PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pitfall: The Lost Expedition

Fox
30-07-2005, 09:48
من تا 49 درصدش رفتم
و حالا جلوي در يك معبدم كه روش عكس خورشيده و سه نفر به طرفش ديناميت پرت ميكنند
حالا چيكار كنم و چجوري وارد معبد بشم ؟؟ :?:
:( :cry:

sAsAn.K
30-07-2005, 10:33
من تا اینجاشو نرفتم

البته خیلی رفتم جلو 1% :mrgreen: :mrgreen:

galaxy-star
31-07-2005, 10:23
کی میدونه چطوری اینو save میکنن؟
آخه من save که میکنم و بعد که میام load میکنم میبینم از خیلی قبل تر از اونجایی که سیو کردم برام میاره!!!
چیکار کنم؟
یه چیز دیگه اینکه دینامیت و آتش و این جور چیزا رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
هر جا میرم یه بن بسته میگه دینامیت میخواد یا میگه آتیش میخواد تا تار عنکبوت رو آتیش بزنی و رد بشی.

ashkanbuffon
04-08-2005, 23:03
galaxy-star جان
این بازی رو فقط از اول هر مرحله می تونی سیو کنی.

البته بعضی از جاها رو که رد کنی بهت اجازه ی سیو کردن داده میشه.

sarina_sh
07-04-2007, 08:32
سلام به همگی . این اولین پست منه ... تو این بازی بعضی مواقع میگه چیزایی احتیاج داری مثل دینامیت یا چکمه یا قلاب سنگ ولی من نمی دونم اینا را باید از کجا بردارم . تو عکس هم نشون دادم .
از دوستان خواهشا هر کدوم بلدن لطفا جواب بدن یه جایزه خوب پیش من دارن .:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bayern
08-04-2007, 10:33
سلام
تو این چیزا مثل دینامیت یا چکمه یا قلاب سنگ به مرور تو طول بازی بدست میاری و دوباره به اون مکانی که این چیزارو احتیاج داری برمیگردی ...یعنی بازیش اینجوری طراحی شده....

sarina_sh
08-04-2007, 15:30
ممکنه در این قسمت از بازی هم کمکم کنی . اونجاست که اون مرده هی دینامیت پرت می کنه . باید چی کار کنیم که بمیره .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bayern
08-04-2007, 16:10
سلام sarina_sh
تو باید پایه های اون سکو رو نشونه بگیری و اونهارو ازبین ببری تا اون مرده رو از بین ببری
سوال داشتی بپرس...

sarina_sh
08-04-2007, 16:13
واقعا ممنونم ازت . بازم مزاحمت می شم . موفق باشی

sarina_sh
11-04-2007, 18:52
دوباره سلام. بازم ازت سوال داشتم . دوست خوب در این قسمت باید کار خاصی بکنیم یا نه ؟

bayern
12-04-2007, 16:04
سلام sarina_sh
دقیقآ یادم نمیاد ولی فکر میکنم باید بری طرف اون سکوی روبرو و با اون مشعلی که توی وسایلت داری اونو آتش بزنی تا یک نوری از اون بیاد بیرون ...فکر میکنم همچین سکوی هم باز اونجا باشه . باید اونو هم آتش بزنی ....
امیدوارم درست راهنماییت کرده باشم...
سوال داشتی بپرس

حمید سیمرغ
23-04-2007, 21:11
من تا 49 درصدش رفتم
و حالا جلوي در يك معبدم كه روش عكس خورشيده و سه نفر به طرفش ديناميت پرت ميكنند
حالا چيكار كنم و چجوري وارد معبد بشم ؟؟ :?:
:( :cry:
شما باید به نقشه توجه زیادی داشته باشید این نقشه شمارا در بدست اوردن تمام وسائل کمک میکند به این ترتیب که هر جا روی نقشه نقطه قرمز نشان می دهد باید به انجا رفته وتمام موارد ان مرحله را حل وبازی کنید به ترتیب به تمام اشیاء مورد نیاز خود میرسید نکته دیگر اینکه شما با بدست اوردن مجسمه های کوچک وتحویل ان به شمن ها میتوانید از انها حرکات جدید بگیرید که شما را در رسیدن به جاهای مختلف بازی کمک می کند :31:

bazi
02-05-2007, 15:49
تو اون مرحله که بعد از گذشتن از پل لرزان می رسیم اون ورش آب هست توشم یه تمساح چجوری باید بگذریم؟

sayeban60
22-09-2009, 00:37
سلام دوستان من اول این بازی به مشکل خوردم به جلو تار عنکبوت که می رسم مشعل رو از کجا باید آورد وسایل رو که بر میداری چه جوری میشه ازشون استفاده کرد ممنون ار راهنمایی عزیزان

sayeban60
25-09-2009, 13:41
یه شیر مرد پیدا نمیشه به من کمک کنه ببینم چطور میشه از صخره مرحله دوم رفت بالا یا از غار داخل آب که میگه لاستیک باید داشته باشی

bayern
30-09-2009, 12:09
یه شیر مرد پیدا نمیشه به من کمک کنه ببینم چطور میشه از صخره مرحله دوم رفت بالا یا از غار داخل آب که میگه لاستیک باید داشته باشی

سلام
ميتوني اونجايي كه هستي ازش عكس بزاري

sayeban60
02-10-2009, 12:07
سلام
ميتوني اونجايي كه هستي ازش عكس بزاري

ممنونم از توجهت دوست عزیز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pouya.vla1
18-10-2015, 10:42
سلام دوستان
من تو این بازی تقریبا بیشتر وسایل رو گرفتم ( قمقمه ، قلاب سنگ ، ماسک ، سپر ، تیوپ ، و مشعل ) الان موندم دینامیت رو تو کدوم مرحله گیر بیارم ؟؟؟
هر طرف که میخوام برم دینامیت می خواد :n36:
hگه کسی می دونه کمک کنه لطفا:n12::n12::n12: