PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرده های آماده فتوشاپ

ghaffar
24-04-2007, 01:50
درخواست پرده های آماده فتوشاپ با فرمت Psd و در موضوع های مختلف برای عکاسان تازه کار دارم.این پرده ها در بازار به قیمت گران هر سی دی حدود 5000 تومان موجود هستند.:18:
کسی ارزونتر سراغ داره؟آیا کسی سی دی دارهبا قیمت ارزونتر در اختیارمون بزاره؟ آیا راهی برای خرید مستقیم هست؟:10:

aram_nfs
24-04-2007, 10:20
بهت پیشنهاد می کنم بجای اینکه پرده های آماده رو از بازار با قیمت گرون تهیه کنی خودت دست به کار بشی و راه ساختنشونو یاد بگیری.

چون هر چقدر هم از این سی دی ها استفاده کنی بازم یه جاهایی پیش میاد که دیگه جواب نمی دن و تکراری می شن پس بهتره خودت طراحی این پرده ها رو بکنی

البته این پیشنهاد منه

ghaffar
26-04-2007, 01:09
بهت پیشنهاد می کنم بجای اینکه پرده های آماده رو از بازار با قیمت گرون تهیه کنی خودت دست به کار بشی و راه ساختنشونو یاد بگیری.

چون هر چقدر هم از این سی دی ها استفاده کنی بازم یه جاهایی پیش میاد که دیگه جواب نمی دن و تکراری می شن پس بهتره خودت طراحی این پرده ها رو بکنی

البته این پیشنهاد منهفرمایش شما درسته ولی این سی دی ها رو برای خودم نمیخوام.طرف تازه کاره.راستش از کامپیوتر و فتوشاپ و حتی زبان انگلیسی هم خیلی سر در نمی آره (البته نگی یک دفعه همه چی رو کنار بزاره ها)ولی میخواد کارش راه بیفته.تازه خیلی از عکاسهای حرفه ای هم چون وقتش رو ندارند از این طرحها استفاده میکنند.همه که سلیقه ی طراحی ندارند.به هر حال اگه ارزون گیر آوردیدما رو هم خبر کنید.بعضی ها یک سری به قیمت بالا می خرند بعد رایت شده ی اون رو با دوستانشون که مدلهای دیگه دارند عوض می کنند.

bb
05-05-2007, 05:54
اصلا این پرده آماده به چه درد می خوره ؟؟

online-amir
05-05-2007, 09:25
یس...! منم میخوام بدونم... .

online-amir
06-05-2007, 11:18
چي شد...!؟

ghaffar
15-05-2007, 02:55
اصلا این پرده آماده به چه درد می خوره ؟؟

به این درد که عکس طرف رو برداری بزاری روی این پرده ی آماده و از ساعتها کار برای آماده کردن یک پشت زمینه خلاص بشی.