PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تا حالا D720 ديديد ؟! ميدونستيد سيمبينه !؟

Alfredo
22-04-2007, 21:44
سلام به همگي !

من تازه اومدم اينجا ! و واقعا تاجب كردم كه درمورد اين گوشي چيزي ننوشتيد !:18:

من اين گوشي رو 6 ماه پيش از علائدين به قيمت 330 تومان خريدم !

رفته بودم دي600 بخرم !‌ وقتي ديدم اين گوشي سيمبينه با كله خريدم !

الان هم واقعا راضيم ! يعني آخرشه ! فقط حيف كه صفحش كوچيكه ! ( در مقايسه با نوكيا)

در ضمن اينو حتما بايد بگم !‌وگرنه تو دلم ميمونه !

من قبلا W900 Sonyericson & nikia 3250 داشتم !

و وقتي كسي ميگه كه كيفيت پخش MP3 در اين گوشي ها بالاست واقعا خندم ميگيره !

و با خودم ميگم ايا تا حالا اين بنده خداها با MP3 Player موسيقي گوش دادن !؟:41:

اگه از D720 سوالي داريد بفرماييد ! در خدمتيم !

Alfredo
22-04-2007, 22:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a-m-i-r
22-04-2007, 23:22
آقا من دنبال يك سامسونگ هستم كه بخرم
البته نظرم بيشتر روي d820 يا e900 هست
قيمت اين مدلي كه شما ميگي چنده؟
پيشنهاد شما چيه؟

Alfredo
22-04-2007, 23:41
آقا من دنبال يك سامسونگ هستم كه بخرم

البته نظرم بيشتر روي d820 يا e900 هست
قيمت اين مدلي كه شما ميگي چنده؟
پيشنهاد شما چيه؟

چرا سامسونگ !؟

متاسفانه بعضي از گوشي هاي سامسونگ نقص هاي عجيبي دارند !

مثلا دي 600 پروفايل ندارد ! زنگ اس ام اس دي820 عوض نميشود و بسياري از مدل ها تم ندارند !

اگه اين چيز ها براي شما مهم نيست سامسونگ بخريد ! البته همه مدل ها اينطوري نيستند !

من هم گفتم !‌ دي720 رو 330 هزار تومان خريدم ! (با گارانتي پارس قائم)

من خودم طرفدار سامسونگ هستم ولي هميشه حقيقت رو ميگم !

گوشي هاي سامسونگ از نظر كيفيت قطعات عالي هستند ! حتي خيلي از نوكيا بهتر هستند ! من خودم در اين مورد تجربه دارم !

amnhck123
23-04-2007, 11:56
[right]

چرا سامسونگ !؟

متاسفانه بعضي از گوشي هاي سامسونگ نقص هاي عجيبي دارند !

مثلا دي 600 پروفايل ندارد ! زنگ اس ام اس دي820 عوض نميشود و بسياري از مدل ها تم ندارند !

اگه اين چيز ها براي شما مهم نيست سامسونگ بخريد ! البته همه مدل ها اينطوري نيستند !

من هم گفتم !‌ دي720 رو 330 هزار تومان خريدم ! (با گارانتي پارس قائم)

من خودم طرفدار سامسونگ هستم ولي هميشه حقيقت رو ميگم !

گوشي هاي سامسونگ از نظر كيفيت قطعات عالي هستند ! حتي خيلي از نوكيا بهتر هستند !

جانا سخن از زبان ما می گویی تمامی مطالب بالا رو قبول دارم حقیقتا جان مطلب رو بیان کردی
در مورد دی 720 هم بگم من تو مشهد هستم حدود 3 ماه پیش می خواستم یه دونی دی 720 بگیرم قیتش تو مشهد 270 بود دقیقا فردای همون شب که قرار شد بگیرم قیمت گوشی صد هزار تومن گرون شد و حتی من نا دو هفته بعد هم دنبال ین گوشی بودم که از اون موقع تا حالا دیگه هیچاثری از این گوشی تو مشهد پیدا نکردم
حالا شما میشه معایب و مزایای گوشی رو به طور دقیق بگی

Alfredo
23-04-2007, 18:21
والا ماشلا معايبش خيلي كمه ! :20:

از اونجايي كه من خيلي صفحه بزرگ دوست دارم به نظ بزرگترين ايرادش كوچيك بودنLCD شه !

البته LCD اين گوشي از W810 يك دهم اينچ بزرگتره !

از اونجاييي كه سيمبين 7 ويرايش 2 هست تا دلتون بخواد برنامه و ...... روش نصب ميشه !:31:

صداش هم از K750 بيشتره !

كيفيت تصوير هم عاليه !

كيفيت پخش MP3 با هدفون هم در حد K750 ! و شخصا به سري W سوني اريكسون ترجيح ميدم !

هر چند به نظر من هنوز موبايلي وجود نداره كه كار Mp3 Player رو انجام بده ! و هرچي هست همش ظاهره !

در ضمن اينم نگم ميمونه تو دلم ! من 3250 رو با هدفون n73 امتحان كردم و نتيجه جالبي گرفتم !

اونايي كه دنبال باس ميگردند حتما امتحان كنند ! ضرر نميكنند !:11:

اينم يه چيز جالب كه اگه بعضيا ميدونند لطف كنند بگن ! چون در اين مورد تجربم كمه :

كسي ميدونه Mount چيه !؟‌ اين گوشي Mount داره كه خيلي باهاش حال كردم ! و تاحالا تو هيچ گوشيه ديگه اي نديده بودم ! :21:

Alfredo
23-04-2007, 20:59
راستي يادم رفت بگم !

دوربينش 1.3 مگاپيكسله كه راضي كننده نيست ! و اگه محيطي كه عكس ميگيريد

كمي تاريك باشه تو عكس كلي گيرين ميندازه !:41: ولي تو نور طبيعي عكساش زياد بد نيست !

اگه خواستيد بگيد عكساشو آپلود كنم ! :11:

mahyarSAMSUNG
24-04-2007, 02:28
اگه میشه هم عکس از خود گوشی بزار و هم از دوربین گوشی . با اون دوتا عکس خیلی حال کردم . قشنگ بود

amnhck123
24-04-2007, 08:10
راستی این دی 720 شما فارسی و منشی که نداره ؟ درسته؟

rami_hemi
24-04-2007, 13:18
گوشي باحاليه فكر كنم تنها محصول سيمبين سامسونگ تو ايران باشه.ولي كمي كت و كلفته.يه دوتا عكس دوربينش رو بزاري متشكر ميشم.

Alfredo
24-04-2007, 18:55
ميشه باهاش اس ام اس فارسي زد ولي منوهاش فارسي نيست ! فكر كنم فارسي ساز روش نصب بشه !

در ضمن ! اگه ميخوايد زبان انگيليسيتون پيشرفت كنه از زبان فارسي استفاده نكنيد !:20:

منشي فارسي خودش نداره ولي تا دلتون بخواد برنامه منشي روش نصب ميشه !:21:

اين عكس رو با نور و شرايط متوسط گرفم ::20:

اين يكي هم با نور و شرايط نسبتا خوب گرفتم ::21:

اين يكي هم با نور كم و شرايط بد !‌ همونطور كه ميبينيد در تاريكي گيرين داره !:13:

تمام اين عكس ها هم خودم گرفتم !:20:

Alfredo
24-04-2007, 19:59
اينم به خاطر شما دوستان گل !:11:

عكس از همه جاي اين گوشي !‌ البته سعي كردم از همه جاش بگيرم ! شرمنده بعضي قسمتاش هم نيفتاده !

حجم عكس نزديك به 1 مگ هست ! ولي فكر كنم ارزشش رو داره !

دوستان اگه سوالي دارند مطرح كنند !

در ضمن كسي جواب اين سوال مار نداد : كسي ميدونه Mount چيه !؟ اگه نميدونيد خودم بگم !:20:

Alfredo
24-04-2007, 20:14
اينم يه عكس كوچيك و كم حجم از همين عكس بالا براي دوستاني كه از دايال آپ استفاده ميكنند !:11:

در ضمن اين گوشي خيلي جم و جور هست و بر خلاف تصور يكي از دوستان اصلا كلفت نيست !

در عكس بالا من از گوشي در دستم عكس گرفتم تا اندازش دستتون بياد !:11:

mahyarSAMSUNG
25-04-2007, 07:40
این عکسهارو که باید دانلود کنیم . شما میتونستید طوری بزارید که همینجا همه ببیند .

Alfredo
25-04-2007, 18:16
این عکسهارو که باید دانلود کنیم . شما میتونستید طوری بزارید که همینجا همه ببیند .

سلام !

اولا كه بلد نبودم !

دوما ميخواستم صفحه سنگين نشه !

سوما اگه كسي واقعا بخواد ببينه دانلود ميكنه !

حالا شما لطف كن بگو چطوري بايد عكس مستقيم بزارم !؟:20:

Sasan Info
25-04-2007, 18:43
صداش چطوره ؟!
از d900 فكر نكنم بهتر باشه از لحاظ دوربين و ظاهر
خلاصه باهاله

Alfredo
25-04-2007, 20:15
صداش چطوره ؟!
از d900 فكر نكنم بهتر باشه از لحاظ دوربين و ظاهر
خلاصه باهاله

صداش كه خوبه ! سلام داره خدمتتون !

كمي از k750 بيشتره ! و كيفيتش هم كه 64 ! كلا 3 تا اسپيكر داره !

نميدونم تاحالا امتحان كردين يا نه !؟‌ وقتي گوشي هايي كه در 2طرفشون اسپيكر دارند رو زير چونتون بگيريد

طوري كه توازن بر قرار بشه !‌ صدا تقريبا 3 برابر ميشه و مثل اين ميمونه كه با هدفون موسيقي گوش ميديد !

كيفيتش با هدفون هم در حد ..... چي بگم !؟ شخصا به w900 ترجيح ....... (اگه بگم ميدم فكر ميكنيد چه خبره !) نميدم ! در ضمن اين سري w و كلا گوشي هايي كه ادعاي واكمن دارند از نظر من واقا خنده دار هستند !

يادمه يه زماني تو اكثر سايت ها و تايپيك ها و ... ملت ميومدن و ميگفتن : اين سري w عجب چيزي هستند !؟ كيفيت صداشون خداست‌!:33:

آقا مارو شير كردند با اين اطلاعات مفيدشون رفتيم و چه پول هايي دور ريختيم !:2:
خلاصه نميدونم چطوري تاسفم رو ابراز كنم !؟:13:

Alfredo
25-04-2007, 20:55
حالا ميرسيم به ظاهر !

اگه عكس هاي بالا رو دانلود كنيد كاملا متوجه خواهيد شد !

باز هم به نظر من مردانه ترين گوشي سامسونگ هست ! چون اكثر گوشي هاي سامسونگ دختر پسند هستند !

خوشحال ميشم نظر دوستان رو در مورد عكس هايي كه گذاشتم بدونم ! بابا من به عشق شما رفتم عكس گرفتم !:43:

از نظر دوربين مسلما به D900 نميرسه ولي نمونش هست ميتونيد ببينيد ! :43:

ولي من سيمبين بودنش رو به d900 ترجيح ميدم ! همچنين مشكلي با پيكچر مسيج و عوض كردن زنگ اس ام اس و بسياري مشكلات ديگر كه سامسونگ ها دارند رو نداره ! در ضمن تماي تم هاي سري 60 نوكيا به راحتي روش نصب ميشه !

mahyarSAMSUNG
26-04-2007, 02:52
ایول خوشم اومد ازت . راستی میگی برای این واکمن که یه ملت رو الاف خودش کرده . اون رو هم که گفتی گوشیای که دوتا باند دارن رو زیر چونه بزار رو من انجام دادم با دی 600 خیلی حس باهالی داره . انگار صدا کاملا 3 بعدی .

شما برو توی این سایت عکس رو آپلود کن و url رو وارد قسمت مورد نظر کن . این قسمت مورد نظر یه آیکون که شبیه یه کوه با یه خورشید که موس رو ببری روش مینویسه وارد نمودن عکس . اونجا پیستش کن و اوکی بزن همین .
ولی گفتی 3 تا اسپیکر داره جریان چیه . 2 تاست که ؟؟؟؟

Alfredo
26-04-2007, 09:42
اگه توجه كرده باشيد بين 2 اسپيكر اصلي يكي هم در وسط داره !

من فكر ميكردم فقط صداي مكالمه رو پخش ميكنه ولي چند بار كه امتحان كردم ديدم موقه پخش صدا از اون هم صدا مياد و شايد از اون 2 تا اصليه صداش بيشتر باشه !

از آموزشتون هم ممنون ! ولي چطوري عكس اتچ ميشه !؟ اينطوري كل تصويرو نشون ميده !

اين عكس تقريبا از تمام زواياي اين گوشي !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درضمن !‌ چرا كسي نگفت Mount چيه !؟‌ شما كه D600 داري گوشيت Mount نداره !؟

Alfredo
26-04-2007, 19:12
اي بابا ! چرا كسي چيزي نميگه !؟ خودم تنهايي دارم واسه خودم مطلب ميذارم !:41:

بابا يه نظري چيزي ! :19:

خوب حالا كه كسي نميگه Mount چيه خودم ميگم !‌ البته اطلاعاتم در اين مورد كافي نيست !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mount عبارت اند از يك موجود مجازي كه در گوشيه شما زندگي ميكنه ! و نسبت به رفتار شما با گوشي عكس العمل نشون ميده !

شرمنده بهتر از اين نتونستم ازش عكس بگيرم !

ولي خيلي با نمكه ! اس ام اس جديد كه مياد ! اين بنده خدا مياد رو صفحه و هي بالا پايين ميپره و يه سري ديالوگ ميگه !

البته ديالوگاشو بالاي سرش مينويسه !

وقتي براي مدتي از گوشي استفاده نكنيد گريه ميكنه و اعتراض ميكنه ! خلاصه هر كاري بكنيد اين يه عكس العملي نشون ميده !

بعد از مدتي كه تم عوض ميكنيد هم مياد و تبريك ميگه ! بعضي وقتا تيكه هم ميندازه ! مثلا ميگه چرا كسي بهت زنگ نميزنه !؟ يا چه عجب يكي زنگ زد !

در تنظيماتش 2 مدل از اينا هست ! يكي دختر و يكي پسر ! پسره زشته !

نمودار رشد و فعاليت و ... هم دارند ! خلاصه حسابي آدمو سرگرم ميكنه !

حتي ميتونيد براشون محدوديت ايجاد كنيد كه جاهايي كه دوست نداريد نيان ! و و و ....

حالا يه نظري چيزي !

happyhome82
26-04-2007, 20:46
اي بابا ! چرا كسي چيزي نميگه !؟ خودم تنهايي دارم واسه خودم مطلب ميذارم !:41:

بابا يه نظري چيزي ! :19:

خوب حالا كه كسي نميگه Mount چيه خودم ميگم !‌ البته اطلاعاتم در اين مورد كافي نيست !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mount عبارت اند از يك موجود مجازي كه در گوشيه شما زندگي ميكنه ! و نسبت به رفتار شما با گوشي عكس العمل نشون ميده !

شرمنده بهتر از اين نتونستم ازش عكس بگيرم !

ولي خيلي با نمكه ! اس ام اس جديد كه مياد ! اين بنده خدا مياد رو صفحه و هي بالا پايين ميپره و يه سري ديالوگ ميگه !

البته ديالوگاشو بالاي سرش مينويسه !

وقتي براي مدتي از گوشي استفاده نكنيد گريه ميكنه و اعتراض ميكنه ! خلاصه هر كاري بكنيد اين يه عكس العملي نشون ميده !

بعد از مدتي كه تم عوض ميكنيد هم مياد و تبريك ميگه ! بعضي وقتا تيكه هم ميندازه ! مثلا ميگه چرا كسي بهت زنگ نميزنه !؟ يا چه عجب يكي زنگ زد !

در تنظيماتش 2 مدل از اينا هست ! يكي دختر و يكي پسر ! پسره زشته !

نمودار رشد و فعاليت و ... هم دارند ! خلاصه حسابي آدمو سرگرم ميكنه !

حتي ميتونيد براشون محدوديت ايجاد كنيد كه جاهايي كه دوست نداريد نيان ! و و و ....

حالا يه نظري چيزي !

الفردوی عزیز واقعا از مطالب استفاده کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی جامع توضیح دادی این مونت باید چیزه با حالی باشه حیف که من از این گوشیت ندارم .میخواممممممممممممممممم

Alfredo
26-04-2007, 21:10
شما لطف داريد !

دوستاني كه از اين گوشي خوششون اومده و قصد خريد دارند يك پيقام خصوصي به من بدند‌ ! چون در حال خريد گوشي جديد هستم و فروش اين گوشي در برنامه ام خواهد بود ! :11:

mahyarSAMSUNG
27-04-2007, 02:16
یعنی این مونت که گفتی رو باید روی دی 720 نصب کنیم یا وقتی که بخریمش توش هست ؟؟؟؟؟؟

Alfredo
27-04-2007, 07:25
یعنی این مونت که گفتی رو باید روی دی 720 نصب کنیم یا وقتی که بخریمش توش هست ؟؟؟؟؟؟

توي خودش هست !

من تاحالا توي هيچ گوشيه ديگه اي نديده بودم !

Alfredo
27-04-2007, 21:02
بچه ها يه سوالي چيزي !

لطفا پيام هاي خصوصي تون رو چك كنيد !

كسي سوالي نداره !؟

مثلا نميخوايد بدونيد ورژن سيمبينش چنده !؟‌ يا بگيد كه عكس ها چطور بوده !؟

ممنون !

mahyarSAMSUNG
28-04-2007, 07:07
خوب تو بگو دیگه حتما نباید ما بپرسیم . بلوتوثش که باید ورژنش قدیمی باشه . فکر کنم ورزن 1.1 درسته که سرعتی در حدود 30 کیلو میشه

Alfredo
28-04-2007, 18:34
خوب تو بگو دیگه حتما نباید ما بپرسیم . بلوتوثش که باید ورژنش قدیمی باشه . فکر کنم ورزن 1.1 درسته که سرعتی در حدود 30 کیلو میشه

اولا من روژن سيمبين رو گفتم ! نه بولوتوث !
دوما رو چه حسابي اينو ميگي !؟
ورژن بولوتوثش هم 2 هست !

تو اين لينك تمام مشخصات رو نوشته !

سوالي نبود !؟:20:

admiral_cavandish
28-04-2007, 18:55
آفا D720ببينم من هم مي دونستم كه اين گوشي سيمبينه ام راستش مي ترسيدم كه مثل گوشيهاي جاواش كمتر برنامه اي واسش پيدا شه و ترجيح مي دادم نوكيا يا سوني بگيرم و در ضمن شنيده بودم كه كسي خريده و هيچ برنامه اي واسش پيدا نكرده ببينم فقط يه سوال امنم اينكه آيا تمامي يا اكثر برنامه هاي نوكياها منظورم سيمبينهاست ، رو اين مدل قابل نصبه ؟

Alfredo
28-04-2007, 22:31
تمامي برنامه هايي كه براي سيمبين ساخته شده به خوبي روش كار ميكنه !

خودم كلي بازي و برنامه روش نصب كردم !

اصلا از داخل (تمام منو ها و هرچيزي كه فكرش رو بكنيد ) دقيقا مثل گوشي هاي نوكياست !

تمام تم هاي سر 60 نوكيا هم روش راحت نصب ميشه !

من تاحالا با هيچ برنامه اي مشكل نداشتم !

ShahabSAMSUNG
29-04-2007, 00:35
از اطلاعات خوبت ممنون.

من این مدت مشکل داشتم ولی از حالا به بعد با هم هستیم.

ضمناً ورودت رو خوش آمد میگم، امیدوارم لحظات خوبی رو اینجا سپری کنی و دوستای خوبی برای هم باشیم.

Ehsani
29-04-2007, 02:34
از اطلاعات خوبت ممنون.

بعد از دو هفته خرابی Main Board بالاخره برگشتم .

خوش اومدی...انجمن سامسونگ بدون شما واقعا ناقصه ..:11:

Alfredo
29-04-2007, 19:17
از همتون ممنونم ! خيلي به من لطف داريد !

خلاصه در خدمتيم ! :11:

Alfredo
29-04-2007, 21:35
بعضي از گوشي هاي سامسونگ داراي ريزه كاري هايي هستند كه آدم تعجب ميكنه !

مثلا در همين گوشي :

وقتي صفحه كيبورد باز است و با joystick كار ميكنيد ! اگه joystick رو به سمت پاين حركت بديد كل صحه نمايش مياد پايين (درش نيمه بسته ميشه !) براي جلوگيري از اين حالت وقتي حالت گشويي باز است كمي مانيتور رو با سمات بالا فشار ميديم ! با اين كار يك صداي تقه كوچيك شنيده ميشود كه بيان كننده قفل شدن حالت باز است !

حالا اگه joystick رو پايين فشار دهيد ديگه كشوي گوشي بسته نميشه !

تو بقيه سامسونگ ها هم همين طوريه !؟‌ دوستان لطفا امتحان كنند به ما هم بگين !

من تو نوكيا ها امتحان كردم ولي مثل اينكه اونا فكرشون به اين چيز ها نرسيده !

MCI
30-04-2007, 12:16
با سلام الان قیمتش تو بازار چنده؟

i300x بهتره یا d720

MCI
30-04-2007, 12:21
چند نوع d720 تو بازار موجوده

MCI
30-04-2007, 12:30
ایا صفحه d720 لمسی هستش

Alfredo
30-04-2007, 18:54
آخرين باري كه قيمت كردم ( قبل از عيد) همون 330 بود (تهران - جمهوري)! ولي شنيدم جديدا قيمت كل گوشي ها كمي كشيده بالا !

صفحش هم لمسي نيست ! و مسلما از I300 بهتر نيست !

كلا هم 1 نوع هست ! فقط گارانتي فرق ميكنه ! ولي انصافا خيلي كم يابه ! من كه فقط تو جمهوري ديدم !

ShahabSAMSUNG
01-05-2007, 01:14
بعضي از گوشي هاي سامسونگ داراي ريزه كاري هايي هستند كه آدم تعجب ميكنه !

مثلا در همين گوشي :

وقتي صفحه كيبورد باز است و با joystick كار ميكنيد ! اگه joystick رو به سمت پاين حركت بديد كل صحه نمايش مياد پايين (درش نيمه بسته ميشه !) براي جلوگيري از اين حالت وقتي حالت گشويي باز است كمي مانيتور رو با سمات بالا فشار ميديم ! با اين كار يك صداي تقه كوچيك شنيده ميشود كه بيان كننده قفل شدن حالت باز است !

حالا اگه joystick رو پايين فشار دهيد ديگه كشوي گوشي بسته نميشه !

تو بقيه سامسونگ ها هم همين طوريه !؟‌ دوستان لطفا امتحان كنند به ما هم بگين !

من تو نوكيا ها امتحان كردم ولي مثل اينكه اونا فكرشون به اين چيز ها نرسيده !

نه والا. ما که همچین چیزی تو گوشی های دیگه ندیدیم.

خیلی جالب بود.

mahyarSAMSUNG
01-05-2007, 07:04
یعنی میگی درش بسته نمیشه وقتی جوی استیک رو به پایین فشار میدی ؟؟؟؟؟!!!!!! مگه میشه ؟؟؟ چه ربطی داره به جوی استیک .

Alfredo
01-05-2007, 07:17
یعنی میگی درش بسته نمیشه وقتی جوی استیک رو به پایین فشار میدی ؟؟؟؟؟!!!!!! مگه میشه ؟؟؟ چه ربطی داره به جوی استیک .

نه منظورم اين نبود !:20:

منظورم اينه كه وقتي حالت كشويي بازه اگه جواستيك رو پايين بياريد ! به خاطر نرمي در حالت كشويي كل صفحه(قسمت بالاي گوشي) پايين مياد !‌ متوجه نشديد !؟ :45:

براي همين حالت قفل كشوي گوشي رو گذاشتن كه .... !

براي بستن در گوشي هم كافيه كمي محكمتر فشار بديد !:20:

همين‌ ! اگه متوجه نشديد بيشتر توضيح ميدم !:20:

mahyarSAMSUNG
01-05-2007, 07:21
آها فهمیدم چی میگی . ولی فقط دی 720 جوی استیک داره . دی 600 هم وقتی در حالت باز باشه وقتی بخوای ببیندی در لحظه های اول کمی سفته که همون قفلشه . بعد از اون که خیلی روان بسته میشه

ShahabSAMSUNG
01-05-2007, 13:42

مهیار جون، اصلاً نگرفتی چی شد.
وقتی دکمه پایین رو فشار میدی، در بالایی، به سمت پایین سر می خوره که بسته بشه. ولی به داخل که فشارش بدی، قفل میشه و درش بسته نمیشه.

Alfredo
01-05-2007, 18:19
مهیار جون، اصلاً نگرفتی چی شد.
وقتی دکمه پایین رو فشار میدی، در بالایی، به سمت پایین سر می خوره که بسته بشه. ولی به داخل که فشارش بدی، قفل میشه و درش بسته نمیشه.

دقيقا ! :20:

Alfredo
01-05-2007, 20:12
بازي سونيك موبايل رو بازي كرديد !؟

من با اين گوشي تا آخرش رفتم ! واقعا گرافيك محشري داشت !

در ضمن كيفيت تصوير و درخشندگي LCD اين گوشي در عمل از N70, n72, 3250 و ... خيلي بهتره !

وقتي كنار هم ميگيريد برتري سامسونگ رو كاملا حس ميكنيد ! (شفاف تر و روشن تر بدونه رنجه شدن تصوير)

rami_hemi
02-05-2007, 21:59
بازي سونيك موبايل رو بازي كرديد !؟

من با اين گوشي تا آخرش رفتم ! واقعا گرافيك محشري داشت !

در ضمن كيفيت تصوير و درخشندگي LCD اين گوشي در عمل از N70, n72, 3250 و ... خيلي بهتره !

وقتي كنار هم ميگيريد برتري سامسونگ رو كاملا حس ميكنيد ! (شفاف تر و روشن تر بدونه رنجه شدن تصوير)

خوب این مسلم هستش.سامسونگ بزرگترین سازنده ال سی دی دنیا هستش با بهترین کیفیت.

ShahabSAMSUNG
02-05-2007, 22:03
این بازی اگه جاوا هست، برای دانلود بزار توی تاپیک بازی های سامسونگ.
اگه سیمبیانه که هیچی!!

Alfredo
03-05-2007, 00:05
این بازی اگه جاوا هست، برای دانلود بزار توی تاپیک بازی های سامسونگ.
اگه سیمبیانه که هیچی!!

سونيك سيمبينه ! :21:

و هيچ فرقي با سونيك كامپيوتر نميكنه !

Badform
04-05-2007, 20:58
آخرین قیمت این گوشی را کسی نداره؟

rami_hemi
05-05-2007, 00:00
فکر نکنم زیاد تغییر کرده باشه 330 هزار .البته کم یابه.

Alfredo
05-05-2007, 18:03
آقا من قصد فروشش رو دام !

آتيش زدم به مالم به بچه و عيالم !

275 ميفروشم ! نهايتا با تخفيف هم 270 هزار تومان !

هر كسي طالب بود بگه !

rami_hemi
05-05-2007, 19:50
حالا چرا؟یکی بهترترش رو گیر آوردی؟

Alfredo
05-05-2007, 21:22
حالا چرا؟یکی بهترترش رو گیر آوردی؟

قصد خريد يا P910 يا P1000 رو دارم !

rami_hemi
05-05-2007, 22:35
چی p1000 ؟ این دیگه کی اومد!!!!!!!!!!!!.

Alfredo
05-05-2007, 23:07
چی p1000 ؟ این دیگه کی اومد!!!!!!!!!!!!.

فكر ميكنم 6 ماه ميشه كه اومده !

mahyarSAMSUNG
06-05-2007, 15:09
نه بابا پی 1000 کجا بود !

rami_hemi
06-05-2007, 18:14
جون من شوخی نکن اومده باشه ما خبر نداشته باشیم؟!!!!!!!!!!!!!!!!.اونوقت میرم خودمو با کش حلق آویز میکنم.

Alfredo
06-05-2007, 18:34
جون من شوخی نکن اومده باشه ما خبر نداشته باشیم؟!!!!!!!!!!!!!!!!.اونوقت میرم خودمو با کش حلق آویز میکنم.

بارو كنيد خودم تو دست ينفر ديدم !

چند ماه پيش !

تازه يارو دوست پسر دايم بود !

ShahabSAMSUNG
06-05-2007, 21:24
مطمئن باش این گوشی وجود خارجی نداره.

احتمال زیادی داره که قضیه سر کاری بوده باشه. مسلماً یه مدل دیگه بوده، یا خودش نمی دونسته، یا دیده شما گوشی رو نمیشناسی، خواسته یه چیزی بگه.

Alfredo
06-05-2007, 21:50
مادر زاييده نشده كسي كه بتونه منو سر كار بزاره !:10:

اينم دو گوشي P100 و W1000 براي كسياني كه باور ندارند !

مگه حتما بايد تو سايت Shop.ir يا ... باشه ك شما باور كنيد !؟:41:

جمله اول رو زياد جدي نگيريد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ShahabSAMSUNG
06-05-2007, 23:08
مادر زاييده نشده كسي كه بتونه منو سر كار بزاره !:10:

اينم دو گوشي P100 و W1000 براي كسياني كه باور ندارند !

مگه حتما بايد تو سايت Shop.ir يا ... باشه ك شما باور كنيد !؟:41:

ای خدا از دست این خبرگذاریهای مسخره ایرانی (و بعضاً خارجی)

به جان خودم اینا مدلهای پیشنهادیه.

W1000 طرح پیشنهادی کلوپ غیر رسمی سونی اریکسونه (یه عده علاف که دور هم جمع شدن، طرح میدن!!)

P1000 هم فقط یه شکل ظاهریه. طراحی شده.

مثل مجله ماشین خودمون توی ایران که خیلیا طرح هاشون رو ارسال می کنن و اونم چاپ می کنه.
بابا به جان خودم بچه های خودمون هم (یه پسر خوش ذوق ایرانی) یه همچین طرحی واسه N79 داده بود. اگه پیداش کردم، حتماً براتون میزارم تا ببینید.

خلاصه که خواهشاً گول نخورید. اینا غیرواقعی هستن.

--------------------

یه مطلب دیگه:
شما هیچ وقت هیچ عکس دیگه ای از این دو گوشی پیدا نمی کنید!!!

--------------------

Alfredo
06-05-2007, 23:48
ای خدا از دست این خبرگذاریهای مسخره ایرانی (و بعضاً خارجی)

به جان خودم اینا مدلهای پیشنهادیه.

مثل مجله ماشین خودمون توی ایران که خیلیا طرح هاشون رو ارسال می کنن و اونم چاپ می کنه.
بابا به جان خودم بچه های خودمون هم (یه پسر خوش ذوق ایرانی) یه همچین طرحی واسه N79 داده بود. اگه پیداش کردم، حتماً براتون میزارم تا ببینید.

خلاصه که خواهشاً گول نخورید. اینا غیرواقعی هستن.

--------------------

یه مطلب دیگه:
شما هیچ وقت هیچ عکس دیگه ای از این دو گوشی پیدا نمی کنید!!!

--------------------

اگه طرح بوده ! پس چرا ساخته شده ؟! درضمن اون موقع كه N90 تازه اومده بود من N93 رو عكسشو ديدم !

تو گوگل ! مثل همين دو گوشي ! به هركي هم كه گفتم مسخره كرد !:45:

خدارو چه ديدي !؟‌ شايد مادر زاييده كسي رو كه منو سر كار گذاشته ! :37:

rami_hemi
06-05-2007, 23:50
شهاب حق داره .اولی هنوز تو مرحله طرح هستش دومی هم مثل اینه که 990رو تغییر دادی.

ShahabSAMSUNG
07-05-2007, 00:10
ساخته نشده. یه طرحه. ممکنه یه دونه بصورت دستی با تغییر قاب ساخته شده باشه ولی اینکه W1000 وجود خارجی داشته باشه، شدیداً تکذیب میشه.

(دارم دنبال اون عکسی که گفتم می گردم)

rami_hemi
07-05-2007, 11:52
نکنه این w1000 رو که گفتی 900 رو از دور اشتباهی گرفتی آخه طرحشون خیلی به هم نزدیکه.

Alfredo
07-05-2007, 23:12
آقا من تسليمم !

به اين نتيجه ميرسيم كه مادر زاييده كسي رو كه منو سر كار بزاره !:43::37:

mahyarSAMSUNG
08-05-2007, 23:34
حالا شد . بابا پی 1000 کجا بود .

بهتره درباره دی 720 صحبت بشه . شنیدم میخوای بفروشیش

rami_hemi
08-05-2007, 23:48
من شخصا" حاضرم بخرم.حالا یه قیمت بده شروع کنیم چونه زدن.

mahyarSAMSUNG
09-05-2007, 12:39
اگه در حد نو باشه خطی چیزی روش نباشه قیمت 270 تومن عالیه

Alfredo
09-05-2007, 19:19
باور كنيد با نوش هيچ فرقي نداره ! هيچ خط و خشي نداره ! قسمت كشوييش هم عاليه !

حتي خودم فكرش رو نميكردم انقدر محكم باشه !

تازه اندازه 20000 تومان برنامه و بازي روش ريختم !

انصافا آخر گوشيه ! فقط حيف كه صفحش براي من كوچيكه !‌ (از W810 بزرگتره)

از اونجايي كه اهل چونه زدن نيستم 270 ميفروشم بدون هيچ گونه تخفيف !

خلاصه در خدمتيم !:11:

happyhome82
09-05-2007, 20:45
الفردو جان شما من رو هم وسوسه کردی که گوشیمو عوض کنم .

گوشیت باید خیلی کامل باشه .منم مشتری هستم لطفا بهم پست خصوصی بده .:5:

Alfredo
10-05-2007, 10:41
دوستاني كه طالب هستند مثل اين بنده خدا پيقام خصوصي بدند تا به پايين ترين پيشنهاد بدم !

درضمن اين گوشيو به شرط چاقو ميفروشم !:11:

MCI
12-05-2007, 18:57
گشتم نبود نگرد نیست

D720

چرا؟

MCI
12-05-2007, 18:59
کسی میتونه قیمته دقیقشو بهم بده؟

D720

MCI
12-05-2007, 19:00
من D720 وخام

کجا پیدا کنم؟

ShahabSAMSUNG
12-05-2007, 20:06
اولاً که بجای پست های پشت سر هم، از دکمه ویرایش استفاده کن.

جوابت هم اینجاست: آلفردو می خواد دی720 رو بفروشه. خیلی هم تمیزه و خیلی هم کم کار کرده.
می خوای؟

Alfredo
12-05-2007, 21:21
اولاً که بجای پست های پشت سر هم، از دکمه ویرایش استفاده کن.

جوابت هم اینجاست: آلفردو می خواد دی720 رو بفروشه. خیلی هم تمیزه و خیلی هم کم کار کرده.
می خوای؟
:20::20::20: دقيقا ! :20::20::20:

mahyarSAMSUNG
12-05-2007, 23:23
دی 720 رو میشه با قیمت 330 تومن از پاساژ علائدین پیدا کرد . که خیلی هم خوب پیدا میشه . تا ببینیم جناب یانگوم چند میخواد بدش

Alfredo
13-05-2007, 07:35
دی 720 رو میشه با قیمت 330 تومن از پاساژ علائدین پیدا کرد . که خیلی هم خوب پیدا میشه . تا ببینیم جناب یانگوم چند میخواد بدش

شايد تو علائدين پيدا بشه (ميشه) ولي حداقد اين يكي امتحانشو پس داده و ديگه خيال آدم راحته كه مشكلي نداره !

مثل بعضي از گوشي ها كه ميخري بعد ميبيني خراب از اب در اومده ! مثل همون دوستمون كه D820 داشتند !

آخه 270 تومان نمي ارزه !؟ گوشي اصل كره ! سيمبين ! كشويي ! از همه بهتر سامسونگ ! كيفيت قطعات عالي !

تنها برتري كه W810 به اين گوشي داره دوربينشه ! از تمام امكانات ديگه اين گوشي سره ! حتي كيفيت پخش Mp3 !

منظورم از W810 گوشي هاي تو اين مايه بود !

تازه از نظر ظاهر و ... با گوشي آك هيچ فرقي نداره ! چون من خيلي خوب ازش نگهداري كردم !

mahyarSAMSUNG
13-05-2007, 21:47
عالیه . من که دوربین زیر 2 مگاپیکسل رو قبول ندارم وگرنه یه فکر برای خریدش میکردم

Alfredo
14-05-2007, 18:29
من هنوز منتظر پيشنهاد خريد هستم !:20:

Badform
14-05-2007, 23:38
از اول هم هدفت از زدن این تاپیک فروش و آب کردن گوشیت بود درسته؟ من خریدارم ولی بهم ایمیل بزن و آخرین قیمتت را بده.بدون چونه.

Alfredo
15-05-2007, 07:28
از اول هم هدفت از زدن این تاپیک فروش و آب کردن گوشیت بود درسته؟ من خریدارم ولی بهم ایمیل بزن و آخرین قیمتت را بده.بدون چونه.

درسته ولي دلم ميخواست كسي كه ميخردش بدونه چي ميخره !

تازه شما تو تايپيكتون در مورد اين گوشي اصلاعاتي نزده بوديد !

MCI
17-05-2007, 10:39
قابل توجه الفردوی عزیز >>> صبح از ساعت 10 تا 11شب تمام تهرونو (جمهوری_ علاالدین_و تمام موبایل فروشیها) رو زیرو رو کردیم به امید d720 ولی موفق نشدیم پیداش کنیم

میگن دیگه تو ایران پیدا نمیشه

چچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ چون قدیمی شده

نگرد نیست گشتم نبود !

Alfredo
17-05-2007, 17:30
قابل توجه الفردوی عزیز >>> صبح از ساعت 10 تا 11شب تمام تهرونو (جمهوری_ علاالدین_و تمام موبایل فروشیها) رو زیرو رو کردیم به امید d720 ولی موفق نشدیم پیداش کنیم

میگن دیگه تو ایران پیدا نمیشه

چچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ چون قدیمی شده

نگرد نیست گشتم نبود !

اين چيزا هيچ وقت قديمي نميشه (چيزايي كه محدود توليد ميشه !‌) اگه قديمي بشه براي فروشنده هاست !

اگر هم بشه خيلي طول ميكشه ! مثل p910 كه من عاشقشم ! و ...

خلاصه ما در خدمتيم !

MCI
17-05-2007, 18:53
اين چيزا هيچ وقت قديمي نميشه (چيزايي كه محدود توليد ميشه !‌) اگه قديمي بشه براي فروشنده هاست !

اگر هم بشه خيلي طول ميكشه ! مثل p910 كه من عاشقشم ! و ...

خلاصه ما در خدمتيم !

واقعا خسته نباشی:2:

Alfredo
17-05-2007, 21:34
واقعا خسته نباشی:20:

سلامت باشي عزيزم !:20:

يكي ديگه از گوشي هايي كه هيچوقت قديمي نميشه موتورولا v3x هست كه روش سيمبين هم

نصب ميشه ! ! ! ! !:2:

Alfredo
21-05-2007, 18:26
سامسونگ D720

برنده جایزه کشک بلورین !

دارای فنآوری :

سیستم عامل وسیتا 2 !

سیستم باهوش مصنوعی !

صفحه نمایش با کیفیت خدا !

قدرت صدا 8500وات اسب بخار !

پردازنده AMD 16500+ Duo !

قدرت اظافه کردن حافظه تا بی نهایت !

برنده طراحی سال 2008 !

دارای رتبه A+ کیفیت قطعات !

قابلیت شارژ توسط هوا !

دارای سیستم هشداردهنده قشنگ !

سیستم های هدایت خودکار و دفاع ضد موشکی !

سیستم های ناو بری دوگانه !(شمال هدایت خودکار زیردریایی)

دارای وسایل ارتباط جمعی قوی شامل : Edge , Dege , gede ,GPRS , GPS ,Wan , naw ,...

داری بولوتوث و بولوتوش و اینفرارد و اونفرارد ! (Bluetooth , Redtooth , Infrered , Infreblue)

دارای اینترنت FULL DSL و Wire less Lan + Wan + Man + to + o + shoma + ishan

دوربینعکاسی 9 گیگاپیکسل ! قابلیت فیمبرداری با کیفیت 9999*999999 (99فریم در ثانیه) و ضبط مستقیم روی (DVD(Blue ray

ضد آب ! ضد هوا ! ضد خاک ! ضد زلزله و حوادت طبیعی و ضد حملات تروریستی !

قابلیت پخش فیلم به صورت سینمای خانوادگی ! (Dolby Digital Prologic 3 DTS)

قابلیت استفاده به عنوان سرورهای کامپیوترهای ناسا !

قابلیت استفاده به عنوان ماکروفر + کولرگازی(2تیکه) + سیسمونی و جهیزیه (بدون درد و خونریزی)

دارای هرچی که فکرشو میکنی !

حالا دلت میاد نخریش !؟:31:

CD-RW
22-05-2007, 13:44
عجب چیز خفنیه

ShahabSAMSUNG
22-05-2007, 21:18
خیلی زیبا اومدی. انصافاً جالب بود.

مخصوصاً این جمله که برای همه آشناست: دارای سیستم هشداردهنده قشنگ!

Alfredo
22-05-2007, 21:45
ممنون !:20:

admiral_cavandish
23-05-2007, 00:15
حالا چند می فروشیش ؟ من دیروز جمهوری بودم و نمایندگیها داشتنش
البته خیلی وقته که تو بازاره و من E720 گرفتم 2 ماه بعد اومد تو بازار . اما خوب تبلیغی نداشت و مردم هم که کورکورانه میرن خرید و اصلا نمی بینن این چیزارو ولی قیافش یه خورده قدیمی شده .بهتره بگم باریک نیست و تنها ایرادش همینه . اما هنوز ته بازاره و تازه مردم کشف کردن یارو symbian هستش .حتی فروشنده ها هم دیگه تاکید می کنن . این مدل و I300 تبلیغات نداشتن و گرنه خوب می فروختن .

Alfredo
23-05-2007, 19:06
والا من كه گفتم قيمتشو !‌ اول ميخواستم 280 بفروشم ! بعد شد 270 !‌ الان هم كمي تخفيف ميدم !:20:

اگه همچنين كسي نخره احتمالا تا چند ماه ديگه به كسي كه ببرتش يه پولي هم ميدم !:5:

تازه من شخصا گوشي هاي كتوكلفت رو به باريك ترجيح ميدم !:10:

از ديگر اشكالات گوشي هاي باريك ، باتري هاي ضعيف است !

MCI
28-05-2007, 11:45
اگه اشتباه نکنم گفتی رو V3x سیمبین نصب میشه

میشه بگی چطوری؟

اخه من V3x دارم

ShahabSAMSUNG
29-05-2007, 00:00
اگه اشتباه نکنم گفتی رو V3x سیمبین نصب میشه

میشه بگی چطوری؟

اخه من V3x دارم

اینجا انجمن سامسونگ هست.

انجمن موتورولا، همسایه بغلی، پلاک 2 هستن :31:
(اینجا پلاک 3 هست)

aminhashemi
29-05-2007, 15:43
سلام . اين بحث رو از اول خوندم . خيلي جالب بود مخصوصا اون كاراكتر كه توي گوشيه و با صاحب گوشي ارتباط برقرار ميكنه .
من دنبال گوشي هستم كه سيمبين باشه . از بعضي از شركت ها مثل نوكيا به خاطر صهيونيستي بودنشون هم خريد نميكنم .
براي همين به سوني اريكسون روي آوردم .
وقتي فهميدم سامسونگ هم سيمبين داره يعني همين دي720 خيلي خوشحال شدم ولي كاش دوبينش 2 مگا بود .
در ضمن آقاي الفردو شما كه ميخواي پي 910 سوني اريكسون بگيري چرا پي 990 نميگيري .
راستي يك بار صحبت از p1000 كرديد . بايد عرض كنم سوني اريكسون تازه عرضه كرده و اسمش هم p1 هست من ميخوام منتظر بشينم تا بياد چون تمام ايدآلها داخلش هست ... يه چيزي تو مايه هاي پي 990 اما دوربين 3 مگا و ظاهري زيبا تر و كوچكتر. اينم عكسش:

يا علي

mahyarSAMSUNG
29-05-2007, 18:00
برو بچ یه خبر باحال . امروز من آی 750 رو توی تهران دیدم . با قیمت 420 تومن

Alfredo
29-05-2007, 18:51
عجب قيافه خفني !:10:

مشخصاتش كجاست بريم ته توشو در بياريم !؟؟؟؟:5:

راستي چرا Shop.ir ديگه آپديت نميشه !؟:41:

amnhck123
29-05-2007, 21:45
برو بچ یه خبر باحال . امروز من آی 750 رو توی تهران دیدم . با قیمت 420 تومن
مهیار جان عجب خبر توپی دادی اگر اینطوری باشه که خیلی عالی میشه این قیمت باگه با گاراتنی پارس قائم باشه که فکر می کنم همین طور باشه با 350-60 میشه خرید

ShahabSAMSUNG
30-05-2007, 01:21
لطفاً بحث رو منحرف نکنید.
فقط دی720
انجمن سونی اریکسون هم پلاک 4 هستش. برای بحث در مورد اون گوشی، به انجمن مربوطه اش مراجعه کنید.

mahyarSAMSUNG
01-06-2007, 19:02
این بحث فروش دی 720 به کجا رسید ؟؟

Alfredo
01-06-2007, 20:48
این بحث فروش دی 720 به کجا رسید ؟؟
Stand by !!