PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ 5700

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

alireza20202003
12-08-2007, 11:33
بله رم 2 گیگ رو راحت جواب میده حتی 4 گیگم جواب میده , اینم منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alireza20202003
12-08-2007, 11:43
دوستان کسی این نرم افزارو داره؟ اونطور که تو سایتش نوشته فلاش رو روشن نگه میداره و فقط مخصوص 5700 طراحی شده.

mahsai
12-08-2007, 17:26
سلام دوستان امروز برا من یک مشکلی پیش اومد که براتون میگم من شنیده بودم بعضیا میگفتن گوشیشون هنگ میکنه یا ریستارت میشه ولی گوشی من تا بحال اینجوری نشده بود من از فضایه مموری کارتش حدود600 مگابایت رو استفاده کرده بودم تا امروز هیچ مشکلی نداشت ولی بعد از اینکه شارژش کردم گوشیرو که روشن کردم خیلی کند بود نوشته بود اینستالینگ . بعدشم خیلی کند شده بود دیدم که اینطوریه مموری کارت رو دوباره فرمت کردم یکبار که خاموش روشن کردم درست شد راستش از اولش هم سرعتش بالاتره حالا راستش من نمیدونم چه دلیلی داشت که اینجوری شد فقط باید بگم که نرم افزار زیاد نصب کرده بودم یدونه انتی ویروس و دیکشنری و چند تایه دیگه. در ضمن یه سوال داشتم شنیدم که بعضی از گوشیا این قابلیت رو دارن که وقتی روشن باشن میتونی مموری رو در بیاری میخواستم ببینم این گوشی همینطوره یا نه

hamid_1367
12-08-2007, 18:04
آره همینطورهو میتونی وقتی روشنه مموری رو در بیاری.

hamid_1367
12-08-2007, 18:06
آقا من امروز یدونه خریدم . فعلا که خیلی راضیم تا ببینیم خدا چی میخواد.
فقط یه چیزی بچه ها این پوشش پلاستیکیش برای شارژ و مموری واینا ش خیلی ستمه آخه تابلو هست که بعد یه مدت جا باز میکنه. میخواستم بگم به نظر شما چه جوری باید باهاش برخورد کرد که این اتفاق واسش نیفته؟
ممنون...

hamid_1367
12-08-2007, 18:09
یه سوال دیگه
اونم اینکه میخواستم ببینم محافظ شیشه ای یا همون پلاستیکی برای این گوشی اومده؟
اصلان به نظر شما این محافظ و بزاریم خوبه یا نه؟

arash_vbasic
12-08-2007, 20:56
دوستان کسی این نرم افزارو داره؟ اونطور که تو سایتش نوشته فلاش رو روشن نگه میداره و فقط مخصوص 5700 طراحی شده.

منم ندارم و بد جوري دنبالشم
اگه پيدا كنيم 100 %‌ جواب ميده :10:

DJ.Mamal
12-08-2007, 21:02
آقا من امروز یدونه خریدم . فعلا که خیلی راضیم تا ببینیم خدا چی میخواد.
فقط یه چیزی بچه ها این پوشش پلاستیکیش برای شارژ و مموری واینا ش خیلی ستمه آخه تابلو هست که بعد یه مدت جا باز میکنه. میخواستم بگم به نظر شما چه جوری باید باهاش برخورد کرد که این اتفاق واسش نیفته؟
ممنون...

جنسش پلاستیک فشردس...فکر نکنم حالا حالاها اتفاقی براش بیفته نگران نباش...من روزی 3 یا 4 بار باز و بستش میکنم

یه سوال دیگه
اونم اینکه میخواستم ببینم محافظ شیشه ای یا همون پلاستیکی برای این گوشی اومده؟
اصلان به نظر شما این محافظ و بزاریم خوبه یا نه؟
فعلا که هیچ نوع قابی براش نیومده....یا من ندیدم...ما هم منتظریم!!

ALIA2007
12-08-2007, 21:48
سلام
آقا شنيدن برنامه تماشاي تي وي رو گوشي اومده. آيا روي 5700 هم مي شه؟ n95 رو شنيدم

BIKHIAL_ALL_75
13-08-2007, 02:26
من میخوام واسه داداشم یکی بخرم؟
فقط بگین صداش خوبه,چون اون بیشتر صدا براش مهمه!!
صداش از n73 کمتره یا بیشتره؟

mahsai
13-08-2007, 05:31
دوست عزیز باید بگم که صدایه اسپیکر گوشی خیلی بلند نیست و به ان 73 نمیرسه اما کیفیت صدا خیلی خوبه اما در مورد هدفون باید بگم که هدفونش خوبه و صدایه هدفون عالیه

rainysky50
13-08-2007, 07:58
bacheha man alan dar safar hastam va daram ba 5700 dar inja post mizanam.bacheha browsere 5700 safahate interneti ro be sorat kamel neshon mide va feleshe mouse dare!!dar zemn man alan farsi nemitonam tipe konam.

rainysky50
13-08-2007, 08:11
bacheha mizan rome goshi 128 mb nist balke 16 mb hast.in etelaat ro narm afzare NsysInfo mige.man kam kam daram be sedaghate nokia shak mikonam!!

hamid_1367
13-08-2007, 10:35
bacheha mizan rome goshi 128 mb nist balke 16 mb hast.in etelaat ro narm afzare NsysInfo mige.man kam kam daram be sedaghate nokia shak mikonam!!

آقا به صداقت نوکیا شک نکن به صداقت نرم افزارا شک بکن!

hamid_1367
13-08-2007, 10:41
آقا کسی اون تم اصلی نوکیا که که مثلا از اول روی ان 73 هست رو میشه از جایی گیر آورد؟
کسی میتونه لینکش و بده؟

rainysky50
13-08-2007, 13:40
chand roz nabodam cheghadr in club cold shode?aghayan huti mg74 shahab dj mamal va khanome mahsai pas koja raftid?!

hamid_1367
13-08-2007, 15:47
سلام بچه ها
صدای 5700 من خیلی زیاده وحتی صدای ان 70 رو هم می خوره.

DJ.Mamal
13-08-2007, 20:47
سلام
آقا شنيدن برنامه تماشاي تي وي رو گوشي اومده. آيا روي 5700 هم مي شه؟ n95 رو شنيدم
مثل اینکه بگی رو کامپیوترت فقط نرم افزار نصب کنی بعد توقع داشته باشی تلویزیون و ماهواره رو بگیره...مرد حسابی N95 خودش --- داره یعنی سخت افزارشو ...که ماهواره رو هم میگیره!!

ای بابا ول کنید...وقتی سرعت توپه عدد و رقم کیلو چنده؟

chand roz nabodam cheghadr in club cold shode?aghayan huti mg74 shahab dj mamal va khanome mahsai pas koja raftid?!

WE ARE HERE MAN

BRonaldo
13-08-2007, 21:24
سلام
بچه ها یه اکو لایزر خوب بگید

arash_zp
14-08-2007, 00:28
سلام بچه ها واسه من ديروز وقتي سيم كارت توش بود دوبار ارور داد ايسرت سيم هر دو بار گوشي رو نتونستم خاموش كنم باتريشو در آوردم تا درست شد . قضيه چيه ؟
.
.
2/3 بار هم شده وقتي اسمس زدم يهو صفحه گوشي ميره سياه ميشه بعد از چند ثانيه مياد و اس ام اس هم دفرد ميشه
.
.
راستي آدرس اون سايت معتبره واسه برنامه چيه ؟

arian_pboy
14-08-2007, 00:40
سلام بچه ها واسه من ديروز وقتي سيم كارت توش بود دوبار ارور داد ايسرت سيم هر دو بار گوشي رو نتونستم خاموش كنم باتريشو در آوردم تا درست شد . قضيه چيه ؟

این مورد رو من رو گوشی های دیگه هم دیدم

asemaneahvaz
14-08-2007, 01:49
سلام به بچه های کلوپ :40:5700

من و برادرم دو تا سیم کارت اعتباری گرفتیم و طبیعتا دو تا موبایل هم میخوایم
اما از اونجایی که ما تا حالا تجربه موبایل نداشتیم اطلاعات چندانی در مورد مدلهای مختلف موبایل نداریم
برادرم میخواد 5700 بگیره و من K310
میخواستم قیمت این دو گوشی رو (به خصوص 5700) رو توی بازار تهران و شیراز ازتون بپرسم
(چون توی اهواز اگر قیمتها دستت نباشه یه کلاهی سرت میکنن که تا پاشنه پات بیاد:18::18::18:)
البته توی یکی از سایتها دیدم که قیمت 275000 تومان رو زده بود اما توی همین تایپیک دیدم بعضی از بچه ها 265000 تومان هم نوشته بودن

ضمنا جای همتون خالی امروز اهواز 50 درجه بود.

MAO_DEVIL
14-08-2007, 02:07
من امروز دارم از تهران ميگيرم (5700) نزديك258:8::27:

asemaneahvaz
14-08-2007, 02:19
بابا ایول عجب تایپیکیه :31::31::31:
هنوز جوهر نوشته های سوالم خشک نشده (تازه ساعت ساعت 3 شب هم هست) جواب اومد
با تشکر از MAO_DEVIL

غریب وطن بیکس وطن بینوا وطن

MAO_DEVIL
14-08-2007, 05:04
قربونت قابل نداشت :40: :31:

alireza20202003
14-08-2007, 08:59
.
.
2/3 بار هم شده وقتي اسمس زدم يهو صفحه گوشي ميره سياه ميشه بعد از چند ثانيه مياد و اس ام اس هم دفرد ميشه
.
.
راستي آدرس اون سايت معتبره واسه برنامه چيه ؟

سیم کارتتو چک کردی که خوب تو جاش رفته باشه من تا حالا این مشکلو نداشتم.
اون که گفتی صفحه سیاه میشه مال منم یه 2 بار همینطوری شده فکر میکنم یه چیزی تو مایه های ری استارت باشه اما با سرعت بیشتر.

mobageri
14-08-2007, 10:43
ببخشيد غيبتم طولاني شد 2 هفته ماموريت دوبي بودم.
دوهفته پيش اين تاپيك سه چهار صفحه بيشتر نبود بابا ايول

m.emamicry
14-08-2007, 11:00
من میخوام واسه داداشم یکی بخرم؟
فقط بگین صداش خوبه,چون اون بیشتر صدا براش مهمه!!
صداش از n73 کمتره یا بیشتره؟

دوست من اگرچه که صداش بلنده ولی به ن73 نمی رسه اما کیفیت صداش برای یک موبایل باور نکردنیه شفاف دارای باس مناسب و مطمئن باش صداش از امثال ن73 و 3250 بهتره ان73 در سایتهای معتبر خارجی اصلا از کیفیت صدا نمره خوبی نمیگیره چون صداش زیر و دور از واقعیته بر خلاف 5700

m.emamicry
14-08-2007, 11:06
راستی یک سوال . با توجه به اینکه 5700 و ن95 هردو دارای سیمبین 9.2 پک 1 می باشند پس چرا 5700 جلوه های بصری زیبا که در ن95 هست را نداره(کسی که هردو گوشی را دیده باشه منظورم میفهمه)

alireza20202003
14-08-2007, 11:33
راستی یک سوال . با توجه به اینکه 5700 و ن95 هردو دارای سیمبین 9.2 پک 1 می باشند پس چرا 5700 جلوه های بصری زیبا که در ن95 هست را نداره(کسی که هردو گوشی را دیده باشه منظورم میفهمه)

منظورت چه جور جلوه هاییه؟ من دیدم فکر کنم همین شکلی بود.

Mr.K2
14-08-2007, 12:20
سلام به بچه های کلوپ :40:5700

من و برادرم دو تا سیم کارت اعتباری گرفتیم و طبیعتا دو تا موبایل هم میخوایم
اما از اونجایی که ما تا حالا تجربه موبایل نداشتیم اطلاعات چندانی در مورد مدلهای مختلف موبایل نداریم
برادرم میخواد 5700 بگیره و من K310
میخواستم قیمت این دو گوشی رو (به خصوص 5700) رو توی بازار تهران و شیراز ازتون بپرسم
(چون توی اهواز اگر قیمتها دستت نباشه یه کلاهی سرت میکنن که تا پاشنه پات بیاد:18::18::18:)
البته توی یکی از سایتها دیدم که قیمت 275000 تومان رو زده بود اما توی همین تایپیک دیدم بعضی از بچه ها 265000 تومان هم نوشته بودن

ضمنا جای همتون خالی امروز اهواز 50 درجه بود.

سلام دوست من
توی شیراز هم همون حدود 270 هست ولی اگر یه کم بگردی 265 ه گیرت میاد:5:

ALIA2007
14-08-2007, 14:28
سلام
يه سوال داشتم.
اين باطري گوشي خيلي زود تموم ميشه .يعني حدود 24 ساعت روشن ميمونه. ديروز زياد استفاده نكردم امروز صبح كه پاشدم ديدم گوشي خاموشه .از جمعه كه خريدم تا حالا 3بار شار‍‍ژش كردم .باطري هم چك كردم اصله.
راستي دوستان كسي مي دونه قيمت باطري اون BP-5m چنده؟

alireza20202003
14-08-2007, 16:30
سلام به همه دوستان
من این گوشی رو خریدم بعد به همه ی دوستام سفارشش کردم حالا یکی از دوستام خریده امروز جعبشو آورده بود خونمون موقعی که جعبشو باز کردم دیدم که شارژرش با ماله من فرق داره! به نظر شما این شارژر اصله:

mahsai
14-08-2007, 18:46
سلام دوستان در مورد سوال دوستمون که گفته بود شارژ زود خالی میکنه باید بگم که اصلا اینطوری نیست اتفاقا از موقعی که من گوشیرو خریدم سه چهار بار شارژش کردم خیلی زود شارژ میشه به یکساعت ونیم نمیرسه که شارژش کامل میشه حقیقتا من تعجب کردم اخه واقعا عمر باتری زیاده شاید فقط گوشی من اینجوری باشه ولی با اینکه باهاش اهنگ گوش میکنم ولی حداقل 4 روز جواب میده. من فکر میکنم که باتری شما ایراد داره.

asemaneahvaz
14-08-2007, 19:53
امروز رفتیم بازار کربلایی که 5700 رو بخریم .
خیلی هم تو بازار گشتیم اما هیچ جا واسه این گوشی گارانتی نمی دادن ما هم پیش خودمون گفتیم اگر امروز خردیمش و فردا خدای نکرده قسمت چرخونش خراب شد
میخوایم چه کار کنیم:41:
حالا میخواستم ببینم اصلا گارانتی واسه این گوشی تو بازار هست؟
درضمن تو بازار اهواز قیمت 5700 از 290000 تومان تا 270000 هزار تومان بود.

DJ.Mamal
14-08-2007, 20:08
سلام
يه سوال داشتم.
اين باطري گوشي خيلي زود تموم ميشه .يعني حدود 24 ساعت روشن ميمونه. ديروز زياد استفاده نكردم امروز صبح كه پاشدم ديدم گوشي خاموشه .از جمعه كه خريدم تا حالا 3بار شار‍‍ژش كردم .باطري هم چك كردم اصله.
راستي دوستان كسي مي دونه قيمت باطري اون BP-5m چنده؟
مال منم حداقل 24 ساعت جواب میده...ولی من با گوشی زیاد ور میرم....فکر کنم چون بلوتوث قوی داره و همچنین سی پی یو قوی مصرف باطریش بالا باشه...آخه یه سری 2 ساعت با اخر باطریش (اون موقع که اخطار میده) دووم اورد

سلام دوستان در مورد سوال دوستمون که گفته بود شارژ زود خالی میکنه باید بگم که اصلا اینطوری نیست اتفاقا از موقعی که من گوشیرو خریدم سه چهار بار شارژش کردم خیلی زود شارژ میشه به یکساعت ونیم نمیرسه که شارژش کامل میشه حقیقتا من تعجب کردم اخه واقعا عمر باتری زیاده شاید فقط گوشی من اینجوری باشه ولی با اینکه باهاش اهنگ گوش میکنم ولی حداقل 4 روز جواب میده. من فکر میکنم که باتری شما ایراد داره.
:18:
4 روز باهاش اهنگ گوش میدی؟

Arshia001
14-08-2007, 21:05

چون N95 یه N داره،طبیعیه!البته خیلیم فرقی ندارن!

mahsai
14-08-2007, 21:06
نه 4 روز اهنگ گوش نمیکنم راستش من که بلوتوثم همیشه خاموشه کلا گوشیرو جوری تنظیم کردم که کمترین مصرف رو داشته باشه مثلا صدایه زنگ تا اخر باز نیست و خاموش شدن صفحه رو که 60 ثانیه بود 30 ثانیه کردم و اون محافظ صفحه که بعد از چند ثانیه خاموش شدن میاد اونو غیر فعال کردم و امثلا اینها.در ضمن من یه سوال داشتم وقتی کلید منو رو نگه میداریم اون برنامه هایی که در حالت استندبای هستند رو نشون میده من همیشه مدیا پلیرم در حالت استندبای هست هر کار میکنم خارج نمیشه میخواستم بدونم کسی میدونه چجوری میشه از این حالت خارجش کرد.

alireza20202003
14-08-2007, 21:14
سلام به همه دوستان
من این گوشی رو خریدم بعد به همه ی دوستام سفارشش کردم حالا یکی از دوستام خریده امروز جعبشو آورده بود خونمون موقعی که جعبشو باز کردم دیدم که شارژرش با ماله من فرق داره! به نظر شما این شارژر اصله:

کسی نبود بگه این شارژر اصله یا نه؟

pendar_1355
14-08-2007, 22:43
نه 4 روز اهنگ گوش نمیکنم راستش من که بلوتوثم همیشه خاموشه کلا گوشیرو جوری تنظیم کردم که کمترین مصرف رو داشته باشه مثلا صدایه زنگ تا اخر باز نیست و خاموش شدن صفحه رو که 60 ثانیه بود 30 ثانیه کردم و اون محافظ صفحه که بعد از چند ثانیه خاموش شدن میاد اونو غیر فعال کردم و امثلا اینها.در ضمن من یه سوال داشتم وقتی کلید منو رو نگه میداریم اون برنامه هایی که در حالت استندبای هستند رو نشون میده من همیشه مدیا پلیرم در حالت استندبای هست هر کار میکنم خارج نمیشه میخواستم بدونم کسی میدونه چجوری میشه از این حالت خارجش کرد.

سلام
اين يه ايراد نيست. از اونجايي كه اين گوشي مربوط به سري موزيك اديشن هستش و به طور جداگونه صفحه كاربري براي اون داره و اينطور فرض شده كه كاربر ميخواد به طور متناوب به موسيقي گوش بده بعد از اينكه يكبار نرم افزار پلير اجرا ميشه به طور زير زمينه تو حافظه گوشي ثبت ميشه تا براي مراجعات بعدي سريعتر بارگذاري بشه البته اين رو هم بگم كه اين عمل از كاربري و سرعت گوشي شما چيزي كم نميكنه و فقط يه آدرس هستش و خود گوشي از اونجايي كه از نسل سوم و يا همون نسل هوشمند ميباشه اين موضوع رو تشخيص ميده و پردازشگر رو مشغول برنام هايي كه استفاده نميشن اما باز هستن نمكنه.... براي آگاهي از اينكه انها همه يه آدرس هستند ميتوني يك بار منو رو بزني و ببيني كه كنار آيكون اون برنامه هايي كه باز هستند و استفاده نميشن يك علامت فلش به صورت گردشي ثبت شده يعني آماده براي رجوع به آدرس مورد نظر.
با تشكر از حوصله شما كه مطلب رو مطالعه كرديد.

mahsai
14-08-2007, 22:45
دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه سوالم اینه که موقعی که کلید منو رو نگه میداریم برنامه هایی که در حالت استندبای هستن دیده میشن من هر کار میکنم موزیک پلیرم رو نمیتونم از استندبای خارج کنم ممنون میشم راهنمایی کنین

DJ.Mamal
14-08-2007, 23:06
سلام
اين يه ايراد نيست. از اونجايي كه اين گوشي مربوط به سري موزيك اديشن هستش و به طور جداگونه صفحه كاربري براي اون داره و اينطور فرض شده كه كاربر ميخواد به طور متناوب به موسيقي گوش بده بعد از اينكه يكبار نرم افزار پلير اجرا ميشه به طور زير زمينه تو حافظه گوشي ثبت ميشه تا براي مراجعات بعدي سريعتر بارگذاري بشه البته اين رو هم بگم كه اين عمل از كاربري و سرعت گوشي شما چيزي كم نميكنه و فقط يه آدرس هستش و خود گوشي از اونجايي كه از نسل سوم و يا همون نسل هوشمند ميباشه اين موضوع رو تشخيص ميده و پردازشگر رو مشغول برنام هايي كه استفاده نميشن اما باز هستن نمكنه.... براي آگاهي از اينكه انها همه يه آدرس هستند ميتوني يك بار منو رو بزني و ببيني كه كنار آيكون اون برنامه هايي كه باز هستند و استفاده نميشن يك علامت فلش به صورت گردشي ثبت شده يعني آماده براي رجوع به آدرس مورد نظر.
با تشكر از حوصله شما كه مطلب رو مطالعه كرديد.
عضویتت رو تبریک میگم...برای اولین پست عالی بود...امیدوارم همیشه اینطوری پست بدی

دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه سوالم اینه که موقعی که کلید منو رو نگه میداریم برنامه هایی که در حالت استندبای هستن دیده میشن من هر کار میکنم موزیک پلیرم رو نمیتونم از استندبای خارج کنم ممنون میشم راهنمایی کنین

مهسا خانم یکمی تو پست دادن دقت کن...اول تاپیک رو نگاه کن بعد پست بده...جواب شما هم پست قبلی

arash_zp
15-08-2007, 01:45
بچه ها فلش گوشي چجوري روشن ميشه ؟
هم واسه فيلم برداري و هم به عنوان چراغ قوه ؟

BIKHIAL_ALL_75
15-08-2007, 03:46
دوست من اگرچه که صداش بلنده ولی به ن73 نمی رسه اما کیفیت صداش برای یک موبایل باور نکردنیه شفاف دارای باس مناسب و مطمئن باش صداش از امثال ن73 و 3250 بهتره ان73 در سایتهای معتبر خارجی اصلا از کیفیت صدا نمره خوبی نمیگیره چون صداش زیر و دور از واقعیته بر خلاف 5700
مرسی از کمکت
در باره یn73 جالب بود:20:

pendar_1355
15-08-2007, 04:56
با سلام خدمت دوستان عزيز
راستش من با مطالعه مطالب قبلي به چند نكته جالب برخوردم كه بد نيست با هم راجع بهشون بحث كنيم.
* بعضي از دوستان گفتند كه كليد شماره 3 روي صفحه كليد برامده هستش و كج به نظر ميرسه....ببينيد دوستان ما همه ميدونيم كه تقريبا 80 درصد مردم راست دست هستند و وقتي شما قراره كه گوشي رو در سطح افق توي دستتون نگه داريد و به اون نگاه كنيد كليد شماره 3 ميشه اولين كليد از بالا و راست كه باعث بروز اين خطا در ديد ميشه.... حالا اين كار رو با دست چپ امتحان كنيد همين خطاي ديد رو در مورد كليد 1 احساس خواهيد كرد.

** در مورد بعضي برنامه ها كه سرعت پردازنده يا همون سي پي يو رو نشون ميدن بايد بگم كه اون برنامه ها به خاطر ناسازگاري با نسخه جديد سيمبيان كه روي گوشيهاي جديد از جمله 5700 نصب شده نميتونند درست سرعت رو محاسبه كنند و عدد رو غلط نشون ميدن
لازو ميدونم كه بگم 5700 داراي سيمبيان 60 از سري 3.1 با پلتفورم 9.2 هستش.

---------------------------------------------------------------------------
مطالبي كه گفتم به هيچ وجه براي طرفداري از شركت نوكيا و يا توجيه گوشي خودم نيست و صرفا تبادل اطلاعات بود
با تشكر از حوصله شما براي مطالعه اين نوشته.
پندار.

arshiad
15-08-2007, 09:15

لاف اومدی دیگه آخه اگر 4 روز باش آهنگ گوش میدی که باید باتری ماشین روش باشه:31:
4 روز تو جیبته هیچکی هم که بهت زنگ نمی زنه خوب دوام میاره...........:21:
آگه کم دوام میاره به خاطر اینه که گوشی رو تازه خریدیم و همه اش باش ور میریم خوب معلومه که زود تمام میشه
اگه کاملا خالی باشه 80 دقیقه شارژ میشه

arshiad
15-08-2007, 09:32
* بعضي از دوستان گفتند كه كليد شماره 3 روي صفحه كليد برامده هستش و كج به نظر ميرسه....ببينيد دوستان ما همه ميدونيم كه تقريبا 80 درصد مردم راست دست هستند و وقتي شما قراره كه گوشي رو در سطح افق توي دستتون نگه داريد و به اون نگاه كنيد كليد شماره 3 ميشه اولين كليد از بالا و راست كه باعث بروز اين خطا در ديد ميشه.... حالا اين كار رو با دست چپ امتحان كنيد همين خطاي ديد رو در مورد كليد 1 احساس خواهيد كرد.

.

همچین چیزی نیست کلید 3 بیرونه و با این حرف ها هم جا نمیره واقعیت رو قبول کن و بیخود توجیه نکن

rainysky50
15-08-2007, 10:36
bacheha berid be ghesmate all song dar music playereton.sepas roye yek ahang kelide options ro bezanid.sepas bar roye gozineye album art kelid konid.sepas options ra bezanid va be delkhah yek aks az albume akshayetan entekhab konid.in rahnamai ra dar javabe dosteman dar morede jelvehaye basarie in goshi dadam.dar zemn man ba goshi be internet vaslam va nemitonam farsi tipe konam!

DJ.Mamal
15-08-2007, 10:41
همچین چیزی نیست کلید 3 بیرونه و با این حرف ها هم جا نمیره واقعیت رو قبول کن و بیخود توجیه نکن
والا ما هم داریم اما همه دکمه ها یه اندازه هستن....از پایین به گوشی نگاه کن متوجه میشی...

DJ.Mamal
15-08-2007, 10:43
بچه ها فلش گوشي چجوري روشن ميشه ؟
هم واسه فيلم برداري و هم به عنوان چراغ قوه ؟
فلش گوشی موقع فیلم برداری روشن نمیشه...برای استفاده بعنوان چراغ قوه هم باید نرم افزار نصب کنی ...که ما هم دربه در دنبالشیم

Sasan Info
15-08-2007, 10:45
سلام به همه دوستان
بعد از چند روز دوباره اومدم تو اين فروم
آخه كامپيوتر ام خرابه و الان هم اومدم كافي نت

ميبينم كه ايندفعه درباره كليد شماره 3 اين گوشي بحث ميكنيم
درست ميگين ولي به نظر من ايراد نيست چون من اصلا همچين چيزي رو گوشيم نيست
اين مشكل توي بيشتر گوشي ها هست كه من باز هم اونا رو مورد نميدونم

(اگه ميبينيد كم رنگ هستم به خاطر اينه كه كامپيوتر ام خرابه !! ببخشيد)

Sasan Info
15-08-2007, 10:46
فلش گوشی موقع فیلم برداری روشن نمیشه...برای استفاده بعنوان چراغ قوه هم باید نرم افزار نصب کنی ...که ما هم دربه در دنبالشیم
حدود 10 صفحه پيش من اين نرم افزار رو دادم:46:

alireza20202003
15-08-2007, 10:55
سلام
اگه میشه یه نیم نگاهی به این شارژر بندازید . من شارژرم دوشاخه بود اما این شارژر دوستم 3 شاخه است :

arshiad
15-08-2007, 11:59
سلام
اگه میشه یه نیم نگاهی به این شارژر بندازید . من شارژرم دوشاخه بود اما این شارژر دوستم 3 شاخه است :

اگه گوشیت کاملا خالی بود و 80 دقیقه شارژ شد درسته نگران نباش

mahsai
15-08-2007, 12:03
سلام دوستان ببخشید من سوالی داشتم اگه میشه راهنمایی کنید میخواستم بدونم ایا میشه sms رو با بلوتوث فرستاد اگه میشه ایا احتیاج به نرم افزار خاصی داره یا نه در ضمن من موقعی که از کامپیوتر sms پیکچر تو گوشی میریزم اصلا نمیشه برا کسی فرستاد فرمت sms ها هم otb هست همرو تویه فایل other میزارم اما نمیشه فرستادشون ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

alireza20202003
15-08-2007, 12:07
اگه گوشیت کاملا خالی بود و 80 دقیقه شارژ شد درسته نگران نباش

از راهنماییت ممنون آره 1 ساعت ونیمه شارژ میشه.روی شارژر من نوشته AC-5 ولی رو این شارژر که عکسشو گذاشتم نوشته AC-5x که تو سایت نوکیا وجود نداره. یعنی تقلبیه؟

alireza20202003
15-08-2007, 12:19
سلام دوستان ببخشید من سوالی داشتم اگه میشه راهنمایی کنید میخواستم بدونم ایا میشه sms رو با بلوتوث فرستاد اگه میشه ایا احتیاج به نرم افزار خاصی داره یا نه در ضمن من موقعی که از کامپیوتر sms پیکچر تو گوشی میریزم اصلا نمیشه برا کسی فرستاد فرمت sms ها هم otb هست همرو تویه فایل other میزارم اما نمیشه فرستادشون ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

برای فرستادن اس ام اس با بلوتوث باید متنشو کپی کنی و توی یک Note پیست کنی بعد با بلوتوث بفرستی . با نرم افزارم میشه اما هنوز تست نکردم.این فایلای OTB یکی به منم بگه چجوری بفرستمشون.:19:

mg1000
15-08-2007, 13:54
سلام آقایون من می خوام برا گوشیم (5700) یه اسپیکر خوب گیرم که هم صداش بلند باشه وهم جم و جور و ارزان قیمت تا ( 20 . 25 ) تومن باشه ؟؟؟؟؟

لطفا جواب بدید ؟؟؟؟

rainysky50
15-08-2007, 14:05
mg1000 jan bluetoth speaker modele md_5w baraye in goshi tosie shode.man mikham bekharam vali nemidonam az koja tahie konam!dar zemn farsi nemitönam tipe konam!

arash_zp
15-08-2007, 18:23
بچه ها هرچي گشتم برنامه چراغ قوه رو پيدا نكردم
اگه كسي لينكشو بذاره ممنون ميشم

rainysky50
15-08-2007, 19:25
bacheha ye rahnamai: aya ghesmate charkhane goshie shoma ham kami tekon mikhore?male man kami tekon mikhore vali az in meghdar bishtar nashode!khaheshan javabamo bedid va mano az negarani khalas konid!!far7i nem4tonam tipe konam.

alireza20202003
15-08-2007, 21:25
bacheha ye rahnamai: aya ghesmate charkhane goshie shoma ham kami tekon mikhore?male man kami tekon mikhore vali az in meghdar bishtar nashode!khaheshan javabamo bedid va mano az negarani khalas konid!!far7i nem4tonam tipe konam.

مال منم سرجاش تکون میخوره (البته خیلی کم) اما فکر کنم تا چند وقت دیگه بیشتر شه.

DJ.Mamal
15-08-2007, 21:55
تاپیک 600 تا پست داره اونوقت هنوز از مونتاژ گوشی صحبت میکنید!
این دیگه بستگی به نگهداری شما داره.دوست عزیز Rainysky شما یادمه یه سری گفتی گوشی زیر پات موند اونوقت انتظار داری چیزیش نشه؟ یه لطفی هم کنی فارسی تایپ کنی ممنون میشیم.راستی با گوشی پست میدی یا گوشی رو به سیستم وصل کردی با Gprs پست میدی؟

Mr.K2
16-08-2007, 00:12
سلام دوستان
منم تا چند روز دیگه میخوام یه گ.شی بخرم که به احتمال 90% یه دونه 5700 میخرم و این گوشی هم بد جوری رفته تو دلم.
حالا میخواستم ببینم به خاطر چند تا ایراد جزیی توی مونتاژش بعدا مشکلی برام پیش نمیاد یعنی بد قیافه بشه یا شل شدنش باعث اذیت بشه ؟؟
چ.ن این گ.شی آنقدر امکانات داره که آدم پیش خودش میگه گور پدر شل شدن قسمت چرخان !!!

arash_vbasic
16-08-2007, 00:22
سلام
آقا Folder Lock يا Protection يا Encryption يا ....
چيزي نيست براي قفل پوشه ها و يا فايل ها ؟‌‌‌؟‌؟‌

madscoother
16-08-2007, 01:49
دوستان چطور میشه شماره گیری صوتی رو فعال کرد وبا گفتن نام طرف شماره گیری کرد

arash_vbasic
16-08-2007, 02:01
آقا من Lock Code ‌گوشي رو گم كردم چيكار كنم ؟‌؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

asemaneahvaz
16-08-2007, 03:22
درود بر همگی
در پاسخ به سوال mr.k2
امروز من به نمایندگی نوکیا زنگ زدم گفت که هفته بعد 5700 رو همراه با گارانتی حدود 15000 تا 20000 تومان بالاتر از قیمت روزش می فروشه
با این حساب میتونی تا هفته دیگه صبر کنی و گوشی رو همراه با گارانتی بگیری تا خیالت راحتر باشه

mobageri
16-08-2007, 09:37
سلام دوستان
منم تا چند روز دیگه میخوام یه گ.شی بخرم که به احتمال 90% یه دونه 5700 میخرم و این گوشی هم بد جوری رفته تو دلم.
حالا میخواستم ببینم به خاطر چند تا ایراد جزیی توی مونتاژش بعدا مشکلی برام پیش نمیاد یعنی بد قیافه بشه یا شل شدنش باعث اذیت بشه ؟؟
چ.ن این گ.شی آنقدر امکانات داره که آدم پیش خودش میگه گور پدر شل شدن قسمت چرخان !!!

منم موافقم گور پدر قسمت چرخان :8:
اگه كنده هم بشه باز به داشتنش ميارزه:21:

alireza20202003
16-08-2007, 10:16
دوستان چطور میشه شماره گیری صوتی رو فعال کرد وبا گفتن نام طرف شماره گیری کرد

با نگه داشتن دکمه سمت راست (اون که بالای دکمه خروج قرمز رنگه) .

m.emamicry
16-08-2007, 11:37
سلام دوستان

ببین دوست من البته این نظر منه به نظر من در خرید این گوشی لحظه ای شک نکن اصلا یه نگاه به قیفه این گوشی بنداز (مخصوصا قرمزش)انصافا جیگرت حال نمیاد ؟ یه توجهی به امکانات گوشی بکن به این که جدیدترین سیمبین داره به این که 16 ملیون رنگه پرسرعته و . . .حالا ببین قیمتش چنده . شاخ در نمیاری ؟ بخر بخر عمو جون تنها مشکلی که در رابطه با این گوشی مطرحه لق شدن قسمت چرخان گوشی هست که اونم راه داره : 1_هیچ وقت گوشی را در جیبت نذار و حتما از کیف مخصوصش استفاده کن 2_تا اون جایی که میتونی از طریق نرم افزار خود گوشی برو تو موزیک و پایین نچرخون 3_هنگام چرخاندن به گفته منابع اول به آرامی گوشی را کمی بچرخان وقتی ایستاد دوباره به آرامی به چرخاندن ادامه بده تا موزیک پلیر فعال بشه4_اگه گوشی را به کسی میدی حتما متذکر حساسیت انتهای گوشی به اون باش

hamid_1367
16-08-2007, 12:27
حالا كه تلفن من عربي هست كسي مي دونه چطوري مي تونم با صفحه كليدش گ و چ و پ و ژ تايپ كنم؟

vivasoft
16-08-2007, 12:32
سلام
من 2 3 هفته اس دارم کل مطالب این بخشو میخونم من دارم این گوشیو میخرم ولی کیفیت پایین قسمت لغزان گوشی بد جوری تو ذوقم زده نمیدونم چه کار کنم

منو موتورولا دارم برای همین ضخامت این گوشی کمی بنظرم زیاد میاد (خیلی ضمخته)
تو اکثر موتورولاها که زبان فارسی داره ساخت چینه بنظر شما این گوشیم اینجوریه

اگه کسی مدت زیادی داره از این گوشی استفاده میکنه بگه لقی ÷ایین گوشی تو چه حدیه تو چشم میاد
عمر باطریم بنظر خیلی کم میاد
منو راهنمایی کنید

alireza20202003
16-08-2007, 13:53
حالا كه تلفن من عربي هست كسي مي دونه چطوري مي تونم با صفحه كليدش گ و چ و پ و ژ تايپ كنم؟

دکمه 2 و 6 و 5 و 8 رو به ترتیب برای حروف پ چ ژ گ اونقدر بزن تا حرف مورد نظرت ظاهر بشه.

vivasoft :
ضخامت این گوشی تو نوکیا ها خیلی کمه. تمام این تاپیک راجع به پایین این گوشی و مونتاژش صحبت شده بخونی متوجه میشی.

mahsai
16-08-2007, 17:18
سلام دوستان ببخشید من مطلب دوستمون رو درباره اینکه گوشی که عربیه چطوری میشه حروف گ.چ.ژ.پ رو تایپ کنه دیدم گفتم اگه بتونم راهنمایی کنم گوشی که عربیه نمیشه اینکارو کرد هر چقدرم که کلیدهایه 2و6و5و8 رو بزنی به حروف مورد نظر نمیرسی فقط یراه هست اونم اینکه تو کامپیوتر تایپ کنی بعد وارد گوشی کنی من اینکارو انجام دادم وشد. وقتی گوشیرو به کامپیوتر وصل میکنی وارد درایو گوشی که شدی سمت چپ برا نوشتن مسیج دو تا ایکون هست سمت چپی رو که بزنی داخلش میتونی هر چی که میخوای به وسیله کیبورد کامپیوتر بنویسی وبعد سیوش کنی حالا تو گوشی اون مسیج هست و میتونی بفرستیش.بازم اگه کسی راهه بهتری داره ممنون میشم که راهنمایی کنه از همه دوستان که تو این مدت منو راهنمایی کردن ممنونم

hamidreza_b91
16-08-2007, 18:35
سلام خدمت دوستان گرامي
گوشي نوكيا 5700 كه از دبي آورده شده رو ميشه ريجستر كرد؟

Greatone
16-08-2007, 18:44
سلام خدمت دوستان گرامي
گوشي نوكيا 5700 كه از دبي آورده شده رو ميشه ريجستر كرد؟

چه ربطي داشت.....

rainysky50
16-08-2007, 20:03
ممل جان من در سفر هستم و با كوشي بست ميزنم_فارسي نوشتن رو ياد كرفتم_

Sasan Info
16-08-2007, 21:23
سلام من دوباره اومدم كافي نت

rainsky جان تو هم افتادي تو كار ايرانسل درسته
منم يه مدت با گوشي ميومدم تو اينترنت ولي هزينش زياد ميشد
راستي اينترنت 5700 چجوره كار باهاش آسونه؟

rainysky50
16-08-2007, 21:37
كار با 5700 در اينترنت خيلي اسونه_جون صفحات رو كامل نشون ميده و فلش موس داره_تا الان 10000هزار تومن هزينه ي اينترنتم بوده _

mahsai
16-08-2007, 22:13
دوستان ببخشید من شنیدم که میشه گوشیرو اپدیت کرد Firmware از سایت خود نوکیا میخواستم بدونم اپدیت جدیدش برا گوشی 5700 اومده یا نه اگه اومده باشه با اینکه گوشی مشکلی نداره لازمه اپدیتش کنیم اگه اپدیت بشه چه تفاوتهایی میکنه یعنی کاراییش بیشتر میشه یا نه کلا بهتره که اپدیت بشه یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

alireza20202003
16-08-2007, 22:28
سلام دوستان ببخشید من مطلب دوستمون رو درباره اینکه گوشی که عربیه چطوری میشه حروف گ.چ.ژ.پ رو تایپ کنه دیدم گفتم اگه بتونم راهنمایی کنم گوشی که عربیه نمیشه اینکارو کرد هر چقدرم که کلیدهایه 2و6و5و8 رو بزنی به حروف مورد نظر نمیرسی فقط یراه هست اونم اینکه تو کامپیوتر تایپ کنی بعد وارد گوشی کنی من اینکارو انجام دادم وشد. وقتی گوشیرو به کامپیوتر وصل میکنی وارد درایو گوشی که شدی سمت چپ برا نوشتن مسیج دو تا ایکون هست سمت چپی رو که بزنی داخلش میتونی هر چی که میخوای به وسیله کیبورد کامپیوتر بنویسی وبعد سیوش کنی حالا تو گوشی اون مسیج هست و میتونی بفرستیش.بازم اگه کسی راهه بهتری داره ممنون میشم که راهنمایی کنه از همه دوستان که تو این مدت منو راهنمایی کردن ممنونم

من فکر کردم گوشیت فارسی داره اما کیبوردش عربیه. برای نوشتن اس ام اس فارسی از این نرم افزار میتونی استفاده کنی:

به جای ***** باید بنویسی G S M A R I A . com

BIKHIAL_ALL_75
17-08-2007, 02:42
كار با 5700 در اينترنت خيلي اسونه_جون صفحات رو كامل نشون ميده و فلش موس داره_تا الان 10000هزار تومن هزينه ي اينترنتم بوده _
یعنی اگه کامل نشون بده هزینش هم بیشتره؟::13:

nima_949
17-08-2007, 02:55
گوشی عالی هست ولی یکی بیاد بگه بهترین مزیتش چی هست؟؟؟

ALIA2007
17-08-2007, 03:19
با سلام به اساتید
آقا یه سوال .این divx که صدا با تصویر اختلاف داره خیلی ستمه .اساتید کسی راه حلی داره ؟

mos2010
17-08-2007, 12:30
man mikham gooshi bekharam 6120 RO bekharam ya 5700 va ya N70 khodam ro negah daram chon 6120 farghe ziadi ba 5700 nadare faghat in maziat ro dare ke vazne kamtari dare va in badi ro dare ke infrared nadare

mg1000
17-08-2007, 12:44
سلام به همه من یه اسپیکر با سیم مدل MD-15 رو برای گوشیم گرفتم خیلی توپه صداش هم واضحه هم بلند همه برید یکی بگیرید آقایون تو بازار فقط همین یه مدل هست حتی همون مدلی که رو جعبه گوشی معرفی کرده وجود نداره

قیمت : 17 هزار تومان

آدرس : خیابان جمهوری

arshiad
17-08-2007, 17:34
نه نرم افزار فارسی ساز اس ام اس نصب میشه و نه اون نرم افزار چراغ قوه لمه و منشی هم پیدا نکردم براش هر چی رو امتحان کردم جواب نداد متاسفانه حداقل 10 تا منشی و ظبط مکالمه تست کردم فایده نداشت
دوستان اگه دارن لطف کنن معرفی کنن
اینقدرم نگین خوبه بده به فکر نرم افزاراش باشین
یه چیزی هم بگم که کیفیت تصویرش رو دشت نداره واقعا

mg1000
17-08-2007, 18:39
سلام به همه من یه اسپیکر با سیم مدل MD-15 رو برای گوشیم گرفتم خیلی توپه صداش هم واضحه هم بلند همه برید یکی بگیرید آقایون تو بازار فقط همین یه مدل هست حتی همون مدلی که رو جعبه گوشی معرفی کرده وجود نداره

mg74
17-08-2007, 18:46

lopez
17-08-2007, 20:35
دوست عزيز !!!
به جاي 3 تا پست يكجور مي توني 1 دونه بدي به خدا همه مي فهمن!!!

pooyahacker
17-08-2007, 20:38
سلام

من یه مشکلی با این گوشی دارم :

وقتی کسی داره یه چیزی رو واسه من بلوتوث میکنه ، گوشی م پیغام زیر رو میده ، البته اولا اینجوری نبود :

Not enough memoryto perform operation . Delete some data first .

مشکل از کجاست ؟

H A M E D
17-08-2007, 20:50
من با خوندن اين تاپيك و تحقيق در مورد اين گوشي تصميم به خريدش گرفتم! البته بايد براي يه ماهي مرخصي بگيرم آخه ديگه سركار همه چيزم ميشه وررفتن با اين گوشي!

hamed_1988
17-08-2007, 21:38
سلام

وقتی کسی داره یه چیزی رو واسه من بلوتوث میکنه ، گوشی م پیغام زیر رو میده ، البته اولا اینجوری نبود :

مشکل از کجاست ؟

azizam hafezat pore:13:

rammmy
17-08-2007, 22:40
با سلام ..دوستان یه سوال دارم بعد از حات stndby ساعت دیجیتال گوشی میاید..اما بعد ار یه زمانی ساعت گوشی من میره...میخواستم بدونم ایا میشه این ساعت بمونه!!!

arash_vbasic
18-08-2007, 00:57

آقا يه عكس از اين Speaker هات بذار لطفا !‌
ممنون

arash_vbasic
18-08-2007, 01:06

آقا كي ميتونه از اين اسپيكر ها بخره و واسم بفرسته (پست) ؟‌
اگه كسي ميتونه خيلي خيلي ممنون ميشم پيام خصوصي بده !‌
يا حق

mos2010
18-08-2007, 03:22
يكي نيست جواب من رو بده
6120‏ يا 5700 بخرم يا n70‎ ‎خودم رو نفروشم
مزيتهاي 5700 نسبت به 6120 :
1‏_‏ باطري قويتر
2‏_‏ اينفرارد
مزيتهاي 6120 نسبت به 5700 :
1‏_‏ وزن كمتر
2‏_‏ قيمت كمتر
3‏_باز كردن pdf
4‏_نداشتن قسمتي كه لق شه

راستي كيفيت صفحه و نسخه سيمبيان و بقيه امكاناتشون هم يكيه

pooyahacker
18-08-2007, 09:09
azizam hafezat pore:13:

ممنون از جوابتون
مموری ام پر نیست ، چون نوشته 880 مگابایت خالی داری .
ولی فکر کنم حافظه ی خود گوشی م پر شده .
حالا چه جوری میشه تنظیم کرد که وقتی کسی داره بلوتوث میکنه ، نره تو حافظه ی گوشی ؟!

arshiad
18-08-2007, 09:13
سلام

مشکل از کجاست ؟

inbox رو بزار رو کارت مشکل حل میشه بصورت پیش فرض رو گوشیه

arshiad
18-08-2007, 09:18
يكي نيست جواب من رو بده
6120‏ يا 5700 بخرم يا n70‎ ‎خودم رو نفروشم
مزيتهاي 5700 نسبت به 6120 :
1‏_‏ باطري قويتر
2‏_‏ اينفرارد
مزيتهاي 6120 نسبت به 5700 :
1‏_‏ وزن كمتر
2‏_‏ قيمت كمتر
3‏_باز كردن pdf
4‏_نداشتن قسمتي كه لق شه

راستي كيفيت صفحه و نسخه سيمبيان و بقيه امكاناتشون هم يكيه

با 5700 هم مشکل pdf نداری نرم افزارشو نصب می کنی برا office هم همینطور
اگه n70 داری خوبه نفروش این فقط از n70 خوشگلتره و کیفیت تصویر و صدای بهتری داره

pooyahacker
18-08-2007, 09:29
یه سوال داشتم :
من وقتی یه آهنگی رو کسی واسم بلوتوث میکنه ، هم تو قسمت inbox هم تو Gallery ذخیره میشه و خودم توی music player هم ذخیره اش میکنم . اینکه یه آهنگ توی سه جا ذخیره میشه ، باعث نمیشه حجم زیادی رو اشغال کنه ؟ نمیشه آهنگای توی inbox یا Gallery رو حذف کرد ؟

arash_vbasic
18-08-2007, 11:43
یه سوال داشتم :
من وقتی یه آهنگی رو کسی واسم بلوتوث میکنه ، هم تو قسمت inbox هم تو Gallery ذخیره میشه و خودم توی music player هم ذخیره اش میکنم . اینکه یه آهنگ توی سه جا ذخیره میشه ، باعث نمیشه حجم زیادی رو اشغال کنه ؟ نمیشه آهنگای توی inbox یا Gallery رو حذف کرد ؟

سلام
شما بعد از Save كردن آهنگ مورد نظر ميتونيد اون رو از Inbox حذف كنيد :10:

mg74
18-08-2007, 12:08
آقا يه عكس از اين Speaker هات بذار لطفا !‌
ممنون

باشه

:10::10::10::10::10::10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arshiad
18-08-2007, 13:46
اگه ممکنه ضبط مکالمه و منشی کرک شده برای 5700 معرفی کنید

rammmy
18-08-2007, 14:42
با سلام ..دوستان یه سوال دارم بعد از حات standby ساعت دیجیتال گوشی میاید..اما بعد ار یه زمانی ساعت گوشی من میره...میخواستم بدونم ایا میشه این ساعت بمونه!!!

DJ.Mamal
18-08-2007, 14:47
یه سوال داشتم :
مرد حسابی وقتی تو گالری سیو میشه یه ادرس ازش تو موزیک پلیر میمونه نه اینکه تو موزیک پلیر هم سیو میشه...شما وقتی بلوتوث کردی سیو کن و از این باکس حذف کن همین...خیالت راحت

DJ.Mamal
18-08-2007, 14:52
اگه ممکنه ضبط مکالمه و منشی کرک شده برای 5700 معرفی کنید
اینجا تاپیک درخواست نرم افزار نیست دوست گرامی:20:

با سلام ..دوستان یه سوال دارم بعد از حات standby ساعت دیجیتال گوشی میاید..اما بعد ار یه زمانی ساعت گوشی من میره...میخواستم بدونم ایا میشه این ساعت بمونه!!!
اون ساعته هست فقط صفحه نمایش تاریک میشه...اما میتونی تایمشو بیشتر کنی تا صفحه روشن باشه و ساعت هم باشه.اما به نفع باطریت نیست

arash_zp
18-08-2007, 17:36
سلام بچز
من آفيس سوت رو گوشي نصب كردم خيلي باحاله
همه فايل هاي آفيس رو باز ميكنه
فقط اگه ايراني بشه قاطي پاتي ميشه
مثلا نوكيا ميشه ايكون
؟؟؟؟؟؟؟؟
مشكل چيه
ميشه درستش كرد
.
.
زبان گوشي رو كجا ميشه عوض كرد ؟
.
.
روي دكمه هاي شما فقط حروف انگليسي رو نوشته يا عربي رو هم داره ( اينو همه جواب بدن لطفا )

2299
18-08-2007, 17:56
سلام خواهرم مي خواد گوشي بخره مونده بين دوتا گوشي 5700 نميدونم چي موزيك يك گوشي نوكا فكر كنم 6800 يه همچين چيزاي به نظر شما كدوم بهتر گوشي خودش 6630

hamid_1367
18-08-2007, 18:01
سلام بچز
من آفيس سوت رو گوشي نصب كردم خيلي باحاله
همه فايل هاي آفيس رو باز ميكنه
فقط اگه ايراني بشه قاطي پاتي ميشه
مثلا نوكيا ميشه ايكون
؟؟؟؟؟؟؟؟
مشكل چيه
ميشه درستش كرد
.
.
زبان گوشي رو كجا ميشه عوض كرد ؟
.
.
روي دكمه هاي شما فقط حروف انگليسي رو نوشته يا عربي رو هم داره ( اينو همه جواب بدن لطفا )

ببین اینکه قاطی میکنه مشکل از نرم افزارشه... یه نرم افزار هست که آفیس های فارسی هم باز میکنه... حالا اسم نرم افزارشو میزارم واست...
برای زبان گوشی هم برو به آدرس زیر:
setting>phone sett> general > personalisation> language> phone language
واسه من عربی رو هم نوشته!

hamid_1367
18-08-2007, 18:02
لینک اون آفیسه اینه:

فقط باید ساین شه ها!

nima_949
18-08-2007, 18:18
یکی بیاد قیمت به روز الان گوشی رو بگه با گارانتی اتصالات
بعد یه چیزی چیزایی که تو جعبه هست رو بگید تا موقع خرید کلاه سرمون نره

alireza20202003
18-08-2007, 18:36
من تا حالا با گارانتی اتصالات ندیدم.
تو این صفحه یک عکس توسط SASAN INFO گذاشته شده که همه محتویات رو نشون میده.

DJ.Mamal
18-08-2007, 21:15
بیخیال گارانتی شو که ارزش نداره...تا دو هفته پیش گارانتی اتصالات این گوشی 400 تومن بود...!!!

nima_949
18-08-2007, 21:40
قیمتش دوربر چنده بدون گارانتی یکی قیمت بده دقیق

ALIA2007
18-08-2007, 22:06
اساتید سلام
یه سوال. آقا در حالت اتصال به pc با usb در حالت pc suite در موقع نصب hardware بعد از نصب nokia 5700express music و Nokia gsm phone parent دیگه کامل نصب نمیشه و میگه مشکلی پیش اومده و احتمالا درست کار نکنه و کار نمی کنه هر کاری کردم به pc suite نتونستم کانکت بشم ولی در حالت file transfer به صورت non compatible mode وصل میشه.
اگه میشه راهنمایی کنید.

DJ.Mamal
18-08-2007, 22:45
قیمتش دوربر چنده بدون گارانتی یکی قیمت بده دقیق
بستگی داره به محل خریدت
از 265 بگیر تا 290 تومن

2299
19-08-2007, 00:35
سلام خواهرم مي خواد گوشي بخره مونده بين دوتا گوشي 5700 نميدونم چي موزيك يك گوشي نوكا فكر كنم 6800 يه همچين چيزاي به نظر شما كدوم بهتر گوشي خودش 6630

بابا تو سوني اريكسون يكي جواب ميداد اينجا كه تركونده بسكه جواب ميدن زرشك با اين كلوپتون

DJ.Mamal
19-08-2007, 00:50
بابا تو سوني اريكسون يكي جواب ميداد اينجا كه تركونده بسكه جواب ميدن زرشك با اين كلوپتون
نوکا نه عزیزم...نوکیا
این 6800 هستش نمیدونم این چه نسبتی با ساعت مچی داره ولی فکر کنم ساعت مچی امکاناتش بیشترباشه
ولی اگه منظورت 8600 باشه اوضاع فرق فیکوله این گوشی از اوناییه که برای پز دادنه وگرنه 5700 امکاناتش از این بیشتره و قیمتش هم یک سوم 8600 هستش

5700 بهترین گزینه س

ALIA2007
19-08-2007, 01:37
اساتید سلام
یه سوال. آقا در حالت اتصال به pc با usb در حالت pc suite در موقع نصب hardware بعد از نصب nokia 5700express music و Nokia gsm phone parent دیگه کامل نصب نمیشه و میگه مشکلی پیش اومده و احتمالا درست کار نکنه و کار نمی کنه هر کاری کردم به pc suite نتونستم کانکت بشم ولی در حالت file transfer به صورت non compatible mode وصل میشه.
اگه میشه راهنمایی کنید.

Mr.K2
19-08-2007, 10:09
اساتید سلام
اگه میشه راهنمایی کنید.

بابا چرا دوتا پست میزنی یه کم صبر کن تا مردم جوابت بدن حالا 1 روز صبردادی چقدر عجله داری :41:

Mr.K2
19-08-2007, 10:24

سلام دوست من
به نظر من اگر به خاطر لق شدن قسمت پایین گوشی میخوای با گارانتی بگیری نگیر چون این چیزا جزو گارانتی حساب نمیشه در ضمن اگر با گارانتی 400 باشه و بدون گارانتی 270 تفاوت قیمت میشه 130 هزار تومان و به نظر من هر چیز گوشی که خراب بشه 130 تومان پولش نیست که بخوای با گارانتی بگیری !!

mahsai
19-08-2007, 11:12
سلام دوستان امروز برا من یه مشکلی پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید یدونه بازی جاوا نصب کردم تنیس بود. اجرا نشد دیگه خواستم پاکش کنم ولی پاک نمیشه فایلی که تو other ریخته بودم پاک شد ولی اونی که اینستال کردم پاک نمیشه مینویسه removing filed حالا نمیدونم چیکارش کنم بزارم همینطور بمونه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

Ebrahim202003
19-08-2007, 11:52
سلام به بر وبچ 5700ي . من دوباره برگشتم البته اولين پستم تو اين تاپيكه . قبلا تو تاپيك قبلي 5700پست زده بودم.
ماشاالله چه تاپيكه پربار وتوپيه اينجا . اميدوارم بهتر هم بشه . من همه پستاي اينجا رو خوندم ولازم مي دونم
نكاتي رو در مورد اين گوشي يادآورم بشم و ابهامات رو در بعضي موارد برطرف كنم :
1-اول در مورد محتويات جعبه كه بايد كامل باشه كه يكي از بچه ها عكس از اون گذاشته بود و رم همراه اين گوشي
تو خاور ميانه وايران 1 گيگ مي باشد در ضمن لوازم جانبيه اين گوشي و باطري اين گوشي همشون ساخت چين مي باشد
وخيالتون راحت كه كواليتي وان چين هستند و اصل مي باشند .و اولين گوشي نوكيا هم نيست كه لوازمش چينيه ، من چند مدل
ديگه ديده بودم به اين صورت
2-گوشي ساخته مجارستان مي باشد و كلا سري 5 نوكيا انگار تحت ليسانس مجار توليد مي شه. چينيه اين گوشي هم اصلا موجود نمي باشد
در باره ساخت و طراحي اين گوشي كه بعضيا معتقدند به پاي فنلاندي ها نمي رسه بايد بگم كه برعكس به نظر من و كاربران اين گوشي
اتفاقا از لحاظ ساخت وطراحي ونرم افزار گوشي و.... چيزي كمتر از فنلاندي ها نداره بلكه به نظرم خيلي سرتر و برتر از اوناست ، منظور
از فنلاندي ها ، گوشي هاي فنلاندي بود.
3-در مورد صداي اين گوشي بگم كه از بلنديه مناسبي برخوردار است وراضي كننده و كيفيت پخش به نظر من بي نظير و بيهمتاست ، اگر مي خواستن
مثل بعضي از گوشيها بلندگوي سرسام آوري روش بندازن كه فقط بلندي و تو مخ آدم فرو بره كه ديگه اسمش اكسپرس ميوزيك نبود
پس اگه بخوايم منطقي نگاه كنيم بلندگوهاي اين گوشي عالي طراحي شدند و لذت بخش. همچنين بلنديه صدا و كيفيت در هدفون اين گوشي بسيار عاليست
حال دو تنظيم اكولايزر رو پيشنهاد مي كنم يكي براي بلندگوي گوشي كه صداي بهتر وبلندتري بگيريد و يكي هم براي هدفون
برا اسپيكراي گوشي : اگه از بالا به 10 قسمت تقسيم كنيم از سمت چپ اولي رو10يعني بالاترين خونه ، دومي رو9 ، سومي رو 8، چهارمي رو 9، پنجمي هم رو 10
برا هدفون : از چپ اولي رو 9.5،دومي 6.5،سومي رو5، چهارمي رو 6.5،پنجمي رو 8
منظور از 9.5 : بين 9 و 10 يه انتخاب ديگه هست ، واقعا كيفيت عالي وخوبي داره همچنين با اينكه هدفون كيپ گوش ميشه و صدا رو هم بلند مي كنيم وصداي اطراف به هيچ وجه نمياد
با اين حال اصلا گوش رو اذيت نمي كنه كه اين خيلي عاليه و از حسن هاي اين گوشي و هدفونش محسوب مي شه
4- مشكلات نرم افزاريه بعضي از بچه ها كه مطرح كرده بودن:يكي گفته بود كه وقتي divx مي بينه صدا و تصوير هماهنگي نداره ، بهترين برنامه براي اين كار smartmovie 3.41هست كه بايد تو قسمت option گزينه آخر رو كه
audio preroll time هست رو عدد 0.36 بزارين و كاملا صدا وتصوير مچ مي شن
يكي گفته بود با file manager گوشي نمي تونم جاوا و sis برا كسي بفرستم ، بله درسته اين دو نوع فايل رو حتما بايد با يه برنامه جانبي بفرستيد كه بهترين برنامه براي اين كار x-plore 1.05 مي باشد كه كاملترينه و مشكل شما رو مرتفع مي كنه . شما كه تو نرم افزار pc suite مشكل دارين بايد بگم كه دوباره cd رو كامل نصب كنيد و مطمئن بشيد كه درايور ها كامل نصب شدند ،‌بعد تو قسمته ستينگ => connectivity=> يو اس بي =>
اولين گزينه رو بزار رو وسطي و دومين گزينه رو هم yes بزار . بعد كابل رو وصل كن بعد ازت مي پرسه بعد ok مي دي و نبايد مشكل داشته باشي ولي اگه نشد وقتي به حالته data transfer وصل هستي ، همونجوري كه وصلي كابلو
در نيار و گوشي رو ببر به حالته pc suite بايد درست كار كنه ،
بچه ها براي استپ usb هم حتما قبل از كشيدن كابل گوشي رو به حالته data transfer ببريد و بعد استپ كنيد و براحتي استپ مي شه و آيكون usb از رو گوشي محو مي شه و بعد مي تونيد كابل رو جدا كنيد .
در كل اين گوشي رو من 2 ماهه كه دارم ولي يه ايراد و نقص من توش نديدم و كاملا راضيم به نظر من تو گوشياي نوكيا اولين انتخاب N95 هست و دومين انتخاب 5700 . البته نظر شخصيه منه و دليلاي محكميم برا خودم دارم
حالا اشكالايي كه تا الان تو اين گوشي ديدم مي گم اگه كسي راه حلي داشت كمك كنه :
1- صداي شاتر گوشي قطع نمي شه ، حتي در حالت silent
.
.
ديگه فعلا ندارم
كمبوداي نرم افزاري : هنوز برنامه اي كه بشه باهاش فلاش اين گوشي رو روشن نگه داشت نيومده
در آخر يه سايت خوب براتون معرفي مي كنم بريد حالشو ببريد پر از برنامه ، بازي و تم من از اين سايت نزديكه 70-80
فايل دريافت كردم و بسيار عالي و كاربردين :46:

ALIA2007
19-08-2007, 14:05
با تشکر از شما کاربر Ebrahim202003 عزیز که اینقدر با حوصله جواب همه رو می دید.

mos2010
19-08-2007, 14:31
5700 6120 N70

2299
19-08-2007, 15:32
نوکا نه عزیزم...نوکیا
این 6800 هستش نمیدونم این چه نسبتی با ساعت مچی داره ولی فکر کنم ساعت مچی امکاناتش بیشترباشه
ولی اگه منظورت 8600 باشه اوضاع فرق فیکوله این گوشی از اوناییه که برای پز دادنه وگرنه 5700 امکاناتش از این بیشتره و قیمتش هم یک سوم 8600 هستش

5700 بهترین گزینه س

دست شما درد نكنه منظورم همون دومي بود خواهرم مي خواد مي خواد جديد باشه دخترونه
درمورد نوكيا هم اشتباه شد ديگه
حلا نظرتون در مورد اين چيه 6500 slide
لطفا نظر بدين يا هر گوشي خوب ديگهاي كه خودتون مي دونيد ممنون

artara74
19-08-2007, 16:33
برنامه ها و بازی های 5700 رو چه جوری نصب می کنن؟
برنامه ها و بازی های 5700 رو از کجا می شه پیدا کرد؟

hamid_1367
19-08-2007, 17:03
سلام دوستان امروز برا من یه مشکلی پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید یدونه بازی جاوا نصب کردم تنیس بود. اجرا نشد دیگه خواستم پاکش کنم ولی پاک نمیشه فایلی که تو other ریخته بودم پاک شد ولی اونی که اینستال کردم پاک نمیشه مینویسه removing filed حالا نمیدونم چیکارش کنم بزارم همینطور بمونه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

عزیز واسه منم یه بار اینجوری شد. این کاری که میگم رو بکن به احتمال زیاد درست میشه....
باید دوباره همون برنامه رو یه بار دیگه نصب کنی ... (یعنی همون بازی تنیسه) و حالا بری و پاکش کنی... واسه من یه برنامه اینجوری شد اینکارو کردم درست شد....

alireza20202003
19-08-2007, 17:03
برنامه ها و بازی های 5700 رو چه جوری نصب می کنن؟
برنامه ها و بازی های 5700 رو از کجا می شه پیدا کرد؟

برای نصب برنامه گوشیتو با کابل به کامپیوتر وصل میکنی بعدش با PCSuite وارد بخش Install Applications میشی و برنامه ای رو که دانلود کردی انتخاب میکنی و بقیه مراحل رو دنبال میکنی. برای دانلود هم چند تا سایت تو همین تاپیک معرفی شده یه نگاه بکنی میبینی.

DJ.Mamal
19-08-2007, 19:29
دست شما درد نكنه منظورم همون دومي بود خواهرم مي خواد مي خواد جديد باشه دخترونه
درمورد نوكيا هم اشتباه شد ديگه
حلا نظرتون در مورد اين چيه 6500 slide
لطفا نظر بدين يا هر گوشي خوب ديگهاي كه خودتون مي دونيد ممنون
عزیزم 6500 هنوز تو بازار نیست ولی اگه اومد بگیر چون عالیه مخصوصا دوربینش.
هر اطلاعاتی خواستی بیا اینجا

2299
19-08-2007, 22:05
عزیزم 6500 هنوز تو بازار نیست ولی اگه اومد بگیر چون عالیه مخصوصا دوربینش.
هر اطلاعاتی خواستی بیا اینجا

دستت درد نكنه ولي خواهرم گفت تو بندر عباس ديدم حالا نمي دونم

mos2010
19-08-2007, 23:16
يكي جواب منو بده
كدوم رو بخرم 6120 5700 يا N70

mahsai
19-08-2007, 23:18
ببخشید من یه نرم افزار pdf میخوام که فایل تا 2 مگابایت رو باز کنه یدونه جاوا بود که نصب کردم ولی فایل رو باز نمیکرد نرم افزار +pdf رو هم نصب کردم اصلا فایل pdf رو نمیشناخت اگه کسی یه نرم افزار خوب در این رابطه سراغ داره معرفی کنه ممنون میشم

DJ.Mamal
19-08-2007, 23:20
يكي جواب منو بده
كدوم رو بخرم 6120 5700 يا N70
وقتی تو این تاپیک بپرسی همه میگن 5700 اما بدون تعصب واقعا نصب به قیمتش عالیه و از 6120 و n70 بالاتره

ALIA2007
19-08-2007, 23:25
سلام
لطفا راهنمایی کنید چطور میشه sms تصویری فرستاد.
البته من یه برنامه symot draw sms رو که trail version هست رو دانلود کردم ولی ارشیو عکسهای *.ota رو نمی خونه فقط عکس می سازه و میفرسته.
لطفا راهنمایی کنید.

arash_vbasic
19-08-2007, 23:43
باشه

:10::10::10::10::10::10:

آقا من يكي خريدم بلاخره
اما عكس ماله شما رو نديدم
فك كنم لينك رو اشتباه گذاشتي

molavi88
20-08-2007, 02:05
دو سوال در مورد این گوشی:
1-ازلحاظ مکانیکی استحکام داره یا نه؟
2-کیفیت صدا وباس تو هدفون و بلندی صداش در مقایسه با سری w چطوره مثلا اگر تو هدفون به w810 نمره20 بدیم این گوشی چه نمره ای میاره؟

mos2010
20-08-2007, 06:05
بين 6120 و 5700
قيمتشون كه به نسبت فرقي نداره قيمت 5700 :285000
و قيمت 6120 :243000 با ايراتل هست
يعني مشكل قيمت حله براي اينكه از لحاظ سخت افزاري يكين
من درباره صداشون سوال مشكل دارم لطفا كسي كه جفتشون رو ديده و صداشون رو شنيده راهنماييم كنه

mahsai
20-08-2007, 07:19
سلام دوستان من یه نرم افزار ضبط مکالمات نصب کردم اما کار باهاشو یاد ندارم اسمش TotalRecallهست اگه کسی با این برنامه کار کرده راهنمایی کنه ممنون میشم در ضمن من یدونه نرم افزار PDF میخوام که تا حجم 2 مگابایت رو باز کنه یدونه نصب کردم که جاوا بود ولی این حجم رو باز نمیکرد یدونه +PDF هم نصب کردم که اصلا فایل PDF رو نمیشناخت اگه در این مورد هم کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون از همگی

Ebrahim202003
20-08-2007, 11:03
با تشکر از شما کاربر Ebrahim202003 عزیز که اینقدر با حوصله جواب همه رو می دید.

خواهش مي كنم :11:

راستي
بچه ها اين دكمه بين دو ولوم ريموت هدفون چه كاري انجام مي ده؟
من كه هر جايي دكمه رو زدم عكس العملي نشون نمي ده! برا چه كاري گذاشتنش؟

Arshia001
20-08-2007, 11:05
منم نفهمیدم!کسی میدونه بگه؟

alireza20202003
20-08-2007, 11:22
بين 6120 و 5700
قيمتشون كه به نسبت فرقي نداره قيمت 5700 :285000
و قيمت 6120 :243000 با ايراتل هست
يعني مشكل قيمت حله براي اينكه از لحاظ سخت افزاري يكين
من درباره صداشون سوال مشكل دارم لطفا كسي كه جفتشون رو ديده و صداشون رو شنيده راهنماييم كنه

من هدفون 6120 رو ندیدم ولی از اونجا که 5700 اگسپرس موزیک هستش پس فکر کنم صداش نسبت به 6120 خیلی بهتر باشه.5700 دو تا اسپیکر استریو داره اما 6120 یکی داره. پس کلا از لحاظ صدا از 6120 قویتره.

mg1000
20-08-2007, 12:33
آقا من يكي خريدم بلاخره
سلام ببخشید که لینک رو اشتباه گذاشتم حالا تو یه عکس از این اسپیکر هات بذار ببینم و بگو چند خریدی؟ از کجا ؟

آقا مال شما مدلش چیه ؟

من می خوام یکی دیگه بگیرم چون این اسپیکر صداش زیاد بلند نیست لطفا جایی که ازش اسپیکر خریدی به ما هم بگو . حتما جوابمو بده لطفا :10:

masoud_ac
20-08-2007, 13:40
از یکی از دوستان خاهش میکنم چند تا عکس و فیلم که با گوشی 5700 گرفته رو به حالت زیپ دربیاره و آپلود کنه.
میخوام ببینم کیفیت فیلم برداریش که میگن خوبه چیه؟
میخوام ببینم کیفیت عکسش از w810i سونی اریکسون بهتره ؟
من w810i سونی دارم کیفیت عکسش واقعاً محشره ولی ازش خسته شدم میخوام این گوشی زیبای با حال رو بخرم.
ممنون اگه کمکم کنید.

DJ.Mamal
20-08-2007, 15:38
سلام
لطفا راهنمایی کنید چطور میشه sms تصویری فرستاد.
البته من یه برنامه symot draw sms رو که trail version هست رو دانلود کردم ولی ارشیو عکسهای *.ota رو نمی خونه فقط عکس می سازه و میفرسته.
لطفا راهنمایی کنید.
شما اس ام اس های تصویری رو بریز تو ادرس زیر بلکه درست شد و ازطریق فایل منیجر ببین
file manager/phone memory/images/picture msgs

آقا من يكي خريدم بلاخره
مبارک باشه

دو سوال در مورد این گوشی:
1-ازلحاظ مکانیکی استحکام داره یا نه؟
2-کیفیت صدا وباس تو هدفون و بلندی صداش در مقایسه با سری w چطوره مثلا اگر تو هدفون به w810 نمره20 بدیم این گوشی چه نمره ای میاره؟

1-مونتاژ قابل قبولی داره ولی بستگی به نگهداری خودت داره
2-از نمره ای که دادی معلوم اریکسونی هستی ..پس من نمره 21 میدم به 5700

molavi88
20-08-2007, 16:37
1-مونتاژ قابل قبولی داره ولی بستگی به نگهداری خودت داره
2-از نمره ای که دادی معلوم اریکسونی هستی ..پس من نمره 21 میدم به 5700[/quote]

1- استحکام بدنه 5700 نسبت به 3250 جطوره؟
2-لطفا تعصبی جواب ندین کمی منصفانه تر نظر بدین.

mg1000
20-08-2007, 17:07
آقا من يكي خريدم بلاخره
سلام ببخشید که لینک رو اشتباه گذاشتم حالا تو یه عکس از این اسپیکر هات بذار ببینم و بگو چند خریدی؟ از کجا ؟

آقا مال شما مدلش چیه ؟

من می خوام یکی دیگه بگیرم چون این اسپیکر صداش زیاد بلند نیست لطفا جایی که ازش اسپیکر خریدی به ما هم بگو . حتما جوابمو بده لطفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

rammmy
20-08-2007, 17:24
با سلام..دوستان من چند روز اول که گوشی را با کابل usb به کامپیوتر وصل میکردم...3 تا گزینه میومد و من گزینه pc suite را انتخاب میکردم ..اما از امروز دیگه این 3 تا گزینه نمیاد...مشکل از کجاست؟میشه یکی کمک کنه؟؟!!

alireza20202003
20-08-2007, 17:53
با سلام..دوستان من چند روز اول که گوشی را با کابل usb به کامپیوتر وصل میکردم...3 تا گزینه میومد و من گزینه pc suite را انتخاب میکردم ..اما از امروز دیگه این 3 تا گزینه نمیاد...مشکل از کجاست؟میشه یکی کمک کنه؟؟!!

میتونی بری به مسیر زیر و به صورت دستی انتخاب کنی . مال من فقط بار اول اومد بعدش دیگه نیومد:
Menu........>Settings.......>Connectivity........>USB

DJ.Mamal
20-08-2007, 22:36
بچه ها این دکمه های هدست من کار نمیکنه یکی توضیح بده ببینم چجوری باید باهاش کار کنیم.
شاید من بلد نیستم یا خدایی نکرده خرابه

alireza20202003
20-08-2007, 23:06
باید اون دکمه خیلی کوچیک سمت راست کنترل رو به سمت نوشته نوکیا فشار بدی تا دکمه ها فعال شن.

Madonna
20-08-2007, 23:37
دوستان این گوشی gps یا موقعیت یاب جهانی داره ؟

arash_vbasic
20-08-2007, 23:38
سلام آقا اين هم اسپيكر من !‌
18 تومن خريدم از تبريز
از صداش هم خيلي خيلي راضيم
با Usb و 4 تا باتري و آداپتور هم ميتونه كار كنه !‌
اين هم عكسش :‌

alireza20202003
20-08-2007, 23:45
سلام آقا اين هم اسپيكر من !‌
18 تومن خريدم از تبريز
از صداش هم خيلي خيلي راضيم
با Usb و 4 تا باتري و آداپتور هم ميتونه كار كنه !‌
اين هم عكسش :‌

چجوری وصل میشه؟
قدرت خروجیشم میشه بگی؟

arash_vbasic
20-08-2007, 23:51
وصل كردنش كه يه خروجي از Head phone ميره به پشت اسپيكر
قدرت خروجيش هم تقريبا 8 - 10 برابر خود گوشي هست !‌
من كه ازش راضيم !

arash_zp
21-08-2007, 03:10
شرمنده دوباره ميخوام چون كم سر ميزنم برنامه فلشو نميدونم كدوم صفحه هس
اگه يكي لطف كنه لينكشو برام بفرسته ممنون ميشم

arshiad
21-08-2007, 08:40
دوستان یه اتفاق عجیب برا من افتاد دیروز که می خواستم موزیک گوش کنم صدای گوشی بسیار ضعیف بود هرکاری کردم زیادتر نشد ولوم هم تا ته باز بود یه ریاستارت دادم خوب شد اما حس میکنم نسبت به قبل کمتره کسی میتونه بگه چه اتفاقی افتاده بوده و چکار باید کرد؟

rainysky50
21-08-2007, 09:47
بچه ها سلام.من یه دونه کیف کمری برای گوشی خریدم.میخواستم بدونم که ایا اهن ربای این کیف به بلندگوها و ال سی دی 5700 لطمه ای وارد نمیکنه؟؟؟؟چون اسپیکرهای 5700 در کناره ها قرار دارند!در ضمن این کیف مخصوص 2600 نوکیا هست ولی گوشی من براحتی در اون قرار میگیره!!:27::27::27::41::41:

artara74
21-08-2007, 12:02
برای نصب برنامه گوشیتو با کابل به کامپیوتر وصل میکنی بعدش با PCSuite وارد بخش Install Applications میشی و برنامه ای رو که دانلود کردی انتخاب میکنی و بقیه مراحل رو دنبال میکنی. برای دانلود هم چند تا سایت تو همین تاپیک معرفی شده یه نگاه بکنی میبینی.

تا اینجاش رو می دونستم ولی حالا چه شکلی اجراش کنم؟ هر جا رو گشتم پیداش نکردم.
و اینکه لطفا اسم سایت ها رو بنویس.

rainysky50
21-08-2007, 12:39
بچه ها سلام.من یه دونه کیف کمری برای گوشی خریدم.میخواستم بدونم که ایا اهن ربای این کیف به بلندگوها و ال سی دی 5700 لطمه ای وارد نمیکنه؟؟؟؟چون اسپیکرهای 5700 در کناره ها قرار دارند!در ضمن این کیف مخصوص 2600 نوکیا هست ولی گوشی من براحتی در اون قرار میگیره!!:27::27::27::41::41:

خواهشا راهنماییم کنید!!

Mr.K2
21-08-2007, 13:52

سلام دوست من

اگر آهنربا داره که مطمین باش ضرر داره
من خودم آلان 5700 ندارم اما میدونم که آهنربا برای LCD و Speaker مضز هست.
برای امتحان شما میتونی یه آهنربا رو ببری نزدیک مانیتور یا تلوزیونت تا ببینی چی میشه !
تمام رنگ صفحه رو به هم میریزه و در مورد گوشی شما هم ممکنه همینطور باشه یعنی در استفاده های طولانی به رنگ صفحه آسیب برسونه .
در مورد اسپیکر هم اگر آهنربا مغناطیسی هست و قوی ممکنه مشکل ساز بشه و اگر ضعیف هست نگران نباش مشکلی پیش نمیاد.
به نظر من بهترین کار اینه که ار این کیف هایی که ویزون میشه جلو شلوارت بگیری بهتره

arshiad
21-08-2007, 13:56
خواهشا راهنماییم کنید!!

مشکلی ایجاد نمی کنه ولی فکر کنم دوربین رو روشن می کنه و بعضی وقتها هم از حالت استدبای در میاره این اتفاق بارها برای من افتاد و مجبور شدم کیف رو از ای ن چسبی ها بگیرم

arshiad
21-08-2007, 13:58
دوستان یه اتفاق عجیب برا من افتاد دیروز که می خواستم موزیک گوش کنم صدای گوشی بسیار ضعیف بود هرکاری کردم زیادتر نشد ولوم هم تا ته باز بود یه ریاستارت دادم خوب شد اما حس میکنم نسبت به قبل کمتره کسی میتونه بگه چه اتفاقی افتاده بوده و چکار باید کرد؟

یکی نبود یه کمکی بکنه

begosiiib
21-08-2007, 13:59
سلام دوستان
منم با اجازتون همين امروز يه 5700 ناز خريدم
فقط يه سوال
يكي از دوستان يه سايت واسه برنامه و themsمعرفي كرد (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ميخواستم بدونم همه اين برنامه ها رو 5700 جواب ميده
واسه thems هم شنيدم themsهاي n95روش جواب ميده درسته؟اخه واسه mobile9.comميخوام چون نوع 5700 تو ليستش نيست
با تشكر./

mahsai
21-08-2007, 14:06
سلام ببخشید من چند تا سوال داشتم که هنو متوجه نشدم اول اینکه وقتی میگن گوشی نسل سوم منظور چیه یعنی چه ویژگیهای متفاوتی داره دوم اینکه ایا 5700 دوربین دوم هم داره یا نه یعنی حالت ویدیو کنفرانس داره یانه میخواستم بدونم اگه داره چجوری میشه از دوربین دومش استفاده کرد یکی دیگه هم اینکه تو منو قسمت پرسونال که میریم یدونه گزینه داره به اسم 3d tones میخواستم بدونم این واسه چیه برا منم غیر فعاله یعنی وقتی میرم تو همین قسمت off هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

rainysky50
21-08-2007, 14:17
mobile9.com مدتهاست که اپدیت نشده و حتی ان95 نیز در لیست گوشیهای این سایت قرار نداره!!!و این سایت مدتهاست که دی 900 سامسونگ رو به عنوان جدیدترین گوشی در صفحه ی اول خودش قرار داده!!!بیچاره ها معلوم نیست چه بلایی بر سر صاحبان این سایت اومده!!

rainysky50
21-08-2007, 14:21
3g رو ساپورت میکنه.شما باید دوربین گوشی رو به طرف خودتون بپیچونید تا در حالت ویدئو کنفرانس قرار بگیره که البته این قابلیت در ایران وجود نداره!!!3dtone صدای 3 بعدی هست برای زنگ گوشی!یعنی شما حالتهای مختلفی رو برای زنگ گوشی انتخاب میکنید :مثلا دور خوردن زنگ گوشی در بین 2 اسپیکر.نمیدونم چطور توضیح بدم!!!!!!!!

pooyahacker
21-08-2007, 16:08
سلام
شما می دونید چه جوری میشه این گوشی رو گذاشت تو ویبره ،؟ ویبره ی خالی ، نه با زنگ .

Mr.K2
21-08-2007, 16:25
برای اینکه بفهمی 3G چیه ابنو بخون !

نسل سوم Third Generation)3G)
نسل سوم گوشی های تلفن همراه که شامل برتری های نسبتاً زیادی نسبت به نسل های ما قبل خود می باشند ، نظیر انتقال اطلاعات با حجم بالا ، کنفرانس های ویدئوئی و دسترسی کامل به اینترنت با سرعت بالا ( از 128 کیلوبیت در ثانیه در نسل دوم به 2 مگابیت در ثانیه در نسل سوم )

shahab-asemani
21-08-2007, 16:52
[

ایا 5700 دوربین دوم هم داره یا نه یعنی حالت ویدیو کنفرانس داره یانه میخواستم بدونم اگه داره چجوری میشه از دوربین دومش استفاده کرد .

دوربين دوم!!!!!!!!!!!!!!
اگه داشت كه جلوي گوشي نمايان بود دوربين رو كه نامرئي كار نميزارن

سلام
شما می دونید چه جوری میشه این گوشی رو گذاشت تو ویبره ،؟ ویبره ی خالی ، نه با زنگ .

اره گوشي رو سايلنت كن بعد ويبره رو فعال كن
يا تو جنرال Ringing tone را off كن و ويبره رو فعال كن

خدا وكيلي يه سري مبتدي رفتن 5700 خريدن

begosiiib
21-08-2007, 17:03
mobile9.com مدتهاست که اپدیت نشده و حتی ان95 نیز در لیست گوشیهای این سایت قرار نداره!!!و این سایت مدتهاست که دی 900 سامسونگ رو به عنوان جدیدترین گوشی در صفحه ی اول خودش قرار داده!!!بیچاره ها معلوم نیست چه بلایی بر سر صاحبان این سایت اومده!!

خوب در مرد سايت دوم چي همه برنامه هاش رو 5700جواب ميده؟ series60v3.com

rainysky50
21-08-2007, 18:11
سایت series60v3.com خیلی بهتره و میتونی از اونجا دان کنی البته هنوز نرم افزارها و بازیهای اصلی os9.2 نیومدن!!!

pooyahacker
21-08-2007, 19:30
[
خدا وكيلي يه سري مبتدي رفتن 5700 خريدن

آقای پروفشنال !! :34:
اولا ، من این گوشی رو تازه خریدم و همه چیزش دستم نیومده . :15:
دوما ، این گوشی با گوشی قبلیم ( W810 ) تفاوت های زیادی داره . :24:
سوما ، یکم بگذره همه رو می فهمم . :5:
چهارما ، حال کردم این سوال رو بپرسم . :3:
پنجما ، می خواستی جواب ندی . :27:
ششما ، میدم این آواتارم بخورتتا . :31:

DJ.Mamal
21-08-2007, 19:35
آقای پروفشنال !! :34:
اولا من این گوشی رو تازه خریدم و همه چیزش دستم نیومده . :15:
دوما این گوشی با گوشی قبلیم ( W810 ) تفاوت های زیادی داره . :24:
سوما یکم بگذره همه رو می فهمم . :5:
چهارما ، حال کردم این سوال رو بپرسم . :3:
پنجما ، می خواستی جواب ندی . :27:
اشکالی نداره دوست عزیز....این مورد طبیعیه میدونی چرا؟
چونی گوشی قبلییت سیستم عامل نداشته و جاوا بوده و خصوصیت اونا کارکرد راحت برای همه س اما 5700 مجهز به آخرین ورژن سیمبینه(9.2) و یکم کار کردن باهاش سخته(البته برای کسی که با گوشیهای جاوا کار کرده)

rainysky50
21-08-2007, 19:55
هنوز مونده تا بفهمید اگر در قسمت all song یعنی در جایی که تمام اهنگهای روی مموری به ترتیب قرار دارند اگه اسکرول رو به جهت پایین حرکت بدی و همینطور در حال حرکت دستتون رو سریع از روی اسکرول بردارید و دوباره جهت پایین رو فشار بدید ناگهان اون قسمتی که تایم کلی اهنگهای شما رو نشون میده میره و به جاش کلمه ی fast نوشته میشه و سرعت حرکت شما در میان اهنگهاتون صد برابر میشه!!!خیلی وحشتناک سرعت جست جو و حرکت شما در میان اهنگهاتون زیاد میشه!!!برای کسانی مثل من که 1000 تا اهنگ روی گوشی دارن خیلی کمک خوبیه!!

rainysky50
21-08-2007, 19:59
شما میتونید در قسمت song details مشخصات کلی یک اهنگ رو تغییر بدید!!یعنی مانند نرم افزار winamp در کامپیوتر شما میتونید در 5700 تمام مشخصات اهنگ رو از قبیل نام خواننده و نام اهنگ و نام سایتی که اهنگ رو از اون دانلود کردید و نام البوم و غیره رو تغییر بدید!!

alireza20202003
21-08-2007, 19:59
تا اینجاش رو می دونستم ولی حالا چه شکلی اجراش کنم؟ هر جا رو گشتم پیداش نکردم.
و اینکه لطفا اسم سایت ها رو بنویس.

هر برنامه ای که میریزی میره تو Applications...>My Own
اینم دو تا سایت که برای این گوشی برنامه زیاد دارن: g s m aria.com , series60v3.com

alireza20202003
21-08-2007, 20:01
هنوز مونده تا بفهمید اگر در قسمت all song یعنی در جایی که تمام اهنگهای روی مموری به ترتیب قرار دارند اگه اسکرول رو به جهت پایین حرکت بدی و همینطور در حال حرکت دستتون رو سریع از روی اسکرول بردارید و دوباره جهت پایین رو فشار بدید ناگهان اون قسمتی که تایم کلی اهنگهای شما رو نشون میده میره و به جاش کلمه ی fast نوشته میشه و سرعت حرکت شما در میان اهنگهاتون صد برابر میشه!!!خیلی وحشتناک سرعت جست جو و حرکت شما در میان اهنگهاتون زیاد میشه!!!برای کسانی مثل من که 1000 تا اهنگ روی گوشی دارن خیلی کمک خوبیه!!

بابا کارت خیلی درسته. این خیلی به درد من می خوره . دستت درد نکنه.

rainysky50
21-08-2007, 20:02
تغییر اکولایزر در 5700 مساوی است با تغییر اکولایزر در صدای زنگ گوشی شما!!!این یکی از شاهکارهای این گوشیه !!دست نوکیا درد نکنه !!5700 یک گوشی سوپر مولتی مدیا هست و هنوز زود که در ایران کشف بشه!!چی میشد نوکیا قید چرخون گذاشتن قسمت پایین 5700 رو میزد اون رو مثل ان73 ساده طراحی میکرد؟؟؟!!!

rainysky50
21-08-2007, 20:08
در مورد album art نیز در پستهای قبلیم توضیح دادم.شما با استفاده از این گزینه میتونید برای هر اهنگ یک عکس دلخواه از گالریتون انتخاب کنید و این عکس به جای عکسی که در حالت عادی در بالا در سمت چپ (منظور من عکس سی دی زرد هست که در پشتش یک فایل ابی قرار داره!)قرار میگیره و نمای زیبایی به موزیک پلیر گوشی در هنگام اجرای یک اهنگ میده!!منتظر کشفیات بعدی ما باشید.(روابط عمومی سازمان کشفیات سیمبین os 9.2(

rainysky50
21-08-2007, 20:16
بچه ها برید این کلیپ رو ببینید:

به وحشیانه ترین شکل ممکن با 5700 برخورد میکنه و بیش از 100000 بار گوشی رو میچرخونه.من با دیدن این کلیپ حالم بهم خورد!!!در ضمن وقتی یک کلیپ در سایت youtube به صورت کامل لود میشه چطوری میتونیم اون کلیپ رو save کنیم؟؟؟چون اگه پنجره رو ببندم تمام فیلم از بین میره و باید دوباره فیلم رو لود کنم!!

Madonna
21-08-2007, 20:32

به وحشیانه ترین شکل ممکن با 5700 برخورد میکنه و بیش از 100000 بار گوشی رو میچرخونه.من با دیدن این کلیپ حالم بهم خورد!!!در ضمن وقتی یک کلیپ در سایت youtube به صورت کامل لود میشه چطوری میتونیم اون کلیپ رو save کنیم؟؟؟چون اگه پنجره رو ببندم تمام فیلم از بین میره و باید دوباره فیلم رو لود کنم!!
اگر میخوای فیلم یاتوب را دانلود کنی از این سایتها استفاده کن:

یا

راستی آیا این 5700 سیستم gps داره یا امکان اضافه کردن gps را داره ؟

DJ.Mamal
21-08-2007, 21:07
راستی آیا این 5700 سیستم gps داره یا امکان اضافه کردن gps را داره ؟

چرا که نه ..میتونی یه GPS بخری و با بلوتوث وصل کنی به گوشی

DJ.Mamal
21-08-2007, 21:13
راستی یه نکته عجیب ...اون سه تا کلیپ که رو رم گوشیه
دیروز گوشی رو با کد 7370 ریست کردم (قانونا همی چی پاک میشه البته هر چی رو رم گوشی هست) اما من اون کلیپ ها رو پاک کرده بودم وقتی ریست کردم دیدم هر سه تاش برگشته!!!!
راستی من بک اپ گرفته بودم از رم گوشی روی رم بعد خواستم ریستور کنم نمیشد ...یکی بگه چه خبره

Mr.K2
22-08-2007, 00:33
شما میتونید در قسمت song details مشخصات کلی یک اهنگ رو تغییر بدید!!یعنی مانند نرم افزار winamp در کامپیوتر شما میتونید در 5700 تمام مشخصات اهنگ رو از قبیل نام خواننده و نام اهنگ و نام سایتی که اهنگ رو از اون دانلود کردید و نام البوم و غیره رو تغییر بدید!!

به این قابلیت Advanced Tag Editor میگن .

Mr.K2
22-08-2007, 02:29

سلام
همونطور که دوست خوبمون گفتند
توی این سایت کلیپ زیاده در مورد این گوشی فقط کافیه این عبارتو توی سایت سرچ کنید !

“nokia 5700 example video mp4”

دقیقا همین .
بعدا یه صفحه میاد که کلی کلیپ توشه که هر کدوم رو باز کنید یه text box کنار صفحه میاد نوشته url که اگر اونو کپی کنید و توی سایت

که دوست خوبمون گفتند paste کنید پس از چند لحظه شاهد دانلود شدن کلیپ خواهید بود .

کلی صفحه میاد که همه کلیپ هاش مرتبط با 5700 هستند حالا یا کلیپ معرفی یا کلیپهایی که با دوربین گوشی گرفته شدند...

hamid_1367
22-08-2007, 10:16
[

دوربين دوم!!!!!!!!!!!!!!
اگه داشت كه جلوي گوشي نمايان بود دوربين رو كه نامرئي كار نميزارن

آقا درسته دوربین دوم نداره ولی باهاش میشه تو ویدئو کنفرانس شرکت کرد! فقط کافیه تو این حالت پایین گوشی رو بچرخونی تا دوربینش خودت و نشون بده!
آقا من اگه بفهمم این دوربین دوم که اون دوستمون گفت رو از روی چه سنخیتی گفت واقعا خودمو دار میزنم!

hamid_1367
22-08-2007, 10:58
آقا ببخشید من یه نرم افزار ریختم که بتونم صفحه ی موبایلم و land scape کنم ولی نشد میخواستم ببینم کسی این کار و کرده یا اصلا میشه رو ایم موبایل این کارو کرد>؟

rainysky50
22-08-2007, 11:08
آقا ببخشید من یه نرم افزار ریختم که بتونم صفحه ی موبایلم و land scape کنم ولی نشد میخواستم ببینم کسی این کار و کرده یا اصلا میشه رو ایم موبایل این کارو کرد>؟

حمید عزیز من هم با نرم افزار rotate me نتونستم land scape کنم بیاد دنبال نرم افزار مخصوص 5700 بگریدیم!!!

mahsai
22-08-2007, 12:44
سلام دوستان من یچیزی متوجه شدم گفتم بگم شاید یکی باشه که ندونه تو قسمت عکسبرداری وقتی پانورما رو انتخاب میکنی اگه دکمه شاتر رو نگه داری یه نوار میاد که تا اینکه گوشیرو به یسمت حرکت بدی فلش قرمزی ظاهر میشه اروم که گوشیرو حرکت بدی خود گوشی عکس رو تطبیق میده همینطور میتونی گوشیرو بچرخونیم و یه عکس از اطراف خودمون بگیریم یعنی چند تا عکس رو کنار هم میچسبونه فکر کنم حدود 6 تا باشه ببخشید اگه احیانا تکراری بود

Mr.K2
22-08-2007, 12:59
آقا درسته دوربین دوم نداره ولی باهاش میشه تو ویدئو کنفرانس شرکت کرد! فقط کافیه تو این حالت پایین گوشی رو بچرخونی تا دوربینش خودت و نشون بده!
آقا من اگه بفهمم این دوربین دوم که اون دوستمون گفت رو از روی چه سنخیتی گفت واقعا خودمو دار میزنم!

آره درسته حمید جان
تازه این خودش یه مزیته ! نمیدونی چرا ؟
به این دلیل :
گوشی هایی که دوربین دوم برای ویدیو کنفرانس دارن معمولا دوربین دومشون VGA یا 1.3 هست اما این گوشی همون دوربین دومش که 2 هست میتونه برای ویدیو کنفرانس باشه
و این خودش خیلی خوبه
ممنون حمید جان

Mr.K2
22-08-2007, 13:02
سلام دوستان من یچیزی متوجه شدم گفتم بگم شاید یکی باشه که ندونه تو قسمت عکسبرداری وقتی پانورما رو انتخاب میکنی اگه دکمه شاتر رو نگه داری یه نوار میاد که تا اینکه گوشیرو به یسمت حرکت بدی فلش قرمزی ظاهر میشه اروم که گوشیرو حرکت بدی خود گوشی عکس رو تطبیق میده همینطور میتونی گوشیرو بچرخونیم و یه عکس از اطراف خودمون بگیریم یعنی چند تا عکس رو کنار هم میچسبونه فکر کنم حدود 6 تا باشه ببخشید اگه احیانا تکراری بود

آره درسته
توی گوشی های دیگه باید یه عکس بگیری و برای عکس دوم خودت دوربین رو طوری بگیری که از ادامه تصویر قبلی عکس بگیره اما توی این گوشی خودش این کارو میکنه !

hamid_1367
22-08-2007, 13:17
حمید عزیز من هم با نرم افزار rotate me نتونستم land scape کنم بیاد دنبال نرم افزار مخصوص 5700 بگریدیم!!!

باشه عزيز بگرديم!
من مي گردم اگه گير آوردم حتما ميزارم .
شما هم اگه گير آوردي حتما بزار.
ممنون

masoud_ac
22-08-2007, 13:18
کسی نتونست انجام بده کار ما رو؟
من چند تا عکس (روز و شب) و چند تا فیلم(روز و شب) که با گوشی 5700 گرفته شده رو میخوام اگه میتونید تو یه فایل زیپ شده بزارید.
ممنون

Ebrahim202003
22-08-2007, 14:56
بچه ها يه سئوال : اگه بخوايم گوشي رو ريست كنيم راهي هست ؟ منظورم از ريست كداي 7370 و7780 نيستا
منظورم اينه كه به جاي اينكه گوشي رو خاموش و روشن كنيم ، ريستش كنيم . همون ريستي كه خود گوشي بعد از چند روز كار زياد و موقعي كه رمش پر شده انجام مي ده . يه برنامه هم گرفتم ولي ريست نمي كرد

يه Profile جديد به نام Offline . اگه اينو فعال كنيد ديگه در دسترس نيستيد . جالبه خودش به جاي آنتن ضربدر مي زاره و ديگه نمي تونيد تماس داشته باشد و در دسترس هم نيستيد . براي بعضيها خوبه :31:

arshiad
22-08-2007, 15:33
تو کامپیوتر بدون نیاز به هیچ نرم افزاری این کار قابل اجراست برای تمام فایلها

arash_zp
22-08-2007, 15:45
بچه ها نرم افزار چراع قوه ميخوام

rammmy
22-08-2007, 18:10
با سلام...دوستان چرا بعضی از تم هایی که برای گوشی نصب میکنم..هنگام نصب پیغام expire میدهد..با ایمکه مخصوص گوشی 5700 هست؟ایا شما هم چنین مشکلی را دارید؟؟

alireza20202003
22-08-2007, 18:59
با سلام...دوستان چرا بعضی از تم هایی که برای گوشی نصب میکنم..هنگام نصب پیغام expire میدهد..با ایمکه مخصوص گوشی 5700 هست؟ایا شما هم چنین مشکلی را دارید؟؟

تاریخ گوشی رو بکش عقب.

rainysky50
22-08-2007, 19:08
با سلام.بچه ها منم یه سوال داشتم:میخواستم بدونم فرق alireza20202003 با ebrahim20202003 چیه؟؟اگه جوابمو بدید خیلی ممنون میشم!ایا شما دو نفر با هم نسبتی دارید یا اینکه یک نفر هستید و با 2 نام کاربری وارد سایت شده اید.ممنون میشم اگر این موضوع را روشن کنید!

alireza20202003
22-08-2007, 21:13
من خودم شخصا هرگونه رابطه ای رو تکذیب می کنم البته نام کاربری ایشون Ebrahim202003 هستش نه Ebrahim20202003 .دلیل انتخاب این نام کاربری هم ایمیلم بود.

Ebrahim202003
22-08-2007, 22:06
با سلام.بچه ها منم یه سوال داشتم:میخواستم بدونم فرق alireza20202003 با ebrahim20202003 چیه؟؟اگه جوابمو بدید خیلی ممنون میشم!ایا شما دو نفر با هم نسبتی دارید یا اینکه یک نفر هستید و با 2 نام کاربری وارد سایت شده اید.ممنون میشم اگر این موضوع را روشن کنید!

نه عزيز جان ، يكي نيستيم . چه دليلي داره آخه اگه هم بخوام با يه ID ديگه بيام ميگه خولم شبيه به ID قبليم بيام .
تصادفي بوده . در ضمن من 202003 هستم ايشون 20202003 هستن

به هر حال آقاي عليرضا 20202003 خوشبختم منم از همون Mail ام گرفتم . نزديكيم به هم ، تفاهمو ميگم
انگار جفتمون هم 5700 داريم درسته . اگه اينجور باشه كه ........... :31:

rainysky50
22-08-2007, 22:30
به به ایشاالله به پای هم پیر بشید(شوخی کردم).ابراهیم جان من شما رو در انجمن 5700 پرشین تولز نیز دیدم.در ضمن حالا چرا میزنید من که چیزی نگفتم فقط میخواستم شفاف سازی انجام شه!!! 5700 داران کجایید با این وضعیت تا 2 هفته ی اینده فکر کنم این کلوپ بیفته پایین.لامذهب این گوشی انگار هیچ مشکلی نداره چون اگه یه سری به کلوپ گوشیهای دیگه بزنید متوجه میشید میزان مشکلات این گوشی در مقابل گوشیهای دیگه علی الخصوص ان70 و ان73 صفر هست!ای ولله به 5700 !!به افتخارش یه کف مرتب بزنید! king Of The Mobiles 2

alireza20202003
22-08-2007, 22:48
نه عزيز جان ، يكي نيستيم . چه دليلي داره آخه اگه هم بخوام با يه ID ديگه بيام ميگه خولم شبيه به ID قبليم بيام .
تصادفي بوده . در ضمن من 202003 هستم ايشون 20202003 هستن

به هر حال آقاي عليرضا 20202003 خوشبختم منم از همون Mail ام گرفتم . نزديكيم به هم ، تفاهمو ميگم
انگار جفتمون هم 5700 داريم درسته . اگه اينجور باشه كه ........... :31:
منم خوشبختم ابراهیم جان .آره منم 5700 دارم...:10:

masoud_ac
22-08-2007, 22:57
من چند تا عکس (روز و شب) و چند تا فیلم(روز و شب) که با گوشی 5700 گرفته شده رو میخوام اگه میتونید تو یه فایل زیپ شده بزارید.
ممنون
بله

.................................................. .................................................. ...........................

rainysky50
23-08-2007, 01:30
مسعود جان با این اینترنت نفتی از ما انتظار سختی داره.باید صبر کنی تا ممل خان بیاد

Mr.K2
23-08-2007, 01:31
ممنون

منم همین درخواستو دارم
بابا این همه 5700 دار یعنی یکی نمیتونه از گلی گیاهی درختی چیزی عکس و فیلم بگیره بزاره ؟؟؟

یه دونه توی youtube دیدم نوشته بود با خود دوربین 5700 گرفته شده دان کردم اما به خاطر اینه خود youtube به فلش تبدیل کرده ئ اون سایت دانلودر هم به flv دیگه خودتون ببینید چی میشه این کلیپپ !!
اینجا نمیزارم چون کلاس دوربین 5700 رو پایین میاره
باید فرمت خودش mp4 باشه

Mr.K2
23-08-2007, 01:35
مسعود جان با این اینترنت نفتی از ما انتظار سختی داره.باید صبر کنی تا ممل خان بیاد

در خواست سختی نیست یه کلیپ بگیرین 1 مگ با چند تا عکس هم بازم 1 مگ
جمعا 2 مگ
من با همین اینترنت نفتی توی این ماه 400 مگ دان کردم :18::18:

rainysky50
23-08-2007, 01:38
فرزندان من باور کنید من عکسهای کا750 و 5700 رو با یکدیگر مقایسه کردم حاضرم به جان پدرم قسم بخورم که کیفیت عکسهای 5700 خیلی بهتر از کا750 بود.من با5700 خودم و دایی من با کا750 در حرم امام رضا عکس انداختیم.کا750 نورهای چراغهای قوی حرم رو پخش میکرد و در اصطلاح این نورها رو کشیده می انداخت ولی دوربین 5700 نورها رو کاملا طبیعی در عکس می اورد من سعی میکنم عکسهای کا750 و 5700 رو که از حرم گرفته ایم برای شما اپلود کنم تا متوجه بشوید که در این سالها سونی اریکسون چه کلاه برداری کرده!!

mahsai
23-08-2007, 01:52
دوستان من تو این مدتی که 5700 داشتم هیچ ایرادی تو گوشی ندیدم عکساش خوبه ولی تو شب نه. اما فیلم برداریش خیلی خوبه فقط تنها عیبی که میشه بهش گرفت اینه که من دو تا سیم کارت دارم دیگه نمیشه از هر دو استفاده کرد قبلا که کا750 داشتم هر وقت میخواستم سریع سیم کارت رو عوض میکردم ولی با این گوشی اگه شارژش پر باشه سه چهار بار خاموش و روشن کنی شارژش خالی میشه به نظرم تنها عیبش همینه.

Mr.K2
23-08-2007, 02:08
دوستان من تو این مدتی که 5700 داشتم هیچ ایرادی تو گوشی ندیدم عکساش خوبه ولی تو شب نه. اما فیلم برداریش خیلی خوبه فقط تنها عیبی که میشه بهش گرفت اینه که من دو تا سیم کارت دارم دیگه نمیشه از هر دو استفاده کرد قبلا که کا750 داشتم هر وقت میخواستم سریع سیم کارت رو عوض میکردم ولی با این گوشی اگه شارژش پر باشه سه چهار بار خاموش و روشن کنی شارژش خالی میشه به نظرم تنها عیبش همینه.

سلام
نظر شما متین
ولی برای من حتی این هم نمیتونه یه مشکل باشه چون من 1 سیم کارت بیشتر ندارم :31:

arash_zp
23-08-2007, 04:14
نرم افزار چراغ قوه لطفا ..........
.
.
بچه ها من احساس ميكنم صداي گوشيم كم شده ...... چي كنم ؟
:31:
:40:

nima_949
23-08-2007, 05:23
گوشیه عالی هستش میارزه ان 73 امو بفروشم بگیرمش
اصلا با عقل جور درمیاد

hamid_1367
23-08-2007, 10:57

تایید میشه منم همینطوریم

hamid_1367
23-08-2007, 10:58
گوشیه عالی هستش میارزه ان 73 امو بفروشم بگیرمش
اصلا با عقل جور درمیاد

نه نمی ارزه نکن این کارو

hamid_1367
23-08-2007, 11:04
بچه ها یه چیز جدید (البته واسه خودم) که کشف کردم و تو گوشی قبلیم (دبلیو 700) این چیز امکان پذیر نبود این هست که میتونم وقتی با یکی دارم حرف می زنم یا وقتی با بچه ها کنفرانس گذاشتیم واسشون آهنگ پخش کنم...
خیلی حال میده شما هم بکنید البته ببخشید اگه همتون می دونستید و دوباره گفتمش...

rainysky50
23-08-2007, 11:13
nima 949 جان نمی ارزه این کار رو بکنی.البته 5700 برتریهای زیادی نسبت به ان73 داره ولی اگه ان73 فنلاندی داری نمی ارزه بفروشیش و یه گوشی مجارستانی بخری.پس بی خیال این کار شو!

arash_vbasic
23-08-2007, 11:53
بچه ها نرم افزار چراع قوه ميخوام

هنوز نيومده واسه 5700
البته يكي اومده كه اونم پوليه !‌

hamed_1988
23-08-2007, 13:21
با سلام خدمت بچه های 5700 دار .من میخوام گوشی بگیرم اما نمی دونم که بین 5700 و N73 ME کدومشو بخرم.البته معذرت میخوام به خاطر بحث تکراری ولی دو دلم موندم کیفیت تصویر 5700 رو انتخاب کنم یا گوشی شیکی با دوربین 3.2 .اینم بگم که صدای هندزفری از صدای خود گوشی واسم خیلی مهمه . لطفا راهنمایی کنین

hamed_1988
23-08-2007, 13:22
با سلام خدمت بچه های 5700 دار .من میخوام گوشی بگیرم اما نمی دونم که بین 5700 و N73 ME کدومشو بخرم.البته معذرت میخوام به خاطر بحث تکراری ولی دو دلم موندم کیفیت تصویر 5700 رو انتخاب کنم یا گوشی شیکی با دوربین 3.2 .اینم بگم که صدای هندزفری از صدای خود گوشی واسم خیلی مهمه . لطفا راهنمایی کنین

alireza20202003
23-08-2007, 13:23
در خواست سختی نیست یه کلیپ بگیرین 1 مگ با چند تا عکس هم بازم 1 مگ
جمعا 2 مگ
من با همین اینترنت نفتی توی این ماه 400 مگ دان کردم :18::18:
خوب اینا که توی موبایل ریویو هست رو دیدی تقریبا بهت میگه چجوری میگیره دیگه:

rainysky50
23-08-2007, 13:37
hamed 1988 جان اگه صدای هندزفری و سرعت و کیفیت تصویر برات مهمه و همچنین سیمبین جدیدتر پس شک نکن 5700 برای شما مناسبه!

DJ.Mamal
23-08-2007, 14:39
بله؟ کی با من کار داشت؟
تا چند دقیقه دیگه عکس و فیلم تو روز رو اپلود میکنم تو شبش باشه چند ساعت دیگه
تازه فیلمبرداری تو شب معنی نداره

rainysky50
23-08-2007, 15:49
فیلمبرداری توی شب این گوشی با اون همه نویزی که داره و همچنین بدون فلاش نیز هست باز هم بهتر از فیلمبرداری ان70 و کایدالله هست!

DJ.Mamal
23-08-2007, 16:05
فیلمبرداری توی شب این گوشی با اون همه نویزی که داره و همچنین بدون فلاش نیز هست باز هم بهتر از فیلمبرداری ان70 و کایدالله هست!

ایول حال کردم
کایدالله :39: :21:
راستی اینم لینک عکس و فیلم در روز
عکس
فیلم

DJ.Mamal
23-08-2007, 17:53
راستی برو بچ کسی قاب 5700 تو بازار دیده...؟

rainysky50
23-08-2007, 18:06
ممل خان بعضی ها قاب کریستالی و ژله ای برای این گوشی دیده اند.کیف کمری فابریک این گوشی رو من خودم دیدم.فکر کنم قاب بدلی گوشی هم اومده باشه.من امروز میخوام یه قاب محافظ(ژله ای یا کریستالی هر کدوم که گیرم اومد)برای گوشی بخرم!

masoud_ac
23-08-2007, 18:07

عزیزم 2 تا دونه عکس میخوای آپ کنی به خدا کمتر از 10 دقیقه میشه.

DJ.Mamal
23-08-2007, 18:09
برادر صفحه قبلو نگاه کن

hamid_1367
23-08-2007, 18:12
ممل خان بعضی ها قاب کریستالی و ژله ای برای این گوشی دیده اند.کیف کمری فابریک این گوشی رو من خودم دیدم.فکر کنم قاب بدلی گوشی هم اومده باشه.من امروز میخوام یه قاب محافظ(ژله ای یا کریستالی هر کدوم که گیرم اومد)برای گوشی بخرم!

عزيز اگه خريدي و ديدي كه اومده به من هم بگو كه حتما ميخوام بگيرم...
خيلي نيازم ميشه قاب آخه اصلا مراعات نمي كنم با گوشي...
اگه كسي ديد يا خريد چه قاب فابريك چه محافظ كريستالي بگه ....
ممنون

hamid_1367
23-08-2007, 18:13

عزيز اگه خريدي و ديدي كه اومده به من هم بگو كه حتما ميخوام بگيرم...
خيلي نيازم ميشه قاب آخه اصلا مراعات نمي كنم با گوشي...
اگه كسي ديد يا خريد چه قاب فابريك چه محافظ كريستالي بگه ....
ممنون

DJ.Mamal
23-08-2007, 18:25
بچه ها این لینک بازی Casino برای 5700 هستش
دانلود کنین حالشو ببرین

rainysky50
23-08-2007, 19:46
بچه ها من همین الان رفتم پیش همون مغازه داری که گفته بود ممکنه قاب کریستالی یا ژله ای برای 5700 بدستش برسه.ایشون گفتند توی اجناس ما چیزی برای 5700 نبوده من هم یه دونه از این ساکهای مخملی که گوشی رو میندازی توش و یه بند داره که بزاری گردنت خریدم و با خیال اسوده گوشی رو توی جیبم میزارم.پیشنهاد میکنم شما هم بخرید چون خیلی مخملی و نرم هستند و برای گوشی عالیند!

arash_vbasic
23-08-2007, 21:06
راستی برو بچ کسی قاب 5700 تو بازار دیده...؟

سلام
بله قاب واسش اومده من خودم ديدم

nima_949
23-08-2007, 21:28
فکر کنم با این اوصاف دوستان همون ان 73 فنلاند خودمو بچسبم و فعلا از 5700 بی خیال شم

alireza20202003
23-08-2007, 22:51
سلام
بله قاب واسش اومده من خودم ديدم
آقا کجا دیدی؟ من الان از علا الدین اومدم هیچ جا نبود.

DJ.Mamal
23-08-2007, 22:55
آقا کجا دیدی؟ من الان از علا الدین اومدم هیچ جا نبود.
دوستمون تو تبریز تشریف دارن البته اگه اشتباه نکنم

sirwanonline
23-08-2007, 23:41
سلام دوستان منی این گوشیم وقتی خیلی با هاش کار می کنید یک دفحه خاموش می شه این اشکالش کجاست ریسیت هم کردم درست بشو نیست

rainysky50
23-08-2007, 23:46
sirwan جان شما گوشیتون چه رنگه؟؟؟!(فقط جهت امارگیری)

mahsai
24-08-2007, 00:41
دوباره سلام من یک مشکل کوچیک دارم که همیشه یادم میرفت بگم نمیدونم چرا sms که برام میاد ساعتش درست نیست یعنی ساعتی که مینویسه ارسال شده بیشتر از ساعت واقعیه اصلا نمیدونم باید چیکارش کنم. اگه کسی میدونه اطلاع بده ممنون میشم.

mahsai
24-08-2007, 01:14
سلام دوباره ,من یه سایت پیدا کردم که یعالمه تم برا 5700 داره نمیدونم درسته ادرسش رو اینجا بزارم یا نه اخه سایت ایرانیه و باید اول ثبت نام کنی نمیدونم اگه میشه بزارم بهم بگید و گرنه هر کی میخواد بگه تا براش پیغام خصوصی بدم.

rainysky50
24-08-2007, 01:40
مهسای جان مشکل از اپراتور هست که تاریخ ارسال رو اشتباه میزنه.در مورد سایت هم براحتی میتونید در اینجا معرفی کنید.فکر کنم منظورتون سایت siscenter یا ir-tci یا p30mob یا persiantools باشه!!!

mahsai
24-08-2007, 02:40
ممنون از راهنمایتون در مورد سایت باید بگم بله درسته سایتهsiscenter هست

Mr.K2
24-08-2007, 02:54
اينم يه عکس که چند وقت پيش يه نفر با دوربينش گرفته بود و اينجا گزاشته بود
من دوباره ميزارمش
به علت رزلوشن 1200*1600

يه نکته قابل توجه در مورد کيفيت دوربين گوشي:
به چراغ ماشين و باغچه کوچيک کنار حياط توجه کنيد که توي اين عکس فواصل دور و نزديک به خوبي مشخص
شده ودر مقايسه با P990i به نظر من خيلي بهتره - در کل بعضي دوربينها فاصله ها رو خوب تشخيص نميدن و تصوير دورتر مات ميشه اما 5700 اين کار رو ميکنه به خوبي.
به نظر من براي دوربين 2 خوبه !!!!

rainysky50
24-08-2007, 02:59
من هم بارها گفتم که دوربین 5700 در روشنایی بهتر از کا750 عکس میندازه ولی کو گوش شنوا؟؟؟!!!

Mr.K2
24-08-2007, 03:06
من هم بارها گفتم که دوربین 5700 در روشنایی بهتر از کا750 عکس میندازه ولی کو گوش شنوا؟؟؟!!!

آره درسته
دوستان نباید همه دوربین های 2 رو با هم مقایسه کنید بلکه خیلی با هم فرق دارن
مثلا N90 - N70 - K750 -5700 - P990 و... همه اینها 2 هستند اما خیلی با هم فرق دارند

Mr.K2
24-08-2007, 03:32
ممنون از راهنمایتون در مورد سایت باید بگم بله درسته سایتهsiscenter هست

سلام دوستان
توی این فروم هم همونطور که دوستمون گفتند چیزهای خوبی پیدا میکنید تم های قشنگی هست.

اگر اشکال نداره اینجا برین عضو شین و این تاپیکو ببینین.
من که خودم عضو شدم تا بشه فایلها رو ببینم.

**************= s i s c e n t e r

hamid_1367
24-08-2007, 12:38
آقا من قبلن كه دبليو 700 داشتم هر چي برنامه واسه گوشيم داشتم فايل نصب نشدش رو ميريختم توي يه پوشه روي رم گوشيم و اينطوري هروقت يه برنامه ي غير ضروري رو كه نمي خواستم نصب نمي كردم و وقتي احتياجش داشتم نصبش مي كردم و دوباره پاكش مي كردم چون هر وقت مي خواستم رو رمم بود و سريع نصبش مي كردم و ديگه گوشيم و زياد شلوغ پلوغ نمي كرد....
حالا مي خواستم بدونم تو اين گوشي كسي مي دونه فايل هاي نصب نكرده ي برنامه رو كجا مي تونم بريزم كه به اينصورت بتونم ازشون استفاده كنم؟
ممنون