PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ 5700

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

G G Game
25-09-2007, 17:48
کسی شماره کد مخفی 5700 رو میدونه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی سراغ نداره!

soranstar
25-09-2007, 20:42
کسی سراغ نداره!

کد مخفی 5700 چی هست اصلا ؟

soranstar
25-09-2007, 20:46
یکی از دوستان گفته بود که با X_plore میتوان قسمت گالری رو پوشه بندی کرد ولی من هر کاری میکنم نمیشه.
من که همه کارهای این برنامه رو به جز ارسال پوشه با بلوتوس با file manager خود گوشی انجام میدم.

rammmy
26-09-2007, 07:41
چه تاپک سوت و کوری...دیگه باید فکر کنم...بسته بشه!! نه کسی اشکالی داره از گوشی و نه برنامه جالبی میاد!!!

G G Game
26-09-2007, 09:37

ممکن است بعضی از این کد ها در یک سری از گوشی ها اجرا نشود !!
#06#*
سریال نامبر گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) را نشان میدهد ( IMEI )

#92702689#*
نمایش : سریال نامبر گوشی ، تاریخ ساخت ، تاریخ فروش ، تاریخ آخرین تعمیرات ( 0000 به معنای نداشتن تعمیر قبلی) برای خروج از این صفحه باید گوشی را خاموش و دوباره روشن کنید.

#3370*
با این کد شما از حالت EFR استفاده خواهید کرد که باعث میگردد از حداکثر کیفیت صدای گوشی برخوردار شوید اما در عوض مصرف باطری شما کمی بالاتر خواهد رفت

#3370#
حالت EFR را غیر فعال میسازد.

#4720#*
گوشی را در حالت کیفیت صدای پائین قرار میدهد و در عوض مصرف باطری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) شما درحدود 30 درصد کاهش میابد.

#4720#*
حالت قبل را غیر فعال میسازد.

#0000#* و یا #9999#*
ورژن سیستم عامل گوشی ، تاریخ ساخت نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) ، و نوع فشرده سازی را نشان میدهد.

#30#*
شماره های محرمانه گوشی را نمایش میدهد.

#67705646#*
در گوشی های مدل 3310 و 3330 لوگوی شبکه را حذف میکند ( IR-TCI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) )

#73#*
تایمر گوشی و همچنین تمام امتیازات بدست آمده در بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) ها را Reset میکند.

#746025625#*
نمایش وضعیت سرعت clock سیمکارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) گوشی. اگر گوشی شما دارای حالت SIM Clock Stop Allowed باشد به این معنا خواهد بود که گوشی شما میتواند درحالت کمترین میزان مصرف باطری درحالت Standby قرار بگیرد.

#2640#*
کد رمز فعلی گوشی را نشان میدهد. کد رمز گوشی در حالت عادی 12345 می باشد.

#7780#*
RESET گوشی یا همان بازگشت به حالت تنظیمات کارخانه ای است. مناسب برای زمانیکه گوشی هنگ کرده است . درواقع درایو C گوشی را ریست میکند ( ریست گوشی بدون حذف برنامه ها و دفترچه تلفن و اس ام اس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) ) بعد از وارد کردن این کد ، گوشی از شما تقاضای وارد کردن security code را خواهد داشت.

#7370#*
فرمت گوشی . مناسب برای زمانیکه گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) بسیار زیاد هنگ کرده است. درواقع این کد درایو C گوشی را فرمت میکند و البته تمامی برنامه ها و فایلهای موجود بر روی این درایو از بین خواهند رفت . بعد از وارد کردن این کد ، گوشی از شما تقاضای وارد کردن security code را خواهد داشت.

روش مستقیم فرمت گوشی های اسمارت فون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) بدون نیاز به منوی گوشی:

اگر پسوورد ( security code ) گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) قبلا تغییر داده شده است و آنرا نمی دانید و همچنین گوشی شما از سیستم عامل سیمبین ورژن7 استفاده می کند ( مثل 6600 و 7610 و 6620 و 6260 و 9500 و 9300 ) ابتدا گوشی را خاموش کرده و در حالیکه سه دگمه سبز ، * ، 3 را همزمان نگه داشته اید گوشی را روشن کنید و آنها را آنقدر نگه دارید تا کار فرمت آغاز بشود. دراین حالت از شما دیگر پسوورد خواسته نخواهد شد و مستقیما گوشی فرمت خواهد شد.

فرمت کارت حافظه گوشی:

به صورت safe mode گوشی را روشن کنید ( برای اینکار درحالیکه دگمه pen (مداد) را نگه داشته اید گوشی را روشن کنید البته درظاهر تفاوتی را مشاهده نخواهید کرد.) سپس این مسیر را در گوشی دنبال کنید : menu>>Extras>>Memory>>Format MEM.card

حالت safe mode برای شما بسیار مفید است. و در مواقعی که گوشی هنگ کرده و بالا نمی آید احتمالا به شما کمک می کند و باعث می شود گوشی بالا بیاید و بعد از آن بتوانید گوشی را درصورت تمایلتان فورمت و یا کار دیگری بر روی آن انجام دهید. درواقع کار آن همانند عمل safe mode ویندوز می باشد و در این حالت دیگر اکثر برنامه های کاربردی که در پشت صحنه همیشه در حال اجرا بودند ، دیگر اجرا نخواهند شد و به همین دلیل گوشی اصطلاحا به راحتی بالا می آید. که در گوشی های مختلف کمی متفاوت می باشد و در اسمارت فون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) ها اکثرا باید کلید خاصی را ( کلید ABC و یا PEN ) را نگه داشته و سپس گوشی را روشن کنید. تاکید می کنم که در حالت safe mode شما تغییری در ظاهر منوی گوشی نخواهید دید و همه چیز در پشت صحنه اتفاق افتاده است و یا بهتر بگویم از اتفاق افتادن آنها ( برنامه ها ) جلوگیری کرده است.

#43#*
کنترل حالت call waiting ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) ( انتظار) گوشی.

#61#*
کنترل شماره ای که به عنوان divert ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) در صورتیکه به تلفن پاسخ داده نشود ، تعیین گردیده است.

#62#*
کنترل شماره ای که به عنوان divert درصورتیکه شبکه دچار اشکال باشد ( آنتن نباشد ) تعیین گردیده است.

#67#*
کنترل شماره ای که به عنوان divert درصورتیکه گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) اشغال باشد ، تعیین گردیده است.

#شماره*21**
divert به شماره مورد نظر در هر حالت.

#شماره*61**
divert به شماره موردنظر در حالت عدم پاسخ گوئی ( no Reply ) به تماس.

#شماره*67**
divert به شماره مورد نظر در حالت اشغال بودن گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********/) ( on Busy )

G G Game
26-09-2007, 09:37
شورای مفتيان عربستان سعودی با صدور حكمی، استفاده از تلفن همراه مجهز به فن‌آوری بلوتوث را در اين كشور حرام اعلام‌‌كرد.

به نقل از روزنامه عربستانی"البيئه"، شورای مفتيان عربستان با صدور اين فتوا اعلام‌كرد: "تحريم استفاده از گوشی‌های بلوتوث‌دار به اين خاطر است كه فن‌آوری بلوتوث تلفن همراه در صورت فعال ‌بودن، قابل جستجو توسط گوشی‌های ديگر خواهد بود و صاحبان گوشی‌های مجهز به بلوتوث‌ قادر خواهند بود، فايل‌های تصويری اعم از عكس و يا فيلم و نيز فايل‌های صوتی گوشی‌های اطراف را به آسانی دريافت‌كنند."

شورای مفتيان عربستان ضمن تحريم استفاده از تلفن همراه مجهز به بلوتوث‌ تصريح‌كرد: "استفاده از اين فن‌آوری جديد با تعاليم اخلاقی و آموزه‌های دين مبين اسلام هم‌خوانی‌ ندارد و شرع اسلام چنين مسائلی را جايز نمی‌‌شم

Mr.K2
26-09-2007, 13:42
شورای مفتيان عربستان سعودی با صدور حكمی، استفاده از تلفن همراه مجهز به فن‌آوری بلوتوث را در اين كشور حرام اعلام‌‌كرد.

به نقل از روزنامه عربستانی"البيئه"، شورای مفتيان عربستان با صدور اين فتوا اعلام‌كرد: "تحريم استفاده از گوشی‌های بلوتوث‌دار به اين خاطر است كه فن‌آوری بلوتوث تلفن همراه در صورت فعال ‌بودن، قابل جستجو توسط گوشی‌های ديگر خواهد بود و صاحبان گوشی‌های مجهز به بلوتوث‌ قادر خواهند بود، فايل‌های تصويری اعم از عكس و يا فيلم و نيز فايل‌های صوتی گوشی‌های اطراف را به آسانی دريافت‌كنند."

شورای مفتيان عربستان ضمن تحريم استفاده از تلفن همراه مجهز به بلوتوث‌ تصريح‌كرد: "استفاده از اين فن‌آوری جديد با تعاليم اخلاقی و آموزه‌های دين مبين اسلام هم‌خوانی‌ ندارد و شرع اسلام چنين مسائلی را جايز نمی‌‌شم

ببخشید چه ربطی به کلوپ 5700 داشت...:18::18::18:

rammmy
26-09-2007, 16:53
دوستان یک ترفندی هست که وقتی sms میدهیم ..میشه شماره ما برای طرف مشخص نشه..البته اکه طرف گوشی سونی اریکسون داشته باشه..در این گوشی 5700 کجا باید این تنظیمات راکرد؟؟

G G Game
26-09-2007, 21:12
دوستان یک ترفندی هست که وقتی sms میدهیم ..میشه شماره ما برای طرف مشخص نشه..البته اکه طرف گوشی سونی اریکسون داشته باشه..در این گوشی 5700 کجا باید این تنظیمات راکرد؟؟
اگه ترفندت استفاده از شماره اون شرکتهایی است که شماره نمیندازن کار رحته
بستگی به ترفندت داره با مرام

اگه ربطی نداشت dj [ جان گفتم با حاله.

hex161
27-09-2007, 02:38
آقا ما هم هوس كرديم يه 5700 داشته باشيم . البته كاركرده . كسي نمي خواد گوشيشو بفروشه؟؟

madibrad
27-09-2007, 11:56
برای خوندن مسیج بر روی مسیج کلید option رو بزنید و سپس listen رو انتخاب کنید!برای تنظیمات سخنگو باید به بخش اسپیچ واقع در خیابان جمهوری پاساز علاالدین طبقه ی 6 برید!
مال من که اینکار جواب نمیده :41:

rainysky50
27-09-2007, 12:46
عزیزم مسیج شما باید با حروف انگلیسی نوشته شده باشه!!یعنی یک مسیج فنگلیش به راحتی توسط موبایل خوانده میشه!البته در تنظیمات کمی سرعت گوینده رو کم کن تا متوجه عباراتی که میگه بشی!

dubairan
27-09-2007, 14:40
سلام
چندتا سوال(ببخشید شاید سوالات پیش پا افتاده باشه ولی من بلد نیستم):
1- چطوری میتونم در 5700 برنامه ای را که نصب کرده ام آنیستالش کنم؟
2-چطوری میتونم جای دوکلید آبی بالایی را عوض کنم مثلا با فشردن یکی دفتر تلفن بیاید؟
3-جایی خوندم کلید pen در 5700 # است. این کلید اساسا به چه دردی میخوره؟
4-کاور کریستالی برای موبایلم خریدم احساس میکنم یک کمی فاصله بین دوتیکه میندازه یعنی موجب لق شدن حالت چرخش میشه، همینطوره؟
متشکر از راهنماییتون

Capcom
27-09-2007, 15:20
سلام دوستان..
لطفا تنظيمات لازم براي Gprs & Mms ايرانسل رو شرح بديد
باتشكر

Mr.K2
27-09-2007, 15:25
3-جایی خوندم کلید pen در 5700 # است. این کلید اساسا به چه دردی میخوره؟
4-کاور کریستالی برای موبایلم خریدم احساس میکنم یک کمی فاصله بین دوتیکه میندازه یعنی موجب لق شدن حالت چرخش میشه، همینطوره؟

سلام دوست من

این کلید به درد مارک کردن سریع میخوره....یعنی شما روی هر فایلی بری برای انتخابش دیگه نیازی به زدن آپشن و رفتن به روی گزینه مارک نیست ...با این دکمه سریع این کار رو میشه انجام داد....البته کارای دیگه هم میکنه...

در مورد سوال آخر ببینم منظورتون اینه که یعنی قاب یه فشاری وارد میکنه و بین دوتیکه فاصله میندازه و یا نه به راحتی جا میره.؟؟؟

rainysky50
27-09-2007, 15:35
یافتم یافتم یافتم!!مبارک باد این پیروزی!!!روش خروج کامل از موزیک پلیر را یافتم!!هر چند میدونم نیازی به خروج کامل از موزیک پلیر در 5700 نیست ولی برای کسانی که دوست دارند به طور کامل خارج بشن بدرد میخوره!!
گوش کنید:ابتدا بر روی یک اهنگ گزینه ی option رو بزنید سپس گزینه ی album art رو بزنید!سپس گزینه ی option رو بزنید گزینه ی change رو بزنید!گالری عکسها باز میشه!شما رو گزینه ی اول که اسمش download graphic هست کلیک کنید!!سپس option رو بزنید و گزینه ی exit رو بزنید خواهید دید که موزیک پلیر بسته میشه و حتی علامت ابی رنگ که نشانه ی باز بودن فایل هست از روی ارم موزیک پلیر میره و در task manager نشون موزیک پلیر دیگه نشون داده نمیشه!!البته مشکل بسته نشدن موزیک پلیر رو در ان73 های موزیکال جدید نیز دیده ام!!موزیک پلیر رو شبیه به 5700 کرده اند و موزیک پلیر هیچ وقت بسته نمیشه ولی باز هم میگم که این عیب نیست و فقط 8 کیلو بایت از فضای rom گوشی اشغال میشه!!

Mr.K2
27-09-2007, 15:49
یافتم یافتم یافتم!!مبارک باد این پیروزی!!!روش خروج کامل از موزیک پلیر را یافتم!!هر چند میدونم نیازی به خروج کامل از موزیک پلیر در 5700 نیست ولی برای کسانی که دوست دارند به طور کامل خارج بشن بدرد میخوره!!
گوش کنید:ابتدا بر روی یک اهنگ گزینه ی option رو بزنید سپس گزینه ی album art رو بزنید!سپس گزینه ی option رو بزنید گزینه ی change رو بزنید!گالری عکسها باز میشه!شما رو گزینه ی اول که اسمش download graphic هست کلیک کنید!!سپس option رو بزنید و گزینه ی exit رو بزنید خواهید دید که موزیک پلیر بسته میشه و حتی علامت ابی رنگ که نشانه ی باز بودن فایل هست از روی ارم موزیک پلیر میره و در task manager نشون موزیک پلیر دیگه نشون داده نمیشه!!البته مشکل بسته نشدن موزیک پلیر رو در ان73 های موزیکال جدید نیز دیده ام!!موزیک پلیر رو شبیه به 5700 کرده اند و موزیک پلیر هیچ وقت بسته نمیشه ولی باز هم میگم که این عیب نیست و فقط 8 کیلو بایت از فضای rom گوشی اشغال میشه!!

ایول ...

اینم برای اونایی که اینو میخواستند....

به نظر من که باز باشه بهتره.....خیلی بهتره...

dubairan
27-09-2007, 15:55
سلام دوست من

این کلید به درد مارک کردن سریع میخوره....یعنی شما روی هر فایلی بری برای انتخابش دیگه نیازی به زدن آپشن و رفتن به روی گزینه مارک نیست ...با این دکمه سریع این کار رو میشه انجام داد....البته کارای دیگه هم میکنه...

در مورد سوال آخر ببینم منظورتون اینه که یعنی قاب یه فشاری وارد میکنه و بین دوتیکه فاصله میندازه و یا نه به راحتی جا میره.؟؟؟

راحت جامیره ولی توی چرخش لبه های بالای قاب(کاور پایین) با لبه کاور بالایی سایش کمی دارد.
در ضمن به همه سوالات من جواب نداید.

Mr.K2
27-09-2007, 16:05
راحت جامیره ولی توی چرخش لبه های بالای قاب(کاور پایین) با لبه کاور بالایی سایش کمی دارد.
در ضمن به همه سوالات من جواب نداید.

اگر فشار نمیاره و فقط در حد یه ساییدگی هست فکر نکنم مشکلی داشته باشه....

بقیه سوالات رو هم نمیدونم...

rammmy
27-09-2007, 18:31
من هم قاب کریستال گرفتم..یه کم سایش بین قسمت چرخشی گوشی داره..اما فکر نکنم..اسیبی به گوشی بزنه!!
راستی کسی اون ترفند sms که شماره برای طرف مقابل به صورت e_mail میره را میدونه؟؟

alireza20202003
27-09-2007, 21:54
بابا دستت درد نکنه. چجوری فهمیدی؟

sirwanonline
27-09-2007, 23:18
------------------------
سلام دوستان این هم یک فایل دانلودی هست که 500 تا کد هستش برای دانلود به ادرس زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پاسورد:sirwanonline

sirwanonline
27-09-2007, 23:30
یکی از مشکلات بزرگ این گوشی این هست که وقتی تو گالری می خواهی یک فیلم رو نگاه کنی عکس از فیلم رو نشان نمیده ولی برای حل این مشکل به این ادرس برید تا فیلم ها نشان داده شوند
menu-media-movie-روی فیلم -options
play رو بزنید تا فیلم رو نشان بده

sirwanonline
27-09-2007, 23:42
دوستان ابروی 5700 رفت بیاید زوتر استیکیش کنیم تاپیک مون کم کم می ره زیر تراش

Sasan Info
27-09-2007, 23:49
دوستان ابروی 5700 رفت بیاید زوتر استیکیش کنیم تاپیک مون کم کم می ره زیر تراش
وقتی که کسی محل نمیده دیگه چی کار کنم؟
راستش من یا بار به کمال جان رو انداختم ایشون شرمندمون کرد
حالا اگه شما میتونید به میثم و یا... بگین تا استیکیش کنه:11:

rainysky50
27-09-2007, 23:55
داشتم با قسمت album art ور میرفتم که ناگهان به اشتباه وارد download graphic شدم و برای خروج exit رو زدم که دیدم موزیک پلیر به طور کامل بسته شد و کشف جدیدی توسط بنده در این گوشی به ثبت رسید!!!!

sirwanonline
27-09-2007, 23:55
میثم دیگه کی.........

Sasan Info
28-09-2007, 00:01
میثم دیگه کی.........
مدیر کل سایت پی سی ورلد
شاید اون بتونه یه کاری بکنه

sirwanonline
28-09-2007, 00:03
داشتم با قسمت album art ور میرفتم که ناگهان به اشتباه وارد download graphic شدم و برای خروج exit رو زدم که دیدم موزیک پلیر به طور کامل بسته شد و کشف جدیدی توسط بنده در این گوشی به ثبت رسید!!!!
--------------------------
ایول حمید جان دمت گرم باز هم از این اختراح ها بگن

rainysky50
28-09-2007, 00:05
سیروان جان اسم من امین هست!!!!!

sirwanonline
28-09-2007, 00:09
مدیر کل سایت پی سی ورلد
شاید اون بتونه یه کاری بکنه
منظورم این هست که خودمون تاپیک رو گرم کنیم مثل قبل که خیلی تاپیک گرمی بود حالا ...........

sirwanonline
28-09-2007, 00:11
سیروان جان اسم من امین هست!!!!!
-------------------
ببخشید امین جان با حمید رضا اشتباه گرفتم اشتباه چاپی بود ببخشید

Sasan Info
28-09-2007, 00:17
منظورم این هست که خودمون تاپیک رو گرم کنیم مثل قبل که خیلی تاپیک گرمی بود حالا ...........
من که هستم ولی هر چقدر هم گرم بشه بازم کاری نمیکنن
اگه قرار بود خبری بشه تا حالا شده بود
2300 پست کم نیستااااااا !!!!!:18:

alireza20202003
28-09-2007, 00:36
امین برو این اختراعتو تو فروم نوکیا بخش Tips & Tricks به ثبت برسون تا کسی کپیش نکرده.

rainysky50
28-09-2007, 01:47
علیرضا جان این اختراع نیست بلکه یه باگه!!باید توی بخش مشکلات فریم ویر به زبان انگلیسی نوشته بشه!!کی انگلیسیش خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

Sasan Info
28-09-2007, 02:01
مطمئنا اونا خودشون به این مشکل دست پیدا کردن
خیالتئن راحت باشه !!

Mr.K2
28-09-2007, 11:47
این چند تا صفحه آخر شده بود مثل چت روما...

alireza20202003
28-09-2007, 12:10
2300 تا پست تا حالا ! مثل اینکه جناب Kolang اصلا به این تاپیک سر نزدن چون اگه سر میزدن یا ما یک اخطار برای چت روم کردن اینجا میگرفتیم و تاپیک قفل میشد یا اینکه تاپیک استیکی میشد.

sirwanonline
28-09-2007, 13:22
فیکر نمی کنم تا حالا هیچ تاپیکی تو گوشی ها اینقدر پست و صفحه داشته باشه البته این گوشی قابل بیشتر از این ها رو داره

sirwanonline
28-09-2007, 13:42
راستی دوستان من یک مشکل داشتم از اون سیم کارت های که ایرانسل تبلیغات می کنه که فقط اس ام اس و اینترنت و ممس داره چه طوری میشه وصل شد به اینترنت از کجا دوستان رهنمای کنید می شه برای بیک سایت

Capcom
28-09-2007, 14:01
سلام دوستان..
باتشكر

sirwanonline
28-09-2007, 14:17
سلام دوستان..
باتشكر
--------------------
100% تائید می شه دوستان کسی نمی دونه چه طوری تنضینات اینترنت
رو با سیم کارت ایرانسیل تظیم کنه

Mr.K2
28-09-2007, 14:21
--------------------
100% تائید می شه دوستان کسی نمی دونه چه طوری تنضینات اینترنت
رو با سیم کارت ایرانسیل تظیم کنه

خود ایرانسل مگر راهنما نداره؟؟؟

میگن با یه اس ام اس میفرسته براتون....

sirwanonline
28-09-2007, 14:36
ماکه پیامی ندیدم چه طوری میشه پیام براد ارسال کنند

sasan_20800
28-09-2007, 14:46
سلام
من برای خرید نظرم اول روی 5700 بود ولی از ال سی دی تاچ این گوشی و محیط کاربریش خیلی خوشم اومد ولی میخواستم ببینم ارزش داره صدای 5700 فدای ال سی دی آ1200 بکنم. کما این که دوربین آ1200 از 5700 بهترم هست.
خواهشاً نظر بدین که کدومو بگیرم بهتره ، لطفاً بدون تعصب بگین.
مرسی

sirwanonline
28-09-2007, 14:59
به نظر من اگر برای صدا و دوربین و خوشککلی می خواهی 5700 رو بگیر و گر نه همون آ 1200 رو بگیر 5700 بابا هرگز کهنه نمیشه چون برنامه نویسیش با ان 95 یکی هستش یعنی هر برنامه ی به ان 95 بوخوره به 5700 هم می خوره تا 3 ماه دیگه تمامی تم و برنامه های 5700 و ان 95 می آید به نظر من 5700 را بخر قیمت ها شون چنده آ 1200 قیمتش چنده و 5700 چنده

Mr.K2
28-09-2007, 15:02
سلام
من برای خرید نظرم اول روی 5700 بود ولی از ال سی دی تاچ این گوشی و محیط کاربریش خیلی خوشم اومد ولی میخواستم ببینم ارزش داره صدای 5700 فدای ال سی دی آ1200 بکنم. کما این که دوربین آ1200 از 5700 بهترم هست.
خواهشاً نظر بدین که کدومو بگیرم بهتره ، لطفاً بدون تعصب بگین.
مرسی

دوست من اصلا مقایسه نکن با هم...

سیستم عامل

صفحه نمایش 16 میلیون رنگ

صدای عالی

سرعت عالی

مموری فابریک 1 گیگ

همه چیز 5700 بهتره....
میتونی صفحات قبل رو بخونی...

Mr.K2
28-09-2007, 15:06
اصلا کی گفته دوربین آ1200 بهتره؟؟؟

فلش هم که نداره...

دوربین 5700 بهتره...از همه نظر...مخصوصا فیلم برداری...

من خودم مقایسه کردم...

sirwanonline
28-09-2007, 17:32
اصلا کی گفته دوربین آ1200 بهتره؟؟؟

فلش هم که نداره...

دوربین 5700 بهتره...از همه نظر...مخصوصا فیلم برداری...

من خودم مقایسه کردم...
---------------
درسته 5700 بهتره شما شدید مهندس گ.شی تا حالا هزار گوشی رو 5700 مقایسه کردی فقط 5700 خوب بوده ول کن علی جان من گفتم 5700 بخری بهتره نه آ 1200

pooyahacker
28-09-2007, 19:02
سلام

من وقتی از memory details ، رو phone memory میرم ، واسه messeges نوشته 30 مگابایت . در صورتی که من memory in use مسیج ها رو به memory card تغییر داده بودم .

این 30 مگاببایت مال چیه ؟ چه جوری می تونم پاکش کنم ؟

soranstar
28-09-2007, 21:10
سلام

من وقتی از memory details ، رو phone memory میرم ، واسه messeges نوشته 30 مگابایت . در صورتی که من memory in use مسیج ها رو به memory card تغییر داده بودم .

شاید مال اهنگ یا عکسهایی باشه که با بلوتوس گرفتی...
و بعد save کردن اونارو پاک نکردی...

sirwanonline
28-09-2007, 21:23
ببخشید این جا جای این پست نبود ولی به سایت پی سی ورلد مربوط می شه دوستان عزیز شما از این 2 تا عکس کدوم یکی رو می پزیرید:تا من سایز این عکس ها رو کوچیک کنم بجای امضا بزارم
پی سی ورلد و امکانات :
نقل قول:
کد:

--------------------------------
این هم عکس دیگه پی سی ورلد و یاهو
نقل قول:
کد:

pooyahacker
28-09-2007, 22:42

نه مال اون نیست .
چون اولا ، من همه رو بعد از سیو کردن پاک میکنم .
و دوما ، همونطور که گفتم memory in use قسمت مسیج memory card هست و مموری کارتم باید پر بشه نه حافظه گوشی .
مال شما اینجوری نیست ؟

G G Game
28-09-2007, 22:51
کدها رسید تشکر از سیروان

sirwanonline
29-09-2007, 17:35
کدها رسید تشکر از سیروان
-------
خواهش می کنم مگر قرار بود نرسه ؟

sirwanonline
29-09-2007, 18:11
اطلاعتی در باره GPRS :
چگونه می توان به GPRS متصل شد؟
گوشی شما باید برای اتصال به شبکه GPRS مناسب باشد
تنظیمات GPRS بطور خودکار در یک پیام کوتاه (SMS) برای شما ارسال می شود. برای آنکه تنظیمات این سرویس به گوشی شما منتقل شود، باید اطلاعات ارسال شده را در تلفن همراهتان ذخیره (save) کنید.
-----------------------------------
آشنایی با GPRS
GPRS در واقع روش نوینی برای ارسال داده ها از طریق تلفن همراه است. با استفاده از GPRS:
<LI style="FONT-SIZE: 8pt">اینترنت از آن شماست!
با قابلیت GPRS تلفن همراهتان می توانید 24 ساعته به اینترنت متصل باشید.
<LI style="FONT-SIZE: 8pt">اینترنت همه جا، همه وقت
اطلاعات بر سرانگشتان شما جاریست! دیگر محدود به دفتر کار، میزتان یا رایانه تان نیستید.
<LI style="FONT-SIZE: 8pt">همیشه آنلاین هستید!
بطور دائمی به اینترنت متصل هستید و صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعات هزینه می پردازید. بنابراین نگران هزینه آنلاین بودن خود نباشید.

سرعت و راحتی اینترنت
مرور اینترنت یا ذخیره اطلاعات (download) به سادگی و با سرعتی بالا امکانپذیر است. همیشه اولین چیزی که روی گوشی شما ظاهر می شود، متن ها و لینک های موجود در صفحه است تا سرعت شما برای دسترسی به داده های مورد نظرتان افزایش یابد.هزینه منطقی
صرفاًٌ زمانی هزینه به حساب شما منظور می شود که داده ای ارسال و یا دریافت کرده باشید. همین! شما برای متصل ماندن به شبکه جهانی هزینه ای نمی پردازید. این منصفانه است زیرا شما فقط پول آنچه را مصرف می کنید می پردازید.

تعرفه GPRS
بطور کلی حجم داده ها براساس بایت سنجیده می شود. همانطور که می دانید، حدوداً به هر 1000 بایت یک کیلوبایت (KB) و به هر 1000 کیلوبایت یک مگابایت (MB) می گویند. شما به آسانی می توانید در هرلحظه هزینه های خود را محاسبه کنید. کافی است تا تعداد بایت هایی که ارسال یا دریافت کرده اید را در تعرفه ضرب کنید.

لطفاً به خاطر داشته باشید که کارکرد دیتای شما شامل کلیه اطلاعاتی خواهد بود که توسط خود شما یا به صورت خودکار از گوشی، رایانه دستی یا لپ تاپ شما ارسال و یا دریافت می گردد.
----------------------------------
نحوه دسترسی به اینترنت
پس از اینکه از تنظیمات گوشی خود مطمئن شدید و علامت اتصال به شبکه GPRS (یک علامت G یا یک مثلث برعکس در کنار علامت آنتن) بر روی صفحه تلفن همراه شما ظاهر شد، می توانید با انتخاب مرورگر (WAP/ Web browser) در منوی گوشی خود و سپس وارد کردن آدرس اینترنتی (URL) به شبکه جهانی اینترنت دسترسی پیدا کنید.

این مرورگر (browser) در اغلب گوشی ها با علامت "کره زمین" نشان داده شده است.
----------------------------
امیدوارم که برای شما مفید باشه

sirwanonline
29-09-2007, 18:19
این هم فیلم برداری گوشی 5700 باور کنید یک نیم هندیگم برای کسانی که می خواهند دوربین 5700 را آزمایش یا تست کنن به این ادرس مراجعه کنید و در داخل موبایل خود قرار دهید اگر هنوز موبایل را نخرید با برنامه ی ریال پلایر می توانید با کامپیوتر نگاه کنید :

G G Game
29-09-2007, 20:46
-------
خواهش می کنم مگر قرار بود نرسه ؟

قرار بر این بود هر صفحه از عکس های کد آدرس و نام تو را داشته باشه
ترسیدی کسی اونا رو کش بره بنام خودش

sirwanonline
29-09-2007, 20:54
قرار بر این بود هر صفحه از عکس های کد آدرس و نام تو را داشته باشه
ترسیدی کسی اونا رو کش بره بنام خودش
---------------
یادم رفت بنویسم :41:ما ایرانی ها چقدر به حقوق دیگران بی احترامی می کنیم

G G Game
29-09-2007, 21:21
آره راست میگی هر کسی مثل تو فکر نمی کنه!

Mr.K2
29-09-2007, 23:02
این هم فیلم برداری گوشی 5700 باور کنید یک نیم هندیگم برای کسانی که می خواهند دوربین 5700 را آزمایش یا تست کنن به این ادرس مراجعه کنید و در داخل موبایل خود قرار دهید اگر هنوز موبایل را نخرید با برنامه ی ریال پلایر می توانید با کامپیوتر نگاه کنید :

این هم دو تا عکس گرفته شده با موبایل 5700
عکس اولی از یک ساب کوچولو:

عکس دومی عکس ساب بزرگ :

مگر شک داشتی سیروان جان که کیفیت فیلم برداریش خوبه ؟؟؟

کیفیت فیلم برداری خیلی عالی هست....با رزلوشن 240*320 و فرمت MP4 که خیلی عالی هست...

واقعا من تا حاا گوشی سونی اریکسونی با این کیفیت فیلم برداری ندیدم....

یه چیز خیلی خوب هم که داره اینه که ....موقع فیلم برداری صدای محیط رو خیلی خوب و واضح میگیره...

sirwanonline
30-09-2007, 00:27
من نگفتم شک دارم گفتم برای کسانی که می خواهن 5700 بگیرن ببینند کیفیت فیلمبرداری و عکاسی 5700 چطوری هست

sirwanonline
30-09-2007, 01:03
تمامی کدها مخفی به صورت وردپتی و یک برنامه ی جالب برای شناسای اطلاعات مهم گوشی شما در یک پوشه زیب شده 50 کیلوگرم :
پاسورد:sirwanonline

Ebrahim202003
30-09-2007, 05:34
ورژن جدید گوشی هم بالاخره رسید ( 3.83.1 )

هر کی Adsl یا طرح طلایی داره بگیره نصب کنه و تست کنه بگه چه تغییراتی کرده

انتظارات : کاهش نویز عکسبرداری ، افزایش کیفیت بیس در هدفون ، کمتر شدن یا حذف ریست و ....

rammmy
30-09-2007, 08:17
روش اپدیت گوشی را از کجا میتونم بخونم...من میخوام گوشی را اپدیت کنم!!کسی میتونه درباره روش اپدیت توضیح بده!!الان در سایت موبایلستان 2 نفر اپدیت کردند و حسابی راضی هستند!!

rammmy
30-09-2007, 08:22
راستی یه سوال دیگه...من یک برنامه میخوام که از فلاش گوشی به عنوان چراغ قوه استفاده کنم!!ایا این برنامه هست که دانلود کنم؟؟!!

Ship Storm
30-09-2007, 08:34
آقا Ebrahim202003 این گوشی رو آپدیت کنیم نریزه به هم یکوقت؟

G G Game
30-09-2007, 11:07
آپ کنید نتیجه رو به ما هم بگید.!

MaSoOd
30-09-2007, 11:38
بالاخره بعد از یک ماه انتظار رنگ قرمز این گوشی برا نمایندگی رسمی نوکیا الوصل رسید ( با گارانتی الوصل=303000

بدوون گارانتی=285000)

منم با گارانتیش رو خریدم میگفت 1 ماه گارانتی تعویض و یک سال گارانتی تعمیر و گارانتی نرم افزاری ( یعنی اینکه خودشوون گوشی رو آپگرید

میکنن )

#0000#*
3.38.1
22-06-07
RM230
21.01

این آخریه چیه ؟

نمیدونم چرا احساس میکنم کیفیت عکس و فیلمش کمه و نویز زیاد داره !!!

لطفا بهترین تنظیمات دووربین این گوشی رو بگید

و در مورد امکانات جدید این گوشی و استفاده ی بهینه از اوونا منو راهنمایی کنین

Ship Storm
30-09-2007, 12:45
من همون اولش از علائدین قرمزش رو خریدم قیمت 275 هزار تومن حدود 1 ماه و نیم پیش

Ebrahim202003
30-09-2007, 12:58
بالاخره بعد از یک ماه انتظار رنگ قرمز این گوشی برا نمایندگی رسمی نوکیا الوصل رسید ( با گارانتی الوصل=303000

بدوون گارانتی=285000)

منم با گارانتیش رو خریدم میگفت 1 ماه گارانتی تعویض و یک سال گارانتی تعمیر و گارانتی نرم افزاری ( یعنی اینکه خودشوون گوشی رو آپگرید

میکنن )

#0000#*
3.38.1
22-06-07
RM230
21.01

این آخریه چیه ؟

نمیدونم چرا احساس میکنم کیفیت عکس و فیلمش کمه و نویز زیاد داره !!!

لطفا بهترین تنظیمات دووربین این گوشی رو بگید

و در مورد امکانات جدید این گوشی و استفاده ی بهینه از اوونا منو راهنمایی کنین

شما خوب موقعی خریدی ، آخرین فرم ویر روی گوشی نصبه که فکر کنم شما اشتباه تایپ کردین ( 3.83.1 درسته )

عکسبرداری توی شب و نور کم نویز داشت ولی نه خیلی زیاد ، فیلمبرداریش هم عالیه من تو 2 مگا پیکسلیها از

5700 سرتر تو فیلمبرداری ندیدم . پس خیالتون از فیلمبرداری راحت باشه که بهترینه

شما چند تا برنامه نصب کنید و با گوشی زیاد کار کنید ببینید گوشی بعد از کار زیاد ریست میشه یا نه ؟

کیفیت بیس تو هدفون چطور هست ؟ تو ورژن 3.27 کیفیت صدا و شفافیت صدا عالیه ولی بیس برای حرفه ایهای

موسیقی کم به نظر میرسید ، شما چک کنید ببینید بیس چطوره ؟

*** کسانی که میخوان آپدیت کنن ، برنامه Pc suite رو باز کنید و گزینه آخر رو ( update phone software )

بزنید ، از سایتی که باز میشه ( updat via pc ) رو دنبال کنید گوشی 5700 رو انتخاب کنید و مراحل رو به ترتیب دنبال

کنید و باید برنامه Nokia software updater رو که باید آخرین ورژنش هم باشه (1.4.0 ) دانلود کنید (23.8 مگه )

بعد برنامه رو نصب کنید و بعد گوشی رو به حالت pc sutite وصل کنید و در حالتی که online هستید طبق مراحل

برنامه جلو برید تا آپدیت کامل بشه ، خیلی راحت انجام میشه .

من 12 امشب انجام میدم چون دایال آپ دارم بعدا خبر میدم . با adsl حدودا 2 تا 3 ساعت طول میکشه و با دایال آپ

حدود 5 تا 6 ساعت . بستگی به سرعتاتون داره.

sirwanonline
30-09-2007, 13:16
دوربین گوشی 5700 که خیلی تنظیمات نداره فقط تنظیم رزولشن و کیفیت عکس و در کجا ذخیره بشه که خودت می دونی تنظیم ها رو بکنی اکولایزر تنظیمات زیاد می خواد که روی Jazz خوبه دوربین تنظیمات زیادی نداره البته گوشی 5700

soranstar
30-09-2007, 20:35
نه مال اون نیست .
و دوما ، همونطور که گفتم memory in use قسمت مسیج memory card هست و مموری کارتم باید پر بشه نه حافظه گوشی .
مال شما اینجوری نیست ؟

نه مال من زده 9 مگ .
البته من خیلی از اطلاعاتم تو قسمت مسیجه...

sasan_20800
30-09-2007, 21:19
سلام دوستان
خوبید یه سوال داشتم خدمتتون
من امروز علاءالدین بودم، میخواستم 5700 بخرم که با یه واژه نا آشنا روبرو شدم
5700 مدل BRAVO فروشنده میگفت که با آپدیت جدیده، روی جلدشم نوشته بود Limited Edition، میخواستم ببینم که این مسئله واقعیت داره که با آپدیت جدیده یا اینکه گوشی تقلبیه؟
ممنون میشم :11:

alireza20202003
30-09-2007, 23:44
This Nokia 5700 Bravo Edition have 10 music hits and 2 music videos preloaded.

rammmy
01-10-2007, 07:40
دوستان چرا کسی جواب نمیده...من برنامه چراغ قوه را میخوام که فلاش روشن بمونه!! کسی میتون لینک دانلود این برنامه را به من بده!!!؟؟؟

alireza20202003
01-10-2007, 08:37
هنوز برنامه چراغ قوش کرک نشده. در ضمن درباره ی اون براوو ادیشن بگم که فقط یه چند تا آهنگ و کلیپ اضافه تر داره همین. گوشی های دیگه هم مثل 5300 این نوع ورژن رو دارن.

Ship Storm
01-10-2007, 10:31
دوستان چرا کسی جواب نمیده...من برنامه چراغ قوه را میخوام که فلاش روشن بمونه!! کسی میتون لینک دانلود این برنامه را به من بده!!!؟؟؟

من هم دنبالش هستم اگه پیدا کردی به ما هم خبر بده

G G Game
01-10-2007, 14:45

نرم افزاررا دانلود کرده دوتا فایل قابل نصب با فرمت SIS داره.هر دو رو نصب کنید
بعد دوتا فایل باقیمونده رو باید انتقال بدید به فولدر Python .مثلا اگه روی رم نصب کردین میشه اینE:/python
نرم افزار رو اجرا کنین و گزینه Run script رو بزنیدبعد از اسکریپت ها این دو مورد رو انتخاب کنید
Camflash forced.py
camfash-red.py

Sasan Info
01-10-2007, 18:21
سلام ببخشيد چند روز نبودم آخه كامپيوترم خرابه:41: الانم كافي نت ام:31:

سلام دوستان
خوبید یه سوال داشتم خدمتتون
من امروز علاءالدین بودم، میخواستم 5700 بخرم که با یه واژه نا آشنا روبرو شدم
5700 مدل BRAVO فروشنده میگفت که با آپدیت جدیده، روی جلدشم نوشته بود Limited Edition، میخواستم ببینم که این مسئله واقعیت داره که با آپدیت جدیده یا اینکه گوشی تقلبیه؟
ممنون میشم :11:
چه جالب....
فريمور 5700 اومده؟؟؟؟
تفاوت هاش چيه؟

rammmy
01-10-2007, 19:34
دوستان من میخواستم گوشی را اپدیت کنم..من برنامه nokia software updater را دانلود کردم ..حالا میخوام گوشی را اپدیت کنم..میخواستم بدونم اگه وسط کار اینترنت قطع شد یا برق رفت...و کار نیمه کاره بمونه..ایا به گوشی اسیب میرسونه؟؟...چون من اینترنت dialup دارم..میترسم و شنیدم که اپدیت گوشی با dial up حدودا 6 ساعت طول میکشه!!!حالا چکار کنم؟؟

G G Game
01-10-2007, 19:48
دوستان من میخواستم گوشی را اپدیت کنم..من برنامه nokia software updater را دانلود کردم ..حالا میخوام گوشی را اپدیت کنم..میخواستم بدونم اگه وسط کار اینترنت قطع شد یا برق رفت...و کار نیمه کاره بمونه..ایا به گوشی اسیب میرسونه؟؟...چون من اینترنت dialup دارم..میترسم و شنیدم که اپدیت گوشی با dial up حدودا 6 ساعت طول میکشه!!!حالا چکار کنم؟؟

من با برنامه pc suite\خود گوشی .قسمت آپدیت رو زدم رفت به

بعدش مدل گوشی رو انتخاب کردم .

آخر سر برای دانلود فایل nokia software updater
حالا هم دانلوذش می کنم .

DJ.Mamal
01-10-2007, 20:51
سلام برو بچ...من برگشتم
میبینم که فیرم ور جدید هم اومد
تا یکی دو ساعت دیگه آپگریدش میکنم ...شما هم برید آپ کنید
فعلا

rammmy
01-10-2007, 21:00
من با برنامه pc suite\خود گوشی .قسمت آپدیت رو زدم رفت به

بعدش مدل گوشی رو انتخاب کردم .

آخر سر برای دانلود فایل nokia software updater
حالا هم دانلوذش می کنم .

دوست عزیز..این چه جوابی هست..من این کار ها را کردم..حالا میخوام اپدیت رو شروع کنم؟؟میخوام بدونم اگه وسط کار
اینترنت قطع شد..ایا به گوشی اسیب میرسه!! یعنی مشکلی به وجود نمیاد..چون قبلا سونی اریکسون داشتم و سر این مورد میترسم!!!من این میخوام بدونم!!شما سوال من را به خودم زردی؟؟!!

sasan_20800
01-10-2007, 23:52
آقا بالاخره چی شد کسی فهمید Bravo گوشی اصلیه آپدیت شدس یا گوشی تقلبیه ؟
من که با خدمات مشترکین تماس گرفتم گفتن که همچین چیزی وجود نداره، ولی آخه اطلاعات اونا هم ناقصه.
میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی داره یا نه
مرسی :11:

rainysky50
02-10-2007, 00:08
سلام بر mahsai جان و دی جی ممل خان بزرگ عزیز!چه خبر از این ورا؟؟؟؟؟؟کیجا بودید؟؟؟مدتیه که نیستید!!دلمون براتون تنگ شده بود!تاپیک 5700 داشت سوت و کور میشد!

alireza20202003
02-10-2007, 00:08
متاسفانه من نتونستم آپدیت کنم.

RapB0y
02-10-2007, 00:57
سلام به همه ی بچه ها
خوبین؟
آقا اونایی که 5700 رو آپدیت کردن لطفا راهنمای تیکه به تیکشو بزارن.
مرسی.

arash_vbasic
02-10-2007, 02:27
سلام من گوشي رو آپديت كردم
آخرين فريمورش 3.83.1 بود فك كنم
از امكانات اين فريمور :
1 - يه برنامه ي واسه ي وقت اذان و تماز و ... كه اذان پخش ميكنه
2- قطب نما
3- نويز دوربين تو شب كم شده ( تقريبا از بين رفته)
4-صداش كمي بيشتر شده ( البته به نظر من صداش كمي تيز تر شده شبيه گوشي هاي سوني اريكسون)
5-Gps هم اضافه شده
6 - مشكل كپي دسته جمعي فايل ها درست شده
ديگه چيزي يادم نمياد
يكي هم اين كه سرعتش توي گالري زياد شده + توي عكس گرفتن
باي

rammmy
02-10-2007, 07:49
دوستانی که اپدیت را با موفقیت انجام دادهاند...خواهشا مرحله به مرحله این کار را برای راهنمایی ما اماتورها در سایت بگذارند تا ما هم بتونیم بدون هیچ اشتباهی انجام بدیم!!ممون از همه..
یا حق

Ship Storm
02-10-2007, 08:14
سلام من گوشي رو آپديت كردم
آخرين فريمورش 3.83.1 بود فك كنم
از امكانات اين فريمور :
1 - يه برنامه ي واسه ي وقت اذان و تماز و ... كه اذان پخش ميكنه
2- قطب نما
3- نويز دوربين تو شب كم شده ( تقريبا از بين رفته)
4-صداش كمي بيشتر شده ( البته به نظر من صداش كمي تيز تر شده شبيه گوشي هاي سوني اريكسون)
5-Gps هم اضافه شده
6 - مشكل كپي دسته جمعي فايل ها درست شده
ديگه چيزي يادم نمياد
يكي هم اين كه سرعتش توي گالري زياد شده + توي عكس گرفتن
باي

ممنون دوست عزیز اگه مراحل آپدیتش رو هم میذاشتی خیلی وب میشد

RedDragon
02-10-2007, 08:21
سلامون علیکم میخواستم یه گوشی در حدود 270 تومن بگیرم(پخش موزیک مهم،دوام باطری مهم)
به هم 5700 رو بچه ها معرفی کردن
حالا شما ها که 5700 دارین لطفاً مزایا و معایبش و همچنین چگونگی تشخیص اصلی از آلمانی یا تقلبی رو برام بگید ممنون
قیمتشم چنده؟
بازم ممنون

G G Game
02-10-2007, 11:27
سلامون علیکم میخواستم یه گوشی در حدود 270 تومن بگیرم(پخش موزیک مهم،دوام باطری مهم)
به هم 5700 رو بچه ها معرفی کردن
حالا شما ها که 5700 دارین لطفاً مزایا و معایبش و همچنین چگونگی تشخیص اصلی از آلمانی یا تقلبی رو برام بگید ممنون
قیمتشم چنده؟
بازم ممنون
تبریک میگم به خاطر انتخابت

تقلبیش تو بازار موجود نیست به غیر بعضی گوشی چینی که اونا هم چرخان نیستن.در ضمن سیاهش رو بخر.

چون گوشی قرمز قسمتی که دست با انجا تماس داره , سیاه میشه.

مزایا و معایب:
مشخصات كلي گوشی موبايل نام گوشی موبايل Nokia 5700
نوكيا 5700 نوع گوشی موبايل چرخان تاريخ معرفي 10/03/2007 ساخت مجارستان قيمت اگر 270 هزار تومان بخری گل کردی
گارانتي
تنوع رنگ قرمز و مشكي وزن 115 گرم ابعاد 108 * 50 * 17 ميليمتر بستر نرم افزاری شبکه UMTS / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 نسل سوم
سیستم عامل Symbian OS v9.2, S60 rel. 3.1 سیستم عامل ویندوز خير سیستم عامل سیمبین بله پشتیبانی جاوا بله مشخصات صفحه نمايش صفحه نمایش اصلی نوع TFT صفحه لمسی خير اندازه
دقت 240 * 320 پيكسل تعداد رنگ 16000000 رنگ صفحه نمایش خارجی صفحه نمايش خارجي ندارد نوع - اندازه - دقت - تعداد رنگ - مشخصات دوربین دوربين دارد کیفیت 2 مگاپيكسل ابعاد تصویر 1600 * 1200 دوربین دوم دارد - كيفيت VGA قابلیت فیلمبرداری دارد - QVGA فوکوس اتوماتیک ندارد فلاش دارد زوم اپتیکال ندارد حافظه دفترچه تلفن دارد - به همراه عكس ذخيره سازي تماس ها دارد - 20 مورد تماس شماره گيري شده< 20 مورد تماس پاسخ داده شده و 20 مورد تماس ناموفق حافظه داخلي 35 مگابايت كارت حافظه دارد نوع كارت حافظه microSD (TransFlash) كارت حافظه همراه گوشي موبايل 64 مگابايت تبادل اطلاعات ارسال پيام SMS - MMS - Email - Instant Messaging درگاه مادون قرمز دارد بلوتوث دارد - نسخه 2 به همراه A2DP درگاه USB دارد - miniUSB مرورگر اينترنت WAP 2.0/xHTML شبكه بيسيم (WLAN) ندارد GPRS دارد - Class 32, 107 / 64.2 kbps HSCSD دارد - 43.2 kbps EDGE دارد - Class 32, 296 / 177.6 kbits 3G دارد - 384 kbps Push To Talk دارد زنگ نوع زنگ پولي فونيك 64 كاناله و MP3 و AAC تنظيمات زنگ
لرزاننده دارد بلندگو 2 بلندگوي استريو قابليت ها قابليت نمايش فايلهاي MS-Office ندارد قابليت نمايش فايلهاي PDF ندارد بازي دارد پخش كننده موسيقي دارد - MP3/AAC/AAC+/eAAC+/WMA پخش كننده فيلم دارد قابليت ضبط صدا دارد راديو دارد - راديو FM استريو دستور صوتي دارد پيش بيني كلمه T9 هندز فري / هدست دارد ساير قابليت ها
باتري نوع باتري باتري استاندارد- يون ليتيوم ظرفيت باتري 900 mAh زمان انتظار 290 ساعت زمان مكالمه 3.5 ساعت شارژر باتري دارد

rainysky50
02-10-2007, 12:20
من هم میخوام اپدیت کنم!وسایل مورد نیاز برای اپدیت رو بگید تا من برم کافی نت با اینترنت ای دی اس ال اپدیت کنم!خدایا توبه!میترسم گوشی وسط راه داغون شه!!نگفتید:اگه وسط کار برقها بره و یا اینترنت قطع بشه مشکلی بوجود میاد؟؟؟

rainysky50
02-10-2007, 14:38
من نمیدونم چرا جوالب سوالات ما رو کسی نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه وسط کار اینترنت قطع بشه و یا برقها بره برای گوشی مشکلی بوجود میاد؟؟؟در ضمن برای اپدیت گوشی حتما نیاز به فلش هست؟؟؟چون از یه مغازه دار پرسیدم گفت ما گوشی رو فلش میکنیم و سپس اپدیت میکنیم!!!!من گیج شدم!!!!!یکی بیاد ما رو کمک کنه!ایییی ملت!!
ممل جون کجاییییِ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟بدادمون برس!!همین جا خواهشا جوابمون رو بده!!!!

alireza20202003
02-10-2007, 16:29
امین جان اگه فهمیدی به منم بگو من نتونستم آپدیت کنم چون اصلا Nokia Software Updater به اینترنت کانکت نمیشه نمی دونم مشکل از کجاست.

sasan_20800
02-10-2007, 16:33
من که با خدمات مشترکین تماس گرفتم گفتن که همچین چیزی وجود نداره، ولی آخه اطلاعات اونا هم ناقصه.
کسی اطلاعاتی در مورد مدل BRAVO از این گوشی نداره ؟

rainysky50
02-10-2007, 17:27
عزیز من تو هم توی این هیرو ویری گیر دادی به اقای براوو!؟؟؟ایشون فکر کنم از رئال مادرید جدا شدند!اطلاعات دیگه رو میتونید از سایت eufa .ir بگیرید!

DJ.Mamal
02-10-2007, 19:10
هر سوال و مشکلی راجع به آپگرید داشتین بیاین اینجا

RedDragon
02-10-2007, 21:21
ممنون جی جی گیم جان
خیلی کمک کردی
5700 که آلمانی نداره ؟
فقط مجاریه ؟
---------------------------------
---------------------------------
از تعصب الکی متنفرم

Ship Storm
02-10-2007, 23:05
درسته 5700 فقط مجارستان داره و جایی دیگه نداره

RapB0y
03-10-2007, 00:03
ویرایش شد.
--------------
حذف شد.
--------------

RapB0y
03-10-2007, 00:05
منم فردا صبح دارم میرم آپدیت کنم.
تازه بدبختی 2تا هم باید آپدیت کنم یکی ماله خودم یکی هم ماله دوستم.

DJ.Mamal
03-10-2007, 01:11
منم فردا صبح دارم میرم آپدیت کنم.
تازه بدبختی 2تا هم باید آپدیت کنم یکی ماله خودم یکی هم ماله دوستم.
دوست عزیز تاپیک جداگانه ای هم برای آموزش آپگرید هست بهتر نبود این مطالب رو اونجا میگفتی ؟

راستی برو بچ من آپگرید کردم یه چند تا فرقی که تا حالا دیدم
1- برنامه اذان گو بطور پیش فرض نصب میشه
2-سرعت سرچ تو موزیک پلیر در حالت عادی بیشتر میشه و حالت Fast هم سریعتر شده
3-سرعت تو بخش Messaging بهتر شده
4-باگی که تو گالری برای کپی پیست بود رفع شده

فعلا همینا رو کشف کردم

RapB0y
03-10-2007, 02:39
دوست عزیز تاپیک جداگانه ای هم برای آموزش آپگرید هست بهتر نبود این مطالب رو اونجا میگفتی ؟

راستی برو بچ من آپگرید کردم یه چند تا فرقی که تا حالا دیدم
1- برنامه اذان گو بطور پیش فرض نصب میشه
2-سرعت سرچ تو موزیک پلیر در حالت عادی بیشتر میشه و حالت Fast هم سریعتر شده
3-سرعت تو بخش Messaging بهتر شده
4-باگی که تو گالری برای کپی پیست بود رفع شده

فعلا همینا رو کشف کردم
خوب چند تا از دوستان درخواست کرده بودن منم گذاشتم.
در ضمن هر کسی که میخواد اینجا میبینه ولی اونجا منم رفتم حوصله نشد که نگاه کنم پیدا کنم.

rainysky50
03-10-2007, 03:34
دی جی جون امتحان کن ببین که ایا وقتی وارد قسمت تمها میشی سرعت خوب شده؟؟؟مال من کمی طول میکشه و به نظرم با اپدیت این مشکل هم حل شده!یه امتحان کن ببین حل شده یا نه؟؟؟

rammmy
03-10-2007, 08:12
بعضی از دوستان میگویند که نویز عکس ها برطرف شده!!دوستانی که اپدیت کردند ایا این مشکل برطرف شده؟؟

rainysky50
03-10-2007, 10:14
سلام.من امشب نخوابیدم!!!الان هم که در اینجا هستم همین الان کار اپدیت گوشی من تمام شد!مبارک باد این پیروزی!!!ساعت 3.30 شب گذاشتم روی اپدیت و حالا اپدیت با موفقیت تموم شد!فقط ممل جان نمیدونم چرا بعد از پایان اپدیت یک صفحه ی زرد رنگ توی گوشی اومده و یک دکمه از گوشی زدم و اون صفحه رفت سپس گوشی رو خاموش و روشن کردم و الان دارم کیف میکنم!!!!توپ!!!

rainysky50
03-10-2007, 10:16
بله!مقدار بسیار زیادی از خطوط ابی رنگی که در تاریکی در دوربین 5700 میدیدیم برطرف شده اند!من بعد از اپدیت سریعا دوربین رو چک کردم!!باید بقیه ی قسمتها رو هم چک کنم!بعدا خبرتون میکنم!!
درورد بر دیال اپ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من بالاخره موفق شدم!نشون دادم که میتونم با دیال اپ فضا رو هم تسخیر کنم!!!!!!!!

vanta
03-10-2007, 10:22
سلام شماهای که ایرانسل دارید من رفتم تو سایت نوکیا از اونجا هم میشه آپدیت کرد برید آپدیت کنید نتیجه رو به ما بگید ما اینجا ایران سل نداریم.گزینه update over-the-air

dubairan
03-10-2007, 10:27
سلام
نرم افزار آپدیت در ویستا اجرا نمیشد، پدرم در اومد تا نکته فنی اش را فهمیدم:31:. اگر سرچی بکنید تعداد بسیاری کاربر با این مشکل روبرو هستند. خلاصه آپدیت شد.

DJ.Mamal
03-10-2007, 10:58
دی جی جون امتحان کن ببین که ایا وقتی وارد قسمت تمها میشی سرعت خوب شده؟؟؟مال من کمی طول میکشه و به نظرم با اپدیت این مشکل هم حل شده!یه امتحان کن ببین حل شده یا نه؟؟؟
آره سریعتر شده

بله!مقدار بسیار زیادی از خطوط ابی رنگی که در تاریکی در دوربین 5700 میدیدیم برطرف شده اند!من بعد از اپدیت سریعا دوربین رو چک کردم!!باید بقیه ی قسمتها رو هم چک کنم!بعدا خبرتون میکنم!!
درورد بر دیال اپ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من بالاخره موفق شدم!نشون دادم که میتونم با دیال اپ فضا رو هم تسخیر کنم!!!!!!!!
خسته نباشی. وقت زیادی گذاشتی.:31:

سلام شماهای که ایرانسل دارید من رفتم تو سایت نوکیا از اونجا هم میشه آپدیت کرد برید آپدیت کنید نتیجه رو به ما بگید ما اینجا ایران سل نداریم.گزینه update over-the-air

حالا چرا اینطوری با سیستم آپگرید کن.

rammmy
03-10-2007, 11:15
دوستان یک خبر خوش و با حال..به لینک زیر بروید تا ببینید!!!من حسابی منتظر هستم ببینم کی نسخه کرک شده میاد!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G G Game
03-10-2007, 11:55
اوکی !
پس نرم افزار فلش برای روشن ماندن چراغ 5700 هم اومد.

هنوز بر صندلی انتظار به خاطر نرم افزارهای سیمبین 9.2 نشسته ایم.

G G Game
03-10-2007, 12:04
Dj جان ممنون از راهنمایی آپگرید !

G G Game
03-10-2007, 12:06
همچنین تشکر از عکسهایی که
RapB0y]
از مراحل آپدیت گذاشتین.

DJ.Mamal
03-10-2007, 13:34
دوستان یک خبر خوش و با حال..به لینک زیر بروید تا ببینید!!!من حسابی منتظر هستم ببینم کی نسخه کرک شده میاد!!!
ما هم منتظریم

Dj جان ممنون از راهنمایی آپگرید !

قابلی نداشت
ذکات علم آموختن آن است

rainysky50
03-10-2007, 14:02
میخوام شفاف سازی کنم!!برید کنار شفاف نشید!!!
من فریم ویر جدید رو اپدیت کردم!!!
نتایج این اپدیت رو یه سمع و نظر شما عزیزانم میرسانم!!!
1.وجود نرم افزار organizer!!من نمیدونم کسانی که دینشون اسلام نیست این نرم افزار چه بدردشون میخوره!من اپدیتم رو از بخش اروپای سایت نوکیا گرفتم پس با این حساب این نرم افزار برای همه حتی اروپاییهای غیر مسلمان هم هست!!!!2.نویز دوربین رو به مقدار اندکی ماهش دادن!!البته یادتون نره برای ان70 که مال 3 سال پیش هنوز فریم ویر جدید میاد پس برای 5700 هم ممکنه 10 فریم ویر دیگه بیاد!!!3.باگهای ورژن قبلی از جمله کند بودن مسیجینگ و اشکال در گالری برای ایجاد یک نیوفولدر حل شده اند!!سرعت گوشی در صورتی که رم پر باشه و گوشی رو خاموش کنی و سپس روشن کنی بیشتر شده!!مشکل ریست معلوم نیست حل شده یا نه!!من اخرین ریستم مربوط به 1 ماه پیش هست!!!!!!اصلا به نظر من نیازی به رفع مشکل ریست نیست!!به نظر من اون اصلا مشکل نبود که بخواد حل بشه!!!!!!!به طور کلی با این فریم ویر جدید گوشی 5700 مطمئنا لقب بی عیب ترین گوشی بازار رو که سیمبین هم داره به خودش اختصاص میده!!!!باز هم میگم درور بر دیال اپ!!!!!!

Ebrahim202003
03-10-2007, 14:36
بچه ها من امشب میخوام با ایرانسل 5700 ام رو آپدیت کنم ، میخوام بدونم میشه با خود 5700 که کانکت میشم

آپدیتش کنم یا اینکه باید یه گوشیه دیگه هم داشته باشم ؟

البته گوشی رو به pc وصل میکنم که سرعتم هم 10 تا 11 کیلوبایت بر ثانیه است . نظر شما چیه ؟ آیا میشه ؟

به نظر خودم که نمیشه چون یه بار دایال آپ امتحان کردم ، موقعی که شروع میکنه به دانلود کردن اتوماتیک از حالت

PC suite دیس کانکت میشه ! آیا روشی هست که با خود گوشیم آپدیت کنم ؟

vanta
03-10-2007, 15:11
آره برو تو سایتی که بچه ها لینکشو برای دانلود نوکیا آپدیتر داده بودند اونجا یه لینک هست update over-the-airبعد خود سایت نوکیا راهنمایی میکنه تا مرحله آخر دانلود

G G Game
03-10-2007, 20:47
1.وجود نرم افزار organizer!!من نمیدونم کسانی که دینشون اسلام نیست این نرم افزار چه بدردشون میخوره!2.نویز دوربین!3.باگهای ورژن قبلی از جمله کند بودن مسیجینگ و اشکال در گالری برای ایجاد یک نیوفولدر حل شده اند!!!!!

چه شفاف سازی ما نمی دونستیم کیا قبل از تو اینا رو گفته بود؟:6:
خیلی خوب شد تو هم آپ کردی ما که 2 بار با شکست مواجه شدیم رنگمون پری:2:د
آخه با این سرعت و لینک مستقیم کاری نمیشه کرد و دوستان عزیز هر کی برنامه آپدیتر را نصب کرد تازه باید 70(حدودآ) مگ دیگه انتظار بکشه.:19:
عجب :18:
خفه شدم

vanta
03-10-2007, 20:56
چه شفاف سازی ما نمی دونستیم کیا قبل از تو اینا رو گفته بود؟:6:
خیلی خوب شد تو هم آپ کردی ما که 2 بار با شکست مواجه شدیم رنگمون پری:2:د
آخه با این سرعت و لینک مستقیم کاری نمیشه کرد و دوستان عزیز هر کی برنامه آپدیتر را نصب کرد تازه باید 70(حدودآ) مگ دیگه انتظار بکشه.:19:
عجب :18:
خفه شدم
دوستان اونیی که آپدیت کردن بگن که باید تا آخرین مراحل آپدیت باید به اینترنت کانکت موند یا فقط تا دانلود کردن 70 مگا بایت؟
در جواب دوستمون برای برنامه ی اذان این احتمال میره چون در گوشی شما ایران رو انتخاب کردید گوشی این برنامه رو برای ایران در آپدیت در نظر گرفته.
بازم میخوام بدونم تا خیلم راحت بشه اگه وسط 70 مگابایت دیسکانکت شدیم به هر علتی گوشیمون به فنا نمیره؟
چون من زیاد به اینترنتم اعتماد ندارم ولی تونستم نرم افزار آپدیتر را دانلود کنم ولی اون هفتاد مگابیات هستش شوخیبردار نیست:41::5:

DJ.Mamal
03-10-2007, 21:42
دوستان اونیی که آپدیت کردن بگن که باید تا آخرین مراحل آپدیت باید به اینترنت کانکت موند یا فقط تا دانلود کردن 70 مگا بایت؟
در جواب دوستمون برای برنامه ی اذان این احتمال میره چون در گوشی شما ایران رو انتخاب کردید گوشی این برنامه رو برای ایران در آپدیت در نظر گرفته.
بازم میخوام بدونم تا خیلم راحت بشه اگه وسط 70 مگابایت دیسکانکت شدیم به هر علتی گوشیمون به فنا نمیره؟
چون من زیاد به اینترنتم اعتماد ندارم ولی تونستم نرم افزار آپدیتر را دانلود کنم ولی اون هفتاد مگابیات هستش شوخیبردار نیست:41::5:
برنامه اذان کلا برای این فیرم ور هست و ربطی به منطقه نداره
تا آخرین قسمت آپگرید وصل باشی بهتره
اعتماد کن مشکلی نیست
درضمن گوشی به فنا نمیره...میتونی بدی بیرون برات فلش کنن..

Maxis
03-10-2007, 21:55
5700 من اخرین ورژن بود خودش و از زبان فارسی خبری نبود من فارسی نمی خام ولی چرا رو همه گوشی ها فارسی هست تو ماله من بجای فارسی عربی داره.

Mr.K2
03-10-2007, 22:23
اعتماد کن مشکلی نیست

راستی ممل خان با آپدیت فریمور گوشی زبان فارسیش درست نمیشه ؟؟

RapB0y
03-10-2007, 22:55
وسط 73 مگابایت چیزی نمیشه ولی مرحله ی بعدیش اگه دیسکانکت بشی یا برق بره باید ببری بیرون فلشش کنن.

DJ.Mamal
03-10-2007, 22:57
راستی ممل خان با آپدیت فریمور گوشی زبان فارسیش درست نمیشه ؟؟
چیش باید درست بشه..؟
من آپگرید کردم هنوز هم فارسی داره..

arian_pboy
04-10-2007, 01:16
دوستانی که آپدیت کردن ببینن حالا میشه صدای شات دوربینو قطع کرد؟

mori_kntu
04-10-2007, 02:11
1.وجود نرم افزار organizer!!من نمیدونم کسانی که دینشون اسلام نیست این نرم افزار چه بدردشون میخوره!من اپدیتم رو از بخش اروپای سایت نوکیا گرفتم پس با این حساب این نرم افزار برای همه حتی اروپاییهای غیر مسلمان هم هست!!!!2.نویز دوربین رو به مقدار اندکی ماهش دادن!!البته یادتون نره برای ان70 که مال 3 سال پیش هنوز فریم ویر جدید میاد پس برای 5700 هم ممکنه 10 فریم ویر دیگه بیاد!!!3.باگهای ورژن قبلی از جمله کند بودن مسیجینگ و اشکال در گالری برای ایجاد یک نیوفولدر حل شده اند!!سرعت گوشی در صورتی که رم پر باشه و گوشی رو خاموش کنی و سپس روشن کنی بیشتر شده!!مشکل ریست معلوم نیست حل شده یا نه!!من اخرین ریستم مربوط به 1 ماه پیش هست!!!!!!اصلا به نظر من نیازی به رفع مشکل ریست نیست!!به نظر من اون اصلا مشکل نبود که بخواد حل بشه!!!!!!!به طور کلی با این فریم ویر جدید گوشی 5700 مطمئنا لقب بی عیب ترین گوشی بازار رو که سیمبین هم داره به خودش اختصاص میده!!!!باز هم میگم درور بر دیال اپ!!!!!!
دوست من نسخه آپدیت شما به سایتی که ازش نرم افزار Nokia Software Updater رو میگیری مربوط نمیشه بلکه به Product Code گوشی مربوطه
بنابراین گوشی شما که مخصوص خاورمیانه ست و همه هم مسلمون هستن! در نتیجه این نرم افزار روش هست...

hamid_1367
04-10-2007, 06:23
آقا یکی باس توی هدفونا رو چک کنه ببینه بهتر شده تو این ورژن یا نه؟؟؟
یکی دیگه هم اشکال رفتن ساعت در حالت استند بای بعد یه مدت کم رو بگه حل شده یا نه؟؟؟

Ship Storm
04-10-2007, 07:24
دوستان صداها زیاد فرق نمیکنه درسته
میگن بلندتر شده ولی فکر کنم فرقی نکرده

RapB0y
04-10-2007, 08:41
دوستانی که آپدیت کردن ببینن حالا میشه صدای شات دوربینو قطع کرد؟
من از یکی از دوستان پرسیدم گفت نه.
من خودمم امروز دارم میرم آپدیت کنم.

dubairan
04-10-2007, 13:20
اعتماد کن مشکلی نیست

سلام
آقا من آپدیت کردم ولی برنامه اذان داخلش نیست.:18:

RapB0y
04-10-2007, 14:36
سلام
آقا من آپدیت کردم ولی برنامه اذان داخلش نیست.:18:
مگه میشه؟
برو Applications بعد My Own اونجا یه برنامه اضافه شده به اسم Organiser.

vanta
04-10-2007, 14:46
آقا یکی بگه برا آپدیت adslچقدر زمان لازم است؟

Mr.K2
04-10-2007, 15:53
چیش باید درست بشه..؟
من آپگرید کردم هنوز هم فارسی داره..

اهان یعنی فارسی داشت ؟

vanta
04-10-2007, 16:20
دوستان کسی نیست بگه از طریق adsl چقدر طول میکشه آپگرید ؟من ا.مدم از خونه آپگرید کنم 10 مگ دانلود کرد دیسی شد:41: :37:

rainysky50
04-10-2007, 16:23
هه هه هه!!!خیلی خنده دار شدید!!یه نگاهی به وضعیت تاپیک بندازید!!!بابا خدا برای اپدیت با دیال اپ هم میتونید این کار رو کنید!!شما لازمه امشب ساعت حول و حوش 3یا 3.30 گوشی رو بزارید برای اپدیت!تا ساعت 9 اپدیت میشه!مثل من!!!در ضمن اگه اینترنت روی اخرین لحظه یعنی 73 مگابایت قطع شد هیچ مشکلی نیست ولی اگه در اون 5 دقیقه ی بعد از 73 مگابایت قطع شد باید گوشی فلش بشه!!!!مطمئن باشید اینترنت اگه توی دانلود 73 مگابایت قطع نشد پس توی اون 5 دقیقه ی حیاتی هم قطع نمیشه!من با یک کارت اینترنت 15 ساعته کارم رو راه بردم!!فراموش نکنید شب ساعت 3 تا 9 صبح .....خل ها هم توی اینترنت نمیرن پس سرعت فول هست و عالی!!!

vanta
04-10-2007, 16:27
دوست عزیز من هم میدونم ولی اکانتی که داشتم نامردی کرد سر 10 مگ دیسی شد حالا میخوام بدونم adsl چقدر طول میکشه آخه رفتم کافی نت adsl دیدم سرعتش خیلی پایین بیاد 2 ساعتی منتظر میموندم مال شما هم اینقدر طول کشید

Mr.K2
04-10-2007, 16:35
هه هه هه!!!خیلی خنده دار شدید!!یه نگاهی به وضعیت تاپیک بندازید!!!بابا خدا برای اپدیت با دیال اپ هم میتونید این کار رو کنید!!شما لازمه امشب ساعت حول و حوش 3یا 3.30 گوشی رو بزارید برای اپدیت!تا ساعت 9 اپدیت میشه!مثل من!!!در ضمن اگه اینترنت روی اخرین لحظه یعنی 73 مگابایت قطع شد هیچ مشکلی نیست ولی اگه در اون 5 دقیقه ی بعد از 73 مگابایت قطع شد باید گوشی فلش بشه!!!!مطمئن باشید اینترنت اگه توی دانلود 73 مگابایت قطع نشد پس توی اون 5 دقیقه ی حیاتی هم قطع نمیشه!من با یک کارت اینترنت 15 ساعته کارم رو راه بردم!!فراموش نکنید شب ساعت 3 تا 9 صبح .....خل ها هم توی اینترنت نمیرن پس سرعت فول هست و عالی!!!

به به امبن خان دستت درد ....

من خودم از اون شب نشینهای آخرش هستک....منم دیوونه هستم !!:31::31:

dubairan
04-10-2007, 16:42
مگه میشه؟
برو Applications بعد My Own اونجا یه برنامه اضافه شده به اسم Organiser.

آقا حق باشماست:20:

dubairan
04-10-2007, 16:43
آقا یکی بگه برا آپدیت adslچقدر زمان لازم است؟

15تا 17 دقیقه طول کشید

rainysky50
04-10-2007, 17:42
mr k2 جان شما به دل نگیر!پیش میاد دیگه!!

vanta
04-10-2007, 18:23
دوستان هرکی با adsl آپگرید کرده بگه چقدر طول کشیده میخوام بدون adsl اینجا بندرعباس خراب یا نه یه دوستمون گفته 15 دقیقه اگه 15 دقیقه باشه پس با این حساب اونجایی که من رفتم دیال آپ بوده.

DJ.Mamal
04-10-2007, 19:07
دوستان هرکی با adsl آپگرید کرده بگه چقدر طول کشیده میخوام بدون adsl اینجا بندرعباس خراب یا نه یه دوستمون گفته 15 دقیقه اگه 15 دقیقه باشه پس با این حساب اونجایی که من رفتم دیال آپ بوده.
بستگی به ADSL ت داره
من تایم نگرفتم ولی کمتر از نیم ساعت طول کشید

Capcom
04-10-2007, 19:09
سلام دوستان فقط سريع جواب بديد لطفا
من خودم قبلا يه 5700 خريدم كه زبونه عربي داشت ولي فارسي نداشت...بعد حالا دوستم هم مي خواد يكي بگيره ...توش زبون فارسي هم داره؟ايا تقلبي هست؟

Sasan Info
04-10-2007, 19:15
سلام بچه ها
ببخشید چند روز نبودم آخه pc ام خرابه

من خودم قبلا يه 5700 خريدم كه زبونه عربي داشت ولي فارسي نداشت...بعد حالا دوستم هم مي خواد يكي بگيره ...توش زبون فارسي هم داره؟ايا تقلبي هست؟
مال شما رو نمیدونم ولی 5700 زبان فارسی داره:46:

DJ.Mamal
04-10-2007, 19:20
نه داداش بگیر خیالت راحت باشه
مال منم فارسی داره ...هیچ مشکلی هم نداره

rainysky50
04-10-2007, 19:29
من رفتم کافی نت با ای دی اس ال سرعت 256!!!!باور کنید نرم افزار 23 مگابایتی مورد نیاز برای اپدیت رو نتونستم دانلود کنم!!بعد از یک ساعت و نیم تازه 60 درصد از دانلود رفته بود که قطعش کردم و اومدم خونه وقت افطار که اینترنت خلوته نرم افزار رو دانلود کردم!سپس گوشی رو ساعت 12 شب گذاشتم روی شارژ و سیمکارت ایرانسل اعتباری رو گذاشتم توی گوشی تا کسی به من زنگ نزنه سپس پروفایل رو روی جنرال گذاشتم و موبایل رو به کامپیوتر وصل کردم و خوابیدم!صبح ساعت 9 بیدار شدم دیدم روی مانیتور نوشته فینیش!!کیف کردم!!

DJ.Mamal
04-10-2007, 19:51
من رفتم کافی نت با ای دی اس ال سرعت 256!!!!باور کنید نرم افزار 23 مگابایتی مورد نیاز برای اپدیت رو نتونستم دانلود کنم!!بعد از یک ساعت و نیم تازه 60 درصد از دانلود رفته بود که قطعش کردم و اومدم خونه وقت افطار که اینترنت خلوته نرم افزار رو دانلود کردم!سپس گوشی رو ساعت 12 شب گذاشتم روی شارژ و سیمکارت ایرانسل اعتباری رو گذاشتم توی گوشی تا کسی به من زنگ نزنه سپس پروفایل رو روی جنرال گذاشتم و موبایل رو به کامپیوتر وصل کردم و خوابیدم!صبح ساعت 9 بیدار شدم دیدم روی مانیتور نوشته فینیش!!کیف کردم!!
ببینید تو ایران سرعت بالای 128 ممنوع شده و به کسی نمیدن!!!جالبه....حالا دلیلش رو هم نمیدونم
حالا اونایی که میگن 256 داریم خالی بندیه
بر فرض یه کافی نت که 5 تا سیستم داره شما سرعت 128 رو بطور مساوی بین اینا تقسیم کنی دیگه سرعتی نمیمونه
مگر اینکه همه سیستم ها بغیر از یکی روشن باشه و شما با اون سیستم کار کنی

Mr.K2
04-10-2007, 20:52
ببینید تو ایران سرعت بالای 128 ممنوع شده و به کسی نمیدن!!!جالبه....حالا دلیلش رو هم نمیدونم
حالا اونایی که میگن 256 داریم خالی بندیه
بر فرض یه کافی نت که 5 تا سیستم داره شما سرعت 128 رو بطور مساوی بین اینا تقسیم کنی دیگه سرعتی نمیمونه
مگر اینکه همه سیستم ها بغیر از یکی روشن باشه و شما با اون سیستم کار کنی

سلام ممل خان

من دوستم الان کافی نت داره...سرعت هم 256 ....سرعت دانلود هم تا 80 کیلو میرسه...شرکت همیار هم توی شیراز الان تا 512 ارایه میده...

Ship Storm
04-10-2007, 21:19
سلام ممل خان

من دوستم الان کافی نت داره...سرعت هم 256 ....سرعت دانلود هم تا 80 مگ میرسه...شرکت همیار هم توی شیراز الان تا 512 ارایه میده...

سرعت دانلود هم تا 80 مگ میرسه :18::18::18: مطمئنی

Mr.K2
04-10-2007, 21:26
:18::18::18: مطمئنی

اوه ه ه ه ه :18:

ببخشید منظورم 80 کیلو بایت بود ..ببخشید...

DJ.Mamal
04-10-2007, 21:31
سلام ممل خان

من دوستم الان کافی نت داره...سرعت هم 256 ....سرعت دانلود هم تا 80 مگ میرسه...شرکت همیار هم توی شیراز الان تا 512 ارایه میده...
جالبه...!
هر جایی از این کارا نمیکنن

rammmy
04-10-2007, 22:36

یعنی اتوماتیک خودش تا اخر اپدیت میره..مگه نبایئد بعضی از جاها next زد؟؟...

rainysky50
05-10-2007, 00:42
..........................ویزایش

rainysky50
05-10-2007, 00:46
نه عزیزم!هیچ نیازی به نکست زدن در وسطای کار نیست!همون اول که گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنی و به اینترنت کنکت میشی از شما چند تا سوال میکنه و تذکرات لازم رو میده سپس در صفحه ی اخر دکمه ی اپدیت پدیدار میشه اون دکمه رو بزن!سپس منتظر بمون تا دانلود شروع بشه!به نظر من یه 2 ساعت مثل من بشین جلوی کامپیوتر و تند تند اینترنت اکسپلورر باز کن و ببند تا مانیتورهای سند و رسیو روشن بمونند تا دانلود ادامه پیدا کنه!سپس حول و حوش ساعت 4 شب مانیتور کامپیوتر رو خاموش کن و برو با خیال راحت بخواب!همونطور که گفتم اگه دانلود حتی بر روی 73 مگابایت قطع بشه هیچ مشکلی نیست ولی اگه در اون 5 دقیقه ی اخر که بعد از دانلود 73 مگابایت هست اینترنت قطع بشه اونوقت باید گوشی فلش بشه!دوباره هم میگم مطمئن باش اگه اینترنت دیال اپی که ازش استفاده میکنی در میانه ی راه قطع نشه پس میتونه اون 5 دقیقه ی اخر رو هم تحمل کنه!در ضمن از من به تو نصیحت برو یه کارت اینترنت 10 ساعته و یا بیشتر بخر!تا با مشکل اتمام اعتبار کارت در وسط دانلود مواجه نشی!!ادم توی زندگی باید ریسک کنه!اگه ریسک نکنی هیچ وقت موفق نمیشی!میترسی چه بلایی سر گوشیت بیاد؟؟؟فوقش اگه توی اون 5 دقیقه ی اخر قطع شد گوشیتو با 8 یا 10 هزار تومن فلش میکنی !!

arash_vbasic
05-10-2007, 02:13
سلام
آيا كسي ميدونه كه با هدست نوكيا مدل :‌ Bh-200
ميشه با 5700 از طريق بلوتوث آهنگ پخش كرد ؟‌

mehdi1983
05-10-2007, 02:36
دوستان عزیز آیا فلش 5700 فقط از طریق باکس ممکنه؟و با کابل usb خود گوشی نمیشه؟

rammmy
05-10-2007, 08:01
نه عزیزم!هیچ نیازی به نکست زدن در وسطای کار نیست!همون اول که گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنی و به اینترنت کنکت میشی از شما چند تا سوال میکنه و تذکرات لازم رو میده سپس در صفحه ی اخر دکمه ی اپدیت پدیدار میشه اون دکمه رو بزن!سپس منتظر بمون تا دانلود شروع بشه!به نظر من یه 2 ساعت مثل من بشین جلوی کامپیوتر و تند تند اینترنت اکسپلورر باز کن و ببند تا مانیتورهای سند و رسیو روشن بمونند تا دانلود ادامه پیدا کنه!سپس حول و حوش ساعت 4 شب مانیتور کامپیوتر رو خاموش کن و برو با خیال راحت بخواب!همونطور که گفتم اگه دانلود حتی بر روی 73 مگابایت قطع بشه هیچ مشکلی نیست ولی اگه در اون 5 دقیقه ی اخر که بعد از دانلود 73 مگابایت هست اینترنت قطع بشه اونوقت باید گوشی فلش بشه!دوباره هم میگم مطمئن باش اگه اینترنت دیال اپی که ازش استفاده میکنی در میانه ی راه قطع نشه پس میتونه اون 5 دقیقه ی اخر رو هم تحمل کنه!در ضمن از من به تو نصیحت برو یه کارت اینترنت 10 ساعته و یا بیشتر بخر!تا با مشکل اتمام اعتبار کارت در وسط دانلود مواجه نشی!!ادم توی زندگی باید ریسک کنه!اگه ریسک نکنی هیچ وقت موفق نمیشی!میترسی چه بلایی سر گوشیت بیاد؟؟؟فوقش اگه توی اون 5 دقیقه ی اخر قطع شد گوشیتو با 8 یا 10 هزار تومن فلش میکنی !!

ممنون دوست عزیز..حسابی بهم حال دادی و هندونه را گذاشتی لای بغلم...همین امشب دست بکار میشم...واقعا پروفشنال هستی!!..ای ول:10::10::10::8::8:

aslanaslan
05-10-2007, 08:18
این که بهتره...مال N95 یکی از فک و فامیل هامون 2 روز طول کشید! عوضش حالا خیلی حال میکنه...خدا یمی از اونا به هم بده چی میشه...

DJ.Mamal
05-10-2007, 08:42
دوستان عزیز آیا فلش 5700 فقط از طریق باکس ممکنه؟و با کابل usb خود گوشی نمیشه؟
از هردو طریق ممکنه

این که بهتره...مال N95 یکی از فک و فامیل هامون 2 روز طول کشید! عوضش حالا خیلی حال میکنه...خدا یمی از اونا به هم بده چی میشه...

با چه اینترنتی دو روز طول کشید؟

ashkan9
05-10-2007, 09:31
سلام دوستان عزیز من قصد دارم 5700 بخرم کسی حدود قیمتش و میدونه

DJ.Mamal
05-10-2007, 10:47
سلام دوستان عزیز من قصد دارم 5700 بخرم کسی حدود قیمتش و میدونه
از 260 هست تا 290
بستگی به انصاف طرف داره

rammmy
05-10-2007, 11:42
با سلام..دوستان من تمام فیلم های روی قسمت video کوشی را پاک کردم..اما وقتی در قسمت مموری گوشی میرم و مشخصات کامل مموری در هر قسمت را میبینم نوشته فضای اشغال شده در قسمت video 1734kb ..چرا اینجوریه؟؟من همه را پاک کردم ..حتی مخفی هم ندارم..با pcsuite رفتم داخل video بازم چیزی نبود!!این حجم اشغال شده به خاطر چی هست؟؟

{HICHKAS & EBLIS}
05-10-2007, 12:17
سلام DJ.Mamal من اگه بخوام بدم برام آپگرید کنی باید چکار کنم

حالا چقدر قیمتش می شه

من خونمون تهران پارسه لطفا جوابمو بده

اگه زحمتی نیس بگو بیرون چقدر پول می گیرن تا آپ کنن

کمکم کن لطفا

{HICHKAS & EBLIS}
05-10-2007, 12:32
سلام ممل خان

من دوستم الان کافی نت داره...سرعت هم 256 ....سرعت دانلود هم تا 80 کیلو میرسه...شرکت همیار هم توی شیراز الان تا 512 ارایه میده...

سلام من یه سوال داشتم می خواستم بدونم اگه تو تهران سرعت اینترنت تو کافی نت 512 باشه کل زمان برای دانلود همه چیز و اپ گوشی چقدر هست

لطفا بهم بگو کمک

vanta
05-10-2007, 12:58
آقا اینو بخونید مهم ببخشید طولانی هستش:
آقا یه اتفاق خفن من بعدچهار ساعت و چهل دقیقه دانلود آپگرید اومدم برای آپدیت کردن از اونجایی که شارژررو نکنده بودم یه هو وسط اون مرحله آخر و حساسه ارور داد گفتم یا زهرا بگیر که اومدالان گوشیم میترکه؟میگفت باتری و شارژر رو بکن دوباره وصل کن گوشی رو روشن کن.آقا انجام دادیم میگفت نه گوشی رو نمیشناسم دیگه پورت usb هم کار نمیکرد .دیگه بیخیال شدم نشستم عذا گرفتن که 70 مگ پرید بدبخت شدم.آقا سه ساعت بعد گفتم یا علی عملیات آپدیت دوباره شروع شد میدونید چی شد؟به جای اینکه دوباره دانلود کنه اومد سراغ مرحله خطرناک یعنی فقط آپدیت نرم افزار الانم گوشیم مثل بنز کار میکنه.خدا رو شکر هیچ اتفاقی نیافتاد.پس نتیجه میگیریم 70 مگ دانلود نمیپره فقط به صورت مستقیم قابل استفاده نیست یعنی میشه به نظرم یه گوشی دیگه5700 رو بدون دانلود 70مگ آپگرید کرد.نظرتون چیه؟

rainysky50
05-10-2007, 13:00
rammyy جون فکر کنم اون فضا مربوط به ویدیوهای اصلی گوشی هستند که حتی اگه پاکشون کنی وقتی گوشی رو مستر ریست کنی دوباره برمیگردند!

DJ.Mamal
05-10-2007, 13:30
آقا اینو بخونید مهم ببخشید طولانی هستش:
آقا یه اتفاق خفن من بعدچهار ساعت و چهل دقیقه دانلود آپگرید اومدم برای آپدیت کردن از اونجایی که شارژررو نکنده بودم یه هو وسط اون مرحله آخر و حساسه ارور داد گفتم یا زهرا بگیر که اومدالان گوشیم میترکه؟میگفت باتری و شارژر رو بکن دوباره وصل کن گوشی رو روشن کن.آقا انجام دادیم میگفت نه گوشی رو نمیشناسم دیگه پورت usb هم کار نمیکرد .دیگه بیخیال شدم نشستم عذا گرفتن که 70 مگ پرید بدبخت شدم.آقا سه ساعت بعد گفتم یا علی عملیات آپدیت دوباره شروع شد میدونید چی شد؟به جای اینکه دوباره دانلود کنه اومد سراغ مرحله خطرناک یعنی فقط آپدیت نرم افزار الانم گوشیم مثل بنز کار میکنه.خدا رو شکر هیچ اتفاقی نیافتاد.پس نتیجه میگیریم 70 مگ دانلود نمیپره فقط به صورت مستقیم قابل استفاده نیست یعنی میشه به نظرم یه گوشی دیگه5700 رو بدون دانلود 70مگ آپگرید کرد.نظرتون چیه؟
درسته فیرم ور تو بخش Temporary نرم افزار دانلود میشه و قابلیت ریزوم هم داره
منتهی آپگرید که تموم بشه پاک میشه و دیگه نمیشه استفاده کرد

DJ.Mamal
05-10-2007, 13:31
سلام DJ.Mamal من اگه بخوام بدم برام آپگرید کنی باید چکار کنم

حالا چقدر قیمتش می شه

من خونمون تهران پارسه لطفا جوابمو بده

اگه زحمتی نیس بگو بیرون چقدر پول می گیرن تا آپ کنن

کمکم کن لطفا

حدود 10 چوب برات خرج ور میداره

Maxis
05-10-2007, 13:44
من بالاخره نفهمیدم اینی که زبان عربی داره خاور میانه ای هست یا اون فارسی؟ چطوری میشه فارسیش کردش ؟ با اپقرید یا اپدیت ؟ فیمورشم latest هست بنابراین اپ دیت نیم گردد مگر Reinstall ؟:21:

hoomantab
05-10-2007, 14:06
بچه ها 5700 من برای بعضی آهنگ ها وقتی صداش تا آخره ، اسپیکر بایلش بعضی جاهای آهنگا صدای گز گز میده
مخصوصا وقتی Stereo widening و Loudness روشن باشه

فکر می کنید اشکالش از کجا باشه؟؟

خیلی حالمو گرفته

طرز باز کردنشم اگه بلدید بگید

DJ.Mamal
05-10-2007, 14:07
من بالاخره نفهمیدم اینی که زبان عربی داره خاور میانه ای هست یا اون فارسی؟ چطوری میشه فارسیش کردش ؟ با اپقرید یا اپدیت ؟ فیمورشم latest هست بنابراین اپ دیت نیم گردد مگر Reinstall ؟:21:
اپگرید با آپدیت فرقی نداره
شما باید Product code گوشیت اونی باشه که فارسی داره
مثلا این 0515760
یه نرم افزار هست که با اون بطور مجازی کد گوشیت عوض میشه بعد با کد جدید آپگرید میکنی زبون فارسی روش نصب میشه

DJ.Mamal
05-10-2007, 14:08
بچه ها 5700 من برای بعضی آهنگ ها وقتی صداش تا آخره ، اسپیکر بایلش بعضی جاهای آهنگا صدای گز گز میده

خیلی حالمو گرفته

ممکنه کیفیت آهنگت بد باشه
تو همه آهنگ ها اینطوریه؟

Maxis
05-10-2007, 14:21
مثلا این 0515760
یه نرم افزار هست که با اون بطور مجازی کد گوشیت عوض میشه بعد با کد جدید آپگرید میکنی زبون فارسی روش نصب میشه

ببخشید نفهمیدم کودوم نرم افزار
؟؟
اگه می شه راهنمایم کن؟

Maxis
05-10-2007, 14:35
حتما منظورتون نرم افزار nns هست که کد ساخت رو تبدیل به 0515760 بکنم بعدا اپدیت مشکلی که برام پیش نمیاد.

hoomantab
05-10-2007, 15:16
ممکنه کیفیت آهنگت بد باشه
تو همه آهنگ ها اینطوریه؟

بعضی آهنگاست

msarab
05-10-2007, 16:23
با عرض سلام و خسته نباشيد .
گوشي من 5700 هست ولي وقتي كه ميخوام آپگريد كنم . اين پيغام رو ميده . ميشه زود تر كمكم كنيد؟

mori_kntu
05-10-2007, 16:29
با عرض سلام و خسته نباشيد .
گوشي من 5700 هست ولي وقتي كه ميخوام آپگريد كنم . اين پيغام رو ميده . ميشه زود تر كمكم كنيد؟

باید Product Code گوشی رو تغییر بدی به یکی از اینهایی که براش نسخه جدید اومده یا اینکه صبر کنی برای شما هم بیاد...

{HICHKAS & EBLIS}
05-10-2007, 16:31
نقل قول:
نوشته شده توسط Mr.K2
سلام ممل خان

سلام من یه سوال داشتم می خواستم بدونم اگه تو تهران سرعت اینترنت تو کافی نت 512 باشه کل زمان برای دانلود همه چیز و اپ گوشی چقدر هست

لطفا بهم بگو کمک

msarab
05-10-2007, 16:47
اید Product Code گوشی رو تغییر بدی به یکی از اینهایی که براش نسخه جدید اومده یا اینکه صبر کنی برای شما هم بیاد...
اگر تغير بدم هيچ مشكلي پيش نمي ياد براي گوشي يا ...
چه جوري تغير بدم .
خيلي ممنون mory_kntu

msarab
05-10-2007, 16:48
نقل قول:
نوشته شده توسط Mr.K2
سلام ممل خان

لطفا بهم بگو کمک

دوست عزيز يكي از دوستام با سرعت 512 تو 15 الي 20 دقيقه آپ كرده ولي اصلش بستگي به محل شما داره كه ترافيك زياد باشه يا كم

{HICHKAS & EBLIS}
05-10-2007, 16:58
هر کسی خونش تو تهران پارسه بگه کدوم کافی نت سرعت اینترنتش 512 هست یا 256 ؟؟

کمک

{HICHKAS & EBLIS}
05-10-2007, 17:12
حدود 10 چوب برات خرج ور میداره

تو که گفتی من خودم برات آپ میکنم

حالا اگه برام آپ کنی چقدر پول می گیری

msarab
05-10-2007, 17:18

:13: گفته 10 چوب يعني 10.000 تومان

rainysky50
05-10-2007, 17:33

خیلی حالمو گرفته

نترس!!اهنگهای فشرده بدلیل کاهش کیفیت نویز دارند!کیفیت بالای اسپیکرهای 5700 این نویز رو بیشتر نمایان میکنه!اصلا نگران نباش!بیشتر اهنگهای با فرمت aac ای مشکل رو دارند!!

arash_vbasic
05-10-2007, 18:29
مثلا این 0515760

ُسلام اگه ميشه اسم نرم افزار رو بگيد
و اينكه بعد از تغيير Product code مشكلي براي گوشي پيش نمياد ؟‌

DJ.Mamal
05-10-2007, 18:43
حتما منظورتون نرم افزار nns هست که کد ساخت رو تبدیل به 0515760 بکنم بعدا اپدیت مشکلی که برام پیش نمیاد.
نه مشکلی پیش نمیاد ..بعد آپگرید دوباره به حالت اول برمیگرده

بعضی آهنگاست
درسته ...بعضی اهنگها نویز دارن

ُسلام اگه ميشه اسم نرم افزار رو بگيد
و اينكه بعد از تغيير Product code مشكلي براي گوشي پيش نمياد ؟‌

نه دوست عزیز
اسم نرم افزار Nss هستش

arash_vbasic
05-10-2007, 18:45

نه دوست عزیز
اسم نرم افزار Nss هستش

سلام دوباره :40:
آقا اگه ميشه لينكي از اين نرم افزار بزاريد
و با كابل USb ميشه اين كارو كرد‌؟‌

DJ.Mamal
05-10-2007, 18:46

:13: گفته 10 چوب يعني 10.000 تومان

گفتم که ...
حالا میل خودته

DJ.Mamal
05-10-2007, 18:55
سلام دوباره :40:
آقا اگه ميشه لينكي از اين نرم افزار بزاريد
و با كابل USb ميشه اين كارو كرد‌؟‌
بیا اینجا توضیح دادم

arash_vbasic
05-10-2007, 19:06
بیا اینجا توضیح دادم

سلام
لينكي كه داده بوديد رو خوندم
اما يه سوال ديگه من product code ‌رو عوض كردم و Version ‌فريمور ام 3.83.1 هست اما نميتونم ديگه آپديت كنم
حالا بايد چيكار كنم ‌؟‌

msarab
05-10-2007, 19:13

نه دوست عزیز
اسم نرم افزار Nss هستش

در اينجا توضيح داديد ولي در وسط توضيحتون نوشتين اين شماره رو ميزنيد . چه شماره؟؟

DJ.Mamal
05-10-2007, 19:26
در اينجا توضيح داديد ولي در وسط توضيحتون نوشتين اين شماره رو ميزنيد . چه شماره؟؟
همون شماره جدید رو

arash_vbasic
05-10-2007, 19:29

مثلا این 0515760

فك كنم اين شماره كه گفتن رو بايد وارد كنيم

DJ.Mamal
05-10-2007, 19:31
فك كنم اين شماره كه گفتن رو بايد وارد كنيم
بله
مگه چه شماره ای وارد کردین؟
تازه به تنظیمات دیگش که دست نزدین؟

سلام
لينكي كه داده بوديد رو خوندم
اما يه سوال ديگه من product code ‌رو عوض كردم و Version ‌فريمور ام 3.83.1 هست اما نميتونم ديگه آپديت كنم
حالا بايد چيكار كنم ‌؟‌

چه اروری میده؟

msarab
05-10-2007, 19:35
همون شماره جدید رو
dj mamal مي شه لطف كنيد شماره رو بگيد كه من بزنم|؟ ممنون مي شم اگه به آي دي من پي ام بديد . يا آيدي خودتون رو بديد ممنون. mohammadreza_gs2 :10:

arash_vbasic
05-10-2007, 19:42
بله
مگه چه شماره ای وارد کردین؟
تازه به تنظیمات دیگش که دست نزدین؟

چه اروری میده؟
سلام
اين شماره رو وارد كردم :‌ 0515760
وقتي procuct code رو عوض ميكنم
ميگه Write .. Done اما بعد از ايمكه ميخواهم با برنامه ي Nokia Software Updater گوشي رو آپديت كنم
بعد از اينكه Version آخر گوشي كه 3.83.1 هست رو مياره و ديگه آپديت نميشه

DJ.Mamal
05-10-2007, 19:50
سلام
اين شماره رو وارد كردم :‌ 0515760
وقتي procuct code رو عوض ميكنم
ميگه Write .. Done اما بعد از ايمكه ميخواهم با برنامه ي Nokia Software Updater گوشي رو آپديت كنم
بعد از اينكه Version آخر گوشي كه 3.83.1 هست رو مياره و ديگه آپديت نميشه

0545329 03.83.1 apac2
0515768 03.83.1 mea_b
0515736 03.83.1 mea_a
0544787 03.83.1 scandinavia
0544847 03.83.1 euro1
0548278 03.83.1 0548278 RM-230 5700 EURO1 CTV UK RED
0549941 03.83.1 mea_f
0544842 03.83.1 hebrew
0549425 03.83.1 RM-230 CTR THAI RED OPV_AIS
0514781 03.83.1 apac2
0514787 03.83.1 hongkong
0548934 03.83.1 RM-230 CTR RED STROKE CTV_HK
0551365 03.83.1 RM-230 APAC1 BLACK STROKE CTV_SG
0523340 03.83.1 hongkong
0542486 03.83.1 apac1
0552732 03.83.1 RM-230 5700 CTV ES SHREK BLACK
0551872 03.83.1 RM-230 5700 O2 DE MTV-EDITION KHAKI
0514794 03.83.1 apac2
0551477 03.83.1 RM-230 5700 VIPNET CROATIA RED
0514780 03.83.1 apac2
0548030 03.83.1 RM-230 5700 CTV POSTCARD SWEDEN BLACK
0515740 03.83.1 mea_b
0551367 03.83.1 RM-230 APAC1 RED STROKE CTV_SG
0545338 03.83.1 thai
0515765 03.83.1 mea_a
0545335 03.83.1 apac1
0515753 03.83.1 mea_a
0544849 03.83.1 euro2
0514778 03.83.1 apac2
0551372 03.83.1 RM-230 CTR APAC2 LATIN RED CTV_INDIA
0545040 03.83.1 taiwan
0548031 03.83.1 0548031 RM-230 5700 SCAND CTV POSTCARD SE RED
0548366 03.83.1 0548366_SCAND_TELENOR_NO_RED
0549422 03.83.1 RM-230 CTR THAI BLACK OPV_AIS
0544930 03.83.1 balkans
0549263 03.83.1 RM-230 CTR RED STROKE OPV_CSL
0548932 03.83.1 RM-230 CTR DARK GREY STROKE CTV_HK
0549256 03.83.1 RM-230 CTR BLACK BOPOMOFO OPV_TWM
0552204 03.83.1 RM-230 5700 ONE AUSTRIA2 RED
0514795 03.83.1 apac2
0514785 03.83.1 apac2
0549520 03.83.1 RM-230 CTR STROKE KHAKI OPV_SINGTEL
0548949 03.83.1 RM-230 CTR DARK GREY BOPOMOFO CTV_TW
0514789 03.83.1 apac2
0521829 03.83.1 taiwan
0531216 03.83.1 vietnam
0515769 03.83.1 mea_d
0515758 03.83.1 mea_b
0548935 03.83.1 RM-230 CTR BLACK BOPOMOFO CTV_TW
0552733 03.83.1 RM-230 5700 CTV ES SHREK RED
0515737 03.83.1 mea_a
0514788 03.83.1 apac1
0515764 03.83.1 mea_a
0544754 03.83.1 euro2
0545334 03.83.1 apac2
0544843 03.83.1 hebrew
0551366 03.83.1 RM-230 APAC1 KHAKI STROKE CTV_SG
0544916 03.83.1 russian
0552734 03.83.1 RM-230 5700 CTV ES SHREK KHAKI
0544874 03.83.1 euro2
0548931 03.83.1 RM-230 CTR BLACK STROKE CTV_HK
0549261 03.83.1 RM-230 CTR BLACK STROKE OPV_CSL
0549400 03.83.1 RM-230 5700 EURO2 VODAFONE NL BLACK
0544934 03.83.1 hebrew
0545337 03.83.1 vietnam
0545045 03.83.1 apac1
0545339 03.83.1 apac2
0551371 03.83.1 RM-230 CTR APAC2 LATIN KHAKI CTV_INDIA
0545304 03.83.1 apac2
0548950 03.83.1 RM-230 CTR RED BOPOMOFO CTV_TW
0548789 03.83.1 RM-230 5700 EURO1 SFR FRANCE BLACK
0549519 03.83.1 RM-230 CTR STROKE BLACK OPV_SINGTEL
0551368 03.83.1 RM-230 CTR APAC2 LATIN BLACK CTV_INDIA
0514784 03.83.1 apac1
0545331 03.83.1 apac2
0514782 03.83.1 thai
0549521 03.83.1 RM-230 CTR STROKE RED OPV_SINGTEL
0545306 03.83.1 apac1
0545044 03.83.1 hongkong
0514786 03.83.1 taiwan

این هم یه سری کد
ولی حتی اگه ورژن 3.83.1 هم باشه گزینه Reinstall باید داشته باشه
من خودم فیرم ور قبلی رو نصب مجدد کرده بودم
اگه بتونی یه عکس از ارور بندازی ببینم خوب میشه

alireza20202003
05-10-2007, 19:56
دوستانی که گوشیشونو آپ کردن صدای باس توی هندزفری تغییری کرده یا نه؟

arash_vbasic
05-10-2007, 20:10
این هم یه سری کد
ولی حتی اگه ورژن 3.83.1 هم باشه گزینه Reinstall باید داشته باشه
من خودم فیرم ور قبلی رو نصب مجدد کرده بودم
اگه بتونی یه عکس از ارور بندازی ببینم خوب میشه

بازم سلام و ممنون از اينكه به همه ي سوال هام زود جواب دادين :40:
حالا واسه اينكه من بتونم روي گوشيم زبان فارسي رو هم داشته باشم بايد كدوم يك از Product Code هاي بالا را وارد كنم ؟‌ چون توي ليست Iran رو پيدا نكردم
و اين هم يه عكس از پيامي كه برنامه ميده :

msarab
05-10-2007, 21:37
دوستان همين الان تموم شد با 128 حدود 30-40 دقيقه طول كشيد فارسي هم اظافه شد . واسه سوني اريكسون هم مي شه اينكار رو كرد كه فارسي اضافه شه و آپگريد شه ؟ ميشه اونم مختصر توضيح بديد ؟
الان من product code گوشيم رو با چه كدي ببينم كه برگشت به حالت اولش؟ مرسيييي

Maxis
05-10-2007, 21:47
من هم همین مشکل شما رو دارم با اون کد نشد اپ دیت کنم اگه میشه کد مخصوص ایران رو بگین ؟

G G Game
05-10-2007, 21:54
ای ول همه آپ کردن الا ما!

DJ.Mamal
05-10-2007, 22:10
بازم سلام و ممنون از اينكه به همه ي سوال هام زود جواب دادين :40:
حالا واسه اينكه من بتونم روي گوشيم زبان فارسي رو هم داشته باشم بايد كدوم يك از Product Code هاي بالا را وارد كنم ؟‌ چون توي ليست Iran رو پيدا نكردم
و اين هم يه عكس از پيامي كه برنامه ميده :
هنوز عکسی ندیدیم!
اون کدهایی که mea دارن مال خاورمیانه هستن و احتمالا فارسی داشته باشن.چون همشون فارسی ندارن

دوستان همين الان تموم شد با 128 حدود 30-40 دقيقه طول كشيد فارسي هم اظافه شد . واسه سوني اريكسون هم مي شه اينكار رو كرد كه فارسي اضافه شه و آپگريد شه ؟ ميشه اونم مختصر توضيح بديد ؟
الان من product code گوشيم رو با چه كدي ببينم كه برگشت به حالت اولش؟ مرسيييي

با همون نرم افزار
تو همون قسمت بجای دکمه write دکمه read رو بزن
البته زیاد مهم نیست چون خودش به حالت اول برمیگرده
اگه برنگشته بود مال خودتو از پشت گوشی بنویس با نرم افزار روی گوشی

من هم همین مشکل شما رو دارم با اون کد نشد اپ دیت کنم اگه میشه کد مخصوص ایران رو بگین ؟
از کدهای خاورمیانه استفاده کن

rammmy
05-10-2007, 23:18
fhبا سلام..دستان..من گوشی را به کابل usb نصب کردم و پایین صفحه طبق همیشه گوشی را شناخت..و بعد نرم افزار update را استارت کردم برای اپدیت ..وقتی میخوا اپدیت را شروع کنه..یک دفعه پایین صفحه مانیتور میزنه usb disconect و گوشی را نمیشناسه..اما وقتی از نرم افزار اپدیت خارج میشم..دوباره گوشی را میشناسهه!!چرا اینجوریه؟من میخوام گوشی را اپدیت کنم!!!

Maxis
05-10-2007, 23:57
من هرکاری کردم نتونستم گوشیم رو با یه پرداکت کد دیگه اپ کنم ..... هرکاری........ ولی به محض این که پرداکت خودم رو می زنم ری اینیستال رو میاره و....... به نظرتون مشکل از کجاست . با کدهای 36-37-60 کار نکرد. در حالی که بعضی از دوستان با این کد این کارو کردن

DJ.Mamal
06-10-2007, 00:03
fhبا سلام..دستان..من گوشی را به کابل usb نصب کردم و پایین صفحه طبق همیشه گوشی را شناخت..و بعد نرم افزار update را استارت کردم برای اپدیت ..وقتی میخوا اپدیت را شروع کنه..یک دفعه پایین صفحه مانیتور میزنه usb disconect و گوشی را نمیشناسه..اما وقتی از نرم افزار اپدیت خارج میشم..دوباره گوشی را میشناسهه!!چرا اینجوریه؟من میخوام گوشی را اپدیت کنم!!!
مشکلی نیست وقتی نرم افزار آپدیتر گوشی رو دیتکت میکنه گوشی از حالت Pc suite در میاد
با خیال راحت آپگرید کن
در ضمن فکر نمیکنی جای این سوالا تو این تاپیک نیست

من هرکاری کردم نتونستم گوشیم رو با یه پرداکت کد دیگه اپ کنم ..... هرکاری........ ولی به محض این که پرداکت خودم رو می زنم ری اینیستال رو میاره و....... به نظرتون مشکل از کجاست . با کدهای 36-37-60 کار نکرد. در حالی که بعضی از دوستان با این کد این کارو کردن

نمیدونم والا ...حالا چه اسراری داری فارسیش کنی
من گوشیم فارسی هم داره اما تا حالا فارسیش نکردم

arash_vbasic
06-10-2007, 00:37
سلام دوستان
من با اين پروداكت كد گوشي رو فارسي كردم : 0515760
از DJ.Mamal جان عزيز هم تشكر ميكنم واسه راهنمايي هايي كه كردن
ايراد از كامپيوتر ام بود كه گزينه ي Reinstall رو نمياورد روي اون يكي كامپيوترم نصب كردم و بقيه كارها و گوشي فارسي شد
يا حق

arash_vbasic
06-10-2007, 00:40
يه سوال ديگه از دوستان
من Lock Code گوشي رو فراموش كردم آيا با اين نرم افزار NSS ميشه پيداش كرد‌؟‌
آخه من توي يه قسمتش ديدم كه نوشته بود Security واسه همين گفتم شايد بشه پيداش كرد و يا ريستش كرد !‌
يا نرم افزاره ديگه اي واسه اين كار وجود داره ؟‌
اگه ميشه لينك نرم افزار رو بزارين
ممنون

rammmy
06-10-2007, 07:48
مشکلی نیست وقتی نرم افزار آپدیتر گوشی رو دیتکت میکنه گوشی از حالت Pc suite در میاد
با خیال راحت آپگرید کن
در ضمن فکر نمیکنی جای این سوالا تو این تاپیک نیست

دوست عزیز.جناب dj mamal ..من اصلا نمیتئنم دیگه ادامه اپدیت را انجام بدم..وقتی مینویسه usb disconect..و پیغام زیر را بهم نشون میده :

no software update avilable for your phone

و بعد پایین صفحه میزن tray agane دیگه نمیتونم ادامه بده!!!

rammmy
06-10-2007, 08:46
وای دیگه نمیدونم چکار کنم؟من product گوشی را عوض کردم..حالا که میخوام اپدیت را شروع کنم...مینویسه:

CAN NOT CONECT TO NOL SERVER

این دیگه چه پیغامی هست؟؟چکار کنم؟؟

Ship Storm
06-10-2007, 09:31
وای دیگه نمیدونم چکار کنم؟من product گوشی را عوض کردم..حالا که میخوام اپدیت را شروع کنم...مینویسه:

نباید مشکلی داشته باشه :18:
عجیبه!!!! :13:

RapB0y
06-10-2007, 10:05

خودت برو کافی نت کاری نداره
من با 1300 تومن گوشیمو آپدیت کردم.

Ship Storm
06-10-2007, 10:07
دوستان یه سوال اون برنامه GPS Data و Landmarks چطوری کار میکنه؟
اون PPT چطوری کار میکنه

mobageri
06-10-2007, 12:04
منم با اينترنت point to point با سرعت 2 مگ خواستم آپ كنم پيغام CAN NOT CONECT TO NOL SERVER

ميده:41:

RapB0y
06-10-2007, 12:41
منم با اينترنت point to point با سرعت 2 مگ خواستم آپ كنم پيغام CAN NOT CONECT TO NOL SERVER

ميده:41:
گوشیتو چک کن ببین ورژنش چنده.
*#0000#

Ship Storm
06-10-2007, 12:44
خودت برو کافی نت کاری نداره
من با 1300 تومن گوشیمو آپدیت کردم.

بهترین راه همینه ولی اگه بهدانشگاه هم دسترسی داشته باشی اون هم گزینه خوبیه

msarab
06-10-2007, 13:31

واسه منم همين پيغام رو داد.
1- گوشيم رو خاموش كردم .
2- باطري رو در آوردم .
3- كامپيوتر رو ريست كردم .
4 - باطري رو انداختم .
5- كابل رو وصل كردم .
و شروع به آپگريد شد . حالا ديگه نمي دونم واسه شما ها بشه يا نه :21:

Ship Storm
06-10-2007, 14:54
اون PPT چطوری کار میکنه

DJ.Mamal
06-10-2007, 15:08
اون PPT چطوری کار میکنه
برای دوتای اولی باید یه دستگاه GPS بخری و وصل کن به گوشی
PTT هم تو ایران کار نمیکنه

sasan_20800
06-10-2007, 17:33

بچه ها بالاخره کسی قضیه این ادیشنو نفهمید . میخوام بخرم ولی میترسم ، همش تو بازار مدل براو هستش.
لطفا کمک کنین
مرسی

msarab
06-10-2007, 18:51
براو چي هست ؟

Ship Storm
06-10-2007, 20:03
برای دوتای اولی باید یه دستگاه GPS بخری و وصل کن به گوشی
PTT هم تو ایران کار نمیکنه

ممنون DJ.Mamal جان عزیز :11::40:

Sasan Info
06-10-2007, 20:13
بچه ها بالاخره کسی قضیه این ادیشنو نفهمید . میخوام بخرم ولی میترسم ، همش تو بازار مدل براو هستش.
لطفا کمک کنین
مرسی
che jaleb
man ke ta hala nashnidam jayi ham nakhoondam
age doostan etela'ati daran began ke ma ham bedoonim
)bebakhshid ke farsi naneveshtam systeme cn farsi nadare(:41:

Maxis
06-10-2007, 20:33
من حتما نمی خام فارسی کنم که فقط می خام یه امکان دیگه به گوشی اضافه شه . در ضمن وقتی کد خودش رو می دم بخوبی کار می کنه و ری اینیستال میده . بات کد های دیگه مشکل داره !

DJ.Mamal
06-10-2007, 21:03
من حتما نمی خام فارسی کنم که فقط می خام یه امکان دیگه به گوشی اضافه شه . در ضمن وقتی کد خودش رو می دم بخوبی کار می کنه و ری اینیستال میده . بات کد های دیگه مشکل داره !

خوب با کد خودت آپگرید کن

pooyahacker
06-10-2007, 22:42
سلام

نه مال اون نیست .
مال شما اینجوری نیست ؟

کسی نمیدونه این 30 مگابایت مال چیه ؟ و چه جوری می تونم پاکش کنم ؟!

msarab
06-10-2007, 22:54
کسی نمیدونه این 30 مگابایت مال چیه ؟ و چه جوری می تونم پاکش کنم ؟!
دوست عزيز شايد بخاطر برنامه هاي گوشي باشه كه 30 مگ رو گرفته يا هرچيزي كه توي حافظه ي گوشي ريختي .
usb1 رو وصل كن .
2- pc suite رو بزن (بايد از سيدي گوشيت نصب كني )(اين گزينه رو از تو گوشيت مي زني )
3- ميري my computer => nokia phone browser
4- روي آيكون گوشيت (حافظه خود گوشيت نه رم ) كليك مي كني هرچي باشه مياد .
وگرنه كه ....

arash_vbasic
07-10-2007, 00:33
سلام
آيا كسي ميدونه كه با هدست نوكيا مدل :‌ Bh-200
ميشه با 5700 از طريق بلوتوث آهنگ پخش كرد ؟‌

كسي نيست جواب مارو بده !‌ ؟

rammmy
07-10-2007, 12:51
دوستان بدشانس تر از من دیده بودید!؟من dialup گذاشتم اپدیت کنم..و از اینترنت البرز یک کارت 20 ساعته گرفتم..سرعت دانلودش بد نیست...و تا 71 مگ را اپدیت جلو رفت و همون جا اینترنتم قطع شد...بعد گفتم ..خوب اشکال نداره طبق گفته دوستان..دوباره از ادامه دانلود شروع میکنه..وقتی دوباره کانکت شدم ..نزدیک بود مانیتور را خورد کنم..چون دیدم از 51 مگ شروع کرد به اپدیت یعنی 20 مگ رفت تو هوا..اونم با اینترنت ذغالی dial up ..بله دیگه چی بگم!!اینم از شانس من!!حال هنوز دارم اپلود میکنم..ببینم این دفعه چه اتفاقی میافته!!احتمالا تو اون 5 دقیقه حیاتی برق میره!!فقط دعا کنید!!!

bamdad61
07-10-2007, 15:31
دوستان سلام
من یه مشکلی دارم اگه کمک کنین خیلی ممنون می شم.من از وقتی 5700 گرفتم وقتی برام اس ام اس میاد میرم مسیج دیتیلز تاریخ درسته اما ساعت روا 3 ساعت و خوردای جلو می زنه.
من ساعت رو تنظیم کردم ایران تهران تو دلیوری درسته ها اما اینجا که خیلی مهمتره اینجوریه.اپدیتم کردم حل نشد.
شما این مشکل رو ندارین؟چه کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morteza.dmh
07-10-2007, 15:41
آقايون من يه مشكل دارم. گاهي اوقات گوشيم به هم ميريزه و هر كار مي خوام بكنم ريست ميشه و مجبورم خاموش و روشنش كنم. گوشيم هنوز ضمانت داره. چه كار ميتونم بكنم ؟
مشكل از چيه؟ در ضمن نصب برنلمه ضمانت رو باطل ميكنه يا نه؟

rainysky50
07-10-2007, 17:53
در مرود سوال ارش جان باید بگم که تا اونجا که میدونم 5700 هدست بلوتوث میخوره!اون مدلی رو هم که گفتی به احتمال زیاد مخصوص 5700 هم هست!در مورد تنظیم تاریخ دلیوری باید بگم که ان70 من هم این مشکل رو داشت به هیچ وجه درست نشد الان هم 5700 من نیز این مشکل رو داره!دلیلش هم اپراتوره!!اون ساعت توسط اپراتور ارتباطات سیار یا به عبارتی همراه اول لعنتی درج میشه پس اپراتور کودن هست!!!در مورد به هم ریختن گوشی و ریست مطمئن باشید که یک نرم افزار یا گیم که مخصوص این گوشی نیست نصب کردید!!شما باید مموریتون رو فرمت کنید سپس گوشی رو مستر ریست کنید سپس گوشی رو بدون مموری روشن کنید تا عیب و اشکال رو شناسایی کنید!:8::8::5::5::20::11:

morteza.dmh
07-10-2007, 18:06
در مورد به هم ریختن گوشی و ریست مطمئن باشید که یک نرم افزار یا گیم که مخصوص این گوشی نیست نصب کردید!!شما باید مموریتون رو فرمت کنید سپس گوشی رو مستر ریست کنید سپس گوشی رو بدون مموری روشن کنید تا عیب و اشکال رو شناسایی کنید!
من هيچ برنامهاي روي گوشيم نصب نكردم. درواقع چهار پنج روزي بيشتر نيست كه اين گوشي رو دارم

DJ.Mamal
07-10-2007, 19:37
سلام برو بچ...دوباره گوشیم خورد زمین..این دفعه از نیم متری..
یه مشکل : رم من دیروز قاط زد و همه چی پاک شد
حالا نه با گوشی فرمت میشه نه با رم ریدر موندم چیکار کنم
اگه راه حلی به نظرتون رسید کمک کنید

rainysky50
07-10-2007, 20:50
ممل جان رمت فکر کنم سوخته!در مورد جواب دوستمون هم باید بگم که اگر نرم افزار نصب نکردی پس رمت رو فرمت کن و گوشی رو مستر ریست کن حتما درست میشه!یادت نره گوشی رو بدون مموری نیز چک کن تا مطمئن بشی مشکل از چیه!!مطمئن باش مشکل از سخت افزار گوشی نیست!

DJ.Mamal
07-10-2007, 21:30
ممل جان رمت فکر کنم سوخته!در مورد جواب دوستمون هم باید بگم که اگر نرم افزار نصب نکردی پس رمت رو فرمت کن و گوشی رو مستر ریست کن حتما درست میشه!یادت نره گوشی رو بدون مموری نیز چک کن تا مطمئن بشی مشکل از چیه!!مطمئن باش مشکل از سخت افزار گوشی نیست!
خسته نباشی
گفتم فرمت نمیشه تازه هم گوشی و هم سیستم رم رو شناسایی میکنه
فقط سیستم فایلش Raw هست که باید Fat بشه ..که فورمت نمیکنه
فکر کنم Bad sector شده...

rainysky50
07-10-2007, 22:34
ممل جان منظور من شما نبودید!من با اون دوستمون بودم که گفته گوشیش قاطی میکنه!جمله ی اول رو برای شما نوشتم که گفتم رمتون سوخته!!البته دوباره هم میگم که رمی که فرمت نشه سوخته هست!!

rammmy
07-10-2007, 23:38
منم اپدیت کردم..چه زجری کشیدم با این dialup ذغالی..صبح ساعت 7:30 گذاشتم و تا ساعت 11:30 صبح حدود 71مگ رفت و بعد اینترنت قطع شد...دوباره گذاشتم ادامه را از 54 مگ شروع کرد و بلاخره ساعت 1:30 تمام شد..و اپدیت شد!!

rainysky50
07-10-2007, 23:57
تبریک میگم این پیروزی بزرگ را به دیال اپ داران عزیز!!

DJ.Mamal
08-10-2007, 00:19
ممل جان منظور من شما نبودید!من با اون دوستمون بودم که گفته گوشیش قاطی میکنه!جمله ی اول رو برای شما نوشتم که گفتم رمتون سوخته!!البته دوباره هم میگم که رمی که فرمت نشه سوخته هست!!
دوباره هم میگم رمی که سوخته باشه توسط سیستم و گوشی شناخته نمیشه
دنبال چاره ای برای فرمت کردن باش :46:

منم اپدیت کردم..چه زجری کشیدم با این dialup ذغالی..صبح ساعت 7:30 گذاشتم و تا ساعت 11:30 صبح حدود 71مگ رفت و بعد اینترنت قطع شد...دوباره گذاشتم ادامه را از 54 مگ شروع کرد و بلاخره ساعت 1:30 تمام شد..و اپدیت شد!!

آقا مبارکه
زجر زیادی کشیدی :21:

arash_vbasic
08-10-2007, 02:32
در مرود سوال ارش جان باید بگم که تا اونجا که میدونم 5700 هدست بلوتوث میخوره!اون مدلی رو هم که گفتی به احتمال زیاد مخصوص 5700 هم هست!در مورد تنظیم تاریخ دلیوری باید بگم که ان70 من هم این مشکل رو داشت به هیچ وجه درست نشد الان هم 5700 من نیز این مشکل رو داره!دلیلش هم اپراتوره!!اون ساعت توسط اپراتور ارتباطات سیار یا به عبارتی همراه اول لعنتی درج میشه پس اپراتور کودن هست!!!در مورد به هم ریختن گوشی و ریست مطمئن باشید که یک نرم افزار یا گیم که مخصوص این گوشی نیست نصب کردید!!شما باید مموریتون رو فرمت کنید سپس گوشی رو مستر ریست کنید سپس گوشی رو بدون مموری روشن کنید تا عیب و اشکال رو شناسایی کنید!:8::8::5::5::20::11:

سلام
ممنون كه جواب داديد
اما فك كنم اوني كه خود نوكيا معرفي كرده فك كنم مدلش BH - 501 باشه
ممنون

mobageri
08-10-2007, 12:32
سلام برو بچ...دوباره گوشیم خورد زمین..این دفعه از نیم متری..
یه مشکل : رم من دیروز قاط زد و همه چی پاک شد
حالا نه با گوشی فرمت میشه نه با رم ریدر موندم چیکار کنم
اگه راه حلی به نظرتون رسید کمک کنید

دوربين ديجيتال منم همينطوري شد يعني رم رو ميشناخت ولي فرمت نمي شد
به هيچ صراطي هم مستقيم نبود ... رمش سوخته بود
احتمالا رم تو هم سوخته :41:
تسليت ميگم يه دونه ديگه بخر

G G Game
08-10-2007, 12:46
دوباره تلاش کن شاید هم نسوخته
.ببین با داس میشه فرمت کرد البته من امتحان نکردم.

morteza.dmh
08-10-2007, 18:47
دوباره هم میگم رمی که سوخته باشه توسط سیستم و گوشی شناخته نمیشه
دنبال چاره ای برای فرمت کردن باش
رم رو روي يه گوشي ديگه كه مي خوره بذار ببين فرمت ميشه . احتمال زياد جواب ميده.

morteza.dmh
08-10-2007, 18:50
!در مورد جواب دوستمون هم باید بگم که اگر نرم افزار نصب نکردی پس رمت رو فرمت کن و گوشی رو مستر ریست کن حتما درست میشه!یادت نره گوشی رو بدون مموری نیز چک کن تا مطمئن بشی مشکل از چیه!!مطمئن باش مشکل از سخت افزار گوشی نیست!
فقط گاهي اينطوري ميشه. اگه فرمت نكنم كه مشكلي براش پيش نمياد؟؟؟؟؟؟!

rainysky50
08-10-2007, 19:46
اگه زیاد اذیتت نمیکنه پس فرمت نکن!ولی فرمت کردن کاری نداره!!شما رم گوشی رو توی قسمت مموری در تنظیمات فرمت کن سپس رم رو دربیار و گوشی رو خاموش کن و 3 دکمه ی ستاره و سبز و 3 رو بگیر و دکمه ی روشن زدن رو فشار بده!تا لحظه ی روشن شدن کامل گوشی دستت رو روی اون 3 دکمه که ذکر کردم بزار!سپس با تنظیم تاریخ و ساعت روبرو میشی در این صورت گوشی فرمت شده اما اگه این تنظیمات نیومدند دوباره گوشی رو خاموش کن و دوباره همون کارها رو بکن !فراموش نکن باتری شما برای این کار باید بیش از 75 درصد شارژ داشته باشه!

G G Game
08-10-2007, 19:57
فقط گاهي اينطوري ميشه. اگه فرمت نكنم كه مشكلي براش پيش نمياد؟؟؟؟؟؟!

مشکلی پیش نمیاره همینطوری هم میتونی ریست مستر کنی .