PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ 5700

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

huti_421
02-08-2007, 19:22
اینم لینک تصحیح شده :::::::

mahsai
02-08-2007, 19:22
ببخشید درست شد ازتون ممنونم داره سیو میشه فقط چندتا سوال دیگه دارم یکی اینکه تو حافظه گوشی بریزم یا تو مموری دوم هم اینکه من قفل صفحه کلید اینو پیدا نکردم قفل دستی شو بیشتر گوشیها ستارس ولی اینو نمیدونم ببخشین که زیادی سوال میپرسم خداکنه بتونم جبران کنم

huti_421
02-08-2007, 19:28
ببخشید درست شد ازتون ممنونم داره سیو میشه فقط چندتا سوال دیگه دارم یکی اینکه تو حافظه گوشی بریزم یا تو مموری دوم هم اینکه من قفل صفحه کلید اینو پیدا نکردم قفل دستی شو بیشتر گوشیها ستارس ولی اینو نمیدونم ببخشین که زیادی سوال میپرسم خداکنه بتونم جبران کنم

شما تو مموری کارت سیو کن
قمل صفحه کلید اول کلید منو و بعدش سریع کلید ستاره
بازم مشکلی بود در خدمتم

rainysky50
02-08-2007, 19:46
البته شما میتونید قفل اتوماتیک صفحه کلید رو فعال کنید.من تایمر قفل صفحه کلید رو روی 2 دقیقه گذاشتم.همچنین تایمر قفل گوشی رو(قفل با پسوورد)رو روی 5 دقیقه گذاشتم.برای فعال کردن قفل اتوماتیک گوشی و صفحه کلید واردsettings شوید سپس وارد phone setings شویدو سپس وارد قسمت general شوید سپس به قسمت security رفته و وارد phone and sim card شوید در این قسمت گزینه ها و تایمر مربوط به قفل صفحه کلید و گوشی موجود میباشند.

huti_421
02-08-2007, 19:48
البته شما میتونید قفل اتوماتیک صفحه کلید رو فعال کنید.من تایمر قفل صفحه کلید رو روی 2 دقیقه گذاشتم.همچنین تایمر قفل گوشی رو(قفل با پسوورد)رو روی 5 دقیقه گذاشتم.برای فعال کردن قفل اتوماتیک گوشی و صفحه کلید واردsettings شوید سپس وارد phone setings شویدو سپس وارد قسمت general شوید سپس به قسمت security رفته و وارد phone and sim card شوید در این قسمت گزینه ها و تایمر مربوط به قفل صفحه کلید و گوشی موجود میباشند.

اینم حرفیه ولی دوستمون در رابطه با قفل دستی سوال فرموده بودن

Maziar_69
02-08-2007, 21:01
سلام دوستان.
من میخوام یه گوشی بگیرم. بین این گیر کردم و سری W سونی اریکسون.
برای من فقط صدای هندزفری و باس اون مهمه. الان 5500 دارم وقتی باس رو زیاد میکنم اصلا نمیشه گوش داد.
لطفا بدون تعصب بگین. دوربین هم مهم نیست. فقط صدای موزیک تو هندزفری ( باس و بلندی اون )
ممنون

mg74
02-08-2007, 22:46
only 5700

mg74
02-08-2007, 22:47
بابا 5700 بگیر حلشو ببر

huti_421
02-08-2007, 22:48
سلام دوستان.
من میخوام یه گوشی بگیرم. بین این گیر کردم و سری W سونی اریکسون.
برای من فقط صدای هندزفری و باس اون مهمه. الان 5500 دارم وقتی باس رو زیاد میکنم اصلا نمیشه گوش داد.
لطفا بدون تعصب بگین. دوربین هم مهم نیست. فقط صدای موزیک تو هندزفری ( باس و بلندی اون )
ممنون

من پیشنهادم 5700 هستش

rainysky50
02-08-2007, 23:29
مسلما 5700 بهتره.دلیلش رو هم توی صفحات قبلی توضیح دادم.

DJ.Mamal
02-08-2007, 23:35
کلوپ 5700 ....محلی برای اظهار نظر شخصی.دعوا.کل کل ,کرکری...پستهای بیهوده و الکی که میشه تو یه پست داد...پست تشکر..با 300 تومن چی بخرم...گوشیمو بدم فلانی رو بخرم...اینا جاش اینجا نیست..به همه چی رسیدگی میشه جز مطلب اصلی !!!خواهشا تا مشکلی نداشتین الکی پستاتونو زیاد نکنین!

Maziar_69
02-08-2007, 23:35
ممنون از همه که جواب دادن. حالا فقط یه مشکل عمده میمونه.
60 تومن پل کم دارم. چون اصلا میخواستم دبلیو700 بخرم. :31::31::31::31::31:
only 5700

Optimus Prime
03-08-2007, 00:41
سلام بر دوستان این یک ریویو کامل از 5700 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر مشکلی داشتید بگید براتون از این ریویو می گم.در مورد قابلیت هاش آخرش با چند تا گوشی Music دیگه مقایسه کرده دوربین را مقایسه کرده و ....من فعلا چیزی نگفتم چون ممکنه از طرفدارای 5700 دری وری بشنوم!!!:31:

Optimus Prime
03-08-2007, 00:42
Nokia N91 – high volume, good audibility, rich sound;
Nokia 5700 – average volume, lacks power, poor bass, flat sound, but generally music sounds pretty good;
Nokia 3250 – average volume, insufficient power, bass is there, but quite weak, somewhat richer sound than in the Nokia 5700

Sasan Info
03-08-2007, 00:44
خوب ميبينم كه اين چند روز كه ما نبوديم اينجا دعوا شده و چند نفر هم كارت قرمز گرفتن....!!
حالا كه زحمت كشيدين با اين تاپيك همكاري كردين لطف كنيد نزاريد الكي بسته بشه

milad_milad_milad
03-08-2007, 01:01
سلام
ببخشيد كه كم پيدا ام
ميبينم كه تو كلوپ بحث 5700 داغه

اينم يه عكس براي دوست عزيزمون ميلاد جان:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی عزیز ممنون:11:

Sasan Info
03-08-2007, 01:15
مرسی عزیز ممنون:11:
خواهش ميكنم
قابلي نداشت
:11:

mahsai
03-08-2007, 11:10
عزیزان سلام اگه کسی نرم افزاری داره که رو 5700 نصب کرده و جواب داده بزاره ممنون میشم در ضمن از کارایی نرم افزار هم بگه عزیزان من گوشیرو دیروز خریدم از اون موقع هم دارم باهاش کار میکنم تا یاد بگیرم خواستم بگم که هیچ ایرادی نداره اخه قبلا که نخریده بودم بعضیا خیلی منو ترسونده بودن با نظراتشون که میگفتن ریست میکنه و از این حرفا خواستم بگم من گوشیرو 269 خریدم و باور کنین هیچ ایرادی نداره همه چیزشو تسط کردم و عالیه.فقط همون کلید شماره 3 یکم بیرونه حالا نمیدونم ماله همه اینجوریه یا نه در ضمن من تو فروشگاه دو تارو دیدم هر دو همینطور بودن.فقط من مشکلی که دارم اینه که نمیدونم نرم افزارهایی که به این گوشی بخوره رو باید از کجا پیدا کنم. اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم. در ضمن گوشی 5700 سری 60 ورژن 3 هست یا نه

mahsai
03-08-2007, 11:26
کسی نیست جواب بده

shahab-asemani
03-08-2007, 11:58
عزیزان سلام اگه کسی نرم افزاری داره که رو 5700 نصب کرده و جواب داده بزاره ممنون میشم در ضمن از کارایی نرم افزار هم بگه عزیزان من گوشیرو دیروز خریدم از اون موقع هم دارم باهاش کار میکنم تا یاد بگیرم خواستم بگم که هیچ ایرادی نداره اخه قبلا که نخریده بودم بعضیا خیلی منو ترسونده بودن با نظراتشون که میگفتن ریست میکنه و از این حرفا خواستم بگم من گوشیرو 269 خریدم و باور کنین هیچ ایرادی نداره همه چیزشو تسط کردم و عالیه.فقط همون کلید شماره 3 یکم بیرونه حالا نمیدونم ماله همه اینجوریه یا نه در ضمن من تو فروشگاه دو تارو دیدم هر دو همینطور بودن.فقط من مشکلی که دارم اینه که نمیدونم نرم افزارهایی که به این گوشی بخوره رو باید از کجا پیدا کنم. اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم. در ضمن گوشی 5700 سری 60 ورژن 3 هست یا نه

مباركه
اره عزيز بيشترشون همين جوريه من 10 تا 15 از اين گوشي رو ديدم همين جوري بودن
معمولا يكي دو تا عيب ظاهري ديگه داره(ماله مونتاژ) كه تو پستاي قبلم گفتم
كه اگه مال شما هم داشته باشه به زودي كشفش ميكني
نرم افزار هم كه دوستان گفتند سيستم عامل جديده يكم بايد صبر كني

mg74
03-08-2007, 12:23
5700 بگیرید حال کنید

rainysky50
03-08-2007, 12:28
خيلي از دوستان هستند که هنوز از امکانات و برتريهاي اين گوشي اطلاعي ندارند.پس بهتره روشنشون کنيم:البته اين توضيحات جهت مقايسه ي اين گوشي نيست ولي در بعضي موارد نياز به يک مثال کوچيک هست.خوب حالا ميپردازيم به روشن کردن جزييات اين گوشي:اول از همه سراغ ال سي دي اين گوشي ميريم:همونطور که ميدونيد ال سي دي اين گوشي داراي 16 ميليون سلول رنگي و با رزولوشن 240.320 ميباشد که از اين نظر کاملا با گوشيهايي مانند ان95 و 6300 يکسان هست.سپس سراغ سيمبين اين گوشي ميريم که از اين نظر نيز از سيمبين سري 60 ورزن 3 os 9.2 بهره ميبرد که البته از اين لحاظ نيز کاملا با گوشيهايي مانند ان95 و 6121 يکسان ميباشد.سپس سراغ بلوتوث اين گوشي ميرويم که داراي پروفايل a2dp ميباشد يعني شما ميتوانيد با هدست بلوتوث اهنگ رو با صداي استريو گوش کنيد که از اين نظر نيز با ان95 يکسان هست(گوشيهاي قبلي نوکيا مانند ان73 و ان70 اين امکان رو نداشتند).اکنون سراغ دوربين اين گوشي ميرويم :به نظر من وقتي اسم دوربين 5700 و عکاسي در شب بياد بايد ياد انواع نويزها و بي کيفيتيها در عکس بيفتيم چون عکسهاي اين گوشي در شب از لحاظ نويز وحشتناکه ولي عکسهاي اين گوشي در روز در حد يک 2 مگاپيکسلي متوسط هست.اين گوشي قابليت فيلمبرداري با فرمت mp4 را دارا ميباشد و همچنين دوربين اين گوشي از فلاش led قوي بهره ميبرد.سپس به سراغ مموري کارت اين گوشي ميرويم:اين گوشي مموري کارت ميکرو اس دي(trans flash)را ساپورت ميکند و قابليت ساپورت حداکثر 2 گيگ رم را دارا ميباشد.البته در فريم وير جديد اين گوشي قرار است ميزان ساپورت رم گوشي افزايش يابد(ان 73 رمهاي ميني اس دي را ساپورت ميکند.اين جمله مقايسه نيست بلکه براي اگاهي ديگران است).اما سراغ سرعت اين گوشي ميرويم.:اگر شخصي با 5700 شما کار کند و شما قبلا به او نگفته باشيد که اين گوشي سيستم عامل دارد مطمئن باشيد ان شخص هرگز نخواهد فهميد که اين گوشي از سيمبين سري 60 بهره ميبرد.سرعت اين گوشي انقدر زياد است که در هنگام کار با ان(به خصوص باز کردن گالري)احساس ميکنيد با يک گوشي جاوا کار ميکنيد که البته دليل سرعت بالاي اين گوشي بهره بردن از سي پي يوي 369 مگاهرتزي ميباشد که از اين لحاظ اين گوشي از تمام گوشيهاي هم رده و حتي گرانتر خود قويتر است.سپس سراغ صداي اسپيکرهاي بيروني اين گوشي ميرويم.بايد اقرار کنم که پرتاب صداي اين گوشي واقعا کم است ولي از کيفيت بسيار بالاي برخوردار است.کساني که بدنبال کلاس گذاشتن هستند و دوست دارند صداي گوشيشون در حد ان73 باشه بهتره 5700 رو نخرند چون بلندي صداي اين گوشي دقيقا مانند ان70 ميباشد ولي با کيفيتي عالي و. استريو.و اما سراغ هندزفريهاي اين گوشي ميرويم:هندزفريهاي اين گوشي دقيقا شبيه به هندزفريهاي گوشيهاي سري دبليو سوني اريکسون هستند و همچنين هندزفريهاي اين گوشي مانند هندزفريهاي سري ان70 موزيکال و ان73 موزيکال داراي ريموت کنترل هستند.بلندي صداي هندزفريهاي اين گوشي عالي است ولي بدليل نداشتن تنظيم مگا باس (مانند انچه که در تنظيمات اکولايزر سري دبليو سوني اريکسون و)از ميزان باس کمتري برخوردار هستند که البته با استفاده از تنظيمات زير ميتوان تا حدودي باس هندزفري اين گوشي را شبيه به مگاباس سوني اريکسون کرد:همونطور که ميدونيد تنظيم اکولايزر 5700 داراي 5 قسمت ميباشد پس به ترتيب از سمت چپ :اولي رو تا اخر بالا ببريد.دومي يک خانه پايينتر از اولي.سومي از وسط دو خونه بياييد پايينتر.چهارمي رو فقط يک خونه ببريد بالا.پنجمي رو فقط دوخونه ببريد بالا
به خدا منبع تمام اين پست خودم هستم.فقط قسمت اخر رو که در مورد تنظيم اکولايزر هست از سايت ديگه اي برداشتم.

rainysky50
03-08-2007, 12:29
منظورتون از این جمله چیه؟؟(دکمه ی 3 کمی بیرونه)من اصلا متوجه منظورتون نمیشم چون چنین چیزی توی گوشیم ندیدم!!!

huti_421
03-08-2007, 13:11
منظورتون از این جمله چیه؟؟(دکمه ی 3 کمی بیرونه)من اصلا متوجه منظورتون نمیشم چون چنین چیزی توی گوشیم ندیدم!!!

سلام بر شما دسوتان آقا جان واسه اکثر برو بچه های این تاپیک دکمه ی شماره ی 3 یه خورده زده بیرون ولی واسهمن اینطور نیست
مال من پایینش یه خورده انحنا داره و جوی ساتیکش لق شده و یه خورده هم پایینش لق شده البته این عیوب از نظر من مورد نداره
فعلا...

huti_421
03-08-2007, 13:15

دوست گلم شما تو گوگل برنامه های نوکیا سری 60 ورژن 3 رو به فارسی سرچ کن بلاخره یه چیزایی پیدا می کنی این عبارت رو سرچ کن ::::::::::
دانلود برنامه سری 60 ورژن 3 یا دانلود برنامه Symbian s60 3rd Edition
یا حتی می تونی به این سایت بری : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و یه کار دیگه اینکه می تونی برنامه های جاوا رو واسه گوشیت دانلود کنی
مشکلی بود در خدمتم
فعلا...

Maziar_69
03-08-2007, 13:53
Nokia N91 – high volume, good audibility, rich sound;
Nokia 5700 – average volume, lacks power, poor bass, flat sound, but generally music sounds pretty good;
Nokia 3250 – average volume, insufficient power, bass is there, but quite weak, somewhat richer sound than in the Nokia 5700

بابا همه گفتند که صدای باس 5700 عالیه ولی اینجا نوشته ضعیف !!!!
بالاخره تکلیف چیه؟

Optimus Prime
03-08-2007, 15:12
بابا همه گفتند که صدای باس 5700 عالیه ولی اینجا نوشته ضعیف !!!!
بالاخره تکلیف چیه؟
دوست عزیز این یک قسمت از آدرس ریویو که زده بودم اومده سه گوشی N91 3250 و 5700 را با هم مقایسه کرده.5700 باس نسبت به N91 سنجیده .حتما review هم بخون.5700 باس بدی نداره می تونه خیلی ها هم راضی کنه.

Šepehr
03-08-2007, 15:51
یه سایت برای بازی های این گوشی معرفی کنین

alireza20202003
03-08-2007, 16:06
من میخواستم این گوشی رو بگیرم که یک چند تا سوال برام پیش اومد:
1-این گوشی روش نرم افزاری برای نمایش فایلای آفیس و pdf داره؟
2-قاب گوشی قابل تعویضه؟(منظورم اینه که راحت عوض میشه یا خیلی سخته؟)
3-حالت گوشی یکم دخترونه نیست؟
4-این گوشی چه رنگایی داره؟

DJ.Mamal
03-08-2007, 16:14
من میخواستم این گوشی رو بگیرم که یک چند تا سوال برام پیش اومد:
1-این گوشی روش نرم افزاری برای نمایش فایلای آفیس و pdf داره؟
قراره بسازن

2-قاب گوشی قابل تعویضه؟(منظورم اینه که راحت عوض میشه یا خیلی سخته؟)
اینو دیگه نمیدونم

3-حالت گوشی یکم دخترونه نیست؟
وا, چه حرفا....بلا به دور

4-این گوشی چه رنگایی داره؟
مشکی.قرمز.سبز زیتونی

alireza20202003
03-08-2007, 16:19
از بابت راهنماییت ممنون.راستی روی این گوشی چه رمی میدن؟

Šepehr
03-08-2007, 16:44
واسه ما که روش یه گیگ رم داشت

Sasan Info
03-08-2007, 16:48
اصولا تو پكش مموري 1 گيگ هست
مواظب باش كلاه سرت نره

rainysky50
03-08-2007, 16:51
من افیس . pdf ریدر مخصوص os 9.1 رو روش نصب کردم و مثل ساعت کار کرد!!!!پس همین حالا هم میتونید فالیهای افیس و پی دی اف رو هم ادیت کنید و هم ببینید!!

DJ.Mamal
03-08-2007, 19:17
من افیس . pdf ریدر مخصوص os 9.1 رو روش نصب کردم و مثل ساعت کار کرد!!!!پس همین حالا هم میتونید فالیهای افیس و پی دی اف رو هم ادیت کنید و هم ببینید!!
اینجا یه اشتباهی که رخ داده اینه که بچه ها فکر میکنن نرم افزار گوشی به ورژن سیمبین بستگی داره...نخیر ..نرم افزارها به UIQ گوشی شما بستگی داره و سری اون...مثلا سری 60 ...نرم افزاری که برای سری 60 ورژن 3 ساخته شده روی همه مدل ورژن سیمبین کار میکنه دیگه 9.1 یا 9.2 یا چیز دیگه نداره....اینو میتونین با سرچ نرم افزار تو سایتهای مختلف پیدا کنین...

milad_milad_milad
04-08-2007, 01:15
اگه میشه در مورد تقلبی بودن و اینکه چه جوری میشه اصل و یا تقلبی این گوشی رو تشخیص داد بی زحمت به صورت کامل:43: توضیح بدین که در مورد خرید بتونیم تقلبی یا اصل بودن رو تشخیص بدیم ممنون
ای کاش که ما هم میتونستیم از طریق سایت خود شرکت نوکیا گوشی رو سفارش بدیم بدون هیچ واسطه ای!:41::

huti_421
04-08-2007, 01:28
سلام به همه ی بچه ها بابا اگه می خوای بفهمی گوشی اصل یا تقلبی چند تا راه هست ::::::
1- رنگ برد گوشی سبز تیره باهش نه سبز روشن که چینیه
2- زدن کد ::::::::: #06#* که سریال نامبر گوشی رو نشون می ده و اون کدی که می ده باید با کد روی جعبه یکی باشه
3- مجارستانی باشه یعنی پشت گوشی نوشته باشه made in hungry
4- محکم رو اونجایی که نوشته made in hungry ناخون بکش اگه رنگش رفت تقلبیه اگه نرفت اصله
و خیلی راه های دیگه که من الان حضور دهن ندارم دوستان به من کمک کنن
فعلا...

rainysky50
04-08-2007, 01:36
سریال نامبر یا همون imei گوشی رو که از طیق کد*#06# بدست میاد رو در سات
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وارد کنی البته اسم سایت رو ممکنه اشتباه نوشته باشم.دوستان اسم دقیق سایت رو بگید.راه دیگه اینه که باطری گوشی رو هم چک کنی.باطری رو باید در حالت مایل تو دستت بگیری و اگر اصل باشه دوتا دست علامت نوکیا ظاهر میشن.نقاط مخصوص نیز در چهار طرف علامت ظاهر میشن.راه دیگه اینه که گوشی رو روشن کنی و سرعت گوشی رو ببینی در چه حده.البته این راه اخری کمی بیخوده!!!

rainysky50
04-08-2007, 01:43
همون راههایی که هاتی جان گفتند بهتر ودقیقتره.

shahab-asemani
04-08-2007, 10:35
سریال نامبر یا همون imei گوشی رو که از طیق کد*#06# بدست میاد رو در سات
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وارد کنی البته اسم سایت رو ممکنه اشتباه نوشته باشم.دوستان اسم دقیق سایت رو بگید.راه دیگه اینه که باطری گوشی رو هم چک کنی.باطری رو باید در حالت مایل تو دستت بگیری و اگر اصل باشه دوتا دست علامت نوکیا ظاهر میشن.نقاط مخصوص نیز در چهار طرف علامت ظاهر میشن.راه دیگه اینه که گوشی رو روشن کنی و سرعت گوشی رو ببینی در چه حده.البته این راه اخری کمی بیخوده!!!

ادرس سايت

باطري اصل رو بعضي وقتا بر ميدارن از روي گوشي

shahab-asemani
04-08-2007, 10:43
چند وقت پيش زبان گوشي رو يه جا تغيير دادم
گوشي ريسيت شد زبان گوشي فارسي شد
حالا ميخوام دوباره به انگليسي بر گردونم
يادم نمياد كجاي منو بود
يكي لطف كنه ادرس تغيير زبان رو هم در منوي فارسي هم انگليسي بزاره
مرسي

mahsai
04-08-2007, 12:16
سلام عزیزان از همه دوستانی که گوشی 5700 دارن ازشون خواهش دارم هر نرم افزار یا بازی یا هر چیز دیگه که رو گوشیشون نصب میکنن و جواب میده بزارن تا بقیه هم از سردرگمی در بیان من خودم برا نرم افزار افیس و پی دی اف که به گوشیم بخوره همه جارو گشتم ولی به نتیجه نرسیدم در ضمن چند تا بازی خوب هم میخوام تو گوشی بریزم ولی متاسفانه دقیق نمیدونم که کدوم بازی ها به گوشی میخوره اگه اقایون بتونن نرم افزارهایی رو که رو گوشیشون تست کردن اینجا بزارن که بقیه هم استفاده کنن خیلی خوب میشه از همگی ممنونم که منو در خرید گوشی راهنمایی کردن به نظرم با این قیمتا همچی گوشی گیر نمیاد. باتشکر از همه

rainysky50
04-08-2007, 12:50
من پی دی اف ریدر رو از قسمت نرم افزارهای کاربردی برای سری 60 ورزن 3 و بازیها رو از تاپیک تمام بازیهای موجود در پی سی ورلد دانلود کردم.مانند بازی اسفالت 2 یا pgr .

rainysky50
04-08-2007, 12:53
در همون تاپیک نرم افزارهای کاربردی برای سری 60 ورزن 3 میتونی افیس رو هم پیدا کنی .البته نرم افزار افیس باید ساین بشه که اون هم کار بیلچه جان هست.

rainysky50
04-08-2007, 13:06
شهاب جان شما ان73 دارید برای تغییر زبان ان73 باید به کلوپ ان73 برید.من دارم گیج میشم با کارهای شما .!!ولی به هر حال نشانی منوی تغییر زبان 5700 رو میگم:ابتدا برو تو ستینگز سپس برو تو فون ستینگز و سپس برو تو پرسونالیز بعد برو تو لنگوییج.البته منظورتون از زبان فارسی چی بود؟؟من زبان فارسی ندارم!!دوستان راهنمایی کنید.شاید گوشی شما رو دست کاری کردند که زبان فارسی داره+1000 عیب دیگه؟؟؟!!!خواهشا شهاب جان راهنمایی کن!

K&H
04-08-2007, 15:43
فیلم بردارای 1 ساعت .وقتی پایینشو میچرخونی جفت بلند گو میره سمت چپ گوشی .صدای سه بعدی اش معرکه است موقعی که هندسفری رو میزنی

mg74
04-08-2007, 16:08
rainysky50 یعنی اگه تو گوشی زبان فارسی داشته باشه یعنی دستکاری شده ؟

rainysky50
04-08-2007, 18:19
mg74 جان مگه شما هم زبان فارسی رو داره؟؟؟؟

huti_421
04-08-2007, 19:06
سلام ببینین دوستان گلم اسم من هوتی هستش نه هاتی هوتی رو به صورت فانتزی نوشتم ( قابل توجه دوست گلم rainysky50 )

خوب بیریم سراغ اصل مطلب دوستان گل گوشی های مجارستانی زبان فارسی ندارن چینیاشو نمی دونم
اگه واسه هر کسی داشته باشه یا واسش ثبلا نصب کردن یا گوشیش چینی و یا خدایی نکرد دست دوم بهش انداختن
فعلا...

rainysky50
04-08-2007, 19:43
هاتی جان ببخشید به خاطر اشتباه من در تلفظ اسم شما. ...هاتی جان من هم به شهاب جان میگم که اگه گوشیش زبان فارسی داره پس مطمئنا قبلا کسی براش نصب کرده.چون گوشی شهاب جان نیز مجارستانی هست.

huti_421
04-08-2007, 22:00
هاتی جان ببخشید به خاطر اشتباه من در تلفظ اسم شما. ...هاتی جان من هم به شهاب جان میگم که اگه گوشیش زبان فارسی داره پس مطمئنا قبلا کسی براش نصب کرده.چون گوشی شهاب جان نیز مجارستانی هست.
عزیز دلم هوتی هوتی هوتی هوتی
فهمیدی ؟
راستی در مورد آقا شهاب باید عرض کنم که بله یقینا قبلا فارسی ساز روی گوشیشون نصب شده
عزیز خواستی با ما در ارتباط باشی بیا اینجا :::::: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم ایمیلم ::::::: huti421@gmail.com
می بینمتون
فعلا...

shahab-asemani
04-08-2007, 22:27
شهاب جان شما ان73 دارید برای تغییر زبان ان73 باید به کلوپ ان73 برید.من دارم گیج میشم با کارهای شما .!!ولی به هر حال نشانی منوی تغییر زبان 5700 رو میگم:ابتدا برو تو ستینگز سپس برو تو فون ستینگز و سپس برو تو پرسونالیز بعد برو تو لنگوییج.البته منظورتون از زبان فارسی چی بود؟؟من زبان فارسی ندارم!!دوستان راهنمایی کنید.شاید گوشی شما رو دست کاری کردند که زبان فارسی داره+1000 عیب دیگه؟؟؟!!!خواهشا شهاب جان راهنمایی کن!

دوست من اين همه من اينجا در مورد 5700 بحس كردم بررسي كردم مشكلاتش رو ذكر كردم
كي از ن73 حرفي زد من از هر دو گوشي استفاده ميكنم
من تا حالا n تا گوشي عوض كردم فرق گوشي چيني رو با گوشيهاي ديگه تشخيص ميدم
اگرم اين يكي عتيقه از كار در اومد و زياد ازش راضي نيستم به خاطر اصرار برادرم بود
وگرنه من هميشه بهترين گوشي ها رو گلچين ميكنم
تست هايي هم كه انجام دادم به خاطر اصل بودنش تو پستهاي قبلي توضيح دادم
نميذونم چه اصراري داريد بعضي از اين گوشيهاي 5700 رو چيني نشون بديد
اين سري موجود در بازار سري اول و سري اول هميشه اصل
همين ن73 موجود در بازار بعد از 2 سال توليد امتيازش به چين داده شد
اگه كسي 5700 چيني پيدا كرد عكسشو اينجا بزاره ما هم ببينيم
مشكلاتي هم كه در مورد 5700 گفتم در گوشيهاي اصل ديدم نه غير اصل منتحا در بعضي بيشتر در بعضي كمتر

بعضي هم نميخوان قبول كنن اين مشكلاتو وارد حاشيه نشيم
گوشي من كيبردش فارسي و زبان فارسي روش نصبه
دوستان كه مسل من كيبردشون فارسي به اين ادرسي كه پايين نوشتم برن(در منو) ببينن چه زبانهايي داره فقط ماله من فارسي يا ماله اونام اينجوريه
ماله من كه اين 5 تا رو داره

اتوماتيك
انگليسي
فارسي
اردو
عربي
Setting> phone setting> general> personalisation> Language> phone language

rainysky50
عزيز اسمت رو بگو به اسم صدات بزنيم يوزرت تلفظ فارسيش سخته

shahab-asemani
04-08-2007, 22:35
سلام ببینین دوستان گلم اسم من هوتی هستش نه هاتی هوتی رو به صورت فانتزی نوشتم ( قابل توجه دوست گلم rainysky50 )

خوب بیریم سراغ اصل مطلب دوستان گل گوشی های مجارستانی زبان فارسی ندارن چینیاشو نمی دونم
اگه واسه هر کسی داشته باشه یا واسش ثبلا نصب کردن یا گوشیش چینی و یا خدایی نکرد دست دوم بهش انداختن
فعلا...

نه هوتي جان دست دوم نيست
فرض كنيم چيني چه ربطي به فارسي بودن داره

nabakhshoOde
ورود مجددت رو خوش امد ميگم
اميد وارم اون ........ ديگه پيداش نشه

huti_421
05-08-2007, 01:29
نه هوتي جان دست دوم نيست
فرض كنيم چيني چه ربطي به فارسي بودن داره

nabakhshoOde

می بخشید دوست گلم اشتباه از من بود خوب دقت نکرده بودم شرمنده بله فارسی هم داره ولی عزیزم صفحه کلیدش عربیه یعنی گ چ پ ژ رو نداره
فعلا...

rainysky50
05-08-2007, 01:48
اهان نکته مشخص شد.گوشی من فقط زبانهای انگلیسی و عربی و فرانسه رو داره .کیبوردش هم عربیه.دکمه ی 3 در یک راستا قرار داره.قسمت چرخان گوشی با قسمت بالایی در یک راستا هستند و انحنا نداره.در ضمن من گوشیم رو دقیقا یک هفته پس از پایین اومدن قیمت این گوشی از 680 تومن (بدون رجیستر) به 300 تومن خریدم.جالب اینکه من اینترنتی خرید کردم و موجودی فروشگاه همین یک عدد بود.با فروشگاه تماس گرفتم و گفتند همین یک عدد اخریه. چند روز دیگه سری جدید میرسه.من هم همون یه دونه ی اخری رو سفارش دادم.با این حساب مثل اینکه خیلی سود کردم!!!!!!!

rainysky50
05-08-2007, 01:50
من از 5700 چینی عکس دارم.خواهشا بگید چطوری تو سایت قرار بدم؟؟؟

rainysky50
05-08-2007, 01:55
روی عکس زوم کنید .همونطور که میبینید نوشته شده made in china

rainysky50
05-08-2007, 02:26
اسم من امین هست.هوتی جان من قاتی کردم.ببخشید که برای بار سوم اسمتون رو اشتباه نوشتم.از ته دل معذرت

Nabakhsho0de
05-08-2007, 08:51
nabakhshoOde

ممنون شهاب جان ! :40:
من هنوز پستی نداده بودم تو فروم و تو پیامهای خصوصی در حال جنگ با مدیرا بودم ! :27: از کجا فهمیدی برگشتم ؟!:21:
به هر حال امیدوارم وضعیت این تاپیک جوری شه که واقعیتهای این گوشی رو بگیم نه تعصب بیخودی داشته باشیم ...!

Nabakhsho0de
05-08-2007, 08:53
nabakhshoOde

من هنوز پستی نداده بودم تو فروم و تو پیامهای خصوصی در حال جنگ با مدیرا بودم ! :27: از کجا فهمیدی برگشتم ؟!:21:
به هر حال امیدوارم وضعیت این تاپیک جوری شه که واقعیتهای این گوشی رو بگیم نه تعصب بیخودی داشته باشیم ...!

Nabakhsho0de
05-08-2007, 08:57
دوستان در مورد باطری این گوشی که مدلش Bp-5m هست باید بگم من 3-4 روز پیش علائدین بودم این باطری نه اصلش نه تقلبیش هنوز به بازار نیومده پس خیالتون راحت باشه که باطریتون اصله و هنوز تقلبیش نیومده !

Nabakhsho0de
05-08-2007, 09:02
گوشی منم زبونایه عربی انگلیسی و فرانسوی رو پشتیبانی میکنه !

البته هوتی جان ربطی به کشور سازنده نداره ساخت هرجا باشه میتونن روش زبون فارسی نصب کنن ! به هر حال گوشی تو ایران تا به دست مشتری برسه خدا میدونه جعبش چند بار باز میشه و از چنتا ***** عبور میکنه !

Nabakhsho0de
05-08-2007, 09:23
اگرم اين يكي عتيقه از كار در اومد و زياد ازش راضي نيستم به خاطر اصرار برادرم بود

البته شهاب جان قبول دارم حرفاتو در مورد مونتاژ این گوشی که چندان خوب نیست ! ولی خوب امکانات خوبی رو هم این گوشی کنار هم قرار داده :
1- کیفیت خیلی بالای ال سی دی با رزلوشن مناسب ( 320*240 ) و عملکرد مناسب زیر نور خورشید !
2- کیفیت بالای صدا تو هدفون ( البته به پای سری W نمیرسه ) و همینطور اسپیکر !
3-عمر باطری قابل قبول
4-سرعت کم نظیر و هنگ خیلی کمتر نسبت به اکثر گوشی های سری 60 ...
5-حافظه ی 1 گیگ همراه
6-سایز مناسب ( برعکس خیلی از گوشی های نوکیا ) و قیافه ی جذاب

shahab-asemani
05-08-2007, 10:02
می بخشید دوست گلم اشتباه از من بود خوب دقت نکرده بودم شرمنده بله فارسی هم داره ولی عزیزم صفحه کلیدش عربیه یعنی گ چ پ ژ رو نداره
فعلا...

يعني گوشيت زبان فارسي داره كيبرد رو نميگم زبان فارسي رو گوشيت نصبه

دوستان كه كيبرد عربي دارند ببينند گوشيشون زبان فارسي داره
ببينيم جريان چيه

shahab-asemani
05-08-2007, 10:46
روی عکس زوم کنید .همونطور که میبینید نوشته شده made in china

بله امين جان
من براي اولبن بار دارم ميبينم پشت يه گوشي نوكيا نوشته made in chine
گوشيهاب چيني بودن ولي پشت گوشي ليبل چين نبوده
جالب اين كه برد گوشي هم سبز پر رنگ

پشت گوشي من كاملا با اين گوشي فرق داره
حتي نوشته هاي پشت گوشي هم فرق دارند
زوم كن با عكسي كه گذاشتي مقايسه كن

shahab-asemani
05-08-2007, 10:54

بي خيال

كاملا موافقم

برنامه واسه اين گوشي سراغ داريد لينك بدبد دانلد كنيم
نگين سرچ كنم كه از حوصلم خارجه
چقدر تعداد 5700 كم همين چند نفريم

Mr.K2
05-08-2007, 11:45
چقدر تعداد 5700 كم همين چند نفريم

دوست من تا چند روز دیگه من هم به شما ملحق میشوم

mahsai
05-08-2007, 12:03
سلام خدمت دوستان من هم چند وقتی هست که این گوشی رو خریدم خیلی ازش راضیم دوربینشم عکساش خوبه فقط مشکلش تو شبه که خوب عکس نمیگیره فقط یه سوال داشتم میخوام بدونم ضبط صدا هنگام مکالمه داره اگه داره کجاس وچطوری باید فعالش کرد.

Nabakhsho0de
05-08-2007, 12:16
دوستان كه كيبرد عربي دارند ببينند گوشيشون زبان فارسي داره
ببينيم جريان چيه

کی پد من هم عربیه ولی گوشیم زبون فارسی نداره !

Nabakhsho0de
05-08-2007, 12:17
سلام خدمت دوستان من هم چند وقتی هست که این گوشی رو خریدم خیلی ازش راضیم دوربینشم عکساش خوبه فقط مشکلش تو شبه که خوب عکس نمیگیره فقط یه سوال داشتم میخوام بدونم ضبط صدا هنگام مکالمه داره اگه داره کجاس وچطوری باید فعالش کرد.

رو خود گوشی نداره ولی با نصب برنامه میتونی این کارو بکنی !

mahsai
05-08-2007, 12:31
ببخشید میتونین راهنمایی کنین این برنامه رو از کجا باید دانلود کنم اسمش چیه در ضمن گوشی منم کیبردش عربی حک شده ولی زبون فارسی نداره

arash_vbasic
05-08-2007, 12:35
سلام
ماله من هم كيبوردش عربي هست اما تو ليست زبان هاش فارسي نيست
1 gb ‌هم رم دادن
سريالش هم فكر كنم درست باشه
------------------------------------
حالا يه سوال
چطور ميشه چراغ قوه رو روشن كرد ؟‌
ممنون

mg74
05-08-2007, 13:06
من یه 15 یا 20 روز دیگه یه 5700 می گیرم و ........

mg74
05-08-2007, 13:20
به نظر شما من این گوشی رو با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی ؟

huti_421
05-08-2007, 18:27
به نظر شما من این گوشی رو با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی ؟

سلام دسوت گلم به نظر من بدون گارانتی بگیر می دونی چرا ؟
چون من سال پیش یه ان 70 خریدم با گارانتی اتصالات بعد 10 -15 روز یهو گوشیم خاموش شد و دیگه هم روشن نشد منم بردمش بدم نمایندگی درستش کنه میدونی بهم چی گفتن ؟
گفتن نو گوشیت آب رفته پس گارانتیشم شامل حال شما نمی شه تشرقتونو ببرین همین
فعلا...

huti_421
05-08-2007, 18:29
ببخشید میتونین راهنمایی کنین این برنامه رو از کجا باید دانلود کنم اسمش چیه در ضمن گوشی منم کیبردش عربی حک شده ولی زبون فارسی نداره

در ارتباط با سوال شما مهسی جون باید بگم شما تشریف بیار پیش من هر برنامه ای خواستی بگو واست بزار تو وبم ::::::::::::

rainysky50
05-08-2007, 20:29
هوتی جان خاطره تعریف کردی منم یه چیزی یادم اومد:!!پسر عمه ی من سونی اریکسون (مدلش یادم نیست)داشت گوشیش خراب شد.بردش گارانتی میدونی بهش چی گفتند؟؟؟بهش گفتند گوشیتو باز کردی و دست کاریش کردی.ما درستش نمیکنیم. گارانتی اتصالات 5700 رو اورده به قیمت 440 هزار تومن.بلانسبت چقدر ادم باید .......باشه که بره 200 تومن پول اضافه بده برای هیچ.نامردها 200تومن پول گارانتی میگیرند.اگر تهران هستید برید بپرسید 5700 های گارانتی اتصالات کجایی هستند(خیلی برام مهمه).

RAMINET
05-08-2007, 20:41
من فرصت نکردم تمام پستها رو بخونم اما ظاهرا این گوشی داره خیلی طرفدار پیدا میکنه..!!!

rainysky50
05-08-2007, 21:04
raminet جان اگه امکانش هست مهمش کنید چون ما باید هر سری اون وساطای انجمن دنبالش بگردیم.در ضمن هنوز یک ماه نشده که قیمتش اومده پایین ببین چقدر طرفدار داره.خواهشا مهمش کنید!

rainysky50
05-08-2007, 21:12
بچه ها بلوتوث اسپیکر مدل md-5w رو از کجا تهیه کنیم؟؟؟؟منظورم همون اسپیکرهای بدون سیمی هست که روی جعبه ی گوشی تبلیغ کرده.

DJ.Mamal
05-08-2007, 21:50
سلام برو بچ ....بلاخره امروز به ارزوم رسیدم...خریدمش....263 تومن از علاالدین....قرمز....وای که چی گوشییه....حرف نداره....الان هم تو شارژه...ترکونده

Mr.K2
05-08-2007, 21:55
raminet جان اگه امکانش هست مهمش کنید چون ما باید هر سری اون وساطای انجمن دنبالش بگردیم.در ضمن هنوز یک ماه نشده که قیمتش اومده پایین ببین چقدر طرفدار داره.خواهشا مهمش کنید!

ببخشید فکر نکنم کاربران فعال توانایی مهم کردن داشته باشند

rainysky50
05-08-2007, 22:42
اواتارو حال میکنید؟؟!!

huti_421
06-08-2007, 01:06
سلام به همه آقای آسمون بارونی چطوری ؟
آویتور جدید مبارکه
دی جی ممل جان گوشی نو هم مبارکه
امیدوارم هر چی جنس چینی هست خدا از زمین ورشون داره
خوب بچه ها من دارم می رم
فعلا...

mahsai
06-08-2007, 01:52
هوتی خان اگه ممکنه یه نرم افزار برا ضبط مکالمه برا گوشی 5700 بزارین به وبلاگتون اومدم ولی چیزی پیدا نکردم ممنون میشم کمک کنین

rainysky50
06-08-2007, 02:13
بچه های تهرانی عزیز:خواهشا اگه میشه قیمت بلوتوث اسپیکر مدل md-5w رو بپرسید.

arash_zp
06-08-2007, 02:35
فردا عصري ميرسه به دستم
بچه ها برنامه شو از كجا بگيرم
خلاصه چياشو چك كنم ؟
مل شما ها چيا داشت ؟
چجوري سريلشو بايد چك كرد
نكته اي در مورد اين گوشي ؟؟؟؟؟؟

rainysky50
06-08-2007, 02:53
عزیز دل برادر دیگه چه نکته ای؟؟؟!!سایت تشخیص اصلی بودن گوشی رو که دوستان معرفی کردند.روی گوشی نوشته باشه made in hungry .باطری باید چینی باشه.به ارم نوکیای روی باطری دقت کن.رنگ برد هم مشخصه.شهاب جان عکس گذاشته.رم یه گیگ توی جعبه باید باشه و.....در ضمن مبارک هم باشه!!

arash_zp
06-08-2007, 03:04
عزیز دل برادر دیگه چه نکته ای؟؟؟!!سایت تشخیص اصلی بودن گوشی رو که دوستان معرفی کردند.روی گوشی نوشته باشه made in hungry .باطری باید چینی باشه.به ارم نوکیای روی باطری دقت کن.رنگ برد هم مشخصه.شهاب جان عکس گذاشته.رم یه گیگ توی جعبه باید باشه و.....در ضمن مبارک هم باشه!!

اسم سايته چيه ؟
برد بايد سبز روشن باشه يا تيره ؟
قربانت
:31:
:40:

shahab-asemani
06-08-2007, 13:38
سلام برو بچ ....بلاخره امروز به ارزوم رسیدم...خریدمش....263 تومن از علاالدین....قرمز....وای که چی گوشییه....حرف نداره....الان هم تو شارژه...ترکونده

مباركه
مگه سفارش نداده بودي از خارج برات بيارن؟

shahab-asemani
06-08-2007, 13:52
سلام به همه آقای آسمون بارونی چطوری ؟
...

منظورت منم
وبلاگت رو ديدم برنامه خاصي واسه 5700 نديدم

بچه های تهرانی عزیز:خواهشا اگه میشه قیمت بلوتوث اسپیکر مدل md-5w رو بپرسید.

يكم در موردش توضيح بده
چي بيده

فردا عصري ميرسه به دستم
بچه ها برنامه شو از كجا بگيرم
خلاصه چياشو چك كنم ؟
مل شما ها چيا داشت ؟
چجوري سريلشو بايد چك كرد
نكته اي در مورد اين گوشي ؟؟؟؟؟؟

به سلامتي
برنامه رو فعلا فاكتور بگير
15 صفحه قبل رو بخون همه چي دستگيرت ميشه مشكلات و تست هنگام خريد
سريال هم روي جعبه پشت گوشي و در خود گوشي كه اين كد رو بايد بزني #06#* چك كن يكي باشن
سريال رو در اين سايت هم چك كن

برد هم بايد سبز تيره باشه
باركد رو هم چك كن
انهنا نداشته باشه بين دو قسمت گوشي
در مورد اينا زياد بحس شده همون 15 صفحه رو بخون

برو بچ
amin khan
huti
nabakhshoOdo
mahsai
dj mamal
چه خبر از 5700 هاتون

كسي برنامه چيزي پيدا كرده لينك بزاره

mahsai
06-08-2007, 14:19
گوشی من که عالیه تا بحال اصلا ریستارت نشده هنگم نکرده عالیه بار اول که شب زدم شارز تا صبح بود نزدیگ 8 ساعت دو روز شارژ داشت با اینکه همش باهاش کار میکردم تا همه چیش دستم بیاد سری دوم 1ساعت ربع به 1وساعت ونیم نرسیده بود که شارژ کامل شد راستش من کا 750 داشتم شارژش بیشتر از اونو یعنی بیشتر شارژ نگه میداره اما در مورد نرم افزار من یدونه دیکشنری نصب کردم انگلیسی به فارسی یدونه هم انتی ویروس.از دیکشنری راضیم یعنی برا من خوبه ولی از انتی ویروس مطمین نیستم اخه من زیاد کلیپ و بازی از اینجور چیزا تو گوشی میریزم خیلی به کامپیوتر وصلش میکنم برا همین خیلی دوست دارم یکی پیدا بشه یه انتی ویروس خوب بهم معرفی کنه. یه سوال از اساتید دارم میگن برنامه هایه ان95 به گوشی ما میخوره انتی ویروس اون رو نمیشه رو گوشی ما نصب کرد اگه میشه از کجا باید گیر اورد از همگی ممنونم در ضمن برا اونایی که میخوان دیکشنری و انتی ویروسی که من نصب کردم رو گوشیشون نصب کنن باید بگم من از بخش نرم افزارهایه همین سایت استفاده کردم.ولی به نظر من بهتره که عجله نکنن.

arshiad
06-08-2007, 15:25
برای مطمئن شدن از باتری که یکی از مهمترین هاست و قابل تعویض توسط آدم بدا علاوه بر مواردی که دوستان در بالا گفتن کنار لوگو نوکیا همون دست و اینا روی باتری یه محل سیاه هست که باید با ناخن بتراشید شماره سریالش نمایان میشه بعد برید تو سایت نوکیا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید, شماره رو بدین از اصل بودنش مطمئن شید دو ردیف شماره هارو از بالا به پایین پشت سر هم بزنید
موفق باشید
گوشی توپی حالشو ببرید
یکی هم ضبط مکالمه و منشی واسش به ما معرفی کنه

rainysky50
06-08-2007, 18:05
البته منظور هوتی جان از اسمان بارانی همون rainysky50 هست!!!اسم من امین هست.در مورد بلوتوث اسپیکر مدل md-5w اگه جعبه ی گوشی رو نگاه کنید تبلیغش رو پیدا میکنید.اسپیکر جداگانه هست که بدون سیمه و با بلوتوث کار میکنه و استریو هست.من سیم دارشو داشتم مخصوص ان70 بود صداش اندازه ای ضبط صوت بود!!!عالیه.بچه ها قیمت مدا md-5w رو اگه دارید بگید!

behnam_n80
06-08-2007, 20:46
از منم زبان فارسی جزئ لیستش هست.
راستی هر چی تو اصفهان گشتم گارد شیشه 5700 را پیدا نکردم
بچه ها تو تهران هست؟

huti_421
06-08-2007, 20:51
از منم زبان فارسی جزئ لیستش هست.
راستی هر چی تو اصفهان گشتم گارد شیشه 5700 را پیدا نکردم
بچه ها تو تهران هست؟

سلام به همه منم در به در دنبال قاب کریستالی می گردم
بچه ها خوب گوشییه ها هیچیش هنوز تو بازار نیست معلومه حالا حالا ها جواد نمی شه ها
به مغازه دارا که می گی 5700 داری حتی اسمشم نشنیدن یه سریم که فکر می کنن سونی اریکسونه
بقیه هم که می بینن کفشون می بره من که هنوز گوشیمو دست هیشکی ندیدم
تو علاعدین هم که بری از هر 10 تا مغازه شاید 2-3 تا مغازه تو ویترینشون 5700 داشته باشن
فعلا...

DJ.Mamal
06-08-2007, 21:11
مباركه
مگه سفارش نداده بودي از خارج برات بيارن؟
وقتی با این قیمت اصلش هست برای چی 330 تومن بدم بیارن؟
برنامه هم کلا برنامه های سری 60 ورژن 3 میخوره ...منX-plore نصب کردم راحت جواب میده....راستی بروبچ ..چراغ قوش چجوری روشن میشه؟

DJ.Mamal
06-08-2007, 21:15
بچه ها یه چیزی پیدا کردم...
s60spoton
این هم برنامه s60spoton که مختص گوشی های فلش دار میباشد . در گوشی های نوکیای فلش دار امکان روشن ماندن فلش در حالت عادی وجود ندارد که با این برنامه میتوانید این قابلیت را فعال نمایید . همچنین برای روشن ماندن چراغ مانیتور هم میتوانید از این برنامه استفاده نمایید .

rainysky50
06-08-2007, 22:03
بچه ها امروز توی شهر ما اولین5700 رو اوردن.زبون فارسی داره و 290 تومن میده.فروشنده هنوز تو ویترین نگذاشتش.در ضمن امروز فامیلمون دنبال محافظ برای 5300 میگشت بهش گفتند هنوز نیومده!!!!به نظرتون با این وضعیت کی برای 5700 میاد؟؟؟!!!من دارم کیف میکنم!!میدونید چرا؟؟؟چون نرم افزارهای مخصوصش هنوز نیومدن!!!کاور محافظ هنوز براش نیومده.!!!خیلی ها هنوز نمیدونن چی هست!!!!یادمه پسر عمه ام یه دونه ان73 خرید .هنوز تازه اومده بودن.هرکی گوشی رو دستش میدید میگفت این چیه چقدر زشته!!!ولی حالا همه یدونه ان73 دارن!!!میترسم چنین بلایی سر 5700 بیاد چون بعضیها از قیافه ی این گوشی خوششون نمیاد!!!!

mahsai
06-08-2007, 23:15
سلام دوستان ببخشید من یه سوال داشتم در مورد گوشیم من سی دی همراه گوشیرو تو کامپیوتر نصب کردم مشکلی از لحاظ شناخت گوشی ندارم فقط موقعی که میخوام کابل رو بکشم;از کامپیوتر جداش کنم; باید چکار کنم؟اخه دوربین دیجیتال و بیشتر گوشی هارو اول باید به وسیله همون نرم افزار استپ بزنی بعد خارج بشی ولی این هر کار کردم نشد. من بعد از اینکه اهنگ رو گوشی میریزم کابل رو از گوشی جدا میکنم میخواستم ببینم برایه گوشی اتفاقی نمیفته

rainysky50
06-08-2007, 23:37
نه مشکلی نیست.چون استپ وجود نداره پس ابید همینجوری بکشی!!

Farbod_h
06-08-2007, 23:39
بچه ها یه چیزی پیدا کردم...
s60spoton
این هم برنامه s60spoton که مختص گوشی های فلش دار میباشد . در گوشی های نوکیای فلش دار امکان روشن ماندن فلش در حالت عادی وجود ندارد که با این برنامه میتوانید این قابلیت را فعال نمایید . همچنین برای روشن ماندن چراغ مانیتور هم میتوانید از این برنامه استفاده نمایید .

rainysky50
06-08-2007, 23:40
ممل جان سایتی که گذاشته اشتباهه چون همش ستاره ای شده!!!!

DJ.Mamal
07-08-2007, 00:46
بچه ها امروز توی شهر ما اولین5700 رو اوردن.زبون فارسی داره و 290 تومن میده.فروشنده هنوز تو ویترین نگذاشتش.در ضمن امروز فامیلمون دنبال محافظ برای 5300 میگشت بهش گفتند هنوز نیومده!!!!به نظرتون با این وضعیت کی برای 5700 میاد؟؟؟!!!من دارم کیف میکنم!!میدونید چرا؟؟؟چون نرم افزارهای مخصوصش هنوز نیومدن!!!کاور محافظ هنوز براش نیومده.!!!خیلی ها هنوز نمیدونن چی هست!!!!یادمه پسر عمه ام یه دونه ان73 خرید .هنوز تازه اومده بودن.هرکی گوشی رو دستش میدید میگفت این چیه چقدر زشته!!!ولی حالا همه یدونه ان73 دارن!!!میترسم چنین بلایی سر 5700 بیاد چون بعضیها از قیافه ی این گوشی خوششون نمیاد!!!!
عجب شهر جالبی دارین شما!!!!
در ضمن لینکی که دادم Farbod هم داده از اون استفاده کنید

huti_421
07-08-2007, 01:10
سلام دوباره به همه بچه ها به نظر من این گوشی هم امکان جواد شدنش زیاده ولی 7-8 ماه دیگه می دونین چرا چون قیمتش ارزونه ملت می رن طرفش ولی چون هنوز تو مغازه ها زیاد نیست واسه همین مردم زیاد باهاش آشنایی ندارن من که هنوز دست هیچ احد الناسی ندیدم
یه چیز بگم بخندین هر جا می رم بهم می گن گوشیمو تو تلویزیون تو تبلیغ ایرانسل دیدن آخه یکی نیست به این ملت شریف بگه اون گوشی 5300 مال من 5700
فعلا...

rainysky50
07-08-2007, 01:23
بچه ها نرم افزار روشن کردن فلاش برای من کار نکرد.!!!برای شما کار میکنه؟؟؟طریقه ی استفادشو بگویید!!در ضمن دوستان من هم فکر کردن اون گوشی توی تبلیغ ایرانسل همون 5700 هست البته حق دارند چون وقتی کیپد 5300 رو باز میکنید از لحاظ قیافه با 5700 مو نمیزنه!!!

rainysky50
07-08-2007, 01:31
در ضمن ممل جان شهر ما متاسفانه از لحاظ بزرگ بودن بعد از کرج قرار میگیره!!!ولی افسوس ملتش از لحاظ عقلی و تکنولوژی در حد صفر هستند.امروز رفتم یه بازی کامپیوتر بگیرم.طرف اومده از مغازه دار میپرسه نوار سگا دارید!!!!!!!!!توی اون لحظه نمیدونم چرا از خودم بدم اومد!!!!

rainysky50
07-08-2007, 01:33
هوتی جان شما هنوز on هستید.پس خواهشا نرم افزار روشن ماندن فلاش رو دانلود کنید و روی گوشیتون امتحان کنید.روی گوشی من کار نکرد!

arshiad
07-08-2007, 10:06
دوستان اگه ممکنه منشی و ضبط مکالمه برای این گوشی معرفی کنید من خیلی ها رو تست کردم جواب ندادن
ممنون

amirfarrokh
07-08-2007, 10:28
دوستان برنامه uni Dic روی این گوشی کار میکنه؟؟( دیکشنری انگلیسی به فارسی و برعکس، به همراه زبان های عربی و اردو...فرمت : sis )
MS dict چه طور؟؟؟( دیکشنری انگلیسی به انگلیسی آکسفورد)
اگه یه برنامه ضبط مکاله هم بگید که کار کنه روی این گوشی محشر میشه...
من این 3 تا برنامه رو احتیاج دارم...اگه این 3 تا روش کار میکنه و کسی با اطمینان میتونه بم بگه 100% میخرمش..

arshiad
07-08-2007, 10:28
دوستان این زبان فارسی کجاست که ما نمی بینیم جز زبان عربی و فرانسه و انگلیسی که چیزی دیگه نداره

mg74
07-08-2007, 10:47
سلام به بروبچ ...... منم یکی گرفتم ...... آقا عجب گوشی توپیه

خوب حالا چیاشو چک کنم ؟ /؟؟؟؟؟؟

mg74
07-08-2007, 10:49
من دیشب رفتم علائدین یکی گرفتم

1:صدای بلند وبا کیفیت 2: صفحه نمایش عالی 3: دوربین توپ و......

mg74
07-08-2007, 10:50
لطفا سریع جوابمو بدین

arian_pboy
07-08-2007, 11:18
mg74 عزیز چند گرفتی؟

mg74
07-08-2007, 11:28
من 265 تومن از علائدین گرفتم

mg74
07-08-2007, 11:29
لطفا سریع جوابمو بدین

arian_pboy
07-08-2007, 11:37
چه رنگیشو؟

mg74
07-08-2007, 12:29
قرمزش

توپه توپه . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

mg74
07-08-2007, 12:31
آقا نرم افزارهاش رو از کجا گیر بیارم ؟

rainysky50
07-08-2007, 13:02
نرم افزار چراغ قوه رو گوشی من کار نکرد.روی گوشی شما کار میکنه.؟؟؟؟

mg74
07-08-2007, 13:38
آقا نرم افزارهاش رو از کجا گیر بیارم ؟

mg74
07-08-2007, 13:39
:41::46::13::31::8::5::20::2::21::27::10::18::11:
نرم افزار چراغ قوه رو گوشی من کار نکرد.روی گوشی شما کار میکنه.؟؟؟؟

هنوز امتحان نکردم !:19::19::19:

rainysky50
07-08-2007, 13:45
بچه ها اولین گزارش از مشکل پیدا کردن بلوتوث 5700هایی که زبون فارسی دارن در سایت پرشین تولز شده.بیچاره نمیدونه چیکار کنه!!من نمیدونم چرا 5700 هایی که زبون فارسی دارند ایقدر مشکل دارن.باور کنید تا این احظه که دارم این پست رو مینویسم هر چی مشکل بوده مربوط به 5700 هایی هست که زبون فارسی دارن.

BRonaldo
07-08-2007, 13:51
خواهش میکنم هر کی مسوله این کلوپ رو مهم کنه
با تشکر

huti_421
07-08-2007, 14:28
بچه ها واسمه من زبون فارسی داره ولی تا حالا من به مشکلی بر نخوردم حتی تا حالا هنگم نکرده یکی از رفیقامم اسم بلوتوثش ضحاک بود وقتی سرچ کردم اسمشو راحت نشون داد بابا تو رو خدا 1 اشکال این گوشی رو 10 تا نشون ندید
ولی من می گم چون شما فکر می کنین گوشیه قیمتش ارزونه واسمه همین می خواین به قول معروف بزنین تو سر مال و یه مطلب دیگه من تا حالا تنها مشکلی که از این گوشی دیدم اینه که دوربینش زیاد خوب تو شب جواب نمی ده
در ارتباط با چینی یا مجارستانی بودن این گوشی باید خدمتتون عرض کنم که هر کسی این گوشی رو تو یک ماه اخیر خریده نگران چینی بودنش نباشه چون سری اول بوده و خودتونم می دونین که سری اول هر چیزی که میاد اصله
فعلا...

rainysky50
07-08-2007, 14:32
بچه ها تا حالا دفترچه راهنمای گوشی رو نگاه کردید؟؟؟میدونید در مورد قسمت چرخان گوشی چی نوشته؟؟؟نوشته:وقتی میخواهید قشمت پایین گوشی رو بچرخونید مثلا از حالت تلفن به حالت موزیک برید نباید سریعا گوشی رو بچرخونید.یعنی اینکه ابتدا گوشی رو به ارومی در حالت دوربین قرار میدید.سپس در حرکت بعدی به ارومی بر روی حالت موزیک قرار میدید.من از این شیوه استفاده کردم وتا حالا هیچ مشکلی نداشتم.در ضمن قسمت چرخان این گوشی شبیه به در دوربین ان73 و ان70 هست که اگر رعایتشون نکنید خراب میشن.در مورد ریستارت این گوشی باز هم میگم این یه مزیته.چون در صورت هنگ کردن گوشی و ایجاد فشار بر روی سی پی یوی قوی این گوشی باتری زیادی مصرف خواهد شد که این ریستارت 7 ثانیه ای که خیلی سریع امجام میشه کار رو راحت میکنه.در ضمن سعی کنید گوشی رو خاموش نکنید چون تقریبا در هر سری خاموش و روشن کردن این گوشی 2 خط از باطریتون کم میشه.فراموش نکنید سی پی یوی این گوشی 2 برابر گوشیهای دیگه قدرت داره پس میزان مصرف باطریش بیشتره.ولی سیمبین 9.2 در حالت استندبای مصرف باتری رو به خوبی کنترل میکنه

taghi_ramzi
07-08-2007, 14:52
ببخشید این گوشی بدون نصب نرم افزار روی کامپیوتر شناخته میشه ؟
منظورم اینه که usb mass storage هستش ؟

Mr.K2
07-08-2007, 20:24
سلام دوستان
من یکی از طرفداران این گوشی هستم پس نگین که میخوام روش عیب بزارم .
من از یه موبایل فروش شنیدم که 5700 و 5300 و ... از این سری دوام خوبی ندارن و پس از مدتی مشکل پیدا میکنند ( از لحاظ فیزیکی ) .
خب حالا با توجه به اینکه من میخوام این گوشی رو بخرم یه راهنمایی بکنید و تگر واقعا اینطوری هست بگید . ( لطفا چون خودتون گوشی رو دارین تعصبی توضیح ندید و طرف حق رو بگیرید )
خیلی خیلی ممنون

huti_421
07-08-2007, 20:43
سلام بچه ها واسه من که تهش یه خورده لق شده دوستانی که مثل ماله من قسمت چرخون گوشیشون لق شده بهم بگن بینم زیادن یا نه حالا کسی بلده چه جوری می شه درستش کرد ؟

rainysky50
07-08-2007, 20:59
مال همه کمی لق میشه.در اصطلاح اب بندی شده.از این به بعد از شیوه ای که در پست قبلی ذکر کردم استفاده کنید تا مشکل پیش نیاد.در ضمن فکر نمیکنم بیشتر از این لق بشه.بی خیال.از اون چیزی که داری باید لذت ببری.من یک سال از ان70 نگهداری کردم و حتی از هندزفریهای گوشی استفاده نکردم ولی دیروز گوشی رو فروختم.برای من عبرتی شد که از چیزی که دارم باید لذت ببرم نه اینکه فقط تو فکر نگهداری از اون باشم.

DJ.Mamal
07-08-2007, 21:07
قابل توجه بروبچ...گوشی منم فارسی داره اما نه مشکل پیدا کرده...نه تهش لق شده نه چیز دیگه عین ساعت کار میکنه ...صداشم که قربونش برم....صفحه نمایشش هم همه بچه محلا و دوست و اشنا رو انگشت به دهن کرده
خیلی دارم باهاش حال میکنم...مثل قدیم که با 6630 حال میکردم...خدا بیامرزدش

DJ.Mamal
07-08-2007, 21:09
بابا یکی یه چند تا تم خوشکل بذاره دیگه!!!کف کردیم کل تاپیک شد حل مشکل و مقایسه

Nabakhsho0de
07-08-2007, 21:59
سلام دوستان
من یکی از طرفداران این گوشی هستم پس نگین که میخوام روش عیب بزارم .
من از یه موبایل فروش شنیدم که 5700 و 5300 و ... از این سری دوام خوبی ندارن و پس از مدتی مشکل پیدا میکنند ( از لحاظ فیزیکی ) .
خب حالا با توجه به اینکه من میخوام این گوشی رو بخرم یه راهنمایی بکنید و تگر واقعا اینطوری هست بگید . ( لطفا چون خودتون گوشی رو دارین تعصبی توضیح ندید و طرف حق رو بگیرید )
خیلی خیلی ممنون

ببین تا حدودی جوی استیک و قسمت پایینیش پتانسیل خراب شدن رو دارن ! بسته به نحوه ی استفادت از گوشی داره اگه ازونایی هستی که خوب نگه نمیداری گوشی رو این گوشی نمیتونه گزینه ی خوبی واست باشه ! کلا من اعتقاد دارم از لحاظ فیزیکی گوشی چندان خوبی نیست ( ممکنه نظر دوستان دیگه فرق کنه ! )
ولی اگه خوب از گوشی نگه داری میکنی مشکل خاصی نخواهی داشت !

برای من عبرتی شد که از چیزی که دارم باید لذت ببرم نه اینکه فقط تو فکر نگهداری از اون باشم.
کاملا درسته ! با همه ضعف و قوتهای این گوشی ( یا هر گوشی دیگه ) مهم اینه که آدم ازش لذت ببره !

سلام بچه ها واسه من که تهش یه خورده لق شده دوستانی که مثل ماله من قسمت چرخون گوشیشون لق شده بهم بگن بینم زیادن یا نه حالا کسی بلده چه جوری می شه درستش کرد ؟

آره متاسفانه واسه همه همینجوریه !

Nabakhsho0de
07-08-2007, 22:03
بابا یکی یه چند تا تم خوشکل بذاره دیگه!!!کف کردیم کل تاپیک شد حل مشکل و مقایسه

تو این سایت عضو شو :
گوشیتو از تو لیست انتخاب کن ( 5700 رو ندیدم ولی N95 رو انتخاب کردم که ورژن سیمبینش با 5700 یکیه ! ) بعدم برو به بخش تم ها و ... !

mahsai
07-08-2007, 22:10
ببخشید عزیزان خواستم بگم گوشی من اصلا لق نشده هیچ ایرادی هم تا همین الان نداشته در ضمن من از خود سایت نوکیا سه تا بازی دانلود کردم یدونه هم انتی ویروس که دقیق متوجه نشدم ولی فکر کنم نوشته بود تا یکماه ساپورت میکنه اگه کسی انگلیسیش خوبه بره بخونه به ما هم بگه ولی حقیقتا میگم من خیلی تو خرید گوشی سخت گیرم تقریبا یکماه دنبال گوشی بودم همجور گوشی رو هم دربارش اطلاعات گرفتم هنوزم میگم بهترین گوشیرو با این مقدار پول گرفتم

amirfarrokh
07-08-2007, 23:16
دوستان آخرین فریمور این گوشی چنده؟؟؟کسی میدونه؟؟؟؟3.26 ؟؟؟؟یا جدیدترش هم هست؟؟؟

rainysky50
07-08-2007, 23:44
3.27 اخرین ورژن فریم ویر این گوشیه.

ALIA2007
07-08-2007, 23:49
با سلام خدمت همه
شما اینقدر از این گوشی تعریف کردید که من رو وسوسه کردید یکی بگیرم. انشاا... جمعه صبح میرم.
راستی اگه قابل اعتمادی تو جمهوری سراغ دارید یا خودتون خرید کردید و راضی بودید بگید تا یه راست برم از
اونجا بگیرم وگرنه خودم می خوام برم از دفتر شاپیران بگیرم حداقل فکر کنم یه کم قابل اعتمادتر باشه.
به هر حال اگه راهنمایی کنید ممنون میشم یه جوری که خلاصه بهمون نندازن ما مثل شماها گوشی باز نیستیم..
راستی یه سوال. این گوشی ویدئو را در حالت عمودی گوشی (مثل بقیه) نشون میده یا در حالت افقی که صفحه پهنتر هست؟

rainysky50
08-08-2007, 00:14
من از شاپیران به صورت اینترنتی خرید کردم.ولی جمعه صبح مطمئنی؟؟؟؟

arian_pboy
08-08-2007, 00:34
به اطلاع دوستان می رسانم که قیمت گارانتی اصلی این گوشی 440 هزار تومان می باشد!

arash_vbasic
08-08-2007, 00:43
چراغ قوه تو گوشي من هم كار نكرد !‌

arash_vbasic
08-08-2007, 00:45
راستي Theme هم ميتونين از اينجا دانلود كنيد
من كه Nature 2 رو گذاشتم خيلي خوبه
از اينجا ميتونين دانلود كنيد !‌

Nabakhsho0de
08-08-2007, 00:50
با سلام خدمت همه
شما اینقدر از این گوشی تعریف کردید که من رو وسوسه کردید یکی بگیرم. انشاا... جمعه صبح میرم.
راستی اگه قابل اعتمادی تو جمهوری سراغ دارید یا خودتون خرید کردید و راضی بودید بگید تا یه راست برم از
اونجا بگیرم وگرنه خودم می خوام برم از دفتر شاپیران بگیرم حداقل فکر کنم یه کم قابل اعتمادتر باشه.
به هر حال اگه راهنمایی کنید ممنون میشم یه جوری که خلاصه بهمون نندازن ما مثل شماها گوشی باز نیستیم..
راستی یه سوال. این گوشی ویدئو را در حالت عمودی گوشی (مثل بقیه) نشون میده یا در حالت افقی که صفحه پهنتر هست؟

از مغازه ی شاپیران اگه بگیری که خیلی خوبه !
اگه فایل ویدیویی رو فول اسکرینش کنی به حالت افقی ( لند اسکیپ ) نشون میده !

Sasan Info
08-08-2007, 01:00
سلام
ميبينم كه كلوپمون بحث توش داغه
باورم نميشه كه تو اين چند روزي كه من نبودم اينقدر پست داده باشين
خواستم بگم كه اگه مايليد تا اين تاپيك رو استيكي كنيم
اگه مايليد بگين تا يه جوري آقا كمال رو راضيش كنيم
ممنون

rainysky50
08-08-2007, 01:09
ساسان جان مهمش کن.دوست دارم برای اولین بار یک گوشی از سیری اکسپرس موزیک نوکیا مهم بشه!!!

huti_421
08-08-2007, 01:18
سلام به برو بچه بازم چند تا موضوع واسه من پیش اومده پس همرو یه جا می گم ::::::::
1- اول مهسای جون گل یه کم صبر کنی تهش لق می شه
2- فروشگاه مورد اعتماد از نظر من تو علاالدین فروشگاه یاران آقای زرکش دوست خانوادگی ما هستش بگید از طرف امیر قاسم پور اومدین اسم داییمه می شناستش من که تا حالا 4 تا گوشی ازش خریدم ان 70 پارسال 5700 یه ماه پیش یه 6600 پیارسال و یه کا 750 هفت هشت ماه پیش
3- در ارتباط با تم هم چند تا گزینه ی خوب هست مثل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] & [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] & [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4- آدم که بلا نسبت شما دوستان مغز خر نخورده که 440-450 تومن پول یا مفت بده
همین فعلا...

rainysky50
08-08-2007, 01:25
ساسان جان لینک دانلود نرم افزار چراغ قوه رو قرار بود بزاری اینجا!!پس چی شد.در ضمن نرم افزار قبلی رو که ممل جان گذاشته بود کار نکرد.

Sasan Info
08-08-2007, 01:34
RAINYSKY جان ممنون از نظرتون
اگه همه همكاري كنن خوب ميشه

راستي اينم نرم افزار براي روشن شدن چراغ قوه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]************.com/Softwares/Download.aspx?id=246
به جاي ستاره ها gsmaria بنويسيد

Sasan Info
08-08-2007, 01:38
اگه اين كار نكرد اين يكي رو امتحان كنيد
البته صد در صد بايد كار كنه
به هر حال همون بهتره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]************.com/Softwares/Download.aspx?id=273

arash_vbasic
08-08-2007, 01:52
هيچ كدومشون كار نكرد

Sasan Info
08-08-2007, 02:13
مطمئني؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
اگه ميشه بگو تو كجا مشكل داشتي

bacheye adab
08-08-2007, 02:28
نرم افزار ها كار ميكنه
خيلي ممنون ساسان جان
در ضمن به نظر من تاپيك مهم بشه خوبه

Sasan Info
08-08-2007, 02:39
نرم افزار ها كار ميكنه
خيلي ممنون ساسان جان
در ضمن به نظر من تاپيك مهم بشه خوبه
خواهش ميكنم قابلي نداشت
بابت نظر دادنت هم ممنونم
اگه شد فردا(امروز) يه صحبتي با كمال جان در مورد استيكي شدن كلوپ بكنم:46:

arash_vbasic
08-08-2007, 02:41
َشما چطوري باهاش كار ميكني ؟‌

DJ.Mamal
08-08-2007, 05:03
تو این سایت عضو شو :
گوشیتو از تو لیست انتخاب کن ( 5700 رو ندیدم ولی N95 رو انتخاب کردم که ورژن سیمبینش با 5700 یکیه ! ) بعدم برو به بخش تم ها و ... !
خسته نباشی ...من یه ساله تو این سایت عضوم...منتها فیل شده...منم حسشو ندارم بشکنم

shahab-asemani
08-08-2007, 08:59
سلام

اه اينجا چه پيشرفتي كرده يه روز نبودم ببين چند صفحه رفته جلو

mr-k2 موبايل فروش بهتون درست گفته از لحاظ فيزيكي ضعيف

پست هاي قبلي من يكي يكي داره اسبات ميشه(لق شدن پايين گوشي)

وقتي من گفتم اين گوشي فارسي داره همه ادعا كردن كه فارسي=چيني

حالا ببينيد چقدر گوشي اصل فارسي در همين تاپيك هست غير از اونايي كه خودم ديدم

shahab-asemani
08-08-2007, 09:07
يكي بگه فرق اكسپرس موزيك با موزيك اديشن چيه؟؟

امار بان شدن كلوپ 5700 بالا رفته

mg74 هم براي 10 روز بان شد

خيلي باحال پست ميداد ميرفت تو همه كلوپ ها ميگفت همتون گوشيهاتون بفروشيد بريد 5700 بخريد(مسئول تبليغات بود)

همه گوشيها رو يه غير از 5700 حرام اعلام كرده بود

mahsai
08-08-2007, 10:30
ببخشید اقایون گوشی من فارسی نیست هنوزم لق نشده به غیر از دوربینش که تو شب تعریفی نداره به نظرم هیچ عیبی نداره فقط هنوزم دنبال یه انتی ویروس مطمینم. اگه کسی داره بگه دانلود کنیم من یدونه از خود سایت نوکیا گرفتم ولی یه چیزایی نوشته بود دقیق متوجه نشدم ولی فکر کنم یکماه ساپورت میکنه دقیق متوجه نشدم برا همین هنو نصبش نکردم هر کسی در مورد انتی ویروسها اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم

shahab-asemani
08-08-2007, 10:43
ببخشید اقایون گوشی من فارسی نیست هنوزم لق نشده به غیر از دوربینش که تو شب تعریفی نداره به نظرم هیچ عیبی نداره فقط هنوزم دنبال یه انتی ویروس مطمینم. اگه کسی داره بگه دانلود کنیم من یدونه از خود سایت نوکیا گرفتم ولی یه چیزایی نوشته بود دقیق متوجه نشدم ولی فکر کنم یکماه ساپورت میکنه دقیق متوجه نشدم برا همین هنو نصبش نکردم هر کسی در مورد انتی ویروسها اطلاعاتی داره بگه ممنون میشم

خانومي شما هموني كه از نوكيا گرفتي نصب كن مطمئن هم هست
فقط بعد از يه ماه بايد رجيسترش كني

محمد جان 2 تا انتي ويروس واسه ن73 گذاشته كه بايد رو 5700 هم نصب بشه
اميد وارم به درد بخوره

اين لينك اولي

اين يكي دو تا فایله... هر دورو نصب کن

mahsai
08-08-2007, 10:58
خیلی ممنونم فقط یه مطلب اگه من همونی که از سایت نوکیا گرفتم رو نصب کنم بعد از یکماه چجوری رجیسترش کنم یعنی باید چیکار کنم اقا واقعا از راهنماییتون ممنونم

arash_vbasic
08-08-2007, 12:52
بعد از يه ماه بايد نرم افزار رو يا بخري يا واسش كرك پيدا كني !‌

arash_vbasic
08-08-2007, 12:58
مطمئني؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
اگه ميشه بگو تو كجا مشكل داشتي

سلام Spoton كه اصلا من نتونستم نصب كنم Expired Certifiticate ميداد
اونيكي هم كه نصب شد و اجرا شد اما مينوشت Turn On Light ميزدم هيچ كاري نميكرد !‌ :19:

mg1000
08-08-2007, 12:59
سلام به همه من همون mg74 هستم من تو سایت زدجی عضو شدم توپ بود

mg1000
08-08-2007, 13:05
ولی عجب سایتی بود

mg1000
08-08-2007, 13:08
يكي بگه فرق اكسپرس موزيك با موزيك اديشن چيه؟؟

امار بان شدن كلوپ 5700 بالا رفته

mg74 هم براي 10 روز بان شد

خيلي باحال پست ميداد ميرفت تو همه كلوپ ها ميگفت همتون گوشيهاتون بفروشيد بريد 5700 بخريد(مسئول تبليغات بود)

همه گوشيها رو يه غير از 5700 حرام اعلام كرده بود

سلام آقای شهاب من بان شدم ولی دوباره عضو شدم ! ! ! ! ! :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11:

ALIA2007
08-08-2007, 13:15
سلام
تم های n95 به این گوشی می خوره یا n73 یا هردو . برای ثبت نام در zedge.com می خوام.

huti_421
08-08-2007, 13:19
سلام به همه یدوستان بازم طبق معمول چند تا مساله واسه من پیش اومده :::::::
1- مهسای جون مگه بنده واسه شما آنتی ویروس نزاشتم ؟
2- فرق موزیک ادیشن با اکسپرس موزیک در اینه که موزیک ادیشن ویرایش شده ی گوشی هایی نظیر ان 73 هستش که توشون تغییراتی رو اعمال کردن ولی اکسپرس موزیک خودشون مخصوص موزیک هستن و این دو مدل بسته به قیمتشون مارایی متفاوتی دارن حتی شما مستحضر هستین که خود ان 73 موزیک با ان 91 موزیک زمین تا زیرزمین تفاوت داره
3- ام جی 1000 خوب کرده دوباره اومدی
4- بازم در ارتباط با مهسای جون یه کم دندون رو جیگر بزاری واسه شما هم مشکل پیدا می کنه
واسلام نامه شد تمام
فعلا...

huti_421
08-08-2007, 13:20
سلام
تم های n95 به این گوشی می خوره یا n73 یا هردو . برای ثبت نام در zedge.com می خوام.
برای ثبت نامه در زدجه شما از هر دو می تونی استفاده کنی من که ان 95 رو انتخاب کردم

shahab-asemani
08-08-2007, 13:22
سلام آقای شهاب من بان شدم ولی دوباره عضو شدم ! ! ! ! ! :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::1 1::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11: :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11:

خوش اومدي اميد وارم ديگه بان نشي
در ضمن يوزرت فقط واسه 10 روز بان شده
بعدش دوباره ميتوني ازش استفاده كني

mg1000
08-08-2007, 14:01
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:
خوش اومدي اميد وارم ديگه بان نشي
در ضمن يوزرت فقط واسه 10 روز بان شده
بعدش دوباره ميتوني ازش استفاده كني

من از این یوزر فقط همین 10 روز استفاده میکنم :40::40::40::40::40::40::40:

arshiad
08-08-2007, 14:04
دوستان بهتره کمک کنیم تا بتونیم نرم افزارها و بازی های قابل نصب بر روی این گوشی رو جمع کنیم اینقدر این گوشی بهتره اون بهتره نکنید هر گوشی مزایا و معایبی داره دیگه این گوشی هم نسبت به قیمتش خوبه دیگه پول زیادی هم که ندادیم فعلا حالشوببرین
دنبال نرم افزار باشین
منشی و ضبط مکالمه تا الان براش پیدا نکردم هرچی رو تست میکنم کار نمی کنه دوستانی که دارند اعلام بفرمایند

arash_vbasic
08-08-2007, 16:02
دوستان بهتره کمک کنیم تا بتونیم نرم افزارها و بازی های قابل نصب بر روی این گوشی رو جمع کنیم اینقدر این گوشی بهتره اون بهتره نکنید هر گوشی مزایا و معایبی داره دیگه این گوشی هم نسبت به قیمتش خوبه دیگه پول زیادی هم که ندادیم فعلا حالشوببرین
دنبال نرم افزار باشین
منشی و ضبط مکالمه تا الان براش پیدا نکردم هرچی رو تست میکنم کار نمی کنه دوستانی که دارند اعلام بفرمایند

ُسلام
اينجا نرم افزارهاي 5700 هست

من يكي از برنامه ها ي ظبط مكالمه رو نصب كردم كار هم كرد :10:
اما خودم Remove كردمش چون زياد به دردم نميخورد !‌

arash_vbasic
08-08-2007, 16:03
به جاي **********
gsmaria رو بزنيد

rainysky50
08-08-2007, 18:01
بچه ها مرا حلال نمایید.من چند روزی نیستم.امیدوارم توی این چند روز این تاپیک بیشتر رشد کنه و مهمتر بشه و از همه مهمتر قسمت چرخان گوشیتون سالم بمونه.تا 12 روز دیگه بای!در ضمن از شیوه ای که توی دفترچه ی گوشی برای استفاده از قسمت چرخان گوشی توضیح داده حتما استفاده کنید چون خیلی بدرد میخوره هیچ مشکلی برای قسمت چرخان گوشیتون بوجود نخواهد امد.در پستها ی قبلیم این روش رو توضیح دادم....موفق باشید ...قربان شما امین...

mg1000
08-08-2007, 18:51
سلام خوبین من تم های ان 73 رو دانلود کردم ولی تو گوشی اجرا نشد ! چکار کنم ؟/؟؟؟؟؟ تم از کجا براش دانلود کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rainysky50
08-08-2007, 18:59
فرزندان خوب و عزیز من این نکته رو اویزه ی گوشتون کنید:تمهایی که حجمشان از یک مگابایت کمتر هست روی این گوشی نصب نمیشوند.دوباره اعلام میکنم:تمهایی که حجمشان از یک مگابایت کمتر هست روی این گوشی نصب نمیشوند.....من 15 تم دانلود کردم ولی فقط تمهایی که حجمشان از 700 کیلوبایت بیشتر بود روی گوشی نصب شدند.پس برای راحتی کار خود سعی کنید تمهای با حجم بیش از 700 کیلوبایت و یا بیش از یک مگابایت نصب کنید تا بعدا متضرر نشوید.:8::8::5::5:

mahsai
08-08-2007, 20:37
سلام دوستان برای من یک مشکل پیش اومد اگه میشه سریع راهنمایی کنین ممنون میشم چند تا بازی از سایتی که تو همین صفحه معرفی کردین دانلود کردم بعد از نصب یدفعه منو یه عالمه شد یعنی فایلهایه مثه mrmory,file mgr,gps data,bluetooth,infrared,modem,themes, وخلیهایه دیگه اومده تو منو مثه شورکات که میگیریم اینجوری شده حالا نمیدونم چیکار کنم چندبار هم factory seting کردم ازتون خواهش اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین اخه صفحه منو خیلی شلوغ شده خاموش هم کردم ولی فایده نداره همه بازیهایی که نصب کرده بودم رو هم پاک کردم ولی متاسفانه مثه اول نشده تو عملکرد گوشی تغییری اینجاد نشده فقط صفحه منو شلوغ شده نمیدونم چرا اینجوری شده. خواهش میکنم زودتر جواب بدین اخه اعصابم خورد شده.

rainysky50
08-08-2007, 20:50
فرزندم یکی یکی همه ی شورتکاتهای اضافی رو پاک کن ویا move to folder بکن.ان شا الله که مشکل شما حل خواهد شد.دوباره اعلام میکنم عزیزان من نگذارید دشمنان به 5700 شما تجاوز نمایند.از حریم خودتان دفاع کنید....من 5700 تعیین میکنم من با پشتیبانی این ملت میزنم تو دهن ان95 (شاه گوشیها!!!)....من نفت و بنزین رو میارم تو سفره هاتون......کمی صبر کنید تا نرم افزارها و بازیهای مخصوص os 9.2 بیایند تا دیگر شاهد این مشکلات تلخ نباشیم

mahsai
08-08-2007, 21:05
ببخشید اخه وقتی میخوام دیلت کنم نمیشه میگه نمیشه وقتی هم که میخوام move to folder کنم دو تا فایل میاد یکی root یکی هم games وقتی که یکی رو انتخاب میکنم بازم نمیشه میگه نمیشه

akhoond
08-08-2007, 21:10
سلام .
بچه ها من چند روزی است بد جوری تو کف این گوشی ام ، بزرگترین مزیت ایم گوشی هم سی پی یو اون هست .
ببینم :
1 _ یعنی واقعا هنگ منگ تو کارش نیست ، یعنی مثل سونی اریکسون ها که جاواست عین بچه آدم کار میکنه ؟
2 _ ضمنا من 2 سالی هست که با ام پی تری پلیر سامسونگ آهنگ گوش میدم ، اون می تونه جای اون رو برام بگیره ؟ کمی بلندی مهمه ( صدای بیرون رو نشنوم ) و از اون مهم تر کیفیت ؟
3 _ یه قیمت دقیق یگید ؟
4 _ این گوشی اصل هستش تو بازار یا چینی و نحوه تشخیص ؟
5 _ اگه سی پی یو داره ، چرا این قدر ارزونه ؟
6 _ آیا اروزن تر هم میشه ؟

مرسی

mahsai
08-08-2007, 21:10
یک چیزی متوجه شدم وقتی میخوام move to folder کنم دو تا فایل میاد که یکی root اون یکی هم games وقتی روت رو انتخاب کردم گفت نمیشه ولی گیم رو که انتخاب کردم شد دوباره همون رو که move to folder کردم به فایله root برگشت به صفحه منو فکر کنم صفحه منو اسمش root باشه. یکی کمک کنه

DJ.Mamal
08-08-2007, 21:15
فرزندم یکی یکی همه ی شورتکاتهای اضافی رو پاک کن ویا move to folder بکن.ان شا الله که مشکل شما حل خواهد شد.دوباره اعلام میکنم عزیزان من نگذارید دشمنان به 5700 شما تجاوز نمایند.از حریم خودتان دفاع کنید....من 5700 تعیین میکنم من با پشتیبانی این ملت میزنم تو دهن ان95 (شاه گوشیها!!!)....من نفت و بنزین رو میارم تو سفره هاتون......کمی صبر کنید تا نرم افزارها و بازیهای مخصوص os 9.2 بیایند تا دیگر شاهد این مشکلات تلخ نباشیم
خیلی سیاسی بود...مواظب باش...

DJ.Mamal
08-08-2007, 21:20
سلام .
بچه ها من چند روزی است بد جوری تو کف این گوشی ام ، بزرگترین مزیت ایم گوشی هم سی پی یو اون هست .
ببینم :
1 _ یعنی واقعا هنگ منگ تو کارش نیست ، یعنی مثل سونی اریکسون ها که جاواست عین بچه آدم کار میکنه ؟
2 _ ضمنا من 2 سالی هست که با ام پی تری پلیر سامسونگ آهنگ گوش میدم ، اون می تونه جای اون رو برام بگیره ؟ کمی بلندی مهمه ( صدای بیرون رو نشنوم ) و از اون مهم تر کیفیت ؟
3 _ یه قیمت دقیق یگید ؟
4 _ این گوشی اصل هستش تو بازار یا چینی و نحوه تشخیص ؟
5 _ اگه سی پی یو داره ، چرا این قدر ارزونه ؟
6 _ آیا اروزن تر هم میشه ؟

مرسی
جواب سوالات به ترتیب
1-هنگ ....چرا فحش میدی؟
2-بندازش بیرون (منظورم Mp3 player )
3-من 263 تومن خریدم
4-خوشبختانه هنوز چینیها ندیدنش
5-همه گوشیا CPU دارن...اما این یه چیز دیگس
6-فکر نکنم از این ارزونتر بشه

mahsai
08-08-2007, 21:26
سلام دوستان برای من یک مشکل پیش اومد اگه میشه سریع راهنمایی کنین ممنون میشم چند تا بازی از سایتی که تو همین صفحه معرفی کردین دانلود کردم بعد از نصب یدفعه منو یه عالمه شد یعنی فایلهایه مثه mrmory,file mgr,gps data,bluetooth,infrared,modem,themes, وخلیهایه دیگه اومده تو منو مثه شورکات که میگیریم اینجوری شده حالا نمیدونم چیکار کنم چندبار هم factory seting کردم ازتون خواهش اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین اخه صفحه منو خیلی شلوغ شده خاموش هم کردم ولی فایده نداره همه بازیهایی که نصب کرده بودم رو هم پاک کردم ولی متاسفانه مثه اول نشده تو عملکرد گوشی تغییری اینجاد نشده فقط صفحه منو شلوغ شده نمیدونم چرا اینجوری شده. خواهش میکنم زودتر جواب بدین اخه اعصابم خورد شده.خواهش میکنم کمک کنید من دیگه نمیدونم باید چیکار کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DJ.Mamal
08-08-2007, 21:30
سلام دوستان برای من یک مشکل پیش اومد اگه میشه سریع راهنمایی کنین ممنون میشم چند تا بازی از سایتی که تو همین صفحه معرفی کردین دانلود کردم بعد از نصب یدفعه منو یه عالمه شد یعنی فایلهایه مثه mrmory,file mgr,gps data,bluetooth,infrared,modem,themes, وخلیهایه دیگه اومده تو منو مثه شورکات که میگیریم اینجوری شده حالا نمیدونم چیکار کنم چندبار هم factory seting کردم ازتون خواهش اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین اخه صفحه منو خیلی شلوغ شده خاموش هم کردم ولی فایده نداره همه بازیهایی که نصب کرده بودم رو هم پاک کردم ولی متاسفانه مثه اول نشده تو عملکرد گوشی تغییری اینجاد نشده فقط صفحه منو شلوغ شده نمیدونم چرا اینجوری شده. خواهش میکنم زودتر جواب بدین اخه اعصابم خورد شده.خواهش میکنم کمک کنید من دیگه نمیدونم باید چیکار کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با این کدهایی که میدم گوشی رو ریست کن...موقع ریست کد میخواد بزن 12345
#7380#*
#7780#*
البته از دفترچه تلفن و پیامک هات بک آپ بگیر

mahsai
08-08-2007, 21:31
در ضمن از اینکه نوشتین داره خودمونی میشه ممنونم راستش اینکه یه جایی باشه که همه اونایی که یک گوشی خاص دارن بیان از قابلیتهای گوشی بگن یا ایرادهایی که پیش میاد رو با هم حل کنن خیلی خوبه واقعیت اینه که همه چیز را همگان دانند ممنونم ازتون. اگه میشه در مورد مشکلی که برام پیش اومده کمک کنید

mahsai
08-08-2007, 21:42
اینکار رو هم انجام دادم بازم نشد صفحه منو همونطور شلوغ مونده اگه راهه دیگه ای هست بگین ممنون میشم

mahsai
08-08-2007, 21:46
اقایه dj.mamal اگه میشه راهنماییم کنین ازتون ممنونم

Arshia001
08-08-2007, 21:50
میگما،cpu من 192 هست!مال بقیه چی؟؟؟

rainysky50
08-08-2007, 22:02
نترس.این نرم افزارها سی پی یو رو اشتباه میزنن.من یه نرم افزار نصب کردم که میگفت سی پی یو رو نمیشناسه!!!

rainysky50
08-08-2007, 22:08
مهسای جان فرزندم کد 7370 روی گوشیهای جدید نوکیا هیچ تاثیری نداره و برای مستر ریست باید گوشی رو خاموش نمایید سپس دکمه های 3 و ستاره و سبز رو نگه دارید سپس با دست دیگر گوشی را روشن نمایید.ممکن است چند بار این کار رو انجام بدید ولی ریست نشود.باید باتری گوشی بیش از 75 درصد شارژ داشته باشد تا امدن دو دست علامت نوکیا در هنگامی که گوشی روشن میشود باید سه دکمه ی 3 و ستاره و سبز رو نگه دارید .حتما با این کار مشکل شما حل خواهد شد!

mahsai
08-08-2007, 22:32
ببخشید اگه اینکارو کنم یعنی گوشیمو مستر ریست کنم ایرادی پیش نمیاد

Sasan Info
08-08-2007, 22:41
به به به...
ميبينم كه خوب كلوپ شلوغه
حتي 24 ساعت هم نشد كه نبودم
خوب حالا چي كار كنيم شما موافقيد كه اين فروم استيكي بشه يا نه
خواهشا همه همكاري كنيد تا كارمون راه بيفته ممنون

DJ.Mamal
08-08-2007, 22:44
ببخشید اگه اینکارو کنم یعنی گوشیمو مستر ریست کنم ایرادی پیش نمیاد
کد زیر همون کاری رو میکنه که دوست عزیزمون Rainysky گفتن
#7370#*
با این حل نشه دیگه نمیدونم چکار باید بکنی...

mahsai
08-08-2007, 22:46
اقایون میشه راهنمایی کنید اگه گوشیمو با اون روشی که دوستمون رانی اسکی 50 گفت مستر ریست کنم برا گوشی مشکلی پیش نمیاد فایلهای سیستمی گوشی پاک نمیشه؟

mahsai
08-08-2007, 22:48
ببخشید اخه این کد کار نمیکنه ولی #7780#* ریست میکنه ولی تغییر نمیکنه

DJ.Mamal
08-08-2007, 22:51
ببخشید اخه این کد کار نمیکنه ولی #7780#* ریست میکنه ولی تغییر نمیکنه
بعد اینکه کد7370 رو زدی دکمه ستاره رو بزن *

mahsai
08-08-2007, 22:54
اقایون ممنون درست شد
اخه قبلش که من این کد رو میزم7780 تغییر نمیکرد ولی همین که 7370 رو زدم همه چی درست شد واقعا از همگی ممنونم اقای dj.mamal و rainy sky50 لطف کردید ازتون ممنونم بتونم جبران کنم

DJ.Mamal
08-08-2007, 23:02
اقایون ممنون درست شد
اخه قبلش که من این کد رو میزم7780 تغییر نمیکرد ولی همین که 7370 رو زدم همه چی درست شد واقعا از همگی ممنونم اقای dj.mamal و rainy sky50 لطف کردید ازتون ممنونم بتونم جبران کنم
خواهش میکنم دخترم قابلتو نداشت

rainysky50
08-08-2007, 23:11
ساسان جان چرا ناز میکنی دیگه.زود باش تاپیکو استیکی مستیکی کن تا ما هم کمی کلاس بزاریم.یعنی این گوشی از ان73 موزیکال کمتره!!؟؟؟؟؟

arash_vbasic
08-08-2007, 23:23
چراغ قوه نبود ؟؟؟؟؟؟‌
آقا من واجب لازمش دارم !‌

rainysky50
08-08-2007, 23:51
کشتی مارو با این چراغ قوبه!!!!!1000 تومن بده همین الان برات یه چراغ قوووبه ی خوب میخرم!!!!عزیز من هنوز نرم افزار چراغ قوه مخصوص 5700 نیومده!!

IMANOKIA
09-08-2007, 00:07
سلام به همه

از اينكه مي بينم برادر كوچكتر ان95 هم براي خودش برو بيايي داره خوشحالم

ضمنا مشاهده شد كه بعضي از ظرفداران سرسخت سوني اريك هم دست از لجاجت برداشته و در مقابل گوشيهاي نوكيا انعطاف نشان داده و مشتري شده اند.

در مورد چراغ قوه هم بايد بگم من به زودي ان95 مي گيرم ولي از همين حالا تو فكر تبديل فلاش به چراغ قوه هستم باور كنيد به اين دوستمون حق مي دم ....يكي از دوستان گفته بود تو اين كلوپ نرم افزار چراغ قوه گذاشته پس كو؟ 5700 و ان95 از يه سيستم استفاده مي كنن خيلي بهحاله ها فكرشو كن:5:

rainysky50
09-08-2007, 00:22
اختیار داری داداش.صفحه ی هردوشون هم مثل همه.هر دو تاشون 16 میلیون سلول رنگی دارند و 240 در 320 هستند.برای نرم افزار چراغ قوه فعلا نرم افزاری که روی این سیستم عامل کار کنه نیومده.ما هم منتظریم!

rainysky50
09-08-2007, 00:25
این گوشی رو بهتره پسر 3250 و یا شاه دوم گوشیها خطاب کنیم چون من به غیر از بعضی امکانات این گوشی که شبیه ان95 هستند شباهت دیگری بین 5700 و ان95 نمیبینم.در ضمن imanokia جان به کلوپ شاه دوم گوشیها)king of the mobiles 2( خوش اومدی!

arash_vbasic
09-08-2007, 00:26
کشتی مارو با این چراغ قوبه!!!!!1000 تومن بده همین الان برات یه چراغ قوووبه ی خوب میخرم!!!!عزیز من هنوز نرم افزار چراغ قوه مخصوص 5700 نیومده!!
فكر كنم شما يكي از طراح هاي شركت نوكيا هستي !‌
اگه قرار بود به جاي چراغ قوه گوشي چراع قوه باتري 1000:19: تومني بگيرم وو به جاي دوربين گوشي دوربين فيلمبرداري و به جاي سيم كارت يه كارت تلفن ديگه گوشي رو ميخواهم چيكار ‌؟‌؟

ALIA2007
09-08-2007, 00:28
کمتر از 48 ساعت به خرید 5700

mg1000
09-08-2007, 11:43
آقایون سلام من می خوام بدونم تم های 3250 روی 5700 اجرا می شه یا نه ؟؟؟؟؟؟

چون من امتحان کردم شانسی یکی اجرا شد !!!!!!!

unknow1385
09-08-2007, 14:36
سلام از دوستان سئوال دارم
قصد خریذ یک کوشی 5700 دارم ولی چون روی گوشی فعلی خودم نرم افزار دیکشنری دارم و زیاد هم استفاده میکنم میخوام بدونم که نرم افزار دیکشنری هست که روی این گوشی نصب بشه اگه نصب بشه یکی میخرم
ممنون میشم راهنمایی کونیید.

Sasan Info
09-08-2007, 15:37
قابل توجه همه:
من كه نرم افزار چراغ قوه رو گذاشتم كار هم ميكنه
من كه روي n95 خودم امتحان كردم كار ميكنه
5700 هم امتحان كردم كار كرد
و اون موقعي هم كه n73 داشتم هم كار كرد
ديگه چي ميخواين ؟!!!

arash_vbasic
09-08-2007, 15:47
سلام از دوستان سئوال دارم
قصد خریذ یک کوشی 5700 دارم ولی چون روی گوشی فعلی خودم نرم افزار دیکشنری دارم و زیاد هم استفاده میکنم میخوام بدونم که نرم افزار دیکشنری هست که روی این گوشی نصب بشه اگه نصب بشه یکی میخرم
ممنون میشم راهنمایی کونیید.

سلام بله من يكي از ديكشنري ها رو نصب كردم و خيلي خوب داره كار ميكنه !‌

arash_vbasic
09-08-2007, 15:50
قابل توجه همه:
من كه نرم افزار چراغ قوه رو گذاشتم كار هم ميكنه
من كه روي n95 خودم امتحان كردم كار ميكنه
و اون موقعي هم كه n73 داشتم هم كار كرد
ديگه چي ميخواين ؟!!!

كدومشون رو ميگي لينك اولي يا دومي يا سومي ؟‌‌
يكيشون كه اصلا نصب نميشه
اون يكي ها هم كه نصب ميشنن و اجرا هم ميشن اما دريغ از كار كردن !

alireza20202003
09-08-2007, 17:30
سلام منم امروز این گوشی رو خریدم . میخواستم بدونم گوشیهای شمام پایینش انحنا داره؟

alireza20202003
09-08-2007, 17:44
راستی قابش تو ایران پیدا میشه؟

hamid_1367
10-08-2007, 00:27
سلام بچه ها
منم احتمالا تا يكشنبه ميخوام بيفتم تو دام و به جمع بچه هاي با حال 5700 ي بپيوندم....
فقط بچه ها يه چند تا سوال دارم مي خواستم اگه زحمتي نيست بهم جواب بدين...
1- من الان دبليو 700 دارم به نظر شما اگه بفروشمش و 5700 بگيرم كار عاقلانه اي كردم يا نه؟
2- ميخواستم ببينم تاپيكي هست كه تفاوت ها ي گوشي هاي نوكياي چيني رو با اصل توضيح داده باشه تا موقع خريد اين گوشي به من چيني قالب نكنن؟ اگه نيست يكي زحمت مي كشه واسه ما تازه واردا و نابلدا يه چندتا از تفاوت هاشون و بگه؟
3- من خونمون ورامينه ايجا قيمت كردم ميگن 280 – 285 تومن ميخواستم ببينم تو تهران الان چنده كه ببينم ميصرفه بيام تهران بخرم يا نه همين جا بگيرمش؟
قبلا از همتون ممنون...

mahsai
10-08-2007, 00:50
سلام دوستان راستش به نظر من این گوشی خیلی بهتره. من خودم قبلا کا 750 داشتم ولی اصلا قابل مقایسه نیستن. حقیقتا گوشی خوبیه.در مورد تفاوت چینی با اصلش دیگه تو صفحات قبل اساتید توضیح دادن بخونین متوجه میشین.در ضمن یه سایتی هم معرفی کردن برا اینکه شماره سریال گوشی رو وارد کنیم تا مشخصاتش رو بده من اینکارو کردم یه قسمتش نوشته بود اروپا بعد دیگه اخرشم نوشته بود یک که فکر کنم منظورش سری ساختش بوده در عین حال به نظرم از خریدش پشیمون نمیشین.

Nabakhsho0de
10-08-2007, 08:48
سلام بچه ها
منم احتمالا تا يكشنبه ميخوام بيفتم تو دام و به جمع بچه هاي با حال 5700 ي بپيوندم....
فقط بچه ها يه چند تا سوال دارم مي خواستم اگه زحمتي نيست بهم جواب بدين...
1- من الان دبليو 700 دارم به نظر شما اگه بفروشمش و 5700 بگيرم كار عاقلانه اي كردم يا نه؟
2- ميخواستم ببينم تاپيكي هست كه تفاوت ها ي گوشي هاي نوكياي چيني رو با اصل توضيح داده باشه تا موقع خريد اين گوشي به من چيني قالب نكنن؟ اگه نيست يكي زحمت مي كشه واسه ما تازه واردا و نابلدا يه چندتا از تفاوت هاشون و بگه؟
3- من خونمون ورامينه ايجا قيمت كردم ميگن 280 – 285 تومن ميخواستم ببينم تو تهران الان چنده كه ببينم ميصرفه بيام تهران بخرم يا نه همين جا بگيرمش؟
قبلا از همتون ممنون...

باید ببینی واست چه فاکتوری مهمه ! ولی کیفیت صدا و دوربینش به W700 نمیرسه ! کلا یه کم کیفیت صداش نسبت به سری W پایینتره ( البته تو هدفون ) ولی تو اسپیکر کیفیت بالاتری داره !
ولی تو نصب برنامه و کیفیت و اندازه ی ال سی دی نسبت به W700 برتری داره !

Arshia001
10-08-2007, 11:47
هی هی!شاه دوم!کف میکنیم!
من حدود 1 سال پیش 6670 گرفتم که همون اولشم داغون بود،عادت ندارم گوشیم خفن باشه!
راجع به W700،بگیر پشیمون نمیشی!قول میدم!

mahsai
10-08-2007, 12:29
سلام دوستان من برا گوشیم یه انتی ویروس پیدا کردم به اسم netqin anti virus نصب شد کارم میکنه فقط میگه نیاز به اپدیت داره همراه این انتی ویروس یدونه netqin cleaner هم هست که نمیدونم چه کاری انجام میده اگه کسی میدونه بگه این چیه و مورد استفادش چیه در ضمن در مورد اپدیت انتی ویروس موبایل کسی چیزی میدونه یا نه

m.emamicry
10-08-2007, 13:03
سلام به دوستان . من از همان ابتدای شکل گیری کلوپ تمام بحث ها را دنبال میکردم و تازه ثبت نام کردم تا بپرسم واقعا قسمت انتهای گوشی بعد از مدتی نگران کننده می شه ؟ بالاخره اگه ازش خوب مواظبت کنم ارزش خرید را داره ؟ در ضمن چه طور سرعت این گوشی از n73 بهتره در حالی که دو تا سی پی یو 220 داره ولی 5700 یکی 369

m.emamicry
10-08-2007, 13:13
مهسای عزیز من که ترجیح میدم رو گوشیم آنتی ویروس نباشه چون سرعت را کم میکنه و اگه از منبع یا سایتی مطمئن نرم افزار یا چیز دیگه بگیری احتمال ویروسی شدن بسیار کم میشه تازه بر فرض ویروسی شدن فیلمها صداها واطلاعات گوشیت را رو کامپیوتر کپی کن بعد مموری گوشی و حافظه خود گوشی را فرمت کن ویروس از بین میره بعدش اطلاعاتت را برگردون

m.emamicry
10-08-2007, 13:24
وای که اگه این گوشی را جرمن میزد چی می شد

ali_kh
10-08-2007, 13:27
یکی تکلیف مارو روشن کنه ببینم ان 73 دو تا سی پی یو 220 مگاهرتزی داره
والا تا جایی ما عقلمون راه می ده یکی داره نه دو تا

mg1000
10-08-2007, 13:54
آقای Sasan Info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) vbmenu_register("postmenu_1417115", true); نرم افزار چراغ قوه رو چکار کردی که کار می کنه ؟؟؟؟؟؟

لطفا جوابمو بده !!!

mg1000
10-08-2007, 13:55
قابل توجه همه:

ديگه چي ميخواين ؟!!!

آخه چطوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :11::11::11:

mg1000
10-08-2007, 13:57
منممممممم چراغغغغغغ قوههههههههه مییییییی خوامممممم ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

ALIA2007
10-08-2007, 15:10
سلام به همه
بالاخره خريدمش . لعنت به اين شاپيران . 274 مي داد .1000 تومن هم تخفيف نمي داد تازه يارو بد اخلاق باهش دعوام شد . از يه جا ديگه خريدم تو جمهوري 265 تومن .
اين شاپيرانيا خيلي ..... هستند .

pooyahacker
10-08-2007, 15:41
سلام
کسی جایی رو سراغ داره که 5700 مشکی رو با قیمت مناسب بده ؟

shahab-asemani
10-08-2007, 16:05
سلام به دوستان . من از همان ابتدای شکل گیری کلوپ تمام بحث ها را دنبال میکردم و تازه ثبت نام کردم تا بپرسم واقعا قسمت انتهای گوشی بعد از مدتی نگران کننده می شه ؟ بالاخره اگه ازش خوب مواظبت کنم ارزش خرید را داره ؟ در ضمن چه طور سرعت این گوشی از n73 بهتره در حالی که دو تا سی پی یو 220 داره ولی 5700 یکی 369

سلام برو بچ

دوست من اگه تاپيك رو از اول دنبال كرده باشي و پست هاي من رو خونده باشي
معايب اين گوشي رو تو پست هاي من بايد ديده باشي
من هم از 5700 هم از ن73 استفاده ميكنم
بله 100% بعد از مدتي گوشي پايينش لق ميشه ومشكلات ديگه هم داره صفحه هاي قبلي رو بخون
هم ماله خودم اينجوري شده هم ماله دوستام
پشتك ميزنه برات :31:

نسبت به قيمتش گوشي خوبي
ولي 1 سال بيشتر برات كار نميكنه(بابا به پير به پيغمبر مونتاژ اين گوشي خوب نيست)
من زياد از گوشي تاشو و كشويي چرخون و ...... استفاده كردم
ن90 (فلت گوشي جا خورد )
6260 (بعد يه مدت بالانس ميزد)
3250 (پايين گوشي لق شد )
دي900 سامسونگ(اين يكي مقاومتر)
قسمت چرخون 5700 همشون بعد يه مدت وا ميدن
اخرم به اين نتيجه رسيدم گوشي ساده بگيرم(ن73)
اين بود تجربيات بنده حقير

pooyahacker
10-08-2007, 17:25
کسی جایی رو نمی شناسه که 5700 مشکی رو با قیمت مناسب داشته باشه ؟
من عجله دارم .

alireza20202003
10-08-2007, 18:13
برو علا الدین بگیر من مشکیشو از علا الدین 265 گرفتم.

pooyahacker
10-08-2007, 19:01
برو علا الدین بگیر من مشکیشو از علا الدین 265 گرفتم.

اتفاقا من همین دیروز علاءالدین بودم . ولی نبود .
میشه بگید شما از کدوم مغازه گرفتید ؟

m.emamicry
10-08-2007, 20:31
یکی تکلیف مارو روشن کنه ببینم ان 73 دو تا سی پی یو 220 مگاهرتزی داره
والا تا جایی ما عقلمون راه می ده یکی داره نه دو تا

عزیز n73 دو تا سی پی یو 220 داره عبارت n73 dual cpu را در گوگل سرچ کن خودت می فهمی منتها نوع سی پی یو n73 اینه : ARM9 ولی ماله 5700 بالاتره:ARM11

m.emamicry
10-08-2007, 20:35
سلام برو بچ

دوست من اگه تاپيك رو از اول دنبال كرده باشي و پست هاي من رو خونده باشي
معايب اين گوشي رو تو پست هاي من بايد ديده باشي
من هم از 5700 هم از ن73 استفاده ميكنم
بله 100% بعد از مدتي گوشي پايينش لق ميشه ومشكلات ديگه هم داره صفحه هاي قبلي رو بخون
هم ماله خودم اينجوري شده هم ماله دوستام
پشتك ميزنه برات :31:

نسبت به قيمتش گوشي خوبي
ولي 1 سال بيشتر برات كار نميكنه(بابا به پير به پيغمبر مونتاژ اين گوشي خوب نيست)
من زياد از گوشي تاشو و كشويي چرخون و ...... استفاده كردم
ن90 (فلت گوشي جا خورد )
6260 (بعد يه مدت بالانس ميزد)
3250 (پايين گوشي لق شد )
دي900 سامسونگ(اين يكي مقاومتر)
قسمت چرخون 5700 همشون بعد يه مدت وا ميدن
اخرم به اين نتيجه رسيدم گوشي ساده بگيرم(ن73)
اين بود تجربيات بنده حقير

ممنون.یه سواله دیگه آیا قسمت چرخان در حد 3250 لق میزنه یا از اونم بیشتر ؟ چون من قبلا 3250 داشتم درسته که پایینش لق میزد ولی قابل تحمل بود.یعنی 5700 از 3250 بیشتر لق میزنه ؟

arash_zp
10-08-2007, 20:48
يوهو
من ديروز يه دونه مشكيشو گرفتم
حيف قرمزشو دلم ميخواست
بچه هاي تهراني قاب تقلبي اين گوشي نيومده ؟
.
.
5700 دار ها چجوري فلاشش رو روشن كنم ؟؟
روشن نميشه

hamid_1367
11-08-2007, 00:14
آقا توروخدا يكي پيدا بشه تفاوت اصلي هاش با چيني هاشو بنويسه كه ما بفهميم موقع خريد كدوم اصله و همونو بخريم. جون من بنويسين ديگه... مي دونم قبلن بيان شده ولي ميخوام يه جا باشن...
ممنون

mahsai
11-08-2007, 00:35
ببخشید عزیزان من یه سیم کارت اعتباری ایرانسل گرفتم برا اینکه از سرویس gprs استفاده کنم ولی با این نتونستم sms که میده سیو کردم ولی بازم وصل نمیشم اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره کمک کنه ممنون میشم.

arash_vbasic
11-08-2007, 01:47
آخه چطوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :11::11::11:

هيچ كدوم كار نميكنه !‌

arash_vbasic
11-08-2007, 02:59
چطور Theme هايي كه نصب كردم رو Uninstall‌ كنم ‌؟

shahab-asemani
11-08-2007, 11:38
ممنون.یه سواله دیگه آیا قسمت چرخان در حد 3250 لق میزنه یا از اونم بیشتر ؟ چون من قبلا 3250 داشتم درسته که پایینش لق میزد ولی قابل تحمل بود.یعنی 5700 از 3250 بیشتر لق میزنه ؟

3250 هم لق ميشه ولي مقاوم تر(انهنا پيدا نميكنه )
5700 بسيار ظريف و از روز اول انهنا داره پايينش اين 3 گوشي 5200--5300---5700 كه در يه سري هستن مقاومت خوبي ندارن
اگه گوشي رو تو جيبت بزاري فشار بهش مياد انهنا بيشتر هم ميشه
و شما هر لحظه احساس ميكني گوشيت ميخواد 2 تيكه بشه

ALIA2007
11-08-2007, 15:47
سلام
يه سوال : چرا موقع نمايش divx تصوير از صدا جلو مي افته ؟ آيا براي شما هم اين طوريه؟
(البته بعضي وقتها هم درسته)

alireza20202003
11-08-2007, 16:18
سلام
يه سوال : چرا موقع نمايش divx تصوير از صدا جلو مي افته ؟ آيا براي شما هم اين طوريه؟
(البته بعضي وقتها هم درسته)

نمیدونم ماله منم همینطوریه.
کسی نرم افزار Jukebox رو روی این گوشی نصب کرده به نظر من باسش تو هندزفری زیاد تر میشه.

ALIA2007
11-08-2007, 19:54
ايا اين اشكال برطرف نمي شه؟

alireza20202003
11-08-2007, 20:24
ايا اين اشكال برطرف نمي شه؟

اگه ورژن جدید بیاد شاید برطرف شه.

DJ.Mamal
11-08-2007, 21:13
ببخشید عزیزان من یه سیم کارت اعتباری ایرانسل گرفتم برا اینکه از سرویس gprs استفاده کنم ولی با این نتونستم sms که میده سیو کردم ولی بازم وصل نمیشم اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره کمک کنه ممنون میشم.

منم ایرانسل دارم ...همون SMS تنظیمات رو سیو کنی فکر نکنم دیگه مشکلی باشه...اگه نشد این کارو بکن
اکسپلورر رو باز کن...بعد به روش زیر عمل کن
Options/setting/General/Access point گزینه Access point رو به Irancell-Gprs تغییر بده

چطور Theme هايي كه نصب كردم رو Uninstall‌ كنم ‌؟
برو تو قسمت Application manager

huti_421
11-08-2007, 22:38
بابا جان من چشممو می بندم باز می کنم می بینم 10 صفحه بی این انجمن داداش کوچیکه ی ان 95 اضافه می شه
به هر حال من که هیچ مش کل نرم افزاری و سخت افزاری با این گوشی ندارم فقط همون مشکلات فیزیکی معروف خودمون
فعلا...

MAO_DEVIL
12-08-2007, 02:20
سلام دوستان من از امروز به جمع شما اضافه شدم

من گوشمو (5700) تا اخر هفته ميگيرم
از دوستاني كه گوشي رو گرفتن كسي رم گيگ 2 انداخته؟؟؟؟؟؟؟؟
همه ميگن نميكشه و هنگ ميكنه!!!!!!!!!!!!!
نظر شما چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون ميشم راه نمايي كنيد

MAO_DEVIL
12-08-2007, 03:14
2باره سلام

راستي دوربين گوشي در چه حدي هست؟؟؟؟؟؟؟

........................بازهم ممنون...................................

mg1000
12-08-2007, 08:42
مال من یه گیگه تقریبا پر ولی سرعتش اصلا کم نشده .....

فکر کنم رم 2 گیگ هم جواب بده !!!