PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ 5700

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

hamidrezaaa
01-02-2008, 21:44
........ 2 بار امد

Highbury
01-02-2008, 22:21
با با بی خیال بیاید به من کمک کنید.
اول سوالای صفحه قبلم رو جواب بدین
خب حالا سوالای جدیدتر
من وقتی گوشی رو سایلنت میکنم و برام زنگ میاد فقط نور صفحه خاموش روشن میشه.نمیشه کاری کرد که روی ویبره بره؟

hamidrezaaa
01-02-2008, 22:34
با با بی خیال بیاید به من کمک کنید.
اول سوالای صفحه قبلم رو جواب بدین
خب حالا سوالای جدیدتر
من وقتی گوشی رو سایلنت میکنم و برام زنگ میاد فقط نور صفحه خاموش روشن میشه.نمیشه کاری کرد که روی ویبره بره؟
مگه از سوال های قبلیت چیزی باقی موند کاظم جان اگه موند بگو تا همین جا جواب بدم
برو menu> settings >profiles> silent > personalise >vibrating alert >on

rainysky50
01-02-2008, 22:48
کاظم جون چه سوالهای جالبی میپرسی!!!اگه یه چند دقیقه وقت بزاری کف میکنی از بس توی منوهای سیمبین بچرخی!!یعنی واقعا توی قسمت پروفایلها هنوز نرفته بودی؟؟؟؟

KING OF SPEED
02-02-2008, 07:42
بالاخره امروز 5700 مشکی به قیمت245 گرفتم یعنی یو600 خودم رو 180 به مغازه دادم و 65 تومان دادم و این گوشی رو گرفتم و تا شنبه قرار شد گوشیم رو تست کنه خدا کنه نفهمه که توی پیام نوشتن هرزگاهی ریست میکنه اونوقته که حالم گرفته میشه.
اول از همه بابا خداییش عجب کیفیت صدایی داره من که خیلی باش حال میکنم.
بلندی صدای هدفونش خوبه باسش هم خیلی خوبه اما مگاباس یه چیزه دیگه هستش:31:در کل توی هندسفری من از دبلیو610 بیشتر قبولش دارم.
کیبوردش انصافا واسه من که پیام زیاد میدم ساخته شده خیلی کار کردن با کیبورد راحته بین این گوشی و 6120 مونده بودم دیپد 6120 واقعا مزخرف بود.
جی استیک خوبی داره هیچ مشکلی من باهاش ندارم.
عجب شارژر بی ریختی داره هاااااااااااا:18:
سرعتش واقعا بالاست برای امتحان کردن مقایسه اش کردم با اینکه حریفش حریف نبود ولی واسه کلاس گذاشتن بدک نبود یه آهنگ یکی دو دقیقه ای رو روی ان72 بلوتوث کردیم وقتی اومد سیوش کنه هنگ کرد و یه اهنگ 5 دقیقه ای روی 5700 بلوتوث کردم باور کنید به سه سوت نرسید که سیوش کرد خودم دهنم وا مونده بود
چون خودم دبلوی950 داشتم اگه یه آهنگ 5 دقیقه ای مینداختم چندین دقیقه الافش میشدم بعضی وقتا هم که زیاد انگولک میکردم هنگ میکرد.
بلندی صدای اسپیکرش در سطح متوسطیه فقط میتونم بگم از دبلیو610 صداش بلندتره.
ولی خداییش عجب کیفیتتتتییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی داره هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااا
مموری کارتی که روی یو600 داشتم انداختم روی این گوشی متاسفانه آهنگها رو نمیشناخت فروشنده میگفتش که به خاطر اینه که این مموری روی سامسونگ بوده و تقسیم بندی اون با این فرق داره
فعلا مشکل خاصی باهاش ندارم فقط چند مورد
1-چه طوری میشه دیلیویلی پیام رو فعال کنم؟؟؟
2-اکولایزر توپ چیه؟
3-الان پیام ها روی مموری کارت ذخیره میشه یا روی گوشی؟اگه روی گوشی ضبط بشه آیا نامحدوده؟چه طوری میشه روی مموری کارت سیوشون کرد؟
4-من لیست کنتاکت رو وقتی یو600 داشتم همه رو انداختم روی سیم کارت ولی مثل اینکه اینجا نشون نمیده چه طوری میشه اون لیست رو توی گوشی کپی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
5-طریقه ی نصب برنامه روی این گوشی چه جوریه؟چند تا برنامه خوب از قبیل برنامه های امنیتی برام معرفی کنید
دلم نمیاد که دوباره نگم
ولی خداییش عجب کیفیتی داره هاااااااااااااااااااااااا اااااااااا باس اسپیکرش خیلی توپه صدای فراگیر و استریو
6-چطوری میشه اسکرین سیورش رو برداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به به...مبارکه آقا کاظم ایشالا روزی مام بشه ...:46:
راستی رمش جاپونیه یا تایوانی؟

samaram
02-02-2008, 08:27
سلام. دوستان من به دو برنامه ي زير براي گوشيم(5700) احتياج دارم.

نرم افزار براي ضبط مكالمات. اگه بصورت اتوماتيك اينكارو انجام بده بهتره
منشي تلفني

ممنون

Highbury
02-02-2008, 09:08
مگه از سوال های قبلیت چیزی باقی موند کاظم جان اگه موند بگو تا همین جا جواب بدم
برو menu> settings >profiles> silent > personalise >vibrating alert >on
:31::31::31::31::31::31:
آقا دمت داغ
توی همون قسمت personalise من ringing volume رو تا آخر کشیدمش بالا مگه توی سایلنت صدا هم شنیده میشه؟

کاظم جون چه سوالهای جالبی میپرسی!!!اگه یه چند دقیقه وقت بزاری کف میکنی از بس توی منوهای سیمبین بچرخی!!یعنی واقعا توی قسمت پروفایلها هنوز نرفته بودی؟؟؟؟
رینی جون وقتی تو با منوهای راحت و کاربری سونی کار کرده باشی و همچنین سامسونگ(البته زیاد راحت نیست من قبلا سامسونگ داشتم)میفهمی من چی میکشم:31:
یه بار بهت گفتم فقط نامزدم 7610 داشت که از اون گوشی انقدر بدم میاد که فقط من باهاش تماس میگیرم یا ok میکنم.توی منوهای 7610 اگه بری و یا اینکه یه موزیک رو که بلوتوث کردی بخوای سیو کنی ... یک ماه بعد...

به به...مبارکه آقا کاظم ایشالا روزی مام بشه ...:46:
راستی رمش جاپونیه یا تایوانی؟
رم ممش رو نمیدونم کجایی بود:31:فقط دیدم که روش نوشته بود nokia من خودم رم یک گیگ داشتم به یارو گفتم رم خودش مال شما من رم خودم رو میگیرم رم من advanced هستش تقریبا جز گرونترین رم ها هستش.
----------------------------------
انصافا خیلی گوشی باحالیه سرعتش خیلی خوبه اما عکساش یه قرون نمی ارزه مخوصا توی شب.
امین جون ورژن نرم افزار من آخریه هستش.
راستی من چند تا تیکه شو دارم که میخوام بندازمش توی گوشی با چه برنامه ای و باید به چی تبدیل کنم؟با چه سایزی و با چه سرعتی بهترین کیفیت رو نشان میده؟

پاکر
02-02-2008, 14:23
راستی من چند تا تیکه شو دارم که میخوام بندازمش توی گوشی با چه برنامه ای و باید به چی تبدیل کنم؟با چه سایزی و با چه سرعتی بهترین کیفیت رو نشان میده؟

خود CD همراه 5700 یه برنامه داره Nokia Video Manager که فایلتون رو به بهترین شکل به فرمت
مناسب گوشی تبدیل می کنه
راستش واسه من که تبدیل کرد به MP4 320×240 کیفیتشم واقعا عالی بود
ولی خب اگه فایلتون dat باشه یه rename کنین و پسوندشو به avi تغییر بدین
چون این برنامه فقط فایلای avi mpeg mov wmv رو پشتیبانی می کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

Highbury
02-02-2008, 14:44
خود CD همراه 5700 یه برنامه داره Nokia Video Manager که فایلتون رو به بهترین شکل به فرمت
مناسب گوشی تبدیل می کنه
راستش واسه من که تبدیل کرد به MP4 320×240 کیفیتشم واقعا عالی بود
ولی خب اگه فایلتون dat باشه یه rename کنین و پسوندشو به avi تغییر بدین
چون این برنامه فقط فایلای avi mpeg mov wmv رو پشتیبانی می کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
خیلی ممنون بابت راهنماییت ولی من خوب متوجه نشدم
آخرش AVI بکنمش یا MP4 کدوماشون بهتره؟میشه فریم ریتش رو تنظیم کرد؟اگه میشه چه سرعتی خوبه.
--------------------------------------------------------------------
1-برنامه ای میخوام که روی قسمت مسجینگ و گالری و فایل منجر پسورد بذارم البته بیشتر مسجینگ برام مهمه.میخوام که روی خود آیکون مسجینگ پسورد بذارم نه خود تک تک اس ام اس ها منظورم رو که میفهمید که.
2-یه برنامه میخوام که روی تماسها مدیریت داشته باشه مثلا بتونم بلک لیست درست کنم و یا از کسانی پیام دریافت نکنم.
3-برنامه ای نیستش که بدون شماره پیام بفرسته؟
4-یه برنامه واسه ضبط مکالمه میخوام آیا خود5700 داره؟جوری باشه که صدی بیب رو نده.
خیلی ممنون از همتون.
5-یادم رفت اگه برنامه چراغ قوه هم دارید ممنون میشم.

hamidrezaaa
02-02-2008, 18:35
آخرش AVI بکنمش یا MP4 کدوماشون بهتره؟میشه فریم ریتش رو تنظیم کرد؟اگه میشه چه سرعتی خوبه.
1-برنامه ای میخوام که روی قسمت مسجینگ و گالری و فایل منجر پسورد بذارم البته بیشتر مسجینگ برام مهمه.میخوام که روی خود آیکون مسجینگ پسورد بذارم نه خود تک تک اس ام اس ها منظورم رو که میفهمید که.
2-یه برنامه میخوام که روی تماسها مدیریت داشته باشه مثلا بتونم بلک لیست درست کنم و یا از کسانی پیام دریافت نکنم.
4-یه برنامه واسه ضبط مکالمه میخوام آیا خود5700 داره؟جوری باشه که صدی بیب رو نده.
خیلی ممنون از همتون.
کاظم جان به نظر من بهترین کانورتور FOX Video Converter اگه خواستی بگو لینکش رو بدم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1- این برنامه خوبی برای این کار بفرما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2- بفرما این هم بلک لیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3- نه نیست یعنی تا حالا من ندیدم

4 - بفرما این هم ضبط صدا بدون بیب

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5-برنامه چراغ قوه که نیست ولی دوستان یه ترفند گفتند که میشه فلش رو روشن نگه داشت
راستی جای ستاره ها بنویس g s m a r i a

sada
02-02-2008, 18:44
سلام
چنتا سوال داشتم می خواستم ببینم هدست باید روش باشه ؟
2- الان کسی قیمتش رو تو شیراز داره؟
3- تو جی اس ام ارنا یکی نظر داده بود وقتی گوشی داغ میشه ریستارت میکنه . ماله شما هم همینطوریه؟

hamidrezaaa
02-02-2008, 18:54
سلام
3- تو جی اس ام ارنا یکی نظر داده بود وقتی گوشی داغ میشه ریستارت میکنه . ماله شما هم همینطوریه؟
1- بله روشه
2 - ندارم ولی فکر میکنم با 10 - 15 تومن از تهران کمتر باشه یعنی حدود 240 - 30
3 - داغ !!!!!!!!! نه ولی ریستارت برای من تا به حال 2 بار شده که توی فریمور جدید این مشکل هم حل شده

rainysky50
02-02-2008, 19:01
بله!مشکل ریستارت توی فریم ویر جدید که 6 ماه پیش اومد حل شد!در ضمن کلمه ی داغ شدن گوشی رو برای اولین بار توی عمرم شنیدم!!!

sada
02-02-2008, 19:18
ممنون.بعد این فریم ویر رو از کجا باید دانلود کنم.ممنون میشم لینک بدید.طریقه ی نصبش هم رو اگه بگید ممنون میشم.
بعد من می خوام از آشنا بگیرم راهی برای شناخت تقلبی یا اصل بودنش هست؟

rainysky50
02-02-2008, 20:10
ممنون.بعد این فریم ویر رو از کجا باید دانلود کنم.ممنون میشم لینک بدید.طریقه ی نصبش هم رو اگه بگید ممنون میشم.
بعد من می خوام از آشنا بگیرم راهی برای شناخت تقلبی یا اصل بودنش هست؟

نیازی به دانلود نیست!شما گوشی رو که میخرید خودش فریم ویر جدید روش هست!دیگه نیازی به اپدیت مجدد نیست!فریم ویر جدید 6 ماهه که اومده و روی گوشیهای تازه تولید شده ی 5700 قرار داره!:31::5::11:

reza STR
02-02-2008, 20:11
سلام

با سلام
من حدود 3 هفته پیش از اطلس موبایل گرفتم 255 هزار تومان
گوشی خوبی هست ، تا حالا به هیچ عنوان ریسیت نکرده ولی عکس هاش توی شب خیلی جالب نیست
موفق باشید
اگه سوالی داشتی : reza560_mrs@yahoo.com

divoonejoon
02-02-2008, 20:44
سلام بچه ها ...منم میخوام 5700xpressmusic بگیرم ..نظرتون چیه ...نقاط ضعف و قدرتش ...کیفیت عکس و صداشو ...کلا راهنماییم کنید .

در ضمن لوازم جانبی که همراهش تو قوطیش هستم بگین تا سرم کلاه نره ...مرسی.

من امروز قیمت گرفتم 225 تومن بود قیمتش همینه یا بالا پایین داره ؟

Arvin Shayan
02-02-2008, 20:45
چطوری می شه مستر ریست کرد؟
اگه من گوشی رو مستر ریست کنم بازی هایی که خود گوشی داره پاک می شه یا نه؟
و اینکه زنگ های خود گوشی هم پاک می شه یا نه؟
مسیج ها چی (مسیج هام رو فون مموری هست)؟
لطفا توضیح کاملی بدین.
ممنون...

rainysky50
02-02-2008, 21:32
دیوانه جون 5700 برای شما که عشق موزیک هستید ساخته شده!اخر یفیته!بلندیش هم فقط 10 درصد از ان73 کمتره!همه چیزش عالیه!تیپش هم اسپرته!توی قوطیش باید خود گوشی و مموری یک گیگ و تبدیل مموری و شارژر و هندزفریها و ریموت کنترل و کابل یو اس بی و سی دی و دفترچه باشه!!در ضمن در سیمبین 9.2 با مستر ریست کردن نه بازیهای اصلی گوشی پاک میشن و نه اهنگ های اصلی گوشی !همه باقی میمونند!

Highbury
02-02-2008, 21:55
دیوانه جون 5700 برای شما که عشق موزیک هستید ساخته شده!اخر یفیته!بلندیش هم فقط 10 درصد از ان73 کمتره!همه چیزش عالیه!تیپش هم اسپرته!توی قوطیش باید خود گوشی و مموری یک گیگ و تبدیل مموری و شارژر و هندزفریها و ریموت کنترل و کابل یو اس بی و سی دی و دفترچه باشه!!در ضمن در سیمبین 9.2 با مستر ریست کردن نه بازیهای اصلی گوشی پاک میشن و نه اهنگ های اصلی گوشی !همه باقی میمونند!
وقتی هم آپدیت بشه هیچ فایلی پاک نمیشه که واقعا خیلی خوبه

کاظم جان به نظر من بهترین کانورتور FOX Video Converter اگه خواستی بگو لینکش رو بدم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1- این برنامه خوبی برای این کار بفرما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2- بفرما این هم بلک لیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3- نه نیست یعنی تا حالا من ندیدم

4 - بفرما این هم ضبط صدا بدون بیب

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5-برنامه چراغ قوه که نیست ولی دوستان یه ترفند گفتند که میشه فلش رو روشن نگه داشت
راستی جای ستاره ها بنویس g s m a r i a
اره عزیز کانورتر رو میخوام فقط بگو چه جوری و چه کیفیت و چه سرعتی رو انتخاب کنم.
دمت گرم بابت نرم افزارها.
یه سوال داشتم منظور از ساین کردن نرم افزار چیه؟اولی و سومی رو باید ساین کرد نه؟

پاکر
02-02-2008, 22:09
دوستان Yahoo Messenger واسه 5700 هست؟ من یکی dl کردم با سایز صفحه ام نمی خونه!

reza STR
02-02-2008, 22:30
با سلام به همه ، ماشاالله اجب کلوپی هست این 5700 هنوز چند ساعت نیست که پست زدم میبینم چند نفر دیگه هم مطلب گذاشتن
من خودم شاید حدود 1 هفته شدیدا پیگیر این گوشی بودم که آیا خوبه ، بده ؟ ؟؟؟؟
اخر دل رو زدم به دریا و گرفتمش
بعد از حدود چند هفته ای که دارمش به چند تا نکته برخوردم که شاید به دوستانی که قصد خرید این گوشی رو دارن کمک کنه :
حالا شاید دوستان به خودشون بگن که چرا این قدر وقت گذاشتی و اینجا مطلب نوشتی ؟؟
به نظر من اگه کسی چیزی رو بدونه و نگه خیانت کرده در حق دوستاش ، خب شما هم دوستای من هستین دیگه !!
مگه نه ؟؟؟

اول بریم سراغ معایبش :
1- همونجوری که تو پست قبلیم گفتم کیفیت عکس تو شب پائینه ولی تو روز خوبه
2- اگه یکی 24 ساعت بخواد آهنگ گوش بده ، این گوشی بدردش نمی خوره چون 3.30 بیشتر زمان Talk Time نداره
و باید هر روز بزارن شارژ بشه ولی اگه عادی و نرمال آهنگ گوش بدین میتونی 3 روز باطریشو داشته باشی ، البته بازم به تعداد دفعات زنگ خوردن گوشی بستگی داره .( دقت به راه کارهای پایانی )
3- نداشتن نور در دکمه های Menu و C . وقتی یه جای تاریک میرین این دو تا دکمه روشن نمیشن .
4- البته این نظر شخصی منه : برای هر بار شارژ باید اون درپوش کنار گوشی رو باز کنی که زیاد به نظر من جالب نیست ولی باز یه مزیت داره که درگاه های شارژ و USB کثیف نمیشن که خیلی مهمه
5 - امکان دسته بندی مستقیم آهنگ ها نیست و باید تکنیک بزنی به گوشی تا بتونی آهنگ ها رو دسته بندی کنی
6- با دوربین این گوشی به راحتی بقیه گوشی ها نمیشه کار کرد
دیگه فکر نکنم ایراد اساسی داشته باشه
و اما مزایا که این قسمت برا کسانی که می خوان بخرن خوندنی تره :
1- کیفیت فوق العاده تصویر ، 16 میلیون رنگ در صفحه که آدم کور رو بینا میکنه
2- امکان اضافه و حذف کردن فونت های دلخواه که خیلی جالب و کاربردیه
3- امکان بزرگ و کوچک کردن اندازه فونت ها که یکی از قابلیت های خود گوشی هست
4- کیفیت فوق العاده تصویر برداری ، با فرمت MP4
5- نمایش های جالب منو به صورت هایی که تو گوشی های دیگه ندیده بودم ، جالبه !!
6- امکانات فوق العاده از قبیل خواندن مسیج ها و تلفظ نام تماس گیرنده و گذاشتن اسکرین سیور و ....
آخه گوشی قبلی من این امکانات رو نداشت برا همین برا من جالبه ، شاید بقیه دوستان بخندن
7- سرعت پردازش فوق العاده سریع ، این گوشی بالاترین CPU رو تو Brand نوکیا داره ، حتی بالاتر از N95
8- از همه مهمتر قیمت خیلی خوبی هم داره
9- با کیفیت بودن باند های این گوشی ، جوری که اگه 10 دقیقه هم از این گوشی آهنگ گوش کنین ، گوشتون درد نمیگیره و خسته نمیشین
10 - کیفیت فوق العاده Headset . جوری که صدا خیلی کم از هدست بیرون مییاد و ساب خیلی خوبی داره . عوض کردن آهنگ و تغییر صدا هم یکی از گزینه هایی هست که میتونین تو هدست بیابین
11- کی پد بسیار راحت
12 - شیک بودن گوشی ، خداییش دوستام کف بر شدن . آخه قیافش یه چیز دیگش
و اما
راه کارهایی که میشه با رعلیت اونها کتر باطری مصرف کرد :
1- نور صفحه رو کم کنین ، آخه به صورت پیش فرض نور بالایی انتخاب شده و من چون خودم عینکی ام نور زیاد به بیناییم ضربه میزنه
2- power time out و light time out رو کم کنین تا صفحه گوشی وقتی کاری باهاش ندارین کمتر روشن بمونه

در کل و با همه این اوصاف گوشی فوق العاده ای هست .
اگه سوالی بود در خدمتم

Mr.K2
02-02-2008, 22:43
سلام بچه ها ...منم میخوام 5700xpressmusic بگیرم ..نظرتون چیه ...نقاط ضعف و قدرتش ...کیفیت عکس و صداشو ...کلا راهنماییم کنید .

در ضمن لوازم جانبی که همراهش تو قوطیش هستم بگین تا سرم کلاه نره ...مرسی.

من امروز قیمت گرفتم 225 تومن بود قیمتش همینه یا بالا پایین داره ؟

کیفیت صدا فوق العاده عالی...اما بلندی یه کم کمتر از ن73 ...

کیفیت عکس در روز خوبه..اما در شب تعریفی نداره...کیفیت فیلم واقعا عالیع و صدایی که از محسط هم میگیره خیلی توپه...

لوازم رو هم که امین خان گفتند...

یه کم بالاتره...حدود 250 تا 260 ....

Mr.K2
02-02-2008, 22:49
سلام

هدست باید روش باشه...:18::18::18: سعید خان ...یه نگاهی به پست امین بنداز...

قیمتش حدودا 250 تا 260 هست...

اصلا همچین چیزی نیست...مگر سگا هست که داغ کنه !!!:31::31:

Mr.K2
02-02-2008, 22:55
خیلی ممنون از همتون.

فرمت mp4 , و سایز 320*240 , 15 -20 fps .

برای چراغ قوه هم برو توی منوی مدیا و برو تو دوربین و اونجا از توی ستینگ فلش رو روشن کن و یه عکس بگیر( در حالتی که گوشی رو نچرخوندی) به محض اینکه فلش زد گوشی رو بچرخون...

@R3Z
02-02-2008, 23:08
من با شارژم مشكل ندارم خيلي هم طول ميكشه خالي كنه.
ولي هيچ cpu مال 5700 نميشه خدا وكيلي

divoonejoon
02-02-2008, 23:13
ok ...با تشکر از همه بچه ها که راهنمایی های خوبی کردند ...فکر میکنم معایبش نسبت به قیمتی که داره زیاد به چشم نیاد و ما هم رفتیم واسه خرید این گوشی ...

فقط 1 سوال هم بکنم ...به نظرتون کدوم گارانتی رو بگیرم بهتره ؟ ( زیاد درمورد گارانتی ها اطلاعاتی ندارم)

و 1 نکته ای که شنیدم ..میگن از لحاظ استحکام مثل سایر گوشی های نوکیا نیست و ضعیف تر با به دید مثبت تر ظریف تره ..در مورد این نظر دوستان چیه ؟

بازم ممنون از راهنمایی هاتون .

Arvin Shayan
02-02-2008, 23:26
شما می تونید با برنامه JetAudio به راحتی هر فایل تصویری که دارید به MP4 تبدیل کنید.
که خیلی کیفیت تصویر و صدا عالیه می شه.
یه کم تنظیمات داره.اگه نتونستید تبدیل کنید به من بگین کمک کنم.

Mr.K2
02-02-2008, 23:40
ok ...با تشکر از همه بچه ها که راهنمایی های خوبی کردند ...فکر میکنم معایبش نسبت به قیمتی که داره زیاد به چشم نیاد و ما هم رفتیم واسه خرید این گوشی ...

فقط 1 سوال هم بکنم ...به نظرتون کدوم گارانتی رو بگیرم بهتره ؟ ( زیاد درمورد گارانتی ها اطلاعاتی ندارم)

و 1 نکته ای که شنیدم ..میگن از لحاظ استحکام مثل سایر گوشی های نوکیا نیست و ضعیف تر با به دید مثبت تر ظریف تره ..در مورد این نظر دوستان چیه ؟

بازم ممنون از راهنمایی هاتون .

گارانتی اصلا نگیر...اصلا نمی ارزه...فقط پول اضافه میدی...

در مورد استحکان هم بگم که خوب معلومه که به خاطر استیل خاص گوشی که چرخشی هست ، اسیب پذیر تر از گوشی های ساده هست...یعنی کلا تاشو..کشویی ...چرخشی و...همینجورند..اما در کل مقومت خوبی داره ...

دوستان چندین بار لطف کردن و زدنش زمین :31: ..امتحان پس داده..خوبه...:31:

divoonejoon
02-02-2008, 23:59

در مورد استحکان هم بگم که خوب معلومه که به خاطر استیل خاص گوشی که چرخشی هست ، اسیب پذیر تر از گوشی های ساده هست...یعنی کلا تاشو..کشویی ...چرخشی و...همینجورند..اما در کل مقومت خوبی داره ...

اقا پس اینطوریه ... آخه من خودم الان 4 ساله 6260 دارم دهنشو صاف کردم که خراب شه نشد ... از ارتفاع 5 متری سر ساختمون بگیر تا ... از دستم افتاده ولی آخ نگفته ...امیدوارم این 5700 هم اینطوری باشه :27:

منم زیاد با گارانتی موافق نیستم ...پس بی خیال گارانتی :31:

hamidrezaaa
03-02-2008, 00:31
اره عزیز کانورتر رو میخوام فقط بگو چه جوری و چه کیفیت و چه سرعتی رو انتخاب کنم.

بیا دادش این هم لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداحتیاجی به انتخاب سرعت و کیفیت نیست محیط کارش خیلی سادس تو 3gp یا Mp4 رو انتخاب میکنی بعد کانورت رو میزنی بعد دیگه حله :10:البته کیفیت Mp4 بهتره

دمت گرم بابت نرم افزارها
چاکرم قابلی نداشت :31:

یه سوال داشتم منظور از ساین کردن نرم افزار چیه؟اولی و سومی رو باید ساین کرد نه؟
اره باید ساین کنی
راستش یه سرچ تو سایت بزن همه چیز در مورد ساین گیرد میاد بخام بگم طولانی

rainysky50
03-02-2008, 00:35
دسته بندی مسته بندی موزیک رو ول کنید!بارها گفتم که برای گشتن سریع میان اهنگهاتون یک بار توی موزیک پلیر در میان اهنگها جوی استیک رو پایین بزنید و سپس سریع دوباره جوی استیک رو پایین بزنید!خواهید دید که در بالا نوشته میشه fast و سرعت حرکت میان اهنگها 10 برابر میشه طوری که ال سی دی جا میمونه!!

rainysky50
03-02-2008, 00:44
کاظمی جون نیازی به کانورتور نداری!نرم افزار coreplayer رو برای گوشی بگیر و فایلهای dat (همونهایی که فرمت اصلی فیلمها و شوهای رو سی دی ها هستند!!)رو مستقیم بدون تغییر بریز روی گوشی!حالا توی گوشی rename کن و پسوندشون رو از dat به mpeg یا mpg تبدیل کن!حالا با core player اجرا کن!اگر رفتی توی کفی و موفق شدی برگردی من اسمم رو عوض میکنم!چنان میری تو کف کیفیت که عمرا بر نمیگردی!!!!

arian_pboy
03-02-2008, 02:30
بهترین برنامه برای تبدیل ویدئو jet Audio هست که بهترین کیفیت تصویر وصدا رو میده

Highbury
03-02-2008, 08:00
کاظمی جون نیازی به کانورتور نداری!نرم افزار coreplayer رو برای گوشی بگیر و فایلهای dat (همونهایی که فرمت اصلی فیلمها و شوهای رو سی دی ها هستند!!)رو مستقیم بدون تغییر بریز روی گوشی!حالا توی گوشی rename کن و پسوندشون رو از dat به mpeg یا mpg تبدیل کن!حالا با core player اجرا کن!اگر رفتی توی کفی و موفق شدی برگردی من اسمم رو عوض میکنم!چنان میری تو کف کیفیت که عمرا بر نمیگردی!!!!
امین جون خیلی ممنون امتحان میکنم.
مطالب در مورد ساین کردن خوندم ولی میگن که توی سایت سیمباین الان کاربر جدید نمیخوان:41:
رینی جون دارم اون برنامه ای که گفتی دارم دانلودش میکنم.خدا کنه که سالم باشه و موقع نصب هم گیری چیزی نده.
در ضمن کلید منو خیلی بدجایی هستش مخوصا برای کسانی که دست راست هستند.من کلیدی که برای مسنجینگ بود رو واسه منو گذاشتم و کلید سمت راست که واسه movie بود رو واسه مدیاپلیر گذاشتم.
در عوض مسنجینگ رو توی قسمت شرت کاتها گذاشتم.

Mr.K2
03-02-2008, 09:05

کاظم خان...امین راست میگه...حتما همین کارو بکن....من با همین core player فیلم اره 4 رو نگاه کردم...Divx - DVD Rip ..با چه کیفیتی...

----

چرا من کاربر فعال نمیشم ؟!؟!

Highbury
03-02-2008, 13:16
کاظم خان...امین راست میگه...حتما همین کارو بکن....من با همین core player فیلم اره 4 رو نگاه کردم...Divx - DVD Rip ..با چه کیفیتی...

----

چرا من کاربر فعال نمیشم ؟!؟!
متاسفانه دانلود نشد الان دارم دمبالش میگردم.
اگه لینک سالم دارید که احتیاج به ساین ماین و پسورد نداره واسم بذارید.
در ضمن اقای K2 بابت افتتاح سایت هم بهت تبریک میگم خداییش خیلی منتظرش بودم اما این روزا کمرنگ میشم:41:من سال گذشته شیمی رو 75 درصد زدم :31:
فکر کنم حجم فیلمها هم زیاد باشه مثلا یه 5دقیقه ای حدود 40 مگ باشه.اینطوری اگه باشه باید به فکر یه رم دو گیگ باشم.قیمت رم 2گیگ چنده؟هر مارکی باشه فرقی نمیکنه نه ؟

khofte_Rap
03-02-2008, 13:52
سلام عزيزان...
ديدم ملت قريب به اتفاق دنبال برنامه اي براي تبديل فرمت هاي مختلف ويدئو به mp4 هستند...
من امروز روش ساده اي رو بهتون ياد ميدم كه با اين روش شما ديگه به هيچ برنامه اي نياز ندارين... فرمت هاي مختلف فايل هاي تصويري رو به mp4 تبديل كنيد اونم با كيفيت و صداي فوق العاده عالي...
كل اين روش يه برنامه احتياج داره كه همه ي 5700 دارها دارند...
ميدونيد 5700 علاوه بر اينكه گوشي خوبي براي گوش دادن به موسيقيه، گوشي خوبي براي تماشاي ويدئو نيز هست...
اينو من بهتون ثابت ميكنم...چون اگه گوشي رو بچرخونيد به طرف خودتون سپس بريد تو گالري و يه فيلم بگذاريد كه ببينيد...سپس گوشي رو رو ميز بذاريد تصويرو صداي فوق العاده اي پيدا ميكنه، چون اسپيكرا روي ميز قرار ميگيره و صدا بازتاب پيدا مي كنه، ميتونيد امتحان كنيد...
از طرف ديگه وقتي براي اولين بار گوشيتونو روشن كنيد... ميبينيد كه شورتكات ويدئو بر روي صفحه قرار دارد... تازه برنامه هايي هم براي تماشا و اديت ويدئو داره كه تو هيچ گوشي نوكيايي من نديدم...
حالا بريم سراغ درسمون... شما قبل از هركاري بايد برنامه ي نوكيا ويدئو منيجر رو كه در سي دي همراه گوشيه، نصب ميكنيد...
سپس برنامه را باز مي كنيد... حالا اون پاييتن تصوير يه قطعه فيلم رو كشيده كه يه ذره بين روشه...روي اون كليك مي كنيد تا كامپيوترتونو سرچ كنه... پس از سرچ، فايلهاي ويدئوي حاصل شده رو نشونتون ميده، كه شما ميتونيدفايل مورد نظرتونو انتخاب كنيد، سپس در همون پايين كه قبلا گزينه ي سرچو زديد سمت راستش سه گزينه ي ديگه هم خواهيد ديد.(البته اين سه گزينه قبلا هم حضور داشتند) شما ميتونيد يكي از اين گزينه هارو انتخاب كنيد... گزينهي اول(از راست به چپ) play گزينه ي دوم تبديل كردن فايل مورد نظر به mp4 و ذخيره در كامپيوتر(آيكون اين گزينه يك كامپيوتره) و گزينه ي سون يك گوشي موبايله كه با انتخاب اين گزينه پس از تبديل فايل را در گوشي شما ذخيره مي كنه...(در صورتي كه گوشي به كامپيوتر وصل نباشه، حق انتخاب گزينه ي آخر را نداريد...)
خوب ديگه حالا بايد منتظر باشيد كه تبديل انجام شه... فقط يك نكته: اين برنامه فقط فايل هاي wma- 3gp-mp4-avi- mpeg- mov رو ساپورت ميكنه، اگه فايل dat ي خواين تبديل كنيد به وسيله ي برنامه اي بايد اونو به يكي از اين گزينه ها تبديل كنيد... البته با احتمال زياد با rename ردن هم ميشه ولي من امتحان نكردم...
ضمنا اين برنامه خيلي ساده كار ميكنه و كيفيت فوق العاده اي داره... اگه يك بار از اين برنامه استفاده كنيد امكان نداره برنامه ي ديگه اي رو انتخاب كنيد.
اگه دوستان اين راهو بلد بودن من شرمندم...
فقط براي سرچ بايد دوستان يكم تحمل به خرج بدن...البته يه روش هم هست كه نياز به سرچ نداره اونم اينه كه فايل مورد نظر رو تو مموري گوشي بريزيد و وصل كنيد به كامپيوتر... اينطوري بدون سرچ مي تونيد تبديلات لازم رو انجانم دهيد... تازه اگه كسي ياد گرفت اين روشو مي تونه تصويريشو بذاره دوستانم بهره ببرن... چون من كامپيوترم نفتيه نمي تونم ... شرمنده...

Highbury
03-02-2008, 13:55
من این برنامه رو Private[1].Call.And.Sms.Guard.v3.20.S60v3.Keygen.Patch_GsmAr ia گرفتم نصبش کردم.
اما هنوز یاد نگرفتم که چطور میشه که روی آیکون مسجینگ که توی منو هستش پسورد بذارم.
اگه کسی بلده بگه.
برنامه ی باحالی هستش بلک لیست هم داره

Arvin Shayan
03-02-2008, 14:04
سلام از این پس شما می تونید از این سایت قیمت تمام گوشی های نوکیا رو که به صورت آپدیت قرار داده می شه استفاده کنید.
من گوشی خودم (5700) رو مرداد ماه از این مغازه گرفتم به قیمت 275000.این فروشگاه معتبر ترین موبایل فروشی تو تبریز هست و قیمتاش هم مناسبه.
این هم آدرس سایتش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arvin Shayan
03-02-2008, 14:08
5700 تبریز = 230000

KING OF SPEED
03-02-2008, 15:38
5700 تبریز = 230000

خوش به حالت تو اهواز که 250 میدن (بدون گارانتی):19:

khofte_Rap
03-02-2008, 16:03
سلام دوستان_
جان من شما از تابيك صفحه قبلم استفاده كنيد عاشقش مي شيد_
ضمنا بريد همتون برنامه opera mini‏ رو دانلود كنيد_ من الان با همين برنامه اومدم تو اينترنت_
من الان تو اتوبون كرج_تهرانم.

Arvin Shayan
03-02-2008, 16:31
خوش به حالت تو اهواز که 250 میدن (بدون گارانتی):19:
چرا می گی خوش به حالت؟!!

بگو بد بخت شدیم.حالا دیگه بد جوری خز می شه...

قیمت ها تو این 2-3 روز خیلی اومده پایین.

به سایتی که بالا معرفی کردم بری سکته می کنی...

N82 = 430000

!!!!!!!!!!!

Highbury
03-02-2008, 18:26
در 5700 امکان خواندن فایلهای Pdf و Office وجود داره؟اگه نداره یه برنامه برام معرفی کنید.
در ضمن من یه ساعت بزرگ رو واسه اسکرین سیور گوشیم گذاشتم مشکلی نداره و توی اسکرین سیور میاد و مشکل اینجاست که اسکرین سیور بعد از چند دقیقه ناپدید میشه و صفحه سیاه میشه

Arvin Shayan
03-02-2008, 19:00
در 5700 امکان خواندن فایلهای Pdf و Office وجود داره؟اگه نداره یه برنامه برام معرفی کنید.
در ضمن من یه ساعت بزرگ رو واسه اسکرین سیور گوشیم گذاشتم مشکلی نداره و توی اسکرین سیور میاد و مشکل اینجاست که اسکرین سیور بعد از چند دقیقه ناپدید میشه و صفحه سیاه میشه
آره مشکلی نیست همین طوریه.واسه اینه که 5700 , Power Saver داره.
یعنی شارژ باطری رو حفظ می کنه و بعد از مدتی صفحه کلا سیاه می شه.
هیچ کاری نمی شه کرد.:5:

sada
03-02-2008, 19:05
سلام
فقط (احتمالا) 6 روز تا روز خرید این گوشی مانده.دارم دیونه میشم.همش میشینم عکسشو نگاه می کنم.
میگم میشه یکی یه سایتی بده که توش برنامه های مفید مثل یاهو و اپرا و غیره برا این گوشی توش باشه؟

Arvin Shayan
03-02-2008, 19:48
قابل توجه 5700 دار ها :
خود گوشی 4 تا Audio Theme از پیش نصب شده داره . شما می تونید به سایت زیر برید و از Audio Theme های متنوع دیگر که خود سایت نوکیا ارایه می کند استفاده کنید.

قابل توجه کسانی که این گوشی رو ندارن :
شما نمی توانید از این برنامه استفاده کنید . چرا که این مزیت فقط و فقط برای 5700 قرار داده شده و بس.

Highbury
03-02-2008, 19:57
:18:دوستان من بالاخره با جت آیدیو تبدیلش کردم و توی گوشی انداختم با فرمت mp4 اول سرعتش 29 فریم بود که بعد از 10-15 ثانیه یه مکث میکرد و بعدش سرعت رو به 15 کشوندم واقعا خیلی خوب شده.
یه سوال داشتم من کیفیتش رو روی 320*240 گذاشتم اگه بیشترش کنم اتفاقی نمیفته؟یعنی میتونه بخونه و کیفیتش بیشتر میشه؟گوشی ظرفیتش رو داره ؟
یه سوال دیگه مثل اینکه رم یک گیگ جوابگو نیستش میخوام رم 2گیگ بگیرم اما مشکل اینجاست که من کلی پلی لیست و پوشه بندی و از این جور کارها کردم که کلی براش وقت صرف کردم اگه بکآپ از مموری کارت و گوشی بگیرم و مموری کارت جدید بندازم آیا میشه کاری کرد که تنظیمات گوشیم و پوشه بندی ها از بین نره؟
یه سوال دیگه هم داشتم برنامه ای وجود داره که فایل های پی دی اف و افیس رو بتونه به صورت عمودی نشون بده؟
در حالت عادی اصلا 5700 میتونه این فایلها رو نشون بده.
اون برنامه امنیتی که لینکش رو گذاشته بودین (توی این تاپیک بود یا یه تاپیک دیگه:41:)همشون باید رجیستر بشه یکی شون هم نصب نمیشه.خواهشا یه برنامه برام بذارید که بتونم روی آیکون مسنجینگ و روی سایر فایلهام پسورد بذارم.
--
در ضمن این برنامه ی کنترل تلویزیون یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
یعنی با موبایلمون کانال تلویزیون رو عوض میکنیم:18:

Mr.K2
03-02-2008, 20:54

برنامه ...Office suite & Quick Office توی همون G s m a r i a هست..برنامه PDF Reader هم توی i r t c i . o r g هست...

Mr.K2
03-02-2008, 20:57
سلام از این پس شما می تونید از این سایت قیمت تمام گوشی های نوکیا رو که به صورت آپدیت قرار داده می شه استفاده کنید.
من گوشی خودم (5700) رو مرداد ماه از این مغازه گرفتم به قیمت 275000.این فروشگاه معتبر ترین موبایل فروشی تو تبریز هست و قیمتاش هم مناسبه.
این هم آدرس سایتش:

:18::18::18::18::18::18: توش نوشته N73 اصل فنلاند..اصلا دیگه فنلاندی نیست !!...دروغه..

Mr.K2
03-02-2008, 21:01
:18:دوستان من بالاخره با جت آیدیو تبدیلش کردم و توی گوشی انداختم با فرمت mp4 اول سرعتش 29 فریم بود که بعد از 10-15 ثانیه یه مکث میکرد و بعدش سرعت رو به 15 کشوندم واقعا خیلی خوب شده.
یه سوال داشتم من کیفیتش رو روی 320*240 گذاشتم اگه بیشترش کنم اتفاقی نمیفته؟یعنی میتونه بخونه و کیفیتش بیشتر میشه؟گوشی ظرفیتش رو داره ؟
یه سوال دیگه مثل اینکه رم یک گیگ جوابگو نیستش میخوام رم 2گیگ بگیرم اما مشکل اینجاست که من کلی پلی لیست و پوشه بندی و از این جور کارها کردم که کلی براش وقت صرف کردم اگه بکآپ از مموری کارت و گوشی بگیرم و مموری کارت جدید بندازم آیا میشه کاری کرد که تنظیمات گوشیم و پوشه بندی ها از بین نره؟
یه سوال دیگه هم داشتم برنامه ای وجود داره که فایل های پی دی اف و افیس رو بتونه به صورت عمودی نشون بده؟
در حالت عادی اصلا 5700 میتونه این فایلها رو نشون بده.
اون برنامه امنیتی که لینکش رو گذاشته بودین (توی این تاپیک بود یا یه تاپیک دیگه:41:)همشون باید رجیستر بشه یکی شون هم نصب نمیشه.خواهشا یه برنامه برام بذارید که بتونم روی آیکون مسنجینگ و روی سایر فایلهام پسورد بذارم.
--
در ضمن این برنامه ی کنترل تلویزیون یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
یعنی با موبایلمون کانال تلویزیون رو عوض میکنیم:18:

میتونی مموری رو با مموری ریدر بریزی روی کامپیوتر...در ضمن از همون بک آپ هم میتونی استفاده کنی...

:18: شما با این سی پی یو فکر کردین مشکلی پیدا میکنه...من فیلم با حجم 700 مگ و با رزلوشن 640x480 یعنی Divx روی گوشیم نگاه کردم...با فرمت avi ...:46:

شما مطمین باش هیچ مشکلی نخواهی داشت...

در مورد اون برنامه هم بگم که درسته ...میشه باهاش کانال تلوزیون عوض کرد...

DJ.Mamal
03-02-2008, 21:28

بله....چه عجب از ما هم يادي كردين..:31:

امروز تو علاالدين ديدم 240 ...كف كردم...اومده پايين..

Arvin Shayan
03-02-2008, 21:52
:18::18::18::18::18::18: توش نوشته N73 اصل فنلاند..اصلا دیگه فنلاندی نیست !!...دروغه..
این فروشگاه در تبریز معتبر ترین موبایل فروشیه و دروغ تو کارش نیست .
ضمنا نمایندگی رسمی نوکیا و سونی اریکسون و ... در شمال غرب کشور می باشد.
و چون جنس رو با تعداد زیاد میاره قیمتش از همه جا ارزون تر هست.
در ضمن N73 Music اصل فنلاند هست.
این سایت قیمت های واقعی رو نوشته.

Mr.K2
03-02-2008, 22:05
بله....چه عجب از ما هم يادي كردين..:31:

امروز تو علاالدين ديدم 240 ...كف كردم...اومده پايين..

قربان شما...:10:

samaram
04-02-2008, 07:08
سلام. دوستان من به دو برنامه ي زير براي گوشيم(5700) احتياج دارم.

نرم افزار براي ضبط مكالمات. اگه بصورت اتوماتيك اينكارو انجام بده بهتره
منشي تلفني

ممنون

آقا چرا من هر وقت تو اين تاپيك پست زدم كسي كمكم نمي كنه؟!!!!!

Ship Storm
04-02-2008, 07:09
آقا گوشی من جدیدا خیلی ریست میشه من یه مدت زیاد باهاش اس ام اس میزدم شاید روزی 1500 تا خیلی ریست میشد روزی 10 بار ریست میشد قبل از این موضوع هم ریست میشد ولی نه هر روز مثلا 3 روز یک بار نمیدونم برای چی بعضی وقت ها هم مثلا یهو میره توی منو گیر میکنه و دیگه نمیاد بیرون 2 دقیقه طول میکشه تا آزاد بشه و یا توی Bluetoth کردن این مشکل برام پیش میاد که بعضی وقت ها گیر میکنه قبلا اینطوری نبود جدیدا خیلی بیشتر شده به نظر شما باید چکار کنم.
ممنون

Highbury
04-02-2008, 07:25
آقا چرا من هر وقت تو اين تاپيك پست زدم كسي كمكم نمي كنه؟!!!!!

چند صفحه قبل منم همون سوال اولت رو گذاشتم بچه ها یه لینک برام گذاشتن .کافیه دو سه صفحه برگردی

MRTZ HSV
04-02-2008, 10:06
آلان قیمتش چنده دقیق امروز؟؟

rainysky50
04-02-2008, 11:17
ship storm جان لطفا کد *#0000# رو از سمت راست توی گوشی وارد کن و ورژن فریم ویرتو بگو!!اگه فریم ویرت قدیمی باشه که باید اپدیت کنی اگر جدیده باشه پس باید فرمت کنی چون با یه گیم و یا نرم افزار فله ای زدی گوشی رو داغون کردی!

mobin_mcdc
04-02-2008, 14:27
ویرایش شد ویرایش شد ویرایش شد

mobin_mcdc
04-02-2008, 14:30
نوکیا 5700 اکسپرس موزیک گوشی دیگری از سری مدل های نوکیا است که به قابلیت های موسیقایی بسیار خوبی مجهز است و به عنوان یکی از گوشی های هوشمند نسل سوم پخش کننده موسیقی بسیار خوبی دارد. نوکیا 5700 به عنوان یک گوشی هوشمند به صورت جالبی طراحی شده است که اگر آن را بچرخانید می توانید در یکی از چهار حالت زیر کار کنید: مثلا پخش کننده موسیقی، دوربین 2 مگاپیکسلی، مکالمه تصویری و گوشی هوشمند.
نوکیا 5700 اکسپرس موزیک به تراشه صوتی مخصوص مجهز است. با استفاده از یک کارت حافظه 2 گیگابایتی MicroSD به راحتی می توانید حدود 1500 تراک موسیقی را در این گوشی ذخیره کنید. برای گوش کردن به این فایل ها نیز می توانید از هدفون بلوتوث استریو بهره ببرید. این گوشی با فایل های مختلف WMA، MP3، AAC، eAAC+ و MP4 سازگاری دارد. پخش کننده موسیقی آن نیز به اکولایزر 5 بانده و نمایشگرهای صوتی مجهز است.
نوکیا 5700 اکسپرس موزیک به شما امکان می دهد تا فیلم های خود را با کیفیتی خوب و عالی بر روی صفحه نمایش 16.000.000 رنگی تماشا کنید. این تصاویر با وضوح رنگی بسیار خوبی نمایش داده می شوند. از دیگر قابلیت های این گوشی می توان به دوربین 2 مگاپیکسلی آن اشاره کرد که بسیار کاربر پسند است و به شما امکان می دهد لحظات خاطره انگیزی را که در کنار خانواده و دوستان سپری کرده اید ثبت کنید.
5700 اکسپرس موزیک بر اساس نرم افزار سری 60 سیستم عامل سیمبین کار می کند. با این سیستم عامل می توانید برنامه های خود را به شکل بسیار بهینه ای اجرا کنید و به بیان دیگر، امکان شخصی سازی گوشی شما بسیار بیشتر و بهتر خواهد بود. 5700 گوشی هوشمندی است که با چرخاندن آن در حالات مختلف به مود صفحه کلید، مود دوربین و مود موسیقی دسترسی خواهید داشت. بدنه این گوشی به رنگ سفید است و با رنگ های مختلفی مانند قرمز، خاکستری یا سیاه تزیین شده است. روی هم رفته، نوکیا 5700 گوشی زیبا و شکیلی است که مطمئنا از کار با آن لذت خواهید برد. این گوشی شباهت بسیار زیادی به مدل های نوکیا 3250 و 5300 دارد. نوکیا 5700 اکسپرس موزیک 128 گرم وزن دارد. این مقدار سنگینی برای یک گوشی هوشمند وزن بسیار مناسبی است. ابعاد آن نیز اندازه ای برابر با 17.3×50.5×108.2 میلی متر دارد. 5700 را می توانید به همراه یک باتری قابل حمل، هدست، شارژر سفری، کابل USB، سی دی نرم افزار و دفترچه راهنما تهیه کنید.
پخش کننده موسیقی این گوشی کیفیت بسیار بالایی دارد. برای آنکه با مود موسیقی کار کنید فقط کافی است قسمت پایین گوشی خود را بچرخانید تا پخش کننده موسیقی آن فعال شود. این پخش کننده به سه کلید play یا pause، stop و rewind یا fast forward مجهز است. اطلاعات مربوط به آلبوم یا آهنگ در حال پخش نیز بر روی صفحه نمایش رنگی 2.2 اینچی گوشی به نمایش در می آید. این پخش کننده کیفیت صدای استریوی Hi Fi را دارد. رادیو FM قابلیت دیگری است که در این گوشی در نظر گرفته شده است. با این رادیو نیز می توانید به موسیقی گوش کنید یا آنکه بین ایستگاه های مختلف رادیویی محبوبتان چرخ بزنید. رادیوی تصویری این گوشی نیز اطلاعات مربوط به ترانه های در حال پخش را نمایش می دهد.
در مود دوربین نیز می توان با کلید های کپچر و زوم کار کرد. دوربین این گوشی یک دوربین 2 مگاپیکسلی است که به فلاش و زوم 4 برابر مجهز است. این دوربین در حالت های افقی و پانوراما کار می کند. مود پخش فیلم این گوشی نیز عملکرد خوبی دارد. از دیگر امکانات این گوشی می توان به ویرایشگر فیلم آن اشاره کرد که به کمک آن می توانید جلوه ها و افکت های جالبی را به فیلم های خود اضافه کنید.
نوکیا 5700 اسکپرس موزیک با کارت های حافظه MicroSD™ سازگاری دارد. به این ترتیب، حافظه گوشی حداکثر تا 2 گیگابایت افزایش می یابد. باتری آن نیز حداکثر تا 288 ساعت در حالت استندبای و بر روی شبکه GSM عمر می کند. مدت زمان مکالمه با این گوشی بر روی شبکه GSM نیز حدود 3.5 ساعت در هر بار شارژ کامل باتری است. عمر استندبای آن نیز بر روی شبکه های WCDMA حدود 270 ساعت و مدت زمان مکالمه آن بر روی همین شبکه حداکثر تا 2.5 ساعت است. این گوشی به تکنولوژی باند چهارگانه مجهز است و به طور اتوماتیک بر روی این شبکه ها تغییر وضعیت می دهد. از قابلیت های اتصالاتی این گوشی می توان به بلوتوث، USB،Pop Port™ و مادون قرمز اشاره کرد. 5700 به تکنولوژی EDGE و GPRS مجهز است. به این ترتیب، امکان انتقال سریع اطلاعات فراهم خواهد آمد.
از دیگر قابلیت های این گوشی می توان به قابلیت ارسال و دریافت پیام هایی مانند SMS، MMS، ایمیل، پیام فوری یا صوتی اشاره کرد. پیام های SMS را می توانید به همراه تصویر و نمادهای گوناگون ارسال کنید. در عین حال، امکان به اشتراک گذاری این پیام ها با دیگران نیز وجود دارد. پیام های MMS نیز به شما امکان می دهند تا علاوه بر متن، صدا، عکس یا حتی فیلم را نیز انتقال دهید. ایمیل این گوشی نیز با فرمت های IMAP4، POP3، SMTP، IMAP IDLE و OMA سازگاری دارد. حتی امکان افزودن پیوست به این ایمیل ها نیز وجود دارد.
نوکیا 5700 گوشی هوشمندی است که بر اساس سیستم عامل سیمبین سری 60 کار می کند. این گوشی به شما امکان می دهد تا از انجام مکالمه های تصویری لذت ببرید. یکی دیگر از قابلیت هایی که در این گوشی دیده می شود امکان شماره گیری با استفاده از تلفظ نام فرد مورد نظر است که بسیار فوق العاده عمل کرده است. از دیگر امکانات این گوشی می توان به بلندگوی هندزفری و هشدار ویبره آن اشاره کرد.

مشخصه های اصلی:

• حالت چرخشی با قابلیت تغییر وضعیت بین مودهای مختلف گوشی
• پخش کننده موسیقی کارآمد سازگار با فرمت های MP3، AAC، AAC+، eAAC+ و WMA
• صفحه نمایش 2.2 اینچی 16.000.000 رنگی QVGA
• دوربین 2 مگاپیکسلی مجهز به فلاش و زوم دیجیتال 4 برابر
• حافظه داخلی 64 مگابایتی، قابلیت افزایش حافظه حداکثر تا 2 گیگابایت با استفاده از کارت MicroSD™
• بلوتوث
• 3G HSCSD
• وزن: 115 گرم
• ابعاد: 17.3× 55.5× 108.2 میلی متر
• مدت زمان مکالمه: 3.5 ساعت بر روی شبکه GSM
• مدت زمان استندبای: 288 ساعت بر روی شبکه
GSM

راستي در مورد قيمت بايد بگم كه متفاوت هستند
در بانه 230000
در تهران250000

جدول مشخصات فني
مشخصات كلي گوشی موبايل
نام گوشی موبايل Nokia 5700
نوكيا 5700
نوع گوشی موبايل چرخان
تاريخ معرفي 2007/03/10
ساخت مجارستان
قيمت 264000 تومان - گارانتي 18 ماهه خدمات ارس
گارانتي
تنوع رنگ قرمز و مشكي
وزن 115 گرم
ابعاد 108 * 50 * 17 ميليمتر
بستر نرم افزاری
شبکه UMTS / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
نسل سوم
سیستم عامل Symbian OS v9.2, S60 rel. 3.1
سیستم عامل ویندوز خير
سیستم عامل سیمبین بله
پشتیبانی جاوا بله
مشخصات صفحه نمايش
صفحه نمایش اصلی نوع TFT
صفحه لمسی خير
اندازه
دقت 240 * 320 پيكسل
تعداد رنگ 16000000 رنگ
صفحه نمایش خارجی صفحه نمايش خارجي ندارد
نوع -
اندازه -
دقت -
تعداد رنگ -
مشخصات دوربین
دوربين دارد
کیفیت 2 مگاپيكسل
ابعاد تصویر 1600 * 1200
دوربین دوم دارد - كيفيت VGA
قابلیت فیلمبرداری دارد - QVGA
فوکوس اتوماتیک ندارد
فلاش دارد
زوم اپتیکال ندارد
حافظه
دفترچه تلفن دارد - به همراه عكس
ذخيره سازي تماس ها دارد - 20 مورد تماس شماره گيري شده< 20 مورد تماس پاسخ داده شده و 20 مورد تماس ناموفق
حافظه داخلي 35 مگابايت
كارت حافظه دارد
نوع كارت حافظه microSD (TransFlash)
كارت حافظه همراه گوشي موبايل 64 مگابايت
تبادل اطلاعات
ارسال پيام SMS - MMS - Email - Instant Messaging
درگاه مادون قرمز دارد
بلوتوث دارد - نسخه 2 به همراه A2DP
درگاه USB دارد - miniUSB
مرورگر اينترنت WAP 2.0/xHTML
شبكه بيسيم (WLAN) ندارد
GPRS دارد - Class 32, 107 / 64.2 kbps
HSCSD دارد - 43.2 kbps
EDGE دارد - Class 32, 296 / 177.6 kbits
3G دارد - 384 kbps
Push To Talk دارد
زنگ
نوع زنگ پولي فونيك 64 كاناله و MP3 و AAC
تنظيمات زنگ
لرزاننده دارد
بلندگو 2 بلندگوي استريو
قابليت ها
قابليت نمايش فايلهاي MS-Office ندارد
قابليت نمايش فايلهاي PDF ندارد
بازي دارد
پخش كننده موسيقي دارد - MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA
پخش كننده فيلم دارد
قابليت ضبط صدا دارد
راديو دارد - راديو FM استريو
دستور صوتي دارد
پيش بيني كلمه T9
هندز فري / هدست دارد
ساير قابليت ها
باتري
نوع باتري باتري استاندارد- يون ليتيوم
ظرفيت باتري 900 mAh
زمان انتظار 290 ساعت
زمان مكالمه 3.5 ساعت
شارژر باتري دارد

KING OF SPEED
04-02-2008, 14:51
آلان قیمتش چنده دقیق امروز؟؟

Mrtz Hsv علیک سلام خوش اومدی...
میتونی سوالاتو دقیقتر بپرسی تا زودتر جواب بگیری...
5700:
Bگارانتی240 تا 250
گارانتی نیا 265 (حدودا)
گارانتی اتصالات 282 تا285:5:

rammmy
04-02-2008, 15:11
کسی میدونه مشکل زمان sms در این گوشی را چطوری میشه حل کرد..من میخوام بدونم کسی که برای من sms فرستاده در چه ساعتی فرستاده!!!چون بعضی وقتها گوشی را offline میکنم و وقتی دوباره generel میکنم...sms برام اومده که پشت خط مونده!!وقتی در قسمت massage detail میرم یه ساعت عجیب و غریب میزنه و در قسمت log گوشی هم زمان دریافت sms را میزنه!!کسی راه حلی میدونه بگه!!یا این مشکل از اوپراتوره!!؟؟:13::13::13::13::13:

DJ.Mamal
04-02-2008, 21:28
کسی میدونه مشکل زمان sms در این گوشی را چطوری میشه حل کرد..من میخوام بدونم کسی که برای من sms فرستاده در چه ساعتی فرستاده!!!چون بعضی وقتها گوشی را offline میکنم و وقتی دوباره generel میکنم...sms برام اومده که پشت خط مونده!!وقتی در قسمت massage detail میرم یه ساعت عجیب و غریب میزنه و در قسمت log گوشی هم زمان دریافت sms را میزنه!!کسی راه حلی میدونه بگه!!یا این مشکل از اوپراتوره!!؟؟:13::13::13::13::13:
من هي بگم از اوپراتوره ...باز يكي ديگه بياد بزنه تو سر گوشي

sada
04-02-2008, 21:54
آقا یکی می تونه طریقه نصب برنامه و تم و بازی رو از طریق یو اس پی بگه چطوریه؟

MohandesMCD
04-02-2008, 22:55
اقا آهنگهاي m4a كه تبديل كردم خش خش دارن ختي تو صداي كم.اعصاب ندارم ديگهو3250 اينحوري نبود.ميرم ميفروشم اگه درست نشه.آخرين فريموير رو يكي بگه چنده شايد با آپديت حل بشه

Mr.K2
04-02-2008, 23:24
خداییش من نمیدونم چرا گوشی های شما ها اینقدر مشکل به هم میزنه ...من تا حالا هیچ مشکلی نداشتم...

Mr.K2
04-02-2008, 23:35
آقا یکی می تونه طریقه نصب برنامه و تم و بازی رو از طریق یو اس پی بگه چطوریه؟

شما nokia pc suite رو نصب میکنی..بعدش میری توی application installer و در حالتی که گوشیت وصل هست میری فایل مورد نظر رو انتخاب میکنی و روش دبل کلیک میکنی تا نصب بشه..بقیه مراحل نصب رو توی گوشیت ادامه میدی...:10:

@R3Z
05-02-2008, 00:30
mobin_mcdc جان حافظه 5700 تا 4 گيگ قابل ارتقاست

arira
05-02-2008, 02:55
بچه ها من بعضي برنامه ها يا تم ها رو که نصب ميکنم ديگه نميتونم پاکشون کنم
توي application manager هم اسمشون نيست؟

divoonejoon
05-02-2008, 03:34
سلام بچه ها منم 5700 گرفتم و 1 سری مسایل :

این ورژنش

V 03.83.1
22.06.07
RM-230
Nokia 5700 (21.01)

حالا ورژن فریم ویرش جدیده قدیمه ؟ یا اگه از رو اینا اطلاعات دیگه ای فهمیدین بهم بگین ..

و 1 مساله من هر مغازه ای رفتم گفتن headset بی سیم روش نیست و آخر سری هم خسته شدم از گشتن و خر شدم و گرفتم ... حالا واقعا این head set بسیم روش نیست و خالی بندیه یا سر من کلاه رفته ...

nolan
05-02-2008, 08:51
والا ما که گرفتیم یه هدست با سیم توش بود هدست بیسم وبلوتوث واز جور چیزا ما ندیدیم .چند نفر از دوستان هم خریدن اونا هم ندیدن .!!

sada
05-02-2008, 09:47
شما nokia pc suite رو نصب میکنی..بعدش میری توی application installer و در حالتی که گوشیت وصل هست میری فایل مورد نظر رو انتخاب میکنی و روش دبل کلیک میکنی تا نصب بشه..بقیه مراحل نصب رو توی گوشیت ادامه میدی...:10:
چه باحاله این پی سی سویتش . همه کاری میشه باهاش کرد.
یه سوال داشتم.وقتی می خوام آهنگ بزنم توش می پرسه آیا کانورتش کنم؟اگه من کانورتشون کنم دیگه برا کسی دیگه اگه خواستم بفرستم گوشی اون میتونه بخونه فایل ها رو؟

rainysky50
05-02-2008, 11:46
دیوانه جون فریم ویر شما جدیده و گوشی شما زبان فارسی رو هم داره!!!

Ship Storm
05-02-2008, 13:27
ship storm جان لطفا کد *#0000# رو از سمت راست توی گوشی وارد کن و ورژن فریم ویرتو بگو!!اگه فریم ویرت قدیمی باشه که باید اپدیت کنی اگر جدیده باشه پس باید فرمت کنی چون با یه گیم و یا نرم افزار فله ای زدی گوشی رو داغون کردی!

ممنون از راهنماییت کد رو وارد کردم زد
V 03.27
12-04-07
RM-230
NOKIA 5700 (21.01)

حالا مثل اینکه ورژن جدیدتر یعنی 3.83 اومده ولی روی گوشی من از اول زبان فارسی نصب بود میخوام بدونم اگه آپدیتش کنم زبان فارسیش نمیپره؟
در ضمن گفتید باید فرمت کنی؟ چی رو فرمت کنم؟چجوری؟

ممنون
بعد

KING OF SPEED
05-02-2008, 13:44
راستی کی میدونه که چرا بعضی 5700 ها منو فارسی دارن و بعضی دیگه ندارن...؟

KING OF SPEED
05-02-2008, 13:53

KING OF SPEED
05-02-2008, 13:58
ببخشید...دو تا پست شد .

Mr.K2
05-02-2008, 18:47
سلام بچه ها منم 5700 گرفتم و 1 سری مسایل :

این ورژنش

V 03.83.1
22.06.07
RM-230
Nokia 5700 (21.01)

حالا ورژن فریم ویرش جدیده قدیمه ؟ یا اگه از رو اینا اطلاعات دیگه ای فهمیدین بهم بگین ..

و 1 مساله من هر مغازه ای رفتم گفتن headset بی سیم روش نیست و آخر سری هم خسته شدم از گشتن و خر شدم و گرفتم ... حالا واقعا این head set بسیم روش نیست و خالی بندیه یا سر من کلاه رفته ...

والا ما که گرفتیم یه هدست با سیم توش بود هدست بیسم وبلوتوث واز جور چیزا ما ندیدیم .چند نفر از دوستان هم خریدن اونا هم ندیدن .!!

هدست بلوتوث رو توی گمرک بر میدارن..!:31: و جدا میفروشن...شایدم اصلا برای ایران هدست بلوتوث توش نیست !!:41: ولی در کل مال هیچ کس توش نیست !

Mr.K2
05-02-2008, 18:50
چه باحاله این پی سی سویتش . همه کاری میشه باهاش کرد.
یه سوال داشتم.وقتی می خوام آهنگ بزنم توش می پرسه آیا کانورتش کنم؟اگه من کانورتشون کنم دیگه برا کسی دیگه اگه خواستم بفرستم گوشی اون میتونه بخونه فایل ها رو؟

نه بابا اصلا کانورت احتیاج نداره...میتونی از توی Nokia Phone Browser بریزی توش...تازه اگر هم کانورت کنی ..و اگر اون گوشی هم توپ باشه میتونه بخونه..چون فرمتها m4a و aac و aac+ هستند...معمولا گوشی ها میخونند..

Mr.K2
05-02-2008, 18:50

ببخشید...دو تا پست شد .

سه تا شد !!:31:

خب منو فارسی روی بعضی از ورژن ها هست..روی بعضیهاش نیست...من ندارم...

Mr.K2
05-02-2008, 18:54
راستی گوشی من اینا رو مینویسه ..

V 03.83.1
22-06-07
RM-230
Nokia 5700-08.01

آپدیت میخواد فکر کنم..

rainysky50
05-02-2008, 19:22
کی گفته اپدیت میخواد علی جان؟؟؟شما هم ورژن 3.83.1 هست!

DJ.Mamal
05-02-2008, 19:26
گوشيها منطقه اي توليد و پخش ميشن..اونايي كه براي خاورميانه س فارسي داره...بغيه رو از جاهاي ديگه وارد كردن

هدست بلوتوث رو توی گمرک بر میدارن..!:31: و جدا میفروشن...شایدم اصلا برای ایران هدست بلوتوث توش نیست !!:41: ولی در کل مال هیچ کس توش نیست !
اين هدست فانتزي رو هيچ جايي روي گوشي نميدن...چون اصلا جاش توي كارتن نيست...يعني اصلا تو كارتنش جا نميشه...الكي خودتون خسته نكنيد

راستی گوشی من اینا رو مینویسه ..

V 03.83.1
22-06-07
RM-230
Nokia 5700-08.01

آپدیت میخواد فکر کنم..

جل الخالق....تو ديگه چرا؟:18:
ميشه بگي از كجا فهميدي اپديت ميخواد؟
مگه ورژن جديد هم اومده؟

Mr.K2
05-02-2008, 19:28
کی گفته اپدیت میخواد علی جان؟؟؟شما هم ورژن 3.83.1 هست!

آخر مال من نوشته 08.01 و مال Ship Storm نوشته 21.01 ...این چیه ؟؟

Mr.K2
05-02-2008, 19:29
جل الخالق....تو ديگه چرا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميشه بگي از كجا فهميدي اپديت ميخواد؟
مگه ورژن جديد هم اومده؟

محض اطمینان پرسیدم..

Mr.K2
05-02-2008, 19:53
,:18::18::18:

وایی دوستان...الان عموم اومد خونمون...گوشیش 5610 بود...صدا فوق العاده عالی....باس توپ....کیفیت توپ...فیلم برداری با رزلوشن 640x480 ...مثل ن95 ...عکس توپ...کلا همه چیز توپ..

اما...
اما...

سیستم عامل نداره !!!!!

به درد نمیخوره....

Maziar_69
05-02-2008, 21:10
جدی 5610 باسش بهتر از 5700 ه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال: من یه فایل با پسوند exe. با بلوتوٍ گرفتم. حالا چطوری بریزم تو کامپیوتر؟
چون از mssage > inbox نشد بریزم.
save هم که نمیشه کرد. چیکار کنم؟

Arvin Shayan
05-02-2008, 21:26
سلام بر همگی
امروز می خوام یه اسکرین سیور مخصوص 5700 رو که خودم درست کردم رو به شما معرفی کنم.
آدرس:

بعد بر روی Save File To Your Pc کلیک کنید.

حتما دانلود کنید... خیلی خوشتون میاد. پشیمون نمی شید.

حجم : 6 KB

Mr.K2
05-02-2008, 22:02
جدی 5610 باسش بهتر از 5700 ه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال: من یه فایل با پسوند exe. با بلوتوٍ گرفتم. حالا چطوری بریزم تو کامپیوتر؟
چون از mssage > inbox نشد بریزم.
save هم که نمیشه کرد. چیکار کنم؟

اره بیشتره...

Mr.K2
05-02-2008, 22:10
سلام بر همگی
امروز می خوام یه اسکرین سیور مخصوص 5700 رو که خودم درست کردم رو به شما معرفی کنم.
آدرس:

بعد بر روی Save File To Your Pc کلیک کنید.

حتما دانلود کنید... خیلی خوشتون میاد. پشیمون نمی شید.

حجم : 6 KB

اره خیلی باحال بود...ممنون:11::11:

دوستان حتما دانلود کنید..

Maziar_69
05-02-2008, 22:11
Mr. K2 جان جواب اون سوال دوممو نمیدونستی؟
یه فایل setup گرفتم مال کامپیوتره نمیتونم بریزمش رو کامپیوتر.
save هم که نمیشه.
یه راهنماییم کنید PLZ.

Arvin Shayan
05-02-2008, 22:15
اره خیلی باحال بود...ممنون:11::11:

دوستان حتما دانلود کنید..
از دانلود شما متشکرم.
قابل شما دوستان رو نداره.

rainysky50
05-02-2008, 22:42
پسر دختر کش عزیز جواب سوال شما در چنگال منه!شما نرم افزار xplore رو نصب کن!سپس توی محیط نرم افزار دکمه ی 4 رو بزن!میبینی که مسیجینگ گوشی میاد جلوی شما!!حالا فایل مورد نظر رو کپی کن توی یکی از درایوهای فون مموری و یا مموری کارت!حالا برو کف کن و برامون دعا کن!!!!!!!

Maziar_69
05-02-2008, 23:51
پسر دختر کش عزیز جواب سوال شما در چنگال منه!شما نرم افزار xplore رو نصب کن!سپس توی محیط نرم افزار دکمه ی 4 رو بزن!میبینی که مسیجینگ گوشی میاد جلوی شما!!حالا فایل مورد نظر رو کپی کن توی یکی از درایوهای فون مموری و یا مموری کارت!حالا برو کف کن و برامون دعا کن!!!!!!!

آقا دمت گرم. حتما دعات میکنم.
فقط واسه اینکه دیگه ننویسین پسر د....... میگم که اسمم مازیاره.
بازم ممنونم ازت. :11::11::11::11:

khofte_Rap
06-02-2008, 00:19

وایی دوستان...الان عموم اومد خونمون...گوشیش 5610 بود...صدا فوق العاده عالی....باس توپ....کیفیت توپ...فیلم برداری با رزلوشن 640x480 ...مثل ن95 ...عکس توپ...کلا همه چیز توپ..

اما...
اما...

سیستم عامل نداره !!!!!

به درد نمیخوره....

آقاي كا2، من همين امروز به كل 5610 و 5310 دو تا از دوستامو با 5700 مقايسه كردم...
1. كيفيت تصويراشون كاملا يكيه...1600000 رنگ
2. 5700 سيمبين داره ولي اون دو تا فقط جاوا...
3. 5700 ميوزيك پلاير فوق العاده كارآمد و راحت داره...ولي جفتشون ميوزيك پلاير درپيت دارن(5310 خيلي بهتر از 5610 بود از نظر پلاير)
4. عكس برداري 5610 به علت 3.2 بودن خيلي بهتر از 5700 و 5310 بود... بعد از اون 5700 خوب بود...
5. فيلمبرداري 5700 در حد مرگ عالي تر از جفتشون بود... 5610 و 5310 هر دو تاشون با فرمت 3gp فيلم ميگرن...ولي 5700 mp4....
6.دكمه هاي 5610 يكم سخته... البته 5700 دست كمي از اون نداره...
7. به نظر من 5700 از جفتشون استحكام بيشتري داره...
8. 5610 با قيمت 310 تومن اصلا نمي ارزه...
9. اون دكمه ي بالاي 5610 به نظر من اصلا كارآمد نيست چون فقط تو دسكتاپ كار ميكنه و اين بي فايده است...(مثلا بايد تو منوي دوربينم كار كنه...)
10. 5610 واقعا خيلي خوشگل تر از 5700 و 5310 بود...
11. صداي 5700 خيلي بهتر از 5610 بود...همينطور 5310
12. اسپيكر 5610 جاي مزخرفي قرار گرفته... اگه بخواي در حالتي كه از گوشي استفاده ميكني (مثلا اس ام اس ميزني) آهنگ هم گوش كني، اصلا صدارو نمي شنوي...
13. گوشي ما هنوز خيلي شاخ تر از xpressMusicهاي ديگه است...چون ما تنها گوشي اين سري هستيم كه با سيمبين داريم حال ميكنيم اونم از نوع 9.2 ....
14. من به شخصه مي تونم بگم عكساي 5700 خيلي طبيعي تر بود... اينو تو زوم متوجه شدم... تو زوم عكس 5700 خيلي با كيفيت تر بود تا 5610 ولي در كل 5610 عكسو كمي واضح تر نشون مي داد...
15. 5310 خيلي گوشي آشغاليه... چون اصلا با دو مدل ديگه قابل مقايسه نبود...
16. 5610 با كمال تعجب (به دليل جاوا بودن) پس از مدتي هنگ كرد شديد...(لازم به ذكر است كه دوستم گوشيشو ديروز خريده بود و كاملا رم خالي بود...)
17.در باتري 5610 خيلي مشكل باز ميشه... ما كه نتونستيم باز كنيم...
18. رم 5610 در زير باتري قرار ميگيره و اين اصلا خوب نيست...
19. گوشي ما مادون قرمز داره ولي اونا نه...
20. 5610 هنزفري در پيت نوكيا رو داره ولي براي من خيلي شاخه هنزفريمون چون شركت فيليپس ميزنه...
21. شارژر 5700 هم شاخيه واس خودش... شارژر 5610 از اين گونده هاست ولي واس ما اندازه يه دوشاخه ي خاليه...
همين ديگه...
اينم بگم كه حالا حالا ها ما تو نوكيا گوشي شاخي داريم...راستي رفتم تو موبايليه... آشنا بود با اون دوستم كه 5610 داشت... گفتيم چطور گوشيايين خوبن؟؟؟ گفت 5700 احتمال خز شدنش كمه چون اكثرا ملت ميرن 5610 و 5310 به دليل خوشگليشون ميگيرن...گفت از خزي رد شده... من فك نمي كنم ديگه خز شه... ولي گفت اين دوتا گوشي بد خز ميشه...
راستي بچه ها من گوشيم ورژن جديده ولي زبان فارسي نداره...بايد چكار كنم؟؟؟؟

s_n
06-02-2008, 00:53

اما...
اما...

سیستم عامل نداره !!!!!

به درد نمیخوره....
به نظره من بد پخش میکنه یه چیز تو مایه های 6131 من 6500 خریدم یه شب داستم بود بردم پس دادم.از همه لحاظ از 5610 به نظره من بهتره.

s_n
06-02-2008, 00:55
آقاي كا2، من همين امروز به كل 5610 و 5310 دو تا از دوستامو با 5700 مقايسه كردم...
3. 5700 ميوزيك پلاير فوق العاده كارآمد و راحت داره...ولي جفتشون ميوزيك پلاير درپيت دارن(5310 خيلي بهتر از 5610 بود از نظر پلاير)
4. عكس برداري 5610 به علت 3.2 بودن خيلي بهتر از 5700 و 5310 بود... بعد از اون 5700 خوب بود...
5. فيلمبرداري 5700 در حد مرگ عالي تر از جفتشون بود... 5610 و 5310 هر دو تاشون با فرمت 3gp فيلم ميگرن...ولي 5700 mp4....
9. اون دكمه ي بالاي 5610 به نظر من اصلا كارآمد نيست چون فقط تو دسكتاپ كار ميكنه و اين بي فايده است...(مثلا بايد تو منوي دوربينم كار كنه...)
12. اسپيكر 5610 جاي مزخرفي قرار گرفته... اگه بخواي در حالتي كه از گوشي استفاده ميكني (مثلا اس ام اس ميزني) آهنگ هم گوش كني، اصلا صدارو نمي شنوي...
13. گوشي ما هنوز خيلي شاخ تر از xpressMusicهاي ديگه است...چون ما تنها گوشي اين سري هستيم كه با سيمبين داريم حال ميكنيم اونم از نوع 9.2 ....
14. من به شخصه مي تونم بگم عكساي 5700 خيلي طبيعي تر بود... اينو تو زوم متوجه شدم... تو زوم عكس 5700 خيلي با كيفيت تر بود تا 5610 ولي در كل 5610 عكسو كمي واضح تر نشون مي داد...
16. 5610 با كمال تعجب (به دليل جاوا بودن) پس از مدتي هنگ كرد شديد...(لازم به ذكر است كه دوستم گوشيشو ديروز خريده بود و كاملا رم خالي بود...)
20. 5610 هنزفري در پيت نوكيا رو داره ولي براي من خيلي شاخه هنزفريمون چون شركت فيليپس ميزنه...
21. شارژر 5700 هم شاخيه واس خودش... شارژر 5610 از اين گونده هاست ولي واس ما اندازه يه دوشاخه ي خاليه...
همين ديگه...
اينم بگم كه حالا حالا ها ما تو نوكيا گوشي شاخي داريم...راستي رفتم تو موبايليه... آشنا بود با اون دوستم كه 5610 داشت... گفتيم چطور گوشيايين خوبن؟؟؟ گفت 5700 احتمال خز شدنش كمه چون اكثرا ملت ميرن 5610 و 5310 به دليل خوشگليشون ميگيرن...گفت از خزي رد شده... من فك نمي كنم ديگه خز شه... ولي گفت اين دوتا گوشي بد خز ميشه...
تایید میشه ایول..............

rainysky50
06-02-2008, 01:14
خودتون میبینید که میگید 5700!!!نمیگید 5600!!!5610 از نامش هم معلومه که ضعیفتر از 5700 هست و فقط دوربین خوبی برای عکاسی و جک 3.5 میلی متری داره!ولی سیمبین و فیلمبرداری خوب و چرخونک و سخت افزار برتر و اینفرارد و قابلیت تعوض سریع مموری کارد از برتریهای 5700 نسبت به 5610 جاوا هست!!

rainysky50
06-02-2008, 01:17
در ضمن arvin shayan جان اگه داخل نوشته ی 5700 رو توی اون اسکرین سیور سفید میزاشتی به جای خاکستری اونوقت بهتر میشد و عین تم اصلی 5700 و عکس روی جعبه ی 5700 میشد!در کل قشنگ بود!ولی حتما این کاری رو که میگم بکن!!

sari-1369
06-02-2008, 12:29
سلام دوستان ..
يه سوال داشتم .
مي خواستم بدونم برنامه ي gps dat و اون بقليش كه عكسشونو گزاشتم . چيكار ميكنن ؟

Arvin Shayan
06-02-2008, 12:39
در ضمن arvin shayan جان اگه داخل نوشته ی 5700 رو توی اون اسکرین سیور سفید میزاشتی به جای خاکستری اونوقت بهتر میشد و عین تم اصلی 5700 و عکس روی جعبه ی 5700 میشد!در کل قشنگ بود!ولی حتما این کاری رو که میگم بکن!!
rainysky جان چشم...
همین امروز واست می زارم.

عصری بیا ببر !!!:31:

moji643
06-02-2008, 13:01
بچه ها من دو سه هفته ای هست 5700 گرفتم.

همه چیزش خوبه ولی صدای هدفونش یه مقدار ضعیفه.. مال شما هم همین طوره یا فقط مال من همین طوره؟؟

Arvin Shayan
06-02-2008, 13:07
این هم اسکرین سیور درخواستی rainysky

ولی من اینو پیشنهاد می کنم :

دوستان شما هم حتما دانلود کنید...

khofte_Rap
06-02-2008, 13:15
rainy sky جان گوشي مزخرف تر از اون هيچ گوشي ديگه اي نيست... دوربينشم تو زوم افتضاح تصويرو نشون مي ده... به نظر من هيچ برتري نسبت به 5700 نداره...
بچه ها تاحالا كسي t250i سوني اريكسونو ديده؟؟؟ تا حالا باش عكس انداختين؟؟؟ دوربينش وي جي اي هست ولي كيفيتش واقعا بالاست... به هر كي عكسشو نشون ميدم ميگه با 5700 خودت گرفتي... تازه اين گوشي بلوتوث هم نداره، باور نمي كنيد برين امتحان كنيد....

Rohallah_tavakoli
06-02-2008, 14:22
سلام به همگي ...من يه سوال دارم:: cpu5700 قويتره يا n81 8gb ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

KING OF SPEED
06-02-2008, 16:13
این که پرسیدن نداره 5700 دارای قویترین CPUنوکیا (369MHz) حتی قویتر از n95 8gig هست...!!!

KING OF SPEED
06-02-2008, 16:39
arvin shayan تشکر ولی اونی که سفید قرمزه خشگل تره (نظر من)...:46:

راستی سعید امضات خیلی باحاله میشه بگی چقدر روش وخت گزاشتی...:31::31::31:

ya30n
06-02-2008, 17:52
بچه ها جونم سلام
تا چند وقت ديگه (خيلي زود) انشاالله منم 5700 ميگيرم
گوشي قبليم هم 6270 بود ولي خب تحقيق زياد كردم اين يه چيز ديگست
قيمتش الان تو بازار؟
بعد قرمزه خيلي خوشگله نه؟
يا حق (:

hamidrezaaa
06-02-2008, 18:06
این که پرسیدن نداره 5700 دارای قویترین CPUنوکیا (369MHz) حتی قویتر از n95 8gig هست...!!!
:18::18::18:
دوست عزیز اینقدر تعصبی نباش این چه حرفیه :

N95 8gb
Dual CPU
CPU Type: ARM 11
CPU Clock Rate: 332 MHz
3D Graphics HW Accelerator
---------------------------------------
N81 8gb or N81
Single CPU
CPU Clock Rate: 369 MHz
--------------------------------------
5700
Single CPU
-------------------------------------
حلا به نظر شما Cpu 5700 از N95 8gb قویتره من خودم 5700 دارم به نظر خودم خیلی سرعت خوبی داره ولی دیگه نمیشه گفت قویترین Cpu رو داره
در جواب اون دوستمون هم که پرسیدن بودن Cpu n81 قوی تره یا 5700 باید بگم که Cpu n81 و 5700 دقیقا یکی است

hamidrezaaa
06-02-2008, 18:11
تا چند وقت ديگه (خيلي زود) انشاالله منم 5700 ميگيرم
بیشاپیش مبارک باشه

قيمتش الان تو بازار؟
الان قیمتش حدود 240 تا 230

بعد قرمزه خيلي خوشگله نه؟
پیشنهاد میکنم قرمزش رو نگیری بعد از یه مدتت رنگش عوض میشه همون مشکیش رو بگیر :46:

ya30n
06-02-2008, 18:35
مرسي
آها پس مشكي بگيرم؟
اوكي
دستت درد نكنه عزيز
يا حق (:

Highbury
06-02-2008, 18:37
رینی جون بابت معرفی برنامه ی coreplayerواقعا ممنونم خیلی توپه.در عین سادگی امکانات بسیار زیادی داره مخصوصا اکولایزرش
دمش گرم تمام فایلهای صوتی و تصویری رو میخونه.
فقط یه چیزی من اکلوایزرش رو گرفتم تا آخر زیادکردم به نظرم اگه فیلم رو با این اکولایزر نگاه کنید صداش بلندتره تا ریل پلیر.
تازه موزیکش هم خوبه بلندیش رو نفهمیدم که آیا این اکولایزر بلندتره یا اکولایزر رینی جون:31:خودتون تستش کنید ولی باسش خیلی خوبه.

Mr.K2
06-02-2008, 19:10
20هنزفري . 5610 در پيت نوكيا رو داره ولي براي من خيلي شاخه هنزفريمون چون شركت فيليپس ميزنه...
همين ديگه...

. فيلمبرداري 5700 در حد مرگ عالي تر از جفتشون بود... 5610 و 5310 هر دو تاشون با فرمت 3gp فيلم ميگرن...ولي 5700 mp4....فیلم برداری 5610 با رزلوشن 640x480 هست اما 5700 320x240 میگیره !!

صداي 5700 خيلي بهتر از 5610 بود...همينطور 5310صدای اسپیکر 5700 بهتره اما هدفون 5610 بهتره...

8. 5610 با قيمت 310 تومن اصلا نمي ارزه...298 تومن...

هنزفري . 5610 در پيت نوكيا رو داره ولي براي من خيلي شاخه هنزفريمون چون شركت فيليپس ميزنه...در کل هدفونش خیلی خیلی توپه...

در ضمن خفته رپ اگر برگردی و پست اول منو ببینی میبینی که من نگفتم کدومشون بهتره ...فقط برخی از نکات رو گفتم !!

Mr.K2
06-02-2008, 19:11
rainy sky جان گوشي مزخرف تر از اون هيچ گوشي ديگه اي نيست... دوربينشم تو زوم افتضاح تصويرو نشون مي ده... به نظر من هيچ برتري نسبت به 5700 نداره...
بچه ها تاحالا كسي t250i سوني اريكسونو ديده؟؟؟ تا حالا باش عكس انداختين؟؟؟ دوربينش وي جي اي هست ولي كيفيتش واقعا بالاست... به هر كي عكسشو نشون ميدم ميگه با 5700 خودت گرفتي... تازه اين گوشي بلوتوث هم نداره، باور نمي كنيد برين امتحان كنيد....

t250 هم گوشی خوبی هست..در عین سادگی...باکلاس و ارزون هست..دوربینشم خوبه..

Highbury
06-02-2008, 19:30
چند تا نرم افزار میخوام فقط باید ساین شده باشه و ارور مرور نده و تست شده باشه.
1-کنترل از راه دور تلویزیون و سایر وسایل برقی.اون که توی جی اس ام ارنا هستش باید ساین بشه.
2-این که میگن چت بلوتوثی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه خوبه برنامه اش رو هم بذارید
3-نرم افزار اسمارت گالری رو میخوام.اونی که توی ج س ام اریا هستش مشکل داره و مال من ارور میده خواهشا تست کرده بدین.
4-یه مدیاپلیر میخوام که صدای بلندی داشته باشه البته coreplayer فوق العاده هستش و صدای اکولایزرش رو تا آخر بکشی بالا از پلیر خود گوشی بلندتره و کیفیتش هم خیلی خوبه

rainysky50
06-02-2008, 19:34
سلام دوستان ..
يه سوال داشتم .
مي خواستم بدونم برنامه ي gps dat و اون بقليش كه عكسشونو گزاشتم . چيكار ميكنن ؟

اینها برای کسانی هست که gps بلوتوث اکسترنال میخرند و با این نرم افزارها جی پی اس بلوتوث شناسایی میشه و اونوقت با gps مثل ان95 میشه کار کرد!فکر کنم قیمتش 80 تومن باشه!اندازه اش تقریبا هم اندازه ی بلوتوث هندزفری هست!توی gsm.ir چند مدل مخصوص نوکیا معرفی شده!:8::8::11:

Mr.K2
06-02-2008, 21:17
این هم اسکرین سیور درخواستی rainysky

ولی من اینو پیشنهاد می کنم :

دوستان شما هم حتما دانلود کنید...

خیلی خوبه..فقط اگر بتونی رفت و امد این دایره های قرمز رنگ رو توی 5700 و نوشته زیرش آرومتر کنی بهتره..

KING OF SPEED
06-02-2008, 22:54
:18::18::18:
دوست عزیز اینقدر تعصبی نباش این چه حرفیه :

N95 8gb
Dual CPU
CPU Clock Rate: 332 MHz
3D Graphics HW Accelerator
---------------------------------------
N81 8gb or N81
Single CPU
--------------------------------------
5700
Single CPU
-------------------------------------
حلا به نظر شما Cpu 5700 از N95 8gb قویتره من خودم 5700 دارم به نظر خودم خیلی سرعت خوبی داره ولی دیگه نمیشه گفت قویترین Cpu رو داره
در جواب اون دوستمون هم که پرسیدن بودن Cpu n81 قوی تره یا 5700 باید بگم که Cpu n81 و 5700 دقیقا یکی است

:31:369 همون قویترین cpuهست دیگه تازه n95 8gigهم دوتا سی پی یو ی ضعیفتر از 5700 داره که به صورت موازی کار میکنند:46:

rainysky50
06-02-2008, 23:01
سوال بپرسید تا هستیم جواب بدیم!!!!!دی:
بی شوخی یه سوالی چیزی بپرسید جواب بدیم!مردیم از ول گردی و بی سوالی!!!!!

Rohallah_tavakoli
06-02-2008, 23:15
يه سوال ديگه در مورد ram دو گوشي 5700 و n81 8g كدوم بيشتره؟؟؟؟ من شنيدم كه n81 8g دارا 82mb ram هست...و اگخه دو تا برنامه در حال اجرا باشه ديگه گالري رو به زور باز ميكنه؟؟؟؟؟؟؟

من بازي هاي سري جديد ngage رو كه براي so 9.2 در حال ساخته رو ديدم تا حالا كه بين اين دو گوشي هيچ فرقي بين cpu وجود نداره...راستي بازي هاي سري جديد ngage رو كه براي so 9.2 در حال ساخته روي 5700 اجرا ميشه؟؟؟؟؟؟؟

rainysky50
06-02-2008, 23:23
خوب 5700 بازیهای ان گیج رو اجرا نمیکنه!ولی!!ولی!!!ولی ان 81 هم چون چیپ گرافیکی به قدرتمندی ان 95 8 گیگ نداره به همین دلیل گرافیک بازیهاش فرق اندکی با 5700 داره!ان گیج از قبلا هم بر روی 5700 اجرا نمیشد!نمونه اش بازی فیفا 2007 بود که خدای گرافیک بود!در مورد سوال اول شما منظورتون رو درست نفهمیدم!اگه میزان rom منظورتونه که قطعا ان 81 اگر بیشتر از 5700 نباشه ولی کمتر هم نیست!در مورد حافظه ی فون مموری اگه منظورتونه که باید به شمخصات این دو گوشی در gsm. ir نگاه کنید!الان به یاد ندارم ولی 5700 حدود 65 مگابایته!میزان rom در 5700 هم 128 مگابایته !

Mr.K2
06-02-2008, 23:28
يه سوال ديگه در مورد ram دو گوشي 5700 و n81 8g كدوم بيشتره؟؟؟؟ من شنيدم كه n81 8g دارا 82mb ram هست...و اگخه دو تا برنامه در حال اجرا باشه ديگه گالري رو به زور باز ميكنه؟؟؟؟؟؟؟

من بازي هاي سري جديد ngage رو كه براي so 9.2 در حال ساخته رو ديدم تا حالا كه بين اين دو گوشي هيچ فرقي بين cpu وجود نداره...راستي بازي هاي سري جديد ngage رو كه براي so 9.2 در حال ساخته روي 5700 اجرا ميشه؟؟؟؟؟؟؟

من اگر یه بازی و یک برنامه رو باز کنم به راحتی میتونم گالری رو هم ببینم...

hamidrezaaa
06-02-2008, 23:28
:31:369 همون قویترین cpuهست دیگه تازه n95 8gigهم دوتا سی پی یو ی ضعیفتر از 5700 داره که به صورت موازی کار میکنند:46:
اخه من قربونت بشم خودتت داری میگه ی 2تا Cpu حالا 2 تا Cpu 332 که میشه 664 قویتره یا یه cpu 369

Mr.K2
06-02-2008, 23:32
اخه من قربونت بشم خودتت داری میگه ی 2تا Cpu حالا 2 تا Cpu 332 که میشه 664 قویتره یا یه cpu 369

درسته...ن95 بیشتره...

اما توی کامپیوتر هم که میگن سی پی یو Dual Core 2.2 مثلا..این به معنی 4.4 نیست...بلکه از یه 2.2 معمولی بیشتره ...

در موبایل هم همینطور...ن95 که 332 هست باید بیشتر از 369 در 5700 بشه چون Dual Core هست...

hamidrezaaa
06-02-2008, 23:39
درسته...ن95 بیشتره...

اما توی کامپیوتر هم که میگن سی پی یو Dual Core 2.2 مثلا..این به معنی 4.4 نیست...بلکه از یه 2.2 معمولی بیشتره ...

در موبایل هم همینطور...ن95 که 332 هست باید بیشتر از 369 در 5700 بشه چون Dual Core هست...
اخ دمتت گرم منظورم همین بود نمیدونستم چه جوری بنویسم

sada
06-02-2008, 23:44
سلام
کسی نرم افزار xplore و coreplayer رو داره بزاره.ممنون

Mr.K2
06-02-2008, 23:50
سلام
کسی نرم افزار xplore و coreplayer رو داره بزاره.ممنون

توی G S M A R I A . COM هست...

khofte_Rap
07-02-2008, 00:25
فیلم برداری 5610 با رزلوشن 640x480 هست اما 5700 320x240 میگیره !!

صدای اسپیکر 5700 بهتره اما هدفون 5610 بهتره...

298 تومن...

در کل هدفونش خیلی خیلی توپه...

در ضمن خفته رپ اگر برگردی و پست اول منو ببینی میبینی که من نگفتم کدومشون بهتره ...فقط برخی از نکات رو گفتم !!

عزيزم من كاري به سيستم حرفه اي گوشي ندارم... در نگاه يك كاربر عكس هاي 5610 در زوم به شدت افت مي كنه... طوري كه همه چيو مربع مربع ميبيني... در حالي كه با همون مقدار زوم تو 5700 خيلي بهتر تصوير ديده ميشه...
ضمنا هنزفريش واقعا افتضاحه... شما اگه راجع به هنزفري 6300 اين حرفو ميگفتيد من كاملا مي پذيرفتم... ولي توي 5610 كاملا مخالفم... هنزفري اين دو گوشي از يك نوعه... در صورتي كه 5610 به دليل اكسپرس موزيك بودن بايد از كيفيت بهتري برخوردار باشه...ولي 6300 چون يك گوشي سنگين و شكيله و زياد متناسب با ميوزيك گوش دادن نيست... هنزفري مطلوبي در حد خودش داره...
اين نظر منه...مثلا قوي ترين اكسپرس ميوزيك 5700 هست و هيچكي به اين شكي نداره... هنزفري هاشم يكي از بهترين هاس و اين خودش رتبه ي گوشي رو تو اكسپرس ميوزيك ها رقم ميزنه...
بابت قيمتم... شرمنده ولي بازم گرونه... نسبت به امكاناتش...
شما هيچگاه نمي تونيد 5700 رو با 5610 مقايسه كنيد چون گرچه هر دو براي يك كار ساخته شده اند و در يك گروهند ولي 5700، برنامه هاي سيمبين9.2 و گاهي 9.1 و همين طور java مي خونه در صورتي كه نوكيا تو 5610 به همون جاوا بسنده كرده...
ضمنا آقاي ريني اسكاي جان حرف شما راجع به مدل ها كاملا بي ربط بود... اگه 5610 چون عددش از 5700 كمتره به همين خاطر ضعيفتره، 6600 عددش از 5700 بالاتره و كاراييش هم بايد بالاتر باشه...
لطفا رو هوا حرف نزنيد...

khofte_Rap
07-02-2008, 00:28
آقا ولي از جريانات و دعواهاي 5700 و 5610 بذگريم... خيلي كلوپ شاخي داريمااااااااااااااا....
من هر وقت ميام 2،3 صفحه رفتيم جلو... ايول بابا ايول...
من آخرين بار ساعت 2 اومدم حالا هم ساعت 12ه...

s_n
07-02-2008, 00:47
arvin shayan تشکر ولی اونی که سفید قرمزه خشگل تره (نظر من)...:46:

راستی سعید امضات خیلی باحاله میشه بگی چقدر روش وخت گزاشتی...:31::31::31:
به سخره گرفتی؟!!!!!!!!!!!

rainysky50
07-02-2008, 01:30
عزيزم من كاري به سيستم حرفه اي گوشي ندارم... در نگاه يك كاربر عكس هاي 5610 در زوم به شدت افت مي كنه... طوري كه همه چيو مربع مربع ميبيني... در حالي كه با همون مقدار زوم تو 5700 خيلي بهتر تصوير ديده ميشه...
ضمنا هنزفريش واقعا افتضاحه... شما اگه راجع به هنزفري 6300 اين حرفو ميگفتيد من كاملا مي پذيرفتم... ولي توي 5610 كاملا مخالفم... هنزفري اين دو گوشي از يك نوعه... در صورتي كه 5610 به دليل اكسپرس موزيك بودن بايد از كيفيت بهتري برخوردار باشه...ولي 6300 چون يك گوشي سنگين و شكيله و زياد متناسب با ميوزيك گوش دادن نيست... هنزفري مطلوبي در حد خودش داره...
اين نظر منه...مثلا قوي ترين اكسپرس ميوزيك 5700 هست و هيچكي به اين شكي نداره... هنزفري هاشم يكي از بهترين هاس و اين خودش رتبه ي گوشي رو تو اكسپرس ميوزيك ها رقم ميزنه...
شما هيچگاه نمي تونيد 5700 رو با 5610 مقايسه كنيد چون گرچه هر دو براي يك كار ساخته شده اند و در يك گروهند ولي 5700، برنامه هاي سيمبين9.2 و گاهي 9.1 و همين طور java مي خونه در صورتي كه نوكيا تو 5610 به همون جاوا بسنده كرده...
ضمنا آقاي ريني اسكاي جان حرف شما راجع به مدل ها كاملا بي ربط بود... اگه 5610 چون عددش از 5700 كمتره به همين خاطر ضعيفتره، 6600 عددش از 5700 بالاتره و كاراييش هم بايد بالاتر باشه...
لطفا رو هوا حرف نزنيد...

عزیزم سلام!اشتب به عرضتون رسوندن!!بنده سری 5 نوکیا رو مقایسه کردم!کاری به سری 6 و 7 و n ندارم!در سری 5 فعلا تا اینجا قدرت گوشیها رو میشه از اسمشون تشخیص داد!البته ناگفته نمونه که در همین سری 6 هم 6600 طبق اصول باید برتر از 6300 باشه که جدیدتره چون بالاخره 6600 سیمبین داره ولی 6300 جاواست!ولی در کل منظور من با سری 5 نوکیا بود که به حول و قوه ی الهی تا اینجا طبق شماره و مدل گوشی براحتی میشه از هم دیگه گوشیهای این سری رو از هم تفکیک کرد!!!!!!!:11::11::27::27::31::5::8:

Highbury
07-02-2008, 07:43
سوال بپرسید تا هستیم جواب بدیم!!!!!دی:
بی شوخی یه سوالی چیزی بپرسید جواب بدیم!مردیم از ول گردی و بی سوالی!!!!!
برو صفحه ی 440:31:

توی G S M A R I A . COM هست...
coreplayerاونجا نمود من توی همین فروم سرچ کردم و پیداش کردم.
ولی خداییش خیلی باحاله:31:فقط بعضی موقع ها قاتی میکنه و یه بوق ممتد از خودش میزنه که اونم به خاطر تنظیمات اکولایزر خودش هست.
حالا این xploreبه چه دردایی میخوره؟

merimana
07-02-2008, 08:40
سلام بچه ها.
من بالاخره 5700 رو گرفتم .مشکی 249000 تومن.
ولی بچه ها دیشب گوشیرو دادم خواهرم با هدفونش آهنگ گوش بده ،وقتی از گوشش درآورد ،با دستمال کاغذی تمیزش کردم ،ولی بعد از تمیز کردن از یکی از گوشیها صدا در نیومد ،الانم در نمیاد ،درمیادا ولی صداش خیلی خیلی کمه.
تورو خدا بهم بگید چیکار کنم.

Ship Storm
07-02-2008, 09:55
بلاخره موفق شدم گوشی رو آپدیت کنم هی ارور میداد 3 روز بود درگیرش بودم بلاخره همین الآن داره آپدیت میشه

rainysky50
07-02-2008, 11:14
سلام بچه ها.
ولی بچه ها دیشب گوشیرو دادم خواهرم با هدفونش آهنگ گوش بده ،وقتی از گوشش درآورد ،با دستمال کاغذی تمیزش کردم ،ولی بعد از تمیز کردن از یکی از گوشیها صدا در نیومد ،الانم در نمیاد ،درمیادا ولی صداش خیلی خیلی کمه.

مری جان متاسفانه این هندزفری 5700 از درون مشکل داره!!همه مانند شما دچار کم شدن صدای یکی از هندزفریها شدن !من هم همینطور!باید هندزفری رو باز کنی و از دورن دست کاریش کنی و قسمتهای مختلفش رو تمیز کنی و چک کنی که اصلا این کار نمیصرفه!پس بهتره با 5 یا 10 تومن بهترین هندزفری رو بخرید و حال کنید!هندزفریهای دیگه بسیار صدای بلندتری دارند و همچنین باس توپی!:10::10::8::8::11:

Rohallah_tavakoli
07-02-2008, 11:23
منظورم حافظه ram دو گوشي هست كدوم بيشتره 5700 يا n81 8g؟؟؟؟؟؟؟؟

sada
07-02-2008, 11:24
من تا حالا کلی نرم افزار دانلود کردم ولی وقتی می خوام نصب کنم میگه سرتیفیکت اکسپایرید . یعنی نمی شه نصبش کرد؟

merimana
07-02-2008, 12:05
قربونت برم rainysky جان.
میشه بگی چطوری بازش کنم؟ اگه بخوام بخرم چه مارکی و بخرم که خوب باشه؟
مر30

rainysky50
07-02-2008, 12:10
کریتیو باشه مارکش بهتره!برای باز کردن هم الان هندزفریها رو نمیدونم کجا انداختم!پیداشون که کردم حتما باز میکنم و اموزش میزارم اینجا البته اگه بتونم چون بدنه اش نازکه!!!برای سوال دوستان در مورد ارور هنگام نصب نرم افزار باید مشکلشون رو با ساین کردن حل کنند!ساین کردن در وجود نرم افزارهای سیمبین سری60 ورژن 3 هست!به تاپیک در خواست ساین فایل برید و imei گوشیتون رو بگید و نرم افزار مورد نظر رو معرفی کنید دوستان براتون ساین شده نرم افزار رو تحویل میدن!!!برای رم ان81 و 5700 خواشها GSM. IR رو باز کنید جواب سوالتون رو میگیرید!من مال 5700 رو میدونم 64 مگابایته !!احتمالا ان81 8 گیگ حافظه ی فون مموری کمتری داشته باشه!!نمیدونم!!

rainysky50
07-02-2008, 12:11
مری جان Creative!

Highbury
07-02-2008, 12:56
برو صفحه ی 440:31:

coreplayerاونجا نمود من توی همین فروم سرچ کردم و پیداش کردم.
ولی خداییش خیلی باحاله:31:فقط بعضی موقع ها قاتی میکنه و یه بوق ممتد از خودش میزنه که اونم به خاطر تنظیمات اکولایزر خودش هست.
حالا این xploreبه چه دردایی میخوره؟
هیش کی من و دوست نداره خودم خودم رو نقل قول میکنم.
راهنمایی میخوام
1-صفحه 440
2-پستی که نقل قول کردم.
3-چه هندسفری بخرم که صدای هدفونش هم بلند بشه و هم با باس زیاد.اصلا فاز نمیده ضعیف بودنش به درک قابل تحمله اما اینکه باسش کمتر از مگاباسه یه کمی اذیتم میکنه.الان بهترین هندسفری چیه؟هندسفری میخوام هم خوب باشه و صدای توپ و هم اینکه جنسش خوب باشه و مثل این هندسفری های خرکی نباشه که اگه توی گوش بذاری زرتی بیفته.منظورم رو که خودتون میفهمید که.
4-زور زدم یه عالمه پیام توی drafts نوشتم اما حالا موندم چطوری سیوشون کنم .اون قسمت myfolder توی مسجینگ به چه درد میخوره؟
5-من هر وقت گوشیم رو از بالا خاموش کنم خاوش نمیشه:18:من یه دقیقه صبر کردم اما فقط اون کلیدهای رد تماس و تماس و اون آبی ها روشن میمونه بقیه خاموشه و روشن هم دیگه نمیشه باید باتری رو در بیارم مال شما هم همینجوریه؟یا باید بیشتر صبر کنم.
در ضمن اگه سایتی سراغ دارید که ای بوک داشته باشه معرفی بکنید خیلی ممنون

Arvin Shayan
07-02-2008, 13:06
سلام بر همه...
من می خواستم یه چیزی رو در مورد شارژ گوشی به شما بگم.
البته خیلی عجیبه.
شما وقتی داری گوشی رو شارژ می کنی اگه باهاش ور بری یا اینکه Sms بیاد یا بفرستی یا هر کار دیگه ای خود گوشی می فهمه که تو با گوشی کار داری و زود تر شارژ باتری رو کامل می کنه.
در عوض وقتی که باتری داره شارژ می شه اگه دست بهش نزنی دیر تر شارژ رو تموم می کنه.
خیلی جالبه نه ؟!!!!
البته من فکر می کنم خودش تموم بشه بهتره.
نظر شما چیه؟

Arvin Shayan
07-02-2008, 13:09
در مورد 5610 اینو بگم با اینکه اکسپرس موزیکه ولی روی پانل هندزفری امکانات زیادی نداره.
یعنی مثل 5700 نمی تونی Stop کنی یا صدا رو کم و زیاد کنی و ...

I Love 5700 Xpress Music

Arvin Shayan
07-02-2008, 13:13
تو رو خدا یکی لطف کنه این برنامه کنترل تلویزیون رو ساین کنه.
مثل چراغ قوه که خیلی ها می خواستن و به آرزوشون رسیدن اینم یه کاری بکنین...

خیلی لازمه.

Arvin Shayan
07-02-2008, 13:20
خیلی خوبه..فقط اگر بتونی رفت و امد این دایره های قرمز رنگ رو توی 5700 و نوشته زیرش آرومتر کنی بهتره..
اینم اسکرین سیور درخواستی شما دوست عزیز :

اگه بازم مشکلی هست من در خدمتم.:10:

khofte_Rap
07-02-2008, 14:26
عزیزم سلام!اشتب به عرضتون رسوندن!!بنده سری 5 نوکیا رو مقایسه کردم!کاری به سری 6 و 7 و n ندارم!در سری 5 فعلا تا اینجا قدرت گوشیها رو میشه از اسمشون تشخیص داد!البته ناگفته نمونه که در همین سری 6 هم 6600 طبق اصول باید برتر از 6300 باشه که جدیدتره چون بالاخره 6600 سیمبین داره ولی 6300 جاواست!ولی در کل منظور من با سری 5 نوکیا بود که به حول و قوه ی الهی تا اینجا طبق شماره و مدل گوشی براحتی میشه از هم دیگه گوشیهای این سری رو از هم تفکیک کرد!!!!!!!:11::11::27::27::31::5::8:

ما دوتاييمون هم عقيده ايم... و من حرف شمارو كمپلت ميپذيرم...

khofte_Rap
07-02-2008, 14:31
بلاخره موفق شدم گوشی رو آپدیت کنم هی ارور میداد 3 روز بود درگیرش بودم بلاخره همین الآن داره آپدیت میشه

اقا ببخشيدا ولي بسيار خريت به خرج داديد كه اين همه وقت گذاشتيد تا گوشيتونو آپديت كنيد... عزيزم اين ورژن قديميه... ميذاشتي يه چند وقت ديگه ورژن جديدش ميامد بعد...

@R3Z
07-02-2008, 14:37

من گوشيم خود به خود ورژنش اينه احتياج به آپديت نداره پس:27:
3.83.1

khofte_Rap
سلام بچه ها.

آقا من فكر مي كنم مشكل از همه نباشه... چون من هنزفريم اينطور نشده... البته ممكنه حق با شما باشه، چون من واسه همين احتمالات زياد باش آهنگ گوش نمي كنم... يا با خود گوشي يا با هنزفري ان91، ولي مي خوام برم يدونه هنزفري و810 بگيرم؟ اصلشو بگيرم يا نه؟ اصلش 12000تومن ، غير اصلش 5000 تومن...
راستي يه سوال داشتم، مي گم با اسپيكر خود گوشي آهنگ گوش ميدم صداش ضعيف نميشه؟؟؟؟
اين ترفند هم هست كه فلاش گوشي روشن ميمونه، باعث ضعيف شدن فلاش نميشه؟؟؟ ريني اسكاي جان اگه مي دوني جواب بده... چون تو كهنه كار اين جمعي... بچه هاي ديگه هم هر كي اطلاعات دقيق داره، ما چاكرشم هستيم...

Highbury
اقا موقع نصب برنامه های adobe reader و کویک آفیس ارور میده که
سرتی فیکیت ارور.
کانتکت وید اپلیکیشن ساپیلر .الان تقویم گوشیم روی برج 7 سال 2007 هستش.نمیدونم مشکل چیه .باور کنید با سرعت 700 بایت در ثانیه این 4 مگابایت رو دانلود کردم الان اعصابم ریخته به هم

khofte_Rap
07-02-2008, 14:45
در مورد 5610 اینو بگم با اینکه اکسپرس موزیکه ولی روی پانل هندزفری امکانات زیادی نداره.
یعنی مثل 5700 نمی تونی Stop کنی یا صدا رو کم و زیاد کنی و ...

I Love 5700 Xpress Music

كاملا تاييد ميشه... هنزفري اين گوشي فقط 2تا دكمه داره كه هيچ فايده اي هم نداره، در صورتي كه هنزفري 5700 دكمه ي play/pouse و ولوم و دكمه جواب دادن به تلفن و همين طور عقب و جلو كردن آهنگ داره... تنها بديش اينه كه دكمه ي stop نداره منظورم از stop، ـ pouse نيست... منظورم اون دكمه مربعي است... كه اين دكمه رو خود گوشي هم وجود نداره...
راستي كسي نمي دونه دكمه ي بين دو دكمه ي كم و زياد كردن صدا روي هنزفري به چه دردي مي خوره؟؟/ من خودمو كشتم ولي عكس العملي نشون نداد...

hamidrezaaa
07-02-2008, 15:05
اقا موقع نصب برنامه های adobe reader و کویک آفیس ارور میده که
سرتی فیکیت ارور.
کانتکت وید اپلیکیشن ساپیلر .الان تقویم گوشیم روی برج 7 سال 2007 هستش.نمیدونم مشکل چیه .باور کنید با سرعت 700 بایت در ثانیه این 4 مگابایت رو دانلود کردم الان اعصابم ریخته به هم
کاظم جان اول تاریخ رو ببر عقب اگه نشد ببر جلو اگه نشد رو تاریخ روز تنظیم کن اگه دیگه نشد باید ساین کنی

hamidrezaaa
07-02-2008, 15:06
ای بابا چرا دوبار امد .....

Mr.K2
07-02-2008, 15:57
لطفا رو هوا حرف نزنيد...

مثل اینکه شما نمیفهمی من چی میگم...زود میدوی میری سراغ سیستم عامل و...

من اصلا حرفم این نیست...هی شما پیش میکشی...

در ضمن هندزفری 5310 و 5610 مثل هم هست نه 5610 و 6300 ...:18:

Mr.K2
07-02-2008, 16:03
آقا من فكر مي كنم مشكل از همه نباشه... چون من هنزفريم اينطور نشده... البته ممكنه حق با شما باشه، چون من واسه همين احتمالات زياد باش آهنگ گوش نمي كنم... يا با خود گوشي يا با هنزفري ان91، ولي مي خوام برم يدونه هنزفري و810 بگيرم؟ اصلشو بگيرم يا نه؟ اصلش 12000تومن ، غير اصلش 5000 تومن...
راستي يه سوال داشتم، مي گم با اسپيكر خود گوشي آهنگ گوش ميدم صداش ضعيف نميشه؟؟؟؟
اين ترفند هم هست كه فلاش گوشي روشن ميمونه، باعث ضعيف شدن فلاش نميشه؟؟؟ ريني اسكاي جان اگه مي دوني جواب بده... چون تو كهنه كار اين جمعي... بچه هاي ديگه هم هر كي اطلاعات دقيق داره، ما چاكرشم هستيم...

اصلا و 810 تقلبی رو نگیر...من گرفتم 5000 تومن...اصلا باس نداره...شاید اصلیش داشته باشه... کریتیو بگیری خوبه..

Mr.K2
07-02-2008, 16:09
من تا حالا کلی نرم افزار دانلود کردم ولی وقتی می خوام نصب کنم میگه سرتیفیکت اکسپایرید . یعنی نمی شه نصبش کرد؟

تاریخ گوشیو بکش عقب..

Mr.K2
07-02-2008, 16:11
مری جان متاسفانه این هندزفری 5700 از درون مشکل داره!!همه مانند شما دچار کم شدن صدای یکی از هندزفریها شدن !من هم همینطور!باید هندزفری رو باز کنی و از دورن دست کاریش کنی و قسمتهای مختلفش رو تمیز کنی و چک کنی که اصلا این کار نمیصرفه!پس بهتره با 5 یا 10 تومن بهترین هندزفری رو بخرید و حال کنید!هندزفریهای دیگه بسیار صدای بلندتری دارند و همچنین باس توپی!:10::10::8::8::11:

هندزفری من هم گوشی چپش (کوتاهه) تقریبا میشه گفت قطع شده !

Highbury
07-02-2008, 16:28
من که هیچ جای اون ندیدم که نوشته باشه فیلپ شاید کار دوستان چشم بادامی باشه.
در ضمن اگه هندسفری کریتیو بگیریم اون موقع باید قسمت دومش رو عوض کنیم یا کلا به 5700 میخوره و دو تیکه اش رو به گوشی وصل میکنیم؟/
عکسی ازش دارید آیا سرش مثل سری واکمن میمونه یا از این خرکی ها هستش که توی گوش خر هم بذاری می افته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mr.K2
07-02-2008, 17:09
در ضمن اگه هندسفری کریتیو بگیریم اون موقع باید قسمت دومش رو عوض کنیم یا کلا به 5700 میخوره و دو تیکه اش رو به گوشی وصل میکنیم؟/
عکسی ازش دارید آیا سرش مثل سری واکمن میمونه یا از این خرکی ها هستش که توی گوش خر هم بذاری می افته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر 2.5 باشه به خود گوشی میخوره...اما معمولا 3.5 هستند و باید به قسمت دوم گوشی وصل بشه..

صداشون هم خوبه..معمولا هم جدیداش مثل واکمن و نوکیا حالت چکشی هیتند و توی گوش جا میگیرند..

راستی توی سایت موبایل ریویوو نوشته فیلیپپس هستند..

MatinCracker
07-02-2008, 17:16
سلام
میشه چند مدل هندزفری خوب برای این گوشی معرفی کنید ؟ در صورت امکان قیمتش رو هم بگید .
ممنون:10:

Mr.K2
07-02-2008, 17:16
اینطوری...

Mr.K2
07-02-2008, 17:20
سلام
میشه چند مدل هندزفری خوب برای این گوشی معرفی کنید ؟ در صورت امکان قیمتش رو هم بگید .
ممنون:10:

من W950 رو امتحان کردم ...اصلیش....خیلی توپ بود..هم کیفیت و هم باش...اما کم گیر میاد...اصلیش 20 هزار تومان

Creative هم خوبه...البته مدلش یادم نیست دقیقا چی بود...اونم 14 هزار تومن هست..

Rohallah_tavakoli
07-02-2008, 17:21
اقايون كدوم گوشي تو اجرا كردن بازي بهتره 5700 يا n81 8gb من موندم كدومشونو بخرم شما هم كه جواب سوالاي من رو درست نميديد!!!!!!!!!!!!!

Highbury
07-02-2008, 17:27
اقايون كدوم گوشي تو اجرا كردن بازي بهتره 5700 يا n81 8gb من موندم كدومشونو بخرم شما هم كه جواب سوالاي من رو درست نميديد!!!!!!!!!!!!!
صد در صد 5700 نیستش
چون ان81 بر پایه پلت فرم ان گیج ساخته شده که بازیهایی با گرافیک بسیار بالا داره دقیقا مثل ان95 هشت گیگ
ان95 هشت گیگ از نظر گرافیکی قویتره و صفحه بزرگتری داره اما ان81 کلیدهای مخصوص بازی داره بستگی به خودت داره ولی 5700 گزینه مناسبی نخواهد بود.
مستر کا2 قیمت اون هندسفری ها چطوره؟آیا واقعا خوبه و خیلی تاثیر داره؟از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟؟
در ضمن اگه قمست دومش رو بذاریم کیفیت چطوره؟منظورم نسبت به این که یه هندسفری کاملش رو بذاریم.

Mr.K2
07-02-2008, 17:29

به نظر من N81 8 GIG بگیر..

Mr.K2
07-02-2008, 17:32
صد در صد 5700 نیستش
چون ان81 بر پایه پلت فرم ان گیج ساخته شده که بازیهایی با گرافیک بسیار بالا داره دقیقا مثل ان95 هشت گیگ
ان95 هشت گیگ از نظر گرافیکی قویتره و صفحه بزرگتری داره اما ان81 کلیدهای مخصوص بازی داره بستگی به خودت داره ولی 5700 گزینه مناسبی نخواهد بود.
مستر کا2 قیمت اون هندسفری ها چطوره؟آیا واقعا خوبه و خیلی تاثیر داره؟از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟؟
در ضمن اگه قمست دومش رو بذاریم کیفیت چطوره؟منظورم نسبت به این که یه هندسفری کاملش رو بذاریم.

من W950 رو امتحان کردم ...اصلیش....خیلی توپ بود..هم کیفیت و هم باش...اما کم گیر میاد...اصلیش 20 هزار تومان

Creative هم خوبه...البته مدلش یادم نیست دقیقا چی بود...اونم 14 هزار تومن هست..
برای راحتی بگم که من اسمم علی هست..

در مورد اتصال به قسمت دوم یا خود گوشی هم بگم که فکر نکنم خیلی فرق کنه..

ya30n
07-02-2008, 17:42
بچه ها من تا دو روز ديگه انشاالله گوشي 5700 رو ميگيرم
پس ديگه رنگ قرمزه رو نگيرم؟
يا حق (:

Ship Storm
07-02-2008, 17:54
آقا من گوشی رو تازه آپدیت کردم یه برنامه اذان اضافه شد بهش حالا یه سوال هستش اون هم اینه که چرا اذان رو زودتر میگه مثلا 10 دقیقه زودتر اذان رو پخش میکنه

Mr.K2
07-02-2008, 17:55
بچه ها من تا دو روز ديگه انشاالله گوشي 5700 رو ميگيرم
پس ديگه رنگ قرمزه رو نگيرم؟
يا حق (:

رنگ قرمز هم هیچ مشکل نداره..من تمیزش میکنم...به راحتی..

khofte_Rap
07-02-2008, 18:00
مثل اینکه شما نمیفهمی من چی میگم...زود میدوی میری سراغ سیستم عامل و...

من اصلا حرفم این نیست...هی شما پیش میکشی...

در ضمن هندزفری 5310 و 5610 مثل هم هست نه 5610 و 6300 ...:18:

منظور من عزيزم همون 6300 بود نه 5310، اگر خوب بخوني نوشتم... هنزفري 6300 و 5610 يكي هستش... و 5610 چون يه گوشي اكسپرس ميوزيكه نبايد با يه گوشي ساده يكي باشه كه متاسفانه يكي شده...

khofte_Rap
07-02-2008, 18:05
اصلا و 810 تقلبی رو نگیر...من گرفتم 5000 تومن...اصلا باس نداره...شاید اصلیش داشته باشه... کریتیو بگیری خوبه..
علي جان اين هدفون كريتيو رو از كجا بگيرم؟؟؟ موبايليا خودشون كه فكر نمي كنم داشته باشن...

khofte_Rap
07-02-2008, 18:07
عزيزم تو همه ي ريويو هاي 5700 نوشته هنزفري هاشو شركت فليپس ميزنه... منم نديدم جاييش زده باشه فيليپس ول اينا همونايين كه تو سايت نوكيا و بقيه جاها زدن... پس نمي تونه كه تقلبي باشه يا تو گمرك عوضش كرده باشن و از اين چرنديات...

Mr.K2
07-02-2008, 18:09
منظور من عزيزم همون 6300 بود نه 5310، اگر خوب بخوني نوشتم... هنزفري 6300 و 5610 يكي هستش... و 5610 چون يه گوشي اكسپرس ميوزيكه نبايد با يه گوشي ساده يكي باشه كه متاسفانه يكي شده...

منم نگفتم که شما گفتی 5310 و 5610 یکی هست...من گفتم که کلا 5310 و 5610 هندزفریشون یکی هست...

در ضمن 5610 هندزفریش خوبه ..مثل مال 6300 نیست..شما اشتباه میکنی...

Mr.K2
07-02-2008, 18:10
علي جان اين هدفون كريتيو رو از كجا بگيرم؟؟؟ موبايليا خودشون كه فكر نمي كنم داشته باشن...

نه ندارن...باید از لوازم کامپیوتری ها بگیری...

ya30n
07-02-2008, 18:11
رنگ قرمز هم هیچ مشکل نداره..من تمیزش میکنم...به راحتی..
نه مسئله تميز كردن نيست يكي از دوستان تو تاپيك گفت قرمز رنگش بعد چند وقت ميره
منم به شك افتادم
وگرنه از قرمزه بيشتر خوشم اومد
يا حق (:

Mr.K2
07-02-2008, 18:20
منم به شك افتادم
يا حق (:

:18::18:پاک بشه...رنگ که نیست که قرمزش پاک بشه...خود پلاستیک گوشی قرمز هست..اگر فقط روش رنگ بود شاید پاک میشد اما این کلا قرمز هست..

khofte_Rap
07-02-2008, 18:22
اقا اين گوشي منو به شدت خسته كرده...اعصابمو ريخته به هم... ديگه تاب و توانشو ندارم... اه... چه اشتبي كردم اينو گرفتما...
بچه ها اين گوشي واقعا مشكل خاصي در هيچ زمينه اي نداره... آخه اين شد گوشي؟؟؟ به خدا يه مدت تو كلوپ K800 بودم... هر روز يكي ميومد مي گفت فلان جاش رفته تو فلان جاش... ولي اين 5700 از اولين صفحه تا همين جا هيچ مشكلي نداشته... يعني چند تا مشكل كوچولو آماتوراي نوكيا داشتن... مثلا چطوري ويبرشو ميشه وصل كرد... اگه كل صفحاتو دنبال كرده باشيد با اين سوالات درپيت مواجه ميشويد.... يا مثلا چند صفحه پيش يكي گفته بود برنامه رو كه نصب مي كنه كجا ميره...
ولي دست از شوخي بر مي داريم و چند سوال مي پرسم تا يكي بياد جواب بده...
1. من بعضي تم ها رو نصب مي كنم... بعد ديگه اونارو نمي تونم پاك كنم چون تو app manager هم نيستن...
2. من كلي تم ريختم تو گوشيم... ولي هر دفعه كه به تمام يه سري مي زنم يه چندتاش نيست... اين موضوع كاملا واسم ثابت شد... تمايي كه كمتر استفاده ميشه... از بين ميرن... مثلا من تم آيفون رو ريختم امروز نگا كردم ديدمكه نيست... مجبور شدم كه دوبازه نصبش كنم....
3. اين گوشي لامذهب توي قابو از اين بصاتا به شدت مورد داره... قابش همه جا هست ولي نصب كنندش كيمياست... خودمم نمي تونم نصب كنم...حالا به زور اين آقاي كيميارو پيدا ميكني تازه آقا وقت ندارن باس صبر كرد... 1 ساعت ميشينيم... جهندم... واسه نصب پول خون ننه و باباشو خار و كاكاشو از آدم مي خواد...
4. مشكل بعدي قاب كريستال و ژله ايه... من همه نوع قاب كريستالو امتحان كردم... ولي فايده نداره... چون گوشي چرخشيه... 4تيكه قاب داره... 2تا بالا 2تا پايين يكم كه ميذگره(يكم حداكثر يك هفته) قاب بالا شل ميشه و هي در مياد... پايينم اگه نشكنه خودت ميشكونيش چون هي باز ميشه، البته اگه شل نشه باشه...
قاب ژله اي هم كه اصلا به خاطر 2تيكه بودن به اين پاره آجر نمي خوره... بچه ها شما قابي چيزي كوفتي ندارين واسه اين؟؟؟

khofte_Rap
07-02-2008, 18:29
منم نگفتم که شما گفتی 5310 و 5610 یکی هست...من گفتم که کلا 5310 و 5610 هندزفریشون یکی هست...

در ضمن 5610 هندزفریش خوبه ..مثل مال 6300 نیست..شما اشتباه میکنی...

علي جان دقيقا يكيه... من يكي از رفيقام 5610 داره يكي ديگشونم 5310. چند روز پيش كه خونمون بودن نشستيم سه تا گوشي رو مقايسه كرديم... كه نتايجشو تو چند صفحه قبل نوشتم... هنزفري جفت گوشيا رو زدم به گوشي خودم بعد هنزفري خودمو زدم و با سه تاييشون يه آهنگ رو گوش دادم... به نظر من 5700 بهتر بود... البته دوستان مي گن كه 5700 هنزفريش بعد يه مدت ضعيف ميشه... ممكنه واس شما هم ضعيف شده كه اين طور فكر ميكني...

khofte_Rap
07-02-2008, 18:31
منم به شك افتادم
يا حق (:

عزيز جان شما اشتباه متوجه شدي حرف امير خانو... ايشون منظورش اين بوده كه رنگش بر اثر چرك شدن تيره ميشه... نه اينكه رنگش ميپره... مگه بسته ي چيپسه كه رنگش بپره...

khofte_Rap
07-02-2008, 18:33
ازين پس لطفا عزيزان كامل تر توضيح بدن كه بچه مردم انقدر اشتباه نكنه...

ya30n
07-02-2008, 18:36
پس قرمزه رو بگيرم ديگه؟
يا حق (:

hamidrezaaa
07-02-2008, 18:45
پس قرمزه رو بگيرم ديگه؟
يا حق (:
دوست خوب کثیف میشه ها حالا خودانی . مثل اینکه علی خان میتونه پاکش کنه حالا نمیدونم دیگه

rainysky50
07-02-2008, 18:51
سلام بر همه...
من می خواستم یه چیزی رو در مورد شارژ گوشی به شما بگم.
البته خیلی عجیبه.
شما وقتی داری گوشی رو شارژ می کنی اگه باهاش ور بری یا اینکه Sms بیاد یا بفرستی یا هر کار دیگه ای خود گوشی می فهمه که تو با گوشی کار داری و زود تر شارژ باتری رو کامل می کنه.
در عوض وقتی که باتری داره شارژ می شه اگه دست بهش نزنی دیر تر شارژ رو تموم می کنه.
خیلی جالبه نه ؟!!!!
البته من فکر می کنم خودش تموم بشه بهتره.
نظر شما چیه؟

ok!!!من هم امروز متوجه شدم!!!گوشی حدود نزدیک به یک ساعت روی اشرژ بود من هم نشستم با گوشی ور رفتم نا گهان بعد از 5 دقیقه باتری فول شد!!!!!نگه ساعت کردم دیدم برای اولین بار در عرض 1ساعت و 5 دقیقه فول شد!!!!:18::18:این هم ایکی دیگه از مزایای سیمبین!سیمبین 9.2 رازهای نهفته ی زیادی داره!:8::8::8:

Arvin Shayan
07-02-2008, 18:56
هنزفري 5700 دكمه ي play/pouse و ولوم و دكمه جواب دادن به تلفن و همين طور عقب و جلو كردن آهنگ داره... تنها بديش اينه كه دكمه ي stop نداره منظورم از stop، ـ pouse نيست... منظورم اون دكمه مربعي است... كه اين دكمه رو خود گوشي هم وجود نداره...

دوست عزیز Stop هم داره باید دکه Pause رو 1 ثانیه نگه داری...
رو گوشی هم همینطور باید دکمه وسط رو نگه داری...:8:

DJ.Mamal
07-02-2008, 18:57
ok!!!من هم امروز متوجه شدم!!!گوشی حدود نزدیک به یک ساعت روی اشرژ بود من هم نشستم با گوشی ور رفتم نا گهان بعد از 5 دقیقه باتری فول شد!!!!!نگه ساعت کردم دیدم برای اولین بار در عرض 1ساعت و 5 دقیقه فول شد!!!!:18::18:این هم ایکی دیگه از مزایای سیمبین!سیمبین 9.2 رازهای نهفته ی زیادی داره!:8::8::8:
سيمبين چيه امين جون
باتريت مشكل داره كه زود شارژ شده...

ya30n
07-02-2008, 19:04
دوست خوب کثیف میشه ها حالا خودانی . مثل اینکه علی خان میتونه پاکش کنه حالا نمیدونم دیگه
بفرما!!!
يا حق ):

Arvin Shayan
07-02-2008, 19:06
سيمبين چيه امين جون
باتريت مشكل داره كه زود شارژ شده...
نه ماله من هم همین طوریه مشکلی نیست.
شارژر 5700 هوشمنده :27:

khofte_Rap
07-02-2008, 19:06
دوست عزیز Stop هم داره باید دکه Pause رو 1 ثانیه نگه داری...
رو گوشی هم همینطور باید دکمه وسط رو نگه داری...:8:
واقعا ممنونم از راهنماييتون.... تا همين الان نميدونستم...
ضمنا اسم من بهزاده...
آقاي ريني اسكاي يا فكر كنم امير خان منم فك كنم چنين چيزي خيلي مزحك باشه...

Arvin Shayan
07-02-2008, 19:07
تو رو خدا یکی لطف کنه این برنامه کنترل تلویزیون رو ساین کنه.
مثل چراغ قوه که خیلی ها می خواستن و به آرزوشون رسیدن اینم یه کاری بکنین...

خیلی لازمه.

khofte_Rap
07-02-2008, 19:11
منم خيلي لازم دارم اين برنامه ي tv رو ...جون من يكي بزارش....

Arvin Shayan
07-02-2008, 19:11
آقا یکی بگه جریان این دکمه وسطی که بین تنظیم صدا تو پانل هندزفری هست چیه؟

Arvin Shayan
07-02-2008, 19:12
فرق Rom با Ram چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

khofte_Rap
07-02-2008, 19:14
منم همينو پرسيدم ولي انگار كسي نيست جواب بده... آخه هيشكي نمي دونه...

khofte_Rap
07-02-2008, 19:21
بچه ها من يك ساعت ديگه مي خوام يه مهموني... بعد ممكنه بخوام عكس و فيلم با گوشيم بگيرم... به نظر شما دوربين 5700 كيفيت خوبي داره؟؟؟ من تا حالا به صورت جدي باهاش عكس و فيلم نگرفتم... شما چي ميگيد؟؟؟

rainysky50
07-02-2008, 19:34
بچه ها ماجرای اتوبوس 2 هفته پیش رو براتون تعریف کردم؟؟؟اقا ما تو اتوبوس بودیم داشتیم میرفتیم تهران!این راننده فیلم قل قلک رو گذاشته بود من قبلا فیلمو دیده بودم!به خاطر همین کمی حس شیطنت گل کرد!!ای ار ریموت!!!!تلویزیون سونی بود!اقا من یه 10 دقیقه توی مدلهای مختلف گشتم تا اخرش یکی از مدلها گرفت و تونست کانالهای این تی وی سونی رو عوض کنه!هی عوض میکردم!!هی راننده تق میزد توی تی وی و دنبال کنترلش میگشت!!کنترلشو پیدا کردن ولی هنوز کنترل اصلی که همانا 5700 باهوش خودم بود دردستم بود!اقا یه کیفی داد!!اخرش هم کسی متوجه نشد!!!!

rainysky50
07-02-2008, 19:42
توی گوشی rom حکم همون رم رو توی کامپیوتر داره!!(فکر کنم!!دقیقا نمیدونم!!)ram هم فکر کنم حافظه ی داخلی گوشی باشه!(فون ممموری!)

واقعا ممنونم از راهنماييتون.... تا همين الان نميدونستم...
ضمنا اسم من بهزاده...
آقاي ريني اسكاي يا فكر كنم امير خان منم فك كنم چنين چيزي خيلي مزحك باشه...

در ضمن منوظرتون رو از جمله ی اخری متوجه نشدم!امین هستم مخلص شما!

Arvin Shayan
07-02-2008, 19:47
وقتی خواستی عکس یا فیلم بگیری بگو همه ی چراغ ها رو روشن کنن.
چون عکسا یا فیلم تو تاریکی زیاد خوب نمی شه.
بورو حال کن.

Arvin Shayan
07-02-2008, 19:52
بچه ها ماجرای اتوبوس 2 هفته پیش رو براتون تعریف کردم؟؟؟اقا ما تو اتوبوس بودیم داشتیم میرفتیم تهران!این راننده فیلم قل قلک رو گذاشته بود من قبلا فیلمو دیده بودم!به خاطر همین کمی حس شیطنت گل کرد!!ای ار ریموت!!!!تلویزیون سونی بود!اقا من یه 10 دقیقه توی مدلهای مختلف گشتم تا اخرش یکی از مدلها گرفت و تونست کانالهای این تی وی سونی رو عوض کنه!هی عوض میکردم!!هی راننده تق میزد توی تی وی و دنبال کنترلش میگشت!!کنترلشو پیدا کردن ولی هنوز کنترل اصلی که همانا 5700 باهوش خودم بود دردستم بود!اقا یه کیفی داد!!اخرش هم کسی متوجه نشد!!!!
چطوری !!!!!!!!!!!!!
چجوری !!!!!!!!!!!!!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون برنامه رو به ما هم بگو.
خیلی لازمه.

Mr.K2
07-02-2008, 20:26

ای شیطون...به ما هم بده این برنامه رو...

Mr.K2
07-02-2008, 20:28
فرق Rom با Ram چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RAM = Random Access Memory

ROM = Read Only Memory

رم حافظه با دسترسی تصادفی هست

رام حافظه فقط خواندنی هست

توی رم هم میشه نوشت و خوند اما توی رام فقط میشه خوند.

دقیقا مثل کامپیوتر...

همونطوری که این دوتا بار سنگین CPU رو کم میکنند و به سرعت کامپیوتر می افزایند توی گوشی هم همین کارو میکنند

rainysky50
07-02-2008, 20:44
با ir remote!!!کنترل همه چیز در دستان شماست!!!!

Mr.K2
07-02-2008, 20:51

لینک بده امین خان...

جاوا هست یا سیمبین ؟؟؟

برم خودم پیدا کنم..

Ship Storm
07-02-2008, 20:53
آقا من گوشی رو تازه آپدیت کردم یه برنامه اذان اضافه شد بهش حالا یه سوال هستش اون هم اینه که چرا اذان رو زودتر میگه مثلا 10 دقیقه زودتر اذان رو پخش میکنه

DJ.Mamal
07-02-2008, 23:30
تنظيمات ساعت و منطقه رو درست كن

Ship Storm
08-02-2008, 07:48
تنظيمات ساعت و منطقه رو درست كن

DJ.Mamal جان ممنون ولی من تنظیمات منظقه رو درست کردم آوردم روی Tehran ولی فکر کنم این برنامه برای اهل تسنن درست شده چون اذان رو زودتر پخش میکنه مثلا 10 دقیقه زودتر از اینکه اینجا اذان مغرب رو بگه این اذان میگه.

adameh_bahal
08-02-2008, 08:20
ميشه برنامه های زير رو 1 بار ديگه آپلود کنيد،چون مثله اينکه لينکش از کار افتاده:
ultimate voice recorder
voice inbox

Highbury
08-02-2008, 09:22
هیش کی من و دوست نداره خودم خودم رو نقل قول میکنم.
راهنمایی میخوام
1-صفحه 440
2-پستی که نقل قول کردم.
3-چه هندسفری بخرم که صدای هدفونش هم بلند بشه و هم با باس زیاد.اصلا فاز نمیده ضعیف بودنش به درک قابل تحمله اما اینکه باسش کمتر از مگاباسه یه کمی اذیتم میکنه.الان بهترین هندسفری چیه؟هندسفری میخوام هم خوب باشه و صدای توپ و هم اینکه جنسش خوب باشه و مثل این هندسفری های خرکی نباشه که اگه توی گوش بذاری زرتی بیفته.منظورم رو که خودتون میفهمید که.
4-زور زدم یه عالمه پیام توی drafts نوشتم اما حالا موندم چطوری سیوشون کنم .اون قسمت myfolder توی مسجینگ به چه درد میخوره؟
5-من هر وقت گوشیم رو از بالا خاموش کنم خاوش نمیشه:18:من یه دقیقه صبر کردم اما فقط اون کلیدهای رد تماس و تماس و اون آبی ها روشن میمونه بقیه خاموشه و روشن هم دیگه نمیشه باید باتری رو در بیارم مال شما هم همینجوریه؟یا باید بیشتر صبر کنم.
در ضمن اگه سایتی سراغ دارید که ای بوک داشته باشه معرفی بکنید خیلی ممنون
خیلی ممنون از جوابهاتون:31:

چند تا نرم افزار میخوام فقط باید ساین شده باشه و ارور مرور نده و تست شده باشه.
1-کنترل از راه دور تلویزیون و سایر وسایل برقی.اون که توی جی اس ام ارنا هستش باید ساین بشه.
2-این که میگن چت بلوتوثی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه خوبه برنامه اش رو هم بذارید
3-نرم افزار اسمارت گالری رو میخوام.اونی که توی ج س ام اریا هستش مشکل داره و مال من ارور میده خواهشا تست کرده بدین.
4-یه مدیاپلیر میخوام که صدای بلندی داشته باشه البته coreplayer فوق العاده هستش و صدای اکولایزرش رو تا آخر بکشی بالا از پلیر خود گوشی بلندتره و کیفیتش هم خیلی خوبه
واقعا شرمندم کردین:18:

د لینک بده دیگه :18:هی میایی دهن ما رو آب میندازی
یه نرم افزاری هستش که میگن مثل alt+tab کامپیوتر کار میکنه اگه باشه واقعا ضروریه بعضی وقتا من توی بازی هستم میخوام برم مثلا توی فلان جا که اگه این نرم افزار باشه خیلی خوبه.
کسی در مورد نرم افزار نهج البلاغه چیزی میدونه اگه دارید ممنون میشم.
بابا بیایید هر چی داریم بریزیم تو دایره تا همه استفاده بکنند.:11:

sari-1369
08-02-2008, 10:33
دوست عزيز ...
اين alt + tab كه شما ميگين نياز به برنامه نداره ...
اگه كليد منو رو بفشاري ميرو تو منو و كارهاي ديگتو انجام بدي .

Mr.K2
08-02-2008, 11:06
د لینک بده دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هی میایی دهن ما رو آب میندازی
یه نرم افزاری هستش که میگن مثل alt+tab کامپیوتر کار میکنه اگه باشه واقعا ضروریه بعضی وقتا من توی بازی هستم میخوام برم مثلا توی فلان جا که اگه این نرم افزار باشه خیلی خوبه.
بابا بیایید هر چی داریم بریزیم تو دایره تا همه استفاده بکنند

شما دکمخ منو رو چند ثانیه نگه دارین همین کارو میکنه...

rainysky50
08-02-2008, 11:12

:

.:11:

کاظم جون الت +تب دیگه چیه!!!شما توی هر بازی یا هر جا که هستید دکمه ی منو رو بگیرید!همون که سفیده و زیرش چراغ نداره!!بعد از 21 ثانیه لیست برنامه های باز و دسکتاپ گوشی میاد اونجا شما انتخاب میکنید!!!!برای کنترل هم گفتم باید بری توی سایت gsmaria .com توی بخش نرم افزارهای 5700 و توی بخش اینفرارد و بلوتوث!اونتجا باید دانلود کنی بعدش ساین کنی!!نرم افزار رو به زور کرک کردن به خاطر همین حتی ممکنه تا دو بار نصب نشه و شانسی نصب بشه!!اصلا نرم افزار مفتی توی سیمبین ورژن3 دردسری شده!اما خدا رو شکر اصل کاریها مانند core پلیر و پی دی اف ریدر و چند تای دیگه نیازی ساین ندارن!!!

khofte_Rap
08-02-2008, 12:42

واقعا شرمندم کردین:18:

بابا بیایید هر چی داریم بریزیم تو دایره تا همه استفاده بکنند.:11:
كاظم جان(اگه اشتباه نكرده باشم...) شما اگه دكمه ي منو رو نگه داريد مانندalt+tab عمل ميكنه...

khofte_Rap
08-02-2008, 12:44
وقتی خواستی عکس یا فیلم بگیری بگو همه ی چراغ ها رو روشن کنن.
چون عکسا یا فیلم تو تاریکی زیاد خوب نمی شه.
بورو حال کن.

ممنون... كلا مهمونيه بهم خورد... ولي بازم دستت درد نكنه...

khofte_Rap
08-02-2008, 12:44
توی گوشی rom حکم همون رم رو توی کامپیوتر داره!!(فکر کنم!!دقیقا نمیدونم!!)ram هم فکر کنم حافظه ی داخلی گوشی باشه!(فون ممموری!)

در ضمن منوظرتون رو از جمله ی اخری متوجه نشدم!امین هستم مخلص شما!

بابت اينكه اگه با گوشي كار كني زودتر شارژ ميشه عرض كردم...

khofte_Rap
08-02-2008, 12:47
عزيزان ميشه يكي لينك اون فرومي كه توش برنامه ساين ميكننو بده؟؟/

Highbury
08-02-2008, 12:49
اره بچه ها فهمیدم دمتون گرم.
یه پست میدادید بس بود چه خبره باباااااااااااااااااااااا ااااااااا.
رینی جون میشه همون برنامه خودت رو یه جایی بذاری ما از همون جا دانلود کنیم.به خدا دهن ما سرویس شده از بس که هر چی برنامه میگیرم هر کدومشون یه جاش میلنگه.
بابا من اون همه درخواست کمک و همیاری داشتم شما فقط به یکیشون جواب دادین.
راستی داشتم پیام میفرستادم که یهویی یه صفحه باز شد که رمز میخواست نوشته بود message center منم خوشحال شدم که میتونم برای مسج فرستادن رمز بذارم الکی همینجوری 2711 رو زدم ولی الان اصلا مسج نمیفرسته و این پیغام رو میده:
text message:
Invalid phone or message center number check the number
فکر کنم باید همون کد شرکت سیار رو میذاشتم.
سیم کارت من کد 6 هست.

khofte_Rap
08-02-2008, 12:58
اره بچه ها فهمیدم دمتون گرم.
یه پست میدادید بس بود چه خبره باباااااااااااااااااااااا ااااااااا.
رینی جون میشه همون برنامه خودت رو یه جایی بذاری ما از همون جا دانلود کنیم.به خدا دهن ما سرویس شده از بس که هر چی برنامه میگیرم هر کدومشون یه جاش میلنگه.
بابا من اون همه درخواست کمک و همیاری داشتم شما فقط به یکیشون جواب دادین.
راستی داشتم پیام میفرستادم که یهویی یه صفحه باز شد که رمز میخواست نوشته بود message center منم خوشحال شدم که میتونم برای مسج فرستادن رمز بذارم الکی همینجوری 2711 رو زدم ولی الان اصلا مسج نمیفرسته و این پیغام رو میده:
text message:
Invalid phone or message center number check the number
فکر کنم باید همون کد شرکت سیار رو میذاشتم.
سیم کارت من کد 6 هست.
اق كاظم شما بايد اونجا شماره ي مسيج سنتر رو وارد مي كردي... (البته فكر كنم...)
من خودم ايرانسل دارم... مسيج سنترش +989350001400 البته اون مثبته بايد اولش باشه نه آخرش... چون تايپ مي كنم اين طوري شد...
ولي اگه همراه اولي بايد از بقيه بچه ها بپرسي...
براي وارد كردن هم بايد بري توي massaging/setting/text massage/massage center بعد اونجا كه شماره ي 2711 رو ميبيني شماره ي بالا رو وارد كني...

Arvin Shayan
08-02-2008, 13:37
عزيزان ميشه يكي لينك اون فرومي كه توش برنامه ساين ميكننو بده؟؟/
باید بری اینجا و imei گوشی رو بهش بگی و جواب بگیری:

rainysky50
08-02-2008, 13:40
کاظم جان این چی بود که گفتی!!!!من اگه ای ار ریموت خودم رو بزارم باز هم همون ارور رو میده چون توی ساین کردن هر کسی imei گوشی خودشو وارد میکنه!!!!

Arvin Shayan
08-02-2008, 13:40
بابت اينكه اگه با گوشي كار كني زودتر شارژ ميشه عرض كردم...
باور نمی کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امتحان کن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:21:

rainysky50
08-02-2008, 13:54
راست میگه امتحان کن!من قبلا هم متوجه شده بودم ولی چون کسی عنوان نکرده بود من هم فکر میکردم در زمان گرفتن اشتباه کردم!ولی ایشون که این نکته رو گفت و اتفاقا دیروز هم برای من دوباره اتفاق افتاد دیگه شک ندارم که وقتی با گوشی کار کنی اتوماتیک شارژ قطع میشه!البته شاید هم این طور نباشه و فقط توهم سیمبینی باشه!!!!!!

hamidrezaaa
08-02-2008, 14:00
کاظم جان Imei رو بده برایت ساین کنم

Highbury
08-02-2008, 14:00
خفته رپ من سیم کارتم رو عوض کردم انداختم توی یه گوشی دیگه اونجا مسج سنترش رو پیدا کردم
+981100500 بودش.حالا که این رو زدم و میخوام مسج بفرستم.مینویسه که
text message:unable to send message
چی کار کنم؟مستر ریست کنم حله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه مستر ریست کنم چه چیزایی پاک میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حمید رضا جان اینم IME:
353964014416135
حالا این ساین فقط برای همین برنامه هستش یا واسه همه هستش؟

hamidrezaaa
08-02-2008, 14:06
خفته رپ من سیم کارتم رو عوض کردم انداختم توی یه گوشی دیگه اونجا مسج سنترش رو پیدا کردم
+981100500 بودش.حالا که این رو زدم و میخوام مسج بفرستم.مینویسه که
text message:unable to send message
+ رو باید اولش بزاری ها نه اخرش

چی کار کنم؟مستر ریست کنم حله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه مستر ریست کنم چه چیزایی پاک میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه نکن این کارو احتیاجی نیست شما مسیج سنتر پاک شده که اون رو هم راحت وارد کن مشکلی نیست

حمید رضا جان اینم IME:
353964014416135
حالا این ساین فقط برای همین برنامه هستش یا واسه همه هستش؟
الان بهت میگم چی کار کنی یه 10 دقیقه صبر کنی به کار میکنم دیگه خودتت هر برنامه ی رو که خواستی ساین کنی

Majid393
08-02-2008, 14:12
آقا کاظم این شماره ها رو هم امتحان کن:
+9891100501
+9891100510
+9891100503
اگه درست نشد مشکل از گوشی هست.چون گوشیه 5700 پسر عموم هم همین بلا رو داشت و به هیچ صراطی مستقیم نمی شد :20:
ولی الان خود به خود درست شده و مسیج میفرسته!!!!!!!!!!

Arvin Shayan
08-02-2008, 14:14
+ رو باید اولش بزاری ها نه اخرش

نه نکن این کارو احتیاجی نیست شما مسیج سنتر پاک شده که اون رو هم راحت وارد کن مشکلی نیست

الان بهت میگم چی کار کنی یه 10 دقیقه صبر کنی به کار میکنم دیگه خودتت هر برنامه ی رو که خواستی ساین کنی
حمید ضا جان زحمت می کشی ماله منم حل کنی ؟
imei : 353964011151578

خیلی آقایی...:11:

Arvin Shayan
08-02-2008, 14:15
اگه تونستی key و cer برنامه ir remote رو واسم بگذارید.

خیلی ممنون.

Highbury
08-02-2008, 14:22
:11::11:+ رو اولش گذاشتم.اره مجید جون یه بار هم به من گفتی 5700 پسرعموت اینجوری شده و من گفتم اتفاقی بوده.
اون سه تا رو هم امتحان کردم و همون خطا رو مینویسه که قادر به فرستادن پیام نیست.
مجید یه تماس با پسرعموت بگیر ببین چی کار کرده.
اعصابم ریخته به هم من میخوام پیام بدمممممممممممممم.
اگه نشد باید چی کار کنم؟مستر ریست کنم چه اتفاقی میفته اصلا درست میشه؟
حالا که این پست رو دادم یه مطلب رو میخوام بگم که هیچ ربطی به کلوپ نداره و پست بیهوده هم نخواهم داد.
همه میدونن این سبک امضا مال منه
my phone: next phone:
این حمید رضا و مجید عجب متقلب هایی هستنااااااااااااااااااااا اا.یه کم به مختون فشار بیارید از خودتون سبک در وکنید.:21::21::21:
پس فردا می بینم که همه صفات گوشیشون رو میذارن توی امضا:40::11:

hamidrezaaa
08-02-2008, 14:59
حالا که این پست رو دادم یه مطلب رو میخوام بگم که هیچ ربطی به کلوپ نداره و پست بیهوده هم نخواهم داد.
همه میدونن این سبک امضا مال منه
my phone: next phone:
این حمید رضا و مجید عجب متقلب هایی هستنااااااااااااااااااااا اا.یه کم به مختون فشار بیارید از خودتون سبک در وکنید.:21::21::21:
پس فردا می بینم که همه صفات گوشیشون رو میذارن توی امضا:40::11:
کاظم جان میدونم واسه شماست ولی خوشم امد ایده جالبی بود اگه مشکلی باهاش داری ورش دارم

hamidrezaaa
08-02-2008, 15:03
حمید ضا جان زحمت می کشی ماله منم حل کنی ؟

خیلی آقایی...:11:
چشم واسه شما رو هم درست میکنم

Majid393
08-02-2008, 15:09
:11::11:+ رو اولش گذاشتم.اره مجید جون یه بار هم به من گفتی 5700 پسرعموت اینجوری شده و من گفتم اتفاقی بوده.
اون سه تا رو هم امتحان کردم و همون خطا رو مینویسه که قادر به فرستادن پیام نیست.
مجید یه تماس با پسرعموت بگیر ببین چی کار کرده.
اعصابم ریخته به هم من میخوام پیام بدمممممممممممممم.
اگه نشد باید چی کار کنم؟مستر ریست کنم چه اتفاقی میفته اصلا درست میشه؟

گوشیه پسر عموم خود به خود درست شد
یه روز برام مسیج فرستاد.زنگ زدم و بهش گفتم:چه جوری گوشیت درست شد؟؟؟
گفت:داشتم باهاش ور میرفتم دیدم درست شده و مسیج میفرسته.

خودمم موندم که چه جوری گوشیش درست شد!!!!!!!

.SA33D.
08-02-2008, 16:39
سلام به بروبچ فعال(!!!)كلوپ 5700.:5:
من خواستم با يه پروداكت كد فارسي(0540667) گوشيمو آپگريد كنم اخه عربيه,ورژنم3.27.ولي اين كد رو كه ميدم ميگه كد مال5300 و ورژن قابل دانلودش 5.050 <<اينه(مال 5700 فكر كنم 3.8 باشه) خواستم بپرسم اين مشكلي ايجاد نميكنه؟؟؟؟يعني فريم ريرشون كپي همن؟؟:10: اگه پروداكت كد فارسي براي 5700 دارين بيزحمت...!!!!:46:
راستي گوشيم از 12روز پيش تا حالا 2 بار يهويي ريست شد,گفتم شايد آپ كنم اينم درست شه.:19:
و اخرهم اينكه هنوز راهي براي اپگريد فريم وير بدون نياز به اتصال به اينترنت وجود نداره؟؟؟؟اخه اينترنت ذغاليو چه به اپگريد اونهم از نوع خدا مگابايت!!!:2:
و اخر اخرهم اينكه براي حالتlock phone كليد ميانبر نداره؟
كمك كنيد!!!!!!!!!!كمك!!!:40:

hamidrezaaa
08-02-2008, 17:15
سلام به بروبچ فعال(!!!)كلوپ 5700.:5:
من خواستم با يه پروداكت كد فارسي(0540667) گوشيمو آپگريد كنم اخه عربيه,ورژنم3.27.ولي اين كد رو كه ميدم ميگه كد مال5300 و ورژن قابل دانلودش 5.050 <<اينه(مال 5700 فكر كنم 3.8 باشه) خواستم بپرسم اين مشكلي ايجاد نميكنه؟؟؟؟يعني فريم ريرشون كپي همن؟؟:10: اگه پروداكت كد فارسي براي 5700 دارين بيزحمت...!!!!:46::40:
دوست عزیز این کار رو نکنی ها که گوشیت به ملوک الا می پیونده اصلا 5300 جاواست 5700 سیمیبن تازه اگر هر دو هم سیمبین بود باز هم نمیشد

راستي گوشيم از 12روز پيش تا حالا 2 بار يهويي ريست شد,گفتم شايد آپ كنم اينم درست شه.:19:
دوستان که میگفتند حل شده حلا من نمی دونم چون اپدیت نکردم

و اخرهم اينكه هنوز راهي براي اپگريد فريم وير بدون نياز به اتصال به اينترنت وجود
نداره؟؟؟؟اخه اينترنت ذغاليو چه به اپگريد اونهم از نوع خدا مگابايت!!!:2:
یه کارهایی میشه کرد ولی همون از طریق خود برنامه نوکیا قابل اطمینان تره

و اخر اخرهم اينكه براي حالتlock phone كليد ميانبر نداره؟
كمك كنيد!!!!!!!!!!كمك!!!:40:
شما دکمه بالای گوشی که برای خاموش کردن هست رو فشار بده اخری برای lock phone است

rainysky50
08-02-2008, 19:13
کاظم جان خودتو درگیر مسیج نکن!من هم فریم ویر جدید رو که ریختم روی گوشی همین ارور رو میداد!مشکل از فریم ویر و برای فرستادن مسیج باید چند باری تلاش کنی!توی outbox وقتی ارور اومد برو و دوباره مسیج رو سند کن!اوقدر انجام بده بفرسته!تو هم به مشکل من دچار شدی!البته من هم یه هفته ای میشه که مشکل حل شده!در کل یه چند روز صبر کن تا اپیدت جدید بیاد و حل بشه!!

hamidrezaaa
08-02-2008, 19:59
در مورد ساین هم که به شایان و کاظم جان قول داده بودم امدم بگم امروز سایت سیمبن اذیت میکرد فردا واستون میذارم که دیگه خودتون بتونید هر برنامه ی رو ساین کنید

ya30n
08-02-2008, 20:11

لينك دانلود داداش؟
يا حق (:

hamidrezaaa
08-02-2008, 20:34
لينك دانلود داداش؟
يا حق (:
بفرما این هم تاپیکش همراه با توضیحات :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamidrezaaa
08-02-2008, 21:03
خوب بلاخره اماده شد ...
این هم فایل های مورد نیاز ساین (Key + cer ) + برنامه ساین کردن + آموزش برای کاظم خان با حجم : 449.3 KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم فایل های مورد نیاز ساین (Key + cer ) + برنامه ساین کردن + آموزش برای شایان خان با حجم : 449.4 KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا هر برنامه ایی رو که میخوایی ساین کنین اگه مشکلی یا سوالی هم بود در خدمتم

Arvin Shayan
08-02-2008, 21:17
این هم فایل های مورد نیاز ساین (Key + cer ) + برنامه ساین کردن + آموزش برای شایان خان با حجم : 449.4 KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آقا دمت گرم. خیلی ممنون.زحمت کشیدی.
آقا ساین شد .:40::31:

meshkiposh2200
08-02-2008, 21:32
با سلام.اقا ما یه غلطی کردیم یکی از اهنگهای اصلی گوشی را پاک کردم بعد هم اهنگهای خودم را پاک کردم و اهنگ جدید روش ریختم هالا توی گالری که میرم اهنگها هست ولی توی موزیک پلیر نیست رفرش هم کرده ام خاموش و روشن به تعداد زیاد و پاک کردن اهنگ و دوباره روش اهنگ ریختن به نظرتون این نبودن اهنگها به خاطر پاک کردن اون اهن
اصلیست یا چیزی دیگر

khofte_Rap
08-02-2008, 21:59
آقا حميدرضا من واقعا به اين برنامه احتياج دارم... جان مادرت واسه منم اينو ساينش كن...
اينم Imei:
353964013993647
]چشم انتظارما!!!

Arvin Shayan
08-02-2008, 22:00
آقای حمید رضا خان مشکل !!!!!!!!!!!!
برنامه رو ساین کردم ولی ...
برنامه ir remote از سه قسمت تشکیل شده :
1.irRemote.Setup.SIGNED.Do.Not.Resign_GsmAria.sis
2.DRMCommonSolutions.SIGNED.Do.Not.Resign_GsmAria. sis
3.Crack.Unsigned_GsmAria.sis
که قسمت سوم رو ساین کردم و برنامه ساین شده رو وقتی می خوام نصب کنم بعد از اینکه yes رو می زنم این error رو میده :
certificate may be not yet be valid , is expired or phones date setting may be incorrect

من تاریخ گوشی رو عقب بردم ... جلو بردم ... گذاشتم تو روز اصلی بازم همین ارور رو داد.

کمک !!!!!

hamidrezaaa
08-02-2008, 22:05
آقای حمید رضا خان مشکل !!!!!!!!!!!!
برنامه رو ساین کردم ولی ...
برنامه ir remote از سه قسمت تشکیل شده :
1.irRemote.Setup.SIGNED.Do.Not.Resign_GsmAria.sis
2.DRMCommonSolutions.SIGNED.Do.Not.Resign_GsmAria. sis
3.Crack.Unsigned_GsmAria.sis
که قسمت سوم رو ساین کردم و برنامه ساین شده رو وقتی می خوام نصب کنم بعد از اینکه yes رو می زنم این error رو میده :
certificate may be not yet be valid , is expired or phones date setting may be incorrect

من تاریخ گوشی رو عقب بردم ... جلو بردم ... گذاشتم تو روز اصلی بازم همین ارور رو داد.

کمک !!!!!
شایان جان شما یه کار کن یه برنامه رو که احتیاج به ساین داره رو ساین کن بعد ببین هنوز این ارور رو میده یا نه به احتمال زیاد مشکل از فایل ها نیست

hamidrezaaa
08-02-2008, 22:08
آقا حميدرضا من واقعا به اين برنامه احتياج دارم... جان مادرت واسه منم اينو ساينش كن...
اينم Imei:
353964013993647
]چشم انتظارما!!!
چشم الان برای شما هم درست میکنم

khofte_Rap
08-02-2008, 22:14
با سلام.اقا ما یه غلطی کردیم یکی از اهنگهای اصلی گوشی را پاک کردم بعد هم اهنگهای خودم را پاک کردم و اهنگ جدید روش ریختم هالا توی گالری که میرم اهنگها هست ولی توی موزیک پلیر نیست رفرش هم کرده ام خاموش و روشن به تعداد زیاد و پاک کردن اهنگ و دوباره روش اهنگ ریختن به نظرتون این نبودن اهنگها به خاطر پاک کردن اون اهن
اصلیست یا چیزی دیگر
به نظر من شما اول يه ريست كن...(منظورم همون بازيابي اطلاعات كارخانه هست) درست ميشه... اگه درست نشد... بايد گوشيتو فرمت كني... (البته شايد اشتباه كنم، از بچه هاي ديگه هم بپرس)

khofte_Rap
08-02-2008, 22:16
بچه ها يه لطف كنيد لينك اين برنامه هم واس من بذاريد... خيلي ممنونم...

khofte_Rap
08-02-2008, 22:17
چشم الان برای شما هم درست میکنم

آقا واقعا ممنونم... منو شرمنده مي كنيد... فقط تا ساعت 12اگه تمومش كنيد واقعا ممنونم...

hamidrezaaa
08-02-2008, 22:18
به نظر من شما اول يه ريست كن...(منظورم همون بازيابي اطلاعات كارخانه هست) درست ميشه... اگه درست نشد... بايد گوشيتو فرمت كني... (البته شايد اشتباه كنم، از بچه هاي ديگه هم بپرس)
دوستمون درست میگن شما یه ریست بکن حله !

khofte_Rap
08-02-2008, 22:25
آقا يكي به من بگه اين چه گوشييييييه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟