PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی کامل تیونر WinFast DV2000

ansar_m
24-04-2007, 16:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

* تصویر برد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توضیح: ریموت این دستگاه یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن بحساب می آید که از جمله ویژگی های آن می توان به ضرافت و زیبایی و سنسور قوی و سریع آن اشاره نمود. (حتی اگر به سمت سقف هم بزنید بدون کوچکترین مکثی عمل می کند.)

ویژگی های مهم:

ریموت کنترل
رادیو FM
decoder ده بیتی
صدای استریو
Schedule
Time Shifting
نمایش تصویر در تصویر
ورودی DV
کپچر
ضبط تصاویر تلوزیونی با فرمت MPEG 1/2/4 - VCD - DVD - WMV - MP3 - WMA

برنامه های داخل جعبه:

VideoStudio 9 SE DVD
DVD MovieFactory 4 SE
COOL 3D SE
PowerDVD 6

گارانتی: آواژنگ (3 سال)
محل فروش: پاساژ ایران و رضا
قیمت: 75 ~ 65 هزار تومان

--------------------------------------------
--------------------------------------------

تصاویر دریافتی:

محل: تهران- نارمک
ارتفاع آنتن: 20 متر
کابل آنتن: کواکسیال نقره
آنتن: هانی

شبکه یک:

شبکه دو:

شبکه سه:

شبکه چهار:

شبکه تهران:

شبکه خبر:

شبکه آموزش:

شبکه قرآن:

البته کیفیت تصاویر دریافتی تماماً بستگی به سیگنال دریافتی از آنتن دارد. DV2000 هرآنچه از یک تلوزیون انتظار می رود داراست، چراکه من قبلاً از تیونر Pinnacle استفاده کردم و می تونم به جرات بگم DV2000 بهترین و بی نقص ترین کارت تی وی بازار است.

همشهریان تهرانی با راه اندازی آنتن برج میلاد می توانند به دریافت تصاویر بهتر امیدوار باشند.

:5: همانطور که میدانید طبق اولتيماتومی که برای تمامی کشورها تعیین شده، ایران موظف است تا سال 2015 کلیه فرستنده های آنالوگ خود را به دیجیتالی (ماهواره ای) تبدیل کند و تا آن روز کلاً فرستنده های آنالوگ منسوخ می گردد.

آخیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــش!...

امیدوارم خدا اونقدر عمرمان را طولانی کند تا با چشمای خودمون همچین روزی را ببینیم :happy:

rezaafzal
24-04-2007, 18:49
با سلام و تشكر از اطلاعات مفيدي كه قرار داديد ولي من يك سوال دارم: بهترين آنتن آنالوگ تلويزيوني چيست؟ من يك آنتن كار داشتم كه كنترلي بود ولي خيلي زود خراب شد. منتطقه دريافت سيگنال، اطراف ميدان پاستور مي‌باشد. لطف كنيد راهنمايي كنيد كابل آنتن چه مارك و مدلي خوب است و متراژ آن حدكثر چقدر باشد.

ansar_m
24-04-2007, 22:23
با سلام و تشكر از اطلاعات مفيدي كه قرار داديد ولي من يك سوال دارم: بهترين آنتن آنالوگ تلويزيوني چيست؟ من يك آنتن كار داشتم كه كنترلي بود ولي خيلي زود خراب شد. منتطقه دريافت سيگنال، اطراف ميدان پاستور مي‌باشد. لطف كنيد راهنمايي كنيد كابل آنتن چه مارك و مدلي خوب است و متراژ آن حدكثر چقدر باشد.

سلام دوست عزیز...

من هم قبلاً یه آنتن کنترلی چینی داشتم که کیفیت بالایی داشت اما مثل آنتن شما خیلی زود خراب شد.
شش ماه پیش نمونه ژاپنی شو جلوی یکی از مغازه ها دیدم اما دیگه ندیدم که ندیدم!

الانم تو بازار نمونه ایرانیش جایگزین چینی شده که دست چین و از پشت بسته!
این هانی هم چندان تعریفی نداره.

اگر کسی آنتن مناسبی سراغ داره ما رو بی خبر نذاره.

متراژشو نمی دونم، هرچی کمتر بهتر! اما بهترینش کواکسیال (همون سیم آنتن خودمون!) آلمانی با شیلد (سیم های افشان) نقره ایه.

ansar_m
24-04-2007, 22:27
البته بدلیل محدودیت حجم آپلود از حد اکثر کیفیت کپچر (DVD) صرف نظر کردم.

دانلود کنید و نظر بدین:

دانلود نمونه تصویر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از ورود به صفحه فوق بر روی گزینه Download file کلیک نمائید.

Morteza4SN
14-05-2007, 10:58
من اين مدل رو دارم همه چيش عاليه ولي يه مشكلي داره :
در حالت ذخيره تصاوير شبكه تلوزيوني بعد از پايان كار وقتي تصاوير ذخيره شده رو نگاه ميكنم صدا و تصوير بعد از 15 الي 20 دقيقه از شروع نا هماهنگ ميشه و صدا ديرتر از تصوير مياد !

خيلي حال گيريه لطفا راهنمايي كنيد .

davood4547
05-08-2007, 03:13
دوستان آیا کپچر WinFast DV2000 سخت افزاری است؟

mohsen061
14-08-2007, 10:36
آیا این کارت تی وی با سیستمهای پنتیوم تری 800 کار میکنه ؟ ممنون

Pario
21-08-2007, 01:33

اگر میخواهی طرح قدیم بگیری (اونهایی که شبیه اسکلتند و تقویت ندارند) اگه بتونی گیر بیاری همون شرکت آنتن کار بهترین محصولات رو داره اگه تولیدشون متوقف نشده باشه. هزار بار بهتر از آنتنهای مزخرف قلابیJVC کار میکنند.

ولی اگر میخواهی طرح جدید ( شبیه عدد 7 و یا به عبارتی خفاشی ) بگیری دور مدلهای کنترل دار رو خط بکش چون نهایت عمرشون 2 تا 3 ساله حتی مارکهای ژاپنی. در مدلهای معمولی هم سیماران بهترین عملکرد رو داره.فقط مواظب باش چون هم ایرانیها و هم چینی مدلهای مشابهش رو خیلی تولید کردن.(قیمت سری جدید سیماران حدود 13 یا 14 تومنه)

در مورد سیم اگه دیده باشی روکش پلاستیکیه اکثرشون سفیده که مقدار قلابی بودن این سفید رنگها تقریبا 100 درصده:41: اگر این سیم مثلا آلمانی رو این همه راه از آلمان تا ایران بیارن متری چند باید بدن تا هم سود کنن وهم مشتری بخره؟:13:

اگه بتونی سیم کواکسیال سیاه رنگ مدل آمریکایی (اگه ساخت آمریکا گیر اوردی خیلی خوش بحالت) گیر بیاری میتونی بهترین نتیجه رو بگیری. :20:

ansar_m
11-02-2008, 06:29
:27: بهترین کابل آنتن تو ایران کابلی موسوم به صادراتی کرمانه که بهترین کیفیت رو داره ...

meisam317
13-02-2008, 14:47
من این توضیحات رو راجع به winfast تو یه انجمن دیگه دیده بودم . جناب ansar_m ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما نویسنده

اون مطلب بودین یا فقط کپی پیست کردین .

shabkard
27-02-2008, 04:04
دوستان کارت tv صهد بشسف با وجود کیفیت هیچ کاه به پای محصولات pinnacleنمیرسد چون واقعا" در صراحی ونرم افزارهای جانبی تک است؟ برای مثال هنوز به جز pinnacle هیچ کارت گپچری صدا را به باس pci نمیدهد .از لحاظ گپچر هم تک هستش؟

SonyEricsson
27-02-2008, 18:59
البته با نظرت موافق نيستم چون هنوز تجربه داشتن كارت هاي Hauppage نداشتي بخصوص Nexus كه بعد از سالها هنوز حرف اول رو تو دنيا ميزنه!!!

shabeashegha
15-08-2008, 23:59
:27: بهترین کابل آنتن تو ایران کابلی موسوم به صادراتی کرمانه که بهترین کیفیت رو داره ...

سلام
من چند وقت پیش مطلب جالبتون رو راجع به این کارت تی وی اینجا خوندم و از این کارت تی وی خوشم اومد. این هفته رفتم پاساژ پایتخت و خریدمش ولی الان 1 مشکل در مورد این کارت دارم که فکر میکنم به خاطر تجربه ای که شما دارین میتونید به من کمک کنید.
مشکل من این هست که هر چی اسکن می کنم هیچ کانالی رو نشون نمی ده و صفحه آبی فقط نمایش داده می شه که گاهی برفکی میشه و زود به حالت اول بر می گرده
کشور رو ایران انتخاب کردم . سورس رو آنتن زدم و فرکانس رو 6/6 زدم . آیا تنظیماتم ایراد داره یا ناقصه؟ میشه راهنماییم کنید؟ آیا کارت تی وی من سالمه؟ اگه کمکم کنید که راش بندازم مدیونتون میشم. پیشاپیش ممنونم از شما

farshad9
23-08-2008, 15:56
من اين مدل رو دارم همه چيش عاليه ولي يه مشكلي داره :
در حالت ذخيره تصاوير شبكه تلوزيوني بعد از پايان كار وقتي تصاوير ذخيره شده رو نگاه ميكنم صدا و تصوير بعد از 15 الي 20 دقيقه از شروع نا هماهنگ ميشه و صدا ديرتر از تصوير مياد !

خيلي حال گيريه لطفا راهنمايي كنيد .
من هم همچین مشکلی رو داشتم شما میتونید ورژن جدید برنامه pvr رو از سایت لیدتک دریافت کنید
این مشکل میتونه به خاطر ضعف cpu باشه که در این صورت بهتره از فرمت vcd برای کپچر استفاده کنید
ولی اون برنامه رو حتما داونلود کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

farshad9
23-08-2008, 15:57
آیا این کارت تی وی با سیستمهای پنتیوم تری 800 کار میکنه ؟ ممنون
بله مشکلی نداره ولی برای کپچر کردن نمیتونید از فرمتی مثل DVD استفاده کنید و باید از فرمتهای ضعیفتری مانند VCD استفاده کرد

farshad9
23-08-2008, 15:59
دوستان آیا کپچر WinFast DV2000 سخت افزاری است؟
خیر سخت افزاری نیست

farshad9
23-08-2008, 16:01
سلام
من چند وقت پیش مطلب جالبتون رو راجع به این کارت تی وی اینجا خوندم و از این کارت تی وی خوشم اومد. این هفته رفتم پاساژ پایتخت و خریدمش ولی الان 1 مشکل در مورد این کارت دارم که فکر میکنم به خاطر تجربه ای که شما دارین میتونید به من کمک کنید.
مشکل من این هست که هر چی اسکن می کنم هیچ کانالی رو نشون نمی ده و صفحه آبی فقط نمایش داده می شه که گاهی برفکی میشه و زود به حالت اول بر می گرده
کشور رو ایران انتخاب کردم . سورس رو آنتن زدم و فرکانس رو 6/6 زدم . آیا تنظیماتم ایراد داره یا ناقصه؟ میشه راهنماییم کنید؟ آیا کارت تی وی من سالمه؟ اگه کمکم کنید که راش بندازم مدیونتون میشم. پیشاپیش ممنونم از شما
شما چه مدل کارتی رو خریدید؟
کشور رو روی سنگاپور قرار بدید و اسکن کنید اگه باز هم درست نشد به صورت دستی روی کانالهای 5 یا 11 برید (کشور روی سنگاپور باشه) ببینید تصویر دارید یا نه

JAVADNOORI
29-10-2008, 03:43
سلام میشه درایور win fast dv 2000 رو برام اپلود کنید یا جایی رو معرفی کنید که بتونم درایور این کارت کپچرو دانلود کنم من سی دی درایورمو گم کردم

farshad9
29-10-2008, 12:26
سلام میشه درایور win fast dv 2000 رو برام اپلود کنید یا جایی رو معرفی کنید که بتونم درایور این کارت کپچرو دانلود کنم من سی دی درایورمو گم کردم
از لینک زیر میتونید داونلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamed123de
06-11-2008, 14:23
من یک WinFastDV2000 راخریدم بعضی کانالش خیلی خوبه بعضیاش خیلی خرابه دنباله یک تقویت کنده میگردم یکی هم خریدم بدرد نخورد گه یک تقویت کننده خیلی قوی و عالی مشناسید معرفی کنید و بگید از کجا مشه خرید تنظیماتش خود کارت رو هم برای کیفیت بهتر نمیدونم اگه بگید ممنون میشم .

hamed123de
06-11-2008, 14:43
من یک کارت WinFast2000 خریدم کیقیتش پایین دنبال یک تقویت کننده خیلی قوی و پر قدرت مگردم که سیگنال های آنتن را تقویت نکنم یکی خریدم به درد نخورد ممنون میشم راهنمیم کنید و بگید تقویت کننده خوب چی داریم واز کجا میشه خرید و در مورد تنظیمات خود کارت هم راهنمیم کنید تا کیفیت دریافتم رو زیاد کنم

farshad9
06-11-2008, 16:43
شما بهتره دنبال یه آنتن هوایی قوی بگردی تا تقویت البته بستگی به منطقه سکونت هم داره منWinFast 2000Xpert دارم مدتی هست که نقل مکان کردیم جایی که ساکنیم نه تی وی کارت و تلویزیون دریافت خوبی دارن نه موبایل خوب آنتن میده در حالی در جای قبلی با یه آنتن رومیزی همه کانالها رو به راحتی دریافت میکرد
در مورد تنظیمات اگه کشور رو ایران انتخاب کردی تغییر بده و روی سنگاپور بزار دوباره اسکن کن