PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بلوتوث سامسونگ با se

mostafa_khan
24-04-2007, 21:18
سلام دوستان عزیزم تو انجمن سامسونگ
سلام مخصوص دارم به مهیار و شهاب عزیز:11: ...همیشه پست هاشونو واسه بیشتر شناختن این برند مطالعه کردم و مطالعه می کنم:10:
ببخشید..اصلا خوشم نمی یومد واسه یه سوال تاپیک بزنم...از همگی معذرت می خوام...ندیدم جایی دربارش صحبت شده باشه..ناچارا برای رسیدن به جواب مزاحمتون شدم:13:

می خوام ببینم ایا بین برند های مختلف واسه بلوتوث مشکلی هست؟؟!!!من دبلیو 810 دارم و تا حالا با گوشی های مختلف و برند های گوناگون بل.توث داشتم اما با سامسونگ نه...تا اینکه امروز با دی 900 خواستم بلوتوث بازی راه بندازم:46: اما گوشیم دی 900 رو پیدا نکرد...شاید بگی این مشکل برند شماست اونجا باید بپرسی...اما خوب چون سوال کلی بود ترجیح دادم اینجا مطرح کنم....اینکه سیستم بلوتوث سامسونگ فرق داره با بقیه؟؟؟!!!نکنه امواجش رو باند دیگه ایی هست؟!!
جالبیش این بود اون راحت گوشیمو پیدا کرد اما مال من نه!!!:41:
حالا باید با گوشی های دیگه سامسونگم این کار رو کنم ببینم چی می شه
اگه اطلاعات خاص دارین ..کمک کنید...
ضمنا بارها هم من هم دوستم گوشی رو خاموش کردیم...بلوتوث رو اون بار ها خاموش روشن کرد نتیجه نگرفت...فکر می کنید مشکل کجاست؟؟؟؟:18:
شاد باشید

mostafa_khan
25-04-2007, 13:44
مرسی///شما سامسونگی ها چقدر مهمون نوازید!!!

mahyarSAMSUNG
26-04-2007, 02:55
من خواستم جوابتو بدم ولی هی مینوشت این تاپیک الان پست قبول نمیکنه ببخشید:

خوب جاي تعجب داره براي طرفي که دي 900 داره . شما الان هر گوشيي رو که ببيني يه روشن و خاموش کردن بلوتوث داره يه مخفي بود يا براي همه روشن بودن. 100 در 100 دي 900 بلوتوثش روشن بوده ولي مخفي . برو توي تنظيمات و اون رو روشن کن . من هم اينو روز اول که گوشيمو خريدم نميدونستم . ولي خيلي زدوتر از اينها فهيمدم . سرعتش هم خيلي زياد يدي 900

mostafa_khan
26-04-2007, 17:01
من خواستم جوابتو بدم ولی هی مینوشت این تاپیک الان پست قبول نمیکنه ببخشید:

خوب جاي تعجب داره براي طرفي که دي 900 داره . شما الان هر گوشيي رو که ببيني يه روشن و خاموش کردن بلوتوث داره يه مخفي بود يا براي همه روشن بودن. 100 در 100 دي 900 بلوتوثش روشن بوده ولي مخفي . برو توي تنظيمات و اون رو روشن کن . من هم اينو روز اول که گوشيمو خريدم نميدونستم . ولي خيلي زدوتر از اينها فهيمدم . سرعتش هم خيلي زياد يدي 900

مرسی مهیار جان..چون خودم که ندارم واسه همین وارد نیستم...لطفا مراحلش رو به صورت یه خط خلاصه وار بنویس که کجای منو بره و ....تا به دوستم بگم ببینیم چی می شه
شاد باشی:20:

mahyarSAMSUNG
27-04-2007, 02:19
شما برو توی setting بعد بلوتوث بعدش نوشته my phons visibily که باید on بشه

ShahabSAMSUNG
29-04-2007, 00:04
شرمنده، همونطور که توی امضام میبینی، مشکل داشتم وگرنه حتماً زودتر کمکت می کردم.
خلاصه ببخشید که دیر شد ولی راهش همینه که مهیار جون گفت.