PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ 5700

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35

meshkiposh2200
27-05-2009, 22:55
یه بار یکی از دوستان کلیپی گذاشته بود، یکم دقت کردیم، فهمیدیم طرف وقتی * رو میزنه گالریش روتیت میشه!

با تشکر...
با نرم افزار rotate me این کار را میشه کرد.یک بار دیگه درخواست میکنم اگه کسی این برنامه را داره لطف کنه بذاره

IPHONE 3g
31-05-2009, 10:26
سلام بازم اومدم :دی

دوست من برنامه روتیت می و دیگر برنامه ها که صفحه رو میچرخونه هیچ کدوم رو ۵۷۰۰ کار نمیکنه.

من همه اینارو تست کردم کار نمیکنه

kazemii
31-05-2009, 13:41
کمک!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
بلوتوث 5700 بعضی مواقع ارسال و دریافت می کنه بیشتر مواقع هم نه ارسال می کنه ونه دریافت با مستر ریست هم خوب نشد
لطفا کمک کنید.

metana
31-05-2009, 17:22
کمک!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
بلوتوث 5700 بعضی مواقع ارسال و دریافت می کنه بیشتر مواقع هم نه ارسال می کنه ونه دریافت با مستر ریست هم خوب نشد
لطفا کمک کنید.

l\سلام

مال منم اینطوری شده بود، ولی بعد از اینکه فلش کردم (بخاطر یه مشکل دیگه) درست شد.

kazemii
02-06-2009, 21:52
من 12345 گوشی ام را تغییر دادم ویادم رفته ومی خوام فرمت کنم نمی تونم یک راه پیشنهاد کنید

IceLord
02-06-2009, 22:04
من 12345 گوشی ام را تغییر دادم ویادم رفته ومی خوام فرمت کنم نمی تونم یک راه پیشنهاد کنید

سلام عزیز

گوشیتو خاموش کن. دکمه های 3 و * و سبز رو با هم نگه دار و ولشون نکن و گوشی رو روشن کن.
می بینی که گوشیت فرمت شده.

البته قبلش حتما یه بک آپ بگیر. چون هر چی رو گوشی باشه پاک میشه. ولی بلایی سر مموری نمی یاد.

kazemii
03-06-2009, 15:40
غیر این کار روش دیگر نیست

IceLord
03-06-2009, 18:02
فکر نمی کنم.چون روش های دیگه همه شون پسورد می خوان.

البته از این روش می تونی پسورد گوشیت رو پیدا کنی:

آموزش پیدا کردن Lock Code گوشی های نوکیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود آموزش تصویری

shayan_p30
03-06-2009, 18:48
سلام
چه شكلي ميشه صداي فلش يا ضبط فيلم رو قطع كرد؟ :14:

*M!L4D*
03-06-2009, 19:24
سلام
سلام برای عکس گرفتن بدون صدا و فلاش به تاپیک زیر برو :
C_Cam نرم افزاری برای عکس گرفتن بدون صدا و فلاش

شاد باشید:40:

IceLord
03-06-2009, 20:11
سلام

سلام

در تکمیل صحبت دوستمون بگم که یک روشی هم هست که با هک کردن گوشی می تونی این صدا ها رو قطع کنی.

master_shz
06-06-2009, 12:33
سلام دوستان
من تا دیروز با گوشیم (5700) میتونستم راحت مسیج بفرستم
ولی حالا وقتی متن را مینویسم و دکمه Send را میزنم از بخش مسیج ها کلا میاد بیرون و فرستاده نمیشه ولی مسیج هایی را که برام فرستاده میشه را دریافت میکنه
گفتم شاید فریمورش را آپدیت کنم درست بشه ولی فریمور جدیدش نیومده و نمیدونم چه جوری میتونم فریمور قبلی را دوباره بریزم روی گوشی
مطمئن هستم که از مسیج سنتر نیست
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

*M!L4D*
06-06-2009, 18:02
سلام دوستان
من تا دیروز با گوشیم (5700) میتونستم راحت مسیج بفرستم
ولی حالا وقتی متن را مینویسم و دکمه Send را میزنم از بخش مسیج ها کلا میاد بیرون و فرستاده نمیشه ولی مسیج هایی را که برام فرستاده میشه را دریافت میکنه
گفتم شاید فریمورش را آپدیت کنم درست بشه ولی فریمور جدیدش نیومده و نمیدونم چه جوری میتونم فریمور قبلی را دوباره بریزم روی گوشی
مطمئن هستم که از مسیج سنتر نیست
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
این که دیگه کاری نداره ... رو ی یه گوشیه دیگه آزمایش کن ببین چی میشه ...
اگه خواستی فریمور قدیمی بریزی برو به تاپیک مربوطه و بااون روش DownGrade کن ...
موفق باشی:40:

master_shz
06-06-2009, 19:02
ممنون میلاد جان
من سرچ کردم و
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید را پیدا کردم
همین هست ؟؟؟
راهی نداره که با خود کابل usb گوشی دوباره همین فریمور را ریخت روی گوشی؟ (آخرین فریمور روی گوشی هست)

mahsai
06-06-2009, 19:14
ممنون میلاد جان
من سرچ کردم و
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید را پیدا کردم
همین هست ؟؟؟
راهی نداره که با خود کابل usb گوشی دوباره همین فریمور را ریخت روی گوشی؟ (آخرین فریمور روی گوشی هست)
دوست عزیز شما بهتر هستش اول گوشی رو یبار با کد ستاره مربع 7370 مربع ریست کنید البته از اطلاعات گوشی بکاپ بگیرید.اگه جواب نداد یبار خاموش کنید و بعد با روش سه دکمه ریست کنید اگر بازم جواب نداد میتونید اخرین فریمور گوشی رو دانلود کنید و با نرم افزار فونیکس دوباره فلشش کنید.البته فریمور میتونه همون فریمور گوشی باشه اما پایینتر نباید باشه.
موفق باشید.

master_shz
07-06-2009, 10:17
دوست عزیز شما بهتر هستش اول گوشی رو یبار با کد ستاره مربع 7370 مربع ریست کنید البته از اطلاعات گوشی بکاپ بگیرید.اگه جواب نداد یبار خاموش کنید و بعد با روش سه دکمه ریست کنید اگر بازم جواب نداد میتونید اخرین فریمور گوشی رو دانلود کنید و با نرم افزار فونیکس دوباره فلشش کنید.البته فریمور میتونه همون فریمور گوشی باشه اما پایینتر نباید باشه.
موفق باشید.

ممنون دوست عزیز با 7370 درست شد:40:

AC_POP
11-06-2009, 18:29
سلام دوستان . من گوشيم نمي دونم چي شده . يه ماه پيش بود كه نرم افزار هام باز نشد. بعد چند روز ديگه مموري اصل نوكيام 1 گيگ سوخت . بعد يه 2 گيگشو خريدم و كلي نرم افزار نصب كرده بودم كه بعد يه هفته ديدم كه نرم افزار ها باز نمي شه و اونهايي كه باز مي شه هم حذف نمي شه !!!! بعداً مجبور شدم مموري مو فرمت كنم . ديروز هم كه خود به خود عكس هام پاك شدن . تا به حال هم هفت هشت بار ريست و مستر ريست كردم. لطفاً كمكم كنيد .
گوشيم هم كه 5700 هست ديگه .

*M!L4D*
11-06-2009, 18:38
سلام دوستان . من گوشيم نمي دونم چي شده . يه ماه پيش بود كه نرم افزار هام باز نشد. بعد چند روز ديگه مموري اصل نوكيام 1 گيگ سوخت . بعد يه 2 گيگشو خريدم و كلي نرم افزار نصب كرده بودم كه بعد يه هفته ديدم كه نرم افزار ها باز نمي شه و اونهايي كه باز مي شه هم حذف نمي شه !!!! بعداً مجبور شدم مموري مو فرمت كنم . ديروز هم كه خود به خود عكس هام پاك شدن . تا به حال هم هفت هشت بار ريست و مستر ريست كردم. لطفاً كمكم كنيد .
:18::18::18:
عجیبه ...

@R3Z
12-06-2009, 09:04
سلام
مشکلاتش به نظر ویروسیه.احتمالا کامپیوترتون یه ویروس داره که وقتی وصل میکنید به گوشی به گوشی منتقل میشه.و به نظرم علت سوختن رم 1 گیگتون و پاک شدن عکسا اینه.
به نظر من یه سرچ با یه آنتی ویروس آپدیت شده بکن بعد مموریتو فورمت کن و چه بهتر اگه فلش هم بکنی 100 درصد درست میشه
موفق باشی

j a n
12-06-2009, 09:50
سلام
مشکلاتش به نظر ویروسیه.احتمالا کامپیوترتون یه ویروس داره که وقتی وصل میکنید به گوشی به گوشی منتقل میشه.و به نظرم علت سوختن رم 1 گیگتون و پاک شدن عکسا اینه.
به نظر من یه سرچ با یه آنتی ویروس آپدیت شده بکن بعد مموریتو فورمت کن و چه بهتر اگه فلش هم بکنی 100 درصد درست میشه
موفق باشی

من هم با نظر RE3Z موافقم
احتمالا ویروسی شده باشه
ولی ویروسی که هم رو کامپیوتر و هم روی موبایل کار کنه یکم عجیبه
شما با اکپسلور گوشیت برو داخل مموریت و تنظیماتش رو هم تنظیم کن که تمام فایل ها رو نشون بده
بعد ببین فایل Autoran.inf وجود داره یا نه اگر وجود داشت کامپیوترت ویروسیه
فلش هم که بکنی خیلی خوب خوبه و مشکلاتت بر طرف می شه

*M!L4D*
12-06-2009, 21:09
سلام
موفق باشی
ویروس SmartPhone با PC فرق داره ... ربطی به اون نداره ...

MohandesMCD
15-06-2009, 00:41
ویروس کامپیوتر میتونه رو مموری خرابکاری کنه در صورتی که روی کامپیوتر باشه مموری کارت نه موبایل .مثل حافظه فلش
البته نمیدونم مشکل ایشون ویروس هست یا نه

sizou_h
15-06-2009, 01:01
شما باید اپ کنی چون مال من این مشکلو نداره و ورژن 03.83.1 هست باید اپ دیت کنی البته وایسا بقیه اساتید هم نظر بدن.
سلام دادا جون.میخواستم بگم ورژن گوشی منم مسه ماله یو هستش.گفتم بینم خبر داری که جدید خم اومده واسه ابدیت؟

sizou_h
15-06-2009, 01:30
بازم سلام.دوستان سوال فنی.(اینجاه که حرفه ای معلوم میشن).من میخوام note های گوشیمو به pc منتقل کنم.هر کی میتونه بگه.چون موضوع من بیشتر از این ها گیر کرده
اگه هم از مسیر های x-plore میشه کاری کرد بگین.

MohandesMCD
15-06-2009, 10:37
بازم سلام.دوستان سوال فنی.(اینجاه که حرفه ای معلوم میشن).من میخوام note های گوشیمو به pc منتقل کنم.هر کی میتونه بگه.چون موضوع من بیشتر از این ها گیر کرده

C=>private=>100012a5=>DBS_101f8878_notepad.dat

labkhand
17-06-2009, 21:51
سلام دادا جون.میخواستم بگم ورژن گوشی منم مسه ماله یو هستش.گفتم بینم خبر داری که جدید خم اومده واسه ابدیت؟

ورژن 5.11 توی بازار موجود هست...مال من هم الان 5.11 هست.:46:

sizou_h
19-06-2009, 14:13
یکی دوستان چیزی گفت اما مثه اینکه منظورم رو نگرفت.
ما همچنان منتظر راه کار هستیم
در ترديدم كه جهانگرد چه سرزميني را در جهان كشف خواهد كرد كه از چهره انسان زشت تر باشد(نيچه)

meshkiposh2200
19-06-2009, 15:33
ورژن 5.11 توی بازار موجود هست...مال من هم الان 5.11 هست.:46:

فرقی هم داره با 3.38 مثلا توی عکس یا. . .

j a n
19-06-2009, 20:28
یکی دوستان چیزی گفت اما مثه اینکه منظورم رو نگرفت.
ما همچنان منتظر راه کار هستیم
در ترديدم كه جهانگرد چه سرزميني را در جهان كشف خواهد كرد كه از چهره انسان زشت تر باشد(نيچه)

دوست عزیر اگر کامپیوترت بلوتوث داشته باشه میتونی send کنی ه کامپیوترت
من امتحان کردم با پسوند txt هم منتقل می شه

sizou_h
20-06-2009, 13:44
دوست عزیر اگر کامپیوترت بلوتوث داشته باشه میتونی send کنی ه کامپیوترت
من امتحان کردم با پسوند txt هم منتقل می شه

مرسی.اما من میخواستم با برنامه ایکس ÷لور این کارو کنم؟

havva
20-06-2009, 18:08
من گوشیم هی می گه مموری گوشی ( نه مموری کارت ) پر است لذا هیچ کار نمیشه کر حتی سایلنت کردن

کل حافظه هم خالیه ها نوشته فول ولی توش چیزی نیست
برای فرمت کردن وقتی * و 3 و کلید سبز رو نگه می دارم و روشن می کنم بازم می ام داخل همه اس ام اس ها سر جاشه چیزی هم تغییر نمی کنه

چی کار کنم ؟ هیچ کاری نمی تونم با گوشیم کنم

MohandesMCD
20-06-2009, 19:13
من گوشیم هی می گه مموری گوشی ( نه مموری کارت ) پر است لذا هیچ کار نمیشه کر حتی سایلنت کردن

برای فرمت کردن وقتی * و 3 و کلید سبز رو نگه می دارم و روشن می کنم بازم می ام داخل همه اس ام اس ها سر جاشه چیزی هم تغییر نمی کنه

این مشکل رو منم دارم مشابهش رو.وقتی اتفاق میفته که گوشی با تعداد زیادی از اطلاعات سر و کار داشته باشه.البته واسه من اینطوری هستش نمیدونم واسه شما هم هست یا نه.
3000تا اس ام اس داشتم.اول ریپلی کردنش از کار افتاد.الان که شده 4000تا اصلا باز نمیکنه اس ام اس رو.rom patcher هم که اتوماتیک بود رو از کار انداخته.میوزیک پلیرم هم قاطی میکنه و میاد بیرون.زوم زیاد نمیشه کرد رو عکسها(گوشیم ترکیده دیگه:31:) و همش هم همین ارور رو میده
بهترین کار اینه که کلهم بزنی مموری کارت و گوشیت رو از بیخ و بن فرمت کن.واسه فرمت هم 3کلید رو نرو.ستاره مربع 7370 مربع رو بزن حله

j a n
20-06-2009, 23:09

این مشکل رو منم دارم مشابهش رو.وقتی اتفاق میفته که گوشی با تعداد زیادی از اطلاعات سر و کار داشته باشه.البته واسه من اینطوری هستش نمیدونم واسه شما هم هست یا نه.
3000تا اس ام اس داشتم.اول ریپلی کردنش از کار افتاد.الان که شده 4000تا اصلا باز نمیکنه اس ام اس رو.rom patcher هم که اتوماتیک بود رو از کار انداخته.میوزیک پلیرم هم قاطی میکنه و میاد بیرون.زوم زیاد نمیشه کرد رو عکسها(گوشیم ترکیده دیگه:31:) و همش هم همین ارور رو میده
بهترین کار اینه که کلهم بزنی مموری کارت و گوشیت رو از بیخ و بن فرمت کن.واسه فرمت هم 3کلید رو نرو.ستاره مربع 7370 مربع رو بزن حله

اگر گوشی شما پیام Memory low رو میده منظور رم اجرایی گوشی است که برای کنترل این رم می تونید نرم افزار jbtaskman رو نصب کنید بهتون می گه که چقدر رم خالی دارید و می تونید برنامه هایی رو که می خواهید ببندید که از رم استفاده نکنه

اگر هم می خواهید گوشیتون رو فرمت کنید از کد
7370#*#
استفاده کنید ولی بعد از استفاده از این کد تمام نرم افزار ها دفترچه تلفن اس ام اس ها و تنظیمات پاک می شه

drs_mehry
21-06-2009, 16:33
ورژن جدید هنوز نیومده .؟مردیم از بی ورژنی ؟!!

sizou_h
21-06-2009, 19:49

سلام عزیز.منم این سوالوپرسیده بودم.لبخند گفت اومده و ماله خودشم آپدیت کرده.
5.11ورژن

j a n
21-06-2009, 22:33

سلام عزیز.منم این سوالوپرسیده بودم.لبخند گفت اومده و ماله خودشم آپدیت کرده.
5.11ورژن

درسته ورژن 5.11 هست اما خوود نوکیا توی سایتش نذاشته و شما می تونه خودت فایل هاش رو گیر بیاری و گوشیت رو فلش کنی و یا بدی بیرون برات این کار رو بکنند تا گوشیت ارتقا پیدا کنه

meshkiposh2200
21-06-2009, 22:55
درسته ورژن 5.11 هست اما خوود نوکیا توی سایتش نذاشته و شما می تونه خودت فایل هاش رو گیر بیاری و گوشیت رو فلش کنی و یا بدی بیرون برات این کار رو بکنند تا گوشیت ارتقا پیدا کنه

در ادامه صحبتهای دوستمون باید بگم عوض نکنی بهتره چون یک.باید همه نرم افزارهایی را که نصب کردی باید دوباره نصب کنی دو هیچ فرقی با 3.38 نداره و البته فارسی نداره

labkhand
22-06-2009, 21:52
در ادامه صحبتهای دوستمون باید بگم عوض نکنی بهتره چون یک.باید همه نرم افزارهایی را که نصب کردی باید دوباره نصب کنی دو هیچ فرقی با 3.38 نداره و البته فارسی نداره

من که آپدیت کردم هیچ نرم افزاری پاک نشد در ضمن زبان سیستم عامل هیچ ربطی به ورژنش نداره...زبان فارسی رو جداگانه نصب میکنند....در ضمن همه ی ورژن ها ساخته شده توسط نوکیاست فقط برای منطقه ی ما آپلود نکردند...این ورژن رو احتمالا برای کشور دیگه ای آپلود کردند و کسانی فایلهاش رو دریافت کرده و برای گوشی های دیگر هم نصب میکنند...من اینها رو توی فوروم سایت نوکیا خوندم که هر کسی ورژن منطقه ی خودش رو معرفی میکرد...منطقه در اصل سیستم عامل تاثیری نداره...:31:

من توصیه میکنم موقع آپدیت یک کپی از شماره هاتون توی کارت حافظه بکنید سپس کارت رو خارج کنید

mehdi_360
24-06-2009, 11:13
دوستان یک سایت درست و حسابی برای تم میخوام (تم 5700)
ممنون

Saman-tci
24-06-2009, 11:18
دوست من تاپیک تمهای همین فروم خودمون از همه سایتها بهتره .... اشکال شما اینه که نرفتی ببینی ...

senaps
25-06-2009, 18:28
ببخشید دوستان من یه 5700 گرفتم و می خوام فاریش کنم.....
خیلی هم تو انجمن هاش مخصوصا همین تاپیک جست و جو کردم ولی نتیجه ای نگرفتم.....ایا راهی برای فارسی کردن سیستم.....؟

*M!L4D*
25-06-2009, 20:17
آره .... باید کد پروداکت گوشیتو عوض کنی ... به یه کدی که فارسی داره ...

senaps
26-06-2009, 04:14
ببخشید داداش من اصلا نفهمیدم....این که گفتید یعنی چی؟!

میشه یه مثال بزنید؟..

راستش گوشی برا دوستمه و من هم هیچوقت نوکیا نداشتم و نمی دونم این کد پروداکت که میگی یعنی چی......

برا هر گوشی فرق می کنه؟!

ممکنه خطری داشته باشه برا گوشی طرف؟

MohandesMCD
26-06-2009, 10:41
کل گوشی رو میخای فارسی کنی یا فقط میخای کاری کنی فونت فارسی داشته باشه واسه مسیج زدن؟

sizou_h
26-06-2009, 12:03
ببخشید داداش من اصلا نفهمیدم....این که گفتید یعنی چی؟!

میشه یه مثال بزنید؟..

راستش گوشی برا دوستمه و من هم هیچوقت نوکیا نداشتم و نمی دونم این کد پروداکت که میگی یعنی چی......

برا هر گوشی فرق می کنه؟!

ممکنه خطری داشته باشه برا گوشی طرف؟

کل گوشی رو میخای فارسی کنی یا فقط میخای کاری کنی فونت فارسی داشته باشه واسه مسیج زدن؟

سلام.دوستان به نظر من اگه اون فایلی که 5700 رو فارسی میکنه واسش بذاریم و بریزه رو گوشیه دوستش بهتر و به صرفه تره.منظورم این فایله:
z>resource>multitap>ptifarsi.rsc
من این فایلو دارم،چون از روزی که خریدمش فارسی بود.:20:

karajwizard
26-06-2009, 15:29
سلام دوستان 2 تا برنامه برای اسکنر شدن گوشی نصب کردم اولی که scan r نام داره نیاز به وصل شدن به اینترنت داره که من نمیتونم دومین برنامه muliscanner هست ساین شده نصب کردم ولی نرم افزار اجرا نمیشه انگار که فرمانی بهش ندادی (فقط در مورد این نرم افزار اینجوریه بقیه مشکلی ندارن) حالا اگر برنامه دیگه ای رو میشناسید یا میتونید مشکلم رو حل کنید بگید.پیشاپیش ممنون

vahid3003_my
27-06-2009, 18:54
sharmande ke finglish minevisam akhe kibordam moteasefane hrofe farsi nadare

man ye 5700 daram chand roze ke bulotisam roshan nemishe va eroor mide
UNABLE TO PERFORM BLUETOOTH OPERATION
LOTFAN RAHNAMAEI KONID

meshkiposh2200
27-06-2009, 19:07
بچه ها ورژن گوشی من 3.38 هست و رمم هم 4 گیگ هست و مشکلی نداره میخاستم ببینم این ورژن تا چند گیگ را ساپورت میکنه و ورژن 5 .11 که از همه شنیدم هیچ تفاوتی با 3.38 نداره تا چند گیگ را ساپورت میکنه.با تشکر

@R3Z
28-06-2009, 14:19
به نظر من از 4 گیگ بیشتر نذار چون اگه ساپورت هم کنه خیلی به گوشی فشار میاد.یه رم 4 گیگ دیگه کنارش داشته باشی بهتره
موفق باشی

metana
28-06-2009, 16:44
سلام. 

منم 4 دارمو فقط 300مگ خالی. اما سرعتش تغییری نکرده.

کسی رم 8 امتان کرده؟ 

meshkiposh2200
28-06-2009, 23:52
به نظر من از 4 گیگ بیشتر نذار چون اگه ساپورت هم کنه خیلی به گوشی فشار میاد.یه رم 4 گیگ دیگه کنارش داشته باشی بهتره
موفق باشی

فشار چیه؟2 حالت داره یا فریمور ساپورت میکنه یا نمی کنه.ان 95 نبود اول که امد 1 گیگ را ساپورت نمیکرد اما هالا فک اخرین فریمور 31 باشه که تا رم 16 را ساپورت میکنه

vahid3003_my
29-06-2009, 10:48
شرمنده که فینگلیش مینویسم آخه کیبوردم متاسفانه حروف فارسی نداره (البته دیگه داره)
من یه 5700 دارم چند روزه که بلوتوثم روشن نمیشه و اروره زیزو میده

LOTFAN RAHNAMAEI KONID
لطفا راهنمایی کنید

@R3Z
29-06-2009, 12:59
فشار چیه؟2 حالت داره یا فریمور ساپورت میکنه یا نمی کنه.ان 95 نبود اول که امد 1 گیگ را ساپورت نمیکرد اما هالا فک اخرین فریمور 31 باشه که تا رم 16 را ساپورت میکنه
عزیز من شما اگه یه رمه 64 بذاری خیلی فرق داره با یه رم 4 گیگ.اگه هم موضوع به این واضحی رو متوجه نمیشی مشکل من نیست
موفق باشی!!!

MatinCracker
29-06-2009, 21:52
سلام
آخرین ورژن فیرم ویر این گوشی چنده ؟؟
چه امکاناتی بهش اضافه شده ؟؟
یه 5700 دستم اومده که ورژنش 3.27 (اولین نسخه!!!!!!) هست

metana
29-06-2009, 22:40
سلام...

شرمنده که فینگلیش مینویسم آخه کیبوردم متاسفانه حروف فارسی نداره (البته دیگه داره)

لطفا راهنمایی کنید

برای منم مشابه این مشکل بود.
گوشیو ریست کردی؟

اگه نشد، با کد #7370#* فرمتش کن ببین درست میشه؟

بای...

ssz1370
30-06-2009, 01:10
با سلام
5700 اگه بخوام بفروشم حدودا چند ازم می خرند؟
قبل از عید پارسال گرفتم و ظاهرش هم بد نیست.

javadt
30-06-2009, 13:19
Plaese Delete

j a n
30-06-2009, 18:47

LOTFAN RAHNAMAEI KONID
لطفا راهنمایی کنید

اول به ریستور امتحان کنید
اگر نشد از 7370
وباز هم اگر نشد(که به احتمال زیاد می شه) گوشی رو فلش کنید :5:

سلام
آخرین ورژن فیرم ویر این گوشی چنده ؟؟
چه امکاناتی بهش اضافه شده ؟؟
یه 5700 دستم اومده که ورژنش 3.27 (اولین نسخه!!!!!!) هست

آخرین فریمور 5 و خورده ای که خود نوکیا توی سایتش نزاشته و باید بدی بیرون برات آپدیت کنی - فارسی هم نداره
ورژنی که تو سایت نوکیا هست3.83 هست -فارسی داره

با سلام
5700 اگه بخوام بفروشم حدودا چند ازم می خرند؟
قبل از عید پارسال گرفتم و ظاهرش هم بد نیست.

فکر می کنم خیلی ازت بخرند 150 باشه
کلا فروشش ضرره یا باید به شخص بفروشی یا نگهش داری

موفق باشی

داداش چرا ناراحت میشی!!! اصلا چه دلیلی داره که من شما رو سر کار بزارم..:13:یکی از دوستام 5700 داره با رم 8گیگ البته انوقت که من دیدم 7.5گیگشو بیشتر پر نکرده بود ..سرعت گوشی هم خوب بود..:21:

*M!L4D*
04-07-2009, 00:58

LOTFAN RAHNAMAEI KONID
لطفا راهنمایی کنید
مستر ریست حلش می کنه البته قبلش یه خاموش روشن کن شاید درست شد ...:31:

metana
07-07-2009, 22:07
سلام..

یادش بخیر قدیما این کلوپ از پر بیننده ترین کلوپ ها بود. زمانی هم استیکی شده بود...اما الان...
یادش بخیر.

1سوالی دارم... اسپیکر کامپیوتر فیشش به کنترلر 5700 میخوره، میخواستم بدونم اگه بزنمش به گوشی، برای گوشی اتفاقی میفته؟ چون اسپیکر به 220 هم وصله.

با تشکر...

j a n
09-07-2009, 10:11
سلام..

یادش بخیر قدیما این کلوپ از پر بیننده ترین کلوپ ها بود. زمانی هم استیکی شده بود...اما الان...
یادش بخیر.

1سوالی دارم... اسپیکر کامپیوتر فیشش به کنترلر 5700 میخوره، میخواستم بدونم اگه بزنمش به گوشی، برای گوشی اتفاقی میفته؟ چون اسپیکر به 220 هم وصله.

با تشکر...

آره واقعا یادش بخیر :46: :19:

نه مشکلی پیش نمیاد من خودم گوشیم رو وصل کردم به یک ضبط با دو تا باند :18:1600 و مشکلی پیش نیومد :31:

metana
09-07-2009, 20:17
janجان.

یادمه روزی 2-3 صفخه این تاپیک پست میدادن.

شما هنوز 5700 رو داری؟من که فکر نکنم بخوام دیگه عوضش کنم.اینو میخوام تا اخر نگه دارم D: جدی میگم.

ممنون.

IceLord
10-07-2009, 01:07
منم این گوشی رو حدود 17 ماه میشه دارم.

با اینکه سیم هندزفریش قطع شده، شارژر اصلیش زیر پا مونده و شکسته، باتریش در اثر استفاده از شارژر غیر اصلی باد کرده و خراب شده، در پشت باتریش شکسته و ....

ولی هنوزم دلم نمی یاد عوضش کنم. هی با خودم فکر می کنم اگه این گوشی رو بفروشم به جاش چی بخرم که می بینم چیزی نمی تونه جای این رو بگیره.

پس زنده باد 5700

+ پی نوشت:
پست پایین 100% تایید میشه!!!!

hesam68
10-07-2009, 01:34
سلام بر عاشقان 5700
منم عاشق گوشیمم
گوشیمو 4 اذر سال 1386 خریدم
همه ازم میپرسن چرا گوشیتو عوض نمیکنی من بهشون میگم هیچ گوشی فعلا نیومده که مثل 5700 باهاش حال کنم
به نظر من اگه کسی میخواد گوشیشو عوض کنه 5700 نفروشه
مطمعنم دلش براش تنگ میشه
بره گوشی جدید بخره کنار 5700

MohandesMCD
10-07-2009, 10:23
بله 5700 یک حادثه بود که دیگه اتفاق نمیفته به این زودیها تو گوشیهای نوکیا ;)
فعلا قراره 2تا اکسپرس میوزیک جدید به بازار بیاد همونطور که خبر دارید
5630 که ریلیز شده و gsmarena ازش خیلی تعریف کرده توی سرعت و کیفیت صدا.تنها مشکلش که احتمالا کسانی که 5700 دارن نمیرن سراغ 5639 سایز صفحش هست که همون 2/2 اینچ مونده.در واقع نسبت به 5700 این گوشی به جز cpu 600و ابعاد کوچکتر (ضخامت) چیزه دیگه ای نداره
اون یکی گوشی 5730 هست که در کمال تعجب کیبرد کامل داره.احتمالا نوکیا میخاسته به جز سری E باز هم گوشی کیبرد دار بزنه و گفته بزار بندازمش روی اکسپرس میوزیک.این گوشی هم چیزه خاصی نداره و فقط صفحش شده 2/4 اینچ. البته هنوز کیفیت صداش معلوم نیست چه جوریه
البته مهم نیست gsmarena چی میگه.ما به کیفیت صدای عالی عادت کردیم. و تا خودمون مقایسه نکنیم این کیفیت و بلندی صدای این 2تا رو نظر بیقه هیچ تاثیری نخاهد داشت
من کلا 4تا گوشی تاحالا بیشتر نداشتم (همشونم نوکیا) ولی این لعنتی رو آدم دلش نمیاد بفروشتش حتی اینقدر گوشی فوق العاده ای هست

hesam68
10-07-2009, 16:05
ای کاش نوکیا یک اکس پرس موزیک میزد با امکانات 8510 سامسونگ با اسپیکر های قوی تر و با کیفیت تر
ما راضیم با همین امکانات دوربین12 یا 20 نمیخوایم
8 بسه
با اینکه همین دوربین 2 5700 خودم باهش سالی یک بارم عکس نمیگیرم

mehdi_360
10-07-2009, 18:03
من هم یه 1 سال و خورده ای هست که گوشیمو دارم اصلا هم دلم نمیخواد عوضش کنم
تا حالا 4 ،5 بار تصمیم به فروشش گرفتم ولی همون لحظه ی آخر پشیمون میشم
خیلی دوسش دارم و هیچ وقت هم عوضش نمیکنم با اینکه این روزها بدجور میره رو اعصابم
مثلا:
دارم یه آهنگی رو بلوتوث میکنم یه دفعه وسطش گوشی هنگ میکنه ،کلی ما رو ضایع میکنه جلو بچه ها
2 بار مموریش رو فرمت کردم ولی درست نشد یه بار هم ریستش کردم ولی بازم همونطوره

*M!L4D*
10-07-2009, 18:07
ای کاش نوکیا یک اکس پرس موزیک میزد با امکانات 8510 سامسونگ با اسپیکر های قوی تر و با کیفیت تر
ما راضیم با همین امکانات دوربین12 یا 20 نمیخوایم
8 بسه
با اینکه همین دوربین 2 5700 خودم باهش سالی یک بارم عکس نمیگیرم
سری اکسپرس میوزیک جزو موزیک فون ها هستند .. نیازی به دوربین 8 ندارن ... فعلا که هرچی دوربین و تکنولوژی هست داره سمت سری E و N میره ...:31:

meshkiposh2200
10-07-2009, 18:30
بچه ها شما ها هم که مثه خودم خیلی وقت این گوشی را دارید مال من برچسب اصلی ال سی دیش کنده شد و من هم یه برچسب روش انداختم ولی برچسب اصلا خوب نیست و یه هالت لکه ای به خودش گرفته که تمیز هم نمیشه .هالا به نظر شما برم دنبال برچسب اصلی یا بدون برچسب باشه خش می فته یا نه و مال شماها بدون برچسب هست یا با برچسب؟

j a n
10-07-2009, 18:30
منم این گوشی رو حدود 17 ماه میشه دارم.

با اینکه سیم هندزفریش قطع شده، شارژر اصلیش زیر پا مونده و شکسته، باتریش در اثر استفاده از شارژر غیر اصلی باد کرده و خراب شده، در پشت باتریش شکسته و ....

ولی هنوزم دلم نمی یاد عوضش کنم. هی با خودم فکر می کنم اگه این گوشی رو بفروشم به جاش چی بخرم که می بینم چیزی نمی تونه جای این رو بگیره.

پس زنده باد 5700

+ پی نوشت:
پست پایین 100% تایید میشه!!!!

چی کار کردی گوشی بیچاره رو:41: بابا گنادار :31:

سری اکسپرس میوزیک جزو موزیک فون ها هستند .. نیازی به دوربین 8 ندارن ... فعلا که هرچی دوربین و تکنولوژی هست داره سمت سری E و N میره ...:31:

من هم یه 1 سال و خورده ای هست که گوشیمو دارم اصلا هم دلم نمیخواد عوضش کنم
تا حالا 4 ،5 بار تصمیم به فروشش گرفتم ولی همون لحظه ی آخر پشیمون میشم
خیلی دوسش دارم و هیچ وقت هم عوضش نمیکنم با اینکه این روزها بدجور میره رو اعصابم
مثلا:
دارم یه آهنگی رو بلوتوث میکنم یه دفعه وسطش گوشی هنگ میکنه ،کلی ما رو ضایع میکنه جلو بچه ها
2 بار مموریش رو فرمت کردم ولی درست نشد یه بار هم ریستش کردم ولی بازم همونطوره

گوشیت رو یک فلش بزن باید درست شه

کلا آره من هم یک سال و خورده ای که دارمش :20: :46:
خیلی ازش راضیم گوشی مشتی
کیفیت صداش شکلش همه چزش خوبه

IPHONE 3g
10-07-2009, 19:39
اه !!! سلام به بچه های 5700 یی (که خودمم یه زمانی بودم)

من که دیگه نتونستم گوشیم رو نگه دارم چند روز پیش رفتم 95 گرفتم اما دلم نیومد 5700 رو بفروشم برای همین دادمش به پدرم :دی

البته خوبیش اینه هنوز جلو دسته نرفته که بره.

اما دیگه رسما 95 یی شدیم (البته 5700 یی هم هستم هنوز)

ستاد مبارزه با اسپمینگ :دی

hesam68
11-07-2009, 18:27

من موندم نوکیا به چی این سری ای دلشو خوش کرده؟
نخواستیم دوربین
حداقل اسپیکر قوی و ال سی دی 2.8 و اف ام ترنسمیتر
گوشی با این مشخصات به نوکیا سفارش بدم چند میشه؟:31:

*M!L4D*
11-07-2009, 22:21
من موندم نوکیا به چی این سری ای دلشو خوش کرده؟
نخواستیم دوربین
حداقل اسپیکر قوی و ال سی دی 2.8 و اف ام ترنسمیتر
گوشی با این مشخصات به نوکیا سفارش بدم چند میشه؟:31:
طبق آخرین تحقیقات من بخش سفارشات بسته شده ( خودم مدیرش بود ) :31:

behnam_n80
12-07-2009, 15:13
خداییش این گوشی حرف نداشت و برا من تکه و من تو تاپیک جزئ اولین خریداران بودم
چه دورانی بود
کلی با این که دوربینش بود عملیات های جاسوسی کردم(دید زدن)
حالام موندم چی بخرم
اما به هیچ وجه نمیفروشمش(بد جورم بدنه خوبیم داره چون تا بخال بیش از 100 ها بار افتاده زمین و سالمه)

hesam68
12-07-2009, 15:45
طبق آخرین تحقیقات من بخش سفارشات بسته شده ( خودم مدیرش بود ) :31:

واقعا حیف شد:31:

hesam68
12-07-2009, 15:48
خداییش این گوشی حرف نداشت و برا من تکه و من تو تاپیک جزئ اولین خریداران بودم
چه دورانی بود
کلی با این که دوربینش بود عملیات های جاسوسی کردم(دید زدن)
حالام موندم چی بخرم
اما به هیچ وجه نمیفروشمش(بد جورم بدنه خوبیم داره چون تا بخال بیش از 100 ها بار افتاده زمین و سالمه)

اره نفروشش
اگه خواستی گوشی بخری N86 یا I8510 سامسونگ
به نظر من 8510 بهتره
حالا ببین خودت با کدومشون حال میکنی

mehdi_360
12-07-2009, 15:57
اره گفتی جاسوسی...من هم یه همچین کار کردم ازم فهمیدن ولی به خیر گذشت
گوشی من هم تا حالا چند بار بشدت به زمین خورده
یه بار که سوار موتور بودم افتاد چند جاش خط خفن افتاد ولی ال سی دی و غیر چیزیش نشد
یه بار خودم محکم زدمش تو دیوار:دی ولی بازم هیچیش نشد غیر از این که باتریش در اومد
چند بار دیگه هم افتاد ولی بدتریناش همینا بودن

meshkiposh2200
12-07-2009, 20:06
مال منم زمین زیاد خورده بیشترش هم توی برجک ها موقع پست دادن موقع امدن مسئول شب که هول میشدم اما هیچیش نشد ولی یه بار توی جیبم برای یه ثانیه روی جیبم فشار امد چیزی که نباید میشد شد و ال سی دیش شکست ولی در کل گوشی مستحکمیه.

*M!L4D*
12-07-2009, 20:11
واقعا حیف شد:31:
آره ... ولی پیشنهاداتی که دریافت می کردیم عجیب بودا ...! دوربین 20 مگا + Cpu 1Ghz

hesam68
12-07-2009, 22:11
آره ... ولی پیشنهاداتی که دریافت می کردیم عجیب بودا ...! دوربین 20 مگا + Cpu 1Ghz

اخیرا واستون عادی شده بود نه؟
ولی سفارش من عادی بود:31:

*M!L4D*
13-07-2009, 22:07
اخیرا واستون عادی شده بود نه؟
ولی سفارش من عادی بود:31:
آره دیگه انقدر پیشنهادات عجیب دادن عادی شد ...!
برای شما به دستم نرسید ... یحتمل این اواخر سفارشیدی که خیلی بخش شلوغ بود ...:31:

metana
13-07-2009, 22:42
سلام...

بقول مهندس، این 5700 یه حادثه تکرار نشدنی بود و هست!
میبینم که خوب تاپیک اومده بالا D:

راستی قسمت پایین گوشیم بدجوری لق شده. البته نه خیلی، اما میدونم که کار درست میکنه...

با تشکر...

*M!L4D*
13-07-2009, 23:26
قبلا این تاپیک خیلی جالب بود ... اما الان وضع بدی داره ... البته دوران هر گوشی به پایان می رسه ...

metana
14-07-2009, 07:58
ولی حیف که دوران این گوشی هم مثل بقیه به پایان برسه.

با تشکر...

Saman-tci
14-07-2009, 08:36
منم این گوشی رو داشتم و واقعاً به عنوان یه گوشی که کمترین عیب و بیشترین حسن رو داره قبول دارم نباید این تاپیک بخوابه ....
.
یکی از مواردی که من باهاش خیلی حال میکردم سرعت بالای cpu گوشی بود ..

*M!L4D*
14-07-2009, 19:30
منم این گوشی رو داشتم و واقعاً به عنوان یه گوشی که کمترین عیب و بیشترین حسن رو داره قبول دارم نباید این تاپیک بخوابه ....
.
یکی از مواردی که من باهاش خیلی حال میکردم سرعت بالای cpu گوشی بود ..
دقیقا ... CPU 369 MHz قطعه هست که نوکیا هنوزم داره ازش استفاده می کنه ... و تصور اینکه اون زمان و 5700 بود خیلی این گوشی رو سطح بالاتر نشون میده ...

hesam68
14-07-2009, 22:04
حلا من بعد شونصد سال تو این تاپیک یک سوال میپرسم
میخواستم بدونم میشه رقص نور واسه گوشی دانلود کرد و به رقص نوراش تو موزیک پلیر اضافه کرد؟
( از بی سوالی بود:31:)

MohandesMCD
14-07-2009, 23:47
نچ .نمیشه.البته با هک شاید شد.من دنبالش نبودم !
انصافا این رقص نور! چیز خیلی بیخودی هستش
شدیدا به حالت اسلیپ و ریتینگ نیازمندیم تو میوزیک پلیر نوکیا

behnam_n80
15-07-2009, 08:33
اره نفروشش
اگه خواستی گوشی بخری N86 یا I8510 سامسونگ
به نظر من 8510 بهتره
حالا ببین خودت با کدومشون حال میکنی

نوکیا دوس داشتم اما بد این کاری که کرد بره گمشه:2:
من پولشا که ندارم اما صب می کنم و یه دونه 8910(omnia HD*)می خرم
تازه من این گوشیما به AUX ضبط ماشین وصل میکنم و کلی با کیفیت صداش حال میکنم:8:

Mr.K2
15-07-2009, 13:54
دلم رو زد بعد از اين كارش !!!‌

گوشي بعدي PPC بايد باشه !!‌

metana
15-07-2009, 13:57
کدوم کارش؟

Mr.K2
15-07-2009, 14:43
کدوم کارش؟

نوكيا رو ميگم ..
همين كه به ايران تجهيزات شنود و اين حرفا فروخته .. مخالف دمكراسي در ايران ....

AC_POP
18-07-2009, 07:50
آقا 5700 من پوشه ی Private رو نه نشون می ده نه می زاره کاری روش انجام بدی . نه اینکه نشون نده نشون می ده ولی هیچی توش نیست . مموری خودم رو هم در آوردم و روی n78 برادرم انداختم . اون هم نشون نداد. نظرتون چیه ؟

IceLord
18-07-2009, 13:55
آقا 5700 من پوشه ی Private رو نه نشون می ده نه می زاره کاری روش انجام بدی . نه اینکه نشون نده نشون می ده ولی هیچی توش نیست . مموری خودم رو هم در آوردم و روی n78 برادرم انداختم . اون هم نشون نداد. نظرتون چیه ؟

شما باید گوشی رو در حالت هک قرار بدی تا بتونی به این پوشه دسترسی داشته باشی.

shayan_p30
18-07-2009, 18:00
سلام
چرا دوربين 5700 من از نزديك تار عكس ميگيره مثلا يه كلمه كه با خودكار نوشته شده رو تار ميگيره در صورتي كه گوشي 80 تومني دوستم با دوربين VGA از نزديك خيلي خوب ميگيره؟
:sad:

Mr.K2
18-07-2009, 19:21
سلام
چرا دوربين 5700 من از نزديك تار عكس ميگيره مثلا يه كلمه كه با خودكار نوشته شده رو تار ميگيره در صورتي كه گوشي 80 تومني دوستم با دوربين VGA از نزديك خيلي خوب ميگيره؟
:sad:
'
كيفيت بد عكس از نزديك به خاطر نداشتن Auto Focus هست .

AC_POP
19-07-2009, 08:44
شما باید گوشی رو در حالت هک قرار بدی تا بتونی به این پوشه دسترسی داشته باشی.
دستت درد نکنه دوست عزیز ولی اگه بگی چجوری ممنون می شم .:11:

sizou_h
19-07-2009, 11:54
بچه ها يه چيزي ميگم ولي خواهشا مسخره نکنيد من با گوشي 6600 به راحتي ميتونم نرم افزاري رو که ميخوام با بلوتوث واسه يه گوشي ديگه بفرستم ولي با 5700 نميشه تا ميخواي اين کار رو بکني پيغام خطا ميده کسي تا حالا به اين مورد بر خورده ميشه اين حفاظت نرم افزاري رو غير فعال کرد؟
وقتي مي خوام يه برنامه رو انتقال بدم اين پيغام رو ميدهunable to send protected objectيه همچين چيزي
سلام دوست عزيز.نا راحتي نداره.هر مشكلي راه حل داره.شما مي تونيد براي فرستادن برنامه از برنامه x-plore استفاده كنين.

sizou_h
19-07-2009, 12:00
سلام دوستان.من يه مشكلي واسم پيش اومده كه از وقتي گوشيمو با 7370 فرمت كردموواسه اس ام اس يه ويبره ميزنه.قبلا 2 تا ميزد

MohandesMCD
19-07-2009, 12:03
دستت درد نکنه دوست عزیز ولی اگه بگی چجوری ممنون می شم .:11:
یا مموریتو از طریق کامپیوتر ببین که در این صورت هیدن هستش و باید از تو کامپیوتر تیک بزنی که هیدن ها رو نشون بده
یا از طریق موبایل با sec man امنیت گوشیت رو غیر فعال کنی و بعد با فایل منیجر بری سراغش

gmuosavi
19-07-2009, 13:45
سلام دوستان.من يه مشكلي واسم پيش اومده كه از وقتي گوشيمو با 7370 فرمت كردموواسه اس ام اس يه ويبره ميزنه.قبلا 2 تا ميزد

( اگه درست متوجه منظورت شده باشم )
احتمالا زنگ اس ام اس تو عوض نکردی؟!
چون ویبره با توجه به زنگ کار میکنه

IceLord
19-07-2009, 13:58

سلام دوست عزیز

شما برای sms هم صدای زنگ رو فعال کن و هم ویبره رو. بعدش یه صدای زنگ بلند تر (از لحاظ زمانی) بذار. الان گوشی من برای هر SMS پنج تا ویبره میره.

shayan_p30
20-07-2009, 10:47
'
كيفيت بد عكس از نزديك به خاطر نداشتن Auto Focus هست .
راه حلي نداره؟
:20:

IPHONE 3g
20-07-2009, 12:59
راه حلي نداره؟
:20:

فکر نکنم اما یه برنامه دیدم نوشته بود اتو فوکوس برای گوشی هایی که ندارند فکر نکنم کار کنه پیدا کردم میزارمش.:46:

hesam68
20-07-2009, 14:47
سلام
میبینم که تاپیکو بالا نگه داشتیم
حالا یک سوال
من وقتی فایل فلش روی گوشیم میریزم راحت پلی میشه ولی وقتی اسکرین سیور فعال میشه فایل فلشی که داره اجرا میشه ثطع میشه
چرا این جوریه؟

Mr.K2
20-07-2009, 18:29
سلام
میبینم که تاپیکو بالا نگه داشتیم
حالا یک سوال
من وقتی فایل فلش روی گوشیم میریزم راحت پلی میشه ولی وقتی اسکرین سیور فعال میشه فایل فلشی که داره اجرا میشه ثطع میشه
چرا این جوریه؟

حجم فايل فلشه چقدره ... ؟‌؟‌؟

فکر نکنم اما یه برنامه دیدم نوشته بود اتو فوکوس برای گوشی هایی که ندارند فکر نکنم کار کنه پیدا کردم میزارمش.:46:

اين يه قابليت سخت افزاري هست و فكر نكنم با برنامه رفع بشه ..

MohandesMCD
24-07-2009, 00:07
بالاخره بعد از یک سال گوشی و مموری رو از بیخ و بن فرمت کردیم همه چی رفت پی کارش
در راستای نصب دوباره چیزهایی که رو گوشیم بود یه سر زدم سایت نوکیا قسمت برنامه های 5700 گفتم لینکش رو براتو بزارم البته اکثریتتون میدونید ولی شاید چند نفر ندونند

3تا بازی برای 5700

audio theme

موفق باشید

meshkiposh2200
25-07-2009, 19:07
دوستان من نمیتونم زنگ الارم گوشیمو عوض کنم فقط یک زنگ دیفالت خودش هست قبلا اینطوری نبود کسی میتونه کمک کنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@R3Z
25-07-2009, 19:58
دوستان من نمیتونم زنگ الارم گوشیمو عوض کنم فقط یک زنگ دیفالت خودش هست قبلا اینطوری نبود کسی میتونه کمک کنه.
ارور خاصی میده دوست من؟؟

meshkiposh2200
25-07-2009, 21:11
ارور که نه ولی توی عکس مشخصه که فقط سه گزینه داره

@R3Z
25-07-2009, 21:16
ارور که نه ولی توی عکس مشخصه که فقط سه گزینه داره
نمیدونم آخه عکسی واسه من لود نشده!!!

meshkiposh2200
25-07-2009, 23:50
نمیدونم آخه عکسی واسه من لود نشده!!!

جدی میگی خب برو به این ادرس:

@R3Z
26-07-2009, 00:14
جدی میگی خب برو به این ادرس:
کد:
با این که قیلطر بود ولی نگاه کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما کلا جایی که میرید اشکال داره...رفتید تو قسمت date and time!!!البته من فک میکنم از اینجا هم میشه

ولی اگه میخواین آلارم تون رو عوض کنید باید برید به قسمت personalisation بعد tones بعدش هم به راحتی میتونید آلارم تون رو عوض کنید
موفق باشید

Saman-tci
26-07-2009, 15:40
دوست من شما گزینه Clock گوشیتون رو بزنید ...
.
بعد Option و از اونجا میتونی به راحتی آلارم گوشیتون رو عوض کنید ...

meshkiposh2200
26-07-2009, 16:01
با این که قیلطر بود ولی نگاه کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما کلا جایی که میرید اشکال داره...رفتید تو قسمت date and time!!!البته من فک میکنم از اینجا هم میشه

ولی اگه میخواین آلارم تون رو عوض کنید باید برید به قسمت personalisation بعد tones بعدش هم به راحتی میتونید آلارم تون رو عوض کنید
موفق باشید
دوست من اینجا که شما گفتید الارم تقویم هست الارم کلاک نبود

دوست من شما گزینه Clock گوشیتون رو بزنید ...
.
بعد Option و از اونجا میتونی به راحتی آلارم گوشیتون رو عوض کنید ...

دوست من اینجا رفتم ولی همینطوری که توی عکس هست است دانلود از اینترنت الارم دیفالت و خاموشی الارم

Saman-tci
26-07-2009, 16:17
دوست من شما آدرس رو اشتباه رفتین .... چرا رفتی توی date and time ....؟؟؟؟؟؟
.
شما تشریف ببرید به پوشه Office بعد Clock

kaveh_j
26-07-2009, 18:49
یه سوالی از محضرتون داشتم.اونم اینکه در گوشی 5700 یا مثل اون نمیشه یه کاری کرد که مثل گوشی های چینی کانال های تلویزین ایران رو بگیره؟(منظورم بوسیله ی آنتن هست نه اینترنت)
مثلا یه راهی برای ان 70 پیدا کرده بودند که برای گرفتن رادیو بجای استفاده از هندسفری از یه سیمی استفاده میکردند که آموزشش هم تو سایت بود.منظور من هم یه همچین چیزی هست.میشه؟یا نه؟

@R3Z
26-07-2009, 19:10
مثلا یه راهی برای ان 70 پیدا کرده بودند که برای گرفتن رادیو بجای استفاده از هندسفری از یه سیمی استفاده میکردند که آموزشش هم تو سایت بود.منظور من هم یه همچین چیزی هست.میشه؟یا نه؟
نه دوست من اون بحثش جدا بود...اونجوری شما در واقع هندزفری رو شبیه سازی میکنی که رادیو رو بگیره ولی تلویزیون بدون وصل شدن به اینترنت از طریق این مدل گوشیها امکان پذیر نیست

دوست من اینجا که شما گفتید الارم تقویم هست الارم کلاک نبود
دوست من گزینه پایینی calender alarm نوشته شده clock alarm tone...من که دیگه نمیتونم واضحتر از این توضیح بدم...
موفق باشید

kaveh_j
27-07-2009, 14:23
نه دوست من اون بحثش جدا بود...اونجوری شما در واقع هندزفری رو شبیه سازی میکنی که رادیو رو بگیره ولی تلویزیون بدون وصل شدن به اینترنت از طریق این مدل گوشیها امکان پذیر نیست

اونو میدونم دیگه.منظورم درست کردن یه چیزی مثل آنتن بود یا شبیه ساز اون.
خوب حالا شما راست میگید.حالا یه سوال دیگه:
تکنولوژی گرفتن کانال های تلویزیون تو گوشی های چینی چیه؟

MohandesMCD
27-07-2009, 23:51
اونو میدونم دیگه.منظورم درست کردن یه چیزی مثل آنتن بود یا شبیه ساز اون.
خوب حالا شما راست میگید.حالا یه سوال دیگه:
تکنولوژی گرفتن کانال های تلویزیون تو گوشی های چینی چیه؟
مسابقه 20 سوالی هستش؟؟؟
گوشی چینی ها آنالوگ میگیرن.صدا و سیما ما هم که معلوم نیست این همه درآمد رو کجا داره خرج میکنه و سیستمش قدیمی هست و هنوز آنالوگه.در نتیجه گوشیهای چینی تی وی رو میگیرن

kaveh_j
28-07-2009, 00:04
مسابقه 20 سوالی هستش؟؟؟
گوشی چینی ها آنالوگ میگیرن.صدا و سیما ما هم که معلوم نیست این همه درآمد رو کجا داره خرج میکنه و سیستمش قدیمی هست و هنوز آنالوگه.در نتیجه گوشیهای چینی تی وی رو میگیرن
خوب دیگه .پس میتونیم با یه راهی تلویزیون رو بگیریم.:31:
بابا چرا همه تو اول میگن نه نمیشه؟یه فکری بکنین و بعد بگین .
حالا به نظر جنابعالی میشه یا نه؟(با دلیل جوابشو بگید)

MohandesMCD
28-07-2009, 18:17
خب شما یه آنتن اکسترنال پیدا کنی بعدش به یه مبدل وصل کنی و وصلش کنی به گوشی و رو گوشی یک نرم افزاری بریزی که اونو بتونه نشون بده قاعدتا میشه

پ.ن
خوشبختانه نه تلویزیون چیزه مهمی داره نه صفحه ی 5700 سایزش بزرگه!!!

jinn's king
28-07-2009, 21:41
سلام
ميشه لطفا بهم بگين براي راه اندازي جي پي اس بايد چه كارهايي بكنم و چه برنامه هايي دانلود كنم ؟؟؟؟
اگه بيشتر لطف دارين لينك دانلود هم بهم بدين

MohandesMCD
28-07-2009, 22:31
سلام
ميشه لطفا بهم بگين براي راه اندازي جي پي اس بايد چه كارهايي بكنم و چه برنامه هايي دانلود كنم ؟؟؟؟
اگه بيشتر لطف دارين لينك دانلود هم بهم بدين
5700که جی پی اس داخلی نداره و شما باید به صورت اکسترنال تهیش کنی و با لوتوث بهش متصل بشی
برنامه گارمین یا اسمارت کام رو نصب میکنی رو گوشی و بعدش نقشه ها رو از تاپیکهایی که داره میری دانلود میکنی وقتی وارد برنامه بشی بلوتوث گوشی فعال میشه و میخاد به جی پی اس اکسترنال متصل بشه و شما تایید میکنی و the end:20:

yoosef_st
28-07-2009, 22:55
آپدیت برای این گوشی اومده؟
آیا چیزی اضافه میکنه؟
ارزش داره آپدیت کنیم؟

kaveh_j
28-07-2009, 23:32
خب شما یه آنتن اکسترنال پیدا کنی بعدش به یه مبدل وصل کنی و وصلش کنی به گوشی و رو گوشی یک نرم افزاری بریزی که اونو بتونه نشون بده قاعدتا میشه

پ.ن
خوشبختانه نه تلویزیون چیزه مهمی داره نه صفحه ی 5700 سایزش بزرگه!!!

خوب دیگه پس امکان داره دیگه.:31:
فقط یه آنتن یا شبیه ساز اون رو میخواییم و یه برنامه نویس خوب . حلله؟
ثانیا من اون رو نمیخوام ازش استفاده کنم میخوام یه فک و فامیل ودوستان نشون بدم.:8::10::11:

MohandesMCD
28-07-2009, 23:50
آپدیت نیومده.من هفته پیش چک کردم البته پروداکت کد گوشیم رو عوض نکردم شاید با بقیه اومده باشه.همون 3.83آخریشه واسه اروپا
بله تلویزیون امکان داره.مشکل اینه که هیچکدوم از این 3تا رو نمیتونی پیدا کنی ! در کل داری وقتت رو تلف میکنی اگه دنبال همچین چیزی هستی!

@R3Z
29-07-2009, 10:13
خوب دیگه پس امکان داره دیگه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یه آنتن یا شبیه ساز اون رو میخواییم و یه برنامه نویس خوب . حلله؟
ثانیا من اون رو نمیخوام ازش استفاده کنم میخوام یه فک و فامیل ودوستان نشون بدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تونستی ما رو بی خبر نذار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir 69
29-07-2009, 13:30
عزیزان! تا میرم رو دوربین error میده که :

general:
feature not
supported

تنها راهش فلشه؟!:(

@R3Z
29-07-2009, 18:37
عزیزان! تا میرم رو دوربین error میده که :

general:
feature not
supported

تنها راهش فلشه؟!:(
اول یه مستر ریست بزن درست نشد فلش کن(اگه خاموش روشن کنی هم ممکنه درست شه)
#7370#*

amir 69
29-07-2009, 20:46
اول یه مستر ریست بزن درست نشد فلش کن(اگه خاموش روشن کنی هم ممکنه درست شه)
#7370#*

حداقلش اینه ؟!:دی

@R3Z
29-07-2009, 21:00
حداقلش همون خاموش روشنه...بعد در آوردن رم...بعد مستر ریست...بعد فلش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir 69
29-07-2009, 21:07
حداقلش همون خاموش روشنه...بعد در آوردن رم...بعد مستر ریست...بعد فلش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روشهای معمولی جواب نمیده !
یه فلش افتادیم :41:

salarnight
31-07-2009, 10:41
بچه ها آخرین آپدیت واسه کی هستش ؟

pooyahacker
31-07-2009, 14:48
نمیدونم گوشیم چش شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیروز که خواستم یه آهنگ بذارم با کمال ناباوری دیدم که هیچ آهنگی تو Music Player نیست ، هیچ عکس و ویدیویی هم نبود ، حتی sms ها هم نبود ؛ اول فکردم حذف شده بعد که memory details رو دیدم ، فهمیدم که اون فضا همچنان اشغال شده و یعنی حذف نشده ؛
من احتمال میدم که یه ویروسی چیزی گرفته باشه ... نظر شما چیه ؟ چی کارش کنم اینو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MohandesMCD
01-08-2009, 00:19
نمیدونم گوشیم چش شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیروز که خواستم یه آهنگ بذارم با کمال ناباوری دیدم که هیچ آهنگی تو Music Player نیست ، هیچ عکس و ویدیویی هم نبود ، حتی sms ها هم نبود ؛ اول فکردم حذف شده بعد که memory details رو دیدم ، فهمیدم که اون فضا همچنان اشغال شده و یعنی حذف نشده ؛
من احتمال میدم که یه ویروسی چیزی گرفته باشه ... نظر شما چیه ؟ چی کارش کنم اینو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم برنامه و بازیهای رو گوشیت خیلی زیاد نیست؟ مثلا بالای 40تا
رطوبت نخورده به مموریت.یا دستت مرطوب نبوده؟ گوشی رو روشن خاموش کردی ببینی درست میشه یا نه؟
رویه یه گوشی دیگه تست کن ببین میخونه یا نه
ویروس نیست واسه من خیلی وقت پیش اینجوری شد یک بار ور رفتم باهاش درست شد

gmuosavi
01-08-2009, 00:27

چندماه پیش مشابه همین اتفاق برای من افتاد
بعد فهمیدم که مموری کم کم از کار افتاده
آخرش مجبور شدم مموری رو عوض کنم
تو هم همین الان که اینو خوندی مموری رو از توش در بیار که گوشیت چیزیش نشه بعد ببرش پیش یکی نشونش بده مطمئن شو که دیگه کار نمیکنه یکی دیگه بخر ! :31:

Mr.K2
01-08-2009, 00:38

يه بار محتواي مموري رو كامل ( به همراه Hidden ها كه برنامه و بازي و تم ها يي كه روي مموري هستند هم نپرن ) بريز روي هاردت بعد مموري رو فرمت كنو بزارش توي گوشي و با گوشي هم فرمتش كن ، بعد دوباره كپيشون كن توي مموري و مموري رو بزار توي گوشيو از اول اسكن كن ..

من مشكلم اين طوري حل شد..

pooyahacker
01-08-2009, 10:25
حجم برنامه و بازیهای رو گوشیت خیلی زیاد نیست؟ مثلا بالای 40تا
رطوبت نخورده به مموریت.یا دستت مرطوب نبوده؟ گوشی رو روشن خاموش کردی ببینی درست میشه یا نه؟
رویه یه گوشی دیگه تست کن ببین میخونه یا نه
ویروس نیست واسه من خیلی وقت پیش اینجوری شد یک بار ور رفتم باهاش درست شد

برنامه و بازی زیاد ندارم ؛ بیشتر آهنگ و کلیپ بود
فکر نکنم
آره ولی درست نشد
آخه یه کارای دیگه هم میکنه که آدم شک میکنه که ویروسی شده باشه ؛ مثلا sms میفرستی اصلا تو Reports نمیاد !

چندماه پیش مشابه همین اتفاق برای من افتاد
بعد فهمیدم که مموری کم کم از کار افتاده
آخرش مجبور شدم مموری رو عوض کنم
تو هم همین الان که اینو خوندی مموری رو از توش در بیار که گوشیت چیزیش نشه بعد ببرش پیش یکی نشونش بده مطمئن شو که دیگه کار نمیکنه یکی دیگه بخر ! :31:

آخه اینو تازه خریدم 4-3 ماه پیش ؛ یعنی به این زودی خراب میشه ؟!

يه بار محتواي مموري رو كامل ( به همراه Hidden ها كه برنامه و بازي و تم ها يي كه روي مموري هستند هم نپرن ) بريز روي هاردت بعد مموري رو فرمت كنو بزارش توي گوشي و با گوشي هم فرمتش كن ، بعد دوباره كپيشون كن توي مموري و مموري رو بزار توي گوشيو از اول اسكن كن ..

من مشكلم اين طوري حل شد..

سخته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا راههای دیگه رو امتحان کنم اگه نشد این رو هم امتحان میکنم ...

راستی دوستان من جدیدا فهمیدم که کامپیوترم ویروسی شده و تو همون موقع که ویروسی بوده من گوشیمو به کامپیوتر وصل کردم ؛ فکر کنم اینجوری ویروسی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؛ یه آنی ویروس معرفی میکنید ؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gmuosavi
01-08-2009, 11:17
آخه اینو تازه خریدم 4-3 ماه پیش ؛ یعنی به این زودی خراب میشه ؟!

راستی دوستان من جدیدا فهمیدم که کامپیوترم ویروسی شده و تو همون موقع که ویروسی بوده من گوشیمو به کامپیوتر وصل کردم ؛ فکر کنم اینجوری ویروسی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؛ یه آنی ویروس معرفی میکنید ؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب شاید اصل نبوده یا شوکی چیزی بهش وارد شده
من فقط تجربم رو گفتم
از من حدود 15 ماه بعد از این بود که خریدم
دیگه کامپیوترم هم نمیشناختش
اگه میتونی تو کامپیوتر بخونیش فوری بک آپ بگیر ازش ( البته اگه اطلاعات مهمی داری )

در مورد آنتی ویروس هم من از AVG استفاده میکنم
به نظر من بهترینه

میتونی بری توی تاپیکش از اونجا پی گیری کنی

آنتی ویروسهای دیگم هست :

yoosef_st
01-08-2009, 20:42
آپدیت برای این گوشی اومده؟
آیا چیزی اضافه میکنه؟
ارزش داره آپدیت کنیم؟

یکی من روهم ببینه خواهشا...

IPHONE 3g
01-08-2009, 21:28
یکی من روهم ببینه خواهشا...

خوب واسه من نميدونم چرا هر چي ميزنم ميگه نيست ولي فكر كنم اره هست ولي ارزش نداره چون زياد تغييري فكر نكنم بكنه.:10:

pooyahacker
01-08-2009, 22:39
خوب شاید اصل نبوده یا شوکی چیزی بهش وارد شده
من فقط تجربم رو گفتم
از من حدود 15 ماه بعد از این بود که خریدم
دیگه کامپیوترم هم نمیشناختش
اگه میتونی تو کامپیوتر بخونیش فوری بک آپ بگیر ازش ( البته اگه اطلاعات مهمی داری )

در مورد آنتی ویروس هم من از AVG استفاده میکنم
به نظر من بهترینه

میتونی بری توی تاپیکش از اونجا پی گیری کنی

آنتی ویروسهای دیگم هست :

سلام
من بک آپ گرفتم ، ولی ظاهرا اونایی که هیدن شده بود رو بک آپ نگرفت چون فایل پک آپ فقط 62 کیلوبایت شد !
تازه اگه رو همون بک آپ 62 کیلوبایتی هم کلیک کنم ارور This file does not contain any data to be restored . select another file . رو میده !
وقتی گوشی رو هم وصل میکنم ، محتویات گوشی رو نمیتونم ببینم چون ارور The opration could not be complete رو میده .
در ضمن دو تا فایل ناشناس که اصلا معلوم نیست چی هست رو تو گوشیم پیدا کردم که نه باز میشه و نه حذف !

در مورد آنتی ویروس منظورتون اینه که یه آنتی ویروس رو کامپیوتر نصب کنم و بعد گوشیمو به کامپیوتر وصل کنم و اسکنش کنم ؟!

Mr.K2
02-08-2009, 00:34
سلام
من بک آپ گرفتم ، ولی ظاهرا اونایی که هیدن شده بود رو بک آپ نگرفت چون فایل پک آپ فقط 62 کیلوبایت شد !
تازه اگه رو همون بک آپ 62 کیلوبایتی هم کلیک کنم ارور This file does not contain any data to be restored . select another file . رو میده !
وقتی گوشی رو هم وصل میکنم ، محتویات گوشی رو نمیتونم ببینم چون ارور The opration could not be complete رو میده .
در ضمن دو تا فایل ناشناس که اصلا معلوم نیست چی هست رو تو گوشیم پیدا کردم که نه باز میشه و نه حذف !

در مورد آنتی ویروس منظورتون اینه که یه آنتی ویروس رو کامپیوتر نصب کنم و بعد گوشیمو به کامپیوتر وصل کنم و اسکنش کنم ؟!

اره وصل كن به كامپيوتر اسكن كن ..

pooyahacker
02-08-2009, 21:52
بچه ها من با nod32 خواستم گوشیم رو اسکن کنم ولی اصلا گوشیمو نمیشناسه که اسکنش کنم !
یه اسکن کلی کردم ، یه تعداد ویروس هم گیر آورد که البته تاثیری در سیستمم نداشت .

چی کار کنم ؟

Mr.K2
02-08-2009, 23:57
بچه ها من با nod32 خواستم گوشیم رو اسکن کنم ولی اصلا گوشیمو نمیشناسه که اسکنش کنم !
یه اسکن کلی کردم ، یه تعداد ویروس هم گیر آورد که البته تاثیری در سیستمم نداشت .

چی کار کنم ؟

د رحالت pc suite وصل كرده بودي ؟

vahid3003_my
03-08-2009, 01:28
مستر ریست حلش می کنه البته قبلش یه خاموش روشن کن شاید درست شد ...:31:

شرمنده یه مدت مشکل داشتم نبودم

همه کار کردم به غیر از فلش
درست نشد:41:

اگر کسی راه فلش کردن را توضیح بده ممنون میشم
دوست ندارم زبون بسترو دست تعمیرکار بدم
:41:
لطفا راهنمایی کنید :40:

vahid3003_my
03-08-2009, 01:30
لطفا راهنمایی کنید

pooyahacker
03-08-2009, 09:33
د رحالت pc suite وصل كرده بودي ؟

اصلا موقع وصل کردن نمیپرسه که در چه حالتی وصل کنم !

Mr.K2
03-08-2009, 12:34
اصلا موقع وصل کردن نمیپرسه که در چه حالتی وصل کنم !

از توي تنظيمات بزار روي حالات Data Transfer

Highbury
09-08-2009, 13:22
5630 نسبت به 5700 صداش چطوره؟مثل 5700 باس و استریو داره؟

.SA33D.
09-08-2009, 14:12
لطفا راهنمایی کنید

سلام
مال منم یه بار همچین اروری میداد اما با master reset درست شد.
گوشیت احتمالا ضربه نخورده؟
توی انجمن نوکیا 2تا تاپیک در مورد فلش اموزش هست.
ایشالا زود درست میشه

Highbury
09-08-2009, 14:20
احتمال میدم IC بلوتوثت سوخته باشه.اگه اینجوری باشه حدود 20تومانی تو پاچت رفته.:31:
به هر حال کار خودت نیست باید ببری مغازه.

j a n
09-08-2009, 15:12
اگر با فلش و ریست و .. درست نشد اونموقع معلوم میشه که سخت افزاری و باید ببری تعمیر گاه ولی ایشاا... با فلش درست می شه

jinn's king
11-08-2009, 05:09
سلام به همگي
ميشه لطفا يه call manager با حال و امتحان شده براي دانلود بذارين كه trial نباشه و خودتون نصب كرده باشيد و جواب داده باشه آخه من هر چي دنبال گشتم به مورد خوبي بر نخوردم يا نصب نمي شدن يا نسخه آزمايشي بودن

MohandesMCD
13-08-2009, 15:36
سلام به همگي
ميشه لطفا يه call manager با حال و امتحان شده براي دانلود بذارين كه trial نباشه و خودتون نصب كرده باشيد و جواب داده باشه آخه من هر چي دنبال گشتم به مورد خوبي بر نخوردم يا نصب نمي شدن يا نسخه آزمايشي بودن
advanced call manager یه سرچ بزنی پیدا میشه.خیلی تکمیله

vahid3003_my
14-08-2009, 00:31
دم شما گرم
برام دعا کنید چون اصلا حاظر نیستم به هیچ قیمتی 5700تمو از دست بدم:41:
راستی کسی آمار داره از کجا میشه باتری فابریکشو پیدا کرد فابریک نوکیا نه از این شرکتیهای یک روزه:2:

Mr.K2
14-08-2009, 01:49
حيف، ارزون ميخرنش گوشيم رو .. داشتم ميفروختمشا !!

jinn's king
14-08-2009, 04:11
سلام مثل اينكه گوشيم كلا مشكل داره هر چي برنامه مي خوام نصب كنم ارور مي ده مي گه valid نيستن چكارش كنم كه برنامه ها رو نصب كنه
يه بار رفتم در يه مغازه يه برنامه ريختم رو گوشيم خودم نتونستم نصبش كنم همين ارور رو داد ولي اون يارو گرفت راحت نصبش كرد شما نمي دونين چكار كرد؟؟؟؟
بدون هيچ نرم افزاري اين كارو كرد با خود گوشي

jinn's king
14-08-2009, 04:13
يه مشكل ديگه برنامه هايي رو كه قبلا نصب كردم حالا پاك نمي شن ارور ميده
آيا حتما بايد مموري رو فرمت كنم تا پاك شن يا اينكه روش ديگه اي هم براي پاك كردنشون هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MohandesMCD
14-08-2009, 09:52
شاید نرم افزاره مشکل تاریخ داشته طرف زمان رو کرده 2008 و ئبعد راحت نصبش کرده
بهترین راهش که فول پاک بشن برنامه ها از طریق خود گوشی هستش و کاریش هم نمیشه کرد! چه اروری میده؟

vahid3003_my
14-08-2009, 10:40
يه مشكل ديگه برنامه هايي رو كه قبلا نصب كردم حالا پاك نمي شن ارور ميده
آيا حتما بايد مموري رو فرمت كنم تا پاك شن يا اينكه روش ديگه اي هم براي پاك كردنشون هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من یک بار مموریم را در اوردم و گوشیمو فرمت کردم بعد که مموری رو گذاشتم نرم افزارهایی که از قبل تو مموریم بود را نه باز میکرد نه پاک میشه باید فایلاتو برداریو مموری را فرمت کنی

jinn's king
14-08-2009, 18:32
من یک بار مموریم را در اوردم و گوشیمو فرمت کردم بعد که مموری رو گذاشتم نرم افزارهایی که از قبل تو مموریم بود را نه باز میکرد نه پاک میشه باید فایلاتو برداریو مموری را فرمت کنی

اره مشكل منم دقيقا همينه مموري رو بر داشتم فرمت كردم حالا كه گذاشتم روش نه پاك مي كنه نه اجرا ميشن
پس بايد بفرمتم
تنكس :10:

jinn's king
14-08-2009, 18:46
شاید نرم افزاره مشکل تاریخ داشته طرف زمان رو کرده 2008 و بعد راحت نصبش کرده
بهترین راهش که فول پاک بشن برنامه ها از طریق خود گوشی هستش و کاریش هم نمیشه کرد! چه اروری میده؟

فكر نمي كنم مربوط به زمان باشه اخه من هرچي برنامه مي خوام نصب كنم همين ارور مسخره رو ميده
مثلا از صدتا برنامه اي كه دانلود كردم شايد 10 تاشونو بتونم نصب كنم
ارورشم اينه

certificate may not yet be valid,is expired or phones date setting may be incorrect
تاريخشم كه عوض مي كنم اينو مي نويسه مثلا وقتي تاريخشو كردم 2009 يا 2008

certificate error.
contact the application supplier

ارور پاك كردنشم اينه
removing failed

MohandesMCD
14-08-2009, 20:14
فكر نمي كنم مربوط به زمان باشه اخه من هرچي برنامه مي خوام نصب كنم همين ارور مسخره رو ميده
مثلا از صدتا برنامه اي كه دانلود كردم شايد 10 تاشونو بتونم نصب كنم
ارورشم اينه

certificate may not yet be valid,is expired or phones date setting may be incorrect
تاريخشم كه عوض مي كنم اينو مي نويسه مثلا وقتي تاريخشو كردم 2009 يا 2008

certificate error.
contact the application supplier

ارور پاك كردنشم اينه
removing failed
نمیدونم طرف چیکار کرده رو گوشیت که مشکلی نیست ولی بیا اینجا گوشیت رو بزن هک کن بعدش راحت هر برنامه ای میتونی بریزی بدون مشکل.خودم چند روز پیش یه n81 رو با همین روش هک کردم بدون دردسر
اول هک کن بعدش مشکل نصب برنامه ها رو برطرف کن.5دقیقه هم نمیشه.پست شماره 1و2 رو انجام بده

smallfrank
16-08-2009, 19:33
سلام
من یه مشکل دارم
تمام اطلاعات روی مموری من غیب شده.ولی یه حجمی رو از مموری اشغال کرده.
وقتی میرم تو گاری هیچی توش نیست. 800 مگابایت پره ولی هیچش نشون نمیده.
مشکلش از چیه ؟میشه کمک کنید.

IPHONE 3g
17-08-2009, 09:13
يه بار گوشي رو ريستارت كن.

مموريتو در بيار 2 باره بزن شايد درست شد اگهنه كه فكر كنم فرمت لازم باشه.ولي كارارو بكن ببين دوستان ديگه نظرشون چيه؟؟؟؟؟

smallfrank
17-08-2009, 09:27
همه کارایی که گفتی کردم.با کامپیوتر ویروسیابی هم کردم.ولی بازم درست نشد.

MohandesMCD
17-08-2009, 14:06
همه کارایی که گفتی کردم.با کامپیوتر ویروسیابی هم کردم.ولی بازم درست نشد.
شما باید با نرم افزارهای کامپیوتری بازیابی اطلاعات از طریق رم ریدر مموریتون رو بازیابی کنید تا اطلاعاتش برگرده.اینم بگم که فایلها به همون صورت که فولدر بندی بودند بر نمیگیرده و خیلی بهم ریخته میشه ولی خب تنها راه حل همینه دیگه.بعدشم مموری گوشی رو فرمت کنید و از اول هر چی خاستید روش بریزید.به احتمال 90% مشکلتون همین هستش.
ولی اینکه دلیلش چی هست معلوم نیست.هر چی هست ویروس نیستش.از مارک مموری هم بعید میدونم باشه!

metana
18-08-2009, 22:39
سلام...

سلام
من یه مشکل دارم
تمام اطلاعات روی مموری من غیب شده.ولی یه حجمی رو از مموری اشغال کرده.
وقتی میرم تو گاری هیچی توش نیست. 800 مگابایت پره ولی هیچش نشون نمیده.
مشکلش از چیه ؟میشه کمک کنید.

مال منم یه بار همینطوری شده بود. کلی فایلو Hidden کرده بودم، اما دیدم جا تره و بچه نیست:31:
اینکارو کردم درس شد:
همون فایلارو دوباره از pc به گوشی منتقل کردم، بعد با X-plore  اونارو Move کردم به همونجایی که بودن. بعد دوباره Hidden کردمو درست شد:18:
 ok?>
ByE.

hamidrj
24-08-2009, 11:41
سلام به همگی
دوستان من میخوام فارسی رو به گوشیم اضافه کنم لطفا اگه پستی آدرسی که برا 5700 جواب داده باشه میشناسید معرفی کنید تا منم اقدام کنم
مرسی

gmuosavi
24-08-2009, 13:19
سلام به همگی
دوستان من میخوام فارسی رو به گوشیم اضافه کنم لطفا اگه پستی آدرسی که برا 5700 جواب داده باشه میشناسید معرفی کنید تا منم اقدام کنم
مرسی

منوهاشو میخوای فارسی کنی یا فقط بتونی فارسی بنویسی؟

greenwave
24-08-2009, 13:22
دوستان الان قیمت باطری اوریجینال 5700 چنده ؟

MohandesMCD
24-08-2009, 14:06
باطری من هفته پیش خریدم 15تومن.

greenwave
24-08-2009, 14:15
ممنون ... منم باید باطریش رو عوض کنم به زودی

IceLord
24-08-2009, 19:47
باطری من هفته پیش خریدم 15تومن.

سلام عزیز

یه عکس از باطریت می ذاری؟
چند خریدی؟
کدوم شهری؟

مرسی

hamidrj
24-08-2009, 20:49
منوهاشو میخوای فارسی کنی یا فقط بتونی فارسی بنویسی؟

نه!
فقط میخوام زبان فارسی بیاد تو writing language:46:

MohandesMCD
24-08-2009, 23:21
سلام به همگی
مرسی
این جواب داد رو گوشی من:

سلام عزیز

یه عکس از باطریت می ذاری؟
چند خریدی؟
کدوم شهری؟

مرسی

من تهرانم.از پایتخت یکی از دوستام برام خرید.البته 2ماه پیش یکی از دوستام از علاالدین خرید 10تومن و راضی هم هست.من هنوز باطری رو استفاده نکردم ازش.البته شما مشهدی این اطلاعات زیاد به دردت فکر نکنم بخوره:31:.اینم عکسها.چون سایزش بزرگ بود مستقیم نذاشتم تو تاپیک.از 2طرفش عکس انداختم

gmuosavi
25-08-2009, 10:23
نه!
فقط میخوام زبان فارسی بیاد تو writing language:46:

فارسي كردن كيبرد گوشي writing language

من از همین روش استفاده کردم

hamidrj
25-08-2009, 12:41
[quote=MohandesMCD;4126765]این جواب داد رو گوشی من:

ممنون از لطفت!

hamidrj
25-08-2009, 13:46
فارسي كردن كيبرد گوشي writing language

من از همین روش استفاده کردم

جواب نداد!:41:

drs_mehry
27-08-2009, 23:54
متاسفانه باطری اصلی خیلی بسختی پیدا میشه .باطریهای تقلبی هم که ماشالله از نظر برچسب و هولوگرام از باطری اصلی با کیفیت تر هستند.

j a n
30-08-2009, 20:09
جواب نداد!:41:
دوست عزیز اگز می تونی گوشیت رو فلش یا آپدیت کن تا زبان فارسی بهش اضافه شه اینجوری خیلی بهتره
حیف که گوشی من رو ازم دزدیند و نمی تونم برات امتحان کنم ببینم کار می کنه یا نه

متاسفانه باطری اصلی خیلی بسختی پیدا میشه .باطریهای تقلبی هم که ماشالله از نظر برچسب و هولوگرام از باطری اصلی با کیفیت تر هستند.

درسته خیلی سخت پیدا می شه
من یک باطری خریدم 10000 تومن به عنوان باطری اصلی اما اصلا درست کار نمی کرد همون باطری رو 3 - 4 بار هم عوض کردم اما باز هم مشکل داشت
بعد یک باطری 4000 تومنی از این پک دار ها خریدم از این باطری 10000 تومنی بهتر کار می کرد

Mr.K2
30-08-2009, 20:49
دوستان راستی گوشیمو من گذاشتم برای فروش اگر کسی میخاد ، 120 قیمت پایه ..

sizou_h
30-08-2009, 23:35
سلام به 5700 داران که هنوز عاشقه گوشیشونن.
و باز هم سواله فنی از سیزو
توجه کردین یه نفر که شمارشو ذخیره کردین بهتون زنگ میزنه فقط اسمش میاد رو صفحه.در صورتی که گوشی های دیگه مثه ان 82 هم اسمش میوفته و هم شمارش.واسه این مشکل راه کاری برنامه ای چیزی هست؟

MohandesMCD
31-08-2009, 13:54
دوستان راستی گوشیمو من گذاشتم برای فروش اگر کسی میخاد ، 120 قیمت پایه ..
با سیمکارت 912 (اشانتیون)؟ اگه آره 50تومن ازت میخرم:27:

سلام به 5700 داران که هنوز عاشقه گوشیشونن.
و باز هم سواله فنی از سیزو
توجه کردین یه نفر که شمارشو ذخیره کردین بهتون زنگ میزنه فقط اسمش میاد رو صفحه.در صورتی که گوشی های دیگه مثه ان 82 هم اسمش میوفته و هم شمارش.واسه این مشکل راه کاری برنامه ای چیزی هست؟
من که دقت نکردم ولی کاری که خودم میکنم اینه که همه شماره های یک نفر رو به عنوان موبایل ذخیره نمیکنم.یک شمارش به عنوان موبایل.یکی به عنوان خونه یکی به عنوان کار فون و.... اینجوری موقع زنگ خوردن, هر شماره یک آیکون مخصوص داره و میفهمید با کدوم خطش زنگیده

Mr.K2
31-08-2009, 15:05
با سیمکارت 912 (اشانتیون)؟ اگه آره 50تومن ازت میخرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروز مغازه دار قیمت گرفتم .. 130 خریدارن ... احتمالا فردا پس فردا میبرم برای فروش ...

Saman-tci
31-08-2009, 17:51
دوستان من یه 6220 دارم هفته پیش از گارانتی اصلی اتصالات توی خیابون بهشتی خریدم ... فاکتورش موجوده ...
.
کابل tv + هندزفری + رم 1گیگ + شارزر و سایر متعلقات .... از هندزفریش استفاده نکردم ...

فایلهای cer و key گوشی موجوده ... برنامه های گارمین و اسمارت کام برای Gps روش نصبه و فعاله ..
.
خلاصه واقعاً آکه آک هست ...

.
اگه کسی خواست با 5700 در حد میزنم ... چون میخوام 5700 بگیرم ...

Behzad_v3
01-09-2009, 04:17
دوستان من یه 6220 دارم هفته پیش از گارانتی اصلی اتصالات توی خیابون بهشتی خریدم ... فاکتورش موجوده ...
.
کابل tv + هندزفری + رم 1گیگ + شارزر و سایر متعلقات .... از هندزفریش استفاده نکردم ...

فایلهای cer و key گوشی موجوده ... برنامه های گارمین و اسمارت کام برای Gps روش نصبه و فعاله ..
.
خلاصه واقعاً آکه آک هست ...

.
اگه کسی خواست با 5700 در حد میزنم ... چون میخوام 5700 بگیرم ...

با 5700 در حد مي زنيد يعني عوض مي كنيد؟
اگه كرج باشيد من كاملا علاقه دارم گوشيمو عوض كنم با 6220. چون ديگه حال و حوصله ي اينو ندارم.
ضمنا گوشيم 5700 ورژن 03.83.1 هستش. البته از اون 5700 اولياس. هنزفريش سالمه سالمه فقط سري هاش رو عوض كردم.
كابل يو اس بيش يك بار بيشتر استفاره نشده چون يه كابل ديگه داشتم.
دكمه هاي ميوزيكش فقط خش زياد داره. كلا نه سخت افزاري نه نرم افزاري مشكل نداره بيچاره.
اگه خواستي اطلاع بده!

Saman-tci
01-09-2009, 10:13
دكمه هاي ميوزيكش فقط خش زياد داره.
اگه خواستي اطلاع بده!

دوست من , من عرض کردم در حد آک باشه ... یعنی هیچ جائیش خط و خش نداشته باشه... در حد آک یعنی همین دیگه ..در هر صورت ممنون ..

IPHONE 3g
01-09-2009, 12:53
مال من فقط قابش يكم كثيفه البته قاب فابريكش نه قابشم مشكي اگه خواستي برات عكس بگيرم.پ.خ كنم

يو اس بيش سالم+هدفونشم خوبه به اضافه 3 تا سري با سايزاي مختلف.

البته اينجور كه بدونم متاسفانه تهراني شما.

pedram_sad
03-09-2009, 16:06
دوستان می یکی از اشناهام این گوشی رو داره حدودا 2 سال میشه
اصلا تا حالا نه فلش کرده نه دستکاری نه نرم افزار نه هیچی
یعنی سالمه سالمه

الان چند روزی هست که گوشیش دچار مشکل شده
وقتی زیاد sms میاد براش یا تند تند sms میزنه گوشی گاهی یا hang میکنه یا restart میشه

اتفاق خاصی هم نیفتاده برای گوشی مثل ضربه یا چیز دیگه

کسی میدونه از چی میتونه باشه ؟

*M!L4D*
03-09-2009, 17:02
دوستان می یکی از اشناهام این گوشی رو داره حدودا 2 سال میشه
اصلا تا حالا نه فلش کرده نه دستکاری نه نرم افزار نه هیچی
یعنی سالمه سالمه

الان چند روزی هست که گوشیش دچار مشکل شده
وقتی زیاد sms میاد براش یا تند تند sms میزنه گوشی گاهی یا hang میکنه یا restart میشه

اتفاق خاصی هم نیفتاده برای گوشی مثل ضربه یا چیز دیگه

کسی میدونه از چی میتونه باشه ؟

بهتره Memory In Use ه Messeging رو بزاره رو Mem. Card
اگه حل نشد با مستر ریست درست میشه ...!

Mr.K2
03-09-2009, 20:28
5700 ما رو هم خدا بیامرزه ...

فروختیمش رفت .. :40:

hesam68
04-09-2009, 15:24
من که اگه بخوام گوشیه جدید بگیرم اینو نمیفروشم
چون مطمعنم دلم واسش تنگ میشه
فعلا که هیچ گوشی چشممو نگرفته بعد دو سال
منتظر سری x نوکیام ببینم چی معرفی میکنه

j a n
04-09-2009, 16:22

آخر چند فروختی گوشیت رو؟

Mr.K2
04-09-2009, 17:14
آخر چند فروختی گوشیت رو؟

120 .. البته باطریش هم باد کرده بود و همینروزا داغون بود ، ظاهرش هم زیاد تر و تمیز نبود ...

Behnam_A
05-09-2009, 14:54
باتري واسه منم بادكردش يه باتري ديگه واسش گرفتم كه واقعا افتضاحه بچه ها كسي نميدونه از كجا باهاس فهميد كه باتري اصله

DJ.Mamal
05-09-2009, 21:04

خدا رحمتش كنه..گوشيو فروختي...رفاقتم فروختي؟ همه به معرفتا...ستاره هاشو ببين!!چه خبره؟
چيكاره اي الان؟ هنوز به عشق اين گوشي مياي اينجا؟

باتري واسه منم بادكردش يه باتري ديگه واسش گرفتم كه واقعا افتضاحه بچه ها كسي نميدونه از كجا باهاس فهميد كه باتري اصله

يادمه قبلا يه تاپيك داشتم به اسم بانك اطلاعاتي نوكيا
الان زير خاكيه
تو اون اموزش نحوه تشخيص باطري اصلي رو گذاشته بودم
يه سرچ بزن پيدا ميشه

Mr.K2
05-09-2009, 23:57
خدا رحمتش كنه..گوشيو فروختي...رفاقتم فروختي؟ همه به معرفتا...ستاره هاشو ببين!!چه خبره؟
چيكاره اي الان؟ هنوز به عشق اين گوشي مياي اينجا؟

چاکریم رفیق، ما در خدمتیم ؛ هنوزم به یاد رفقا میایم ... :10:

اما یه توصیه :ِ :31: ما که نوکیا رو تحریم کردیم رفت ، شما هم تحریم کنید بره ..

j a n
06-09-2009, 14:46
چاکریم رفیق، ما در خدمتیم ؛ هنوزم به یاد رفقا میایم ... :10:

اما یه توصیه :ِ :31: ما که نوکیا رو تحریم کردیم رفت ، شما هم تحریم کنید بره ..

حیفه که تحریمش کنیم :31: گوشیاش باحاله :5:

Saman-tci
06-09-2009, 16:39
دوستان یه سوال روی این گوشی بازیهای Ngage جواب میده یا نه ..؟ کسی امتحان کرده ..؟

Majid393
06-09-2009, 17:25
دوستان یه سوال روی این گوشی بازیهای Ngage جواب میده یا نه ..؟ کسی امتحان کرده ..؟

من ONE رو بدون مشکل اجرا کردم ..... ولی برای بعضی از بازیها مثه DirkDagger رام کم میاره که اونم با ریست کردن گوشی و بعدش بلافاصله وارد شدن به n-gage ، اجرا میشه . بقیه بازیها رو تست نکردم .

MohandesMCD
07-09-2009, 13:47
یه سری بازیهای انگیج رام کم میاره و باید گوشی رو خاموش کنی.تازه هیچ برنامه ای هم تو استارت آپ بالا نیادش.مثل one و DD
ولی یکسریها زیاد دردسر ندارن مثل COTDیا reset G
همه بازی ها اجرا میشن رو 5700 فقط مشکل رام داره دیگه

Behzad_v3
08-09-2009, 01:32
من که اگه بخوام گوشیه جدید بگیرم اینو نمیفروشم
چون مطمعنم دلم واسش تنگ میشه
فعلا که هیچ گوشی چشممو نگرفته بعد دو سال
منتظر سری x نوکیام ببینم چی معرفی میکنه
من خودم قصد تعويض گوشيمو دارم ولي نمي خوام ديگه گوشيمو بفروشم. نگهش مي دارم. حيفه!

120 .. البته باطریش هم باد کرده بود و همینروزا داغون بود ، ظاهرش هم زیاد تر و تمیز نبود ...

واسه منم باتريم باد كرده. دليلش چيه؟ 2سال بيشتر كه كار نكرده آخه!!!
نوكيا هم ر... با اين باترياش... اون موقع كه باد نكرده بود زياد نگه نمي داشت حالا هم كه باد كرده!!!
يه لحظه نشون مي ده خاليه يه لحظه پر پره!!!

IPHONE 3g
08-09-2009, 13:01
بيشتر باتري ها اين مشكلو دارند حتي باطري ان73 مال دوستمم باد كره نا جور.

ولي باتري گوشي من باد نكرد!!!!!!!!!!!!

Saman-tci
08-09-2009, 19:33
پس برای اجرای بازیهای Ngage رام کم میاره ... راستی آسفالت چطوره ..>؟ اونم کم میاره ..؟
.
پس کسی نیست که یه 5700 تمیز و سالم و باتری باد نکرده باشه داشته باشه و قصد فروش داشته باشه ...؟؟!
.
فکر کنم مجبورم فردا برم یه آکبندشو بگیرم ...

Mr.K2
08-09-2009, 23:43
پس برای اجرای بازیهای Ngage رام کم میاره ... راستی آسفالت چطوره ..>؟ اونم کم میاره ..؟
.
پس کسی نیست که یه 5700 تمیز و سالم و باتری باد نکرده باشه داشته باشه و قصد فروش داشته باشه ...؟؟!
.
فکر کنم مجبورم فردا برم یه آکبندشو بگیرم ...

نه با اسفالت مشکلی نداشت ..

meshkiposh2200
10-09-2009, 21:16
سلام.من هر تمی که میذارم 3 ایکنweb,personalis,applications تغییر نمیکنه راهی برای عوض کردن این 3 ایکن نیست

Mr.K2
10-09-2009, 23:50
سلام.من هر تمی که میذارم 3 ایکنweb,personalis,applications تغییر نمیکنه راهی برای عوض کردن این 3 ایکن نیست

با تم عوض نمیشه ، یه پک هایی هست مخصوص تغییر دادن ایکونها .. باید از اونا استفاده کنی

Saman-tci
11-09-2009, 00:20
دوستان اینجا هیچ کسی گوشیشو بخواد بفروشه ....
اگه هست من خزیدارم ..

meshkiposh2200
11-09-2009, 23:20
با تم عوض نمیشه ، یه پک هایی هست مخصوص تغییر دادن ایکونها .. باید از اونا استفاده کنی

میشه بیشتر توضیح بدی .یعنی نوع تمش فرق میکنه

Behzad_v3
12-09-2009, 00:09
میشه بیشتر توضیح بدی .یعنی نوع تمش فرق میکنه
دوست عزيز يكم بد توضيح داده شد!
پك نه! پچ...
ابتدا بايد گوشيتون رو هك كنيد سپس با استفاده از پچي كه براي آيكون هاي 5700 ساخته شده اين مشكل رو حل كنيد.
پچ يك سري تغيرات در سيستم گوشي هستش. اونو مي تونيد دانلود كنيد و با استفاده از برنامه رام پچر اجرا كنيد!
اگه گوشيتون هك نيست يا هك كنيد يا كلا بي خيال اين كار شيد.

MohandesMCD
12-09-2009, 11:35
برای حل مشکل سه آیکون 5700 اینو نصب کنید:(گوشیتون باید هک شده باشه)

meshkiposh2200
12-09-2009, 14:21
دوست عزيز يكم بد توضيح داده شد!
پك نه! پچ...
ابتدا بايد گوشيتون رو هك كنيد سپس با استفاده از پچي كه براي آيكون هاي 5700 ساخته شده اين مشكل رو حل كنيد.
پچ يك سري تغيرات در سيستم گوشي هستش. اونو مي تونيد دانلود كنيد و با استفاده از برنامه رام پچر اجرا كنيد!
اگه گوشيتون هك نيست يا هك كنيد يا كلا بي خيال اين كار شيد.
ممنون.گوشی من هک شدس.

برای حل مشکل سه آیکون 5700 اینو نصب کنید:(گوشیتون باید هک شده باشه)

خیلی ممنون دوست عزیز ورژن یکش را نصب کردم تغییری ایجاد نشد ورژن 2 را هم خطای اپدیت ارور میده میشه بگی باید چکار کنم

MohandesMCD
12-09-2009, 16:49
ممنون.گوشی من هک شدس.

خیلی ممنون دوست عزیز ورژن یکش را نصب کردم تغییری ایجاد نشد ورژن 2 را هم خطای اپدیت ارور میده میشه بگی باید چکار کنم
ببین یک روش هک binpda هست.که trk و secman رو نصب میکنی.بعدش به جای اینکه بری سراغ cer و key میری یک برنامه ای رو نصب میکنی روی گوشیت که گیر نده برای ساین کردن برنامه ها.اگه اون رو نصب کنی اینجا با نصب این برنامه مشکل نداری.متاسفانه من یادم نمیاد و سرعت اینترنتمم به شدت پایین اومده وگرنه برات میزاشتم
ویرایش: اسمش یادم اومد install server.exe هست

meshkiposh2200
12-09-2009, 20:10
من گوشیم هک شده یعنی رام پتچر روی گوشیم هست فقط بگو چکار کنم

meshkiposh2200
12-09-2009, 22:24
با رام پتچر نمیشه کاری کرد.

meshkiposh2200
13-09-2009, 16:13
دوستان خواهشا کمک کنند

ata_e
17-09-2009, 15:31
دوستان خواهشا کمک کنند

ببین دوست عزیز.شما گوشیتون رو هک کرده اید و اون فایل رو هم در جای خودش کپی کرده اید. یعنی همون : install server رو.چون بدون اون نصب نمیشه.جریان آپدیت ارور به خاطر اینه که شما ورژن 1 رو قبل از نصب ورژن 2 پاک نکرده اید.ولی در مورد نتیجش من هر دو تاش رو نصب کردم و جواب نگرفتم.یعنی اون فقط جای آیکون هارو تغییر میده و مشکلش رو حل نمیکنه.
:8::8::8::8:

MohandesMCD
18-09-2009, 01:10
ببین دوست عزیز.شما گوشیتون رو هک کرده اید و اون فایل رو هم در جای خودش کپی کرده اید. یعنی همون : install server رو.چون بدون اون نصب نمیشه.جریان آپدیت ارور به خاطر اینه که شما ورژن 1 رو قبل از نصب ورژن 2 پاک نکرده اید.ولی در مورد نتیجش من هر دو تاش رو نصب کردم و جواب نگرفتم.یعنی اون فقط جای آیکون هارو تغییر میده و مشکلش رو حل نمیکنه.
:8::8::8::8:
از اون 2تا باید فقط یکیش رو نصب کنید.فکر کنم خودم نسخه 1 رو نصب کردم
رو گوشی من که جواب داد این موضوع.خودم هم رو چندتا 5700 دیگه اینکارو جواب داده.شما درست انجام ندادی حتما
جای آیکونها هم عوض نمیشه! اصلا ربطی به جا به جایی آیکونها نداره.یک باگی هستش تو 5700 که با نصب این برنامه برطرف میشه و آیکونها تغیر میکنه

Behzad_v3
18-09-2009, 07:22
سلام.
دوستان مي خواستم بدونم كه كسي تازگيا گوشيشو نفروخته؟؟؟؟
اگه فروختين بگين چند فروختين و گوشيتون چجوريا بود كه اين قيمت خريدن.
خواهش مي كنم سريع تر بگيد. مي خوام گوشيمو بفروشم.

ata_e
18-09-2009, 15:26
از اون 2تا باید فقط یکیش رو نصب کنید.فکر کنم خودم نسخه 1 رو نصب کردم
رو گوشی من که جواب داد این موضوع.خودم هم رو چندتا 5700 دیگه اینکارو جواب داده.شما درست انجام ندادی حتما
جای آیکونها هم عوض نمیشه! اصلا ربطی به جا به جایی آیکونها نداره.یک باگی هستش تو 5700 که با نصب این برنامه برطرف میشه و آیکونها تغیر میکنه

دوست عزیز منظور من از نصب کردن دو فایل این هست که هر دوتا رو به طور جداگانه نصب کرده ام ولی جواب نگرفتم.یعنی اول فایل اولی رو نصب کردم یه بار ریستارت کردم گوشیمو دیدم فقط جای آیکون ها عوض شده ومشکل حل نشده.به خاطر اون هم اون فایل رو آنیستال کردم و گوشی رو ریستارت کردم و اون موقع به حالت اول بازگشت . ورژن 2 رو نصب کردم و باز ریستارت کردم دیدم باز عین فایل اولی شد.و تو چند تا تم هم امتحان کردم ولی تغییری به جز جای آنها چیزی احساس نکردم.
بفرمایید این هم اسکرین شاتی که خود برنامه گذاشته.
:11::11::11:

Mr.K2
19-09-2009, 01:10
سلام.
دوستان مي خواستم بدونم كه كسي تازگيا گوشيشو نفروخته؟؟؟؟
اگه فروختين بگين چند فروختين و گوشيتون چجوريا بود كه اين قيمت خريدن.
خواهش مي كنم سريع تر بگيد. مي خوام گوشيمو بفروشم.

چرا من فروختم، 120 دادم رفت...

2 سال کارکرده بود ، روش خش بود ، در پشتش 2 تا پینش کنده شده بود با چسب چسبوندم ، در بقلش هم پیناش شکسه بود و فقط سرجاش بود اگر درش می آوردی کنده میشد ، باطریش هم باد کرده بود ...

دیگه مشکلی نداشت ..

راستی کابل یو اس بیش هم روش نبود....

خوب دادمش رفت ، یعنی توی بازار این بیشترین قیمت بود..اگر بتونی به کسی بفروشیش بهتره تا به مغازه دار ...

gmuosavi
19-09-2009, 01:52

2 سال کارکرده بود ، روش خش بود ، در پشتش 2 تا پینش کنده شده بود با چسب چسبوندم ، در بقلش هم پیناش شکسه بود و فقط سرجاش بود اگر درش می آوردی کنده میشد ، باطریش هم باد کرده بود ...

دیگه مشکلی نداشت ..

خوب دادمش رفت ، یعنی توی بازار این بیشترین قیمت بود..اگر بتونی به کسی بفروشیش بهتره تا به مغازه دار ...

مشکل دیگه ای نداشت ؟

میتونستی باهاش تماس بگیری ؟! :32:

Behzad_v3
19-09-2009, 07:19

دیگه مشکلی نداشت ..

خيلي عالي داديش. به مغازه دادي؟؟؟
من باتريش باد كرده و روي دكمه هاي پلايرش خيلي خش داره و در پشتش خارش شكسته. تنها مشكلات اساسيش اينه. به نظرت 150 برميدارن؟؟؟؟

Mr.K2
19-09-2009, 16:27
خيلي عالي داديش. به مغازه دادي؟؟؟
من باتريش باد كرده و روي دكمه هاي پلايرش خيلي خش داره و در پشتش خارش شكسته. تنها مشكلات اساسيش اينه. به نظرت 150 برميدارن؟؟؟؟

150 بر نمیدارن .. من به مغازه دار دادم توی پاساژ موبایلی ..

Mr.K2
19-09-2009, 16:29
مشکل دیگه ای نداشت ؟

میتونستی باهاش تماس بگیری ؟! :32:

اره همین یه کارو میشد کرد باهاش :D
من عادت دارم از گوشی همچین استفاده کنم که به فنا بره ..

چون خیلی مشکل داشت دادمش رفت ..

Behzad_v3
19-09-2009, 22:53
150 بر نمیدارن .. من به مغازه دار دادم توی پاساژ موبایلی ..
120 كه برمي دارن. بر نمي دارن؟؟؟؟

Mr.K2
20-09-2009, 00:17
120 كه برمي دارن. بر نمي دارن؟؟؟؟

چرا 120 میخرن مغازه دارا چون گوشیت هم سالم تر از مال من هست ، اما اگر به کسی بفروشی بهتره ، یعنی قیمت بالاتر میتونی بفروشی...
اگر آدم شاسکول هم گیر بیاری که بهتر ..افغانی دیگه چه بهتر....:31:

vahid3003_my
21-09-2009, 20:18

دیگه مشکلی نداشت ..

بابا دم شما گرم از این مشتریا به پستت خورد اینجا معرفی کن بقیه هم استفاده کنن:27:

Mr.K2
21-09-2009, 23:50
بابا دم شما گرم از این مشتریا به پستت خورد اینجا معرفی کن بقیه هم استفاده کنن:27:
مغازه دار اسکل زیاد پیدا میشه ..فقط باید بگرید ..:31:

vahid3003_my
22-09-2009, 00:22
مغازه دار اسکل زیاد پیدا میشه ..فقط باید بگرید ..:31:

یه نمایندگی بزن گوشیهای همرو جمع کن با این قیمتا بفروش

mohandes_2009
25-09-2009, 20:48
بچه ها من يه گوشي جايگزين براي 5700 ميخوام
نظرتون چيه؟؟

Mr.K2
27-09-2009, 01:23
یه نمایندگی بزن گوشیهای همرو جمع کن با این قیمتا بفروش

گوشیهای ملت رو توی فامیل من میفروشم :31:

vahid3003_my
27-09-2009, 18:01
بچه ها من يه گوشي جايگزين براي 5700 ميخوام
نظرتون چيه؟؟

گشتم نبود نگرد نیست
من اگه بخام بگیرم ان 85 میگیرم

گوشیهای ملت رو توی فامیل من میفروشم :31:
خسته نبشی داداش:32:

MohandesMCD
27-09-2009, 19:45
گشتم نبود نگرد نیست
من اگه بخام بگیرم ان 85 میگیرم
85 صداش تعطیله.
از بین گوشیهایی که باهاشون کار کردم صدای 96 فوق العاده هستش.ولی به جز صدا چیزه دیگه ای نداره این گوشی و فوق العاده زشت هستش(نظر شخصیمه)
من خودم منتظر 97 مینی هستم واسه جایگزین کردن

vahid3003_my
30-09-2009, 23:12
85 صداش تعطیله.
از بین گوشیهایی که باهاشون کار کردم صدای 96 فوق العاده هستش.ولی به جز صدا چیزه دیگه ای نداره این گوشی و فوق العاده زشت هستش(نظر شخصیمه)
من خودم منتظر 97 مینی هستم واسه جایگزین کردن

به نظر من هم 96 فوق العاده زشته:2:
من با 85 کم کار کردم به نظرم خوب بود و از همه مهمتر هنگ نکرد :8:
برای من مهم هنگ نکردنه:27:

flasher_for_nokia
01-10-2009, 01:18
این 5700 یه مشکلی تازه پیدا کرده بعضی وقتا ال سی دی رنگاش قاطی میشه و دوباره درست میشه تو روز چندین بار این اتقاق میفته و دیگه تصویرش تو هم میره مشکلش چیه کاریش میشه کرد؟

MohandesMCD
01-10-2009, 16:32
این 5700 یه مشکلی تازه پیدا کرده بعضی وقتا ال سی دی رنگاش قاطی میشه و دوباره درست میشه تو روز چندین بار این اتقاق میفته و دیگه تصویرش تو هم میره مشکلش چیه کاریش میشه کرد؟
من از تعمیراتش اطلاعی ندارم ولی برای خودمم اینجوری شده بود و فهمیدم در اثر فشار روی lcd توی جیب شلوار یا تصادفا با دست ضربه محکمی بهش خورده یا پرت شده اینجوری قاطی کرده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما یه مدت از این چیزا دور نگهش داری درست میشه.ضمن اینکه برای خودمم همینجوری درست شد
شاید بخاطر سرما هم باشه (خیلی کم) حالا صبر کنیم ببینیم زمستون امسال قاطی میکنه یا نه

drs_mehry
05-10-2009, 16:21
باطری خوب برای 5700 کسی قیمت داره.چجوری میشه فهمید اصله یا نه؟

labkhand
05-10-2009, 22:20
باطری خوب برای 5700 کسی قیمت داره.چجوری میشه فهمید اصله یا نه؟

قیمتش بالای 10000 تومانه و برای اصل بودنش هم میتونی هولوگرام نوری رو بهش دقت کنی...با تغییر زاویه باید بغل لوگوی بیضی نوکیا نقطه ها رو ببینی...یک نقطه چپ-دو نقطه راست-سه نقطه پایین-چهار نقطه بالا...اگر باز هم مطمئن نبودی...یک قسمت روی هولوگرام هست که باید بتراشی و کدی که زیرش هست رو به سایت نوکیا بدی تا اصل بودنشو تایید کنه...معمولا آخر دفترچه ی راهنمای گوشی توضیح داده که باید چی کار کنی...

meshkiposh2200
05-10-2009, 23:17
مشکل حل شد.ویرایش کردم

hamidrj
17-10-2009, 00:52
قیمتش بالای 10000 تومانه و برای اصل بودنش هم میتونی هولوگرام نوری رو بهش دقت کنی...با تغییر زاویه باید بغل لوگوی بیضی نوکیا نقطه ها رو ببینی...یک نقطه چپ-دو نقطه راست-سه نقطه پایین-چهار نقطه بالا...اگر باز هم مطمئن نبودی...یک قسمت روی هولوگرام هست که باید بتراشی و کدی که زیرش هست رو به سایت نوکیا بدی تا اصل بودنشو تایید کنه...معمولا آخر دفترچه ی راهنمای گوشی توضیح داده که باید چی کار کنی...

الان دیگه باتری های 4 تومنی هم هولوگرام داره!:13:
اون قسمتی هم که میگی باید تراشیدش خدا رحمتش کنه مرد!:41:
باتری اصل هم اگه گیرت بیاد حدودای 25 تا 30 تومنه!

hamidrj
17-10-2009, 00:57
به نظر من هم 96 فوق العاده زشته:2:
من با 85 کم کار کردم به نظرم خوب بود و از همه مهمتر هنگ نکرد :8:
برای من مهم هنگ نکردنه:27:
اون 85 که شما باهاش کار کردی احتمالا استثنا بوده!
آخه هنگیشون زیاده اکثرا هم فرم ورشون مشکل داره:41:
به نظر من هنوز تفاوت بین 5700 و گوشیهای جدید اونقدر زیاد زیاد نشده که بخوام عوضش کنم!:46:

labkhand
17-10-2009, 13:40
الان دیگه باتری های 4 تومنی هم هولوگرام داره!:13:
اون قسمتی هم که میگی باید تراشیدش خدا رحمتش کنه مرد!:41:
باتری اصل هم اگه گیرت بیاد حدودای 25 تا 30 تومنه!

پس بهتره مراقب همین باتری اصل گوشی باشیم که خراب نشه:31:

hamidrj
17-10-2009, 21:50
پس بهتره مراقب همین باتری اصل گوشی باشیم که خراب نشه:31:

دقیقا همینطوره:20:

meshkiposh2200
20-10-2009, 23:54
با سلام.بچه ها همونطور که ميدونيد هر اهنگ يا البوم صوتي يک عکس داره که بهش توي نوکيا البوم ارت گفته ميشه.
من هر اهنگي يا البومي که دانلود ميکنم عکسش را هم ميگرم و با جت اديو به اهنگها ميچسبونم(قسمت تگ اديت).
مشکل من اينه که اين البوم ارتي را چسبودندم توي موزيک پلير نشون نميده و بايد خودم دستي
بچسبونم که البته مجازيه و واقعا نمي چسبه کسي برنامه سراغ داره که باهاش البوم ارتو توي کامپيوتر بچسبونيم و توي موزيک پلير هم نشون بده.
در ضمن ميدونم چنين برنامه اي هست چون شده اهنگ بريزم روي موبايلم و البوم ارتشو را بدون چسبوندن در موبايل نشون بده.ببخشيد که چشمتونو را درد اوردم.با تشکر قبلي

labkhand
21-10-2009, 00:35
با سلام.بچه ها همونطور که ميدونيد هر اهنگ يا البوم صوتي يک عکس داره که بهش توي نوکيا البوم ارت گفته ميشه.
من هر اهنگي يا البومي که دانلود ميکنم عکسش را هم ميگرم و با جت اديو به اهنگها ميچسبونم(قسمت تگ اديت).
مشکل من اينه که اين البوم ارتي را چسبودندم توي موزيک پلير نشون نميده و بايد خودم دستي
بچسبونم که البته مجازيه و واقعا نمي چسبه کسي برنامه سراغ داره که باهاش البوم ارتو توي کامپيوتر بچسبونيم و توي موزيک پلير هم نشون بده.
در ضمن ميدونم چنين برنامه اي هست چون شده اهنگ بريزم روي موبايلم و البوم ارتشو را بدون چسبوندن در موبايل نشون بده.ببخشيد که چشمتونو را درد اوردم.با تشکر قبلي

من با این پلیر تصاویر آلبوم رو میذارم و داخل گوشیم هم دیده میشه...این پلیر مال کارت صداهای کریتیو هست ولی فکر کنم با غیر اون هم کار کنه.

agree رو بزن و دانلود کن

meshkiposh2200
21-10-2009, 13:37
ممنون ولی فک نکنم با هر کارت صوتی کار کنه چون موقع دانلود ازم مدل کارت صوتی کریتیو میخاست.کسی برنامه ای دیگه سراغ نداره ؟