PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مادر برد ايسوز يا گيگا

vahid_41852
23-04-2007, 23:21
به نظر شما مادر برد ايسوز مدل P5B خوبه يا گيگا مدل 965P-s3
:19:

Actros
24-04-2007, 00:34
asus p5b رو بگیر

Gabana
24-04-2007, 07:27
Giga DS3 تونسته Silver Award از Anand Tech بگيره . به نظر من DS3 بهتر از P5B است .

Actros
25-04-2007, 02:39
Giga DS3 تونسته Silver Award از Anand Tech بگيره . به نظر من DS3 بهتر از P5B است .

این دوستمون که این مدلو نخواسته؟

Gabana
25-04-2007, 10:19
آره درسته - من فكر كردم Ds3 خواسته .

CrazyTux
02-05-2007, 19:55
بابا تو مادربورد اگه برای بازی می خواهی بروgiga بخر ولی اگه جون سگ می خواهی بروasus بخر و ایسوز از لحاظ تکنولوژی برای پشتیبانی از سخت افزار با لا بهتره مثلا می شه 6 یا 7 تا رم رویه یک مدلاش انداخ

Lord_theOne
03-05-2007, 06:58
كرزي جان فكر كنم برعكس گفتي چون گيگا توي تستهاش اكثر توي بازي از Asus پايينتر است

JUDYABBOT
03-05-2007, 23:40
به نظر شما مادر برد ايسوز مدل P5B خوبه يا گيگا مدل 965P-s3
:19:

وحید جان از من میشنوی خودم همیشه یکی از طرفداران پر و پا قرص و مصمم گیگا بوه‌ام و هستم و مادر برد همین الان خودم وی این سیستم مدل 965P-s3 هست و به دوستان و اطرافیانم توصیه کرده‌ام که همیشه از محصولات گیگا استفاده بکنن.
اما
اما!
با تمام این احوال (نظر به اینکه خودم از این مدلی که گفتی استفاده میکنم ) در خصوص این یه مدلش باید بگم که افتضاح زده جدی میگم افتضاح که خیلی مشکل داره تمام درایورهاشو باید آپدیت بکنی در ضمن با تمام مزیتهای گیگا نسبت به بردهای دیگه صراحت میگم که این یه مدلشو اصلاٌ نخر اگه میخوای پول خرجش کنی با 975 اون بیشتر موافقم چون حرف نداره و آخرشه با 240 تومن میتونی حداقل 5 سال دیگه ازش کاربکشی نمیدونم چرا گیگا مدل 965S3 رو چرا اینجوری زده که بد دراومده من که از کارش اصلا راضی نیستم خیلی ادا و اطوار داره از دوستان دیگه‌ای هم که این مدل رو بستن خیلی شنیده‌ام که در کل هیچ کدوم راضی نیستن.
در هر صورت امیدوارم به انتخاب درستت برسی
سر که نه در پای عزیزان بود بار گرانیست کشیدن بدوش

Zendooni777
06-05-2007, 15:18
عزیزم 965P-DS3 بگیر با پرفورمنس باورنکردنی و قیمت باورنکردنی تر !
قیمتش حدود 165 هست . گارانتی عالی آواژنگ هم داره ؛ دیگه چی میخوای؟!

Lord_theOne
07-05-2007, 05:36
965 مدل گيگا را اصلا بهش اعتقادي ندارم
975 گيگا قوي هست
اينجا بنچ 965 هست
بهترين MSI هست اسوس و گيگا را در صفحه هاي آخر مي توانيد تست كلي را ببينيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zendooni777
07-05-2007, 16:28
965 مدل گيگا را اصلا بهش اعتقادي ندارم
975 گيگا قوي هست
اينجا بنچ 965 هست
بهترين MSI هست اسوس و گيگا را در صفحه هاي آخر مي توانيد تست كلي را ببينيد
برایم بسیار جالبه که یک همکار انجمن چیپست مین M59SLI-S5 رو نمیدونه
عزیزم اون مین گیگا که توی لینکی که دادی کلاً فرق میکنه و برای پلتفرم AMD - AM2 Socket هست
ضمنا بهتره بدونی که یکی از بهترین محصولات تاریخ کمپانی گیگا مینهای مبتنی بر P965 هست
مینهایی مثل 965P-DQ6 که همچنان ( ااگه نگیم بهترین مین) یکی از بهترینهاست در امر اورکلاکینگ،پایداری وغیره

در مورد مدل 965P-DS3 هم شک نکنید که با این قیمتش بهترین مین در رده خودش هست و نشانهای مختلفی رو از سایتهای مختلف دریافت کرده و در اور هم بسیار عالی است و با داشتن Capacitorهای Solid State میتونه کاملا در اور پایدار باشه و عمر مین رو میبره بالا و همچنین جزیی از مینهای S Series گیگا هم هست

در کل برام جالب بود جوابتون.

Lord_theOne
08-05-2007, 06:58
ببخشيد مشكلي با همكار داريد؟
شما پست شماره 6 را نگاه كنيد لطفا
عنوان تاپيك هم بنچ مارك مادربردها هست يعني چندين مادربرد و تستهاي مختلف
در پست 6 مي بينيد كه گيگا بهتري 975X است
و در پست شماره 10 هم 965 گذاشتم تا بدوني

در ضمن من ادعاي ندارم انسان خطا كار هست شايد من يك نوشته را بد خوانده باشم يا چيزي را بلد نباشم دليل نمي شود چون همكار هستم اصلا و ابدا خطا نكنم يا اشتباه نكنم

Zendooni777
08-05-2007, 16:11
ببخشيد مشكلي با همكار داريد؟
شما پست شماره 6 را نگاه كنيد لطفا
عنوان تاپيك هم بنچ مارك مادربردها هست يعني چندين مادربرد و تستهاي مختلف
در پست 6 مي بينيد كه گيگا بهتري 975X است
و در پست شماره 10 هم 965 گذاشتم تا بدوني

در ضمن من ادعاي ندارم انسان خطا كار هست شايد من يك نوشته را بد خوانده باشم يا چيزي را بلد نباشم دليل نمي شود چون همكار هستم اصلا و ابدا خطا نكنم يا اشتباه نكنم
نه ، مشکلی ندارم ولی به گمونم کسی که همکار هست باید اطلاعات بیشتری نسبت به بقیه داشته باشه و کمتر اشتباه کنه ( نمیگم اشتباه نکنه)
قبلا پستهات اینطور نبود

musa
08-05-2007, 20:51
شما ميتوني به راحتي از روي اين اينك مادربردي رو انتخاب كنيد كه بازده خيلي خوبي داره

مادربرد هاي Giga طول عمر زياد و مقاومت خوبي تو استفاده هاي مختلف دارن ولي به ASUS نميرسه و شما تو هر بنچي كه مقايسه مادربرد هاي هم سطح از لحاظ مشخصات سخت افزاري باشه ASUS هر اول رو ميزنه بعد هم MSI .

saviss
08-05-2007, 21:09
من هم ASUSدارم وهم MSIوهم GIGAتوی تموم اینا GIGAپشتیبانیش بهتر از همه بوده ......اما مشکل دارهستند
MSIواقعا کار کن و لی کند هست......
اما ASUSسه ساله داره کارمیکنه آخ نگفته....سرعتش هم بد نیست...
ضمنا:
یک همکار یا مدیر که نباید بحرالعلوم باشه ....مهم مدیریت وقابلیت های دیگه هست Zendooni777 جان....ممکنه مثلا (خدای نکرده)من از کامپیوتر بیشتر سرم بشه (که نمیشه)اما قابلیت های مدیریت ویا همکار شدن رو نداشته باشم

Zendooni777
08-05-2007, 21:17
یک همکار یا مدیر که نباید بحرالعلوم باشه ....مهم مدیریت وقابلیت های دیگه هست Zendooni777 جان....ممکنه مثلا (خدای نکرده)من از کامپیوتر بیشتر سرم بشه (که نمیشه)اما قابلیت های مدیریت ویا همکار شدن رو نداشته باشم

نمیدونم جوابتون رو بدم یا نه؟ می ترسم بحث به انحراف کشیده بشه

Zendooni777
08-05-2007, 21:20
اما مشکل دارهستند

چه مدلی و چه مشکلی؟

Zendooni777
08-05-2007, 21:22
مادربرد هاي Giga طول عمر زياد و مقاومت خوبي تو استفاده هاي مختلف دارن ولي به ASUS نميرسه و شما تو هر بنچي كه مقايسه مادربرد هاي هم سطح از لحاظ مشخصات سخت افزاري باشه ASUS هر اول رو ميزنه بعد هم MSI .
یه سوال:
شما مدلهای Asus P5WDH Deluxe رو با Gigabyte GA-965P-DQ6 هم سطح میدونید؟

saviss
08-05-2007, 21:29
چه مدلی و چه مشکلی؟
درمورد گیگا
چیپ ست شمالی شون داغ میکنه بیش از حد(ازخود شرکت پرسیدم رسما تائیدکردند .....خودشون هم نمی دونستند چکارکنند!!!!!!!!!!!!!!!!)
حتی با آپ گرید بایوس هم مشکل برطرف نشد
دمای CPUخیلی بالا هست(که البته مشکلی پیش نمیاد)....
گاهی اوقات هم قاط میزنه و هی باید ریست بشه سیستم............
مدل های قبلی بهتربودند

dkhx2000
09-05-2007, 00:06
در مورد مادر بردها
معمولا اينجوريه كه ايسوز از گيگا بهتره دليلش هم اينه كه مادربرد هاي ايسوز و اينتل معمولا در يه رده قرار دارند حالا از لحاظ سازگاري و بقيه ي چيزا ولي گيگا از اين دوتا پائين تره خيلي هم عجيب نيست
اگه من جاي اين دوستمون بودم مادربردم رو يا اينتل مي گرفتم يا ايسوز
البته گيگا هم تا جايي كه من ديدم كم نزاشته
در جواب جناب Lord_theOne هم بايد بگم
من خودم يه روز يكي از طرفداراي پروپاقرص MSI بودم ولي متاسفانه بعد از مدتي سوختن چيپ ست هاي اون شروع شد من هم كه تا دلتون بخواد اين مارك از مادربرد خريده بودم ولي بعد از 848 كه سوختن چيپ اونا شروع شده بود و كلي هم مارو سرويس كرد ديگه گفتم MSI بي MSI (آخرين موردش هم واسه يه شركت 2 تا p4 --2400 فول بسته بوديم كه چيپ هر دوي اونا بعد از اتمام گارانتي سوخت ضمن اينكه مادربرد هاي اونا هم V كلاس بودند)

دليل ويرايشم هم اين بود كه يه چيزي يادم اومد كه حيفم مياد اينجا نپرسم
من از ايسوز هم دل خوشي ندارم اونم دليلش كارت صداي اونه كه حالا داره يكي پس از ديگري ميسوزه آخريش هم كه چند روز پيش سوخت p5p800 يا يه همچين چيزي بود اصلا مي دونيد من ديگه از اينكه مشتري سيستمش رو بياره و بگه كارت صداش سوخته متنفر شدم
خب حالا سوال دارم واسه من تنها اين مشكل پيش مياد يا بقيه هم همين مشكل رودارند

Lord_theOne
09-05-2007, 07:18
خوب گيگا گارانتي خوبي دارد همين دليل برتري شده كه فروشندهها بيشتر گيگا را پيشنهاد مي كنند

saviss
09-05-2007, 20:41
دليل ويرايشم هم اين بود كه يه چيزي يادم اومد كه حيفم مياد اينجا نپرسم
من از ايسوز هم دل خوشي ندارم اونم دليلش كارت صداي اونه كه حالا داره يكي پس از ديگري ميسوزه آخريش هم كه چند روز پيش سوخت p5p800 يا يه همچين چيزي بود اصلا مي دونيد من ديگه از اينكه مشتري سيستمش رو بياره و بگه كارت صداش سوخته متنفر شدم
خب حالا سوال دارم واسه من تنها اين مشكل پيش مياد يا بقيه هم همين مشكل رودارند
راستشdkhx2000جان من با asusهمچین مشکلی ندارم تاحال (هنوز هم داره کارمی کنه)ا.......ولی روی یکی دیگه از سیستم هام MSIروهم بخاطر چیزدیگه ای عوض کردم(ضعف از مین نبود...من عجله داشتم که سرور شرکتم نخوابه ومتاسفانه همون سیستم مینش MSIبود و اونموقع تو بازار نبود ....منهم وقت نداشتم)

خوب گيگا گارانتي خوبي دارد همين دليل برتري شده كه فروشنده ها بيشتر گيگا را پيشنهاد مي كنند
درسته گیگا واقعا پشتیبانی خوبی داره ..........اما متاسفانه مین های جدیدش (حتی با آپ گرید بایوس)بازم کما بیش مشکل دارند(حتی گرافیکشون هم مشکل داره)
یک زمانی بود که همه میگفتند مین فقط مینه گیگا.....اما الان یک خط درمیون خوب وبد میزنه ....شرکت هم که زنگ میزنی میگن بیار برای تعمیر ویا تعویض.........اما باز همون آش و همون کاسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

musa
09-05-2007, 23:45
یه سوال:
شما مدلهای Asus P5WDH Deluxe رو با Gigabyte GA-965P-DQ6 هم سطح میدونید؟

استغفر الله
من كي يه همچين مقايسه اي رو در مورد اين دو مين داشتم .
Asus P5WDH Deluxe حرفه اي ها اين مين رو جزو بهترين ها ميدونن

من اگر بخوام به كسي از گيگا LGA معرفي كنم Gigabyte GA-965P-DQ6 رو معرفي ميكنم.

Zendooni777
13-05-2007, 18:28
استغفر الله
من كي يه همچين مقايسه اي رو در مورد اين دو مين داشتم .
Asus P5WDH Deluxe حرفه اي ها اين مين رو جزو بهترين ها ميدونن

من اگر بخوام به كسي از گيگا LGA معرفي كنم Gigabyte GA-965P-DQ6 رو معرفي ميكنم.
یعنی شما میگی P5WDH از DQ6 بهتره؟

Zendooni777
13-05-2007, 18:31
اما متاسفانه مین های جدیدش (حتی با آپ گرید بایوس)بازم کما بیش مشکل دارند

کدوم مدلها و چه مشکلاتی؟

vahid_41852
17-05-2007, 22:19
آقا من ايسوز مدل P5b گرفتم با 3 سال گارانتي الماس.

moby
17-05-2007, 22:53

سلام منم همین امروز عصر بردم و عوض کردم برد قبلیم هم asus P5ld2 vm dh بود الان هم p5b گرفتم اینم بگم که هر دو برد ایسوس و گیگا رو یجا داشتم و من بازم انتخابم ایسوس شد نمیدونم از چیه که من نمیتونم به برد های گیگا اعتماد کنم و تا حالا هم 6 تا برد عوض کردم و همشون هم ایسوس بوده و تا حالا هم هیچ مشکلی باهاش نداشتم بردای ایسوس امتحانش و برا من که پس داده حالا دوستان خود دانند. و اینم بگم که برد تازم یه چیز دیگس:18:

moby
17-05-2007, 23:00

سلام منم همین امروز عصر بردم و عوض کردم برد قبلیم هم asus P5ld2 vm dh بود الان هم p5b گرفتم اینم بگم که هر دو برد ایسوس و گیگا رو یجا داشتم و من بازم انتخابم ایسوس شد نمیدونم از چیه که من نمیتونم به برد های گیگا اعتماد کنم و تا حالا هم 6 تا برد عوض کردم و همشون هم ایسوس بوده و تا حالا هم هیچ مشکلی باهاش نداشتم بردای ایسوس امتحانش و برا من که پس داده حالا دوستان خود دانند. و اینم بگم که برد تازم یه چیز دیگس:18:

hiwa_it
18-05-2007, 11:06
سلام به همه
هر کس بستگی به کار ش باید به برد و قطعات نگاه کنه، بردهای گیگا از 2006 به این ور داره خوب کار میکنه و بردهای جدیدی هم که داده با چیپ p35 عالی از اب درامدند ولی یه بدی که داره اینه گیگا روی بردهاش کامل کار نمیکنه و میده بیرون بعد یا 10 تا اپدیت میده یا ورژن جدید این خودش نقص هست

ولی باید خودتون انتخاب کنید بستگی به کاربردتون

hiwa_it
18-05-2007, 11:09
الان دیگه بازار یه طور شده که هر هفته 5 تا برد میاد بیرون بهتر نیست موقع تاپیک زدن مثلا بنویسید من میخوم این کارو بکنم و اینقدر هزینه کردم چه بردی برام خوبه

دوستی که تاپیک رو زد فکر کنم بعد از 3 صفحه هنوز به چواب نرسیده

vahid_41852
23-05-2007, 12:40
جوابو مي دونستم ولي دوست داشتم يه بار هم گيگا رو امتحان كنم ولي ديدم ارزششو نداره.