PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Cracking the TOEFL with Audio CD براي تقويت ليسينينگ و درك مطلب

Gandalf
24-04-2007, 13:33
اين يه سري mp3 هست كه براي تقويت ليسينينگ و درك مطلب بسيار عاليه
يه ديالوگ براتون پخش ميكنه در آخر چند سوال در مورد اون پرسيده ميشه ....

Cracking the TOEFL with Audio CD, 2006 (College Test Prep)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Book Description
Each year about 700,000 students take the TOEFL, and most colleges require non-native English speakers to submit a TOEFL score to demonstrate English proficiency. Cracking the TOEFL with Audio CD, 2006 Edition includes numerous practice opportunities so that students can sharpen their performance on English idioms as well as hard-to-grasp grammar rules and concepts.

This fully updated guide prepares students for the revised TOEFL, which now includes a brand-new Speaking section. Also included with this book is an audio CD with listening exercises.

Product Details

Paperback: 544 pages
Publisher: Princeton Review; Bk&CD-Rom edition (December 6, 2005)
Language: English
ISBN: 0375764275

More Info:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Download :
[

King Sky
01-05-2007, 18:30
1.این صوته، کتابشم هست؟؟
2.مطمئنی دو قسمت هست؟ چندتا track هست کلاً؟ من هر دو قسمتو دانلود کردم، قسمت دومشم با چه ممصیبتی! بار چهارم دان شد! حالا بازش کردم دیدم توی هردوشون عین همه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gandalf
25-11-2007, 09:57
1- كتابشو ندارم
2-شما حتما با فايلهاي رار آشنا نيستي اين مجموعه به دو تقسيم شده و دو قسمت مجزا نيستن و هر كدوم رو بازكني همون فايلها رو نشون ميده - براي اينكه مطمئن بشي يكي از پارت ها رو پاك كن و يا رينيم كن ببين چي ميشه!

Setareh 2006
01-02-2008, 03:30
میشه لطفا یک جایی مثل میدیافایر آپ کنید که Resume رو هم ساپورت کنه تا ماها هم بتونیم دانلود کنیم ؟

samane joon
14-02-2008, 13:30
سلام دوست من
این مجموعه حجمش خیلی زیاده میشه تیکه تیکه کنید و تو چند تا فایل بذارید تا راحت تر بشه دانلودش کرد انقئر طول میکشه که 2 دفه خواستو دانلود کنم نتونستم.
مرسی

mazandarany
05-08-2008, 18:31
لينك دريافت كتاب: