PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : cloth

PEYMAN_A
22-04-2007, 12:39
با سلام خدمت دوستان

من در 3 دی مکس می خوام از تابع cloth استفاده کنم. ولی هنگامی که می خوام این تابع رو به plane اعمال کنم در modifier list این تابع پیدا نمیشه چطوری می تونم این مشکل رو رفع کنم.(در 3 دی مکس 6-7) امتحان کردم ولی نشد.لطفاکمککککککککککککککک کککککککککک..........

با تشکر

saeid3d
22-04-2007, 17:02
salam
be plane nemitoni cloth apply koni
az ye box ba width kam estefade kon
movafagh bashi

animator_blred
05-06-2007, 14:23
سلام دوست من اولا میتونی به پلن این مدیفایر رو بدی اما اگر به spline بدی بهتر در میاد.در ضمن ما در تری مکس 6و7تابع cloth وجود نداره و باید پلاگین مربوطه را نسب کنید

Mohammad Hosseyn
19-06-2007, 11:23
با سلام خدمت دوستان

من در 3 دی مکس می خوام از تابع cloth استفاده کنم. ولی هنگامی که می خوام این تابع رو به plane اعمال کنم در modifier list این تابع پیدا نمیشه چطوری می تونم این مشکل رو رفع کنم.(در 3 دی مکس 6-7) امتحان کردم ولی نشد.لطفاکمککککککککککککککک کککککککککک..........

با تشکر
از مکس 8 یا 9 استفاده کت مشکلت حل می شه .

مرتضی nvcd
21-06-2007, 01:59
با سلام خدمت دوستان

با تشکر

سلام دوست عزیز

نمی دونم برای چه طرحی به این تابع احتیاج داری و لی فکر کنم توی reactor بتونی این کار رو بکنی

SomeThink
28-06-2007, 19:06
همان طور که قبلآ اشاره شد بهتره که از spline ها استفاده کنی برای یادگیری tutorial خود مکس بهتره.