کرک شده.
با تشکر فراوان.

arian_pboy
03-09-2007, 15:31
دوستان سلام
کسایی که دنبال قاب کریستالی برای گوشیشون می گردن می تونن برن به این آدرس : پاساز علائدین طبقه 5 انتهایه پاساژ کنار پله برقی

molavi88
03-09-2007, 15:35
قیمت این گوشی الان چنده؟

arian_pboy
03-09-2007, 15:43
بین 270 تا 295

hamid_1367
03-09-2007, 16:10
کار من ایجاب میکنه که صداشی گوشی بلند باشه تا صدای زنگ رو بشنوم. وقتی هم که خسته میشم دوست دارم با هندسفری آهنگ گوش بدم . شبها هم مجبورا تا 1-2 بیدارم و تنها چیزیکه ساعت رو برام زود میگذرونه همینه.

اگه اينطوره واستون 5700 خيلي مناسبه

hamid_1367
03-09-2007, 16:11
دوستان سلام
کسایی که دنبال قاب کریستالی برای گوشیشون می گردن می تونن برن به این آدرس : پاساز علائدین طبقه 5 انتهایه پاساژ کنار پله برقی

دستت درست حتما ميرم .... ولي ببينم اسم يا پلاكشو نمي گي؟

RapB0y
03-09-2007, 19:02
پس بهترین گوشی واسه ی شما همین 5700 هستش
شک نکن.
در ضمن برای فهمیدن زنگ هم ویبره کاره خودشو خوب انجام میده.

RapB0y
03-09-2007, 19:04
دستت درست حتما ميرم .... ولي ببينم اسم يا پلاكشو نمي گي؟
قاب کریستال اصلا به درد نمیخوره همش رو گوشی خط میندازه
دیگه میل با خودتونه.

DJ.Mamal
03-09-2007, 19:29
قاب کریستال اصلا به درد نمیخوره همش رو گوشی خط میندازه
دیگه میل با خودتونه.
باهات موافقم ..تازه اصلا با اینطور قاب ها حال نمیکنم
گوشی رو جواد میکنه
مخصوصا اون ژله ای هاش!!!

rainysky50
03-09-2007, 20:11
من نمیدونم چطور بعضی از کاربرا جرات میکنن در مورد صدای اسپیکرهای 5700 صحبت کنند!!!من یه دونه اکولایزر درست و حسابی دارم که باعث میشه گوشهاتون زنگ بزنه!!!بنده پس از انتخاب این اکولایزر اینقدر صدای گوشیم ازار دهنده و زیاد شده که مجبور شدم برای انتخاب زنگ تلفن از یک اهنگ معمولی mp3 که تقویت نشده استفاده کنم!!!این هم از تنظیم اکولایزر مورد نظر:در ضمن قسمت استریوی گوشی رو off کنید تا صدا جمع و جورتر شه!!!
از سمت چپ اولی رو تا اخر بالا ببرید!!دومی رو 13 عدد ببرید بالا!!سومی رو 9 تا ببرید بالا!!چهارمی و پنجمی رو تا اخر ببرید بالا!!در ضمن برای بیشتر شدن صدا میتونید دومی رو در قسمتهای پایینتری بزارید!!!!

Tehranshahr
03-09-2007, 20:32
تهرانشهر جان امضات خیلی قشنگه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
آره فکر نمیکردم اینقد توپ بشه :31:

به نظرتون چرا چند روزه 5700 تو علائدین نیست شده؟

بعلت تبلیغات زیاد نوکیا برای این گوشی و فوق العاده بودن این گوشی :27:

من نمیدونم چطور بعضی از کاربرا جرات میکنن در مورد صدای اسپیکرهای 5700 صحبت کنند!!!من یه دونه اکولایزر درست و حسابی دارم که باعث میشه گوشهاتون زنگ بزنه!!!بنده پس از انتخاب این اکولایزر اینقدر صدای گوشیم ازار دهنده و زیاد شده که مجبور شدم برای انتخاب زنگ تلفن از یک اهنگ معمولی mp3 که تقویت نشده استفاده کنم!!!این هم از تنظیم اکولایزر مورد نظر:در ضمن قسمت استریوی گوشی رو off کنید تا صدا جمع و جورتر شه!!!
اولی تا اخر بالا ببرید!!دومی رو 13 عدد ببرید بالا!!سومی رو 9 تا ببرید بالا!!چهارمی و پنجمی رو تا اخر ببرید بالا!!در ضمن برای بیشتر شدن صدا میتونید دومی رو در قسمتهای پایینتری بزارید!!!!
یک عکس از صفحه اکولایزر بذاری خوب میشه :20:

راستی برنامه RotateMe روی این گوشی کار نمیکنه :41:

rainysky50
03-09-2007, 20:41
بله متاسفانه rotate me کار نمیکنه!!!در ضمن فراموش کردم که بگم اکولایزرها رو از سمت چپ تنظیم کنید!!!یعنی از سمت چپ اولی تا اخر ببیرد بالا و دومی رو 13 تا ببرید بالا و سومی رو 9 تا ببرید بالا و چهارمی و پنجمی رو کامل ببرید بالا!!!تنظیم استریو خاموش باشه خیلی بهتره!!

hamid_1367
03-09-2007, 22:04
باهات موافقم ..تازه اصلا با اینطور قاب ها حال نمیکنم
گوشی رو جواد میکنه
مخصوصا اون ژله ای هاش!!!

حاجي منم از كريستالي خوشم نمياد ولي خوب شما گوشيه منو نديدي و بهت هم حق ميدم... (تو پرانتز بگم كه داغونش كردم...)
در ضمن هر كسي يه جور نظري داره حالا به نظر شما قاب كريستالي هاگوشي رو جوات!!‌ ميكنه دليل نمي شه كه.... در ضمن مخصوصا اون ژله ای هاش!!!

alireza20202003
03-09-2007, 22:36
دوستان سلام
قاب تقلبی نداشت؟

mg1000
03-09-2007, 22:36
سلام به همه من گوشیم قرمزه و و قسمت کناره های گوشیم که رنگیه تیره شده نمی دونم چکار کنم با هر چی بگی شستم ولی هیچی نشد چکار کنم

مال شما چطوره ؟؟؟؟؟؟

باید قاب جدید بگیرم یا نه ؟؟؟؟؟؟

قیمت قابش چنده ؟؟؟؟؟؟

لطفا کمکم کنید لطفا ؟؟؟؟؟

rainysky50
03-09-2007, 22:53
بله.مشکل شما دقیقا مشکل بقیه ی 5700 داران قرمز رنگه!!هر کسی که 5700 قرمز داره از این مشکل نالیده!!!من نمیدونم چرا این 5700 قرمز اینقدر مشکل داره!!!به نظر من بهتره که یک کلوپ جداگونه برای 5700 قرمز رنگ تشکیل داده بشه!!!اگر هم تشکیل ندادید من یه دونه تاپیک با نام کلوپ 5700 مشکی رنگ تشکیل میدم!

sirwanonline
03-09-2007, 23:18
سلام بچه ها کسی تم اصلی نوکیا ان 73 رو برای 5700 نداره لطفآ تم ان 73 معمولی دایره دایره هست بزارید برای نوکیا 5700

Gilopa
03-09-2007, 23:50
گوشی های نوکیا هیچ کدومشون نسبت به قیمت کارایی ندارند البته شاید بی انصافی باشه n73 رو در این رده قرار بدیم..ولی این 5700 اولین گوشیی که میشه به جرات گفت نسبت به بقیه گوشیهای نوکیا حداقل قیمتش بهتره...گرچه اگر عکس برداری رو بزاریم جلو و مورد قضاوت قرار بدیم متوجه میشیم که باز هم نوکیا داره قیمت اضافی رو گوشی میذاره دقیقا در این مورد شباهت به n70 داره.. در حالی که گوشیهای رقیب یعنی سونی اریکسون با 3 مگاپیکسل مثل کا 800 از لحاظ قیمت پایینترند...ولی باز میشه گفت شاید پایین اومدن قیمت گوشیهای نوکیا با همین 5700 آغاز شده تا بازار گوشیها از لحاظ رقابت داغتر بشه.

ABsh
04-09-2007, 00:27
سلام گوشي تو جمهوري نيست شده .اگه باشه بالاي 280 تومن. قاب اصلي اومده با قيمت 40000 تومن تا 60000 تومن .منم 5700 خريدم با قيمت 280 تومن .مشكي .البته دو روز پيش.الان بايد گرونتر شده باشه[نقل از فروشنده:تا فردا گرونتر ميشه].راستي احترام امير رو نگه داريد .:13:من همه اين پيك و پيك pt رو كامل خوندم .به نظر من هيچ كس مثل امير منو در مورد اين گوشي راهنمايي نكرد .پس لطفا .......:5:
امير جان واقعا ممنون:11:
I LOVE (AMIR(STEVE:40:

Tehranshahr
04-09-2007, 00:30
سلام بچه ها کسی تم اصلی نوکیا ان 73 رو برای 5700 نداره لطفآ تم ان 73 معمولی دایره دایره هست بزارید برای نوکیا 5700
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tehranshahr
04-09-2007, 00:31
سلام گوشي تو جمهوري نيست شده .اگه باشه بالاي 280 تومن. قاب اصلي اومده با قيمت 40000 تومن تا 60000 تومن .منم 5700 خريدم با قيمت 280 تومن .مشكي .البته دو روز پيش.الان بايد گرونتر شده باشه[نقل از فروشنده:تا فردا گرونتر ميشه].راستي احترام امير رو نگه داريد .:13:من همه اين پيك و پيك pt رو كامل خوندم .به نظر من هيچ كس مثل امير منو در مورد اين گوشي راهنمايي نكرد .پس لطفا .......:5:
پس من شانس آوردم خریدم 275 !
داشتم افسوس میخوردم که چرا زودتر نخریدم که 254 بود!!

alireza20202003
04-09-2007, 00:54
چهل تومن؟؟؟؟؟؟ عجب آدمایین این فروشنده ها تو آستارا که 25 تومن بود. شما کجا دیدی تو علا الدین یا جای دیگه؟

DJ.Mamal
04-09-2007, 01:32
چهل تومن؟؟؟؟؟؟ عجب آدمایین این فروشنده ها تو آستارا که 25 تومن بود. شما کجا دیدی تو علا الدین یا جای دیگه؟
اینا همش قیمت کاذبه...
ادم مخش تعطیل نیست که به این ادمهای سودجو پول بده ..فوقش یکم صبر میکنیم

DJ.Mamal
04-09-2007, 01:34
پس من شانس آوردم خریدم 275 !
داشتم افسوس میخوردم که چرا زودتر نخریدم که 254 بود!!
من که 263 خریدم...الکی گول رنگش هم نخوردم که مشکی بگیرم
چون مشکی رو 5000 تا 10000 تومن گرونتر میدادن
برای چی ...؟چون ملت عشق مشکی تشریف دارن!!!!

rainysky50
04-09-2007, 01:38
gilopa لطفا بدون اطلاعات نظر نده!!درسته که دوربین کا800 3 مگاپیکسله ولی ایا این گوشی سمبین داره؟؟؟ایا سی پی یوی قوی داره؟؟؟ایا فیلمبرداریش مثل 5700 هست؟؟؟به خدا عکسهای 5700 در روشنایی بهتر از کا750 هستند(من اینو خودم شخصا ازمایش کردم)!!ایا کا800 چیپ موزیک قوی داره؟؟؟ایا کا800 ال سی دی با 16 میلیون سلول رنگی داره؟؟؟ایا کا800اسپیکرهای استریو داره؟؟؟؟ایا کا800 بلوتوث ورژن2 با پروفایل a2dp داره؟؟؟؟ایا کا800 مانند 5700 موزیک پلیر قوی داره؟؟؟؟ایا کا800 قیمتش ارزونتر از 5700 هست؟؟؟به خدا کا800 و 5700 10 تا 15 هزار تومن اختلاف قیمت دارند ولی عظمت امکانات 5700 رو با کا800 مقایسه کنید!!!!تا کی میخواهید از روی احساسات و تعصب محض نظر بدید!!!هر گوشی در یک کلاس خاصی قرار داره!!ایا این انصافه که مثلا 5700 رو با مثلا z530 سونی اریکسون مقایسه کنیم؟؟؟؟چرا متوجه نمیشید که کا800 یک گوشی برای عکس برداریه در حالی که فیلمبرداری قوی نیز نداره در حالی که 5700 یک سیستم مولتی مدیای کامله و از جدیدترین امکانات یک گوشی همراه بهره میبره!!!در ضمن بچه ها از همین جا خیال همتون رو راحت کنم که 5610 نوکیا جاوا هست و عکسهای کاملی از ال سی دی و منوهای این گوشی در سایت پی تی گذاشته شده!پس از سی پی یوی قوی و سیستم عامل در 5610 خبری نیست و 5700 یکه تازه ولی از دوربین 3.2 میغاپیکسلی 5610 نیز نباید به سادگی گذشت!من 5610 رو به کسانی که با جاوا بیشتر اشنایی دارند و همچنین نیازمند یک گوشی اکسپرس موزیک ساده اما با دوربین قوی هستند پیشنهاد میکنم!تنها برتری 5610 نسبت به 5700 دوربین ان هست!پس 5700 رو عشقه....only 5700 xpress music!!

rainysky50
04-09-2007, 01:41
ممل خان در مورد پست بالایی که دادم نظر بده!!در ضمن اون کلوپ رو دستور دادم قفلش کنند تا شما ناراحت نشید!!راستی یادم رفت بپرسم ممل خان ایا گوشی شما که قرمزه کناره های در باتریش سیاه شده؟؟؟؟چون تمام کسانی که قرمز دارند از این مشکل نالیدند!!در ضمن امیر جان ایا مشکل سنسور شما حل شد؟؟؟

DJ.Mamal
04-09-2007, 01:43
gilopa لطفا بدون اطلاعات نظر نده!!درسته که دوربین کا800 3 مگاپیکسله ولی ایا این گوشی سمبین داره؟؟؟ایا سی پی یوی قوی داره؟؟؟ایا فیلمبرداریش مثل 5700 هست؟؟؟به خدا عکسهای 5700 در روشنایی بهتر از کا750 هستند(من اینو خودم شخصا ازمایش کردم)!!ایا کا800 چیپ موزیک قوی داره؟؟؟ایا کا800 ال سی دی با 16 میلیون سلول رنگی داره؟؟؟ایا کا800اسپیکرهای استریو داره؟؟؟؟ایا کا800 بلوتوث ورژن2 با پروفایل a2dp داره؟؟؟؟ایا کا800 مانند 5700 موزیک پلیر قوی داره؟؟؟؟ایا کا800 قیمتش ارزونتر از 5700 هست؟؟؟به خدا کا800 و 5700 10 تا 15 هزار تومن اختلاف قیمت دارند ولی عظمت امکانات 5700 رو با کا800 مقایسه کنید!!!!تا کی میخواهید از روی احساسات و تعصب محض نظر بدید!!!هر گوشی در یک کلاس خاصی قرار داره!!ایا این انصافه که مثلا 5700 رو با مثلا z530 سونی اریکسون مقایسه کنیم؟؟؟؟چرا متوجه نمیشید که کا800 یک گوشی برای عکس برداریه در حالی که فیلمبرداری قوی نیز نداره در حالی که 5700 یک سیستم مولتی مدیای کامله و از جدیدترین امکانات یک گوشی همراه بهره میبره!!!در ضمن بچه ها از همین جا خیال همتون رو راحت کنم که 5610 نوکیا جاوا هست و عکسهای کاملی از ال سی دی و منوهای این گوشی در سایت پی تی گذاشته شده!پس از سی پی یوی قوی و سیستم عامل در 5610 خبری نیست و 5700 یکه تازه ولی از دوربین 3.2 میغاپیکسلی 5610 نیز نباید به سادگی گذشت!من 5610 رو به کسانی که با جاوا بیشتر اشنایی دارند و همچنین نیازمند یک گوشی اکسپرس موزیک ساده اما با دوربین قوی هستند پیشنهاد میکنم!تنها برتری 5610 نسبت به 5700 دوربین ان هست!پس 5700 رو عشقه....only 5700 xpress music!!
خوشم میاد هر چند تا پست که میدی کل مشخصات 5700 رو توش میگی..

DJ.Mamal
04-09-2007, 01:45
ممل خان در مورد پست بالایی که دادم نظر بده!!در ضمن اون کلوپ رو دستور دادم قفلش کنند تا شما ناراحت نشید!!راستی یادم رفت بپرسم ممل خان ایا گوشی شما که قرمزه کناره های در باتریش سیاه شده؟؟؟؟چون تمام کسانی که قرمز دارند از این مشکل نالیدند!!در ضمن امیر جان ایا مشکل سنسور شما حل شد؟؟؟
بله...متاسفانه بغلاش از در باطریش یکم تیره تر شده...اما من به این چیزا اهمیت نمیدم
در ضمن من از اون تاپیک ناراحت نشدم...از این ناراحت شدم که به شایعات پوچ اعتقاد داری..

rainysky50
04-09-2007, 01:51
انصافا ممل جان قبول داری در حال حاضر هر چی مشکل مونتاژ بوده مربوط به قرمز رنگ بوده؟؟؟از تیرگی در باتری گرفته تا پاک شدن دکمه ی c گوشی!!!در ضمن در مورد گفتن اطلاعات 5700 در هر چند پست باید بگم که متاسفانه بعضیها هنوز از امکانات این گوشی به طور کامل خبر ندارند البته بعضیها از روی تعصب بعضی حرفهای الکی میزنند!!

DJ.Mamal
04-09-2007, 02:02
انصافا ممل جان قبول داری در حال حاضر هر چی مشکل مونتاژ بوده مربوط به قرمز رنگ بوده؟؟؟از تیرگی در باتری گرفته تا پاک شدن دکمه ی c گوشی!!!در ضمن در مورد گفتن اطلاعات 5700 در هر چند پست باید بگم که متاسفانه بعضیها هنوز از امکانات این گوشی به طور کامل خبر ندارند البته بعضیها از روی تعصب بعضی حرفهای الکی میزنند!!
ببین...هر مشکلی میخواد داشته باشه...من که مشکل ندارم
با این حال که دوبار گوشیم خورده زمین ولی چیزیش نشد
بازم بگو مشکل مونتاژ داره...تو اکثر گوشیها چه نوکیا .چه اریکسون و بقیه اگه با کی پد بد تا کنی رنگش میره
نمونش 5500 یا k300 و...
اینا فقط مشکل رنگ قرمز نیست عزیزم
چرا قبول نمیکنی؟

RapB0y
04-09-2007, 02:07
از سمت چپ اولی رو تا اخر بالا ببرید!!دومی رو 13 عدد ببرید بالا!!سومی رو 9 تا ببرید بالا!!چهارمی و پنجمی رو تا اخر ببرید بالا!!در ضمن برای بیشتر شدن صدا میتونید دومی رو در قسمتهای پایینتری بزارید!!!!
سلام این گوش رو ازیت میکنه
به نظر من بهترینش همون Rock هستش.

rainysky50
04-09-2007, 02:10
بچه ها یه سوال :قابلیت rds چیه؟؟؟توی بعضی از گوشیهای جدید وجود داره!!
در کنار واژه ی رادیو fm نوشته میشه!!

Devil_Hunter
04-09-2007, 07:53
سلام
فکر کنم تو این تاپیک بود که یه نفر تنظیم رزولوشن بازیها رو برای اینکه فیت صفحه گوشی
بشن گفته بود. میشه دوباره توضیح بده؟ ممنون

mobageri
04-09-2007, 08:40
سلام
يه نكته براي كساني كه گوشي رو تو جيب شلوارشون ميذارن
من گوشي رو تو جيب شلوارم ميذارم و از وقتي اين گوشي رو خريدم هر كس به من زنگ ميزنه ميگه تو دسترس نيستي
حالا كه متوجه شدم آنتن گوشي در قسمت سفيد رنگ پشت ال سي دي قرار داره
گوشي رو طوري تو جيب شلوارتون بگذاريد كه ال سي دي بطرف داخل جيبتون باشه
شايد ميدونستيد ولي من حالا فهميدم

gisha
04-09-2007, 09:27
سلام.
Rds یعنی اینکه شما میتونید صدای رادیوی خودتون رو ضبط کنید.

hamid_1367
04-09-2007, 10:09
آقاي ممل و امين.....
بابا اصلن من مشكل دارم (5700 نداره) .... من مونتاژم بده .... من با مشكيه خودم فرق مي كنم... بابا جان ول كنيد ديگه...
خوب امين . ممل راست ميگه ديگه قبول كن كه به غير همون يه كم تيره شدن رنگ هيچ مشكل سخت افزار ي و حتي مونتاژي تو قرمزا ديده نشده... ( ببين امين يه چيز ديگه اونم اينكه تو گفتي از تیرگی در باتری گرفته تا پاک شدن دکمه ی c گوشی... در صورتي كه به جاي كلمه ي (تا) بايد كلمه ي(و) رو به كار مي بردي چون همين دو تا رو تا حالا ديدي.... در مورد پاك شدن دكمه ي clear هم بستگي به طريقه ي استفاده داره...)

mobageri
04-09-2007, 10:16
آقاي ممل و امين.....
بابا اصلن من مشكل دارم (5700 نداره) .... من مونتاژم بده .... من با مشكيه خودم فرق مي كنم... بابا جان ول كنيد ديگه...
خوب امين . ممل راست ميگه ديگه قبول كن كه به غير همون يه كم تيره شدن رنگ هيچ مشكل سخت افزار ي و حتي مونتاژي تو قرمزا ديده نشده... ( ببين امين يه چيز ديگه اونم اينكه تو گفتي از تیرگی در باتری گرفته تا پاک شدن دکمه ی c گوشی... در صورتي كه به جاي كلمه ي (تا) بايد كلمه ي(و) رو به كار مي بردي چون همين دو تا رو تا حالا ديدي.... در مورد پاك شدن دكمه ي clear هم بستگي به طريقه ي استفاده داره...)

منم موافقم امين خيلي داره احساسي برخورد ميكنه:41:
اصلا منطقي نيست كه بري و يه تاپيك براي يه رنگ ديگه درست كني:13:
اگه اوضاع اينچوري پيش بره مطمئن باشيد كسي ديگه اينجا نمياد:41:
منم ترجيح ميدم كه ديگه به اين تاپيك سر نزنم هرچند الان هم كم ميام:2:

alireza20202003
04-09-2007, 10:20
بچه ها یه سوال :قابلیت rds چیه؟؟؟توی بعضی از گوشیهای جدید وجود داره!!
در کنار واژه ی رادیو fm نوشته میشه!!
Radio Data System, or RDS, is a standard from the European Broadcasting Union for sending small amounts of digital information using conventional FM radio broadcasts. The RDS system standardises several types of information transmitted, including time, track/artist info and station identification. RDS has been standard in Europe and Latin America since the early 1990s, but less so in North America.
یعنی تقریبا میشه گفت اگه ایران چنین امکانی رو داشت اونوقت هر آهنگی که از رادیو پخش میشد میتونستی اسم خواننده و اسم آهنگ رو ببینی.

rainysky50
04-09-2007, 10:31
برای بار هزارم!!غلط کردم!!!توی زندگیمون یه اشتباه انجام دادیم!!ببین چه بلایی سرمون اوردن!!!!یک نفر نیست بره اون تاپیکو قفل کنه؟؟؟

hamid_1367
04-09-2007, 11:12
برای بار هزارم!!غلط کردم!!!توی زندگیمون یه اشتباه انجام دادیم!!ببین چه بلایی سرمون اوردن!!!!یک نفر نیست بره اون تاپیکو قفل کنه؟؟؟

حالا اشکال نداره... ناراحت نشو... بچه ها چون دوست دارن اینارو میگن..

mobageri
04-09-2007, 11:23

ناراحت نشو امين خان:11:
تاپيك به اين خوبي با اين همه زحمت راه انداختي:10:
داغترين تاپيك سايته :46:
سعي كه با اين كارات خرابش نكني :31:
خوب پسر گلم آفرين:11:

Amir(Steve)
04-09-2007, 11:54
سلام
من گوشي رو تو جيب شلوارم ميذارم و از وقتي اين گوشي رو خريدم هر كس به من زنگ ميزنه ميگه تو دسترس نيستي

سلام

اتفاقا خود نوکیا هم تو کاتالوگ گوشی نسبت به این هشدار داره که انتن دهی پشت Earphone هست و حتما موقع مکالمه انگششتون رو در این قسمت قرار ندید چون انتن دهی خوب عمل نمی کنه

Gilopa
04-09-2007, 13:17

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عزيزم تو چرا انقدر تعصبي قضاوت کردي ... لازم نبود اين همه بنويسي.. ببين دوست من همونطور که شما ادعاي اطلاعات ميکني منم دست کمي از شما ندارم فکر نميکنم من در مورد اين گوشي حرف بدي زدم اتفاقا برعکس انگار شما پست منو خوب نخوندي من گفتم اين گوشي خوبه حرفي از کارايي پايين نزدم و باز هم اين حرفم رو تکرا ميکنم که بدون استثنا تمام گوشي هاي نوکيا داراي قيمت اضاف نسبت به کاراييشون هستند 3 گوشي تا حدودي از اين رده جدا ميشند n93 n73 و همين 5700 ولي باز هم کمي قيمتشون ميتونه پايينتر باشه.... ببخشيد شما چند مدل گوشي سوني اريکسون داشتي ؟ ميشه به من بگي؟ باور کن من تا الان 7 گوشي مختلف از هر دو شرکت رو داشتم + d900 محض اطلاع شما k750 که نام بردي اگه اشتباه نکنم سال 2005 پر طرفدارترين گوشي جهان انتخاب شد و عکسبرداريش محشره..دوربينش داراي امکانات فوق العاده هستش..اتو فوکوس هم که داره .. چراق قوه هم که داره تازه ايني که شما تو ايران ميبيني چينيه نه اورجينال .. تروخدا ديگه انصاف داشته باش و با 5700 مقايسه نکنش چون اصلا قيمتاشون جور در نمياند با هم ...البته بهتر بود نام سايت رو ذکر ميکردم ولي باور کن الان يادم نيست ..ببين دوست من اون موقع که n70 مد بود بنده رفتم خرديم ولي بعدش فهميدم که اين گوشي اصلا مذخرف به تمام معناست براي مثال دوربين 2 مگاپيکسليش کارايي فوقالعاده ضعيفي در عکسبرداري داشت به طوري که تمام عکسها در برابر کا750 با قيمتي معادل 220 تومن(البته قيمت اون موقع منظوره) کم مياورد و همينطور هنگ ميکرد با اينکه فنلاند اصل بود و من واسش 420 پول داده بودم ...شما موقعي که سرعت گوشيهاي سوني رو ببيني لذت واقعي کار با گوشي رو متوجه ميشي ..حرف سيمباين رو زدي اين حرف امروزه شده يه حرفه کليشه اي براي متعصبان نوکيا ...سيمباين در گوشي موبايل چقدر کارايي داره؟ جز اينکه چند تا برنامه بريزي به چه درد ميخوره آخه شما موبايل ميخواي يا برنامه ميخواي.آيا سرعت کار با گوشي مهمه يا وجود چند برنامه!.باور کن کاملا سليقه ايه ولي همين جاوايي که رو گوشيهاي سوني هستش برنامه هاش کافي و بدرد بخوره و بيش از اين لازم نيست منتها دوستان در پيدا کردن برنامه هاش مشکل دارند فکر ميکنند جاوا برنامه نداره...

حالا يه سوال؟
k750 ... دوربين 2 مگاپيکسل ....w810 il هم 2 مگاپيکسل و گوشي سري واکمن قابل مقايسه با همين 5700... ضعف در برابر گوشي هاي رقيب lcd کوچيکتر (که زيادم مهم نيست به نظرم) ولي فرق قيمتها رو ببينو بعد انصاف داشته باش
گوشي n70 با 2 مگاپيکسل دوربين .... 5700 هم با 2 مگا دوربين (قيمت : اولي حول و حوش 340 دومی که ديگه خودتون قيمت داريد لازم نيست بگم) آيا پولي که ميدي به اندارش کارايي ميگيري البته میگم در مورد 5700 صدق نمیکنه ولی بقیه چی
آيا شما از کار با گوشيه n70 لذت ميبري وقتي يه گوشي با قيمت پايينتر و امکانات بهتر باشه یا 3250 یا حتی خود n73 .

k800 يه گوشيه عاليه از نظر عکسبرداري. و کارايي خوب خودش رو داره که شما در حين کار باهاش متوجه ميشي خیلی راحت میگی دوربینش 3 هستش (اشتباه کردی 3.2 هستش ) عزیزم 3.2 کجا و 2 کجا همین 3.2 که میگی میدونی چقدر در قیمت یک گوشی تاثیر داره ببخشیدا مثل اینکه شما یادت رفته n93 با همین کارایی و داشتن فرق ال سیدیه بزرگ چه قیمتی داره؟ خیلی جالب بود چه راحت میگی دوربینش درسته حالا 3 هستش ولی .... نمیدونم چی بگم ولی خواب در کل به قوله خودت اشتباهه مقایسه این 2 گوشی و من همینجا اشتباه خودم رو میپذیرم . ..منظور من کلي بود قصد بد گفتن از 5700 نبود که ! 5700 گوشي خيليم خوبيه و همون پست اولم اشاره کردم که قيمت اين گوشي باز خوبه نسبت به کارارييش ..ولی w810 با کارایی نزدیک قیمت پایینتری داره البته از نظر اسپیکر ضعیف هستش. پس انقدر راحت از این مسائل نگذریم فرق قیمت با کارایی رو بسنجیم و بعد قضاوت کنیم.... بحث من کلی بود و من در تاپیک مطرح کردم و باز هم میگم بدون شک 5700 گوشیه در حد کارایی خوب هستش و یه جورایی بالاخره من رو راضی کرد که نوکیا هم میتونه یه گوشی با قیمت خوب بده بیرون

alireza20202003
04-09-2007, 13:38
gilopa
گوشي n70 با 2 مگاپيکسل دوربين .... 5700 هم با 2 مگا دوربين (قيمت : اولي حول و حوش 340 دومی که ديگه خودتون قيمت داريد لازم نيست بگم) آيا پولي که ميدي به اندارش کارايي ميگيري البته میگم در مورد 5700 صدق نمیکنه ولی بقیه چی
آيا شما از کار با گوشيه n70 لذت ميبري وقتي يه گوشي با قيمت پايينتر و امکانات بهتر باشه یا 3250 یا حتی خود n73 .

k800
بابا کجا n70 340 تومنه الان آلمانیش 235 تومنه فنلاندیشم 250 تومنه مگر اینکه گارانتی اصلی رو بگی که اونجوری خود w810 قیمتش 320 تومن میشه.

hamidreza_b91
04-09-2007, 13:47
من حدود 2 هفته ست كه يه 5700 گرفتم...2 تا مشكل در اين گوشي ديدم: يكي اينكه جويسيكش بزرگه و كار باهاش سخته...البته اين مشكل بزرگي نيست...ولي يك ايرادي كه در گوشي خودم ديدم اينه كه، سرعتش خيلي پايينه. با اينكه روش برنامه زياد نصب نكردم ولي در هنگام پخش موزيك وقتي دكمه pause/play رو ميزنم با يك ثانيه تاخير اينكار رو انجام ميده...يا همچنين وقتي كه بازيهاي جاوا روش اجرا ميكنم، بعد از حدود 5-6 ثانيه تاخير مياد.
بعضي بازيها با فرمت sis هم اجرا نميشه. مثلا بازي aphalt urban gt 2 3d اجرا نميشه با اينكه مخصوص سيمبين 9.1 هست يعني يه ورژن پايينتر!
بعضي بازيها رو هم وقتي اجرا ميكني انگار اصلا اجرا نكردي و هيچ اتفاقي نميفته! همين چند دقيقه پيش هم يك بازي كه مخصوص سيمبين 9.2 بود(quake) رو دانلود كردم باز هم اجرا نميشد!
گوشي 5700 شما هم همينطوريه؟

mobageri
04-09-2007, 13:48
منم با اظهارات Gilopa موافقم:10:
بهتره در مقام مقايسه احساساتي و تعصبي نباشيم
بطور كل دوربين براي گوشي موبايل يه فيچر هست و نبايد موبايل رو براي دوربينش خريد
كسي كه دوربين ميخواد يه دونه 7 مگا پيكسلي خوب حداكثر 500 تومنه
و بنظر من هيچ دوربين موبايلي بدرد نميخوره

Amir(Steve)
04-09-2007, 14:09
Gilopa عزیز

از نوشته هاتون مشخص هست که تعصب ندارید و دنبال بحث منطقی هستید

اما ایا شما در مقایستون رنج قیمت گوشی ها رو مد نظر دارید یا مدل و کارایی های اونو ؟؟

K800 در تمام فروم های خارجی با رقیب سر سرسخت خودش یعنی n73 مقایسه...جون از لحاظ امکانات بسیار شبیه به هم هستند و همچنین تاریخ عرضشون هم نزدکه

گوشی از لحاظ تکنولوژی باید مقایسه بشه نه گوشی دوسال پیش رو با الان مقایسه کنیم

حالا يه سوال؟
k750 ... دوربين 2 مگاپيکسل ....w810 il هم 2 مگاپيکسل و گوشي سري واکمن قابل مقايسه با همين 5700

چه ربطی داره؟؟ما هزار تا گوشی 2 مگ دوربین داریم...باید مقایسه بشه؟دوربین D750 هم دو مگه...ببینید برای چه سالی هم ساخته شده !!!

این مقایسه از ریشه اشتباست...تکنولوژی دو سال پیش رو که نباید با الان مقایسه کرد...در ثانی در صورتی باید دو گوشی رو مقایسه کرد که از همه لحاظ از جمله lcd-دوربین.قدرت سخت افزاری یکی باشند نه فقط دوربین

-------
K800 فن اوری سایبرشات روش نصبه...شما چطور با دوربین دو مگ معمولی بدون هیچ فن اوری انتظار داری که مقایسه بشه؟؟یا دیگران چه انتظاری از این مقایسه دارند؟؟

معمولا فن اوری سایبرشات رو با کارل زایس مقایسه می کنند

چراق قوه هم که داره تازه ايني که شما تو ايران ميبيني چينيه نه اورجينال

دوست عزیز شما دیگه چرا؟؟

5 سال پیش کارخونه اریکسون در یه اتش سوزی هر چی داشت و نداشت سوخت....شرکت واقعا ورشکست شد..اون موقع شرکت در سوئد فعالیت داشت...از این ور سونی در ژاپن اعلام همکاری با این شرکت رو کرد...

جفتشون شرکت هاشون رو تعطیل و در چین شروع به کار کردن و در حال حاضر کارخونشون در چین هست !!!

اینکه می بینید گوشی های سونی اریکسون برای مالزی--سوئد و ایتالیا (Vodofon( هست فقط و فقط سفارش هست نه چیز دیگه ای

ضمن اینکه سری P این کمپانی خیلی وقته توسط فرانسه خریداری شده و در اونجا تولید می شود

حالا با این توضیحات منظور شما از گوشی ارجینال چیه؟؟چرا فکر می کنید هر چی گوشی قلابیه تو ایران می یاد؟؟!!

----------

در کل کامل مشخص و مبرهم هست که نوکیا پول قطعاتش رو می گیره و به فکر مشتری نیست !! بدون تعصب بگم نوکیا فقط فکر جیبشه....

اما فن اوری و تکنولوژی که استفاده می کنه خیلی برتر از برند های دیگه هست

ضمنا من خودم طرفدار پر و پا قرص سونی اریکسون هستم و تخصصم سونی اریکسونه...اما چه کنم که نمی تونم تعصب بیجا داشته باشم

بعضی از جملات اشاره به دوستان نبود و یه نگاه کلی بودش..

موفق و شاد باشید

alireza20202003
04-09-2007, 14:09
من حدود 2 هفته ست كه يه 5700 گرفتم...2 تا مشكل در اين گوشي ديدم: يكي اينكه جويسيكش بزرگه و كار باهاش سخته...البته اين مشكل بزرگي نيست...ولي يك ايرادي كه در گوشي خودم ديدم اينه كه، سرعتش خيلي پايينه. با اينكه روش برنامه زياد نصب نكردم ولي در هنگام پخش موزيك وقتي دكمه pause/play رو ميزنم با يك ثانيه تاخير اينكار رو انجام ميده...يا همچنين وقتي كه بازيهاي جاوا روش اجرا ميكنم، بعد از حدود 5-6 ثانيه تاخير مياد.
بعضي بازيها با فرمت sis هم اجرا نميشه. مثلا بازي aphalt urban gt 2 3d اجرا نميشه با اينكه مخصوص سيمبين 9.1 هست يعني يه ورژن پايينتر!
بعضي بازيها رو هم وقتي اجرا ميكني انگار اصلا اجرا نكردي و هيچ اتفاقي نميفته! همين چند دقيقه پيش هم يك بازي كه مخصوص سيمبين 9.2 بود(quake) رو دانلود كردم باز هم اجرا نميشد!
گوشي 5700 شما هم همينطوريه؟
اون تاخیر یک ثانیه رو من خودمم دلیلش رو نمیدونم.
این 5 6 ثانیه تاخیر برای اجرای بازی که تو بقیه ی گوشی های نوکیا بیشتره.آره بعضی بازی های 9.1 با این گوشی مشکل داره.اون Quake رو چطور نصب کردی مطمئنی تمامی مراحل رو درست رفتی من نصب کردم مشکلی نداشت ببین باید طبق لینک زیر عمل کنی:

alireza20202003
04-09-2007, 14:13
منم با اظهارات Gilopa موافقم:10:
بهتره در مقام مقايسه احساساتي و تعصبي نباشيم
بطور كل دوربين براي گوشي موبايل يه فيچر هست و نبايد موبايل رو براي دوربينش خريد
كسي كه دوربين ميخواد يه دونه 7 مگا پيكسلي خوب حداكثر 500 تومنه
و بنظر من هيچ دوربين موبايلي بدرد نميخوره
منم با این نظر موافقم دوربین موبایل هیچوقت به پای دوربین دیجیتال نمیرسه.الان یه دوربین A550 با قیمت 190 تومن و 4 برابر زوم اپتیکال و حس گر 7.1 مگاپیکسلی تمام دوربین موبایل ها رو تو جیبش میذاره:31:.

Amir(Steve)
04-09-2007, 14:14
مثلا بازي aphalt urban gt 2 3d اجرا نميشه با اينكه مخصوص سيمبين 9.1 هست

گوشی شما 9.2 هست...درسته که 9.1 هم ساپورت می کنه اما رزولیشن گوشی هم مد نظر داشته باشید...

Ship Storm
04-09-2007, 14:24
تا اونجایی که من میدونم بهترین آنتی ویروس واسه این گوشی فعلن f-secure هست که البته بعد از نصب باید اکتیوش کنی... اگر ایرانسل داری و میخوای این آنتی ویروس رو چند صفحه پیش خودم لینکشو دادم...

ممنون
حمید جان اینجا معرفیش کردی:

دیدم ولی مثل اینکه یک کارهایی باید کرد و بعدش هم بیشتر از 1 ماه نمیشه استفاده کرد ازش مسئله بعدی چجوری باید به اینترنت وصل بشی؟

Gilopa
04-09-2007, 14:44
اینترنتم مشکل داره یه ساعته میخواد یه پست بده.
امیر جان من قیمت در برابر کاراییی مد نظرم هست..من کا 750 رو مقایسه نکردم دوستمون در مورد دوربین کا 750 صحبت کردند و با 5700 مقایسش کردن و من گفتم این بی انصافیه؟!
w810 رو نام بردم چون شما خودتون استادید و باید بدونید که این گوشی جز lcd هیچ ضعف دیگه ای نداره حتی با وجود درایورهای جدید مشکل اسپیکرش هم تا حدودی حل شده و سری واکمن هستش رم فابریک 512 هم روشه که البته تازگیها میبینم تو بازار میان رمهای 256 روش میذارند و یه جورایی دارن کلاهبرداری تو روز زوشتن میکنند.
کا 800 هم که خودم تو اون پست گفتم مقایسشون اشتباهه ولی باز هم میگم با اینکه میگیم اشتباهه وباید با ان 73
مقایسه بشه ولی چه قیمتی داره ؟
ببخشید من در این مورد حرف شما رو قبول ندارم گفتم این گوشی ها با این کارایی وجود دارند که قیمتشون از همون ورودشون در حد متعادل بودند و وقتی انقدر شباهت در کارایی وجود داره چرا نباید مقایسه کنیم ! در حالی که نوکیا در همون رده گوشیهاش قیمت بالاتری دارند یه چیز کلی در مورد کارایی و قیمت رو بیان کردم ... همین و بس .... از آخر حرفتون متوجه شدم که تقریبا هم عقیده ایم

در مورد شرکت سونی من چیز دیگه ای شنیده بودم ولی خواب با این صحبتهایی که شما کردید اطلاعاتم به روز شد و از شما ممنونم ( قبول دارم که نسنجیده حرف زدم در این مورد ولی خواب به من چیز دیگه ای گفته بودند شک داشتم که شما من رو مطمئن کردی)
.

Amir(Steve)
04-09-2007, 15:18
اینترنتم مشکل داره یه ساعته میخواد یه پست بده.
امیر جان من قیمت در برابر کاراییی مد نظرم هست..من کا 750 رو مقایسه نکردم دوستمون در مورد دوربین کا 750 صحبت کردند و با 5700 مقایسش کردن و من گفتم این بی انصافیه؟!
w810 رو نام بردم چون شما خودتون استادید و باید بدونید که این گوشی جز lcd هیچ ضعف دیگه ای نداره حتی با وجود درایورهای جدید مشکل اسپیکرش هم تا حدودی حل شده و سری واکمن هستش رم فابریک 512 هم روشه که البته تازگیها میبینم تو بازار میان رمهای 256 روش میذارند و یه جورایی دارن کلاهبرداری تو روز زوشتن میکنند.
کا 800 هم که خودم تو اون پست گفتم مقایسشون اشتباهه ولی باز هم میگم با اینکه میگیم اشتباهه وباید با ان 73
ببخشید من در این مورد حرف شما رو قبول ندارم گفتم این گوشی ها با این کارایی وجود دارند که قیمتشون از همون ورودشون در حد متعادل بودند و وقتی انقدر شباهت در کارایی وجود داره چرا نباید مقایسه کنیم ! در حالی که نوکیا در همون رده گوشیهاش قیمت بالاتری دارند یه چیز کلی در مورد کارایی و قیمت رو بیان کردم ... همین و بس .... از آخر حرفتون متوجه شدم که تقریبا هم عقیده ایم

در مورد شرکت سونی من چیز دیگه ای شنیده بودم ولی خواب با این صحبتهایی که شما کردید اطلاعاتم به روز شد و از شما ممنونم ( قبول دارم که نسنجیده حرف زدم در این مورد ولی خواب به من چیز دیگه ای گفته بودند شک داشتم که شما من رو مطمئن کردی)
.

سلام

ببینید در ایران به خاطر تورم ما همیشه دنبال یه گوشی خوب با کارایی خوب و از همه مهمتر نسبت به قیمتش بیارزه هستیم !! اما در اروپا و امریکا قضیه فرق می کنه...اونا مشکل تورم و مالی مثه ما ندارن و هر گوشی که خوششون بیاد می خرن...از طرفی گوشی ها رو فقط از لحاظ سخت افزاری با هم مقایسه می کنند نه قیمت

در مورد w810 هم مگه lcd چه مشکلی داره؟؟262 هزار کالر واقعی...فقط یه ساعت از شارج باتری شما مختص مصرف lcd هست که بیشتر مصرف می کنه..اگر Bright رو روی 100 درصد بزاری بین 6 ساعت فقط مصرف گوشیتون رو کم تر می کنید !!

مشکل اسپیکرش هم فقط و فقط یه ایده از خود سونی اریکسون هست...اولین تجربش که W800 بود می دونید تا به الان درصد این مدل چقدر اسپیکرهاش نیم سوز شده؟؟90 درصد دوستان من که با W800 بیشتر با اسپیکر میوزیک گوش می دن اسپیکرشون نیم سوز شده !! سونی اریکسون خیلی وقته که ترجیح می ده در گوشی واکمنش قدرت اسپیکر رو کم کنه....شما اگر W880 رو ببینید چی می گید؟؟؟در کل گوشی برای میوزیک گوش دادن هست نه مانور دادن در خیابون

صدرصد همینطوریه...اما قیمت اصلا مطرح نیست...K800 گوشی جاوا هست و باید قیمتش از N73 که سیمبین هست پایین تر باشه...

W810 هم رقیب سرسخت 3250 هست و از اونجایی که اگر اشتباه نکنم جفتشون در یک روز عرضه شدند شدیدا اون زمان در بازار جهانی با هم رقابت داشتند...

در مورد صحبت هام در مورد شرکت سونی اریکسون هم مطلب پایین رو بخونید که از سایت مرج Wikipedia هست

Sony Ericsson is a joint venture established in 2001 by the Japanese consumer electronics company Sony Corporation and the Swedish telecommunications company Ericsson to make mobile phones. The stated reason for this venture is to combine Sony's consumer electronics expertise with Ericsson's technological leadership in the communications sector. Both companies have stopped making their own mobile phones.

همونطور که می بینید نوشته سونی اریکسون در سال 2001 شکل گرفتید که ترکیبی از شرکت الکترونیکی کمپانی سونی و شرکت مخابراتی اریکسون در سوئد که جفتشون در حال حاضر کارشون ساختن موبایل به صورت مشترک می باشد

البته تیم توسعه دهنده این کمپانی در همه جای دنیا کار می کنند

The company's global management is based in Hammersmith, London, and it has research & development teams in Sweden, Japan, China, Canada, the Netherlands, the United States, India and the United Kingdom.

اما در کل در چین فعالیت خودشون رو ادامه می دهند.

Gilopa
04-09-2007, 15:30
نه منظورم کوچک بودن ال سیدیش هستش که دوستمون در تحلیل 5700 به بزرگیه ال سیدی اشاره کردند..وگرنه کیفیتش که دیگه عالیه..

hamidreza_b91
04-09-2007, 15:34
اون Quake رو چطور نصب کردی مطمئنی تمامی مراحل رو درست رفتی من نصب کردم مشکلی نداشت ببین باید طبق لینک زیر عمل کنی:

نه...من كار خاصي نكردم...تست ميكنم ببينم درست ميشه يا نه.
فقط يه چيزي...اين آسفالت رو من روي پي 990 ديدم معركه بود گرافيكش...ورژني از آسفالت هستش كه روي 5700 هم اجرا بشه با همون گرافيك؟
در ضمن بازي براي سيمبين 9.2 رو از كجا ميشه دانلود كرد؟

Amir(Steve)
04-09-2007, 15:37
نه منظورم کوچک بودن ال سیدیش هستش که دوستمون در تحلیل 5700 به بزرگیه ال سیدی اشاره کردند..وگرنه کیفیتش که دیگه عالیه..

کوچک بودن LCD بر می گرده به تکنولوژی دو سال پیش که در زمان خودش جز بهترین LCD ها بودش !!

جالبه بدویند که یه زمانی 810 با N70 هم رقابت داشت.

حتی از این لحاظ هم قدرت lcd به وضوح بهتر از N70 بودش....

------

گوشی ها باید در رنج سخت افزاری خودشون با هم تست بشن

rammmy
04-09-2007, 16:19
سلام دوستان ..جوی استیک گوشی من یه کم به طرف چپ انحراف داره...تو عکس هایی که در وب ها دیدم فکر کنم این جور بود و یه کم انحراف داشت..ایا مال شما ها هم این جور هست و جوی استیک انحراف داره؟؟

Amir(Steve)
04-09-2007, 16:23
سلام دوستان ..جوی استیک گوشی من یه کم به طرف چپ انحراف داره...تو عکس هایی که در وب ها دیدم فکر کنم این جور بود و یه کم انحراف داشت..ایا مال شما ها هم این جور هست و جوی استیک انحراف داره؟؟

سلام

چون جویستیک الگو برداری شده از برند سونی اریکسون هست کمی نتونستند خیلی خوب روش کار کنند

کلا در حال عادی اگر باهاش ور برید می بینید که با کوچکترین تماس دست جویستیک یه تکون خیلی کمی رو داره.برای همین انحرافش یه مورد عادی هست

saeid_linker
04-09-2007, 17:02
ورژنهاي 9.0 و 9.1 نرم افزارها روي 5700 كار ميكنه؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid_1367
04-09-2007, 17:13
ممنون
حمید جان اینجا معرفیش کردی:

دیدم ولی مثل اینکه یک کارهایی باید کرد و بعدش هم بیشتر از 1 ماه نمیشه استفاده کرد ازش مسئله بعدی چجوری باید به اینترنت وصل بشی؟

ببین عزیز آره باید بعد نصب وصل شی به اینترنت و فعالش کنی... ولی اگه ایرانسل نداری یه کم سخته که اینترنت پی سی رو شیر کنی رو گوشیت .... ولی میشه اینترنت خونه رو وصل کرد رو گوشی...

hamid_1367
04-09-2007, 17:16
امیر بحث هاتون خیلی باهال بود.... ممنون از اطلاعاتی که تو این بحث ها دادی....

Amir(Steve)
04-09-2007, 17:42
امیر بحث هاتون خیلی باهال بود.... ممنون از اطلاعاتی که تو این بحث ها دادی....

ممنون حمید جون لطف داری

تاریخچه کارخونه های موبایل سازی رو اگر بدونیم خیلی خوبه و یا حتی تکنولوژی های دیگه

مثلا همین بلوتوث هست؟؟می دونید اسم شاه سوئد بوده؟؟؟!!

اسم واقعیش Harald Bluetooth هست که پادشاه دانمارک و نروژ بوده و در کنار این دو کشور منطقه های نزدیک هم از جمله Swedish Scania رو هم فرمانروایی می کرده

البته در بعضی منابع اومده که فامیلش بالاتان ( یه همچین چیزایی ) بوده و تو یکی از سفرهاش به فرانسه و همون مناطق مردم بلوتوث صداش می کنند و ایشون هم عادت می کنه به این اسم !!!

این لوگوی بلوتوث هم که می بینید یه جریان خاصی داشته و بهره گیری از چند نوع لوگو بوده که الان این لوگو که می بینید اگر به سمت راست Rotate کنید عکس دو تا کوه معروف در سوئد هست که شرکت اریکسون از اونجایی که تکنولوژی مخابراتی بلوتوث رو درسته کرده این لوگو رو روی تکنولوژیش گذاشته !!!

در ابتدا بلوتوث فقط برای شرکت مخابراتی اریکسون بود اما :

In 1998, Ericsson, IBM, Intel, and Nokia, formed a consortium and adopted the code name Bluetooth for their proposed open specification. In December 1999, 3Com, Lucent Technologies, Microsoft, and Motorola joined the initial founders as the promoter group.

در سال 1998 شرکت اریکسون.ای بی ام.اینتل و نوکیا به صورت با هم و یه شکل تصمیم گرفتند از این تکنولوژی در محصولاتشون استفاده کنند.در دسامبر 1999 شرکت های 3Com, Lucent Technologies, Microsoft, and Motorola هم به گروه پیوستند.

---------

خیلی وقته که می خوام یه مقاله علمی در مورد این بلوتوث بنویسم اما مشکلات درسیم اصلا بهم اجازه اینکارو نمی ده

rainysky50
04-09-2007, 17:47
2 ساعت نبودم ببینید تاپیک چقدر رفته جلو!!!!بحث در مورد چی بوده حالا!!؟؟؟

hamid_1367
04-09-2007, 18:21
امیر جان بازم مرسی ...
خیلی واسم جالب بودن...

rainysky50
04-09-2007, 18:22
با اجازه ی حاج امیر میخوام شفاف سازی کنم!!برید اونور شفاف نشید!!!!شوخی کردم!!!gilopa جان ما فرض رو براین میگیریم که دوربین کا750 و دبل 810 از لحاظ عکاسی بهتر از 5700 باشه!اصلا میدونید چیه ما در حال حاضر بدلیل وجود بعضی مسائل حرف شما رو از روی مصلحت هم که شده قبول میکنیم!ولی اصل مطلب از اینجا شروع میشه که:شما در جایی از سخنانتون گفتید که دبل 810 با امکاناتی نزدیک به 5700 قیمت بسیار پایینتری داره!!!میخواستم بدونم که به نظر شما این درسته که نوکیا بخواد 5700 خودشو با وجود دارا بودن قویترین سی پی یوی حال حاضر و همچنین با وجود داشتن جدیدترین ال سی دی (16 میلیون رنگ)و اسپیکرهایی بسیار بهتر از دبل 810 و دارا بودن امکانات اینترنتی بسیار کاملتر و مهمتر ازهمه دارا بودن چیپ موزیک قوی و دارا بودن فیلمبرداری mp4 و عکاسی در حد متوسط و دارا بودن بسیاری از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا با قیمتی برابر با دبل 810 در بازار دنیا به فروش برسونه؟؟؟!!اگه شما توجیه منطقی و جواب منطقی برای این سوال من پیدا کردید که من تعظیم خواهم کرد ولی اگه توضیح منطقی در مورد این سوال پیدا نکردید بهتره دیگه اصلا دست به گوشی ها نزنید!!در ضمن 5700 به دلیل دارا بودن سی پی یوی قوی و سیمبین و ال سی دی یکسان با ان95 به نظر من باید با ان95 مقایسه بشه!!من متاسفم برای دارندگان 5700 که از این گوشی در مقابل استعمار جهانی دفاع نمیکنند!!!دارندگان 5700 با شما هستم:ایا شما راضی هستید که گوشی زیبا و پر قدرتتون رو با دبل 810 و کا750 مقایسه کنند؟؟؟در حالی که 5700 از همه لحاظ به غیر از دوربین ان73 و کا800 را در جیب ساعتی خودش قرار میده و همچنین از بعضی جهات با ان95 یکسانه!!در مورد سوال برخی دوستان در مورد کند بودن pause و play 5700 باید بگم که معلومه که این دوستان با ان70 و ان73 کار نکردند!!!در مورد تاخیر دراجرای بازیها و نرم افزارهای جاوا باید بگم که تمامی گوشیهای دارای سیستم عامل بازیها و نرم افزارهای جاوا رو دیر اجرا میکنند در حالی که در 5700 این تاخیر به 6 ثانیه کاهش یافته!!!در مورد اسکرول باید بگم کهاسکرول کوچک (مانند اسکرول گوشیهای سونی اریکسون)به خاطر گوچکتر بودن و تیز بودن نوک ان شصت دست اذیت میشه در حالی که در 5700 به دلیل بزرگ بودن اسکرول من مشکل دست درد گرفتن ندارم!!!در ضمن asphalt urban gt2 براحتی در گوشی من اجرا میشه!!quake رو امتحان نکردم!!!

hamid_1367
04-09-2007, 18:30
در مورد جوی استیک که میگی امین خان باید بگم که من خودم الان دو گوشی دارم.... یک دبلیو 700 و 5700 ...
این رو باید واقعن قبول کنی که کار با جوی استیک سونی ها خیلی راحت تر و لذت بخش تر از نوکیاهاست... بابا من چند وقت که با جوی استیک 5700 کار می کنم و بعد با جوی استیک 700 کار می کنم واقعا معنی راحتی رو می فهمم...

rainysky50
04-09-2007, 18:37
حمید جان بحث جوی استیک کاملا سلیقه ایه!!من که از جوی استیک بزرگ به خاطر بزرگتر بودن دستانم خوشم میاد!!!!بی خیال!!!راستی حاج امیر سنسور گوشیتون درست شد؟؟؟

Amir(Steve)
04-09-2007, 18:40
دوستان واقع بین باشید!!

من نمی دونم چرا تو ایران همه فکر می کنند از بین این همه شرکت موبایل سازی فقط نوکیا و سونی اریکسون هستند و بقیه برند ها خیار تشریف دارند

چرا فکر می کنید سونی اریکسون فقط رقیب سرسخت نوکیا هست و بالعکس؟؟

rainysky50 جان در مورد نظر شما از W810 هم باید عرض کنم داداش کلا از پایه اشتباست این مقایسه...اگر بحث بر پایه هست چرا با P990 مقایسه نشه؟؟دروبین 30 فریم فیلمبرداری و دو مگ...تاحالا کیفیت فیلمبرداریش رو دیدیش؟؟CPU هم اگر اشتباه نکنم 220 هست.صفحه کلید تاچ اسکرین.LCD بزرگ و با کیفیت 262 هزارکالر.سیستم عامل 9.1 و UIQ

این بحث های بی مورد هیچ چیزی نداره جز پرت شدن موضوع اصلی این تاپیک !!!

به شخصه ترجیح می دم دیگه در این بحث مطلبی ننویسم....

حمید جان بحث جوی استیک کاملا سلیقه ایه!!من که از جوی استیک بزرگ به خاطر بزرگتر بودن دستانم خوشم میاد!!!!بی خیال!!!راستی حاج امیر سنسور گوشیتون درست شد؟؟؟

شاید سلیقه ای باشه اما بزرگترین منابع بررسی موبایل همچین اعتقادی ندارن و ذکر کرده اند که جویستیک این گوشی اذیت کننده هست !

سنسور گوشی منم مشکلش حل شده...یعنی از وقتی که تو سرش نزدم !

hamid_1367
04-09-2007, 18:40

راست میگی امین جان ... هر کی یه جوری دوست داره... کاملا تایید میشه...

rainysky50
04-09-2007, 18:53
حاجی حالا چرا میزنی؟؟؟مگه من چی گفتم؟؟؟بنده هم از همون اول عرض کردم که این مقایسه اشتباه محضه!!در ضمن من اونقدر برند الجی رو بالاتر از این حرفها میدونم که ترجیح میدم گوشیهای الجی(به خصوص شاین)رو با این قابهای دربسته و چاقو همه کاره ی سوییسی نوکیا و سونی اریکسون مقایسه نکنم!!در مورد موتورولا هم باید بگم که این موتورولا مطمئن باشید یه برتری خاصی داشته که تونسته برند اول در امریکا بشه!!الجی هم به خاطر فروش خوب شاین و شوکولات فکر کنم هنوز هم برند اول در انگلیسه!!

hamidrezaaa
04-09-2007, 19:11
......... ویرایش شد .... حذف شد

RapB0y
04-09-2007, 19:28
سلام
بله منم فهمیده بودم ولی ماله من مشکل آنتن دهی نداره.

DJ.Mamal
04-09-2007, 19:30
حاجی حالا چرا میزنی؟؟؟مگه من چی گفتم؟؟؟بنده هم از همون اول عرض کردم که این مقایسه اشتباه محضه!!در ضمن من اونقدر برند الجی رو بالاتر از این حرفها میدونم که ترجیح میدم گوشیهای الجی(به خصوص شاین)رو با این قابهای دربسته و چاقو همه کاره ی سوییسی نوکیا و سونی اریکسون مقایسه نکنم!!در مورد موتورولا هم باید بگم که این موتورولا مطمئن باشید یه برتری خاصی داشته که تونسته برند اول در امریکا بشه!!الجی هم به خاطر فروش خوب شاین و شوکولات فکر کنم هنوز هم برند اول در انگلیسه!!
دوست گلم..فقط همین 4 تا برند نیستن..زیادتر از این حرفان

من واقعا نیمدونم اینجا کلوپ5700 یا کلوپ تو سری زدن به 5700 و ایراد های الکی گرفتن من نمیدونم دوستان که اینقدر به سونی اریکسون علاقه دارند چرا 5700 خریدند به قول خودشون هم که جوی استیک سونی اریکسون بهتره واقعا متاسفم

باید قبول کرد که کار با جوی استیک این گوشی یکم مشکله

hamidrezaaa
04-09-2007, 19:37

Amir(Steve)
04-09-2007, 19:43
دوست گلم..فقط همین 4 تا برند نیستن..زیادتر از این حرفان

باید قبول کرد که کار با جوی استیک این گوشی یکم مشکله

ممد جون با پست هات خیلی حال می کنم داداش !!

تعصب نداری...واقعیت رو می گی :20:

من واقعا نیمدونم اینجا کلوپ5700 یا کلوپ تو سری زدن به 5700 و ایراد های الکی گرفتن من نمیدونم دوستان که اینقدر به سونی اریکسون علاقه دارند چرا 5700 خریدند به قول خودشون هم که جوی استیک سونی اریکسون بهتره واقعا متاسفم

شما مقاله های بررسی این موبایل رو از دیدگاهای خارجی نخوندید؟؟اگر انگلیسیتون خوبه یه نگاه بندازید..بیشتر متوجه ایرادهای الکی و واقعی می شوید

من تو P30Mob برای اولین بار در فروم های پرژن یه نقد بررسی حرفه ای از این موبایل در انجمن معرفی گوشی های نوکیا نوشتم !! حتما برید اونو بخونید...مطالب کلیدی خوبی نوشتم...

بله منم فهمیده بودم ولی ماله من مشکل آنتن دهی نداره.

این مشکل به حساب نمی یاد...

در مورد موتورولا هم باید بگم که این موتورولا مطمئن باشید یه برتری خاصی داشته که تونسته برند اول در امریکا بشه!

چون موتورولا از سیستم عامل لینوکس در اکثر گوشی های خودش استفاده می کنه....یکی از دلایل فروش عالی در امریکا همین مورده....

من که هنوز این گوشی رو نخریدم و تا حالا با جوی استیکش هم کار نکردم ولی دارم کم کم از خریدنش منصرف میشم

جالبه که هنوز شما این گوشی رو نخریدید و اینطوری ازش طرفداری می کنید !! من که این گوشی رو یه ماه و خورده ای هست دارم با جویستیکش هنوز که هنوزه مشکل دارم و باسه منوها از دکمه های پد کمک می گیرم

RapB0y
04-09-2007, 19:47
ممد جون با پست هات خیلی حال می کنم داداش !!

تعصب نداری...واقعیت رو می گی :20:

شما مقاله های بررسی این موبایل رو از دیدگاهای خارجی نخوندید؟؟اگر انگلیسیتون خوبه یه نگاه بندازید..بیشتر متوجه ایرادهای الکی و واقعی می شوید

من تو P30Mob برای اولین بار در فروم های پرژن یه نقد بررسی حرفه ای از این موبایل در انجمن معرفی گوشی های نوکیا نوشتم !! حتما برید اونو بخونید...مطالب کلیدی خوبی نوشتم...

این مشکل به حساب نمی یاد...

چون موتورولا از سیستم عامل لینوکس در اکثر گوشی های خودش استفاده می کنه....یکی از دلایل فروش عالی در امریکا همین مورده....

جالبه که هنوز شما این گوشی رو نخریدید و اینطوری ازش طرفداری می کنید !! من که این گوشی رو یه ماه و خورده ای هست دارم با جویستیکش هنوز که هنوزه مشکل دارم و باسه منوها از دکمه های پد کمک می گیرم
بله امیر جان میدونم مشکل نیست جواب دوستمون رو دادم که تا حالا واسه ی من پیش نیومده همیشه آنتن داده.

hamidrezaaa
04-09-2007, 19:57

Saleh
04-09-2007, 19:59
سلام.
ببخشید من نمیدونستم اینو تو کدوم تاپیک بخواهم.
interactive voice call master v2.0
x-plore
البته برای 5700 و کرک شده.
با تشکر فراوان.
این همون X-Plore برای 5700 صد در صد کار میکنه به همراه کرک

او یکی رو نمی دونم
قربان شما:10:

DJ.Mamal
04-09-2007, 20:06
این همون X-Plore برای 5700 صد در صد کار میکنه به همراه کرک

او یکی رو نمی دونم
قربان شما:10:
قرار نشد قوانین تاپیک رعایت نشه

به غیر از معرفی نرم افزار و هر نوع فایل که شامل انجمن برنامه های کاربردی و یا بازی و ... میشه
در این تاپیک دنبال می کنیم

Amir(Steve)
04-09-2007, 20:18
دوست عزیز من از این گوشی طرفداری نمی کنم چون هنوز نخریدمش که بخواهم ازش طرفداری کنم مطمعنا هم این گوشی رو نخواهم خرید چون کسی که این گوشی رو یک ماهه داره و اینجوری ازش میگه معلومه دیگه چه گوشییه دوست عزیز من همه پست های شما را در پی تی و پسی ورلد دیده ام و اطمینان دارم که شما طرفدار سونی اریکسون هستی ولی باز هم میخوای بگی رو هیچ برندی تعصب نداری اما اگه یک نگاه به پست های خودتون بکنید متوجه میشوید

شما این گوشی رو میگی نداری..تو امضات هم عکس اینکه 5700 رو داری نوشتی (Owner 5700) :31:

ضمنا علت اینکه من نقایض این گوشی رو می گم به خاطر اینه که در سطح حرفه ای گوشی رو بررسی می کنم و چون به موبایل علاقه دارم بیشتر دنبال تکنولوژی و علم ش هستم تا یه گوشی خریدن و با مالتی مدیاش کار کردن

شما پست های منو زیر نظر داری؟؟خوب این یه مورد عادی هست...

اما از اینکه می گه من روی سونی اریکسون تعصب دارم واقعا برام جالبه که چطور تونستی به همچین نتیجه ای برسی؟؟

من شدیدا عاشق سونی اریکسون هستم...مخصوصا لوگو !! ... همیشه هم می گم که سونی اریکسون خیلی موفق بوده

اگر یه زحمت سرچ به خودتون در مقالات خارجی بدید می بینید که نوکیا بیشتر از 15 ساله داره فعالیت می کنه...اما شرکت سونی اریکسون تازه سال پنجم خودش رو رد کرده....درصد سهام سونی اریکسون می دونید در این دوسال چقدر بوده؟؟ایا می دونستید بهار امسال سونی اریکسون تونست پرفروش ترین برند در برندهای دیگه بشه؟؟ایا می دونستید که سیاست سونی اریکسون در حال حاضر خیلی موفقش کرده؟؟ایا می دونستید که سونی اریکسون الان فقط و فقط دنبال تنوع هست و فعلا نظری در سخت افزار گوشی نداره

ایا تا به حال در مورد عظمت موبایل سونی اریکسون چیزی شنیده اید که در نوامبر و یا دسامبر امسال قراره معرفی بشه؟؟معرفی P3 با صفحه نمایش VGA !!

می دونید صفحه نمایش VGA یعنی چی؟؟

من عاشق سونی اریکسون هستم !! چون یه پله با برندهای مختلف فرق داره...دنبال تنوع هست..!

حالا شما چطور تونستید علاقه به یه برند رو به تعصب ربط بدید واقعا جای سوال داره !!

این کلوپ برای 5700 هست...سعی کنیم خرابش نکنیم و با صحبت های خودمون منحرفش نکنیم

موفق و شاد باشید

Saleh
04-09-2007, 20:18
قرار نشد قوانین تاپیک رعایت نشه

به غیر از معرفی نرم افزار و هر نوع فایل که شامل انجمن برنامه های کاربردی و یا بازی و ... میشه
در این تاپیک دنبال می کنیم
خوب من میدونم که قرار اینه ولی وقتی که دیدم سایرین برنامه آنتی ویروس و غیره رو معرفی کردن من هم به خاطر اینکه مشکل این دوستمون حل بشه معرفی کردم ولی باشه چشم حق با شماست.
قربان شما!:10:

hamidrezaaa
04-09-2007, 21:02
به خاطر اینکه اصابم خورد بود اونها رو نوشتم

DJ.Mamal
04-09-2007, 21:07
بچه ها فکر کنم تاپیک رو با جای دیگه اشتباه گرفتین
خواهشا بس کنین وگرنه ممکنه به ضرر تاپیک تموم بشه

Gilopa
04-09-2007, 21:08
با اجازه ی حاج امیر میخوام شفاف سازی کنم!!برید اونور شفاف نشید!!!!شوخی کردم!!!gilopa جان ما فرض رو براین میگیریم که دوربین کا750 و دبل 810 از لحاظ عکاسی بهتر از 5700 باشه!اصلا میدونید چیه ما در حال حاضر بدلیل وجود بعضی مسائل حرف شما رو از روی مصلحت هم که شده قبول میکنیم!ولی اصل مطلب از اینجا شروع میشه که:شما در جایی از سخنانتون گفتید که دبل 810 با امکاناتی نزدیک به 5700 قیمت بسیار پایینتری داره!!!میخواستم بدونم که به نظر شما این درسته که نوکیا بخواد 5700 خودشو با وجود دارا بودن قویترین سی پی یوی حال حاضر و همچنین با وجود داشتن جدیدترین ال سی دی (16 میلیون رنگ)و اسپیکرهایی بسیار بهتر از دبل 810 و دارا بودن امکانات اینترنتی بسیار کاملتر و مهمتر ازهمه دارا بودن چیپ موزیک قوی و دارا بودن فیلمبرداری mp4 و عکاسی در حد متوسط و دارا بودن بسیاری از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا با قیمتی برابر با دبل 810 در بازار دنیا به فروش برسونه؟؟؟!!اگه شما توجیه منطقی و جواب منطقی برای این سوال من پیدا کردید که من تعظیم خواهم کرد ولی اگه توضیح منطقی در مورد این سوال پیدا نکردید بهتره دیگه اصلا دست به گوشی ها نزنید!!در ضمن 5700 به دلیل دارا بودن سی پی یوی قوی و سیمبین و ال سی دی یکسان با ان95 به نظر من باید با ان95 مقایسه بشه!!من متاسفم برای دارندگان 5700 که از این گوشی در مقابل استعمار جهانی دفاع نمیکنند!!!دارندگان 5700 با شما هستم:ایا شما راضی هستید که گوشی زیبا و پر قدرتتون رو با دبل 810 و کا750 مقایسه کنند؟؟؟در حالی که 5700 از همه لحاظ به غیر از دوربین ان73 و کا800 را در جیب ساعتی خودش قرار میده و همچنین از بعضی جهات با ان95 یکسانه!!در مورد سوال برخی دوستان در مورد کند بودن pause و play 5700 باید بگم که معلومه که این دوستان با ان70 و ان73 کار نکردند!!!در مورد تاخیر دراجرای بازیها و نرم افزارهای جاوا باید بگم که تمامی گوشیهای دارای سیستم عامل بازیها و نرم افزارهای جاوا رو دیر اجرا میکنند در حالی که در 5700 این تاخیر به 6 ثانیه کاهش یافته!!!در مورد اسکرول باید بگم کهاسکرول کوچک (مانند اسکرول گوشیهای سونی اریکسون)به خاطر گوچکتر بودن و تیز بودن نوک ان شصت دست اذیت میشه در حالی که در 5700 به دلیل بزرگ بودن اسکرول من مشکل دست درد گرفتن ندارم!!!در ضمن asphalt urban gt2 براحتی در گوشی من اجرا میشه!!quake رو امتحان نکردم!!!

رفیق شما استادی..بیخیالش من هر چی بگم حرف خودت رو میزنی .....
من مخلصتم دربست ولی مطمئنم حتی 1 بار هم نشده بدون تعصب از یه گوشی از سونی استفاده کنی وگرنه انقدر رو 5700 مانور نمیری ..جوری صحبت میکنی که جای هر چی بحث از بین میبری نمیدونم تا کی میخواید به این مسخره بازیها ادامه بدیم در حالی که اینا فقط یه گوشیند که ساخت ننه باب خودمونم نیست ...انقدر مشکل داریم که بخدا حوصله بحث کردن در این مسائل رو ندارم...از اون موقع که انجمنا تازه تو پیسی باز شده بودند انقدر از این بحثا کردم که دیگه باور کن خستم میخوام به خودم استراحت بدم... قبول کن من هر چی بگم باز هحرف خودت رو میزنی ..تازه اینترنت منم مشکل داره با بنزین سهمیه بندی کار میکنه کارت سوختمم تموم شده اصلا مجال بحث رو بهم نمیده.... مخلص همه دوستاران 5700 هم هستیم.

Amir(Steve)
04-09-2007, 21:13
دوست عزیز من چطور می تونم جواب شما رو بدم وقتی که شما فقط خودتون رو مد نظر دارید و اصلا چهارتا خبر خارجی رو نمی خونید !!

دوست من میزان فروش یک برند را شهر شما یا کشور ما تعیین نمیکنه شما به میزان فروش برندها در جهان نگاه کن بعد این حرف رو بزن

دوست عزیز منم همون رو گفتم !

بد نیست برید 10 عنوان برتر بهار امسال رو ببینید که از 10 عنوان برتر موبایل چند عنوان برای سونی اریکسون بودش....

ماه قبل که 6300 و N95 در دو سدر جدول بودن..

نه فقط تو میدونی برای شما متاسفم شما فکر میکنی فقط خودتت میدونی نه دوست من چند تا یوز ازت تعریف میکنند مغرور نشو فکر نکن خودتت فقط میدونی

تعریف ؟؟!! کدوم تعریف؟؟شما کدوم تعریفی رو دیدید؟؟

فروم یعنی Commenication between users....فروم برای تبادل اطلاعات هست نه به رخ کشیدن اطلاعات !

واقعا معلومه که چقدر نقایص سونی اریکسون رو میگید

مگه در این تاپیک در مورد سونی اریکسون داریم بحث می کنیم که نقایصش رو بگم؟

-------

من قصدم جسارت نبود...اگر اینطوری فکر کردید ازتون معذرت می خوام

موفق و شاد باشید

sirwanonline
04-09-2007, 21:23
دوست عزیز من چطور می تونم جواب شما رو بدم وقتی که شما فقط خودتون رو مد نظر دارید و اصلا چهارتا خبر خارجی رو نمی خونید !!

بد نیست برید 10 عنوان برتر بهار امسال رو ببینید که از 10 عنوان برتر موبایل چند عنوان برای سونی اریکسون بودش....

فروم یعنی Commenication between users....فروم برای تبادل اطلاعات هست نه به رخ کشیدن اطلاعات !

-------

موفق و شاد باشید
-------------------------------------
من با امیر موافقم:

sirwanonline
04-09-2007, 21:31
از دوستان عزیز که تو این فروم هستند خاهش می شود که در مورد گوشی های دیگر بحث نکینید روزی 10 یا 15 صفحه به این فروم اضافه می شه لطفآ از بحث های که به این گوشی ربط نداره گفتگو نکنید

hamid_1367
04-09-2007, 21:33
بچه ها بياين به جاي اين حرف ها به فيرم وير جديد اين گوشي و رفع نقص هاي اون فكر كنيم... بهتر نيست؟؟؟ از الان خودمون رو براي اون روز آماده مي كنيم....
در ضمن حميد رضا جان اينجا تاپيك حمايت 5700 هست و هيشكي حق توهين به 5700 عزيز من رو نداره...
اينكه بچه ها عيب ها رو ميگن دليل بر فهم و درك بالاي بچه هاست كه دارن حرفه اي برخورد ميكنن.... وگرنه اونقدر مزيت داره اين گوشي كه خيلي از گوشي ها حتي به گرد پاش هم نمي رسن ... به نظر من شما هم 5700 بگير... نگيري از دستت مي ره... در ضمن بدون تعصب

rainysky50
04-09-2007, 21:34
بدلیل وجود برخی مسایل سیاسی و اجتماعی موجود در این کلوپ این پست ویرایش شد!!!

hamid_1367
04-09-2007, 21:37
بچه ها فکر کنم تاپیک رو با جای دیگه اشتباه گرفتین
خواهشا بس کنین وگرنه ممکنه به ضرر تاپیک تموم بشه

ممكنه بزنه؟؟؟!!!!
فكر ميكني ممل خان تا حالا نزده...

DJ.Mamal
04-09-2007, 21:41
بچه ها جمیعا خسته نباشین
واقعا بحث های جالبی میشه و از هم چی میگین غیر از مسائل مربوطه
دوستان عزیز حمید رضا و امیر میشه بس کنید..
با شما هستم امین ..تا 5700 هست زندگی باید کرد...ول کن حرف این و اونو...میدونو خالی نکن!

DJ.Mamal
04-09-2007, 21:44
ممكنه بزنه؟؟؟!!!!
فكر ميكني ممل خان تا حالا نزده...
منظور؟
تازه وقتی ببینم تاپیک رو دارن خراب میکنن خودم خرابش میکنم

hamid_1367
04-09-2007, 21:46
چيو خراب مي كني؟ تاپيكو يا اونايي كه دارن تاپيكو خراب ميكنن؟

DJ.Mamal
04-09-2007, 21:53
چيو خراب مي كني؟ تاپيكو يا اونايي كه دارن تاپيكو خراب ميكنن؟
خواهشا کشش نده...ول کن
اینجا جای این حرفا نیست...انجمن های متفرقه رو برای همین گذاشتن

hamid_1367
04-09-2007, 22:05
ببين فقط بدون من كشش ندادم خواهشا!!! اگه پست قبليه خودتو ببيني ميبيني كي كشش داد.... خودت سوال پرسيدي ... من كه حرف خودم رو زدم .... فكر كنم امشب اينجا همه يه جورايي خوابشون مياد ... شبتون خوش...
در ضمن تو انجمن هاي متفرقه گيرت نمي آوردم وگرنه اونجا مطرح ميكردم ... اونم تو يه تاپيك مستقل !!!!

sirwanonline
04-09-2007, 22:14
دوستان لطفآ دعوا نکنید ما ایرانی ها داخل اینترنت هم با هم دعوا می کنیم ببینید چقد با هم اختلاف داریم دوستان این حرف ها رو بزارین کنار به بحث و مشکلات این گوشی به پردازیم نه به دعوا یک دفعه دیدید این تاپیک رو بستند به قول معروف درشو دخته می کنن با این حرف ها هیچ کس به مشکلات و سوال در مورد این گوشی نمیرسه :::::::::باور کنید:::::::::

sirwanonline
04-09-2007, 22:17
gilopa دوست عزیز در مورد گوشی های دیگر لطفآ در این جا بحث نکیند اینجا فقط بحث بحث nokia 5700 muzic هستش نه چیزه دیگری

hamidrezaaa
04-09-2007, 22:22

-------

موفق و شاد باشید
دوست خوبم من هم هیچ قصد توهین به شما نداشتم فقط یک خورده اصابم خورد شد اخه خیلی زود از کوره در میرم من از شما معذرت میخوام به خاطر لحن تندم :40::11:

sirwanonline
04-09-2007, 22:29
حمید رضا جان دستت درد نکنه هر 2 تاتون خطا داشتید ولی دیگه بخیر گذشت

rainysky50
04-09-2007, 22:31
بدلیل اینکه قادر به ترک اینترنت نیستم باز هم در اینجا پست میدم!من تا 5700 رو از لحاظ فروش اول نکنم ول کن نیستم!!بچه ها بیایید یاری کنید!!

hamidrezaaa
04-09-2007, 22:32
امین جون خودتت رو ناراحت نکن بابا Only 5700

DJ.Mamal
04-09-2007, 22:35
حالا شدید بچه خوب...
امیدوارم دوباره شروع نشه...از این به بعد هم سعی کنید قوانین تاپیک و انجمن رو بیشتر رعایت کنید...اینطوری به نفع همس

hamidrezaaa
04-09-2007, 22:35
بچه ها بياين به جاي اين حرف ها به فيرم وير جديد اين گوشي و رفع نقص هاي اون فكر كنيم... بهتر نيست؟؟؟ از الان خودمون رو براي اون روز آماده مي كنيم....
در ضمن حميد رضا جان اينجا تاپيك حمايت 5700 هست و هيشكي حق توهين به 5700 عزيز من رو نداره...
اينكه بچه ها عيب ها رو ميگن دليل بر فهم و درك بالاي بچه هاست كه دارن حرفه اي برخورد ميكنن.... وگرنه اونقدر مزيت داره اين گوشي كه خيلي از گوشي ها حتي به گرد پاش هم نمي رسن ... به نظر من شما هم 5700 بگير... نگيري از دستت مي ره... در ضمن بدون تعصب
اقا من همون 5700 رو میگیرم فقط یک خورده اصابم خورد شود اونها رو گفتم Only 5700

hamidrezaaa
04-09-2007, 22:37
بدلیل اینکه قادر به ترک اینترنت نیستم باز هم در اینجا پست میدم!من تا 5700 رو از لحاظ فروش اول نکنم ول کن نیستم!!بچه ها بیایید یاری کنید!!
خیلی باحالی :31::31::31::31::27::27::27:

hamidrezaaa
04-09-2007, 22:39
حمید رضا جان دستت درد نکنه هر 2 تاتون خطا داشتید ولی دیگه بخیر گذشت
خواهش میکنم قابلی نداشت :31:

sirwanonline
04-09-2007, 22:42
به نظر من پرفروش ترین گوشی نوگیا می شه چون
1:قیمت مناسبی دارد
2:خوشگله
3:کارایش خیلی بالاست
4:نوع برنامه نویسیش با ان 95 یکی هستش
5:رم 1 گیگ
6:دو نوع هدفون می خوره که قابل توجه خیلی هاست هم فیش کوچیک هم فیش بزرگ
7:نوع باطریش با ان 95 یکی
8:صدای خیلی خوب با کیفیت حالی
9:و خوردن کابل Usb با ان 95 یکی
10:یکی از مزیت های خوب این گوشی اینه برنامه های ان 95 رو می خوره که خیلی برای من جالبه
11:و هزاران برتری دیگر این گوشی ..................که یادم نیست

rainysky50
04-09-2007, 22:49
حمیدرضا جان خواهشا پست 1511 رو که از من نقل قولش کردی ویرایشش کن چون من اون پستو ویرایش کردم!!اگه حاج امیر این پست رو ببینه نابودم!!!!در ضمن سیروان جان فراموش کردی که اینها رو بگی:ال سی دی مانند ان95 و سی پی یوی قویتر از ان95!!

sirwanonline
04-09-2007, 22:51
اقا من همون 5700 رو میگیرم فقط یک خورده اصابم خورد شود اونها رو گفتم Only 5700
-------------------------------------------------------
اشکالی نداره ولی بعضی وقت ها ادم از کوره در می ره من خودمم این جوری هستم یکم زود عصبانی می شم ولی زود آرم می شم

DJ.Mamal
04-09-2007, 22:55
بچه ها یکی بگه قاب تقلبی این گوشی رو تو بازار دیده یا نه؟

sirwanonline
04-09-2007, 22:56
حمیدرضا جان خواهشا پست 1511 رو که از من نقل قولش کردی ویرایشش کن چون من اون پستو ویرایش کردم!!اگه حاج امیر این پست رو ببینه نابودم!!!!در ضمن سیروان جان فراموش کردی که اینها رو بگی:ال سی دی مانند ان95 و سی پی یوی قویتر از ان95!!
-----------------------------------------------
درست می کی rainysky50 جان و خیلی امکانات بیشتر داره.............که ما نمیدونیم فعلآ

sirwanonline
04-09-2007, 22:59
بچه ها یکی بگه قاب تقلبی این گوشی رو تو بازار دیده یا نه؟
دیجی جان من دیدم ولی خیلی گرونه 10.000 تومان یا 15.000
تومان قیمتش هست من پرسیدم

DJ.Mamal
04-09-2007, 23:01
دیجی جان من دیدم ولی خیلی گرونه 10.000 تومان یا 15.000
تومان قیمتش هست من پرسیدم
قاب تقلبی15 تومن؟ چه خبره؟ کجا دیدی؟

alireza20202003
04-09-2007, 23:24
چه خوب که دوباره تاپیک آرامش خودشو بدست آورد.مثل اینکه قید قاب رو باید زد چون تا این قاب تقلبی ارزون شه قاب اصلی گوشی از بین میره.

hamidrezaaa
04-09-2007, 23:36
امین جون ویرایش کردم ردیفعه :10:

Ship Storm
04-09-2007, 23:38
ببین عزیز آره باید بعد نصب وصل شی به اینترنت و فعالش کنی... ولی اگه ایرانسل نداری یه کم سخته که اینترنت پی سی رو شیر کنی رو گوشیت .... ولی میشه اینترنت خونه رو وصل کرد رو گوشی...

ممنون حمید جان
میشه در رابطه با اتصال گوشی به اینترنت از طریق کامپیوتر بیشتر توضیح بدی

sirwanonline
04-09-2007, 23:38
قاب تقلبی15 تومن؟ چه خبره؟ کجا دیدی؟
راستش از 7 تا موبایل فروشی پرسیدم یکی گفت 10.000 یکی گفت 15000 یکی گفت 10.000 تومان حق عوزش 5000 تومان و هرگونه خراش رو گوشی رو به عهده نمی گیرم دکمه هاش زود پاک می شود
--------------------------------
یک جلد هست کشی ها یا قاب کریستالی بزاری خیلی خوب تره به نظر من دیجی جان

Amir(Steve)
04-09-2007, 23:39
گه حاج امیر این پست رو ببینه نابودم!!!!در ضمن سیروان جان فراموش کردی که اینها رو بگی:ال سی دی مانند ان95 و سی پی یوی قویتر از ان95!!

اقا من حاجی نشدم هنوز :18:

یا امیر هستم یا استیو...جفتش هم نیستم

استیو نیک نیم اینترنتیم هت

حالا هرچی دوست داری صدام بزن جز حاجی:46:

sirwanonline
04-09-2007, 23:41
نوشته شده توسط hamid_1367 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
چه جوری عزیز من تا حالا نشنیدم میشه توضیح بدی دوست عزیز

sm_315
04-09-2007, 23:46
سلام کسی میتونه زنگ اس ام اس های این گوشی رو بزاره؟

sirwanonline
04-09-2007, 23:52
سلام کسی میتونه زنگ اس ام اس های این گوشی رو بزاره؟
---------------------
دوست عزیز شما همون زنگ اس ام اس های خود گوشی رو می گی 4 تا بیشتر نیست
که خودش تو قسمت انتخاب زنگ داره مگه ماله شما نداره اگر نداره ریستش کن درست می شه

rainysky50
04-09-2007, 23:53
ماشالله امیر جان کار خودشو کرد و توی gsmarena نظر داد!!اون هم در مورد 5700 قرمز !!