PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توجه توجه . رپ فارسی در خطره .

c0rd3r
22-04-2007, 19:38
با توجه به مطالب سایت رپ بی رپ و مصاحبه هایی که انجام شده :

1- الآن رضا پیشرو در زندانه .

2 - فلاکت آزاد شده و منتظر دادگاهه .

3-الآن همه رپر ها فراری هستند و به گفته قاف از هیچکس الآن خبری نیست .

این هم مصاحبه قاف با رپ بی رپ :

مصاحبه با قاف - اخبار دستگیری رپرها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rap.com_.wav)

این هم مصاحبه مسعود سعیدی در این رابطه :

مصاحبه با مسعود سعیدی - اخبار دستگیری رپرها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نظر شما چیه ؟ رپ فارسی پا برجا میمونه و به کارش ادامه میده یا با این مقابله ها متلاشی میشه ؟

c0rd3r
22-04-2007, 20:38
یکی از دوستان به نام boy-iran تو تاپیک رپ فارسی این خبر رو داده :

نقل قول از boy-iran :

بگیر بگیر بد شده تو رپ نمیدونم چرا
من میتینگ پارک ملت نرفتم از رفقا هم خبری نیست ولی حسام زنگ زدم بهش میگفت خیلی بگیر بگیر بوده

آخه رضا پیشرو رو گرفتن البته میگن به خاطر این بوده که تو استودیو غیر مجاز میخونده
تتلو و رضا تهی هم گرفتن اونها رو نمیدونم برای چی
دنبال هیچ کس هم بد جوری هستند

آخه من موندم طرح ضربتی با بد حجابی است
یا رپ خلاصه اوضاع رپ هم خرابه فعلا هم کم آهنگ داره میاد بیرون

koorosh_bozorg
22-04-2007, 20:40
این برخورد با آزادی هست. چه حجاب و چه موسیقی همه سراسر مسائل شخصی و فردی هست و این برخوردها مبارزه ی با آزادی هست بدست متحجران واپسگرایان دینی

c0rd3r
22-04-2007, 20:46
تو همین مصاحبه ای که گذاشتم قاف به رپر ها این توصیه رو کرده :

رو گوشیهاتون هر شماره - فیلم - صدای ضبت شده یا ... دارین پاک کنید تا اگه گرفتنتون مشکلی پیش نیاد.

c0rd3r
22-04-2007, 20:48
این برخورد با آزادی هست. چه حجاب و چه موسیقی همه سراسر مسائل شخصی و فردی هست و این برخوردها مبارزه ی با آزادی هست بدست متحجران واپسگرایان دینی

کاملا موافقم .

عضویتت رو هم تبریک میگم .

c0rd3r
22-04-2007, 20:50
خبره جدیدی دیدم میزارم .

به نظر سنجی هم توجه کنید .

بله : یعنی پا بر جا میمونه .

خیر : یعنی متلاشی میشه .

s0me1
22-04-2007, 22:38
سلام
شاید این سوال من بی ربط به موضوع این تاپیک باشه.

خدا وکیلی به غیر از معدود موسقیهایی که از این دوستان ریلیز شده (که بعضی از آنها از ریتم و آهنگ جذابی برخوردار هست) بقیه آنها به غیر از یکسری فحش و دری وری چیز دیگه ای هم داره ؟؟؟؟ ای کاش این دوستان، که حتماً انگلیسیشون از من و خیلی های دیگر هم بهتر هست به این نکته توجه میکردند که بابا به خدا کلمه هایی مثل f u c k همه جا معنی س پ و خ ت ن نمیده تو زبان انگلیسی و اینکه معدود رپرهای غربی از این نحوه تکلم غیر مودبانه (تا این حد که در رپ فارسی جا افتاده استفاده میکنند) و اینکه گاهی اوقات برای رسوندن مطلب بهتره از شیوه هایی دیگر در گفتگو و لیریک هاشون استفاده کنند تا حداقل بشه به این نوع موسقی در جلوی خانواده و یا کسی که باهاش کمی تعارف داری گوش کرد . شما حتماً سندی رو میشناسید ایشون از زمانی که شروع کرد به رپ خوندن تا همین امروز حداقل نوع موسقی و لیریک تقریباً جذاب و بیاد ماندنی رو از خود به جا گذاشته .
ایکاش دوستان رپر کمی در مورد نحوه گویش خود تجدید نظر کنند و اینکه قضیه رو لوث نکنند به قول معروف از اون ور پشت بام افتادن هم درست نیست.
به نظرم اگر کمی در نگارش لیریک ها و نحوه تنظیم موسقیها دقت به عمل بیارند حتماً این سبک هم طرفداران خاص و عام خودش رو پیدا میکنه ولی اگر به همین منوال بخواد پیش بره ... فقط میتوان گفت شاید گهگاهی بشه از این نوع موسقیها در بعضی از مهمانیها استفاده کرد.

rezasafa2000
22-04-2007, 22:45
انصافا هرکی از خونه قهر میکنه میره و رپ میخونه ..واقعا ابروی هرچی موسیقی رو بردن .همون بهتر که رپ اون هم به این شکل و توسط هر بیسوادی فعلا محدود شه

AHMADIAN
22-04-2007, 22:52
سلام چند تا از این اهنگها شنیدم خیلی نا هنجار بود.ولی خیلی از جوانها دوست دارند.

doyenfox
22-04-2007, 22:56
فرهنگ موسيقي رپ در همه جاي دنيا همينه ... پس نبايد خرده گرفت كه كلمات ناهنجار استفاده شده....
در ضمن به نظر من امكان نداره بتونن جلوي موسيقي زير زميني رو در ايران بگيرن.

boy iran
22-04-2007, 23:23
ببخشید ولی اگر تو رپ میزاشتین مطلب رو بهتر بود

بیبینید درسته بعضی ها تو بیت خودشون فوش میدن ولی کسی مثل سروش لشکری { هیچ کس } چیزهای قشنگی خونده مثل برپا یا جنگ آسفالت و غیره
یا حسام عزتی { استپس } آهنگی مثل فقر و فحشا ایران
و یا غیره که زیاد هستند
اما چون سبک زیر زمینی است بزرگان پرشین رپ هم تو بیت خودشون فوش میدند

s0me1
22-04-2007, 23:26
فرهنگ موسيقي رپ در همه جاي دنيا همينه ... پس نبايد خرده گرفت كه كلمات ناهنجار استفاده شده....

سلام
ادعایی ندارم
ولی به دلیل کنجکاوی و تکمیل گویش slang خودم خیلی به این موسقی گوش میدم و سعی میکنم مثل اونها حرف بزنم (به دلیل اینکه این نحوه گویش رو دوست دارم).
ولی همانطور که گفتم در اکثر اوقات کلماتی که در این نوع گویش استفاده میشه معنی مستقیم اون کلمه رو نمیده و اینکه دلیل استفاده از اون فقط به خاطر این هست که ما انزجار و یا عصبی بودن خودمون رو از موضوع به اطلاع دیگران برسونیم (به همین دلیل بسیار زیاد از این دست کلمات به ظاهراً مست-هجن استفاده میشه).
ولی در رپ ایرانی تنها چیزی که به نظر نمیرسه موجود باشه (در حال حاضر) معنی هست ،فقط و فقط یکسری کلمات زشت پشت سرهم به کار میروند ... آیا این کار پسندیده هست حتی در پست ترین جوامع؟
در ضمن خیلی از رپرهای معروف هستند که خیلی از موسقیهای آنها بدون استفاده این کلمات در ذهن و خاطره دوستاداران این سبک نشسته مثل آهنگ معروف پاف دَدی :
i'll missing you
و یا آهنگهایی از گروه for minor مانند believe me
و خیلی از کسان دیگر که هم از نظر لیریک و هم از نظر موسقی در جایگاه بالایی قرار دارند .
جایی دور نریم سندی و یا شاهکار که نوار او مجوز هم گرفته بود .
خب نظر شما چیست؟

doyenfox
22-04-2007, 23:32
به طور مثال شما نظرت در مورد اين اهنگ چيه؟
50cent-P I M P

s0me1
22-04-2007, 23:37
بنده هم نگفتم تمام آنها...
بلکه هستند کسانی که اینکار رو نمیکنند (از اسم آهنگ فیفتی معلومه که بقیه اش چی هست :8: )
ولی در کل بنده اینجا نیستم که از گروه و یا رپری دفاع کنم و یا علیه او صحبت کنم.
صحبت کلی در مورد نحوه برخورد با این سبک در ایران هست که به نظرم متاسفانه مانند خیلی دیگر از مسائل از اونور بام در حال سقوط میباشد.

s0me1
22-04-2007, 23:42
در ضمن اگر منظور از آهنگ گوشزد کردن یک مشکل اجتماعی و یا یک مسئله ناهنجار باشه که راهی جز استفاده از کلمات ناهنجار نداشته باشه.... خب چرا که نه .
ولی استفاده این قبیل کلمات در گویش روزمره (منظور لیریکهای رپ فارسی میباشد) قضیه رو لوث کرده و اینکه باعث میشود که به قول معروف اون کلمه جایگاه خودش رو از دست بده .

boy iran
23-04-2007, 00:04
خبرها ضد و نقیض هست !

این مصاحبه کاملاً فرق داره با مصاحبه های قبل !
من با حسام استپس مصاحبه ظبط کردم ، حسام همه ی حرفها رو تقریباً تکذیب کرد و گفت موضوع شخصیه !!!
اما بعد از 20 دقیقه خود حسام تماس گرفت و یه حرفایی زد که واقعاً باید بترسید !
حسام گفت : آتیش به من الان زنگ زد و گفت ؛ حسام دشمنیها رو بزارید کنار و فرار کنید ...
من هر دو قسمت مصاحبه رو میزارم و حتماً گوش کنید...مثل اینکه همه رو دارند می گیرند !
وضعیت خیلی عجیبه ، حتماً قسمت 1 و 2 رو دانلود کنید ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مصاحبه با حسام استپس - اخبار دستگیری رپرها ( قسمت 1 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] anRap_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مصاحبه با حسام استپس - اخبار دستگیری رپرها ( قسمت 2 )

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] anRap_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مصاحبه دوم سراسر ترس

Mr.K2
23-04-2007, 00:31
من شندیم هیچکس رفته آلمان

Mr.K2
23-04-2007, 00:35
ا ما دستشون به S.H.Z نمیرسه

c0rd3r
23-04-2007, 13:22
سلام
شاید این سوال من بی ربط به موضوع این تاپیک باشه.

خدا وکیلی به غیر از معدود موسقیهایی که از این دوستان ریلیز شده (که بعضی از آنها از ریتم و آهنگ جذابی برخوردار هست) بقیه آنها به غیر از یکسری فحش و دری وری چیز دیگه ای هم داره ؟؟؟؟ ای کاش این دوستان، که حتماً انگلیسیشون از من و خیلی های دیگر هم بهتر هست به این نکته توجه میکردند که بابا به خدا کلمه هایی مثل f u c k همه جا معنی س پ و خ ت ن نمیده تو زبان انگلیسی و اینکه معدود رپرهای غربی از این نحوه تکلم غیر مودبانه (تا این حد که در رپ فارسی جا افتاده استفاده میکنند) و اینکه گاهی اوقات برای رسوندن مطلب بهتره از شیوه هایی دیگر در گفتگو و لیریک هاشون استفاده کنند تا حداقل بشه به این نوع موسقی در جلوی خانواده و یا کسی که باهاش کمی تعارف داری گوش کرد . شما حتماً سندی رو میشناسید ایشون از زمانی که شروع کرد به رپ خوندن تا همین امروز حداقل نوع موسقی و لیریک تقریباً جذاب و بیاد ماندنی رو از خود به جا گذاشته .
ایکاش دوستان رپر کمی در مورد نحوه گویش خود تجدید نظر کنند و اینکه قضیه رو لوث نکنند به قول معروف از اون ور پشت بام افتادن هم درست نیست.
به نظرم اگر کمی در نگارش لیریک ها و نحوه تنظیم موسقیها دقت به عمل بیارند حتماً این سبک هم طرفداران خاص و عام خودش رو پیدا میکنه ولی اگر به همین منوال بخواد پیش بره ... فقط میتوان گفت شاید گهگاهی بشه از این نوع موسقیها در بعضی از مهمانیها استفاده کرد.

سبک رپ . سبک اعتراض است و این عقیده ها کاملا غلطه .

c0rd3r
23-04-2007, 13:37
انصافا هرکی از خونه قهر میکنه میره و رپ میخونه ..واقعا ابروی هرچی موسیقی رو بردن .همون بهتر که رپ اون هم به این شکل و توسط هر بیسوادی فعلا محدود شه

این فقط نظر شماست .

طرفدار هاش خیلی بیشتر از مخالفها هست .

c0rd3r
23-04-2007, 13:37

کاملا درسته .

c0rd3r
23-04-2007, 13:41
ببخشید ولی اگر تو رپ میزاشتین مطلب رو بهتر بود

بیبینید درسته بعضی ها تو بیت خودشون فوش میدن ولی کسی مثل سروش لشکری { هیچ کس } چیزهای قشنگی خونده مثل برپا یا جنگ آسفالت و غیره
یا حسام عزتی { استپس } آهنگی مثل فقر و فحشا ایران
و یا غیره که زیاد هستند
اما چون سبک زیر زمینی است بزرگان پرشین رپ هم تو بیت خودشون فوش میدند

خبرها ضد و نقیض هست !

این مصاحبه کاملاً فرق داره با مصاحبه های قبل !
من با حسام استپس مصاحبه ظبط کردم ، حسام همه ی حرفها رو تقریباً تکذیب کرد و گفت موضوع شخصیه !!!
اما بعد از 20 دقیقه خود حسام تماس گرفت و یه حرفایی زد که واقعاً باید بترسید !
حسام گفت : آتیش به من الان زنگ زد و گفت ؛ حسام دشمنیها رو بزارید کنار و فرار کنید ...
من هر دو قسمت مصاحبه رو میزارم و حتماً گوش کنید...مثل اینکه همه رو دارند می گیرند !
وضعیت خیلی عجیبه ، حتماً قسمت 1 و 2 رو دانلود کنید ...

مصاحبه با حسام استپس - اخبار دستگیری رپرها ( قسمت 1 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] anRap_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مصاحبه با حسام استپس - اخبار دستگیری رپرها ( قسمت 2 )
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] anRap_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مصاحبه دوم سراسر ترس

از خبر هات ممنون . تو یه تاپیک دیگه هم پرسیدم .

رپ بی رپ ماله تویه ؟؟

اینجا یه تناقض هست . اگه آتیش گفته همه خط ها کنترل میشه - چطوری حسام با تو صحبت کرده ؟

اینجوری که میفهمن حسام میخواد فرار کنه .

c0rd3r
23-04-2007, 13:51
این هم مصاحبه با محومد رامتین در مورد دستگیری رپرها..........

دانلود اینجا را کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع : رپ بی رپ .

c0rd3r
23-04-2007, 13:53
این هم خلاصه اخبار تا این لحظه از رپ بی رپ .

مصاحبه اینترنتی با محمود رامتین کسی که چند مدت پیش آهنگی رو با آتیش خوند ، مصاحبه در مورد دستگیری رپرها و آتیش هست برای دانلود اینجا را کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 86/2/3

شایعاتی مبنی بر دستگیری امیر تاتالو و حسین توهی در کیش اعلام شده ، این خبر هنوز از سایت رپ بی رپ و بزرگان 021 تاٌید نشده

اما وجود امیر تاتالو و حسین توهی در جزیره کیش به همراه محمد سیهونی تاٌید شده می باشد. 86/2/2

همچنان رضا پیشرو بازداشت هست و بقیه رپرهای 021 به نوعی غیر قابل دسترس 86/2/2

اخبار صحیح در مورد دستگیری رپرها به این صورت هست : سینا متضاد و فلاکت دستگیر شده بودند که الان آزاد شدند ، در حال حاضر فقط رضا پیشرو دستگیر شده و بقیه رپر ها به نوعی فراری هستند ( اخبار کاملاً دقیق هست ) منبع : قاف 86/1/31

boy iran
23-04-2007, 13:57
نه رفیق رپ بی رپ برای من نیست
خوب حسام یک جا رفته قبلا میرفتیم
پاتوقش اونجا بود
حالا نمیدونم رفته یا نه
خدا میدونه از صبح هم هر چی به محمود رامتین زنگ میزنم بر نمیداره انگار اون رو هم گرفتن

c0rd3r
23-04-2007, 13:58
در کل در همه این مصاحبه ها این مطالب به همه رپر ها پیشنهاد شده :

1- مواظب خودتون باشید .

2-هیچ سر نخی در موبایل و .. همراه خود حمل نکنید .

3- ترک جدید ضبت یا پخش نکنید .

4- تبلیغات منفی نکنید .

5-با هم متحد باشید و کلها رو کنار بزارید .

همین تا بعد .

c0rd3r
23-04-2007, 14:00
نه رفیق رپ بی رپ برای من نیست
خوب حسام یک جا رفته قبلا میرفتیم
پاتوقش اونجا بود
حالا نمیدونم رفته یا نه
خدا میدونه از صبح هم هر چی به محمود رامتین زنگ میزنم بر نمیداره انگار اون رو هم گرفتن

ok .

نگران اون نباش مصاحبش ماله همین امروز هست .

navid_mansour
23-04-2007, 17:28
رپ ديگه تو ايران حداقل تو دل جوونا نشسته..........کي جز رپرا واسه کشورمون شعر درست خونده؟؟؟؟کي از کوچه و اوضاع ايران گفته؟؟؟ از زهره بگير تا 300.....در ضمن فحش و اينا طبيعيه......رپ به نظرم حرف دل به صورت قافيه دار و بي پرده.........

L O V A B
23-04-2007, 19:01
c0rd3r:31: جان ؛

شما اینقدر حرص نخور ...:27:

چه اهمیتی داره؟:13:

بیخیــــــــــــــال:40: :11:

c0rd3r
23-04-2007, 20:53
رپ ديگه تو ايران حداقل تو دل جوونا نشسته..........کي جز رپرا واسه کشورمون شعر درست خونده؟؟؟؟کي از کوچه و اوضاع ايران گفته؟؟؟ از زهره بگير تا 300.....در ضمن فحش و اينا طبيعيه......رپ به نظرم حرف دل به صورت قافيه دار و بي پرده.........

کاملا درسته . آخه در جواب این 300 که به نوع خودش هنری بود ( البته نبود ) کی بجز رپرها با هنر جوابشو داد؟

c0rd3r
23-04-2007, 20:55

آقا مگه میشه ؟؟؟

اصلا رپ و رپر و کوفت و .... به درک . داره با آزادیمون بازی میشه .

هرکسی حق داره چیز های خوب و بد رو ببینه و بشنوه و خودش انتخاب کنه .

c0rd3r
23-04-2007, 21:01
بازم نقل قول از boy iran : ( دوست عزیز ببخشید مطالبت رو اینجا کپی میکنم . چون میخوام جامع بشه )

وضعیت خیلی خرابه
از سفارت ایران تو انگلیس یه زد بازی نامه رسیده که دیگه نخون وگرنه به ایران بر نمیگردی
تو داخل هم که نگو
صبح زنگ زدم آتیش خط خودش رو رد کرده بود
محمود رامتین هم بر نمیداشت
حسام و سروش خبری ازشون نیست
تتلو هم که تو کیش گرفتن آوردن تهران

boy iran
23-04-2007, 21:04
بابا مصاحبه رو ول کن جون من
آخی یارو نمیاد تو مصاحبه که کل ملت صدا رو دارن حرف بزنه
فقط دعا کنین اتفاقی نیفته
خونه سروش بد جوری زیر نظر است

c0rd3r
23-04-2007, 21:09
اینم مصاحبه بی باک در ادامه مصاحبه ها :

مصاحبه با بی باک - اخبار دستگیری رپرها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pbrap.com_.mp3)

s0me1
23-04-2007, 22:01
سلام
حداقل خوشحالم که تو این مصاحبه هم هم خود آقای بی باک و اون دوست گزارشگر هم به این نکته اشاره کردند و اینکه خود آقای بی باک هم دل خوشی از این قضیه نداره(منظور حرفهای غیرمضمون هست).

به این حرکت بعضی از دوستان به اصطلاح میگویند :
کاسه داغ تر از آش شدن.

بهتره یه کم در مورد رپ فکر کنیم بعد اظهار نظر کنیم و اینکه به جای رگ گردنمون بهتره فکرمون کار کنه.

راستی مصاحبه دوم حسام رو هم گوش کنید (البته با دقت و از روی عقل و نه از روی فشار رگ گردن) خالی از لطف نیست (ما که امینم نیستیم .... ما که با دولت عنادی نداریم ..... اگر حرف زشتی تو رپ زده شده اصلاح میشه ..... و خیلی چیزهای دیگه).
در مورد بعضی از این دوستان فقط فکر کنم باید گفت:
متاسفم
در آخر

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی
(امیدوارم عاقل باشند)
حرف بر سر بودن و یا نبودن نیست حرف برسر کیفیت کار هست که کارهای خیلی از این دوستان از نمره 20 به نظرم چیزی کمتر از 5 هست.

boy iran
24-04-2007, 09:15
خوب خدا رو شکر با هزار زحمت بالاخره حسام رو گیر آوردم
دار و دسته حسام همه سالم و بیرون هستند

Nabakhshoode
24-04-2007, 15:32
این موضوع که رپرا چند سال بدون مشکل میخوندن خیلی جالب بود در حالی که شناسایی کردن چند تا جوجه رپر واسه وزارت اطلاعات و نهادهای دیگه کار آسونیه ! به هر حال دلیل این دیر اقدام کردنشون رو نمیدونم به خصوص که خیلی از رپرا آهنگایه سیاسی میخوندن ... ! به هر حال کسایی که دستگیر بشن و آهنگایه سیاسی خونده باشن مثه رضا پیشرو و ابلیس و... احتمالا با حکم قضایی ( زندان ) روبرو میشن ! ولی سروش رو حتی اگه بگیرن کاری به کارش ندارن فقط تعهد میگیرن که نخونه و این حرفا ... ! به هر حال مهم اینه که خواننده های خوب رپر دیگه نمیتونن کار کنن ... شاید گرو های جدیدی تشکیل بشه ... !

من خودم از کارایه رضا و سروش خیلی خوشم میاد واقعا رپ فارسی بدون این دوتا بی معنیه کاش بتونن بازم بخونن هر چند با این وضعیت بعیده ... !... بقیه رپرا هم که جلو این دوتا لنگ میندازن بهتر که دستگیر شن ...

c0rd3r
24-04-2007, 18:18
خوب خدا رو شکر با هزار زحمت بالاخره حسام رو گیر آوردم
دار و دسته حسام همه سالم و بیرون هستند

خدا رو شکر .

c0rd3r
24-04-2007, 18:23
این موضوع که رپرا چند سال بدون مشکل میخوندن خیلی جالب بود در حالی که شناسایی کردن چند تا جوجه رپر واسه وزارت اطلاعات و نهادهای دیگه کار آسونیه ! به هر حال دلیل این دیر اقدام کردنشون رو نمیدونم به خصوص که خیلی از رپرا آهنگایه سیاسی میخوندن ... ! به هر حال کسایی که دستگیر بشن و آهنگایه سیاسی خونده باشن مثه رضا پیشرو و ابلیس و... احتمالا با حکم قضایی ( زندان ) روبرو میشن ! ولی سروش رو حتی اگه بگیرن کاری به کارش ندارن فقط تعهد میگیرن که نخونه و این حرفا ... ! به هر حال مهم اینه که خواننده های خوب رپر دیگه نمیتونن کار کنن ... شاید گرو های جدیدی تشکیل بشه ... !

من خودم از کارایه رضا و سروش خیلی خوشم میاد واقعا رپ فارسی بدون این دوتا بی معنیه کاش بتونن بازم بخونن هر چند با این وضعیت بعیده ... !... بقیه رپرا هم که جلو این دوتا لنگ میندازن بهتر که دستگیر شن ...

کدوم آهنگه سیاسی ؟ میشه بگی ؟ بوده - ولی به نفع ایران .

یه بار دیگه هم گفتم . 300 هنر نبود . اما بهش میگفتن هنر . و تنها کسایی که با هنر جواب دادن همین رپر ها

بودن . ما بیش از 5 ترک دیس 300 داریم در رپ .

اکثر رپر ها یه آهنگ ایران دارن .

ما یه آهنگ رپ داریم برای انرژی هسته ای !!!!!!! اسم خوانندش یادم نمیاد ولی تو آرشیوم دارمش . خواستی آپ میکنمش.

از زد بازی و هیچکس و کامی ام سی و حسام استپس و غیره بگیر تا آخر .

میشه بگی ابلیس چه آهنگ سیاسی خونده ؟ تازه ابلیس رو هنوز نگرفتن و خبری ازش نیست .

مشکل اساسی با سبک رپ هست از نظر من . مصاحبه محمود رامتین رو گوش کنید معلوم میشه .

s0me1
24-04-2007, 20:01
یه بار دیگه هم گفتم . 300 هنر نبود . اما بهش میگفتن هنر . و تنها کسایی که با هنر جواب دادن همین رپر ها
ما یه آهنگ رپ داریم برای انرژی هسته ای !!!!!!! اسم خوانندش یادم نمیاد ولی تو آرشیوم دارمش . خواستی آپ میکنمش.
میشه بگی ابلیس چه آهنگ سیاسی خونده ؟ تازه ابلیس رو هنوز نگرفتن و خبری ازش نیست .
مشکل اساسی با سبک رپ هست از نظر من . مصاحبه محمود رامتین رو گوش کنید معلوم میشه .

سلام
دوست عزیز جناب corder یه سوال از شما دارم؟
هنر رو چی تعریف میکنید؟
یعنی نقاشی و طراحی از نظر شما هنر نیستند؟؟؟؟ به نظرم شما یه کتاب تاریخ هنر بخونید بد نیست .
قبل از اینکه بعضی دوستان خواننده زحمت بکشند و درباره فیلم 300 بخونند(که الحق بعضی از اونها از نظر سبک خیلی قوی بود) اگر اشتباه نکنم سایت:
the300movie.info درست شده بود که پر از کارهای هنری هموطنان خودمون بود.

سلام قسمت اول صحبتها درسته برای اطلاعات چهار نفر بچه که اول از همه صداشون و بعدش عکسشون و شمارشون پخشه و عشق بچه معروفی دارند که کاری نداره ولی حالا چرا الان داره اینکار رو میکنه؟؟؟ شاید میخواسته بذاره وقت ارزون فروشی همه رو با هم یکجا بخره و ببره :5:

ولی در مورد آقای هیچکس :
امیدوارم ایشون اینجا عضو باشه و یا اینکه یکی این انتقاد من رو به ایشون برسونه ایشون که سنگ سنتی به همراه مدرنیته و فرهنگ اصیل ایرانی رو به سینه میزنه بهتره کمی در مورد لیریکهاش تجدید نظر کنه برای مثال:
تو یکی از آهنگهای ایشون (فکر کنم جنگل آسفالت بود که ویدئو کلیپ هم داشت) ایشون با موسقی متنی که با یکی از ابزار آلات زهی سنتی (نمیدونم تار بود یا سه تار) اجرا میشود این جمله رو تکرار میکنند:
اینه تریپه ما
تریپ اگر اشتباه نکنم از کلمه انگلیسی trip گرفته شده.
trip به معنی گشت و گزاری که کمتر از یک روز به طول انجامد (مسافرت) میباشد.
حالا من نمیدونم قسم حضرت عباس رو باور کنیم یا دم خروس رو !!!
اگر ایشون از ابزار آلات موسیقی سنتی میخواد تو کارهاش استفاده کنه و اینکه سنگ سنتی بودن (تو ویدئو کلیپ هم صحنه هایی از کشیدن قلیون نشان داده میشه) رو به سینه میزنه این دیگه چه طرز حرف زدن و لیریک نوشتنه؟؟؟؟
یعنی نمی تونستن از الفاظ دیگه و یا کلمات فارسی دیگه مثل مرام استفاده کنند؟؟؟
بهتر اینه که خودمون باشم تا اینکه بخوایم به فرهنگ شرق و غرب و یا مدلهای دیگه زندگی کنیم و بهتر نوآوری رو با کپی های ناشیانه و گفتارهای نامانوس خراب نکنیم .

c0rd3r
24-04-2007, 20:21
سلام
دوست عزیز جناب corder یه سوال از شما دارم؟
هنر رو چی تعریف میکنید؟
یعنی نقاشی و طراحی از نظر شما هنر نیستند؟؟؟؟ به نظرم شما یه کتاب تاریخ هنر بخونید بد نیست .
قبل از اینکه بعضی دوستان خواننده زحمت بکشند و درباره فیلم 300 بخونند(که الحق بعضی از اونها از نظر سبک خیلی قوی بود) اگر اشتباه نکنم سایت:
the300movie.info درست شده بود که پر از کارهای هنری هموطنان خودمون بود.

شما به 300 میگی هنر ؟

300 هنر نبود ولی رپ از اون هنر تره .

اون سایت رو دیده بودم . آهنگ دیس 300 از "سرواستیکا" از همه اینها زود تر اومد .

اینم از سلطان رپر ها در جواب شما : ( هیچکس )

چندتا از به قول خودشون هنرمندا ******* به من گفتن که رپ کردن هنری نداره

اگه هنر ندارره دوست دارم همینجا با صدای منو سبک من مثل خودم واسه من بخونن .

********** همه میدونن که این کار مرد میخواد ***** پس نشون بدن مردن ...

s0me1
24-04-2007, 21:20
دوست عزیز من درباره خود فیلم 300 چیزی نگفتم
منظور بنده این بود که هموطنانی بودند که وسیله نقاشی و یا مقاله هم اعتراض خودشون رو به ساخت این فیلم نشون دادند.
و اینکه ادبیات و نقاشی هم مانند موسقی جزو هفتگانه موسقی هستند.
همین.

c0rd3r
24-04-2007, 21:45
پس ببخشید من بد متوجه شدم .

در ضمن : هیچ خبره جدیدی نیست .

c0rd3r
24-04-2007, 21:51
خبر جدید از رضا پیشرو که عامل اصلی بود و زندان بودنش 100% قطعی :

مصاحبه با رضه پیشرو از رپ بی رپ :

شاید امروز ما میخواستیم همه چیز رو افشا کنیم ولی امروز احساس کردم رضا پیشرو غم تو صداش هست
رضا: فعلاً رپ تعطیله تا ببینم چی میشه !!!
رپ بی رپ ( سها ) : صامت چی ؟ اون داره میاد بالا !!!
رضا : ......... ( سانسور ) بدون هیچکس صامت وجود نداره ، اصلاً معلوم نیست سروش کدوم گوریه ...
رضا : لطفاً مطالب رو بردارید ...واسه ما دردسر میشه ...
رپ بی رپ ( سها ): چیکار میخوای بکنی ؟؟ جرمت چیه ؟
رضا : تعطیل تا ببینیم چی میشه ، با مجوز بخونیم یا ....
رپ بی رپ ( سها ) : به طرفدارا چی بگیم ؟؟
رضا: فعلا با آهنگهای قدیمی بسازید تا ببینیم چی میشه !
رضا: این خبر رو بزارید و تا 2 روز دیگه سایت رو ببندید !
رپ بی رپ ( سها ) : باید ببینم چی میشه !!!
رپ بی رپ ( سها ) : مواظب خودت باش. خداحافظ
رضا: قربونت خداحافظ

شاید خیلی عجیب بود برای من رضا اینقدر منطقی و راحت حرفشو زد و خواست که ما مطالب رو برداریم ...
قضاوت رو میزاریم به عهده خود مردم و مطالب رو من تا 2روز آینده بر میدارم ...
به نظر شما کی راست میگه کی دروغ ؟ چون من هنوز شک دارم ..!
یعنی رضا پیشرو بیخیال رپ شده ؟
هیچکس دیگه نمیخونه ؟ پس چرا بقیه رپرها دارند واسه خودشون راس راس میگردن ؟

---------------------
تا بعد . خدا نگه دار.

Nabakhshoode
24-04-2007, 23:18
ولی در مورد آقای هیچکس :
امیدوارم ایشون اینجا عضو باشه و یا اینکه یکی این انتقاد من رو به ایشون برسونه ایشون که سنگ سنتی به همراه مدرنیته و فرهنگ اصیل ایرانی رو به سینه میزنه بهتره کمی در مورد لیریکهاش تجدید نظر کنه برای مثال:
تو یکی از آهنگهای ایشون (فکر کنم جنگل آسفالت بود که ویدئو کلیپ هم داشت) ایشون با موسقی متنی که با یکی از ابزار آلات زهی سنتی (نمیدونم تار بود یا سه تار) اجرا میشود این جمله رو تکرار میکنند:
اینه تریپه ما
تریپ اگر اشتباه نکنم از کلمه انگلیسی trip گرفته شده.
trip به معنی گشت و گزاری که کمتر از یک روز به طول انجامد (مسافرت) میباشد.
حالا من نمیدونم قسم حضرت عباس رو باور کنیم یا دم خروس رو !!!
اگر ایشون از ابزار آلات موسیقی سنتی میخواد تو کارهاش استفاده کنه و اینکه سنگ سنتی بودن (تو ویدئو کلیپ هم صحنه هایی از کشیدن قلیون نشان داده میشه) رو به سینه میزنه این دیگه چه طرز حرف زدن و لیریک نوشتنه؟؟؟؟
یعنی نمی تونستن از الفاظ دیگه و یا کلمات فارسی دیگه مثل مرام استفاده کنند؟؟؟
بهتر اینه که خودمون باشم تا اینکه بخوایم به فرهنگ شرق و غرب و یا مدلهای دیگه زندگی کنیم و بهتر نوآوری رو با کپی های ناشیانه و گفتارهای نامانوس خراب نکنیم .

آهنگ اسمش تریپ ما بود که کلیپ هم واسش ساخت ... حرف شما به طور اون واژه شاید درست باشه ... ولی در کل کارایه هیچکس چه نحوه کل کلش با بقیه خواننده ها که بدون فحشه ... هم تکستایه قشنگی که واسه آهنگایه اجتماعیش مثه اختلاف میده منحصر به فرد و عالیه !

واقعا حیفه اگه هیچکس و پیشرو از صحنه رپ فارسی حذف بشن ! لیریک و شعراشون و همینطور انتخاب آهنگ واسه لیریکاشون و همینطور تن صداشون عالیه !
... پدر خوانده , اختلاف , پرده ی آخر , با تو نیستم و... عجب آهنگایی بودن ! امیدوارم بازم بتونن کار کنن !

navid_mansour
24-04-2007, 23:27
رپ ديگه تو خون جووناست.............همه بخوان نخوان با رپ انس گرفتن............چه مخالفاش چه موافقاش........حالا مملکت ما به 2 تا مثله فرهاد و فريدون فروغي امروزي نياز داره تا با آهنگ مبارزه کنه،اين قدرت تو رپ هست!

c0rd3r
25-04-2007, 13:09
پست بالایی کاملا درسته .

*PiNk PaNTHeR*
25-04-2007, 13:20
خوب رپر ریخته.
رپ خوندن صدا هم نمیخواد.

c0rd3r
25-04-2007, 13:30
خوب رپر ریخته.
رپ خوندن صدا هم نمیخواد.

کاملا در اشتباهی .

بله رپر ریخته ولی رپ یه صدای قوی مثل هیچکس یا استپس میخواد .

رپر زیاده که کارشون نگرفته . یه عده بودن به اسم گروه دالتون .

من آهنگ ------- از اینا نشنیدم .

Nabakhshoode
25-04-2007, 17:29
کاملا در اشتباهی .

درسته ! رپر قوی هم هست البته متاسفانه خیلیا فقط عقده معروف شدن دارن و میخوان با دیس کردن هیچکس و ... معروف و شاخ شن ! و خوب زود میان و زورم کنار میرن چون نه کارشون میگیره نه کسی آدم حسابشون میکنه ... به هر حال باید قبول کنیم تعداد رپرایه خوب خیلی کمه ولی همون تعداد کم آهنگایه فوق العاده ای ساختن و شعرایه بی نظیری گفتن که حرف دل خیلیا بوده ! قطعا اگه رپ نمیومد این حرفا تو سبکایه دیگه موسیقی زده نمیشد !

shasha_ara2001
25-04-2007, 18:05
اونهایی که فحش خواهر و مادر میدادند به همدیگه باید فکر اینجا رو هم میکردند.
من که حالم از اینهایی که فقط ادعاشون میشه و دیس میخونند بهم میخوره.
تو همه رپر ها دو نفر دیدم که کار هاشون ارزش گوش کردن داشت . یکی هیچکس . یکی هم یاس...
بقیه فعلا فراری بمونند بهتره!!!

ramyar.v
25-04-2007, 18:07
کاملا در اشتباهی .

کاملا موافقم
ولی دالتون واقعا اهنگاش اشغال هست
هم اینکه خودش از نظر شخصیتی مشکل داره
چون بچه محلمه خوب میشناسمش
تازه از وقتی بگیر بگیر شده به خاطر اینکه کلاس بزاره خودش رو گم گور کرده
و گرنه تو کوچه ها ول میگشت

masoud908
25-04-2007, 19:31
تو همه رپر ها دو نفر دیدم که کار هاشون ارزش گوش کردن داشت . یکی هیچکس . یکی هم یاس...
خفن دارمت...
هيچكس و ياس خداييش محشر ميخونن...بقيشون چنگي به دل نميزنن...

L O V A B
26-04-2007, 01:53
کاملا" با نظرت موافقم...:20:

Suba_sa
26-04-2007, 14:14

بابا خودتون رو خيلي تحويل گرفتيد!
300 که داخلي نبود و کسي داخل کشور توهين نکرده بود. اين آهنگهايي هم که شما ميگي هيچکدوم بازتابي خارج ايران نداشته پس اصلا جوابي براي 300 نيست و نميتونه باشه.
با هنر جواب داديم!!!

Suba_sa
26-04-2007, 14:19
خيلي از رپر ها تو آهنگهاشون تبليغ بنگ و حشيش و .... اينها ميکردند يا با افتخار از لات بازي و چاقو کشي ميگفتند. اين ديگه هنر نيست هنر هم باشه هنر در خدمت قاچاقچي مواده!

navid_mansour
26-04-2007, 15:00
خيلي از رپر ها تو آهنگهاشون تبليغ بنگ و حشيش و .... اينها ميکردند يا با افتخار از لات بازي و چاقو کشي ميگفتند. اين ديگه هنر نيست هنر هم باشه هنر در خدمت قاچاقچي مواده!

شما چقدر رپ گوش ميدي؟هيچ خبر از آهنگهاي اجتماعي که خونده ميشه داري؟؟؟؟؟؟چند نفر ميخونن از اين اوضاع کثيف ايران؟؟؟؟؟؟؟؟ يکم به طرز فکرت،فکر کن! اگه بدوني رپ واقيعت اجتماع هست ديگه نميگي خدمت به قاچاق و .......:18: :13:

boy iran
26-04-2007, 15:10
چی بگم فقط جنگ نکنید تو رو خدا

وقتی یک بچه چهارده ساله بخاطر اینکه بیاد عکسش پخش بشه تو اینترنت و دو تا دختر پیدا کنه میشینه یک چرتی پرت میخونه باید فاتحه رپ رو خوند

البته واقعا ما کسانی رو داریم که اجتماعی خوب میخونند
و کسانی که فوق و مواد رو هم در جای لازم به کار میبرند تا یکم طنز هم باشه

c0rd3r
26-04-2007, 18:07

اونها به خودشون مربوطه - نه به ...

به قول حسام استپس : من اگه مشکلی دارم بین منه و سروش - بینه منه و امیر و

c0rd3r
26-04-2007, 18:11
بابا خودتون رو خيلي تحويل گرفتيد!
300 که داخلي نبود و کسي داخل کشور توهين نکرده بود. اين آهنگهايي هم که شما ميگي هيچکدوم بازتابي خارج ايران نداشته پس اصلا جوابي براي 300 نيست و نميتونه باشه.
با هنر جواب داديم!!!

میشه بگی پس چرا امینم گفته : f_.._K persian rapers ؟ ( خودتون کاملش کنید )

منظورم این هست که این آهنگها بیرون هم میره .

c0rd3r
26-04-2007, 18:14

شما چقدر رپ گوش ميدي؟هيچ خبر از آهنگهاي اجتماعي که خونده ميشه داري؟؟؟؟؟؟چند نفر ميخونن از اين اوضاع کثيف ايران؟؟؟؟؟؟؟؟ يکم به طرز فکرت،فکر کن! اگه بدوني رپ واقيعت اجتماع هست ديگه نميگي خدمت به قاچاق و .......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

حرف آقا نوید کاملا درسته .

c0rd3r
26-04-2007, 18:15
آخرین اخبار :

خلاصه اخبار پرشین رپ

خبرها دیگه ضد و نقیض نیست !
آخرین خبر از پدر رپ فارس: هیچکس امروز یا فردا تصمیم میگیره که خودش رو معرفی کنه یا نه !
سینا نرگال و سامان فینچر دیشب دستگیر شدند . ( البته الان به قید سند الان آزاد هستند )
امیر تاتالو و حسین تهی شمال هستند و شایعه دستگیری این دو نفر فعلاً منتفی هست
ماشین حسام استپس امروز در حالی که زیر پای پدرش بوده ، گرفته میشه ، احتمال اینکه حسام خودش رو معرفی بکنه زیاد هست !
تصادف در حین رانندگی در جاده شمال : مسعود سعیدی ، پیشرو و روزبه قائم ( حال همه گی خوبه )
روزبه قائم 2روز پیش خودش رو معرفی کرده و 2 روز دیگه هم دادگاهی داره .
به طور کلی خبر های خوبی نیست و تا چند روز آینده اکثر رپرها میخوان خودشون رو معرفی کنند .

6 اردیبشهت 86

( از رپ بی رپ )

Farbod_h
26-04-2007, 18:18
من فقط نگران هیچ کس و رضا پیشروم . حیفن با این همه استعداد تلف شن
خدا کنه با برن خارج یا همین جا کارشون رو مجاز ادامه بدن
خدایی این آلبوم آخر هیچ کس خیلی از این آهنگای مجاز!!! مجازتر بود! انگار دوزاریش افتاده بود

c0rd3r
26-04-2007, 18:22
من فقط نگران هیچ کس و رضا پیشروم . حیفن با این همه استعداد تلف شن
خدا کنه با برن خارج یا همین جا کارشون رو مجاز ادامه بدن
خدایی این آلبوم آخر هیچ کس خیلی از این آهنگای مجاز!!! مجازتر بود! انگار دوزاریش افتاده بود

بد جورم مجاز بود .

shasha_ara2001
26-04-2007, 19:23
اونها به خودشون مربوطه - نه به ...

به قول حسام استپس : من اگه مشکلی دارم بین منه و سروش - بینه منه و امیر و

لحن صحبتت به همونها شبیه .
اگر مشکلشون آهنگ میشه و میاد تو بازار یعنی فقط به خودشو مربوط نیست. خودشون خواستند که فراگیر بشه.
شما هم بیخودی سنگ کسی رو به سینه نزن.

c0rd3r
26-04-2007, 19:51
لحن صحبتت به همونها شبیه .
اگر مشکلشون آهنگ میشه و میاد تو بازار یعنی فقط به خودشو مربوط نیست. خودشون خواستند که فراگیر بشه.
شما هم بیخودی سنگ کسی رو به سینه نزن.

من ؟ لحنم به اونها شبیه ؟ چه جالب . مگه چی گفتم ؟

من سنگ هیچ آدم خاصی رو به سینه نمیزنم .

من از طرف دار های رپ فارس هستم درست . اما اینجا بحث من چیز دیگست .

اینکه با این همه جوون مشتاق دارن رپ رو ریشه کن میکنن . ( که به کوری چشم ضد رپی ها داره بر طرف

میشه ) پس آزادی بیان و .. چی میشه ؟

shasha_ara2001
26-04-2007, 20:02
من هم طرفدار رپ فارسی و آزادی بیان هستم.
هر کسی بتونه حرفشو بزنه ولی اینقدر آزادی باشه که مردم بتونند انتخواب کنند حرفشو گوش کنند یا نه.
من هم از مشکل بوجود اومده ناراحتم و امیدوارم برطرف بشه.
منظور از لحن هم اینکه گفتید: به خودشون مربوطه نه به....
جای اون 3 نقطه من نشسته بودم.
بهتره همدیگرو و حرف همو بتونیم بشنویم و تحمل کنیم. این از اصول آزادی بیانه!!
موفق باشید...
(جای 3 نقطه من خود شمایی!!)

c0rd3r
26-04-2007, 20:12
من هم طرفدار رپ فارسی و آزادی بیان هستم.
هر کسی بتونه حرفشو بزنه ولی اینقدر آزادی باشه که مردم بتونند انتخواب کنند حرفشو گوش کنند یا نه.
من هم از مشکل بوجود اومده ناراحتم و امیدوارم برطرف بشه.
منظور از لحن هم اینکه گفتید: به خودشون مربوطه نه به....
جای اون 3 نقطه من نشسته بودم.
بهتره همدیگرو و حرف همو بتونیم بشنویم و تحمل کنیم. این از اصول آزادی بیانه!!
موفق باشید...
(جای 3 نقطه من خود شمایی!!)

خوشحالم تو یه مورد تفاهم داریم .

اون 3 نقطه شما نبودید . برات پیغام خصوصی میفرستم میگم کی بود . اینجا بگم اخراج حتمی هست .

شما هم موفق باشید ... ( این دیگه شمایی )

Farbod_h
26-04-2007, 20:30
راستی الان mi tv یه ملیپ از امیر تتلو پخش کرد هیچ کسم توش بود! ولی من از وسطاش دیدم نفهمیدم خوند یانه
مگه این mi tv مال خودشون نیست!!! یعنی چی آخه!!
پس چرا دارن دستگیرشون میکنن!

c0rd3r
26-04-2007, 20:42
عجیبا غریبا .

mohammad99
26-04-2007, 21:01
پسر نظر سنجیت خیلی باحاله
هر کی از هر دو گزینه میتونه یه نتیجه بگیره

بله متلاشی میشه!!!!
بله پا برجا میمونه!!!
نه متلاشی میشه!!!
نه پابرجا میونه!!!

c0rd3r
26-04-2007, 23:22
پسر نظر سنجیت خیلی باحاله
هر کی از هر دو گزینه میتونه یه نتیجه بگیره

بله متلاشی میشه!!!!
بله پا برجا میمونه!!!
نه متلاشی میشه!!!
نه پابرجا میونه!!!

درسته . :31:

اینقدر اونموقع اعصابم خورد بود که ... اینجوری شد .:46:

اما تو صفحه اول توضیح دادم :

بله : پابرجا میمونه

نه : متلاشی میشه

:27:

Only 50#3!14
27-04-2007, 03:44
ای بابا
من بله انتخاب کردم که متلاشی میشه، حالا شما میگی برعکس؟
خوب نظرسنجی رو ویرایش کن جای باله قشنگ بنویس پابرجا میمونه
ولی من میگم متلاشی میشه

Only 50#3!14
27-04-2007, 03:44
من هم طرفدار یاس هستم

c0rd3r
27-04-2007, 09:24
ای بابا
من بله انتخاب کردم که متلاشی میشه، حالا شما میگی برعکس؟
خوب نظرسنجی رو ویرایش کن جای باله قشنگ بنویس پابرجا میمونه
ولی من میگم متلاشی میشه

چه جوری نظر سنجی رو ویرایش کنم ؟؟؟

Alire7_a
27-04-2007, 09:54

اول سراغ اقليتها رفتند من اقليت ديني نبودم پس ساكت نشستم. سپس سراغ روشنفكرها رفتند من جزو آنها هم نبودم پس سكوت اختيار كردم . سپس زنان را قلع و قمغ كردند من چون زن نبودم اهميتي ندادم
سپس سراغ من آمدند اما ديگر كسي نمانده بود كه اعتراضي كند

c0rd3r
27-04-2007, 15:45
اول سراغ اقليتها رفتند من اقليت ديني نبودم پس ساكت نشستم. سپس سراغ روشنفكرها رفتند من جزو آنها هم نبودم پس سكوت اختيار كردم . سپس زنان را قلع و قمغ كردند من چون زن نبودم اهميتي ندادم
سپس سراغ من آمدند اما ديگر كسي نمانده بود كه اعتراضي كند

جالب بید .

از آخر به من تیکه انداختی یا طرف من رو گرفتی ؟

من این نتیجه رو گرفتم که اگه امروز نجنبی فردا به سر خودت میاد .

نظر هم من همین هست .

c0rd3r
01-05-2007, 20:28
خبر جدید :

هیچکس خودش رو معرفی کرده و الآن در زندانه . این هم مدرک . مصاحبه با قاف .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مصاحبه علی قاف با راديو زمانه! هیچکس . سروش لشکری خودش رو معرفي کرده
لینک مشکل داشت اصلاح شد!

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

c0rd3r
01-05-2007, 20:30
مصاحبه با فلاکت :

مصاحبه با شاهین که دیشب رکورد کردم خیلییی hot شده حتما گوش کنین شاهین تمام حرف های دلشو زده و گفته کی کارشو تموم میکنه چه کارهای با چه نامهایی اسم آنها ایا باز ویدو میده؟ و در باره مسائل اخیر حرف زده و سایت های رپ و شایه ها !!! انشه

Save Target As

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

c0rd3r
01-05-2007, 20:32
منبع هر دو خبر بالا هم رپ 98 هست .

نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچکس در زندان . !.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mr.K2
03-05-2007, 15:02
ان شا الله هر چی خدا بخواد میشه................

kami85
07-05-2007, 16:48
cord3r جان اگه اين مطلبو خوندي 1 سرچ توهمين تاپيك كن بيا رپ فارس .
البته همه مي تونن بيان.:33:

Only 50#3!14
08-05-2007, 01:51
از حسين ابليس خبري ندارين ؟؟!!! من شنيدم كه اونم گرفتنش

WaTeRsTyLeR
08-05-2007, 16:17

اون که ارمنستانه

kami85
08-05-2007, 19:50
از حسين ابليس خبري ندارين ؟؟!!!

من شنيدم تو مشهده ولي فكر نكنم حسين رو بگيرن.:40:

c0rd3r
08-05-2007, 21:36
cord3r جان اگه اين مطلبو خوندي 1 سرچ توهمين تاپيك كن بيا رپ فارس .
البته همه مي تونن بيان.:33:

گنگ حرف میزنی . کجا بیام ؟

بله ؟

c0rd3r
08-05-2007, 21:37

ابلیس مشهده هنوز . ولی بهش گیر ندادن . این طرح ها ماله 021 و مخصوصا صامت هست .

hamid56ka
09-05-2007, 20:19
سلام...

خیلی وقت بود نبودم ولی خبر جالبی دارم واستون تایپ میکنم..

یکی از رپرای تازه کار ولی حرفه ای به نام وحشت که از اعضای یه گروه ۵ نفره حرفه ای هستش به زودی آلبوم جدیدشو که به همراهی ساعقه خونده ارایه میکنه...

اما اسم آلبومشو هنوز فاش نکرده...اگه شما هم خبری دستگیرتون شد به من اظلاع بدید.

من تا حالا چند تا از کاراشو گوش کردم و انصافا حال کردم.

این رپر که داره ظرفدارای زیادی رو به خودش جلب میکنه ۲۱ سالشه و دانشجوی مهندسی صنایع هست..و از بچه های محله ی ....

بقیشو خودتون برید دربارش تحقیق کنید.

hamid56ka
09-05-2007, 20:20
سلام...

خبر جالبی دارم واستون تایپ میکنم..

یکی از رپرای تازه کار ولی حرفه ای به نام وحشت که از اعضای یه گروه ۵ نفره حرفه ای هستش به زودی آلبوم جدیدشو که به همراهی ساعقه خونده ارایه میکنه...

اما اسم آلبومشو هنوز فاش نکرده...اگه شما هم خبری دستگیرتون شد به من اظلاع بدید.

من تا حالا چند تا از کاراشو گوش کردم و انصافا حال کردم.

این رپر که داره ظرفدارای زیادی رو به خودش جلب میکنه ۲۱ سالشه و دانشجوی مهندسی صنایع هست..و از بچه های محله ی ....

بقیشو خودتون برید دربارش تحقیق کنید.

Only 50#3!14
10-05-2007, 23:00
شنیدم رضا پیشرو امروز صبح تصادف کرد مرد
به طرز فجیهی مرد که نمیونن دفنش کنن
این خبر راسته؟

c0rd3r
11-05-2007, 09:15
شنیدم رضا پیشرو امروز صبح تصادف کرد مرد
این خبر راسته؟

چیییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییی؟

من چیزی نمیدونم اما فکر نکنم راست باشه .

فعلا علی الحساب 3 روز عزای عمومی تا ببینیم چی میشه .

بای تا بعد .

امیدوارم حقیقت نباشه .

loyal
12-05-2007, 01:01
c0rd3r جان. مث اینکه بزرگه این تاپیک شمایی. از دفاع کردنت به خاطر رپ فارس خوشم اومد. خیلیا که به رپ علاقه دارن میان اینجا و میخوان از اتفاقاتی که واسه رپرا افتاده با خبر شن.

اصلآ انتظار نداشتم در مقابل این حرف که :شنیدم رضا پیشرو امروز صبح تصادف کرد مرد
این خبر راسته؟

اینطور ساده برخورد کنی.

نه عزیزه دل همش حرفه این چیزا. رضا اگه تو زندونه پس چطوری یه ماشین جوری اونو له میکنه که نتونن دفنش کنن؟

نذارید رپ فارس تو نطفه خفه شه

همه باید دست به دست هم بدیم

در مقابله این همه تعرض گردن خم نکنیم

Only 50#3!14
12-05-2007, 04:54
بخدا یکی سند تو ال کرده که رضا پیشرو مرده و.... که نوشت عکسش رو هم داره. منم اومدم اینجا گفتم ببینم کسی خبر داره یا نه
loyal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کی گفته رضا هنوز تو زندانه؟ فکر کنم همین c0rd3r جان گفتن که با سند و ... ازاده فعلا

PC-PC
12-05-2007, 05:33
رپ هیچ وقت ساکت نمیشه به خصوص الان
اینو مطمئنم
امیدوارم این مشکلات به خوبی تموم شه

c0rd3r
13-05-2007, 13:53
c0rd3r جان. مث اینکه بزرگه این تاپیک شمایی. از دفاع کردنت به خاطر رپ فارس خوشم اومد. خیلیا که به رپ علاقه دارن میان اینجا و میخوان از اتفاقاتی که واسه رپرا افتاده با خبر شن.

اصلآ انتظار نداشتم در مقابل این حرف که :شنیدم رضا پیشرو امروز صبح تصادف کرد مرد
این خبر راسته؟

اینطور ساده برخورد کنی.

نه عزیزه دل همش حرفه این چیزا. رضا اگه تو زندونه پس چطوری یه ماشین جوری اونو له میکنه که نتونن دفنش کنن؟

نذارید رپ فارس تو نطفه خفه شه

همه باید دست به دست هم بدیم

در مقابله این همه تعرض گردن خم نکنیم

از اول ممنون .

باید بگم خبر آزادی رضا منتشر شده بود . حتی فریاستایل هم داده بود .

اما این خبر 90% دروغه .

اون عضای عمومی هم شوخی بود .

c0rd3r
13-05-2007, 13:55
بخدا یکی سند تو ال کرده که رضا پیشرو مرده و.... که نوشت عکسش رو هم داره. منم اومدم اینجا گفتم ببینم کسی خبر داره یا نه
loyal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کی گفته رضا هنوز تو زندانه؟ فکر کنم همین c0rd3r جان گفتن که با سند و ... ازاده فعلا

بله . خودم گفتم آزاد شده . تو رپ بی رپ هم اعلام شد .

c0rd3r
13-05-2007, 13:56
رپ هیچ وقت ساکت نمیشه به خصوص الان
اینو مطمئنم
امیدوارم این مشکلات به خوبی تموم شه

منم امیدوارم .

loyal
13-05-2007, 21:03
به نظر من رپ فارس داشت خز میشد. یکی مث رضا (((( خودم یکی از طرفدارای پر و پا قرصشم)))) به خاطر پول میاد با هر بچه اسکولی فیت میده.
رپ به کسایی مث سروش هیچکس نیاز داره نه یکی مث محمود رامتین که هرکی با شنیدت یه ترک از آهنگاش حالش از رپ به هم بخوره
شاید این اتفاق واسه رپه فارسی باید زودتر می افتاد. چون به یه سکون کامل رسیده بود
خودتون بگید تو این مدت اخیر به جز آلبوم جنگل آسفالت هیچکدومتون یه ترک شنیدین که به خاطر پیشرفت رپ فارس به خودمون افتخار کنیم؟

از بزرگای رپ انتظار بیشتری میره..... کسایی مث یاس و هیچکس و رضا پیشرو و.......... باید رپ رو از این یکنواختی بیرون بیاره
یاس هم که دیگه اجتمایی خوندن رو گذاشته کنار رفته تو فاز عاشقی. شاید نمیدونه که ما همون یاسی رو که اجتمایی میخونه دوس داریم

به امید پیشرفت رپ فارس.........

c0rd3r
14-05-2007, 22:00
به نظر من رپ فارس داشت خز میشد. یکی مث رضا (((( خودم یکی از طرفدارای پر و پا قرصشم)))) به خاطر پول میاد با هر بچه اسکولی فیت میده.
رپ به کسایی مث سروش هیچکس نیاز داره نه یکی مث محمود رامتین که هرکی با شنیدت یه ترک از آهنگاش حالش از رپ به هم بخوره
شاید این اتفاق واسه رپه فارسی باید زودتر می افتاد. چون به یه سکون کامل رسیده بود
خودتون بگید تو این مدت اخیر به جز آلبوم جنگل آسفالت هیچکدومتون یه ترک شنیدین که به خاطر پیشرفت رپ فارس به خودمون افتخار کنیم؟

از بزرگای رپ انتظار بیشتری میره..... کسایی مث یاس و هیچکس و رضا پیشرو و.......... باید رپ رو از این یکنواختی بیرون بیاره
یاس هم که دیگه اجتمایی خوندن رو گذاشته کنار رفته تو فاز عاشقی. شاید نمیدونه که ما همون یاسی رو که اجتمایی میخونه دوس داریم

به امید پیشرفت رپ فارس.........

کاملا موافقم و هیچ حرفی نیست .

c0rd3r
14-05-2007, 22:02
در مورد رضا .

دوستان این شایعه مرگ رضا مال کی هست ؟

آخه 4شنبه رضا پیشرو در سیکاز مشهد بوده .

همین . دوستم دیدش .

هیچکسم میخواد بیاد مشهد تازه .

البته فعلا در حد شایعست ولی امیدوارم حقیقت بشه .

navid_mansour
14-05-2007, 22:24
در مورد رضا .

دوستان این شایعه مرگ رضا مال کی هست ؟

آخه 4شنبه رضا پیشرو در سیکاز مشهد بوده .

همین . دوستم دیدش .

هیچکسم میخواد بیاد مشهد تازه .

البته فعلا در حد شایعست ولی امیدوارم حقیقت بشه .

فکر نکنم رفته باشه سي کاس،آخه بچه هاي ما اونجا بودن.......... هيچکس هم بياد مشهد که هيچي!فکر نکنم آخه بياد اينجا پدرشو در ميارن..............فعلا که رهبر منظم مشرف شدن!:2:

Metalzadeh
15-05-2007, 03:57
سلام
دیروز یکی برام Off گذاشته بود که تو روزنامه 24 اردیبهشت ایران
خونده که هیچ کس محکوم به اعدام شده
من چیزی در مورد واقعیت این خبر نمیدونم
فقط دیدم اینجا حرفی در موردش نیست گفتم بدونید ضرر نداره
موفق باشید
بدرود

hadious
15-05-2007, 09:38
مطمن باشین رپ پابر جا میمونه همه بچه های رپ هم محکم به کارشون ادامه میدن

kami85
16-05-2007, 19:49
مطمن باشین رپ پابر جا میمونه همه بچه های رپ هم محکم به کارشون ادامه میدن

اين كه معلومه
ما غصه ي رپراي مثل هيچكس و... هستيم.:8:

c0rd3r
16-05-2007, 20:44
سلام
دیروز یکی برام Off گذاشته بود که تو روزنامه 24 اردیبهشت ایران
خونده که هیچ کس محکوم به اعدام شده
من چیزی در مورد واقعیت این خبر نمیدونم
فقط دیدم اینجا حرفی در موردش نیست گفتم بدونید ضرر نداره
موفق باشید
بدرود

3 نکته :

1-هیچکس قراره بیاد مشهد .

2- هیچکس تنها رپری هست که بعد از گرفته شدن بدون هیچ گیری آزاد شد .

3- کسی اسم هیچکس رو تو روزنامه نمیاره . چون :

-ازش تبلیغ میشه .

- طرفدار هاش شاکی میشن و معلوم نیست چه کنن .

همین و بس .

c0rd3r
16-05-2007, 20:45
فکر نکنم رفته باشه سي کاس،آخه بچه هاي ما اونجا بودن.......... هيچکس هم بياد مشهد که هيچي!فکر نکنم آخه بياد اينجا پدرشو در ميارن..............فعلا که رهبر منظم مشرف شدن!:2:

اتفاقا رفته .

عکسش بید جیگر .

از دوستم میگیرم براتون میزارم .

c0rd3r
16-05-2007, 20:46
هيچکس هم بياد مشهد که هيچي!فکر نکنم آخه بياد اينجا پدرشو در ميارن..............فعلا که رهبر منظم مشرف شدن!:2:

منم موافقم .

این حزب اللهی های مشهد هم شورش رو در آوردن .

میدونستین ابلیس رو حسابی زدن؟

شاید هم میخواد بیاد دیدن رهبر .:31:

Asalbanoo
16-05-2007, 21:08
دو هفته گذشته است و آنها حق دارند موبایل ها را خاموش کنند یا در پاسخ به تلفن بگویند؛ «اشتباه گرفته اید»، «نه هیچ مشکلی پیش نیامده و از بقیه هم بی خبر هستم.» یا هیچ نگویند و گوشی موبایل شان همین طور زنگ بخورد و زنگ بخورد.

بالاخره ترانه های معترض کار دست گروه های رپ داد وگرنه آنها هم مثل گروه های پاپ، راک و متال قرار بود به کارشان ادامه دهند و به شرایط و محدودیت هایی که همیشه وجود داشته، خو کنند. این فقط آدم های بدبین هستند که فکر می کنند وضع بدتر از این نمی شود. آدم های خوش بین دنیا را طور دیگری نگاه می کنند. در هر شرایطی که هستند خوش بین اند و می دانند که بله، ممکن است وضع از این هم که هست، بدتر شود. رپرها دو سال گذشته راه خود را بین مردم و موزیک بازان باز کردند. ترانه هایشان مرتب از اینترنت دانلود می شد و دست به دست می گشت. «زدبازی»، «هیچ کس»، «سالسا»، «پاپاسی» و «۰۱۱۱» گروه هایی بودند که نام شان خیلی زود بر سر زبان ها افتاد و بعضی از تک آهنگ هایشان خیلی محبوب شد. البته نه به محبوبیتی که راه به ضبط صوت تاکسی ها و ماشین ها بگشاید و صدایش همه جا پیچید.
به هر حال وقتی تعطیلات عید تمام شد نوبت آنها بود که به حساب شان رسیدگی شود. برای همه رپرهایی که در داخل ایران و در خانه ها دور هم جمع می شوند و دلخوشی ای جز ساخت موزیک و ترانه ندارند، شوک عجیبی بود.

براساس خبرهایی که از نزدیکان آنها به گوش می رسد چند نفر از اعضای گروه های زیرزمینی دستگیر شده اند. چند استودیو هم پلمب شده و این دستگیری ها با آغاز طرح مبارزه با بدحجابی و بالا بردن ضریب امنیت اجتماعی همزمان بود و پس از دستگیری، چند نفر با قرار وثیقه آزاد شده اند و از بقیه خواسته شده این محدودیت ها را مسکوت بگذارند. دیگر گروه های زیرزمینی یا سکوت کرده اند و فعالیتی نمی کنند یا بی صدا به تمرین و ساخت آهنگ مشغول هستند و ترجیح می دهند هیچ کجا نامی از آنها برده نشود. پیگیری ها هم برای روشن شدن وضعیت رپرها در ایران فعلاً به جایی نرسیده است.

موسیقی راک و متال در ایران با چنین مشکلی مواجه نبوده اند. از شعرهای کلاسیک ایرانی استفاده کرده اند یا شعرهایشان به زبان انگلیسی است. اما کلام ایرانی در موسیقی رپ به خوبی نشسته و کار دست این موسیقی داده است. اگر شعرهای برنده و معترض فارسی در آهنگ های این موسیقی نبود شاید رپرها هم در زیرزمین ها به کار خود ادامه می دادند اما حالا چاره ای جز انکار خود ندارد.

شرق

boy iran
16-05-2007, 21:17
این روزنامه شرق هم تنش می خاره :27:

باید دوباره درش رو گل بگیرن :21:

*PiNk PaNTHeR*
16-05-2007, 21:20
چه محدودیتهایی باید رعایت کنن؟
فکر کنم یک سرود مذهبی جلوی رهبر بخونن درست بشه.

c0rd3r
17-05-2007, 11:24
این روزنامه شرق هم تنش می خاره :27:

باید دوباره درش رو گل بگیرن :21:

دقیقا .

موافقم .

c0rd3r
17-05-2007, 11:31
چه محدودیتهایی باید رعایت کنن؟
فکر کنم یک سرود مذهبی جلوی رهبر بخونن درست بشه.

شاید .

اصلا هیچکس برای دیدار با رهبر همزمان با رهبر داره میاد مشهد . :31:

ali_chenger
17-05-2007, 11:34
این طرحها ضربتی است بعد یه مدتی بی خیال میشن میرن پی کارشون ولی هیچ کس یه چیز دیگست

kami85
17-05-2007, 23:28
این طرحها ضربتی است بعد یه مدتی بی خیال میشن میرن پی کارشون ولی هیچ کس یه چیز دیگست

تاكيد شد...

Nazanin_rose
25-05-2007, 18:46
سلام بچه ها
شماها خبری از محمود رامتین ندارین ؟
می خوام بدونم راسته که می گن محمود رو هم گرفتن ؟

PC-PC
27-05-2007, 16:49
آخه محمود رامتین هم رپره؟
فکر کنم اگه خودشو معرفی هم کنه بهش کاری نداشته باشن
توی بیشتر از 10 تا انجمن دیدم که همه می گفتن آبروی رپ فارس رو داره می بره

c0rd3r
27-05-2007, 17:39
فکر میکردم این تاپیک فسیل شده .

سلام بچه ها
شماها خبری از محمود رامتین ندارین ؟
می خوام بدونم راسته که می گن محمود رو هم گرفتن ؟

خبری ازش ندارم اما این حرف کاملا درسته . دقیقا درسته .

Lovelyman
27-05-2007, 17:52
براي رپ فارسي مناسفم به دو دليل چون توش از كلمات ركبك زياد استفاده ميشه و دوم اينكه داره رو پرت گاه حركت ميكنه ولي هركي رو ميخوان بگيرن جز HichKas چون واقعا كارش درسته !!! مخصوصا با آلبوم جنگل آسفالت!
براي اثبات اين مدعا به ترانه ي پدر خوانده از هيچكس گوش كنيد!

c0rd3r
27-05-2007, 18:15
براي رپ فارسي مناسفم به دو دليل چون توش از كلمات ركبك زياد استفاده ميشه و دوم اينكه داره رو پرت گاه حركت ميكنه ولي هركي رو ميخوان بگيرن جز HichKas چون واقعا كارش درسته !!! مخصوصا با آلبوم جنگل آسفالت!
براي اثبات اين مدعا به ترانه ي پدر خوانده از هيچكس گوش كنيد!

در مورد فحش حرفت 50 - 50 درسته .

50 درصد چون مدلش هست و بی جنبها میتونن گوش نکنن و چون مدلش اعتراض هست یه جورایی با خوی رپ

هست .

50 درصد غلط چون همین رپو برده لب پرتگاه .

در مورد هیچکس هم کاملا درسته .

becareful
29-05-2007, 08:30
هیچ کس. حالا چرا گیر دادین به جنگل آسفالت بابا آهنگ های دیگه یی هم داره. همین جا میخام بگم به نظرتون بدترین آهنگ هیچ کس چیه به نظر من hichkas ft hooman هست

ariansa3
31-05-2007, 16:11
تاكيد شد...
بنده هم تصویب شد:27:
البته مثل اینکه این توبمیری از اون تو بمیربها (کدوم تو بمیریها؟) نیست و طرح داره جدی پیگری میشه مثل اینکه چند روز پیش سروش (هیچکس) خودش رو به مفاسد معرفی کرد و بعد از چند روز بازداشت با تعهد آزاد شده (راست و دروغش هم گردن سایتی که توش خوندم!)

Nazanin_rose
31-05-2007, 23:29

ببخشید به نظر شما رپر یعنی چی ؟
ولی من شنیدم که دنبالشن
واسه چی داره آبروی رپ فارسی رو می بره ، حداقل از خیلی ها که بهتره :13:
راستی این آتیشو از زندان آزاد کردند ؟ من شنیدم اوضاش خیلی خرابه

Nazanin_rose
31-05-2007, 23:36
برای چی باید هیچکس رو بگیرند ؟
من نمی فهمم اینا به چه جرمی اینا رو دستگیر می کنند و می برند:18:
خب بعضی ها به خاطر ضبط تو استودیوی غیر مجاز و به قول خودتون زیرزمینی
اون وقت تکلیک بقیه چیه ؟ واسه خودشون جرم می تراشند یا واقعا این چرندیات تو قانون اساسی هم ذکر شده ؟
رپ پابرجا می مونه ، یعنی باید پابرجا بمونه:20:

c0rd3r
01-06-2007, 13:12
سلام به همگی .

من این در مورد این تاپیک امیدم از فسیل شدن هم گذشته بود اما دوباره بالا دیدمش خوشحال شدم .

بنده هم تصویب شد:27:
البته مثل اینکه این توبمیری از اون تو بمیربها (کدوم تو بمیریها؟) نیست و طرح داره جدی پیگری میشه مثل اینکه چند روز پیش سروش (هیچکس) خودش رو به مفاسد معرفی کرد و بعد از چند روز بازداشت با تعهد آزاد شده (راست و دروغش هم گردن سایتی که توش خوندم!)

این خبر ماله خیلی قدیمه . بعد از دستگیری پیشرو هیچکس خودشو معرفی کرد .

در ضمن الآن جفتشون آزادن .

ببخشید به نظر شما رپر یعنی چی ؟
ولی من شنیدم که دنبالشن
واسه چی داره آبروی رپ فارسی رو می بره ، حداقل از خیلی ها که بهتره :13:
راستی این آتیشو از زندان آزاد کردند ؟ من شنیدم اوضاش خیلی خرابه

معنی عمومیش یعنی کسی که رپ میکنه اما...معنی اصلیش از نظر من معترض هست.(سیاه های آمریکا...)

دنبالش هستن بخاطر خوندن در استدیو غیر مجاز و ... با آتیش .

آتیش در زندان و تا حالا n بار شلاق خورده . اما نه به خاطر رپ ...

با عرض معضرت ... به خاطر هرزه گریهاش .

برای چی باید هیچکس رو بگیرند ؟
من نمی فهمم اینا به چه جرمی اینا رو دستگیر می کنند و می برند:18:
خب بعضی ها به خاطر ضبط تو استودیوی غیر مجاز و به قول خودتون زیرزمینی
اون وقت تکلیک بقیه چیه ؟ واسه خودشون جرم می تراشند یا واقعا این چرندیات تو قانون اساسی هم ذکر شده ؟
رپ پابرجا می مونه ، یعنی باید پابرجا بمونه:20:

نمیدونم . ششاید چون آهنگهاش رو خیلی راحت بدون مجوز پخش میکنه . اما فعلا آزاده . ( چیزی از وسیقه

نشنیدم . )

اما چه بخوان چه نخوان رپ پابرجا میمونه . 100% باهات هستم .

بای .

Nazanin_rose
02-06-2007, 21:28
همه خواننده های رپ که با آتیش نخوندند :19:
آتیش اگه زندانه داره چوب کارهای خودشو می خوره ، به بقیه چه ربطی داره
تا قبل از این راجع به کارهاش مطمئن نبودم ولی حالا ...
بابت خبرت در مورد هیچ کس هم خوشحالم مرسی

Nazanin_rose
02-06-2007, 22:23
سلام به همگی .

من این در مورد این تاپیک امیدم از فسیل شدن هم گذشته بود اما دوباره بالا دیدمش خوشحال شدم .

این خبر ماله خیلی قدیمه . بعد از دستگیری پیشرو هیچکس خودشو معرفی کرد .

در ضمن الآن جفتشون آزادن .

معنی عمومیش یعنی کسی که رپ میکنه اما...معنی اصلیش از نظر من معترض هست.(سیاه های آمریکا...)

دنبالش هستن بخاطر خوندن در استدیو غیر مجاز و ... با آتیش .

آتیش در زندان و تا حالا n بار شلاق خورده . اما نه به خاطر رپ ...

با عرض معضرت ... به خاطر هرزه گریهاش .

نمیدونم . ششاید چون آهنگهاش رو خیلی راحت بدون مجوز پخش میکنه . اما فعلا آزاده . ( چیزی از وسیقه

نشنیدم . )

اما چه بخوان چه نخوان رپ پابرجا میمونه . 100% باهات هستم .

بای .

منظورت از ... با آتیش چی بود ؟
من فکر نمی کنم محمود رامتین اون قدرها هم پسر بدی باشه:41:

c0rd3r
03-06-2007, 08:44
سلام مجدد به همه دوستان .

همه خواننده های رپ که با آتیش نخوندند :19:
آتیش اگه زندانه داره چوب کارهای خودشو می خوره ، به بقیه چه ربطی داره
تا قبل از این راجع به کارهاش مطمئن نبودم ولی حالا ...
بابت خبرت در مورد هیچ کس هم خوشحالم مرسی

با آیش نخوندن اما ... مساحبه حسام استپس رو چند صفحه قبل گذاشتنم برو دانلود کن و گوش کن مهمه .

ساحبه دومش رو میگم .

خدا رو شگر مطمعن شدی . من خودم معتقدم باید بدونم به آهنگهای چه کسایی گوش میدم برای همین

تحقیق میکنم .

خواهش .

منظورت از ... با آتیش چی بود ؟
من فکر نمی کنم محمود رامتین اون قدرها هم پسر بدی باشه:41:

دقیقا یعنی ... با آتیش . بیشتر از این نمیتونم بگم . تو حوسله جمع نیست و اگه بگم قطعا بن خواهم شد .

اما هست . بیشتر از این نمیشه بگم .

بای ...

Nazanin_rose
03-06-2007, 17:17
سلام مجدد به همه دوستان .

با آیش نخوندن اما ... مساحبه حسام استپس رو چند صفحه قبل گذاشتنم برو دانلود کن و گوش کن مهمه .

ساحبه دومش رو میگم .

خدا رو شگر مطمعن شدی . من خودم معتقدم باید بدونم به آهنگهای چه کسایی گوش میدم برای همین

تحقیق میکنم .

خواهش .

دقیقا یعنی ... با آتیش . بیشتر از این نمیتونم بگم . تو حوسله جمع نیست و اگه بگم قطعا بن خواهم شد .

اما هست . بیشتر از این نمیشه بگم .

بای ...

ببین تو این چیزا رو از کجا می دونی ؟
از کجا انقدر مطمئنی که آتیش با رامتین ... ، من شنیدم که آتیش با رضا پیشرو نامزد شده البته به خاطر همین مسائل ، اما در مورد محمود رامتین بعید می دونم
اون مصاحبه رو و چند تا مصاحبه دیگه رو من هرکاری کردم دانلود نشد ، یعنی یه صفحه باز می شد که ارور می داد
چند بار هم امتحان کردم نشد ، اگه راه حلی پیدا کردی بهم خبر بده:46:

Nazanin_rose
03-06-2007, 17:54
راستی بچه ها شماها نمی دونین چرا یه مدت پیش پیشرو دنبال رامتین بود و می خواست حسابشو برسه ، این قضیه هنوز حل نشده
فکر کنم بازم مسئله سر آتیشه اما چیه نمی دونم:41:

c0rd3r
03-06-2007, 17:58
ببین تو این چیزا رو از کجا می دونی ؟
از کجا انقدر مطمئنی که آتیش با رامتین ... ، من شنیدم که آتیش با رضا پیشرو نامزد شده البته به خاطر همین مسائل ، اما در مورد محمود رامتین بعید می دونم
اون مصاحبه رو و چند تا مصاحبه دیگه رو من هرکاری کردم دانلود نشد ، یعنی یه صفحه باز می شد که ارور می داد
چند بار هم امتحان کردم نشد ، اگه راه حلی پیدا کردی بهم خبر بده:46:

از تحقیقات علمی که انجام دادم . :5:

آتیش اصولا با همه نامزده . :27: منم شنیده بودم با تیغه نامزده . باز دو روز بعد شنیذم با محمود رامتین ...

( اینو در مورد نامزدیش نشنیدم و درمورد چیزه دیگه شنیدم )

حالا شما میگی با پیشرو نامزده ... :31:

اون مصاحبه هارو از رپ بی رپ گذاشتم اینجا که الآن سایت بسته شده . برات دوباره آپلود میکنم و میزارم اینجا .

بای ...

c0rd3r
03-06-2007, 18:01
:8:
راستی بچه ها شماها نمی دونین چرا یه مدت پیش پیشرو دنبال رامتین بود و می خواست حسابشو برسه ، این قضیه هنوز حل نشده
فکر کنم بازم مسئله سر آتیشه اما چیه نمی دونم:41:

نشنیده بودم .

شاید .

من اصلا از پیشرو چیزی نشنیده بودم . ( در مورد آتیش )

حالا شما پیشرو رو به عنوان متحم اول میکشی وسط . برام جدید بود.

Nazanin_rose
03-06-2007, 18:47
از تحقیقات علمی که انجام دادم . :5:

آتیش اصولا با همه نامزده . :27: منم شنیده بودم با تیغه نامزده . باز دو روز بعد شنیذم با محمود رامتین ...

( اینو در مورد نامزدیش نشنیدم و درمورد چیزه دیگه شنیدم )

حالا شما میگی با پیشرو نامزده ... :31:

اون مصاحبه هارو از رپ بی رپ گذاشتم اینجا که الآن سایت بسته شده . برات دوباره آپلود میکنم و میزارم اینجا .

بای ...

ممنون میشم اگه مصاحبه رو دوباره بذاریش
نه ولی قضیه رابطه آتیش با پیشرو جدی بود و می گفتند واسه این دنبال محمود رامتینه که شنیده محمود با آتیش ... اما خب به نظر من نباید آدم هر حرفی رو که شنید قبول کنه ، پس اگه این طور باشه آتیش هم با رامتین بوده هم با بیلکس هم با ... و در نتیجه آتیش با هرکی می خونه باهاش نامزد هم میشه :27: خیلی مسخره و خنده داره و البته غیر قابل باور

راستی میشه به منم بگی این تحقیقات علمی رو چطوری انجام میدی :46: :20: منم می خوام یاد بگیرم:21: :31:

c0rd3r
03-06-2007, 20:33
ممنون میشم اگه مصاحبه رو دوباره بذاریش
نه ولی قضیه رابطه آتیش با پیشرو جدی بود و می گفتند واسه این دنبال محمود رامتینه که شنیده محمود با آتیش ... اما خب به نظر من نباید آدم هر حرفی رو که شنید قبول کنه ، پس اگه این طور باشه آتیش هم با رامتین بوده هم با بیلکس هم با ... و در نتیجه آتیش با هرکی می خونه باهاش نامزد هم میشه :27: خیلی مسخره و خنده داره و البته غیر قابل باور

راستی میشه به منم بگی این تحقیقات علمی رو چطوری انجام میدی :46: :20: منم می خوام یاد بگیرم:21: :31:

در اولین فرصت مصاحبه حسام استپس رو آپلود میکنم .:46:

بعد از گوش کردن اون میفهمی که آتیش با هیچکی نامزد نیست . با کسایی هم که نخونده همون .... برقراره .

من و تو چه میدونیم ؟ شاید واقعا نامزد نیست . آخه تا جایی که ما میدونیم اینا رو( معضزت میخوام )دافشونم

غیرتی میشن:27: .

این تحقیقات علمی هم تجربیه .:31: باید خودت تجربه کسب کنی.:27: میتونی از نت گردی شروع کنی.:20:

بای .

Nazanin_rose
04-06-2007, 15:52
در اولین فرصت مصاحبه حسام استپس رو آپلود میکنم .:46:

بعد از گوش کردن اون میفهمی که آتیش با هیچکی نامزد نیست . با کسایی هم که نخونده همون .... برقراره .

من و تو چه میدونیم ؟ شاید واقعا نامزد نیست . آخه تا جایی که ما میدونیم اینا رو( معضزت میخوام )دافشونم

غیرتی میشن:27: .

این تحقیقات علمی هم تجربیه .:31: باید خودت تجربه کسب کنی.:27: میتونی از نت گردی شروع کنی.:20:

بای .
به تجربه اش نمی ارزه :5: ، ما یه عمره داریم تو نت می گردیم هیچی بهمون نرسید:13: . راستی این آتیش دختر فراریه دیگه ؟ یه جا خونده بودم اهل تبریزه ، بگیر بگیر ها هم فعلا تعطیله ، فعلا کاری به رپرها ندارن ، هیچ کس نیست یه خبر درست و حسابی از هیچکس به ما بده که تکراری نباشه ؟:13:

c0rd3r
04-06-2007, 17:05
به تجربه اش نمی ارزه :5: ، ما یه عمره داریم تو نت می گردیم هیچی بهمون نرسید:13: . راستی این آتیش دختر فراریه دیگه ؟ یه جا خونده بودم اهل تبریزه ، بگیر بگیر ها هم فعلا تعطیله ، فعلا کاری به رپرها ندارن ، هیچ کس نیست یه خبر درست و حسابی از هیچکس به ما بده که تکراری نباشه ؟:13:

نمیدونم آهنگ بازم کلان رو داری یا نه .

این آهنگ قبل از این ماجرا ها ظبت شده بود . اما حالا پخش شده .

که هیچکس و پیشرو که آزاد بودن ( با وثیقه ) دوباره پاشون کشیده شده وسط .

حالا هم پیشرو گفته از همه سایتهایی که این آهنگ رو پخش کردن شکایت میکنم و از اینجور حرفها .

دیگه خبری ندارم .

Nazanin_rose
04-06-2007, 17:39
نمیدونم آهنگ بازم کلان رو داری یا نه .

این آهنگ قبل از این ماجرا ها ظبت شده بود . اما حالا پخش شده .

که هیچکس و پیشرو که آزاد بودن ( با وثیقه ) دوباره پاشون کشیده شده وسط .

حالا هم پیشرو گفته از همه سایتهایی که این آهنگ رو پخش کردن شکایت میکنم و از اینجور حرفها .

دیگه خبری ندارم .

نه گوش نکردم ، این پیشرو ادعا زیاد می کنه اما کاری نمی کنه:27: در مورد وبلاگ هایی هم که آهنگو پخش کردن کاری نمی تونه بکنه:27: :21:
احتمالا یه مدت دوباره بهشون گیر میدن ولشون می کنن ، فعلا که اوضاع خوب شده ، راستی با این وضعیت رپر ها دیگه اجازه ندارند ضبط کنند ؟

c0rd3r
04-06-2007, 17:59
نه گوش نکردم ، این پیشرو ادعا زیاد می کنه اما کاری نمی کنه:27: در مورد وبلاگ هایی هم که آهنگو پخش کردن کاری نمی تونه بکنه:27: :21:
احتمالا یه مدت دوباره بهشون گیر میدن ولشون می کنن ، فعلا که اوضاع خوب شده ، راستی با این وضعیت رپر ها دیگه اجازه ندارند ضبط کنند ؟

بله . ادعا میکنه اما ...

خوب خدا کنه .

c0rd3r
04-06-2007, 18:00
مصاحبه bbc با امیر تتلو و خبر رفتنش از ایران

Save Target As

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

c0rd3r
04-06-2007, 18:00
میدونین اون یه نفر که میگه معتاد بوده و همه رو لو داده کیه ؟

Nazanin_rose
04-06-2007, 20:05
میدونین اون یه نفر که میگه معتاد بوده و همه رو لو داده کیه ؟
کدوم یه نفر ؟ امیر تتلو واسه چی از ایران رفت ؟:13: به خیال خودش که این جا حروم میشه :27:

c0rd3r
04-06-2007, 20:13
کدوم یه نفر ؟ امیر تتلو واسه چی از ایران رفت ؟:13: به خیال خودش که این جا حروم میشه :27:

مصاحبه رو دانلود کن میفهمی . یکم هم راجع به دستگیریها گفته .

راستی پی ام بده بهم اگه خواستی اسم اون یه نفر رو بگم . اینجا نمیشه .

badboy_verna