PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ 5700

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

ya30n
15-02-2008, 09:36
الان مثلا براي اينكه برنامه اي مث ir remot رو ساين كنم بايد چكار كنم؟
يا حق (:

hamidrezaaa
15-02-2008, 11:34
سلام بچه ها
من ديشب نوكيا 5700 مشكي خريدم
باهاش ور رفتم و تا حدودي آشنا شدم با كاراييش
فقط دوربينش چرا اينجوريه؟
من قبل از اين 6270 داشتم كه 2 بود اينم 2 هست ولي دوربين 6270 بهتر بود!!!
يا حق (:
من که گفتم رو دوربینش حساب باز نکن این گوشی بیشتر برای موزیک ساخته شده تا دوربین

الان مثلا براي اينكه برنامه اي مث ir remot رو ساين كنم بايد چكار كنم؟
يا حق (:
شما imei رو بده من برای شما فایل های مورد نیاز ساین و اموزش رو برات آپلود کنم

KING OF SPEED
15-02-2008, 12:17
کدومو ؟؟؟؟؟ :31::31:

1. راس مي گه، كدومو؟؟؟؟؟‌
2. ا... نمي دونستم شما هم اسمتون بهزاده... خيلي خوشبخت شدم... ولي آقا بهزاد، منظور اين دوستمون كه اسمشو يادم نيست با من بود نه با شما... در كل شوخيدم...يه وقت نري بنمون كني... تو كه دست به بنت خوبه...

بهزاد برا صدا یه سری به اینجا بزن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بجای--------- هم اینو بزار:
w w w . i r - t c i . o r g

ya30n
15-02-2008, 12:43
353964014821086
قربون دستت

نميدونم چرا با كامپيوتر نميتونم فايل توش بريزم
با برنامه سي دي nokia pc suite
كامل نصبه و كابل هم وصل ميكنم و pc suite رو ميزنم نميشه
transfor رو كه ميزنم يه درايو تو ماي كامپيوتر درست ميشه كه اونجوري خوشم نمياد!!!
يا حق (:

rainysky50
15-02-2008, 12:48
یاسین جان شما میگی دیشب خریدی صبح که نخریدی!!!دوربین 5700 توی شب رای عکاسی اصلا خوب نیست!!!!

ya30n
15-02-2008, 12:52
یاسین جان شما میگی دیشب خریدی صبح که نخریدی!!!دوربین 5700 توی شب رای عکاسی اصلا خوب نیست!!!!

آره چند ديقه پيش عكس گرفتم خيلي خوب بود يعني بهتر بود

راستي بچه ها صفحه اول گوشي كه هيچ دستكاري نشده اول اون چند تا فايل پيشفرض هست كه خيلي خوبه بعد زير اون براي تاريخ و اينا هست
ميشه اونو بردارم يا عوض كنم با يه چيز ديگه؟
يا حق (:

Behzad_v3
15-02-2008, 15:48
محض اطلاع !!

فقط مدیران میتوانند کسی را بن Bann کنند !!

ا............... من نم دونستم... ولي فكر مي كردم... ميشه بعضيارو به مديريت اطلاع بدي تا بن كنن... چون خودم تو كلوپ k800 از اين كارا زياد كردم...آقا بحثو همين جا تموم كن.................

دوست عزيز يه فكري به حال امضات بكن ...خيلي بزرگه...
چشم در اولين فرصت...

آقا قيمت اين گوشي الان چنده؟

تو كرج هولوهوش 240 تومنه...

سلام بچه ها
من ديشب نوكيا 5700 مشكي خريدم
باهاش ور رفتم و تا حدودي آشنا شدم با كاراييش
فقط دوربينش چرا اينجوريه؟
من قبل از اين 6270 داشتم كه 2 بود اينم 2 هست ولي دوربين 6270 بهتر بود!!!

منم از دوربينش راضي نيستم.. خيلي درپيته...

ميدونم چرا با كامپيوتر نميتونم فايل توش بريزم
با برنامه سي دي nokia pc suite
كامل نصبه و كابل هم وصل ميكنم و pc suite رو ميزنم نميشه
transfor رو كه ميزنم يه درايو تو ماي كامپيوتر درست ميشه كه اونجوري خوشم نمياد!!!

ببين منم تازه خريده بودم اين مشكلو داشتم ولي انقدر با add hardware تو كنترل پنل ور رفتم تا گوشيو شناخت... آخرم نفهميدم كه چي شد كه گوشيو شناخت ولي الان گوشيم خيلي راحت به پي سي وصل ميشه...

من همين جا به همه ي عزيزاني كه قصد خريد اين گوشيو دارن بگم كه اين گوشي فقط در نور خيلي زياد دوربينش خوب جواب مي ده مثل بري تو خيابون عكس بگيري... در غير اين صورت بهتره به عنوان يه mp3 player زش استفاده كني... نه يه دوربين ديجيتال...ولي لازم به ذكر است كه تو فيلمبرداري حرف نداره...چه در روز چه در شب... شايد تو شب كيفيت خوبي نده ولي از اكثر گوشيا كيفيتش تو شب هم بهتره.... اين نظر شخصي منه...

راستي بچه ها صفحه اول گوشي كه هيچ دستكاري نشده اول اون چند تا فايل پيشفرض هست كه خيلي خوبه بعد زير اون براي تاريخ و اينا هست

مي خواستي واست گل و بلبل بذارن؟؟؟ البته شما درست مي گي تو گوشياي جديد نوكيا مثلا n81 يا n82 رو صفحه وايرلز هم زير اونا اضافه شده كه گوشي سيمبينتون شبيه به ويندوز موبايل بشه يكم... ولي در هيچ صورتي نمي توني جاي اون كارهاي روزانه كه زير شورتكاتهاي بالاسو تغيير بدي... من تو n91 خودمو كشتم نشد تو اين هم نميشه...

Behzad_v3
15-02-2008, 15:55
ديگه نگين بهزاد مي خواد پستشو زياد كنه ها......كلهم 10 تاپست شده تا الان اين همه هم جواب دادم... حالا بذگريم كه همش غلط غلوطه...

Behzad_v3
15-02-2008, 16:01
بهزاد برا صدا یه سری به اینجا بزن:

بجای--------- هم اینو بزار:
w w w . i r - t c i . o r g

خيلي خيلي خيلي ممنونم...ولي ببخشيدا جسارته... خودش راهي نداره كه بدون استفاده از برنامه يا برنامه اي كه تو گوشي نصب شه بشه صدارو قوي كرد؟؟؟؟ راستي برنامه اكوستيك سوني اريكسون به 5700 مي خوره؟؟؟؟؟

-------------------------------------------------------
بچه ها اين آپديتش نيومده هنوز؟؟؟؟ جديدشو مي گما؟؟؟؟؟‌مگه قرار نبود تا چند روز ديگه بياد الان 1 ماه شدا....

ya30n
15-02-2008, 16:04
مرسي بهزاد جان
يا حق (:

Mr.K2
15-02-2008, 17:17
Mr.K2 جان ببخشید بازم مزاحمت میشم.
میخواستم ببینم وقتی میخوام بخرم بگم چه مدلی بده؟ بازم میشه بیشتر توضیح بدی تا وقتی میخرم سرم کلاه نره . میشه عکسشو برام بزاری ببینم چه شکلیه...
بازم مر30 بازم مر30 بازم مر30

شما الان نگیر...چون اان هندزفریم دست خودم نیست حتما وقی گیرش اوردم ازش عکس میگیرم براتون میزارم تا عین همون بخرید...:10:

Mr.K2
15-02-2008, 17:21

میشه تنظیمات استند بای رو تغییر داد و به جای او گزینه ها مثل web & download گالری یا موزیک پلیر یا چیزهای دیگه رو گذاشت و میشه حتی اون کامل خاموش کرد..

ya30n
15-02-2008, 18:25
بچه ها تو قسمت my own
يه برنامه جديد اومده تا امروز صبح نبود!!!
اسمش هم
rotana
هست
ولي باز كه ميكنم يه ارور ميده و بسته ميشه
اين برنامه از كجا اومده و كسي ميدونه كاراييش چيه؟!!
يا حق (:

ya30n
15-02-2008, 18:26
يه مشكل ديگه هم دارم
من آهنگ هاي
mp3
رو تو قسمت موزيك ميزارم
بعد آهنگ هاي صداي موبايل هم تو
sound
ولي تو
mp3 player
موبايل همه با هم هستش!!!
چكار كنم فقط اهنگ هاي
mp3
باشه؟
يا حق (:

ya30n
15-02-2008, 18:31
شرمنده سه تا پست شد

يا براي عكس هم وقتي عكس ها رو جدا جدا ميزارم تو پوشه متفاوت
تو موبايل يه قسمت هستن همشون كه خيلي اينجوري بده!
ميخوام جدا باشه نميشه!
يا حق (:

ya30n
15-02-2008, 18:31
ويرايش
يا حق (:

ya30n
15-02-2008, 18:32
ويرايش
يا حق (:

Mr.K2
15-02-2008, 18:51
شرمنده سه تا پست شد

ميخوام جدا باشه نميشه!
يا حق (:
\

باید جداشون کنی

از قسمت organize در گالری میتونی آلبوم بندیشون کنی :46:

ali racer
15-02-2008, 19:02
یکی به ما بگه خروجی صدای 5700 (صدای اسپیکر)
چند دسی بل هستش ؟؟

ya30n
15-02-2008, 19:06
باید جداشون کنی

از قسمت organize در گالری میتونی آلبوم بندیشون کنی

مرسي عزيز
ولي مثلا 1000 تا عكس رو چطوري؟!!!
يا حق (:

Ship Storm
15-02-2008, 20:07
از اون سوالا بودا !!

کدوم گوشی رو دیدی که موقع فیلم برداری فلشش روشن بشه ؟!

فکر کنم w550i سونی اریکسون موقع فیلمبرداری فلش روشن میمونه

فروش انواع قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر با نازلترین قیمت

Ship Storm
15-02-2008, 20:08
بايد خودت playlist درست كني.

آقا یه سوال؟
چرا نمیشه توی گالری تو بخش Tracks فولدر درست کرد و آهنگ ها رو دسته بندی کرد؟
سونی اریکسون خیلی راحت میشه این کار رو کرد.

فقط از همین طریق میشه؟؟ :41:
یعنی نمیشه مثل سونی اریکسون فولدر بندی کنه.

hamidrezaaa
15-02-2008, 20:08
و بلاخره اماده شد خدمت دوستان :
فایل های مورد نیاز ساین (Key + cer ) + برنامه ساین کردن + آموزش با حجم 44.9 برای Behzad_v3

فایل های مورد نیاز ساین (Key + cer ) + برنامه ساین کردن + آموزش با حجم 44.9 برای KING OF SPEED

مشکلی بود در خدمتتم
--------------------------
یاسین جان برای شما رو هم امدم درست کنم که باز این سایت کذایی خراب شد به محض درست شدن سایت برای شما رو هم درست میکنم

ya30n
15-02-2008, 20:22
یاسین جان برای شما رو هم امدم درست کنم که باز این سایت کذایی خراب شد به محض درست شدن سایت برای شما رو هم درست میکنم

مرسي عزيزم مشكلي نيست
يا حق (:

Mr.K2
15-02-2008, 20:59

ایول نمیدونستم...ممنون..:11:

@R3Z
15-02-2008, 22:25
فقط از همین طریق میشه؟؟ :41:

نه متاسفانه
ولي با برنامه هايي مثل core player همونطور كه فولدر بند كردي ميبيني:46:

Behzad_v3
15-02-2008, 22:26
میشه تنظیمات استند بای رو تغییر داد و به جای او گزینه ها مثل web & download گالری یا موزیک پلیر یا چیزهای دیگه رو گذاشت و میشه حتی اون کامل خاموش کرد..

جون من مي شه بگي از كجا بايد تنظيمش كرد؟؟؟ من بلد نيستم... جون من بگو... ((نكته: اون شورتكاتاي بالا رو نمي گما... اوني كه اون پايينه و برنامه ي روزانه رو نشون مي ده... من 3 ساله دارم تلاش مي كنم نتونستم تو چطوري عوضش مي كني؟؟؟؟ ))

بچه ها تو قسمت my own
يه برنامه جديد اومده تا امروز صبح نبود!!!
اسمش هم
rotana
هست
ولي باز كه ميكنم يه ارور ميده و بسته ميشه
اين برنامه از كجا اومده و كسي ميدونه كاراييش چيه؟!!
يا حق (:

با احتمال زياد يه برنامه ريختي يادت نيست...... وگرنه نوكيا بيكار نيست واسه منو تو برنامه بفرسته...

يه مشكل ديگه هم دارم
من آهنگ هاي
mp3
رو تو قسمت موزيك ميزارم
بعد آهنگ هاي صداي موبايل هم تو
sound
ولي تو
mp3 player
موبايل همه با هم هستش!!!
چكار كنم فقط اهنگ هاي
mp3
باشه؟
يا حق (:

ببين مي دوني قضيه چيه؟؟؟؟ تو اين سرياي جديد نوكيا وقتي mp3 player گوشي رو refrash مي كني... گوشي مي گرده هرچي فايل mp3 و wma و aac داريو جمع مي كنه و تو اون قسمت قرار مي ده... البته فقط يه شورتكات ازش ميذاره واين به اون معنا نيست كه ازش يه كپي بگيره... با احتمال 100٪ شما تمام زنگ هايي كه انتخاب كردي mp3 بوده... شما بايد از طريق pc اونارو به فرمت mid يا amr تبديل كنيد... به نظر من اين يه نقصه...

ميخوام جدا باشه نميشه!

تو اين قسمت نيز شما بايد به گالري مراجعه كنيد بعد از داخل option گزينه ي organize رو انتخاب كنيد.. بعد يه فلدر ايجاد كنيد و تمام عكساتونو به اين وسيله دسته بندي كنيد... تو اين جريان بايد بگم كه خدارو شكركنيد كه احتمال ساخت پوشه هست... تو بعضي گوشياي سري n مثل گوشي n73 اين امكان وجود نداره...

یکی به ما بگه خروجی صدای 5700 (صدای اسپیکر)
چند دسی بل هستش ؟؟

راستش من دسي بل مسي بل حاليم نيست... ولي اگه مي خواي با صداي اسپيكرش بتركوني... اين گزينه ي خوبي نيست... دورشو خيط بكش...

فقط از همین طریق میشه؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

نه اصلا نميشه... به هيچ وجه...

بلاخره اماده شد خدمت دوستان :
فایل های مورد نیاز ساین (Key + cer ) + برنامه ساین کردن + آموزش با حجم 44.9 برای Behzad_v3

کد:

فایل های مورد نیاز ساین (Key + cer ) + برنامه ساین کردن + آموزش با حجم 44.9 برای KING OF SPEED

کد:

مشکلی بود در خدمتتم

آقا فوق العاده ممنونم ازت... تو چه نعمتي هستي تو اين تاپيك....

بايد بگم تو اكثر مدلاي سوني اريكسون ميشه در حين فيلمبرداري فلاشو روشن نگه داشت... فقط تو اين مدلايي كه دوربيناشون، به لنز xenon مجهزه نميشه... مثل كا800 و كا 810...
----------------------------------------------------------------------------------------------
در كل من يه نگاهي انداختم به پستام ديدم... خداييش زياد درست صحبت نكردم... كلا از همه معذرت مي خوام، اميدوارم منو ببخشن...مخصوصا MR.K2.... اميدوارم همه منو ببخشن....:41:

Behzad_v3
15-02-2008, 22:28
نه متاسفانه
ولي با برنامه هايي مثل core player همونطور كه فولدر بند كردي ميبيني:46:
ميدوني چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون اون برنامه براي نشون دادن آهنگها و فيلم ها از فايل منيجر كمك ميگيره....

KING OF SPEED
16-02-2008, 07:41
سلام بچه ها
در حال نصبیدن یه گیم به وسطاش که رسید گوشی ریست شد حالا آیکونش تو برنامه هاست ولی نه اجرا میشه و نه پاک دوباره هم که نصب میکنم با اولی ریپلیس نمیشه.
هر راهی بلد بودم امتحان کردم ...چطور پاکش کنم؟ :41::41::41:

KING OF SPEED
16-02-2008, 07:46
اقای بهزاد شما میتو نی با ویرایشگر فیلم خود گوشی صدای کلیپ های تصویری(شو) رو زیاد کنی ولی صوتی رو نه!
رستی hamidreza جون ممنونم دارم دانلود میکنم.

ya30n
16-02-2008, 10:53
بهزاد خان
ممنون عزيز خيلي لطف كردي
يا حق (:

ya30n
16-02-2008, 11:03
تو اين قسمت نيز شما بايد به گالري مراجعه كنيد بعد از داخل option گزينه ي organize رو انتخاب كنيد.. بعد يه فلدر ايجاد كنيد و تمام عكساتونو به اين وسيله دسته بندي كنيد... تو اين جريان بايد بگم كه خدارو شكركنيد كه احتمال ساخت پوشه هست... تو بعضي گوشياي سري n مثل گوشي n73 اين امكان وجود نداره...

خدا رو شكر اين قسمت درست شد...

ولي خداييش براي قسمت موزيك پلير يه نقص نيست اينجوري باشه؟
آخه بيشتر آهنگ هاي كوتاه هم كه هست با فرمت mp3 و wma هستن درست نميگم؟
به هر حال براي اين قسمت مجبورم كل صداهاي موبايل رو حذف كنم و فقط mp3 بزارم!
يا حق (:

samaram
16-02-2008, 11:09

ببينم منظورتونو درست متوجه شدم؟ يعني مي خواين بگين فلاش 5700 موقع فيلم برداري روشن نمي مونه؟!
چرا مي مونه كه!!!
كافيه اول از داخل منو برين توي قسمت دوربين بعد از قسمت OPtion فلاش رو روشن كنيد. بعد هم در حاليكه جوي استيك رو فشرده نگه داشتين قسمت زيرين دوربين رو به جهتي كه مي خواين فيلم برداري كنين بچرخونين. اينچوري فلاش روشن مي مونه. حالا اگه حالت فيلم برداري رو انتخاب كنين فلاش همونطور روشنه.

.SA33D.
16-02-2008, 13:39
ببخشيد دوستان كسي راهي براي بستن صداي فلش دوربين نميدونه؟

sada
16-02-2008, 15:37
سلام
من باز به مشکل خوردم . آقا دیشب چنتا برنامه نصب کردم همش نصب شد.ولی حالا که میام برنامه بریزم روش تا وسط نصب که میاد ارور میده cetification eror.please conect appilcation suplier چه کنم؟
اگه تو این اینگلیسیه غلط املایی بود ببخشید.

Mr.K2
16-02-2008, 19:42
در كل من يه نگاهي انداختم به پستام ديدم... خداييش زياد درست صحبت نكردم... كلا از همه معذرت مي خوام، اميدوارم منو ببخشن...مخصوصا Mr.k2.... اميدوارم همه منو ببخشن....

خواهش میکنم دوست عزیز ...

Mr.K2
16-02-2008, 19:45
خدا رو شكر اين قسمت درست شد...

ولي خداييش براي قسمت موزيك پلير يه نقص نيست اينجوري باشه؟
آخه بيشتر آهنگ هاي كوتاه هم كه هست با فرمت mp3 و wma هستن درست نميگم؟
به هر حال براي اين قسمت مجبورم كل صداهاي موبايل رو حذف كنم و فقط mp3 بزارم!
يا حق (:

اره درسته....منم همین مشکلو دارم...

Mr.K2
16-02-2008, 19:46
سلام
من باز به مشکل خوردم . آقا دیشب چنتا برنامه نصب کردم همش نصب شد.ولی حالا که میام برنامه بریزم روش تا وسط نصب که میاد ارور میده cetification eror.please conect appilcation suplier چه کنم؟
اگه تو این اینگلیسیه غلط املایی بود ببخشید.

تاریخ گوشی رو کشیدی عقب ببینی میشه ؟؟

Mr.K2
16-02-2008, 19:47
ببينم منظورتونو درست متوجه شدم؟ يعني مي خواين بگين فلاش 5700 موقع فيلم برداري روشن نمي مونه؟!
چرا مي مونه كه!!!
كافيه اول از داخل منو برين توي قسمت دوربين بعد از قسمت OPtion فلاش رو روشن كنيد. بعد هم در حاليكه جوي استيك رو فشرده نگه داشتين قسمت زيرين دوربين رو به جهتي كه مي خواين فيلم برداري كنين بچرخونين. اينچوري فلاش روشن مي مونه. حالا اگه حالت فيلم برداري رو انتخاب كنين فلاش همونطور روشنه.

با این روش روشن میمونه ...اما به صورت پیشفرض روشن نمیمونه ...اما با این روش میشه !!

ya30n
16-02-2008, 19:49
حميدرضا جان
يه انتي ويروس خوب هم قربون دستت واسم رديف كن
در مورد قاب كريستالي 5700
و بيشتر گوشي ها هم يه انتقاد داشتم
كه خيلي مزخرفه
اصلا نبايد بهش اعتماد كرد يا اون گوشه هاش ميشكنه يا زود وا ميشه!!!
يا حق (:

ya30n
16-02-2008, 19:49
بچه ها بجز ir remot برنامه خوب و كاربردي ديگه براي 5700 چيه؟
بازي خوب چي؟!!

يا حق (:

ya30n
16-02-2008, 19:51
اره درسته....منم همین مشکلو دارم...
ايول
يعني آره مصيبته!!!
من كه آهنگ هاي گوشي رو پاك كردم فقط ترانه گزاشتم داخلش!
يا حق (:

hamidrezaaa
16-02-2008, 19:57
حميدرضا جان
با اینکه هنوز واسه ورژن 9.2 ویروسی نیموده ولی چشم خدمت شما :

بچه ها بجز ir remot برنامه خوب و كاربردي ديگه براي 5700 چيه؟
بازي خوب چي؟!!
يا حق (:
ببین یاسین جان برنامه هایی زیادی هست خودتت برو ببین این سایت برنامه های جالبی داره :

جای ------ بزن g s m a r i a . com

Mr.K2
16-02-2008, 22:00
حميدرضا جان
در مورد قاب كريستالي 5700
و بيشتر گوشي ها هم يه انتقاد داشتم
كه خيلي مزخرفه
اصلا نبايد بهش اعتماد كرد يا اون گوشه هاش ميشكنه يا زود وا ميشه!!!
يا حق (:

اره ئرسته...اصلا نباید گولشون رو خورد...

tbooti
17-02-2008, 01:30
امروز كه گوشيمو زدم به شارژ روش نوشت charging بعد باتريشم شروع به بالا پايين رفتن كرد... يني خير سرش داره شارژ ميشه، ولي شارژ نشد!! بعد چند ساعت كه شارژرو كندم يه دونه خط باطريش بيشتر پر نشده بود همش هم اخطار كم بودن باتري ميداد.اول فكر كردم شايد شارژ شده ولي درست نشون نميده اما بعد از يه ربع كار كردن اون يه خط باتريشم تموم شد. هر كاري به ذهنم ميرسيد كردم ولي نشد.
ممكنه يه شبه باتريش خراب بشه... ( تا ديروز عالي كار مي كرد)
به نظر شما مشكل چيه و چكار كنم؟
ممنون

s_n
17-02-2008, 01:47
امروز كه گوشيمو زدم به شارژ روش نوشت charging بعد باتريشم شروع به بالا پايين رفتن كرد... يني خير سرش داره شارژ ميشه، ولي شارژ نشد!! بعد چند ساعت كه شارژرو كندم يه دونه خط باطريش بيشتر پر نشده بود همش هم اخطار كم بودن باتري ميداد.اول فكر كردم شايد شارژ شده ولي درست نشون نميده اما بعد از يه ربع كار كردن اون يه خط باتريشم تموم شد. هر كاري به ذهنم ميرسيد كردم ولي نشد.
ممنون

به نظر من باطری نیست.یا شارژره یا آی سی شارژ گوشیت خراب شده.

divoonejoon
17-02-2008, 05:08
بابا هر وقت اومدیم این تاپیک 5700 که بالاست ..

آقا من چند تا سوال دارم و راهنمایی میخوام ...اگه تکراریه ببخشین 1 خورده محدودیت وقتی دارم .

1- من از این قاب پلاستیکیاست چیه از اونا گرفتم ولی عرض 1 هفته خورد و خاک شیر شد البته تو این تاپیک دیده بودم که بچه ها گفتن خوب نیست ولی خوب تا سرم نمیو مد باور نمی کردم ...حالا بهترین قاب چیه واسه این گوشی که هم ظریف باشه هم مقاوم .

2- این sign کردن رو من 1 چیزایی دستم اومده لطفا اگه آموزش کامل و در حد ابتداییش هست لینکشو برام بزارین ...

3- 1 برنامه گرفتم که تو توضیحش نوشته که با نصب این فایل رو گوشی هاتون براحتی برنامه ها رو sign کنید فعلا تست نکردم البته ، به نظرتون کار میکنه ؟ میترسم ویروس میروس باشه اعصاب مصاب ندارم

4- این فلاشش رفته رو اعصابم ... اقا من اصلا نمیخوام فلاش روشن شه میرم off میکنم باز خودش میاد میره رو اتوماتیک ...راه حلش چیه؟

5- این صدای فلاشش رو چطوری قطع کنم یا حالا هر صدایی که مربوط به start گرفتن فیلم یا عکس میشه؟

6- فقط و فقط و فقط 5700 ... تو این چند روزه خیلی باهاش حال کردم ...واقعا حرف نداره

ya30n
17-02-2008, 11:00
حميدرضا جان قربون دستت
حال دادي داداش
يا حق (:

ya30n
17-02-2008, 11:04
1- من از این قاب پلاستیکیاست چیه از اونا گرفتم ولی عرض 1 هفته خورد و خاک شیر شد البته تو این تاپیک دیده بودم که بچه ها گفتن خوب نیست ولی خوب تا سرم نمیو مد باور نمی کردم ...حالا بهترین قاب چیه واسه این گوشی که هم ظریف باشه هم مقاوم .

اره ئرسته...اصلا نباید گولشون رو خورد...

ايول سوال منم هست ها!!!

يا حق (:

ya30n
17-02-2008, 11:35
بچه ها شرمنده
من چنتا برنامه توپ دانلود كردم براي گوشي
ولي نميدونم كجا بايد بريزم برنامه ها رو
و اصلا چه جوري بريزم؟!!!
(از حالت فشرده خارج كردم و توي قسمت هاي مختلف كپي كردم ولي تو گوشي نيومد)
همونطور كه از قبل هم گفتم با pc suite مشكل دارم و گوشي رو نميشناسه و از طريق data transfer ريختم تو گوشي

يه توضيحي بدين بي زحمت
شرمنده تازه كارم و چيزي بارم نيس
يا حق (:

sada
17-02-2008, 14:59
تاریخ گوشی رو کشیدی عقب ببینی میشه ؟؟
آره نشد.یه چیزه دیگه هم که هست اصلا تو signsis هم نیستنشون که بخوام انتخابشون کنم ساین کنم:41:

Mr.K2
17-02-2008, 15:33
بچه ها شرمنده
من چنتا برنامه توپ دانلود كردم براي گوشي
ولي نميدونم كجا بايد بريزم برنامه ها رو
و اصلا چه جوري بريزم؟!!!
(از حالت فشرده خارج كردم و توي قسمت هاي مختلف كپي كردم ولي تو گوشي نيومد)
همونطور كه از قبل هم گفتم با pc suite مشكل دارم و گوشي رو نميشناسه و از طريق data transfer ريختم تو گوشي

يه توضيحي بدين بي زحمت
شرمنده تازه كارم و چيزي بارم نيس
يا حق (:

برای برنامه شما اگر pc suite ندارین و فایلها رو توی خود حافظه گوشی یا مموری کارت ریختین باید اول نصبشون کنید تا بیان توی منو...

شما به همونجایی که فایلها رو ریختین برین و فایل رو اجرا کنید و مراحل نصب رو ادامه بدین تا نصب بشه...

Mr.K2
17-02-2008, 15:35
بابا هر وقت اومدیم این تاپیک 5700 که بالاست ..

آقا من چند تا سوال دارم و راهنمایی میخوام ...اگه تکراریه ببخشین 1 خورده محدودیت وقتی دارم .

2- این sign کردن رو من 1 چیزایی دستم اومده لطفا اگه آموزش کامل و در حد ابتداییش هست لینکشو برام بزارین ...

3- 1 برنامه گرفتم که تو توضیحش نوشته که با نصب این فایل رو گوشی هاتون براحتی برنامه ها رو sign کنید فعلا تست نکردم البته ، به نظرتون کار میکنه ؟ میترسم ویروس میروس باشه اعصاب مصاب ندارم

4- این فلاشش رفته رو اعصابم ... اقا من اصلا نمیخوام فلاش روشن شه میرم off میکنم باز خودش میاد میره رو اتوماتیک ...راه حلش چیه؟

5- این صدای فلاشش رو چطوری قطع کنم یا حالا هر صدایی که مربوط به start گرفتن فیلم یا عکس میشه؟

6- فقط و فقط و فقط 5700 ... تو این چند روزه خیلی باهاش حال کردم ...واقعا حرف نداره

قاب اصلا نگیرین و به فکر خریدنش هم نباشید...مطمین باشید هیچ مشکلی برای گوشی پیش نمیاد..منم داشتم به غیر از اینکه قیلفه گوشی رو زمخت و زشت مینکنه ...و + جواد شدن گوشی هیچ چیز دیگه ای نداره...تازع روی خود گوشی هم خط می اندازه !!

شما میتونید به راتی و بدون دلهره از ویروس بزنلمه خودتون رو نصب کنید...چون هنوز برای سیمبین 9.21 ویروسی ساخته شنه !!

وقتی که شما فلاش رو خاموش میکنید ...خاموش هم میمونه...اما اگر گوشی رو بچرخونید به حالت اولیه و دوباری برگردین باید یه بار دیگه اونو خاموش کنید...

در مورد صدای شاتر دوربین و استارت فیلم برداری هم باید بگم که قطع نمیشه...

Mr.K2
17-02-2008, 15:49
یافتم یافتم !!!

:31::31::31:

برای قطع کردن صداهای ناهنجار شاتر دوربین و استارت فیلم برداری از توی برنامه X-Plore اونا رو پیدا کردم...یعنی جزور Resource های گوشی هستند...

اما پاک نمیشوند...
باید یه راهی پیدا کنیم که بشه پاکشون کرد...
اگر پاک بشوند دیگه صدا نمییده!!!

اینم ادرس اون فایلها:

z:\system\sounds\digital

فقط اگر بشه راهی برای پاک کردنشون پیدا کرد خوب میشد

ya30n
17-02-2008, 16:11
برای برنامه شما اگر pc suite ندارین و فایلها رو توی خود حافظه گوشی یا مموری کارت ریختین باید اول نصبشون کنید تا بیان توی منو...

شما به همونجایی که فایلها رو ریختین برین و فایل رو اجرا کنید و مراحل نصب رو ادامه بدین تا نصب بشه...

مرسي عزيز

حميدرضا جان ir remot رديف نشد؟

يا حق (:

hamidrezaaa
17-02-2008, 17:41
حميدرضا جان ir remot رديف نشد؟
يا حق (:
ir remot :18: یاسین جان منظورت فایل های ساین بود دیگه والا نه هنوز این سایت سیمبین لامصب هنوز درست نشده هر وقت درست شد براتون میزارم راستی یه چیزی رو میخواستم بگم در مورد ir remot من یه کنترل واسه ضبط انتخاب کردم وقتی با گوشی ضبط رو روشن کردم خراب شد یعنی الان ضبط داغون شده وقتی روشنش میکنم هی سدی رامش میره تو میاد بیرون رو lcd ضبط تند تند نوشته ها میره میاد کلا میخواستم بگم زیاد به این برنامه اعتماد نکنید تا به مشکل من گرفتار نشید فعلا که ضبط ما پوکید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-------------
راستی یاسین جان یه وقت فکر نکنی نمیخوام کارت رو انجام بدم و سر کارت گذاشتم این عکس رو بیین از سایت سیمبین گرفتم :

divoonejoon
17-02-2008, 19:39
قاب اصلا نگیرین و به فکر خریدنش هم نباشید...مطمین باشید هیچ مشکلی برای گوشی پیش نمیاد..منم داشتم به غیر از اینکه قیلفه گوشی رو زمخت و زشت مینکنه ...و + جواد شدن گوشی هیچ چیز دیگه ای نداره...تازع روی خود گوشی هم خط می اندازه !!

شما میتونید به راتی و بدون دلهره از ویروس بزنلمه خودتون رو نصب کنید...چون هنوز برای سیمبین 9.21 ویروسی ساخته شنه !!

وقتی که شما فلاش رو خاموش میکنید ...خاموش هم میمونه...اما اگر گوشی رو بچرخونید به حالت اولیه و دوباری برگردین باید یه بار دیگه اونو خاموش کنید...

سلام مرسی از توضیحاتت ...:11:

DJ.Mamal
17-02-2008, 20:35
یافتم یافتم !!!

:31::31::31:

برای قطع کردن صداهای ناهنجار شاتر دوربین و استارت فیلم برداری از توی برنامه X-Plore اونا رو پیدا کردم...یعنی جزور Resource های گوشی هستند...

اما پاک نمیشوند...
باید یه راهی پیدا کنیم که بشه پاکشون کرد...
اگر پاک بشوند دیگه صدا نمییده!!!

اینم ادرس اون فایلها:

z:\system\sounds\digital

فقط اگر بشه راهی برای پاک کردنشون پیدا کرد خوب میشد

خسته نباشي رفيق
آخه مرد حسابي درايو Z فقط خوندنيه و هيچ كاري نميتوني با فايلاش بكني

Arvin Shayan
17-02-2008, 20:48
سلام بر همگی.
کمک !!!
من ورژن جدید( v.2.0 ) برنامه Rotate Me رو پیدا کردم ولی مثل اینکه نمی خوان واسه این گوشی کاری کنن.
من گفتم ورژن جدیدش بیاد رو 5700 کار می کنه.به خاطر سیمبین هم نیست چون رو N95 کار میکنه.
فکر کنم به خاطر اینه که صفحش 2.2 اینچه !! آخه رو گوشی های 2.4 به بعد کار می کنه.
من خواستم نصب کنم این ارور رو داد :
Certificate error : Contact the application suppiler
بعد اومدم ساین کردم این ارور رو داد :
Unable to install.Constrined by the certificate
کسی راهی بلده که از این ارور ها رد شد و برنامه رو نصب کرد ؟

این هم فایل این برنامه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salarnight
17-02-2008, 21:34
سلام بچه ها ی 5700 یییییی
راستی روی سایت های نقد و بررسی این گوشی همه نوشتن که
این گوشی قابلیت ویرایش فایل های آفیس و خواندن pdf رو نداره ؟:41:
یعنی برنامه هاش رو گوشی نیست و می شه بهدا نصب کرد ؟
یا اینکه کلا فایل ها ی آفیس و pdf رو نمی خونه ؟؟:13:

hamidrezaaa
17-02-2008, 22:04
به صورت پیش فرض رو خودش نداره ولی میتونی نصب کنی

KING OF SPEED
17-02-2008, 22:38
بچه ها من برنامه Landscape Pro v1.0 رو نصب کردم ولی فقط حالت نمایش گالری رو تغییر میده من میخوام بازی ها رو افقی (مث n81) اجرا کنم کسی راهی ...نرم افزاری چیزی سرغ نداره؟

.SA33D.
17-02-2008, 22:39
اين صداي دوربينش خيلي ستمه!!!

meshkiposh2200
17-02-2008, 23:12

در مورد فلاش باید بگم که اگه off هم باشه ولی حسگر نوریش کمبود نور را حس کنه خودکار موقع عکس انداختن رون میشه

samaram
18-02-2008, 09:14
آقا این مشکل تاریخ اس ام اس ها رو چجوری درست کنم؟ قبلا همینجا شنیده بودم مال اپراتوره. پس چرا وقتی گوشی رو عوض می کنم درست مییشهههه؟

G G Game
18-02-2008, 09:40
تم های صوتی 5700 ی را اینجا دان کنید :

Mr.K2
18-02-2008, 13:14

من الان برنامه های آفیس و PDF رو دارم و از هر دوشون هم استفاده میکنم...

Mr.K2
18-02-2008, 13:15
در مورد فلاش باید بگم که اگه off هم باشه ولی حسگر نوریش کمبود نور را حس کنه خودکار موقع عکس انداختن رون میشه

من هر وقت به فلش احتیاج نداشته باشم هم خاموشش میکنم در تاریکی مطلق هم بخوایم بگیریم میتونم بدون فلش عکس بگیرم..!!

sari-1369
18-02-2008, 13:17
سلام....
مي خوام گوشيمو آپديت كنم ...
اگه نكته اي در اين مورد به نظر تون ميرسه كه بايد بدونم خواهشا بگين .

v 03.83.1
22-06-07
r m-230
(nokia 5700 (20.01

ya30n
18-02-2008, 14:16
حميدرضا جان قربون دستت
نه پس بي خيال
بزنيم تي وي رو بسوزونيم!!!
البته شانسيه ولي خب ما شانس نداريم داداش (:
فعلا بازي ها و برنامه هاي خوب و جالبي از سايت gsm aria دانلود كردم
اينو نميخوام عزيز
شرمنده مزاحم شما هم شديم
موفق باشي
(ولي اگه طريقه اتصال موبايل و كامپيوتر از طريق pc suite رو بگين ممنون ميشم هنوز نتونستم كاري بكنم)
يا حق (:

ya30n
18-02-2008, 14:18
داداش برو سايت gsm aria.com اينا رو بهم بچسبوني ها
اونجا برنامه هاش رو دانلود كن
يا حق (:

Behzad_v3
18-02-2008, 15:18
salam be hame, khubid ishala? Man dige kheili kamtar mi2nam biam, bana be dalayele shakhsi, taze unam ba gushi, akhe modemam nemidunam cheshe, pc nemire 2 internet. Shoma ham mi2nid ye nafase rahat bekeshid.
Bache ha un ghesmate charkhune gushim, ghesmataye sefidesh hamash tarak bardashte, be jane khodamam, ye baram zamin nandakhtamesh. Migid chikar konam?
Taze azizani ke plastike ru shisheye gushishun kheili vasashun moshkel afarin shode, mi2nan rahat bekananesh.chon ziresh ye plastike dige hast vali uno nakanina.
Dar kol sali ye bar ye yadi ze ma ham bokonid.
Bacheha man aslan nemi2nam ba gushim chizi download konam. Migid chikar konam.
Rasti shoma mi2nid az barnameye download estefade konido barname haye makhsuse gushituno az unja begirid, unja har chi bekhay hast vali man na2nestam download konam.

salarnight
18-02-2008, 19:01
بچه ها بنظرتون 5700 بگیرم یا n73 ؟
چرا ؟؟؟؟
البته مشخصاتشون رو می دونم
ولی مثل اینکه این قسمت چرخون 5700 خیلی ناجوره !
2- صدای هندزفری 5700 چقدره ؟ به پای هندزفری کا750 می رسه ؟ چون من الان خودم کا750 دارم میگم
ممنون

DJ.Mamal
18-02-2008, 19:26
چرا ؟؟؟؟
2- صدای هندزفری 5700 چقدره ؟ به پای هندزفری کا750 می رسه ؟ چون من الان خودم کا750 دارم میگم
ممنون
شما كه K750 داري ...بهت توصيه ميكنم نخري...چون يه موقع رو دل ميكني...شوخي كردم
مگه كا 750 هندزفري هم داره؟
دوست عزيز 5700 از همه نظر از گوشي شما سرتره...
مبارك باشه

MOH1366
18-02-2008, 19:28
سلام به همگی
یه سوال آیا 5700 بازی های سه بعدی و باگرافیک خوب رو اجرا میکنه ؟
باتشکر از همگی

DJ.Mamal
18-02-2008, 19:35
سلام به همگی
یه سوال آیا 5700 بازی های سه بعدی و باگرافیک خوب رو اجرا میکنه ؟
باتشکر از همگی
بستگي داره كه بازيت جاوا باشه يا سيمبين...اگه جاوا باشه يكم مورد داره و گرنه بازيهاي خودشو خيلي خوب اجرا ميكنه...با اين سي پي يو قوي جاي ترديدي نيست

Majid393
18-02-2008, 19:36
چرا ؟؟؟؟
ممنون

مزایای 5700 به ان73:
1-صدای بسیار با کیفیت
2-سیمباین جدیدتر(ان73: 9.1 _5700 : 9.2)
3-LCD با کیفیت و 16 میلیون زنگ
4-سرعت بسیار بالا
5-دکمه های مخصوص گوش دادن موزیک
6-گوشی تقریبا جدیدی هست

مزایای ان73 نسبت به 5700:
1-عکس بهتر(ان 73 :3.2مگاپیکسل_5700: 2مگاپیکسل)
2-صدای بلند ولی کم کیفیت(استاد جیغ کشیدنه این ان73:31:)
3-باتری ان73 هم فکر کنم از 5700 بهتر باشه
4-سرعت کم

فک کنم فیلمبرداری 5700 از ان73 بهتره(5700 :QVGA _ان73 : CIF)

در نتیجه

دوربین خوب میخای ان73
اگه صدای خوب و سرعت بسیار بالایی میخای 5700

من 5700 رو بهت پیشنهاد میکنم

Arvin Shayan
18-02-2008, 19:51
نظر دوستان کاملا صحیح می باشد.
به نظر من 5700 خیلی سرتر از N73 هست.
تنها مزیت N73 نسبت به 5700 فقط دوربین 3 مگاپیکسل (فقط در عکاسی نه در فیلم برداری)و صفحه بزرگتر از 5700 (2.4 اینچ)

در بقیه موارد( هر چی فکرشو بکنی) 5700 خیل بهتره.
درضمن قیمت 5700 به مراتب ارزونتر از N73 هست.
شک نکن . همون 5700 رو بگیر.

اینو از روی تعصب نمی گم.

ya30n
18-02-2008, 20:10
salarnight جان
من كه پولمو دادم براي 5700
دارم باهاش حال ميكنم
دمش گرم
دم دوستاني هم كه توصيه كردن بخرم گرم
گوشي خوب ميخواي تو خريدش ترديد نكن
يا حق (:

salarnight
18-02-2008, 21:31
دست همگی تون درد نکنه
خودمم هم نظرم بیشتر روی 5700 بود
چون من سرعت بالا و سیمبین جدید و موزیک می خوام تا دوربین
5700 جدید تر هم هست
بازم ممنون
ببینیم خدا چی می خواد

Mr.K2
18-02-2008, 21:36
اصلا همین جواد بودن N73 میتونه هر کسی رو برای خرید این گوشی منصرف کنه !!!!

sari-1369
18-02-2008, 21:40
دوستان يه چيزي خيلي مهمو يادتون رفت .................
ال سي دي n73 تا اونجايي كه اطلاع دارم 256 هزار رنگه ولي ماله 5700 16 ميليون رنگ .

ya30n
18-02-2008, 21:49
ال سي دي n73 تا اونجايي كه اطلاع دارم 256 هزار رنگه ولي ماله 5700 16 ميليون رنگ .

ايول خوب اومدي داداش

همین جواد بودن N73 میتونه هر کسی رو برای خرید این گوشی منصرف کنه !!!!
دمت گرم
به من گفتم n73 بگير
گفتم وقتي تعميركار سر كوچه اين گوشي رو داره يعني خز شده
پس بهتره 5700 بخرم...

يا حق (:

KING OF SPEED
18-02-2008, 22:41
بچه ها من برنامه Landscape Pro v1.0 رو نصب کردم ولی فقط حالت نمایش گالری رو تغییر میده من میخوام بازی ها رو افقی (مث n81) اجرا کنم کسی راهی ...نرم افزاری چیزی سرغ نداره؟

واقعا هیچ راهی نیست .............

:46::46::46::19::19:

Mr.K2
18-02-2008, 23:03
دمت گرم
به من گفتم n73 بگير
گفتم وقتي تعميركار سر كوچه اين گوشي رو داره يعني خز شده
پس بهتره 5700 بخرم...

قصاب محل ما هم ن73 دراه!!!

DJ.Mamal
18-02-2008, 23:24
واقعا هیچ راهی نیست .............

:46::46::46::19::19:
نخير...اصلا راه نداره...شما هم چه توقعاتي داريا؟

قصاب محل ما هم ن73 دراه!!!

اين كه خوبه...باقالي فروش محل ما هم n73 داره...ولي از شوخي بگذريم همچين بدم نيست..ولي خيلي زياد شده

Mr.K2
18-02-2008, 23:48
اين كه خوبه...باقالي فروش محل ما هم n73 داره...ولي از شوخي بگذريم همچين بدم نيست..ولي خيلي زياد شده

اره خداییش گوشی خوبی هست اما زیاد شده ...شدیدا ...

rainysky50
19-02-2008, 00:48
چاه باز کن منطقه ی ما هم ان73 موزیکال داره!!!!!!!!!!دی:برو بچ این اخرین پست من در این تاپیک بود!از همتون خداحافظی میکنم!نمیتونم اسم ببرم چون همتون دوستهای خوب من هستید!ارزوی موفقیت برای همتون دارم!خداحافظ همین حالا...........

merimana
19-02-2008, 08:08
سلام عزیزان.
این هدفون کریتیو که میگین همینه؟ EP-630 ؟
همینو بخرم؟
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/creativeqo2.jpgfile:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/EP-630.jpg

merimana
19-02-2008, 08:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\Administrator\Desktop\EP-630.jpg

merimana
19-02-2008, 08:14
ببخشید هرکاری کردم نتونستم عکسشو بزارم .
مدلش همینه؟ Ep-630

sari-1369
19-02-2008, 10:27
سلام عزیزان.
این هدفون کریتیو که میگین همینه؟ EP-630 ؟
همینو بخرم؟
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/creativeqo2.jpgfile:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/EP-630.jpg

شما مي خواستي عكسو از رو سيستم خودتون بزاري ؟؟؟؟؟؟ :18:

عكسايي كه ميخواي اينجا نشون داده بشن رو اول بايد آپلود كني و براي اين كار ميتوني به سايت زير مراجعه كني .

KING OF SPEED
19-02-2008, 14:43
چاه باز کن منطقه ی ما هم ان73 موزیکال داره!!!!!!!!!!دی:برو بچ این اخرین پست من در این تاپیک بود!از همتون خداحافظی میکنم!نمیتونم اسم ببرم چون همتون دوستهای خوب من هستید!ارزوی موفقیت برای همتون دارم!خداحافظ همین حالا...........

:19::19:رفیق نیمه راه شدیا ...اشکال نداره ولی به ما سر بزن:46::46::46:

ya30n
19-02-2008, 14:50
برو بچ این اخرین پست من در این تاپیک بود!از همتون خداحافظی میکنم!نمیتونم اسم ببرم چون همتون دوستهای خوب من هستید!ارزوی موفقیت برای همتون دارم!خداحافظ همین حالا...........

داداش مواظب خودت باش
واسه ما هم دعا كن
يا حق (:

salarnight
19-02-2008, 15:43
سلام بچه ها
آپدیت جدید برای گوشی نداده نوکیا ؟؟؟

parasto2
19-02-2008, 17:11
باسلام خدمت حمیدرضاعزیز
می شه لطف کنی وفایل cer , key را برای ما هم بزاری
imei = 355506018889326
باتشکر

hamed_1988
19-02-2008, 18:51
سلام بچه ها
من هندزفريم خراب شده . مي خواستم ببينم قيمتش الان تو بازار چنده . اصلا تو بازار هست ؟ :31:
اگه ببينم خيلي گرونه يك بلوتوثشو بگيرم . plz help me :46:

Mr.K2
19-02-2008, 19:58

کجا امین خان ؟؟:18:
بای بای ...خوش باشی..:11::10:

salarnight
19-02-2008, 21:32
گووود بااای امین جان
از اطلاعاتت استفاده کردیم

ya30n
19-02-2008, 21:57
بچه ها من يه برنامه چت از طريق بلوتوث ريختم تو گوشي خوشم نيومد
remove كردم
پاك شده ولي فايلش هنوز هست!!!
دوباره ريموو ميكنم ارور ميده:19:
چجوري پاكش كنم؟
يا حق (:

salarnight
19-02-2008, 22:23
سوال
سلام بچه ها
2 سوال مهم البته برای خودم ازتون دارم
1- توی جعبه اش چه چیزهایی باید باشه ؟؟ لطفا بطور دقیق بگین
2- اگه یا اسپیکر خارجی اش موزیک پخش کنی . . . باتریش چقدر دووم میاره ؟؟
ممنون از شما:20:

salarnight
19-02-2008, 22:25
یاسین جان
همون برنامه رو یه بار دیگه نصب کن . . . . بعد که درست نصب شد
دوباره امتحان کن ببین پاک میشه یا نه

sari-1369
19-02-2008, 22:46
1 . handsfree
2 . cable etesal be computer
3 . sharjher
4 .( tabdil ram ( hamin ram kocholoe be in ramaye bozorg... esmashono nemidonam
5 . daftarche rahnama

DJ.Mamal
19-02-2008, 23:04
بچه ها من يه برنامه چت از طريق بلوتوث ريختم تو گوشي خوشم نيومد
remove كردم
پاك شده ولي فايلش هنوز هست!!!
دوباره ريموو ميكنم ارور ميده:19:
چجوري پاكش كنم؟
يا حق (:
چاره كار نرم افزار X-plore

1 . handsfree
2 . cable etesal be computer
3 . sharjher
4 .( tabdil ram ( hamin ram kocholoe be in ramaye bozorg... esmashono nemidonam
5 . daftarche rahnama

فارسي تايپ كن دوست عزيز
فكر كنم منظورت خشاب رم باشه
محتويات جعبه
رم 1 گيگ -شارژر-سي دي Pc suite -دفترچه راهنما-هندزفري - كابل ميني Usb-خود گوشي:31:

salarnight
19-02-2008, 23:23
دستتون درد نکنه ولی سوال دومم رو جواب ندادین !

karajwizard
20-02-2008, 03:25
1.هندزفری گوشی ضعیف شده همونی که سیمش بلنده تره (اونی که سیمش کوتاه تره مشکلی نداره)مشکلش چیه و درمونش چیه؟
2. تو audio setting هم رفتم صدا بالانس بود مشکلی نداشت.
3.ممنون

merimana
20-02-2008, 08:40
karajwizard جون منم مشکل تو رو دارم.
کلا تمام هنزفریهای 5700 مشکل داره ،واسه منم یکی از گوشیهاش مشکل داره. والا منم نمیدونم مشکلش چیه .اگه راه چاره پیدا کردی به منم بگو.
من به بچه های این کلوپ مشکلمو گفتم اونا هم گفتن باید از خیر تعمیرش بگذرم و برم یه دونه هدفون کریتیو بگیرم.

parasto2
20-02-2008, 09:19
باسلام
برای landscape کردن 5700 بایدکدام برنامه را نصب کردآخه 3تابرنامه آمده برای 6120وn73وn81

gears_of_games
20-02-2008, 11:28
سلام به همه اي دوستان... من چندتا سوال دارم....

1- برنامه شبيه ساز سيستم عامل ngage2 روي5700 با اخرين ورژن اپگريد نصب ميشه؟؟؟؟

2-صداي اين گوشي در مقايسه با n73 چجوريه؟؟؟؟

{ مصطفی _ H465 }
20-02-2008, 17:46
سلام بخشید !! من قبلا 5700 داشتم ولی اونو فروختم و یه k770i خریدم !

:40:{ به نظر شمه کدومشون بهتره ؟؟؟؟؟ }:40:

MOH1366
20-02-2008, 21:18
سلام به همگی
من می خواهم یک 5700 بخرم چیکارکنم که چینی نخرم فرقش با اصل چیه ؟؟؟
فوری لطفا

Ship Storm
20-02-2008, 22:06
سلام دوستان
آقا این پلاستکی هست روی هدست 5700 که میره توی گوش و خیلی هم خوبه و نمیزاره صدا بره بیرون برای من یکیش افتاده گم شده حالا چکار کنم؟ :41::41:
جایی گیر میاد برم بخرم؟:41::41::41:
حسابی حالم رو گرفت. :41::41::41::41::41:
ممنون میشم راهنمایی کنید :11:

Majid393
20-02-2008, 22:29
سلام به همگی
فوری لطفا

5700 چینی با 5700 اصلی کاملا تفاوتشون محسوسه

صفحه 5700 چینی بزرگتره...
دکمه هاشم فرق میکنه....

خیلی راحت میتونی بفهمی.........

DJ.Mamal
20-02-2008, 23:34
سلام به همگی
فوری لطفا
دوست عزيز مدل چينيش عين لواش ميمونه...تازه تهش هم نميچرخه
خيالت راحت برو بگير

سلام دوستان
آقا این پلاستکی هست روی هدست 5700 که میره توی گوش و خیلی هم خوبه و نمیزاره صدا بره بیرون برای من یکیش افتاده گم شده حالا چکار کنم؟ :41::41:
جایی گیر میاد برم بخرم؟:41::41::41:
حسابی حالم رو گرفت. :41::41::41::41::41:
ممنون میشم راهنمایی کنید :11:

يه هندزفري ديگه بگير....خوب معلومه ببين جايي پيدا ميكني بخري.

DJ.Mamal
20-02-2008, 23:41
دستتون درد نکنه ولی سوال دومم رو جواب ندادین !
تا حالا عملي تست نكردم

1.هندزفری گوشی ضعیف شده همونی که سیمش بلنده تره (اونی که سیمش کوتاه تره مشکلی نداره)مشکلش چیه و درمونش چیه؟
2. تو audio setting هم رفتم صدا بالانس بود مشکلی نداشت.
3.ممنون

karajwizard جون منم مشکل تو رو دارم.
کلا تمام هنزفریهای 5700 مشکل داره ،واسه منم یکی از گوشیهاش مشکل داره. والا منم نمیدونم مشکلش چیه .اگه راه چاره پیدا کردی به منم بگو.
من به بچه های این کلوپ مشکلمو گفتم اونا هم گفتن باید از خیر تعمیرش بگذرم و برم یه دونه هدفون کریتیو بگیرم.
كلا هندزفريش اشغاله...مشكل شما از سيمهاي داخل هندزفريه...(اون قسمت كه ميره تو گوش)...سيمها شل شدن(بر اثر كشيدگي) و صدا كم شده

1-نخير
2-صداي ان 73 تيزه و جيغ ميكشه اما صداي اين باس جالبي داره و دلنشينه
بلنديش هم تقريبا يكيه

KING OF SPEED
21-02-2008, 03:05

parasto2 روگوشی من 3 تاش جواب داد هر کدومو خواستی نصب کن.

gears_of_games:
1.نمیدونم ...ولی اگه کم حجمه لینکشو بزار برات تست کنم.
2.صداش به وضوح کمتر ولی کیفیتش و زیباییش بیشتره.

Ship Storm
21-02-2008, 07:30
يه هندزفري ديگه بگير....خوب معلومه ببين جايي پيدا ميكني بخري.

خوب میدونم که هندزفری میشه خرید میخوام بدونم جایی سرغ ندارید که اون پلاستیکش رو بفروشن.:20:
راستی هندزفریش چنده؟

rammmy
21-02-2008, 13:06
با سلام..دوستان من وقتی این گوشی را خریدم..در قسمت ویدئو گوشی در رم ام چند تا موزیک ویدئو تبلیغاتی بود که مخصوص گوشی بود..من انها را پاک کردم...اما در قسمت tones گوشی که میرم هنوز انجا هستند..میخواستم بدونم چطور میشه اینها را پاک کرد!!!:11:

salarnight
21-02-2008, 14:26
بچه ها
آپدیت برای این گوشی نداده نوکیا ؟

meshkiposh2200
21-02-2008, 16:02
بچهها اگه بخوایم ویدیو روش بریزیم با چه فرمتی و با چه نرم افزار ی تبدیل کنیم.با vcd cuter mpg کردم ولی not supurt داد از ویدیو منیجر روی خود سی دی هم چیزی دستگیرم نشد

Arvin Shayan
21-02-2008, 16:21
بچهها اگه بخوایم ویدیو روش بریزیم با چه فرمتی و با چه نرم افزار ی تبدیل کنیم.با vcd cuter mpg کردم ولی not supurt داد از ویدیو منیجر روی خود سی دی هم چیزی دستگیرم نشد
با JetAudio به فرمت mp4 با Frame rate 20 و سایز 240 *320

Mr.K2
21-02-2008, 16:30
خوب میدونم که هندزفری میشه خرید میخوام بدونم جایی سرغ ندارید که اون پلاستیکش رو بفروشن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی هندزفریش چنده؟

دوباره از هندزفری خودش میخوای بخری ؟؟

یه نوع دیگه بخر...

tbooti
21-02-2008, 16:44
ممنون

گوشيم كلا مرد... حالا چكار كنم؟؟

{ مصطفی _ H465 }
21-02-2008, 16:47

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]{ به نظر شمه کدومشون بهتره ؟؟؟؟؟ }[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IceLord
21-02-2008, 17:24
parasto2 روگوشی من 3 تاش جواب داد هر کدومو خواستی نصب کن.

gears_of_games:
1.نمیدونم ...ولی اگه کم حجمه لینکشو بزار برات تست کنم.
2.صداش به وضوح کمتر ولی کیفیتش و زیباییش بیشتره.

سلام

یعنی شما تونستی بازی های N-gage 2 رو روی گوشی اجرا کنی؟؟؟؟؟
من نرم افزار رو نصب کردم و اجرا هم شد ولی موقع اجرای بازی ارور می داد.

Mr.K2
21-02-2008, 17:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]{ به نظر شمه کدومشون بهتره ؟؟؟؟؟ }[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم پرسیدن داره !!

آخه 5700 فروختی کا770 خریدی ؟؟:41::41:

salarnight
21-02-2008, 19:22

بستگی به انتظاری که از گوشی داری داره
اگه به دوربین اهمیت می دید کا770 خیلی بهتره
اما اگه برنامه و بازی زیاد می ریزید 5700
حالا واسه چی 5700 رو فروختید ؟؟؟

Mr.K2
21-02-2008, 21:23
بچه ها

فکر نکنم جدید آپدیت داده باشه ...

Mr.K2
21-02-2008, 21:28
بچه ها

فکر نکنم جدید آپدیت داده باشه ...

s_n
22-02-2008, 03:20
پلاستیک هندزفری میخوای علائدین هست طبقه همکف داره زیر زمینم داره.

Ship Storm
22-02-2008, 06:32
دوباره از هندزفری خودش میخوای بخری ؟؟

یه نوع دیگه بخر...

حالا مثل خودش باشه یا یهنوع دیگه فرق نمیکنه ولی مثل خودش قشنگ بره توی گوش و کیپ باشه و مثل N70 تو گوشاویزون نباشه .
حالا قیمتش چنده؟

Mr.K2
22-02-2008, 11:18
حالا مثل خودش باشه یا یهنوع دیگه فرق نمیکنه ولی مثل خودش قشنگ بره توی گوش و کیپ باشه و مثل N70 تو گوشاویزون نباشه .
حالا قیمتش چنده؟

این مدلهای چکشی به راحتی توی گوش جا میشه...

البته من قیمت خ.د هنودزفری 5700 رو ندارم...

اما من پیشنها میکنم که یکی از این 2 تا هندزفری رو بگیری...
چون واقعا صدا و باس بیشتری از خود هندزفری اصلی 5700 دذارند...

1. هندزفری Creative با قیمت 14 تومن

2. هندزفری نوکیا 5610 ...قیمتشو نمیدونم...

3. هندزفری سونی اریکسون W950 اصلی با قیمت 20 تومن !!

dj_reza
22-02-2008, 11:56
سلامي دوباره خدمت دوستان.دوباره برگشتم.بر وبچ قديم كيا هستن؟به جزmr.k2 كه ارادت خدمتشون داريم

salarnight
22-02-2008, 12:36
راستی
صدای بازی رو نمیشه تو بازی مثل سونی اریکسون کم و زیاد کرد ؟

salarnight
22-02-2008, 13:01
بابا من الان داشتم پست های صفحات قبل مثل 127-128 رو می خوندم
چقدر مشکل واسشون پیش اومده !
مخصوصا amirsteve که گوشیش داغون شده !!!!!!!!!!!!!!!
چیکار کنم !

salarnight
22-02-2008, 13:08
راستی mr.k2 جان
شما هم در همون صفحات می خواستی گوشی رو بخری
الان که خریدی اون مشکلات یا هر مشکل دیگه ای برات بوجود نیومده ؟؟
مرسی اگه کامل جواب بدی لطفا

Mr.K2
22-02-2008, 13:14
سلامي دوباره خدمت دوستان.دوباره برگشتم.بر وبچ قديم كيا هستن؟به جزmr.k2 كه ارادت خدمتشون داريم

:11::11: قربان شما ..

راستی
صدای بازی رو نمیشه تو بازی مثل سونی اریکسون کم و زیاد کرد ؟

میشه قطع کرد اما کم و زیاد فکر نکنم بشه....

بابا من الان داشتم پست های صفحات قبل مثل 127-128 رو می خوندم
چقدر مشکل واسشون پیش اومده !
مخصوصا amirsteve که گوشیش داغون شده !!!!!!!!!!!!!!!
چیکار کنم !

برای چی چیکار کنید ؟؟

راستی mr.k2 جان
شما هم در همون صفحات می خواستی گوشی رو بخری
الان که خریدی اون مشکلات یا هر مشکل دیگه ای برات بوجود نیومده ؟؟
مرسی اگه کامل جواب بدی لطفا

من ز تابستون این گوشی رو دارم..

هنوز هم هیچ مشکلی باهاش پیدا نکردم که نتونم حلش کنم...

یعنی مشکل نبوده...

hamed_1988
22-02-2008, 13:23

اين هندزفري creative كه ميگي مدل نداره ؟ اگه عكسي چيزي ازش داري ممنون ميشم

Ship Storm
22-02-2008, 13:32
پلاستیک هندزفری میخوای علائدین هست طبقه همکف داره زیر زمینم داره.

دمت گرم ولی اون پایین کلی مغازه هستش و بدبختی اینجاست دارن ولی نمیدونم چشونه نمیدن و میگن نداریم :13:شما تو طبقه پایین مغازه خاصی رو میشناسی که پلاستیک هندزفری رو بفروشه. :20:
ممنون میشم.

ممنون دستت دردنکنه ولی قیمت ها خیلی بالاست خدا بدادمون برسه یه پلاستیک هندزفری گم کردیم . :41::18:

Mr.K2
22-02-2008, 13:36
اين هندزفري creative كه ميگي مدل نداره ؟ اگه عكسي چيزي ازش داري ممنون ميشم

والا مدل داره...خودمم دارمش
اما الان مدتی هست که دست پسر خالم هست و نمیتونم ازش عکس بگیرم !!

salarnight
22-02-2008, 14:48
mr.k2 جان حالا اون مشکل هایی که شما حل کردی چی ها بوده ؟؟

Mr.K2
22-02-2008, 19:52
mr.k2 جان حالا اون مشکل هایی که شما حل کردی چی ها بوده ؟؟

گفتم که مشکل نبوده...یعنی به علت کم اطلاعی خودم بعضی چیزا رو نمیدونستم...

کم کم یاد گرفتم...

sada
22-02-2008, 20:33
منم دچار این مشکل شدم که هندز فری یه گوشیش اصلا صدا نمی یاد یا خیلی ضعیفه.باید برم یکی نو بخرم.
میگم کسی مدل سراغ نداره که ریموت هم داشته باشه و از اینا باشه که میره تو گوش باشه؟

KING OF SPEED
22-02-2008, 21:54
سلام

یعنی شما تونستی بازی های N-gage 2 رو روی گوشی اجرا کنی؟؟؟؟؟
من نرم افزار رو نصب کردم و اجرا هم شد ولی موقع اجرای بازی ارور می داد.

(((1.نمیدونم ...ولی اگه کم حجمه لینکشو بزار برات تست کنم.)))

این جواب من در رابطه با n-gage هست. Okey:46:

Mr.K2
22-02-2008, 21:57
اینم همون هندزفری معروف من...

حال کنید..

خدای صداست...باس..بلندی..کیفیت...

KING OF SPEED
22-02-2008, 21:59
راستی یه سوال
اون دوتا پلاستیکیه خاکستری رو سیم هندسفری که تو هم چفت میشن برای چیه؟

s_n
23-02-2008, 00:45
راستی یه سوال
اون دوتا پلاستیکیه خاکستری رو سیم هندسفری که تو هم چفت میشن برای چیه؟

عجب بابا......خودت میگی تو هم چفت میشن بعد میگی واسه چیه....ایــــــــــــــــــ ــــــــول:40:

s_n
23-02-2008, 00:52
[quote=Ship Storm;2124206]دمت گرم ولی اون پایین کلی مغازه هستش و بدبختی اینجاست دارن ولی نمیدونم چشونه نمیدن و میگن نداریم :13:شما تو طبقه پایین مغازه خاصی رو میشناسی که پلاستیک هندزفری رو بفروشه. :20:
ممنون میشم.

دقیق آدرسشو نمی دونم در اولین فرصت بهت میگم

Ship Storm
23-02-2008, 07:17
[quote=Ship Storm;2124206]دمت گرم ولی اون پایین کلی مغازه هستش و بدبختی اینجاست دارن ولی نمیدونم چشونه نمیدن و میگن نداریم :13:شما تو طبقه پایین مغازه خاصی رو میشناسی که پلاستیک هندزفری رو بفروشه. :20:
ممنون میشم.

دقیق آدرسشو نمی دونم در اولین فرصت بهت میگم

آقا دمت گرم سعی کن یادت بیاد وگرنه بیچاره ایم من هم عادت داشتم ای همش تو گوشم بود حالا که این پلاستیکه گم شده فقط یکیش تو گوشمه اعصابم خورد میشه وقتی 2 تاش تو گوش باشه یه حس باحالی داره دمت گرم من منتظرم فقط خواهشا اگه آدرس رو پیدا کردی اگه زحمتی نبود هم اینجا پست زدی یه پیغام خصوصی هم برای من بزار که بدونم ادرس رو پیدا کردی
ممنون و با تشکر :11:

merimana
23-02-2008, 09:03
mr .K2 جان سلام.
بابا این هنزفری Creative Ep-630 پیدا نمیشه که. تو از کجا خریدی ؟ تورو خدا مارو راهنمایی کن .
مر30

KING OF SPEED
23-02-2008, 10:09
عجب بابا......خودت میگی تو هم چفت میشن بعد میگی واسه چیه....ایــــــــــــــــــ ــــــــول:40:

منظورم اینه که چه استفاده ای داره ...چفت میشن که چی بشه؟ پرسیدن عیب نیست...

Arvin Shayan
23-02-2008, 14:59
سلام بر همگی
Flash lite 3 هم اومد.
این هم فایل دانلود :

در این برنامه اشکالات سری های قبل رفع شده و تقریبا تمام فایل های swf رو اجرا می کنه.

Arvin Shayan
23-02-2008, 15:05
یه خبر مهم هم برای اونایی که برنامه ir remote رو نصب کردن :
با این روش می تونید هر ریموتی که خواستید رو به برنامه اضافه کنید (اون مدل هایی که تو خود برنامه نیستن)
اگه خواستین بگین تا راه حل رو به شما بگم.

asfa
23-02-2008, 16:16
یه خبر مهم هم برای اونایی که برنامه ir remote رو نصب کردن :
با این روش می تونید هر ریموتی که خواستید رو به برنامه اضافه کنید (اون مدل هایی که تو خود برنامه نیستن)
اگه خواستین بگین تا راه حل رو به شما بگم.
فقط به درخواستها جواب میدی دوست من ؟؟؟
خوب میگفتی دیگه ...

Mr.K2
23-02-2008, 17:46
mr .K2 جان سلام.
بابا این هنزفری Creative Ep-630 پیدا نمیشه که. تو از کجا خریدی ؟ تورو خدا مارو راهنمایی کن .
مر30

اتفاقا sada هم امروز رفت بگیره...گیرش اومد...

البته یه کم گیرون شده...

18 تومن بهش قیمت داده بودند...

salarnight
23-02-2008, 18:16
سلام
من

2 تا مشكل در اين گوشي ديدم: يكي اينكه جويسيكش بزرگه و كار باهاش سخته...البته اين مشكل بزرگي نيست...ولي يك ايرادي كه در گوشي خودم ديدم اينه كه، سرعتش خيلي پايينه. با اينكه روش برنامه زياد نصب نكردم ولي در هنگام پخش موزيك وقتي دكمه pause/play رو ميزنم با يك ثانيه تاخير اينكار رو انجام ميده...يا همچنين وقتي كه بازيهاي جاوا روش اجرا ميكنم، بعد از حدود 5-6 ثانيه تاخير مياد.
بعضي بازيها با فرمت sis هم اجرا نميشه. مثلا بازي aphalt urban gt 2 3d اجرا نميشه با اينكه مخصوص سيمبين 9.1 هست يعني يه ورژن پايينتر!
بعضي بازيها رو هم وقتي اجرا ميكني انگار اصلا اجرا نكردي
چرا ؟

Mr.K2
23-02-2008, 18:25
سلام
من

2 تا مشكل در اين گوشي ديدم: يكي اينكه جويسيكش بزرگه و كار باهاش سخته...البته اين مشكل بزرگي نيست...ولي يك ايرادي كه در گوشي خودم ديدم اينه كه، سرعتش خيلي پايينه. با اينكه روش برنامه زياد نصب نكردم ولي در هنگام پخش موزيك وقتي دكمه pause/play رو ميزنم با يك ثانيه تاخير اينكار رو انجام ميده...يا همچنين وقتي كه بازيهاي جاوا روش اجرا ميكنم، بعد از حدود 5-6 ثانيه تاخير مياد.
بعضي بازيها با فرمت sis هم اجرا نميشه. مثلا بازي aphalt urban gt 2 3d اجرا نميشه با اينكه مخصوص سيمبين 9.1 هست يعني يه ورژن پايينتر!
چرا ؟

لطفا وقتی اطلاع نداری تو سر گوشی نزن !!

سرعت این گوشی پایینه !!؟؟

این سرعتش از همه گوشی های موجود بیشتره...

اون پلی و پاوز مدلش اینجوری هست که یکم طول میکشه !!!

در ضمن بازی هم که عکس نیست که سرعا باز بشه !!! شما رو کامپیوتر خودت وقتی بازی رو اجرا میکنی در کمتر از 5 - 6 ثانیه باز میشه ؟؟؟؟؟

در ضمن sis هم خو.دش چندیدن مدل داره...یعنی هر sis رو نمیتونی روی گوشیت بریزی !! 6600 هم فرمت sis میخونه !!!پس توقع داری که فایلهای sis 6600 که ورژن 7 سیمبین هست به 5700 که 9.2 هست بخوره ؟؟

در ضمن 9.1 هم همینطور که میگی یه مدل پایینتر از 9.2 هست ...پس قاون این نیست که چون یه ورژن پایینتر هست حتما باید اجرا بشه !!!

Arvin Shayan
23-02-2008, 18:58
مثل اینکه خیلی هااااا منتظر این آموزش بودن !!!!!
این هم آموزش نصب مدل های دیگر بر روی برنامه ir remote :

می تونید به این سایت برید و مدل مورد نظر خودتون رو دانلود کنید (فایل ها دارای حجم بسیار کمی می باشد)

ابتدا فایل مورد نظر را دانلود کنید (از سایتی که معرفی شد) سپس اون رو در یک جایی مثل e:\remotes کپی کنید . فایل مربوطه ریموت خود را از بین فایل های IR مربوطه پیدا کرده و سپس با استفاده از برنامه X-plore او رو ادیت کنید ( menu-file-edit ) و اولین کاراکتر 89 را به 99 برگردانید و سپس فیل را Save کرده و خارج شوید ( در موقع خارج شدن از شما خواهد پرسید که میخواهید Save کنید یا نه ). سپس به File Manager خود گوشی رفته و بر روی همون فایل IR خودتون که ادیتش کردید کلیک کنید . اون ریموت برای شما اینستال میشود .

اگه مشکلی بود در خدمتم...

salarnight
23-02-2008, 19:03
mr.k2 جان
حالا واسه چی ناراحت میشی ؟؟
بالاخره نمیشه که همش از خوبی هاش گفت
آحه بازی 100 کیلو بایتی جاوا چیه که 5-6 ثانیه طول میده تا بازش کنه ! پس این سی پی یو بوقه ؟
بازی های کامپیونر رو هم اصلا با گوشی مقایسه نکن
همش دوست داری که ازش تعریف کنیم ؟
هندزفریش هم که مفت نمی ارزه همه می دونن
من نمی گم که گوشی بده
خیلی هم خوبه
جویستیکش هم که همه می گن صفته
موفق باشی
حالا حالاها با هم کار داریم
خودتو خسته نکن

Arvin Shayan
23-02-2008, 19:06
سلام
من

3 تا مشكل در اين گوشي ديدم: يكي اينكه جويسيكش بزرگه و كار باهاش سخته...البته اين مشكل بزرگي نيست...ولي يك ايرادي كه در گوشي خودم ديدم اينه كه، سرعتش خيلي پايينه. با اينكه روش برنامه زياد نصب نكردم ولي در هنگام پخش موزيك وقتي دكمه pause/play رو ميزنم با يك ثانيه تاخير اينكار رو انجام ميده...يا همچنين وقتي كه بازيهاي جاوا روش اجرا ميكنم، بعد از حدود 5-6 ثانيه تاخير مياد.
چرا ؟
مشکل اولی و دومی رو باهات موافقم...:10:
این pause/play اعصاب منم خورد کرده . خوبه حالا xpress music هست !!!
در 3250 برنامه ها رو سریع تر از 5700 اجرا می کنه هم jar و هم sis
ولی در مشکل سوم با mr.k2 موافقم...:10:
چون این 9.2 هست اینطوریه.
شما می بینی که ویندوز ویستا هم با برنامه های قدیمی مشکل داره و بعضا نصب نمی کنه !!!

Arvin Shayan
23-02-2008, 19:17
mr.k2 جان
حالا واسه چی ناراحت میشی ؟؟
بالاخره نمیشه که همش از خوبی هاش گفت
آحه بازی 100 کیلو بایتی جاوا چیه که 5-6 ثانیه طول میده تا بازش کنه ! پس این سی پی یو بوقه ؟
بازی های کامپیونر رو هم اصلا با گوشی مقایسه نکن
همش دوست داری که ازش تعریف کنیم ؟
هندزفریش هم که مفت نمی ارزه همه می دونن
من نمی گم که گوشی بده
خیلی هم خوبه
جویستیکش هم که همه می گن صفته
موفق باشی
حالا حالاها با هم کار داریم
خودتو خسته نکن
کاملا موافقم .:10:

نمی دونم چرا نوکیا دوست داره واسه هر گوشیش یه عیب بگذاره.
ولی با این حال من از خرید این گوشی خیلی راضیم.
کاش این اسم XpressMusic رو به 5700 اضافه نمی کرد .آخه مگه این چی داره که N82 یا N95 یا N81 یا ... نداره؟
نوکیا با این کارش اسم XperssMusic رو خراب کرد . دیگه نباید امکانات موزیک این گوشی رو روی هر گوشی غیر از XpressMusic می گذاشت .:41:

salarnight
23-02-2008, 19:21
بجه ها حالا اگه xpress music نبود . . دیگه چی میشد !
واقعا سرعت 3250 تو باز کردن برنامه ها بیشتره ؟ چقدر ؟
ن73 چی؟

salarnight
23-02-2008, 19:39
منتاژش هم به نطر من خوب نیست
چون هم جوی استیکش و هم قسمت چرخونش سرجاش لق می زنه
تازه آنتن گوشی هم پشت earphone گوشی هستش ! یعنی گوشی تو اگه طوری تو جیبت بزاری که
ال سی دیش به سمت بیرون باشه آنتن دهیش در حده بچه قمری میشه !! یا اینکه وقتی با گوشی صحبت
می کنی نباید انگشتت اونجا باشه چون دوباره آنتن دهیش قمری میشه ( اینو خوده نوکیا گفته )

" در ضمن بخاطر داره خودمونی میشه ممنون "

Arvin Shayan
23-02-2008, 19:40
بجه ها حالا اگه xpress music نبود . . دیگه چی میشد !
واقعا سرعت 3250 تو باز کردن برنامه ها بیشتره ؟ چقدر ؟
ن73 چی؟
N73 رو نمی دونم .
ولی برادرم 3250 داره و برنامه های جاوا رو یه کم زودتر باز می کنه ولی برنامه های 9.1 رو که مجصوص خود گوشی هست (نه مخصوص 5700 با 9.2 )زودتر باز میکنه که طبیعی هست.
اگه برنامه های خود 5700 که ورژن 9.2 هست بیاد هیچ مشکلی نیست وسریع باز خواهد کرد.
در کل از خریدش پشیمون نمی شید .اینو از روی تعصب نمی گم.
قدرت CPU 5700 رو هم می تونید هنگام روشن کردن گوشی ببینید (سریع روشن می شه!!!)
و نیز هنگام روشن کردن دوربین و کار با آن و انتخاب Theme و و و و و ....

salarnight
23-02-2008, 19:46
مرسی آروین جان
حالا کی این نرم افزارهای 9.2 میاد ؟؟
نه من هنوز از خریدش پشیمون نشدم چون از این بهتر پیدا نکردم ( البته تا رنج 300 تومن )

چون من یخ گوشی می خوام که حداقل 1 سال دستم باشه
برای همین چون این جدیدتره و 16 میلیونه ( صفحش ) - سی پی یوش قویه -
سیمبینش خوبه - برا همین می خوامش

راستی شما نرم افزارهای سیمبین 9.2 ( یا بازی ) روش نصب کردی ؟
اونارو چطور اجرا می کنه ؟

mer30

salarnight
23-02-2008, 19:49
راستی هندزفریش در حده w700 سونی اریکسون هست ؟؟؟؟

Arvin Shayan
23-02-2008, 19:59
منتاژش هم به نطر من خوب نیست
چون هم جوی استیکش و هم قسمت چرخونش سرجاش لق می زنه
تازه آنتن گوشی هم پشت earphone گوشی هستش ! یعنی گوشی تو اگه طوری تو جیبت بزاری که
ال سی دیش به سمت بیرون باشه آنتن دهیش در حده بچه قمری میشه !! یا اینکه وقتی با گوشی صحبت
می کنی نباید انگشتت اونجا باشه چون دوباره آنتن دهیش قمری میشه ( اینو خوده نوکیا گفته )

" در ضمن بخاطر داره خودمونی میشه ممنون "
به نظر من که قسمت چرخونش هیچ مشکلی نداره و اذیت نمیکنه و بعد از 10 سال هم خراب نمیشه
بالاخره نوکیاست !!!
اگه به 3250 هم نگاه کنی اون هم یه کمی لق هست ولی هیچ مشکلی باهاش نداری.
از لحاظ آنتن دهی هم هیچ مشکلی نداره و اون طوری که شما گفتی هم نیست .
و شما اگه دو دستی هم قسمت آنتنش رو بگیری آنتن دهی شما یه خط هم پایین نمی یاد .
گوشی 50000 تومنی که نخریدی .

Arvin Shayan
23-02-2008, 20:06
مرسی آروین جان
حالا کی این نرم افزارهای 9.2 میاد ؟؟
نه من هنوز از خریدش پشیمون نشدم چون از این بهتر پیدا نکردم ( البته تا رنج 300 تومن )

چون من یخ گوشی می خوام که حداقل 1 سال دستم باشه
برای همین چون این جدیدتره و 16 میلیونه ( صفحش ) - سی پی یوش قویه -
سیمبینش خوبه - برا همین می خوامش

راستی شما نرم افزارهای سیمبین 9.2 ( یا بازی ) روش نصب کردی ؟
اونارو چطور اجرا می کنه ؟

mer30
برنامه هاش تو اینترنت هست.
الان هم اگه تو google بزنی برنامه های 9.2 می تونی پیدا کنی ولی زیاد نیست
(خیلی کمه) . باید یه مدتی بگذره چون گوشی های با این ورژن زیاد نیست و اگه دقت کنی تو گوشی های جدید نوکیا از 9.1 خبری نیست.

تو از این گوشی میتونی تا آخر عمرت استفاده کنی.

تا حالا برنامه 9.2 که به درد من بخوره پیدا نکردم که بخوام نصب کنم . خودت این کار رو میتونی انجام بدی البته اگه تونستی برنامه های 9.2 رو پیدا کنی!!!
چون اکثرا پولی هستن.

Arvin Shayan
23-02-2008, 20:10
راستی هندزفریش در حده w700 سونی اریکسون هست ؟؟؟؟
هندزفریش بد نیست ولی من با هندزفری های w810 پسر عموم امتحان کردم هیچ فرقی نداشت و w700 رو هم تا حالا امتحان نکردم.
شما فقط باید اکولایزرش رو تغییر بدی تا از کیفیت صداش کیف کنی.اگه خواستی بهم بگو تا یه اکولایزر توپ بهت بگم تا حال کنی.:8:

salarnight
23-02-2008, 20:37
خوب شد گقتی . . .
ایول یه اکولایزر توپ بده
دمت گرم

Arvin Shayan
23-02-2008, 20:51
این اکولایزری که می خوام معرفی کنم باعث افزایش صدا و نیز افزایش کیفیت خواهد شد.
برای اسپیکر :
از سمت چپ : اولی تا آخر بالا , دومی 14 تا بالا , سومی وسط , چهارمی 15 تا بالا , آخری 18 تا بالا .

برای هندزفری : همون بالایی ها + Stereo Widening = On

دقت کنین در هر دو مورد Loudness = Off باشه.

salarnight
23-02-2008, 21:40
ایوووول دمت گرم . . . .حال کردم

Mr.K2
23-02-2008, 22:06
دوستان اگر گفتید قیمت این هدفون چنده ؟؟؟؟

sasan_20800
23-02-2008, 22:59
سلام به همه دوستان
امروز با یه مشکل جدید روبرو شدم

وقتی هندز فری رو به گوشی میزنم مثل سابق فعال نمیشه و به جاش 3 گزینه برای انتخاب میاد که با انتخاب هرکدوم بازم صدای ضعیفی از اسپیکرهای گوشی میاد نه از هدفون
در ضمن کلیدهای کنترلی روی هندز فری هم کار نمیکنه

لطفاً یکی کمکم کنه دارم از نگرانی میمیرم

مرسی

s_n
24-02-2008, 00:49
دوستان اگر گفتید قیمت این هدفون چنده ؟؟؟؟

فکر کنم 70 یا 80 به بالا باشه.

s_n
24-02-2008, 01:00
لطفا وقتی اطلاع نداری تو سر گوشی نزن !!

سرعت این گوشی پایینه !!؟؟

این سرعتش از همه گوشی های موجود بیشتره...

در ضمن بازی هم که عکس نیست که سرعا باز بشه !!! شما رو کامپیوتر خودت وقتی بازی رو اجرا میکنی در کمتر از 5 - 6 ثانیه باز میشه ؟؟؟؟؟

در ضمن sis هم خو.دش چندیدن مدل داره...یعنی هر sis رو نمیتونی روی گوشیت بریزی !! 6600 هم فرمت sis میخونه !!!پس توقع داری که فایلهای sis 6600 که ورژن 7 سیمبین هست به 5700 که 9.2 هست بخوره ؟؟

در ضمن 9.1 هم همینطور که میگی یه مدل پایینتر از 9.2 هست ...پس قانون این نیست که چون یه ورژن پایینتر هست حتما باید اجرا بشه !!!
شدیدا باهات موافقم:3:

hoomantab
24-02-2008, 02:03
ماله منم 2 روزه همینجوری شده. بعضی وقتا هم not support میزنه
اعصابم ریخته به هم. فکر کنم هندزفری سوخته
لطفا کمک کنید

hoomantab
24-02-2008, 02:04
سلام به همه دوستان

وقتی هندز فری رو به گوشی میزنم مثل سابق فعال نمیشه و به جاش 3 گزینه برای انتخاب میاد که با انتخاب هرکدوم بازم صدای ضعیفی از اسپیکرهای گوشی میاد نه از هدفون

مرسی

ماله منم 2 روزه همینجوری شده. بعضی وقتا هم not support میزنه
اعصابم ریخته به هم. فکر کنم هندزفری سوخته
لطفا کمک کنید

amir2011
24-02-2008, 03:27
کاملا موافقم .:10:

نمی دونم چرا نوکیا دوست داره واسه هر گوشیش یه عیب بگذاره.
ولی با این حال من از خرید این گوشی خیلی راضیم.
کاش این اسم XpressMusic رو به 5700 اضافه نمی کرد .آخه مگه این چی داره که N82 یا N95 یا N81 یا ... نداره؟
نوکیا با این کارش اسم XperssMusic رو خراب کرد . دیگه نباید امکانات موزیک این گوشی رو روی هر گوشی غیر از XpressMusic می گذاشت .:41:
اول از همه بگم نوکیا دوست نداره روی هر گوشیش عیب بزاره بلکه این محدودیت سازنده در تولید یک محصول که همه چیز رو با هم داشته باشه باعث این کار میشه چون اگه بخواد یک گوشی کامل ولید کنه اونوقت قیمت گوشی اینقدربالا میره که توان رقابتی بازار رو از دست میده...!
در مورد XpressMusic هم باید بگم نوکیا این پسوند رو روی گوشیهایی میزاره که
1.دارای دکمه های پخش موزیک.
2.کارت حافظه مناسب و با قالبیت ارتقا.
3.کیفیت صدای مناسب.
4.پشتیبانی از پسوندهای موسیقی مختلف.
5.ساپورت وسایل جانبی مثل هندزفریهای بلوتوث در ارتباط با موزیک
و...
که به نسبت قیمت گوشی تغییر میکنه.
در مورد سری N باید بگم که این گوشیها در واقع گوشیهای چند رسانه ای هستند که نمیشه مثلا وجه موزیک به تنهایی رو دراونها مورد اشاره قرار داد و اگه دقت کنی نوکیا با اعمال تغییراتی همون گوشی رو البته با ورژن موزیک ادیشن به بازار ارائه میده.

Arvin Shayan
24-02-2008, 11:40
اول از همه بگم نوکیا دوست نداره روی هر گوشیش عیب بزاره بلکه این محدودیت سازنده در تولید یک محصول که همه چیز رو با هم داشته باشه باعث این کار میشه چون اگه بخواد یک گوشی کامل ولید کنه اونوقت قیمت گوشی اینقدربالا میره که توان رقابتی بازار رو از دست میده...!
3.کیفیت صدای مناسب.
و...
در مورد سری N باید بگم که این گوشیها در واقع گوشیهای چند رسانه ای هستند که نمیشه مثلا وجه موزیک به تنهایی رو دراونها مورد اشاره قرار داد و اگه دقت کنی نوکیا با اعمال تغییراتی همون گوشی رو البته با ورژن موزیک ادیشن به بازار ارائه میده.
دوست من سازنده (نوکیا) اگه محدودیت داشت که دیگه نمی تونست این همه گوشی توپ رو بسازه (N95 8GB - N81 8GB - N82 - N96 و ...) .
شما اگه دقت کنی میبینی که حتی بر روی این گوشی هایی هم که گفتم یه عیبی گذاشته تا یه گوشی , بازار سایر گوشی ها رو خراب نکنه .(تو مدل های نوکیا )
به عنوان مثال N82 صفحه نمایشش مات و غیر شفاف هست . یعنی نوکیا نمی تونست صفحش رو مثل 5700 بزنه!!!؟؟؟؟ با این کار فکر نمی کنم گوشی 450000 تومنی بیش از 480000 تومن می شد !!!
N95 8GB دوربینش محافظ لنز نداره . یعنی نوکیا محدودیت داشت که مثل N95 معمولی برای این هم محافظ بگذاره ؟؟؟!!!! با این کار فکر نمی کنم 10000 تومن هم گرون تر می شد!!!
N96 فلاش زنون نداره . یعنی نوکیا محدودیت داشت که واسه این گوشی هم مثل N82 فلاش زنون بگذاره؟
اگه رو این هم زنون می زاشت دیگه قیمت N82 بد جور میومد پایین.
بالاخره یه مدل باید برتری نسبت به مدل دیگه ای داشته باشه که از بازار محو نشه !!
N95 معمولی باطریش ضعیفه . یعنی نوکیا نمی تونست باطری N95 8GB رو واسه این هم بگذاره؟
در عوض این محافظ داره ولی اون یکی نه.
N81 8GB دوربینش 2 مگاپیکسل هست . یعنی نوکیا دوربین بهتر از 2 مگاپیکسل نداشت؟
در حالی که اگه این کار رو می کرد دیگه کی میومد N95 معمولی رو بگیره !!!
در حالی که نوکیا می تونه همه ی این امکانات رو روی یه مدلش بگذاره ولی کی دیگه میاد اون یکی ها رو بخره ؟؟؟
یا این 5700 خودمون . کدوم گوشی دیگه ای رو دیدی که Audio Themes داشته باشه؟

نوکیا انقدر قدرت داره که هر گوشی رو خواست تولید کنه و هیچ محدودیتی واسش نیست.
شما اینو بدون که بعد از این هم نوکیا واسه هر گوشیش یه عیبی می زاره ...
:11:

Arvin Shayan
24-02-2008, 11:47
3.کیفیت صدای مناسب.
و...
همه ی این موارد رو 3250 معمولی هم داره.:27: ولی فکر نکنم جزو سری N باشه.:31:
در حالی که این گوشی ماله 2 سال پیشه.
منظور من این بود که باید واسه XpressMusic یه امکاناتی می زاشت که مدل های دیگه نداشته باشن.:2:
امیدوارم متوجه شده باشی ...

amir tv
24-02-2008, 13:57
من الان برنامه های آفیس و PDF رو دارم و از هر دوشون هم استفاده میکنم...

سلام دوست عزیز ممکن لینک برنامه آفیس و PDF رو برام بفرستی . (گوشی من 5700)

با تشکر :10:

salarnight
24-02-2008, 15:21
دوست من سازنده (نوکیا) اگه محدودیت داشت که دیگه نمی تونست این همه گوشی توپ رو بسازه (N95 8GB - N81 8GB - N82 - N96 و ...) .
شما اگه دقت کنی میبینی که حتی بر روی این گوشی هایی هم که گفتم یه عیبی گذاشته تا یه گوشی , بازار سایر گوشی ها رو خراب نکنه .(تو مدل های نوکیا )
به عنوان مثال N82 صفحه نمایشش مات و غیر شفاف هست . یعنی نوکیا نمی تونست صفحش رو مثل 5700 بزنه!!!؟؟؟؟ با این کار فکر نمی کنم گوشی 450000 تومنی بیش از 480000 تومن می شد !!!
N95 8GB دوربینش محافظ لنز نداره . یعنی نوکیا محدودیت داشت که مثل N95 معمولی برای این هم محافظ بگذاره ؟؟؟!!!! با این کار فکر نمی کنم 10000 تومن هم گرون تر می شد!!!
N96 فلاش زنون نداره . یعنی نوکیا محدودیت داشت که واسه این گوشی هم مثل N82 فلاش زنون بگذاره؟
N95 معمولی باطریش ضعیفه . یعنی نوکیا نمی تونست باطری N95 8GB رو واسه این هم بگذاره؟
در حالی که نوکیا می تونه همه ی این امکانات رو روی یه مدلش بگذاره ولی کی دیگه میاد اون یکی ها رو بخره ؟؟؟

موافقم . . . . .

salarnight
24-02-2008, 15:36

یعنی چی آخه مدلش اینجوریه !!!!!
اینم شد جواب!
منم هر ایرادی که پیدا بشه میگم مدلش اینجوریه !
لابد دوربینش هم مدلش اینجوریه که پره نویز باشه !

در ضمن بازی هم که عکس نیست که سرعا باز بشه !!!

پس چرا سونی اریکسون با اون سی پی یو باقالیش زودتر بازی رو ران می کنه ؟!

شما رو کامپیوتر خودت وقتی بازی رو اجرا میکنی در کمتر از 5 - 6 ثانیه باز میشه ؟؟؟؟؟

آره کمتر طول میده :31:

در ضمن 9.1 هم همینطور که میگی یه مدل پایینتر از 9.2 هست ...پس قاون این نیست که چون یه ورژن پایینتر هست حتما باید اجرا بشه !

اینو قبول دارم :46:

Mr.K2
24-02-2008, 15:53
فکر کنم 70 یا 80 به بالا باشه.

توی سایت خودش نوشته 99.99 دلار !!!!:18::18::18:

salarnight
24-02-2008, 16:07
راستی چرا تو این گوشی موقع مکالمه نمیشه مکالمه رو رکورد کرد ؟

salarnight
24-02-2008, 16:21
راستی پردازشگر گرافیکی گوشی خوبه ؟ بازی مازی روش بازی کردید ؟ بازی با گرافیک بالا البته
خوب اجرا می کنه ؟؟؟
چون چند نفر تو تایپبک گفتن قوی نیس

merimana
24-02-2008, 18:19
MR-K2 جان آدرس دقیقشو میگی ؟
از کجا گرفتی ؟ SAda از کجا گرفته ؟

sada
24-02-2008, 18:22
سلام دوست عزیز ممکن لینک برنامه آفیس و PDF رو برام بفرستی . (گوشی من 5700)

با تشکر :10:
سلام
بیا این از پی دی اف:
اینم از آفیس:
اینم کی گنش:

sada
24-02-2008, 18:23
ببین میری پاساژ ملا صدرا . بعد میری طبقه پایین.روبروت کامپیوتری فوژان

merimana
24-02-2008, 18:26
sada jooon salam
عزیزم تو هدفونتو از کجا گرفتی ؟
ازش راضی هستی ؟ مثل برا 5700 هست ؟
تورو خدا جوابمو بده

merimana
24-02-2008, 18:35
sada جون کیفیتش مثل 5700 هست ؟
ازش راضی هستی؟
مدلش چیه ؟
پاساژ ملا صدرا تو تهرانه؟

merimana
24-02-2008, 18:38
تورو خدا جواب بده sada جون ؟

sada
24-02-2008, 18:41
من والا رفتم کریزن گرفتم 14 تومن . تا الان که خوبه
نه بابا تهران کجا بود.همین شیرازه.اوله خیابون ملاصدراست

DJ.Mamal
24-02-2008, 19:00
دوست عزيز اينجا چت روم نيست ...كه جيك ثانيه جواب بگيري
مواظب باش..
بقيه دوستان هم توجه داشته باشن..تا اينجا چت روم نشده از اين پستهاي الكلي ندن...به خاطر خودتون ميگم
تا به حال دو تا از بهترين تاپيك هامون قبل از اين تخته شده...ديگه اين يكي رو خراب نكنين

ممنون

Mr.K2
24-02-2008, 19:07

sada جون کیفیتش مثل 5700 هست ؟
ازش راضی هستی؟
مدلش چیه ؟
پاساژ ملا صدرا تو تهرانه؟

sada jooon salam
عزیزم تو هدفونتو از کجا گرفتی ؟
ازش راضی هستی ؟ مثل برا 5700 هست ؟
تورو خدا جوابمو بده

راستی پردازشگر گرافیکی گوشی خوبه ؟ بازی مازی روش بازی کردید ؟ بازی با گرافیک بالا البته
خوب اجرا می کنه ؟؟؟

چت روم خوبی هست نه ؟؟...:31:

{ مصطفی _ H465 }
24-02-2008, 19:22
چت روم خوبی هست نه ؟؟...:31:
به نظر من که هیچ جا تایپکی مثل این پیدا نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!:11::11::11::11::11:

salarnight
24-02-2008, 19:57
پست تکراری

salarnight
24-02-2008, 19:58
میشه بگی اینها چه ربطی به چت روم داشت ؟

نقل قول:
خوب اجرا می کنه ؟؟؟

یا این :

نقل قول:

تا حالا چت روم رفتی؟
برو صفحات قبل تایپیک رو بخون ببین خودت چی نوشتی !!

KING OF SPEED
24-02-2008, 23:13
میشه بسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه خبرتونه؟؟؟؟!!!!!!!

amir2011
24-02-2008, 23:29

منظور من از محدودیت این نبود که نمیتونه تولید کنه شاید بتونه همین الان یک گوشی 10 مگاپیکسلی هم بزنه ولی مشکل اینجاست که این گوشیها که امکاناتشون تصاعدی بالا میره قیمتشون هم همینجور بالا میره و احتمالا دلیل اینکه LCD N82 یکم ضعیفه اینه که با توجه به دوربینی که داره مسلما اگه صفحه نمایشش هم بهتر میشد دیگه قیمتش به شکلی میشد که توان رقابتی شو از دست میداد شما به این نگاه نکن که ایرانیها حاضرند به خاطر فقط و فقط مارک به عنوان مثال نوکیا پول بیشتری بدن..! الان بازار گوشی اینقدر رقابتی شده که همین پولهای به ظاهر اندک در فروش گوشی تاثیرات زیادی میزاره الان دیگه پیشرفته ترین گوشی بهترین گوشی نیست در بازار اون گوشی موفقه که بهترین امکانات رو در کمترین قیمت عرضه کنه...
N95 معمولی هم محافظ لنز نداره..!بعدشم N95 همینجوری به خاطر قطر زیادش کلی از مشتریاش رو از دست داده چه برسه به اینکه یک درپوش لنز هم براش میزاشتن البته اگه نوکیا کاری که K850 کرد رو اعمال میکرد دیگه این مشکلش هم حل میشد ولی شاید یکجورایی محدودیت داشته..!تازه اضافه کردن همین چند مورد ساده از نظر شما ممکنه اثرات نامطلوبی روی طراحی گوشی بزاره که خودش یک عامل بسیار موثر در جلب توجه مشتری است.
در مورد دوربین N81 هم بگم که اگه دوربین بهتری روش میزاشت دیگه اونوقت نمی تونست N96 رو بعنوان یک عامل رقابتی در نمایشگاه بارسلون عرضه کنه.

البته این زمانی درسته که فقط یک برند در بازار باشه چون ممکنه بعضی موقع ها بازار گوشی خودش رو خراب کنه ولی این بهتره از اینکه بازار رو به حریف ببازه...!
در مورد 3250 هم باید بگم من خودم هنوز تفاوتی بین معمولی با Expressmusic ندیدم تازه اگه دقت کنی روی جعبه معمولیش هم نوشته Expressmusic !

amir tv
25-02-2008, 10:59
سلام
بیا این از پی دی اف:
اینم از آفیس:
اینم کی گنش:

دم شما گرم

milad_badboy
25-02-2008, 12:57
دوستان من تصميم گرفتم اين گوشي رو بخرم ميشه بگين العان قيمتش چنده؟و هنگام خريد بايد چه چيزاي تو جعبش باشه؟

Arvin Shayan
25-02-2008, 13:26
N95 معمولی هم محافظ لنز نداره..!بعدشم N95 همینجوری به خاطر قطر زیادش کلی از مشتریاش رو از دست داده چه برسه به اینکه یک درپوش لنز هم براش میزاشتن البته اگه نوکیا کاری که K850 کرد رو اعمال میکرد دیگه این مشکلش هم حل میشد ولی شاید یکجورایی محدودیت داشته..!تازه اضافه کردن همین چند مورد ساده از نظر شما ممکنه اثرات نامطلوبی روی طراحی گوشی بزاره که خودش یک عامل بسیار موثر در جلب توجه مشتری است.
قابل توجه کسانی که می گن N95 معمولی محافظ لنز نداره !!!!

* سمت راست N95 معمولی - سمت چپ N95 8GB

Arvin Shayan
25-02-2008, 13:36
در مورد دوربین N81 هم بگم که اگه دوربین بهتری روش میزاشت دیگه اونوقت نمی تونست N96 رو بعنوان یک عامل رقابتی در نمایشگاه بارسلون عرضه کنه.

البته این زمانی درسته که فقط یک برند در بازار باشه چون ممکنه بعضی موقع ها بازار گوشی خودش رو خراب کنه ولی این بهتره از اینکه بازار رو به حریف ببازه...!
منم دارم همینو میگم دیگه...:19:
عمدا نوکیا یه نقصی واسه گوشی می زاره که مدل دیگش خراب نشه.
گرفتی ...:13:

transfer
25-02-2008, 14:01
سلام
من بین این گوشی و ن73 موزیک ادیشن موندم
دوستان میشه راهنمایی کنید بگین که کودوم رو بگیرم بهتره ؟
اگه این گوشی رو بگیرم پشیمون نمی شم ؟

transfer
25-02-2008, 14:09
راستی چجوری بفهمم که گوشی اصله ؟
مثلا چینی نباشه ؟ یا هر چیزه دیگه

Majid393
25-02-2008, 14:27
سلام
من بین این گوشی و ن73 موزیک ادیشن موندم
دوستان میشه راهنمایی کنید بگین که کودوم رو بگیرم بهتره ؟
اگه این گوشی رو بگیرم پشیمون نمی شم ؟

صدای بلند و کم کیفیت - دوربین خوب عکسبرداری - سیمباین 9.1 - سرعت کم ( یه خورده کمه ها:46:) : n73me
صدا با کیفیت زیاد - دوربین خوب فیلمبرداری ( عکسبرداریش زیاد خوب نیست البته تو شب) - سیمباین 9.2 _ سرعت عالی و زیاد :5700

من 5700 رو بهت پیشنهاد میکنم......

Majid393
25-02-2008, 14:33
راستی چجوری بفهمم که گوشی اصله ؟
مثلا چینی نباشه ؟ یا هر چیزه دیگه

*#06# رو بزن - رقمهای هفتم و هشتم هر دو تاشون باید 0 باشه.اگه 01 هم بود اشکال نداره.
00:ساخت فنلاند___01:مونتاژ شده در فنلاند(تو یکی از فروم ها خوندم:20:)
5700 چینی : قسمت پایین گوشی نمی چرخه ( دیگه از این واضح تر )
n73me :قیمتش کمتره(فک کنم حدود 150-180 باشه،شایدم کمتر___اما اصلی 300-330 هست قیمتش)

transfer
25-02-2008, 15:22
پس یعنی با خیال راحت برم بگیرم ؟ بهم نمیندازن ؟
چون من یکم تازه کارم

اگه کسی دیگه هم در مورد خرید 5700 یا ن73 نظر داره بگه

ya30n
25-02-2008, 16:19
سلام بچه ها
بعد از چند روز اومدم
من چندتا برنامه منشي از سايت
gsm aria
دانلود كردم ولي بايد خودم صدام رو به عنوان منشي بزارم
كسي برنامه اي نداره كه خودش منشي باشه؟
با صداي قشنگ البته
يا حق (:

ya30n
25-02-2008, 16:20
چون من یکم تازه کارم

چرا بندازن داداش؟
از جاي اطميناني بگير كه نندازن!!!
منم هيچ اطلاعاتي نداشتم در مورد اين گوشي ولي رفتم و بدون استرس خريدم!!!
يا حق (:

nolan
25-02-2008, 17:17
از چی میترسی اول واخرش مجارستانیه .
یه روز دو روز سه روز بعدش برات عادی میشه چه مجار چه کره ماه
چیه نکنه n95توش قایم کردن که چینیا میدزدن .
تو رو خدا ول کنین همون شماره سریالی هم که نشون میدن تو همین ایران تو گوشی وارد میکنن .
سرو تهش یه ... است.

nolan
25-02-2008, 17:23
به من وشما چه ربطی داره سهام دارای شرکت نوکیایین شاید ؟
اگه هستین بگین امضا بگیریم تا از دست نرفتین.
مگه تو زندگی چند تا گوشی میتونین عوض کنین .
اصلا مگه نمیگین فلان برند یه گوشی داده بیرون یه جاش خوبه ده جاش بده .
خوب عزیزان اگه یه گوشی همه چی اخرش بده بیرون سر در کمپانی باید بزنه واینک تمام.
جوک نگید خواهشا فروم رو با حاشیه و بحثای دو زاری وچند من یه غاز و خاله زنکی پر حجم نفرمایید.
متشکرم .

milad_badboy
25-02-2008, 23:11
دوستان چطوري ميشه اصل بودن اين گوشي و همچنين صفر بودنش رو فهميد لطفا توضيح بدين چون من در حال خريدنش هستم

s_n
26-02-2008, 01:55
یه کد های مخفی وجود داره که در حال حاضر بهشون دسترسی ندارم .میتونی یه سرچ بکنی

Arvin Shayan
26-02-2008, 12:24
چون من یکم تازه کارم

5700 یک گوشیه کاملی هست.

1.قیمت بسیار خوب (230000 تبریز)
2.سرعت عالی 369 Mhz
3.سیمبین جدید (9.2)
4.شیک و چرخان (امکان گرفتن عکس 2 مگاپیکسل در تمامی زوایا بدون چرخاندن صفحه نمایش , بدلیله چرخان بودن)
5.ال سی دی عالی 240*320 و 16000000 میلیون رنگ
6.کیفیت صدای عالی ولی 1 درجه بلندی صدای کمتر نسبت به 3250
7.دوربین 2 مگاپیکسل و فیلمبرداری 240*320 با 15 فریم
8.باطری خوب (با استفاده معمولی 3 روز)
9.چراغ قوه (قوی تر از سونی اریکسون)
10.XpressMusic واقعی با Visualisation (رقص نور)
11.ram 64 و rom 128 (امکان باز کردن 8 برنامه به صورت همزمان !!!!!!)
12.تقریبا جدید (مرداد 86)
13.مینی USB (سرعت بیشتر در انتقال اطلاعات)
14.زمان شارژ بسیار کم (1.30 دقیقه)
15.تعویض سریع کارت حافظه (در 5610 باید باطری رو هم در بیاورید!)
16.اسپیکر های استریو
17.کیبورد بسیار راحت

پیشنهاد من 5700

واقعا حیفه این گوشی رو نخرید...

jojonice
26-02-2008, 12:46
سلام
میشود بگید موقع خرید 5700 باید به چه چیزهای دقت کرد که یک موقع 5700 تقلبی نخریم
راستی رنگ قرمز بهتر است یا سیاه
کدام بهتر است چون میگن بعضی ها کیفیتشون فرق میکنه

amir2011
26-02-2008, 12:51
منم دارم همینو میگم دیگه...:19:
عمدا نوکیا یه نقصی واسه گوشی می زاره که مدل دیگش خراب نشه.
گرفتی ...:13:
منم جواب همین حرف رو دادم چون یک کمپانی علاوه بر تولید گوشیهایی که بازار گوشی خودش رو خراب نکنه مجبوره با برند های دیگه هم رقابت کنه تازه گوشیهای تولید شده تفکیک شده هستند و هیچ دلیلی نداره یک Expressmusic دوربین خوبی هم داشته باشه...!
راستی این عکس بالایی هم نمیاد...!

amir2011
26-02-2008, 13:05
چون من یکم تازه کارم

5700 گوشی خوبیه البته چند تا نقطه ضعف داره...
1.جوی استیکش یکم کار باهاش سخته...
2.استحکام خوبی نداره...
3.Lcd ایش تو نور خیلی ضعیف عمل میکنه (البته این مشکل اکثر گوشیهای نوکیاست)
4.دوربینش توی نور کافی خوب عمل میکنه ولی اگه نور کافی نباشه خیلی نویز داره که البته برای یک گوشی Expressmusic کافیه البته این رو بعنوان ضعف نگفتم فقط در مقام مقایسه با N73 که از این لحاظ بهتره...(البته Lcd ایش (N73) بزرگتره که اگه این هم برات مهم باشه خودش یک معیاره...
ولی مزایای خیلی زیادی هم داره...
1.قیمت مناسب در مقابل کارایی
2.صدای اسپیکرش خیلی با کیفیته و بلندیش هم در حد مطلوبیه (هندزفریش خیلی خوب نیست ولی از N73 خیلی بهتره...
3.Lcd ایش کیفیت خوبی داره و تصاویرش به علت 16 میلیون رنگ بودن از N73 زنده تره و شفافتر.
4.سرعتش خیلی خوبه این رو به عینه میتونی در مقام مقایسه در زوم کردن روی عکسها یا دیدن تصاویر GIF ببینی.
5.کیبوردش خیلی راحت تر از N73 است ولی جوی استیک و دکمه های منو و C در N73 خیلی بهتره.
در کل چون گوشی جدیدیه و قیمت خوبی هم داره به نسبت n73 که مال پارساله گزینه بهتریه...

Majid393
26-02-2008, 13:08
2.استحکام خوبی نداره...
4.دوربینش توی نور کافی خوب عمل میکنه ولی اگه نور کافی نباشه خیلی نویز داره که البته برای یک گوشی Expressmusic کافیه البته این رو بعنوان ضعف نگفتم فقط در مقام مقایسه با N73 که از این لحاظ بهتره...(البته Lcd ایش (N73) بزرگتره که اگه این هم برات مهم باشه خودش یک معیاره...
ولی مزایای خیلی زیادی هم داره...
1.قیمت مناسب در مقابل کارایی
2.صدای اسپیکرش خیلی با کیفیته و بلندیش هم در حد مطلوبیه (هندزفریش خیلی خوب نیست ولی از N73 خیلی بهتره...
3.Lcd ایش کیفیت خوبی داره و تصاویرش به علت 16 میلیون رنگ بودن از N73 زنده تره و شفافتر.
4.سرعتش خیلی خوبه این رو به عینه میتونی در مقام مقایسه در زوم کردن روی عکسها یا دیدن تصاویر GIF ببینی.
5.کیبوردش خیلی راحت تر از N73 است ولی جوی استیک و دکمه های منو و C در N73 خیلی بهتره.
در کل چون گوشی جدیدیه و قیمت خوبی هم داره به نسبت n73 که مال پارساله گزینه بهتریه...

تایید میشه

milad_badboy
26-02-2008, 15:25
5700 یک گوشیه کاملی هست.

1.قیمت بسیار خوب (230000 تبریز)
2.سرعت عالی 369 Mhz
3.سیمبین جدید (9.2)
4.شیک و چرخان (امکان گرفتن عکس 2 مگاپیکسل در تمامی زوایا بدون چرخاندن صفحه نمایش , بدلیله چرخان بودن)
5.ال سی دی عالی 240*320 و 16000000 میلیون رنگ
6.کیفیت صدای عالی ولی 1 درجه بلندی صدای کمتر نسبت به 3250
7.دوربین 2 مگاپیکسل و فیلمبرداری 240*320 با 15 فریم
8.باطری خوب (با استفاده معمولی 3 روز)
9.چراغ قوه (قوی تر از سونی اریکسون)
10.XpressMusic واقعی با Visualisation (رقص نور)
11.ram 64 و rom 128 (امکان باز کردن 8 برنامه به صورت همزمان !!!!!!)
12.تقریبا جدید (مرداد 86)
13.مینی USB (سرعت بیشتر در انتقال اطلاعات)
14.زمان شارژ بسیار کم (1.30 دقیقه)
15.تعویض سریع کارت حافظه (در 5610 باید باطری رو هم در بیاورید!)
16.اسپیکر های استریو
17.کیبورد بسیار راحت

پیشنهاد من 5700

واقعا حیفه این گوشی رو نخرید...

عاليه من حتما يه دونه ميگيرم به نظرتون چه رنگيش قشنگ تره؟

Majid393
26-02-2008, 15:34
عاليه من حتما يه دونه ميگيرم به نظرتون چه رنگيش قشنگ تره؟

به نظر من مشکی از همه قشنگ تره.......
1-مشکی
2-سبز(یا همون زیتونی)
3-قرمز

sirwanonline
26-02-2008, 19:40
با سلام به تمام علاقه مندان به شرکت نوکیا
من 8 ماه این گوشی رو خریدم ولی نمی دونم تم هاش کجا پیدا میشه دوستان کسی ادرس دانلود تم هاشو داره تم هاش کجا پیدا میشه

Majid_17_206
26-02-2008, 21:08
من 8 ماه این گوشی رو خریدم ولی نمی دونم تم هاش کجا پیدا میشه دوستان کسی ادرس دانلود تم هاشو داره تم هاش کجا پیدا میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اگه وقت کردی به این تاپیک هم یه سری بزن

pezhman32
26-02-2008, 21:09
1. مطعن هستید 128mb rom رو؟ یه جا خوندم 18mb که البته همون 8 تا نرم افزار با هم میشه, مال p990 بعد از آخرین آپدیت به زور به 15 16 mb میرسه
فکر می کنم الان بیشترین فضا رو برای باز کردن نرم افزار n82 داره (80mb) (اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید)

2. همه ی تمهای سری 60 ویرایش سوم باید بهش بخوره, در dr google عبارت s60 v3 themes رو جست و جو کنید که البته توی همین فروم هم فک می کنم بتونید پیدا کنید

3. من خودم عاشق 5700 و n82 هستم, میخوام p990 که الان دارم رو بفروشم و یکی از این دو تارو بگیرم اما مطمعن نیستم کدوم! نظر شما چیه؟

pezhman32
26-02-2008, 21:11
راستی سایت gallery.mobile9.com هم یه منبع خیلی خوب برای تم و اسکرین سیور ه که البته نرم افزار هم توش پیدا میشه که بخش نرم افزارش زیاد اکتیو نیست

salarnight
26-02-2008, 21:16
راستی بچه ها نظرتون راجع به 5610 چیه ؟؟
صدای اسپیکر خارجی و هندزفریش به 5700 میرسه ؟؟؟؟؟
ممنون

salarnight
26-02-2008, 21:17
پژمان جان اگه مشکل مالی نداری ن82 بگیر

pezhman32
26-02-2008, 21:31
در مورد 5610 که من تاحالا صداش رو نشنیدم ولی باید از نظر بلندی مثل 5700 باشه اما از نظر کیفیت فکر نمی کنم, چون روی سیمبین 5700 خیلی کار کردن که صدای شفافی داشته باشه اما 5610 جاواست و فکر نمی کنم بتونن از نظر کیفیت به پای 5700 برسوننش
و در مورد n82 خدارو شکر که محدودیت مالی در این زمینه ندارم ولی می خوام بدونم 200 تومن پول بیشتر ارزشش رو داره و پشیمون نمیشم؟
ممنون

sirwanonline
26-02-2008, 21:32
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اگه وقت کردی به این تاپیک هم یه سری بزن
----------
دستت درد نکنه مجید آقا

arash_vbasic
26-02-2008, 21:36
در مورد 5610 که من تاحالا صداش رو نشنیدم ولی باید از نظر بلندی مثل 5700 باشه اما از نظر کیفیت فکر نمی کنم, چون روی سیمبین 5700 خیلی کار کردن که صدای شفافی داشته باشه اما 5610 جاواست و فکر نمی کنم بتونن از نظر کیفیت به پای 5700 برسوننش
و در مورد n82 خدارو شکر که محدودیت مالی در این زمینه ندارم ولی می خوام بدونم 200 تومن پول بیشتر ارزشش رو داره و پشیمون نمیشم؟
ممنون

تا اونجایی که من میدونم سیستم عامل موبایل ربطی به کیفیت و بلندی صدای گوشی نداره
این سخت افزارهای استفاده شده هست که باعث میشه کیفیت صدا و ... خوب یا بد بشه
البته شاید یکمی تاثیر داشته باشه
اما نه زیاد
این نظر من بود :46:

pezhman32
26-02-2008, 21:44
تا اونجایی که من میدونم سیستم عامل موبایل ربطی به کیفیت و بلندی صدای گوشی نداره
این سخت افزارهای استفاده شده هست که باعث میشه کیفیت صدا و ... خوب یا بد بشه
البته شاید یکمی تاثیر داشته باشه
اما نه زیاد
این نظر من بود :46:
من هم در ابتدا همین فکر رو می کردم (در مورد گوشی های دارای سیستم عامل) اما پس از آپدیت این گوشی ها ممکنه کیفیت و بلندی صدا کم و زیاد بشه و این مسئله در مورد گوشی های uiq سونی اریکسون بیشتر دیده میشه و در گوشی های جاوا کمتر
بطور مثال صدای گوشی من پس از آپدیت افتضاح شد (p990) که اومدن برای بلند کردن صدای گوشی از کیفیت کم کردن و الان صدای گوشیم یکمی زیره اما بلندتر شده
این تغییر کیفیت و بلندی در صدا برای گوشی من یک استثنا نیست و بیشتر گوشی ها پس از آپدیت صداشون فرق میکنه اما ظاهرا 5700 اینقد کیفیت داره که دیگه تو آپدیت های بعدی دستکاریش نکنن

salarnight
26-02-2008, 22:11
نظر من یه خرده صبر کن قیمتش بیاد پایین
یا اگه می خوای گوشی مطمئن بگیری ن95 8گیگ هم هست

Mr.K2
26-02-2008, 23:02
ممنون

مطمئن باش ارزشش رو داره...و 100 درصد N82 بگیرو شگ نکن...

Mr.K2
26-02-2008, 23:02
راستی بچه ها نظرتون راجع به 5610 چیه ؟؟
صدای اسپیکر خارجی و هندزفریش به 5700 میرسه ؟؟؟؟؟
ممنون

صدای هندزفری فابریک 5610 بهتر از 5700 هست...اما اسپیکر 5700 کیفیتش هنوز بیشتره..

Mr.K2
26-02-2008, 23:03
نظر من یه خرده صبر کن قیمتش بیاد پایین
یا اگه می خوای گوشی مطمئن بگیری ن95 8گیگ هم هست

اگر مشکلی مالی نداری مطئننا N95 - 8GIG بهتره..بعدش N82 و بعدش 5700 ..

pezhman32
26-02-2008, 23:30
mr.k2 خیلی ممنون از راهنماییتون
n95 8gb عالیه فقط یکمی زیادی تو چشمه و قطرش هم خیلی زیاده و سنگینه (نسبط به n82 110 گرمی) و من هم بیشتر گوشی کلاسیک دوست دارم تا کشویی و تاشو, فکر کنم همون n82 بگیرم پشیمون نشم
راستی قیمت این هندزفری های توی امضاتو داری؟ اصلا پیدا میشه تو ایران؟
sirwanonline
27-02-2008, 01:17
پژمان جان اگه مشکل مالی نداری ن82 بگیر
خودایش 5 میگاپیکسل واقعی هست تصویرش از ان 95 خیلی بهتره می تست کردم ولی خیلی گرونه.........

sirwanonline
27-02-2008, 01:19
الان شهرستان ما 480 تومانی اب می خوره تهرون چنده....؟

amir2011
27-02-2008, 01:38
البته میتونی برنامه THemediy رو بریزی و خیلی ساده خودت تم مورد علاقت رو بسازی...

karajwizard
27-02-2008, 03:56
البته میتونی برنامه THemediy رو بریزی و خیلی ساده خودت تم مورد علاقت رو بسازی...

اگه لطف کنید لینک دانلود برنامه رو بزارید ممنون میشم.

sirwanonline
27-02-2008, 04:14
---------
حیلی ممنون میشه لینک شو همین جا بزارید دانلود کنیم.با تشکر

sirwanonline
27-02-2008, 04:17
در کل 5700 برنامه و تم هاش خیل کمتره نسبت به تمامی گوشی ها ن 95 5 ماه اومده کولی برنامه و تم و بازی براش اومده ولی این گوشی شد 1 سال و لی خیلی برنامه و تم نداره خیلی عجیب شاید من نمی دونم اشتباه کنم

nolan
27-02-2008, 07:15
2.استحکام خوبی نداره...
4.دوربینش توی نور کافی خوب عمل میکنه ولی اگه نور کافی نباشه خیلی نویز داره که البته برای یک گوشی Expressmusic کافیه البته این رو بعنوان ضعف نگفتم .
5700عملکرد بسیار خوبی زیر نور افتاب داره شما رو چه حسابی این حرف رو میزنی ؟
دوربینش در حدو اندازه های یک دو مگا پیکسل ایده عال چیزی برای گفتن نداره.
و عکسهای گرفته شده شارپی لازم را دارا نمی باشد.
:10::40::10:

merimana
27-02-2008, 09:44
سلام بچه ها...
تورو خدا یکی به من بگه که این هنزفری کریتیو لامصب رو از کجا تهیه کنم ؟
آدرسشو تو تهران بهم بگین .
کجای تهران میفروشنش ؟
مدلش چیه ؟
Mr-K2 جون تورو خدا راهنماییم کن.
مرسی دوستان

pezhman32
27-02-2008, 14:59
در کل 5700 برنامه و تم هاش خیل کمتره نسبت به تمامی گوشی ها ن 95 5 ماه اومده کولی برنامه و تم و بازی براش اومده ولی این گوشی شد 1 سال و لی خیلی برنامه و تم نداره خیلی عجیب شاید من نمی دونم اشتباه کنم
چرا این حرف رو می زنید؟ هر جفتشون سیستم عامل سیمبین سری 60 ویرایش سوم رو دارند و بیشتر برنامه های ن95 هم باید بهش بخوره

hoomantab
27-02-2008, 15:09
متاسفانه تکه اول هندزفری من نیم سوز شده. بعضی وقتها not support میزنه دکمه هاشم کار نمیده.

رفتم اصلشو خریدم 25هزار تومن.

sasan_20800
27-02-2008, 16:10
سلام به همه دوستان

مرسی

از دوستان کسی هست که کمک من کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mr.K2
27-02-2008, 18:48
mr.k2 خیلی ممنون از راهنماییتون
n95 8gb عالیه فقط یکمی زیادی تو چشمه و قطرش هم خیلی زیاده و سنگینه (نسبط به n82 110 گرمی) و من هم بیشتر گوشی کلاسیک دوست دارم تا کشویی و تاشو, فکر کنم همون n82 بگیرم پشیمون نشم
راستی قیمت این هندزفری های توی امضاتو داری؟ اصلا پیدا میشه تو ایران؟

والا این هندزفری رو من هنوز توی ایران یعنی توی شیراز ندیدم...اما توی ساتش نوشته قیمتش 99.99 دلار هست !حدودا 100 هزار تومن !!