PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ 5700

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35

Mr.K2
08-09-2008, 23:23
بنده بودم از قدیما !
کل تاپیک رو هم به علت حضور به موقع که داشتم دیگه احتیاج نبود بخونم !! :دی

IceLord
09-09-2008, 08:04
سلام
اون اولا که 5700 اومده بود ، بچه ها تو همین تاپیک مشکلاتشو شناسایی کرده بودن ، ولی اون موقع راه حلی واسش نداشتن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،
منم از اون موقع به این تاپیک سر نزدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ; چند تا مشکلش اینا بود :
تاریخ SMS رو اشتباه میزد
وقتی تو Gallery چند تا رو مارک میکردی تا Move کنی ، فقط یدونه Move میشد
برنامه واسه چراغ قوه نداشت

الان واسه اینا راه حلی پیدا شده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز

این مشکل تاریخ sms روی همه گوشی های جدید نوکیا (برند های دیگه رو نمی دونم) هست و مختص این گوشی نیست.

اون مشکل move کردن رو من هم نداشتم. نکنه شما گوشیتو آپدیت نکردی؟ آخرین آپدیت 03.83.1 هست که مال 2007.6.22 هست.

برنامه چراغ قوه هم تا اونجایی که من می دونم برای این گوشی (فکر کنم اصلا برای os9.2) نیومده باشه. ولی با روشی که دوستان گفتن می تونی روشن نگهش داری.

پس دیدی که برای همه یا راه حل پیدا شده (مورد 2 و 3) یا راه حلی وجود نداره (مورد 1)

مرسی

pooyahacker
09-09-2008, 11:09
نه گوشيمو تا حالا آپديت نكردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه مشكل ديگه هم من داشتم ; تو gallery-->Images يه عكس 200 بار ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) واسه من تكرار ميشه ‘ كسي اين مشكلو نداشته ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد باگ ديگه اي نداره اين 5700 ؟

Behzad_v3
09-09-2008, 14:26
بنده بودم از قدیما !
کل تاپیک رو هم به علت حضور به موقع که داشتم دیگه احتیاج نبود بخونم !! :دی
bebakhshid ingilisi minevisam.. nemidoonam kamputeram chesh shode farsi neminevise...
man be shoma jesarat nakardam azizam.... manam az rooze aval budam vali ta vaghti khodam in gushio nakharidam post nemidadam... unmoghe tu kulupe k800 ke dashtam post midadam... badesham n91.
alanam age postam kame be dalile ine ke poste bikhodi nemidam hame javabaro tu ye postmidam... 2bar ham moteasefane ban shodam...

يه مشكل ديگه هم من داشتم ; تو gallery-->Images يه عكس 200 بار ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) واسه من تكرار ميشه ‘ كسي اين مشكلو نداشته ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tahala vase man etefagh nayoftade...doostano nemidoonam...
ye soal: shoma az barname active file baraye hiddene axatun estefade mikonid ke intori mishe ya hamintori intori mishe????

Mr.K2
09-09-2008, 15:27
bebakhshid ingilisi minevisam.. nemidoonam kamputeram chesh shode farsi neminevise...
man be shoma jesarat nakardam azizam.... manam az rooze aval budam vali ta vaghti khodam in gushio nakharidam post nemidadam... unmoghe tu kulupe k800 ke dashtam post midadam... badesham n91.
alanam age postam kame be dalile ine ke poste bikhodi nemidam hame javabaro tu ye postmidam... 2bar ham moteasefane ban shodam...

نه بهزاد جان..

من محض مزاح گفتم ..:31:

جسارت چیه ..این حرفها چیه ...:10:

pooyahacker
09-09-2008, 17:01
tahala vase man etefagh nayoftade...doostano nemidoonam...
ye soal: shoma az barname active file baraye hiddene axatun estefade mikonid ke intori mishe ya hamintori intori mishe????

نه خیر ، من از X-plore استفاده میکنم ... اگه از برنامه ای واسه هیدن کردن فایل ها استفاده کنیم اینجوری میشه ؟!

dimoos
09-09-2008, 20:51
با سلام
در مورد باتري اين گوشي يه مطلب بود كه لازم دونستم بگم.باتري گوشي من هم مدتي رو 100% بود
بعد يهو 4~5 تا كم ميكرد.تا اينكه بهش شوك دادم وحالا يكي يكي داره كم ميكنه .در ضمن اولش هر 2 روز يه بار شارژ ميكردم حالا كمتر از 3 روز شارژش نمي كنم.
طريقه ي شوك دادن هم اين طوري كه با ولتاژ 10تا12 ولت 15 بار و هر بار به مدت 15 ثانيه بايد بهش شوك بديد.(با رعايت قطب هاي صحيح باتري).شوك رو دوبار يكي زماني كه سه تا از خط هاي شارژ پر باشه بديد وبعد باتري رو بزاريد خود گوشي شارژ كنه .شوك بعدي رو هم دفعه ي بعد كه باتريتون كاملا خالي شد به روش قبل بديد و بعد دوباره بزاريد خود گوشي شارژ كنه. بعدش بريد حالش رو ببريد.يه چيز ديگه هم بگم كه مصرف باتري اين گوشي به ميزان نورصفحه نمايش وميزان رم اشغال شده خيلي بستگي داره هرچه كمتر بشه نتيجه اش روبهترمي بينيد . رم رو مي تونيد با برنامه هاي مثل task man ..... كنترل كنيد كه برنامه هاي اضافي حافظه رو اشغال نكنن.بهتره هر هفته يه بار گوشيتون رو ريبوت كنيد تا رم تون اپتيمم باشه ويا نرم افزارهاي زيادي در اين مورد هستش كه اين كارها روانجام ميدن.

يا علي

meshkiposh2200
09-09-2008, 22:06
نه گوشيمو تا حالا آپديت نكردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم این مشکلو دارم

hamidrj
10-09-2008, 12:19
سلام دوست عزیز

این مشکل تاریخ sms روی همه گوشی های جدید نوکیا (برند های دیگه رو نمی دونم) هست و مختص این گوشی نیست.

اون مشکل move کردن رو من هم نداشتم. نکنه شما گوشیتو آپدیت نکردی؟ آخرین آپدیت 03.83.1 هست که مال 2007.6.22 هست.

برنامه چراغ قوه هم تا اونجایی که من می دونم برای این گوشی (فکر کنم اصلا برای os9.2) نیومده باشه. ولی با روشی که دوستان گفتن می تونی روشن نگهش داری.

پس دیدی که برای همه یا راه حل پیدا شده (مورد 2 و 3) یا راه حلی وجود نداره (مورد 1)

مرسی

منم موافقم:46:

DARIL
10-09-2008, 15:59
با سلام
در مورد باتري اين گوشي يه مطلب بود كه لازم دونستم بگم.باتري گوشي من هم مدتي رو 100% بود
بعد يهو 4~5 تا كم ميكرد.تا اينكه بهش شوك دادم وحالا يكي يكي داره كم ميكنه .در ضمن اولش هر 2 روز يه بار شارژ ميكردم حالا كمتر از 3 روز شارژش نمي كنم.
طريقه ي شوك دادن هم اين طوري كه با ولتاژ 10تا12 ولت 15 بار و هر بار به مدت 15 ثانيه بايد بهش شوك بديد.(با رعايت قطب هاي صحيح باتري).شوك رو دوبار يكي زماني كه سه تا از خط هاي شارژ پر باشه بديد وبعد باتري رو بزاريد خود گوشي شارژ كنه .شوك بعدي رو هم دفعه ي بعد كه باتريتون كاملا خالي شد به روش قبل بديد و بعد دوباره بزاريد خود گوشي شارژ كنه. بعدش بريد حالش رو ببريد.يه چيز ديگه هم بگم كه مصرف باتري اين گوشي به ميزان نورصفحه نمايش وميزان رم اشغال شده خيلي بستگي داره هرچه كمتر بشه نتيجه اش روبهترمي بينيد . رم رو مي تونيد با برنامه هاي مثل task man ..... كنترل كنيد كه برنامه هاي اضافي حافظه رو اشغال نكنن.بهتره هر هفته يه بار گوشيتون رو ريبوت كنيد تا رم تون اپتيمم باشه ويا نرم افزارهاي زيادي در اين مورد هستش كه اين كارها روانجام ميدن.

يا علي
فوق العاده و ظریف!!
حال کردم
مرسی ممنون
امتحان میکنم

pooyahacker
11-09-2008, 14:22
نمیدونم اینجا خونده بودم یا یه جای دیگه که یکی گفته بود واسه درست شدن تاریخ sms با Time zone یه کم ور برید تا بفهمید کدوم به مال شما میخوره ، منم یه کم ور رفتم باهاش وقتی گذاشتمش روی افغانستان (!) تاریخ sms درست شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما هم امتحان کنید ...

در مورد سوالم ، مثل اینکه کسی نمیدونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

drs_mehry
11-09-2008, 16:20

منم این مشکلو دارم

شماها احتما لا یک فایل(تصویری) رو هایدن کردید .منم این مشکل و داشتم که با پاک کردن فایل هایدن مشکلم برطرف شد.

pooyahacker
11-09-2008, 18:22
شماها احتما لا یک فایل(تصویری) رو هایدن کردید .منم این مشکل و داشتم که با پاک کردن فایل هایدن مشکلم برطرف شد.

اینو که قبلا خودم گفتم ; مثل اینکه راه حلی براش نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Punisher_2008
11-09-2008, 18:42
من هم 5610 دارم هم5700 و این مشکل رو ندارم

Behzad_v3
11-09-2008, 21:06
نمیدونم اینجا خونده بودم یا یه جای دیگه که یکی گفته بود واسه درست شدن تاریخ sms با Time zone یه کم ور برید تا بفهمید کدوم به مال شما میخوره ، منم یه کم ور رفتم باهاش وقتی گذاشتمش روی افغانستان (!) تاریخ sms درست شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما هم امتحان کنید ...

در مورد سوالم ، مثل اینکه کسی نمیدونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من حاضرم 100 سال سیاه تاریخ اس ام اس هام غلط باشه ولی نذارم رو افغانستان...
همینمون مونده که ایرانو ول کنیم بریم اینارو بچسبیم...

عزیزم اینو که همه می دونن... راه حل می خوان ملت... راه حل... توجیه شدی؟؟؟؟

من هم 5610 دارم هم5700 و این مشکل رو ندارم
آها... می خواستی بگی 5610 هم داری؟؟؟؟؟ باشه داری... دیگه چی؟؟؟؟
خوب قرار نیست تو 5610 از اینجور اتفاقات پیش بیاد...اینایی که اینجا دارن فعالیت می کنن، معنی سیمبین 9.2 رو فهمیدن... ملتفتی؟؟؟ اینجا کسی گوشی جاوارو که گوشی حساب نمی کنه که... اسباب بازیه... بندازش دور...
اینجا فقط سیمبین 9.2!!!!
جاوا: نه
سیمبین: آری (اونم 9.2)

اگه کسی ناراحت شد، ببخشید...

Punisher_2008
11-09-2008, 21:49

عزیزم اینو که همه می دونن... راه حل می خوان ملت... راه حل... توجیه شدی؟؟؟؟

آها... می خواستی بگی 5610 هم داری؟؟؟؟؟ باشه داری... دیگه چی؟؟؟؟
خوب قرار نیست تو 5610 از اینجور اتفاقات پیش بیاد...اینایی که اینجا دارن فعالیت می کنن، معنی سیمبین 9.2 رو فهمیدن... ملتفتی؟؟؟ اینجا کسی گوشی جاوارو که گوشی حساب نمی کنه که... اسباب بازیه... بندازش دور...
اینجا فقط سیمبین 9.2!!!!
جاوا: نه
سیمبین: آری (اونم 9.2)

اگه کسی ناراحت شد، ببخشید...

دوست عزیز من منظورم این مشکل رو با 5700 ندارم

این مشکل رو با 5700 ندارم سیمبین 9.2 هم داره!!
من از جاوا بدم نمیاد شما بدتون میاد ولی بد نیست بدونی 5610 در بلندی صدا و دوربین و ال سی دی و سرعت باز کردن نرم افزار از 5700 بالاتره ولی در عوض 5700 کیفیت بالاتر صدا و سیمبین 9.2 داره

Punisher_2008
11-09-2008, 21:50
اینجا همه میدونند که من 5610 دارم ولی نمیدونند که 5700 هم دارم بعضی ها فکر میکنند اولین گوشی هست که گرفتم خیلی طرفدارش هستم در صورتی که اینطور نیست من 5700 دارم ان- گیج هم بازی میکنم با نرم افزار زیاد کار میکنم ولی برای چت با 5610 استفاده میکنم صفحه کلیدش راحتره مال 5700 هم خیلی نرمه ولی 5610 سفحه کیلیدش چیزه دیگست

DARIL
12-09-2008, 11:35
اینجا همه میدونند که من 5610 دارم ولی نمیدونند که 5700 هم دارم بعضی ها فکر میکنند اولین گوشی هست که گرفتم خیلی طرفدارش هستم در صورتی که اینطور نیست من 5700 دارم ان- گیج هم بازی میکنم با نرم افزار زیاد کار میکنم ولی برای چت با 5610 استفاده میکنم صفحه کلیدش راحتره مال 5700 هم خیلی نرمه ولی 5610 سفحه کیلیدش چیزه دیگست
جالبه
آخه منم هم 5610 دارم هم 5700
:10:

mashaheeer
12-09-2008, 13:30
سلام
برنامه ها و تم هايي رو كه از طريق Nokia PC Suite نصب كردم رو از كجا بايد پاكشون كنم؟
اين تم رو خودم با برنامه carbide ساختم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لطفا يكي امتحانش كنه ببينه نصب ميشه يا بايد ساينش كرد؟

pooyahacker
12-09-2008, 14:46

همون افغانستان الان وضعیتش از ایران بهتره ،[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جدی ; انجام بدید ببینیم رو مال همه جواب میده یا فقط واسه من جواب داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
برنامه ها و تم هايي رو كه از طريق Nokia PC Suite نصب كردم رو از كجا بايد پاكشون كنم؟
اين تم رو خودم با برنامه carbide ساختم .

لطفا يكي امتحانش كنه ببينه نصب ميشه يا بايد ساينش كرد؟

این ترفند رو از موبایلستان خوندم ، اول گوشیتو باید هک کنی سپس :

براي پاك كردن تمها از رو گوشي شما ميتونين اول گوشي رو در حالت Mass Storage (یا در بعضی گوشیها مانند 3250 Data Transfer) به كامپيوتر وصل كنين.بعد بريد داخل شاخه Memory Card:\Private\10207114\import و تم مورد نظرتون رو از اونجا پاك كنيد.براي اين كار ميتونين از رم ريدر هم استفاده كنين ; بعد از فرمت یا مستر ریست ممکنه بعضی از تمها یا برنامه هایی که نصب کردید دیگه کار نکنن یا اینکه نتونید دوباره نصبشون کنید که برای رفع مشکل باید از همون روشی که برای پاک کردن تم گفتم استفاده کنید.
بازیها رو هم میتونین با همین روش پاک کنین.
برای پاک کردن برنامه مورد نظرتون هم باید دنبال برنامه تو یکی از پوشه های داخل پوشه Private بگردید.

ساین کردن هم که خیلی راحته ، آموزششم که همه جا ریخته ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meshkiposh2200
12-09-2008, 17:32
این تنظیمات و کارهایی که بشه با گوشی ایمیل را چک میخام البته اگه ممکنه هم یاهو و هم گوگل و آیا میشه 2 اکانت یا بیشتر داشه باشیم منظورم از اکانت تنظیمات یک ایمیل است؟

Behzad_v3
12-09-2008, 21:21
بچه ها من یه مدته گوشیم با ارور جدیدی مواجه میشه. شاید واسه شما جدید نباشه ولی من تازگیا این ارورو می بینم. وقتی بعضی برنامه های ساین شده رو می خوام نصب کنم میگه : required application access not granted
شاید غلط املایی داشته باشم... حالا شما نمی دونید واسه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

meshkiposh2200
12-09-2008, 21:29
آقا الان داشتم میگشتم. یه برنامه تحت جاوا واسه gmail پیدا کردم. نمی دونم کار کنه یا نه. خودم امتحانش نکردم.
فقط اینو فهمیدم اون گاگولی که این آپلود کرده پسوند واسه فایلش نذاشته. پسوندش zip است. دانلود کردیش، rename کن بعد تهش بزن .zip . خودت بلدی دیگه. بعد دیگه بازش کنو نصب کنو دامبالا دیلامب...

[

اگه اسم سایت ----------- شد بزن g s m a r i a .
صفحه باز شد گزینه ی دریافت فایل در قسمت بالا سمت راستو بزن.

ممنون ولی با خود ایمیل ی که در صفحه ی مسیج س گوشی هست اون به کار نمییاد

danger9597
12-09-2008, 23:20
این تنظیمات و کارهایی که بشه با گوشی ایمیل را چک میخام البته اگه ممکنه هم یاهو و هم گوگل و آیا میشه 2 اکانت یا بیشتر داشه باشیم منظورم از اکانت تنظیمات یک ایمیل است؟

1. ابتدا بايد سرويس IMAP رو فعال كنيم. براي فعال كردن كافيه وارد ايميل شده و از قسمت تنظيمات ايميل IMAP رو فعال كنيد.
طریقه فعال کردن IMAP درون Gmail در پایین همین متن به صورت تصویری آموزش داده شده است.

2. حالا تو گوشي به اين مسير بريد:
کد:
'Messaging' > 'Options' > 'Settings' > 'E-mail' > 'Mailboxes.'
3. اگر قبلا تنظيماتي انجام نداده ايد گزينه yes را انتخاب كنيد تا mailbox جديد درست شود وگرنه Options و سپس New mailbox را انتخاب كنيد.

4. گزينه start را انتخاب كنيد.

5. گزينه IMAP4 را انتخاب وسپس Next را بزنيد.

6. ايميل خودتان را تايپ كنيد(username'@gmail.com') و سپس next را بزنيد.

7. 'imap.gmail.com' را تايپ كنيد و سپس next را بزنيد.

8. 'smtp.gmail.com' را تايپ كنيد و سپس next را بزنيد.

9. در اين مرحله connection مورد نظر را انتخاب كنيد.

10. يك نام براي account خود وارد كنيد و finish را انتخاب كنيد. account شما درست شد.

11. account ساخته شده را انتخاب كنيد تا وارد بخش تنظيمات شود.

12. وارد اين مسير شويد:'Connection settings' > 'Incoming e-mail.'

13. یوزر نیم خود را به اين شكل وارد كنيد: username@gmail.com پسورد خود را نيز وارد كنيد.

14. 'SSL/TLS' را براي گزينه security(port) o انتخاب كنيد. و شماره پورت را به 993 تغيير دهيد.

15. گزينه back را انتخاب كنيد.

16. گزينه 'Outgoing e-mail.' را انتخاب كنيد.

17. user name خود را به اين شكل وارد كنيد: username@gmail.com . پسورد خود را نيز وارد كنيد.

18. 'StartTLS' را براي گرينه security (ports) انتخاب كنيد و شماره پورت را به 587 تغيير دهيد.

19. گزينه back را انتخاب كنيد و از تنظيمات خارج شويد.

حالا شما يك ميل باكس ساخته ايد و از اين به بعد به راحتي مي توانيد ايميل خودتون رو چك كنيد و يا از هر جاي گوشي در كنار گزينه send گزينه via e-mail را انتخاب و فايل هاي خود را به راحتي به دوستان خود بفرستيد.
برا منم ایمیل بزنید!!

و اما آموزش فعال کردن IMAP درون Gmail:
بعد از ورود به Gmail:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این روش رو من انجام دادم و به خوبی جوا گرفتم
تشـــــــــکر فراموش نشـــــــــه

danger9597
12-09-2008, 23:53
در ضمن سرویس imap یاهو به طور رایگان در دسترس نیست.
اما شنیدم میشه ایمیل یاهو رو روی جیمیل منتقل کرد تا یه نسخه از میل یاهوتون بیاد توی جیمیل

j a n
13-09-2008, 00:34
من امشب یکی برام 12 تا آهنگ بلوتوث کرد 2 بار هنگ کرد که مجبور شدم باطری رو در بیارم و دوباره روشن کنم
چرا این که با این سی پی یو نباید هنگ کنه؟
ایراد از کجاست؟

Mr.K2
13-09-2008, 01:58
ممنون همشهری به خاطره تنظیمات ایمیل ..

یاهو من شنیدم اگر در yahoo.co.uk ثبت نام کنید میتونید استفاده کنید ..

Punisher_2008
13-09-2008, 08:52
من امشب یکی برام 12 تا آهنگ بلوتوث کرد 2 بار هنگ کرد که مجبور شدم باطری رو در بیارم و دوباره روشن کنم
چرا این که با این سی پی یو نباید هنگ کنه؟
ایراد از کجاست؟
تا جایی که من میدونم 5700 قاعدتا نباید هنگ کن به خاطر cpu قوی که داره ویروس نگرفته؟ اگه دیدی زیاد هنگ میکنه فایل هایی که مهم هستند رو بردار رم رو فرمت کن بعد دوباره بریز درست میشه ولی فکر نکنم دیگه هنگ کنه

j a n
13-09-2008, 10:37
تا جایی که من میدونم 5700 قاعدتا نباید هنگ کن به خاطر cpu قوی که داره ویروس نگرفته؟ اگه دیدی زیاد هنگ میکنه فایل هایی که مهم هستند رو بردار رم رو فرمت کن بعد دوباره بریز درست میشه ولی فکر نکنم دیگه هنگ کنه

نه تند تند هنگ نمی کنه بعید می دونم ویروس گرفته باشه
حالا من این کار رو میکنم

j a n
13-09-2008, 13:50
امروز رفته بودم یکی از این مجتمع های تجاری برای یکی دو دقیقه کنار ساعت گوشیم 3g آمد این علامت چی و چرا اومد؟

pooyahacker
13-09-2008, 14:39
امروز رفته بودم یکی از این مجتمع های تجاری برای یکی دو دقیقه کنار ساعت گوشیم 3g آمد این علامت چی و چرا اومد؟

به دلیل نداشتن آنتن

hamidrj
13-09-2008, 15:08
اگه Network mode گوشیت روی Dual باشه وقتی که آنتن نداری،3g میاد زیر آنتن گوشیت

metana
13-09-2008, 15:48
اگه Network mode گوشیت روی Dual باشه وقتی که آنتن نداری،3g میاد زیر آنتن گوشیت

میدونم. ولی کارش چیه؟ تو سایت ها راجع به 3G نشتن این یک قابلیته! یکی بگه کارش چیه!!!

mashaheeer
13-09-2008, 16:18
این ترفند رو از موبایلستان خوندم ، اول گوشیتو باید هک کنی سپس :

براي پاك كردن تمها از رو گوشي شما ميتونين اول گوشي رو در حالت Mass Storage (یا در بعضی گوشیها مانند 3250 Data Transfer) به كامپيوتر وصل كنين.بعد بريد داخل شاخه Memory Card:\Private\10207114\import و تم مورد نظرتون رو از اونجا پاك كنيد.براي اين كار ميتونين از رم ريدر هم استفاده كنين ; بعد از فرمت یا مستر ریست ممکنه بعضی از تمها یا برنامه هایی که نصب کردید دیگه کار نکنن یا اینکه نتونید دوباره نصبشون کنید که برای رفع مشکل باید از همون روشی که برای پاک کردن تم گفتم استفاده کنید.
بازیها رو هم میتونین با همین روش پاک کنین.
برای پاک کردن برنامه مورد نظرتون هم باید دنبال برنامه تو یکی از پوشه های داخل پوشه Private بگردید.

ساین کردن هم که خیلی راحته ، آموزششم که همه جا ریخته ...
در مورد ساين كردن،طبق آموزشي كه تو سايت موبايلستان بود،من تم رو با نرم افزار ساين عمومي(به قول آموزش) كردم،حالا مي خواهم ببينم آيا واقعا گوشي هاي ديگه بدون نياز به ساين كردن ،مي تونن از تم استفاده كنن يا نه؟

Behzad_v3
13-09-2008, 18:11
میدونم. ولی کارش چیه؟ تو سایت ها راجع به 3G نشتن این یک قابلیته! یکی بگه کارش چیه!!!
3g یک قابلیته!!! البته نه تو ایران.
سیستم نسل سوم گوشی تلفن همراه که خدمات ارزش افزوده ی بیشتری در اختیار کاربر قرار میده.
الان خط های همراه اول نسل دوم هستن. شایدم کمتر... چون هیچ خدمات ارزش افزوده ای جز اس ام اس نمیده.
ولی ایرانسل نسل 2.5 میباشد. چرا؟؟؟ چون gprs , mms در اختیار کاربران گذاشته. البته این همراه اول پدرسوخته به mms ایرانسل شکایت کرد که فلانه بیساره... اینا هم قطعش کردن.
اپراتور سومی که از یک سال پیش قراره بیاد، که با احتمال قوی مگافن روسیه قراره باشه نسل سومه... یعنی علاوه بر gprs , mms از video call هم پشتیبانی میکنه. دیدی وقتی میری با گوشیت میری اینترنت یه چندتا خط میاد زیر آنتنت؟؟؟؟ وقتی 3g گوشیت وصل باشه، وقتی داری از سیستم video call استفاده میکنی، اون 3g میاد زیر آنتنت.

حالا یه چیزی بگم... گوشی ما بهترین دوربین video call رو داره. چون یه دوربین 2 مگاپیکسل واسه تماس تصویریشه. فکر کنم نوکیا در اصل این دوربین افتضاحو واسه تماس تصویری گذاشته، گفته حالا چون عقده ای میشین یه چند تا عکس هم باهاش بگیرین.

pooyahacker
13-09-2008, 19:52
در مورد ساين كردن،طبق آموزشي كه تو سايت موبايلستان بود،من تم رو با نرم افزار ساين عمومي(به قول آموزش) كردم،حالا مي خواهم ببينم آيا واقعا گوشي هاي ديگه بدون نياز به ساين كردن ،مي تونن از تم استفاده كنن يا نه؟

منظورتو دقیقا نفهمیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب هر کدوم که نیاز به ساین داشته باشه باید ساین بشه دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سری روش ها هم هست که بدون ساین کردن میشه برنامه ها رو نصب کرد ( آموزشش تو موبایلستان هست ) که خب اونم واسه همه گوشیها جواب میده دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورت همین بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legend
13-09-2008, 20:05
منظورتو دقیقا نفهمیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب هر کدوم که نیاز به ساین داشته باشه باید ساین بشه دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سری روش ها هم هست که بدون ساین کردن میشه برنامه ها رو نصب کرد ( آموزشش تو موبایلستان هست ) که خب اونم واسه همه گوشیها جواب میده دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورت همین بود ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زياد راه دور نرو آموزشش همينجا هم هست...

شاد باشيد:40:

hamidrj
13-09-2008, 20:21
سیستم نسل سوم گوشی تلفن همراه که خدمات ارزش افزوده ی بیشتری در اختیار کاربر قرار میده.
الان خط های همراه اول نسل دوم هستن. شایدم کمتر... چون هیچ خدمات ارزش افزوده ای جز اس ام اس نمیده.
ولی ایرانسل نسل 2.5 میباشد. چرا؟؟؟ چون gprs , mms در اختیار کاربران گذاشته. البته این همراه اول پدرسوخته به mms ایرانسل شکایت کرد که فلانه بیساره... اینا هم قطعش کردن.
اپراتور سومی که از یک سال پیش قراره بیاد، که با احتمال قوی مگافن روسیه قراره باشه نسل سومه... یعنی علاوه بر gprs , mms از video call هم پشتیبانی میکنه. دیدی وقتی میری با گوشیت میری اینترنت یه چندتا خط میاد زیر آنتنت؟؟؟؟ وقتی 3g گوشیت وصل باشه، وقتی داری از سیستم video call استفاده میکنی، اون 3g میاد زیر آنتنت.

حالا یه چیزی بگم... گوشی ما بهترین دوربین video call رو داره. چون یه دوربین 2 مگاپیکسل واسه تماس تصویریشه. فکر کنم نوکیا در اصل این دوربین افتضاحو واسه تماس تصویری گذاشته، گفته حالا چون عقده ای میشین یه چند تا عکس هم باهاش بگیرین.

تائید میشه!

Mr.K2
14-09-2008, 01:40

درسته .. بقیه گوشی ها اکثرا دوربین جلوی vga دارند برای مکالمه تصویری ..اما این 2 !

اما یه چیزی .. بالا بودن کیفیت تصویر باعث حجم زیاد و این چیزا و اختلال نمیشه ؟ مثلا سنگین شدن و این چیزا ؟؟

P A R S A
14-09-2008, 12:42

دوست عزیز زیاد خوشحال نشو! این درواقع صرفه جویی نوکیاست که از یه دوربین دو استفاده بکنه. شما دوربین 20 مگاپیکسلی هم برای مکالمه تصویری بذاری. بازهم تصویری که میره در حد VGA هست. چون با کیفیت بالاتر شبکه نمیکشه و خیلی کند میشه!

Behzad_v3
14-09-2008, 14:29
دوست عزیز زیاد خوشحال نشو! این درواقع صرفه جویی نوکیاست که از یه دوربین دو استفاده بکنه. شما دوربین 20 مگاپیکسلی هم برای مکالمه تصویری بذاری. بازهم تصویری که میره در حد VGA هست. چون با کیفیت بالاتر شبکه نمیکشه و خیلی کند میشه!
بله عزیزم.
ولی اگه دوربین خدامگاپیکسلی هم بذاری کیفیت تصویر پایین نمیاد ولی سرعتش افتضاح میشه. اگه اون 20 مگاپیکسلی رو بذاری کیفیتت 20 مگاپیکسل میمونه ولی باید قید مکالمه تصویریو بزنی بری عکستو بگیری...
این جالبه که هر کی با ما تماس تصویری برقرار کنه پدرش در میاد.
البته این حرفای من سندیت نداره و شاید اشتباه باشه ولی من فکر میکنم همینطوره... حالا دوستانم نظرشونو بگن.

DARIL
14-09-2008, 14:56
بله عزیزم.
ولی اگه دوربین خدامگاپیکسلی هم بذاری کیفیت تصویر پایین نمیاد ولی سرعتش افتضاح میشه. اگه اون 20 مگاپیکسلی رو بذاری کیفیتت 20 مگاپیکسل میمونه ولی باید قید مکالمه تصویریو بزنی بری عکستو بگیری...
این جالبه که هر کی با ما تماس تصویری برقرار کنه پدرش در میاد.
البته این حرفای من سندیت نداره و شاید اشتباه باشه ولی من فکر میکنم همینطوره... حالا دوستانم نظرشونو بگن.
حرفت منطقیه

pooyahacker
14-09-2008, 17:25
بچه ها یه ترفند بود که بدون چرخوندن میشد از دکمه های play و .،. استفاده کرد ; نمیدونم کجا خوندم ، تو این تاپیک نبود ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metana
14-09-2008, 21:29
بچه ها یه ترفند بود که بدون چرخوندن میشد از دکمه های play و .،. استفاده کرد ; نمیدونم کجا خوندم ، تو این تاپیک نبود ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله دوست عزیز اینجا بود و توسط بنده ی حقیر!:

یه کار باحال(شاید بدونید و تکراری باشه) :

گوشی رو روی حالت Music یا Camera (چرخیده باشه) قفل کنید (Lock Phone) بعد همون جوری Unlock رو بزنید. بعد گوشی رو رو خالت معمولی بزارید(صفحه کلید جاو باشه). بعد رمز رو بزنید.(اگه از اول رمز رو تغییر ندادین 12345 هست). حالا هم صفه کلید کار میکنه هم دکمه های اهنگ. گفتم شاید تکراری باشه. به بزرگی خود ببخشید.

Behzad_v3
14-09-2008, 21:50
بله دوست عزیز اینجا بود و توسط بنده ی حقیر!:

یه کار باحال(شاید بدونید و تکراری باشه) :

گوشی رو روی حالت Music یا Camera (چرخیده باشه) قفل کنید (Lock Phone) بعد همون جوری Unlock رو بزنید. بعد گوشی رو رو خالت معمولی بزارید(صفحه کلید جاو باشه). بعد رمز رو بزنید.(اگه از اول رمز رو تغییر ندادین 12345 هست). حالا هم صفه کلید کار میکنه هم دکمه های اهنگ. گفتم شاید تکراری باشه. به بزرگی خود ببخشید.
ببخشید، قصد جسارت ندارم ولی این ترفند خیلی وقت پیش، شاید یه سال پیش توسط یکی دیگه از دوستان قدیمی کلوپ 5700 ارائه شده بود.

pooyahacker
15-09-2008, 20:01
سلام
امروز داشتم با یکی تماس میگرفتیم ، یه دفعه رو گوشیم یه چیزی ضاهر شد ... یه علامت صدا بود که روش یه خط خورده بود و یه چیز مثل جوی استیک ... چیه این ؟ شاید واسه یکی از برنامه هایی هست که نصب کردم ، واسه شما پیش نیومده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behzad_v3
15-09-2008, 22:59
یافتم یافتم...

بالاخره بعد از تفکرات و آزمایشات بسیار فهمیدم دکمه ی بی مصرفی که بین دکمه های ولوم روی پنل هنزفری هست به چه درد می خوره...
نمی دونم کسی دیگه فهمیده یا نه ولی حالا ما میگیم...
اگه قبلا گفته بودن دوستان شما فحشمون ندین فقط...
اون دکمه فقط در هنگام مکالمه استفاده میشه. وقتی اونو میزنی مکالمه hold میشه.
یعنی شما صدای طرفو میشنوید ولی اون صدای شمارو نمیشنوه...
خدایی اگه نمی دونستید یه تشکر بزنید ما عقده ای نشید. 1 سال دارم برای این کشف بزرگ زحمت میکشم.

Mr.K2
15-09-2008, 23:40
راستی با ایرانسل از توی دانلود توی اپلیکیشن چیزای توپی میتونید بگیرید امتحان کنید ..

Behzad_v3
15-09-2008, 23:57
راستی با ایرانسل از توی دانلود توی اپلیکیشن چیزای توپی میتونید بگیرید امتحان کنید ..
ممنون از تشکرت... دیگه مطمئنم عقده ای نمیشم.
میگم من قبلنا که ایرانسلم اینترنتش مجانی بود از دانلود استفاده می کردم. تو دانلود کردی نمی دونی چقدر پول میندازه؟؟؟ توش یادمه چیزای خوبی بود مثلا صداهای مختلف برای خوندن اس ام اس و اینجور چیزا...

Mr.K2
16-09-2008, 00:00
ممنون از تشکرت... دیگه مطمئنم عقده ای نمیشم.
میگم من قبلنا که ایرانسلم اینترنتش مجانی بود از دانلود استفاده می کردم. تو دانلود کردی نمی دونی چقدر پول میندازه؟؟؟ توش یادمه چیزای خوبی بود مثلا صداهای مختلف برای خوندن اس ام اس و اینجور چیزا...

اره پول خون باباشو میگیره بزار نصف شب که مجانی بشه ..

اره خیلی چیزای خوب داشت messsage reader داشت دیگه speech های مختلف به زبانهای مختلف داشت هم مرد هم زن .. رینگتونهای خوف داشت .انیمیشن های خوف .. بازی snake ... انتی ویروس f secure و کلی برنامه دیگه ...

کلا خوب بود ....

اما هیچ کدوم این صداها فارسی نداشت ...

metana
16-09-2008, 12:15
یافتم یافتم...

بالاخره بعد از تفکرات و آزمایشات بسیار فهمیدم دکمه ی بی مصرفی که بین دکمه های ولوم روی پنل هنزفری هست به چه درد می خوره...
نمی دونم کسی دیگه فهمیده یا نه ولی حالا ما میگیم...
اگه قبلا گفته بودن دوستان شما فحشمون ندین فقط...
اون دکمه فقط در هنگام مکالمه استفاده میشه. وقتی اونو میزنی مکالمه hold میشه.
یعنی شما صدای طرفو میشنوید ولی اون صدای شمارو نمیشنوه...
خدایی اگه نمی دونستید یه تشکر بزنید ما عقده ای نشید. 1 سال دارم برای این کشف بزرگ زحمت میکشم.

ایول بابا. کارت درست. ولی...
... ولی ...

یه کاره دیگه هم میکنه:
تو بعضی جاها و برنامه ها (مثل CorePlayer) به عنوان Mute استفاده میشه.

metana
16-09-2008, 12:21
ببخشید، قصد جسارت ندارم ولی این ترفند خیلی وقت پیش، شاید یه سال پیش توسط یکی دیگه از دوستان قدیمی کلوپ 5700 ارائه شده بود.

خواهش میکنم. من که گفتم شاید تکراری باشه! تازه من که نمیتونم کل تاپیکو بگردم ببینم تکراریه یا نه! (کو حوصله؟!) بازم به بزرگی خود ببخشید.

DARIL
16-09-2008, 14:50
باتری خراب است
خیلی بد است

j a n
16-09-2008, 15:08
باتری خراب است
خیلی بد است

باید مثل من بسوزی و بسازی

MohandesMCD
16-09-2008, 16:21
باطري خراب به ز جوي استيك داغون :دي

pooyahacker
16-09-2008, 20:07
سلام
من از یه سال پیش که 5700 گرفتم واسش قاب نگرفتم ، الان رنگ جوی استیکش و کلا رنگ اونجاهاییش که فلزیه رفته ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) حالا میگم چی کارش کنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

j a n
16-09-2008, 20:28
سلام
من از یه سال پیش که 5700 گرفتم واسش قاب نگرفتم ، الان رنگ جوی استیکش و کلا رنگ اونجاهاییش که فلزیه رفته ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) حالا میگم چی کارش کنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کجا هاش فلزی؟

pooyahacker
16-09-2008, 21:20
کجا هاش فلزی؟

شما 5700 نداری ؟ خب جوی استیکش و اطرافش ( اون 4 تا دکمه ) و اطراف دوربینش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

j a n
16-09-2008, 22:39
چرا دارم
ولی جو استکیش که قیافش به پلاستیکی می خوره :45:

Behzad_v3
17-09-2008, 01:26
سلام
ببخشید، شما یک ساله که 5700 گرفتید؟؟؟؟ جسارته ولی سوالاتون گاهی اوقات به شدت ابتداییه.

ولی جو استکیش که قیافش به پلاستیکی می خوره
جوی استیکش پلاستیکیه. ولی بعد یه مدت طولانی که کار می کنی... رنگ دورش میره. دور دوربینشم رنگ مسی میگیره. یعنی رنگش میره مسی میشه. اون 4 دکمه هم کم کم میره البته واسه من هنوز نرفته.

حالا میگم چی کارش کنم ؟
هیچی!!! قصد فروش که نداری؟؟؟
اگه قصد فروش نداری مثل آدم استفادتو کن. سیستم نرم افزاریش سالمه خدارو شکر کن.
هر وقت خواستی بفروشی 20، 25 تومن بده یه قاب فابریک بخر. یا می خوای همین الان بخر ولی ننداز... (چون شاید گرون شه) موقع فروش بنداز روش. مغازه دارشم نمیفهمه. چون قاب فابریکه. قاب فابریکش همهقصمتاشو داره. دور دوربینو قابای 5000 تومنی نداره ولی فابریکش داره.

Behzad_v3
17-09-2008, 01:48
ویرایش شد...حذف شود.

Behzad_v3
17-09-2008, 01:49
ببخشید که دو تا شد.
شما می تونید با استفاده از برنامه ی زیر مصرف باتریتونو فوق العاده پایین بیارید. من با گوشیم شبا کتاب می خونم. روزا هم اس ام اس بازی می کنم. زیاد عکس و فیلم نمیبینم و نمیگیرم. آهنگم گوش میدم. هم اسپیکر هم هنزفری. به همین دلیل اصلا به نور زیاد برای صفحه احتیاج ندارم. من از این برنامه استفاده کردم واقعا مصرف باتریم خیلی اومد پایین. البته بگم من نور صفحه رو با این برنامه رو 2 گذاشتم خیلی هم دارم حال میکنم. اگه امتحان کرده باشین ارسال و دریافت اس ام اس و میس بازی و این جور کارا خیلی باتری مصرف می کنه. ولی حالا خیلی راحت شدم. با 2 خط باتری 1 روز رو پشت سر گذاشتم. تازه یه برنامه ی آشغالم ریختم باعث میشد هی ریست کنه. 5 دفعه گوشیم با همین 2 خط ریست شد.

اینم لینک برنامه. تو همین سایت هست ولی من برای راحتی کاربران اینو اینجا گذاشتم.

این فارسی همین بالایی است.

اینم هست ولی من از بالایی استفاده کردم.

pooyahacker
17-09-2008, 09:13
چرا دارم
ولی جو استکیش که قیافش به پلاستیکی می خوره :45:

پلاستیکیه ولی یه روکش فلزی داره روش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید، شما یک ساله که 5700 گرفتید؟؟؟؟ جسارته ولی سوالاتون گاهی اوقات به شدت ابتداییه.

جوی استیکش پلاستیکیه. ولی بعد یه مدت طولانی که کار می کنی... رنگ دورش میره. دور دوربینشم رنگ مسی میگیره. یعنی رنگش میره مسی میشه. اون 4 دکمه هم کم کم میره البته واسه من هنوز نرفته.

هیچی!!! قصد فروش که نداری؟؟؟
اگه قصد فروش نداری مثل آدم استفادتو کن. سیستم نرم افزاریش سالمه خدارو شکر کن.
هر وقت خواستی بفروشی 20، 25 تومن بده یه قاب فابریک بخر. یا می خوای همین الان بخر ولی ننداز... (چون شاید گرون شه) موقع فروش بنداز روش. مغازه دارشم نمیفهمه. چون قاب فابریکه. قاب فابریکش همهقصمتاشو داره. دور دوربینو قابای 5000 تومنی نداره ولی فابریکش داره.

کدومش منظورته ؟ من زیاد موبایل باز نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا فابریکش تو بازار هست ، یا همه تقلبیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

j a n
17-09-2008, 09:14
ببخشید که دو تا شد.
شما می تونید با استفاده از برنامه ی زیر مصرف باتریتونو فوق العاده پایین بیارید. من با گوشیم شبا کتاب می خونم. روزا هم اس ام اس بازی می کنم. زیاد عکس و فیلم نمیبینم و نمیگیرم. آهنگم گوش میدم. هم اسپیکر هم هنزفری. به همین دلیل اصلا به نور زیاد برای صفحه احتیاج ندارم. من از این برنامه استفاده کردم واقعا مصرف باتریم خیلی اومد پایین. البته بگم من نور صفحه رو با این برنامه رو 2 گذاشتم خیلی هم دارم حال میکنم. اگه امتحان کرده باشین ارسال و دریافت اس ام اس و میس بازی و این جور کارا خیلی باتری مصرف می کنه. ولی حالا خیلی راحت شدم. با 2 خط باتری 1 روز رو پشت سر گذاشتم. تازه یه برنامه ی آشغالم ریختم باعث میشد هی ریست کنه. 5 دفعه گوشیم با همین 2 خط ریست شد.

اینم لینک برنامه. تو همین سایت هست ولی من برای راحتی کاربران اینو اینجا گذاشتم.

اینم هست ولی من از بالایی استفاده کردم.

این که سه تا شد :31:
کار این برنامه اینه که نور های گوشی رو کنترل می کنه
من که نصب کردم امیدوارم که موثر باشه

DARIL
17-09-2008, 16:28
آقا یه چیزه جالب
من یه رفیق موبایل فروش دارم
بهش گفتم باتریش پدرمو در آورده
یه باتری بهم داد 4000 تومان
گفت اینا مثل لپلپ میمونن
معمولا خرابن اما گهگاه سالم هم توشون پیدا میشه
ببر اگه سالم نبود مرجوعی بیارش اما اگه سالم باشه خرتر از باتری فابریکش جواب میده!!!
ما هم اوردیمو زدیم شارج
الان کلی اسمس زدم
کلی میسد بازی کردم
کلی هم آهنگ کوش کردم
39 ساعته که از شارج ورداشتم
هنوز سه تا خط پره
از صبح هم با همین سه خط مونده
2 بار هم خاموش روشنش کردم
جالب بوود
امیدوارم مشکل ماهم حل شده باشه
دعا کنین

DARIL
17-09-2008, 16:30
تائید میشه که هیچ جای قاب فلزی نیست

DARIL
17-09-2008, 16:33
راستی آخرین ورژن فریم ویور چیه؟ چنده؟

DARIL
17-09-2008, 16:35
پلاستیکیه ولی یه روکش فلزی داره روش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کدومش منظورته ؟ من زیاد موبایل باز نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا فابریکش تو بازار هست ، یا همه تقلبیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جفتشون هم هست باید یکم بپایی
در ضمن قیمت فابش یکم بالاست فک کنم حوالیه 25000 باشه دقیق نمیدونم

IceLord
17-09-2008, 17:08
آخرین ورژن 3.83.1 هست.

اگه همه پست ها رو توی یکی می دادی بهتر بود.

Behzad_v3
17-09-2008, 18:43
تائید میشه که هیچ جای قاب فلزی نیست

جنس جوی استیک و چهار دکمه ی بغلش و دور دوربین همش لاکه. دور دوربینش فقط یه روکش فلزی زدن. بعد یه مدتم میره.

جفتشون هم هست باید یکم بپایی
در ضمن قیمت فابش یکم بالاست فک کنم حوالیه 25000 باشه دقیق نمیدونم
قیمتش همین حدوداس. اگه از یه نمایندگی درست حسابی نوکیا بگیری بهت تقلبی نمی دن. اگه آشنا داشته باشی که دیگه حله.

آخرین ورژن 3.83.1 هست.
تایید میشه...

جدیدا خیلی کلوپ سوت و کوره. چه خبره؟؟؟ دم امتحانا هم که نیست که همه برن سر درس.

Ship Storm
18-09-2008, 10:31
دوستان من یه فایل فلش ریختم تو گوشی ولی اجرا نمیکنه این پیغام رو میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Flash Version 8 Not Supported

باید چکار کنم تا بتونم این فایل رو اجرا کنم؟

در ضمن برنامه فلشی که خود گوشی داره چه ورژنی رو مگه پخش میکنه؟

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.K2
18-09-2008, 13:57
دوستان من یه فایل فلش ریختم تو گوشی ولی اجرا نمیکنه این پیغام رو میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Flash Version 8 Not Supported

باید چکار کنم تا بتونم این فایل رو اجرا کنم؟

در ضمن برنامه فلشی که خود گوشی داره چه ورژنی رو مگه پخش میکنه؟

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید برنامه فلش لایت رو نصب کنید .. ورژن جدیدش فلش 8 رو هم ساپورت میکنه ..

j a n
18-09-2008, 14:25
میشه برای پروفایل تایم تنظیم کنیم
مثلا 1 ساعت سایلنت باشه بعد خودش بره جنرال ؟

Behzad_v3
18-09-2008, 23:31
آقت من فلش لایتمو آپدیت نکردم. ورژن 2 هم هست ولی اون فلشایی که مخصوص ان95 میزننو صاپورت میکنه. مثلا برنامه ی myphone که شبیه ساز آیفونه رو فلش لایت 3 اجرا میشه. ولی رو منم اجرا شد.دلیلشو نمیدونم هنوز.

آره برنامه برای اینکارا زیاد هست. اسمشو دقیق نمی دونم. برو جی اس ام آریا پیدا می کنی.

Ship Storm
19-09-2008, 09:23

ممنون
حالا از این برنامه شما لینکی دارید؟

Mr.K2
20-09-2008, 15:19
ممنون

توی دانلود های برنامه های سری 60 ورژن 3 هعست اما دقیق لینک ندارم :41:

gmuosavi
20-09-2008, 20:03
برای احتیاط میگم
شماها دفترچه فارسیشو ندارین؟
داشته باشیم بدنیست
اصلا ما اگه دفترچه فارسی چندتا گوشی رو بخوایم باید کجا بریم؟
ممنون

Behzad_v3
20-09-2008, 23:00
ممنون
این لینک شما:

اگه ----------- شد شما g s m a r i a بنویسید البته بدون این فاصله ها...

شاید دقیقا این برنامه همون نباشه که شما می خوای ولی تا حدودی کمکت می کنه. تو این برنامه می تونی در زمان مشخص پروفایلت خود به خود عوض شه.

اینم یکی دیگه... البته این خیلی پیشرفته تر از بالاییه....

اگه ----------- شد شما g s m a r i a بنویسید البته بدون این فاصله ها...

برای احتیاط میگم
داشته باشیم بدنیست
ممنون

دوست عزیز شما هر مشکلی داری به ماها بگو اگه رفع نشد بعد برو دنبال دفترچه... بابا نوکیا خودش میاد سوالاشو از کلوپ ما می پرسه...
اگه تهران بودی می تونستی از علاالدین بگیری حالا که اصفهانی باید بگردی بازار موبایلشو پیدا کنی... یادمه یه خیابون بود از اول تا آخرش موبایل فروشی بود...(تو اصفهان)
فکر کنم هر دفترچه دونه ای 5 تومنه... البته این آمار جدید نیست...
تو اینترنتم سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ir-tci . org یه سر داره نگاه کن شاید به دردت بخوره... البته 5700 رو نداره.
تازه دفترچه اینگلیسیش که سخت نیست که... همشو راحت خودت می تونی معنی کنی... بازم خود دانی...

((دوستان هرکی به مرادش رسید تشکر یادش نره...))

Mr.K2
21-09-2008, 00:24
برای احتیاط میگم
داشته باشیم بدنیست
ممنون

میخوای بگریم برات بفرستم! :31:
اما بیا شیراز گیرت میاد ..

MohandesMCD
21-09-2008, 17:50
من كابل TV واسه N95 رو از دوستم گرفتم ولي اين 5700 هيچي تصويرش نمياد روي TV .دوستم كه n95 داره ميگه برنامه خاصي نداره گوشييش.كسي پيشنهادي داره بشينيم انگيج روي TV بازي كنيم؟

gmuosavi
21-09-2008, 18:03
متاسفانه 5700 خروجی تلویزیون نداره
من راهی بلد نیستم مگه اینکه استاتید راهی بلد باشن

afshinjj
21-09-2008, 18:13
سلام من مي دونم چطوري بايد تمي رو از گوشيم حذف كنم لطف كنيد كمك كنيد

DJ.Mamal
21-09-2008, 22:01
متاسفانه 5700 خروجی تلویزیون نداره
من راهی بلد نیستم مگه اینکه استاتید راهی بلد باشن
من استاد نيستم...اما راهي هم نيست

سلام من مي دونم چطوري بايد تمي رو از گوشيم حذف كنم لطف كنيد كمك كنيد
برو قسمت Application manager از اونجا با توجه به اسم تم حذفش كن

Behzad_v3
21-09-2008, 23:40
من كابل TV واسه N95 رو از دوستم گرفتم ولي اين 5700 هيچي تصويرش نمياد روي TV .دوستم كه n95 داره ميگه برنامه خاصي نداره گوشييش.كسي پيشنهادي داره بشينيم انگيج روي TV بازي كنيم؟
شما که انقدر ان گیج بازی باید یکم اطلاعاتتم بالا ببری... عزیز من ان 95 و ان 82 که کابل تلویزیون داره درسته که برنامه ی خاصی نداره ولی چیت مخصوص اتصال به تلویزیون داره. حالا ما به من بگو اگه این چیت در این گوشی شما نباشه حالا خدا هم بیاری....وصل میشه؟؟؟

سلام من مي دونم چطوري بايد تمي رو از گوشيم حذف كنم لطف كنيد كمك كنيداگه می دونی پس چرا دیگه سوال می کنی؟؟؟؟؟
اگه نمی دونی برو app manager اگه اونجا نبود باید گوشیو وصل کنی به کامپیوتر در حالت transfer بعد بری تو مموری سپس پوشه ی private ... بعد فکر کنم تو پوشه هارو یکی یکی نگاه کن اگه اسمش هم اسم اون تم بود اون فایلارو پاک کن. من اینکارو نکردم. دوستان تو همین جا زیاد گفتن.
اگه جاییشو من اشتباه گفتم دوستان بگن که بنده خدا الاف من نشه...

afshinjj
22-09-2008, 16:09
من براي ديليت يك راهي رو از تو موبايل پيدا كردم كه بايد بري تو تو تنظيمات بعد تو مدير داده ها و بعد مدير برنامه ها اما اگر بخواهيم تمي رو از تو موبايل تو كامپيوتر كپي كنيم بايد چيكار كنيم پوشه پريوايت رو هم من پيدا نكردم ممنون

metana
22-09-2008, 17:23
SecMan رو فعال کن. تو Option ایکس-پلور(X-plore) چهار تای اول رو تیک بزن.

Behzad_v3
22-09-2008, 17:51
من براي ديليت يك راهي رو از تو موبايل پيدا كردم كه بايد بري تو تو تنظيمات بعد تو مدير داده ها و بعد مدير برنامه ها اما اگر بخواهيم تمي رو از تو موبايل تو كامپيوتر كپي كنيم بايد چيكار كنيم پوشه پريوايت رو هم من پيدا نكردم ممنون

خوب اونجا همه ی تم ها نیست. فقط عضیاشون میاد تو app manager ...
ولی اگه می خوای اون تما که تو app manager نیستو پاک کنی باید بری از همون راهی که گفتم. پوشه ی private هیدنه... پس باید هیدن کامپیوترت باز باشه.
توی x-plore هم میتونی. وقتی داخل برنامه ای دکمه ی 0 رو بزن بعد 4 تا تیک اول رو فعال کن. بعد برو تو درایو E پوشه ی private رو پیدا کن.

SecMan رو فعال کن. تو Option ایکس-پلور(X-plore) چهار تای اول رو تیک بزن.
یکم ساده تر بگو که اگه یه کاربر آماتور هم خواست بتونه استفاده کنه. والا اینی که تو گفتیو منم نفهمیدم.

Madonna
22-09-2008, 21:46
سلام
یک برنامه برای ظبت مکالمات هنگام تماس میخواهم که بوق هم نزنه البته برنامه های زیادی را امتحان کردم اما یا نصب نمیشودند و یا کار نمیکردند
خیلی ممنون
خداحافظ

Mr.K2
22-09-2008, 22:34
سلام
یک برنامه برای ظبت مکالمات هنگام تماس میخواهم که بوق هم نزنه البته برنامه های زیادی را امتحان کردم اما یا نصب نمیشودند و یا کار نمیکردند
خیلی ممنون
خداحافظ

از برنامه alone mp3 dictaphone استفاه کن توی همین فروم هست ..

gmuosavi
23-09-2008, 15:37
از برنامه alone mp3 dictaphone استفاه کن توی همین فروم هست ..

من چند وقت پیش نصبش کردم ولی وقتی مکالمه تموم می‌شد گوشی گیر می کرد و باید باتریش رو در می اوردیم
درضمن نتونستم رادیو رو هم باهاش ضبط کنم

afshinjj
23-09-2008, 22:40
خوب اونجا ه يكمه ی تم ها نیست. فقط عضیاشون میاد تو app manager ...
ولی اگه می خوای اون تما که تو app manager نیستو پاک کنی باید بری از همون راهی که گفتم. پوشه ی private هیدنه... پس باید هیدن کامپیوترت باز باشه.
توی x-plore هم میتونی. وقتی داخل برنامه ای دکمه ی 0 رو بزن بعد 4 تا تیک اول رو فعال کن. بعد برو تو درایو E پوشه ی private رو پیدا کن.

من همه اينكارا رو كردم رفتم تو پوشه يك عالمه پوشه با نام هاي عددي حالا بايد چيكار كنم بعدم من تمامو مي خوام بريزم تو كامپيوتر

hamidrj
24-09-2008, 11:24
سلام
می خواستم ببینم ال سی دی فابریک 5700 هست؟
اگه هست چنده؟
ال سی دی گوشیه یکی از دوستام انگا رشکسته،توش را ه راه شده،نویز داره!
لطفا راهنمایی کنید.
مرسی!!!!!

ELVIS PRESLEY
24-09-2008, 13:28
سلام
می خواستم ببینم ال سی دی فابریک 5700 هست؟
اگه هست چنده؟
ال سی دی گوشیه یکی از دوستام انگا رشکسته،توش را ه راه شده،نویز داره!
لطفا راهنمایی کنید.
مرسی!!!!!

اگه ال سی دیش سفید شده و از بالا یا بایین بهش نگاه کردی و خطوط عمودی ابی یا زرد دیدی به احتمال 10 درصد ببری جای خوب درس میکنن.
اما اگه ترک خورده و رنگاش قاطی شده که هیچ.

قیمت اصل درجه ی 1.5 مش 60-70 تومنه.
درجه دوش هم 40-50 تومنه.

metana
24-09-2008, 13:38
سلام خدمت دوستان N-Gage باز.
اینکه اینو اینجامیگم چون تو کلوپ NGage جوابمو ندادن:

من گوشيم 5700 هست..
من قبلا n-gage رو نصب کرده بودم(طبق گفته هاي legend). رفته بودم ايکون n-gage رو نصب کنم بعدش patch را دوباره نصب کردم ديگه n-gage بالا نيومد( بازش که ميکنم چند ثانيه صفحه سياه ميشه.ونرفته,,بيرون مياد)

همه ی save هام و امتیازاتم پریدن

n-gage و بازيهاش رو همه رو پاک کردم.دوباره همه رو نصب کردم.گوشي رو ري استارت کردم و patch رو نصب کردم (طبق گفته هاي دوست عزيز...)باز هم n-gage بالا نيومد...(مثل قبل)
لطفا يکي کمکم کنه

ELVIS PRESLEY
24-09-2008, 14:11
سلام خدمت دوستان N-Gage باز.
اینکه اینو اینجامیگم چون تو کلوپ NGage جوابمو ندادن:

من گوشيم 5700 هست..
من قبلا n-gage رو نصب کرده بودم(طبق گفته هاي legend). رفته بودم ايکون n-gage رو نصب کنم بعدش patch را دوباره نصب کردم ديگه n-gage بالا نيومد( بازش که ميکنم چند ثانيه صفحه سياه ميشه.ونرفته,,بيرون مياد)

همه ی save هام و امتیازاتم پریدن

n-gage و بازيهاش رو همه رو پاک کردم.دوباره همه رو نصب کردم.گوشي رو ري استارت کردم و patch رو نصب کردم (طبق گفته هاي دوست عزيز...)باز هم n-gage بالا نيومد...(مثل قبل)
لطفا يکي کمکم کنه

شما ورژن 1318 رو نصب کردین؟
ورژن قبلی دنگو فنگ داشت+انواع ارور های گوناگون.

شما طبق توضیحات گام به گام یونس جان پیش بری مشکلی به وجود نمیاد.

مختصر برات میگم.

اول گوشی و مموریت رو فرمت کن.
گوشی رو با کد#7370#* و مموری هم از توی تولز یا با کامپیوتر.

بعد برو تمام فایلهای مورد نیاز رو از صفحه ی اول تاپیک "اموزش نصب کلاینت...."
‏(اکسپلور +کیجن/تی ار کای مخصوص خودت/سکمن/اینستال سرور/کلاینت انگیگ ورژن 1318/پج/فایل اسکرین رزولیشن/

اینا رو که دان کردی بریز تو مموریت.به جز سکمن.
بعد تی ار کا رو نصب کن و به دنبالش با اتصال به کامی در حالت پی سی سویت و اجرای سکمن در داخل کامی و چند تا نکست زدن نصبش کن.
حالا برو توش و گزینه ی اول رو "ان" کن.
و گزینه دوم رو نصب کن.

بعد از تو اکسپلور فایل"اینستال"که با فرمت exe‏ هست رو انتقال بده به c/sys/bin

وقتی تموم شد برو تو منوی اکسپلور>تولز>ری استارت دیوایس.
گوشی که روشن شد به ترتیب کلاینت و پچ رو نصب کن . و فایل اسکرین رزولیشن رو بریز تو پوشه ی که اونجا گفته.
بعدش دوباره یه ری استارت کن و تمام.
بازی بریز.

دیگه از این راحت تر؟؟؟؟؟؟؟؟
مرحله به مرحله برو جلو.

hamidrj
24-09-2008, 14:14
اگه ال سی دیش سفید شده و از بالا یا بایین بهش نگاه کردی و خطوط عمودی ابی یا زرد دیدی به احتمال 10 درصد ببری جای خوب درس میکنن.
اما اگه ترک خورده و رنگاش قاطی شده که هیچ.

قیمت اصل درجه ی 1.5 مش 60-70 تومنه.
درجه دوش هم 40-50 تومنه.

آره همینطور شده
ولی ال سی دیش کامل سفید نشده،نصف ال سی دیش خط های عمودی داره همراه با نویز و نصف دیگش کار میکنه اما همراه با نویز!
تو تهران جای مطمئن سراغ دارید؟

ya30n
24-09-2008, 14:41
بچه ها سلام

برنامه totalrecall
بعد از چند روز شماره سريال ميخواد
واسه ضبط صدا اتومات هست
بعد ديگه من شماره سريال هم نداشتم

ميخواستم اگه هست قرار بدين....

راستي ديروز يكي زنگ زد خيلي ضروريه
الان تو ليست صداهاي ضبط شده هست
اگه سريال رو بدم و وارد بشم؟!!!!!!

يا حق (:

ELVIS PRESLEY
24-09-2008, 14:44
آره همینطور شده
ولی ال سی دیش کامل سفید نشده،نصف ال سی دیش خط های عمودی داره همراه با نویز و نصف دیگش کار میکنه اما همراه با نویز!
تو تهران جای مطمئن سراغ دارید؟

اگه این جوره که باید عوض بشه.:41:
که بااجرت کار میشه 60-70 تومن.:18:

نه جایی سراغ ندارم .به هر حال باید بری جمهوری.

metana
24-09-2008, 20:12
شما ورژن 1318 رو نصب کردین؟
ورژن قبلی دنگو فنگ داشت+انواع ارور های گوناگون.

شما طبق توضیحات گام به گام یونس جان پیش بری مشکلی به وجود نمیاد.

مختصر برات میگم.

اول گوشی و مموریت رو فرمت کن.
گوشی رو با کد#7370#* و مموری هم از توی تولز یا با کامپیوتر.

بعد برو تمام فایلهای مورد نیاز رو از صفحه ی اول تاپیک "اموزش نصب کلاینت...."
‏(اکسپلور +کیجن/تی ار کای مخصوص خودت/سکمن/اینستال سرور/کلاینت انگیگ ورژن 1318/پج/فایل اسکرین رزولیشن/

اینا رو که دان کردی بریز تو مموریت.به جز سکمن.
بعد تی ار کا رو نصب کن و به دنبالش با اتصال به کامی در حالت پی سی سویت و اجرای سکمن در داخل کامی و چند تا نکست زدن نصبش کن.
حالا برو توش و گزینه ی اول رو "ان" کن.
و گزینه دوم رو نصب کن.

بعد از تو اکسپلور فایل"اینستال"که با فرمت exe‏ هست رو انتقال بده به c/sys/bin

وقتی تموم شد برو تو منوی اکسپلور>تولز>ری استارت دیوایس.
گوشی که روشن شد به ترتیب کلاینت و پچ رو نصب کن . و فایل اسکرین رزولیشن رو بریز تو پوشه ی که اونجا گفته.
بعدش دوباره یه ری استارت کن و تمام.
بازی بریز.

دیگه از این راحت تر؟؟؟؟؟؟؟؟
مرحله به مرحله برو جلو.

ممنونم.

ادامه رو بریم تو کاوپ مشکلات:

Behzad_v3
24-09-2008, 21:58
من همه اينكارا رو كردم رفتم تو پوشه يك عالمه پوشه با نام هاي عددي حالا بايد چيكار كنم بعدم من تمامو مي خوام بريزم تو كامپيوتر
فکر نمی کنم که بشه تمو برگردونی رو کامپیوتر. چون دیگه فایل خام یا سورس برنامه نمونه که. بگه خواستی پاک کنی تمیو برو تو همون پوشه عددا هرکدوم یه عکس باید داشته باشه. یا عکس دارن یا اسم تمو نوشته اگه اونو خواستی پاک کنی. اون پوشه ی عددو پاک کن.

بچه ها سلام

برنامه totalrecall
بعد از چند روز شماره سريال ميخواد
واسه ضبط صدا اتومات هست
بعد ديگه من شماره سريال هم نداشتم

ميخواستم اگه هست قرار بدين....

راستي ديروز يكي زنگ زد خيلي ضروريه
الان تو ليست صداهاي ضبط شده هست
اگه سريال رو بدم و وارد بشم؟!!!!!!

بفرمایید:

تشکر یادت نره

ya30n
25-09-2008, 13:50
بچه ها يه برنامه كه بصورت اتومات
صدا رو ضبط كنه
هم وقتي من زنگ ميزنم هم طرف مقابل زنگ ميزنه به گوشي

آخه ايني كه رجيستر كردم
ديگه اصلا ماشالله كار نميكنه!

منتظرم
خيلي فوريه
مرسي
يا حق (:

gmuosavi
25-09-2008, 22:04
یاسین جان فکر کنم بری تو درخواست برنامه زودتر به جواب می رسی
در ضمن اگه کسی داشت با دیدن همون پست اول می زاشت دیگه نیازی به پست های بعدی نبود
ممنون

metana
27-09-2008, 23:07
چــــــــــــی مــــــــیــــــگــــــــ ــــــــــــی... D: خب چه ربطی داره.؟؟؟ بابا یه چیز بگین. چیز جدید تو 5700 کشف کنید مثل قدیما. (سال 40-41) یادش بخیر. D:

Behzad_v3
28-09-2008, 10:49
چــــــــــــی مــــــــیــــــگــــــــ ــــــــــــی... D: خب چه ربطی داره.؟؟؟ بابا یه چیز بگین. چیز جدید تو 5700 کشف کنید مثل قدیما. (سال 40-41) یادش بخیر. D:
اون موقع ها همه جوون بودن و خام. این گوشی های سری ان هم شاخ نشده بودن. شاخ گوشیا ان95 معمولی بود. الان ان95 8گیگ و ان81 و ان82 و ان78 و ان96 و اینا به این بدبخت فرصتی نمی دن که کشف بشه که. دیگه تازگی و جذابیت این گوشی هم تموم شد. ولی چیکار کنم دوسش دارم.ولی با استیل ان81 خیلی بیشتر حال میکنم. گوشی ما قیافه نداره اصلا. اگه ازین قابا که پایین بالاش مشکیه پیدا کنم اون قسمت وصطشم مشکی باشه حتما می خرم. اصلا دیگه با این شکل مسخرش حال نمی کنم. ولی بازم دوسش دارم. لامصب نسبت به اکثر گوشیا سرتره. با گوشیهای جدید سری ان هم به نظر من قابل مقایسس.

drs_mehry
28-09-2008, 16:02
من یه قاب مشکی خریدم 3800 .کیفتش بدک نیست.مخصوصا صفحه کلیدش که تقریبا در حد صفحه کلید فابریکه ولی یه کم سفت تر.

mehdi_360
28-09-2008, 20:04
من قاب گوشیمو 10 تومن خریدم
بهزاد مثل قاب گوشی من میخوای ؟.....ولی عجب گوشی لامصب من 5700 داشتم خر شدم فروختمش ان73 گرفتم بعد اونم فروختم دوباره 5700 گرفتم دیگه نمیخوام بفروشمش تا وقتی که .....
خیلی گوشیه خریه

ya30n
28-09-2008, 21:16
10 تومن

زاهدان ميدن 15تومن!!!

بچه ها يه سوال فني داشتم
يكي سيمكارت رو گزاشت تو گوشي
بعد نوشته پاك موجود نميباشد يه همچين چيزي
سيم سوخته؟!!!!!!

من گزاشتم تو 5700 ولي ارور داد و نشد برم تو تنظيمات پاك يا پين وارد كنم
چيه جريانش؟

يا حق (:

MohandesMCD
28-09-2008, 21:17
بچه ها قاب خوب پيدا ميكنيد و راضي هستيد آدرس بديد ما هم ببريم به فيض برسونيم

Mr.K2
28-09-2008, 21:28
من هنوز قاب فابریک روشه گذاشتم .. گذاشتم حسابی داغون بشه بعد عوضش کنم !!

metana
28-09-2008, 23:07
مال من هم هنوز قاب فابریک روشه. قرمزه ولی داره مشکی میشه!!! D:
قرمزش خیلی زود چرک میگیره.
قاب غیر فابریک بد نصب میشن. یه تیکش بیرون یه تیکش درون.

ya30n
28-09-2008, 23:16
قاب غیر فابریک بد نصب میشن. یه تیکش بیرون یه تیکش درون.

منم همين فكرو ميكردم
دوستم كه عوض كرد ديدم اصلا فرقي نميكنه!
تعچب كرده بودم!

يا حق (:

Punisher_2008
29-09-2008, 00:03
هیچ وقت نگین فلان گوشی قدیمی یا کم رنگ شده ببینید وهم اینه که اپدیت میشن وگرنه هر روز که یک گوشی میاد وقتی ورژن اپدیت میشه یعنی مشکلات رو که میبینند حل میکنند یعنی به یاد گوشی هستند نونش N73 همین چند رو پیش ورژن جدیدی که امده بود سرعت بالایی گرفته و با گوشی هیا 5700 6120 و... سرعت یکسان شده اینم یک فیلم برداری از ال سی دی N73 برای مدیک البته شاید ربطی به اینجا نداشته باشه ولی برای این میگم فکر نکنید 5700 از مد رفته واقعا گوشی عالی که صدای با کیفیت N-GAGE روس ساپروت میکنه از اون مهمتر CPU این گوشی از نوع عالی و از N95 قویتره اینا رو دسته کم نگیرید

ya30n
29-09-2008, 02:38
بچه ها ترفندي هست كه با اون
آنتن خالي بشه؟
نميشه رو گوشي بشينم!!!!!!!

بعد ميشه كاري كرد كه واسه يه شماره مخصوص مثلا
09153430000
وقتي زنگ زد بگه دستگاه مشترك مورد نظر خاموش...

؟؟؟

يا همون آنتن نده هم خوفه

يكي از اين دو كار
البته آنتن نده يه جورايي بهتره
چون طرف شاكي نميشه ديگه!!!

يا حق (:

hamidrj
29-09-2008, 13:30
منم قاب فابریک روشه،الان یک ساله دستمه،کاملا سالم و نو،فقط یه خش افتاده بالاش!
آون دوران چه حالی میکردم با این گوشی!
ولی الان حتی تو ویترین مغازه ها هم نیست!
میگن دیگه اصلا تولید نمیشه!!!!

Saman-tci
29-09-2008, 18:45
دوست من بالاخره هر گوشی یه تاریخ انقضاء داری برای خودش .....

metana
29-09-2008, 22:09
درسته ولی حیف نیست چنین گوشی هایی هنوزم ناشناخته باشند. چند تا از دوستام فک میکنن Sony-Ericson از Nokia بهتره. من خودمو کشتم اینارو قانع کنم نشد که نشد. هرچی میگم این 5700 LCD بهتری داره و سیستم عامل Symbian 9.2 داره (البته فقط اینا نیستن. 5700 فرا تر از این حرفاست) اونا هی میگن Sony-Ericson دوربین داره . یکی نیست بگه اولا که گوشی فقط به دوربین نیست. دوما: گوشی که دوربین 3.2 (K800) داره با اون LCD گندش به چه دردی میخوره؟؟؟ اصلا نمیدونن که سیستم عامل چیه.

باز ایول به ما که میدونیم این 5700 چه سالاری هست. D:

Punisher_2008
29-09-2008, 23:08
درسته ولی حیف نیست چنین گوشی هایی هنوزم ناشناخته باشند. چند تا از دوستام فک میکنن Sony-Ericson از Nokia بهتره. من خودمو کشتم اینارو قانع کنم نشد که نشد. هرچی میگم این 5700 LCD بهتری داره و سیستم عامل Symbian 9.2 داره (البته فقط اینا نیستن. 5700 فرا تر از این حرفاست) اونا هی میگن Sony-Ericson دوربین داره . یکی نیست بگه اولا که گوشی فقط به دوربین نیست. دوما: گوشی که دوربین 3.2 (K800) داره با اون LCD گندش به چه دردی میخوره؟؟؟ اصلا نمیدونن که سیستم عامل چیه.

باز ایول به ما که میدونیم این 5700 چه سالاری هست. D:
تایید میشه همیشه ادعا داشتند که k800 در همه شرایط از n73 بهتره هزارو یک دلیل اوریدم زیر بار نرفتند ولی در 5610 و k800 من کم ناوردم تا اخر نشستم باهاشون جنگیدم قانع شدن ولی حالا یگه ادعا دارین k850 بهتر از n95 در عکاسی در روز رفتم از روزنامه ها که ماقایسه کردن عکس گرفتم نوشته های مهم میگن نمیشه به انا اعتماد کرد به طور کلی بحث با همچین ادمایی بی فایده هست البته به کسی توهین نشه ها 5700 واسه خودش شاهیه مثل n73 هست انتقلابیه

Punisher_2008
29-09-2008, 23:11
دوست من بالاخره هر گوشی یه تاریخ انقضاء داری برای خودش .....
دوست عزیز الان p990 که محصول سال 2005 هست رو میتونید همهجا پیدا کنید مهم اینه که گوشی اپدیت بشه

Behzad_v3
30-09-2008, 08:45
من قاب گوشیمو 10 تومن خریدم
بهزاد مثل قاب گوشی من میخوای ؟.....ولی عجب گوشی لامصب من 5700 داشتم خر شدم فروختمش ان73 گرفتم بعد اونم فروختم دوباره 5700 گرفتم دیگه نمیخوام بفروشمش تا وقتی که .....
خیلی گوشیه خریه
خوب میشه عکسی چیزی بذاری ما ببینیم واسه تو چه شکلیه؟؟؟؟

من یه قاب مشکی خریدم 3800 .کیفتش بدک نیست.مخصوصا صفحه کلیدش که تقریبا در حد صفحه کلید فابریکه ولی یه کم سفت تر.شما همینی که رو آواتارتونرو 3800 گرفتین؟؟؟ خیلی خوبه. من همینو می خوام. شما از کجا گرفتید؟؟؟؟

قاب غیر فابریک بد نصب میشن. یه تیکش بیرون یه تیکش درون.نه. همشون این طور نیستن. من یه قاب گرفتم 5 تومن، خودم نتونستم جا بزنم. دادم یه مغازه داره نصب کرد... گفت اینو چند گرفتی؟؟؟ فکر کرده بود فابریکه.
ولی یه مشکل بزرگ این قابا دارن. این قابا جلوی درگاه مادون قرمز یه تیکه پلاستیک مشکی میذارن که باعث میشه که کار نکنه.

هیچ وقت نگین فلان گوشی قدیمی یا کم رنگ شده ببینید وهم اینه که اپدیت میشن وگرنه هر روز که یک گوشی میاد وقتی ورژن اپدیت میشه یعنی مشکلات رو که میبینند حل میکنند یعنی به یاد گوشی هستند نونش N73 همین چند رو پیش ورژن جدیدی که امده بود سرعت بالایی گرفته و با گوشی هیا 5700 6120 و... سرعت یکسان شده اینم یک فیلم برداری از ال سی دی N73 برای مدیک البته شاید ربطی به اینجا نداشته باشه ولی برای این میگم فکر نکنید 5700 از مد رفته واقعا گوشی عالی که صدای با کیفیت N-GAGE روس ساپروت میکنه از اون مهمتر CPU این گوشی از نوع عالی و از N95 قویتره اینا رو دسته کم نگیریدپسرم تو میگی آپدیت جدید واسه ان73 اومده و فلان و بیصار که یعنی یاد گوشیا هستن و مشکلشو رفع می کنن. ولی من می تونم به جرئت بگم که 5700 تنها گوشیی بود که نوکیا فراموشش کرد و بعد این همه مدت هنوز یه آپدیت نداده واسش. البته یکی داد که اونم همون اول بود. اگه آپدیت می داد واسه همین کوفتی الان هیچ گوشیی حرفی نداشت بزنه.

بچه ها ترفندي هست كه با اون
آنتن خالي بشه؟
نميشه رو گوشي بشينم!!!!!!!

بعد ميشه كاري كرد كه واسه يه شماره مخصوص مثلا
09153430000
وقتي زنگ زد بگه دستگاه مشترك مورد نظر خاموش...

؟؟؟

يا همون آنتن نده هم خوفه

يكي از اين دو كار
البته آنتن نده يه جورايي بهتره
چون طرف شاكي نميشه ديگه!!!

يا حق (:می تونی بری تو phone setting/phone/network/network mode/ بعد گزینه ی umts رو بزنی. در این صورت گوشیت برای همه در دسترس نمی باشد.
یا می تونی بری تو phone setting/phone/call divert/voice call/all voice calls بعد گزینه ی active رو بزنید بعد بزنید to other number بعد هم بنویسید 021. در این صورت می گه شماره ای که گرفتی در شبکه موجود نمیباشد. هر موقع هم خواستی برداریش میری همونجا ولی جای active کنسلو میزنی.

اگرم می خوای بگه خاموش میباشد، گوشیو رو offline بزار.

دوست من بالاخره هر گوشی یه تاریخ انقضاء داری برای خودش .....هنوز 1100 سری جدیدش داره تولید میشه. 5700 منقضی شد حالا؟؟؟؟

باز ایول به ما که میدونیم این 5700 چه سالاری هست. D:این مشکل همه سیمبین بازاس که می خوان مردمو آگاه کنن ولی ملت انقدر خنگن که 2 کلوم از حرفامونو به بند کفششون حساب نمیکنن. کجای ال سی دی کا800 گندس؟؟؟ ال سی دیش که خیلی کوچیکه. از 5700 هم کوچیکتره.

دوست عزیز الان p990 که محصول سال 2005 هست رو میتونید همهجا پیدا کنید مهم اینه که گوشی اپدیت بشهتایید میشه. آپدیت شدن از همی چی مهمتره.
دوست عزیز من مدیر نیستم ولی لطف کن همه ی پستاتو یه کاسه کن اینطوری هم بهت گیر می دن هم این که صفحات زیاد میشن الکی الکی.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عزیزان هر کسی تو کرج جایی رو میشناسه که ازون قاب مشکیا داره یا خصوصی بده یا همینجا آدرس بده.

mehdi_360
30-09-2008, 10:29
قاب گوشی من هم مثل قاب گوشی drs_mehdry هستش ولی من 10 تومن خریدم 1مرتبه هم محکم زدمش تو دیوار یه مرتبه هم از فاصله 2متری افتاد رو اسفالت یه 2 ،3 متر هم اونجا رو زمین غلت خورد الان فقط یه خط کنار اسپیکر بالا افتاده یکی هم کنار دکمه خاموش /روشن هستش...دکمه هاش هم اصلا رنگشون نرفته من یه 2 ماهی میشه خریدمش(قاب رو میگم) ولی بچه ها میگن قاب قرمزش قشنگ تر یود!!!!

ya30n
30-09-2008, 14:32
می تونی بری تو phone setting/phone/network/network mode/ بعد گزینه ی umts رو بزنی. در این صورت گوشیت برای همه در دسترس نمی باشد.
یا می تونی بری تو phone setting/phone/call divert/voice call/all voice calls بعد گزینه ی active رو بزنید بعد بزنید to other number بعد هم بنویسید 021. در این صورت می گه شماره ای که گرفتی در شبکه موجود نمیباشد. هر موقع هم خواستی برداریش میری همونجا ولی جای active کنسلو میزنی.

داداش مرسي
اولي رو نميدونستم...

يا حق (:

Punisher_2008
30-09-2008, 21:37
خوب میشه عکسی چیزی بذاری ما ببینیم واسه تو چه شکلیه؟؟؟؟

شما همینی که رو آواتارتونرو 3800 گرفتین؟؟؟ خیلی خوبه. من همینو می خوام. شما از کجا گرفتید؟؟؟؟

نه. همشون این طور نیستن. من یه قاب گرفتم 5 تومن، خودم نتونستم جا بزنم. دادم یه مغازه داره نصب کرد... گفت اینو چند گرفتی؟؟؟ فکر کرده بود فابریکه.
ولی یه مشکل بزرگ این قابا دارن. این قابا جلوی درگاه مادون قرمز یه تیکه پلاستیک مشکی میذارن که باعث میشه که کار نکنه.

پسرم تو میگی آپدیت جدید واسه ان73 اومده و فلان و بیصار که یعنی یاد گوشیا هستن و مشکلشو رفع می کنن. ولی من می تونم به جرئت بگم که 5700 تنها گوشیی بود که نوکیا فراموشش کرد و بعد این همه مدت هنوز یه آپدیت نداده واسش. البته یکی داد که اونم همون اول بود. اگه آپدیت می داد واسه همین کوفتی الان هیچ گوشیی حرفی نداشت بزنه.

می تونی بری تو phone setting/phone/network/network mode/ بعد گزینه ی umts رو بزنی. در این صورت گوشیت برای همه در دسترس نمی باشد.

هنوز 1100 سری جدیدش داره تولید میشه. 5700 منقضی شد حالا؟؟؟؟

این مشکل همه سیمبین بازاس که می خوان مردمو آگاه کنن ولی ملت انقدر خنگن که 2 کلوم از حرفامونو به بند کفششون حساب نمیکنن. کجای ال سی دی کا800 گندس؟؟؟ ال سی دیش که خیلی کوچیکه. از 5700 هم کوچیکتره.

تایید میشه. آپدیت شدن از همی چی مهمتره.
دوست عزیز من مدیر نیستم ولی لطف کن همه ی پستاتو یه کاسه کن اینطوری هم بهت گیر می دن هم این که صفحات زیاد میشن الکی الکی.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عزیزان هر کسی تو کرج جایی رو میشناسه که ازون قاب مشکیا داره یا خصوصی بده یا همینجا آدرس بده.
یعنی سال 2008 واسش اپدیت جدید نه امد؟ باورم نمیشه اون موقع من 5700 داشتم خیلی ازش راضی بودم ولی در شهرستان من خزیت زیاد زد بالا از n73 هم بیشتر شد هرچند خزیت واسه من بی معنیه گوشی که خوب باشه همه میگیرند ولی چی کنیم دل مارو زد فروختم

drs_mehry
01-10-2008, 14:53
قاب گوشی من هم مثل قاب گوشی drs_mehdry هستش ولی من 10 تومن خریدم 1مرتبه هم محکم زدمش تو دیوار یه مرتبه هم از فاصله 2متری افتاد رو اسفالت یه 2 ،3 متر هم اونجا رو زمین غلت خورد الان فقط یه خط کنار اسپیکر بالا افتاده یکی هم کنار دکمه خاموش /روشن هستش...دکمه هاش هم اصلا رنگشون نرفته من یه 2 ماهی میشه خریدمش(قاب رو میگم) ولی بچه ها میگن قاب قرمزش قشنگ تر یود!!!!

قاب گوشی من بعد از 20 روز استفاده فقط یه مشکل داره .اونم رفتن رنگ دکمه های منو و c هستش .کیفیت دکمه ها و خود قاب خوبه (نسبت به قیمت 3800) البته همین قاب و چند تا مغازه اونطرفتر می گفت 8000 تومن .
ضمنا برای تعویض قاب قسمت پایین گوشی(دوربین و کلیدها) خواهشا از پیچ گوشتی استفاده نکنید . چون با دست به راحتی باز میشه .

pooyahacker
02-10-2008, 00:38
سلام
من امروز گوشیمو رو حالت media player به کامپیوتر وصل کردم و یه سری فایل رو‎ ‎ خواستم بریزم تو گوشی , هنوز فایلها کامل ترنسفر نشده بود که ارتباط قطع‎ ‎شد ! از file manager وارد memory card شدم و دیدم نوشته "memory card corrupted ‎‎"‎ !!
چرا واقعا چرا اینجوری شد ؟! کاریش میشه کرد آیا ؟

Behzad_v3
02-10-2008, 09:30
سلام
من امروز گوشیمو رو حالت media player به کامپیوتر وصل کردم و یه سری فایل رو‎ ‎ خواستم بریزم تو گوشی , هنوز فایلها کامل ترنسفر نشده بود که ارتباط قطع‎ ‎شد ! از file manager وارد memory card شدم و دیدم نوشته "memory card corrupted ‎‎"‎ !!
عزیز دل، از حالت media player که نباید به کامپیوتر وصل شد... با data transfer یا pc suite باید وصل میشدی. حالا هم که اینطور شده دیگه فکر نمی کنم راهی داشته باشه. باید مستر ریست کنی به احتمال زیاد.

راستی دوستان این حالت مدیا پلایر به چه درد می خوره؟؟؟ من فکر کنم آهنگ های گوشی از طریق مدیا پلایر کامپیوتر خونده بشه. البته من نمی دونما!!! حدس زدم.

pooyahacker
02-10-2008, 11:04
عزیز دل، از حالت media player که نباید به کامپیوتر وصل شد... با data transfer یا pc suite باید وصل میشدی. حالا هم که اینطور شده دیگه فکر نمی کنم راهی داشته باشه. باید مستر ریست کنی به احتمال زیاد.

راستی دوستان این حالت مدیا پلایر به چه درد می خوره؟؟؟ من فکر کنم آهنگ های گوشی از طریق مدیا پلایر کامپیوتر خونده بشه. البته من نمی دونما!!! حدس زدم.
مجبور شدم با مدیا پلیر وصل کنم '
جدا با مستر ریست درست میشه ?!
من فکر کردم خراب شده دیگه ‎ '‎آخه نوشته memory card corrupted ‎ !

Behzad_v3
02-10-2008, 22:03
مجبور شدم با مدیا پلیر وصل کنم '
جدا با مستر ریست درست میشه ?!
من فکر کردم خراب شده دیگه ‎ '‎آخه نوشته memory card corrupted ‎ !
همیشه هر وقت مشکلی پیدا کردی که واقعا به نظرت غیر قابل حل بود مستر ریست کن.
100% بعد مستر ریست درست میشه. اینم کد مستر ریست اگه خواستی.
#7370#*

pooyahacker
03-10-2008, 15:35
همیشه هر وقت مشکلی پیدا کردی که واقعا به نظرت غیر قابل حل بود مستر ریست کن.
100% بعد مستر ریست درست میشه. اینم کد مستر ریست اگه خواستی.
#7370#*

نشد :41:
یعنی سوخته ؟! :18:

Behzad_v3
04-10-2008, 13:57
نشد :41:
یعنی سوخته ؟! :18:
بده بیرون فلش کنن. دیگه مطمئنا درست میشه. 5000 تومن میگیرن واسه فلش..........

hamidrj
04-10-2008, 14:35

فکر نمیکنم به خاطر سوختن مموری نیازی به فلش باشه!!!

سلام

فکر کنم با رم ریدر میتونی اطلاعاتتو برداری؛بعدش مموریتو بزار رو گوشیت فرمتش کن؛میشه مثل روز اول:46:

Mr.K2
04-10-2008, 15:50
سلام

مموری رو فرمت کن احتمالا درست میشه

Mr.K2
04-10-2008, 15:53

حالت دیتا ترنسفر برای کپی فایل و این چیزا سرعتش از همش بیشتره ..

پی سی سویت هم برای نصب برنامه ..استفاده از مسیج و کلا پی سی سویت ..

مدیا پلیر هم برای syncrinization بین گوشی و کامپیوتر

نه فلش نکن ... اخه مموری کاری به گوشی نداره .. که فلش بشه

فکر کنم با رم ریدر میتونی اطلاعاتتو برداری؛بعدش مموریتو بزار رو گوشیت فرمتش کن؛میشه مثل روز اول:46:

اره درسته

mahdi200hell
04-10-2008, 18:48
سلام دوستان
من روی مموریم قفل گذاشتم فراموش کردم چه کار کنم ؟
در ضمن دنبال قاب گوشی 5700 هم می گردم رنگ مشکی

gmuosavi
04-10-2008, 19:05
در ضمن دنبال قاب گوشی 5700 هم می گردم رنگ مشکی

کدوم شهری ؟

Behzad_v3
05-10-2008, 12:35

ببخشید. گفتم شاید اونطوری بشه. در ضمن من فکر نمی کنم مموریش سوخته باشه. اگه مموریشو فرمت کنه فکر کنم درست شه.

من روی مموریم قفل گذاشتم فراموش کردم چه کار کنم ؟
درست نمی دونم. برای من اینطوری شد. یادم نیست چی کار کردم. یا فکتوری ریست کردم یا مستر ریست. شما یه فکتوری ریست کن اگه درست نشد مستر ریست کن. فکر کنم همون فکتوری ریست کنی درسته.

alireza-vb
06-10-2008, 09:36
سلام
من از گوشیم واقعا راضی هستم، مخصوصا با این همه برنامه که روش ریختم! ولی یه مشکلی داره که میخوام ببینم عادیه یاه نه: وقتی که یه مدت باهاش کار میکنم برای اجرای بعضی از برنامه ها یه پیغام میده که memory full close other application and try again و اینجاست که مجبورم گوشی رو یه بار خاموش روشن کنم تا مشکلش حل شه میدونم منظور پیغام چی هست ولی چرا تو گوشیهای سیمبین دیگه من این پیغامو ندیدم؟؟

S A M
06-10-2008, 09:42
سلام
من از گوشیم واقعا راضی هستم، مخصوصا با این همه برنامه که روش ریختم! ولی یه مشکلی داره که میخوام ببینم عادیه یاه نه: وقتی که یه مدت باهاش کار میکنم برای اجرای بعضی از برنامه ها یه پیغام میده که memory full close other application and try again و اینجاست که مجبورم گوشی رو یه بار خاموش روشن کنم تا مشکلش حل شه میدونم منظور پیغام چی هست ولی چرا تو گوشیهای سیمبین دیگه من این پیغامو ندیدم؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]توی گوشی من N73me هم همین مشکل هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Punisher_2008
06-10-2008, 10:33
وقتی رم گوشی شما اشغال شده باشه نمیتونه نرم افزار مورد نیاز شما رو اجرا کنه باید با نرم افزار taskman رم رو خالی کنید برای مثال n-gage برای اجرا شدن با 10 مگابایت حافظه رم احتیاج داره اگه این مقدار برای این برنامه ازاد نباشه حتما توسط نرم افزار های دیگه اشغال شده ارور مموری فول رو میده باید با برنامه taskman رم رو خالی کنید رم n73me هم 43مگابایت هست

memory full close other application and try again

منظورش اینکه که رم با برنماه های application و یا دیگر برنامه ها اشغال شده باید رم را برای اجرای برنامه باز کنید

asklt
06-10-2008, 21:22
سلام من میخوام 5700 بخرم اما قیمت دقیق اون رو نمیدونم اگه میشه بگید.در ضمن من شنیدم که ال سی دی 5700 زود خراب میشه ایا این واقعیت داره.

ya30n
06-10-2008, 21:36
در ضمن من شنیدم که ال سی دی 5700 زود خراب میشه ایا این واقعیت داره

جك سال!

يا حق (:

Punisher_2008
06-10-2008, 21:46
سلام من میخوام 5700 بخرم اما قیمت دقیق اون رو نمیدونم اگه میشه بگید.در ضمن من شنیدم که ال سی دی 5700 زود خراب میشه ایا این واقعیت داره.
عجب شایعه ای میکنند کی گفته؟ هر کس گفته سره کارت گذاشته خیلی گوشی سبک و باحالیه

asklt
06-10-2008, 21:55
عجب شایعه ای میکنند کی گفته؟ هر کس گفته سره کارت گذاشته خیلی گوشی سبک و باحالیه

اگه قیمتشم بگید ممنون میشم.
فقط5700

metana
06-10-2008, 22:37
ما اینجا (تو امل) دیروز پرسیدم میگفت حدود 250. البته چند جا رفتیم(دوستم میخاد بگیره) یکی گفت 270 یکی گفت 260 یکی هم گفت ...

Punisher_2008
06-10-2008, 23:05
فقط5700
ما جنوب هستیم شهرستان میناب خیلی نزدیک به خلیج فارس هستیم اینجا در میاد 214 تومان

asklt
07-10-2008, 08:30
ما جنوب هستیم شهرستان میناب خیلی نزدیک به خلیج فارس هستیم اینجا در میاد 214 تومان

من خودم هم تو بندر عباس هستم حتما حمین حدودا باید باشه.

Behzad_v3
07-10-2008, 08:55
سلام
من قبل این گوشی ان91 داشتم خیلی بیشتر این پیغامو میده... حالا 5700 که خوبه. رو ان82 یا ان95 8گیگ فکر نمی کنم دیگه این پیغامو بده چون 128 مگ رام دارن. ولی رو بقیه گوشیای سیمبین میده. به قول دوستمون ذش task man حله. دو تا برنامه رو kill می کنی جا باز میشه. حتی می تونی music player هم ببندی.

من که تا حالا نشنیدم. منم خودم یه سال و خورده ای دارم هیچی نشده. مطمئنا اونی که گفته با 5700 دشمن خونی بوده. چون یکی از بهترین مزیت های این گوشی lcd شاخشه...

فقط5700
کرج 230 تومن هم پیدا میکنی...

metana
07-10-2008, 16:10
من که تا حالا نشنیدم. منم خودم یه سال و خورده ای دارم هیچی نشده. مطمئنا اونی که گفته با 5700 دشمن خونی بوده. چون یکی از بهترین مزیت های این گوشی lcd شاخشه...

تایید میشه. گوشی کاملا درستیه. با توجه به قیمتش( اون اوایل) میارزه. LCD من هم که تا حالا چیزیش نشده. همانطور که شما گفتید: یکی از بهترین مزیت های این گوشی LCD شاخشه... تازه با دوربین 2 مگا پیکسلش عکسی میگیره که با این LCD فک میکنی دوربینه 3.2 D:

Punisher_2008
07-10-2008, 21:52
من خودم هم تو بندر عباس هستم حتما حمین حدودا باید باشه.
چطوری هم استانی حالا که بندر عباس هستی برو قشم با اتوبوس دریایی میدونی که خیلی نزدیکه بد برو درگهان اونجا گوشی 20 تا 30 تومان ارزونتره خیلی خوبه حتما اونجا بگیر ارزش داره گارانتی هم میکنند نمایندگی پلاس موبایل هم هست اونجا

mehdi_360
08-10-2008, 12:26
اقایون من دیروز یه کلیپ از کامپیوتر ریختم رو گوشی تو گالری نبود رفتم از setting -data mgr--file mgr ,...کلیپ اونجا بود یه علامت سوال هم کنارش بود و وقتی میخواستم اجراش کنم این پیغام رو دادUNABLE to open .file type not supported
حالا برنامه ای هست که من از خود گوشی فرمت این فایل رو عوض کنم یا باید کار دیگه ای بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

soranstar
08-10-2008, 16:11
فقط5700

من کردستانم.
اینجا حول و حوش 200 تومنه.
با 2-3 تومن بالا پایین .

gmuosavi
08-10-2008, 16:28
اقایون من دیروز یه کلیپ از کامپیوتر ریختم رو گوشی تو گالری نبود رفتم از setting -data mgr--file mgr ,...کلیپ اونجا بود یه علامت سوال هم کنارش بود و وقتی میخواستم اجراش کنم این پیغام رو دادUNABLE to open .file type not supported
حالا برنامه ای هست که من از خود گوشی فرمت این فایل رو عوض کنم یا باید کار دیگه ای بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

از تو خود گوشی که فکر نکنم بشه ، مگه اینکه یه نرم افزار بنویسند
ولی من برای تبدیل از ImToo استفاده می کنم

Behzad_v3
09-10-2008, 15:20

اول از همه باید فرمتشو بگی. اگه فرمتش dat یا wmv باشد باید بریزی رو کامپیوتر یعد با یه برنامه ای مثل nokia converter یا video manager فرمتشو تغییر داد.
اگه فرمتش avi باشه برنامه های smartmovie یا divx یا coreplayer می تونن بخونن.

سوالی هست؟؟؟

mehdi_360
09-10-2008, 19:30
فرزاد جان برنامه ای نیست که از خود گوشی فرمت رو عوض کنه؟

hamed8020
10-10-2008, 15:53

دوست عزیز شما می تونی اکثر فایل های صوتی تصویری رو با برنامه core player باز کنی فقط رو wma یه کم مشکل داره شما می تونی فایل های کام÷یترت رو به گوشی منتقل کنی و به کیفیت بالا ببینی اگه فایلت پسوندش dat هست (vcd) می تونی تو فایل منیجر فایل رو rename کنی و پسوندشو به avi. تغییر بدی اونوقت می شه تو core player بازش کنی من که فیلم های vcd رو با همین روش با کیفیت صدا وتصویر بالا می بینم

mehdi_360
10-10-2008, 17:23
بچه ها یه سایت توپ میخوام که تم 5700 داشته باشه

MohandesMCD
11-10-2008, 02:06

danger9597
11-10-2008, 21:05
سلام به همه دوستان
من می خوام یه جی پی اس بلوتوث بخرم
هیچ جای شیراز ندیدم
فقط تو ستاره فارس یکی بود می گفت 65 تومن می خواستم ببینم کسی اطلاعی در این مورد نداره؟
جی پی اس بلوتوث حالا جواب میده رو گوشی ما کسی رو 5700 تست نکرده یا مارک خاصی سراغ ندارید؟

Mr.K2
12-10-2008, 01:38
سلام به همه دوستان
هیچ جای شیراز ندیدم
فقط تو ستاره فارس یکی بود می گفت 65 تومن می خواستم ببینم کسی اطلاعی در این مورد نداره؟
جی پی اس بلوتوث حالا جواب میده رو گوشی ما کسی رو 5700 تست نکرده یا مارک خاصی سراغ ندارید؟

من اصلا سراغش نرفتم ..

توی شیراز جی پی اس جواب میده ؟
وصله ؟

Behzad_v3
12-10-2008, 10:13
دوست عزیز شما می تونی اکثر فایل های صوتی تصویری رو با برنامه core player باز کنی فقط رو wma یه کم مشکل داره شما می تونی فایل های کام÷یترت رو به گوشی منتقل کنی و به کیفیت بالا ببینی اگه فایلت پسوندش dat هست (vcd) می تونی تو فایل منیجر فایل رو rename کنی و پسوندشو به avi. تغییر بدی اونوقت می شه تو core player بازش کنی من که فیلم های vcd رو با همین روش با کیفیت صدا وتصویر بالا می بینم
جدی اینطوری میشه؟؟؟ ایول.... من نمی دونستم. الان امتحان می کنم. فایلای دی وی دی با فرمت vob هم میشه اینکارو کرد؟؟؟

فرزاد جان برنامه ای نیست که از خود گوشی فرمت رو عوض کنه؟
اگه منظورتون از فرزاد بهزاده... که من هیچ برنامه ای در این مورد ندیدم. اگرم نه که ببخشید.

بچه ها یه سایت توپ میخوام که تم 5700 داشته باشه

سلام به همه دوستان
هیچ جای شیراز ندیدم
100% باید جواب بده.
یه چندتا برنامه هم هستش که به جی پی اس مربوطه. اونارو بایدد بریزی رو گوشیت... نقشه ی ایرانم فکر کنم باید نصب کنب. البته مخصوص جی پی اسشو.

metana
12-10-2008, 15:19
بچه ها مموری بیشتر از 4Gig رو 5700 کار میکنه؟ قیمت 4 یا 2 گیگ حدودا چنده؟ لطفا بگید کدوم مارک برای 5700 بهتره؟

Backstreetboys
12-10-2008, 16:08
برای اجرای فایلهای wma توی گوشی از چه برنامه ای باید استفاده کرد

MohandesMCD
12-10-2008, 18:20
الان چند وقته با گوشي آهنگ گوش ميدم يه دفعه صداي گوشي كم ميشه(با هدفون).اكولايز عوض ميكنم و گوشي روشن خاموش ميكنم ولي بازم جواب نميده.قضيه چيه؟

Legend
12-10-2008, 19:59
برای اجرای فایلهای wma توی گوشی از چه برنامه ای باید استفاده کرد

مگه پخش نميكنه؟؟؟
تا جايي كه من ميدونم بايد اين فرمت رو بشناسه...

metana
13-10-2008, 14:12
مگه پخش نميكنه؟؟؟
تا جايي كه من ميدونم بايد اين فرمت رو بشناسه...

تایید میشه حتما جواب میده. اگر یه برنامه میخای میتونی با CorePlayer این کارو بکنی.

راستی جواب

بچه ها مموری بیشتر از 4Gig رو 5700 کار میکنه؟ قیمت 4 یا 2 گیگ حدودا چنده؟ لطفا بگید کدوم مارک برای 5700 بهتره؟

رو ندادین

Legend
13-10-2008, 14:33
بيشتر از 4 رو ساپورت نميكنه...

Behzad_v3
14-10-2008, 07:01
فکز نمی کنم 4 گیگ بالاتر اصلا اومده باشه.
4 گیگشم می خواد ساپورت کنه جون می کنه بابا. سرعتش کم میشه. زیادم هنگ می کنه. عمرا بالاتر ساپورت کنه.
2 گیگ الان کینگستونش 10 تومن... 4 گیگ قبلا 28 تومن بود الان نمی دونم. ولی 2 گیگ تازه خریدم، 10 تومن بود.

برای اجرای فایلهای wma توی گوشی از چه برنامه ای باید استفاده کر
برای اجرای wma کافیست به مدیا پلایر برید و ببینید که خیلی راحت اجرا می کنه.
اگه منظور wmv هستش می تونی از فایل منیجر فایل مورد نظر رو rename کنی سپس فرمتشو avi کنی و با divx یا smartmovie یا coreplayer تماشا کنی.
راستی بچه ها پیشنهاد من اینه با coreplayer آهنگ گوش کنید. خداییش صداش خیلی قشنگتر از پلایر گوشیه. من که جدیدا از coreplayer استفاده می کنم.

Behzad_v3
14-10-2008, 07:03
ببخشید. یه سوالی هم داشتم.
به نظر شما دوستان 5700 رو با p990 عوض کنم؟؟؟؟
خودم دو به شکم. شما یه کمکم کنید.
ممنون

mehdi_360
14-10-2008, 09:40
بچه ها یکی لینک دانلود برنامه coreplayerرو میزارید

soranstar
14-10-2008, 10:19
سلام
من یه سالی میشه 5700 دارم خیلی هم ازش راضیم.

فقط یه مشکلی چند روز پیش برام پیش اومد.

یکی از دوستام یه سیمکارت ایرانسل 0935 داره یکی دیگه از دوستام عین همونو گرفته فقط 0936 رو.
الان من که تو دفتر تلفنم ذخیره کردم وقتی 936 بهم زنگ میزنه یا من زنگ میزنم یا فقط شماره را میندازه و اسم طرف رونمیاره یا اینکه اگه اسمم بیاره مال 0935 هستش.
در ضمن واسه اس ام اس هم اینجوریه .

میخواستم ببینم گوشیهای شما هم اینجوریه .

Legend
14-10-2008, 10:53
فکز نمی کنم 4 گیگ بالاتر اصلا اومده باشه.
4 گیگشم می خواد ساپورت کنه جون می کنه بابا. سرعتش کم میشه. زیادم هنگ می کنه. عمرا بالاتر ساپورت کنه.
2 گیگ الان کینگستونش 10 تومن... 4 گیگ قبلا 28 تومن بود الان نمی دونم. ولی 2 گیگ تازه خریدم، 10 تومن بود.

8 كه خيلي وقته اومده تا چند وقت ديگه هم 16 مياد..بعد از اون هم 32....

بچه ها یکی لینک دانلود برنامه coreplayerرو میزارید

توقسمت برنامه هاي كاربردي سرچ كن پيدا ميكني...

Behzad_v3
14-10-2008, 11:34
سلام
من یه سالی میشه 5700 دارم خیلی هم ازش راضیم.

فقط یه مشکلی چند روز پیش برام پیش اومد.

یکی از دوستام یه سیمکارت ایرانسل 0935 داره یکی دیگه از دوستام عین همونو گرفته فقط 0936 رو.
الان من که تو دفتر تلفنم ذخیره کردم وقتی 936 بهم زنگ میزنه یا من زنگ میزنم یا فقط شماره را میندازه و اسم طرف رونمیاره یا اینکه اگه اسمم بیاره مال 0935 هستش.
در ضمن واسه اس ام اس هم اینجوریه .

میخواستم ببینم گوشیهای شما هم اینجوریه .
ما که نفهمیدیم تو چی گفتی. فقط اون شماره ای که وقتی زنگ می زنه اسم نمی افته (حالا 935 بود یا 936) به 2 اسم تو contact ذخیره شده. شما برو بگرد مطمئن باش پیدا می کنی. مطمئنم همینطوری شده.

8 كه خيلي وقته اومده تا چند وقت ديگه هم 16 مياد..بعد از اون هم 32
ا؟؟؟ جدی؟؟؟ نمی دونستم. خوب به چه گوشیایی می خوره؟؟؟

Legend
14-10-2008, 11:41
؟؟؟ جدی؟؟؟ نمی دونستم. خوب به چه گوشیایی می خوره؟؟؟

82 , 95 و همه گوشي هاي جديدش تا 32 رو ساپورت ميكنه ...6120 تا 8 ...و بقيه هم خدا داند...

mahdi200hell
14-10-2008, 12:49
Gmousavi عزيز من تهران هستم

mehdi_360
14-10-2008, 12:59
بچه ها من برنامه کورپلیر رو میخوام نصب کنم ارور میده ،تاریخ رو اوردم جلو ارور داد ،دوباره تاریخ رو اوردم عقب ارور داد
2 ، 3 تا yes و اینا میاد موقعی که باید نوار پر بشه ارور میده

drs_mehry
14-10-2008, 13:44
ممنون
دوست من قصد داره p990 خودشو با یه 5700 تعویض کنه .حالا خودت تصمیم بگیر .

gmuosavi
14-10-2008, 16:24
Gmousavi عزيز من تهران هستم

اولا Gmousavi نه و gmuosavi :31: فرق داره !
دوماً خب پس در این صورت من نمی تونم کمکت کنم !
دوستان تهرانی باید کمک کنند

DARIL
14-10-2008, 18:46
سلام
آقا گوشیه من روشنه و داره کار میکنه یهو insert sim میده همش باید خاموش روشنش کنم بعضی وقتا خاموش نمیشه باید یاتریشو دربایرم
تقریبا هرروز 20 بار اینجوری میشه
بعضی وقتا هم روشنش میکنم ÷ین و میدم میگه غلطه
چه کنم

metana
14-10-2008, 18:53
ممنون

هیچ گوشی کامل نیست. ولی من یکی از فامیلام P990i داره, گوشی خیلی جالبی نیست. فقط خوبیش اینه که لمسی هست. هم دوربینش 2 هست و هم LCDش هم خیلی آشغاله. کیفیت صدا هم که دیگه نگو و نپرس D: من میگم این کارو نکن. باز هم خود دانی!

soranstar
14-10-2008, 20:09
[QUOTE=Behzad_v3;3069528]ما که نفهمیدیم تو چی گفتی. فقط اون شماره ای که وقتی زنگ می زنه اسم نمی افته (حالا 935 بود یا 936) به 2 اسم تو contact ذخیره شده. شما برو بگرد مطمئن باش پیدا می کنی. مطمئنم همینطوری شده.

دوست عزیز شما همین الان برو 2تا مخاطب تو گوشیت درست کن.
فقط یکی 0936 و یکی 0935 باشه.
با دو تا اسم جدا.
حالا به اون شماره ها زنگ بزن.

میبینی که دو تا شماره رو با یه اسم میاره.

من اینو با گوشی یکی از دوستام هم امتحان کردم باز اینجوری شد.
اگه بازم متوجه منظورم نشدی شمارت رو با پیام خصوصی برام بفرست بهت زنگ میزنم.

MohandesMCD
14-10-2008, 20:11
p990 واقعا مزخرفه.صداش تعطيل.صفحشم تو نور قيدشو بزن بتوني چيزي ببيني.فك كن من يه فايل html تو گوشي داشتم واسه اين گوشي فرستادم نتونست بازش كنه ولي واسه 5000 نوكيا فرستادم تونست بازش كنه.رفيقم دپرس شده بيچاره ديده گوشيش هيچكاري نميكنه

shayan_p30
14-10-2008, 20:41
هر كي اين Light Ctrl رو گذاشت دستش درد نكنه!! :10: مصرف باتري گوشيو خيلي مياره پايين ولي به گوشي آسيبي چيزي نميرسونه!!
:14:

metana
14-10-2008, 22:54
p990 واقعا مزخرفه.صداش تعطيل.صفحشم تو نور قيدشو بزن بتوني چيزي ببيني.فك كن من يه فايل html تو گوشي داشتم واسه اين گوشي فرستادم نتونست بازش كنه ولي واسه 5000 نوكيا فرستادم تونست بازش كنه.رفيقم دپرس شده بيچاره ديده گوشيش هيچكاري نميكنه

تایید میشه. تازه P990 مال 3سال پیش هست. FlashLite هم نداره (البته این فقط یکی از نمونه ها بود) . در کل بهزاد جان خودت که استادی, اصلا فکر کردن درباره عوض کردن P990 و 5700 خنده داره. این نظر من هست البته.

Behzad_v3
14-10-2008, 23:26
هیچ گوشی کامل نیست. ولی من یکی از فامیلام P990i داره, گوشی خیلی جالبی نیست. فقط خوبیش اینه که لمسی هست. هم دوربینش 2 هست و هم LCDش هم خیلی آشغاله. کیفیت صدا هم که دیگه نگو و نپرس D: من میگم این کارو نکن. باز هم خود دانی!

تایید میشه. تازه P990 مال 3سال پیش هست. FlashLite هم نداره (البته این فقط یکی از نمونه ها بود) . در کل بهزاد جان خودت که استادی, اصلا فکر کردن درباره عوض کردن P990 و 5700 خنده داره. این نظر من هست البته.
با این وضعیت من چیز بخورم عوض کنم. ولی نمی دونم یه مدته تب گوشی صفحه لمسی گرفتتم. گوشی چینیا که آشغالن اصلا حرفشو نزن. بعد اونا بهترین گزینه از نظر قیمت این بود. گفتم شاید به درد بخور باشه.
البته تو کلوپش که رفتم فهمیدم زندگی این گوشی بدتر از کا800 با هک و اینجور چیزا می گذره. ما با هر نرم افزاری هر کار می کنیم اونا همون کارو باید با هک گوشی بکنن.
کلا خودمم قبول دارم که نوکیا خیلی شاختره. ولی گفتم این سیمبینه. الکی که نیست. ولی الان پشیمون شدم. دم همه گرم که کمکم کردن.

دوست عزیز شما همین الان برو 2تا مخاطب تو گوشیت درست کن.
فقط یکی 0936 و یکی 0935 باشه.
با دو تا اسم جدا.
حالا به اون شماره ها زنگ بزن.

میبینی که دو تا شماره رو با یه اسم میاره.

من اینو با گوشی یکی از دوستام هم امتحان کردم باز اینجوری شد.
اگه بازم متوجه منظورم نشدی شمارت رو با پیام خصوصی برام بفرست بهت زنگ میزنم.
شما منو ببخشید. من متوجه منظورتون نشدم تو پست قبلم هم که عرض کردم.
خوب تنها راه برای این مشکل اینه که بری خط 936 طرف رو بخری بندازیش دور. دیگه مطمئن باش چنین مشکلی پیش نمیاد.

هر كي اين Light Ctrl رو گذاشت دستش درد نكنه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مصرف باتري گوشيو خيلي مياره پايين ولي به گوشي آسيبي چيزي نميرسونه!!
اگه منظورتون تو این کلوپه که خودم بودم. خودخودم. همین الان بگم فردا صاحب پیدا نکنه. خودم بودمااااااااااااا...

آقا من بودم...

DARIL
15-10-2008, 08:31
سلام
آقا گوشیه من روشنه و داره کار میکنه یهو پیغام میده insert sim یا sim regestration failed میده و باید خاموش روشنش کنم تا درست بشه
بعضی وقتا خاموش نمیشه و مجبورم باتریشو دربیارم
تقریبا بطور متوسط هرروز 20 بار اینجوری میشه و بعد از خاموش روشن کردن درست میشه
کلافم کرده
بعضی وقتا هم روشنش میکنم پین کد که ازم میخواد و میدم اما میگه غلطه!!!! باز باید خاموش روشنش کنم
چه کنم
کسی نمیدونه
بد گیر افتادم

shayan_p30
15-10-2008, 08:31
حذف..................

shayan_p30
15-10-2008, 08:32
اگه منظورتون تو این کلوپه که خودم بودم. خودخودم. همین الان بگم فردا صاحب پیدا نکنه. خودم بودمااااااااااااا...

آقا من بودم...

خوب شد كه صاحبش پيدا شد !!!
صاحبش كه نگفت يه عزيزي بگه اين برنامه آسيب نميرسونه به كوشي مثلا برق كه ضعيف ميشه يخچال ميسوزه اين چطوره!!؟؟؟:14:

DARIL
15-10-2008, 08:34
:41:
سلام
آقا گوشیه من روشنه و داره کار میکنه یهو پیغام میده insert sim یا sim regestration failed میده و باید خاموش روشنش کنم تا درست بشه
کلافم کرده
بعضی وقتا هم روشنش میکنم پین کد که ازم میخواد و میدم اما میگه غلطه!!!! باز باید خاموش روشنش کنم
چه کنم
کسی نمیدونه
بد گیر افتادم
خیلی گییرم کمککککککککککککک

Behzad_v3
15-10-2008, 13:16
سلام
کلافم کرده
چه کنم
کسی نمیدونه
بد گیر افتادم

آقا تا حالا این مشکل در این گوشی دیده نشده. والا فکر نمی کنم کسی راهی داشته باشه. شما با یه سیمکارت دیگه هم امتحان کن تا مطمئن شی مشکل از گوشیه و سیمکارت مشکلی نداره.(فکر میکنم مشکل گوشی باشه)
بعد یه مستر ریست بنما ببین چی میشه دیگه.(البته فکر نمی کنم با مستر ریست حل بشه) ولی شما یه مستر ریست کن ببین چی میشه دیگه ضرر نداره که.
یه سوال مهم: چی شد که اینطوری شد؟؟؟؟ یعنی سرآغاز این مسئله چی بود؟؟؟ فکر می کردی روزی به اینجا برسی؟؟؟ فکر میکردی یه روز تو هم گیر بیفتی؟؟؟ چندوقته تو کار این 5700 هستی؟؟؟ یعنی خریدی؟؟؟؟

بقیه ببینن عبرت بگیرن...

خوب شد كه صاحبش پيدا شد !!!
صاحبش كه نگفت يه عزيزي بگه اين برنامه آسيب نميرسونه به كوشي مثلا برق كه ضعيف ميشه يخچال ميسوزه اين چطوره!!؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه آدم حسابی... چه مشکلی می تونه پیش بیاد؟؟؟ چه خطری واسه گوشی می تونه داشته باشه. این چه ربطی به مسئله ی برق و یخچال داره. اگه برق ولتاژ بالا بدی به گوشی بعد پایین کنی و ازین جور کارا مصداق اون مثالیه که زدی.
این کار مثل این میمونه که لامپ اتاقتو که یه لامپ 100 هست در بیاری یه لامپ 40 بذاری. حالا این باعث میشه به اتاقت آسیبی میزنه؟؟؟؟ نه میزنه؟؟؟ نه جواب منو بده میزنه؟؟؟؟ لا اله الا الله....

بازم می گم: من بودما!!!!!

gmuosavi
15-10-2008, 15:49
ویروس !
گوشیم ویروس گرفت !
اول سیستمم گرفت بعد مموری رو که وصل کردم اون هم ویروسی شد
الان هم کلی مشکل داره !
مسیج که نمی فرسته ! 13 ساعت آهنگ داشتم نمیشناسه ! فیلم هارو نمیشناسه ! و...
چیکار کنم ؟

metana
15-10-2008, 19:20
بچه ها آنتی ویروس خوب (از هر نظر: سرعت. کارایی و..) چی سراغدارین؟ لطفا لینکش رو هم بزارین

با سپاس فراوان...

mehdi_360
15-10-2008, 19:21
بچه ها من برنامه کورپلیر رو میخوام نصب کنم ارور میده ،تاریخ رو اوردم جلو ارور داد ،دوباره تاریخ رو اوردم عقب ارور داد
2 ، 3 تا yes و اینا میاد موقعی که باید نوار پر بشه ارور میده

بچه ها یکی نیست جواب بده؟

:41:

shayan_p30
15-10-2008, 20:02
آخه آدم حسابی... چه مشکلی می تونه پیش بیاد؟؟؟ چه خطری واسه گوشی می تونه داشته باشه. این چه ربطی به مسئله ی برق و یخچال داره. اگه برق ولتاژ بالا بدی به گوشی بعد پایین کنی و ازین جور کارا مصداق اون مثالیه که زدی.
این کار مثل این میمونه که لامپ اتاقتو که یه لامپ 100 هست در بیاری یه لامپ 40 بذاری. حالا این باعث میشه به اتاقت آسیبی میزنه؟؟؟؟ نه میزنه؟؟؟ نه جواب منو بده میزنه؟؟؟؟ لا اله الا الله....

بازم می گم: من بودما!!!!!
نه ديگه ببين اشتباهت همين جاست!!
اين برنامه ولتاژ رو بالا پايين ميكنه lcd رو كه عوض نميكنه!! :21:
اگه اشتباه ميكنم بگو:14:
در هر صورت اگه مشكلي واسه گوشيم كه خيلي دوسش دارم پيش بياد من ميدونمو تو!!! :47: (شوخي)

MohandesMCD
15-10-2008, 23:00
ویروس !
گوشیم ویروس گرفت !
الان هم کلی مشکل داره !
چیکار کنم ؟
با هر آنتي ويروسي كه pc رو ويروس كشي ميخاي بكني با همون هم مموري گوشي رو ويروس كشي كن!
اگه هم اطلاعاتت پريد با اين نرم افزارهاي برگردوندنه اطلاعات درستش كن
گوشي هاي سيمبين 9 به هيچ عنوان ويروس نميگيرن.مگه اينكه ويروس براي كامپيوتر باشه و اونجوري بگيرن يا از طريق اينترنت باشه!

shayan_p30
15-10-2008, 23:46
بچه ها تو بعضي از بازيهاي جاوا مثل Medal of Honor , Die Hard 4.0 كليد هاي Soft1 , Soft2 گوشي من كار نميكنن!! مثلا از گزينه ي Back يا Menu يا OK نميتونم استفاده كنم و اين خيلي بده!! :37: واسه همه اينطوريه؟؟!:question:
راه حلي داره؟؟!
:11:

DARIL
16-10-2008, 10:28
آقا تا حالا این مشکل در این گوشی دیده نشده. والا فکر نمی کنم کسی راهی داشته باشه. شما با یه سیمکارت دیگه هم امتحان کن تا مطمئن شی مشکل از گوشیه و سیمکارت مشکلی نداره.(فکر میکنم مشکل گوشی باشه)
بعد یه مستر ریست بنما ببین چی میشه دیگه.(البته فکر نمی کنم با مستر ریست حل بشه) ولی شما یه مستر ریست کن ببین چی میشه دیگه ضرر نداره که.
یه سوال مهم: چی شد که اینطوری شد؟؟؟؟ یعنی سرآغاز این مسئله چی بود؟؟؟ فکر می کردی روزی به اینجا برسی؟؟؟ فکر میکردی یه روز تو هم گیر بیفتی؟؟؟ چندوقته تو کار این 5700 هستی؟؟؟ یعنی خریدی؟؟؟؟

بقیه ببینن عبرت بگیرن...

آقا این مشکل بدون کوچکترین مقدمه پیش اومده.
جالب اینجاست تو یه روز میشه 40 با به ابن مشکل میخوره بعد یهو میشه که 3 روز میگذره یبار هم این گیرو نمیده!!!!!!!!!!!
سیم کارت دیگه هم امتحان شد اما باز هم این مشکل پا برجا بود.
مستر ریست و انجام شد و جواب نداد.
منه بیچاره اینو تعمیرگاه هم بردم میگن از نرم افزار ش نیست مشکل بوردیه!!!!!!یا از نمیدونم چیچیه سیمکارته که 10-15 تومن خرج داره.
اینو من 31/5/87 یعنی دو ماهه خریدم
گارانتیش هم فک کنم چرت باشه ((النصر: خ ولیعصر-خ شقایق))
احتمالا با 10-15 تومن خرج کردن درست بشه اما انقدر تو این دوماه اذیت داشته که میخام بدمش بره
نظرتون درمورد P1 چیه؟
تاحالا کسی نداشته؟
آمارشو ندارین؟

rammmy
16-10-2008, 12:46
ازاپديت جديد خبري نيست؟؟

gmuosavi
16-10-2008, 13:27
با هر آنتي ويروسي كه pc رو ويروس كشي ميخاي بكني با همون هم مموري گوشي رو ويروس كشي كن!
اگه هم اطلاعاتت پريد با اين نرم افزارهاي برگردوندنه اطلاعات درستش كن
گوشي هاي سيمبين 9 به هيچ عنوان ويروس نميگيرن.مگه اينكه ويروس براي كامپيوتر باشه و اونجوري بگيرن يا از طريق اينترنت باشه!

مشکل دوتا شد
حالا دیگه Pc مموری رو نمیشناسه !
گوشی هم می گه پسوردش رو بده ! :18:
درخالی که تا الان به مموری پسورد ندارم !

metana
16-10-2008, 14:44

جدی میگی مهندس؟ ایول. چه با حال D:

Behzad_v3
16-10-2008, 15:10
ویروس !
گوشیم ویروس گرفت !
الان هم کلی مشکل داره !
چیکار کنم ؟
تا اونجا که من میدونم ویروسی برای سیمبین 9.2 شایدم 9.1 نوشته نشده. پس این ویروس مخصوص گوشی نیست. (این جای امید باید بهتون بده.)
کم پیش میاد که ویروسی که رو کامپیوتر فعالیت می کنه رو گوشی هم فعالیت داشته باشه.
تنها راهی که هست یه اسکن باید بکنی مموریتو. البته به وسیله ی pc.

بچه ها یکی نیست جواب بده؟

داداش متن ارورو بنویس ببینیم چی میگه خوب.

نه ديگه ببين اشتباهت همين جاست!!
اين برنامه ولتاژ رو بالا پايين ميكنه lcd رو كه عوض نميكنه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه اشتباه ميكنم بگو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در هر صورت اگه مشكلي واسه گوشيم كه خيلي دوسش دارم پيش بياد من ميدونمو تو!!! :47: (شوخي)

شاید شما درست میگی ولی به نظر من هیچ تاثیر منفیی نداره. تازه مطمئن باش که این نرم افزار هیچ اثر مخربی بر روی سخت افزار گوشی نخواهد داشت چون این برنامه نیاز به ساین داره و ساین برای همینه که فایل هارو از اینجور مشکلات تضمین کنه. (اینو تو یه مقاله ای خوندم)

بچه ها تو بعضي از بازيهاي جاوا مثل Medal of Honor , Die Hard 4.0 كليد هاي Soft1 , Soft2 گوشي من كار نميكنن!! مثلا از گزينه ي Back يا Menu يا OK نميتونم استفاده كنم و اين خيلي بده!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه همه اينطوريه؟؟!:question:
راه حلي داره؟؟!

این مشکل واسه من نبوده ولی یه مدتی بود که تو بازی های جاوا اعداد گوشیم کار نمی کرد. فکر کنم با یه فکتوری ریست حل بشه. نشد با مستر ریست باید بترکونیش. ولی امتحان کن ببین رو همه ی بازی های جاوا اینطوریه؟؟؟

آقا این مشکل بدون کوچکترین مقدمه پیش اومده.
جالب اینجاست تو یه روز میشه 40 با به ابن مشکل میخوره بعد یهو میشه که 3 روز میگذره یبار هم این گیرو نمیده!!!!!!!!!!!
سیم کارت دیگه هم امتحان شد اما باز هم این مشکل پا برجا بود.
مستر ریست و انجام شد و جواب نداد.
منه بیچاره اینو تعمیرگاه هم بردم میگن از نرم افزار ش نیست مشکل بوردیه!!!!!!یا از نمیدونم چیچیه سیمکارته که 10-15 تومن خرج داره.
اینو من 31/5/87 یعنی دو ماهه خریدم
گارانتیش هم فک کنم چرت باشه ((النصر: خ ولیعصر-خ شقایق))
احتمالا با 10-15 تومن خرج کردن درست بشه اما انقدر تو این دوماه اذیت داشته که میخام بدمش بره
نظرتون درمورد P1 چیه؟
تاحالا کسی نداشته؟
آمارشو ندارین؟

آقا تقریبا به جرات میگم که گوشی شما تقلبیه...
فکر کنم باتری گوشی شما هم ازونا بود که وضعش خیلی خراب بود.
اگه همینطوره که با یقین میگم گوشیتون اصل نیست. یا شایدم توی سری های جدید این مشکلاتو پیدا کرده.
p1 بد نیست ولی یه چیزی در حد همون p990 که من می خواستم بگیرم. نوکیا بگیری به صرفه تره.

ازاپديت جديد خبري نيست؟؟

شما سالی یه بار میای میگیآپدیت نیومده!!!! بابا این گوشی برای نوکیا فراموش شدس. هیچوقت دیگه آپدیتی واسه این کوفتی نمیاد... آخ داغ دلم تازه شد...

شکل دوتا شد
گوشی هم می گه پسوردش رو بده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین شما تنها راحت فکر کنم این باشه که فرمت کنی مموریو بره پی کارش... بیخیال اطلاعات شو. اگه میتونی سعی کن با رم ریدرو راه های مختلف گوشیو وصل کنی. اگه نمی تونی فرمت کن.

تمام...

MohandesMCD
16-10-2008, 18:02
مشکل دوتا شد
گوشی هم می گه پسوردش رو بده ! :18:
خب دليل اين رو نميدونم.دوستم e90 داشت واسه اونم اينجوري شدش.برديم علاالدين هيچ جا نتونست قفلش رو باز كنه.مموري 4گيگش رو 35تومن هم خريده بود بيچاره.با رم ريدر مموري رو وصل كردي به pc كه نشناختش؟ فرمت هم نكن چون جواب نميده.ببر علاالدين ببين ميتونن كاري كنن يا نه فك نكنم از 4تومن بيشتر باشه.مموريتو تو يه سيستم ديگه تست كن ببين چه جورياس اوضاش

Behzad_v3
16-10-2008, 21:42
خب دليل اين رو نميدونم.دوستم e90 داشت واسه اونم اينجوري شدش.برديم علاالدين هيچ جا نتونست قفلش رو باز كنه.مموري 4گيگش رو 35تومن هم خريده بود بيچاره.با رم ريدر مموري رو وصل كردي به pc كه نشناختش؟ فرمت هم نكن چون جواب نميده.ببر علاالدين ببين ميتونن كاري كنن يا نه فك نكنم از 4تومن بيشتر باشه.مموريتو تو يه سيستم ديگه تست كن ببين چه جورياس اوضاش
آقای مهندس اگه دقت کنی می فهمی ایشون اصفهان زندگی میکنن. البته شاید!!!!

MohandesMCD
16-10-2008, 21:54
من اصولا دقت نميكنم تو چيزي

gmuosavi
16-10-2008, 22:02
دست همتون درد نکنه
حالا یه مشکل دیگه !
با گوشی خواستم فرمت کنم .................. فرمت نکرد !
حدود یک ساعت صبر کردم ، دیدم که نه خیر ! خبری از فرمت نیست !

ما مانده ایم تهنا میان سل غم ها حبیبم !

یعنی هیچ راهی نیست ؟
مموری پرید ؟ !!!

metana
17-10-2008, 12:30
یه سوال:

اگه سیمبین 9.2 ویروسی نمیشه پس انتی ویروس نیاز نیست؟

shayan_p30
17-10-2008, 21:59
سلام:46:
موقع فرستادن setup بازي با بلوتوث گوشي پيغام "Unable to send protected object" ميده هيچ راهي نداره setup بازي رو با بلوتوث براي كسي بفرستيم!! :question:
كد يا برنامه اي براي Reboot يا همون Restart گوشي هست؟؟! :question:

hajikhan
17-10-2008, 23:58
سلام
5700 رو چجوری میشه فارسی کرد
ممنون

hamidrj
18-10-2008, 09:41
شما سالی یه بار میای میگیآپدیت نیومده!!!! بابا این گوشی برای نوکیا فراموش شدس. هیچوقت دیگه آپدیتی واسه این کوفتی نمیاد... آخ داغ دلم تازه شد...

نگو که داغ دله منم تازه شد!
نمیدونم این گوشی به این خوبی نوکیا چرا هیچ تبلیغی براش نداره؟
این همه اون گوشیای XpressMusic رو تبلیغ میکنه ولی اینو اصلا!:41:

موقع فرستادن setup بازي با بلوتوث گوشي پيغام "Unable to send protected object" ميده هيچ راهي نداره setup بازي رو با بلوتوث براي كسي بفرستيم!! :question:

راه حل مشکل تو در دست برنامه X-plore !

هم میتونی برنامه هاتو سند کنی،هم میتونی گوشیتو ری استارت کنی!:46:

Punisher_2008
18-10-2008, 11:02
من هم از این گوشی دارم در ماهواره تبلیغ 5610 5310 کنار هم و 5220 و 5320 همکنار هم همیشه میکنه جتی وقتی ای دی هم باز میکنم تبلیغ 5610 و 5310 رو همیشه نشون میده ولی نمیدونم چرا نوکیا 5700 رو فراموش کرده

j a n
18-10-2008, 12:43

می تونی اسم برنامه رو Rename کنی و پسوندش رو به mp3 تغییر بدی تا بفرسته
برای کسی هم که می فرستی کافی که فایل mp3 رو ذخیره کنه و پسوندش رو به jar یا sis (همونی که مال برنامه اصلی بوده) تغییر بده تا برنامه رو نصب کنه
من خودم خیلی فایل اینجوری فرستادم

Legend
18-10-2008, 12:54
می تونی اسم برنامه رو Rename کنی و پسوندش رو به mp3 تغییر بدی تا بفرسته
برای کسی هم که می فرستی کافی که فایل mp3 رو ذخیره کنه و پسوندش رو به jar یا sis (همونی که مال برنامه اصلی بوده) تغییر بده تا برنامه رو نصب کنه
من خودم خیلی فایل اینجوری فرستادم

X-Plore بهترين برنامه براي اين كاره....:46:

Behzad_v3
18-10-2008, 13:05
دست همتون درد نکنه
حالا یه مشکل دیگه !
با گوشی خواستم فرمت کنم .................. فرمت نکرد !
حدود یک ساعت صبر کردم ، دیدم که نه خیر ! خبری از فرمت نیست !

ما مانده ایم تهنا میان سل غم ها حبیبم !

یعنی هیچ راهی نیست ؟
مموری پرید ؟ !!!
شاید اصلا مموریت سوخته... مموریت اصل نوکیا بود؟؟؟؟ راستی تو هم گوشیتو تازه گرفتی نه؟؟؟؟

اگه سیمبین 9.2 ویروسی نمیشه پس انتی ویروس نیاز نیست؟
واللا ما این همه وقته داریم یه آنتی ویروس هم روش نریختیم هیچیشم نشده تاحالا...

سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای سند فایل ها می تونی از x-plore یا activefile استفاده کنی. یا میتونی همونطور که دوستمون گفت از راه rename استفاده کنی...
برای restart می تونی از برنامه ی smartsetting استفاده کنی. یه برنامه ی عالی که علاوه بر اینکه می تونه یه start menu مثل کامپیوتر واست درست کنه، می تونه واسه ریست گوشی هم بکار بره.
برنامه های مختلفی هم پیتون واسه این کار داره.

سلام
5700 رو چجوری میشه فارسی کرد
ممنون
فارسیشو می خوای چیکار آخه؟؟؟؟ همینطوری مگه چشه؟؟؟ فارسیش یه کلمات چرتی واسه بعضی قسمتاش میذاره که آدم قاطی می کنه. برو با گوشیت حال کن بیخیال شو دیگه.

نگو که داغ دله منم تازه شد!
نمیدونم این گوشی به این خوبی نوکیا چرا هیچ تبلیغی براش نداره؟
این همه اون گوشیای XpressMusic رو تبلیغ میکنه ولی اینو اصلا!
هیچکی این بدبختو دوست نداره. واقعا جای سواله... من می خوام عوضش کنم. ازش خسته شدم دیگه.

تمام شد.

gmuosavi
18-10-2008, 17:04
شاید اصلا مموریت سوخته... مموریت اصل نوکیا بود؟؟؟؟ راستی تو هم گوشیتو تازه گرفتی نه؟؟؟؟

آره سوخت !
اصل اصل بود ! مموریش هم میداین تایوان بود !
گوشی رو بعد از عید گرفتم (نوروز )
امروز بردم پیش نمایندگی گفت سوخته ! بندازش دور !
فردا قراره برم یه مموری 2 گیگ بردارم

shayan_p30
18-10-2008, 17:57
دوستان واسه كمكاتون واقعا ممنونم !! :11:
soft1,2 با فكتوري ريست حل نشد!! شما خودت واسه دكمه هاي گوشيت چيكار كردي درست شد؟!
ديگه مجبورم مسترريست كنم!! :47: مستر ريست چه جوريه؟؟! اصلا چي ميشه؟؟!

Legend
18-10-2008, 18:02
دوستان واسه كمكاتون واقعا ممنونم !! :11:
soft1,2 با فكتوري ريست حل نشد!! شما خودت واسه دكمه هاي گوشيت چيكار كردي درست شد؟!
ديگه مجبورم مسترريست كنم!! :47: مستر ريست چه جوريه؟؟! اصلا چي ميشه؟؟!

گوشيت ميشه مثل روزه اولش .....همه چي پاك ميشه...

اين كد رو بزن...

#7370#*

hajikhan
18-10-2008, 22:49
فارسیشو می خوای چیکار آخه؟؟؟؟ همینطوری مگه چشه؟؟؟ فارسیش یه کلمات چرتی واسه بعضی قسمتاش میذاره که آدم قاطی می کنه. برو با گوشیت حال کن بیخیال شو دیگه.

.
به خاطر اینکه با ایرانسل کانکت میشم و به پ چ گ ژ احتیاج دارم
حالا چجوری میشه فارسیش کرد؟

danger9597
19-10-2008, 09:59
سلام
بالاخره 5700 من هم جی پی اس دار شد
مردم تا اینو خریدم 120 یورو اینم عکساش هست

32 دو تا ماهواره ساپرت میکنه دما رو نشون میده ساعت جهانی و .......
خیلی توپه سرعت بالاییم داره با لب تاپم هم کار کرد با گوگل ارت
حالا فقط دنبال برنامه خفن واسه گوشیم هستم
یه برنامه حرفه ای واسه جی پی اس

Behzad_v3
19-10-2008, 10:28
گوشيت ميشه مثل روزه اولش .....همه چي پاك ميشه...

اين كد رو بزن...

#7370#*
گوشیت مثل روز اول میشه ولی هیچی از مموریت پاک نمیشه. برنامه های جاوا همه خراب میشن. ولی فکر کنم برنامه های سیمبین سالم می مونن. البته خیلی وقته من مستر ریست نکردم یادم نیست.

سلام
بالاخره 5700 من هم جی پی اس دار شد
مردم تا اینو خریدم 120 یورو اینم عکساش هست

32 دو تا ماهواره ساپرت میکنه دما رو نشون میده ساعت جهانی و .......
خیلی توپه سرعت بالاییم داره با لب تاپم هم کار کرد با گوگل ارت
حالا فقط دنبال برنامه خفن واسه گوشیم هستم
یه برنامه حرفه ای واسه جی پی اس
چند گرفتی؟؟؟؟ به نظر من اگه زیر 50 تومن گرفتی ضرر نکردی ولی برای بالای 50 تومن ارزش نداره.
خوب آدم میره یه ان82 میگیره جای اینکه این غول بچه رو دنبال خودش راه بندازه.

به خاطر اینکه با ایرانسل کانکت میشم و به پ چ گ ژ احتیاج دارم
حالا چجوری میشه فارسیش کرد؟
خوب از برنامه ی کریستال استفاده کن. تو همین سایتم باید باشه.

آره سوخت !
اصل اصل بود ! مموریش هم میداین تایوان بود !
گوشی رو بعد از عید گرفتم (نوروز )
امروز بردم پیش نمایندگی گفت سوخته ! بندازش دور !
فردا قراره برم یه مموری 2 گیگ بردارم
آخه اگه اصل باشه که به این راحتی نمیسوزه که. چه میدونم واللا!!!
2 گیگ الان 10 تومنه...

gmuosavi
19-10-2008, 17:04
آخه اگه اصل باشه که به این راحتی نمیسوزه که. چه میدونم واللا!!!

فکر کنم شوک بهش وارد شده بود

2 گیگ الان 10 تومنه...

ولی من گرفتم 8 تومن
آشنا برای این مواقع خوبه !

Behzad_v3
19-10-2008, 18:08
فکر کنم شوک بهش وارد شده بود

ولی من گرفتم 8 تومن
آشنا برای این مواقع خوبه !
آشنا اگه آشنا بود بهت میداد 5 تومن. منم که با طرف تریپی نداشتم ازش 8 تومن گرفتم. شما زحمت کشیدی.

gmuosavi
19-10-2008, 18:12
آشنا اگه آشنا بود بهت میداد 5 تومن. منم که با طرف تریپی نداشتم ازش 8 تومن گرفتم. شما زحمت کشیدی.

دیگه فکر نکنم 5تومن باشه !

احتمالاقیمتها تو هر شهری فرق داره

danger9597
19-10-2008, 18:59
70000 تومن پام آب خورد
حق با شماست اما این به درد رشتم میخوره
میتونستم یه ان 82 بر دارم
ولی جی پی اس من حرفه ای هست

Legend
19-10-2008, 19:04
70000 تومن پام آب خورد
حق با شماست اما این به درد رشتم میخوره
میتونستم یه ان 82 بر دارم
ولی جی پی اس من حرفه ای هست

نقشه چه شهر هايي رو داره؟ نقشه ها با چه فرمتين..؟؟
درسته اين دستگاه از همه گوشي ها نقشش و دقت بهتره...البته تو ايران...چون نقشه اصلي نوكيا يه چيز ديگس...:20:

danger9597
19-10-2008, 19:26
این فقط سخت افزاره نمایشگرم نداره
من برنامه گارمین و اسمارت جی پی اس رو رو گوشیم نصب کردم به خوبی جواب داد مثل مال شماست روی پاکت پی سیم هم یه برنامه تام تام هست که روی اون دما ارتفاع سرعت و ..... رو نشون داد تا لب تاپم با گوگل ارت خیلی خوب کار کردمن رفتم توی تولز جی پی اس بعد تو 3 سوت زوم کرد رو منطقمون البته نوسان داشت یه بار سر کوچه نشونم می داد یه بار تو درخت و... تازه امروز صبح منو تو اقیانوس آرام نشون داد حالا چراشو نمیدونم خیلی واسم عجیب بود

danger9597
19-10-2008, 19:30
حالا بی زحمت شما بگین نقشه های نوکیا مپ تو کدوم تاپیکه؟
اینم فقط سخت افزاره نرم افزار که نیس یونس جان که نقشه داشته باشه

Legend
19-10-2008, 19:41
حالا بی زحمت شما بگین نقشه های نوکیا مپ تو کدوم تاپیکه؟
اینم فقط سخت افزاره نرم افزار که نیس یونس جان که نقشه داشته باشه

اين لينكش:

ولي نقشه ايرانش اصلا" به درد نميخوره...:2:

j a n
20-10-2008, 13:24
یک سوال :
نرم افزاری هست که با یک گوشی دیگه با بلتوث ارتباط برقرار کنه و هر چی در گوشی من نشون داده می شه در گوشی اون هم نشون داده بشه هرچی مسیج آهنگ ویدیو

Behzad_v3
20-10-2008, 15:33
یک سوال :
نرم افزاری هست که با یک گوشی دیگه با بلتوث ارتباط برقرار کنه و هر چی در گوشی من نشون داده می شه در گوشی اون هم نشون داده بشه هرچی مسیج آهنگ ویدیو
جون من یه چیز میگم راست بگو. می خوای با گوشیت وصل شی به ان95 بعد از چی پی اس اون استفاده کنی. درسته؟؟؟؟

اگه اینه فکر نمی کنم بشه.

MohandesMCD
20-10-2008, 17:05
یک سوال :
من يه نرم افزار ديدم كه فقط دوربين رو اينكارو ميكرد.يعني چيزي كه تو دوربين تو نشون ميده رو گوشي طرف هم نشون ميده.اون زمان تست كردم ولي جواب نداد.اسمشم يادم نيس

j a n
20-10-2008, 17:17
جون من یه چیز میگم راست بگو. می خوای با گوشیت وصل شی به ان95 بعد از چی پی اس اون استفاده کنی. درسته؟؟؟؟

اگه اینه فکر نمی کنم بشه.

این کار رو قبلا می خواستم بکنم اگر پست های صفحات قبل رو ببینی این موضوع رو گفتم

اما الان می خوام از خروجی TV استفاده کنم :31:

hamidrj
21-10-2008, 00:50
دیگه فکر نکنم 5تومن باشه !

احتمالاقیمتها تو هر شهری فرق داره

چرا درسته
من خودم 2 گیگ سن دیسک گرفتم 5 تومن1:46:

metana
21-10-2008, 15:08
سن دیسک مثل رم فابریکش سرعتش خوبه؟

Majid393
21-10-2008, 15:26
سن دیسک مثل رم فابریکش سرعتش خوبه؟
SanDisk سرعتش عالیه .....:40:

gmuosavi
21-10-2008, 16:20
چرا درسته
من خودم 2 گیگ سن دیسک گرفتم 5 تومن1:46:

حتما اصلی و با گارانتی دیگه !؟

j a n
21-10-2008, 23:08
من که هندی زیپ رو نصب کردم اما باز هم تو گوشیم برای فایل های زیپ علامت سوال میزاره اما وقتی اجراش میکنی اجرا میشه
حالا راحی هست که بشه کاری کرد که به جای علامت سوال عکس زیپ باشه
آیکونش رو تغیرر بدیم؟

hamidrj
21-10-2008, 23:53
حتما اصلی و با گارانتی دیگه !؟

واله طرف میگفت اصله،هالوگرام هم داره،سرعتشم خوبه تا حالا که هنگ نکرده:5:

Baltaza
22-10-2008, 21:36
سلام دوستان سیم کارت من سوخت و از ir-tci به ir-mci تبیدل شد میخواستم ببینم راهی نداره که بخوام ir0-tci رو جایگزین اون بکنم
گوشیم هم 5700 هستش
دوستان میگفتند امکانش هست ممنون میشم راهنمایی کنید بنده رو
با تشکر

اینم ادرس تاپیک خودم

Mr.K2
23-10-2008, 01:28
سلام دوستان سیم کارت من سوخت و از ir-tci به ir-mci تبیدل شد میخواستم ببینم راهی نداره که بخوام ir0-tci رو جایگزین اون بکنم
گوشیم هم 5700 هستش
دوستان میگفتند امکانش هست ممنون میشم راهنمایی کنید بنده رو
با تشکر

اینم ادرس تاپیک خودم

دوست عزیز این کاری هست که مخابرات میکنه .

سیم کارتهای تی سی ای مال turkcell بودند اما حالا که مخابرات خودش سیم کارت میزنه دیگه mci هستند ..

MohandesMCD
23-10-2008, 01:40
من رفتم علاالدين و قاب تمام مشكي رو ديدم و 3500 خريدم.جنس قاب اصلا به قشنگي و نرمي قاب اصل نبودش
دكمه هاي منو و c و ولوم كار ميكنن ولي اون برجستگي و حالت كليك كردنشون از بين ميره و كار كردن باهاشون سخت ميشه.قسمت پايين گوشي كه ميچرخه خيلي قشنگ ميشه ولي قسمت بالا تعطيه.ضمن اينكه محل اسپيكر هاي گوشي دقت كنين توري زيرش هست كه مانع ورود گرد و غبار ميشه.ولي تو اين قابه اون 2تا توري نبود و باعث ميشه گرد و غبار بره زير گوشي و اسپيكر رو هم داغون كنه.قاب فابريك رو كه يارو باز كرد با اين وجود زيرش كلي گرد و خاك بود.گفتيم اسپيكر خراب بشه بايد كلي پول بديم.امروز هم كه 20تومن داديم خرج جوي استيك گوشي كرديم! ديديم صرف نداره دوباره همون قاب فابريك رو انداختيم روش!
به نظر من يا قاب نخريد يا ميخرين ارجينال بگيريد

Baltaza
23-10-2008, 06:13
دوست عزیز این کاری هست که مخابرات میکنه .

سیم کارتهای تی سی ای مال turkcell بودند اما حالا که مخابرات خودش سیم کارت میزنه دیگه mci هستند ..

ممنون:11:
یعنی راهی وجود نداره که بشه اون کلمه بالای گوشی رو به IR-TCI تغییرش داد؟

Baltaza
23-10-2008, 06:16
من رفتم علاالدين و قاب تمام مشكي رو ديدم و 3500 خريدم.جنس قاب اصلا به قشنگي و نرمي قاب اصل نبودش
دكمه هاي منو و c و ولوم كار ميكنن ولي اون برجستگي و حالت كليك كردنشون از بين ميره و كار كردن باهاشون سخت ميشه.قسمت پايين گوشي كه ميچرخه خيلي قشنگ ميشه ولي قسمت بالا تعطيه.ضمن اينكه محل اسپيكر هاي گوشي دقت كنين توري زيرش هست كه مانع ورود گرد و غبار ميشه.ولي تو اين قابه اون 2تا توري نبود و باعث ميشه گرد و غبار بره زير گوشي و اسپيكر رو هم داغون كنه.قاب فابريك رو كه يارو باز كرد با اين وجود زيرش كلي گرد و خاك بود.گفتيم اسپيكر خراب بشه بايد كلي پول بديم.امروز هم كه 20تومن داديم خرج جوي استيك گوشي كرديم! ديديم صرف نداره دوباره همون قاب فابريك رو انداختيم روش!
به نظر من يا قاب نخريد يا ميخرين ارجينال بگيريد

قاب فابریکش چنده؟

MohandesMCD
23-10-2008, 13:29
من فابريك پيدا نكردم.يعني زياد نگشتم همه جا hight copy داشت 10تومن!

j a n
23-10-2008, 13:30
قاب فابریکش چنده؟

من قیمت کردم بین 10000 تا 15000 است

metana
23-10-2008, 13:57
یادتون باشه منم قبلا گفته بودم که قاب غیر فاب اشغاله. ولی یه چیزی. قاب قسمت پایین رو چجوری باید باز کرد؟؟

gmuosavi
23-10-2008, 14:03
من قیمت کردم بین 18000 تا 20000

قاب قسمت پایین رو چجوری باید باز کرد؟؟

باید اول از طرف دوربینش باز کنی

Mr.K2
24-10-2008, 02:14
ممنون:11:
یعنی راهی وجود نداره که بشه اون کلمه بالای گوشی رو به IR-TCI تغییرش داد؟

فکر نکنم ...
اگر سیم کارتتون عوض شده ، نه دیگه نمیشه .

Baltaza
24-10-2008, 06:47
فکر نکنم ...
اگر سیم کارتتون عوض شده ، نه دیگه نمیشه .

میگن بعضی از گوشی ها این قابلیت رو داره که بخوای جای اون Text بالا هر عنوانی رو خواستی بزاری آیا این صحت داره؟

MohandesMCD
24-10-2008, 14:24
اگه منظورتون اپراتور لوگو هست با نرم افزار و اين چيزا ميشه.حالا جالبه واسه من 2تا ir-tci نوشته واسه اپراتور لوگوم!
اون بنده خدا كه جوي استيك مارو تغمير كرد و قاب انداخت گفت معمولا قاب اورجينال خيلي كم پيدا ميشه و كثرا hight copy هستن

hamidrj
24-10-2008, 19:26
قاب فابریکش چنده؟
من علاالدین دیدم 35000 تومن!:46:

meshkiposh2200
24-10-2008, 20:01
با سلام.امکان این هست که توی هر پرو فایلی یا پروفایلی که خودمون میسازیم تنظیمات نور صفحه و زمان خاموش شدن نور صفحه فرق داشته باشد

Mr.K2
25-10-2008, 13:09
میگن بعضی از گوشی ها این قابلیت رو داره که بخوای جای اون Text بالا هر عنوانی رو خواستی بزاری آیا این صحت داره؟

فکر کنم هکی چیزی باشه .. من اطلاعی ندارم ..

با سلام.امکان این هست که توی هر پرو فایلی یا پروفایلی که خودمون میسازیم تنظیمات نور صفحه و زمان خاموش شدن نور صفحه فرق داشته باشد

فکر نکنم ، فقط تنظیماتی که توی پرفایل میشه تغییر داد رو میشه تنظیم کرد برای هر پروفایل ..