PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ 5700

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Mr.K2
27-02-2008, 18:59
سلام بچه ها...
تورو خدا یکی به من بگه که این هنزفری کریتیو لامصب رو از کجا تهیه کنم ؟
آدرسشو تو تهران بهم بگین .
کجای تهران میفروشنش ؟
مدلش چیه ؟
Mr-K2 جون تورو خدا راهنماییم کن.
مرسی دوستان

این هندزفری که توی امضام هست هنوز توی ایران نیومده !!

اما اونی رو که خودم دارم و کریتیو هم هست خریدم 20 هزار تومن و خیلی هم توپ هست ..کیفیت..بلندی..باس توپ..و مقاومت خوب...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sirwanonline
27-02-2008, 19:21
این هندزفری که توی امضام هست هنوز توی ایران نیومده !!

اما اونی رو که خودم دارم و کریتیو هم هست خریدم 20 هزار تومن و خیلی هم توپ هست ..کیفیت..بلندی..باس توپ..و مقاومت خوب...

20 هزار تومان دادی به یک هدفون چینی باور کن مال خودش کخ خیلی حالی هست

sirwanonline
27-02-2008, 19:28
5700عملکرد بسیار خوبی زیر نور افتاب داره شما رو چه حسابی این حرف رو میزنی ؟
دوربینش در حدو اندازه های یک دو مگا پیکسل ایده عال چیزی برای گفتن نداره.
و عکسهای گرفته شده شارپی لازم را دارا نمی باشد.
:10::40::10:
دوست عزیز دوربین 5700 خیلی خوب نیست فلشش هم خوب نیست زیر افتاب اصلا مشخص نیست
-----------
یکی از مشکلات بزرگ این گوشی اینه تم برنامه و بازی هاش خیلی کمه و شرکت نوکیا اصلا این گوشی تحویل نمی گیره فروشش خیلی کم بوده نسبت به سایر گوشی ها من 5700 دارم ولی عاشق ن 96 شدم چون 3250 هم این کارا را انجام می ده سال 2006 است
-------------
راستی اگه کسی برنامه و تم هاش رو گیر اورد تو تاپیک خبری بده.......
با تشکر

sirwanonline
27-02-2008, 19:29
کیفیت دوربینش به اندازه کا 750 سونی ارکسون نیست و تنظیمات عکاسی هم نداره.......
تنظیمات رنگ و سفیدی هم نداره دوربینش خیلی اوسکوله

@R3Z
27-02-2008, 19:49
siwanonline جان من نميدونم اطلاعاتت از كجاس ولي همه غلطه
من نميدونم شما از كي شنيدي تم و بازي و برنامه واسه اين گوشي كمه؟!!!!!
من از آماتور ترين افراد هم همچين چيزيو نشنيدم
اتفاقا علاوه بر جاوا و sis بازي و برنامه هاي sisx رو هم ميخونه تم هم كه بماند روزي بيش از 5000 تم واسه اين گوشي تو اينترنت واسه دانلود مياد.
در مورد دوربين هم بهتره در مورد شما اظهار نظر نكنم چون اصلا تا حالا 5700 رو نديديد

@R3Z
27-02-2008, 19:59
نوشته شده توسط sasan_20800 مشاهده تاپيک
سلام به همه دوستان
امروز با یه مشکل جدید روبرو شدم

وقتی هندز فری رو به گوشی میزنم مثل سابق فعال نمیشه و به جاش 3 گزینه برای انتخاب میاد که با انتخاب هرکدوم بازم صدای ضعیفی از اسپیکرهای گوشی میاد نه از هدفون
در ضمن کلیدهای کنترلی روی هندز فری هم کار نمیکنه

لطفاً یکی کمکم کنه دارم از نگرانی میمیرم

مرسی

احتمالا سوكت رو خوب فرو نميكني چون وقتي نصفه وصل ميشه اون گزينه ها مياد

sirwanonline
27-02-2008, 20:03
siwanonline جان من نميدونم اطلاعاتت از كجاس ولي همه غلطه
من نميدونم شما از كي شنيدي تم و بازي و برنامه واسه اين گوشي كمه؟!!!!!
من از آماتور ترين افراد هم همچين چيزيو نشنيدم
اتفاقا علاوه بر جاوا و sis بازي و برنامه هاي sisx رو هم ميخونه تم هم كه بماند روزي بيش از 5000 تم واسه اين گوشي تو اينترنت واسه دانلود مياد.
در مورد دوربين هم بهتره در مورد شما اظهار نظر نكنم چون اصلا تا حالا 5700 رو نديديد
--------
ببین دوست عزیز این گوشی 5700 رو من 7 ماه دارم شاید تو نداشته باشی تصویر دوربینش به اندازه کا 750 کیفیت نداره واقعیت ولی باید باور کرد این 5700 نویزش بیش از حده دوست من من در اسرع وقت یک عکس رو برات می ندازم و آپلودش می کنم تا ببینی این دوربینش خیلی خوب نیست نمی رسه به کا 750 سونی ارکسون می تونی مقایسه کنی کیفیت نداره دومن سونی ارکسون ها تنظیمات عکس شون خیلی زیاده ولی این گوشی اصلا تنظیمات نداره من از خریدش پشیمونم من قبل از این گوشی W 810 داشتم کیفیت صداش و دوربینش از 5700 خیلی بهتره می تونه مقایسه کنی دوست من من همین جوری حرف نمی زنم شما گوشی رو بخر بعد نظر بده الکی نیست داش من
--------
اگه تم و برنامه داره کو ادرسش کجاست می شه ادرس بدید:

@R3Z
27-02-2008, 20:21
تم:

هر بازي اي كه رو گوشياي ديگه اجرا ميشه رو اين هم اجرا ميشه+بازي و برنامه هاي sisx
من خودم k750 داشتم كيفيتش تو روشنايي نصف اين بود
شما هر برنامه و تمي كه ميخواي ميتوني از اينجا بگيري:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اين گوشي فرمتهاي خيلي زياديو نسبت به حتي سري واكمن ساپورت ميكنه
كيفيت صداش محشره ولي قبول دارم نسبت به 73 صداش كمتره.
ضمنا دوست عزيز من 5700 دارم و اگه خواستي باهاش عكس هم ميگيرم ميذارم

sirwanonline
27-02-2008, 21:02
دوستان عزیز این هم چند نوع عکس گرفته شده با نوکیا 5700 با استفاده از فلش بدون استفاده از فلش در شب در نور کم در روز بدون فلش و غیره
1:این عکس گرفته شده در بهترین و نهایت کیفیت نوکیا 5700 است یعنی کیفیت از این بالاتر را نمی توان در این گوشی دید.

ادرس مشاهده:

2:این عکس گرفته شده با استفاده از فلش
ادرس مشاهده:

3:این عکس گرفته شده در تاریکی متلق با استفاده از فلش نویز زیاد
ادرس مشاهده:

4:این عکس گرفته شده در روز بدون نور و بدون استفاده از فلش اما بازهم نویز داره.....
ادرس مشاهده:

5:این عکس گرفته شده در کمی نور و با استفاده از فلش نویز خیلی زیاد
ادرس مشاهده:

با تشکر نسبت به پولش خوبه ولی من از دوربینش راضی نیستم تنظیمات هم نداره نامسب......

jojonice
27-02-2008, 21:40
سلام
میشود بگید موقع خرید 5700 باید به چه چیزهای دقت کرد که یک موقع 5700 تقلبی نخریم
راستی رنگ قرمز بهتر است یا سیاه
کدام بهتر است چون میگن بعضی ها کیفیتشون فرق میکنه

کسی اطلاعی نداره

Mr.K2
27-02-2008, 21:56
20 هزار تومان دادی به یک هدفون چینی باور کن مال خودش کخ خیلی حالی هست

هدفون چینی هست اما تحت لیسانس خود creative ...

کیفیت و بلندی و باس خیلی خیلی بیشتری هم از خود 5700 دراه !!

Mr.K2
27-02-2008, 21:57
کیفیت دوربینش به اندازه کا 750 سونی ارکسون نیست و تنظیمات عکاسی هم نداره.......
تنظیمات رنگ و سفیدی هم نداره دوربینش خیلی اوسکوله

کی گفته تنظیمات سفیدی و رنگ نداره !!:18::18:

احتمالا پیداش نکردی !!

تو سر گوشی نزن الکی..

پس white Balance و Clolour tune چیه ؟؟

Mr.K2
27-02-2008, 22:00
کسی اطلاعی نداره

رنگاش هیچ فرقی نداره !!

کیفیتشون همش مثل همه !!

تازه بعضی ها میگن قرمزش مشکل داره !!

اما من که قرمز دارم تا حالا اصلا مشکلی باهاش نداشتم !! اما خیلی های دیگه که مشکی دارند تا حالا خیلی مشکل داشتند.

من نمیخوام بگم با هم فرق دارند..نه !! اینو گفتم که بدونید هیچ فرقی با هم ندارند ....اینا همش حرفه !!

sasan_20800
27-02-2008, 23:08
احتمالا سوكت رو خوب فرو نميكني چون وقتي نصفه وصل ميشه اون گزينه ها مياد

من همه چیزشو امتحان کردم از این چیزا نیست
قضیه باتری توش چیه که تو پست های قبلی بود ؟

sirwanonline
28-02-2008, 00:05
تنظیمات دوربین گوشی 5700 خیلی کمه نسبت به گوشی های دیگه اصلا فرم نداره مثل سونی ارکسون ها میمون و زندون دی جی و سر شون رو وار می داره جای دوربین.

amir2011
28-02-2008, 03:21
کسی اطلاعی نداره
رنگهای مختلف هیچ فرقی با هم ندارند...!

تنظیمات دوربین گوشی 5700 خیلی کمه نسبت به گوشی های دیگه اصلا فرم نداره مثل سونی ارکسون ها میمون و زندون دی جی و سر شون رو وار می داره جای دوربین.
این فرمها و قابها رو میتونی با استفاده از برنامه های جانبی به راحتی استفاده کنی...
در کل کیفیت عکسش در نور کافی خوبه..!

amir2011
28-02-2008, 03:29
اینم برنامه ای بسیار آسان برای ساخت تم روی گوشی...

karajwizard
28-02-2008, 03:30
مشکل هندزفری من حل شد چطوری؟ در صفحه 489 مشکلم رو گفتم و دوستان گفتن که باید یکی دیگه بخری. امروز در حال گوش دادن به آهنگ بودم که این مشکل اعصابم رو خورد کرد. پلاستیک هندزفری رو در آوردم و اون ف یلتر که رو گوشیه رو با ناخن به طور آهسته کندم و تمیزش کردم و دوباره سر جاش قرار دادم و الان هر دو گوشی بالانس هستند و هیچ مشکلی ندارن اگه شما هم مشکل من رو دارید از این روش استفاده کنید چون 100% اثر داده اگه سوالی بود در خدمتیم

nolan
28-02-2008, 07:23
اقا اگه میشه بصورت تصو یری توضیح بدین این فریم گوشی رو چطوری میشه عوض کرد .؟

Mr.K2
28-02-2008, 09:02
مشکل هندزفری من حل شد چطوری؟ در صفحه 489 مشکلم رو گفتم و دوستان گفتن که باید یکی دیگه بخری. امروز در حال گوش دادن به آهنگ بودم که این مشکل اعصابم رو خورد کرد. پلاستیک هندزفری رو در آوردم و اون ف یلتر که رو گوشیه رو با ناخن به طور آهسته کندم و تمیزش کردم و دوباره سر جاش قرار دادم و الان هر دو گوشی بالانس هستند و هیچ مشکلی ندارن اگه شما هم مشکل من رو دارید از این روش استفاده کنید چون 100% اثر داده اگه سوالی بود در خدمتیم

اینم روش موثری هست..اما من این کارو هم انجام دادم....بازم بعد از مدتی همینجوری میشه !!

در ضمن روی خروجی هندزفری 2 تا ف ی ل تر پارچه ای هست که اگر یکی شون رو بردارین صدا بیشتر میشه ...

sirwanonline
28-02-2008, 13:42

----------
با موبایل میشه تم ساخت ایولا اگه به این 5700 من بخوره اصلا مجموعه نرم افزاری تم این گوشی نیست تو بازار

sirwanonline
28-02-2008, 13:54

-------------
متاسفانه به گوشی من نخورد نصب نمیشه ورژن گوشیم 3.83.1 است فارسی هست یعنی فارسیش کردم پیش تعمیر کار اشنامون بود که آپدیت و فارسیش کردم این برنامکه نخورد برنامه دیگه نسیت بهش بخوره

KING OF SPEED
28-02-2008, 17:10
این رو گوشی من جواب داد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w w w . 2 s h a r e d . c o m /file/2910931/f5e30eac/ThemeDIY_v102.html

sirwanonline
28-02-2008, 21:00
این رو گوشی من جواب داد:
-----------
این لینک مشکل داره دوست عزیز یک چک بکن

sirwanonline
28-02-2008, 21:57
با سلام من همه کارای و خصوصیات 5700 را دوست دارم گوشی خیلی بروز و جالبه اما یک مشکل خیلی بزرگ داره که من یک متن فارسی به صورت Text Document نوشتم و در گوشیم قرار دادم که متن فارسی تبدیل به اینگلیسی شده بود یعنی متن فارسی رو به اینگلیسی قاطی باتی تبدیل می کنه می خواستم بدونم که مال شما هم این جوری هست یا یک برنامه مخصوص داره ولی قبلآ که سونی ارکسون W810 داشتم این مشکل رو نداشت چرا نوکیا اینجوری درست می شه یا نا اگه این مشکل درست نشه میفروشمش.......

Mr.K2
28-02-2008, 22:22
با سلام من همه کارای و خصوصیات 5700 را دوست دارم گوشی خیلی بروز و جالبه اما یک مشکل خیلی بزرگ داره که من یک متن فارسی به صورت Text Document نوشتم و در گوشیم قرار دادم که متن فارسی تبدیل به اینگلیسی شده بود یعنی متن فارسی رو به اینگلیسی قاطی باتی تبدیل می کنه می خواستم بدونم که مال شما هم این جوری هست یا یک برنامه مخصوص داره ولی قبلآ که سونی ارکسون W810 داشتم این مشکل رو نداشت چرا نوکیا اینجوری درست می شه یا نا اگه این مشکل درست نشه میفروشمش.......

سیروان جان شما کلا با این گوشی مشکل داری !!

اما نمیدونم چرا بعد از 7 ماه تازه یادت افتاده !!

شما برو گوشی رو بفروش و هم خودت و هم ما رو راحت کن ..

sirwanonline
28-02-2008, 22:57
ببین مستر ک2 من نگفتم درده دل کن من گوشی رو دوست داشتم ولی یک مشکلات داره که نباید مبتدی ترین گوشی ها داشته باشند اخه چرا زبون فارسی رو تو گوشی نصب نمکی کنند چرا از ایرونیون بدشون میاد حالا بگذریم برنامه ی چیزی هست این نامسب فارسی بخونه

Mr.K2
28-02-2008, 23:08
ببین مستر ک2 من نگفتم درده دل کن من گوشی رو دوست داشتم ولی یک مشکلات داره که نباید مبتدی ترین گوشی ها داشته باشند اخه چرا زبون فارسی رو تو گوشی نصب نمکی کنند چرا از ایرونیون بدشون میاد حالا بگذریم برنامه ی چیزی هست این نامسب فارسی بخونه

من Quick Office رو دارم و فایلهای txt رو که فارسی هستند بدون مشکل میخونه...

sirwanonline
28-02-2008, 23:21
من Quick Office رو دارم و فایلهای txt رو که فارسی هستند بدون مشکل میخونه...
-----------
کسی ادرس دانلودش رو داره بده........ که به 5700 بخوره

jojonice
29-02-2008, 00:09
ممنون از پاسختون
فقط لطفا بگید در جعبه 5700 بای چه چیزهائی باشه
و آیا کدی داره که باید در گوشی بزنیم که متوجه بشویم که این گوشی اصل است ؟
چون بعضی ها میگن باید کدی را در آن بزنیم
راستی ساخت کدام کشور باید باشه و چه چیزی روی جعبه و باطری و خود گوشی باشد
ممنون

hamed_1988
29-02-2008, 00:36
--------
ببین دوست عزیز این گوشی 5700 رو من 7 ماه دارم شاید تو نداشته باشی تصویر دوربینش به اندازه کا 750 کیفیت نداره واقعیت ولی باید باور کرد این 5700 نویزش بیش از حده دوست من من در اسرع وقت یک عکس رو برات می ندازم و آپلودش می کنم تا ببینی این دوربینش خیلی خوب نیست نمی رسه به کا 750 سونی ارکسون می تونی مقایسه کنی کیفیت نداره دومن سونی ارکسون ها تنظیمات عکس شون خیلی زیاده ولی این گوشی اصلا تنظیمات نداره من از خریدش پشیمونم من قبل از این گوشی W 810 داشتم کیفیت صداش و دوربینش از 5700 خیلی بهتره می تونه مقایسه کنی دوست من من همین جوری حرف نمی زنم شما گوشی رو بخر بعد نظر بده الکی نیست داش من
--------
آقاي عزيز شما مگه دوربين ديجيتال ميخاي كه اين طوري ميگي . شما از اين گوشي چي انتظاري داري ؟ كساني كه اين گوشي رو خريدن فقط واسه صداش . شما اگه از گوشي دوربين ميخاي ميتوني N82 بگيري.:19:

hamed_1988
29-02-2008, 00:39

خوب فارسيشو ميگرفتي :31:.

sirwanonline
29-02-2008, 00:39
آقاي عزيز شما مگه دوربين ديجيتال ميخاي كه اين طوري ميگي . شما از اين گوشي چي انتظاري داري ؟ كساني كه اين گوشي رو خريدن فقط واسه صداش . شما اگه از گوشي دوربين ميخاي ميتوني N82 بگيري.:19:
ان 82 خیلی گرونه نسبت به مدلش ؟؟؟؟؟من میگم اخه خیلی از گوشی ها هستند دوربین شون 2 مگ هست ولی کیفیت خوبی داره

sirwanonline
29-02-2008, 00:41
خوب فارسيشو ميگرفتي :31:.
--------
نگرفتی که ماله من کامل فارسی ولی باز هم تو نوت فارسی ساپورت نمی کنه جوانک

sirwanonline
29-02-2008, 00:42
ضمنن من گوشیمو دوست دارم یکم ازش بد گفتم تا چشم نخوره هاهاها

amir2011
29-02-2008, 02:43
ممنون از پاسختون
فقط لطفا بگید در جعبه 5700 بای چه چیزهائی باشه
و آیا کدی داره که باید در گوشی بزنیم که متوجه بشویم که این گوشی اصل است ؟
چون بعضی ها میگن باید کدی را در آن بزنیم
راستی ساخت کدام کشور باید باشه و چه چیزی روی جعبه و باطری و خود گوشی باشد
ممنون
گوشی.شارژر.کابل USB.هندزفری(دوتکه).سی دی درایور گوشی.دفترچه های راهنما ...
کد #06#* رو بزن و شماره سریال رو با سریال کارتون چک کن اگه یکی بود درسته...
ساخت مجارستانه...

jojonice
29-02-2008, 11:10
گوشی.شارژر.کابل USB.هندزفری(دوتکه).سی دی درایور گوشی.دفترچه های راهنما ...
کد #06#* رو بزن و شماره سریال رو با سریال کارتون چک کن اگه یکی بود درسته...
ساخت مجارستانه...
سلام
آقا ممنون
فقط یک سوال دیگر من میخواهم این گوشی 5700 را ار دبی بخرم حالا میخواهم بدانم که بظر شما از همین دبی بخرم بهتر است یا از ایران
و آیا گوشی های که از خارج از کشو میان در ایران کار میکنن و مشکل ریجستر ندارن ؟
خیلی ممنون
خداحافظ

Mr.K2
29-02-2008, 12:10
سلام
آقا ممنون
فقط یک سوال دیگر من میخواهم این گوشی 5700 را ار دبی بخرم حالا میخواهم بدانم که بظر شما از همین دبی بخرم بهتر است یا از ایران
و آیا گوشی های که از خارج از کشو میان در ایران کار میکنن و مشکل ریجستر ندارن ؟
خیلی ممنون
خداحافظ

الان که یه مدت هست دوباره گوشی های احتیاج به رجیستر داره و یه مشکلاتی درست میشه...شما از همین ایران بخرید بهتره..

sirwanonline
29-02-2008, 13:07
الان که یه مدت هست دوباره گوشی های احتیاج به رجیستر داره و یه مشکلاتی درست میشه...شما از همین ایران بخرید بهتره..
-----------
از ایران بخری خیلی بهتر بعضی ها گارنتی هم دارن قیمت دبی و ایران فرق داره یا نه

jojonice
29-02-2008, 15:47
سلام
از شما هم ممنونم
درسته خودم هم میخواهم از ایران بخرم اما گفتم شاید در بعضی از فروشگاه های دبی خیلی ارزون تر باشه به همین دلیل گفتم شاید از اونجا برم
فقط یک راهنمائی دیگر میخواهم البته میدونم ایجا زیاد جاش نیست
در مورد اصل و یا تقلبی بودن گوشی آقا amir2011 توضیح دادند
فقط در این مورد میخواهم بدانم چون زیاد وارد نیستم که باید موقع خرید به چه چیزهای توجه کرد
منظور این است که موقعی که میخواهد برایم تستش کنه
مثلا از کجا بدونم همه جای گوشی سالم است و مثلا قسمت مموری کارتش یا باطریش یا صفحه نمایش و یا از لحاظ نرم افزاری و ... خراب نیست ؟
چون ممکنه بعدا متوجه این مشکلات بشوم
و حتا اگر از همین ایران هم بخرم همین بایستی به این نکته توجه کرد
اگر در این مورد هم راهنمائی کنید ممنون میشوم
خیلی ممنون

sirwanonline
29-02-2008, 20:08
سلام
از شما هم ممنونم
درسته خودم هم میخواهم از ایران بخرم اما گفتم شاید در بعضی از فروشگاه های دبی خیلی ارزون تر باشه به همین دلیل گفتم شاید از اونجا برم
فقط در این مورد میخواهم بدانم چون زیاد وارد نیستم که باید موقع خرید به چه چیزهای توجه کرد
مثلا از کجا بدونم همه جای گوشی سالم است و مثلا قسمت مموری کارتش یا باطریش یا صفحه نمایش و یا از لحاظ نرم افزاری و ... خراب نیست ؟
خیلی ممنون
--------------------
تقلبی نداره اگه باشه چینی هست برو بخر بابا خیالت راهت

sirwanonline
29-02-2008, 22:54
چرا تاپیک 5700 اینقدر سوت و کور شده............

IceLord
01-03-2008, 00:06
سلام دوستان

یه سوال فنی:

من برای هر Contact چند تا شماره به عنوان Mobile و Home و ... سیو کردم. حالا امروز یکی به من زنگ زد و من می خوام بفهمم که از کدوم شماره به من زنگ زده. حالا پیدا کنید پرتقال فروش را؟

مرسی

sirwanonline
01-03-2008, 01:33
سلام دوستان

یه سوال فنی:

من برای هر Contact چند تا شماره به عنوان Mobile و Home و ... سیو کردم. حالا امروز یکی به من زنگ زد و من می خوام بفهمم که از کدوم شماره به من زنگ زده. حالا پیدا کنید پرتقال فروش را؟

مرسی
-----------
روی کیبورد گوشیت دکمه سبز رو بزن و روی گزینه Options -Edit شماره رو نشون میده
---------
در ضمن دوست عزیز امضا شما سایزش زیاده یکمی کوچیکش کن صفحه دیرتر لود میشه

amir2011
01-03-2008, 02:50
سلام
از شما هم ممنونم
خیلی ممنون
میتونی از همین ایران بگیری چون قیمت ایران با دبی در گوشی نو زیاد فرق نمیکنه مگه اینکه بخوای کارکرده بگیری که اونجا زیاد برای گوشی کارکرده ارزش قائل نیستند...
در مورد سالم بودن هم میتونی از گارانتیهای معتبر مثل اتصالات یا نیا بگیری و در غیر اینصورت از ظاهر گوشی میشه راحت فهمید که نو هست یانه مثلا دقت کن برچسب روی LCD باشه ,باتری رو جلوی خودت از داخل پلاستیکش در بیاره,دوربین,بلوتوث,صدای اسپیکر تماس و انتنش رو چک کن و در نهایت با توکل به خدا بخر...!
انشالله که درسته...!

sirwanonline
01-03-2008, 03:31
خیلی سخت گرفتی بابا تو هنوز نخریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vodka
01-03-2008, 07:54
سلام.من میخوام تا 2-3روز دیگه 5700 بگیرم.اگه میشه مدیران راهنمایی کنن که از کجا بفهمم گوشی اصله بهم تقلبی قالب نکنن.همچنین سایتهایی که سریال گوشی رو تست میکنه.یعنی هر تستی که میشه انجام داد رو میخوام.لطفا کمک!

IceLord
01-03-2008, 11:12
-----------
روی کیبورد گوشیت دکمه سبز رو بزن و روی گزینه Options -Edit شماره رو نشون میده
---------
در ضمن دوست عزیز امضا شما سایزش زیاده یکمی کوچیکش کن صفحه دیرتر لود میشه

دستت درد نکنه. به خاطر شما هم امضام رو عوض کردم؟

حالا یه سوال دیگه:

وقتی کسی داره بهم زنگ میزنه چجوری بفهمم با کدوم شماره است؟

hamed_1988
01-03-2008, 12:05
سلام بچه ها .كسي قاب اين گوشي رو عوض نكرده ؟ من عوضش كردم كلا قيافش فرق كرده . در اولين فرصت عكسشو ميزارم.:46:

sirwanonline
01-03-2008, 13:34
مال من که خریدم سیاه بود قالب شو عوض کردم قرمز خریدم اخه من پرسپولیسم

sirwanonline
01-03-2008, 13:49
دستت درد نکنه. به خاطر شما هم امضام رو عوض کردم؟

حالا یه سوال دیگه:

وقتی کسی داره بهم زنگ میزنه چجوری بفهمم با کدوم شماره است؟
------
در حال تماس رو نمی دونم ولی بعد از تماس می تونی بفهمی کدوم شماره بوده
--------
ضمنا من بخاطر خدمون گفتیم که امضا رو کوچیک کن که صفحه زود لود بشه وگر نه فروم که مال م نیست گفتم که گفته باشم بعدن بهت گیر ندن می تونی همون عکس رو سایزش رو کمتر کنی 300*300 مثلا یا کمتر یا بزرگ تر

Mr.K2
01-03-2008, 18:54
میتونی از همین ایران بگیری چون قیمت ایران با دبی در گوشی نو زیاد فرق نمیکنه مگه اینکه بخوای کارکرده بگیری که اونجا زیاد برای گوشی کارکرده ارزش قائل نیستند...
در مورد سالم بودن هم میتونی از گارانتیهای معتبر مثل اتصالات یا نیا بگیری و در غیر اینصورت از ظاهر گوشی میشه راحت فهمید که نو هست یانه مثلا دقت کن برچسب روی LCD باشه ,باتری رو جلوی خودت از داخل پلاستیکش در بیاره,دوربین,بلوتوث,صدای اسپیکر تماس و انتنش رو چک کن و در نهایت با توکل به خدا بخر...!
انشالله که درسته...!

یه راه خوب هم برای فهمیدن نو و یا کارکرده بودن اینه :
روی باطری چند تا خط فلزی هست که با چند تا میله فلزی توی گوشی روی هم قرار میگیند...که طلایی رنگ هم هستند..

اگر گوشی نو باشه این خطوط روی باطری کاملا صاف هستند و خراشیدگی ندارند...اما اگر دست دوم باشه روی خطوط طلایی روی باطری خراشیدگی هایی دیده میشه...

sirwanonline
01-03-2008, 21:38
گوشی نوه با دسته دو یا استوک خیلی فرق داره فقط یکم توجه برای اینکه بفهمی که باهاش صحبت نشده این کد رو بزن #92702689#* تا بفهمی باهاش صحبت شده یا نه این هم کمک من

nolan
02-03-2008, 07:13
سلام بچه ها .كسي قاب اين گوشي رو عوض نكرده ؟ من عوضش كردم كلا قيافش فرق كرده . در اولين فرصت عكسشو ميزارم.:46:
مهندس اگه میشه شیوه صحیح باز کردن فریم رو بصورت پست نگارشی یا عکس به نمایش بگذارید .
که چطوری میشه فریم خود گوشی رو عوض کرد بعدا بریم سر فریم جدید و قیافه شی مذکور در فریم و قالب جدید.
پیشاپیش ممنون.

vodka
02-03-2008, 14:18
کسی جواب ما رو نمیده؟

meshkiposh2200
02-03-2008, 19:13
اقا موزیک پلیر من دوباره همون مشکل رفرش نکردن پیدا کرده هالا کاری ندارم چرا چون واقعا نمیدونم فقط چندتا سوال از شماها داشتم که هر چه تعداد بیشتری جواب بدهند بهتر به نتیجه میرسم
1:برای اهنگ ریختن موقع زدن کابل کدام گزینهی پیشنهادی گوشی را انتخاب میکنید؟(من اولا پی سی سویچ هال دیتا ترانسفر
2.موقع اهنگ ریختن ایا از موزیک پلیر به طور کامل خارج میشوید(نبود دایره ی ابی )
3.موزیک ها را با همان روش عادی کپی و پیست میریزید
4.ایا در فولدر خاصی میریزید (غیر از فولدر موزیک)
5. و اخر اینکه ایا راهی است که برنامه ی core player را با کنترل هدست کنترل کنیم

@R3Z
02-03-2008, 23:02
آقا چي جوري يه تم رو از گوشي پاك كنم؟

sirwanonline
03-03-2008, 00:19
آقا چي جوري يه تم رو از گوشي پاك كنم؟
برای پاک کردن یک تم برو به این ادرس
Menu-Settings-Data Mgr.-App.Mgr.
و تم مورد نظر خود را پاک کنید اگر تم پاک نشود از روی مموری کارت در کامپیوتر پاکشون کن یا با یک فایل منجر خوب روی گوشیت نصب کن که بتونه هارد گوشی و قسمت های پنهان گوشی را نمایش دهد وانجا کامل پاکش کن
-----------
با تشکر

s_n
03-03-2008, 01:14
سلام.من میخوام تا 2-3روز دیگه 5700 بگیرم.اگه میشه مدیران راهنمایی کنن که از کجا بفهمم گوشی اصله بهم تقلبی قالب نکنن.همچنین سایتهایی که سریال گوشی رو تست میکنه.یعنی هر تستی که میشه انجام داد رو میخوام.لطفا کمک!
تقلبی نداره خیالت راحت.یعنی مشابه چینیش هست اما زیرش نمی چرخه.

s_n
03-03-2008, 01:29
--------
--------
دوربینش به اندازه کا 750 کیفیت نداره؟تو نور کم آره اما شما با 750 فلاش روشن عکس میندازی زرد میکنه 5700 چی؟فیلم برداری 750 به گرد پای 5700 میرسه؟واقعا برات متاسفم که کیفیت صدای 5700 رو با810 مقایسه میکنی.همین جوری حرف می زنی .در حال حاضر این دو گوشیو دارم.اصلا قابل مقایسه نیستن.متل اینه که شما بیای بگی پراید راحتیش . سرعتش از مثلا 405 بهترو بیشتره؟این چنینه؟در ضمن الکی هم پست نده هواست باشه....

Arvin Shayan
03-03-2008, 12:11
اقا موزیک پلیر من دوباره همون مشکل رفرش نکردن پیدا کرده هالا کاری ندارم چرا چون واقعا نمیدونم فقط چندتا سوال از شماها داشتم که هر چه تعداد بیشتری جواب بدهند بهتر به نتیجه میرسم
1:برای اهنگ ریختن موقع زدن کابل کدام گزینهی پیشنهادی گوشی را انتخاب میکنید؟(من اولا پی سی سویچ هال دیتا ترانسفر
2.موقع اهنگ ریختن ایا از موزیک پلیر به طور کامل خارج میشوید(نبود دایره ی ابی )
3.موزیک ها را با همان روش عادی کپی و پیست میریزید
4.ایا در فولدر خاصی میریزید (غیر از فولدر موزیک)
5. و اخر اینکه ایا راهی است که برنامه ی core player را با کنترل هدست کنترل کنیم
دوست عزیز من تا به حال چنین مشکلی نداشتم و با استفاده از خود برنامه PCsuite آهنگ ها رو تو گوشی میزنم.
1.PC Suite
2.خیر
3 و 4.من آهنگ هار از طریق برنامه PC Suite > (Transfer Music رو گوشی می ریزم.اگر هم خواستی به صورت دستی این کار رو بکنی(تبدیل نکنی به m4a) باید از طریق کامپیوتر فایل مورد نظر رو در قسمت Music مموری کارت کپی کنید و بعد موزیک پلیر گوشی رو Refresh کنی.
5.من از این برنامه استفاده نمی کنم و دلیلی هم نیست که از این برنامه استفاده کنم.چون پلیر خود گوشی خوبه.:8:

sirwanonline
03-03-2008, 13:18
بدلایل خیلی مسخری این پست حذف می شود

divoonejoon
03-03-2008, 13:56
سلام بر و بچ ..

من این برنامه ultimate vr رو برا ضبط صدا نصب کردم ولی کرک نمیشه ...اینو یکی از دوستا زحمت بکشه با کرکشو برام بزاره ..یا بگه چطوری رجیسترش کنم که این صدای بوق مزخرفش قطع بشه ...

مرسی مرسی ...

Tornado2800
04-03-2008, 00:03
به اون دوستی که میخواست گوشی بگیره از دوبی

توصیه می کنم از دوبی بگیر ( بهتره قیمت هارو مقایسه کنی )

بعد خودت نتیجه گیری کنی !!!

در مورد اون دوستی که هم گفت رجیستر !

رجیستر به گوشی هایی که از زمان اعلام شده وارد شبکه بشن گیر میده !

نه به گوشی های قاچاقی قبلی

یا حق.

pezhman32
04-03-2008, 00:28
به اون دوستی که میخواست گوشی بگیره از دوبی

توصیه می کنم از دوبی بگیر ( بهتره قیمت هارو مقایسه کنی )

بعد خودت نتیجه گیری کنی !!!

در مورد اون دوستی که هم گفت رجیستر !

رجیستر به گوشی هایی که از زمان اعلام شده وارد شبکه بشن گیر میده !

نه به گوشی های قاچاقی قبلی

یا حق.
خیلی ممنون
راستش من هم میخواستم بگم از دبی برام بیارن ولی قیمت ها رو که ندارم که بخوام مقایسه کنم, شما قیمت n82 رو در دبی دارید؟
در مورد رجیستر : حالا اگه خواستیم خیال خودمون رو راحت کنیم و ببریم رجیستر کنیم چقدر باید پیاده شیم؟ :دی

amir2011
04-03-2008, 03:13
سلام بر و بچ ..

من این برنامه ultimate vr رو برا ضبط صدا نصب کردم ولی کرک نمیشه ...اینو یکی از دوستا زحمت بکشه با کرکشو برام بزاره ..یا بگه چطوری رجیسترش کنم که این صدای بوق مزخرفش قطع بشه ...

مرسی مرسی ...
چرا از این نرم افزار استفاده نمیکنی...

vodka
04-03-2008, 12:25
تقلبی نداره خیالت راحت.یعنی مشابه چینیش هست اما زیرش نمی چرخه.

مرسی.خیالم راحت شد:10:

lebesgue
04-03-2008, 23:36
سلام به دوستای عزیز
یه مشکلی برای گوشی من پیش اومده!
چند روز پیش خیلی عجله داشتم، یه سوتی دادم کابل شارژ رو برای چند لحظه توی سوراخ هدفون گذاشتم.
حالا یه مشکلی امروز پیدا شده، نمیدونم که به اون ربطی داره یا نه!
وقتی که هدفون رو به گوشی وصل میکنم، 3 گزینه میاد(طبق معمول) وقتی که گزینه هدفون یا هدست رو انتخاب میکنم، صدا به جای اینکه از توی هدفون دربیاد، از توی گوشی(جایی که صدا موقع تلفن صحبت کردن میاد) شنیده میشه!
در ضمن، در این مدت(چند روز پیش تا الان) یه بار فون مموری گوشی رو فرمت کردم.
البته وقتی هدفون رو به طور نصفه توی گوشی کنم، و بعد کامل، درسته میشه ولی دکمه هاش کار نمیکنه!(کلید قفل کردن دکمه رو هم چک کردم)
لطفا بگید چیکار میشه کرد.

s_n
05-03-2008, 00:54
--------
با سلام دوست عزیز ببین من نمی خواهم حالت رو بگیرم از بچه بپرس که اگه مسله حال گیری باشه من یک کاریت می کنم که از ترس وقتی به اینترنت وصل شدی پاهات بلرزه امیدوارم که نارحت نشده باشی ببین دوست جان هرکس برای خودش نظری داره دومن من 5700 رو خیلی دوست دارم ودر اشتباه بودم برای فارسی نخواندن ورد پت احسابم خورد شده بود که چرا فارسی نمی خونه که به خوبی و خوشی این مشکل حل شد. چرا اینقدر تعصب داری نصبت به گوشی فردا یک گوشی دیگه میاد نوکیا که بهتره باید اون رو بخری شرکت نوکیا نگفته این 5700 از تامی گوشی های شرکت خوب تره دربرار قیمت خیلی حالی هست.من هم 5700 رو می خواهم که 9 ماه پیش لبه مرز گرفتم تو دروزه 5700 دیدی:2:.اینجا چاله میدون نیست هرکی که میاد یک حرفی میزنه و میره اینجا فرم باید قوانین رو خوب بخونی که:41: نخوندی باتشکر.
پاهام از از لرز وا نمیسته.......:6:من رو گوشی تعصب ندارم.شما چرت و پرت میگی.وقتی چیزی نمی دونی نگو.ایجا فروم هست و افرادی مثل من اومدن یاد بگیرن.شما که پورفوسوره نوکیایی نباید ایجوری حرف بزنی به اشتباه.آره من دیروز خریدم.مدال افتخارو میدن به شما که 9 ماه هست داریش.
اگه شما دو روزه میای اینجا هر دیقه پست میدی من یک سال میام و مشکل داشتم یا کاری از دستم بر بیاد پست میدم.نه اینکه بیام 9 تا سوالو تو 9 تا پست جواب بدم.با تشکر

hamed_1988
05-03-2008, 12:43
سلام به دوستای عزیز
چند روز پیش خیلی عجله داشتم، یه سوتی دادم کابل شارژ رو برای چند لحظه توی سوراخ هدفون گذاشتم.
وقتی که هدفون رو به گوشی وصل میکنم، 3 گزینه میاد(طبق معمول) وقتی که گزینه هدفون یا هدست رو انتخاب میکنم، صدا به جای اینکه از توی هدفون دربیاد، از توی گوشی(جایی که صدا موقع تلفن صحبت کردن میاد) شنیده میشه!
البته وقتی هدفون رو به طور نصفه توی گوشی کنم، و بعد کامل، درسته میشه ولی دکمه هاش کار نمیکنه!(کلید قفل کردن دکمه رو هم چک کردم)

دقيقا منم همين مشكلو دارم . عصابم خورد شده .

ya30n
05-03-2008, 13:17
سلام بچه ها نميدونم يه فايلي چيزي پاك كردم گوشي قاطي كرد!!!
تو قسمت عكس و موزيك و اينا ميرم مثلا يه ترانه 100 بار تكرار شده
تو عكس ها و فيلم ها هم همينطور!!!!!

چكار كنم؟

يا حق (:

adameh_bahal
05-03-2008, 14:49
چرا از این نرم افزار استفاده نمیکنی...

من وقتی record رو ميزانم اين error رو ميده:
Error
Player is closed

Sasan Info
05-03-2008, 17:48
سلام بچه ها نميدونم يه فايلي چيزي پاك كردم گوشي قاطي كرد!!!
تو قسمت عكس و موزيك و اينا ميرم مثلا يه ترانه 100 بار تكرار شده
تو عكس ها و فيلم ها هم همينطور!!!!!

چكار كنم؟

يا حق (:
ببینم اون فایل رو از توی app manager پاک کردی؟؟؟؟؟

nolan
05-03-2008, 22:02
دوستان اگر کسی فریم گوشی رو عوض کرده .توضیح بده فریم لعنتی چطوری از گوشی جدا میشه.
چیه خیلی سوال سختیه ؟همتون دارین تفره میرین .
اگه عوض کردین بگین عوض کردین توضیح بدین .یا نه اصلا فراتر از عکسش تو سایت +بررسی تخصصی خوندن و وقت تلف کردن کار دیگه ای بلد نیستین .
ده یالا ببینم به جز بچه بازیو تو سر هم کوبیدن کار دیگه ای هم بلدین یا نه .

nolan
05-03-2008, 22:14
سلام به دوستای عزیز
ببین فکر کنم موقعی که در حال رادیو گوش کردن بودی یه گزینه هست که صدا رو از اسپیکر پخش میکنه اونو فعال کردی بعدا یادت نبوده در حالت هد فون بذاریش حالا یه امتحانی بکن ضرر نداره .البته من حدس میزنم اینجوری باشه و ربطی به شارژر نداشته باشه .:5:

amir2011
06-03-2008, 02:54
من وقتی record رو ميزانم اين error رو ميده:
Error
Player is closed
حتما تست میکنم خبرش رو بهت میدم...
موفق باشی.

ya30n
06-03-2008, 13:47
ببینم اون فایل رو از توی app manager پاک کردی؟؟؟؟؟

آره
فاتحش رو خوندم ديگه نه؟
يكي گفت فرمت كن
فرمت كردم مموري رو دوباره يك ساعت وقت گزاشتم عكس و فيلم و...ريختم تو گوشي ديدم ايندفعه هيچي نمايش داده نميشه!!!!!
ولي حجم مموري كم شده بود
يا حق ):

@R3Z
06-03-2008, 14:48
پاهام از از لرز وا نمیسته.......:6:من رو گوشی تعصب ندارم.شما چرت و پرت میگی.وقتی چیزی نمی دونی نگو.ایجا فروم هست و افرادی مثل من اومدن یاد بگیرن.شما که پورفوسوره نوکیایی نباید ایجوری حرف بزنی به اشتباه.آره من دیروز خریدم.مدال افتخارو میدن به شما که 9 ماه هست داریش.
اگه شما دو روزه میای اینجا هر دیقه پست میدی من یک سال میام و مشکل داشتم یا کاری از دستم بر بیاد پست میدم.نه اینکه بیام 9 تا سوالو تو 9 تا پست جواب بدم.با تشکر

s-n جان شما خودتو ناراحت نكن ايشون معلوم نيست مشكلش چيه پريروز به من گفت 7 ماهه داره الان ميگه 9 ماه!!!!
(و به نظر من اصلا نداره)!!
ايشون وقتي گفتن برنامه واسه اين گوشي خيلي كمه من فهمييدم كه چيزي در مورد گوشي و كلا دنياي موبايل نميدونه
شما هم ادامه نده اگه ايشون ادامه بده خودم با مديرا صحبت ميكنم!:46:

djmiladrock
06-03-2008, 15:53
با سلام خدمت دوستان یه مشکلی برام پیش اومده.
من وقتی عکسهای مختلفی را میخام بریزم داخل گوشیم بعضی عکس ها را در داخل گوشی نشون نمیده وبعضی ها را نشان میده و وقتی با بلوتوث کامپیوتر هم میخام بریزم ارور میده و نمیفرسته.
لطفا این مشکل را بگید تا حلش کنم.

hamed_1988
06-03-2008, 17:36
دوستان اگر کسی فریم گوشی رو عوض کرده .توضیح بده فریم لعنتی چطوری از گوشی جدا میشه.
چیه خیلی سوال سختیه ؟همتون دارین تفره میرین .
اگه عوض کردین بگین عوض کردین توضیح بدین .یا نه اصلا فراتر از عکسش تو سایت +بررسی تخصصی خوندن و وقت تلف کردن کار دیگه ای بلد نیستین .
ده یالا ببینم به جز بچه بازیو تو سر هم کوبیدن کار دیگه ای هم بلدین یا نه .

من خودم از توي همين انجمن ياد گرفتم. يكي از بچه ها با عكس آموزش داده بود . بگردي پيدا ميشه عزيز اين قدر جوش نزن . :46::31:

lebesgue
06-03-2008, 17:36
ببین فکر کنم موقعی که در حال رادیو گوش کردن بودی یه گزینه هست که صدا رو از اسپیکر پخش میکنه اونو فعال کردی بعدا یادت نبوده در حالت هد فون بذاریش حالا یه امتحانی بکن ضرر نداره .البته من حدس میزنم اینجوری باشه و ربطی به شارژر نداشته باشه .:5:
نه، من در این مدت تو قسمت رادیو نرفتم.
درضمن مشکل از خود هدفونه، چون هدفونم توی 5700 دوستم هم چنین مشکلی رو داشت.
بهرحال مرسی

jojonice
06-03-2008, 18:13
سلام
میخواهم بدانم که آیا تا بحال از این محافظ ها یا همون جلد های کریستال برای گوشی 5700 آمده و اگر است چه قیمته ؟

alireza20202003
06-03-2008, 18:46
سلام به 5700 داران عزیز مخصوصا امین خان گل . خوب کسی فیرم ویرشو یه 4.21 آپدیت کرده؟ اگه آپدیت کردین به منم یاد بدین.

Arvin Shayan
06-03-2008, 19:20
سلام به 5700 داران عزیز مخصوصا امین خان گل . خوب کسی فیرم ویرشو یه 4.21 آپدیت کرده؟ اگه آپدیت کردین به منم یاد بدین.

نه دوست عزیز هنوز آپدیت جدید نیومده.من الان رفتم سایت نوکیا ولی هنوز همون فریمور 3.83 هست.

تو از کجا می گی آپدیت جدید اومده؟؟؟!!!!!!!

ya30n
06-03-2008, 20:10
مشكل ما رو كسي نميدونه؟!!!!!!!!!:13:
يا حق (:

nolan
06-03-2008, 20:34
من خودم از توي همين انجمن ياد گرفتم. يكي از بچه ها با عكس آموزش داده بود . بگردي پيدا ميشه عزيز اين قدر جوش نزن . :46::31:
نه بحث جوش زدن نیست .
فروم جای حل مشکلات و طرح ایده های جدیده درست.
خب من به شخصه چندین بار عرض مشکل کردیم دوستان پا پی حل مشکل دیگران هستند.
یا بلد نیستند یا دوست ندارند یاد بدهند که این اخریه خیلی بد و خطرناک میتونه باشه.
از شما دوست عزیز که گوش چشمی به من داشتین سپاسگزارم.
:40::11::40::10:

alireza20202003
06-03-2008, 22:25
نه دوست عزیز هنوز آپدیت جدید نیومده.من الان رفتم سایت نوکیا ولی هنوز همون فریمور 3.83 هست.

تو از کجا می گی آپدیت جدید اومده؟؟؟!!!!!!!

اینجا میتونی ببینی که 4.21 اومده ولی برای product code ما فعلا نیومده اما بقیه کشور ها دارن آپدیت میکنن البته فایل فیرمویر موجوده اما برای آپدیت یه سری مراحل خاص داره که تو فروم های خارجی موجوده.

arash_vbasic
06-03-2008, 23:06
سلام
كسي Product Code كشور هاي ديگه رو داره ؟‌
كه بشه Frameware رو آپديت كرد ؟‌ به 4.21

sirwanonline
06-03-2008, 23:58
----------
ببخشید فریم ویر چیست؟و چگونه اپدیت می شود؟

sirwanonline
07-03-2008, 00:02
ببخشید دوستان چطوری میشه یک اکانت برای Im ساخت که با هاش بچتی با ایرانسل پیام رسان میشه باهاش اکانت ساخت ؟

sirwanonline
07-03-2008, 00:05
آیا میشه نوت های نوشته شده رو کپی کنیم تو مموری کارت یا نه؟

djmiladrock
07-03-2008, 05:12
با سلام خدمت دوستان یه مشکلی برام پیش اومده.
من وقتی عکسهای مختلفی را میخام بریزم داخل گوشیم بعضی عکس ها را در داخل گوشی نشون نمیده وبعضی ها را نشان میده و وقتی با بلوتوث کامپیوتر هم میخام بریزم ارور میده و نمیفرسته.
لطفا این مشکل را بگید تا حلش کنم.

کسی بلد نیست این مشکل را حل کنه

nolan
07-03-2008, 07:43
با تشکر از Iman Khan
که با اموزش کاملش همه چیز را با مهارت کامل توضیح داد:

کمی صبر کنید تا عکس ها به طور کامل لود شود

1) درب گوشی را باز و باطری رو از گوشی در بیارید مطابق شکل

2) قسمت سفید رنگ بالا که وقتی درب گوشی رو باز کردید جا دستش معلوم میشه با کمی زور به طرف بیرون بکشید مطابق شکل

در شکل زیر می بینید که قسمت سفید رنگ بالای گوشی باز شده است

3) 2 تا زه کنار گوشی که به رنگ مشکی و یا قرمز می باشد حالت کشوئی دارد . با کمی ها به طرف بالا ان ها را در بیاورید مطابق شکل

مشاهده می کنید که زه های کناره گوشی باز شده است

4) حالا می ریم سراغ قسمت پائین گوشی به همراه یک پیچ گوشتی 2 پخ

پیچ گوشتیه دو پخ را داخل درز پایین گوشی طرفی که دوربین نداره فرو می کنیم

بعد یه کم زور به طرف بیرون بیارین تا یه صدای تغ میده که از جاش در می یاد مطابق شکل

5) وقتی که خاره قسمت سفید رنگ باز شد با دست و هل دادن آن به سمته پائین بازترش میکنیم بعد هم دوربینو از قاب خارج میکنین مطابق شکل

و بعد کله قسمت پائین گوشی را جدا می کنیم

6) حالا قسمت سفید رنگ پائین گوشی باز شده هست به راحتی می تونید کی پد موزیک و جلوی گوشی را نیر بیرون بیاورید مطابق شکل زیر

حالا می تونید قابه جدید رو بندازید روی گوشی
دقت کنید مراحل بستن را به ترتیب انجام بدهید (2 تا زه کناره گوشی باید اول بسته شود بعد هم بالا و پائین گوشی بسته شود)

ya30n
07-03-2008, 11:01
sirwanonline
داري افتضاح كار ميكني
اسپم بازي خلاف قوانين و منجر به بن شدن ميشه
توهين به اعضا خلاف قوانين و منجر به بن شدن ميشه
كسي چيزي به شما نميگه شما ديگه اين كارا رو نكن!
دفعه ديگه مجبورم گزارش بدم...
يك صفحه كه پست هاي شما شد!!!
يا حق (:

@R3Z
07-03-2008, 12:03
دوست عزيز nolan جان نميخواد ديگه با ايشون برخورد كني ايشون به خاطر همين كارشون اخطار گرفت!
ايشون اگه تاريخ عضويتش رو با تاريخ تاپيك مطابقت ميداد ميفهميد ايشون اون موقع عضو نبوده كه تو صفحه 5 هم پست بده
اميدوارم ديگه اين بحث جريان پيدا نكنه و نظم برقرار بشه

sirwanonline
07-03-2008, 12:32
اخه دوسته عزیز اول من شروع کردم یا اون برو پست های قبلی فکر می کنه اینجا چاله میدونه

sirwanonline
07-03-2008, 13:04
سلام ببخشید دوستان تو این قسمت سایت نوکیا برای آپدیت کوشی ها یک جای رو گذاشته که میشگه کد زیر باطری را وارد کنید تا بدانید ورژن جدید برای گوشی اومده یا نه:
من خیلی گشتم ولی کدی زیر باطری ندیدم بچه ها این کدش کجاست ورژن از 3.27 اومده یا نه ماله من 3.27 هست

sirwanonline
07-03-2008, 13:07
ببخشید دوستان چطوری میشه یک اکانت برای Im ساخت که با هاش بچتی با ایرانسل پیام رسان میشه باهاش اکانت ساخت ؟
-----------
:46:کسی می دونه که چطوری میشه یک اکانت برای این برنامه ساخت ؟:13:

arash_vbasic
07-03-2008, 13:20
سلام ببخشید دوستان تو این قسمت سایت نوکیا برای آپدیت کوشی ها یک جای رو گذاشته که میشگه کد زیر باطری را وارد کنید تا بدانید ورژن جدید برای گوشی اومده یا نه:
من خیلی گشتم ولی کدی زیر باطری ندیدم بچه ها این کدش کجاست ورژن از 3.27 اومده یا نه ماله من 3.27 هست
اون كد زيره باطريه بايد باطري رو در بياريد بعدا كد رو ميبيني مثلا ‌:‌ 0515736

-----------
:46:کسی می دونه که چطوری میشه یک اکانت برای این برنامه ساخت ؟:13:
من كه نميدونم

اخه دوسته عزیز اول من شروع کردم یا اون برو پست های قبلی فکر می کنه اینجا چاله میدونه

آیا میشه نوت های نوشته شده رو کپی کنیم تو مموری کارت یا نه؟
بله ميشه

شما ميتونيد همه ي سوال هاتون رو توي يك پست ارسال كنيد
تا اينجا اين همه شلوغ نشه و خودتون هم بن نشين :10:

sirwanonline
07-03-2008, 14:22
اون كد زيره باطريه بايد باطري رو در بياريد بعدا كد رو ميبيني مثلا ‌:‌ 0515736

من كه نميدونم

بله ميشه

شما ميتونيد همه ي سوال هاتون رو توي يك پست ارسال كنيد
تا اينجا اين همه شلوغ نشه و خودتون هم بن نشين :10:
--------------
ممنون از رهنمای تون خیلی دقیق بود:27:

Tornado2800
07-03-2008, 22:25
سلام

یکی محبت کنه بگه که چه طوری میشه تمیزش کرد ! این گوشی رو ؟

sirwanonline
07-03-2008, 23:31
سلام

یکی محبت کنه بگه که چه طوری میشه تمیزش کرد ! این گوشی رو ؟
----------
با دستمال یا با پمبه یا بهتر بگم دستمال خیس خیلی حالی اصلا خط نمی زنه :27:

Mr.K2
07-03-2008, 23:52

درسته زیر باطری هست...مال من هم اینه...0546522

Tornado2800
08-03-2008, 00:14
والا یه گوشی بود 5500 هستش یا 5300 .. خلاصه همین تیپی هستش !

اونم قرمز بود که من دیدم و رنگش سیاه میشد ! هرچی تمیز می کردیم پاک نمی شد !!!!

حتی با ریکا :دی !

که جنسش هم جنس همین قاب 5700 هستش ! گفتم شاید اینم اینطوری هستش !

شما مطمن هستید که با اب و پنبه میشه یعنی پاکش کرد ؟ یعنی خیالمون راحت باشه؟

چون اون مدل گوشی که گفتم اصلا پاک نشد !

KING OF SPEED
08-03-2008, 09:46
sirwanonline اون لینک برنامه تم ساز که تو صفه 506 گذاشته بودم کاملا سالمه همین الان تست شد.فقط باید فاصله ی بین حروف اسم سایت رو برداری
Ok...

@R3Z
08-03-2008, 19:56
سلام بچه ها
نميدونم چرا يه دفعه گوشيم اينطوري شد!!!
هر چي كه اينستال ميكنم اين ارور رو ميده:
certificate error.
contact the application supplier.
از تاريخ هم نيست
كمكم كنيد
ممنون
توجه:مربوط به ساين هم نميشه تو نصب جاوا هم همين ارور رو ميده!

Sasan Info
08-03-2008, 21:27

راستش 5700 من هم همین بلا سرش اومد
هر چی زور زدم نتونستم پاکش کنم

حالا نمیدونم من که با الکل زور زدم نشذ

sada
08-03-2008, 22:00
سلام بچه ها
certificate error.
از تاريخ هم نيست
كمكم كنيد
ممنون
منم همین مشکل رو دارم.اگه راهی پیدا کردی که به ما هم خبر بده وگرنه اگه برنامه های جاوا رو تو خود گوشی نصب کنی این ارور نمیده.

@R3Z
08-03-2008, 22:21
آره sada جان يافتم يافتم!!!!دي:
اول رم گوشيتو در بيار بعد كد #7370#* رو بزن تا گوشيت مستر ريست شه
بعد كه روشن شد درست ميشه!!!
فقط اگه ميخواي چيزايي كه تو my own هست بمونه همشونو از فبل كپي كن تو games چون خودم اينكارو نكردم فقط بازيام موند!!
ويرايش:الان هم سر بعضي از برنامه ها همين ارورو ميده!

s_n
09-03-2008, 01:41

من به شخصه پیشنهاد می کنم مشکی بگیر.من قرمز دارم تقریبا یک سوم شفافیتشو از دست داده.هر کی میبینه فکر می کنه چرک دسته اما این کثیفی تو جونش رفته.هیچ راهی نداره.

amir2011
09-03-2008, 02:12
حتما تست میکنم خبرش رو بهت میدم...
موفق باشی.
شرمنده من روی 5700 تست کردم جواب نداد...!

Arvin Shayan
09-03-2008, 14:02
سلام بچه ها
certificate error.
از تاريخ هم نيست
كمكم كنيد
ممنون
مطمعن باش از خود برنامه هست.هيچ كاريش هم نمي شه كرد. برنامه مشكل داره.:41:

به هيچ عنوان به گوشي ربط نداره.چون من يه 3250 دارم همون ارور رو تو اينگوشي هم ميده.

behnam_n80
09-03-2008, 14:14
برنامه چراغ قوه برا 5700 نیومده؟

nolan
09-03-2008, 16:08
من به شخصه پیشنهاد می کنم مشکی بگیر.من قرمز دارم تقریبا یک سوم شفافیتشو از دست داده.هر کی میبینه فکر می کنه چرک دسته اما این کثیفی تو جونش رفته.هیچ راهی نداره.
دوستان عزیزم اگر الکل -ابگرم با مواد شوینده-وچیزهای دیگر را امتحان کرده اید -اکنون از جرم بر «ج ل ا س ن ج» استفاده کنید که علاوه بر جرم فلزات جرم وسایل الکتریکی -پلاستیکی و غیره را پاک میکند عین روز اول فقط باید با دستکش استفاده کنید چون به پوست دست آسیب میزند ولی واقعا کارش فوق العاده است .
اگه این هم پاک نکرد فکر یه چیز دیگه رو میکنیم.

Tornado2800
09-03-2008, 16:16
کسی می دونه با جلاسنج ! میشه پاک کرد یا نه ؟؟؟

ایا کسی تونسته اصلا رنگ قرمز گوشی رو تمیز کنه ؟!!!!!!!!!!!!!!!

Arvin Shayan
09-03-2008, 19:35
برنامه چراغ قوه برا 5700 نیومده؟
خيلي وقته كه اومده !!!!:31:

البته ماله 5700 ربطي برنامه نداره و خودش اين كار رو براي شما انجام ميده ( باگ ).

كافي شما در حالت كيبورد دوربين رو فعال كنيد و از آپشن روي فلاش بريد و گزينه On رو انتخاب كنيد و يه عكس بگيريد و فورا قسمت پايين گوشي رو 90 درجه بچرخونيد.
حالا فلاش به عنوان چراغ قوه عمل مي كند وشما مي تونيد فيلم برداري نيز بكنيد.:31:

sirwanonline
09-03-2008, 19:36
سلام به همگی چرا یک کاسپرسکی نسب کردم وقتی می خواد اکتیو بشه می خواهد به اینترنت وصل بشه من هم به اینترنت ایرانسل وصل می شم ولی کار نمی کنه اکتیو نمی شه چرا کسی این مشکل رو داشته تا حالا

sirwanonline
09-03-2008, 19:37
راستی دوستان یک دفعه چرا 30 پست ازم کم شد...........ای بابا

Tornado2800
09-03-2008, 19:40
پست های دیگت حتما پاک کردن...

به هر حال !

مطمن هستم قرمزدارهاش راضی به کثیف شدن این گوشی نیستن ! و حتما فکری براش کردید
؟
باز هم تکرار می کنم :دی ! ایا کسی تونسته پاک کنه یا نه ؟

Arvin Shayan
09-03-2008, 19:41
دوستان عزیزم اگر الکل -ابگرم با مواد شوینده-وچیزهای دیگر را امتحان کرده اید -اکنون از جرم بر «ج ل ا س ن ج» استفاده کنید که علاوه بر جرم فلزات جرم وسایل الکتریکی -پلاستیکی و غیره را پاک میکند عین روز اول فقط باید با دستکش استفاده کنید چون به پوست دست آسیب میزند ولی واقعا کارش فوق العاده است .
چه واجبه كه اين رنگ رو انتخاب كنيم و به چنين روزي بيفتيم !!!!!!!!!!!!!!!:41:

رنگ سياه به نظر من هم مردونه هست و هم شيك .:21:

Arvin Shayan
09-03-2008, 19:44
راستی دوستان یک دفعه چرا 30 پست ازم کم شد...........ای بابا
واسه اينه كه شما دوست داري براي هر خط نوشته يه پست بدي...
نتيجش اين ميشه كه 30 تا پست ازت كم كنند تا تو باشي و پست بيهوده ندي .:41:

Behnam_A
09-03-2008, 20:16
من یه جا خوندم حداکثر رمی که 5700 میخونه 4گیگه حالا واقعا میخوره یا حداکثزش 2گیگه ؟

Arvin Shayan
09-03-2008, 20:44
من یه جا خوندم حداکثر رمی که 5700 میخونه 4گیگه حالا واقعا میخوره یا حداکثزش 2گیگه ؟
شايعات در اين مورد زياد هست.ولي سايت رسمي نوكيا نوشته تا 2 گيگ.
به نظر من 1 گيگ مناسب هست و 2گيگ عالي. 4گيگ رو مي خواي چيكار ؟؟

@R3Z
09-03-2008, 20:44
بهنام جان درست خوندي تا 4 گيگ ساپورت ميكنه
ولي دو گيگ سرعتش بهتره

DJ.Mamal
09-03-2008, 22:10
احتمالا روي 4 گيگ dvd فيلم اره 4 رو قراره بريزن و بشينن تماشا....حال ميده ..نه
نميدونم با اين قد رم بايد چيكار كرد؟
مخصوصا ان 96 كه 16 گيگ مموريشه و تا 8 گيگ ساپورت ميكنه ...جمعا 24 گيگ....البته فيلم برداريش VGA (كيفيت dvd) ....بايدم اينقد مموري بذارن...
حالا كي مياد 4 گيگ بندازه رو 5700 ...

Tornado2800
09-03-2008, 22:50
چه واجبه كه اين رنگ رو انتخاب كنيم و به چنين روزي بيفتيم !!!!!!!!!!!!!!

خوب تکلیف مایی که این رنگ انتخاب کردیم چیه ؟

یعنی واقعا باید باور کنیم به هیچ طریقی ! پاک نخواهد شد ؟؟؟

Arvin Shayan
10-03-2008, 00:05

شما مي تونيد قاب گوشي رو عوض كنيد.
رنگ سياه رو هم موبايل فروشي ها دارن و مي توني پيدا كني و يا هر رنگ ديگه اي كه خواستي.
من خودم رنگ سياهشو دارم و زياد نمي تونم كمكت كنم ولي هموني كه گفتم راه حل خوبي هست.

Mr.K2
10-03-2008, 00:13
احتمالا روي 4 گيگ dvd فيلم اره 4 رو قراره بريزن و بشينن تماشا....حال ميده ..نه
نميدونم با اين قد رم بايد چيكار كرد؟
مخصوصا ان 96 كه 16 گيگ مموريشه و تا 8 گيگ ساپورت ميكنه ...جمعا 24 گيگ....البته فيلم برداريش VGA (كيفيت dvd) ....بايدم اينقد مموري بذارن...
حالا كي مياد 4 گيگ بندازه رو 5700 ...

من روی همین 1 گیگم فیلم اره 4 DVD RIP رو با حجم 700 مگ با برنامه Core Player نگاه کردم ...بدون هیچ مشکلی در رندر کردن فیلم...

Mr.K2
10-03-2008, 00:14

والا من تا یه حدودی پاکش کردم ...اما نه کامل و 100 درصد ..

من در پشتش رو در آوردم و با مایع ظرفشویی و مایع دستشویی کامل شستمش ...با یه تیکه پارچه .. و آب فراوان !!:31:

Tornado2800
10-03-2008, 00:26
مرسی از راهنماییتون.

تعویض کردن قاب این گوشی اسونه ؟ چه طوریه ؟ کسی اموزشش رو داره؟

s_n
10-03-2008, 00:32
جلاسنج رو هم امتحان کردم حتی قبل از الکل و مایع دستشویی و...جواب نمیده.تنها راهش واسه شما ها که هنوز سیاه نشده قاب شیشه ای هست واسه ما که گذشت.

amir2011
10-03-2008, 02:10
سلام به همگی چرا یک کاسپرسکی نسب کردم وقتی می خواد اکتیو بشه می خواهد به اینترنت وصل بشه من هم به اینترنت ایرانسل وصل می شم ولی کار نمی کنه اکتیو نمی شه چرا کسی این مشکل رو داشته تا حالا
از همون جایی که برنامه رو گرفتی بگرد کرک یا لیسنس کد براش پیدا کن از این طریق شاید بتونی اکتیو کنی...

شايعات در اين مورد زياد هست.ولي سايت رسمي نوكيا نوشته تا 2 گيگ.
به نظر من 1 گيگ مناسب هست و 2گيگ عالي. 4گيگ رو مي خواي چيكار ؟؟
چون این گوشی رو میتونیم بصورت دیتا ترانسفر به کامپیوتر وصل کنیم مسلما میتونیم بعنوان یک فلش مموری نیز ازش بهره ببریم که حافظه بالا برای این مواقع بکار میاد.

بهترین راه اینه که قابش رو عوض کنی که آموزشش همین یکی دو صفحه پیش بود با عکس...

sirwanonline
10-03-2008, 02:46
نه کراک همراش بود کسی کراک یا کد شو داره

djmiladrock
10-03-2008, 07:39
سلام دوستان چطور میشه این تم ها را پاک کرد؟

Majid_17_206
10-03-2008, 11:57
سلام دوستان چطور میشه این تم ها را پاک کرد؟

menu/setting/data mgr/app mgr هر کدوم از تم ها یا نرم افزار ها رو میتونی از اینجا حذف کنی

nolan
10-03-2008, 15:31
مرسی از راهنماییتون.

تعویض کردن قاب این گوشی اسونه ؟ چه طوریه ؟ کسی اموزشش رو داره؟
دوست گرامی اگه یه مروری در صفحه 513 بنمایی اونجا من آموزش تعویض قاب را گذاشتم میتونی استفاده کنی.:20:

Tornado2800
10-03-2008, 17:16
مرسی دوست من آموزش رو دیدم ، و سوالاتی داشتم:

من مثلا قاب مشکلی رو بخرم قیمتش چنده ؟

و اینکه میشه من فقط همین دورو بر گوشی که رنگی هستش ( قرمز ) رو عوض کنم و کاری به پایینی یا همون قسمت گردون نداشته باشم ؟ یعنی خوب جا میره یا نه ؟

Highbury
10-03-2008, 18:14
والا من تا یه حدودی پاکش کردم ...اما نه کامل و 100 درصد ..

من در پشتش رو در آوردم و با مایع ظرفشویی و مایع دستشویی کامل شستمش ...با یه تیکه پارچه .. و آب فراوان !!:31:

man age in kar ro bokonam sekte mizanam

Arvin Shayan
10-03-2008, 18:16

و اینکه میشه من فقط همین دورو بر گوشی که رنگی هستش ( قرمز ) رو عوض کنم و کاری به پایینی یا همون قسمت گردون نداشته باشم ؟ یعنی خوب جا میره یا نه ؟
قيمتش تو تبريز 7000 تومن هست.
آره ميشه , مشكلي نيست.

Arvin Shayan
10-03-2008, 18:18

قيمتش تو تبريز حدود 7000 تومن هست.
آره ميشه,مشكلي نيست.

Tornado2800
10-03-2008, 19:13
قیمت قاب اصل اینقدره ؟؟؟

یا قاب معمولی؟ چون قاب اصل میخوام بگیرم....

meshkiposh2200
10-03-2008, 19:22
اقا ما امروز برای پیدا کردن پسورد گوشی رفتیم که چند جایی گفت کابل باکسش را نداریم ولی یک جا رفتم با کابلی که سر کابلش را من دیدم زد به همون جای معمولی(درگاه مینی یو اس بی) و کمتر از 30 ثانیه پسورد را در اورد .نمی دونم یعنی نر م افزاری هست که این کار را بکنه

Saman-tci
10-03-2008, 22:08
دوستان یه سوال که چند وقتی هم ذهنمو مشغول کرده ...
الان گوشی 5700 ورژنش 3.83 هست و به تاریخ 22/6/2007 .... میخوام بدونم آیا ورژن جدیدتری برای این گوشی اومده یا نه ....؟ چون دیروز که چک کردم دیدم تو سایت نوکیا هم همون 3.83 رو زده ....

IceLord
11-03-2008, 00:23
الان گوشی 5700 ورژنش 3.83 هست و به تاریخ 22/6/2007 .... میخوام بدونم آیا ورژن جدیدتری برای این گوشی اومده یا نه ....؟ چون دیروز که چک کردم دیدم تو سایت نوکیا هم همون 3.83 رو زده ....
سلام

با توجه به این که آپدیت جدید برای 6120 اومده احتمالا تا چند روز دیگه هم آپدیت جدید برای 5700 خواهد آمد. به محض اومدن آچیدت جدید خودم یا دوستان در همین مکان اطلاع رسانی خواهند کرد

Mr.K2
11-03-2008, 00:38
دوستان به نظر من اصلا قاب نخری ..اصلا به درد نمیخوره ...
من دوستم خریده گذاشته روش ..خیلی مسخره شده !! اصلا انگار گوشی های دست سئم و چهارم !!

Mr.K2
11-03-2008, 00:39

نه عزیز آپدیت هنوز نیومده ... من رقتم دیدم اپدیت جدید نیومده !!

Tornado2800
11-03-2008, 11:25
از دوستانی که کمک کردن و راهنمایی کردن خیلی ممنون هستم

یه فکری به کلم زد :دی خندتون نگیره هاااااااااااااا

همون پلاستیکایی که روی ناهار خوری میزنند ... خریدم زدم به گوشی

توپ ! چسبیده ! باحال شده :دی
دیگه از لک و مک خبری نیست

ya30n
11-03-2008, 11:49
بچه ها دوستم يه باند براي n90 گرفته بود خداييش مث صداي ضبط شده بود
براي 5700 هم هست؟
Tornado2800 جان جريان آواتور چيه؟
يا حق (:

amir2011
11-03-2008, 15:36
براي 5700 هم هست؟
يا حق (:
5700 رو از طریق تبدیل هندزفری به هر باندی میتونی وصل کنی ولی بعضی باندها هست که مخصوص موبایله به این دلیل که همراش باتری داره باز قضیه اونها فرق میکنه...

Mr.K2
11-03-2008, 16:10
براي 5700 هم هست؟
يا حق (:

اره هست ..یه دونه روی جعبه گوشی عکسشو انداخته مخصوص 5700 هست ..با باطری شارژی من پرسیدم 40 تومن بود !!

Geforce_8800_GTX
11-03-2008, 17:06
سلام به همه گوشی خورها
به نظر شما 5700 بهتره یا k800 به غیر از اختلاف دوربینشون؟

IceLord
11-03-2008, 18:21
سلام به همه گوشی خورها
به نظر شما 5700 بهتره یا k800 به غیر از اختلاف دوربینشون؟
سلام

تا حالا 100 بار این دو تا گوشی با هم مقایسه شده اند. تنها برتری K800 نسبت به 5700 دوربینشه البته اونم فقط توی عکس برداری. در بقیه موارد 5700 گوشی K800 رو می خوره!

ya30n
11-03-2008, 19:18
اره هست ..یه دونه روی جعبه گوشی عکسشو انداخته مخصوص 5700 هست ..با باطری شارژی من پرسیدم 40 تومن بود !!

40 تومن
ماشالله

5700 رو از طریق تبدیل هندزفری به هر باندی میتونی وصل کنی ولی بعضی باندها هست که مخصوص موبایله به این دلیل که همراش باتری داره باز قضیه اونها فرق میکنه...

مرسي عزيز

يا حق (:

nolan
12-03-2008, 07:27
دوستان به نظر من اصلا قاب نخری ..اصلا به درد نمیخوره ...
من دوستم خریده گذاشته روش ..خیلی مسخره شده !! اصلا انگار گوشی های دست سئم و چهارم !!
حالا مگه چه رنگی انداخته؟
یکی از دوستان سیاه براقش رو انداخته واقعا قشنگ شده -حالا اگه کسی این رنگیشو دوست ندا شته باشه نقره ای هم خیلی بهش میآد.

david23
12-03-2008, 15:16
:38:سلام من عضو جدید هستم . به نظر شما 5700 دست دو رو الان چند میخرن.

Saman-tci
12-03-2008, 15:20
طرفای 200 تا 215 اگه تمیز باشه .....

Mr.K2
12-03-2008, 15:25
حالا مگه چه رنگی انداخته؟
یکی از دوستان سیاه براقش رو انداخته واقعا قشنگ شده -حالا اگه کسی این رنگیشو دوست ندا شته باشه نقره ای هم خیلی بهش میآد.

اونم سیاه انداخته ... صفحه کلیدش هم سیاه هست ..

david23
12-03-2008, 16:48
طرفای 200 تا 215 اگه تمیز باشه .....

من گوشیمو 4 ماه پیش خریدو اینکه خییلی تمیزه هر جا بردم میگی آخرش 180 :42:شما جایی رو سراغ داری که
بیشتر برداره تا 200 مرسی.

Saman-tci
12-03-2008, 18:44
من گوشیمو 4 ماه پیش خریدو اینکه خییلی تمیزه هر جا بردم میگی آخرش 180 :42:شما جایی رو سراغ داری که

اگه 2 3 روز زودتر گفته بودی یه مشتری پروپا قرص برای گوشیت داشتم ....
بنده خدا رفت از علاالدین 225 تومن خرید یه کارکرده ولی تر و تمیز که هنوز کابل و شارژرش باز نشده بود ....
برای شما چه رنگیه ...؟

david23
12-03-2008, 19:13
....
هنوز کابل و شارژرش باز نشده بود ....
برای شما چه رنگیه ...؟[/quote]

ماله من مشکی هست .وهنوزم کابل شارژرش باز نشده بود و از یه کابل دیگه استفاده میکردم به نظر شما تو علاعدین چند میخرن .چون من تو پاساژ ایرانیان قیمت کردم .آیا بعد از عید ارزونتر میشه یا گرونتر .الان تو ولیعصر خیلی کم شده.
:20:

Highbury
13-03-2008, 22:11
سلام دوستان :31:
من دچار یه مشکل شدم که جدیدا متوجه شدم چون زیاد فیلمبرداری نمیکنم
هر وقت میخوام فیلم رو سیو کنم یعنی وقتی فیلمبرداری کردم.
موبایل هنگ میکنه:18:

Love milan
13-03-2008, 23:57

سلام دوست عزیز
اگه واقعا گوشیت سالم و تمیز من خریدارم تا200 تومن مموریش چنده ؟؟؟چه رنگیه؟؟؟
سریعا خبر بده
شمارم اینه 09171044397
شیرازم اصلا مشکل فرستادن و اینا نباش

Mr.K2
13-03-2008, 23:58
سلام دوستان :31:
من دچار یه مشکل شدم که جدیدا متوجه شدم چون زیاد فیلمبرداری نمیکنم
هر وقت میخوام فیلم رو سیو کنم یعنی وقتی فیلمبرداری کردم.
موبایل هنگ میکنه:18:

هنگ میکنه !!!:18::18::18:؟؟؟؟؟؟؟

Highbury
14-03-2008, 00:01
هنگ میکنه !!!:18::18::18:؟؟؟؟؟؟؟
اره عزیز اوایل اینجوری نبود الان که نگاه کردم دیدم یه فیلم 5 دقیقه از قدیم داشتم و مشکلی نبود الان هنگ میکنه.
البته نه هنگ به اون شکل مثلا دکمه منو رو بزنم توی منو میره اما مثلا توی گالری سرعت پایین به شدت میاد و داخل قسمت ویدیو نمیتونی بری یه صفح تاریک و یا یه صفحه روشن میاد.سرعت به شدت افت میکنه در واقع کاری نمیتونی بکنی خاموشم نمشه باید باتری در بیارم

Tornado2800
14-03-2008, 10:21
شمارم اینه 09171044397

در انجمن شماره دادن ممنوع هستش !

برای حفظ خودتون هم که شده بهتره در پیغام خصوصی مطرح کنید

یا حق.

undertaker_ss
14-03-2008, 10:38
سلام یه سوالی داشتم دوربین 5700 چند مگا پکسله؟ آیاراسته که Gps داره؟

david23
14-03-2008, 11:01
]سلام دوست عزیز
سریعا خبر بده
شمارم اینه ..............شیرازم اصلا مشکل فرستادن و اینا نباش
.................................................. ....................................

سلام .من برا شماپیغام خصوصی زدم :5:

Majid393
14-03-2008, 11:02

2 مگاپیکسل

Mr.K2
14-03-2008, 16:00

دوربینش 2 هست ...عکس در نور کافی خوبه اما در نور کم اصلا خوب نیست ..
فیلم برداری بسیار خوبه ...واضح با صدایی رسا ...
جی پی اس هم خودش نداره اما قابلیت اتصال External GPS رو داره ...

Sasan Info
14-03-2008, 17:12
سلام دوست عزیز
سریعا خبر بده
شمارم اینه 09171044397
دوست عزیز لطفا رعایت کنید

خرید و فروش = ممنوع

meshkiposh2200
14-03-2008, 18:54
خواستم از خود دفترچه ش اطلاعاتی در مورد مصرف باتریش ذر بیارمدر بیارم ولی ماکه سوات!انگلیسی نداریم
بنابراین:
1.ایا فول بودن مموری 1 گیگ بدون اهنگ گوش دادن تاثیری در بیشتر مصرف کردن باتری داره ایا؟
2.گوش کردن به رادیو بیشتر باتری مصرف میکنه یا اهنگ گوش دادن
3.باتری گوشی شما چند روز دوام داره
گوشی من که با 3 یا 4 ساعت رادیو و حدود 1 ساعت اهنگ هم و حدود 1 ربع مکالمه به 48 ساعت نمی رسه مال شما چطور؟

Arvin Shayan
14-03-2008, 19:13
خواستم از خود دفترچه ش اطلاعاتی در مورد مصرف باتریش ذر بیارمدر بیارم ولی ماکه سوات!انگلیسی نداریم
بنابراین:
1.ایا فول بودن مموری 1 گیگ بدون اهنگ گوش دادن تاثیری در بیشتر مصرف کردن باتری داره ایا؟
گوشی من که با 3 یا 4 ساعت رادیو و حدود 1 ساعت اهنگ هم و حدود 1 ربع مکالمه به 48 ساعت نمی رسه مال شما چطور؟
1.خیر
2.بستگی به بلندی صدا داره ولی با این حال فکر کنم رادیو بیشتر باشه به دلیل دریافت امواج
3.ماله منم همینطوریه ولی به 48 ساعت می رسه!

huti_421
14-03-2008, 19:24
واووووووووووو چقدر عوض شده اینجا خیلی وقته نیومدم
من که دیگه 5700 ندارم ولی خوبه اینجا هنوز رونق داره خوب حالا یه چند تا سوال دارم بذارین همین جا بپرسم :

1) قیمتش الان چنده ؟
2) اصلا فنلاندیش اومد یا هنوز همون مجارستانی و چینیشه ؟
3) کسی آخر سر برنامه ی ریموت تلویزیون رو پیدا کرد ؟
4) صدای گوشیاتون بعد یه مدت کم نشده ؟ یا یه خورده خفه ؟
5) یادم رفته اکولایزر داشت یا نه ؟

خوب فعلا همینا بسه تا ببینیم بعد چی میشه

قربون همتون فعلا...

Mr.K2
14-03-2008, 19:25
بنابراین:

من خیلی خیلی آهنگ با هندزفری گوش میدم ..شارژ هم راضیم ..چون زیاد شارژ نمیکنم ..اما دقیقا نمیدونم چقدر دووم میاره ...

من نور ال سی دی رو گذاشتم وسط و شبکه رو هم روی جی اس ام تنظیم کردم...

Highbury
14-03-2008, 19:41
سلام مستر کا2 متاسفانه اسمت رو فراموش کردم.
مشکل فیلبرداریم از کجا هستش و چطور رفع میشه؟آیا کسی به این مشکل دچار شده؟
دوما اون هندسفری که عکسش تو امضاته چقدر توی صدای 5700 تاثیر داره.آیا واقعا ارزش خرید رو داره؟

Highbury
14-03-2008, 19:44
من که دیگه 5700 ندارم ولی خوبه اینجا هنوز رونق داره خوب حالا یه چند تا سوال دارم بذارین همین جا بپرسم :

1) قیمتش الان چنده ؟

قربون همتون فعلا...
1-خیلی وقته از قیمت گوشیها خبر ندارم باید حدود 230 باشه اما بهتره که نظر ندم
2-اصل این گوشی مجاری هستش اینکه فنلاند باشه دلیل بر اصل بودن نیستش.کمپانی نوکیا این گوشی اش رو توی کارخانه مجارستان تولید میکنه
3-اون روزا کم کم داشتم پیدا میکردم مستر کا2 خیلی زحمت کشید اما راهی دانشگاه شدم دیگه نتونستم دمبال کنم اگه کسی داره ما هم خاهانشیم
4-نه صداش کم نشده همونی بود که بود در کل بلندی صداش زیاد نیست.تقریبا تو مایه های ان70 هستش شاید5 درصد ضعیفتر .
5-بله اکولایزر داره و خودت هم میتونی اکولایزر دستی تنظیم کنی
بد نیست یه نگاه به امضام بکنی

meshkiposh2200
14-03-2008, 20:10
1.خیر
2.بستگی به بلندی صدا داره ولی با این حال فکر کنم رادیو بیشتر باشه به دلیل دریافت امواج
3.ماله منم همینطوریه ولی به 48 ساعت می رسه!

اخه مال من کابلش اشتباه بود و حدود یک هفته طول کشید تا عوضش کنم و بنابراین اهنگی هم روی رمش نبود و دقیقا ایک هفته باتری داشتم با مکالمه و رادیو و بدون اهنگ گوش دادن

Arvin Shayan
14-03-2008, 20:51
اخه مال من کابلش اشتباه بود و حدود یک هفته طول کشید تا عوضش کنم و بنابراین اهنگی هم روی رمش نبود و دقیقا ایک هفته باتری داشتم با مکالمه و رادیو و بدون اهنگ گوش دادن
گفتم که بستگی به صدای اسپیکر داره.اگه صداش بلند باشه باطری رو بیشتر میبره.
1 هفته !!!
چطوری؟!!
sms و مکالمه از همه بیشتر باطری رو خالی میکنه و نور LCD

Arvin Shayan
14-03-2008, 20:54

1) قیمتش الان چنده ؟

قربون همتون فعلا...
1.فعلا خیلی کمیاب شده. قیمت تو تبریز 1 هفته پیش 230000 تومن بود الان شده 260000.
2.اگه اصلشو بخوای مجارستانه و سری 5 رو مجارسان میزنه.
3.بله استفاده می کنم .مشکلی نیست + تمام ریموت ها.
4.خیر
5.بله

Arvin Shayan
14-03-2008, 20:57
1-
3-اون روزا کم کم داشتم پیدا میکردم مستر کا2 خیلی زحمت کشید اما راهی دانشگاه شدم دیگه نتونستم

بله شما باید قسمت اول و دوم (برنامه ir remote) رو نصب کنید و قسمت سوم رو هم ساین کنید و بعد نصب کنید.
اگه این ها رو انجام دادی بگو تا هر مدلی رو که خواستی بهت یاد بدم که اضافه کنی.

Sasan Info
14-03-2008, 21:04
برنامه ریموت کنترل رو یکی از دوستان برای version 3 معرفی کرده:

داغ داغ :: ریموت کنترل برای Symbian S60 3rd :: داغ داغ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%D8%AA%D8%B1%D9%84)

البته خودم امتحانش نکردم ولی گفتم شاید بتونم کمکتون کتم

Mr.K2
14-03-2008, 21:43

1) قیمتش الان چنده ؟

قربون همتون فعلا...

1- قیمت دقیق ندارم ...
2- خود نوکیا گفته فقط مجارستان !!!
3- برنامه Ir-Remote هست که باید ساین بشه..
4- صدای گوشی هیچ تغییری نکرده و هنوز با کیفیته ...
5- :18::18::18: اکولایزر خب معلومه که داره !!

Mr.K2
15-03-2008, 01:30
سلام مستر کا2 متاسفانه اسمت رو فراموش کردم.
مشکل فیلبرداریم از کجا هستش و چطور رفع میشه؟آیا کسی به این مشکل دچار شده؟
دوما اون هندسفری که عکسش تو امضاته چقدر توی صدای 5700 تاثیر داره.آیا واقعا ارزش خرید رو داره؟

سلام
قربانت اسم من علی هست...
من ایین هندزفری رو ندارم و قمتش هم 100 هزار تومنه و توی ایران هم فکر نکنم باشه ..
اما من یه کریتیو دیگه دارم ..خیلی خیلی عالیه ..
هم بلندی و هم باسش خیلی خیلی بیشتر و بهتره ... من خریدم 20 تومن ...

djmiladrock
15-03-2008, 08:35
با سلام چرا دو سه روز صدای گوشیم بسیار کم شده. لطفا راهنمایی کنید

undertaker_ss
15-03-2008, 15:41
دوربینش 2 هست ...عکس در نور کافی خوبه اما در نور کم اصلا خوب نیست ..
فیلم برداری بسیار خوبه ...واضح با صدایی رسا ...
جی پی اس هم خودش نداره اما قابلیت اتصال External GPS رو داره ...
ممنون از راهنمایی تون

meshkiposh2200
16-03-2008, 00:23
گفتم که بستگی به صدای اسپیکر داره.اگه صداش بلند باشه باطری رو بیشتر میبره.
1 هفته !!!
چطوری؟!!
sms و مکالمه از همه بیشتر باطری رو خالی میکنه و نور LCD

اره دقیقا یک هفته .شما هم اگه یک هفته سراغ موزیک پلیرش نری و معمول هم مکالمه داشته باشی شاید یک هفته باتری داشته باشی من هم از صیح ششم فروردین تا 15 فروردین قرار به مدت 10 روز تو پادگان فیکس بمونم و اصلا خونه نیام و چون موبایل را به صورت غیر قانونی میبرم برای شارژ کردنش هم به مشکل برمیخورم میخام رمش را به طور کامل خالی کنم تا بلکه یک هفته ای باتری داشته باشم

FreeMagic
16-03-2008, 02:54
من میخواستم یه گوشی بگیرم
یکی از گوشی هایی که انتخاب کردم 5700 بوده
توی بررسی تخصصی سایت جی اس ام زده که با اولین سیگنال کاهش باطری سریع شارژش خالی میشه به خاطر همین دلم از این گوشی زده شده
حالا خواستم بدونم واقعا اینجوره ؟
وضعیت دوام شارژ گوشی برای شما چه جوره ؟
لطفا راهنماییم کنید
در ضمن ممنون میشم اگه عیب خاصی هم داره بگید

@R3Z
16-03-2008, 12:46
به نوشته هاي gsm زياد اطمينان نكن
من تا حالا چند تا گوشي چه سوني اريكسون و چه نوكيا داشتم كه هيچكدوم طول عمر باتريش به 5700 نميرسه
واقعا طول عمرش زياده از صبح تا شب هم بازي كني باتريش تموم نميشه

sirwanonline
16-03-2008, 13:03
برنامه ریموت کنترل رو یکی از دوستان برای version 3 معرفی کرده:

داغ داغ :: ریموت کنترل برای Symbian S60 3rd :: داغ داغ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%D8%AA%D8%B1%D9%84)

البته خودم امتحانش نکردم ولی گفتم شاید بتونم کمکتون کتم
---------
سلام ببخشید این برنامه از کجا به تلویزیون ارتباط برقرار می کنه از طریق مادون قرمز یا ........

sirwanonline
16-03-2008, 13:06
من تا حالا چند تا گوشي چه سوني اريكسون و چه نوكيا داشتم كه هيچكدوم طول عمر باتريش به 5700 نميرسه
--------------
100% این رو تاید می کنم چون من مداوم با هاش بازی و اس ام اس بازی می کنم انگار نه انگار باطریش اگه خراب ش تو بازار هسا یعنی باطریش بعد از چند سال هست تو بازار؟

fary1988
16-03-2008, 13:20
من میخواستم یه گوشی بگیرم
یکی از گوشی هایی که انتخاب کردم 5700 بوده
توی بررسی تخصصی سایت جی اس ام زده که با اولین سیگنال کاهش باطری سریع شارژش خالی میشه به خاطر همین دلم از این گوشی زده شده
حالا خواستم بدونم واقعا اینجوره ؟
وضعیت دوام شارژ گوشی برای شما چه جوره ؟
لطفا راهنماییم کنید
در ضمن ممنون میشم اگه عیب خاصی هم داره بگید
اره باطریش سیگنال اولیش بره زود خالی
میشه مثل 3250ولی گوشی نازیه من دارم
الانم با گوشیم دارم واست می نویسم

FreeMagic
16-03-2008, 14:14

با گوشیت داری می نویسی !!!!!!!!
یعنی با گوشیت وصل شدی به اینترنت ؟

Arvin Shayan
16-03-2008, 15:08
---------
سلام ببخشید این برنامه از کجا به تلویزیون ارتباط برقرار می کنه از طریق مادون قرمز یا ........
بله . از طریق مادون قرمز.
باید برنامه ir remote رو نصب کنی.

fary1988
16-03-2008, 15:48
با گوشیت داری می نویسی !!!!!!!!
یعنی با گوشیت وصل شدی به اینترنت ؟
با ایرانسل همه کار می شه کرد جز زنگ زدن

Saman-tci
16-03-2008, 18:23
ایول باحال بود ........ کلی خندیدم ...

Behnam_A
16-03-2008, 21:05
برنامه ir remote تو کدوم صفحه است دانلودش کنم ؟

FreeMagic
17-03-2008, 00:46

--------------
100% این رو تاید می کنم چون من مداوم با هاش بازی و اس ام اس بازی می کنم انگار نه انگار باطریش اگه خراب ش تو بازار هسا یعنی باطریش بعد از چند سال هست تو بازار؟

درباره شارژ نظر دو نفر اول با نفر سوم فرق میکنه!!! حرف کدوم رو باور کنم
ولی دو به یک هست پس حرف دو نفر اول رو باور می کنم

یه چیزی این وسط جور در نمیاد:9:
گوشی های نوکیا فارسی ندارن و عربی می نویسن. چه طور وقتی عربی هست چند بار از حرف گ استفاده کردی ؟:21:
یه کاسه ای زیر این نیم کاسست:27:

ssz1370
17-03-2008, 12:48
یه چیزی این وسط جور در نمیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).gif
گوشی های نوکیا فارسی ندارن و عربی می نویسن. چه طور وقتی عربی هست چند بار از حرف گ استفاده کردی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
یه کاسه ای زیر این نیم کاسست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
دوست عزیز 5700 فارسی رو به طور کامل پشتیبانی میکنه (هم از نظر نوشتن وهم وقتی زبان گوشی رو به فارسی تغییر می دی کل منوها و ... فارسی میشن)

Arvin Shayan
17-03-2008, 13:06
برنامه ir remote تو کدوم صفحه است دانلودش کنم ؟
از سایت جی اس ام آر یا
gsm aria.com
فاصله بین gsm و aria رو بردار...

Mr.K2
17-03-2008, 16:12
---------

سیروان جان معلومه که IR مخفف Infra Red یا همون مادون قرمزه ...

Mr.K2
17-03-2008, 16:24
درباره شارژ نظر دو نفر اول با نفر سوم فرق میکنه!!! حرف کدوم رو باور کنم
ولی دو به یک هست پس حرف دو نفر اول رو باور می کنم

یه چیزی این وسط جور در نمیاد:9:
گوشی های نوکیا فارسی ندارن و عربی می نویسن. چه طور وقتی عربی هست چند بار از حرف گ استفاده کردی ؟:21:
یه کاسه ای زیر این نیم کاسست:27:

درسته ..5700 فارسی کاملا منو هاش و حتی راهنمایهاش فارسی هستند و کاملا از راست به چپ هستند ..

sirwanonline
18-03-2008, 18:04
سیروان جان معلومه که IR مخفف Infra Red یا همون مادون قرمزه ...
----------
ممنون از رهنمایتون

hharab1363
18-03-2008, 20:34
یه دو سه روزیه که دکمه های کنترل هدفون گوشیم کار نمیکنه کسی علتشو نمیدونه؟شاسی روشن و خاموشش رو هم میزنم ولی باز کار نمیکنه

ssz1370
18-03-2008, 21:08
دوستان سلام
یه مشکلی اخیرا برام پیش اومده که امیدوارم با کمک هم بتونیم حلش کنیم.
وقتی من میرم توی گالری موبایلم اولین پوشه ای که می خوام باز کنم یه خطا می گیره موقع باز کردن عکس ها یه خطای دیگه و عکسی هم باز نمی کنه وقتی هم از گالری خارج می شم بازم خطا می گیره
اولین خطا:
galerry:system error(-1)
دومین خطا:
img.viewer:system error(-1)
سومین خطا:
application closed:gallary kern-exec 3
بنظرتون چی کار کنم؟؟

rammmy
19-03-2008, 08:42
با سلام..دوستان میخواستم بدونم..PHONE MWMORY O,N خود گوشی کلا چند مگ هست ..و وقتی گوشی را به صورت نو خریداری میشه چند مگ از PHONE MEMROY گوشی خالی هست؟؟؟...ممون میشم کسی توضیح بده!!!

rammmy
19-03-2008, 08:58
یه سوال دیگه..بهترین حالت اکولایزر دستی برای این گوشی که صدا را شفاف پخش کنه را کسی میدونه..بگه که من تنظیم کنم؟؟؟

Saman-tci
19-03-2008, 10:12
در مورد پست بالا منم سوال دارم ..... ممنون میشم اگه کسی امتحان کرده به ما هم بگه ....

KING OF SPEED
19-03-2008, 11:48
یه سوال دیگه..بهترین حالت اکولایزر دستی برای این گوشی که صدا را شفاف پخش کنه را کسی میدونه..بگه که من تنظیم کنم؟؟؟

اینو امتحان کن:
از سمت چب اولی و دومی تا آخر بالا سومی 5 تا چهارمی 3 تا و آخری رو هم کامل بیارید پایین:5: :8:

Mr.K2
19-03-2008, 16:08
با سلام..دوستان میخواستم بدونم..PHONE MWMORY O,N خود گوشی کلا چند مگ هست ..و وقتی گوشی را به صورت نو خریداری میشه چند مگ از PHONE MEMROY گوشی خالی هست؟؟؟...ممون میشم کسی توضیح بده!!!

فکر کنم باید حدود 35 مگ باشه ...

KING OF SPEED
19-03-2008, 17:08
سلام بچه ها امروز یه چیز جالب رو فهمیدم و اون موقعی بود که همزمان هم برای یک نفر بلتوث میفرستادم وهم از یکی دیگه داشتم بلوتوث میگرفتم خیلی جالبه مگه نه؟
درضمن Arvin Shayan جان اگه irremot قابل استفاده داری لطفا یجا آپلودش کن ...آخه با این سرعت کم از 6-5 جا گرفتم هیشکدومش جواب نداد!!!!

hharab1363
19-03-2008, 17:18
یه دو سه روزیه که دکمه های کنترل هدفون گوشیم کار نمیکنه کسی علتشو نمیدونه؟شاسی روشن و خاموشش رو هم میزنم ولی باز کار نمیکنه

کسی تو این فروم نیست جواب ما رو بده؟

hamidrezaaa
19-03-2008, 17:32
درضمن Arvin Shayan جان اگه irremot قابل استفاده داری لطفا یجا آپلودش کن ...آخه با این سرعت کم از 6-5 جا گرفتم هیشکدومش جواب نداد!!!!
دوست عزیز من قبلا این برنامه رو اپلود کردن بودم و گذاشته بودم شما اگه یه سرچ میکردی به خواستت میرسیدی
خدمت شما :

این هم لینک برنامه IrRemote برای همه ی دوستان :

hamidrezaaa
19-03-2008, 17:33
کسی تو این فروم نیست جواب ما رو بده؟
دوست خوب باطری هدفون شما تموم شده در مورد شارژش هم قبلا توضیح دادم و فکر هم نمیکنم عملی باشه

Saman-tci
19-03-2008, 18:14
سلام بچه ها امروز یه چیز جالب رو فهمیدم و اون موقعی بود که همزمان هم برای یک نفر بلتوث میفرستادم وهم از یکی دیگه داشتم بلوتوث میگرفتم خیلی جالبه مگه نه؟
!!!!

دوست من این قابلیت منحصراً برای 5700 نیست و بیشتر گوشیهای نوکیا از جمله تمام سری N این قابلیت رو دارن

Mr.K2
20-03-2008, 01:18

بله ..این به خاطر دو کاناله بودن بلوتوث 5700 هست ...میتونی همزمان برای 2 نفر بفرستی و یا از یکی بگیری و برای یکی بفرستی

shahabspider
20-03-2008, 01:35
سلام.رادیو گوشی من از کار افتاده.تویه برنامه اش میره ولی هیچ کانالی را نمیگیره.چی کار کنم؟

ali racer
20-03-2008, 02:03
و نکته جالب اینه که وقتی هم اطلاعات با بلوتوث
گوشیت میفرستی هم میگیری
سرعت
ترنسفر
نصف حالت عادی میشه !

ssz1370
20-03-2008, 06:54
دوستان سلام
یه مشکلی اخیرا برام پیش اومده که امیدوارم با کمک هم بتونیم حلش کنیم.
وقتی من میرم توی گالری موبایلم اولین پوشه ای که می خوام باز کنم یه خطا می گیره موقع باز کردن عکس ها یه خطای دیگه و عکسی هم باز نمی کنه وقتی هم از گالری خارج می شم بازم خطا می گیره
اولین خطا:
galerry:system error(-1)
دومین خطا:
img.viewer:system error(-1)
سومین خطا:
application closed:gallary kern-exec 3
بنظرتون چی کار کنم؟؟

کسی نمی دونست

KING OF SPEED
20-03-2008, 12:07
دوست عزیز من قبلا این برنامه رو اپلود کردن بودم و گذاشته بودم شما اگه یه سرچ میکردی به خواستت میرسیدی
خدمت شما :
خیلی ممنون

دوست من این قابلیت منحصراً برای 5700 نیست و بیشتر گوشیهای نوکیا از جمله تمام سری N این قابلیت رو دارن

بله ..این به خاطر دو کاناله بودن بلوتوث 5700 هست ...میتونی همزمان برای 2 نفر بفرستی و یا از یکی بگیری و برای یکی بفرستی

این همون A2DP هستش

گوشیت میفرستی هم میگیری
سرعت
ترنسفر
نصف حالت عادی میشه !

می تاییدیم:20:

KING OF SPEED
20-03-2008, 12:12
با عرض تبریک سال نو به همتون میخاستم بگم::11::40:

طریقه ی قطع کردن صدای فعالسازی دوربین:

به *منو>شخصی ساز>مضامین>مضامین صوتی* بروید و گزینه ی آخری رو انتخاب کنید در لیست ظاهر شده گزینه ی اول مربوط به فعالسازی دوربین هست که روی*بی صدا* میزارید ودومی صدای فعالسازی موزیک رو تغییر میده.
:5::5::5:

KING OF SPEED
20-03-2008, 15:30
خدمت شما :

دوست عزیز اینکه ارور نات ساپورت (ویژگی پشتیبانی نمی شود) میده که..!!

IceLord
20-03-2008, 16:00
دوست عزیز اینکه ارور نات ساپورت (ویژگی پشتیبانی نمی شود) میده که..!!

سلام

من این نرم افزار رو رو گوشی داشتم. شما باید تو تنظیمات قسمت oriention (یه چیزی تو همین مایه ها) رو روی Right بذاری.

hharab1363
20-03-2008, 20:15
دوست خوب باطری هدفون شما تموم شده در مورد شارژش هم قبلا توضیح دادم و فکر هم نمیکنم عملی باشه

طریقه شارژش توی کدوم صفحه هست؟
در ضمن اگه عملی نیست راهش چیه؟

Mr.K2
20-03-2008, 22:07
گوشیت میفرستی هم میگیری
سرعت
ترنسفر
نصف حالت عادی میشه !

اره دیگه ..چون 2 تا کار میکنه نصف سرعتش میره برای فرستادن و نصف اون برای گرفتن ..

rammmy
20-03-2008, 22:14
فکر کنم باید حدود 35 مگ باشه ...

ممنون دوست عزیز..اما میخواستم بدونم از این 35 مگ..چقدر پر شده..چون حتما مقداری از این ظرفیت به خاطر برنامه های روی گوشی کم شده...من فضای باقیمانده را میخوام بدونم چقدر هست؟؟

Mr.K2
21-03-2008, 01:34
ممنون دوست عزیز..اما میخواستم بدونم از این 35 مگ..چقدر پر شده..چون حتما مقداری از این ظرفیت به خاطر برنامه های روی گوشی کم شده...من فضای باقیمانده را میخوام بدونم چقدر هست؟؟

میگم که ...35 مگ فضای آزاد داشتم من ...

khadijeh
21-03-2008, 11:44
بچه ها میدونم چیزی که میخوام بنویسم اصلا ربطی به بحث نداره . ولی چون اینجا کلو پ 5700 بود نوشتم.

خریدار یه 5700 کار کرده هستم. اگه سراغ دارین قیمت بدین و تلفن. حتما اصل باشه.

sirwanonline
21-03-2008, 14:20
سلام بچه ها راسته که میگن 5700 رو بهش برنامه میزنن صداش2 برابر میشه این صحت داره؟
-----------
هی پست سلامه من را به علی شیمیست برسان ........

sirwanonline
21-03-2008, 14:22
بچه ها میدونم چیزی که میخوام بنویسم اصلا ربطی به بحث نداره . ولی چون اینجا کلو پ 5700 بود نوشتم.

خریدار یه 5700 کار کرده هستم. اگه سراغ دارین قیمت بدین و تلفن. حتما اصل باشه.
----------
گوشی من خیلی از تمیز مونده یک پیر تمیزی من رتم پیش یک موبایل فروش گفت این 150.000 تومان میرزه 8.23 دقیقه هم صحبت کردم خیلی ضرر می کنه نفروشی بهتره

@R3Z
21-03-2008, 20:54
با عرض تبریک سال نو به همتون میخاستم بگم:

طریقه ی قطع کردن صدای فعالسازی دوربین:

به *منو>شخصی ساز>مضامین>مضامین صوتی* بروید و گزینه ی آخری رو انتخاب کنید در لیست ظاهر شده گزینه ی اول مربوط به فعالسازی دوربین هست که روی*بی صدا* میزارید ودومی صدای فعالسازی موزیک رو تغییر میده.

ميشه انگليسيشو بنويسي؟

Highbury
21-03-2008, 22:34
دوستان وقتی مکالمه میکنید قشنگ ثانیه میندازه اما از وقتی که مستر ریست کردم دیگه ثانیه نمیندازه
کسی میدونه که باید چی کار کنم؟
برای این گوشی کی آپدیت میاد؟

Mr.K2
21-03-2008, 23:40
دوستان وقتی مکالمه میکنید قشنگ ثانیه میندازه اما از وقتی که مستر ریست کردم دیگه ثانیه نمیندازه

توی تنظیمات اونو تنظیم کردی کاظم جان ؟؟؟

--
در مورد آپدیت هم چیزی جدید نشنیدم ...

Highbury
22-03-2008, 00:58
توی تنظیمات اونو تنظیم کردی کاظم جان ؟؟؟

--
در مورد آپدیت هم چیزی جدید نشنیدم ...
نه من اصلا به تنظیمات ور نرفتم
مشکل فیلمبرداریم هم حل نشد منتظرم تا آپدیت بیاد اون موقع مطمئنم حل میشه
در ضمن من الان دوباره میخواستم مستر ریست کنم ولی پسوردم رو قبول نکرد اعصابم خراب شد چند بار تکرار کرد و گفت تا چند دقیقه بعد قفل میشه الان هر چی میزنم مستر ریست نمیشه و البته مهم هم نیست

Mr.K2
22-03-2008, 01:34
نه من اصلا به تنظیمات ور نرفتم
مشکل فیلمبرداریم هم حل نشد منتظرم تا آپدیت بیاد اون موقع مطمئنم حل میشه
در ضمن من الان دوباره میخواستم مستر ریست کنم ولی پسوردم رو قبول نکرد اعصابم خراب شد چند بار تکرار کرد و گفت تا چند دقیقه بعد قفل میشه الان هر چی میزنم مستر ریست نمیشه و البته مهم هم نیست

کاظم جان منم یه بار پسورد یادم رفته بود کلا با اون روشی که چند تا دکمه رو میگیرند فرمتش کردم ...

تمام شماره ها و مسیج ها رو ریختم روی سیم کارت و فرمتش کردم...

rammmy
22-03-2008, 08:16
با سلام..من گوسی 5700 دارم..و میدونم که حافظه خود گوشی یعنی Phone Memory ان 35 مگ هست..میخواستم بدونم چگونه میشه رجیستری این گوشی را تمیز کرد..اخه من دیروز دیدم که حافظه گوشی من را زده 9 مگ خالیه...در صورتی که من فقط Sms و تم ها را روی گوشی نصب میکنم که اینها هم فکر نکنم حجم زیادی داشته باشه!!!حالا چطور این همه از 35 مگ اشغال شده که فقط 9 مگ از ان باقیمانده!!!؟ برای همین فکر کردم شاید به خاطر این باشه که برنامه های زیادی تا حالا نصب کردم و بعد حذف کردم و حالا رجیستری گوشی پر شده..میخواستم بدونم چگونه میتونم رجیستر گوشی را پاک کنم....؟؟!!!ایا برنامه ای هست؟یا باید فلاش کنم؟؟

rainysky50
22-03-2008, 09:19
سلام به همگی!سال نو مبارک!بابا پدر این 5700 رو دراوردید!!دیگه چقدر سوال دارید!!!!527 صفحه؟؟؟!!!!دی::8::8::11::11::10::5::31::1 8:

Mr.K2
22-03-2008, 10:25
با سلام..من گوسی 5700 دارم..و میدونم که حافظه خود گوشی یعنی Phone Memory ان 35 مگ هست..میخواستم بدونم چگونه میشه رجیستری این گوشی را تمیز کرد..اخه من دیروز دیدم که حافظه گوشی من را زده 9 مگ خالیه...در صورتی که من فقط Sms و تم ها را روی گوشی نصب میکنم که اینها هم فکر نکنم حجم زیادی داشته باشه!!!حالا چطور این همه از 35 مگ اشغال شده که فقط 9 مگ از ان باقیمانده!!!؟ برای همین فکر کردم شاید به خاطر این باشه که برنامه های زیادی تا حالا نصب کردم و بعد حذف کردم و حالا رجیستری گوشی پر شده..میخواستم بدونم چگونه میتونم رجیستر گوشی را پاک کنم....؟؟!!!ایا برنامه ای هست؟یا باید فلاش کنم؟؟

شما چند تا تم داری ؟؟

بهتره که تمام تم ها رو روی مموری کارت نصب کنی ..من الان تعداد بسیار زیادی تم دارم اما چون همش رو روی مموری کارت نصب کردم الان حدود 32مگ خالی دارم ..

شما هم همین کارو کن ...

Saman-tci
22-03-2008, 11:56

شما باید گزینه Show Call Duration رو از مسیر Menu - Setting - Phone Setting - Phone - Call روی ON بزاری .....
در مورد آپدیت هم من دربدر دنبال آپدیت جدیدش هستم ... مثل اینکه نمیخواد براش آپدیت بده ...

Highbury
22-03-2008, 14:32
شما باید گزینه Show Call Duration رو از مسیر Menu - Setting - Phone Setting - Phone - Call روی ON بزاری .....
در مورد آپدیت هم من دربدر دنبال آپدیت جدیدش هستم ... مثل اینکه نمیخواد براش آپدیت بده ...
سامان جان دمت داغ.

علی جان از تو هم ممنون.

hharab1363
22-03-2008, 18:19
طریقه شارژش توی کدوم صفحه هست؟
در ضمن اگه عملی نیست راهش چیه؟

بابا چرا هیچکس جواب منو نمیده؟ من تازه این گوشیو خریدم چیزی ازش سرم نمیشه

Highbury
22-03-2008, 18:25
مگه هدفون هم شارژ میخواد؟

soranstar
22-03-2008, 20:42
سلام به همه
گوشی 5700 تو قسمت
setting > phone setting > phone > call barnrning > incoming call
برای فعال شدن یه کد 4 رقمی میخواد که من هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم اگه کسی داره ممنون میشم بزاره .
من خودم pin ها رو امتحان کردم جواب نداد .

sada
22-03-2008, 23:39
سلام دوستان یه چند وقت نبودم.من یه مشکلی پیدا کردم.داشتم آهنگ میریختم رو گوشی بعد که ریفرش رو زدم یه مقدار زیادی طول کشید منم زدمstop بعدش که آهنگ ریختم روش حالا ریفرش رو میزنم نمیشه.اصلا چیزی هم تو قسمت artist نیست.یه دور خاموش روشن کردم.شد بعد کم کم آهنگ ریختم توش بازم یه دفعه سر یه آهنگ خیلی طول کشید.صبر کردم بازم نشد.stop زدم بازم همونطوری شد.
فکر کنم یکی هم همین مشکل رو داشت قبلا
بعد یه سول دیگه هم داشتم اگه مستر ریسیت کنم در صورتی که مموری روش نباشه.همه چیز پاک میشه؟

Mr.K2
23-03-2008, 00:47
سلام به همه
گوشی 5700 تو قسمت
setting > phone setting > phone > call barnrning > incoming call
برای فعال شدن یه کد 4 رقمی میخواد که من هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم اگه کسی داره ممنون میشم بزاره .
من خودم pin ها رو امتحان کردم جواب نداد .

این کد همون کد گوشی خودتون هست ...اگر کد خاصی هست همون رو وارد کنید و اگر هم پسورد برای گوشی تنظیم نکردید از 1234 استفاده کنید...

Mr.K2
23-03-2008, 00:50
سلام دوستان یه چند وقت نبودم.من یه مشکلی پیدا کردم.داشتم آهنگ میریختم رو گوشی بعد که ریفرش رو زدم یه مقدار زیادی طول کشید منم زدمstop بعدش که آهنگ ریختم روش حالا ریفرش رو میزنم نمیشه.اصلا چیزی هم تو قسمت artist نیست.یه دور خاموش روشن کردم.شد بعد کم کم آهنگ ریختم توش بازم یه دفعه سر یه آهنگ خیلی طول کشید.صبر کردم بازم نشد.stop زدم بازم همونطوری شد.
فکر کنم یکی هم همین مشکل رو داشت قبلا
بعد یه سول دیگه هم داشتم اگه مستر ریسیت کنم در صورتی که مموری روش نباشه.همه چیز پاک میشه؟

در مورد مستر ریست باید بگمم که باید قید نرم افزارها و تمها و بازیها رو بزنی چون حتی اگر برنامه ها رو روی مموری کارت نصب کرده باشی هم بالا خره یه فایلهاییش توی گوشی ریخته میشه و در صورت فرمت کردن
وشی همهشون از بین میره ... اما آهنگها و عکسها و.. از بین نمیره البته اونایی که روی مموری کارت هستند ...

اگر هم منظورت تنظیمات کارخونه هست باید بگم که فقط تنظیمات بر میگرده و هیچ کدوم از برنامه هات آسیب نمیبینند ...

Mr.K2
23-03-2008, 00:51
مگه هدفون هم شارژ میخواد؟

فکر کنم منظورشون هدفون بلوتوث بوده ..

rammmy
23-03-2008, 08:21
شما چند تا تم داری ؟؟

بهتره که تمام تم ها رو روی مموری کارت نصب کنی ..من الان تعداد بسیار زیادی تم دارم اما چون همش رو روی مموری کارت نصب کردم الان حدود 32مگ خالی دارم ..

شما هم همین کارو کن ...

سلام دوست عزیز..من به غیر از تم های فابریک خود گوشی حدود 10 تا نم روی فون مموری خود گوشی نصب کردم..در ضمن و در اکثر فروم ها و سایت ها خوندم که همه گفتند تم ها را روی حافظه خود گوشی باید نصب کرد که سرعت را پایین نیاره..حالا شما میگویید که در رم نصب کنم!!!:18::18::18:

Mr.K2
23-03-2008, 11:34
سلام دوست عزیز..من به غیر از تم های فابریک خود گوشی حدود 10 تا نم روی فون مموری خود گوشی نصب کردم..در ضمن و در اکثر فروم ها و سایت ها خوندم که همه گفتند تم ها را روی حافظه خود گوشی باید نصب کرد که سرعت را پایین نیاره..حالا شما میگویید که در رم نصب کنم!!!:18::18::18:

خب همین 10 تا تم میدونید چقدر فضا میگیره ....

والا من الان حدود 30 تا تم رو روی مموری کارت نصب کردم و هیچ میشکلی هم ندارم ...سرعت گوشیم بسیار خوبه و خیلی هم راضضیم ...

یعنی تمام برنامه ها و تم ها و بازیها و تم های صوتی و... رو روی مموری کارت نصب کردم ... و همه فضای گوشی رو خالی گذاشتم و الان هم سرعت قابل قبول و خوب هست ...

rammmy
23-03-2008, 11:49
ممن.ن جناب MR.2K ..حالا مشلات من بیشتر شد...من امروز صبح گوشی را با کد*#7370# ..ریست کردم..حالا اکثر برنامه ها را که میخوام نصب کنم...پیغامEXPIRE CERTIFICATE میده یا میگه باید ساین بشه...حتی دوباره ساین کردم و حتی تاریخ را عقب و جلو کردم..اما فایده نداره..حتی برنامه ای مثل QUICK OFFICE فارسی که قبلا نصب کرده بودم و اصلا احتیاج به ساین نداره را پیغام ERROR میده..یا بعضی برنامه ها که قبلا نصب کردم را پیغام میده که گوشی ساپورت نمیکنه...چکار کنم دوست عزیز..ایا برای گوشی مشلی به وجد اومده..باید فلاش کنم؟؟ممنون میشم کمکم کنید!!

Highbury
23-03-2008, 12:51
من هر وقت که یه پیام برام میاد میخوام برم اینباکس اون پیام رو اول نمیذاره همش قاتی هستش و باید هی بگردم لاشون که کدوماشون هست.
حتی توی پوشه ی پیامهای ارسال شده هم همینطوره اگه دمبال یه پیام که میخوام بگردم که همین چند دقیقه پیش فرستادم باید لای صدها پیام دمبالش بگردم.
بر اساس هر چی بگید تنظیم کردم ولی بازم قاتی میکنه.