PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ 5700

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Tehranshahr
28-08-2007, 18:52
مگه اینجا هم عوض میکنن مثل پی تی؟
ولی خداییش بچه های اینجا فعال تر از پی تیه.
میبینم که جمع بچه ها جمعه :D

چند تا مشکل توی نرم افزار فعلی گوشی هست
1-همزمان که چند تا فایل رو مارک میگیری بعد میخوای منتقل کنی فقط 1کیش میره!
2-ساعت و تاریخ Standby بعد از چند دقیقه میپره و کلا صفحه خاموش میشه
مشکلات دیگه ای هم داره که مهمترینش دوربینشه که امیدوارم توی نسخه بعدی حل بشه!

rainysky50
28-08-2007, 18:59
amirsteve جان ورودتو تبریک میگم!!بعضی بچه های این تاپیک ممکنه فکر کنند که شما یک کاربر اماتور هستید ولی باید به اطلاع دوستان برسونم که amirsteve جان با زدن بیش از 2 هزار پست در انجمنهای پرشین تولز یکی از مدیران اون سایت هستند پس احترامشون رو نگهدارید.ایشون به زودی در این سایت 6 ستاره ی کامل رو کسب خواهند کرد و مکنه روز مدیر بخش --- و بازیها و موبایل انجمنهای پی سی ورلد بشن!

rainysky50
28-08-2007, 19:01
tehranshahr جان ورود شما رو هم تبریک میگم.ایشون هم با زدن بیش از 1500 پست در انجمن های پرشین تولز یکی از فعالترین کاربرهای سایت پرشین تولز هستند و بزرگ کلوپ 5700 در سایت پرشین تولز هستند.احترام ایشون نیز واجبه!!

rainysky50
28-08-2007, 19:03
در ضمن تازه واردهای عزیز به امضای من ونکته ای که در این امضا ذکر شده دقت کنید.امضای mr.k2 جان نیز همین عبارت رو داره!!

alireza20202003
28-08-2007, 19:59
اصلا اگه صداش به n91 نمیرسه صفحش که دیگه n91 رو میخوره.

alireza20202003
28-08-2007, 20:01
امین جان این جمله ای که تو امضات هست رو چجوری میشه عین Mr.K2 نوشت که همش وسط صفحه باشه؟

RapB0y
28-08-2007, 20:15

سلام تهرانشهر جان
خوبی؟
آره دیگه
ورودت رو تبریک میگم.

RapB0y
28-08-2007, 20:16

ماله من اینطوری نیست برای مارک کردن
ولی بعدی رو آره
برایه چی 5700 ها با هم فرق دارن؟
یه بار مستر ریست کن.
شاید درست بشه.

RapB0y
28-08-2007, 20:24
در ضمن تازه واردهای عزیز به امضای من ونکته ای که در این امضا ذکر شده دقت کنید.امضای mr.k2 جان نیز همین عبارت رو داره!!
برای چی میخواستن تاپیک رو ببندن؟
هنوز خیلی هامون مشکل داریم داخل 5700
هنوز همه ی چیزاشو یاد نگرفتیم
و وقتی آپدیتشم بیاد من که هیچی بارم نیست واسه ی آپدیت پس مجبورم از دوستان بفهمم که چیکار کنم.

rainysky50
28-08-2007, 20:26
علیرضا جان باید از خود ام ار کی 2 بپرسی من بلد نیستم!

rainysky50
28-08-2007, 21:16
برای چی میخواستن تاپیک رو ببندن؟
هنوز خیلی هامون مشکل داریم داخل 5700
هنوز همه ی چیزاشو یاد نگرفتیم
و وقتی آپدیتشم بیاد من که هیچی بارم نیست واسه ی آپدیت پس مجبورم از دوستان بفهمم که چیکار کنم.

عزیز من ما این جمله رو برای کلاس گذاشتن تو امضاهامون گذاشتیم!نترس هیچکس قصد سو قصد به این کلوپ رو نداره!!:27::27::31::8::8::8:

hamid_1367
28-08-2007, 21:42
آقا معمولا چند وقت بعد از ريليز گوشي نوكيا آپديت واسه گوشي ميده بيروون.... به طور ميانگين ميگم...
اگه آپديتش اومد يا كسي خبري گير آورد كه كي مياد لطفا بگه...
ممنون..

DJ.Mamal
28-08-2007, 22:04
به به یه روز نبودیم ببین چه خبره...
برو بچ فروم های دیگه هم اومدن...امین خان هم که ما رو فراموش کرده و دیگرانو بزرگ میکنه!!
در ضمن در مورد آپگرید هر چی خواستید در خدمتم...همین نیم ساعت پیش یه n70 اپگرید کردم...داره پرواز میکنه..

ALIA2007
28-08-2007, 22:10
alia جان من هم دقیقا همین مشکل رو با نرم افزار dvdplayer در ان70 داشتم!!مشکل از نرم افزاره!!البته ممکنه در تنظیمات کانورت فیلم مشکلی وجود داشته باشه!!لطف کن تنظیمات کانورت فیلمت رو برامون اینجا بزار تا مشکل رو پیدا کنیم!!

فیلم ها رو با نرم افزار های مختلف کانورت کرده بودم مثل خود کانورتور smart movie و dr.divx و divx create bundle و... . منتهی اگه اشکال از نرم افزاره چطور 2-3 هفته خوب کار می کرد. آیا نمی شه این مشکل رو برطرف کرد؟

مرسی از همکاریتون .

RapB0y
28-08-2007, 22:30
عزیز من ما این جمله رو برای کلاس گذاشتن تو امضاهامون گذاشتیم!نترس هیچکس قصد سو قصد به این کلوپ رو نداره!!:27::27::31::8::8::8:
اوکی
فکر کردم میخواستن ببندنش.

sirwanonline
28-08-2007, 22:31
سلام بچه های یکی از دوستان من می گفت نوع برنامه های این گوشی با برنامه های ان 95 یکی هست درسته اگر اینطوری باشه که حالی

DJ.Mamal
28-08-2007, 22:43
سلام بچه های یکی از دوستان من می گفت نوع برنامه های این گوشی با برنامه های ان 95 یکی هست درسته اگر اینطوری باشه که حالی
این سومین پست تکراری با این موضوعه که داری میدی دوست عزیز و دومین باره که جوابتو میدن
بله.چون ورژن سیمبین هر دو 9.2 هستش

sirwanonline
28-08-2007, 22:51
چرا می خواستن در رشو تخته کنن دوستان بگید ما هم بدونیم

hamed_1988
28-08-2007, 23:22
اااااااااووو اینقدر که مشکل داره یکی میگه صداش مشکل داره یکی میگه باسش یکی میگه هندزفریش یکی میگه تاریخش مشکل داره یکی میگه ریست میشه این که خیلی بده پس من به چیش پول بدم همون N73 Me میگیرم از همه بهتره .:13:

ALIA2007
28-08-2007, 23:48
اااااااااووو اینقدر که مشکل داره یکی میگه صداش مشکل داره یکی میگه باسش یکی میگه هندزفریش یکی میگه تاریخش مشکل داره یکی میگه ریست میشه این که خیلی بده پس من به چیش پول بدم همون N73 Me میگیرم از همه بهتره .:13:

نسبت به پولش سالاره . اشکال ریست من هم از برنامه هست نه گوشی. به هر حال هر طور خودتون صلاح می دونی.

RapB0y
28-08-2007, 23:54
ببین دوست عزیز اشتباه نکن ان73 تنها چیزه خوبی که داره دوربینشه
هنگ هم میکنه ولی این اصلا هنگ نداره
دوستام که باهاش کار میکنن میگن اجب سرعتی داره
این تنها بدیش دوربینشه
ولی نمیگم بده ها دوربینش خوبهولی به دوربین 810 نمیرسه
صداش هم داخل هندزفری آلیه
اونا نظر خودشونو گفتن
ولی به نظر من صدا تو هندزفری که خوبه
من مشکل تاریخ اس.ام.اس هم ندارم.
اون هم باید یه مستر ریست کنه که درست میشه
اون ریست 7 ثانیه ای هم ماله اینه که این گوشی چون هنگ نداره یه ریست 7 ثانیه ای میشه
من تا حالا 2 بار بیشتر ریست نشده اونم به خاطر این بوده که به گوشی خیلی فشار اورده بودم.
دیگه میل با خودته ولی اگه ان73 رو بخری خیلی حماقت کردی.
چون در برابر این گوشی هیچه.

rainysky50
28-08-2007, 23:57
hamed جان شما میتونید برید ان73 رو بگیرید!!!!کسی جلوی شما رو نگرفته!!!کی گفته صداش مشکل داره؟؟؟ باسش در حد 3250 هست!!!تاریخش کجاش مشکل داره؟؟؟؟من که مشکلی ندارم کار کردن با گوشیهای سیستم عامل دار کار هر کسی نیست!!!هندزفری 2 تیکه ی 5700 انصافا کی مشکل داشته؟؟؟شما یک پست با مضمون مشکل هندزفری جلوی چشمانم بزارید؟؟؟در مورد ریست باید بگم که برای من که گوشی رو 2 ماه هست که خریدم فقط یک بار ریست شد که اون هم مشکل از نرم افزاری بود که نصب کرده بودم!ایا 5700 مثل ان73 هنگ میکنه؟؟؟شما گزارش هنگ کردن این گوشی یا مشکلاتی مانند کار نکردن بعشی دکمه های این گوشی یا صدای نویز در هنگام فیلمبرداری رو ایا برای این گوشی شنیدید؟؟باید بگم که ان73 تمام این مشکلاتی رو که گفتم در بعضی مواقع بلا استثنا داره!!اگر مشکل نرم افزاری در گوشی 5700 باشه دلیلش اینه که این اولین فریم ویر این گوشی هست!شما میتونید صبر کنید تا مانند ان73 فریم ویر جدید این گوشی بیاد!!مثل اینکه یادتون رفته ان73 که در ابتدا اومد چه مشکلاتی داشت؟؟ولی با اومدن فریم ویر جدید بیشتر مشکلات نرم افزاری سیستم عاملش حل شد!

alireza20202003
29-08-2007, 00:49
آقایون همه خسته نباشید.من میخوام تا شب گوشی بگیرم . میخواستم بدونم از گوشیتون راضی هستید.میدونم همتون میگین آره ولی خوداییش راستشو بگین چون من بین N73 Me و 5700 گیر کردم .لطفا راهنمایی بکنید. ممنون
آقا حامد شما هنوز گوشی نگرفتی؟؟مثل اینکه گوشی بخر نیستی و فقط می خوای 5700 رو زیر سوال ببری:13:(متن بالا مال 5 روز پیشه).

Amir(Steve)
29-08-2007, 02:21
amirsteve جان ورودتو تبریک میگم!!بعضی بچه های این تاپیک ممکنه فکر کنند که شما یک کاربر اماتور هستید ولی باید به اطلاع دوستان برسونم که amirsteve جان با زدن بیش از 2 هزار پست در انجمنهای پرشین تولز یکی از مدیران اون سایت هستند پس احترامشون رو نگهدارید.ایشون به زودی در این سایت 6 ستاره ی کامل رو کسب خواهند کرد و مکنه روز مدیر بخش --- و بازیها و موبایل انجمنهای پی سی ورلد بشن!

سلام اسمون بارونی عزیز

از اینکه به من لطف داری ممنونم....هرچند که در PT یک کاربر فعال هستم و مدیر نیستم...اما همیشه به کاربر بودنم افتخار می کنم !

با اینکه در فروم های زیاد پرژن بودم اما در حال حاضر در P30Mob فعالیت دارم و سوپر مدیر اون سایت هستم.خوشحالم می شم در اون سایت هم شمارو ببینم.

اااااااااووو اینقدر که مشکل داره یکی میگه صداش مشکل داره یکی میگه باسش یکی میگه هندزفریش یکی میگه تاریخش مشکل داره یکی میگه ریست میشه این که خیلی بده پس من به چیش پول بدم همون N73 Me میگیرم از همه بهتره .

شما تاحالا کدوم گوشی بی نقص دیدید که 5700 دومیش باشه؟؟؟

سیاست تمام کمپانی ها اینه که گوشی بی نقص تولید نکنند.چون بازار خودشونو خراب می کنند.نوکیا که دیگه در این زمینه باسه خودش حرف اول رو می زنه !!

در حال حاضر هیچ موبایلی نیومده که کیفیت صدای اسپیکر مانند باند Kenwood رو داشته باشه !! و سرعت Duel Core کامپیوتر و دوربین 10 مگی سایبرشات و ... داشته باشه

این گوشی نسبت به قیمتش بهترین گوشی موبایل هست که تاحالا دیدید

N73 Me هم پیشنهاد می کنم نگیرید !! چون سری ارجینالش که اصلا تو بازار نیست و همه قلابیه ... ااگر هم اصلشو گیر بیارید کلی مشکلات داره از جمله :

در هنگام فیلمبرداری صدای نویز هم ضبط می کنه که جالبه بدونید نویز lcd هستش !!!

کیفیت دوربین ابرنگ تشریف داره و اصلا نسبت به 3.2 مگ سایبرت K800 حرفی برای گفتن نداره

تو هدفون صدای باد ضعیفی هم شنیده می شه !!

همونطور که اطلاع دارید و امیدوارم این مورد رو بدونید سری n نوکیا متاسفانه قطعات درجه دوم رو دارند و قاب و این موارد درجه یک و مرغوب نیستند ...

مشکل هنگ هم داره که حتی شنیدم در هنگام صحبت کردن هم هنگ می کنه !!

تنها مزیتی که داره اینه که دو گیگ رم روش می دن !!!!

-----------------

ایرادهای 5700 کجا و N73 کجا !!!!

rainysky50
29-08-2007, 03:14
امیر جان نمیدونم چرا کسی قدر این 5700 بیچاره رو نمیدونه!!حاضرم قسم بخورم که عموی من 1 ماه پیش ان95 خریده.دیروز متوجه شدم که گوشیشو فلش کرده!!!!!!این هم از ان95 که لقب شاه گوشیها رو داره!!!ببین حامد جان شما حالت عادی هم که با کامپیوتر 1 میلیونیتون کار میکنید ممکنه با مشکل هنگ یا ریستارت مواجه بشید.خدارو شکر 5700 که هنگ نداره در مورد ریست شدن هم قبلا که توضیح دادم.امیر جان در مورد هنگ ان73 در هنگام مکالمه گفتی من یاد صحبتهای دروغین خودم در زمانی که ان70 داشتم افتادم!البته فکرشو نمیکردم که روزی دروغهای من به حقیقت بپیونده!اون موقع که ان70 رو خریدم برای دفاع از ان70 در مقابل ان73 به دوستانم میگفتم که ان73 در هنگام مکالمه هنگ میکنه!!!وقتی یه بار زنگ زدم به پسر عمه ام که ان73 داشت(9 ماه پیش)ناگهان ارتباطمون قطع شد!!بعد از 10 دقیقه دوباره زنگ زد و بهم گفت که گوشیش هنگ کرده!!اون موقع بود که فهمیدم دروغهایی که میبافتم حقیقت محض بودن!!!

DJ.Mamal
29-08-2007, 05:00

1-من که چنین چیزی ندیدم
2-میتونی تایم این گزینه رو از منوی تم زیاد کنی.Powersaver timeout
3-دوربینش هم برای گوشی خوبه.به نظر من دوربین هیچ گوشیی حرفی جلوی دوربینهای دیجیتال برای زدن نداره!!

its my life
29-08-2007, 06:04
سلام بچه ها
من تازه يه 5700 خريدم
هرچي سرچ ميکنم تو اينترنت واسه اش برنامه با تم پيدا کنم نميتونم
نرم افزاراش هنوز نيومده يا من بلد نيستم درست سرچ کنم؟
please help me

ضمنا خبر مرگم بردشاتم از يه سايتي فک کنم ir-tci بود يه بازي جاوا دانلود کردم
تا اومدم از بازي بيام بيرون گوشي قفل کرد
مال چي ميتونه باشه؟
کسي ميدونه؟
please help me again

DJ.Mamal
29-08-2007, 08:11
دوست عزیز و تازه وارد فعلا نرم افزار و بازی کم پیدا میشه ولی میتونی از نرم افزارای سیمبین 9.1 هم استفاده کنی که بعضیاش مثل همین بازی که گفتی با گوشی سازگار نیست پس پاکش کن..

rammmy
29-08-2007, 09:27
با سلام من ..انتی ویروسF-secure را برای گوشی دانلود کردم از چند تا سایت..که نوشته بودند به گوشی های سری 60 نسخه 9.2 هم میخوره..اما هر کاری میکنم نصب نمیشه...ایا این انتی ویروس به گوشی های 3rd edition میخوره..اگه کسی نسخه 3rd را داره میشه بزاره؟گوشی من 5700 هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

Mr.K2
29-08-2007, 10:07
سلام

قدرت صدای این گوشی بالا هست و از چیپست Hi-Fi استفاده کرده.اما مهم اینه که کیفیت صدا در هدفون کاملا ضعیف هست و به قول یکی از یوزرهای GSMArena این گوشی فقط اسم Xpress Music رو یدک می کشه و اصلا یه گوشی میوزیک ادیشن نیست.در امتیاز هم می بینید که حتی امتیازش از 3250 هم ضعیف تره

به شخصه در ابتدا فکر می کردم مشکل از هدفونه اما وقتی هدفون خودمو روی N91 گذاشتم فکرشم نمی کردم هدفونم اینقدر قدرت داشته باشه !!

دوست عزیز..
به این مطلبی که من گزاشتم از توی سایت موبایل ریویو دقت نکردید...
چون رنگ سبز نشانگر 5700 هست...دقت کنید سبز ...
در مقاسیه با بقیه خیلی خوبه...
حتی اونجایی که باس 5700 رو با رنگ بنفش نشون داده حتی باس خیلی خوبی داره....
یه بار دیگه یه نگاهی بندازین و اینبار بیشتر دقت کنید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahab-asemani
29-08-2007, 10:50
سلام برو بچ 5700

دوستان قديمي تر اينجا ميدونن كه من هر 2 گوشي (5700 ن73 ) دارم و از هر 2 استفاده ميكنم
حامد جان از من بپرس :10:

باز اومدم يه گريز بزنم ديدم دارن اين ن73 مظلوم رو ميكوبن

دوستان براي بالا بردن 5700 نيازي به كوبيدن ن73 و ن95 ... نيست شما برتري 5700 رو عنوان كنيد

ن73 كاملا به 5700 برتري داره

(در ضمن خريدن ن73 موجود در بازار توصيه نميشه)
چيني هستند و شانسي

ببین دوست عزیز اشتباه نکن ان73 تنها چیزه خوبی که داره دوربینشه
هنگ هم میکنه ولی این اصلا هنگ نداره
دوستام که باهاش کار میکنن میگن اجب سرعتی داره
این تنها بدیش دوربینشه
ولی نمیگم بده ها دوربینش خوبهولی به دوربین 810 نمیرسه
صداش هم داخل هندزفری آلیه
اونا نظر خودشونو گفتن
ولی به نظر من صدا تو هندزفری که خوبه
من مشکل تاریخ اس.ام.اس هم ندارم.
اون هم باید یه مستر ریست کنه که درست میشه
اون ریست 7 ثانیه ای هم ماله اینه که این گوشی چون هنگ نداره یه ریست 7 ثانیه ای میشه
من تا حالا 2 بار بیشتر ریست نشده اونم به خاطر این بوده که به گوشی خیلی فشار اورده بودم.
دیگه میل با خودته ولی اگه ان73 رو بخری خیلی حماقت کردی.
چون در برابر این گوشی هیچه.

ن73 كاملترين گوشي نوكياست شما ميگي فقط دوربين داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اين مسئله هنگ رو همه اشاره كردن هنگ كردن ن73 مربوط به سري اول بود(فريم ور 1و2 )
من خودم 1 صبر كردم تا فريم ور جديد اومد مسئله هنگ حل شد يه چيزي دوستان شنيدن ديگه افتاده سر زبون
حماقت رو هم مدتي ديگه كه گوشيت از 2 ناحيه جدا شد متوجه ميشي

سلام اسمون بارونی عزیز

از اینکه به من لطف داری ممنونم....هرچند که در PT یک کاربر فعال هستم و مدیر نیستم...اما همیشه به کاربر بودنم افتخار می کنم !

با اینکه در فروم های زیاد پرژن بودم اما در حال حاضر در P30Mob فعالیت دارم و سوپر مدیر اون سایت هستم.خوشحالم می شم در اون سایت هم شمارو ببینم.

شما تاحالا کدوم گوشی بی نقص دیدید که 5700 دومیش باشه؟؟؟

سیاست تمام کمپانی ها اینه که گوشی بی نقص تولید نکنند.چون بازار خودشونو خراب می کنند.نوکیا که دیگه در این زمینه باسه خودش حرف اول رو می زنه !!

در حال حاضر هیچ موبایلی نیومده که کیفیت صدای اسپیکر مانند باند Kenwood رو داشته باشه !! و سرعت Duel Core کامپیوتر و دوربین 10 مگی سایبرشات و ... داشته باشه

این گوشی نسبت به قیمتش بهترین گوشی موبایل هست که تاحالا دیدید

N73 Me هم پیشنهاد می کنم نگیرید !! چون سری ارجینالش که اصلا تو بازار نیست و همه قلابیه ... ااگر هم اصلشو گیر بیارید کلی مشکلات داره از جمله :

در هنگام فیلمبرداری صدای نویز هم ضبط می کنه که جالبه بدونید نویز lcd هستش !!!

کیفیت دوربین ابرنگ تشریف داره و اصلا نسبت به 3.2 مگ سایبرت K800 حرفی برای گفتن نداره

تو هدفون صدای باد ضعیفی هم شنیده می شه !!

همونطور که اطلاع دارید و امیدوارم این مورد رو بدونید سری n نوکیا متاسفانه قطعات درجه دوم رو دارند و قاب و این موارد درجه یک و مرغوب نیستند ...

مشکل هنگ هم داره که حتی شنیدم در هنگام صحبت کردن هم هنگ می کنه !!

تنها مزیتی که داره اینه که دو گیگ رم روش می دن !!!!

-----------------

ایرادهای 5700 کجا و N73 کجا !!!!

اول ورودت رو خوش امد ميگم

دوربين ن73 اصلا نويز نداره

سايبرشات پيش carl zeiss حرفي واسه گفتن نداره

عكس هاي كا 800 غير واقعي و فقط مزيتش فلشش

مگه بيابون كه باد بياد مومن

هنگ هم كه بالا گفتم

دوست عزيز سري ن نوكيا بهتريناي نوكياست و گران بودن اين سري به خاطر درجه 1 بودنشه

يه مدير هيچ وقت اينجوري قضاوت نميكنه

shahab-asemani
29-08-2007, 11:03

پيشنهاد من :در اين وضع ن73 نگير پشيمون ميشي مگر دست 2
گوشيهاي جديدي داره مياد (با امكانات عالي)قيمت گوشي هم كه افت كرد
ميتوني صبر كن يا همين 5700 بگير

hamid_1367
29-08-2007, 11:34
آقا اصلا بسه ديگه برازين هر كي هر چي دلش مي خواد بخره ...
ما با 5700 حال مي كنيم و ان 73 دارها با همون....
هركي هرچي داره ايشا الله واسش يه عمر كار كنه...!!!

rainysky50
29-08-2007, 11:53
شهاب جان من فرق امکانات بیشتر ان73 با 5700 رو نمیدونستم الان متوجه شدم :ان73 صفحه 16 میلیون سلول رنگی داره ولی 5700 262 هزار سلول رنگی!!!!ان 73 از سی پی یوی 369 مگاهرتزی بهره میبره ولی 5700 از 220 مگاهرتزی استفاده میکنه!!!!ان 73 رم میکرو اس دی میخوره ولی 5700 لعنتی رم مینی اس دی میخوره!!!!!!!چیپ موزیک ان73 crystal clear quality هست ولی 5700 از یک چیپ موزیک قدیمی بهره میبره!!!!!!!!!!!!بلوتوث ان 73 پروفایل a2dp رو داره ولی 5700 فاقد اونه!!!!!!!!میزان rom ان73 128 مگابایته ولی مال 5700 اصلا مجهوله!!!!!!!!!!
سیمبین ان 73 ورژن جدید یا همون 9.2 هست ولی 5700 لعنتی که قرار 1 ماه دیگه نصف بشه ورژن9.1 هست!!!!!در قسمت گالری ان73 عکسها رو سریع و بدون لودینگ نشون میده ولی 5700 با تا خیر و لودینگ طولانی نشون میده!!!!!!در ضمن بچه ها هشدار:قسمت چرخون این گوشی ممکنه بکنه!!!!!!!حواستون رو بدید!!!!اخه شهاب جان عزیز من این حرفها خودت میدونی همش کشکه!دایی بنده بالاخره از دانشگاهش اومد و گوشی منو دید در نگاه اول که گوشی رو چرخوند و اون 2 تا خار رو دید گفت امکان نداره قسمت چرخون این گوشی خراب بشه!!!!جناب شهاب جان عزیز شما بهتره که مراقب در دوربین ان73 خودتون باشید تا لق نشه!!!توی کلیپهای اینترنتی کاملا مشخصه که اگه 1000 بار هم 5700 رو بچرخونی اخ نمیگه!!شما در سایت gsmarena یک نظر از خوانندگان پیدا کنید که در مورد قسمت چرخون این گوشی چیزی گفته باشه!!!

rainysky50
29-08-2007, 12:08
در ضمن تهرانشهر جان با تغییر زمان power saver و light sensor میتونید زمان روشن ماندن نور صفحه در هنگامی که ساعت ابی رنگ نوشته میشه رو بیشتر کنید!!شهاب جان از همین جا ازت معذرت میخوام چون کمی تند رفتم ولی انصافا خودمونیم به غیر از دوربین , ان 73 چه برتری دیگه ای نسبت به 5700 داره!!؟؟؟لطفا سایت gsm.ir و gsmarena.com رو یه نگاهی بنداز!!در ضمن بچه ها بحث رو عوض کنید!!1اتش بس!

rainysky50
29-08-2007, 12:11
شها بجان میشه اسم گوشیهای جدید نوکیا رو که امکانات جدیدی دارند رو برامون بگی؟؟؟؟؟!!!!تا اونجا که میدونم 7900 7500 و چند تا اسم دیگه که جدید هستند از حداقل امکانات یک گوشی بهره میبرند!!

Amir(Steve)
29-08-2007, 14:04

سلام

یه مدیر هیچ وقت از روی تعصب حرف نمی زنه و حقیقت رو می گه ... چه خوب چه بد !

مطالب یوزرهای GsmArena رو بخونید...مطالب فروم های تخصصی و مشکلات یوزرهای پرژن رو ببینید

سری دوم به بعد تمام گوشی های N73 این مشکل رو داره.کمی سرچ کنید متوجه می شید

این نظر شخصی شما هست.و متین

من خودم یه عکاسم و روی این مورد نسبتا تجربه خوبی دارم.عکس های N73 بعد از عکس گرفتن جلوه ادیت داره و به وضوح مشخصه.در حالی که K800 عکس های طبیعی هست

هر چند که در مورد این دوربین هزاران بار بحث شده و دیگه نیازی به بحث اضافی نداره....همچنین این تاپیک هم برای 5700 هست و N73 نیست

البته در کل دوربین فقط یه Future برای موبایل هست و بس.در اروپا همه حداقل یه دوربین 7 مگ سایبرشات یا .. تو جیبشون دارند و نیازی به دوربین موبایل ندارند !!!

Amir(Steve)
29-08-2007, 14:27
با سلام من ..انتی ویروسF-secure را برای گوشی دانلود کردم از چند تا سایت..که نوشته بودند به گوشی های سری 60 نسخه 9.2 هم میخوره..اما هر کاری میکنم نصب نمیشه...ایا این انتی ویروس به گوشی های 3rd edition میخوره..اگه کسی نسخه 3rd را داره میشه بزاره؟گوشی من 5700 هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

این انتی وایروس در صورتی کار می کنه که چند دقیقه به اینترنت وصل بشید تا هم خودشو رجیستر کنه و هم اپدیت کنه

اگر سیم کارت ایرانسل دارید می تونید از این انتی وایروس استفاده کنید.در غیر اینصورت باید اینترنت خود رو روی گوشی Share کنید تا بتونید اپدیت کنید این انتی وایروس رو

huti_421
29-08-2007, 15:10
سلام سلام سلام و بازم سلام من دوباره بعد از مدت ها اومدم
مثل همیشه یه سری مساله واسه من ÷یش اومده که یکی یکی عنوان می کنم
1- بابا آنتی ویروس می خواید من یه آنتی ویروس 5700 گداشتم تو اینجا : hooti.tk
2- آقا جان الان می گم قبلانم 7-8 بار گفتم هیچ گوشیی با گوشییه دیگه قابل مقایسه نیست حتی معمولیا با موزیک ادیشنهاشون
3- ان 73 نگیرین چون چینیه مثلا یکی از رفیقام ان 95 به من معرفی کرد گفت آکبند 210 تومن گفت مال خودم خوب کار می کنه ولی یه دونه به دامادمون دادم همش تو هنگه
4- عزیزا ی دلم همه ی دوربین های دیجیتال مخصوصا با روزولیشن های پایین دچار مشکل نویز هستن حالا تو یکی محسوس تو یکی نا محسوس
5- تو رو خدا دوربین های اینا رو با هم مقایسه نکنین دلیل اصلیش که دوربین ها وضوح پایین یا بالا دارن محیطه عکس بردایه اینا دوربین های حرفه ای نیستن که لنز هاشون به صورت دستی به بهترین شکل تنظیم بشن
6- گوشیای جدیدم گوشیایی نظیر ان77 و 8600 و خیلیای دیگه که تو سایت های gsm & gsmarena جستجوشون کنین
می بینمتون
فعلا...

rammmy
29-08-2007, 15:13
سلام

این انتی وایروس در صورتی کار می کنه که چند دقیقه به اینترنت وصل بشید تا هم خودشو رجیستر کنه و هم اپدیت کنه

اگر سیم کارت ایرانسل دارید می تونید از این انتی وایروس استفاده کنید.در غیر اینصورت باید اینترنت خود رو روی گوشی Share کنید تا بتونید اپدیت کنید این انتی وایروس رو

ممنون دوست خوبم ..میشه این انتی ویروس را اینجا اپلود کنی؟؟..وبگی چگونه میتونم رجیستر کنم؟؟ خط موبایل من ایرانسل نیست...

Amir(Steve)
29-08-2007, 15:21
ممنون دوست خوبم ..میشه این انتی ویروس را اینجا اپلود کنی؟؟..وبگی چگونه میتونم رجیستر کنم؟؟ خط موبایل من ایرانسل نیست...

الان لینک ندارم.تا شب برات اپلود می کنم

اما این انتی وایروس در صورتی کار می کنه که حتما به اینرنت وصل بشید.در غیر اینصورت Evolution هست و اجرا نمی شه !

برای اینترنت هم مشکل منو دارید و باید اینترنت کامپیوتر رو شیر کنید روی موبایلتون

shahab-asemani
29-08-2007, 15:29
هوتي جان همه چي رو گفت

Tehranshahr
29-08-2007, 15:34

این حرف کاملا از روی تعصب هست :13:

در ضمن تهرانشهر جان با تغییر زمان power saver و light sensor میتونید زمان روشن ماندن نور صفحه در هنگامی که ساعت ابی رنگ نوشته میشه رو بیشتر کنید!!!
منظور من ساعت و تاریخی هستش که در مواقع بیکاری گوشی نشون داده میشه هستش
توی سایت های خارجی هم همه همین مشکل ها رو داشتند که امیدوارم توی نسخه بعدی Fix بشه

RapB0y
29-08-2007, 15:39
اگه بتونی یه سیم کارت ایرانسل اعتباری بخری خوبه جون باید هر 2 3 روز یه بار آپدیتش کنی.
به نظر من برو یه سیم کارت ایرانسل بخر بعد برو قسمت Applications بعد Download اونجا این آنتی ویرووس واسه ی دانلود هست از داخل گوشی.
فکر کنم چون داخل گوشی هستش 9.2 باشه امیر جان نظر تو چیه؟

RapB0y
29-08-2007, 15:45
سلام برو بچ 5700

دوستان قديمي تر اينجا ميدونن كه من هر 2 گوشي (5700 ن73 ) دارم و از هر 2 استفاده ميكنم
حامد جان از من بپرس :10:

باز اومدم يه گريز بزنم ديدم دارن اين ن73 مظلوم رو ميكوبن

دوستان براي بالا بردن 5700 نيازي به كوبيدن ن73 و ن95 ... نيست شما برتري 5700 رو عنوان كنيد

ن73 كاملا به 5700 برتري داره

(در ضمن خريدن ن73 موجود در بازار توصيه نميشه)
چيني هستند و شانسي

ن73 كاملترين گوشي نوكياست شما ميگي فقط دوربين داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اين مسئله هنگ رو همه اشاره كردن هنگ كردن ن73 مربوط به سري اول بود(فريم ور 1و2 )
من خودم 1 صبر كردم تا فريم ور جديد اومد مسئله هنگ حل شد يه چيزي دوستان شنيدن ديگه افتاده سر زبون

اول ورودت رو خوش امد ميگم

مگه بيابون كه باد بياد مومن

هنگ هم كه بالا گفتم

دوست عزيز سري ن نوكيا بهتريناي نوكياست و گران بودن اين سري به خاطر درجه 1 بودنشه

من خودم میخواستم یه زمانی ان73 بخرم
ولی وقتی 5700 امد دیگه نخریدم
اصلا 5700 و ان73 سیستم عاملشون فرق میکنه 5700 9.2 و ان73 9.1
از نظر سرعت فرق میکنن
پایینشم هیچ وقت کنده نمیشه
ماله من الان یک ماه شده خریدم لق هم نشده
روزی 100 بار هم میچرخونمش.

Ship Storm
29-08-2007, 16:25
دوستان چند تا Them و یه انتی ویروس توپ برای 5700 میخواستم
کسی میتونه بزاره

Amir(Steve)
29-08-2007, 16:25
اگه بتونی یه سیم کارت ایرانسل اعتباری بخری خوبه جون باید هر 2 3 روز یه بار آپدیتش کنی.
به نظر من برو یه سیم کارت ایرانسل بخر بعد برو قسمت Applications بعد Download اونجا این آنتی ویرووس واسه ی دانلود هست از داخل گوشی.

فکر نمی کنم برای 9.2 باشه.مهم اینه که روی 9.2 هم کار می کنه

من همیشه موقع خرید یه گوشی می رم نوشته های یوزهای GSMArena رو می خونم !!

نه تعصب دارن نه چیزی.هرچیزی هم که نوشتند واقعا درست بوده.هرچند که تجربه شخصی خودشون هستنش

یه شب نزدیک به 50 صفحه نوشته های یوزرهارو خوندم.یکی نوشته بود cpu این گوشی بالاست و مثه هیولا باتری رو می خونه (دقیقا همینو نوشته بود ) یکی نوشته بود این گوشی Xpress Music واقعی نیست چرا که نوکیااصلا در این مورد تبحر نداره ! یکی نوشته بود کیفیت فیلمبرداریش خیلی خوبه .. و ....

حتی یه یوزر هم ننوشته بود که پنل این گوشی لق می شه یا نه !!!

واقعا این حرف به نظر من جنبه Funny داره !! حتی اگر یه روزی هم اتفاق بیافته که نمی افته فقط و فقط نوکیا رو زیر سوال میبره...نوکیا هم هیچ وقت همچین حماقتی نمی کنه ....

این گوشی ها هزاربار توسط Tester ها تست می شن و شما اولین Tester این گوشی نیستید !!!!

DJ.Mamal
29-08-2007, 16:44

من دانلود کردم.همون F-secure هستش.حجمش هم 800 کیلوبایت هستش که دور و بر 1200 تومن میره تو پاچه تون.چون تریال هست..من خواستم رجیستر کنم اما دیدم نسبت به هزینش صرف نداره

من خودم میخواستم یه زمانی ان73 بخرم
ولی وقتی 5700 امد دیگه نخریدم
اصلا 5700 و ان73 سیستم عاملشون فرق میکنه 5700 9.2 و ان73 9.1
از نظر سرعت فرق میکنن
پایینشم هیچ وقت کنده نمیشه

از رپ بوی و امیر هم بخاطر پستهای بدون تعصب و خوبشون متشکرم.امیدوارم همه اینطور مفید پست بدن

RapB0y
29-08-2007, 18:00
من دانلود کردم.همون F-secure هستش.حجمش هم 800 مگ هستش که دور و بر 1200 تومن میره تو پاچه تون.چون تریال هست..من خواستم رجیستر کنم اما دیدم نسبت به هزینش صرف نداره

نه بابا 800 خورده ای کیلوبایت بود
من با آپدیتش 200 تومن افتادم که الان آدامس Relax هم بخری 300 تومنه.:5::20:

rainysky50
29-08-2007, 19:44
امیر جان از پست شماره ی 1078 شما خیلی خوشم اومد!!تقریبا دهان تمام منتقدین رو میبنده!!در ضمن معلومه انگلیسیتون هم فوله!!

Amir(Steve)
29-08-2007, 20:11
امیر جان از پست شماره ی 1078 شما خیلی خوشم اومد!!تقریبا دهان تمام منتقدین رو میبنده!!در ضمن معلومه انگلیسیتون هم فوله!!

شما لطف دارید :20:

من دانشجوی زبان Ielts هستم و به امید خدا تا چند ماه دیگه لایسنس رو می گیرم :13:

--------

اصولا موضوعی ارزش بحث کردن رو داره که تعصب در موردش نباشه ( در زمینه تکنولوژی و موبایل)

امیدوارم تا به الان در نوشته های خودم این مورد رو ثابت کرده باشم

rainysky50
29-08-2007, 20:33
امیر جان کدوم کاربر پی تی بود که ادعا میکرد دکمه ی c گوشیش رنگش رفته؟؟؟؟بی چاره معلوم بود تازه کار با فتوشاپ رو یاد گرفته بود!!!

Tehranshahr
29-08-2007, 20:41
دوستان چند تا Them و یه انتی ویروس توپ برای 5700 میخواستم
کسی میتونه بزاره
چند تا که چه عرض کنم ، 4332 تا تم برای این گوشی :20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_1367
29-08-2007, 20:46

!!!! 300 تومن !!!!
كجا آدامس ريلكس و 300 ميفروشن؟ بگو ما هم بيايم از اونجا بخريم!!!
بابا آدامس ريلكس 400 تومنه ...
بيخيال شوخي كردم... ولي اگه تونستي آدرس فروشگاهي كه ازش مي خري بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hamid_1367
29-08-2007, 20:51
ولي بچه ها الان يادم نيست كدوم دوستمون بود كه گفته بود وقتي مارك مي كني فايل هارو و ميخواي انتقالشون بدي همشون منتقل نمي شن و فقط يكيشون انتقال پيدا مي كنه... راست ميگه ماله من هم همينطوره...
شما امتحان كنيد...
بريد تو گالري و بعد ايميج و يه فولدر بسازيد و بعد چند تا از فايل هاتونو مارك كنيد و بعد انتقال به پوشه بديد ميبينيد كه فقط همون فايلي كه روش هستيد منتقل مي شه و بقيه هم از حالت مارك در ميان...
مطمئنم هستم كه ماله همتون همينطوره.... يه امتحان كنيد خبرشو بدين... من خودم رو سه تا 5700 امتحان كردم...
ممنون

hamid_1367
29-08-2007, 21:06
الان لینک ندارم.تا شب برات اپلود می کنم

اما این انتی وایروس در صورتی کار می کنه که حتما به اینرنت وصل بشید.در غیر اینصورت Evolution هست و اجرا نمی شه !

برای اینترنت هم مشکل منو دارید و باید اینترنت کامپیوتر رو شیر کنید روی موبایلتون

آقا اينكه ميگي اينترنت خونه رو شير كنيم رو گوشيمون چه شكليه...
اگه بلدي ميتوني يه آموزشي چيزي بدي كه منم ياد بگيرم؟؟؟
من يه جا آموزش اين كارو خوندم ول اونجا آموزشش با بلوتوث بود ولي ميخوام ببينم با كابل يو اي بي نمي شه؟
اگه با يو اس بي ميشه لطفا به من هم ياد بديد چه شكلي...
ممنون

ABsh
29-08-2007, 21:13
به مي بينم بيشتر بچه هاي كلوپ 5700 persiantools اينجا هست(Amir.Teharnshahr......f
از بچه ها مي خوام حالا با گذشت چند ماه از خريدن اين گوشي نظرشونو درباره اين گوشي بگن..خوب و ارزش خريذ داره(لطفا بدون تعصب) يا خوب نيست ؟؟؟؟....ممنون

Amir(Steve)
29-08-2007, 21:31
امیر جان کدوم کاربر پی تی بود که ادعا میکرد دکمه ی c گوشیش رنگش رفته؟؟؟؟بی چاره معلوم بود تازه کار با فتوشاپ رو یاد گرفته بود!!!

والا چی بگم...ولی به شخصه فکر نمی کنم فتوشاپ هم بوده باشه...چون عکس رو زووم می کردم حرف از ادیت نمی زد...شاید خودش خیلی بد با گوشی کار کرده

من يه جا آموزش اين كارو خوندم ول اونجا آموزشش با بلوتوث بود ولي ميخوام ببينم با كابل يو اي بي نمي شه؟
ممنون

سلام

با یه نرم افزار و USB بلوتوث می شه اینکارو انجام داد.خود نرم افزار حتی امکان وصل توسط توسط اینفراد و کابل هم علاوه بر بلوتوث داره

خودم دو روزه دارم باهاش کار می کنم..اموزش هاشو خوندم و همه چیش رو اوکی کردم.اما لحظه اخر که می خوام روی مرورگر به یه صفحه برم نمی تونه اینترنت رو پورت کنه....یه جای خیلی کوچیکش گیر کردم و باید یه مرور کنم ببینم مشکل از کجاست

تا شب فایل هاشو با راهنماش اینجا اپلود می کنم تا خودتون هم تست کنید

بريد تو گالري و بعد ايميج و يه فولدر بسازيد و بعد چند تا از فايل هاتونو مارك كنيد و بعد انتقال به پوشه بديد ميبينيد كه فقط همون فايلي كه روش هستيد منتقل مي شه و بقيه هم از حالت مارك در ميان...

گالری عکس ها منظورتونه؟؟شما چطور تو گالری تونستید فولدر درست کنید؟؟؟من فقط از فایل منیجر می تونم فولدر درست کنم

تو فایل منیجر هم تست کردم و مشکلی نبودش...

من در این زمینه کمی اماتور هستم...چون تجربه اولم هست که نوکیا می خرم و تخصصم سونی اریکسون هستش :31:

از بچه ها مي خوام حالا با گذشت چند ماه از خريدن اين گوشي نظرشونو درباره اين گوشي بگن..خوب و ارزش خريذ داره(لطفا بدون تعصب) يا خو نيست ؟؟؟؟....ممنون

سلام

از پروفایل من تمام پست هامو بخونید...من هرچیزی که در مورد این گوشی بوده نوشتم.چه خوب و چه بد....انتخاب با خودتونه که این گوشی رو بخرید یا نه

ABsh
29-08-2007, 21:38
Amir جان شما درباره رنگ قرمز و مشكي گوشي 5700 چه نظري داري ..اون متن انگليسي كه گذاشتي رو نتونستم بخونم...ميدونم گوشي خودتم مشكيه ...

rainysky50
29-08-2007, 21:56
absh جان هر سوال حرفه ای که در مورد این گوشی داری باید از ممل خان و امیر جان و تهرانشهر عزیز بپرسی!هر چی این 3 نفر بگن همونه!!1

RapB0y
29-08-2007, 22:00
GoodTrick بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

RapB0y
29-08-2007, 22:01
راستی بچه ها یکی هم به GoodTrick بگه بیا اینجا

hamid_1367
29-08-2007, 22:04
گالری عکس ها منظورتونه؟؟شما چطور تو گالری تونستید فولدر درست کنید؟؟؟من فقط از فایل منیجر می تونم فولدر درست کنم

تو فایل منیجر هم تست کردم و مشکلی نبودش...

من در این زمینه کمی اماتور هستم...چون تجربه اولم هست که نوکیا می خرم و تخصصم سونی اریکسون هستش :31:

آره همون منظورمه...
امير خان منم تجربه ي اولمه كه نوكيا ميگيرم... منم تخصصم رو سوني اريكسون هستش...
واسه فولدر درست كردن تو گالري عكس ها بايد بري تو : option > organize > new folder

navidw810i
29-08-2007, 22:12
mikham ye gooshi begiram ! nemidoonam 5700 ya e65 begiram ! 6110 ro ham kheili doos nadaram ! faghat ye koochooloo geroone ! be nazare shoma arzoon mishe ?

Amir(Steve)
29-08-2007, 22:12
Amir جان شما درباره رنگ قرمز و مشكي گوشي 5700 چه نظري داري ..اون متن انگليسي كه گذاشتي رو نتونستم بخونم...ميدونم گوشي خودتم مشكيه ...

از کجا فهمیدی گوشی من مشکیه؟؟:31:

من باسه رنگ و قیافش خریدم و اون زمانی که گوشی رو خریدم اصلا همچین متنی رو ننوشته بودن...باست ترجمش کردم پایین

مدل قرمز 5700 چند تا مشکل Tech(سخت افزاری) داره.طوری که نوکیا این رنگ رو به سمت خودش کشیده (تولید قطع)

شما می گید کار مجارستان خیلی کیفیت بدی داره.من می دونم این رنگ 5700 دارای کیفیت پایین تری هست و حرف شمارو تایید می کنم . اگر می خوایید کار مجارستان رو بخرید بهتره رنگ مشکیش رو بخرید که برای مجارستان هم هست و در هر لحاظ اوکی شده هستش !!!

---------

من در مورد این نظر هیچ گونه نظری ندارم !!!!!

---------
کلا رنگ قرمز یه رنگ اسپورت هست و برای افرادی خوبه که اسپورت باز هستند....من موقع خریدم با دو تا از دوستانم رفته بودم بخرم یکی از دوستانم شدیدا شیفته رنگ قرمز شده بود و اصرار داشت که من قرمز رو بخرم...اما وقتی اون یکی دوستم همون موقع بهش گفت شاید این از رنگ مشکی خوشش می یاد و تو دوست داری باسه خودت قرمز بخر , دو روز بعدش رفت یه رنگ قرمزش رو خرید :18:

الانم هیچ گونه مشکلی باهاش نداره.لاقل به من چیزی در این مورد نگفته....اخه هر مشکلی پیدا می کنه به من زنگ می زنه :20:

Amir(Steve)
29-08-2007, 22:16
آره همون منظورمه...
امير خان منم تجربه ي اولمه كه نوكيا ميگيرم... منم تخصصم رو سوني اريكسون هستش...
واسه فولدر درست كردن تو گالري عكس ها بايد بري تو : option > organize > new folder

دستت درد نکنه

من تو توضیحات مزیت های سیمبین 9.2 خونده بودم که دیگه مانند 9.1 نیست و قابلیت اضافه کردن فولدر در گالری رو داره اما نتونسته بودم این فولدر رو پیدا کنم !!!

اخه New Folder رو توی مجموعه Organize می زارن و باسش یه قسمت سوا تو Option نمی زارن؟؟:13:

ولی بازم فرقی نمی کنه.از فایل منیجر می شه این مشکل رو حل کرد.

RapB0y
29-08-2007, 22:18
!!!! 300 تومن !!!!
بيخيال شوخي كردم... ولي اگه تونستي آدرس فروشگاهي كه ازش مي خري بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اهواز ولی الان حدودا یه 7 ماهیه نخریدم چون آدمسمو عوض کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

RapB0y
29-08-2007, 22:19
دستت درد نکنه

من تو توضیحات مزیت های سیمبین 9.2 خونده بودم که دیگه مانند 9.1 نیست و قابلیت اضافه کردن فولدر در گالری رو داره اما نتونسته بودم این فولدر رو پیدا کنم !!!

اخه New Folder رو توی مجموعه Organize می زارن و باسش یه قسمت سوا تو Option نمی زارن؟؟:13:

ولی بازم فرقی نمی کنه.از فایل منیجر می شه این مشکل رو حل کرد.
بله منم از فایل منیجر هیچ مشکلی ندارم.
تازه فایل منیجر سرعتشم بهتره.
فایل فایل هم هستن.

hamid_1367
29-08-2007, 22:42
بابا آقا جون خوب اگه با فايل منيجر انتقال بدي مي دونم مشكلي نداره ولي خوب تو گالري كه اونو تو يه فولدر جدا نشون نميده...
با فايل منيجر فقط فايلاتو روي رم ميتوني بريزي تو يه پوشه ولي وقتي ميخواي تو گالري گوشي ببينيشون (حالا چه عكس چه موزيك) باز همشون رو توي يه جا و بدون فولدر نشون ميده... واسه ي اينكه تو گالري هم تو فولدر نشون بده بايد بياي و از تو همون گالري اونارو انتقال بدي تو يه پوشه كه ساختي....

ABsh
29-08-2007, 22:45
آخه من تمام صفحه هاي پي تي رو خوندم..رنگ گوشي [RapB0y] هم مشكيه..
:20:در تمام تبليغات نوكيا در ايران معرفي رم 2گيگ است اما شما مي گيد 1گيگ است.چه جورياست؟..
گارانتي گوشي شما چيه يا اصلا گارانتي داره؟

Amir(Steve)
29-08-2007, 22:47
بابا آقا جون خوب اگه با فايل منيجر انتقال بدي مي دونم مشكلي نداره ولي خوب تو گالري كه اونو تو يه فولدر جدا نشون نميده...
با فايل منيجر فقط فايلاتو روي رم ميتوني بريزي تو يه پوشه ولي وقتي ميخواي تو گالري گوشي ببينيشون (حالا چه عكس چه موزيك) باز همشون رو توي يه جا و بدون فولدر نشون ميده... واسه ي اينكه تو گالري هم تو فولدر نشون بده بايد بياي و از تو همون گالري اونارو انتقال بدي تو يه پوشه كه ساختي....

درسته

این یه باگ به حساب می یاد و احتمالا تو اپدیت که برای این گوشی می یاد باید برطرف بشه

در تمام تبليغات نوكيا در ايران معرفي رم 2گيگ است اما شما مي گيد 1گيگ است.چه جورياست؟..

والا من به تبلیغات نوکیا در ایران کاری ندارم...این گوشی در اسیا با رم یه گیگ عرضه می شه...تمام این گوشی ها هم از دوبی و امارات و همون مناطق می یارن و همشون هم کیبورد عربی دارند جز چند مورد جزیی...

گارانتی هم نمی دونم از این ایرانفون هاست که فروشنده یه صدتایی تو ویترینش داشت و می خواستم می تونستم از ده تایی ازش بگیرم !!!

من کلا به گارانتی موبایل هیچ گونه اعتقادی ندارم چون باسه خودم یه نظرهایی در این مورد دارم...

RapB0y
29-08-2007, 23:39
من اصلا با گالری کار نمیکنم وقتی فایل منیجر هست دیگه گالری به چه دردم میخوره؟

hamid_1367
29-08-2007, 23:44
آقا هيچ مي دونستيد با برنامه ي handy taskman مي تونيد حتي موزيك پلاير رو هم ببنديد... با اين كار يه كمي به حافظه ي رم (موقت) گوشيتون اضافه ميشه ولي واسه ي دوباره استفاده كردن از موزيك پلاير بايد آهنگاتون رو دوباره لود كنه...
رپ بوي جان
گالري واسه من خيلي بيشتر از فايل منيجر استفاده ميشه...

RapB0y
29-08-2007, 23:44
درسته
این یه باگ به حساب می یاد و احتمالا تو اپدیت که برای این گوشی می یاد باید برطرف بشه

کاشکی زودتر آپدیتش بیاد که هم این هم درست شه و هم نویز دوربینش کمتر شه و هم کند بودن تو فایل اس.ام.اس.

RapB0y
29-08-2007, 23:48
آقا هيچ مي دونستيد با برنامه ي handy taskman مي تونيد حتي موزيك پلاير رو هم ببنديد... با اين كار يه كمي به حافظه ي رم (موقت) گوشيتون اضافه ميشه ولي واسه ي دوباره استفاده كردن از موزيك پلاير بايد آهنگاتون رو دوباره لود كنه...
رپ بوي جان
گالري واسه من خيلي بيشتر از فايل منيجر استفاده ميشه...
بله اینم نظر شخصیه شماست من با فایل منیجر راحت ترم فکر میکنم چون قبلا سونی اریکسون داشتم.
بله با هندی تاسک من رم رو خالی میکنه و این برنامه کمک میکنه که گوشی ریست 7 ثانیه ای نشه.
برنامش عالیه من از موقعی که نصبش کردم گوشیم ریست نشده.
اون موقه که هنوز نصبش نکرده بود 2 بار خیلی فشار اوردم به گوشی و ریست شد.

RapB0y
29-08-2007, 23:51
:20:در تمام تبليغات نوكيا در ايران معرفي رم 2گيگ است اما شما مي گيد 1گيگ است.چه جورياست؟..
بله گوشیه منم مشکیه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
همون طور که امیر جان گفت برای آسیا با رم 1 گیگ عرضه میشه و هر کسی هم که تا حالا خریده رمش 1 گیگ بوده.
گوشیه من گارانتی نداره.

RapB0y
29-08-2007, 23:55
حمید جان الان منم چک کردم ماله منم همین مشکل رو داره وقتی مارک میکنم یه فایل بیشتر نمیره.

ALIA2007
30-08-2007, 00:10
دوستان کسی قیمت رم 2گیگ میکرو رو داره ؟

RapB0y
30-08-2007, 00:17
من وقتی گوشی رو خریدم از فروشنده پرسیدم گفت 25 تومن 1 ماه پیش.

RapB0y
30-08-2007, 00:19
دوستان به نظرتون الان این رم 1 گیگ رو خودشو چقدر میبرن؟ چون من به 2 گیگ نیاز دارم از موقعی که Smart Movie رو نصب کردم.

havva
30-08-2007, 00:25
ا سوال ؟

چطور فلش دوربین رو مثل چراغ قوه روشن کنم ؟؟

RapB0y
30-08-2007, 00:36
ا سوال ؟

چطور فلش دوربین رو مثل چراغ قوه روشن کنم ؟؟
سلام
برنامه میخواد که هنوز برنامه ی 9.2 نیومده 9.1 هست که هر کاری کردم روشن نشد 9.2 امده ولی هنوز فروشی هستش فیریش نیومده هنوز باید صبر کنیم تا بیاد.

Amir(Steve)
30-08-2007, 00:51
دوستان به نظرتون الان این رم 1 گیگ رو خودشو چقدر میبرن؟ چون من به 2 گیگ نیاز دارم از موقعی که Smart Movie رو نصب کردم.

بز خری : 5 تومن

نرمال:7 تومن

خیلی با انصاف:9تومن

نوئش:12 تومن

پدر مادر دار با گارانتی و اصل 23-24 تومنه

Tehranshahr
30-08-2007, 01:30
ممنون
با Gnubox پورت شده برای S60v3 میشه البته اول باید Sign بشه.
راهنمای راه اندازیش هم اینجا هست

با کابل فایده نداره ، با بلوتوث راحت تا 10 متر میتونی کار کنی ، Dongle شم ارزونه 6 تومنه.

اونایی که میخوان گوشی بخرن ، اگر دوربین براشون زیاد مهم نیست این گوشی از همه نظر عالیه

Tehranshahr
30-08-2007, 01:32
راستی امیر جان شما با LCG Jukebox میتونی Lyric موزیک رو لود کنی؟
برای من لود نمیشه

ali4561m
30-08-2007, 01:53
سلام بچه ها
من بین 3250و 5700موندم که کدوم بهتره از لحاظ بلندی صدا لطفا بگید 5700بلندی صداش در چه حده آخه برام خیلی مهمه چون الان من دبلیو 550 دارم و صداشو که میدونید.از لحاظ کیفیت صفحه از 3250بهتره یا نه
قیمت چی

Tehranshahr
30-08-2007, 02:00
سلام بچه ها
من بین 3250و 5700موندم که کدوم بهتره از لحاظ بلندی صدا لطفا بگید 5700بلندی صداش در چه حده آخه برام خیلی مهمه چون الان من دبلیو 550 دارم و صداشو که میدونید.از لحاظ کیفیت صفحه از 3250بهتره یا نه
قیمت چی
5700 ممکنه صداش کمتر باشه ولی با کیفیت Hi-Fi و استریو هست

RapB0y
30-08-2007, 02:24
سلام بچه ها
قیمت چی
آخه کی دیگه 3250 میخره؟
الان این 5700 بعضی چیزاش از ان95 هم بالاتره.

Amir(Steve)
30-08-2007, 02:38
راستی امیر جان شما با LCG Jukebox میتونی Lyric موزیک رو لود کنی؟
برای من لود نمیشه

نه

اتفاقا خوب شد گفتی می خواستم ازت در این مورد سوال کنم !!

تو قسمت لایریکز می ریزم پخش نمی شه تو پلایر در حالی که رو کامپیوتر مثلا روی مدیا پلایر پخش می شه...

DJ.Mamal
30-08-2007, 07:36
طبق تعرفه ایرانسل هر کیلو بایت 15 ریال..اونوقت چجوری 800 کیلوبایت برای تو 200 تومن افتاد

چند تا که چه عرض کنم ، 4332 تا تم برای این گوشی :20:
این سایت خیلی درپیته...Mobile88 وZedge خیلی بهترن!

!!!! 300 تومن !!!!
بستگی به انصاف فروشنده داره!!!

گوشی من قرمزه...هیچ مشکلی هم نداره (خالی نبستم)

دوست عزیز از اسمش معلومه ..گالری...شما هر چقدر هم فولدر درست کنی باز تو گالری یه جا نشون میده..

DJ.Mamal
30-08-2007, 07:43
رم 2 گیگ رو تو امریکا و اروپا روی گوشی میدن...

درسته

والا من به تبلیغات نوکیا در ایران کاری ندارم...این گوشی در اسیا با رم یه گیگ عرضه می شه...تمام این گوشی ها هم از دوبی و امارات و همون مناطق می یارن و همشون هم کیبورد عربی دارند جز چند مورد جزیی...

گارانتی هم نمی دونم از این ایرانفون هاست که فروشنده یه صدتایی تو ویترینش داشت و می خواستم می تونستم از ده تایی ازش بگیرم !!!

من کلا به گارانتی موبایل هیچ گونه اعتقادی ندارم چون باسه خودم یه نظرهایی در این مورد دارم...

این باگ نیست...دوستمون یه مقدار زیاد با اریکسون کار کرده بعد یهو سیمبین 9.2 ...حساب کن ..جور در نمیاد..دیدی
البته توهین نمیکنم ولی خوب اولش یکم مشکله

در ضمن منم با امیر موافقم...گارانتی تو ایران اصلا معنی نداره..

Ship Storm
30-08-2007, 08:46
دوستان کپی گرفتن یک اس ام اس رو دیروز کشف کردم
عجب نکاتی داره دکمه مربع رو باید بگیری بعدش دکمه وسط که 4 جهت داره رو به یک از جهات چپ یا راست بر حسب نیاز فشار بدید .
اولش گفتیم e این چرا اون دکمه قلم(مداد) رو نداره بعدش ور رفتیم تا کشفش کردیم.
البته دوستان شاید این برای من جدید بوده و قبلا اساتید محترم این انجمن و این تاپیک میدونستند.
===
راستی دوستا یه انتی ویروس برای این گوشی پیدا کردم ببینید تاییدش میکنید یا نه؟ اصلا خوبه یا نه؟

DJ.Mamal
30-08-2007, 08:57
راجع به دکمه مداد هم بهت تبریک میگم..منتها یکم دیر کشف کردی....دکمه مربع نقش دکمه رو بازی میکنه
در ضمن برای استفاده از فرمان صوتی میتونین چند ثانیه دکمه آبی سمت راست Right selection key رو نگهدارین تا صدای بوق رو بشنوین بعد فرمان بدین

انتی ویروسه هم نت کوئینه ...زیاد جالب نیست..چون قبلا تو تاپیک ان 73 تعریفش رو شنیدم

Ship Storm
30-08-2007, 09:55
راجع به دکمه مداد هم بهت تبریک میگم..منتها یکم دیر کشف کردی....دکمه مربع نقش دکمه رو بازی میکنه
در ضمن برای استفاده از فرمان صوتی میتونین چند ثانیه دکمه آبی سمت راست Right selection key رو نگهدارین تا صدای بوق رو بشنوین بعد فرمان بدین

انتی ویروسه هم نت کوئینه ...زیاد جالب نیست..چون قبلا تو تاپیک ان 73 تعریفش رو شنیدم

خب با این تفاسیر یه انتی ویروس خوب چی میتونه باشه؟

Amir(Steve)
30-08-2007, 11:13
این باگ نیست...دوستمون یه مقدار زیاد با اریکسون کار کرده بعد یهو سیمبین 9.2 ...حساب کن ..جور در نمیاد..دیدی

به نظر من یه باگ به حساب می یاد

شما فایل هاتون رو بوکمارک می کنید و وقتی می خوایید به یه فولدر در همون گالری انتقال بدید فقط یدونش انتقال داده می شه و همونی هست که روی اون اکشن بلوتوث انجام دادید !!

شما به این چی می گید؟؟

اتفاقا سیمبین باید قوی تر از این سونی اریکسون در این زمینه باشه..چون سیستم عامل داره...می مونه تو ویندوز 20 تا فولدر رو بوکمارک کنید و موقع انتقال فقط یکیش رو تو فولدر مورد نظرتون انتقالب بده...

hamid_1367
30-08-2007, 11:27
البته توهین نمیکنم ولی خوب اولش یکم مشکله

حاجي تو كه همش با سيمبين كار كردي چرا اين حرف رو ميزني؟
بابا من خودم هم مي دونم كه هر چي تو رم پوشه درست كني باز تو گالري مياد و يه جا نشون ميده... اين و كه خودم هم گفته بودم شما هم چيزه جديدي كشف نكردي كه... ولي حاجي اگه يه كم دقت مي كردي و نمي خواستي كه زود جواب بديدي مي ديدي واسه ي اينكه يه كم فايلا تو گالري شلوغ نشه نوكيا واسه ما تو گالري يه امكاني رو پيش بيني كرده به نام نيو فولدر! كه از اين طريق ميتوني يه كاري كني كه لا اقل خودت بدوني كه چه فايلي واسه ي كجاست...
شما اگه ميديدي همه تو گوشي ها از اينگه چرا تو گالري همه ي فايلا يه جاست مي ناليدن...
در ضمن من هيچوقت تو رفع نيازم تو اين گوشي به مشكل بر نخوردم كه حالا شما مياي اينجوري ميگي... در ضمن همچين چيزه خوفي هم نيست كه بخواد آدم گيج بشه.... پس مي بيني كه با هم جور درمياد...
در ضمن اصلا هم مشكل نيست...
در ضمن اينم بدون كه يه باگ محسوب ميشه...

DJ.Mamal
30-08-2007, 12:07
خب با این تفاسیر یه انتی ویروس خوب چی میتونه باشه؟
نمیدونم..خوب سرچ کن!

به نظر من یه باگ به حساب می یاد

شما فایل هاتون رو بوکمارک می کنید و وقتی می خوایید به یه فولدر در همون گالری انتقال بدید فقط یدونش انتقال داده می شه و همونی هست که روی اون اکشن بلوتوث انجام دادید !!

شما به این چی می گید؟؟

اتفاقا سیمبین باید قوی تر از این سونی اریکسون در این زمینه باشه..چون سیستم عامل داره...می مونه تو ویندوز 20 تا فولدر رو بوکمارک کنید و موقع انتقال فقط یکیش رو تو فولدر مورد نظرتون انتقالب بده...
والا نمیدونم تو دهاتمون چی میگن؟ ...بله ...درسته.امیدوارم فیرم ور جدید بیاد

حاجي تو كه همش با سيمبين كار كردي چرا اين حرف رو ميزني؟
بابا من خودم هم مي دونم كه هر چي تو رم پوشه درست كني باز تو گالري مياد و يه جا نشون ميده... اين و كه خودم هم گفته بودم شما هم چيزه جديدي كشف نكردي كه... ولي حاجي اگه يه كم دقت مي كردي و نمي خواستي كه زود جواب بديدي مي ديدي واسه ي اينكه يه كم فايلا تو گالري شلوغ نشه نوكيا واسه ما تو گالري يه امكاني رو پيش بيني كرده به نام نيو فولدر! كه از اين طريق ميتوني يه كاري كني كه لا اقل خودت بدوني كه چه فايلي واسه ي كجاست...
شما اگه ميديدي همه تو گوشي ها از اينگه چرا تو گالري همه ي فايلا يه جاست مي ناليدن...
در ضمن من هيچوقت تو رفع نيازم تو اين گوشي به مشكل بر نخوردم كه حالا شما مياي اينجوري ميگي... در ضمن همچين چيزه خوفي هم نيست كه بخواد آدم گيج بشه.... پس مي بيني كه با هم جور درمياد...
در ضمن اصلا هم مشكل نيست...
در ضمن اينم بدون كه يه باگ محسوب ميشه...

والا مشدی از تو چه پنهون ما قصد توهین نداشتیم..ناراحت نشو...آخه من چند تا نمونه دیده بودم.ولی تو فرق فیکولی..
ولی دمشون گرم قابلیت مفیدیه

IMANOKIA
30-08-2007, 12:28
به به سلام به دوست قدیمی DJ MAMAL [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطوری پسر؟

به نظر میاد بالاخره 6630 رو فروختی و 5700 گرفتی منم این هفته اگه خدا بخواد بالاخره ان95 رو می گیرم...راستی سیستم عامل گوشیامون یکیه ها هر چی برنامه پیدا کردی به ما هم خبر بده داداش

خوشحالم که هنوز اینجا فعال هستی

به کلوپ ان95 هم سر بزن جات خالیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ABsh
30-08-2007, 13:49
سلام كسي ميدونه امروز علاءدين باز هست يا نه .قيمت گوشي 5700 تازگيا چند شده؟ممنون

DJ.Mamal
30-08-2007, 14:12
به به سلام به دوست قدیمی DJ MAMAL [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطوری پسر؟

به نظر میاد بالاخره 6630 رو فروختی و 5700 گرفتی منم این هفته اگه خدا بخواد بالاخره ان95 رو می گیرم...راستی سیستم عامل گوشیامون یکیه ها هر چی برنامه پیدا کردی به ما هم خبر بده داداش

خوشحالم که هنوز اینجا فعال هستی

به کلوپ ان95 هم سر بزن جات خالیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به به داش ایمان...کجایی بابا نیستی
خیلی مخلصیم...بالاخره گلابی رو شوهر دادم و رفت...
رو چشم...چیز بدرد بخوری بود در خدمتم..
به ما هم بیشتر سر بزن..
به افتخار داش ایمان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RapB0y
30-08-2007, 14:16
سلام كسي ميدونه امروز علاءدين باز هست يا نه .قيمت گوشي 5700 تازگيا چند شده؟ممنون
270 تومن. قیمت دقیق رو ندارم.

RapB0y
30-08-2007, 14:20
طبق تعرفه ایرانسل هر کیلو بایت 15 ریال..اونوقت چجوری 800 کیلوبایت برای تو 200 تومن افتاد

این سایت خیلی درپیته...Mobile88 وZedge خیلی بهترن!

بستگی به انصاف فروشنده داره!!!

گوشی من قرمزه...هیچ مشکلی هم نداره (خالی نبستم)

دوست عزیز از اسمش معلومه ..گالری...شما هر چقدر هم فولدر درست کنی باز تو گالری یه جا نشون میده..
سلام نمیدونم چرا واسه ی من کم حساب میشه من حتی گهگاهی فایل 7 مگابایت دانلود کردم ولی شاید 100 تومن بندازه
فکر میکنم تو اهواز سیستماش قاتی شده الان حدودا 2 ماهی هست که انقدر ارزون حساب میشه و سرعتشم عالی شده.

RapB0y
30-08-2007, 14:21
Zedge هم که خیلی وقته بستن نامردا.
با هر ***** شکنی هم که میرم تا میخوام یوزرمو Sing in کنم فری میبندنش نمیزارن تا اقلا بیاد بالا.

DJ.Mamal
30-08-2007, 14:22
سلام نمیدونم چرا واسه ی من کم حساب میشه من حتی گهگاهی فایل 7 مگابایت دانلود کردم ولی شاید 100 تومن بندازه
فکر میکنم تو اهواز سیستماش قاتی شده الان حدودا 2 ماهی هست که انقدر ارزون حساب میشه و سرعتشم عالی شده.
پسر خوش به حالت ...من هر روز با اون کده بدهیمو چک میکنم...عین فشفشه میره بالا
حتی بعضی موقع ها که صحبت هم نمیکنم زیاد میشه ...چه برسه 7 مگ دانلود کنم..
فکر کنم اون موقع باید خط رو بفروشم صورتحسابو تسویه کنم

vivasoft
30-08-2007, 14:31
سلام دوباره
ساعت اس ام اس به روش بی نمکی حل شد تایم زون رو گذاشتم رو ایتالیا تقریبا درست شد

من از کیفیت هدفون این گوشی زیاد راضی نیستم این دستم یه کا 750 داره به مراتب تو مگا باس صدای نرمال تر و پر بیسی میده
شما برای گوشیتون هدفون نخریدید(بنظرم از کیفیت پایین هدفون این ایر تو پکشه) بنظرتون چه هدفونی بخرک کریتیو 630 خوبه

به مشکل دیگه رنگ دکمه منو داره میره

RapB0y
30-08-2007, 14:42
سلام دوباره

من از کیفیت هدفون این گوشی زیاد راضی نیستم این دستم یه کا 750 داره به مراتب تو مگا باس صدای نرمال تر و پر بیسی میده
شما برای گوشیتون هدفون نخریدید(بنظرم از کیفیت پایین هدفون این ایر تو پکشه) بنظرتون چه هدفونی بخرک کریتیو 630 خوبه

بله متاسفانه اگه مواضبش نباشین رنگ دکمه C و منو زود میرن این خودش یه ضعفه داخل این گوشی.

RapB0y
30-08-2007, 14:45
پسر خوش به حالت ...من هر روز با اون کده بدهیمو چک میکنم...عین فشفشه میره بالا
حتی بعضی موقع ها که صحبت هم نمیکنم زیاد میشه ...چه برسه 7 مگ دانلود کنم..
فکر کنم اون موقع باید خط رو بفروشم صورتحسابو تسویه کنم

:8:
آره بی شرف خیلی میندازه
قبلنا این طوری بود ولی الان اینجا خوب شده ولی میدونم اینجا خوب شده ماله اینه که سیمکارت های 0936 رو بفروشه.
راستی ماله تو دائمی هستش؟
راستی طرح قرمز رو انتخاب کردی؟

DJ.Mamal
30-08-2007, 14:45
بله متاسفتنه اگه مواضبش نباشین رنگ دکمه C و منو زود میرن این خودش یه ضعفه داخل این گوشی.
بس که با ناخن این دکمه رو فشار میدن
منم باشم رنگم میره

DJ.Mamal
30-08-2007, 14:48
:8:
آره بی شرف خیلی میندازه
قبلنا این طوری بود ولی الان اینجا خوب شده ولی میدونم اینجا خوب شده ماله اینه که سیمکارت های 0936 رو بفروشه.
راستی ماله تو دائمی هستش؟
راستی طرح قرمز رو انتخاب کردی؟
آره دائمیه ولی امروز معامله کردم 85 تومن...آخه بردم بفروشم به هر کی گفتم نمیخرید
بردم علاالدین یارو گفت 45 تومن میخرم:18:
از شرش راحت شدم

hamid_1367
30-08-2007, 15:10
آقا بالاخره تنظيمات جيميل رو واسه ي گوشي و همون ميل باكس گوشي فهميدم...
اينم لينكشه هر كي ميخواد بره ...
خيلي باهال توضيح داده...
اينم لينكش...

ABsh
30-08-2007, 15:23
سلام دوباره

رنگ گوشيد چيه vivasoft جان؟:20:آخه يه نفر ديگه اينو گفته بود...رنگ گوشيش قرمز بود...

بله متاسفانه اگه مواضبش نباشین رنگ دکمه C و منو زود میرن این خودش یه ضعفه داخل این گوشی.

مگه رنگ cگوشي شما هم تغيري كرده؟:13:

Madonna
30-08-2007, 15:26
حالا که صحبت ایرانسل شد منم یک سوال دارم
هست که میگن با خرید یک سیم کارت دائمی یک سیم کارت دائمی دیگر هدیه بگیرید آیا میشود اون سیم کارت دائمی که میدن را ببریم بفروشیم ؟ کسی میخره ؟ اگر میخردن در چه قیمت است
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_1367
30-08-2007, 15:26
فكر نكنم از كيفيت هدفون باشه...
هدفونت رو با يه گوشي ديگه امتحان كن...

hamid_1367
30-08-2007, 15:33
حالا که صحبت ایرانسل شد منم یک سوال دارم
هست که میگن با خرید یک سیم کارت دائمی یک سیم کارت دائمی دیگر هدیه بگیرید آیا میشود اون سیم کارت دائمی که میدن را ببریم بفروشیم ؟ کسی میخره ؟ اگر میخردن در چه قیمت است
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با خريد يه اعتباري يه اعتباري ه ديگه هديه ميگيري...
من نشنيدم كه با يه دائمي يه دائمي ديگه بدن... با خريد يه دائمي ميتوني معادل 50000 تومان از تمامي امكانات شبكه رايگان استفاده كني...
ولي او اعتباري كه مي دن رو ميتوني ببري بفروشي...

Highbury
30-08-2007, 15:47
صداش در مقایسه با کا750 و دبلیو 850 چطوره ؟

hamid_1367
30-08-2007, 16:35
صداش در مقایسه با کا750 و دبلیو 850 چطوره ؟

از نظر اسپيكر خارجي كه نمي شه اصلن مقايسشون كرد .( 5700 خيلي كيفيت اسپيكرهاش بهتره و در ضمن صداي استريو داره)
از نظر هدفون باسش كمتره به طوري كه كاملا حس ميشه ولي واسه من و خيليا باسش كافي بوده و همچنين كيفيت صداي هدفونش تقريبا در همون سطحه... ( همون كه گفتم فقط يه كم باسش كمه...)

rainysky50
30-08-2007, 16:54
بچه ها اگه اسپیکرهای کامپیوترتون قوی هستند مثل من گوشیتون رو به اسپیکرهای pc وصل کنید!!!!وحشت میکنید!!!!از کارت صدای روی کامپیوتر قدرتش بیشتره!!!باس در حد تیم ملی برزیل در سال 2002!!!!!!دایی من چون میخواد این گوشی رو بخره هر روز میاد خونمون یه 1 ساعتی به گوشی ور میره!!امروز نوبت ازمایش چیپ موزیک بود!!!!وحشت میکنیم!!!چی میشد یه هندزفری قوی توی جعبه ی این گوشی میزاشتن!!!!بعد از یک ساعت تست گوشی رو اسپیکرهای کامپیوتر متوجه شدیم که تنظیم استریوی گوشی خاموش هست!!!!!وقتی استریوی گوشی رو on کردیم من و داییم رفتیم!!!به عبارتی پرواز کردیم!!!!میخوام گوشی رو باز کنم و کیت اصلیشو در بیارم بعدش به یه طریقی به مادربورد کامپیوتر وصلش کنم تا از زندگی بیشتر لذت ببرم!!!!!تازه میتونم سی پی یوی گوشی رو هم به یه طریقی روی مادر بورد سوارش کنم تا سی پی یوی کامپیوترم از 3500 به 3869 مگاهرتز تغییر کنه!!!!!درود بر نوکیا و 5700!!!پوز زمین میزنیم!!!!!صاحبان گوشیهای دیگه بیان اینجا!چون میخواهیم پوز زمین بزنیم!!!توی دفترچه ی این گوشی در مورد وصل کردن این گوشی به باندهای قوی(از اونها که توی عروسیها میزارن)توضیح داده!!

rainysky50
30-08-2007, 17:11
حمید جان میشه از امضای زیبایی که داری در امضای خودم هم استفاده کنم؟؟؟؟!!!
در ضمن بچه ها من وقتی گوشیمو توی کیف مخصوصش میزارم و اونو رو میز کامپیوتر در مقابل خودم میزارمش میدونید یاد چی می افتم؟؟؟!!!!یاد یک لامبورگینی گالاردوی زیبای خفته می افتم که منتظر یک استارته!!!!!:8::8::19::31::8:

Amir(Steve)
30-08-2007, 17:53

اشتباه نکنی که اصلا مشکل از هدفون نیست...من هدفون اینو روی N91 چک کردم گوشم داشت می ترکید !! هدفون رو توی دستم گرفته بودم صداش می اومد !!! دیگه حساب کن چه قدرتی داشت

امروز هم با W800 داداشم تست کردم....چه باس نازی داشت....یه ساعت عقدمو روی گوشی داداش کوچیکم خالی کردم !

چی میشد یه هندزفری قوی توی جعبه ی این گوشی میزاشتن!!!!ب

من فکر نمی کنم مشکل از هدفون باشه...خودم یه هدست هیوندای اصل کره دارم که جز برترین هدست هاست...تنها هدستی بوده تا به الان که تفکیک صداش کم نشده...بهترین هدست می گن تو ایران جنروس هست...من تمام مدل های جنروس رو دارم..همشون بعد از چند ماه تفکیک صدا می یاد پایین اما این هدست اصلا

رو گوشی صدبار تست زدم..فرق چندانی نداشته

ممکنه با اپدیت جدید صدای این گوشی تو هدفون خیلی بهتر بشه..چون چیپست سخت افزاری این گوشی خیلی قوی تر از این حرفاست....

باید صبر کرد

Sasan Info
30-08-2007, 17:53
سلام ميكنم به تمام بروبچ كلوپ 5700
بعد از 3 هفتست كه اومدم تو اينترنت
و ميينم كه كلوپ 5700 به هزار پست رسيده ولي مشكلي كه هست اينه كه هنوز استيكي نشده
دوست داشتم كه وقتي ميام ببينم كه كلوپ استيكي شده ولي ميبينم كه اينجا هيچكس به كلوپ گوشي خودش اهميت نميده
به هر حال...

DJ.Mamal
30-08-2007, 18:04
سلام ميكنم به تمام بروبچ كلوپ 5700
بعد از 3 هفتست كه اومدم تو اينترنت
و ميينم كه كلوپ 5700 به هزار پست رسيده ولي مشكلي كه هست اينه كه هنوز استيكي نشده
دوست داشتم كه وقتي ميام ببينم كه كلوپ استيكي شده ولي ميبينم كه اينجا هيچكس به كلوپ گوشي خودش اهميت نميده
به هر حال...
داش ساسان این کلوپ خودش همیشه بالاس دیگه احتیاجی به استیکی مستیکی نداره
بچه ها گوشیم دوباره افتاد زمین ..درش باز شد باطریش در اومد...ولی آخ نگفت..هیچیش نشد
بازم بگین مونتاژ قرمزا بده

hamid_1367
30-08-2007, 18:08
حمید جان میشه از امضای زیبایی که داری در امضای خودم هم استفاده کنم؟؟؟؟!!!
در ضمن بچه ها من وقتی گوشیمو توی کیف مخصوصش میزارم و اونو رو میز کامپیوتر در مقابل خودم میزارمش میدونید یاد چی می افتم؟؟؟!!!!یاد یک لامبورگینی گالاردوی زیبای خفته می افتم که منتظر یک استارته!!!!!:8::8::19::31::8:

امين جان اگه منظورت امضاي منه كه اصلا قابل تو رو نداره...
راستي آره منم دقيقا ياد همچين چيزايي ميوفتم...

hamid_1367
30-08-2007, 18:10
بچه ها گوشیم دوباره افتاد زمین ..درش باز شد باطریش در اومد...ولی آخ نگفت..هیچیش نشد

اينو راست ميگي دي جي جان.
هروقت من ميام جز اولين يا دومين تاپيك هست كه تازه توش پست دادن...
بالاخره يه كم هم اينجوري پيش بره يكي مياد استيكيش مي كنه...

hamid_1367
30-08-2007, 18:12
اشتباه نکنی که اصلا مشکل از هدفون نیست...من هدفون اینو روی N91 چک کردم گوشم داشت می ترکید !! هدفون رو توی دستم گرفته بودم صداش می اومد !!! دیگه حساب کن چه قدرتی داشت

امروز هم با W800 داداشم تست کردم....چه باس نازی داشت....یه ساعت عقدمو روی گوشی داداش کوچیکم خالی کردم !

من فکر نمی کنم مشکل از هدفون باشه...خودم یه هدست هیوندای اصل کره دارم که جز برترین هدست هاست...تنها هدستی بوده تا به الان که تفکیک صداش کم نشده...بهترین هدست می گن تو ایران جنروس هست...من تمام مدل های جنروس رو دارم..همشون بعد از چند ماه تفکیک صدا می یاد پایین اما این هدست اصلا

رو گوشی صدبار تست زدم..فرق چندانی نداشته

ممکنه با اپدیت جدید صدای این گوشی تو هدفون خیلی بهتر بشه..چون چیپست سخت افزاری این گوشی خیلی قوی تر از این حرفاست....

باید صبر کرد

آره به احتمال قريب به يقين تو آپديت هاي بعدي رفع ميشه چون اصلا سخت افزاري نيست...
حتي احتمال اينكه صداي اسپيكر هاش هم تو آپديت جديد زياد بشه هست...
پس همه با هم صبر مي كنيم...

asd_rofagha
30-08-2007, 18:21
یه سوال: نوع رم 5700 دقیقا مثل 3250 ه؟؟

DJ.Mamal
30-08-2007, 18:27
یه سوال: نوع رم 5700 دقیقا مثل 3250 ه؟؟
بله هر دو میکرو اس دی میخورن

asd_rofagha
30-08-2007, 18:35
اینکه میگن خروجی صداش استاندارده یعنی هدفن های معمولی هم مستقیما بهش میخوره؟
ممنون از جواب قبلی

hamid_1367
30-08-2007, 18:49
اینکه میگن خروجی صداش استاندارده یعنی هدفن های معمولی هم مستقیما بهش میخوره؟
ممنون از جواب قبلی

ببين هدفوناي معمولي مستقيما بهش نمي خورن چون درگاه صداش يه كم كوچيكترن و واسه س اينكه هر هدفوني رو بزني بهش چون هدفون خودش دو تيكه هست بايد وصل كني به تيكه ي اولش كه در واقع به عنوان يه تبديل حساب ميشه و هچنين روش ريموت هم واسه ي كنترل آهنگ هم داره...

RapB0y
30-08-2007, 18:50
بس که با ناخن این دکمه رو فشار میدن
منم باشم رنگم میره

سلام رنگ ماله من نرفته من همش با انگشت باهاش کار میکنم آره اگه با ناخن کار کنیم ملومه که رنگش میره.

آره دائمیه ولی امروز معامله کردم 85 تومن...آخه بردم بفروشم به هر کی گفتم نمیخرید
بردم علاالدین یارو گفت 45 تومن میخرم:18:
از شرش راحت شدم

ای بابا پس چرا انقدر ضرر
میزاشتیش به دردت میخورد.

RapB0y
30-08-2007, 19:09
رنگ گوشيد چيه vivasoft جان؟:20:آخه يه نفر ديگه اينو گفته بود...رنگ گوشيش قرمز بود...

مگه رنگ cگوشي شما هم تغيري كرده؟:13:
سلام نه رنگ ماله من نرفته
باید خوب کار کرد با این 2 تا دکمه اگر با ناخن کار کنین معلومه که میره الان رنگ دکمه های 810 دوستم رفته چون همش با ناخن کار میکنه.

RapB0y
30-08-2007, 19:16
ایول پس معلوم شد گوشیه محکمی هستش ممل جان اگه میشه یه چند بار تستش بزن خبرشو بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
حالا دوستمو میخواد این گوشی رو بگیره همش میزنتش زمین
این 810 بدبختو کشت
1 هفته پیش پیشش بود هی میگفت پرتش کن تو هوا منم پرت میکردم بعد با چوماق میزدش یه بار زدش هنگ کرد صفحش سفید شد 2باره زد درست شد بر گشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

RapB0y
30-08-2007, 19:19
بچه ها اگه اسپیکرهای کامپیوترتون قوی هستند مثل من گوشیتون رو به اسپیکرهای pc وصل کنید!!!!وحشت میکنید!!!!از کارت صدای روی کامپیوتر قدرتش بیشتره!!!باس در حد تیم ملی برزیل در سال 2002!!!!!!دایی من چون میخواد این گوشی رو بخره هر روز میاد خونمون یه 1 ساعتی به گوشی ور میره!!امروز نوبت ازمایش چیپ موزیک بود!!!!وحشت میکنیم!!!چی میشد یه هندزفری قوی توی جعبه ی این گوشی میزاشتن!!!!بعد از یک ساعت تست گوشی رو اسپیکرهای کامپیوتر متوجه شدیم که تنظیم استریوی گوشی خاموش هست!!!!!وقتی استریوی گوشی رو on کردیم من و داییم رفتیم!!!به عبارتی پرواز کردیم!!!!میخوام گوشی رو باز کنم و کیت اصلیشو در بیارم بعدش به یه طریقی به مادربورد کامپیوتر وصلش کنم تا از زندگی بیشتر لذت ببرم!!!!!تازه میتونم سی پی یوی گوشی رو هم به یه طریقی روی مادر بورد سوارش کنم تا سی پی یوی کامپیوترم از 3500 به 3869 مگاهرتز تغییر کنه!!!!!درود بر نوکیا و 5700!!!پوز زمین میزنیم!!!!!صاحبان گوشیهای دیگه بیان اینجا!چون میخواهیم پوز زمین بزنیم!!!توی دفترچه ی این گوشی در مورد وصل کردن این گوشی به باندهای قوی(از اونها که توی عروسیها میزارن)توضیح داده!!
بابا از این کارایه خطرناک نکن یه وقت گوشی رو به فنا میدی ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif.

hamid_1367
30-08-2007, 19:50
آقا يه سوال بچه ها نمي دونم شما هم دقت كردين يا نه ولي اگه تو سايت gsmarena نگاه كنيد مي بينين كه واسه 5700 جلوي خاصيت gprs نوشته : Class 32, 107 / 64.2 kbps ولي واسه ي حتي ان 95 هم نوشته Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps. اين قضيه اش چيه؟

DJ.Mamal
30-08-2007, 20:07
ایول پس معلوم شد گوشیه محکمی هستش ممل جان اگه میشه یه چند بار تستش بزن خبرشو بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
حالا دوستمو میخواد این گوشی رو بگیره همش میزنتش زمین
این 810 بدبختو کشت
1 هفته پیش پیشش بود هی میگفت پرتش کن تو هوا منم پرت میکردم بعد با چوماق میزدش یه بار زدش هنگ کرد صفحش سفید شد 2باره زد درست شد بر گشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
فعلا که داره پرش ارتفاع کار میکنه...حالا ببینم اگه بشه بذارمش زیر غلتک!!!

amirfarrokh
30-08-2007, 20:48
دوستان برای قاب یا کیف 5700 چی پیشنهاد میکنید؟؟؟قاب کریستالی که نداره...یا من ندیدم...کیفی که یغور نباشه و شیک باشه چی پیشنهاد میکنید؟؟؟

sirwanonline
30-08-2007, 20:56
سلام دوستان یک اشکال خیلی مهم داره این گوشی که یک کلید قلم نداره که زبانشو تغیر بدیم که خیلی جا ها ازیت می کنه را هی برای این دکمهی قلم نیست که زبان رو عوض کنه خیلی منو ازیت می کنه

sirwanonline
30-08-2007, 20:59
دوستان برای قاب یا کیف 5700 چی پیشنهاد میکنید؟؟؟قاب کریستالی که نداره...یا من ندیدم...کیفی که یغور نباشه و شیک باشه چی پیشنهاد میکنید؟؟؟
امیر فروغ جان به نظر من هیچ قالبی و کیفی رو نزاری بهتره خوشگل تره

rainysky50
30-08-2007, 21:01
سلام دوستان یک اشکال خیلی مهم داره این گوشی که یک کلید قلم نداره که زبانشو تغیر بدیم که خیلی جا ها ازیت می کنه را هی برای این دکمهی قلم نیست که زبان رو عوض کنه خیلی منو ازیت می کنه

دکمه ی ستاره رو بزن بعد برو توی قسمت writing language .این کار رو در هر جایی میتونی انجام بدی!!پس این گوشی چنین مشکلی نداره!!!:8::8:

RapB0y
30-08-2007, 21:53
فعلا که داره پرش ارتفاع کار میکنه...حالا ببینم اگه بشه بذارمش زیر غلتک!!!
خوبه پس شما تست بزن که اگه تستت با موفقیت در امد ما هم تست بزنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif.

DJ.Mamal
30-08-2007, 22:24
خوبه پس شما تست بزن که اگه تستت با موفقیت در امد ما هم تست بزنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif.
تازه اینکه چیزی نیست با هم قرار گذاشتیم بریم دریا!!
چه مگسی میپرونیم ما !!!

ABsh
30-08-2007, 22:45
امروز قيمت گوشي 285000 تا 270000 تومن بود البته در تهران و با گارانتي طلايي نيا.من شايد شنبه بخرم.اما تو رنگش دودلم.از قرمز خوشم مياد اما مي ترسم مشكل داشته باشه.اين دو دلي از موقعي كه Amir نوشته هاي يوز ها رو معني كرد بيشتر شد.تو انتخاب كمكم كنيد.ممنون.

hamid_1367
30-08-2007, 22:48
بجه ها من با هندز فري سري دبليو گوشيمو چك كردم خيلي صداش بلندتر شد...
دارم كم كم به ايم نتيجه مي رسم كه هدفونامون زياد خوب نيست بايد برم يدونه خوبشو بخرم...

hamid_1367
30-08-2007, 22:49
امروز قيمت گوشي 285000 تا 270000 تومن بود البته در تهران و با گارانتي طلايي نيا.من شايد شنبه بخرم.اما تو رنگش دودلم.از قرمز خوشم مياد اما مي ترسم مشكل داشته باشه.اين دو دلي از موقعي كه Amir نوشته هاي يوز ها رو معني كرد بيشتر شد.تو انتخاب كمكم كنيد.ممنون.

حاجي به نظر من سياهشو بخر مباركت هم باشه ...
ولي اگه قرمز شو دوست داري زياد گير نده ايشالله به مشكل بر نمي خوري خيليا خريدن و هيچ مشكلي هم ندارن...

DJ.Mamal
30-08-2007, 22:51
من هنوز هم نفهمیدم رنگ گوشی چه ربطی به مونتاژ و کیفیت و عملکرد گوشی داره!

Amir(Steve)
30-08-2007, 23:33
من هنوز هم نفهمیدم رنگ گوشی چه ربطی به مونتاژ و کیفیت و عملکرد گوشی داره!

همونطور که Second Edition هر گوشی کمی از لحاظ رنگ فرق داره اینم یه فرقی داره ...

اين دو دلي از موقعي كه Amir نوشته هاي يوز ها رو معني كرد بيشتر شد.تو انتخاب كمكم كنيد.ممنون.

رو حرف اون یوزر نمی شه اکتفا کرد !!

من تو فروم های خارجی مطالب 5700 رو می خونم مطلبی در این مورد ندیدم که نوشته شده باشه !!

در نتیجه

بخر مشکلی نیست !

RapB0y
30-08-2007, 23:56
خوبه.
ممل جان رفتی آب تنی خبرش رو به ما هم بده که گوشیت چیزیش شده یا نه.

ALIA2007
31-08-2007, 00:28
من براي اتصال به کامپيوتر در حات pc Suite مشکل دارم ولي در 2حالت ديگه مشکلي ندارم .کسي ديگري از دوستان هست اين مشکل رو داشته باشه .برنامه رو هم دوباره نصب کردم ولي درست نشد .کسي نظري نداره؟
در مورد مشکل با برنامه smart movie که گفته بودم برنامه اي در حدواندازه هاي اون سراغ داريد که صدا و تصوير رو فيت کنه .الان divx 0.88 رو نصب کردم ولي صدا تصوير هماهنگي نداره.

hamid_1367
31-08-2007, 01:01
من براي اتصال به کامپيوتر در حات pc Suite مشکل دارم ولي در 2حالت ديگه مشکلي ندارم .کسي ديگري از دوستان هست اين مشکل رو داشته باشه .برنامه رو هم دوباره نصب کردم ولي درست نشد .کسي نظري نداره؟
در مورد مشکل با برنامه smart movie که گفته بودم برنامه اي در حدواندازه هاي اون سراغ داريد که صدا و تصوير رو فيت کنه .الان divx 0.88 رو نصب کردم ولي صدا تصوير هماهنگي نداره.

من اين مشكل رو ندارم ...

hamid_1367
31-08-2007, 01:05
بچه ها من تم اصلي نوكيا ان 73 موزيك اديشن (اون سبزه) و همچنين اون تم اصلي نوكيا ان 73 معمولي رو ميخوام (اون آبيه)... كسي مي دونه از كجا گيرشون بيارم؟؟؟

RapB0y
31-08-2007, 01:31
منم این مشکل رو ندارم.

RapB0y
31-08-2007, 02:09
بچه ها من تم اصلي نوكيا ان 73 موزيك اديشن (اون سبزه) و همچنين اون تم اصلي نوكيا ان 73 معمولي رو ميخوام (اون آبيه)... كسي مي دونه از كجا گيرشون بيارم؟؟؟
راست میگه منم میخوام.

rainysky50
31-08-2007, 03:09
امیر جان یک سوال از شما دارم؟؟::ایا پارازیتهای افقی موجود در ال سی دی گوشیها طبیعی هستند؟؟؟مثلا در کا750 این پارازیتها به صورت واضح در ال سی دی مشخصند!در ان70 نیز همین طور!در 5300 پسر عمه ام نیز من این پارازیتها رو براحتی میبینم!!در 5700 در بعضی زوایا و در بعضی زمینه ها مانند زمینه های روشن میتوان این پارازیتها رو به صورت خفیف دید!مثلا هنگامی که گوشی میخواهد در حالت استند بای قرار بگیرد و نوار سفید و ابی رنگی که ساعت در ان نوشته شده برای چند ثانیه مشخص میشود در این چند ثانیه براحتی میتوان این پارازیتها را در نوار ابی و و سفید رنگ مشاهده کرد!!میخواستم بدونم که دلیل وجود چنین پارازیتهایی در ال سی دی گوشیها چه میباشد؟؟ایا با افزایش رزولوشن این پارازیتها کاهش می یابند؟؟؟اگر با افزایش رزولوشن این پارازیتها کاهش می یابند پس چرا با این که رزولوشن گوشیهای 5300 و 5700 یکسان هستند و لی پارازیتهای صفحه ی 5300 بسیار بیشتر هستند؟؟؟؟امیر جان خواهشا این مسائل رو برای من روشن کن!!چرا گوشیهای موتورولا چنین پارازیتهایی در ال سی دیشون ندارند؟؟؟در حالی که سونی اریکسون و نوکیا و سامسونگ مملو از این پارازیتها هستند!!!؟؟؟

rainysky50
31-08-2007, 03:15
در ضمن شبه ایجاد نشه!!بعضیها فکر کنند که این پارازیتها مربوط به 5700 هستند!!این پارازیتها رو در تمام گوشیهای نوکیا و سونی اریکسون که از رزولوشینها 176 در 208 و 320 در 240 استفاده میکنند میتوان مشاهده کرد!!!

Amir-elx
31-08-2007, 03:43
سلام به همه بروبچ !
مثل اینکه همه بچه های پی تی اینورن !
من اون تم سبز رو دارم همون فابریک موزیک ادیشن
ولی الان نمیدونم کجاس
تا فردا پس فردا واست میذارمش سینا
این کلوب ها هم ک دکمه تشکر ندارن ادم دلگرم بشه !!
راستی امضا رو حال کنین !!

RapB0y
31-08-2007, 03:47
سلام به همه بروبچ !
مثل اینکه همه بچه های پی تی اینورن !
من اون تم سبز رو دارم همون فابریک موزیک ادیشن
ولی الان نمیدونم کجاس
تا فردا پس فردا واست میذارمش سینا
این کلوب ها هم ک دکمه تشکر ندارن ادم دلگرم بشه !!
راستی امضا رو حال کنین !!
به به داش امیر
خوبی؟
آره دیگه.
ورودتو تبریک میگم.
مرسی امیر جان.
منتظرم.

rainysky50
31-08-2007, 03:55
به سللللاااام!!خوبی elxخوش تیپ؟؟؟چه عجب از این ورا؟؟؟بالاخره اون پی تی عتیقه رو ول کردی؟؟؟پی تی بعد از یک ماه از صفحه ی 41 به 44 رسیده انجا به 119 رسیده!!!رپ بوی جان در مورد اون سوالاتی که از حاج امیر استیو پرسیدم (در مورد ال سی دی در پست 1183 )نظری نداری؟؟؟

Amir-elx
31-08-2007, 04:47
سلام رایان جان
ما خوشتیپیم ؟
ما که داریم میدوییم به گرد پای شما برسیم !!
بابا چشه پی تی ؟ من دوستش دارم همه جا هستم من حالا هم سینا منو اورد اینجا
انشاالله اینجا هم همه بتونیم به هم کمک کنیم .
من میرم بخوابم ساعت 5 صبح شد !!
بای تا فردا که تم رو واستون بذارم . البته زیاد هم تم جالبی نیست و من از رو گوشیم پاکش کردم اصلا !

rammmy
31-08-2007, 08:10
با سلام ..دوستان یک سوال دارم..من وقتی با گوشی فیلم میگیرم..و بعد تماشا میکنم...صداها حدود 2 ثانیه زودتر از تصویر پخش میشه...ایا همه این مشکل را دارند..کیفیت فیلم خیلی عالیه..اما صدا زودتر پخش میشه...میشه کاری کرد که درست بشه؟؟

hamed_1988
31-08-2007, 10:42
راستی من دیروز بیرون بودم دیدم 5700 فارسیشم هست.ازش پرسیدم که خودتون فارسی کردین گفت نه خود کارخونه زده.به نظرتون مشکل نداره ؟؟؟

Ebrahim202003
31-08-2007, 11:24

در حالت pc suite چه مشكلي داري ؟ دقيق بگو

smart movie3.41 هم بهترين برنامه براي divx هستش ، بهتر از اين گير نمياري ، براي فيت كردن صدا وتصوير هم

قبلا گفتم بازم ميگم برو تو آپشن برنامه و قسمت آخر كه Audio preroll time هستش اونو بزار رو 0.36 sec

ماله منم كه گرفتم فارسي داشت ، نه مشكلي نداره hamed_1988

ماشاالله صفحات اينجارو چي جوري داره ميره جلو :31:

:40:5700:40:5700:40:5700:40:

Ship Storm
31-08-2007, 11:31
آقا Theme چه موبایلی به 5700 هم میخوره؟

hamid_1367
31-08-2007, 11:34
با سلام ..دوستان یک سوال دارم..من وقتی با گوشی فیلم میگیرم..و بعد تماشا میکنم...صداها حدود 2 ثانیه زودتر از تصویر پخش میشه...ایا همه این مشکل را دارند..کیفیت فیلم خیلی عالیه..اما صدا زودتر پخش میشه...میشه کاری کرد که درست بشه؟؟

من يه همچين مشكلي اصلا ندارم...

hamid_1367
31-08-2007, 11:36
راستی من دیروز بیرون بودم دیدم 5700 فارسیشم هست.ازش پرسیدم که خودتون فارسی کردین گفت نه خود کارخونه زده.به نظرتون مشکل نداره ؟؟؟

خوب اينكه چيزي نيست همون اولاي تاپيك آقاي شهاب آسماني بيان كردن كه گوشيه من فارسي داره و از كارخونه هم اومده...
ولي واسه من و خيليا فقط عربي داره با كيبورد عربي... نمي دونم والا فكر نكنم مشكل داشته باشه...
حالا اگه دوست داري برو اولاي تاپيك رو بخون...

hamid_1367
31-08-2007, 11:37

تقريبا تمام تم هاي گوشي هاي سيمبين سري 60 ويرايش سوم به اين گوشي مي خوره...
از جمله ان 95 و ان 73 و ..

sirwanonline
31-08-2007, 13:18
سلام من خیلی دوست دارم تم اصلی ان 73 موزیک و معمولی رو داشته باشم کسی داره بزاره ممنون می شم دوستان

DJ.Mamal
31-08-2007, 14:35
مال منم فارسیه ولی ازش استفاده نمیکنم..چون گوشی رو جواد میکنه

تمهای N73 ,n95 سازگاری بیشتری دارن

خوب منم همینطور

سلام من خیلی دوست دارم تم اصلی ان 73 موزیک و معمولی رو داشته باشم کسی داره بزاره ممنون می شم دوستان

چشم...ببینم پیدا میکنم

RapB0y
31-08-2007, 15:25
به سللللاااام!!خوبی elxخوش تیپ؟؟؟چه عجب از این ورا؟؟؟بالاخره اون پی تی عتیقه رو ول کردی؟؟؟پی تی بعد از یک ماه از صفحه ی 41 به 44 رسیده انجا به 119 رسیده!!!رپ بوی جان در مورد اون سوالاتی که از حاج امیر استیو پرسیدم (در مورد ال سی دی در پست 1183 )نظری نداری؟؟؟
منم کمی این پارازیت ها رو همین الان متوجه شدم
تا حالا دقت نکرده بودم.

RapB0y
31-08-2007, 15:28
منم این مشکل رو ندارم.

RapB0y
31-08-2007, 15:30

smart movie3.41 هم بهترين برنامه براي divx هستش ، بهتر از اين گير نمياري ، براي فيت كردن صدا وتصوير هم

قبلا گفتم بازم ميگم برو تو آپشن برنامه و قسمت آخر كه Audio preroll time هستش اونو بزار رو 0.36 sec

بله این برنامه بهترین برنامست.
من که کلی باهاش حال کردم.

RapB0y
31-08-2007, 15:32
سلام رایان جان
ما خوشتیپیم ؟
ما که داریم میدوییم به گرد پای شما برسیم !!
بابا چشه پی تی ؟ من دوستش دارم همه جا هستم من حالا هم سینا منو اورد اینجا
انشاالله اینجا هم همه بتونیم به هم کمک کنیم .
من میرم بخوابم ساعت 5 صبح شد !!
بای تا فردا که تم رو واستون بذارم . البته زیاد هم تم جالبی نیست و من از رو گوشیم پاکش کردم اصلا !
پی تی عتیقه شده دیگه
آره راست میگه من به زور اوردمش اینجا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif
منتظریم امیر جان.

ALIA2007
31-08-2007, 15:34

سلام
در حالت pc suite وقتی که می خواد درایور رو نصب کنه اول nokia 5700 xpressmusic رو نصب میکنه بعد می خواد Nokia gsm phone parent رو نصب کنه دیگه قطع میشه و error میده و میگه درست نصب نشد و کار نمیکنه ولی در 2 حالت دیگه درست نصب میشه و کانکت میشه.
در مورد smartmovie هم در چند صفحه قبل مشکلم رو گفتم که الان که فیلم پخش میکنم بعد 5ثانیه می نویسه:
program damged
(3309137419)
بعد گوشی ریست میشه.البته توی چند تا از فروم های خارجی که نگاه میکردم دیدم دقیقا همین اشکال رو n95 ,n73 هم دیده شده و می گفتند به خاطر نرافزاره یعنی اونایی که کرک شدن و غیرقانونیه.البته من خودم 2-3- هفته استفاده میکردم ازش.بهترین برنامه بود ولی حالا دیگه نمیشه . اگه تجربه یا راهنمایی در این مورد دارید بفرمایید .ممنون میشم.

Amir(Steve)
31-08-2007, 15:36
امیر جان یک سوال از شما دارم؟؟::ایا پارازیتهای افقی موجود در ال سی دی گوشیها طبیعی هستند؟؟؟مثلا در کا750 این پارازیتها به صورت واضح در ال سی دی مشخصند!در ان70 نیز همین طور!در 5300 پسر عمه ام نیز من این پارازیتها رو براحتی میبینم!!در 5700 در بعضی زوایا و در بعضی زمینه ها مانند زمینه های روشن میتوان این پارازیتها رو به صورت خفیف دید!مثلا هنگامی که گوشی میخواهد در حالت استند بای قرار بگیرد و نوار سفید و ابی رنگی که ساعت در ان نوشته شده برای چند ثانیه مشخص میشود در این چند ثانیه براحتی میتوان این پارازیتها را در نوار ابی و و سفید رنگ مشاهده کرد!!میخواستم بدونم که دلیل وجود چنین پارازیتهایی در ال سی دی گوشیها چه میباشد؟؟ایا با افزایش رزولوشن این پارازیتها کاهش می یابند؟؟؟اگر با افزایش رزولوشن این پارازیتها کاهش می یابند پس چرا با این که رزولوشن گوشیهای 5300 و 5700 یکسان هستند و لی پارازیتهای صفحه ی 5300 بسیار بیشتر هستند؟؟؟؟امیر جان خواهشا این مسائل رو برای من روشن کن!!چرا گوشیهای موتورولا چنین پارازیتهایی در ال سی دیشون ندارند؟؟؟در حالی که سونی اریکسون و نوکیا و سامسونگ مملو از این پارازیتها هستند!!!؟؟؟

شما واقعا چشم قوی داری که اینقدر حرفه ای نگاه LCD می کنی...به شخصه اصلا دقت زیادی نداشتم رو این موضوع

نظری هم ندارم.چون کارم نه الکترونیک هست و نه سخت افزار...من تخصصم IT هست :31:

بالاخره اون پی تی عتیقه رو ول کردی؟؟؟

دیگه قرار نشد PT رو مسخره کنی ها :20:

PT عشق من بید :46:

بزرگترین فروم ایرانی و در عین حال دموکراسی

همیشه به عنوان الگو من ازش در فروم های دیگه استفاده کردم

این مشکل رو فقط شمادارید....گوشی رو مستر ریست کنید

Mr.K2
31-08-2007, 15:49
پی تی چیه دیگه....
یه فروم نصف ونیمه فارسی....
یوزر هاشو سمت چپ مینویسه...

DJ.Mamal
31-08-2007, 16:15
پی تی چیه دیگه....
یه فروم نصف ونیمه فارسی....
یوزر هاشو سمت چپ مینویسه...
دوستان خواهشا بحث رو منحرف نکنین

ABsh
31-08-2007, 16:43
سلام.يه خبر من ديروز در جمهوري بودم ،گوشي 5700 انگار عتيقه شده باشه،از هر 100 تا مغازه يكيشون داشت،از يكي از فروشنده ها پرسيدم چرا اينجور شده!گفت:كلا در بازار 5700 كم شده.فكر كنم بايد منتظر گرون شدن اين گوشي باشيم.بايد اين فرومو از فروشنده ها پنهان كنيم،چون جز خوبي ،از اين گوشي چيزي نمي گه:31:.آخه من هنوز اين گوشيو نخريدم:41:به من رحم كنيد.:42:

hamidrezaaa
31-08-2007, 16:54
سلام.يه خبر من ديروز در جمهوري بودم ،گوشي 5700 انگار عتيقه شده باشه،از هر 100 تا مغازه يكيشون داشت،از يكي از فروشنده ها پرسيدم چرا اينجور شده!گفت:كلا در بازار 5700 كم شده.فكر كنم بايد منتظر گرون شدن اين گوشي باشيم.بايد اين فرومو از فروشنده ها پنهان كنيم،چون جز خوبي ،از اين گوشي چيزي نمي گه:31:.آخه من هنوز اين گوشيو نخريدم:41:به من رحم كنيد.:42:
نه :18:خدا کنه گرون نشه اخه من هم میخوام بخرم :27:

rainysky50
31-08-2007, 16:59
امیر جان که تخصصشون ای تی هست پس جوابمو نداد.ممل جان شما میتونید جواب سوالهای منو در صفحه ی 119 این تاپیک بدی؟؟؟؟اگر شما نی زنمیتونید جواب بیدید پس تهرانشهر عزیز جواب بدن!!اگه ایشون هم نمیدونن جوابشو پس ابراهیم خان و علیرضا خان جواب این سوال منو بدن!

rainysky50
31-08-2007, 17:01
رپ بوی جون همونطور که گفتم این پارازیتها ردر ال سی دی تمام گوشیهای نوکیا و سامسونگ و سونی اریکسون که از رزولوشنهای 208 در 176 و 240 در 320 استفاده میکنند وجود داره پس نگران نباش!من این موضوع رو فقط جهت اطلاع در مورد دلیل وجود چنین پارازیتهایی مطرح کردم!

rainysky50
31-08-2007, 17:04
بچه ها خبر خبر:متاسفانه مطلع شدم که 5700 balck edition نیز تولید شده!!!همچنین نوکیا 5610 اکسپرس موزیک نیز که اینفرارد نداره و دوربین 3.2 مگاپیکسلی داره قرار 4 ماهه ی اخر 2007 تولید بشه!!البته در مورد قدرت سی پی یو و سیستم عامل این گوشی هیچ اطلاعی در دست نیست و حتی سایت جی اس ام ارنا نیز در مورد سی پی یو و چیپ موزیک و سیستم عامل این گوشی هیچ توضیحی نداده و از این جهت میتونیم مطمئن باشیم که 5700 بالاتر از 5610 هست (چه از لحاظ عددی و چه از لحاظ امکانات!!)

rainysky50
31-08-2007, 17:09
heeey i just wanna ask what is the diffrence between nokia 5700 totally black edition and normal nokia 5700, if there is any resources (in english) for ur replay plz write it down.
در میان نظرات خوانندگان سایت جی اس ام ارنا پر هست از این سوالها!!حتی لینکهایی نیز در این مورد قرار داده اند!!!قلبم هزار میزنه!!یعنی بلک ادیشن چه فرقی با 5700 نرمال داره!!؟!؟؟؟

RapB0y
31-08-2007, 17:12
البته زیاد هم تم جالبی نیست و من از رو گوشیم پاکش کردم اصلا !

میدونی چرا؟:31:
دلیلش رنگ قرمز گوشیته.:31:
چون هر تمی به رنگ گوشیت نمیاد.
ولی به مشکی همه رنگ میاد.
من خودم قبل از اینکه 5700 رو بگیرم قاب 810 رو نارنجی کرده بودم هرچی تم روش میزاشتم زشت بود تا قابشو عوض کردم مشکیشو گزاشتم.

rainysky50
31-08-2007, 17:13
بچه ها هندزفری سمت چپیم حواسم نبود ناگهان سیمش کشیده شد حالا صداش نصف شده!!چیکار کنم!!!بدبخت شدم رفت پی کارش!!!از هندزفریهای ان70 این همه نگهداری کردم تا بالاخره فروختمشون ولی هندزفریهای این گوشی بیچاره رو داغون کردم!!!در مورد تعمیر هندزفری چیکار کنم؟؟؟

Highbury
31-08-2007, 17:15
از نظر اسپيكر خارجي كه نمي شه اصلن مقايسشون كرد .( 5700 خيلي كيفيت اسپيكرهاش بهتره و در ضمن صداي استريو داره)
از نظر هدفون باسش كمتره به طوري كه كاملا حس ميشه ولي واسه من و خيليا باسش كافي بوده و همچنين كيفيت صداي هدفونش تقريبا در همون سطحه... ( همون كه گفتم فقط يه كم باسش كمه...)
منظور از مقایسه نمیشه چیه ؟
یعنی صداش از دبلیو 850 و کا 750 کمتره ؟

RapB0y
31-08-2007, 17:21
بچه ها هندزفری سمت چپیم حواسم نبود ناگهان سیمش کشیده شد حالا صداش نصف شده!!چیکار کنم!!!بدبخت شدم رفت پی کارش!!!از هندزفریهای ان70 این همه نگهداری کردم تا بالاخره فروختمشون ولی هندزفریهای این گوشی بیچاره رو داغون کردم!!!در مورد تعمیر هندزفری چیکار کنم؟؟؟
هندزفری رو به فنا دادی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
جانه تو گوشیتو باز نکنی اون کارای خطرناک رو انجام بدی.

rainysky50
31-08-2007, 17:29
انجمن حمایت از 5700 در طی هفته ی اینده برای دفاع از حقوق ملی مذهبی 5700 در برابر استکبار جهانی(5610 و 5700 بلک ادیشن)تشکیل خواهد شد!امیدوارم ما را در این عرصه ی مهم یاری فرمایید!!

DJ.Mamal
31-08-2007, 17:32
انجمن حمایت از 5700 در طی هفته ی اینده برای دفاع از حقوق ملی مذهبی 5700 در برابر استکبار جهانی(5610 و 5700 بلک ادیشن)تشکیل خواهد شد!امیدوارم ما را در این عرصه ی مهم یاری فرمایید!!
پسر این چیزا رو از کجا میاری (قافیه هاشو چطور جور میکنی؟)
راجع به اون سوالت هم چشم بذار یکم تحقیق کنم..

RapB0y
31-08-2007, 17:39
میگم این 5700 بلک ادیشن چیه دیگه؟
میشه یه عکس ازش بزاری؟

hamid_1367
31-08-2007, 18:02
منظور از مقایسه نمیشه چیه ؟
یعنی صداش از دبلیو 850 و کا 750 کمتره ؟

نه داداش... بعدش كه گفتم كه صداش تو اسپيكر خيلي با كيفيت تره و صداي استريو هم داره...
صداي 5700 از اون دو تا خيلي بهتره اصلا شك نكن...

hamid_1367
31-08-2007, 18:05

چطوري امين جان... نگران نباش واسه من هم يه همچين بلايي سر هندزفريم اومد منتها صداي گوشيه سمت راست نصف شده!!!! ميخواي يه كاري كنيم گوشيمو واست بفرستم تا يه هندزفري سالم از توش در بياريم؟؟؟!!!!
نگران نباش اين چيزا طبيعيه...

hamid_1367
31-08-2007, 18:15
البته بچه ها من ديروز با هندز فريم قبل اينكه كشيده بشه و بلا سرش بياد داشتم آزمايش مي كردم...
نتايجش رو مي دونيد؟
ببينيد من وقتي وصلش كردم به كامپيوتر (با آخرين صدا)‌ صدا تو گوشي خيلي زياد شد ولي مي شد تو گوش گذاشتش ولي وقتي هندزفري گوشي دبيليو 700 مو وصل كردم به كامپيوتر لامصب و اصلا نمي شد گذاشت تو گوش...
به اين نتيجه رسيدم كه بايد هندزفريمو عوض كنم... به خاطر همين زياد ناراحت نيستم... با همون هندزفري گوشي قبليم حال مي كنم الان...
آهان يه چي ديگه ...
بجه ها يه آزمايش بهتون ميگم بكنيد نتيجشو بگيد...
ببينيد توي هندزفريتون صدا توي گوشي سمت راست يه اپسيلون كمتر از سمت چپ نيست؟ مال من تو هندز فري خدابيامرزم انگاري سمت راست صداش كمتر بود... به طور عادي حس نمي شه بايد دقيق شين...

ABsh
31-08-2007, 18:24
اينم 5700 بلک ادیشن قشنگ نه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گ

ABsh
31-08-2007, 18:31
امير جان شما كه انگليسيتون خوب خبر ها وامكانات گوشي 5700 بلک ادیشن رو برامون پيدا كن.ممنون

Mr.K2
31-08-2007, 18:35
این یکی قشگتره ....
میتونه فریم ویر جدید این گوشی باشه ؟؟؟

ABsh
31-08-2007, 18:40
رقيب جديد 5700 رو به آدرس زير ببنيد،اشكال به نظر من نداشتن 3Gاست

Mr.K2
31-08-2007, 18:44
Absh جان شما اگر لینک یا مطلبی مورد نظرتون هست بگین در ضمن یه سورس از این مطلب میشه بزاررین ؟
چون من هیچ جا ندیدم اینو ...

Mr.K2
31-08-2007, 18:49
نوشته شده توسط rainysky50

دوست من 5610 شاید اما 5700 بلک ادیشن که دیگه از همین خانواده هست ...
این دیگه چرا ؟؟؟

ABsh
31-08-2007, 18:59
Absh جان شما اگر لینک یا مطلبی مورد نظرتون هست بگین در ضمن یه سورس از این مطلب میشه بزاررین ؟
چون من هیچ جا ندیدم اینو ...

من فقط خودم بين 5700 و 5310 كه بزودي مياد مقايسه كردم ديدم امكان 3G رو 5310 جديد نداره .وگرنه تا حدي ميشه 5310 رو با 5700 مقايسه كرد.البته به نظر من:20:

Mr.K2
31-08-2007, 19:08
من فقط خودم بين 5700 و 5310 كه بزودي مياد مقايسه كردم ديدم امكان 3g رو 5310 جديد نداره .وگرنه تا حدي ميشه 5310 رو با 5700 مقايسه كرد.البته به نظر من

دوست عزیز
تقریبا فرقی ندارند ...
اما یه نکته جالب توجه در مورد 5310 وزن بسیار کمش هست...
یه گزینه خوب برا مقایسه با 5700 همون 5610 هست با این تفاوت که 5610 دوربین 3.15 داره...

Saleh
31-08-2007, 19:14
با عرض سلام خدمت همه دوستان
من هم به جمع شما ملحق شدم و 5700 خریدم حالا یک مشکل دارم اون هم اینه که صدای گوشی رو توی بازیها نمی تونم کم کنم شما راه حلی دارین
لطفا کمکم کنید؟!
با تشکر:11:

hamid_1367
31-08-2007, 19:21
اينم 5700 بلک ادیشن قشنگ نه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گ

اينو با فتو شاپ درست نكردن؟

hamid_1367
31-08-2007, 19:23
واسه خودمون به نظرم قشنگ تره بابا ...

Mr.K2
31-08-2007, 19:27
اينو با فتو شاپ درست نكردن؟

نمیدونم شاید هم با فتوشاپ باشه :41:

واسه خودمون به نظرم قشنگ تره بابا ...

آره به نظر منم قشنگتره...

hamidrezaaa
31-08-2007, 19:55
شکن نکنید با فتوشاب درست کردند چون هیج جا از تولیدش یا قرار تولید بشه نگفتد حتی تو جی سی ام ارینا فقط یوزرهاش شایعه درست کردن بدون شک طرح یک وبلاگ نویس خلاق بوده

DJ.Mamal
31-08-2007, 19:55
چطوري امين جان... نگران نباش واسه من هم يه همچين بلايي سر هندزفريم اومد منتها صداي گوشيه سمت راست نصف شده!!!! ميخواي يه كاري كنيم گوشيمو واست بفرستم تا يه هندزفري سالم از توش در بياريم؟؟؟!!!!
نگران نباش اين چيزا طبيعيه...
باز اینا خوبه ...مال من دکمه هاش کار نمیکنه

البته بچه ها من ديروز با هندز فريم قبل اينكه كشيده بشه و بلا سرش بياد داشتم آزمايش مي كردم...
نتايجش رو مي دونيد؟
ببينيد من وقتي وصلش كردم به كامپيوتر (با آخرين صدا)‌ صدا تو گوشي خيلي زياد شد ولي مي شد تو گوش گذاشتش ولي وقتي هندزفري گوشي دبيليو 700 مو وصل كردم به كامپيوتر لامصب و اصلا نمي شد گذاشت تو گوش...
به اين نتيجه رسيدم كه بايد هندزفريمو عوض كنم... به خاطر همين زياد ناراحت نيستم... با همون هندزفري گوشي قبليم حال مي كنم الان...
آهان يه چي ديگه ...
بجه ها يه آزمايش بهتون ميگم بكنيد نتيجشو بگيد...
ببينيد توي هندزفريتون صدا توي گوشي سمت راست يه اپسيلون كمتر از سمت چپ نيست؟ مال من تو هندز فري خدابيامرزم انگاري سمت راست صداش كمتر بود... به طور عادي حس نمي شه بايد دقيق شين...
بله همینطوره..ولی اینم بدون که محققا گفتن که گوش چپ تفکیک و تشخیص صداش بهتر از گوش راسته

این یکی قشگتره ....
میتونه فریم ویر جدید این گوشی باشه ؟؟؟
دوست عزیز شما دیگه چرا....فیرم ور یه جور رابط (نرم افزار) بین سیمبین و سخت افزار گوشیه مثل درایورها تو کامپیوتر

DJ.Mamal
31-08-2007, 19:57
من فقط خودم بين 5700 و 5310 كه بزودي مياد مقايسه كردم ديدم امكان 3G رو 5310 جديد نداره .وگرنه تا حدي ميشه 5310 رو با 5700 مقايسه كرد.البته به نظر من:20:

3g اصلا تو ایران معنی نداره

DJ.Mamal
31-08-2007, 20:06
راستی امین اون پارازیته که گفتی کلا تو انواع لوازم تصویری هستش ...
گوشیو بگیر جلوی مانیتور اگه تیز باشی دلیلشو میگیری...اگه نگرفتی به من بگو بهت توضیح بدم

ALIA2007
31-08-2007, 22:56
اين 5310 و 5610 که هيچ کدوم cpu ندارند . بازم 5700 سالاره .

pooyahacker
31-08-2007, 23:10
با عرض سلام خدمت همه دوستان
من هم به جمع شما ملحق شدم و 5700 خریدم حالا یک مشکل دارم اون هم اینه که صدای گوشی رو توی بازیها نمی تونم کم کنم شما راه حلی دارین
لطفا کمکم کنید؟!
با تشکر:11:

توی خود بازی معمولا تنظیماتی برایه کم و زیاد کردن صدا داره .
اما اگه میخوای اصلا صدا پخش نشه ، میتونی گوشی رو بذاری رو سایلنت ! .
یا اگه نمیخوای صدا ، بلند پخش بشه ! ، میتونی هندزفری رو وصل کنی و صدا رو از اونجا بشنوی .

hamid_1367
31-08-2007, 23:16
يعني چي cpu ندارن؟
مگه ميشه اصلن؟

RapB0y
31-08-2007, 23:24
به نظر من جفتشون قشنگه
بلک ادیشن طرح پیش دکمه های سبز و قرمز زشته که مشکی گذاشتنش
اگه همون نقره ای میذاشتن قشنگتر یود.

alireza20202003
31-08-2007, 23:37
چه خبره.دو روز مسافرت بودیم 25 صفحه به تاپیک اضافه شده. خوب من رفته بودم آستارا و قاب این گوشی اونجا فراوون بود ولی متاسفانه مثل اینکه خبری از قاب تقلبی نیست تمام قابها اصل بودن و قیمتشون حدود 25 تومن بود.یک مشکل تازه پیدا کردم موقع فیلم برداری وقتی بهم اس ام اس میرسه گوشی ریست میشه.دوستان کسی این مشکلو نداره؟

Saleh
31-08-2007, 23:38
توی خود بازی معمولا تنظیماتی برایه کم و زیاد کردن صدا داره .
اما اگه میخوای اصلا صدا پخش نشه ، میتونی گوشی رو بذاری رو سایلنت ! .
یا اگه نمیخوای صدا ، بلند پخش بشه ! ، میتونی هندزفری رو وصل کنی و صدا رو از اونجا بشنوی .
ولی تو بازی ها دو حالت وجود داره یا خاموش هستش یا روشن پس این چه سیستم عاملی که نمیشه صدا رو هر وقت که خواستی کم یا زیاد کنی و نکته دیگه این که صدا رو نمی تونی برای آلارم یا زنگ SMS یا زنگ تلفن جدا گانه تنظیم کنی!
بازم متشکرم!:10:

RapB0y
31-08-2007, 23:54
چه خبره.دو روز مسافرت بودیم 25 صفحه به تاپیک اضافه شده. خوب من رفته بودم آستارا و قاب این گوشی اونجا فراوون بود ولی متاسفانه مثل اینکه خبری از قاب تقلبی نیست تمام قابها اصل بودن و قیمتشون حدود 25 تومن بود.یک مشکل تازه پیدا کردم موقع فیلم برداری وقتی بهم اس ام اس میرسه گوشی ریست میشه.دوستان کسی این مشکلو نداره؟
شما اول یه بک آپ از مموریه گوشی بگیرین
و بعد کد 7370 رو امتحان کنین اگه درست نشد
گوشی رو خاموش کنین و دکمه های ستاره 3 سبز رو بگیرین و گوشی رو روشن کنین
دیگه 100% درست میشه.

alireza20202003
01-09-2007, 00:18
من اون راه ها رو امتحان کردم و درست نشده.

RapB0y
01-09-2007, 00:34
من اون راه ها رو امتحان کردم و درست نشده.
مستر ریست هم کردی؟
اگه مستر ریست کردی امکان نداره باید درست شه
شاید شما کد 7073 رو زدین؟

alireza20202003
01-09-2007, 00:44
دوست عزیز به خاطر راهنمایی هات ممنون.
مشکل از جای دیگه ای بود که فهمیدم من یه مموری کارت Advance 2 گیگ روش انداخته بودم که گویا سرعت این مموری برای گوشی کمه وقتی که مموری خودشو میندازم درست میشه.

Mr.K2
01-09-2007, 01:16
اين 5310 و 5610 که هيچ کدوم cpu ندارند . بازم 5700 سالاره .

:18::18::18::18::18::18:
چی ؟؟؟؟
CPU ندارند ؟؟:18::18::18:
کی گفته؟؟
5700 cpu داره اونم از نوع خوبش ...
اگر اشتباه نکنم 369 مگاهرتز هست...
یکی از قویترین CPU های موجود برای موبایل....

RapB0y
01-09-2007, 01:37
:18::18::18::18::18::18:
چی ؟؟؟؟
CPU ندارند ؟؟:18::18::18:
کی گفته؟؟
5700 cpu داره اونم از نوع خوبش ...
اگر اشتباه نکنم 369 مگاهرتز هست...
یکی از قویترین CPU های موجود برای موبایل....
دوست عزیز منظورشون این بود که 5310 و 5610 CPU ندارن.

Amir(Steve)
01-09-2007, 01:40
سلام

با نهایت تاسف و تاثر امروز عصر متوجه شدم LCD گوشیم کم کم به رحمت الهی داره نزدیک می شود !!

مغازه یکی از دوستام بودم خواستم یه SMS بفرستم دیدم انتن ندارم...همینطوری دو تا کوچولو تو سر گوشی زدم دیدم LCD داره چشمک می زنه و یدفه روشن تر شد !!!

الان تو سر گوشی ارزوم می زنم LCD روشن تر می شه و چشمک می زنه....

NOKIA if i were u , i kill myself !! becuase Definitely you just think about your Business ...

امیر جان که تخصصشون ای تی هست پس جوابمو نداد.ممل جان شما میتونید جواب سوالهای منو در صفحه ی 119 این تاپیک بدی؟؟؟؟اگر شما نی زنمیتونید جواب بیدید پس تهرانشهر عزیز جواب بدن!!اگه ایشون هم نمیدونن جوابشو پس ابراهیم خان و علیرضا خان جواب این سوال منو بدن!

رینی جان سوالت رو یا باید نوکیا جواب بده یا یه تعمیرکار فوق تخصصی

hamidrezaaa
01-09-2007, 01:47
ویرایش شد!!حذف شود!!

Amir(Steve)
01-09-2007, 02:14
حمید جون من کاری به شما ندارم

باسه همین چیزا هست که از نوکیا بدم می یاد !! این گوشی اولین تجربه نوکیام بودش...امیدوار بودم پشیمون نشم

در هر صورت قدم بعدی من N81 معمولی هست !! نوشته های یوزرهای GSMArena رو خوندم فعلا چیزی ننوشته بودن و فقط روی دوربین کلید کرده بودن که چرا دو مگ هست وبیشتر نیست

اتوفوکس هم نداره.ادج هم نداره !!!

rainysky50
01-09-2007, 02:16
مممممممممممممممع!!!!!بچه ها یه چیزی میگم ولی گریه نکنید!!!مثل اینکه عذاب الهی نزدیکه!!!خدایا توبه!!!امیر جان وجدانا راستشو بگو!!یعنی ال سی دی خودش خودش میره و میاد!!!!!گوشیتون هم مشکیه؟؟؟؟؟ایا زبون فارسی داره؟؟؟؟رمتون تایوانیه یا ژاپنی؟؟؟؟؟ممکنه مشکل نرم افزاری باشه!!زود قضاوت نکن!!!من با ان70 بعضی مواقع از این مشکلات داشتم!!یه مستر ریست کن ببین درست میشه یا نه!!مموری گوشی رو دربیار اونوقت ببین که ایا باز هم مشکل وجود داره!!ایا گوشیتو زمین زدی؟؟؟؟؟در ضمن ممل جان در مورد امواج رادیویی نیز باید بگم که اثبات اشتباهی کردید!!چون من گوشی رو به مانیتورم نزدیک کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد!!!گوشی 5700 خودم و 5300پسر عمه ام رو سیمکارتشونو در اوردیم ولی پارازیتها هنوز وجود دارند!!!به نظر من دلیل این پارازیتها در گوشیها همون رزولوشن هست!!چون شما اگه رزولوشن مانیتور کامپیوتر رو هم پایین بیارید پارازیت مشاهده خواهید کرد!!!پس پرونده مختومه اعلام میشه!!!!!
در ضمن امیر جان اگر واقعا ال سی دیت خاموش و روشن میشه به نظر من تنها کاری که میتونی انجام بدی اینه که یه نامه ی بلند بالا و کامل به نوکیا فنلاند بزنی و گزارش کار مجارستان رو بهشون بدی!!اما من بعید میدونم مشکل ال سی دی شما سخت افزاری باشه!!!حمیدرضا جان شما هم تند قضاوت نکنید و تا روشن شدن مسئله ی ال سی دی امیر جان صبر کنید!!اگر مشکل امیر جان سخت افزاری بود به نظر من طرف نوکیا نرید ولی اگه مشکل امیر جان نرم افزاری بود و براحتی حل شد اونوقت این گوشی رو بخرید!!

rainysky50
01-09-2007, 02:17
امیر جان یعنی خداحافظ؟؟؟؟من باور نمیکنم!!!این طوفان سهمگین از کجا اومد؟؟؟؟امیر جان همه چیز رو چک کن!!!!به تمام دستورالعملهام عمل کن!!!قلبم روی 2000 تا داره میزنه!!!

rainysky50
01-09-2007, 02:19
این کلوپ هنوز استیکی هم نشده بود!!!اخه چرا؟؟؟؟

rainysky50
01-09-2007, 02:21
من در حال حاضر دارم مشت میزنم روی گوشی!!!ولی هیچ اتفاقی نیفتاد!!!!باورش امیر جان برام سخته!!!!کمی بیشتر توضیح بده!!!سرم داره گیج میره!!!5700 ه دارن دورم میچرخن!!!واااای .......

rainysky50
01-09-2007, 02:25
تاپیک 5700 به علت عدم وجود هیچ گونه مشکلی در گوشی در حال بسته شدن بود که به خاطر در خواست آنهایی که گوشی را ندارند و راهنمایی میخواهند همچنان باز ماند!!!!!!!!!!!!!!!
مثل اینکه عمر این جمله داره ته میکشه!!!نمیدونم چرا یاد اهنگ تیتراژ اخر فیلم اخراجیه افتادم!!!

hamidrezaaa
01-09-2007, 02:29
ویرایش شد!!حذف شود!!

rainysky50
01-09-2007, 02:40
امیر جان باتری و سیمکارت گوشی رو تست کنید ببینید که ایا در جای خودشون محکم هستند یا نه؟؟؟:5::5::8:

rainysky50
01-09-2007, 02:42
یعنی واقعا تعطیل شد باورم نمیشه:18::18: :41::41:

چند تا دلیل محکم دارم برای اثبات ماهیت پاک این گوشی:1.اگه یادتون باشه ممل جان گوشیش 2 با از دستش افتاده و فقط باتری گوشی در اومده!!!2.من الان دارم با بکس و لغت توی سر این گوشی زبون بسته میزنم ولی فعلا اخ نگفته!!3.تا حالا فکر چنین مشکلی در 5700 بوجود نیومده!!!4.بلندگوی کا750 سونی اریکسون گاهی اوقات قطع میشه کا باید گوشی رو ریست کنی تا درست بشه!!!

Amir(Steve)
01-09-2007, 02:45
اما من بعید میدونم مشکل ال سی دی شما سخت افزاری باشه!!!

شک نکن که مشکل سخت افزاریه....دیگه بعد از این همه مدت مگه می شه تشخیص ندم مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری

کدوم مشکل نرم افزاری دیدی با ضربه بوجود بیاد؟؟مگه این گوشی سنسور ضربه داره؟؟

گوشی هم از فاصله 5 سانتیمتری هم نیافتاده زمین...بهتره بگم اصلا ضربه نخورده...حتی رو میز هم می زارمش با کلی دقت روی میز می زارم !

گوشی هم مشکی و رم اصل ژاپن هست.سفارش عربا هست و ربان فارسی هم نداره.صدرصد هم اصل و ارجیناله...باتری هم تاییدیه نوکیاست.lcd هم خاموش و روشن نمی شه !! پر پر می زنه

بزار یه فیلم بگیرم

تو فیلم زیاد مشخص نیست..اما اگر دقت کنید ثانیه 16-17 و مخصوصا چند ثانیه اخر به وضوح مشخصه که lcd رنگش روشن تر می شه

با ضربه هم که بهش می زنم یه لحظه lcd خاموش و روشن می شه.منتها خیلی سریع هست و باید دقت کنید

فردا می برم پیش یه تعمیرات فوق تخصصی...اگر مشکل سخت افزاری به طور حتم باشه ابروی نوکیا رو تو فروم های خارجی می برم ... اولین سایتی که مطلب می نویسم GSMArena هستم..یه مقاله هم به موبایل ریوو می دم !!!

rainysky50
01-09-2007, 02:49
امیر جان باتری و سیمکارت گوشی رو تست کنید ببینید که ایا در جای خودشون محکم هستند یا نه؟؟؟

Amir(Steve)
01-09-2007, 02:52
امیر جان باتری و سیمکارت گوشی رو تست کنید ببینید که ایا در جای خودشون محکم هستند یا نه؟؟؟

Yep

اوکی هستند...

rainysky50
01-09-2007, 02:52
امیر جان اگر مشکل سخت افزاری بود به نظر من باید تنبان نوکیا رو بکشید پایین!!!اما هنوز متوجه نشدم چطور ممکنه ممل خان گوشیش 2 بار از ارتفاع 2 متری بیفته پایین ولی چیزیش نشه ولی گوشی شما با دو ضربه ی انگشت خراب بشه!!؟؟؟

rainysky50
01-09-2007, 02:54
لینکتون خرابه!!!چه جور یدانلود کنیم؟؟؟

RapB0y
01-09-2007, 02:57
امیر جان اگر مشکل سخت افزاری بود به نظر من باید تنبان نوکیا رو بکشید پایین!!!اما هنوز متوجه نشدم چطور ممکنه ممل خان گوشیش 2 بار از ارتفاع 2 متری بیفته پایین ولی چیزیش نشه ولی گوشی شما با دو ضربه ی انگشت خراب بشه!!؟؟؟
دیگه نوکیای پدر سوخته هستش.
من نمیدونم چرا این نوکیا کلید کرده سره دوربین 2 مگاپیکسل؟
شاید منم با ان81 عوضش کردم.

RapB0y
01-09-2007, 02:58
امیر جان به نظرت تا ان81 بیاد قیمت 5700 چقدر شده؟
و دست دومشو چقدر میبرن؟

hamidrezaaa
01-09-2007, 03:02
دیگه کمکم دارم از خریدن 5700 پشیمون میشم :41::41::41: فکر میکنم باید برم طرف N70 me ------ خدایا :19::19::19:

rainysky50
01-09-2007, 03:08
ان81 دیگه چه صیغه ایه؟؟؟؟؟سرم درد میکند دستمالی بدهید تا ان را ببندم!!!!من بدبخت که گوشیم هیچ مشکلی نداره چیکار باید بکنم؟؟؟؟

Mr.K2
01-09-2007, 03:08

لینک سالمه دوست من ...

rainysky50
01-09-2007, 03:09
لینک صحیح بزار امیر جان

rainysky50
01-09-2007, 03:10
ام ار کی2 جان نظر شما در مورد مشکل گوشی امیر جان چیه؟؟؟

Amir(Steve)
01-09-2007, 03:10
دوستان لطف کنند پست هاشون رو همه در یه پست بزنن و حتی اگر یه پست زدن و چند دقیقه بعدش خواستند یه پست دیگه بزنن همون پست قبلی رو ادیت کنند و اونجا اضافه کنند

اینطوری هم تاپیک تخصصی تر می شه و هم مفید تر و هم تعداد پست های اضافی هم کمتر می شه

در نتیجه یه کاربر بدبخت که تازه می خواد این گوشی رو بخره با دیدن صفحات تاپیک بیخیال خریدن این گوشی نمی شه...

یه کاربر اماتور عمرا بیاد 100 و خورده ای تاپیک رو بخونه که ببینه این گوشی خوبه یا بده...

اونکه صدرصد...یه فیلمبرداری حرفه ای می گیرم تو سایت های خارجی پخش می شه..یک پدری من از این نوکیا در بیارم....

باسه اون مشکل رو ضربه انگشت منم به قول گفتنی "نوکیا همینه !!!!"

یادمه حدودا یه سال پیش یه گوشی 6260 دوستم داشت بهم گفت که نمی تونه بیشتر از 3 مگ بلوتوث کنه و بلوتوث که میکنه بعد از 3 مگ ارور اینترنتال رم داخلی می ده و بلوتوث قطع می شه

به یکی از دوستانم تو مسنجر پی ام زدم و گفتم چرا نوکیا اینطوری کرده .. یعنی واقعا اینقدر احمق بوده که حرکتی انجام بده و بلوتوث مستقیم تو رم گوشی ریخته بشه و تو رم داخلی گوشی ریخته نشه؟؟

دوستم گفت دقیقا همینطوریه...نوکیا رو نشناختی هنوز؟؟

الان به حرف دوستم دارم پی می برم...وقتی گوشی های اولیه نوکیا همچین مشکلات خیلی خیلی جزیی رو داشتند دیگه چه انتظاری می شه از گوشی های نسل جدید داشت؟؟

-------

لینک هم چک کردم..صدرصد سالمه..یا با Ie چک دانلود کنید و یا با یه دانلود منیجر که به عنوان لینک نشناسه و به عنوان یه فایل زیپ بشناسه که بهتون سیو تارگت بده

Mr.K2
01-09-2007, 03:11
راستی امیر جان من دیدم کلیپ رو ...
راست میگه موقع تکون خوردن یه کمی تصویرش پرش داشت...
راستی با چه گوشیی اینو گرفتین...

RapB0y
01-09-2007, 03:12
ان81 دیگه چه صیغه ایه؟؟؟؟؟سرم درد میکند دستمالی بدهید تا ان را ببندم!!!!من بدبخت که گوشیم هیچ مشکلی نداره چیکار باید بکنم؟؟؟؟
ان81 جزء گوشی های جدید نوکیاست.
بعد من منظورتون رو نمیفهمم سخت افزاری یعنی چی؟

rainysky50
01-09-2007, 03:12
خواهشا جای ئدیگه اپلود کن!!!

Mr.K2
01-09-2007, 03:15

ام ار کی2 جان نظر شما در مورد مشکل گوشی امیر جان چیه؟؟؟

دقیقا موقع تکون خوردن پرش تصویر داره و تصویر یه کم روشن تر میشه ....

RapB0y
01-09-2007, 03:15
لینک صحیح بزار امیر جان
لینک درسته منم همین الان دانلودش کردم.

Mr.K2
01-09-2007, 03:17
خب حالا که اینطور شد ...
چه گوشی بخرم ؟؟؟
راهنمایی کنید
تا 300 تومان ..
حتی الامکان سیستم عامل دار باشه ...

RapB0y
01-09-2007, 03:18
امیر جان راست میگه
rainysky50
جان تو خیلی پست الکی دادی الان همش پشت سر هم.
من خودمم برای باره اول امدم تو این تاپیک حال نداشتم کلشو نگاه کنم
امدم صفحه ی آخر.

Amir(Steve)
01-09-2007, 03:19
راستی امیر جان من دیدم کلیپ رو ...
راست میگه موقع تکون خوردن یه کمی تصویرش پرش داشت...
راستی با چه گوشیی اینو گرفتین...

W800

رینی جان لینک کاملا درسته...مشکل از مرورگر شماست...

من یه راه بهتون پیشنهاد میکنم !!!

برید تو PT و اونجا مثلا تو تاپیک 5700 روی گزینه ارسال پاسخ کلیک کنید...تو ادیتور یه چهار تا نوشته کلیک کنید و بوکمارکش کنید و از ایکون ها روی ایکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کلیک کنید و سپس لینک رو بدید و اوکی کنید

بعد روی مشاهده بحث کلیک کنید...اون نوشته شما که الان لینک شده رو یه کلیک راست کنید و Save Target رو بزنید

روی ارسال پاسخ هم یه وقت کلیک نکنی :31: