PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ 5700

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35]

lebesgue
29-04-2010, 02:23
سلام
آیا با 5700 میشه از طریق کابل usb از اینترنت کامپیوتر استفاده کرد؟
متشکرم

hesam68
29-04-2010, 09:37
سلام
دوستی هست که 5700 داغونو کهنه و رنگو رو رفته داشته باشه؟
20 یا 30 خریدارم

amirfiri
29-04-2010, 11:30
بچه ها جون، باطري گوشي من فاسد شده!
باطري درست و درمون چي ميتونم واسه گوشيم بگيرم؟!
قيمت و جاشو كسي مي دونه؟!

ah-eli-95
01-05-2010, 01:37
سلام
متشکرم

بله با بلوتوث میشه-از طریق uspمطمئن نیستم
با pc suit وصل میشی(نرم افزار روسی دی رونصب کن)نرم افزار باز کن یه قسمت کانکشن داره انتخاب کن صبر کن مودم گوشی رو بشناسه بعد کانکت بزن میوصلی به اینترنت!:5:
ولی یه نصیحت این کارو نکن !چون مث (__ :27:)پول مصرف میکنه مخصوصا اگه همراه اول باشه!تازه ایرانسل با خرید بسته وشب استفاده کردن میشه کیلوبایتی 2ریال که بازم به صرفه نیست!

metana
02-05-2010, 01:11
سلام
متشکرم

با USB نمیشه. اما با بلو توث میشه.

بچه ها جون، باطري گوشي من فاسد شده!
باطري درست و درمون چي ميتونم واسه گوشيم بگيرم؟!
قيمت و جاشو كسي مي دونه؟!

منم باتریم فاسد شد. باتری SPS Mobile گرفتم. مثل روز اول.حدود 15 تومن شد.

metana
02-05-2010, 23:16
قبلا چه دورانی داشتیم...
اینجا شلوغه شلوغ بود...
یاد اون روزها به خیر...

hesam68
03-05-2010, 18:15
شونصد سال دیگه هم
5700

بالاست

hooman70m
03-05-2010, 20:11
سلام
برای گوشیم یه مشکلی پیش اومده اونم اینکه یه دفعه پیغام insert sim ظاهر میشه! باید گوشی رو خاموش روشن کنم تا درست شه!
گوشیم هیچ ضربه ای ندیده
سیم کارتم هم همراه اوله و رو گوشی های دیگه به خوبی کار میکنه و سیم کارت های دیگه هم بخوبی رو گوشیم کارمی کنن!

منم داخل دانشگاه سر بعضی از کلاس ها اینطوری میشه...واسه دستگاهای پارازیته.....لازم نیست خاموشش کنی....یکبار offline کن دوباره بزارش روی online درست میشه..(با دکمه خاموشا....)

hooman70m
03-05-2010, 20:30
20 ماهه که گوشیمو خریدم و واقعا ازش راضیم و خیلی خیلی دوسش دارم هم به خاطر موزیکش و هم اینکه به هیچ نرم افزاری نه نمیگه...............ولی 2 هفتست که جوی استیکش اذیت میکنه....جهت های جوی استیک فید بک(اگه گوش بدی یا خوب لمسش کنی تیک تیک به وضوح حس میشه)خوبی داره ولی بعضی اوقات شروع میکنه به جهت گرفتن و به یک طرف گیر میده و مثلا داخل منو هی میچرخه.........یه مدت جهت راست اینطور بود یه مدتم جهت پایین......بردم جایی گفت جوی استیکو باید عوض کنی؟......................دوستان آیا مشکل همینه؟...................گفت 10000 تومن میشه...منصفانست؟
خواهشا راهنمایی کنید چون واقعا به گوشیم وابسته ام.....

lebesgue
03-05-2010, 22:58
با USB نمیشه. اما با بلو توث میشه.

من یه بلوتوث کامپیوتر گرفتم. میشه لطفا بگید چطور میتونم این کار رو انجام بدم و تا حالا کسی رو 5700 تست کرده؟
من فعلا با Hiisi Suite v1.6.3 تست کردم, نتیجه نگرفتم, البته مطمئن نیستم که پورتها رو درست دادم یا نه.

total_overdose
03-05-2010, 23:09
20 ماهه که گوشیمو خریدم و واقعا ازش راضیم و خیلی خیلی دوسش دارم هم به خاطر موزیکش و هم اینکه به هیچ نرم افزاری نه نمیگه...............ولی 2 هفتست که جوی استیکش اذیت میکنه....جهت های جوی استیک فید بک(اگه گوش بدی یا خوب لمسش کنی تیک تیک به وضوح حس میشه)خوبی داره ولی بعضی اوقات شروع میکنه به جهت گرفتن و به یک طرف گیر میده و مثلا داخل منو هی میچرخه.........یه مدت جهت راست اینطور بود یه مدتم جهت پایین......بردم جایی گفت جوی استیکو باید عوض کنی؟......................دوستان آیا مشکل همینه؟...................گفت 10000 تومن میشه...منصفانست؟
سلام دوست عزیز
آره بدک نیست.
آخه کل جوی استیک باید عوض بشه و تعمیر شدنی یا یه قطعه کوچیک نیست.

pini30lin
03-05-2010, 23:55
منم داخل دانشگاه سر بعضی از کلاس ها اینطوری میشه...واسه دستگاهای پارازیته.....لازم نیست خاموشش کنی....یکبار offline کن دوباره بزارش روی online درست میشه..(با دکمه خاموشا....)

ممنون از جوابت
اما توی خونه این اتفاق می افته و تنها راه حلش هم اینه که باطری رو در بیارم چون هیچ دکمه ای کار نمی کنه!:13:
جدیدا ایرنسل هم همون پیغام رو میده!
راستی فکر کنم باطریش خراب شده! بد جوری ورم کرده! شارژش هم افتضاح شده!:41:

hesam68
04-05-2010, 09:36
نمی دونین هر وقت میام تو بخش نوکیا و میبینم تاپیک این white legend ( افاسانه سفید) بالاست چقدر حال میکنم
(اسمو حال کردین؟همین الان که داشتم این پستو مینوشتم به ذهنم رسید خوبه؟ شما هم اگه اسمی پیشنهاد میکنین بگین)

یک سوالم بپرسم نگن اسپم زدم
قاب واسه این گوشی چه رنگایی تو بازار هست؟و از کجا بلفهمیم اصله و قیمتش چه حدوداست؟

hooman70m
04-05-2010, 12:44
بچه ها کسی تا حالا جوی استیکشو عوض کرده؟ ازش راضی هستین؟به کیفیت قبای میرسه؟

lebesgue
04-05-2010, 18:32
من یه بلوتوث کامپیوتر گرفتم. میشه لطفا بگید چطور میتونم این کار رو انجام بدم و تا حالا کسی رو 5700 تست کرده؟
من فعلا با Hiisi Suite v1.6.3 تست کردم, نتیجه نگرفتم, البته مطمئن نیستم که پورتها رو درست دادم یا نه.
بالاخره با Hiisi Suite v1.6.3 تونستم وصل شم, اما زیاد اتصال قطع میشه.

.SA33D.
04-05-2010, 19:00
نمی دونین هر وقت میام تو بخش نوکیا و میبینم تاپیک این white legend ( افاسانه سفید) بالاست چقدر حال میکنم
(اسمو حال کردین؟همین الان که داشتم این پستو مینوشتم به ذهنم رسید خوبه؟ شما هم اگه اسمی پیشنهاد میکنین بگین)

یک سوالم بپرسم نگن اسپم زدم
قاب واسه این گوشی چه رنگایی تو بازار هست؟و از کجا بلفهمیم اصله و قیمتش چه حدوداست؟

درموردی پیشنهادت ، افسانه خیلی رویاییه، به 5700 نمیخوره. قاب اصلی تابلوترین شاخصش در بازار گرون تر بودنشه،از روی قیمتش میتونی بفهمی :دی فرعیا 2،3 تومن نهایتش 5 تومنه. اما اصلی از 10 به بالاس. بازم اصلی داریم تا اصلی..

بچه ها کسی تا حالا جوی استیکشو عوض کرده؟ ازش راضی هستین؟به کیفیت قبای میرسه؟
اره هومن خان بنده شخصا بدجور با جوی استیکش مشکل داشتم. وقتی عوض کردم راضی کننده بود.

hesam68
05-05-2010, 13:56
درموردی پیشنهادت ، افسانه خیلی رویاییه، به 5700 نمیخوره. قاب اصلی تابلوترین شاخصش در بازار گرون تر بودنشه،از روی قیمتش میتونی بفهمی :دی فرعیا 2،3 تومن نهایتش 5 تومنه. اما اصلی از 10 به بالاس. بازم اصلی داریم تا اصلی..

اره هومن خان بنده شخصا بدجور با جوی استیکش مشکل داشتم. وقتی عوض کردم راضی کننده بود.

رویایه؟
جون حسام تا حالا گوشی دیدی با این کیفیت موزیک پخش بکنه؟

نظر بقه ی دوستان چیه؟

gmuosavi
05-05-2010, 19:00
امروز بعد از یکی دو سال قاب فابریکشو گذاشتم روش
چه حالی داد :31:

hesam68
05-05-2010, 22:52
امروز بعد از یکی دو سال قاب فابریکشو گذاشتم روش
چه حالی داد :31:

مبارکه
یعنی تو این دو سال قاب قلابی روش بود؟

gmuosavi
07-05-2010, 00:15
مبارکه
یعنی تو این دو سال قاب قلابی روش بود؟

:31:

قاب اصلیش مشکی و سفید بود
عوضش کردم کامل مشکی کردم
قاب مشکی فابریک پیدا نکردم برای همین از این 4 تومنی ها انداختم روش

حالا که بعد از دو سال دوباره قاب اصلیشو انداختم میفهمم قاب فابریک یعنی چی :31:

.SA33D.
07-05-2010, 10:40
رویایه؟
جون حسام تا حالا گوشی دیدی با این کیفیت موزیک پخش بکنه؟

نظر بقه ی دوستان چیه؟

بله کیفیت پخشش تکه،اما همه چیز گوشی پخش و اکولایزرش نی. یه سری معایب (فیزیکی!) داره که در جریانید.
اما صداش جدی جدی داره افسانه ای میشه. از اون موقع رو دستش نیومده.حیف

MohandesMCD
07-05-2010, 11:09
من جوی استیک گوشیم رو عوض کردم و دقیقا هم همین مشکل رو داشت که خودش حرکت میکرد.من الان راضیم و بعد از 2سال هنوز خراب نشده(3ساله گوشی رو دارم) البته من 20تومن دادم بابتش
گوشی انصافا خوبیه.یعنی هیچوقت منو اذیت نکرده برعکس گوشیهای قبلیم(3230 و 3250 که زیاد اذیت میکردن) حالا من نمیدونم مشکلات فیزیکیش چیه که میگن.حتی بعضی از سریnنوکیا هم زیر نور آفتاب به این خوبی معلوم نیست صفحش که 5700 داره.صدا که بی نظیر.راحتی دکمه ها راحت.دوربینش هم در زمان خودش خوب بود.سرعت عالی.به هر حال نباید با گوشیهای الان مقایسش کرد

hesam68
07-05-2010, 13:49
بله کیفیت پخشش تکه،اما همه چیز گوشی پخش و اکولایزرش نی. یه سری معایب (فیزیکی!) داره که در جریانید.
اما صداش جدی جدی داره افسانه ای میشه. از اون موقع رو دستش نیومده.حیف

افسانست داش سعید قبول کن
مشکل فیزیکیش کجاست؟
تنها گوشی که همه چی رو بی نقص داره
این تنها حرف من نیست
همه میگن

metana
07-05-2010, 14:34
بعضی مونتاژ ها یه کوچولو مورد دارن.

من جدیدن رم گوشیم خود به خود فرمت میشه. یعنی فرمت که نه، اما هیچ غایلی توش نیست دیگه. چه کنم؟

.SA33D.
13-05-2010, 10:09
نه من 280 خریدمش اونموقع.اوایل تابستون 86 بود یادش بخیر. خیلی باهاش حال کردم.ولی جوی استیک (خیلی) و قسمت چرخنده ی پایینش بعد از چند وقت اذیت کرد. البته اینم بگم که مثل ... ازش کار می کشیدم.

hesam68
13-05-2010, 14:31
نه مال من که هنوز قسمت پایینش از روز اولم بهتره
جوی استیکس داره انگار رنگش میره

نزارین تاپیک این white legend( افسانه سفید) بره پایین

hamid_1367
13-05-2010, 15:49
یادش بخیر منم اون اولا خریدمش
منم 280 خریدم... بعد یه سال دادم آبجیم...
خداییش هروقت میبینم دست آبجیم یه دور آهنگ با اسپیکرش گوش میدم... خیلی آهنگ خوب پخش میکنه...

Saman-tci
13-05-2010, 19:01
آخرین قیمتی که من از داشتم شهریور پارسال از طبقه 5 علاالدین بود که 220 میداد ... با بدختی هم یدونه آک پیدا کردم ...

hesam68
13-05-2010, 23:14
یادش بخیر منم اون اولا خریدمش
منم 280 خریدم... بعد یه سال دادم آبجیم...
خداییش هروقت میبینم دست آبجیم یه دور آهنگ با اسپیکرش گوش میدم... خیلی آهنگ خوب پخش میکنه...

از من میشنوی هر روز باهاش گوش کن
چون اگه گوشی ابجیت خراب بشه
دیگه همچین اسپیکری تکرار نمیشه و باید حسرتشو بخوری

الان برندا فقط رو دوربین کار کیکنن
اگه به فکر اسپیکر های با کیفیت بودن الان همه گوشی ها 8 تا اسپیکر داشتن با کیفیت 5700

hooman70m
16-05-2010, 07:25
هنوزم میشه نوشو پیدا کرد؟(من شهریور سال پیش پشت ویترین یه موبایل فروشی داخل گرگان دیدم فکر کردم کارکردست ولی رفتم پرسیدم گفت نوئه!)
واسه کیفیت صداشم که واقعا عالیه...یه مدت که ماشینمون سی دی پلیر نداشت گوشیرو با نوار مغناطیسی به ضبط و باند فابریک پراید وصل میکردم.....به خدا هر کی توی خط آهنگ و ضبط و.... اینا بود وقتی داخل ماشین میشست میگفت سیستم بستی ولی با یه نگاه دقیق تر متوجه میشد که بله.....البته نگفته نمونه باند پرایدمون از همون شانساست که واسه بعضی ماشین های ایرانی پیش میاد و نسبت به باند های پرایدهای دیگه باس بیشتری داره....:8:

hesam68
19-05-2010, 10:31
هنوزم میشه نوشو پیدا کرد؟(من شهریور سال پیش پشت ویترین یه موبایل فروشی داخل گرگان دیدم فکر کردم کارکردست ولی رفتم پرسیدم گفت نوئه!)
واسه کیفیت صداشم که واقعا عالیه...یه مدت که ماشینمون سی دی پلیر نداشت گوشیرو با نوار مغناطیسی به ضبط و باند فابریک پراید وصل میکردم.....به خدا هر کی توی خط آهنگ و ضبط و.... اینا بود وقتی داخل ماشین میشست میگفت سیستم بستی ولی با یه نگاه دقیق تر متوجه میشد که بله.....البته نگفته نمونه باند پرایدمون از همون شانساست که واسه بعضی ماشین های ایرانی پیش میاد و نسبت به باند های پرایدهای دیگه باس بیشتری داره....:8:

فک نکنم بتونی اکشو گیر بیاری
یکی از دوستان میخواست گوشیشو بفروشه
نام کاربریشو یادم نیست
صفحات قبلو بگرد پیداش میکنی

hesam68
23-05-2010, 00:52
سلام
میخوام چی پی ار اس سیم کارت همراه اولمو رو این گوشی فعال کنم
باید چی کار کنم؟

hesam68
23-05-2010, 21:21
دوستان لطف کنین راهنماییم کنین

nokiax6
24-05-2010, 20:52
سلام
میخوام چی پی ار اس سیم کارت همراه اولمو رو این گوشی فعال کنم
باید چی کار کنم؟
باید بری سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اونجا فعال کردن gprs رو بزنی و مراحل رو طی کنی
یه اس ام اس میاد که باید اونو save کنی.
توضیحات مفصل تو خود سایت هست

s_n
25-05-2010, 01:54
سلام.یکسالی میشه نیومدم.5700فروختم الان یه اکس6 با 5610 دارم.سوالم اصلا به اینجه مربوط نمیشه اما گشتم جاشو پیدا نکردم.5610 پایین نمیره.کلیدپیمایش پایین نمیره.عکس میزارم رو صفحه کار خود به خود میپره.ایراداش چیه؟ممنون

IPHONE 3g
29-05-2010, 10:40
تاپیک داشت میرفت پایین گفتم بیارمش بالا.

من در مورد این گوشی که شما گفتید نمیدونم زیاد ولی مال کلید پیمایش میتونه مشکل شاسیش باشه شاید باید عوضش کنید.

مشکل عکس پس زمینه هم فکر کنم با یه فرمت حل بشه...

hesam68
29-05-2010, 12:38
سلام.یکسالی میشه نیومدم.5700فروختم الان یه اکس6 با 5610 دارم.سوالم اصلا به اینجه مربوط نمیشه اما گشتم جاشو پیدا نکردم.5610 پایین نمیره.کلیدپیمایش پایین نمیره.عکس میزارم رو صفحه کار خود به خود میپره.ایراداش چیه؟ممنون

سلام
شما برو تو کلوپ 5610 بپرس
اونجا جوابتونو میدن
ولی اشتباه بزرگی کردی 5700 رو قروختی
به نظر من

metana
30-05-2010, 12:04
سلام.
چیکار کنم که وقتی گوشیو به حالت Data Transfer وصل میکنم به کامپیوتر، نگه که مموری داره استفاده میشه؟
ممنون...

hoalboo
31-05-2010, 16:42
سلام
از يكي از دوستام شنيدم ميشه خروجي هدفونشو عوض كرد و 3.5mm گذاشت.
كسي تا حالا اين كارو كرده؟
نميدونين ميشه يا نه؟

خداييش رو دست صداش تا حالا نديدم.:8::40:

IPHONE 3g
01-06-2010, 09:26
سلام.
چیکار کنم که وقتی گوشیو به حالت Data Transfer وصل میکنم به کامپیوتر، نگه که مموری داره استفاده میشه؟
ممنون...

یه بار مموری رو در بیار....remove memory رو هم بزن بعد تست کن.:40:

---------- Post added at 10:26 AM ---------- Previous post was at 10:25 AM ----------

سلام
از يكي از دوستام شنيدم ميشه خروجي هدفونشو عوض كرد و 3.5mm گذاشت.
كسي تا حالا اين كارو كرده؟
نميدونين ميشه يا نه؟

خداييش رو دست صداش تا حالا نديدم.:8::40:

اینی که شما میگی که فکر نکنم چون خروجی هدفون یه چیز سیستمی هستش و جز سخت افزاره...ولی میشه بهش هدفون 3.5 وصل کرد...هدفون رو بزن به ریموت بعد بزن به گوشی:8:

اگرم ریموت نداری یا گم شده تو بازار میتونی بخری...:40:

metana
02-06-2010, 09:44
ممنون دوست عزیز. این کارو کرده بودم. اما نشد که نشد.

IPHONE 3g
02-06-2010, 10:48
منم این مشکلو داشتم ولی اینجوری درست شد....مطمئن نیستم ولی شاید با فرمت حل بشه....!!!معمولاً همه ی مشکل ها با فرمت در نهایت حل میشن...:46:

metana
02-06-2010, 16:35
ببینید، با فرمت رم، چیزی تو رم نمیمونه که گوشی بخواد استفادش کنه. من میخوام بدون فرمت...

IPHONE 3g
04-06-2010, 10:02
میدونم که نمیمونه .....ولی میتونید بک اپ قبلش بگیرید بعد ریستور کنین....درکل اینجوری اگه از pcsuit استفاده کنید راحت تره..:10:

FreeMagic
06-06-2010, 09:18
سلام.
ممنون...

منم خیلی وقت پیش این مشکل رو داشتم و هیچ جوری برطرف نمیشد. به جز این راه ها، چند راه دیگه رو هم امتحان کردم ولی نشد ولی وقتی رم گوشی رو عوض کردم درست شد:27:
اگه از ویندوز XP استفاده می کنید و بتونید یه جوری scan disk یا Derfagmentation کنید رم رو ممکنه مشکل حل بشه
البته رم من مشکل های دیگه ای هم داشت که با عوض کردنش حل شد:31:

hooman70m
13-06-2010, 22:20
ای بابا باز این 5700 افتاد پایین...!!!!!!
بچه ها لطفا نظر بدید.....جوی استیک گوشیم یه خوورده در جهت پایین اذیت میکنه و بعضی موقع ها یکسره میشه.....ولی میشه باهاش کنار اومد...به نظرتون 10000تومن بدم جوی استیکو عوضش کنم یا به ریسکش نمی ارزه...آخه میترسم جالب از آب در نیاد یا بزنه یه جای دیگه ی گوشی رو هم خراب کنه...؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

.SA33D.
14-06-2010, 07:13
ای بابا باز این 5700 افتاد پایین...!!!!!!
بچه ها لطفا نظر بدید.....جوی استیک گوشیم یه خوورده در جهت پایین اذیت میکنه و بعضی موقع ها یکسره میشه.....ولی میشه باهاش کنار اومد...به نظرتون 10000تومن بدم جوی استیکو عوضش کنم یا به ریسکش نمی ارزه...آخه میترسم جالب از آب در نیاد یا بزنه یه جای دیگه ی گوشی رو هم خراب کنه...؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

اره جوی استیکش ضایعست.منم یه بار عوض کردم.مال من هم دقیقا مثل تو پایینش گیر میکرد.بعدشم راضی بودم،تا وقتی فروختمش چیزیش نشد:19:
جایی ببر که حرفه ای باشه.

sizou_h
15-06-2010, 17:32
سلام خدمت دوستان
یه سری تنضیمات اکولایزر درست کردم گفتم واسه شما هم بذارم
البته یه سری هاش ماله پیش فرضه 5700 هستش
خودم هم 2 تا اختصاصی ساختم که جالب هستن(مخصوصا اکولایزر sizou1)

شما هم اگه اکولایزری ادیت شده خودتون دارین بذارین تا همه استفاده کنیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamed ulead
20-06-2010, 02:04
سلام دوستان.میخواستم اطلاعاتی در مورد باتری گوشی مخصوصا 5700 بهم بدید.باتری فابریک خودش علاوه بر زود خالی شدن با عث هنگ کردن و ریسیت شدن گوشی میشد.17 تومن دادم یه باتری گارانتی دار خریدم ولی فقط مشکل هنگ کردنش برطرف شد.24 ساعته شارژ تموم میکنه.باتری عالی و در حد فاب هست تو بازار؟آدرس؟قیمت؟مشخصاتشو هم بگید لطفا.ممنون

maziarzar
20-06-2010, 10:44
بهترین راه اینه که از مغازه ای بخری که ازکیفیت محصولات ویاگفته هاش اطمینان داشته باشی
اماتوعلاالدین یه مغازه هست که فقطباتری موبایل میفروشه که من همیشه از اون می خرم طبقه پایین روبه رو پله برقی
من که تاحالا5تاباتری از این مغازه گرفتم وازش راضی ام

metana
28-06-2010, 10:10
سلام.

اسپیکر پاییین گوشیم از کار افتاد. سوخته؟

gmuosavi
03-07-2010, 13:31
بچه ها من گوشیم 03.83.1 انگلیسیه

به نظرتون این دم آخری ( که میخوام به زودی عوضش کنم ) تبدیلش کنم به 5.11 فارسی ؟!

meshkiposh2200
04-07-2010, 00:02
با سلام.گوشيه من لو مموري فون ميده با نرم افزار هم ديديم در حجم خالیش در حد کيلو بايته فقط يه سوال برام پيش امده من هيچ نرم افزاري را روي مموري گوشي نصب نميکنم تنظيم مسيج هامم هم روي مموريه پس اين مموري چطوري پر شده که حتي يه موقع هايي مسيج ميخاد بياد ميگه فضا براي مسيج جديد نيست و من چندتايي اس ام اس پاک ميکنم تا فضا باز شه در حالي که مموري کارتم که 4 گيگ هست حدود 500 مگش خالييه یا نکنه سيمبين هم مثل ويندوز فايلهاي تمپ داره و من خبر ندارم چون از ريست کردن گوشي هم حدود يک سال ميگذره.

hooman70m
04-07-2010, 17:12

هوووورررررا گوشیم درست شد....یه آشنا پیدا کردم گوشیرو بردم پیشش اونم اول میگفت باید جوی استیک عوض بشه ولی وقتی دید من پکر شدم فکر کنم دلش سووخت و نامردی نکرد...بردش اون پشت مشتا صدای چندتا پس پس اومد....وقتی آوردش جوی استیک از روز اولش بهتر شده بود....با اسپری تمیزش کرده بود!!!

meshkiposh2200
06-07-2010, 23:28
هوووورررررا گوشیم درست شد....یه آشنا پیدا کردم گوشیرو بردم پیشش اونم اول میگفت باید جوی استیک عوض بشه ولی وقتی دید من پکر شدم فکر کنم دلش سووخت و نامردی نکرد...بردش اون پشت مشتا صدای چندتا پس پس اومد....وقتی آوردش جوی استیک از روز اولش بهتر شده بود....با اسپری تمیزش کرده بود!!!

دوستان گول متن زیاد سوالم را نخورید سوالم سادست:روی فون مموری هیچی نیست ولی LOW PHONE MEMORY میده تنظیم مسیج هامم از همون اول روی مموری کارت بوده

hamed ulead
17-07-2010, 10:19
با سلام.گوشيه من لو مموري فون ميده با نرم افزار هم ديديم در حجم خالیش در حد کيلو بايته فقط يه سوال برام پيش امده من هيچ نرم افزاري را روي مموري گوشي نصب نميکنم تنظيم مسيج هامم هم روي مموريه پس اين مموري چطوري پر شده که حتي يه موقع هايي مسيج ميخاد بياد ميگه فضا براي مسيج جديد نيست و من چندتايي اس ام اس پاک ميکنم تا فضا باز شه در حالي که مموري کارتم که 4 گيگ هست حدود 500 مگش خالييه یا نکنه سيمبين هم مثل ويندوز فايلهاي تمپ داره و من خبر ندارم چون از ريست کردن گوشي هم حدود يک سال ميگذره.

دوست عزیز خودتون جواب خودتونو که داده اید.یه مستر ریست دوای دردشه.شک نکن

meshkiposh2200
17-07-2010, 15:21
دوست عزیز خودتون جواب خودتونو که داده اید.یه مستر ریست دوای دردشه.شک نکن

اره فک این تنها راه حلشه ولی کسی نمیدونه چرا بیخود و بی جهت پر شده؟

lebesgue
25-07-2010, 20:08
من حدود 3 سال میشه که این گوشی رو دارم، اخیرا مشکل مضحکی پیدا کرده!
وقتی تازه گوشی شارژ شده و شارژش کاملا پره، خیلی زود و بعد از چند دقیقه تلفن صحبت کردن پیغام Low Battery میده و گاها خاموش میشه.
اما اگه خاموش نشه و یه مدت بهش کاری نداشته باشم، درجه شارژش خود به خود کاملا پر میشه و میشه به اندازه کافی ازش کار کشید!
فکر می کنم مشکل از باطری نباشه، مستر ریست رو تست نکردم، فقط میخوام بدونم کسی از دوستان تا حالا با چنین مشکلی مواجه شده؟

MohandesMCD
25-07-2010, 20:33
دوستان گول متن زیاد سوالم را نخورید سوالم سادست:روی فون مموری هیچی نیست ولی LOW PHONE MEMORY میده تنظیم مسیج هامم از همون اول روی مموری کارت بوده
احتمالا برنامه زیاد نصب کردی که موقع روشن شدن بالا بیاد!واسه من مشکل از برنامکه های نصب شده بود

وقتی تازه گوشی شارژ شده و شارژش کاملا پره، خیلی زود و بعد از چند دقیقه تلفن صحبت کردن پیغام Low Battery میده و گاها خاموش میشه.
اما اگه خاموش نشه و یه مدت بهش کاری نداشته باشم، درجه شارژش خود به خود کاملا پر میشه و میشه به اندازه کافی ازش کار کشید!
شارژرت رو عوض کن چند روز ببین بازم تکرار میشه یا نه.اگه 2تا باطری داشته باشی یکی ضعیف و یکی قوی و جابه جا کنی این مشکل میتونه بخاطر اونم باشه.اگه نه به احتمال 80% مشکل از باطریه

meshkiposh2200
25-07-2010, 21:24
[QUOTE=MohandesMCD;5207932]احتمالا برنامه زیاد نصب کردی که موقع روشن شدن بالا بیاد!واسه من مشکل از برنامکه های نصب شده بود

برنامه که زیاد نصب کردم ولی همش روی مموری کارته 3 تا برنامه اهه هم توی استارت اپه.

MohandesMCD
26-07-2010, 09:48
برنامه که زیاد نصب کردم ولی همش روی مموری کارته 3 تا برنامه اهه هم توی استارت اپه.
ربطی نداره روی مموری کارت نصب باشه یا فون.با نصب برنامه های زیاد رام گوشیت پر میشه.شما یه تسک منیجر رو گوشیت بریز ببین چه نرم افزارهایی در حال فعالیت روی گوشی هستن یه فکری به حالشون بکن

meshkiposh2200
26-07-2010, 12:14
با سلام تسک منیجر که داشتم فقط هم یک نرم افزار ضبط مکالمه همیشه اجرا بود و اخر هم فرمت کردم والبته چه حجمی اضافه شد 35 مگ که نمیدونم این 35 مگ چهطوری پر شده؟به هر حال موقع فرمت شدن مموری در اوردم و هالا که گذاشتم یک سری از برنامه که روی مموری کارت قبلا نصب کرده بودم امده توی مای اون و اپلیکشن منیجر و کار نمکینه پاک هم نمیشه.
میخام بدونم کسی میدونه این نرم افزار ها کجای مموری کارتنند که خودمون دستی پاک کنین چون نمیخام مموری کارت را فرمت کنم

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

با سلام تسک منیجر که داشتم فقط هم یک نرم افزار ضبط مکالمه همیشه اجرا بود و اخر هم فرمت کردم والبته چه حجمی اضافه شد 35 مگ که نمیدونم این 35 مگ چهطوری پر شده؟به هر حال موقع فرمت شدن مموری در اوردم و هالا که گذاشتم یک سری از برنامه که روی مموری کارت قبلا نصب کرده بودم امده توی مای اون و اپلیکشن منیجر و کار نمکینه پاک هم نمیشه.
میخام بدونم کسی میدونه این نرم افزار ها کجای مموری کارتنند که خودمون دستی پاک کنین چون نمیخام مموری کارت را فرمت کنم

meshkiposh2200
26-07-2010, 13:50
پیداش کردم یه فولدر به نام privte که البته هیدن بود و با نرم افزار x-plore اوردمش و پاکش کردم و همه نرم افزارها پاک شد:8:

sizou_h
26-07-2010, 15:08
میشه مسیر دقیق این پوشه رو بگین
ممنون میشم

meshkiposh2200
27-07-2010, 22:58
خواهش میکنم توی درایو e که درایو مموری کارت میشه هستش. فقط سیستمی هستش و برای دیدنش باید نرم افزار اکسپلور را که باز میکنی دکمه صفر را فشار دهی که 4 گزینه میاد هر 4 تا را تیک بزن و ok کن حله!

lebesgue
09-08-2010, 16:24
من حدود 3 سال میشه که این گوشی رو دارم، اخیرا مشکل مضحکی پیدا کرده!
فکر می کنم مشکل از باطری نباشه، مستر ریست رو تست نکردم، فقط میخوام بدونم کسی از دوستان تا حالا با چنین مشکلی مواجه شده؟

شارژرت رو عوض کن چند روز ببین بازم تکرار میشه یا نه.اگه 2تا باطری داشته باشی یکی ضعیف و یکی قوی و جابه جا کنی این مشکل میتونه بخاطر اونم باشه.اگه نه به احتمال 80% مشکل از باطریه

با شارژر دیگه هم تست کردم، همینطور بود.
یک نکته جالب هست که همونطور که زود شارژش تموم میشه، وقتی هم میزنم به شارژ، بعد از چند دقیقه پیام پر شدن باتری رو میده.

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

یک سوال، اگر گوشی (5700) چیزی حدود 10 ساعت به شارژ باشه (با وجود اینکه شارژش پر شده)، این به باتری صدمه میزنه؟

aydin_eb7777
09-08-2010, 20:03
با شارژر دیگه هم تست کردم، همینطور بود.
یک نکته جالب هست که همونطور که زود شارژش تموم میشه، وقتی هم میزنم به شارژ، بعد از چند دقیقه پیام پر شدن باتری رو میده.

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

یک سوال، اگر گوشی (5700) چیزی حدود 10 ساعت به شارژ باشه (با وجود اینکه شارژش پر شده)، این به باتری صدمه میزنه؟
---------------
پس گوشیت خاموش نمیشه!
اینجور که شما تعریف می کنی مشکل نرم افزاری به نظر می رسه!
قبل از هر کاری یک بار گوشیت را مستر ریست کن با کد #7370#* و بعد عدد 12345
امکان داره مشکلت برطرف بشه و اگر نشد
ببین ورژن فریم ویر گوشیت چنده با کد #0000#* بعد با ورژن داخل سایت مقایسه کن اگه آپدیتی براش وجود داره آپدیت کن
اگر هم نداشت یک بار از اول Reinstall کن
در مورد سوالت بگم که با اینکه گفته میشه مدار قطع کننده خودکار وجود داره ولی مطمئن باش به مرور زمان صدمه می زنه
موفق باشی

meshkiposh2200
09-08-2010, 21:57
با سلام.دوستان قبل از ریست گوشی از مسیج و نوت هام بک اپ گرفتم
وقتی ریستور کردم فقط مسیج ها را ریستور کرد و نوت هام را برنگردند
یه بار دیگه م فقط نوت را انتخاب کردو و خیلی طول کشید و حتی 1 درصد هم جلو نرفت
کسی نظری نداره یا نرم افزاری باشه که بشه بک را باز کرد.نوت هام برام خیلی مهمه

.SA33D.
10-08-2010, 09:17
یک سوال، اگر گوشی (5700) چیزی حدود 10 ساعت به شارژ باشه (با وجود اینکه شارژش پر شده)، این به باتری صدمه میزنه؟[/QUOTE]

بله صدمه میزنه.عمر باتریت تموم شده،عوضش کن راحت شی.

hesam68
31-08-2010, 20:19
فوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووت
اوه اوه اوه
عجب خاکی گرفته این تاپیکو
گفتم بیام هم یک گردگیری کرده باشم و هم یک سوال بپرسم
البته 2 تا:
میخوام گوشیم الارمش هر روز ساعت 6 عصر زنگ بزنه باید چی کار بکنم
باتری گوشیم عمرش تموم شده .میخوام باتری بخرم
به نظر شما اصلی از کجا گیر بیارم؟
اصلا از کجا بفهمم باتری اصلی چه جوریه؟
شما کسی و میشناسین اینترنتی باتری اصلی و با قیمت مناسب بفروشه؟

MohandesMCD
01-09-2010, 15:33
میخوام گوشیم الارمش هر روز ساعت 6 عصر زنگ بزنه باید چی کار بکنم
به اين مسير برويد:
Clock=>Alarm=> Options=>New Alarm=>Repeat=>Daily
ميتونيد هم به صورت معمولي يك آلارم تنظيم كنيد بعدش اون‌الارم رو اديت كنيد و تو قسمت repeat تنظيم كنيد كي زنگ بزنه
محض اطلاع قسمت workdaysهم جالبه اگه ميخاين روزي كه آلارم نزنه گوشي بايد workdays گوشي رو تغير بديد
---
در مورد باطري هم ماكزيمم قيمت 15تومنه(آخرين باري كه خريدم اين قيمت بود) حالا اصل هم نباشه بازم خوب كار ميكنه در صورت درست شارژ كردن.مسلما هيچ باطري مثل باطري اوليه خود گوشي نميشه.در مورد تفاوت اصل و غير اصل اطلاعي ندارم.سابقا ميگفتن هولوگرام نوكيا روش داره كه اطراف آرم نوكيا با تغير زاويه چند تا نقطه ديده ميشه اين واسه چند سال پيش بود نميدونم الان هم كاربردي هست يا خير

hesam68
01-09-2010, 16:35
ممنون از توضیحاتتون
بعد وقتی باتری خریدم اول بزارم چند ساعت شارژ بشه یا این حرفا علکیه؟

MohandesMCD
01-09-2010, 16:39
ميگن 8 ساعت كافيه ولي خودم تا شارژ ميشه جدا ميكنم
در ضمن نرم افزار ION batery timerروي گوشيت نصب كن ببين چند ساعت گوشيت ميتونه روشن بمونه.زمانش تقريبي هست البته

hesam68
01-09-2010, 18:17
ممنون
ولی کار این نرم افزاری رو که گفتین نفهمیدم

MohandesMCD
01-09-2010, 18:43
اين برنامه ربطي به بهينه سازي مصرف باطري نداره و مدت زمان كاركرد باطري رو نشون ميده فقط
شما وقتي برنامه رو نصب كني و فعالش كني برنامه شروع ميكنه به محاسبه اينكه باطري گوشي شما چند ساعت ميتونه روشن باشه(اين كار زمان ميبره واسه من 2روز طول كشيد).مثلا گوشي خودم مدت زمان كاركرد باطري 23 ساعت بود.يك هفته كه درست شارژش كردم زمانش به40ساعت رسيد و در عمل هم واقعا اين رو ميبينم خودم.بازم ميگم زمان تقريبي هست مثلا گيم بازي كني يا موسيقي گوش بدي زمانش مسلما تغير ميكنه

ssmetall
01-09-2010, 23:50
سلام
من یه مشکل برام پیش اومده
الن یه 2 3 ساعتی میشه که گوشیم قاطی کرده یدفه دوربین روشن میشه صفحه کیبورد از کار می افته
بد بختی کد گوشی رو فراموش کردم نمی تونم ریست کنم اگه مستر کد داره بگین ؟
بعدش احتمال داره که فلت گوشی خراب شده باشه؟
دکمه ی سبز + ستاره + 3 یا سبز + منو + 3 کار منمی کنه

ssmetall
01-09-2010, 23:51
سلام
الن یه 2 3 ساعتی میشه که گوشیم قاطی کرده یدفه دوربین روشن میشه صفحه کیبورد از کار می افته
دکمه ی سبز + ستاره + 3 یا سبز + منو + 3 کار نمی کنه

aydin_eb7777
02-09-2010, 20:27
سلام
----------
این گوشی قابلیت ریست هارد نداره پس با سه دکمه نمی تونی ریست کنی اما می تونی از برنامه NSS برای پیدا کردن کد گوشیت استفاده کنی
موفق باشی

ssmetall
03-09-2010, 21:07
اقا سپاس از راهنمایی اما مساله اینجاست که ای برنامه وقتی اسکن رو می زنم
گوشی رو نمی خونه

meshkiposh2200
03-09-2010, 22:57
سلام

مال من یک ماه پیش اینوری شده بود تموم شهر را گشتم و سوال کردم با از 12 هزار تا 28 هزار هر کدوم یه قیمتی گفتند برای عوض کردن فلت اخر سراغ همون 28 تومانیه رفتم که البته قطعه اش یه روز بیشتر دووم نیاورد رفت گارانتی و ... الان داره درست کار میکنه

maziarzar
08-09-2010, 19:49
من الان دو روزه که گوشیم خود به خود خاموش یشه دیروز انتی ویروسشم اپدیت کردم اما ویروسی هم نبود . !.؟ به نظر شما من چی کار کنم؟

maziarzar
10-09-2010, 13:48
کسی نمی دونه که سر گوشی ما چی اومده؟؟؟؟

hamed ulead
08-10-2010, 01:43
من الان دو روزه که گوشیم خود به خود خاموش یشه دیروز انتی ویروسشم اپدیت کردم اما ویروسی هم نبود . !.؟ به نظر شما من چی کار کنم؟

منم چنین مشکلی داشتم.ایراد از باتری گوشیم بود.عوضش کردم.مستر ریسیت هم شاید جواب بده*#7370# از راست به چپ

hamesterlibera
08-10-2010, 12:10
سلام به همگي

من سه ساله كه با 5700 كار كردم و مي تونم بگم گوشي خوبيه و به خصوص در زمان خودش عالي بود.
تو اين سه سال نميدونم چرا، ولي آپديتش نكردم اما با اين حال برنامه هاي زيادي روش ريختم و خيلي ازش استفاده كردم.
تم هاي خيلي زيادي ريختم و هر چند وقت يك بار تم رو عوض مي كردم و هر بار محيط گوشي يه محيط جديد بود و واقعا از اين ويژگيش لذت بردم.
صداي پخش موزيك از اسپيكر با كيفيت بالا و بلندي مناسب هست.
از نظر آنتن دهي خيلي قوي هست حتي خيلي از گوشي هاي جديد نوكيا رو ديدم كه آنتن دهيشون به قدرت اين گوشي نميرسه.
دوربين دو مگا پيكسلي داره اما كيفيت فيلم برداريش خوبه. كيفيت عكس ها در روشنايي خوب هست اما در جاي كم نور، ضعيفه و كيفيت پائيني داره.
مدل چرخشي جالب و استايل اسپورت و دوست داشتني اي داره. به نظرم براي خانم ها و تين ايجرها انتخاب خوبي هست.
از اونجايي كه سه ساله اين گوشي رو استفاده كردم ديگه مي خوام عوضش كنم و اميدوارم گوشي بعديم از لحاظ كيفيت صدا و ساپورت برنامه و تم خور، مثل همين 5700 باشه.
تو اين سه سال ال سي دي خط نيوفتاد تا همين چند وقت پيش كه رفته بودم كارخونه و نفهميدم به كجا گرفت و يه خط كمرنگ پائين صفحه افتاد. باطريش بعد از دو سال خيلي ضعيف شد و باد كرد و مجبور شدم باطري جديد براش بگيرم.
در كل برام گوشي خوبي بود و خيلي ازش خاطره دارم و گفتم تجربيات تو اين سه سال رو اينجا بنويسم.:20:

hamed ulead
10-10-2010, 23:09
دوستان، تموم امکانات و قسمتهای مختلف این گوشیو من سردرمیارم ولی یه قسمت هست که نمیدونم کارش چیه و اصن کارایی داره.قسمت data manager>device manager ,actv keys
ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

مهدی وفا
22-10-2010, 01:53
سلام میشه 5700 رو فارسی کرد برای پیامهام مشکل د ارم
RM 302

Saman-tci
22-10-2010, 15:40
ويرايش شد ...

aydin_eb7777
22-10-2010, 20:45
RM 302
می تونی از پروداکت کد 0515760 استفاده کنی و گوشیت را آپدیت کنی تا زبان فارسی اضافه بشه موفق باشی

hamed ulead
22-10-2010, 21:22
RM 302

دوست عزیز منظورتون نوشتن پیام فارسی هست؟گوشیتون زبان عربی داره؟

maziarzar
22-10-2010, 21:27
RM 302
اگه فقط مشکلت اس ام اسه که میشه بانصب نرم افزار همراه اول حلش کرد وگرنه که همون طور که دوست عزیزمون فرمودن اپدیتشو عوض کنی ویه فریمور بالاتروفارسی رو بریزی

hesam68
24-10-2010, 16:12
سلام به همه دوستان وفادار به این افسانه سفید(5700)
امروز اتاقی چشم افتاد به این تاپیک
خیلی خوشحال شدم پرچم این تاپیک هنوز بالاست
کلا این گوشی ثابت کرده صاحبشو ناراضی نمیکنه
منم از 4 اذر سال86 تا الان تجربیات دقیق مثل hamesterlibera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان بوده
hamesterlibera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان از لحاظ کیفیت پخش موزیک 5700 یک استسنا بود و فک نکنم دیگه تکرار بشه
اگه میخوای گوشیتو عوض کنی تو گوشی های الان اصلا دنبال کیفیت پخش موزیک نباش
یک گوشی جدید بگیر و این گوشی به عنوان پلیر موزیک پیش خودت نگه ش دار

منم تو این سه ساله فقط یک مشکل با این گوشی داشتم و هنوزم دارم
موزیک پلیرش اهنگای جدید و رفرش نمیکنه
هم اپدیتش کردم و هم مستر ریست درست نشد
چون واسم زیاد مهم نبود زیاد اذیتم نمیکنه اهنگارو از ترکز گوش میکنم
گفتم هم بیام تاپیکو بیارم بالا و تجدید خاطره کنم و هم یک سوای پرسیده باشم شاید شما دلیل و راه حلش و بدونین

hamesterlibera
24-10-2010, 19:36
سلام به همه دوستان وفادار به این افسانه سفید(5700)
امروز اتاقی چشم افتاد به این تاپیک
خیلی خوشحال شدم پرچم این تاپیک هنوز بالاست
کلا این گوشی ثابت کرده صاحبشو ناراضی نمیکنه
منم از 4 اذر سال86 تا الان تجربیات دقیق مثل hamesterlibera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان بوده
hamesterlibera ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان از لحاظ کیفیت پخش موزیک 5700 یک استسنا بود و فک نکنم دیگه تکرار بشه
اگه میخوای گوشیتو عوض کنی تو گوشی های الان اصلا دنبال کیفیت پخش موزیک نباش
یک گوشی جدید بگیر و این گوشی به عنوان پلیر موزیک پیش خودت نگه ش دار

منم تو این سه ساله فقط یک مشکل با این گوشی داشتم و هنوزم دارم
موزیک پلیرش اهنگای جدید و رفرش نمیکنه
هم اپدیتش کردم و هم مستر ریست درست نشد
چون واسم زیاد مهم نبود زیاد اذیتم نمیکنه اهنگارو از ترکز گوش میکنم
گفتم هم بیام تاپیکو بیارم بالا و تجدید خاطره کنم و هم یک سوای پرسیده باشم شاید شما دلیل و راه حلش و بدونین

سلام دوست خوب

به نظر من هم كيفيت پخش موزيك 5700 استثنا بود.
گوشي جديدي كه گرفتم ايكس شش هست و 5700 رو هم هنوز دارمش. صداش رو كه با ايكس شش مقايسه مي كنم به نظرم ايكس شش وضوح بيشتري داره اما وسعت و حجمش به پاي 5700 نميرسه. در كل به نظرم 5700 اسپيكرهاي تخصصي تر و قوي تري داره.

راجع به refresh نكردن موزيك هم نمي دونم مشكل چيه. من هميشه كه از طريق كامپيوتر موزيك مي ريختم تو گوشيم به موزيك پلير مي رفتم و از option گزينه ي refresh music library رو مي زدم. اينجوري موزيك هاي جديد به گالريم اضافه ميشدن كه هم توي All songs بودن و هم توي playlists--> Resent additions .
:11:

jojonice
24-10-2010, 21:53
سلام
لطفا بگید قیمت 5700 هم آکبند و هم دست دومش چقدره
خداحافظ

hesam68
25-10-2010, 18:34
سلام دوست خوب

به نظر من هم كيفيت پخش موزيك 5700 استثنا بود.
گوشي جديدي كه گرفتم ايكس شش هست و 5700 رو هم هنوز دارمش. صداش رو كه با ايكس شش مقايسه مي كنم به نظرم ايكس شش وضوح بيشتري داره اما وسعت و حجمش به پاي 5700 نميرسه. در كل به نظرم 5700 اسپيكرهاي تخصصي تر و قوي تري داره.

راجع به refresh نكردن موزيك هم نمي دونم مشكل چيه. من هميشه كه از طريق كامپيوتر موزيك مي ريختم تو گوشيم به موزيك پلير مي رفتم و از option گزينه ي refresh music library رو مي زدم. اينجوري موزيك هاي جديد به گالريم اضافه ميشدن كه هم توي All songs بودن و هم توي playlists--> Resent additions .
:11:

ممنون
من با ایکس 6 کار کردم ولی به نظر من به جز دوربین بهتر هیچ چیز جدیدی نداره
من کلا با گوشی تاچ اونم سیمبیان حال نمیکنم
همینکاری که شما میگید و من تو موزیک پلیر میکنم ولی اهنگای جدید اافه نمیشه

hesam68
25-10-2010, 18:43
سلام
لطفا بگید قیمت 5700 هم آکبند و هم دست دومش چقدره
خداحافظ

سلام
اکش که تو بازار نیست
دست دو هم بستگی داره به گوشی

hoalboo
26-10-2010, 10:37
----------
این گوشی قابلیت ریست هارد نداره پس با سه دکمه نمی تونی ریست کنی اما می تونی از برنامه NSS برای پیدا کردن کد گوشیت استفاده کنی
موفق باشی

كي گفته قابلیت ریست هارد نداره؟ :13:
من تا حالا چند دفعه با *+سبز+3 ريست كردم.

leo.unique
26-10-2010, 17:51
سلاممممم
قیمت کارکرده تمیز 5700 چنده؟؟؟؟؟؟؟

hesam68
30-10-2010, 17:41
سلاممممم
قیمت کارکرده تمیز 5700 چنده؟؟؟؟؟؟؟

من قیمت ندارم
تو بخش مشاوره قیمت بپرسین زودتر به جواب میرسین

fary1988
25-11-2010, 16:48
من گوشيمو تابستان 88 فروختمش 190
جاش 5800خريدم ولي 5700 يه چيز ديگس

drs_mehry
26-11-2010, 00:48
یادش بخیر .هنوز گوشی با این کیفیت صدا نیومده؟

.SA33D.
26-11-2010, 00:51
یادش بخیر .هنوز گوشی با این کیفیت صدا نیومده؟

نه نیومده:41:

samad1agha
01-12-2010, 19:01
سلام
دوستان چه جوری رو این گوشی Gps نصب کنم
مرسی

.SA33D.
02-12-2010, 10:40
سلام
مرسی

سلام.5700 که زمان ما GPS نداشت؟ توی آرنا هم نوشته نداره :19:

IceLord
02-12-2010, 15:14
سلام
مرسی
سلام عزیز

باید دستگاه GPS اکسترنال خریداری کنید و بوسیله بلوتوث به گوشی وصلش کنید (درست مشابه هدست بلوتوث)
ولی قیمتش بالاست و ارزش نداره. فکر کنم اون موقع حدود 70 دلار بود. دقیق یادم نیست.

FreeMagic
05-12-2010, 23:31
یادش بخیر
ما هم 5700 داشتیم همش میومدیم توی این تاپیک
این تاپیک بیشترین پست رو بین همه تاپیک های انجمن داشت و تا تاپیکی نتونسته رکورد این تاپیک رو بشکونه:27:
اون گوشی هنوز هم هستش ولی دست مامانم هست. خداییش این همه گوشی داشتم به جز دوربین هیچ گوشی رو دست این ندیدم

سلام عزیز

باید دستگاه GPS اکسترنال خریداری کنید و بوسیله بلوتوث به گوشی وصلش کنید (درست مشابه هدست بلوتوث)
ولی قیمتش بالاست و ارزش نداره. فکر کنم اون موقع حدود 70 دلار بود. دقیق یادم نیست.
بستگی داره gpsی که میخوای بخری چه امکاناتی داشته باشه و چه قدر بخوای خرج کنی
من خودم از 40 تومن تا 200 تومن دیدم. اونی که از همه ارزون تره کار شما رو راه میندازه ولی اگه میخوای علاوه بر این کار بزاری توی ماشین و راه ها رو بهت نشون بده و ... بیشتر از این حرف ها باید خرج کنی

Saman-tci
08-12-2010, 14:32
يه نكته جالب ....
ديروز ذفته بودم علاالدين ميخواستم براي يكي از دوستان aino بگيرم ... رفته بودم طبقه پنجم ...
كه اتفاقي از كنار يه مغازه رد شدم ديدم ديدم 5700 آكبند با اون جعبه قرمز خوشگلش رو داره ... ولي متاسفانه قيمت نگرفتم ...

hesam68
10-12-2010, 14:24
میبینم که افسانه سفید (5700) هیچ وقت فراموش نمیشه

بچه ها بیاین به نوکیا ایمیل بزنیم که همین اسپیکرای 5700 رو بزاره رو گوشی های جدیدش
البته باید قطر گوشی زیاد باشه
حالا چند دونه گوشی جدید با این اسپیکرا تولید بکنه اشکالی نداره

اونم جواب میده چشم.اخ چرا به ذهن خودم نرسید:31:

جدا از شوخی بیایم ایمیل بزنیم ضرر نداره
دیدی خدا خواستو ان 9 با اسپیکرای 5700 تولید شد

نظرتون چیه؟

vahid3003_my
12-12-2010, 10:06
5700 واقعا یک افسانس
هر چند یکم پیر شده اما الان روشنش کردم و به یاد قدیما یه آهنگ باهاش گوش کردم و کلی حال کردم:8::8:
واقعان تو گوشیهای نوکیا یک شاهکاره:40:

hesam68
13-12-2010, 19:34
من که اگه هر شب حداقل 5 تا اهنگ باهاش گوش نکنم خوابم نمیبره
اخ اگه اهنگ کیقیت 320 باشه دیوانه کنندست

AC_POP
14-12-2010, 00:10
من گوشی قبلی م 5700 بود و باهاش عشق و حال دنیا رو می کردم.بعد اون رو فروختم و حالا بجاش C905 خریدم . انصافا اگه 5700 فقط 4 تا چیز ، یعنی gps و دوربین خوب (مخصوصا موقع شب) و Motion sensor و Wi-Fi داشت با هیچ گوشی تو دنیا عوضش نمی کردم.خیلی دلم براش تنگ شده :41::37::45:

hesam68
14-12-2010, 18:07
من گوشی قبلی م 5700 بود و باهاش عشق و حال دنیا رو می کردم.بعد اون رو فروختم و حالا بجاش C905 خریدم . انصافا اگه 5700 فقط 4 تا چیز ، یعنی gps و دوربین خوب (مخصوصا موقع شب) و Motion sensor و Wi-Fi داشت با هیچ گوشی تو دنیا عوضش نمی کردم.خیلی دلم براش تنگ شده :41::37::45:

/.....................

AC_POP
15-12-2010, 20:25
/.....................
؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی چی ؟؟؟؟ :18:

hesam68
17-12-2010, 21:42
ببخشین
اشتباهی دادم
نتونستم پستو پاک بکنم
حالا که اومدم جریان دیشبو بگم

پسر خالم ایکس 6 داره
بهم گفت چرا گوشیتو عوش نمیکنی؟
گفتم اخه گوشی نیومده کیفیت پخش موزیکش از 5700 بهتر یا در همین حد باشه
گفت: گوشی من که کیفیتش از مال تو بهتره
منم گفتم نه
تریپ کل کل شد و یک اهنگ با یک کیفیت گذاشتیم
داورم داداشم بود
داداشم گفتن 5700 بهتره و ایکس 6 هوا داره یکجوراایی
اخر قانع شد که افسانه سفید بی رقیبه

T_rex
29-12-2010, 03:27
سلام بچه ها
یه سوال من یه فایلی رو مثلا برام بلوتوث میکنن میره تو اینباکس گوشیم خب الان گوشیمو به کامپیوتر وصل میکنم اون فایلی که برام بلوتوث کردن و تو اینباکسمه الان کجان:41: غیب میشه ؟؟ اصلا inbox کجان چرا معلوم نیست

AC_POP
29-12-2010, 08:18
سلام بچه ها
یه سوال من یه فایلی رو مثلا برام بلوتوث میکنن میره تو اینباکس گوشیم خب الان گوشیمو به کامپیوتر وصل میکنم اون فایلی که برام بلوتوث کردن و تو اینباکسمه الان کجان:41: غیب میشه ؟؟ اصلا inbox کجان چرا معلوم نیست

سلام.برو توی گوشیت نرم افزار Xplore رو نصب کن.بعد برو توی نرم افزار Xplore و دگمه سمت چپ رو بزن تا یه نوار واست باز بشه.از اونجا برو قسمت Messaging.بعد میتونی از اینجا براحتی فایل مورد نظرت رو پیدا و هرکاری که دلت خواست باهاش بکنی.(دقیق یادم نیست ولی فکر کنم بجای این همه کار اگه وقتی وارد نرم افزار میشی دکمه 4 رو بزنی مستقیم بره توی Inbox ):11::40:

AC_POP
29-12-2010, 08:24
ببین همین طور که توی این عکس میبینی این آقا/خانم با نرم افزار Xplore تونسته بره به داخل Inbox

hesam68
30-12-2010, 03:14
سلام
میخواستم بپرسم نرم افزاری هست که این بازی های فلش که تو کامپیوتر بازی میکنیمو تو این افسانه سفید (5700) هم بشه بازی کرد؟

.SA33D.
30-12-2010, 11:04
سلام
میخواستم بپرسم نرم افزاری هست که این بازی های فلش که تو کامپیوتر بازی میکنیمو تو این افسانه سفید (5700) هم بشه بازی کرد؟
سلام. نه این یه مورد رو نه :31: :10:

metana
01-01-2011, 12:50
سلام و خسته نباشید...

یادش بخیر قدیما...

من یکم گوشیم سرعتش پایین اومده. فرمت هم کردم، اما زیاد تاثیر نداشت. فقط یکم بهتر شد...
مشکل از چیه؟

zzza
03-01-2011, 18:38
ممنون میشم بگید 4.21 چه کار هایی میکنه و فارسی هم داره؟{sms} منظورمه

zzza
03-01-2011, 19:30
5700 xpess music
code:0515768
rm230
ورژن آخری که بشه توش فارس اس ام اس داد وگرفت
بعدا باید فاییلی رو که دادید مثل برنامه های معمولی اینیستال کرد یکم توضیح مدید(چه قدر بی سوادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hesam68
05-01-2011, 01:44
5700 xpess music
code:0515768
rm230
ورژن آخری که بشه توش فارس اس ام اس داد وگرفت
بعدا باید فاییلی رو که دادید مثل برنامه های معمولی اینیستال کرد یکم توضیح مدید(چه قدر بی سوادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم از اپدیت کردن هیچی حالیم نمیشه

به شما هم پیشنهاد میکنم اگر گوشیتون مشکل جدی چیزی داره اپدیت بنین
وگرنه من بردم دادم بیرون واسم 5.11 اپ کردن هیچ فرقی م نمیکرد
اگرم شما خواستین اپ کنین بدین بیرون واستون با 3 تومن اپ میکنن

metana
13-01-2011, 23:45
دوستان من یه مشکلی پیدا کردم.

زیر گوشیمو میچرخونم رو دوربین، دوربین باز نمیشه. میرم رو موزیک دوربین باز میشه. کلا قاطی کرده.چکار کنم؟

jojonice
14-01-2011, 10:04
سلام
سوالی دارم سوالی دارم نمیدونم چرا وقتی به کسی زنگ میزنم و یا کسی تماس میگیره صداش نمیاد البته اون صدای من را متوجه میشود ولی احساس میکنم خود گوشی مشکل داره ولی وقتی میزارم روی اسپیکر همه چی درسته یعنی بلند گو خود گوشی خراب شده ؟ کسی میدونه دقیقا چه مشکلی داره مال شما هم اینطوری شده و حدودا چقدر هزینه داره
مرسی

hesam68
16-01-2011, 23:25
دوستان من یه مشکلی پیدا کردم.

زیر گوشیمو میچرخونم رو دوربین، دوربین باز نمیشه. میرم رو موزیک دوربین باز میشه. کلا قاطی کرده.چکار کنم؟

من هر وقت گوشیم قاط میزنه اول فرمت میکنم
اکثرا هم با فرمت حل میشه
شما هم فرمت بکن اگه نشد ببر تعمیر گاه واست اپدیت بکنه و بازم نشد ببینه شاید مشکل سخت افزاری باشه

---------- Post added at 01:25 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

سلام
سوالی دارم سوالی دارم نمیدونم چرا وقتی به کسی زنگ میزنم و یا کسی تماس میگیره صداش نمیاد البته اون صدای من را متوجه میشود ولی احساس میکنم خود گوشی مشکل داره ولی وقتی میزارم روی اسپیکر همه چی درسته یعنی بلند گو خود گوشی خراب شده ؟ کسی میدونه دقیقا چه مشکلی داره مال شما هم اینطوری شده و حدودا چقدر هزینه داره
مرسی

شما هم فرمت بکن شاید حل شد

میکرفون گوشی که درسته
چون میگین وقتی رو اسپیکره صدارو منتقل میکنه

شایدم یک نرم افزار صبط مکالمه ای چیزی دارین که اختلال ایجد میکنه

کلا اولین کار وقت مشکل تو گوشی های سیمبیان فرمت کردنه

jojonice
17-01-2011, 09:14
سلام
از شا ممنون هستم برای راهنمائی با این کار هم درست نشد البته آیا منظور شما از فرمت کردن همونی است که باید از general و بعد factory setting است باید انجام داد چون از این طریق این کارو کردم
و اینجا تاپیکی زدم برای این کار
خیلی ممنون
خداحافظ

mohamad13621362
21-01-2011, 20:23
سلام_من كوشي5700دارم ميخواهم فارسي نويسش كنم لطفا راهنماييم كنيد

Ship Storm
04-02-2011, 15:30
سلام_من كوشي5700دارم ميخواهم فارسي نويسش كنم لطفا راهنماييم كنيد

باید آیمل یک گوشی زبان فارسی دار رو داشته باشی و از طریق سات نوکیا گوشی رو بصورت اورجینال زبان فارسی رو هم براش فعال کنی ( از طریق اپدیت گوشی)

maxor
06-02-2011, 12:05
سلام من گوشی 5700 رو خیلی وقته که دارم یه بار آپدیتش کردم به ورژن 3.83.1 فارسی و الان دارم ازش استفاده میکنم فقط یه مشکل داره که وقتی با برنامه یا بازی جاوا کار میکنم شارژ باطری زود تموم میشه
میخواستم اپدیتش کنم ولی سایت رسمی نوکیا هنوزم آپدیت بالاتر 3.83.1 واسه فارسی نداره چیکار کنم؟

ورژن 5.11 فارسیه؟ البته من فقط واسه اس ام اس از زبان فارسی استفاده میکنم

-- میشه یا نه؟

hesam68
15-02-2011, 02:45
سلام من گوشی 5700 رو خیلی وقته که دارم یه بار آپدیتش کردم به ورژن 3.83.1 فارسی و الان دارم ازش استفاده میکنم فقط یه مشکل داره که وقتی با برنامه یا بازی جاوا کار میکنم شارژ باطری زود تموم میشه
میخواستم اپدیتش کنم ولی سایت رسمی نوکیا هنوزم آپدیت بالاتر 3.83.1 واسه فارسی نداره چیکار کنم؟

ورژن 5.11 فارسیه؟ البته من فقط واسه اس ام اس از زبان فارسی استفاده میکنم

-- میشه یا نه؟

سلام
شما مطمئنی فقط موقع کار با بازی جاوا و برنامه ها باتری خالی میشه؟
منظورم اینه که شاید مشکل از باتریه
خود باتری مشکل داره
من 5.11 اپ کردم و فارسی داره
ولی اول مطمئن شو که باتری مشکلی نداره بعد مستر ریست بکن بعد اگه نشد اپ بکن

maxor
17-02-2011, 19:35
سلام
شما مطمئنی فقط موقع کار با بازی جاوا و برنامه ها باتری خالی میشه؟
منظورم اینه که شاید مشکل از باتریه
خود باتری مشکل داره
من 5.11 اپ کردم و فارسی داره
ولی اول مطمئن شو که باتری مشکلی نداره بعد مستر ریست بکن بعد اگه نشد اپ بکن

یاطری رو تازه عوض کردم :21:
مستر ریسیت که هر چند ماه یه بار میزنم :5:
حالا بازی رو بیخیال چون زیاد با گوشی بازی نمیکنم

این ورژن جدید تغییر خاصی داره یا نه بیخیال آپدیت بشم؟

hesam68
21-02-2011, 01:33
نه 5.11 تغییر خاصی نداره
اگه با بازی نکردن مشکلتون حل میشه پس بی خیال بازی بشین
ولی اگه واقعا بازی کردن واستون مهمه 3 تومن میارزه بدیتن واسه اپدیت
شاید خوب شد
شایدم نشد
معلوم نیست

samaram
24-02-2011, 17:29
من سه سال 5700 داشتم. و امروز بعد سه سال گوشیمو عوض کردم. مشکل خاصی هم نداشت. فقط حس کردم دلم میخواد یه تنوع بدم. انصافا که گوشی عالی ای بود. الان 5233 خریدم.

hesam68
25-02-2011, 04:13
من سه سال 5700 داشتم. و امروز بعد سه سال گوشیمو عوض کردم. مشکل خاصی هم نداشت. فقط حس کردم دلم میخواد یه تنوع بدم. انصافا که گوشی عالی ای بود. الان 5233 خریدم.

مبارکه
منم خیلی وفته هوس تنوع کردم ولی نمیتونم از لذت گوش دادن موزیک با این گوشی بگزرم

صدای 5233 در چه حدیه؟
به افسانه ی سفید(5700) که نمیرسه صد در صد

samaram
25-02-2011, 10:07
مبارکه
منم خیلی وفته هوس تنوع کردم ولی نمیتونم از لذت گوش دادن موزیک با این گوشی بگزرم

صدای 5233 در چه حدیه؟
به افسانه ی سفید(5700) که نمیرسه صد در صد

درسته. صداش عالیه.
5233 هم صداش از نظر وضوح خوبه. اما از نظر بلندی دو سوم 5700 هستش. البته وقتی با هدست گوش میدین هیچ مشکلی نداره. و صداش در حد آستانه ی تحمل گوشتون بلند میشه. کلا من از 5233 راضی ام. بجز بحث صدا تمام انتظاراتی که از 5700 داشتم رو برآورده میکنه. ضمن اینکه خب بالاخره 5233 لمسی هست و یه دنیای جدید. و همین خودش لذت هایی داره که اون کمبودش نسبت به 5700 رو پوشش میده. بعدشم ما 5700 دارها به دلیل خلاقیتی که در طراحی 5700 وجود داشت برامون زیاد دلچسب نیست حالا یه گوشی ساده از نوع کیبورد دار بگیریم(حالا هرقدر امکاناتش میخواد زیاد باشه هم باشه!) شاید دلیل اینکه 5700 هیچوقت خز نشد همین موضوع خلاقیت در طراحی بود. بنابراین فکر میکنم بهترین انتخاب برای گوشی بعدیمون تو سری گوشی های لمسی باشه. البته این نظر شخصی من بود! والا من که وقتی میخواستم گوشی بخرم خلاقیت طراحی برام مهم شده بود! برای همین رفتم سراغ لمسی. و خب تو سری گوشی های لمسی من5530 و5233 و 5230و 5800 رو ترجیح میدم. که 5233 هم از نظر قیمت پایین تره و هم تولیدش جدیدتره.

hamesterlibera
26-02-2011, 19:49
درسته. صداش عالیه.
5233 هم صداش از نظر وضوح خوبه. اما از نظر بلندی دو سوم 5700 هستش. البته وقتی با هدست گوش میدین هیچ مشکلی نداره. و صداش در حد آستانه ی تحمل گوشتون بلند میشه. کلا من از 5233 راضی ام. بجز بحث صدا تمام انتظاراتی که از 5700 داشتم رو برآورده میکنه. ضمن اینکه خب بالاخره 5233 لمسی هست و یه دنیای جدید. و همین خودش لذت هایی داره که اون کمبودش نسبت به 5700 رو پوشش میده. بعدشم ما 5700 دارها به دلیل خلاقیتی که در طراحی 5700 وجود داشت برامون زیاد دلچسب نیست حالا یه گوشی ساده از نوع کیبورد دار بگیریم(حالا هرقدر امکاناتش میخواد زیاد باشه هم باشه!) شاید دلیل اینکه 5700 هیچوقت خز نشد همین موضوع خلاقیت در طراحی بود. بنابراین فکر میکنم بهترین انتخاب برای گوشی بعدیمون تو سری گوشی های لمسی باشه. البته این نظر شخصی من بود! والا من که وقتی میخواستم گوشی بخرم خلاقیت طراحی برام مهم شده بود! برای همین رفتم سراغ لمسی. و خب تو سری گوشی های لمسی من5530 و5233 و 5230و 5800 رو ترجیح میدم. که 5233 هم از نظر قیمت پایین تره و هم تولیدش جدیدتره.

واقعا از لحاظ صدا هیچ گوشی ای به خوبی 5700 ندیدم.
یه سئوال دارم دوستان:
صدای 5700 بلندتره یا 5800؟ کیفیت در هر کدوم چطوره؟

hesam68
01-03-2011, 20:29
واسه من که فقط صدای اسپیکر مهم بود که 5700 خریدم
تا الانم هیچ گوشی نیومده که صداش بهتر یا در حدش باشه که وسوسه بشم عوضش بکنم

در مورد 5800 هم صداش بلند تره ولی کیفیت 5700 بهتره

maziarzar
01-03-2011, 22:47
من درطول این چندسال فهمیدم که تو کیفیت صدا ای8910 سامسونگ و5700 بهترین ها هستن
گوشی قبلیم هم 5700 بود

Ship Storm
07-03-2011, 07:12
همون 2 3 ماه اولی که این گوشی اومد خریدم و قریب دوسالی داشتمش و بعد فروختم
هنوزم دارم فکر میکنم گوشی مثل 5700 با اون کیفیت کم پیدا میشه
هم صدای عالی داشت و هم محکم بود
یکی از بهترین لنزهای 2 مگاپیکسل روش بود که واقعا فیلمبرداریش و عکاسیش حرف نداشت

lebesgue
18-03-2011, 18:19
من بعد از سه سال و نیم هنوز گوشی رو دارم، بدترین رفتار ممکن رو باهاش داشتم، هنوز مثل بنز کار میکنه.
اخیراً هم توی n-gage بازی worms رو به صورت آنلاین انجام میدم، شدیداً حال میده، این بازی یک شاهکار هست!

metana
19-03-2011, 00:38
منم نزدیک 2سال که دارمش. مثل ساعت کار میکنه... اما...

اما حدود 3ماهه که حس میکنم سرعتش کم شده. مستر ریست هم کردم. اما بازم مثل قبل نشد. مشکل چیه؟

البته من کلی برنامه نصبیدم روش...

hesam68
21-03-2011, 22:53
یک چیزی هم هست
گوشی یک عکر طبیعی داره
و از اون عمر بگزره دی
کاریش نمیشه کرد
من از 4 اذر 86 دارم
سرعتش پایین اومده ولی بازم دوسش دارم

با مستر ریستو اینا هم فک نکنم حل بشه
چون پیر شده دیگه:31:

hamesterlibera
22-03-2011, 17:40
منم نزدیک 2سال که دارمش. مثل ساعت کار میکنه... اما...

اما حدود 3ماهه که حس میکنم سرعتش کم شده. مستر ریست هم کردم. اما بازم مثل قبل نشد. مشکل چیه؟

البته من کلی برنامه نصبیدم روش...

سلام

دوست خوبم همونطور که آقای حسام گفتن مشکل از عمر گوشی هست . اما به نظرم عمر مموری کارت هم هست. مموریتون چند وقته توی گوشیه؟ فکر کنم اگه عوضش کنین بهتر بشه.:20:
---------------------------------------------------------------

دوستان عید همگیتون مبارک. امیدوارم سال خوبی براتون باشه.:11:

MohandesMCD
23-03-2011, 10:12
منم از سال 86 اين گوشي رو دارم و هنوزم قصد عوض كردنش رو ندارم
تو اين مدت يك بار lcd گوشيم خراب شد، دو بار جوي استيك، يك بار اسپيكر تلفن براي مكالمه و الانم دكمه C كار نميكنه
گوشي خر كاري هستش و خوشبختانه توي هيچي كم نمياره اگه بخام يه گوشي جايگزينش كنم C5 هست ولي فعلا زدم تو نخ گوشيهاي زير 100تومن تاشو،بدجور علاقه پيدا كردم به چنين گوشيهايي!!!

hesam68
01-04-2011, 14:37
سلام به وفاداران افسانه سیفید(5700)
خوبین؟

من میخواستم بپرسم دوستی هست که رو این گوشی مموری کارت 8 گیگ گذاشته باشه؟
ساپورت میکنه؟
من الان 4 دارم و فقط 100 مگ فضای خالی مونده
فایلامم دوست ندارم پاک کنم
باید یکدونه 8 بگیرم
اگه ساپورت میکنه چه مارکی خوبه و قیمت الان چنده؟

hharab1363
01-04-2011, 15:46
گوشي من حدودا3 ماه پيش يه دفعه دکمه هاش از کار افتاد(به جز دکمه روشن و خاموش بالاي گوشي) ولي پس از 2 روز خود به خود درست شد. از اون به بعد دکمه ها حدودا 10-12 روز عين ساعت کار مي کنه و 1-2 روز از کار مي افته و دوباره درست ميشه و خلاصه اين داستان هي تکرار ميشه. Ic کيبرد رو عوض کردم و گوشي رو فلش هم کردم درست نشد. (در ضمن وقتي گوشي قفل ميکنه برنامه push to talk گوشي خود به خود فعال ميشه)پيش تعميرکار هم بردم گفت مشکل از cpu هست و تعويضش 35-40 تومن آب ميخوره. نظر شما چيه ؟ مشکل از کجاست؟
راستي گوشيم 2 سال قبل هم يه ذره آب خورده(در حد چند تا قطره بارون)

meshkiposh2200
01-04-2011, 17:10
سلام به وفاداران افسانه سیفید(5700)
خوبین؟

من میخواستم بپرسم دوستی هست که رو این گوشی مموری کارت 8 گیگ گذاشته باشه؟
ساپورت میکنه؟
من الان 4 دارم و فقط 100 مگ فضای خالی مونده
فایلامم دوست ندارم پاک کنم
باید یکدونه 8 بگیرم
اگه ساپورت میکنه چه مارکی خوبه و قیمت الان چنده؟

بدون هیچ مشکلی ساپورت میکنه من حدود 6 ماهه مموری 8 گیگ روش انداختم قیمتش هم دور بر 20 تومان است

hesam68
01-04-2011, 20:12
مرسی
چه مارکی پیشنهاغدمیکنی؟
چند تا مارک بگو که یکیشو گیر بیارم

---------- Post added at 09:12 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

گوشي من حدودا3 ماه پيش يه دفعه دکمه هاش از کار افتاد(به جز دکمه روشن و خاموش بالاي گوشي) ولي پس از 2 روز خود به خود درست شد. از اون به بعد دکمه ها حدودا 10-12 روز عين ساعت کار مي کنه و 1-2 روز از کار مي افته و دوباره درست ميشه و خلاصه اين داستان هي تکرار ميشه. Ic کيبرد رو عوض کردم و گوشي رو فلش هم کردم درست نشد. (در ضمن وقتي گوشي قفل ميکنه برنامه push to talk گوشي خود به خود فعال ميشه)پيش تعميرکار هم بردم گفت مشکل از cpu هست و تعويضش 35-40 تومن آب ميخوره. نظر شما چيه ؟ مشکل از کجاست؟
راستي گوشيم 2 سال قبل هم يه ذره آب خورده(در حد چند تا قطره بارون)

مشکلت خیلی عجیب قریبه
نمیدونم والا
من که چیزی به ذهنم نمیرسه

metana
02-04-2011, 18:14
دوستان کسی میدونه چجوری هدست رو میشه باز کرد؟

----

واقعا 8گیگ ساپورت میکنه؟ اگه واقعا ساپورت میکنه منم نیاز دارم...

hesam68
03-04-2011, 14:45
من نگرفتم؟
یعنی چی هدست و باز کرد؟
منظورتون چه جوری میشه هندزفری و باز کنین؟
خودشو؟
واسه تعمیرش مثلا؟

metana
03-04-2011, 21:02
آره. همون هندزفری. بلدین؟

hesam68
04-04-2011, 04:39
نه والا
واسه چی؟
مال من خیلی وقته گم شده

اگه خراب شده یکدونه جدید بگیرین

تا حالا بهش دقت نکردم چه جوریه
پیچ نداره روش؟

metana
04-04-2011, 13:37
آخه دیگه پیدا نمیشه.

قبلا یبار بازش کردم. اما الان یادم رفت چجوریه :دی

hesam68
04-04-2011, 15:24
خسته نباشی:31:

تو زاهدان یک مغازه هست که تقریبا 8 تا مغازه تو یک پاساژو تبدیل به یک فروشگاه بزرگ لوازم جانبی موبایل کرده
همه ی جنساشم از دبی میاره

رفتم مموری کارت میکرو اس دی 8 گیگ بخرم گ
فت تموم کردم

گفتم چند بود قیمتش؟
گفت 16 با گارانتی فلان چیز که من نفهمیدم چی گفت؟

قیمت خوب داده؟

کلا قیمتای همه ی جنساش نسبت به بقیه جاها متنوع تر و ارزونتره

IceLord
04-04-2011, 22:43
آخه دیگه پیدا نمیشه.

قبلا یبار بازش کردم. اما الان یادم رفت چجوریه :دی

تو همین فروم فکر کنم دوستمون Mr.K2 یه همچین چیزی بود طریقه باز کردنش رو نوشته بود. احتمالا وسطای تاپیک باشه.

خودم گشتم ولی پیدا نکردم. ولی شروعش رو یادمه که اول باید پین رو که پشتش هست و توخالی هم هست رو بیرون بیاری.

بقیه اش رو دیگه یادم نیست :دی

---------- Post added at 11:43 PM ---------- Previous post was at 11:40 PM ----------

خسته نباشی:31:

تو زاهدان یک مغازه هست که تقریبا 8 تا مغازه تو یک پاساژو تبدیل به یک فروشگاه بزرگ لوازم جانبی موبایل کرده
همه ی جنساشم از دبی میاره

رفتم مموری کارت میکرو اس دی 8 گیگ بخرم گ
فت تموم کردم

گفتم چند بود قیمتش؟
گفت 16 با گارانتی فلان چیز که من نفهمیدم چی گفت؟

قیمت خوب داده؟

کلا قیمتای همه ی جنساش نسبت به بقیه جاها متنوع تر و ارزونتره

اگه مارک معتبر باشه خیلی خوبه.
مارک هایی که من میشناسم اینا هستن:

Sony
Toshiba
SanDisk
KingStone

metana
05-04-2011, 20:02
اره منم یادمه، اتفاقا از همینجا دیده بودم.

من مارک SanDisk رو پیشنهاد میکنم. کلا مموری کارد های خوبی داره.

hesam68
15-04-2011, 17:49
سلام
دیور مموری کارت خریدم
اون مارکایی که شما گفتین و نداشت
ماکرش فک کنم همون میکرو اس دی بود
15 تومن خریدم
مین مارکو که اکثر موبایل فروشیا هم همینو داشتم قیمت گرفتم بین 21 تا 24 میدادن

الانم راحت داره کار میکنه خدارو شکر

metana
19-04-2011, 23:56
بلاخره بازش کردم. روش خاصی نداره. فقط باید زور وارد کنی :دی

8گیگ 15تومن؟ خوب بود به نظرم... چقدرش پر هست الان؟ یه بار امتحان کن 7گیگ پر کن ببین چطوری کار میکنه...!؟

hesam68
20-04-2011, 02:22
اره قیمتش خوبه
از موبایل فروشیا که پرسیدم دقیقا هینو 22 میدادن

این مستقیم از دبی میاره
هم عمده به موبایلیا میده و هم تکی

الان 56 گیگش پره و مشکلی نداره

راستی چه جوری میتونم همزمان هندزفری بوتوس و سیم دارو با هم به گوشی وصل کنم که همزمان هر 2 شون کار بکنن

هر کاری کردن نشد
تا یکی رو وصل میکردم اونیکیاز کار میفتاد

روش خاصی داره یا کلا امکان نداره؟

................................
راستی یک گوشی جدید اومده مدلش ایکس 2 هست
میگن کیفیت پخش موزیکش خوبه
اگه دم دستتونه و میتونین گیرش بیارین ببینین از افسانه ی سفید جلو میزنه یا 5700
افسانه میمونه؟

hesam68
22-06-2011, 15:10
سلام به عاشقان افسانه ی سفید(5700)
یک خبر خوب واستون دارم
دوستانی که قصد خریدن گوشی جدید دارن
البته کنار افسانه ی سفید
شاید خیلیاتون بدونین البته
نوکیا گوشی x7 وارد ایران شده
امکاناتمولتی مدیای خوبی داره
4 تا اسپیکر هم داره
نمیدونم تجربه ی 5700 باز تکرار میشه یا نه
ول فک نکنم
بازم باید کیفیت پخش موزیک خوبی داشته باشه
این گوشی با قیمت 725 تومن وارد باار شده
اینم مشخصاتش:

تا چند ماه دیگه راحت به 400 یا 500 میرسه

خلاصه گزینه ی خوبیه واسه ما عشق موسیقی ها

.SA33D.
06-07-2011, 21:54
من ندید میگم عمرا به 5700 برسه. نوکیا یه بار یه شاهکار خلق کرد،که احتمالا خودشم نفهمیده چیکار کرده،وگرنه این همه گوشی بعدش زد میتونست اون کار رو تکرار کنه :13:

meshkiposh2200
06-07-2011, 23:29
برید توی تاپیک مربوطه میبینید که از 4 اسپیکر فقط 2 تای پائینی کار میکنه و بالائیهاش دکوره مثه c7 کلا ایکس 7 چیزی نداره

hesam68
07-07-2011, 17:13
من ندید میگم عمرا به 5700 برسه. نوکیا یه بار یه شاهکار خلق کرد،که احتمالا خودشم نفهمیده چیکار کرده،وگرنه این همه گوشی بعدش زد میتونست اون کار رو تکرار کنه :13:

اره فقط 2 تا اسپیکرش کار میکنه ایکس 7

واقعا کسی دیگه از این کلاه بردار گوشی میخره؟

کلاه برداری در این حد؟
جایی چیزی نیست ازش باید حتما شکاست بشه

فرضا من به خاطر همین 4 تااسپیکرش میرفتم میخریدم
600 تومن هم پول حرم میکردم
کی بود جواب میداد

افسانه های سفیدتونو بپسبین که یکی از بزرگترین نعمت های الاهیه

behrooz.shie
09-07-2011, 02:01
مگه هر سوراخی اسپیکره ؟ :13:

hesam68
09-07-2011, 22:13
نه هر سوراخی اسپیکر نیست
جی اس ام ارنا این گوشی که به صورت رسمی معرفی شد تو مشخصاتش نوشت که این گوشی 4 تا اسپیکر داره ولی الان که فهمید نوکیا کلاه برداری کرده اصلاحش کرده

..............

.SA33D.
10-07-2011, 00:17
برید توی تاپیک مربوطه میبینید که از 4 اسپیکر فقط 2 تای پائینی کار میکنه و بالائیهاش دکوره مثه c7 کلا ایکس 7 چیزی نداره

:39: دیگه واقعا دستشون درد نکنه.رو سفید کردن ما رو. حیف نیست 600 تومن پول رو اون بدی؟ پیف پیف.600 تا انتخاب بهتر از اون هست تو بازار

hesam68
03-08-2011, 04:54
سلام به همه ی عاشقان افسانه ی سفید
خوبین؟
خیلی وقته تاپیک بالا نیومده بود
من گوشیم اون کاوری که روی جای نصب کابل یو اس بی و جای پورت سوکت شارژه کنده شده
میخوام قاب واسه گوشیم بخرم
میخوام قاب اصلی بگیرم
میخواستم بدونم قاب اصلی چه مشخصه ای داره که سرم کلاه نزارن؟
چه رنگایی جز قرمز - سفید و مشکی - سفید و سبز سفید هست؟
من قبلنا از این گوشی یک عکس دیده بودم که تمام مشکی بود
اون قابش تو بازار هست؟

خلاصه ممنون میشم راهنماییم کنین
منتظر جوابتونم

.SA33D.
04-08-2011, 22:51
سلام به همه ی عاشقان افسانه ی سفید
خوبین؟
خیلی وقته تاپیک بالا نیومده بود
من گوشیم اون کاوری که روی جای نصب کابل یو اس بی و جای پورت سوکت شارژه کنده شده
میخوام قاب واسه گوشیم بخرم
میخوام قاب اصلی بگیرم
میخواستم بدونم قاب اصلی چه مشخصه ای داره که سرم کلاه نزارن؟
چه رنگایی جز قرمز - سفید و مشکی - سفید و سبز سفید هست؟
من قبلنا از این گوشی یک عکس دیده بودم که تمام مشکی بود
اون قابش تو بازار هست؟

خلاصه ممنون میشم راهنماییم کنین
منتظر جوابتونم

سلام :31:
اول بگم که گیر آوردن قاب گوشی با کیفیت قاب فابریک از جایی غیر نمایندگی مجاز محاله(که نسبت به قاب اصلیهای دیگه چند برابر گرون ترن).
یعنی قابهایی که به اسم اصلی توی بازارن ابدا مثل قاب اورژینال نیستن،فقط واسه روز مبادا خوبن.
تو اگه یه تعمیرگاه بری و بسپری برات اون تیکه ای که کنده شده رو از یه گوشی 5700 دیگه که اوراق شده باز کنه و برات نصب کنه خیلی بهتره.
قابهای اصل فقط همون 3 تا ترکیب رنگ هستن که گفتی.بقیه همشون غیراصلن، قاب مشکی هم او بازار هست اما اونم اصلی نی،مگر اینکه اونو بندازی و یه کاور روش بکشی.
موفق باشی

---------- Post added at 10:51 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

مگه هر سوراخی اسپیکره ؟ :13:

آخه اون دوتا سوراخ که اسپیکر نیستن هم کاملا عین اسپیکرها طراحی شدن!!!!:18:

metana
05-08-2011, 09:29
البته فکر نمیکنم دیگه قاب اصلی بشه پیدا کرد. چون دیگه خط تولید 5700 هم تعطیله...!

بهر حال اگه پیدا کردین، (البته سفید-سیاه) به منم خبر بدین، میخرم. چون واقعا درّ نایاب شده!

اما قاب های HighCopy هست تو بازار، عین فابریکیش هستن، اما یه فرقی دارن، قاب فابریکی یه جنس خاصی بود (فکر کنم لاستیک) که یکمی انعطاف پذیر بودنو... اما این های-کپی ها از جنس لاک یا همون پلاستیک شکننده هستن. خیلی زود هم خط خطی میشه...

hesam68
05-08-2011, 17:42
ممنون از هر 2 دوست عزیزم

زاهدان فک نکنم نمایندگی اصلس نوکیا باشه
نمیدونم
کدوم شرکت نماینده ی اصلیشه که برم تو سایتش ببینم زاهدان داره شعبه

اره بهترین گزینه همون های کپی ها هستن
یعنی اونا هم خوب نیستن؟
اخه رنگ دکمه ها و چند جی دیگه ی گوشی رفته میخوام کلشو عوض کنم
اگه اورجینالش باشه هر قیمتی باشه میخوام
شما این عکس و ببینین:

ممکنه این رنگ مثلا واسه اروپا تولید شده و ما ندیده باشیم؟

behrooz.shie
06-08-2011, 16:02
چه جالب :31: گوشی 4 اسپیکره شده 2 اسپسکر !

hamidrj
07-08-2011, 13:41
سلام به دوستداران 5700
میبینم که اینجا هنوزم سرپاست!!
ای ول من با اینکه گوشیمو عوض کردم ولی دلم نیومد این زیبای باهوش5700 رو بفروشم!!
حقیقتا که دیگه مثلش نیومد!
یا حق!

T_rex
27-08-2011, 05:08
سلام
از سر بی حوصلگی داشتم میگشتم چشمم به این تاپیک افتاد
منم 5700 دارم الان که این تاپیک رو دیدم گفتم یه نگاهی به فاکتور خریدش بندازم :
86/6/21 به قیمت 265 تومن :31: تا الانم دستمه خدایش گوشیه توپیه هنوزم صدای اسپیکراش فوق العادن اهنگ رو با تمام وضوح و شفافیت پخش میکنه:8:
اگه دارینش قدرشو بدونین بچه ها

AC_POP
28-08-2011, 01:41
سلام
از سر بی حوصلگی داشتم میگشتم چشمم به این تاپیک افتاد
منم 5700 دارم الان که این تاپیک رو دیدم گفتم یه نگاهی به فاکتور خریدش بندازم :
86/6/21 به قیمت 265 تومن :31: تا الانم دستمه خدایش گوشیه توپیه هنوزم صدای اسپیکراش فوق العادن اهنگ رو با تمام وضوح و شفافیت پخش میکنه:8:
اگه دارینش قدرشو بدونین بچه ها

من سال پیش فروختمش جاش بخاطر دوربین و GPS و Wi-Fi رفتم C905 خریدم ، الانم از هیچکدوم از این امکانات (بجز دوربینش) استفاده نمیکنم و بدجور پشیمونم (دقیقا 19 فروردین سال پیش بود که فروختمش !!!) . خیلی دلم براش تنگ شده . اصلا با اون حوصله م سر نمیرفت ولی با این C905 که کلی اعصابم رو خراب کرده و اصلا دوام نداره(هر روز یه جاش میاد تو دستم!!!) اصلا از این گوشی زده شدم.هر بلایی و هر کیفی که اصلا شما ها فکرش رو کنین من با 5700 عزیزم کردم.اه !!! کاش اون روز دستم میشکست نمیرفتم عوضش کنم.بخدا دلم اونقدر براش تنگ شده که تا به حال 3 بار تو خواب دیدم که دوباره خریدمش !!!! قدر این اسطوره دوست داشتنی رو بدونین.به خدا حیف هست . یادش بخیر بهش میگفتم Transformer (بخاطر چند حالته بودن زیرش) . البته این لقب رو توی یه سایت اول دیدم.
دوستت دارم 5700 ، نفرین به تو C905

MohandesMCD
28-08-2011, 23:15
من هنوزم دارمش و دلم نيومده چيزي جايگزينش كنم،همچنان اسپيكراش سالم هستند با وجود سقوط آزادهاي وحشتناك،فقط سنسور چرخش پايين گوشي خراب شده،اين سگ جوني نوكيا واقعا به چشم من اثبات شد
اين گوشي رو كه نميفروشم و نگهش ميدارم با وجود استفاده نكردن ولي چشمم اين نوكيا 600رو گرفته به لحاظ موزيك همه چيزش تكميله،از نوكيا بعيد بود چنين چيزي بزنه!

meshkiposh2200
29-08-2011, 00:37
و من هم همچنان دارمش با اینکه درب باطریش را با چسب شیشه ای نگه داشتم درب شارجرش در حال کنده شدنه ولی همچنان دلم نمیاد یه گوشیه دیگه به جاش دستم بگیرم ولی اینم بگم جدیدا دلم پیش N8 گیر کرده

hesam68
29-08-2011, 02:38
سلام به عاشقان افسانه ی سفید

به به میبینم که باز جمعمون جمعه

دوستان اگرم خواستین گوشی جدید بگیرین این افسانه رو نفروشین
من که شبا تا باهاش چند تا اهنگ نگوشم خوابم نمیبره

همونطور که محمد عزیز گفتن نوکیا 600 که تازه معرفی شده موزیک فون خوبی میتونه باشه
تنها اشکالش به نظر من استریو نبودنشه
شایدم باشه تا جایی که من دقت کردم 1 دونه اسپیکر بزرگ پشتش داشت
و به نظر من ظاهر زیابیی هم نداره

ولی در کل واسه ما عاشقان موزیک میتونه گزینه ی خوبی باشه

درود بر افسانه ی سفید

jojonice
26-11-2011, 01:55
سلام
راهنمائی کنید لطفا
لطفا هندزفری بدون سیم معرفی کنید که صدای خوبی برای مکالمه کردن ایجاد کنه و قیمت زیر 30 تومان باشه
برای گوشی نوکیا 5700 میخواهم
ممنون
خداحافظ

hesam68
26-11-2011, 04:40
سلام
راهنمائی کنید لطفا
لطفا هندزفری بدون سیم معرفی کنید که صدای خوبی برای مکالمه کردن ایجاد کنه و قیمت زیر 30 تومان باشه
برای گوشی نوکیا 5700 میخواهم
ممنون
خداحافظ

سلام
والا فک نکنم زیر 30 تومن یک هندزفری بلوتوس مارکدار بتونین بخرین

خود منم چند ماه پیش بودجم همین 30 تومن بود
مارک نتونستم بخرم
رفتم یکدونه مارک متفرقه خریدم

حالا شما سوالتونو تو بخش لولزم جانبی هم بپرسین
دوستان اون بخش بهتر میتونن راهنماییتون بکنن

DJ.Mamal
26-11-2011, 09:32
زیر 30 که بدرد نمیخوره اما اگه پول دارین هندزفری نوکیا BH-505 رو بخرین..تازه بفهمین کیفیت یعنی چی!!!
قیمتش هم حدود 60 تا 70 تومنه..

soroush20
02-12-2011, 08:51
برای فیلمبرداری زمانش از 59 دقیقه و 59 ثانیه شروع شد.واقعا عالیه.موقع فیلمبرداری اصلا گیر نمیکنه.

Ship Storm
02-12-2011, 08:56
من سال پیش فروختمش جاش بخاطر دوربین و GPS و Wi-Fi رفتم C905 خریدم ، الانم از هیچکدوم از این امکانات (بجز دوربینش) استفاده نمیکنم و بدجور پشیمونم (دقیقا 19 فروردین سال پیش بود که فروختمش !!!) . خیلی دلم براش تنگ شده . اصلا با اون حوصله م سر نمیرفت ولی با این C905 که کلی اعصابم رو خراب کرده و اصلا دوام نداره(هر روز یه جاش میاد تو دستم!!!) اصلا از این گوشی زده شدم.هر بلایی و هر کیفی که اصلا شما ها فکرش رو کنین من با 5700 عزیزم کردم.اه !!! کاش اون روز دستم میشکست نمیرفتم عوضش کنم.بخدا دلم اونقدر براش تنگ شده که تا به حال 3 بار تو خواب دیدم که دوباره خریدمش !!!! قدر این اسطوره دوست داشتنی رو بدونین.به خدا حیف هست . یادش بخیر بهش میگفتم Transformer (بخاطر چند حالته بودن زیرش) . البته این لقب رو توی یه سایت اول دیدم.
دوستت دارم 5700 ، نفرین به تو C905

دقیقا منم مثل شما همون سالی که اومد خریدم به قیمت 270 و بعد از دوسال فروختم رفتم سراغ htv و اون موقع فهمیدم چی رو از دست دادم و چی گیرم اومده
انصافا کیفیت صدای و راحتی و خوش دست بودن و دوامی که داشت بی نظیر بود

karvas
24-07-2012, 16:59
سلام به عاشقان افسانه ی سفید

به به میبینم که باز جمعمون جمعه

دوستان اگرم خواستین گوشی جدید بگیرین این افسانه رو نفروشین
من که شبا تا باهاش چند تا اهنگ نگوشم خوابم نمیبره

همونطور که محمد عزیز گفتن نوکیا 600 که تازه معرفی شده موزیک فون خوبی میتونه باشه
تنها اشکالش به نظر من استریو نبودنشه
شایدم باشه تا جایی که من دقت کردم 1 دونه اسپیکر بزرگ پشتش داشت
و به نظر من ظاهر زیابیی هم نداره

ولی در کل واسه ما عاشقان موزیک میتونه گزینه ی خوبی باشه

درود بر افسانه ی سفید

افسانه سفید واقعا لایقشه
من تابستون سال 87 یدونه 5700 خریدم از نظر امکانات نسبت به هم ردیفاش گرون بود ولی واقعا ارزششو داشت من گرفتم 250 هزار تومن بعد پارسال یدونه لمسی 5230 گرفتم ولی اینو دلم نیومد بفروشمش وقتی با هنذفریای فابریکش اهنگ گوش میدم حال میکنم الانم در پشت باتریش با چسب شیشه ای چبوندم پارسال هم براش 15 هزار تومن باتری خریدم ولی یه ثانیم فکره فروششو نمیکنم

T_rex
02-08-2012, 19:54
من هنوز دارمش هنوز دارم ازش کار میکشم همیشه به دوستام میگم گوشیم مثل شورلت خر کاره خیلی گوشیه مردیه هنوز که هنوزه خیلی از گوشیهای الان کیفیت صدای 5700 رو ندارن تا موقعی که کار بده ازش استفاده میکنم
الان فاکتورش جلومه
تاریخ خرید :21\6\86 به قیمت 265 تومن عشقمی شورلت

karvas
16-08-2012, 12:46
میخوام یه روش بگم حالشو ببرید:برای روشن نگه داشتن فلش 5700 شما در حالت عادی گوشی یعنی وقتی که قسمت پایین گوشی روی حالت شماره است از داخل منو داخل صدا و تصویر داخل کمرا شوید و گوشی را در حالت عکس برداری قرار دهید بعد از منو options فلش را در حات on قرار دهید باد با زدن جوی استیک و گرفتن عکس سری قسمت پایین گوشی را در حالت 90 درجه قرار دهید تا فلاشتان روشن بماند . حتی میشه باهاش فیلمم گرفت.
ولی خدایی عجب نوری داره

داشتم اون عقب مقبا میچرخیدم به این پست خوردم دیدم عجب چیز توپیه گفتم شاید خیلیا هنوز ندونن اوردمش جلو

T_rex
20-08-2012, 10:04
داشتم اون عقب مقبا میچرخیدم به این پست خوردم دیدم عجب چیز توپیه گفتم شاید خیلیا هنوز ندونن اوردمش جلو

دمت گرم من همین الان امتحانش کردم کار کرد:8:

MohandesMCD
30-08-2012, 21:30
خب بعد از 5سال منم عوض کردم گوشیم رو و nokia N9 خریدم که مثل 5700 تک و عالی هستش و همچنان 5700 عزیز رو دارم و میبرمش محل کار.هنوزم که هنوزه داره مثل ساعت واسم کار میکنه

soranstar
17-09-2012, 21:37
خدای گوشیه توپ و باحالی بود و هست.
من با وجود اینکه بعد اون 3بار گوشیمو عوض کردم و الانم samsung galaxy s2 j دارم، ولی هنوزم دارمش و دلم نیومده عوضش کنم.

karvas
19-09-2012, 18:53
گوشی جذابیه اصلا تکراری نمیشه و دله ادم رو نمیزنه

hesam68
10-10-2012, 05:01
میبینم که تو اواخر سال 2012 میلادی هم از این افسانه ی سفید هنوز داره یاد میشه و خاطره بازی میکنیم...

منم از 4 اذر 86 هنوز دارمش و واقعا اخ نگفته...
فقط باتریش مشکل داره و شونصد بار واسش باتری نو خریدم...

اخر شبی گفتم منم یادی کنم از این افسانه ی سفید ...

Hidden-Hunter
19-10-2012, 09:11
سلام
منم یه 5700 داشتم و هنوز هم دارم با این که یک گوشی جدید خریدم ولی دلم نیومد بفروشمش بخاطر این موارد :

1.تیپ زیباش

2.خوش دست بودنش
3.سفت و محکمی
4.صدای عالی و با کیفیت
5.دوربین خوب
6.قدرت نصب برنامه
7.هنگ نکردن بعد از نصب چهار انتی ویروس

خدایی خودم الان 5ساله دارمش ولی هنوز چیزیش نشده و از خریدم راضیم.

vizy-vizy
14-04-2016, 23:34
نظرمو برای خودم نگه میدارم...حالا یه کمیشو دادم به تو....چی میشه ؟

در ضمن اگر برای راحتی میخوای برو سراغ گوشی های جاوا....سیمبین حرفه ای هست...اگر هم هنوز راحت تر میخوای برو سراغ 1100 که هیجی نداره و خیلی راحته....

لازم شد این تاپیک زیر خاکی سال 2007 بیاد بالا تا جواب این عزیز داده بشه

اخه کله پوک سواد نداری مجبوری مگه راهنمایی بدی به مردم ؟
اخرشم مایکروسافت خرید نوکیا رو پس عشق است ویندوز فون .
شما هم با 5700 برو الک دولک بازی کن ههههه :n19: