PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ 5700

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

asfa
23-11-2007, 03:14
بچه ها همینطور که جنای rainysky جان گفتم من هم رفتم دیدم لینکشو این پایین میذارم ببینین کارش چطوره خودم تست نکردم ...
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]

Ship Storm
23-11-2007, 10:20
دوستان سلام یه نرم افزار برای 5700 میخوام که با اون بتونم روی Contact هام پسورد بزارم تا کسی نتونه وارد این بخش بشه یا شماره هاشون رو بخونه
ممنون و با تشکر

asfa
23-11-2007, 11:03
دوستان سلام یه نرم افزار برای 5700 میخوام که با اون بتونم روی Contact هام پسورد بزارم تا کسی نتونه وارد این بخش بشه یا شماره هاشون رو بخونه
ممنون و با تشکر

دنبال اسمارت گارد بگرد !!!

gisha
23-11-2007, 11:51
ممنون asfa جان.

dj_reza
23-11-2007, 12:46
دوست عزیز اولا این برنامه هنوز درست نشده اگه بشه حتما تو همه ی سایت ها و فروم ها مثل توپ میترکه آخه همه دنبالشن !تازه این برنامه مخصوص 5700 نیست که دوستان تو این تاپیک برن دنبالش یعنی اگه قراره بریم دنبالش همه ی سری 60یا ورژن 3 ها باید برن دنبالش !این درخواستم باید توی تاپیک برنامه ها باشه !! راستی اینجا هر کسی چیزی میگه فقط و فقط برای کمک به دوستان و حل شدن مشکلاتشونه پس کسی کار بیهوده ای انجام نمیده ...بگذریم ایشالا زودتر درست میشه...
شما اصلا گشتی که این حرف رو میزنی؟یه سرچ کنی صد جا پیدا میکنه ولی همه پولیه.باید بگردیم دنبال کرکش:5::5::5::5:

asfa
23-11-2007, 15:24
شما اصلا گشتی که این حرف رو میزنی؟یه سرچ کنی صد جا پیدا میکنه ولی همه پولیه.باید بگردیم دنبال کرکش:5::5::5::5:
من که تا حالا ندیدمش !
یکی بود که فلش به صورت SOS روشن میشد که خودم یه بار تست کردم شد !
روشن شدن کامل رو هم دیدم که خیلی کم نور بود پس اونی که شما میگین با چیزی که میخواین فرق داره .
به هر حال اگه جایی دید آدرس بده .ما هم بریم ببینیم شاید خریدیم !!!

asfa
23-11-2007, 15:36
gisha جان راستی کد ریجستر اون دیکشنری ایناست :
Concise Oxford English Dictionary = 32454-19525
Concise Oxford Thesaurus Dictionary = 32454-19946

h_b1985
23-11-2007, 15:42
بله عزیز من!!فقط برای همین یه دکمه ی pen این برنامه رو مخصوص این دو گوشی ساختند!!!برید دانلود کنید!تاوی صفحه ی اخر کلوپ 5700 سایت پرشین تولز هست!!!

دوست عزیزلینک برنامه مشکل داره، جایی دیگه ای سراغ نداری؟!!

asfa
23-11-2007, 18:17
دوست عزیزلینک برنامه مشکل داره، جایی دیگه ای سراغ نداری؟!!

با اجازه rainysky جان ....
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

گردن کلفت
23-11-2007, 19:25
این تقویم که توی صفحه اصلی هست رو چجوری میشه برداشت ؟

h_b1985
23-11-2007, 20:32
این تقویم که توی صفحه اصلی هست رو چجوری میشه برداشت ؟

Settings-->General-->Personalisation-->Standby Mode-->Active Standby

amin1222
23-11-2007, 22:28
خوب اگه منظورت اینی هست که گفتم با این مشکلت حل میشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9.1.Cracked-BiNPDA.sis.html
یکی از بهتریناست ...

asfa جان متشکرم دنبال همین بودم البته از رپید نتونستم دانلود کنم و از جای دیگه دانلود کردم

Ship Storm
24-11-2007, 06:23
دنبال اسمارت گارد بگرد !!!

لینکش رو نداری؟

morteza.dmh
24-11-2007, 23:18
نخیر!!ان95 نیز با کیفغیت ای وی ای فیلم میگره@

اصلا اين طور نيست.. دوست من داره و Mp4 فيلم ميگيره...

morteza.dmh
24-11-2007, 23:30
كسي اينجا ايرانسل داره؟؟؟ من همراه اولم رو فروختم كه ايرانسل بخرم به خاطر اينترنتش..
هر سايتي رو كه با كامپيوتر بشه بري با ايرانسل و گوشي 5700 ميشه رفت(مثلا به 5700 ربطش دادم... :31:)

Ship Storm
25-11-2007, 08:23
سلام دوستان
چند وقتی هستش که گوشی زیاد هنگ میکنه مثلا میری تو منوی اصلی دیگه دکمه های بالا و پایین و چپ و راست که یخواهیم گزینه رو انتخاب کنیم کار نمیکنه و بعد از حدود 10 ثانیه کار میکنه البته همیشه اینطوری یست بعضی وقت ها اینطوری میشه باید خمتتون بگم که یه مشکل دیگه هم هست گوشی رو Silent که میکنم ویبرش بعضی وقت ها کار نمیکنه با اینکه ویبره تو حالت Silent فعاله ولی 95% مواقع کار نمیکنه قبلا اینطوری نبود نمیدونم چی شده اینطوری شده ولی ویبره سالمه و کار میکنه مشکلش تو حالت Silen هستش حالا من رو راهنمایی کنید.
راستی Reset To Factory که میخوام بکنم میگه کد بده کدش چیه ؟ 12345 میدیم قبول نمیکنه کد دیگه ای داره؟
ممنون و با تشکر

morteza.dmh
25-11-2007, 15:19
سلام دوستان
چند وقتی هستش که گوشی زیاد هنگ میکنه مثلا میری تو منوی اصلی دیگه دکمه های بالا و پایین و چپ و راست که یخواهیم گزینه رو انتخاب کنیم کار نمیکنه و بعد از حدود 10 ثانیه کار میکنه البته همیشه اینطوری یست بعضی وقت ها اینطوری میشه باید خمتتون بگم که یه مشکل دیگه هم هست گوشی رو Silent که میکنم ویبرش بعضی وقت ها کار نمیکنه با اینکه ویبره تو حالت Silent فعاله ولی 95% مواقع کار نمیکنه قبلا اینطوری نبود نمیدونم چی شده اینطوری شده ولی ویبره سالمه و کار میکنه مشکلش تو حالت Silen هستش حالا من رو راهنمایی کنید.
راستی Reset To Factory که میخوام بکنم میگه کد بده کدش چیه ؟ 12345 میدیم قبول نمیکنه کد دیگه ای داره؟
ممنون و با تشکر
اگه برنامه اي رو باز كني و برنامه خراب باشه و يا به طور كامل بسته نشه و همچنين اگه گوشي با USB به كامپيوتر وصل باشه و بخواي باهاش كار كني ممكنه اين طوري بشه...
گوشي منم ويبرش تو بازيها كار نميكنه...
ممكنه كدش رو قبلا عوض كرده باشي...:5:

کورش
25-11-2007, 16:20
دوستان من دوتا برنامه روی مموری نصب کردم اما توی nokia application installer پنجره راست هیچی نیست و پیام زیر رو میده :

The contents of the currently selected phone model cannot be shown by this application.

x-plor هم نصبه و مشخصات درایو E تعداد پوشه های E رو 23 تا نشون میده اما من بیشتر از 10 پوشه رو نمیبینم !
میخوام برنامه adobe pdf reader رو کرک کنم اما پوشه system رو نشون نمیده ...

لطفآ کمک کنین .

Ship Storm
25-11-2007, 16:46
اگه برنامه اي رو باز كني و برنامه خراب باشه و يا به طور كامل بسته نشه و همچنين اگه گوشي با USB به كامپيوتر وصل باشه و بخواي باهاش كار كني ممكنه اين طوري بشه...
گوشي منم ويبرش تو بازيها كار نميكنه...
ممكنه كدش رو قبلا عوض كرده باشي...:5:

نه تو حالت کار عادی اینطوری میشه :41:
در من من اصلا کدی عوض نکردم :41:

rainysky50
25-11-2007, 19:35
شیپ جون همیشه نرم افزارها در فایلهای سیستمی گوشی تاثیر میزارند!این برای من اثبات شده!پس باید مموری کارت و خود گوشی رو فرمت کنی!

gisha
25-11-2007, 19:47
سلام.
نرم افزار voice call master روی گوشی من بعر از یه مدت فیلم درمیاره و کار نمیکنه.
اگه میشه یه منشی خوب که صدای بیپ هم ندا به من معرفی کنید.
با تشکر...

morteza.dmh
25-11-2007, 21:31
نه تو حالت کار عادی اینطوری میشه :41:
در من من اصلا کدی عوض نکردم :41:

مموريت رو بردار... اگه يه مدت اينطوري مشكلش حل شد اون رو فرمت كن. ممكنه مشكل از مموريت و فايل هاي روي اون باشه. در ضمن اگه برنامه ها رو روي حافظه خود گوشي نصب كرده باشي و اون رو پرش كرده باشي هم سرعت گوشي پايين مياد....:5:

morteza.dmh
25-11-2007, 21:44
دوستان من دوتا برنامه روی مموری نصب کردم اما توی nokia application installer پنجره راست هیچی نیست و پیام زیر رو میده :

The contents of the currently selected phone model cannot be shown by this application.

x-plor هم نصبه و مشخصات درایو E تعداد پوشه های E رو 23 تا نشون میده اما من بیشتر از 10 پوشه رو نمیبینم !
میخوام برنامه adobe pdf reader رو کرک کنم اما پوشه system رو نشون نمیده ...

لطفآ کمک کنین .

براي نمايش فولدر سيستم بايد توي تنظيمات x-plore اين گزينه رو امتحان كني... در ضمن براي پاك كردن فايل ها فايل منيجر خود گوشي از همه ي برنامه ها بهتره... امتحان كردم.مثلا فولدرايي كه با برنامه هاي ديگه پاك نميشن با فايل منيجر خود گوشي راحتتر پاك ميشن...:5:

Ship Storm
25-11-2007, 21:57
شیپ جون همیشه نرم افزارها در فایلهای سیستمی گوشی تاثیر میزارند!این برای من اثبات شده!پس باید مموری کارت و خود گوشی رو فرمت کنی!

درسته من نرم افزار ها رو روی مموری نصب کردم ولی خیلی هاشون رو پاک کردم یکم سرعت بهتر شده :20:

مموريت رو بردار... اگه يه مدت اينطوري مشكلش حل شد اون رو فرمت كن. ممكنه مشكل از مموريت و فايل هاي روي اون باشه. در ضمن اگه برنامه ها رو روي حافظه خود گوشي نصب كرده باشي و اون رو پرش كرده باشي هم سرعت گوشي پايين مياد....:5:

ممنون برم ببینم چکار میکنم:11:

rammmy
26-11-2007, 08:03
با سلام ...دوستان ...من توسط گوسی یه فیلم گرفتم و در اثر یک اشتباه فیلم را پاک کردم...بعد خیلی سریع به وسیله نرم افزار بازیابی اطلاعات مموری کارت فیلم را بازیابی کردم..فیلم حدود 46 مگ هست..اما هر کاری میکنم با هیچ نرم افاری باز نمیشه!!چرا؟؟

Ship Storm
26-11-2007, 12:56
با سلام ...دوستان ...من توسط گوسی یه فیلم گرفتم و در اثر یک اشتباه فیلم را پاک کردم...بعد خیلی سریع به وسیله نرم افزار بازیابی اطلاعات مموری کارت فیلم را بازیابی کردم..فیلم حدود 46 مگ هست..اما هر کاری میکنم با هیچ نرم افاری باز نمیشه!!چرا؟؟

Error میده هنگام اجرا یا اینکه اجرا میشه چیزی نشون نمیده

rammmy
26-11-2007, 16:08
Error میده هنگام اجرا یا اینکه اجرا میشه چیزی نشون نمیده

دوست عزیز...با انواع نرم افزار ها تست میکنم ولی هیچ کدام قادر نیستند باز کنند!!اصلا اجرا نمیشه!!..با اینکه 46 مگ هست!!!نمیدونم چرا؟؟حتی با نرم افزار converter میخواستم فرمت ان را تغییر بدم باز هم نمیشه فرمت ان را نیز تغییر بدم!!ایا شما دوستان راه حلی میدانید بگید!!؟؟:10::10:

Mr.K2
26-11-2007, 22:54
دوست عزیز...با انواع نرم افزار ها تست میکنم ولی هیچ کدام قادر نیستند باز کنند!!اصلا اجرا نمیشه!!..با اینکه 46 مگ هست!!!نمیدونم چرا؟؟حتی با نرم افزار converter میخواستم فرمت ان را تغییر بدم باز هم نمیشه فرمت ان را نیز تغییر بدم!!ایا شما دوستان راه حلی میدانید بگید!!؟؟:10::10:

دوست من این فایل به موقع ریکاور کردن خراب شده و با هیچ برنامه ای هم نمیتونی بازش کنی ...مگر اینکه یکبار دیگه کامل ریکاور بشه و هیچ اشکالی توی کدکش پیش نیاد ....

morteza.dmh
27-11-2007, 02:19

احتمالا converter خوبي استفاده نكردي... تا خيلي دير نشده از يه خوبش استفاده كن. مثل Recover my photoes
يا Recovery4all professional يا Norton unclear .....

asfa
27-11-2007, 14:44
كسي اينجا ايرانسل داره؟؟؟ من همراه اولم رو فروختم كه ايرانسل بخرم به خاطر اينترنتش..
هر سايتي رو كه با كامپيوتر بشه بري با ايرانسل و گوشي 5700 ميشه رفت(مثلا به 5700 ربطش دادم... :31:)
مرتضی حان
اگه از تو کامپیوتر میخوای بری تو اینتر نت باید گوشیت رو با usb به کامپوتر وصل کنی و با نرم افزار مخصوص گوشیت که همون پی سی سویت هست بری تو اینتر نت .
وقتی نرم افزار رو باز میکنی یه گزینه داره که تابلو هستش مینویسم به ترتیب :
Nokia PC Suite بعد کانکت به اینتر نت بعد که رفتی توش رو کانکت کلیک کن ردیفه !
اگه با گوشی خواستی بری هم مشکلی نداره توی کانکشن جای همه رو خالی بزار و کانکت شو .
راستی یه پیشنهاد غیر از 5شنبه و جمعه نرو که بیچاره میشی یعنی خودم رفتم فقط یه بار یاهو و یه بارم گوگل رو باز کردم دیدم هزار و خورده ای کم شده ...

rammmy
27-11-2007, 15:20
دوست من این فایل به موقع ریکاور کردن خراب شده و با هیچ برنامه ای هم نمیتونی بازش کنی ...مگر اینکه یکبار دیگه کامل ریکاور بشه و هیچ اشکالی توی کدکش پیش نیاد ....

با چند تا نرم افزار دیگه تست کردم ..بعضی از نرم افزارها پیدا میکنه بعضی ها هم پیدا نمیکنه...با اینکه recover میشه اما نشون داده نمیشه!!!یعنی هیچ کاری نمیشه..کرد؟؟
:41::41::41::41::41::19:

rammmy
27-11-2007, 15:22
مرتضی حان
اگه از تو کامپیوتر میخوای بری تو اینتر نت باید گوشیت رو با usb به کامپوتر وصل کنی و با نرم افزار مخصوص گوشیت که همون پی سی سویت هست بری تو اینتر نت .
اگه با گوشی خواستی بری هم مشکلی نداره توی کانکشن جای همه رو خالی بزار و کانکت شو .
راستی یه پیشنهاد غیر از 5شنبه و جمعه نرو که بیچاره میشی یعنی خودم رفتم فقط یه بار یاهو و یه بارم گوگل رو باز کردم دیدم هزار و خورده ای کم شده ...

دوست عزیز...وقتی روی کانکت کلیلک میکنم...اصلا نمیتونه وصل بشه...وaccses poinit و user و pass میخواد!!!

morteza.dmh
27-11-2007, 16:11
لطفا براي كمك به من به لينك زير يه سري بزنيد:

asfa
27-11-2007, 20:13
دوست من من الان بيرونم رفتم خونه حتما بهت ميگم ...

morteza.dmh
28-11-2007, 00:06
مرتضی حان
خوب پس من بيچاره شدم.چرا؟؟؟؟؟!!! 1-هرچي طرح داشته فعال كردم(نديد بديد...:31:) 2-حدود 2.5 مگ فقط دانلود كردم(آدم كله خر...:20:) آخه با گوشي اينترنت رفتن حالش بيشتره.
راستي تو كدوم طرح ها 5شنبه وجمعه مجانيه؟؟؟
چرا با موبايل5700 و USB نميشه از اينترنت كامپيوتر استفاده كرد؟(بازم به 5700 ربطش دادم..:31:)

morteza.dmh
28-11-2007, 00:16
با چند تا نرم افزار دیگه تست کردم ..بعضی از نرم افزارها پیدا میکنه بعضی ها هم پیدا نمیکنه...با اینکه recover میشه اما نشون داده نمیشه!!!یعنی هیچ کاری نمیشه..کرد؟؟
:41::41::41::41::41::19:

با اونايي كه من گفتم تست كردي؟؟؟؟؟ اونا بهترينشون هستن!!!!!!:5:

s_n
28-11-2007, 00:25
با سلام به بچه هاي گل من دو هفتس به جمع 5700 ري ها پيوستم.راستش باتريش بدجور اذيتم ميكنه .يه باتري ديگه خريدم ولي اونم همين طوريه.كمك كنيد لطفا.اين اولين گوشيه نوكيا هست كه من گرفتم قبلش پي 990 داشتم اگه ميشه راه نماييم كنيد.

asfa
28-11-2007, 00:26
خوب دوستان عزیز rammmy و مرتضی جان قبل از جواب دادن به سوالتون یه عذرخواهی به خاطر تاخیرم بدهکارم .
خوب مراحل کار اینطوریه که بعد از اینکه pc suite رو باز کردین روی connect to the internet کلیک کنین و بعد یه پنجره به اسم one touch access باز میشه که این تو باید یه سری تنظیمات انجام شه برای این کار روی settings.. کیلیک کنین و توی پنجره بعدی قسمت select modem اون usb ای که گوشیتون به اون وصله رو انتخاب کنین (معمولا خودش روشه) بعد next رو بزنین تو پنجره بعدی قسمت select network operator گزینه دوم یعنی configure the connection manually رو تیک بزنین و بعد هم next و تو این قسمت که سه تا جای خالی میاد که user و pass و access میخواد رو همه رو خالی بزارین (هیچی توش ننویسین) و بعد finish .حالا اگه connect رو کیلیک کنین 3 سووت وصل میشین به نت .بازم میگم 5 شنبه ها و جمعه ها البته اگه پولتون براتون مهمه !!! vbmenu_register("postmenu_1850898", true);

asfa
28-11-2007, 00:33
خوب پس من بيچاره شدم.چرا؟؟؟؟؟!!! 1-هرچي طرح داشته فعال كردم(نديد بديد...:31:) 2-حدود 2.5 مگ فقط دانلود كردم(آدم كله خر...:20:) آخه با گوشي اينترنت رفتن حالش بيشتره.
راستي تو كدوم طرح ها 5شنبه وجمعه مجانيه؟؟؟
چرا با موبايل5700 و USB نميشه از اينترنت كامپيوتر استفاده كرد؟(بازم به 5700 ربطش دادم..:31:)
به هیچ طرحی مربوط نمیشه کلا طرح پاییزه هست چه تو این طرحهای قرمز و اینجور حرفا باشی جه نباشی اینترنت 5شنبه جمعه ها براهه .راستی الا سرعتش خیلی داغون شده اولا خوب بود ...
با 5700 هم فکر کنم بشه رفت نباید مشکلی داشته باشه ...
راستی اگه تو مدرسه نسبت به این مسئله واکنش نشون ندی خودشون بیخیال میشن ...

asfa
28-11-2007, 00:37
با سلام به بچه هاي گل من دو هفتس به جمع 5700 ري ها پيوستم.راستش باتريش بدجور اذيتم ميكنه .يه باتري ديگه خريدم ولي اونم همين طوريه.كمك كنيد لطفا.اين اولين گوشيه نوكيا هست كه من گرفتم قبلش پي 990 داشتم اگه ميشه راه نماييم كنيد.
انقدرهام که میگی فکر نمیکنم داغون باشه !
حالا یه بار گوشیت رو آپدیت کن بهتر میشه .راستی اگه خیلی زود شارژش خالی میشه ممکنه بخاطر برنامه های فعال تو گوشیت باشه مثلا اگه چند تا برنامه با هم بصورت run تو گوشیت باشن تو شارژش تاثیر داره ...

morteza.dmh
28-11-2007, 00:42
به هیچ طرحی مربوط نمیشه کلا طرح پاییزه هست چه تو این طرحهای قرمز و اینجور حرفا باشی جه نباشی اینترنت 5شنبه جمعه ها براهه .راستی الا سرعتش خیلی داغون شده اولا خوب بود ...
با 5700 هم فکر کنم بشه رفت نباید مشکلی داشته باشه ...
راستی اگه تو مدرسه نسبت به این مسئله واکنش نشون ندی خودشون بیخیال میشن ...

طرحي كه فعال شده رو چه خوري ميشه غير فعال كرد؟؟؟ اگه اين كار رو بكنم هزينه ي طرح براي 1 ماه كامل برام مياد؟!!!
لطفا براي بحث در مورد مدرسه به اون تاپيك بيا..آخه خارجاز قوانين اين تاپيكه....:5:

morteza.dmh
28-11-2007, 00:50

يكمي داشته باشي بهش عادت ميكني... من كه خيلي استفاده ميكنم هر دو روز بايد شارژش كنم...اين كه خوبه. يكي از بچه ها يه گوشي داشت كه هر روز بايد شارژ ميشد!!!!!!!!

asfa
28-11-2007, 00:55
دوست عزیز این طرح هیچ هزینه ای نداره و کاملا رایگان هست و نیازی به فعال شدن نداره خودش فعاله با همون روشی که توضیح دادم میتونی بری تو اینترنت ...

morteza.dmh
28-11-2007, 00:55
انقدرهام که میگی فکر نمیکنم داغون باشه !
حالا یه بار گوشیت رو آپدیت کن بهتر میشه .راستی اگه خیلی زود شارژش خالی میشه ممکنه بخاطر برنامه های فعال تو گوشیت باشه مثلا اگه چند تا برنامه با هم بصورت run تو گوشیت باشن تو شارژش تاثیر داره ...

كاملا درسته!!!!!!

morteza.dmh
28-11-2007, 00:57
دوست عزیز این طرح هیچ هزینه ای نداره و کاملا رایگان هست و نیازی به فعال شدن نداره خودش فعاله با همون روشی که توضیح دادم میتونی بری تو اینترنت ...

عزيز من...من طرح قرمز رو دقيقا قبل از خوندن پست تو فعال كردم. ميگم حالا چه جوري غير فعالش كنم؟؟:18: آخه من كه خبر نداشتم!!!!!!:41:

asfa
28-11-2007, 01:02
عزيز من...من طرح قرمز رو دقيقا قبل از خوندن پست تو فعال كردم. ميگم حالا چه جوري غير فعالش كنم؟؟:18: آخه من كه خبر نداشتم!!!!!!:41:
عجله کار شیطونه عزیزم !!!
نمیتونی غیر فعالش کنی ولی میتونی دوباره همون شماره رو بزنی و دوباره 2500 ازت کم شه تا همیشه یادت بمونه عجله نکنی !!!!

asfa
28-11-2007, 01:06
خوب مرتضی جان من دارم میرم بخوابم صبح باید برم سرکار .هر سوالی دارین بگی تا فردا بیام اگه تونستم جواب میدم ...

morteza.dmh
28-11-2007, 01:06
عجله کار شیطونه عزیزم !!!
نمیتونی غیر فعالش کنی ولی میتونی دوباره همون شماره رو بزنی و دوباره 2500 ازت کم شه تا همیشه یادت بمونه عجله نکنی !!!!

1-نوشته تا 24 ساعت ديگه فعال ميشه 2- خوب آخر ماه اين كار رو ميكنم كه حداقل يه استفاده اي كرده باشم!!!!!:21:
آخه من چرا اينقدر منگلم؟:20:

morteza.dmh
28-11-2007, 01:17
خوب مرتضی جان من دارم میرم بخوابم صبح باید برم سرکار .هر سوالی دارین بگی تا فردا بیام اگه تونستم جواب میدم ...

ممنون وشب بخير...

rainysky50
28-11-2007, 01:38
در جواب اقای s-n باید بگم که گوشیهای نوکیا بدلیل اینکه از سی پی یوی قوی و ال سی دی با 16 میلیون رنگ استفاده میکنند به همین دلیل دارای عمر باتری کمتری هستند!!شما برای اینکه باتریتون بهتر جواب بده در قسمت تنظیمات در انجا که نوشته network وارد شوید و حالت dual mode را به gsm تغییر دهید انگاه میبینید که عمر باتریتون افزایش پیدا میکنه!!در ضمن بدلیل سی پی یوی قوی این گوشی از خاموش و روشن کردن گوشی خود داری کنید چون ممکنه در هر سری که گوشی رو خاموش و روشن میکنید 2 خط از باتریتون کم بشه!!!گوشیهای سونی اریکسون بدلیل نبود باتری مناسب هیچگاه دارای ال سی دی با 16 میلیون رنگ و سی پی یوی قوی نیستند!!!

morteza.dmh
28-11-2007, 01:44
در جواب اقای s-n باید بگم که گوشیهای نوکیا بدلیل اینکه از سی پی یوی قوی و ال سی دی با 16 میلیون رنگ استفاده میکنند به همین دلیل دارای عمر باتری کمتری هستند!!شما برای اینکه باتریتون بهتر جواب بده در قسمت تنظیمات در انجا که نوشته network وارد شوید و حالت dual mode را به gsm تغییر دهید انگاه میبینید که عمر باتریتون افزایش پیدا میکنه!!در ضمن بدلیل سی پی یوی قوی این گوشی از خاموش و روشن کردن گوشی خود داری کنید چون ممکنه در هر سری که گوشی رو خاموش و روشن میکنید 2 خط از باتریتون کم بشه!!!گوشیهای سونی اریکسون بدلیل نبود باتری مناسب هیچگاه دارای ال سی دی با 16 میلیون رنگ و سی پی یوی قوی نیستند!!!

خداييش براي من تا حالا نشده با خاموش و روشن كردن 2 تا خط كم بشه... در ضمن خط اولي و آخري هميشه بيشترين شارز رو دارن...:5:

asd_rofagha
28-11-2007, 07:09
چرا از اول این کارو نکردن؟

asd_rofagha
28-11-2007, 07:11
اگه این کار و بکنیم چه تغییری تو سیستم گوشی به وجود میاد؟

rammmy
28-11-2007, 08:20
با اونايي كه من گفتم تست كردي؟؟؟؟؟ اونا بهترينشون هستن!!!!!!:5:

دوست عزیز.من با دو برنامه اول که گفتی یعنی recever my photo و recover 4all pro انجام دادم...با اولی که پیدا کرد و مثل قبل نتونستن ببینم...با هیچ نرم افزاری..اما با recover 4all پیدا کرد ولی وقتی میخواد recover کنه...کد رجیستر میخواد...شما کد رجیستر یا کرک برنامه recover 4all را دارید به من بدی...شاید بتونم .این بار فیلم را ببینم...با چند تا نرم افزار دیگه هم تست کردم و فیلم را بازیابی کردم...اما با اینکه 48 مگ هست...نمبتونم بازش کنم...پسوند ش هم mp4 هست!!!:41::41::46:

rammmy
28-11-2007, 08:25
خوب دوستان عزیز rammmy و مرتضی جان قبل از جواب دادن به سوالتون یه عذرخواهی به خاطر تاخیرم بدهکارم .
خوب مراحل کار اینطوریه که بعد از اینکه pc suite رو باز کردین روی connect to the internet کلیک کنین و بعد یه پنجره به اسم one touch access باز میشه که این تو باید یه سری تنظیمات انجام شه برای این کار روی settings.. کیلیک کنین و توی پنجره بعدی قسمت select modem اون usb ای که گوشیتون به اون وصله رو انتخاب کنین (معمولا خودش روشه) بعد next رو بزنین تو پنجره بعدی قسمت select network operator گزینه دوم یعنی configure the connection manually رو تیک بزنین و بعد هم next و تو این قسمت که سه تا جای خالی میاد که user و pass و access میخواد رو همه رو خالی بزارین (هیچی توش ننویسین) و بعد finish .حالا اگه connect رو کیلیک کنین 3 سووت وصل میشین به نت .بازم میگم 5 شنبه ها و جمعه ها البته اگه پولتون براتون مهمه !!! vbmenu_register("postmenu_1850898", true);

دوست عزیز..نکه شما این کار را برای خط ایرانسل میگی؟؟ خط من همراه اول هست...چون دوباره کار هایی که گفتی انجام دادم ولی conect نمیشه!!!

morteza.dmh
28-11-2007, 13:09
دوست عزیز.من با دو برنامه اول که گفتی یعنی recever my photo و recover 4all pro انجام دادم...با اولی که پیدا کرد و مثل قبل نتونستن ببینم...با هیچ نرم افزاری..اما با recover 4all پیدا کرد ولی وقتی میخواد recover کنه...کد رجیستر میخواد...شما کد رجیستر یا کرک برنامه recover 4all را دارید به من بدی...شاید بتونم .این بار فیلم را ببینم...با چند تا نرم افزار دیگه هم تست کردم و فیلم را بازیابی کردم...اما با اینکه 48 مگ هست...نمبتونم بازش کنم...پسوند ش هم mp4 هست!!!:41::41::46:

متاسفانه من امسال كنكور دارم و با خط Dial-up كانكت ميشم. بنا بر اين چون خيلي طول ميكشه شرمندتم... برو به لينك زير و ورژنش رو انخاب كن تا سريال يا كركش رو بگيري...
www*crackteam*ws/search.shtml?sect=&str=recover&sid=1&page=21

Ebrahim202003
28-11-2007, 14:23
دوست عزیز..نکه شما این کار را برای خط ایرانسل میگی؟؟ خط من همراه اول هست...چون دوباره کار هایی که گفتی انجام دادم ولی conect نمیشه!!!

دوست عزیز همراه اول اینترنتش کجا بود !!! :27::31:

یه کم دیگه سعی کن شاید تا یه سال دیگه کانکت شدی :27:

کورش
28-11-2007, 19:45
دوستان برنامه برای screenshot گرفتن از این گوشی سراغ دارین ؟

nolan
28-11-2007, 20:37
دوستان مشکل پرش تصویر گوشی در زمان کار با ان چیست؟

rainysky50
28-11-2007, 21:09
فکر کنم منظورت پرش در هنگام پایین اوردن اسکرول در موزیک پلیر در حالت تند باشه ؟؟؟درسته؟؟؟این بدلیل سرعت بالای حرکت هست و ممکنه در فریم ویر بعدی حل بشه!!

morteza.dmh
28-11-2007, 22:41
ازين برنامه ها براي 5700 هست كه ميشه باهاشون عكس 8 مگاپيكسلي گرفت؟؟براي سري 60 هست.به اين صورت كه تصوير رو Render ميكنن.

s_n
28-11-2007, 23:47
يكمي داشته باشي بهش عادت ميكني... من كه خيلي استفاده ميكنم هر دو روز بايد شارژش كنم...اين كه خوبه. يكي از بچه ها يه گوشي داشت كه هر روز بايد شارژ ميشد!!!!!!!!

برادرم من تا قبل از اينكه باتري عوض كنم روزي 2 بار ميذاشتم.حالا كه عوض كردم روزي 1 بار ميزارم.از آپديت كردن هم هيچي سر در نمي يارم!

s_n
28-11-2007, 23:51
راستي من ميخوام گوشي اتوماتيك لوك فون بشه ميشه كمك كنيد/اگه امكان داره چند تا سايت تم بديد ممنون ميشم

morteza.dmh
29-11-2007, 00:38
راستي من ميخوام گوشي اتوماتيك لوك فون بشه ميشه كمك كنيد/اگه امكان داره چند تا سايت تم بديد ممنون ميشم

www*babinokia*com خيلي تم هاي قشنگي داره....

rainysky50
29-11-2007, 01:31
برای اتو لوک کردن گوشی به settings برو سپس به فون ستینگز برو سپس به قسمت security برو!!حالا انگشت شصت مبارک رو به پایی فشار بده تا به گزینه ی اتو لوک فون و یا اگه میخواهی فقط صفحه کلید بسته بشه برو روی تو لوک کی پد!!!!!

asfa
29-11-2007, 12:07

دوست عزيز
اينترنت رو فعلا ايرانسل داره .همراه اول نداره زحمت نكش...

Mr.K2
29-11-2007, 19:20
امین جان یه دنیا ممنون !!

Sasan Info
30-11-2007, 09:52
ازين برنامه ها براي 5700 هست كه ميشه باهاشون عكس 8 مگاپيكسلي گرفت؟؟براي سري 60 هست.به اين صورت كه تصوير رو Render ميكنن.
چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
یه کم توضیح بده !!

imhn
01-12-2007, 15:56
سلام
من آهنگ روی مموری ریختم و گذاشتمش تو گوشی وقتی موزیک پلیر رو باز کردم شروع کرد به جستجو برای آهنگ جدید ولی تمام نشد روی استپش زدم قطع شد ولی هیچ آهنگی رو پیدا نکرده بود .
یکی از آهنگا رو فرستادم روی مموری گوشی ، مموری رو هم در آوردم اون یدونه آهنگ رو شناخت ولی از روی مموری نه
لطفا کمکم کنید :41:

sis13
02-12-2007, 13:46
n81 یا 5700 کدام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dj_reza
02-12-2007, 14:25
تا وقتی که n81 به قیمت واقعیش نرسیده 5700

asfa
02-12-2007, 15:42
راستی بچه ها من 6120 رو که دیدم وقتی میری توی پروفایل تا یه زنگ برای گوشی انتخاب کنی کلیپ های تصویری هم اونجا هستن !!!
یعنی به صورت فابریک میتونی آهنگ تصویری به جای زنگ بزاری خودم امتحان کردم شد .هر چند زیاد به کار نمیاد ولی جالب بود میخواستم بدونم 5700 هم اینطوریه یا نه ؟

rainysky50
02-12-2007, 18:09
خسته نباشی!!!!5700 هم همینطوریه!!من الان برای اهنگ زنگم اون اهنگ تصویری رو که روی خود گوشی هست و چند تا پسر کارتونی دارن رپ میخونن رو گذاشتم!!asfa جان شما هنوز نخریدید؟؟؟؟؟///؟؟

SG_12719
02-12-2007, 19:06
با سلام بچه ها یه راهنمایی در مورد گوشی های چینی نوکیا داشتم نظرتون در مورد این گوشیها چیه

asfa
02-12-2007, 22:39
خسته نباشی!!!!5700 هم همینطوریه!!من الان برای اهنگ زنگم اون اهنگ تصویری رو که روی خود گوشی هست و چند تا پسر کارتونی دارن رپ میخونن رو گذاشتم!!asfa جان شما هنوز نخریدید؟؟؟؟؟///؟؟
آخ عزیزم گفتی دوباره داغ دلم تازه شد نه هنوز نخریدم !!!
میگیرم ایشالا ! راستی تو یه مغازه موبایل فروشی چند روزیه مشغولم البته به صورت پاره وقت میرم اونجا کلی 5700 رو از نزدیک دیدم تازه بهش دستم زدم !!!!!!! نمیدونی چه حالی داشت !!
حالا واقعا به نظرتون بعد از خریدن این دوباره دنباله یکی دیگه میرم ؟؟!!
هر دفعه با خودم قصد میکنم این گوشی رو عمری نگه میدارم ولی نمیشه !
فکر کنم این دفعه دیگه اینطوری نشه آخه 5700 رو خیلی دوست دارم همچین زیادم دنباله امکاناتش نیستم(بر خلاف بقیه گوشیهام) از این لحاظ میگم احتمالا نگهش میدارم ....

asfa
02-12-2007, 22:44
با سلام بچه ها یه راهنمایی در مورد گوشی های چینی نوکیا داشتم نظرتون در مورد این گوشیها چیه
عزیز این گوشیا امکانات رو با پایین ترین کیفیت ممکن دارن راستی به قول یکی از دوستان زود هم جوون مرگ میشن .مثلا بلوتوثش میکشه آدم رو تا یه چیزی بده یا بگیره .صداشون بلند هست ولی کیفیت نداره=صفر !
دوربین همشون خیلی ضعیفه یه چیز تو مایه های VGA هر چند 1.3 هست ولی همون حد کیفیت داره .سرعت هم خیلی کم .راستی دوستان طرفدار این گوشی بهشون بر نخوره من فقط نظرات خودمو گفتم البته همش واقعیته !!!

Sasan Info
03-12-2007, 20:19
من نمیدونم بحث این گوشی های مسخره تو این تاپیک چی کار میکنه؟

s_n
04-12-2007, 00:30
برای اتو لوک کردن گوشی به settings برو سپس به فون ستینگز برو سپس به قسمت security برو!!حالا انگشت شصت مبارک رو به پایی فشار بده تا به گزینه ی اتو لوک فون و یا اگه میخواهی فقط صفحه کلید بسته بشه برو روی تو لوک کی پد!!!!!

ميخوام رمز بذارم كه وقتي قفل صفحه كليد رو بخواي باز كني رمز بپرسه؟/؟/؟

asfa
04-12-2007, 17:58
ميخوام رمز بذارم كه وقتي قفل صفحه كليد رو بخواي باز كني رمز بپرسه؟/؟/؟
مسير پايين همون كار رو ميكنه .
settings\security\phone and sim\autolock period
بعدش يه عدد رو وارد ميكني كه اين عدد قفل صفحه به دقيقه هست بعدش لوك كد گوشي رو وارد ميكني بعدش هم ok ...

asfa
04-12-2007, 18:00
من نمیدونم بحث این گوشی های مسخره تو این تاپیک چی کار میکنه؟
عزيز اينو هستم باهات فقط خواستم قضيه ي gps 5700 دوباره تكرار نشه ....
ديدي كه بعضي دوستان شاكي شدن ...

asfa
04-12-2007, 18:06
يه چيز ديگه شايد تعجب كنين !
من با اينكه اين همه كف 5700 هستم ولي الان يه جورايي دارم موافق ميشم كه يه چيز ديگه بگيرم البته با مشورت شما البته من 640 تومن جور كردم به نظرتون 5700 + يه دوربين ديجيتال يا n95 8gig ؟؟؟؟!!!

rainysky50
04-12-2007, 18:37
nazare mano mikhahi behet begam ke ye sony ericsone p1 va ye dorbin digitali kareto rah mindaze!!!!!

nolan
04-12-2007, 18:57
n95 8gig بهترین گزینست البه الان یه کمی از این بودجه ای که تو داری گرون تره ولی خوب با کمی اغماز می توان گفت این موردی که گفتم بهترین گزینه است.

اگه دوربین براتن مهمه فقط به اون بپر داز سری cannon powershot iso
مناسبه وارزش پول دادن رو داره سریارزششو داره برخی از دوربین های سرسh سونی هم پیشنهاد میشه

nolan
04-12-2007, 18:58
n95 8gig بهترین گزینست البه الان یه کمی از این بودجه ای که تو داری گرون تره ولی خوب با کمی اغماز می

توان گفت این موردی که گفتم بهترین گزینه است.

مناسبه وارزش پول دادن رو داره سریارزششو داره برخی از دوربین های سرسh سونی هم پیشنهاد میشه

asfa
04-12-2007, 20:48
n95 8gig بهترین گزینست البه الان یه کمی از این بودجه ای که تو داری گرون تره ولی خوب با کمی اغماز می توان گفت این موردی که گفتم بهترین گزینه است.

عزيزم مي دوني يه دوربين خوب بخوام بگيرم قيمتش و كيفيتش چه جوريه ؟البته تعريف كنون رو زياد شنيدم ....
فكر ميكنم با اين تفاسير بهتره 5700 رو با يه دوربين بگيرم ...

Highbury
05-12-2007, 16:41
دوستان چند تا سوال داشتم اگه میشه کمکم کنید.
میگن وقتی اس ام اس مینویسی برات سخته و از کمر گوشی لق میزنه. درسته؟؟؟؟؟
دوستان این یکی رو صادقانه جواب بدین. به مرور زمان چه اتفاقاتی برای این گوشی میفته چون میخوام دست دو بگیرم.میشه راهنمایی کنید.
کیفیت صدا و بلندی صدا در مقایسه با دبلو850 چطوره؟
باتریش واقعا ضعیفه؟چون اعدادش رو نگاه میکردم انصافا نسبت به بقیه خیلی پایینه باید روزی دو بار شارژ بشه انگاری
:31:
دوربینش هم که معمولیه. خب دیگه هر چی دارید بگید.

nolan
05-12-2007, 17:28
عزيزم مي دوني يه دوربين خوب بخوام بگيرم قيمتش و كيفيتش چه جوريه ؟البته تعريف كنون رو زياد شنيدم ....
فكر ميكنم با اين تفاسير بهتره 5700 رو با يه دوربين بگيرم ...
بد نیست .چون 5700بخری متونی یکی از سری هایTجدید سونی را باهاش بخری .
سری T برای شروع عکاسی خوبه البه بعضی از پاور شات های کانون هم نزدیک به سونی سری T هستش ولی خوب کانن حرفهای زیادی برای گفتن داره وسری های امتور ونیمه حرفه ای کانون خیلی کطرحه واز کیفیت خوبی بر خورداره.
:10::5::31:

rainysky50
05-12-2007, 18:33
زیمکا جان از لحاظ کیفیت بنده قسم میخورم حتی دبلیو 950 هم به پاش نمیرسه!!!بلندی صدا هم با تنظیم اکولایزر بسیار زیاد میشه!!صدا بسیار با کیفیت تر و بلند تر از دلبیو 850 نیز هست!!اینو پسر عمه ام که دبلیو 850 داره نیز میگه!!سرعت این گوشی وحشتناک بالاست!!باتری این گوشی رو من حقیقتش رو بخواهی با اینکه باهاش فیلم dat فایل هم میبینم و pdf سینوهه میخونم هر 3 روز یک بار شارژ میکنم!!باتری اینقدر قوی شده چون حالت نتورک رو روی gsm گذاشتم تا گوشی بیخودی سرچ نکنه و نور ال سی دی رو که خیلی زیاده و کیفیت داره روی متعادل گذاشتم اما دست به تایمر اسکرین سیور نزدم !!پس نشون میده که باتری این گوشی مناسبه!!چون ال سی دی 16 میلیون رنگ و سی پی یو باتری میخوره (همونطور که میدونی سونی اریکسون ال سی دی 16 میلیون رنگی نداره!!!!!!دی:)!!!در مورد سیمبین این گوشی باید بگم که خیلی پیشرفته است و جدیدترین ورژنه و تمام برنامه های os 9.1 رو ساپورت میکنه(به استثنا چند نرم افزار درپیتی!!!)!!!!در مورد لقی این گوشی باید بگم که این گوشی رو هر کس خریده از روز اول چیزی در حدود نیم میلیمتر تکون میخوره و بیشتر نمیشه!!!من الان بعد از 6 7 الی 8 ماه که گوشی رو خریدم باهاش بعضی وقتها چرخونک بازی میکنم ولی هیچیش نشده!!!مگه نوکیا الکیه!!!البته برای رفع اون لقی که اصلا حس نمیشه مگه با دست گوشی رو فشار بدی تا حس کنی میتونی یه قاب محافظ بخری و بدلیل جفت شدن قاب با بدنه ی بالایی دیگه با زور و هل و تمبک و غیره هم تکون نمیخوره!!!البته من امتحان کردم و دیدم که میشه برای از بین بردن نیم میلیمتر تکون گوشی رو خیلی ریلکس 180 در جه چرخوند و دوباره برگردوند و مشاهده کردم با چفت شدن بهتر گوشی دیگه نیم میلیمتر تکون نمیخوره!!!در ضمن دکمه های 5700 خیلی درشت هستند و برای اس ام اس نوشتن عالیند!!!!اصلا در هنگام نوشتن بدلیل اینکه گوشی توی دستت لقی مشاهده نمیشه!!هر کی گفته غلط کرده!!!!!دی:در مورد دوربین طبق همیشه و رسم نوکی جون فیلمبرداری توپ mp4 و عکسبرداری معمولی ولی در شرایط وجود نور چراغ بسیار برتر از کا750 سونی اریک!!!!نویز دوربین در فریم ویرهای بعدی حل میشه!!البته این نویز فقط در تاریکی محض وجود داره!!!وجود یک چراغ نویز رو از بین میبره!!!از معایب این گوشی باز و بسته کردن محافظ مکانی که کارت و یو اس بی میخوره هست!!!میگم عیب چون باید هی باز و بسته اش بکنی!!البته خراب که نمیشه ولی ممکنه بچه با دندونش بخوردش!!!!!دی:king of mobiles 2 سابق!!!!!

Ship Storm
05-12-2007, 18:48
دوستان چند تا سوال داشتم اگه میشه کمکم کنید.
میگن وقتی اس ام اس مینویسی برات سخته و از کمر گوشی لق میزنه. درسته؟؟؟؟؟
دوستان این یکی رو صادقانه جواب بدین. به مرور زمان چه اتفاقاتی برای این گوشی میفته چون میخوام دست دو بگیرم.میشه راهنمایی کنید.
کیفیت صدا و بلندی صدا در مقایسه با دبلو850 چطوره؟
باتریش واقعا ضعیفه؟چون اعدادش رو نگاه میکردم انصافا نسبت به بقیه خیلی پایینه باید روزی دو بار شارژ بشه انگاری
:31:
دوربینش هم که معمولیه. خب دیگه هر چی دارید بگید.

در مورد اس ام اس زدن بگم من از تابستون این گوشی رو دارم اصلا هم موقع اس ام اس زدن لق نمیزنه
به مرور زمان هم هیچ اتافی برای گوشی نمی افته اگه مواظبش باشی و از دستت زمین نیافته مطمئن باش هیچیش نمیشه.
صداش با w850 باید بگم یکی از دوستان من داره وقتی صدای اون رو گوش میکنیم زیاد فرقی با این نداره فقط یکم بلند تره اون هم میشه با کیفیت صدای 5700 جبران شه.
در مورد باطری هم باید بگم نه لازم هم نیست روزی دوبار شارژ بشه من خودم هر 2 روز یکبار شارژش میکنم شده که 3 روز هم رفته.
دوربینش هم که 2 مگاپیکسل خیلی خوبه و فیلمبرداریش دیگه بهتره و با کیفیت توپ
موفق باشی :11:

vanta
05-12-2007, 19:17
[quote=rainysky50;1874019]زیمکا جان از لحاظ کیفیت بنده قسم میخورم حتی دبلیو 950 هم به پاش نمیرسه!!!بلندی صدا هم با تنظیم اکولایزر بسیار زیاد میشه!!صدا بسیار با کیفیت تر و بلند تر از دلبیو 850 نیز هست!!اینو پسر عمه ام که دبلیو 850 داره نیز میگه!!سرعت این گوشی وحشتناک بالاست!!باتری این گوشی رو من حقیقتش رو بخواهی با اینکه باهاش فیلم dat فایل هم میبینم و pdf سینوهه میخونم

با چه برنامه ای pdf رو میخونی قشنگ با لسکرین مچ میشه یا از اسکرین میزنه بیرون میشه برنامشو برام بزاری
ممنون

Highbury
05-12-2007, 19:25
زیمکا جان از لحاظ کیفیت بنده قسم میخورم حتی دبلیو 950 هم به پاش نمیرسه!!!بلندی صدا هم با تنظیم اکولایزر بسیار زیاد میشه!!صدا بسیار با کیفیت تر و بلند تر از دلبیو 850 نیز هست!!اینو پسر عمه ام که دبلیو 850 داره نیز میگه!!سرعت این گوشی وحشتناک بالاست!!باتری این گوشی رو من حقیقتش رو بخواهی با اینکه باهاش فیلم dat فایل هم میبینم و pdf سینوهه میخونم هر 3 روز یک بار شارژ میکنم!!باتری اینقدر قوی شده چون حالت نتورک رو روی gsm گذاشتم تا گوشی بیخودی سرچ نکنه و نور ال سی دی رو که خیلی زیاده و کیفیت داره روی متعادل گذاشتم اما دست به تایمر اسکرین سیور نزدم !!پس نشون میده که باتری این گوشی مناسبه!!چون ال سی دی 16 میلیون رنگ و سی پی یو باتری میخوره (همونطور که میدونی سونی اریکسون ال سی دی 16 میلیون رنگی نداره!!!!!!دی:)!!!در مورد سیمبین این گوشی باید بگم که خیلی پیشرفته است و جدیدترین ورژنه و تمام برنامه های os 9.1 رو ساپورت میکنه(به استثنا چند نرم افزار درپیتی!!!)!!!!در مورد لقی این گوشی باید بگم که این گوشی رو هر کس خریده از روز اول چیزی در حدود نیم میلیمتر تکون میخوره و بیشتر نمیشه!!!من الان بعد از 6 7 الی 8 ماه که گوشی رو خریدم باهاش بعضی وقتها چرخونک بازی میکنم ولی هیچیش نشده!!!مگه نوکیا الکیه!!!البته برای رفع اون لقی که اصلا حس نمیشه مگه با دست گوشی رو فشار بدی تا حس کنی میتونی یه قاب محافظ بخری و بدلیل جفت شدن قاب با بدنه ی بالایی دیگه با زور و هل و تمبک و غیره هم تکون نمیخوره!!!البته من امتحان کردم و دیدم که میشه برای از بین بردن نیم میلیمتر تکون گوشی رو خیلی ریلکس 180 در جه چرخوند و دوباره برگردوند و مشاهده کردم با چفت شدن بهتر گوشی دیگه نیم میلیمتر تکون نمیخوره!!!در ضمن دکمه های 5700 خیلی درشت هستند و برای اس ام اس نوشتن عالیند!!!!اصلا در هنگام نوشتن بدلیل اینکه گوشی توی دستت لقی مشاهده نمیشه!!هر کی گفته غلط کرده!!!!!دی:در مورد دوربین طبق همیشه و رسم نوکی جون فیلمبرداری توپ mp4 و عکسبرداری معمولی ولی در شرایط وجود نور چراغ بسیار برتر از کا750 سونی اریک!!!!نویز دوربین در فریم ویرهای بعدی حل میشه!!البته این نویز فقط در تاریکی محض وجود داره!!!وجود یک چراغ نویز رو از بین میبره!!!از معایب این گوشی باز و بسته کردن محافظ مکانی که کارت و یو اس بی میخوره هست!!!میگم عیب چون باید هی باز و بسته اش بکنی!!البته خراب که نمیشه ولی ممکنه بچه با دندونش بخوردش!!!!!دی:king of mobiles 2 سابق!!!!!
بابا دمت گرم آسمون بارونی انصافا باحال گفتی منم با حرفهات موافقم:31:امروز یه دونه گیرم اومد به قیمت220 تومان ببینم میتونم باش کنار بیام یا نه
من فقط به خاطر این میخوام بگیرم که اس ام اس هام همش توی گوشیم باشه:31:
ولی دوربینش فوکاس نداره نه ؟ اگه داشت خیلی خوب میشد
دکمه هاش هم قشنگ معلومه که بزرگه و خوراکش اس ام اس ببخشید پیامک:31:

rainysky50
05-12-2007, 19:47
خ.ب برای پی دی اف باید ادوب پی دی اف ورژن 2.5 رو دانلود کنی و کرکشو ساین کنی!!!برای اجرای dat فایل که تمام فیلمهای روی سی دی از این نوع فرمت هستند فقط لازمه core player رو نصب کنی و فقط پسوند فایل رو که dat هست رینیم کنی و mpg کنی اونوقت میبینی به دلیل سی پی یوی قوی 5700 این نوع فایل براحتی اجرا میشه!!!!!

M_gh2000
06-12-2007, 00:05
آقا بازی فلش برای 5700 ازکجا دانلود کنم لطفا کمکم کنید

s_n
06-12-2007, 01:36
مسير پايين همون كار رو ميكنه .
settings\security\phone and sim\autolock period
بعدش يه عدد رو وارد ميكني كه اين عدد قفل صفحه به دقيقه هست بعدش لوك كد گوشي رو وارد ميكني بعدش هم ok ...
دمه شما گرم.مرسی.

asfa
06-12-2007, 10:08
دمه شما گرم.مرسی.
قابلي نداشت فقط وظيفه بود ...

Highbury
06-12-2007, 12:38
اسمون بارونی حالا این سی پی یوش چند گیگ هستش؟:31::31:
حافظه رمش چقدره؟منظورم اون رمی هستش که توی کیسه.
سی پی یو پی990 مگه چنده؟
چقدر رم ساپورت میکنه؟4گیگ میتونه؟
فیلم رو با چه کیفیتی نشون میده؟VGA نشون میده یعنی به باحالی دبلیو950 نشون میده؟
والله من خودم گیج شدم بین دبلیو950 و 5700 موندم .اون کسی که 5700 دست دوم میفروخت پشیمون شدش. الان باید دوباره سرچ کنم.
راستی توی هدفن چطوره؟به پای دبلیو950 و مگاباسش میرسه؟

Sasan Info
06-12-2007, 13:52
کاظم جان پیشنهاد میکنم بگیری پشیمون نمیشی
گوشی خوبیه من که راضی بودم
کیفیت تصویر اون خیلی خوبه و بهتر از W950 خودم هستش
البته مقایسه نکردم ولی چون دارم و تجربه کردم گفتم
شما با این گوشی یک آهنگ راک بذارین براتون عین یه ساب ووفر کار میکنه و اصلا خر خر نمیکنه.بلند گوش کیفیت بالایی داره
و متاسفانه گوشی های W850 و W810 کیفیت بلند گوی خوبی ندارن و صدای تیز دارن و اگه همچین آهنگی رو روی این گوشی ها پخش کنی شروع به خرخر میکنه
حتی W950 خودم هم اینطوریه که به خاطر همین جریان یه کمی منو ناراحت کرده
در مورد هنذفری هم هر وقت خودت گرفتی نظرت رو بگو
چون به نظر من هنذفری تا حدودی به خود شخص بستگی داره که چه صدایی با گوشش سازگاره
به هر حال بگیری پشیمون نمیشی
ولی چرا دست دوم ؟؟؟؟؟؟

Highbury
06-12-2007, 14:18
کاظم جان پیشنهاد میکنم بگیری پشیمون نمیشی
گوشی خوبیه من که راضی بودم
کیفیت تصویر اون خیلی خوبه و بهتر از W950 خودم هستش
البته مقایسه نکردم ولی چون دارم و تجربه کردم گفتم
شما با این گوشی یک آهنگ راک بذارین براتون عین یه ساب ووفر کار میکنه و اصلا خر خر نمیکنه.بلند گوش کیفیت بالایی داره
و متاسفانه گوشی های W850 و W810 کیفیت بلند گوی خوبی ندارن و صدای تیز دارن و اگه همچین آهنگی رو روی این گوشی ها پخش کنی شروع به خرخر میکنه
حتی W950 خودم هم اینطوریه که به خاطر همین جریان یه کمی منو ناراحت کرده
در مورد هنذفری هم هر وقت خودت گرفتی نظرت رو بگو
چون به نظر من هنذفری تا حدودی به خود شخص بستگی داره که چه صدایی با گوشش سازگاره
به هر حال بگیری پشیمون نمیشی
ولی چرا دست دوم ؟؟؟؟؟؟
این ماه کلا جیبم خالی شده پول واسه پی1 نگه داشتم ولی همش خرج شد.
حالا موندم چی کار بکنم. البته با این برنامه ی کاوشگر تلفن واسه کا800 که نصب کردم. یه کم از کا800 خودم دوباره خوشم اومد. یعنی از پیام هام بکآپ گرفتم تا پاک نشه چون دوست نداشتم پاک بشه یکی از دلایل گوشی عوض کردنم همین بود یعنی مهمترین دلیلم همین بود.
دبلیو950 چند تا عیب داره اولا صدای اسپکرش ضعیفه که زیاد مهم نیست. کی بوردش در پیت هست. ال سی دی اش زیر نور آفتاب اصلا دیده نمیشه. بقیه چیزاش خیلی خوبه . از اون4 گیگ هم نمیشه به راحتی گذشت

Sasan Info
06-12-2007, 14:31
صدای اسپیکرش رو قبول دارم
همچنین کیبوردش ولی من بهش عادت کردم
اما lcd اش خوبه یعنی عالیه من که راضی بودم

پیشنهاد میکنم که پول جمع کنی و یه نوش رو بگیری و دنبال دست دوم هم نگرد

rainysky50
06-12-2007, 17:29
توی جعبه زیمکا جان یه رم 1 گیگ هست!!تا 4 گیگ ساپورت میکنه!!سی پی یو های نوکیا کلا قویتر از سونی اریکسون هستند!فیلمها رو با همون کیفیتی که توی کامپیوتر داری میتونی مشاهده کنی و نیازی به کانورت کردن نیست!!شما یک فایل dat رو با تغییر نام دادن به mpg براحتی میتونی با نرم افزار core player مشاهده کنی!!میری تو کف و عمرا بر نمیگردی!!دایی من هنوز تو کفیه!!1 ماه 5700 خریده!!!!!!!در مورد هندزفری همگان اینو میگن که هندزفری کریتیو و یا دبل810 کارت رو فول راه میندازه!!!!

Ship Storm
06-12-2007, 19:43
دوستان یه چیزی
چرا این 5700 اصلا Smile نداره هر گوشی رو که دیدم چند تا شکلک توش هستش حتی KG100 LG همون آبنبات ولی چجوریه این 5700 از این شکلک ها که تو مسیج ازش استفاده میکنن نداره؟
عجیبه !!! نداره یا اینکه ما ندیدم و نمیدونیم کجاست؟

dj_reza
06-12-2007, 20:38
با نصب برنامه sms wizard قضیه smile هم درست میشه

garsha_azad
06-12-2007, 21:37
سلام دوستان
من یک هفته است 5700 گرفتم و مشکل باطری دارم.تا حالا 4 تا باتری از 4 جای مختلف گرفتم همه شرایط شارز اولیه(charge) رو هم اعایت کردم(10 ساعت بار اول و...) ولی نصف روز بیشتر شارز(charge) نگه نمیداره و خاموش میشه.ایا ایراد از گوشیه؟؟در ضمن برنامه یا چیز دیگه ای هم نریختم و ویروسی نشده گوشی و از همون اول این مشکل رو داشت.تورو خدا یکی بگه مشکل چی میتونه باشه.خیلی با این گوشی حال میکنم ولی این قضیه اعصابمو ریخته به هم.تو علا الدین هم 2 روز چرخیدم هر کی یه چیزی گفت.یکی گفت اصلا 5700 مشکل باتری داره و هیچ کاریش میشه کرد...یکی گفت شاید charger خرابه... باتری خودش رو هم همه گفتند اصله و مشکلی نداره ولی با این حال من 3 تا باطری دیگه رو هم روش تست کردم که بازم جواب نداد.راهنماییم کنید لطفا!!

garsha_azad
06-12-2007, 21:38
سلام دوستان
من یک هفته است 5700 گرفتم و مشکل باطری دارم.تا حالا 4 تا باتری از 4 جای مختلف گرفتم همه شرایط شارز اولیه(charge) رو هم اعایت کردم(10 ساعت بار اول و...) ولی نصف روز بیشتر شارز(charge) نگه نمیداره و خاموش میشه.ایا ایراد از گوشیه؟؟در ضمن برنامه یا چیز دیگه ای هم نریختم و ویروسی نشده گوشی و از همون اول این مشکل رو داشت.تورو خدا یکی بگه مشکل چی میتونه باشه.خیلی با این گوشی حال میکنم ولی این قضیه اعصابمو ریخته به هم.تو علا الدین هم 2 روز چرخیدم هر کی یه چیزی گفت.یکی گفت اصلا 5700 مشکل باتری داره و هیچ کاریش میشه کرد...یکی گفت شاید charger خرابه... باتری خودش رو هم همه گفتند اصله و مشکلی نداره ولی با این حال من 3 تا باطری دیگه رو هم روش تست کردم که بازم جواب نداد.راهنماییم کنید لطفا!!

vanta
06-12-2007, 22:13
خ.ب برای پی دی اف باید ادوب پی دی اف ورژن 2.5 رو دانلود کنی و کرکشو ساین کنی!!!برای اجرای dat فایل که تمام فیلمهای روی سی دی از این نوع فرمت هستند فقط لازمه core player رو نصب کنی و فقط پسوند فایل رو که dat هست رینیم کنی و mpg کنی اونوقت میبینی به دلیل سی پی یوی قوی 5700 این نوع فایل براحتی اجرا میشه!!!!!

سلام میتونی برنامشو کرک شده ساین شده خلاصه هر چیزی که رو گوشیم نصب شه رو برام یه جا آپ کنی؟
من از ساین کردن سر در نمیارم لطفا این کار رو انجام بده ممنون
فایل ادوب پی دی اف رو میگم

rainysky50
06-12-2007, 22:26
والله عجیبه!!!!!!!!بنده دیروز ساعت 1 ظهر باتری رو شارژیدم و هنوز یک خط هم کم نشده!!تا الان 3 صفحه از pdf و اهنگ هم گوش دادم و البته از دیروز دوباره نور ال سی دی رو زیاد کردم و هنوز یک خط هم کم نشده!!تا پس فردا ظهر مطمئنم هیچ نیازی به شاؤز نیست!!یعنی یکشنبه بعد از ظهر هفته ی دیگه شارژ میکنم!!!استفاده ام هم نسبتا زیاده !!!!!شما مشکلو از زوایای دیگه بررسی کنید!!!!!!!

Ship Storm
06-12-2007, 22:27
با نصب برنامه sms wizard قضیه smile هم درست میشه

لینکی ازش داری بزاری :11:

rainysky50
06-12-2007, 23:13
درخواستت وانتا جان بران من دیال اپی مشکله!!!!!در ضمن من نرم افزارها رو حدود یه هفته ای هست که همیتونم ساین کنم!!همش ارور میده!!شما بهتره از alireza2002003 در خواست کنید!!البته ای دی ایشون رو فکر کنم اشتباه نوشاتم!!!

Mr.K2
06-12-2007, 23:54
سلام دوستان

از همه شما دوستان قدیمی درخواست دارم یه نظری بدید....

گوشی من اون بالاش که قسکت قرمز از سفید جدا میشه یه فاصله ای هست ( سمت چپ ) که در سمت راست نیست ...

در ضمن این فاصله رو اگر یه کم فشار بدم توی هم جفت میشه و دیگه فاصله نداره اما وقتی ولش میکنم دوباره این فاصله ایجاد میشه ....

برای انکه بهتر بفهمین یه نگاه به این عکسها بندازین ...

rainysky50
07-12-2007, 00:35
نه عزیزم مشکلی نیست!!من هم دکمه ی سبز گوشیم از ال سی دی فاصله داره و وقتی فشارش میدم جفت میشه!!این طبیعیه!چون طراحی قسمت پایین 5700 خیلی پیچیده هست!!!!!

rainysky50
07-12-2007, 00:37
منظورم دکمه ی ابی در سمت راست بود!!!!!

Mr.K2
07-12-2007, 00:52
نه عزیزم مشکلی نیست!!من هم دکمه ی سبز گوشیم از ال سی دی فاصله داره و وقتی فشارش میدم جفت میشه!!این طبیعیه!چون طراحی قسمت پایین 5700 خیلی پیچیده هست!!!!!

منظورم دکمه ی ابی در سمت راست بود!!!!!

درسته...دکمه 3 هم یه کم بالاتر از بقیه دکمه ها هست ....

rainysky50
07-12-2007, 01:19
بی خیال!!!!تو فکر چی هستی؟؟؟یه ماه دیگه گوشی رو اینور اون ور پرت میکنی!!!!من هم روز اول ایرادهای میلیمتری میگرفتم!!گوشیهای سونی اریکسون رو نگرفتی دستت تا ببینی چقدر اشغال شدن!!همین کا800 افتضاح شده کیفیتش!!!

Mr.K2
07-12-2007, 01:34
بی خیال!!!!تو فکر چی هستی؟؟؟یه ماه دیگه گوشی رو اینور اون ور پرت میکنی!!!!من هم روز اول ایرادهای میلیمتری میگرفتم!!گوشیهای سونی اریکسون رو نگرفتی دستت تا ببینی چقدر اشغال شدن!!همین کا800 افتضاح شده کیفیتش!!!

نه بابا تو فکرش نمیرم..الان یک ماه هم بیشتره که خریدم اما خیلی بهش فکر نکرده بودم تا خالا !!

Ship Storm
07-12-2007, 08:55
برنامه sms wizard که روی 5700 اجرا بشه رو کسی داره میگن Smile ها فقط اونطوری میان

nolan
07-12-2007, 09:45
دوستان برای تعویض فریم ایا میتوان قسمت سفید بالای گوشی را جدا کرد.
یا اون قسمت اصلا قابل تعویض نیست ؟

dj_reza
07-12-2007, 13:33
برنامه sms wizard که روی 5700 اجرا بشه رو کسی داره میگن Smile ها فقط اونطوری میان

dj_reza
07-12-2007, 13:34
ضمنا جای نقطه چین بذار i r - t c i . o r g البته فواصل رو حذف کن

asfa
07-12-2007, 16:23
دوستان برای تعویض فریم ایا میتوان قسمت سفید بالای گوشی را جدا کرد.
یا اون قسمت اصلا قابل تعویض نیست ؟
فکر کنم همه جاش عوض شه من یه قاب ازش دیدم که همه قسمتها رو داشت ...

asfa
07-12-2007, 16:57
توی جعبه زیمکا جان یه رم 1 گیگ هست!!تا 4 گیگ ساپورت میکنه!!سی پی یو های نوکیا کلا قویتر از سونی اریکسون هستند!فیلمها رو با همون کیفیتی که توی کامپیوتر داری میتونی مشاهده کنی و نیازی به کانورت کردن نیست!!شما یک فایل dat رو با تغییر نام دادن به mpg براحتی میتونی با نرم افزار core player مشاهده کنی!!میری تو کف و عمرا بر نمیگردی!!دایی من هنوز تو کفیه!!1 ماه 5700 خریده!!!!!!!در مورد هندزفری همگان اینو میگن که هندزفری کریتیو و یا دبل810 کارت رو فول راه میندازه!!!!
سلام عزیزم
اینی که میگی بدون تغییر سایز هم میتونی ببینی ؟؟؟
اگه اینطوری باشه که باحاله برم رو ان73ی خودم تست کنم ببینم چه جوریه !!!

asfa
07-12-2007, 18:15
آره خداییش با کیفیت صدا و تصویر توپ اجرا میشه بدون هیچ دستکاری ای روش فقط و فقط باید dat رو بکنی mpg .
rainysky جان خیلی ممنونم ...

garsha_azad
07-12-2007, 19:03
کسی برای من راه حلی نداشت؟؟گوشیم نصفه روزه شارز خالی میکنه. چند تا باطری هم عوض کردم حل نشد:(

nolan
07-12-2007, 19:24
فکر کنم همه جاش عوض شه من یه قاب ازش دیدم که همه قسمتها رو داشت ...

اون فریم سیاهه رو منم دیدم. ولی توسایتی که بررسی شو نوشته بود .گفته بود .قسمت سفید وفوقانیش .غیر قابل تعویض هستش.

{HICHKAS & EBLIS}
08-12-2007, 15:32
سلام به همگی من مصطفی هستم و 5/12 ساله هستم که کلاس دوم راهنمایی هستم و در مدرسه ی شاهد حشمتی منطقه 8 درس می خوانم من یک 5700 دارم البته قرمزش 265 تومن گرفتمش واصلیتم قوچانی هست ولی در تهران ساکنم .

Mr.K2
08-12-2007, 17:00
کسی برای من راه حلی نداشت؟؟گوشیم نصفه روزه شارز خالی میکنه. چند تا باطری هم عوض کردم حل نشد:(

ها !!

خیلی عجیبه
من که هیچ مشکلی ندارم باهاش....

اگر باطری هم عوض کردین ولی هنوز مشکل دارین حتما از گوشیه دیگه !! یه تعمیر ببرینش...

راستی یه سوال؟؟؟

منظورت از این که زود خالی میکنه چیه ؟؟ مثلا چقدر باهاش کار میکنی و چقدر شارژش دوام میاره ؟؟(مدتش چقدره ؟)

garsha_azad
08-12-2007, 19:40
ها !!

خیلی عجیبه

اگر باطری هم عوض کردین ولی هنوز مشکل دارین حتما از گوشیه دیگه !! یه تعمیر ببرینش...

راستی یه سوال؟؟؟

منظورت از این که زود خالی میکنه چیه ؟؟ مثلا چقدر باهاش کار میکنی و چقدر شارژش دوام میاره ؟؟(مدتش چقدره ؟)
حدودآ یه نصفه روز...امروز بردم برای تعمیر.در ضمن موزیک که باهاش گوش میکردم بعئ یک ساعت و نیم خاموش میشد!

garsha_azad
08-12-2007, 19:41
ها !!

خیلی عجیبه

راستی یه سوال؟؟؟

حدودآ یه نصفه روز...امروز بردم برای تعمیر.در ضمن موزیک که باهاش گوش میکردم بعد یک ساعت و نیم خاموش میشد!

rainysky50
08-12-2007, 22:20
عزیزم یه عکس از گوشیت میزاری اینجا؟؟؟نمیدونم چرا شک کردم که 5700 تقلی چینی خریدی!!!خواهشا یه عکس از گوشیت بزار!!!

Mr.K2
09-12-2007, 10:21
عزیزم یه عکس از گوشیت میزاری اینجا؟؟؟نمیدونم چرا شک کردم که 5700 تقلی چینی خریدی!!!خواهشا یه عکس از گوشیت بزار!!!

اره بد نیت یه عکس بزاری !!

vanta
09-12-2007, 15:38
اقا ما چه جوری میتوینم فایلها رو ساین کنیم ایمیل منو قبوال نمیکنه یکی یه راهی بذاره جلومون خدا مرگشون بده با این ساین کردنشون

DJ.Mamal
09-12-2007, 16:11
سلام بر و بچ مخصوصا امین خان
حالتون چطوره ؟
دلم تنگ شده بود
اگه بتونم بعد چند روز میام
بای

Sasan Info
09-12-2007, 16:21
سلام محمد جان حالت خوبه
کجا بودی این چند روز؟؟

rainysky50
09-12-2007, 19:05
به به سلام ممل خان گل!!؟؟؟کجایی؟؟؟چه خبرا؟؟؟نیستی؟؟؟داشتیم ازت ناامید میشدیم!

Ship Storm
09-12-2007, 21:34

ممنون و با تشکر از شما :11:

mina_1515
09-12-2007, 21:36
ممنون و با تشکر از شما :11:

می تونی در مورد گوشی 5200 دیه سری توضیحاتی رو بدی مثلا بگی که ار کدام سری گوشی هاست ؟:11:

mina_1515
09-12-2007, 21:38
به به سلام ممل خان گل!!؟؟؟کجایی؟؟؟چه خبرا؟؟؟نیستی؟؟؟داشتیم ازت ناامید میشدیم!

از گوشی 5200 چیزی می دونی ؟ میخوام که بخرمش شما نظرت چیه ؟

my_consort_is_my_life
09-12-2007, 22:18
5700 داشتم اما افتاد زمینو ..................متاسفانه البته
الانم 5310 دارم

mina_1515
09-12-2007, 23:42
5700 داشتم اما افتاد زمینو ..................متاسفانه البته
الانم 5310 دارم

فداي سرت بابا اين كه عيب نداره غصه مال دنيا رو نخور بابا :10:

s_n
10-12-2007, 01:01
سلام سلام.من باز براتون زحمت دارم.اولیش این که من داشتم با گوشی ور میرفتم نمی دونم که چی شد یه دفه مدل گالری عوض شد.از عمودی به افقی تبدیل شد خود به خود هم درست شد داستان چیه؟و دیگری این که مثلا تو گالری میری و وقتی میخوای بیرون اگه بک نکنی وقتی وارد منو میشی یه چیزی شبیه حرفcروی اون قسمت هست وقتی بک میکنی نیست اما این شکل همیشه رو موزیک پلایر هست جریان چیه؟و آخری این که گوشیه شما هم اینطوری شارژ میخوره؟من روزی 150 تا اس ام اس میدم و یه کوچولو هم موزیک گوش میدم اما صبح فول شارژه ساعت های 7 یا 8 خالیه خالیه داستان چیه دوستان؟مرسی.تولد پی سی هم مبارک!!!!

s_n
10-12-2007, 01:06
اره بد نیست یه عکس بزاری !!

واسه منم همینه.گوشیم نوکیای اصل هست باطری هم عوض کردم اما......من روزی 150 تا اس ام اس میدم و موزیک هم گوش میدم.پشتش زده مدین هانگری.فکر کنم مجارستان باشه.

rainysky50
10-12-2007, 01:51
از گوشی 5200 چیزی می دونی ؟ میخوام که بخرمش شما نظرت چیه ؟

5200 یک گوشی نسبتا قدیمی و بدون موفقیت از سری اکسپرس موزیک نوکیاست!هیچ امکانات خاصی هم نداره!اگه 5300 بخری بهتره ولی 5300 نیز پیشنهاد نمیشه!اگه گ.شی خوب موزیک میخواهی بهتره 5700 قرمز بخری!چون شما دختر خانوم هستید باب میل شماست!ان76 نوکیا نیز بد نیست!بودجتون رو لطف بفرمایید بگید!ممنون!:8::8::11::20:

nolan
10-12-2007, 17:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]متفاوت با هر چه تا به اکنون 5700 مینامیدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rammmy
10-12-2007, 17:33
سلام به همه...کسی از برنامه چراغ قوه خبری داره اومد یا نه؟؟

nolan
10-12-2007, 17:50
به نظر شما این موضوع عمومیت داره که با تعویض تراشه میتوان شماره سریال گوشی رو تغییر داد واگر عمومیت دارد
به نظر دوستان راه دیگری برای تشخیص وجود دارد؟

garsha_azad
10-12-2007, 19:27
من گوشیمو که باطری خالی میکرد بردم گارانتی گفت چه قدر زدی charge گفتم اولین بار 8 ساعت.گفت به خاطر همین IC نمیدونم چیش سوخته! چون این گوشی بیشتر از 5/1 ساعت نباید بمونه تو charge!
به نظرم چرت گفت ولی چاره ای نبود .حالا قراره عوض کنه تا ببینم چی میشه.12000 هم پیاده قراره بشم!
اینم از گارانتی اشغالی ارس!!!

mohsen_sir
10-12-2007, 19:38
12000!!!
مگه گارانتي نداره؟

rainysky50
10-12-2007, 20:01
ببین عزیزم بهت چپونده ناجور!!به جرئت میشه گفت هوشمندترین ورژن سیمبین روی این گوشیه!برای شارژ گوشی پس از پایان شارژ باتری اتوماتیک اداپتور قطع میشه!پس طرف فکر کرده ببخشید که اینو میگم ولی طرف فکر کرده هالویی!!!!من جات بودم گوشی رو میزدم تو صورتش میومدم بیرون خودم اگه شدم 100 هزار تومن خرج میکردم گوشی رو درست میکردم ولی تن به پول زوری نمیدادم!!!!من حتی داشتم که گوشی یه 24 ساعت روی شارژ بوده!!!..شعر گفته !!!!

Mojtaba N87
10-12-2007, 23:43
ببین عزیزم بهت چپونده ناجور!!به جرئت میشه گفت هوشمندترین ورژن سیمبین روی این گوشیه!برای شارژ گوشی پس از پایان شارژ باتری اتوماتیک اداپتور قطع میشه!پس طرف فکر کرده ببخشید که اینو میگم ولی طرف فکر کرده هالویی!!!!من جات بودم گوشی رو میزدم تو صورتش میومدم بیرون خودم اگه شدم 100 هزار تومن خرج میکردم گوشی رو درست میکردم ولی تن به پول زوری نمیدادم!!!!من حتی داشتم که گوشی یه 24 ساعت روی شارژ بوده!!!..شعر گفته !!!!

کاملا موافقم.اگه به آداپتور دست بزنی می بینی که بعد از شارژ گوشی کاملا سرد میشه...
این حرفا مال گوشی های نسل اول مربوط به 6-7 سال پیشه.

milad22
11-12-2007, 10:45
الان دیگه تغریبا تمام دستگاه های الکترونیکی به صورت هوشمند کنترل شارژ باتری رو انجام میدن

asfa
11-12-2007, 20:36
سلام به همه
این دوستمون rainysky جان چی شده ؟؟؟

asfa
11-12-2007, 20:37
الان دیگه تغریبا تمام دستگاه های الکترونیکی به صورت هوشمند کنترل شارژ باتری رو انجام میدن
تایید میشه !
بعد از شارژ اتوماتیک قطع میشه ...

asfa
11-12-2007, 20:38
nolan جان گوشیت چینیه ؟؟؟

asfa
11-12-2007, 20:39
سلام به همه...کسی از برنامه چراغ قوه خبری داره اومد یا نه؟؟
فکر نکنم اومده باشه ...

vanta
11-12-2007, 23:05
سلام بچه کسی میتونه یه لطفی کنه این فایل کرک ادوبی پی دی اف ریدر LE v2.54 رو برام ساین کنه بد جور لازم دارم ممنون میشم

asfa
12-12-2007, 00:07
سلام بچه !!!!؟؟؟؟؟
بهتر نیست خودت بری ساین کردن رو یاد بگیری تا هر برنامه ای رو که خواستی بی درد سر رو گوشیت نصب کنی ؟؟؟

ali_elec
12-12-2007, 00:15
آقایون متخصص میشه یه مقایسه بین 5700 و p990 بکنید با توجه به اینکه قیمت p990 حدود 285000 ,سیستم عامل اون هم symbian است

s_n
12-12-2007, 00:17
سلام.یه سوال عکس اس ام اس که می ریزم درون مموری کارت چجوری بصورت اس ام اس ارسال کنم؟

Mojtaba N87
12-12-2007, 14:59
آقایون متخصص میشه یه مقایسه بین 5700 و p990 بکنید با توجه به اینکه قیمت p990 حدود 285000 ,سیستم عامل اون هم symbian است

انگار بگی پژو 206 رو با پیکان مقایسه کن!

پی 990 سیمبین 9.1 با صفحه لمسی داره که نرم افزار های نوکیا بهش نمیخوره.دوربین گوشه 2 مگاپیکسل،صدای گوشی افتضاح،اندازه بزرگ،هنگ زیاد می کنه...
ولی 5700 یه گوشی با آخرین ورژن سیمبین،دوربین و صدای عالی... اصلا خیلی بهتره!!!
پی 990 وایرلسش بدرد می خوره

asfa
12-12-2007, 15:48
سلام.یه سوال عکس اس ام اس که می ریزم درون مموری کارت چجوری بصورت اس ام اس ارسال کنم؟
اگه از تو گالریه تو قسمت سند داره که مسیج کنیش اگه هم از تو اس ام اس هاست که فورواردش کن ...

asfa
12-12-2007, 15:50
انگار بگی پژو 206 رو با پیکان مقایسه کن!

پی 990 سیمبین 9.1 با صفحه لمسی داره که نرم افزار های نوکیا بهش نمیخوره.دوربین گوشه 2 مگاپیکسل،صدای گوشی افتضاح،اندازه بزرگ،هنگ زیاد می کنه...
ولی 5700 یه گوشی با آخرین ورژن سیمبین،دوربین و صدای عالی... اصلا خیلی بهتره!!!
پی 990 وایرلسش بدرد می خوره
برنامه هاش از 5700 خیلی کمترن .راجع به هنگش هم دقیقا دوستمون راست میگن من فقط فرانسه رو دیدم که هنگ نمیکرد اینایی که الان تو بازار هست اصلا به درد نمیخورن ...

nolan
12-12-2007, 17:32
نه تنها این دو گوشی هیچ شباهت ظاهری به هم ندارند .
لیکن هیچ ربطی هم به هم ندارند.
فرق این دو فراتر از پیکان و پژوست.
p990 را باید با نمونه تجلی یافته اش یعتی p1iمقایسه وقیاس کرد.
کلاس p990 چیست وکلاس 5700چه ها.

bacheye adab
12-12-2007, 18:55
اگه از تو گالریه تو قسمت سند داره که مسیج کنیش اگه هم از تو اس ام اس هاست که فورواردش کن ...
خیر
اگر سیوشون کنی گوشی اونا رو مثل عکس معمولی میشناسه
در ضمن شما کد اون عکس رو بنویس و برای طرف بفرست هر عکسی کد داره
و وقتی که طرف اون کد رو برات فرستاد برای تو شکلک نشون میده:40:

vanta
12-12-2007, 22:29
سلام بچه !!!!؟؟؟؟؟
بهتر نیست خودت بری ساین کردن رو یاد بگیری تا هر برنامه ای رو که خواستی بی درد سر رو گوشیت نصب کنی ؟؟؟

این اصلش سلام بچه ها بوده اشتباه تایپیدم فکر کنم دارم یاد میگیرم

MatinCracker
13-12-2007, 00:51
سلام
ببخشید میخواستم بدونم آیا تصویر Lcd گوشی شما هم لرزش داره ؟ Lcd گوشی من یه لرزش ریز داره که با دقت کردن
متوجه میشید . من این موردو تو گوشیهای دیگه هم دیده بودم

morteza.dmh
13-12-2007, 01:13
سلام من برگشتم(بر ميگردم جايز نيست...!!!!) لطفا برام چيزي ننويسين چون احتمالا دفه بعدي 1 ماه ديگه يا 6 ماه ديگه برگردم... برام دعا كنين تو كنكور مففخ بشم....صفحه ي گوشي من لرزه نداره... راستي asfa جان...من الآن با موبايل به اينترنت وصل شدم و هنوز از هيچ طرحي استفاده نكردم... اميدوارم الآن كه پنجشنبه هست مجاني باشه...باورم نيشه(نمي شد جايز نيست...) وقتي حسابم رو بعد از 3 دفه اينترنت چك كردم ديدم 9000 تومن اضافه شده!!!!!!!!واي!! خدا حافظ به همگي... (رفتم جايز نيست!!!)--------->كنكور!!!

Mr.K2
13-12-2007, 16:03
سلام
ببخشید میخواستم بدونم آیا تصویر Lcd گوشی شما هم لرزش داره ؟ Lcd گوشی من یه لرزش ریز داره که با دقت کردن
متوجه میشید . من این موردو تو گوشیهای دیگه هم دیده بودم

مال من هم مشکلی نداره !!

Sasan Info
13-12-2007, 16:24
اگه مال همه گوشی ها یکسان بود پس بدون مشکلی نداره
فقط احساس میکنی

Mr.K2
13-12-2007, 17:48
راستی rainsky50 چرا بن شد ؟؟

sarv_mehry
13-12-2007, 19:35
اگه تو نور آفتاب اینجوری میشه طبیعیه.

Sasan Info
13-12-2007, 20:52
راستی rainsky50 چرا بن شد ؟؟
با بروبچ سونی درگیر شد و شهید شد:31::41:

Mr.K2
13-12-2007, 21:27
با بروبچ سونی درگیر شد و شهید شد:31::41:

چیز غیر عادی نیست...

تا حالا این جنگ بین قبایل نوکی و سونی قربانی زیاد داده...:31:

یکیش هم rainsky50 ...

شایدم با یه یوزر دیگه بازم بیاد....

pooyahacker
13-12-2007, 23:23
بچه ها یه سوال داشتم :
من چندتا فایل html ریختم تو گوشیم ولی وقتی میخوام بازش کنم ، صفحه اول opera 8.65 باز میشه و در واقع نمیتونم از این فایلها استفاده کنم ،
البته تا قبل از اینکه opera 8.65 رو بریزم درست کار میکرد ،
بدون اینکه opera رو حذف کنم ، چه جوری میتونم درستش کنم ؟

mina_1515
13-12-2007, 23:48
اگه مال همه گوشی ها یکسان بود پس بدون مشکلی نداره
فقط احساس میکنی

سلام آقا از گوشي 5200 سر در مياري ؟
مي توني بگي آيا قابليت تم ريزي رو داره يا نه ؟

Sasan Info
14-12-2007, 00:13
سلام آقا از گوشي 5200 سر در مياري ؟
مي توني بگي آيا قابليت تم ريزي رو داره يا نه ؟
سلام
فکر نمیکنم سوالت به کلوپ 5700 ربطی داشته باشه ولی به هر حال میگم
بله قابلیت تم ریختن رو داره
تم های جاوا سری 40 بهش میخوره فقط یادت باشه با رزولوشن 128.160
اگه خواستی بگو تا بهت معرفی کنم

morteza.dmh
14-12-2007, 00:56
برنامه ي بالا بردن سرعت اينترنت براي 5700 هست؟

Mojtaba N87
14-12-2007, 01:49
برنامه ي بالا بردن سرعت اينترنت براي 5700 هست؟

این برنامه رو واسه گوشی موبایل ندیدم!

Mojtaba N87
14-12-2007, 01:50
چیز غیر عادی نیست...

تا حالا این جنگ بین قبایل نوکی و سونی قربانی زیاد داده...:31:

یکیش هم rainsky50 ...

شایدم با یه یوزر دیگه بازم بیاد....

من پایه جنگ با بکس سونی هستم! البته فقط تو موبایل...
تو دیگر اجناس می گم just sony!:31:

Sasan Info
14-12-2007, 01:57
تایید میشه:31:
مخصوصا VAIO:40:

asfa
14-12-2007, 18:23
سلام من برگشتم(بر ميگردم جايز نيست...!!!!) لطفا برام چيزي ننويسين چون احتمالا دفه بعدي 1 ماه ديگه يا 6 ماه ديگه برگردم... برام دعا كنين تو كنكور مففخ بشم....صفحه ي گوشي من لرزه نداره... راستي asfa جان...من الآن با موبايل به اينترنت وصل شدم و هنوز از هيچ طرحي استفاده نكردم... اميدوارم الآن كه پنجشنبه هست مجاني باشه...باورم نيشه(نمي شد جايز نيست...) وقتي حسابم رو بعد از 3 دفه اينترنت چك كردم ديدم 9000 تومن اضافه شده!!!!!!!!واي!! خدا حافظ به همگي... (رفتم جايز نيست!!!)--------->كنكور!!!
پولی کم نمیشه ازت حالشو ببر عزیزم ...

asfa
14-12-2007, 18:29
آقا اینا فقط سلیقه ایه نباید به جون همدیگه بیفتین و نظراتتون رو به همدیگه تحمیل کنین .هر کسی از یه مارک خوشش میاد دیگه .حرف جنگ منگ هم نزنین با همدیگه دوست باشین و از هم استفاده کنین یعنی از معلومات هم اسفاده کنین !!!

asfa
14-12-2007, 18:30
احتمالا rainysky جان هم دوباره برمیگرده تو جمع ما دوست خوبی برای من یکی بود ....

ali_elec
14-12-2007, 21:26
میشه لطفا در مورد symbian uiq یه مقدار توضیح بدید و اینکه چه فرقی با symbian s60 داره؟؟؟؟؟:18:

arash_vbasic
14-12-2007, 21:30
سلام
آپديت بعدي رو كي ميدن به نظرتون ؟‌

pooyahacker
14-12-2007, 22:48
بچه ها یه سوال داشتم :
من چندتا فایل html ریختم تو گوشیم ولی وقتی میخوام بازش کنم ، صفحه اول opera 8.65 باز میشه و در واقع نمیتونم از این فایلها استفاده کنم ،
البته تا قبل از اینکه opera 8.65 رو بریزم درست کار میکرد ،
بدون اینکه opera رو حذف کنم ، چه جوری میتونم درستش کنم ؟

کسی خونه نیست ؟! :19:

s_n
15-12-2007, 00:24
میگم اینجا من هیدن شدم نه؟آدم حساب نمی کنین 5 تا سوال پرسیدم اما دریغ از 1 جواب.

s_n
15-12-2007, 00:30
عکس اس ام اس تو گالری چجوری سند کنم در 5700.سند میشه اما یا بولوتوس یا اینفرارد یا مولتی مدیا

Mojtaba N87
15-12-2007, 01:12
آقا اینا فقط سلیقه ایه نباید به جون همدیگه بیفتین و نظراتتون رو به همدیگه تحمیل کنین .هر کسی از یه مارک خوشش میاد دیگه .حرف جنگ منگ هم نزنین با همدیگه دوست باشین و از هم استفاده کنین یعنی از معلومات هم اسفاده کنین !!!

منم با حرف شما موافقم! شوخی کردم از جنگ! این حرفا نیس اصلا :31: من خودم از هر مارکی مدل های خوبش رو دوست دارم...فعلا چون نوکیا چشمم رو گرفته یکم طرفداریشو می کنم و این دلیل بهتر بودنش نیست :46:

Mojtaba N87
15-12-2007, 01:14
میشه لطفا در مورد symbian uiq یه مقدار توضیح بدید و اینکه چه فرقی با symbian s60 داره؟؟؟؟؟:18:

سیمبین UIQ مربوط به دستگاههای هستش که دارای صفحه لمسی هستن که بیشتر در مدل های سونی اریکسون میشه دید مثل پی990... سری 60 هم که مدل های معروف نوکیا هستن که صفحه لمسی ندارن مثل N95 یا 6600!!!...
این دو مدل دو نوع رابط کاربری اند.

Mojtaba N87
15-12-2007, 01:17
سلام
آپديت بعدي رو كي ميدن به نظرتون ؟‌

اصلا معلوم نیست! ولی معمولا 6-7 ماه یبار :31:

میگم اینجا من هیدن شدم نه؟آدم حساب نمی کنین 5 تا سوال پرسیدم اما دریغ از 1 جواب.

هیدن نشدی! کسی جوابارو بلد نیست حتما! :8:

asfa
15-12-2007, 14:22
عکس اس ام اس تو گالری چجوری سند کنم در 5700.سند میشه اما یا بولوتوس یا اینفرارد یا مولتی مدیا
عزیزم من که ان73 دارم اصلا این عکسها رو save نمیکنه تو تو گالری وگرنه در خدمت بودم میرفتم دنبالش.
عزیز کسی شما رو فراموش نکرده هر کی پیداش کرد میاد میگه شما همیشه تو قلب دوستاتی !!!

asfa
15-12-2007, 14:25
منم با حرف شما موافقم! شوخی کردم از جنگ! این حرفا نیس اصلا :31: من خودم از هر مارکی مدل های خوبش رو دوست دارم...فعلا چون نوکیا چشمم رو گرفته یکم طرفداریشو می کنم و این دلیل بهتر بودنش نیست :46:
به هر حال دوستی خیلی بهتر از جنگه .اگه یکی از این سونی ها این پیغامتو میدیدن با شمشیراشون میومدن اینجا .پس بهتر در مورد دوستی فقط بحرفیم ...:46:

gisha
15-12-2007, 14:38
سلام.
من میخواهم تمام sms هام رو تو یه فایل text ذخیره کنم.برنامه ای برای این کار روی 5700 هست؟

Mr.K2
15-12-2007, 16:13
سلام.
من میخواهم تمام sms هام رو تو یه فایل text ذخیره کنم.برنامه ای برای این کار روی 5700 هست؟

احتیاج به برنامه نداره که ...

با خود گوشی هم میشه...

توی message اون مسیج رو که میخوای باز ک از توی آپشن اونو کپی کن و بعد برو توی Organiser و Notes و اونجا Paste کن...

arash_vbasic
16-12-2007, 00:07
سلام
من تقريبا توي Inbox ام 23 تا اس ام اس دارم
اما وقتي اس ام اس جديد مياد
ديگه گوشي ازم سوال نميكنه كه Show Or Exit
و خودش مستقيم ميره اس ام اس رو نشون ميده
و ديگه توي اينباكس ام Save نميشه و بايد
دستي Save اش كنم وقتي كه دارم SMS رو ميخوانم
همه جاشو دستكاري كردم اما چيزي پيدا نكردم
كسي نظري داره ؟‌

s_n
16-12-2007, 00:22
عزیزم من که ان73 دارم اصلا این عکسها رو save نمیکنه تو تو گالری وگرنه در خدمت بودم میرفتم دنبالش.
عزیز کسی شما رو فراموش نکرده هر کی پیداش کرد میاد میگه شما همیشه تو قلب دوستاتی !!!
میتونم بپرسم که تو با موبایلت چی کار کردی؟.......
.................................................. ........
آخه هرچی میگیرم میگه مشترک مورد نظر در قلب:40: شماست!!!!

s_n
16-12-2007, 00:31
میتونم یه سوال بپرسم؟میشه بگید این گوشی سری چنده؟s60هست؟آخه هرچی برنامه میریزم یا اجرا نمیشه یا اصلان گوشی نمی تونه نصبش کنه.مجبورم جاوا می ریزم.از کجا بفهمم که گوشی چه ورژنی هست؟با ستارخ مربع چهار صفر مربع رو می دونم اما چیزی نمی فهمم که جدیده یا نه؟مرسی.

Mr.K2
16-12-2007, 13:00
میتونم یه سوال بپرسم؟میشه بگید این گوشی سری چنده؟s60هست؟آخه هرچی برنامه میریزم یا اجرا نمیشه یا اصلان گوشی نمی تونه نصبش کنه.مجبورم جاوا می ریزم.از کجا بفهمم که گوشی چه ورژنی هست؟با ستارخ مربع چهار صفر مربع رو می دونم اما چیزی نمی فهمم که جدیده یا نه؟مرسی.

5700 ورژنش چی هست ؟؟ (پرسیدن داره ؟؟)

Symbian 9.2 s60 v3.1

asfa
16-12-2007, 13:46
سلام
من تقريبا توي Inbox ام 23 تا اس ام اس دارم
اما وقتي اس ام اس جديد مياد
ديگه گوشي ازم سوال نميكنه كه Show Or Exit
و خودش مستقيم ميره اس ام اس رو نشون ميده
و ديگه توي اينباكس ام Save نميشه و بايد
دستي Save اش كنم وقتي كه دارم SMS رو ميخوانم
همه جاشو دستكاري كردم اما چيزي پيدا نكردم
كسي نظري داره ؟‌
احتمالا اون کسی که به شما sms میده از برنامه استفاده میکنه .این برنامه تو سری 60 ورژن 1 به اسم فلش اس ام اس بود .شما از کس دیگه ای اس ام اس دریافت کن ببین بازم اینطوره ؟؟؟
به نظر من که امکان نداره ...

asfa
16-12-2007, 13:51
میتونم بپرسم که تو با موبایلت چی کار کردی؟.......
آخه هرچی میگیرم میگه مشترک مورد نظر در قلب:40: شماست!!!!
داشتم صفحه رو میخوندم این پستت نصفش تو صفحه بود نصف دیگش پایین بود که معلوم نبود اولش که اون جمله اول رو خوندم خیلی تعجب کردم بعدش که پایینی رو خوندم شکه شدم !!!
بعدشم کلی خندیدم ....
خیلی باحال بود فکرشم نمیکردم همچین چیزی نوشته باشی ...
خوب تا بچه ها شاکی نشدن زودتر تمومش کنیم ...

Mr.K2
16-12-2007, 14:20
خوب تا بچه ها شاکی نشدن زودتر تمومش کنیم ...

انگار یه خبرایی هست ....

s_n
16-12-2007, 17:36
انگار یه خبرایی هست ....
مثلا؟:5::8::10:

arash077
16-12-2007, 19:24
یه گوشی خوبه منم هفته ی پیش خریدم

arash077
16-12-2007, 19:30
می خواستم معایبشو بدونم ؟؟؟

gisha
16-12-2007, 20:05
احتیاج به برنامه نداره که ...

با خود گوشی هم میشه...

توی message اون مسیج رو که میخوای باز ک از توی آپشن اونو کپی کن و بعد برو توی Organiser و Notes و اونجا Paste کن...

سلام.حدود 150 تا sms میشه.برنامه ای برای این کار وجود نداره؟

asfa
16-12-2007, 23:22
عزیزم اگه تازه خریدیش نرو دنبال معایبش زود زده میشی از گوشیتااا...
راستی عیبی هم نداره این گوشی ...

s_n
16-12-2007, 23:36
باطریش اگه مشکل نده دستت همه چیش عالیه

asfa
17-12-2007, 00:35
سلام.حدود 150 تا sms میشه.برنامه ای برای این کار وجود نداره؟
سلام gisha جان چند وقته خبری نبود ازت ؟
کارت با این برنامه راه میفته .اگه پیدا نکردی بگو برات بزارم ..
اسمش اینه : SMS Export

gisha
17-12-2007, 11:19
باز هم مثل همیشه.......ممنون asfa جان.

asfa
17-12-2007, 14:27
باز هم مثل همیشه.......ممنون asfa جان.
شما لطف دارین عزیزم .
اینو آپلود کردم برات لینکش رو میذارم شما بگیرش ...
برنامه sms export برای تبدیل sms به فایلهای متنی ...

nolan
17-12-2007, 16:50

عدم فوکوس اتوماتیک.
کیفیت نامناسب دوربین در شب.عمر تقریبا کم باطری .بقیش زیاد مهم نیست مثل . خطای چشم در فشار دادن نوشته ی دکمه های میان بر به جای دکمه های میان بر -نداشتن روشنایی کلید های راهنمای چهار گانه.

sarv_mehry
17-12-2007, 18:30
این خطای چشم و مصطهلک شدن در پوش لاستیکی و دید بد زیر نور آفتاب و از کجا اووردی . ؟؟

farhad1390
17-12-2007, 21:03
سلام به نظرتون با 5700 اگه 45دقیقه آهنگ 1ساعت بازی یایه چیز دیگه و10 دقیقه مکالمه چند روز باتری کار میکنه
راستی در مورد دوربین نسبت به 3250 وw700 چه طوره

nolan
17-12-2007, 21:32
این خطای چشم و مصطهلک شدن در پوش لاستیکی و دید بد زیر نور آفتاب و از کجا اووردی . ؟؟

.:31::5::21:

s_n
18-12-2007, 00:32
یه فایل منجر میذارید .مرسی

Mojtaba N87
18-12-2007, 01:05
خداییش عکسای دوربینش خیلی خوبه! من که تو کامپیوتر دیدم از 3250 بهتر بود

Mr.K2
18-12-2007, 13:48
عدم فوکوس اتوماتیک.
کیفیت نامناسب دوربین در شب.عمر تقریبا کم باطری .بقیش زیاد مهم نیست مثل (مصطحلک شدن در پوش کارت حافظه وورودی مینی usb) . کم شدن دید lcd هنگام کار زیر نور مستقیم افتاب. خطای چشم در فشار دادن دکمه های میان بر -نداشتن روشنایی کلید های چهار گانه.

اولی تایید میشه....

باطری خیلی هم خوبه...

درپوش کارت حافظه و... هم مصطهلک نمیشه....( خیلی ها الان 5 ماه هم هست که دارن و هیچ مشکلی نداره )

این یکی رو دیگه خیلی بد گفتی...کیفیت lcd 5700 برای مشخص بودن زیر نور افتاب معروفه..

بقیه هم تایید میشه...

asfa
18-12-2007, 14:06
سلام به نظرتون با 5700 اگه 45دقیقه آهنگ 1ساعت بازی یایه چیز دیگه و10 دقیقه مکالمه چند روز باتری کار میکنه
راستی در مورد دوربین نسبت به 3250 وw700 چه طوره
فکر کنم اواسط یا شایدم اواخر روز دوم !

دوربینش تقریبا با n70 یکیه یعنی از 3250 بهتره .راستی تو lcd گوشی خیلی بهتر از اونا نشون میده ...

نظرتون چیه ؟؟

asfa
18-12-2007, 14:11
مگه خلافش ثابت بشه که خوشبختانه نشده.
در ضمن این موارد زیاد به چشم کاربر نمیاد.:31::5::21:
منم فکر کنم پیش نمیاد ....

asfa
18-12-2007, 14:14
راجع به lcd جلو نور خورشید هم توی بررسیه تخصصی این گوشی تو gsm نوشته شده .حتما این دوستمون اونجا خوندنش وگرنه اونطوری نمیشه تشخیصش داد چون نامحسوسه درسته ؟؟؟

asfa
18-12-2007, 14:16
یه فایل منجر میذارید .مرسی
بهتره یه سر به تاپیک برنامه ها بزنی اونجا حتما پیداش میکنی ...
اینا رو پیشنهاد میکنم خوبن (به نظر خودم !)
x-plore و activefile

Mr.K2
18-12-2007, 14:17
خیلی خوبه x-plore

asfa
18-12-2007, 14:42
mr.k2 جان اون یکی هم که گفتم باحاله .البته قبل از اینکه من این برنامه رو بشناسم فقط با x-plore کار میکردم روش تعصب گرفته بودم ولی اینی که گفتم هم خیلی خوبه البته من هنوز با اکس کار میکنم ...

Mr.K2
18-12-2007, 14:48
mr.k2 جان اون یکی هم که گفتم باحاله .البته قبل از اینکه من این برنامه رو بشناسم فقط با x-plore ار میکردم روش تعصب گرفته بودم ولی اینی که گفتم هم خیلی خوبه البته من هنوز با اکس کار میکنم ...

دوست من من هنوز این رو که میگین امتحان نکردم فقط میگم الان x-polre یکی از بهترین نرم افزارهای فایل منیجر هست..شاید اونم خوب باشه....

Mr.K2
18-12-2007, 14:54
فکر کنم اواسط یا شایدم اواخر روز دوم !

دوربینش تقریبا با n70 یکیه یعنی از 3250 بهتره .راستی تو lcd گوشی خیلی بهتر از اونا نشون میده ...

نظرتون چیه ؟؟

اگر نور محیط کافی باشه عکسهاش خیلی خوبه...اما اگر نور کم باشه اصلا تعریفی نداره...

nolan
18-12-2007, 15:52
اولی تایید میشه....

باطری خیلی هم خوبه...!!

این یکی رو دیگه خیلی بد گفتی...کیفیت lcd 5700 برای مشخص بودن زیر نور افتاب معروفه..

کیفیت مناسب lcd زیر تابش مستقیم افتاب.

Mr.K2
18-12-2007, 15:59

من که هیچ مشکلی ندارم...
شما داری توی سایتها نگاه میکنید و نظر میدین..بهتره با تجربه نظر بدین...

این اختلال رنگ به علت برچسب روی lcd هست...مخصوصا اگر یه کم چرب باشه زیر نور اینجوری میشه...

asfa
18-12-2007, 16:11
معمرن اینطوری باشه .خودم دیدم ...

nolan
18-12-2007, 16:19
من که هیچ مشکلی ندارم...
شما داری توی سایتها نگاه میکنید و نظر میدین..بهتره با تجربه نظر بدین...

این اختلال رنگ به علت برچسب روی lcd هست...مخصوصا اگر یه کم چرب باشه زیر نور اینجوری میشه...

منم مشکلی ندارم به همین دلیل این عکس رو گذاشتم تا کسی هم اگر ابهام داره اطمینان حاصل کنه .

زود قضاوت کردی...

nolan
18-12-2007, 16:39
راجع به lcd جلو نور خورشید هم توی بررسیه تخصصی این گوشی تو gsm نوشته شده .حتما این دوستمون اونجا خوندنش وگرنه اونطوری نمیشه تشخیصش داد چون نامحسوسه درسته ؟؟؟

ممنون ولی نتنها سایت gsmبلکه دهها سایت دیگه از ال سی ودیگر قابلیت های منحصر بفرد این گوشی تعریف کردن.

وامتیاز بالایی به ال سی دی این گوشی دادن.

من فقط از حیث تست این گوشی زیر نور خورشید این نظر رو دادم ونظر من از روی دید و برایندی بود که خودم به اون رسیدم.

که توسط عکسی که گذاشتم اظهار کردم که بله ال سی دی این گوشی زیر تابش نور مستقیم اینگونه است.

وبه قول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن.

arash_vbasic
18-12-2007, 19:51
احتمالا اون کسی که به شما sms میده از برنامه استفاده میکنه .این برنامه تو سری 60 ورژن 1 به اسم فلش اس ام اس بود .شما از کس دیگه ای اس ام اس دریافت کن ببین بازم اینطوره ؟؟؟
به نظر من که امکان نداره ...

درست شد
ممنون

{HICHKAS & EBLIS}
18-12-2007, 21:48
5700 آشغال ترین گوشی دنیاست

خیلی آشغاله..............

بعد از 2 روز باید بندازیش تو آشغالی!

Sasan Info
18-12-2007, 21:57

راست میگی ؟؟؟

BANN؟؟؟:13:

asfa
18-12-2007, 23:40

خیلی عجیبه این همه بچه های گل اینجان و تاپیک 300 و خورده ای صفحه رفته جلو ولی هیچکس به این نکته مهم پی نبرده بود !!!!
جای ranysky جان خالی اگه بوووود >
راستی اون عکس آواتارت خیلی باحاله !!!:8:

agehastibia
19-12-2007, 00:45
سلام دوستان
من مدت زياديه كه 5700 دارم اما هر كاري كردم نتونستم يه مشكلو حل كنم
ساعت اس ام اس هاي دريافتي هميشه يه چيز پرت و پلاست
چطور ميشه درستش كرد؟

من از اصفهان هستم
لطفا به ايميل agehastibia@gmail.com جواب بدين
ممنونم

6982001
19-12-2007, 01:44
سلام ...
میشه فرق 5700 چینی با غیره چینی رو بگید ؟

agehastibia
19-12-2007, 08:31
سلام دوستان
چطور ميشه درستش كرد؟

من از اصفهان هستم
ممنونم

کسی نبود جواب بده؟؟؟؟؟؟

rammmy
19-12-2007, 08:36
با سلام یه سوال دارم چگونه میشه با برنامه x-plore دو تا درایو دیگه گوشی را هم نمایان کرد..من فقط درایو C و E را دارم...ولی بابرنامه Y-BROWSER دوتا تا درایو دیگه دارم.به نام E و D.میشه کاری کرد در برنامه X-PLORE دو تا دیگه درایو هم معلوم بشه!!!!

gisha
19-12-2007, 11:37
سلام.
برو تو قسمت تنظیمات برنامه و show rom drive رو تیک بزن.

Mr.K2
19-12-2007, 13:08

!!! Sorry !!!

:2::2::2:

asfa
19-12-2007, 14:57
سلام دوستان
چطور ميشه درستش كرد؟

من از اصفهان هستم
ممنونم
همچین چیزی ممکن نیست که خود گوشی اشتباه بزنه !!!
اگه گوشیه شما در حالتی باشه که اس ام اس رو نتونه دریافت کنه تو زمان مشخص (مثلا خاموش باشه)وقتی که اس ام اس میاد اون زمانی رو نشون میده که طرفتون فرستاد .این میتونه دلایل زیادی داشته باشه از جمله شلوغیه خطوط و ...

asfa
19-12-2007, 15:01
با سلام یه سوال دارم چگونه میشه با برنامه x-plore دو تا درایو دیگه گوشی را هم نمایان کرد..من فقط درایو C و E را دارم...ولی بابرنامه Y-BROWSER دوتا تا درایو دیگه دارم.به نام E و D.میشه کاری کرد در برنامه X-PLORE دو تا دیگه درایو هم معلوم بشه!!!!
همونطور که دوستمون گفتن .شماره 0 رو تو این برنامه میزنی بعد میره تو تنظیمات و بعد قسمت
show ROM drivers و show RAM drivers
رو تیک میزنی اونوقت اونا رو هم نشون میده ....

s_n
19-12-2007, 16:27
این جور که معلومه همه از باطری رازین پس سر من کلاه رفته.من روزی 2بار شارژ میزارم حتی اگه دست به گوشی نزنم صبح که فوله تا ساعت 5 باتری پره اما بلافاصله تا یک آهنگ گوش میدم یا گوشیو خاموش روشن میکنم باطری یدونه میشه.باطریه فابریکش باد کرده بود یه روش تشخیص هم بگم باطریو روی شیشه ای که بصورت افقی هست مثلا شیشه میز بچرخونید باطری نهاید باید نیم دور بزنه هر دو طرف اگه بچرخه نشون میده باطری خرابه و باد داره و این باد هم با چشم معلوم نمیشه.واسه من تا یک ربع میچرخه.عوض کردم یکی از این متفرقه ها خریدم اما بازم دردی دوا نشد.زده به سرم ردش کنم بره گوشیو صبح میرم دانشگاه شب میام گوشی خاموشه!!!!نهایت صرفه جوییم می کنم!!!

Mr.K2
19-12-2007, 16:35
این جور که معلومه همه از باطری رازین پس سر من کلاه رفته.من روزی 2بار شارژ میزارم حتی اگه دست به گوشی نزنم صبح که فوله تا ساعت 5 باتری پره اما بلافاصله تا یک آهنگ گوش میدم یا گوشیو خاموش روشن میکنم باطری یدونه میشه.باطریه فابریکش باد کرده بود یه روش تشخیص هم بگم باطریو روی شیشه ای که بصورت افقی هست مثلا شیشه میز بچرخونید باطری نهاید باید نیم دور بزنه هر دو طرف اگه بچرخه نشون میده باطری خرابه و باد داره و این باد هم با چشم معلوم نمیشه.واسه من تا یک ربع میچرخه.عوض کردم یکی از این متفرقه ها خریدم اما بازم دردی دوا نشد.زده به سرم ردش کنم بره گوشیو صبح میرم دانشگاه شب میام گوشی خاموشه!!!!نهایت صرفه جوییم می کنم!!!

اره حتما پیگیری بکن ...باطری گوشی ما هیچ کدوم مشکلی نداره...

vivasoft
19-12-2007, 18:30
من مدت زیادیه 5700 دارم من کلی تحقیق کردم تا مشکل ساعت اس ام اسو حل کردم
تایم زون رو روی شهر روم ایتالیا تنظیم کن وقتی پرسید به جای جدیدی سفر کردی بگو نه مشکلت حل میشه

rammmy
19-12-2007, 22:40
سلام دوستان..فکر کنم شما هم شنیده اید که [SIZE="4"]کیتهای جدید گوشیها اومده که دوتا سیم کارت را میشه داخل گوشی گذاشت..میخواستم بدونم ایا کسی تست کرده روی 5700 جواب میده یا نه..و اینه اگه جواب بده..من که سیم کارتم همراه اول هست میتونم با این کیت یه سیم کارت ایرانسل که فقط مخصوص استفاده از [COLOR="DarkRed"]Gps هست هم استفاده کنم!!ممنون میشم راهنمایی کنید!!!:8::8::8::8:

asfa
19-12-2007, 23:57
سلام دوستان..فکر کنم شما هم شنیده اید که [SIZE=4]کیتهای جدید گوشیها اومده که دوتا سیم کارت را میشه داخل گوشی گذاشت..میخواستم بدونم ایا کسی تست کرده روی 5700 جواب میده یا نه..و اینه اگه جواب بده..من که سیم کارتم همراه اول هست میتونم با این کیت یه سیم کارت ایرانسل که فقط مخصوص استفاده از [COLOR=darkred]Gps هست هم استفاده کنم!!ممنون میشم راهنمایی کنید!!!:8::8::8::8:
یه جای دیگه هم این بحث مطرح شده بود .هنوز که از دوستامون کسی تست نکرد معلوم نیست چه جورین ...

asfa
20-12-2007, 00:21
من مدت زیادیه 5700 دارم من کلی تحقیق کردم تا مشکل ساعت اس ام اسو حل کردم
تایم زون رو روی شهر روم ایتالیا تنظیم کن وقتی پرسید به جای جدیدی سفر کردی بگو نه مشکلت حل میشه
ممنون .حالا چرا رو ایتالیا ؟
من که ندارم این گوشی رو تا حالا هم ندیده بودم این مشکل رو ...

s_n
20-12-2007, 00:41
آقا مایه تم درست حسابی گیر نیاوردیما هنوز رو تم فابریک میچرخیم!!!!

Ship Storm
20-12-2007, 00:47
تم خوب توی mobile9 هم دیگه گیر نمیاد نمیدونم چرا کم شده تم خوب

s_n
20-12-2007, 01:10
تخمشو ملخ خورده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1