PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Clive Barker's Jericho

mahi58
21-04-2007, 23:46
سلام.
نمی دونم Undying رو یادتونه یا نه؟ گیم بی نظیری که سال 2001 به بازار اومد و با گرافیک فوق العاده و سیستم صدای بی نظیرش آنقدر واقعی و در عین حال ترسناک بود که هیچ کدوممون جرات نمی کردیم اون رو توی تاریکی بازی کنیم. من خودم از هیچ فیلم ترسناکی نمی ترسم، ولی موقع بازی کردن Undying جند بار از ترس داشتم می مردم!
نویسنده داستان اون گیم، Clive Barker، یه گیم Action Adventure جدید برای 6-5 ماه دیگه، در PC,XBOX360,PS3 ، توی راه داره به نام Jericho که یه مقاله خیلی جالب راجع بهش خوندم و گفتم برای شما هم بنویسم.
داستان گیم جدید، یک داستان تخیلی است، ولی تخیلی خیلی قشنگ و عجیبی است. داستان به این شکل است که خدا قبل از این که آدم و حوا را بیافریند، یک انسان دیگر را آفریده بوده که این انسان به دلایلی به یک موجود مزاحم و شرور تبدیل می شود و به همین دلیل در یک دنیای دیگر که موازی با دنیای انسانهاست به نام "The Box"، (صندوق) زندانی می شود. اما مصیبت به این راحتی تمام نمی شود و این موجود مکررا در زمانهای مختلف تلاش می کند که حق خود را برای زندگی مانند یک انسان در این دنیا بگیرد و به همین دلیل مکررا تلاش می کند تا وارد دنیای انسانها شود.
شما در این بازی در نقش کاپیتان Ross که رئیس یک گروه فوق بشری از سربازهای بسیار پیشرفته است بازی می کنید. نام این گروه، گروه Jericho است و نام بازی از اینجا گرفته شده است.
ارتش آمریکا با تحقیقات بسیار پیشرفته به این نتیجه می رسد که این موجود چندین بار در طول تاریخ به دنیای انسانها وارد شده و باعث مصیبت های زیادی شده است. لذا گروه Jericho برای مبارزه با این موجود فناناپذیر و پس فرستادن او به دنیای خودش،چندین بار به زمانهای مختلف در طول تاریخ فرستاده می شود که شامل جنگ جهانی دوم، زمان جنگ های صلیبی، زمان تمدن روم و زمان سومری ها است و همچنین یک زمان دیگر هم وجود دارد که سازنده گیم فاش نکرده است و به عنوان یک راز تا زمان انتشار بازی حفظ کرده است. حالا گذشته از داستان فکر کنید چقدر طراحی گرافیک این چند عصر تاریخ کار برده است!
گروه شما شامل چندین سرباز است:
1. کاپیتان روز که شما هستید و قابلیت ویژه شما این است که می توانید کنترل جسم و روح بقیه اعضای گروه را به عهده بگیرید!
2. Black که یک زن بلوند تک تیر انداز است و قابلیت جاخالی دادن به گلوله ها و جابجا کردن اشیا را با نیروی ذهن دارد!
3. Delgado که اسپانیایی است که یک بازوی جادویی دارد که می تواند با آن از راه دور دشمنان را به آتش بکشد!
4. Jones که می تواند کنترل ذهن دشمنان را به دست بگیرد و آنها را مجبور به انجام کارهایی که می خواهد بکند!
4. Cole که یک مهارت فوق العاده در استفاده از وسایل تکنولوژیکی دارد.
5. Church که یک زن نینجا است و می تواند بدون دیده شدن از بسیاری از دشمنان عبور کند و به سادگی از پشت آنها را بزند!
همونطور که حدس می زنید عمده پازلهای گیم، در استفاده درست از فرد مناسب در موقعیت های مختلف است.
انصافا داستان این گیم در مقایسه با داستانهای روزمره که در اکثر گیم ها می بینیم، بسیار قوی تر است و علتش هم این است که توسط یک نویسنده فقط به منظور ساختن یک گیم نوشته شده است.
این مطلب خلاصه ترجمه یکی از مقاله های Gamespot است، انقدر از خوندنش لذت بردم که حیفم اومد نذارمش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای دیدن عکس های این گیم برید اینجا:
امیدوارم با این گیم حال کرده باشید.
فعلا.

M A T I N
22-04-2007, 14:59
از داستانش خیلی خوشم اومد ...

...موفق باشی...

B O L O T
22-04-2007, 18:18
ممنون عالي بود

mahi58
23-04-2007, 12:22
ممنون بچه ها.
در ضمن اینم بگم که درست مثل Undying این گیم هم قراره از لحاظ گرافیک و صدا سرآمد گیم های زمان خودش باشه.
اگه عکس هاشو ببینید یا از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فیلمهاشو بگیرید خودتون تایید می کنید.

gogole magole
23-04-2007, 13:33
اقا واقا ممنون
حتما خیلی باهال میشه

mahi58
23-04-2007, 13:51

StormWielder
24-10-2007, 08:10
بازی همین دیروز Release شد !!!

نمیدونم کدوم عکسشو بذارم ، من سه تا رو آدرس میدم ، بقیه اش رو خودتون از GameSpot ببینید :

image.com.com/gamespot/images/2007/269/934443_20070927_screen001.jpg

image.com.com/gamespot/images/2007/193/934445_20070713_screen006.jpg

image.com.com/gamespot/images/2007/193/934445_20070713_screen007.jpg

StormWielder
24-10-2007, 08:33
ناشر : Codemasters
سازنده : Mercury Steam
سبک : Horror Action Adventure (بسیار خوف !!!)
ESRB : درجۀ Mature (طبیعتا !)

ظاهرا این بازی برای X360 و PS3 هم Release شده . تا لحظه ارسال این پست :
- هنوز امتیاز خود GameSpot اعلام نشده .
- 61 نفر رأی داده اند که در مجموع امتیاز User Score ، برابر 8.8 شده است.

davoodf
24-10-2007, 10:59
با سلام
خدایی عجب گرافیکی داره!!!!
حالا چه سیستمی می خواد که این رو اجرا کنه!!!!
برای پی سی هم اومده؟
برای بازی کردنش لحظه شماری می کنم.

Oracle_Eldorado
24-10-2007, 15:08
داستانش که خیلی جالب بود .
ببخشید اسم کامل این بازی آخرش چیه ؟!
بعدشم توی بازارهای ایران اومده یا نه ؟

StormWielder
24-10-2007, 22:51
با سلام
خدایی عجب گرافیکی داره!!!!
حالا چه سیستمی می خواد که این رو اجرا کنه!!!!
برای پی سی هم اومده؟
برای بازی کردنش لحظه شماری می کنم.

مشخصات سیستم مورد نیاز برای بازی :

Minimum Specification:

Windows XP / Vista

CPU: Pentium 2.4 GHz or Athlon XP 2400+

RAM: 1 GB

Graphics Card: GeForce 6600 / Radeon X1600

DirectX 9 Compatible Sound Card

2 GB Hard Drive Space

2x DVD-ROM Drive

Recommended:

Windows XP / Vista

CPU: Intel Core 2 Duo or Athlon 64 X2

Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950

Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card

2 GB Hard Drive Space

2x DVD-ROM Drive

داستانش که خیلی جالب بود .
ببخشید اسم کامل این بازی آخرش چیه ؟!
بعدشم توی بازارهای ایران اومده یا نه ؟

اسم بازی JERICHO هست که نام نویسنده رو هم به اولش اضافه میکنند میشه :
Clive Barker's Jericho

درست مثل :
Clive Barker's Undying

بازی دقیقا دیروز به بازار وارد شده و یه کمی طول میکشه برسه ایران .
البته فکر کنم تو Emule زودتر بشه گیرش آورد اگه ADSL دارین .

Oracle_Eldorado
24-10-2007, 23:16
اسم بازی JERICHO هست که نام نویسنده رو هم به اولش اضافه میکنند میشه :
Clive Barker's Jericho

درست مثل :
Clive Barker's Undying

بازی دقیقا دیروز به بازار وارد شده و یه کمی طول میکشه برسه ایران .
البته فکر کنم تو Emule زودتر بشه گیرش آورد اگه ADSL دارین .

بابا عجب گرافیکی میخواد ! میشه یه چند تا عکس از گیم پلی بازی بزارید ؟
( عکس های صفحه ی قبل واسه من نیومد )

soliman
24-10-2007, 23:55
واقعا من با بازی undying خاطره های زیادی داشتم اسم فارسیش هم روئین تن بود . واقعا بازی دلهره اوری بود . جادوهایی که پاتریک داشت خیلی جالب بودند . اون خانواده جرامایا عجب خانواده ی وحشتناکی بودند.
اگر این بازی هم مثل بازی undying جالب باشه به محض اومدنش به بازار میخرمش.

StormWielder
25-10-2007, 01:39
بابا عجب گرافیکی میخواد ! میشه یه چند تا عکس از گیم پلی بازی بزارید ؟
( عکس های صفحه ی قبل واسه من نیومد )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

واقعا من با بازی undying خاطره های زیادی داشتم اسم فارسیش هم روئین تن بود . واقعا بازی دلهره اوری بود . جادوهایی که پاتریک داشت خیلی جالب بودند . اون خانواده جرامایا عجب خانواده ی وحشتناکی بودند.
اگر این بازی هم مثل بازی undying جالب باشه به محض اومدنش به بازار میخرمش.

آره مخصوصا اون Skull Storm !!! من که مطمئنم این از Undying هم ترسناک تره !
من واقعا فکر کردم این Jeremiah مرد ! نگو همه زیر سر خودش بوده ! معلوم نشد اون Keisinger آخرش از کجا سر و کله اش پیدا شد !

Morteza4SN
25-10-2007, 10:49
همين كه نيومدن Undying 2 رو بسازن خيلي خوبه ! چون Undying از هر نظر عالي بود .

به هر حال اين يكي هم جالب به نظر ميرسه .

Oracle_Eldorado
25-10-2007, 13:41
ده ، چطورنمیاد ؟ عجیبه ... فقط کافیه اولش ://Http بیاد که خود Browser این کار رو انجام میده ، اما خوب ایرادی نداره ، اتفاقا بهتره عکس های بیشتری هم بذاریم . بفرمایید (آدرس کامل) :

نه این دفعه عکس ها اومد . ولی عجب گرافیکی داره ها ! خیلی پیشرفت کرده .
هروقت توی بازار های ایران هم اومد بگید تا ما هم بریم بگیریم .

Morteza4SN
29-10-2007, 15:57
نه این دفعه عکس ها اومد . ولی عجب گرافیکی داره ها ! خیلی پیشرفت کرده .
هروقت توی بازار های ایران هم اومد بگید تا ما هم بریم بگیریم .

من چند روز پيش لينك دانلودش رو ديدم . فكر كنم عرضه بازي نزديك باشه .

mojtaba007
29-10-2007, 19:47
شركت تاكين اين بازي را منتشر كرده خيلي وقت پيش

StormWielder
29-10-2007, 22:55
من چند روز پيش لينك دانلودش رو ديدم . فكر كنم عرضه بازي نزديك باشه .

بازی که 6 روز پیش Release شده ! احتمالا منظور شما در ایران هست که درسته ، مطمئننا به زودی در ایران هم میاد .

شركت تاكين اين بازي را منتشر كرده خيلي وقت پيش

مطمئن باش اونی که Takin زده ، دموی بازی هست تاریخ عرضۀ بازی در آمریکای شمالی 23/10/2007 بوده . (همین 6 روز پیش !)
شرکت چند مرحله اش رو قبلا به صورت دمو عرضه کرده .

Oracle_Eldorado
29-10-2007, 23:24
پس دوستان شما این بازی رو تایید میکنید دیگه ؟! من نرم بخرم و .... باشه !!!!

Optimus Prime
30-10-2007, 21:17
بازی امروز اومده همه جا منم نرسیدم برم بگیرم فردا صبح می رم میگریمش.خیلی خوب مثل اینکه اجرا میشه حتی روی سیستم های معمولی.

sepehr52
31-10-2007, 08:38
بچه ها من لینک تورنت بازی را پیدا کرم اینجا قرار میدم اگر کسی خواست دانلود کنه

Optimus Prime
31-10-2007, 13:00
درباره بازی باید بگم که بازی متوسطیه و اون چیزی که فکر می کردم نیست.از فضاهای ترسناک استفاده شده ولی اصلا ترسناک نیست!چیزی که خیلی اذیت میکنه Sequence Situation ها هستند یعنی همان هایی که باید چند کلید فشار دهید تا از یک مخمصه نجات پیدا کنید یا کاری انجام بدهید بعضی وقت ها انگار دستور ها انجام نمی شود و این موقعیت ها بسیار ناگهانی هستند.گرافیک هم در حد نسبتا خوبی قرار دارد ولی عالی نیست.شما می توانید این بازی را روی یک سیستم عادی انجام دهید.فضاها بسیار تاریک و بیشتر بسته هستند و بیشتر مواقع باید Flashlight خود را روشن نگه دارید.

Optimus Prime
31-10-2007, 13:57
نکته جالب دیگه اینکه شخصیت اصلی بازی یعنی Ross که فرمانده گروه Jericho هست در قسمت های اول بازی میمیرد و روح خود را به بدن افراد گروه خود انتقال میدهد که از این طریق می توانید آنها را کنترل کرده و از قدرت های مختلف هر کدام استفاده نمایید.

soliman
31-10-2007, 14:18
من امروز تریلر 1 دقیقه ای این بازی رو دیدم گرافیک خوبی داشت و جالب هم بود.
توی تریلر معلوم بود که همین گروه jericho باعث ازادی اون موجود عجیب میشند.

soliman
31-10-2007, 14:19
راستی حداقل سیستم مورد نیاز این بازی چیه؟

Oracle_Eldorado
31-10-2007, 16:10
ایول . پس بازی جالبیه . حتما میگیرم .
ممنون از همه ی دوستان .

ebinem173
01-11-2007, 11:14
امتیاز ign به این بازی 5/6 هست که خوب خیلی ضعیفه

Optimus Prime
01-11-2007, 15:05
این امتیاز خوبه شاید یه کم هم زیاده.بازی پایان بسیار بی خودی داره.اصلا معلوم نمیشه چی شد آیا ادامه داره اگر ادامه نداره پس چه اتفاقی می افته....Boss Fight آخریش هم که خیلی بی خوده....اصلا انتظار نداشتم از این بازی اینطوری باشه.

soliman
01-11-2007, 15:47
به این زودی تمومش کردین Optimus Prime جان یا از یه جایی شنیدین.

امير موسر
01-11-2007, 16:47
اقا اصلا بازی ارزش خریدن داره یا نه.(یکی میگه خوبه,یکی مییگه...).چون من میخوام بخرم.
مر30

B O L O T
01-11-2007, 16:48
درباره بازی باید بگم که بازی متوسطیه و اون چیزی که فکر می کردم نیست.از فضاهای ترسناک استفاده شده ولی اصلا ترسناک نیست!چیزی که خیلی اذیت میکنه Sequence Situation ها هستند یعنی همان هایی که باید چند کلید فشار دهید تا از یک مخمصه نجات پیدا کنید یا کاری انجام بدهید بعضی وقت ها انگار دستور ها انجام نمی شود و این موقعیت ها بسیار ناگهانی هستند.گرافیک هم در حد نسبتا خوبی قرار دارد ولی عالی نیست.شما می توانید این بازی را روی یک سیستم عادی انجام دهید.فضاها بسیار تاریک و بیشتر بسته هستند و بیشتر مواقع باید Flashlight خود را روشن نگه دارید.
ممنون با این تعریف ها سیستم رو هم بگی خوبه

Optimus Prime
01-11-2007, 18:22
به این زودی تمومش کردین Optimus Prime جان یا از یه جایی شنیدین.
soliman جان دوست خوبم تمومش کردم بازی طولانی نیست ولی کوتاه هم نیست.

اقا اصلا بازی ارزش خریدن داره یا نه.(یکی میگه خوبه,یکی مییگه...).چون من میخوام بخرم.
مر30
دوست خوبم بازی اینطوریه که بیشتر در حال کشتن موجودات شیطانی به صورت دست جمعی و به قول معروف فله ای هستید.ولی با استفاده از قدرت هم تیمی ها که می توانید هر لحظه که خواستید کنترل آنها را به دست بگیرید بازی جذاب می شود.Bonus های زیادی هستند که آنها را می توانید با انجام کارها ی مختلف مثل تمام کردن بعضی مراحل به صورت سخت و یا 50 تا Headshot و .... باز کنید که در مورد شخصیت های بازی اطلاعات میده.فضا بیشتر به صورت ناراحت کننده است تا ترسناک.Boss Fight هاش خیلی معمولی هستند.Sequence Scene ها زیاد نیستند ولی خوب باید بسیار به آرامی انجام دهید منظورم این است که خونسرد باشید و تند تند یک کلید را فشار ندهید به موقع و یک بار هر کدام را سریع انجام دهید.تعدادی ایده جدید داره که امتحانش ضرری نداره ولی هر جور میدونید.

ممنون با این تعریف ها سیستم رو هم بگی خوبه
Clive Barker's Jericho Minimum System Requirements

Windows XP / Vista
CPU: Pentium 2.4 GHz or Athlon XP 2400+
Graphics Card: GeForce 6600 / Radeon X1600
DirectX 9 Compatible Sound Card
4.5 GB Hard Drive SpaceClive Barker's Jericho Recommended System Requirements

Windows XP / Vista
CPU: Intel Core 2 Duo or Athlon 64 X2
Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950
Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card
4.5 GB Hard Drive Spaceالبته بگم که بازی دقیقا 3.91 گیگابایت جا گرفت.

ebinem173
01-11-2007, 18:23
قرار بود بازیهای ترسناک معرفی کنید (اسم تاپیک)
اما همه چیز شد همین یه دونه بازی که
اگر کسی چیزی شبیه اویل 4 پیدا کرد بگه تا دوباره یه حالی بکنیم

StormWielder
01-11-2007, 22:33
قرار بود بازیهای ترسناک معرفی کنید (اسم تاپیک)
اما همه چیز شد همین یه دونه بازی که
اگر کسی چیزی شبیه اویل 4 پیدا کرد بگه تا دوباره یه حالی بکنیم

دوست عزیز ببخشید اما شما 100 درصد در اشتباهی !
دقیقا اسم تاپیک رو نگاه کن :
عاشق های گیم های ترسناک و Undying بیان تو برای معرفی یه گیم عالی

که منظورش همین Clive Barker's Jericho هست . اسم Undying رو هم برای همین در عنوان تاپیک نوشته چون داستان اون رو هم Clive Barker نوشته و اسم کامل بازی این بود : Clive Barker's Undying

پست اول رو با دقت نگاه کنی متوجه میشی .
تاپیکی نمیشه زد که همۀ بازیهای ترسناک رو معرفی کنه چون با قوانین انجمن ها مخالفت داره و بسته میشه .
برای هر بازی یک تاپیک .

soliman
02-11-2007, 01:23
ebinem173 جان شما همین UNDYING رو بازی کردید یا نه .

Sam Fisher 11
08-11-2007, 17:20
یه پست دادم تا تاپیک رو راحت تر پیدا کنید. اسم تاپیک هم عوض کردم چون اصلا مناسب نبود !

بازی الان در دسترس است و میتونین اون تهیه کنین( Pc , X360 )

sinacracker
08-11-2007, 23:56
من نفهمیدم آخر داستان جریکو بعد از کشتن Firstborn چی میشه ؟ یک دفعه با شنا کردن سر از دریا در آوردن ؟ بعد چی شد ؟ Ross چی شد ؟ گروه جریکو کجا رفتن ؟ آیا بازی ادامه داره (در نسخه ی 2 ) ؟ ...؟ ... ؟ ... ؟

Oracle_Eldorado
09-11-2007, 00:43
مر30

دوست عزیز چیز هایی که من بعد از 1 ساعت و نیم بازی کردن دیدم :
یک گروه کامل 6 نفره که با انواع اسلحه های گوناگون موجودات شیطانی رو نابود میکنند .
البته بگم این بازی سیستم تقریبا بالایی میخواد .
ولی خداییش خیلی بازی جالبیه . من که دارم کف میکنم .
تنظیمات رو تا آخر بالا بردم ولی اون Smooth رو تا 4X بیشتر ساپورت نکرد .
میزاشتم روی 8X گیر میکرد .
خلاصه رو بگم که بازی خیلی جالب و قشنگ هست .
راستی یه سئوالی داشتم که میشه بین اعضای گروه انتخاب کنی ؟
منظورم اینه که شخصیتت رو عوض کنی .
خیلی دوست دارم اون آدم گنده باشم ! تفنگ جالبی داره .

Abolfazl3007
09-11-2007, 09:19
سلام
من سیست مورد نیاز رو خوندم ولی آیا رو این سیستم اجرا میشه؟
VGA:6200 256mb
CPU:3.00 1mb
RAM:512

davoodf
09-11-2007, 10:16
با سلام
دوست عزیز با رمت و کارت گرافیکت مشکل داره.
چون که خیلی پایین هستن.
مینیموم سیستم رو نگاه کن می بینی که نوشته یک گیگ رم.

Abolfazl3007
09-11-2007, 15:55
آخه من رو قاب شرکت تکین رو دیدم نوشته بود با این سیستم اجرا میشه
اما شک کردم
و گفتم اینجا مطرح کنم

davoodf
09-11-2007, 16:18
با سلام
دوست عزیز به اینهایی که روی قالب می نویسن باور نکن!!!
این ها فقط برای این هست که زودتر بفروشن و جیب خودشون رو پر کنن.برای اینه که روی دستشون نمونه.
وقتی تو میری یه بازی می خری اگر روش یه سیستمی نوشته باشه که به سیستم تو نخوره خوب معلومه که تو اون بازی رو نمی خری ولی اگر یه سیستم پایین روش نوشته باش می خری.

Oracle_Eldorado
10-11-2007, 00:00
با سلام
دوست عزیز به اینهایی که روی قالب می نویسن باور نکن!!!
این ها فقط برای این هست که زودتر بفروشن و جیب خودشون رو پر کنن.برای اینه که روی دستشون نمونه.
وقتی تو میری یه بازی می خری اگر روش یه سیستمی نوشته باشه که به سیستم تو نخوره خوب معلومه که تو اون بازی رو نمی خری ولی اگر یه سیستم پایین روش نوشته باش می خری.

کاملا تایید میشه .
و به شما دوست عزیز توصیه میکنم قبل از خرید هر بازی اول اینجا مشورت کنید . ( به نفعتون هست ) چون تنها جایی که راستش رو به شما میگه ! مطمئن باش اون فروشنده هم به شما راستش رو نمیگه .
و حالا یه مشکل واسه خودم !
من در این قسمت بازی گیر کردم :

کسی اینجا رو رد کرده ؟ اصلا معلوم نیست که باید کجا بری . هیچ راهی هم برای رفتن نیست . ( اگه عکس واضح نیست بگید تا 2 ، 3 تا دیگه هم بزارم )
لطفا کمک کنید چون من واقعا توی کف این بازیم ! خیلی حال میده .

Optimus Prime
10-11-2007, 03:06
باید بری همون وسط تا حرف بزنن بعد Firstborn میاد روی اون قسمت وسطی و بعد Cutscene.آها قبلش با این شیاطین پرنده هم جنگ داری.

veria
10-11-2007, 03:49
به نظر میاد مراحل اولیه هستش
اگه مرحله ی man down هست
برو روی سکوی جلوی مجسمه وایسا

Oracle_Eldorado
10-11-2007, 14:37
باید بری همون وسط تا حرف بزنن بعد Firstborn میاد روی اون قسمت وسطی و بعد Cutscene.آها قبلش با این شیاطین پرنده هم جنگ داری.

خوب میرم اونجا . یکمی حرف میزنند ولی هیچ خبری نمیشه .
نه CutScene میاد , نه دشمنی و هیچی .
میشه توی عکسی که گذاشتم مشخص کنید دقیقا کجا ؟
راستی یه سئوال :
اگه یکی از اعضای تیم بمیره چی میشه ؟ باید دوباره از CheckPoint شروع کنم یا بازی ادامه داره ؟

sinacracker
10-11-2007, 21:52
خوب میرم اونجا . یکمی حرف میزنند ولی هیچ خبری نمیشه .
نه CutScene میاد , نه دشمنی و هیچی .
میشه توی عکسی که گذاشتم مشخص کنید دقیقا کجا ؟
راستی یه سئوال :
اگه یکی از اعضای تیم بمیره چی میشه ؟ باید دوباره از CheckPoint شروع کنم یا بازی ادامه داره ؟

جادو می کنی دوباره زنده میشه

Oracle_Eldorado
10-11-2007, 22:17
جادو می کنی دوباره زنده میشه

اونو میدونم ! منظورم اینه که اگه بهش نرسی یا هیچ کس بهش نرسه و بمیره چی ؟

oomidd
06-12-2007, 11:37
سلام
من توی مرحلهی the path of souls همونجایی که پراز مسلسل هستش گیرکردم همونجاییکه مسلسلادورشون دیوار ه وزد تیرند.اولای بازی بعد از کشته شدن فرمانده .هرچی تیر به مسلسلا میزنم ازبین نمیرند توی این مرحله باید چیکارکنم.
ممنون

Oracle_Eldorado
06-12-2007, 13:24
سلام
من توی مرحلهی the path of souls همونجایی که پراز مسلسل هستش گیرکردم همونجاییکه مسلسلادورشون دیوار ه وزد تیرند.اولای بازی بعد از کشته شدن فرمانده .هرچی تیر به مسلسلا میزنم ازبین نمیرند توی این مرحله باید چیکارکنم.
ممنون

میشه یکمی بیشتر توضیح بدی ؟
من که اصلا نفهمیدم کجایی .

oomidd
06-12-2007, 14:56
همنجاییکه پنج شیشتا مسلسل روی زمینند و زد گلوله هم هستند توی اون قسمت دوتا در هم هست ولی نه درا باز میشن ونه مسلسلا نابود میشن تقریبا دو سه مرحله بعد از کشته شدن فرماندمون

Oracle_Eldorado
06-12-2007, 23:07
همنجاییکه پنج شیشتا مسلسل روی زمینند و زد گلوله هم هستند توی اون قسمت دوتا در هم هست ولی نه درا باز میشن ونه مسلسلا نابود میشن تقریبا دو سه مرحله بعد از کشته شدن فرماندمون

آهان . گرفتم کجایی .
ببین یکی از اعضای تیم هست که قبل از اینکه وارد بشی اسمش رو مینویسه .
باید اونو بیاری و با دکمه ی E یا Q غیب بشی و بری پشت مسلسل ها و F بزنی که نارنجک بندازه توی اونا .
میتونی غیب هم نشی ولی اگه غیب بشی کارت راحت تره .

oomidd
07-12-2007, 08:28
سلام
خیلی ممنون اگه بازم کمک خواستم امیدوارم بازم کمکم کنید
خیلی خیلی ممنون

Omid_Sadeghvand
07-12-2007, 22:38
سلام عجب بازی توپیه

من تو اون مرحله ای گیر کردم: مرحله ای که اون زنه که کلاه پلیس داره را از بالا به پایین پرتاب میکنن و بعد از مردنش
جرقه هایی ایجاد میشه که داخل اون میریم و کمی که جلو رفتی به بنبست میرسیم که با یکی شون باید با کلید E شلیک کنم و یه چیزی رو خراب کنم و نمی دونم کجاست؟

امیدوارم خوب توضیح داده باشم...

Oracle_Eldorado
07-12-2007, 22:55
سلام عجب بازی توپیه

من تو اون مرحله ای گیر کردم: مرحله ای که اون زنه که کلاه پلیس داره را از بالا به پایین پرتاب میکنن و بعد از مردنش
جرقه هایی ایجاد میشه که داخل اون میریم و کمی که جلو رفتی به بنبست میرسیم که با یکی شون باید با کلید E شلیک کنم و یه چیزی رو خراب کنم و نمی دونم کجاست؟

امیدوارم خوب توضیح داده باشم...

دوست من میدونم کجا هستی .

باید اون زنه رو که Snipe ( یا همون تفنگ دوربین دار ) داره رو انتخاب کنی ، بعد بری جلوی دیوار خراب و E بزنی .

Omid_Sadeghvand
07-12-2007, 23:08
آره زنه رو انتخاب میکنم ولی به همون نقطه که باید E بزنم میرم ولی نمیدونم به کدام سمت دره شلیک کنم؟

Oracle_Eldorado
07-12-2007, 23:19
آره زنه رو انتخاب میکنم ولی به همون نقطه که باید E بزنم میرم ولی نمیدونم به کدام سمت دره شلیک کنم؟

ببین یه در هست که تقریبا خرابه .
یعنی اونطرفش معلومه . فقط کافیه جلوش E بزنی . یکمی هم برو نزدیک تر .

Omid_Sadeghvand
15-12-2007, 22:03
سلام میشه یکی منو راهنمایی کنه:

من در مرحله ای گیر کردم که باید از یک کوره آتش عبور کنم و با اونی که قدرت بدنی بالاتری داره باید عبور کنم ولی وقتی میرم توی آتش بعد از چند ثانیه میمیره...اگه میشه یکی کمکم کنه...تشکر.

Oracle_Eldorado
15-12-2007, 22:17
میشه یه عکسی بزاری ؟
من نفهمیدم کجا رو میگی .

Omid_Sadeghvand
16-12-2007, 18:22
اینجا که باید به پایین بپرم ولی میمیره.

veria
16-12-2007, 18:44
باید سریع راه رو پیدا کنی و خارج بشی
باید به سمت خروجی طرف چپ بری

Omid_Sadeghvand
17-12-2007, 14:14
از کدوم راه ها برم که سریع برسم.

Oracle_Eldorado
25-12-2007, 23:01
ببخشید اینجا که امید جان گیر کرده منم گیر کردم .
میشه یه راهنمایی بکنید که کدوم راه سریع تر میرسه ؟

am_merman01
31-12-2007, 00:05
سلام دوستان عزيز
من تقريباً بازي رو تموم كردم ولي توي آخرش مشكل دارم . نميدونم چه طوري بايد اون بچه رو كه به ما حمله كرده رو بكشم . اصلا نميدونم اونجا بايد چي كار كنم مخصوصا وقتي اون نور هاي بنفش دور سر افرادم مي گردند و اونارو ميكشن حالا اگه كسي مي تونه منو راهنمايي كنه .
پيشا پيش از شما دوستان عزيز ممنونم .

Oracle_Eldorado
31-12-2007, 13:07
سلام دوستان عزيز
من تقريباً بازي رو تموم كردم ولي توي آخرش مشكل دارم . نميدونم چه طوري بايد اون بچه رو كه به ما حمله كرده رو بكشم . اصلا نميدونم اونجا بايد چي كار كنم مخصوصا وقتي اون نور هاي بنفش دور سر افرادم مي گردند و اونارو ميكشن حالا اگه كسي مي تونه منو راهنمايي كنه .
پيشا پيش از شما دوستان عزيز ممنونم .

دوست عزیز شما که از ما جلوتری یه راهنمایی بکن .
من توی همون کوره ی آتیش گیر کردم که Delgado باید رد بشه . راهش رو بلد نیستم که از کجا باید برم .
ممنون میشم راهنمایی کنی .
با تشکر ، O R A C L E

davoodf
31-12-2007, 23:15
با سلام
سروش جان والا من که از اول تا اخرش رو با ترینر رفتم بهت پیشنهاد می کنم که اون قسمت ترینر رو فعال کن و از اونجا بپر پایین.
بعد از اینکه از اون قسمت رد شدی خیلی جک و جنور برات میاد پس کارت بعد از اونجا یه خورده سخت تر میشه.
فردا یا پس فردا ترینر این بازی رو می دیم بیرون.

am_merman01
01-01-2008, 01:34
دوست عزيز سلام
اونجا وقتي ميپري پايين كافيه دكمه Q رو نگه داري تا از آتيش رد بشي و پيشنهاد ميكنم با كس ديگه اي اين كار رو نكني چون بايد چند تا در رو باز كني كه فقط Delgado ميتونه اين كار رو انجام بده و اگه با يكي ديگه از افرادت بري راهت يه كم طولاني تر ميشه .
در ضمن بايد بگم از اينجا به بعد بازي يه كم سخت تر ميشه و چند جا از بازي بود كه خيلي منو مشغول كرد تا فهميدم بايد چي كار كنم ولي توي آخرش موندم . انشاء ا... شما هم به اونجا ميرسي و راهش رو پيدا مي كني تا به ما هم بگي .
اگه دوستان ديگه هم مشكلي دارند بگن تا راهنمايي كنم .

Oracle_Eldorado
01-01-2008, 06:38
ممنون از راهنمایی دوستان .

Omid_Sadeghvand
01-01-2008, 11:15
تشکر دوست من

arnold_ab
01-01-2008, 12:15
من تازه این بازی خریدم هنوز نصبش نکردم ببینم بازی قشنگی هست یا نه

davoodf
01-01-2008, 12:59
با سلام
دوستان ترینر این بازی رو هم درست کردیم.
برای دانلودش برین توی این تاپیک:

am_merman01
02-01-2008, 00:16
من تازه این بازی خریدم هنوز نصبش نکردم ببینم بازی قشنگی هست یا نه

سلام دوست عزيز :10:
شما كه خودت بازي رو خريدي خوب بازي كن تا ببيني خوشت مياد يا نه :18:؟ ! به هر حال شنيدن كي بود مانند ديدن .:27:
ولي من كه خيلي ازش خوشم اومد بازي جالبي بود و گرافيك خيلي خوبي داشت . اميد وارم شما هم خوشت بياد .

am_merman01
02-01-2008, 00:31
با سلام
دوستان ترینر این بازی رو هم درست کردیم.
برای دانلودش برین توی این تاپیک:

دستت درد نكنه كار جالبي بود ولي يه كم دير به دست من رسيد:41:. اميد وارم ساير دوستان استفاده كنن.
ولي به نظر من لذت بازي در سخت بودنش هست و وقتي بشه يه بازي رو راحت تموم كرد ديگه خيلي به دل آدم نمي چشبه:13:. ولي به هر حال دستت درد نكنه .:10::11:

bloodrayne
02-01-2008, 01:16
Jericho bonus codes pc unlocker
کسی داره

Oracle_Eldorado
02-01-2008, 22:19
بالاخره منم این بازی رو تموم کردم . واقعا قشنگ بود . از اون قسمت به بعد واقعا سخت شد ولی من بدون ترینر تمومش کردم . این آخرش یه الف بچه چطوری این همه آدم رو گذاشته بود سرکار !
ولی من نفهمیدم آخر این بازی چی شد ؟ این پرنده ای که شبیه آدم بود کی بود ؟ این بچه کی بود ؟

am_merman01
03-01-2008, 00:52
بالاخره منم این بازی رو تموم کردم . واقعا قشنگ بود . از اون قسمت به بعد واقعا سخت شد ولی من بدون ترینر تمومش کردم . این آخرش یه الف بچه چطوری این همه آدم رو گذاشته بود سرکار !
ولی من نفهمیدم آخر این بازی چی شد ؟ این پرنده ای که شبیه آدم بود کی بود ؟ این بچه کی بود ؟

بهت تبريك ميگم:33: :12:. مبارك باشه:7: :26::26:. ولي من هنوز تمومش نكردم :41:. راستش نفهميدم چجوري بايد اون بچه رو نابود كن:9:م .
ممكنه بگي اونجا بايد چي كار كنم ؟:23::23:

arnold_ab
03-01-2008, 11:30
چرا نمیشه از ترینر بازی استفاده کرد؟وقتی میخوام از ترینر بازی استفاده کنم بازی هنگ میکنه

Oracle_Eldorado
03-01-2008, 12:13
سلام دوست عزيز
بهت تبريك ميگم . مبارك باشه . ولي من هنوز تمومش نكردم . راستش نفهميدم چجوري بايد اون بچه رو نابود كنم .
ممكنه بگي اونجا بايد چي كار كنم ؟

ممنون دوست عزیز .
این بچه خیلی ساده هست .
باید ببینی اون از چه قدرتی استفاده میکنه .
مثلا اولیش از یه قدرتی استفاده میکنه که حالت برق هست .
شما باید با Black ( همون زنه که تفنگ دوربین دار داره ) بری نزدیکش و Q بزنی .
یه چند بار که این کار رو کردی از یه قدرت دیگه استفاده میکنه که هرکدوم از اعضای تیم اون قدرت رو دارند و باید از قدرت اعضای تیم علیه اون استفاده کنی .
آخرشم خیلی قشنگ تموم میشه .

چرا نمیشه از ترینر بازی استفاده کرد؟وقتی میخوام از ترینر بازی استفاده کنم بازی هنگ میکنه

ورژن ترینر با ورژن بازی شما یکی نیست .

capitan black
03-01-2008, 12:23
سلام.دوستان حالا بازي واقعا ترسناك هستش كه برم بگيرم؟

arnold_ab
03-01-2008, 12:24
بله تقریبا ولی به پای Evil4نمیرسه

Oracle_Eldorado
03-01-2008, 12:38

ترسناک هست ولی نه زیاد !
ولی بعضی صحنه هاش هست که واقعا آدم رو میترسونه .
این بازی بیشتر سخته تا ترسناک . مخصوصا این آخراش .
یه دفعه دورو برت پر میشه از هزار نوع جک و جونور !!!!
اگه از من میشنوی حتما بگیر . ولی اگه سیستم بالایی داری !

capitan black
03-01-2008, 13:22
ترسناک هست ولی نه زیاد !
ولی بعضی صحنه هاش هست که واقعا آدم رو میترسونه .
این بازی بیشتر سخته تا ترسناک . مخصوصا این آخراش .
یه دفعه دورو برت پر میشه از هزار نوع جک و جونور !!!!
اگه از من میشنوی حتما بگیر . ولی اگه سیستم بالایی داری !

مرسي سروش جون....
اره سيستم رو كه تازه گرفتم.....اصلا واسه گرافيك كم نمياره...
vga : sparkle 8600 ddr3
cpu : intel core 2 duo e6750
ram : 2gig ddr2 800
monitor : lcd samsung 1931bw 19 inch
mb : GIGABYTE GA-X38-DQ6

تا حالا كه دو بازي بيوشوك و cod4 :mw رو با بالترين گرافيك اجرا كردم اخ
هم نگفته:46:...چيكار كنم ديگه ....بدون گيم نميشه زندگي كرد:27:

Oracle_Eldorado
03-01-2008, 13:35
پس برو بخر و حالشو ببر !
ولی بهت قول میدم با آخرین تنظیمات نمیاره !
آخرین تنظیمات منظورم اینه که میتونی همه چیز رو تا آخر High ببری ولی Antialiasing رو تا 4X بیشتر نمیتونی ببری !
میشه برد ولی گیر میکنه . مال من که اینطوری بود .
سیستمم دقیقا مثل مال شما هست ولی CPU من 3.0 Full هست .
هرجای بازی گیرکردی در خدمتیم .

arnold_ab
03-01-2008, 15:29
حیف پول که بالای این بازی بدی واقعا بازی آشغالی از گیم اسپوت هم نمره ضعیف6.5گرفته من که خیلی پشیمونم.

arnold_ab
03-01-2008, 15:36
میتونی سیو گیم کامل بازی بزاری تو که تموم کردی؟ممنون میشم:11:

davoodf
03-01-2008, 18:53
حیف پول که بالای این بازی بدی واقعا بازی آشغالی از گیم اسپوت هم نمره ضعیف6.5گرفته من که خیلی پشیمونم.
سلام
دوست عزیز من لطفا این گونه قضاوت نکن!
سلیقه ها و علاقه ها متفاوت هست.
من بیشتر از گرافیک و جزئیات بازی خیلی خوشم اومد که خیلی خوب روش کار شده.
ترسناک بودنش زیاد نیست ولی بعضی جاها واقعا ادم رو می ترسونه.مثلا جاهای تنگ و تاریک که یه دفعه یه جونور از پشت سرت میاد و بهت حمله می کنه.
در کل بازی خوبیه.

Oracle_Eldorado
03-01-2008, 19:13
میتونی سیو گیم کامل بازی بزاری تو که تموم کردی؟ممنون میشم

اینم برای دوست عزیزم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Barker's Jericho.rar
( اگه ) لینک مشکل داشت بگو .

سلام
دوست عزیز من لطفا این گونه قضاوت نکن!
سلیقه ها و علاقه ها متفاوت هست.
من بیشتر از گرافیک و جزئیات بازی خیلی خوشم اومد که خیلی خوب روش کار شده.
ترسناک بودنش زیاد نیست ولی بعضی جاها واقعا ادم رو می ترسونه.مثلا جاهای تنگ و تاریک که یه دفعه یه جونور از پشت سرت میاد و بهت حمله می کنه.
در کل بازی خوبیه.

باهات موافقم .
منم خیلی از گرافیک این بازی خوشم اومد .
به نظر من فقط یه قسمتش ترسناک بود که باید با Church از یه چاهی میرفتی پایین که یه دفعه یه جونوری میپرید بالای سرت ! اونجاش اعصاب من داغون شده بود .

capitan black
03-01-2008, 20:14
پس برو بخر و حالشو ببر !
ولی بهت قول میدم با آخرین تنظیمات نمیاره !
آخرین تنظیمات منظورم اینه که میتونی همه چیز رو تا آخر High ببری ولی Antialiasing رو تا 4X بیشتر نمیتونی ببری !
میشه برد ولی گیر میکنه . مال من که اینطوری بود .
سیستمم دقیقا مثل مال شما هست ولی CPU من 3.0 Full هست .
هرجای بازی گیرکردی در خدمتیم .

مرسي سروش جون....من اين دو گيمو روي تنظيمات بالا بردم روون اجرا ميشد...اينو نميدونم....cpu من دو هسته اي هستش ...به همين خاطر ميگم كم نمياره...بعد از امتحانهاي ترم حتما ميگيرمش...مرسي از لطفت:11:

a.salireza
03-01-2008, 21:19
به این امتیاز ها توجه نکن. برو بازی رو بخر و خودت امتحانش کن.:46:

arnold_ab
04-01-2008, 10:00
اینم برای دوست عزیزم :

کد:

بابا تودیگه کی هستی دمت گرم اما oracleجان من هر کار میکنم لیک باز نمیکنه میشه تصحیحش کنی ممنون.

Oracle_Eldorado
04-01-2008, 13:35
بابا تودیگه کی هستی دمت گرم اما oracleجان من هر کار میکنم لیک باز نمیکنه میشه تصحیحش کنی ممنون.

ببخشید من لینک کامل رو گذاشته بودم ولی نمیدونم چرا اینطوری اومده .
اینم لینک سالم از 4Shared :

arnold_ab
04-01-2008, 17:02
ببخشید من لینک کامل رو گذاشته بودم ولی نمیدونم چرا اینطوری اومده .
اینم لینک سالم از 4Shared :

ممنون دوست عزیز خیلی باحالی بابت زحماتت ممنون:11:

arnold_ab
04-01-2008, 17:07
بچه ها من ترینر این بازی دانلود کردم وقتی دا خل بازی میشم وترینر را اکتیو میکنم.بازی هنگ میکنه اشکال ورژن هم ندارم.

davoodf
04-01-2008, 20:12
با سلام
دوست عزیز اگر ترینر ما رو دانلود کردین که هیچ مشکلی نداره و من این ترینر رو به صورت کامل و به هر شکلی تست کردم و هیچ کرشی به وجود نیومد.
اگر از ترینر دیگه استفاده می کنین که اون هم مربوط به سازنده ی ترینر میشه.

Oracle_Eldorado
04-01-2008, 22:42
با سلام
دوست عزیز اگر ترینر ما رو دانلود کردین که هیچ مشکلی نداره و من این ترینر رو به صورت کامل و به هر شکلی تست کردم و هیچ کرشی به وجود نیومد.
اگر از ترینر دیگه استفاده می کنین که اون هم مربوط به سازنده ی ترینر میشه.

تایید میشه .
منم ترینر ایشون رو تست کردم هیچ مشکلی نداشت .

arnold_ab
05-01-2008, 14:56
آشغال آشغال این بازی خیلی بد بود حالم گرفت.
آره پسر حال من هم خیلی گرفته شد گرافیک بازی بدی نیست اما داستانش ودیگر چیزهاش آشغال:2:

bloodrayne
07-01-2008, 23:49
Jericho bonus codes pc unlocker
کسی داره

قدیمیا حرف خوبی زدند :
کس نخوارد پشت من جز ناخن انگشت من
حالا خوب ما مثل بعضیها نگاه دهن این اون نمیکنیم برای ... :2:
یه بار ما یه چیزی خواستیم
یا کسی نمیدونست چیه ؟ :20:
یا ... ؟ :31:
خودم رفتم پیداش کردم همه قفلا باز شد :21:
واقعا بیشتر جواب میده :5:

bloodrayne
07-01-2008, 23:52
بازی خیلی قشنگی بود و درست مثل روئین تن تو خاطر خیلیا میمونه قابل توجه بدخواهان گرامی

am_merman01
08-01-2008, 02:17
سلام دوستان عزيز
در اينكه نظر دوستان باهم متفاوته جاي هيچ تعجبي نيست . به هر حال روحيات آدم ها با هم متفاوته و اينه كه زندگي رو قشنگ ميكنه.
ولي بهتره موقع پست زدن يه كم بيشتر دقت كنيم تا خدا نكرده به كسي به خاطره نظري كه راجع به يك بازي داره توحين نشه .
حالا بگزريم به نظر من گرافيك بازي در حد قابل قبولي بود و طراحي شخصيت هاي بازي هم جالب بود ولي داستان بازي كمي ضعيف و به نظر من در پايان افتضاح بود .
درسته كه بازي هايي از اين بهتر رو هم انجام دادم ولي اين بازي هم براي پركردن وقت فراغت بد نبود.
به هر حال من در كل از بازي خوشم اومد و اينكه بعضي دوستان نظر مخالف يا موافق دارن بهتره كه به صورت منطقي و با دليل ارائه بدن و به نظرات ديگران هم احترام بزارن.

Oracle_Eldorado
08-01-2008, 07:55
سلام دوستان عزيز
در اينكه نظر دوستان باهم متفاوته جاي هيچ تعجبي نيست . به هر حال روحيات آدم ها با هم متفاوته و اينه كه زندگي رو قشنگ ميكنه.
ولي بهتره موقع پست زدن يه كم بيشتر دقت كنيم تا خدا نكرده به كسي به خاطره نظري كه راجع به يك بازي داره توحين نشه .
حالا بگزريم به نظر من گرافيك بازي در حد قابل قبولي بود و طراحي شخصيت هاي بازي هم جالب بود ولي داستان بازي كمي ضعيف و به نظر من در پايان افتضاح بود .
درسته كه بازي هايي از اين بهتر رو هم انجام دادم ولي اين بازي هم براي پركردن وقت فراغت بد نبود.
به هر حال من در كل از بازي خوشم اومد و اينكه بعضي دوستان نظر مخالف يا موافق دارن بهتره كه به صورت منطقي و با دليل ارائه بدن و به نظرات ديگران هم احترام بزارن.

درسته . به نظر من هم داستانش خیلی نامفهوم بود .
من هنوز هم بعضی از جاها رو نفهمیدم چی شد !
آخرش هم زیاد بد نبود ولی کاش اون 2 نفر هم نمیمردن .
ولی خداییش گرافیکش عالی بود . با اینکه پورت شده بود اصلا هیچ تغییری نکرده بود .
در کل منم خیلی خوشم اومد از این بازی . منتظر نسخه های بعدی خواهیم بود .....

bloodrayne
09-01-2008, 14:05
اون جور که من شنیدم کمپانیهای غربی با همین جور مسخره بازیها بازی روئین تن رو با اون گرافیک زیبا و داستان خیلی جذابش چهرش رو خراب کردند و در اونجا مثل ایران نیست که اگه یه بازی بگیری روش یه کلوچه و ساندیس بزارن و بهت تحویل بدن
منم اگه قرار بود سالی یکی دوتا بازی بخرم اونم با قیمت چند ده هزار تومن درست مثل بازیهای پلی استیشن 3 که تو ایران 100 هزار تومن بالا تر یا پایین تر قیمت داره می خواستم بخرم به حرف 4 تا سایت گوش میدادم چون قرار بود با اون یه سال صبر کنم
تازه این کمپانی جزء معدود کمپانیهایی هست که تمام نسخه ها رو برای کنسولهای مختلف با هم داد
رزیدنت اویل 4 رو یادتون نمیره که چشم همه داشت در میومد تازه بعد چند سال کاپکام به خودش زحمت داد و تازه یه نسخه که انگار از دهن گاو کشیدن بیرون داد وه همه کلی ذوق کردن بعدنم با اون پچ دادنش که چقدر بدبختی برای نصبش که نکشیدیم:41:
نمیدونم دوستان چه گرافیکی دارن که میگن گافیکش پایین هست ؟
فقط چن مشکل از نظر من داشت که به داستان بازی و اون همه شخصیت زیبا در میرن
1 جای شلیک گلوله رو در و دیوار نمیموند
2 صدای راه رفتن رو اجسام مختلف ضعیف بود
3 نباید اون دوتا کشته میشدند که البته دست نویسنده داستان بود و به کسی جز کارگردان مربوط نمیشه و جز قسمتای ریل داستان بود تا نگن خالی بند این همه دشمن هیشکی نمرد مپل خیلی از فیلما

Oracle_Eldorado
09-01-2008, 14:22
1 جای شلیک گلوله رو در و دیوار نمیموند
2 صدای راه رفتن رو اجسام مختلف ضعیف بود
3 نباید اون دوتا کشته میشدند که البته دست نویسنده داستان بود و به کسی جز کارگردان مربوط نمیشه و جز قسمتای ریل داستان بود تا نگن خالی بند این همه دشمن هیشکی نمرد مپل خیلی از فیلما

اینا مشکلات RE 4 هست یا Jericho ؟

bloodrayne
09-01-2008, 14:53

فکر کنم باید Jericho باشه دیگه مگه نه ؟

omid moosavi
09-01-2008, 20:20
من اين بازي رو تمام كردم فقط ميتونم بگم براي سرگرمي تا يك حدودي خوب بود

Optimus Prime
10-01-2008, 00:41
آره دلم خیلی به حال Jones و Cole سوخت....ولی حداقل رو پایانش یه کمی پیشتر کار می کردند بد نبود.به هر حال ههمه تائید کردند که Firstborn 100% مرد.سایت ویکی پدیا هم نوشته Clive Barker همه داستان را دقیق ننوشته بلکه چند نفر دیگری هم بودند.

Amin_mustang
10-01-2008, 07:55
آقایونی که بازی رو تموم کردن
من تو اون قسمت بازی که توی قصر اون غول چاق هستیم و اون جایی که وسط سالن یک چاه بزرگ هست و باید با cherch از بغلش گذشت .وقتی رد میشه دیگه نمیدونم باید کجا برم لطفا راهنمایی کنید ممنون

Optimus Prime
10-01-2008, 11:16
من تو اون قسمت بازی که توی قصر اون غول چاق هستیم و اون جایی که وسط سالن یک چاه بزرگ هست و باید با cherch از بغلش گذشت .وقتی رد میشه دیگه نمیدونم باید کجا برم لطفا راهنمایی کنید ممنون
با Church برو روی یک موزائیک دقیقا رو بروی گودال بزرگ بعد به یارانت دستور بده که اونطرف برن روی 2 تا جایگاه دیگه (سمت راست و چپه 2 جا است)

am_merman01
11-01-2008, 02:10

شما بايد با cherch از سمت چپ اون گودال حركت كني و بري اونطرف :46:بعد اونجا يه سكو هست كه وقتي روش مي ايستي ميره پايين و بعد از ايستادن روي سكو بايد اعضاي تيمت رو هدايت كني تا برن و روي سكو هاي سمت خودشون بايستند كه اين كار هم به راحتي آب خوردنه :19:و فقط كافي روبه اون سكو ها نگاه كني و دكمه هاي 3 و 4 رو فشار بدي . همش همين بود.
موفق باشي:31:

am_merman01
11-01-2008, 02:18

حق با دوستان هستش احتما لا منظورش با همينا Jericho خودمون باشه .
البته يه جورايي هم دوستمون حق دارند چون اين جور جزئيات رو توي بازي واقعا ضعيف اجرا كرده بودند.

Oracle_Eldorado
11-01-2008, 05:28
حق با دوستان هستش احتما لا منظورش با همينا Jericho خودمون باشه .
البته يه جورايي هم دوستمون حق دارند چون اين جور جزئيات رو توي بازي واقعا ضعيف اجرا كرده بودند.

آره خوب این مشکلات رو هم داشت .
ولی بیشتر کارهای گرافیکی خوب کار شده بود .
این آخراش هم یک دفعه سخت شد !
در کل برای یک بار بازی کردن خوب بود .
چون داستانش با بقیه بازیها متفاوت بود .

Amin_mustang
12-01-2008, 19:33
شما بايد با cherch از سمت چپ اون گودال حركت كني و بري اونطرف :46:بعد اونجا يه سكو هست كه وقتي روش مي ايستي ميره پايين و بعد از ايستادن روي سكو بايد اعضاي تيمت رو هدايت كني تا برن و روي سكو هاي سمت خودشون بايستند كه اين كار هم به راحتي آب خوردنه :19:و فقط كافي روبه اون سكو ها نگاه كني و دكمه هاي 3 و 4 رو فشار بدي . همش همين بود.
موفق باشي:31:
خیلی خیلی ممنون:11:

am_merman01
13-01-2008, 02:32
آره خوب این مشکلات رو هم داشت .
ولی بیشتر کارهای گرافیکی خوب کار شده بود .
این آخراش هم یک دفعه سخت شد !
در کل برای یک بار بازی کردن خوب بود .
چون داستانش با بقیه بازیها متفاوت بود .

حق با شماست براي يك بار بازي كردن خوب بود ولي نبايد به اين مشكلات بازي زياد سخت گرفت چون اين اولين نسخه بازي بود
ولي دركل حق با شماست داستان بازي متفاوت و جالب بود و اميد وارم نسخه هاي بعديش بهتر هم بشه من كه منتظر نسخه بعدي بازي ميمونم:5::8: چون واقعا به نظرم جالب اومد .
اميد وارم نسخه بعدي جالب تر از اولي بشه .

farhad1122
09-04-2008, 17:04
سلام
ببخشید که توی یک تاپیک قدیمی پست میدم اما یه سوالی درباره Clive Barker's Jericho داشتم.
می خواستم ببینم که نسخه فارسی اون هم اومده یا نه؟ اگه اومده چه شرکتی اونو فارسی کرده؟
با تشکر

davoodf
09-04-2008, 17:32
دوست من بهت پیشنهاد می کنم که همیشه نسخه ی اصلی بازی رو بگیر!!
اگر فارسی بشه ....... میشه توش.از من گفتن.

Oracle_Eldorado
09-04-2008, 18:20
دوست من بهت پیشنهاد می کنم که همیشه نسخه ی اصلی بازی رو بگیر!!
اگر فارسی بشه ....... میشه توش.از من گفتن.

منم همین رو تایید میکنم !
معمولا اونایی که فارسی میشن یکمی مشکلات گرافیکی هم دارند .

farhad1122
09-04-2008, 20:16
منم همین رو تایید میکنم !
معمولا اونایی که فارسی میشن یکمی مشکلات گرافیکی هم دارند .
سلام
بله، من هم کاملاً با شماها موافقم. بیشتر بازی هایی که فارسی شده کیفیت کمتری نسبت به نسخه اصلی دارن اما دو تا شرکت هست که بازی هایی که فارسی کرده کیفیتش با نسخه ی اصلیش خیلی تفاوتی نداره و اون دو تا شرکت دارینوس و نوین پندار هستن که به عنوان مثال دارینوس بازی مافیا رو بسیار خوب فارسی کرده بود و کیفیتش با نسخه اصلی که بازی کرده بودم تفاوتی نداشت و بی انصافیه که بگیم مافیا خوب فارسی نشده بود یا من بازی روئین تن نسخه فارسی نوین پندار رو بازی کردم که از نظر دوبله عالی بود ولی قبلش که انگلیسیش رو بازی کرده بودم بیشتر داستان جذاب بازی رو نفهمیده بودم. گاهی اوقات نسخه فارسی بازی جنبه های مثبتش بیشتر از منفیشه و اون وقته که بهتره نسخه فارسی رو بخریم. ببخشید که سرتونو درد اوردم به هر حال از اینکه جواب منو دادین ازتون ممنونم:46::40:

Oracle_Eldorado
09-04-2008, 20:51
سلام
بله، من هم کاملاً با شماها موافقم. بیشتر بازی هایی که فارسی شده کیفیت کمتری نسبت به نسخه اصلی دارن اما دو تا شرکت هست که بازی هایی که فارسی کرده کیفیتش با نسخه ی اصلیش خیلی تفاوتی نداره و اون دو تا شرکت دارینوس و نوین پندار هستن که به عنوان مثال دارینوس بازی مافیا رو بسیار خوب فارسی کرده بود و کیفیتش با نسخه اصلی که بازی کرده بودم تفاوتی نداشت و بی انصافیه که بگیم مافیا خوب فارسی نشده بود یا من بازی روئین تن نسخه فارسی نوین پندار رو بازی کردم که از نظر دوبله عالی بود ولی قبلش که انگلیسیش رو بازی کرده بودم بیشتر داستان جذاب بازی رو نفهمیده بودم. گاهی اوقات نسخه فارسی بازی جنبه های مثبتش بیشتر از منفیشه و اون وقته که بهتره نسخه فارسی رو بخریم. ببخشید که سرتونو درد اوردم به هر حال از اینکه جواب منو دادین ازتون ممنونم
دوست من مافیا و روئین تن که گرافیکی نداشتند که بخواد افت گرافیک داشته باشه !!!!
مثلا من خودم GTA Vice City رو دوبله گرفتم ، وقتی تیر میزدی ، تیرت میخورد 2 سانت اونور تر از هدف !!!!
بعدشم معمولا 70% بازیهای فارسی شده سانسور شده هستند .
این بازی هم چون 3 تا شخصیت زن داره ، یکیشون لباسش یکمی ( نا زیاد ! ) ناجوره . ( همونی که یه شمشیر پشتش داره )
ممکن هست اینم از بین برده باشند !!!!

davoodf
10-04-2008, 08:19
دوست من مافیا و روئین تن که گرافیکی نداشتند که بخواد افت گرافیک داشته باشه !!!!
مثلا من خودم GTA Vice City رو دوبله گرفتم ، وقتی تیر میزدی ، تیرت میخورد 2 سانت اونور تر از هدف !!!!
بعدشم معمولا 70% بازیهای فارسی شده سانسور شده هستند .
این بازی هم چون 3 تا شخصیت زن داره ، یکیشون لباسش یکمی ( نا زیاد ! ) ناجوره . ( همونی که یه شمشیر پشتش داره )
ممکن هست اینم از بین برده باشند !!!!
اگر این کارکتر رو از بین ببرن اول از همه به داستان بازی لتمه وارد می کنن!!
دوما گرافیک به اون زیبایی رو داغون می کنن!!
سوما با این کارشون به سازندگان بازی و ما (گیمرها) توهین می کنن.
چهارما اون دختره بیچاره چیزی برای سانسور نداره!
پس بنابراین من بازی فارسی شده و سانسور شده رو به هیچ وجه به هیچ کسی توصیه نمی کنم.

daniyal62
12-04-2008, 19:21
چقدر بازیش طولانیه
هر چی میرم تموم نمیشه
من یک جا گیر کردم هیچ دری باز نیست نمیدونم چه کار باید بکنم (عکس زیر)
ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

Oracle_Eldorado
12-04-2008, 19:39
ببین اینجا 2 تا سنگ هست .
همینطوری که توی عکس هستی ، یکیش سمت راست شما هست ، اون یکی هم سمت چپ شما .
خودت برو روی یکیشون وایسا ، بعد به اونیکی گروه دستور بده که روی اون یکی سنگ بایستند .
دکمه ی دستور دادنش یادم نیست .
موفق باشید ...

Gamemaster
14-04-2008, 00:31
حیف پول که بالای این بازی دادم واقعا بازی آشغالی من که خیلی پشیمونم

havas_1980
14-04-2008, 00:53
حیف پول که بالای این بازی دادم واقعا بازی آشغالی من که خیلی پشیمونمدوست عزیز! از این به بعد اگر قصد خرید بازی داشتید پیشنهاد میکنم که در تاپیک درخواست معرفي بازيها مطرح کنید تا بعدا از خرید بازی خود پشیمون نشوید.
موفق باشید...

Gamemaster
14-04-2008, 12:43
linkesho midi

Oracle_Eldorado
14-04-2008, 12:48
برای شما :

درخواست معرفی بازیها »

davoodf
14-04-2008, 18:56
نوشته شده توسط Gamemaster مشاهده تاپيک
حیف پول که بالای این بازی دادم واقعا بازی آشغالی من که خیلی پشیمونم
دوست عزیز!
این بازی که شما میگین اشغاله همچین هم اشغال نیست!گرافیک و طراحی به اون زیبایی رو اشغال حساب می کنی؟!
حالا خوبه که فقط 2 یا 3 هزار تومن بابتش پول دادی اگر توی امریکا می خریدیش چیکار می کردی!
اصلا ببینم تو بازی رو تموم کردی این حرف رو می زنی؟!
بعضی جاهای بازی واقعا ترسناک بود!اون جایی که با اون دختره اسمش یادم نیست باید تنهایی بری توی یه سوراخ بعد یه موجود از بالا سرت میاد اونجاش واقعا ترسناک بود.
امیدوارم از حرف های من ناراحت نشده باشی.

Oracle_Eldorado
14-04-2008, 19:07
داود جان مم خواستم همینو بگم ولی گفتم شاید این دوستمون نظرش عوض نشه .
خداییش گرافیک بازی حرف نداشت . تنها مشکلی که داشت این بود تیرهایی که به درودیوار میخورد جاشون نمیموند .
گیم پلی هم که خوب بود و مشکلی نداشت .
داستان بازی هم عالی بود ولی آخرش واقعا مسخره تموم شد .
خداییش من هنوزم نفهمیدم اون پرنده کی بود و چرا آخر بازی به ما کمک کرد !!!!!!!
صداگذاریش هم بد نبود .
در مورد پولش خداییش من ناراضی نبودم .
Game Master عزیز شما کار قبلی Clive Barker رو دیدی ؟ Clive Barker Undying . همون روئین تن .
اگه اونو ببینی و بعد اینو بازی کنی کاملا نظرت عوض میشه .

davoodf
14-04-2008, 21:05
والا سروش جان کاملا باهات موافقم.
منم از اخر بازی چیزی نفهمیدم.وقتی که اون پرنده اون بچه First Born رو می بره بیرون از غار میشکه بعد از اون کروه جریکو میپرن توی اب ولی بعد از این که از اب میان بیرون رو نفهمیدم کجا میرن و چیکار می کنن.اصلا هیچ فلیمی چیزی نداشت اخرش.فکر کنم اخرش رو برای قسمت دوم بازی گذاشتن البته اگر قسمت دومی باشه اگر نباشه خیلی مسخره میشه.

daniyal62
18-04-2008, 14:43
من یک جا گیر کردم(عکس زیر)
بوسیله جونز حفاظ رو برمیدارم اما هرچی بهش تیر میزنم نمیمیره
کسی نمیدونه چجوری باید بکشمش؟

Oracle_Eldorado
18-04-2008, 14:49
عزیزم میبینم که داری با ترینر میری !
AnyWay
یادمه اینجا اول باید خودشو میزدی بعد اونایی که به دیوار متصل بودن رو میزدی که نتونه خونش پر بشه .
اینجاشو زیاد یادم نیست .

daniyal62
18-04-2008, 16:28
عزیزم میبینم که داری با ترینر میری !
AnyWay
یادمه اینجا اول باید خودشو میزدی بعد اونایی که به دیوار متصل بودن رو میزدی که نتونه خونش پر بشه .
اینجاشو زیاد یادم نیست .

آخه خسته شدم دیگه هر چی میرم تموم نمیشه
مجبور شدم از ترینر استفاده کنم
هنوز کلی بازی رو دستم مونده باید تموم کنم:31:

Oracle_Eldorado
18-04-2008, 16:53
عزیزم به هر حال من بعد از 5 سال گیمر بودن بهت توصیه میکنم که با رمز بازی نکنی .
اون هم یه بازی مثل Jericho به این جذابی .
حالا اون قسمت رو رد کردی ؟

daniyal62
18-04-2008, 20:21
عزیزم به هر حال من بعد از 5 سال گیمر بودن بهت توصیه میکنم که با رمز بازی نکنی .
اون هم یه بازی مثل Jericho به این جذابی .
حالا اون قسمت رو رد کردی ؟

اره ممنون بالاخره بازیشو تموم کردم

daren
21-04-2008, 21:20
اره ممنون بالاخره بازیشو تموم کردم

سلام
میشه دقیقا توضیح بدی که چه جوری ردش کردی؟:20:

Oracle_Eldorado
21-04-2008, 21:54
شما کدوم قسمت گیر کردی ؟

Gamemaster
22-04-2008, 12:06
دوست عزیز!
این بازی که شما میگین اشغاله همچین هم اشغال نیست!گرافیک و طراحی به اون زیبایی رو اشغال حساب می کنی؟!
حالا خوبه که فقط 2 یا 3 هزار تومن بابتش پول دادی اگر توی امریکا می خریدیش چیکار می کردی!
اصلا ببینم تو بازی رو تموم کردی این حرف رو می زنی؟!
بعضی جاهای بازی واقعا ترسناک بود!اون جایی که با اون دختره اسمش یادم نیست باید تنهایی بری توی یه سوراخ بعد یه موجود از بالا سرت میاد اونجاش واقعا ترسناک بود.
امیدوارم از حرف های من ناراحت نشده باشی.

حالا خوبه که فقط 2 یا 3 هزار تومن بابتش پول دادی:18:
50تومان پولشو دادم.
2.از اين نويسنده بعيد بود
3.اونايى كه مگن اون كي بود اون چي بود بايد اول كتابشو بخوني بعد بازيش كني
ممنون

Oracle_Eldorado
22-04-2008, 12:28
50تومان پولشو دادم.
2.از اين نويسنده بعيد بود
3.اونايى كه مگن اون كي بود اون چي بود بايد اول كتابشو بخوني بعد بازيش كني
ممنون

منظورت 50 هزار تومن هست ؟!

شما لینک دانلود کتابش رو داری ؟

daren
22-04-2008, 12:50
[QUOTE=Oracle_Eldorado;2329390]شما کدوم قسمت گیر کردی ؟[/QU

همین جایی که دوستمون عکسشو گذاشته.

Gamemaster
22-04-2008, 18:09
اول مرد آتشى بعدشم همون جنازه تو قفس

daren
22-04-2008, 18:36
آخه یک سال به طور متوالی بهش شلیک کردم هیچ اتفاقی نیوفتاد.مدام با جونز از تو قفسش میارمش بیرون و بهش شلیک میکنم . تا حالا 5000 بار این کارو کردم ولی نمیمیره! چیکار کنم؟ شما چقدر زدیدش؟

Oracle_Eldorado
22-04-2008, 18:40
عزیزم یکمی باید بهش تیر بزنی بعد که حفاظش رفت کنار به خودش تیر میزنی ، بعد که خونش کم شد یه جنازه هایی که توی قفس هستند میان کنار خودش و باید اونا رو بزنی .
یکمی دقت کنی اصلا سخت نیست ! بخدا من اصلا اونجا گیر نکردم .

Lichtenstein
22-04-2008, 21:03
بازی خوبیه .
بدک نیست ...

daren
25-04-2008, 17:58
عزیزم یکمی باید بهش تیر بزنی بعد که حفاظش رفت کنار به خودش تیر میزنی ، بعد که خونش کم شد یه جنازه هایی که توی قفس هستند میان کنار خودش و باید اونا رو بزنی .
یکمی دقت کنی اصلا سخت نیست ! بخدا من اصلا اونجا گیر نکردم .

آره رفیق سخت نیست ولی فکر کنم بازی رد نمیشه. آخه سابقه داره که یه جایی از بازی رو گیر کنه و بمونه و مدام سرت دشمن میریزه بدون اینکه تموم شن و وقتی سیستمو ریست میکنم مرحله رد میشه. فکر الانم این طوری شده و هر قدر هم که ریست می کنم فایده نداره. باید بازیو reinstall کنم؟ :22::9::45::44:

daren
01-05-2008, 17:10
فولدر سیو بازی بازی کجاست؟

saeedjozami
14-05-2008, 17:45
اگر کسی تا اخر این بازیو رفته این ای دی یاهو من هست لطفا پی ام بدید ازتون راهنمایی میخوام گیر کردم اساسی

اعصابمو خورد کرده:2::2::2:

YahooId:----.Protection

Oracle_Eldorado
14-05-2008, 18:27
سعید عزیز میشه بگی کجا گیر کردی ؟
همینجا بگو تا همه ی دوستان کمکت کنند .

peyman_nn
20-05-2008, 23:29
دوستان اینجا گیر کردم
لطفا بگید چی کار کنم
زود بگید تا مونیتور رو نشکوندم

Optimus Prime
21-05-2008, 00:11
دوستان اینجا گیر کردم
لطفا بگید چی کار کنم
زود بگید تا مونیتور رو نشکوندم

نه نشکون گناه داره ! باید شخصیتتو ببری روی دختره که تک تیر اندازه Sniper داره (اسمش یادم نیست) بعد با قدرت Telekenesis که اشیا را هل میدادی جسد این گندرو هل بده با نیرو (دکمه Q) به وسط چاه.یعنی طوری حرکت بده که وسط سقف قرار بگیره.

peyman_nn
22-05-2008, 23:57
ای بابا
مگه من دم به ساعت بیام بگم کمک
خلاصه شرمنده شما

Optimus Prime جان
سالاری

peyman_nn
23-05-2008, 00:13
ممنونم
خودم پیدا کردم

دوستان حالا تو مرحله آخر موندم
اون پسرره رو چی جوری بکشم

پدرمو در آورد

راهش چیه ؟؟
ممنون از شما که کمکم میکنید

peyman_nn
26-05-2008, 20:14
برای بالا امدن تاپیک

دوستان
لطفا پست قبلی رو جواب بدید

peyman_nn
27-05-2008, 21:35
دوستان خواهشا کمکم کنید
هی این تاپیک میره صفحه دوم ، هی میارمش صفحه اول

peyman_nn
30-05-2008, 15:14
مژده مژده

هر کی منو کمک کنه قول میدم دعاش کنم

بابا نذارید این بازی رو ولش کنم

بعدا این پست ها پاک میشه

Optimus Prime
30-05-2008, 23:43
سلام پیمان جان
برای کشتن First Born باید ببینی قدرت کدامیک از شخصیت ها را می گیرد.دقیق یادم نیست ولی مثلا وقتی قدرت یکیشان را میگرفت همان فرد بی حرکت می شد.مثلا فکر کنم اولش قدرت تک تیراندازه را می گیره ( ببخشید اسمش یادم نیست) بعد باید با TK یا همان دکمه Q بهش نیروتو وارد کنی . بعد مثلا به ترتیب ادامه بده تا اینکه هر نفرات باقیمانده گروه قدرتشونو روش بزنن...

peyman_nn
01-06-2008, 22:52
وقتی اون هاله قرمز رنگ رو میفرسته باید چی کار کنم ؟

Optimus Prime
01-06-2008, 23:06
دقیق یادم نیست فکر کنم با اون کشیشه باید انجام بدی حالا یادم نیست کدوم جادو بود Offensive یا Defensive .... هر دو را امتحان کن ...

peyman_nn
01-06-2008, 23:20
باید به خودش بزنم ، اره ؟
ولی نامرد هیچیش نمیشه

Optimus Prime
01-06-2008, 23:26
بزار از اول بگم :
اول با Black باید با Telekeneisis کار کنی روی First Born .
بعد کشیش Rawling با Ghost Heal روی خود First Born.
بعد Delgado با اژدهای Ababinili با اژدهای آبی Ababinili First born مبارزه کنی.
بعد Church با Blood Ward.

peyman_nn
03-06-2008, 21:22
سلام

ممنونم Optimus Prime عزیز
تموم شد

بازی جالبی بود

Optimus Prime
03-06-2008, 22:44
خواهش می کنم پیمان جان کاری نکردم.:10:
پایان Cliff Hanger بدی داشت.کلا بهتر از این حتما می تونستند درست کنند.مخصوصا آخرشو....:hmm:

soliman
10-06-2008, 23:30
دوستان من تازه امروز این بازی رو گرفتم . عجب گرافیکی داره. الان هم تو مرحله Al Khale هستم .راستی جریکو کدوم یک از این افراده . اونی که یه بالتوی بلند پوشیده و سیبیل بلند داره همونه؟ در ضمن یه سوال دیگه وقتی اون پشه ها دور و برمو میگیرند و گیم اور میشم هیچ راهی وجود نداره که نزارم اینجوری شه .

capitan black
11-06-2008, 13:00
دوستان من تازه امروز این بازی رو گرفتم . عجب گرافیکی داره. الان هم تو مرحله Al Khale هستم .راستی جریکو کدوم یک از این افراده . اونی که یه بالتوی بلند پوشیده و سیبیل بلند داره همونه؟ در ضمن یه سوال دیگه وقتی اون پشه ها دور و برمو میگیرند و گیم اور میشم هیچ راهی وجود نداره که نزارم اینجوری شه .

جریکو اسم گروهشونه دوست عزیز...دو راه داره ...یا مهارتت رو توی گیم افزایش بده یا از تراینر استفاده کن ..
موفق باشی..

mojtaba007
11-06-2008, 14:25
دوستان دارینوس داره این بازی را دوبله میکنه
ایا ارزش داره این بازی اون هم با دوبله یا نه

daniyal62
11-06-2008, 16:30

این دارینوس رو هم خدا شفا بده
این همه بازیه داره اینو دوبله میکنه:18:

soliman
11-06-2008, 18:51
به نظر من برای سر در اوردن از داستانش ارزششو داره که دوبلش کنند.
راستی یه سوال دیگه اون بچه یا موجود سیاه کوچولو چیه یا کیه که راه رو نشون میده و یه سوال دیگه خیلی مونده تا به اون موجود عجیب و غریب برسم.

Ali Pacino
31-07-2008, 06:40
یه مرحله از بازی گیر کردم که هیچ کاری نمی شه کرد همونجایی که رو در دیوار خونه و می رسیم به یه غوله گنده که پشتش رو باید هدف بگیری بعدش که اونو کشتم می رسم به یه شکافی که اونورش دشمنه وقتی همه رو کشتم با چرچ می رم اونورش (فقط با چرچ می شه) بعدش یه اهرم رو دیواره که عمل نمی کنه یه سکو هست که رو زمینه که می ریم روش فعال می شه اما عمل نمی کنه 2 تا در هم هستش که در طرف اون محوطه هستش اما قفله و باز نمی شه!!! یه مجسمه ی چاق گنده هم اونور هستش که تو لود مرحله هم هستش + 2 تا سکو هم فک کنم اونور باشه اما دیگه نمی تون شخصیتم رو عوض کنم!!!
یکی راهنمایی کنه باید چی کار کنم، نکنه اینم باگ شده باشه؟!

am_merman01
31-07-2008, 23:23
یه مرحله از بازی گیر کردم که هیچ کاری نمی شه کرد همونجایی که رو در دیوار خونه و می رسیم به یه غوله گنده که پشتش رو باید هدف بگیری بعدش که اونو کشتم می رسم به یه شکافی که اونورش دشمنه وقتی همه رو کشتم با چرچ می رم اونورش (فقط با چرچ می شه) بعدش یه اهرم رو دیواره که عمل نمی کنه یه سکو هست که رو زمینه که می ریم روش فعال می شه اما عمل نمی کنه 2 تا در هم هستش که در طرف اون محوطه هستش اما قفله و باز نمی شه!!! یه مجسمه ی چاق گنده هم اونور هستش که تو لود مرحله هم هستش + 2 تا سکو هم فک کنم اونور باشه اما دیگه نمی تون شخصیتم رو عوض کنم!!!
یکی راهنمایی کنه باید چی کار کنم، نکنه اینم باگ شده باشه؟!

با عرض سلام خدمت دوت عزیز:10:
من این بازی رو خیلی وقت پیش انجام دادم (شاید حدود 1 سال پیش یا بیشتر) . فکر می کنم بدونم اونجایی که گیر کردی کجاست . اگه اونجایی باشه که یه سکو روی زمینه که وقتی میری روش فرو میره چیز پیچیده ای نیست و فقط باید یه کم تیمت رو رهبری کنی . برای این کار خودت روی سکو می ایستی و با فشار دادن دکمه های دکمه های 2 و 3 (مطمئن نیستم :41:ولی توی آپشن بازی نگاه کن و ببین کدوم دکمه هاس که میشه با کمک اون به تیمت دستور بدی به جایی برن) بعد اونور دره هم دوتا سکوی دیگه هستش که با فشار دادن همون دکمه هایی که گفتم به تیمت دستور میدی که روی اونا بایستن و بعد یه پل روی دره ایجاد میشه .
توی صفحه های اول هم یه بار این کار رو برای یکی دیگه نوشتم اگه بگردی پیداش می کنی.
امیدوارم بتونی مشکل رو حل کنی چون خیلی بازی قشنگی بود و خاطرات خوبی باهاش داشتم ولی پایانش چنگی به دل نمی زنه:13: باید خودت ببینی .
موفق باشی

موفق باشی.[/CODE]

Ali Pacino
03-08-2008, 05:34
با عرض سلام خدمت دوت عزیز:10:
من این بازی رو خیلی وقت پیش انجام دادم (شاید حدود 1 سال پیش یا بیشتر) . فکر می کنم بدونم اونجایی که گیر کردی کجاست . اگه اونجایی باشه که یه سکو روی زمینه که وقتی میری روش فرو میره چیز پیچیده ای نیست و فقط باید یه کم تیمت رو رهبری کنی . برای این کار خودت روی سکو می ایستی و با فشار دادن دکمه های دکمه های 2 و 3 (مطمئن نیستم :41:ولی توی آپشن بازی نگاه کن و ببین کدوم دکمه هاس که میشه با کمک اون به تیمت دستور بدی به جایی برن) بعد اونور دره هم دوتا سکوی دیگه هستش که با فشار دادن همون دکمه هایی که گفتم به تیمت دستور میدی که روی اونا بایستن و بعد یه پل روی دره ایجاد میشه .
توی صفحه های اول هم یه بار این کار رو برای یکی دیگه نوشتم اگه بگردی پیداش می کنی.
امیدوارم بتونی مشکل رو حل کنی چون خیلی بازی قشنگی بود و خاطرات خوبی باهاش داشتم ولی پایانش چنگی به دل نمی زنه:13: باید خودت ببینی .
موفق باشی

موفق باشی.[/code]
خیلی ممنونم دوست من مشکلم این بودش که گله ای اینا رو هدایت می کردم اما با دکمه 1 به گروه آلفا و با 3 به گروه امگا دستور می ده شایدم کلیدا رو برعکس گفتم به هر حال تونستم بازی رو تموم کنم آخرش زیاد جالب نبود آخرش فک می کردم برسه به دموی اولش همونی که می رن تو یه زیرزمین بعد یه دفعه ای روح ها بهشون حمله می کنن و بلک می میره اما آخرش بلک نمرد!!!
قضیه چی بود چرا این جوری شد؟!
داستانش خیلی پیچ داشت ما که زیاد چزی سر در نیاوردیم ازش!!!

Prince_ of _Persia
03-08-2008, 07:49
به
نظر من برای سر در اوردن از داستانش ارزششو داره که دوبلش کنند.
راستی یه سوال دیگه اون بچه یا موجود سیاه کوچولو چیه یا کیه که راه رو نشون میده و یه سوال دیگه خیلی مونده تا به اون موجود عجیب و غریب برسم.

نه اصلا ارزش نداره مخصوصا دوبله هاي ايران چه بازي چه فيلم دوبله رو هم تغيير مي دن. اينهم شده يك نوع سانسور .
اون بچه سياه هم اولين انساني كه خدا خلق كرد بعد چون ديد ناقصه و شيطاني و قدرتمند و از طرفي هم اونو نمي تونست از بين ببره اونو درون يك مكعب در زمين زنداني كرد كه نتونه به انسانها آسيبي برسونه.

Optimus Prime
03-08-2008, 09:49
به

نه اصلا ارزش نداره مخصوصا دوبله هاي ايران چه بازي چه فيلم دوبله رو هم تغيير مي دن. اينهم شده يك نوع سانسور .
اون بچه سياه هم اولين انساني كه خدا خلق كرد بعد چون ديد ناقصه و شيطاني و قدرتمند و از طرفي هم اونو نمي تونست از بين ببره اونو درون يك مكعب در زمين زنداني كرد كه نتونه به انسانها آسيبي برسونه.
در مورد Firstborn :
اولین موجودی که خدا خلق کرد که نه مرد بود نه زن هم زیبا بود و هم زشت و بسیار قدرتمند. خدا از خلق این موجود برآشفته شد و چون نمی توانست آن را از بین ببرد آن را در دنیایی موازات دنیای انسان هاPyxis Prime حبس کرد. فراموش شده و مورد بی لطفی قرار گرفته Firstborn همیشه درصدد وارد شدن به دنیای انسان ها بوده تا انتقام خود را بگیرد و از همه مهمتر نعمتی که خالقش او را ازش محروم کرد ( روح ) بدست آورد.
ادامه :
ادامه داستان پس از شایعاتی توسط Clive Barker نویسنده معروف داستان تایید شد. Clive در مصاحبه ای صحنه ای را از شماره بعد آن توصیف کرد که یک ناو هواپیمابر در وسط اقیانوس دقیقا 666 بچه در داخل آن نگه داری می شود که سرنوشت گروه Jerich مخصوصا Ross بعد از مرگ Firstborn را مشخص می کند.

hamid_hitman47
03-08-2008, 09:53
منم خیلی وقته پیش این بازی رو بازی کردم...بازی قشنگیه...داستانش خیلی خوبه , آدمو تا آخر بازی میکشونه......switch شدن بین شخصیت های مختلف هم خیلی خوبه...ولی اون مبارزه ی آخرش میتونست خیلی بهتر باشه ...در کل بازیه که ارزش بازی کردن داره...یه زنه هم تو بازی بود که اسمش فکر کنم Black بود ...خیلی شخصیت جالبیه..من از اون شخصیته خیلی خوشم میومد..sniper شم هم خیلی کار راه اندازه...طراحی نیرو های جادوئی شخصیت ها هم خیلی خوب بود...

Optimus Prime
03-08-2008, 10:08
اینو دوباره زدم چون احساس کردم پست آخر بود خونده نمیشه
در مورد Firstborn :
اولین موجودی که خدا خلق کرد که نه مرد بود نه زن هم زیبا بود و هم زشت و بسیار قدرتمند. خدا از خلق این موجود برآشفته شد و چون نمی توانست آن را از بین ببرد آن را در دنیایی موازات دنیای انسان هاPyxis Prime حبس کرد. فراموش شده و مورد بی لطفی قرار گرفته Firstborn همیشه درصدد وارد شدن به دنیای انسان ها بوده تا انتقام خود را بگیرد و از همه مهمتر نعمتی که خالقش او را ازش محروم کرد ( روح ) بدست آورد.
ادامه :
ادامه داستان پس از شایعاتی توسط Clive Barker نویسنده معروف داستان تایید شد. Clive در مصاحبه ای صحنه ای را از شماره بعد آن توصیف کرد که یک ناو هواپیمابر در وسط اقیانوس دقیقا 666 بچه در داخل آن نگه داری می شود که سرنوشت گروه Jerich مخصوصا Ross بعد از مرگ Firstborn را مشخص می کند.

Ali Pacino
03-08-2008, 15:47
فک می کنم بازی یه پایان دیگه داشته باشه البته این حدس خودمه!!!
اون یکیش باید همونی باشه که تو دمویه اول دیدیم
کسی آماری یا خبری در این مورد نداره بازی همین یه پایان رو داشت؟!
اگه اینجوری نباشه دمویه اولش هیچ ربطی به داستان نداره اونجا راس هم زنده بود رئیس گروه جریکو داستانش خیلی جذاب می تونست باشه اما خیلی دیگه پیچ دادن شاید به خاطر همینم امتیاز خوبی نگرفته

Optimus Prime
03-08-2008, 19:39
فک می کنم بازی یه پایان دیگه داشته باشه البته این حدس خودمه!!!
اون یکیش باید همونی باشه که تو دمویه اول دیدیم
کسی آماری یا خبری در این مورد نداره بازی همین یه پایان رو داشت؟!
اگه اینجوری نباشه دمویه اولش هیچ ربطی به داستان نداره اونجا راس هم زنده بود رئیس گروه جریکو داستانش خیلی جذاب می تونست باشه اما خیلی دیگه پیچ دادن شاید به خاطر همینم امتیاز خوبی نگرفته
یک پایان داره پیاین دومش کجا بود؟؟؟؟ اون دمو اولشم هیچ ربطی نداره یعنی دقیقا میشه اول بازی که میرن تو Al-Khali و بعد اون بچه ها پیداشون میشه که اصلا اونا تو دوره زمانی Al-Khali نبودند و .... کاری به اون نداشته باش. در مورد امتیاز کمش به خاطر مکانیزم بد بازی و Gameplay بود که خیلی تکراری میشد و نسبت به FPS های دیگه خیلی ضعیف عمل کرده بود. اما پتانسیل خوبی داشت و داستان بازی هم خوب بود اما حروم شد. بازی را بهتر از این می تونستند درست کنند. این فقط حرف من نیست حرف همه اونایی که بازی را ریویو کردند.

FC Bayern
06-08-2008, 13:59
سلام
کسی میدونه اینجا باید چکاری انجام بدم
برید لینک زیر عکس رو ببینید
کمک کنید ممنون میشم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Optimus Prime
06-08-2008, 16:54
سلام
کسی میدونه اینجا باید چکاری انجام بدم
برید لینک زیر عکس رو ببینید
کمک کنید ممنون میشم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز شما با همان کاراکتری که هستید (Jones) باید با قدرت Astrial Projection با همان کلید Q (دقیق یادم نیست) به بدن یکی از آن دو خمپاره انداز وارد شوید که بالای دروازه هستند و با دقت به پشت آنها که یک مخزن بزرگ سوخت هست با قدرت Pyro که کلید 1 یا 2 بود بازم یادم نیست آن را آتش بزنید تا دروازه منفجر شود.

FC Bayern
06-08-2008, 17:38
دوست عزیز شما با همان کاراکتری که هستید (Jones) باید با قدرت Astrial Projection با همان کلید Q (دقیق یادم نیست) به بدن یکی از آن دو خمپاره انداز وارد شوید که بالای دروازه هستند و با دقت به پشت آنها که یک مخزن بزرگ سوخت هست با قدرت Pyro که کلید 1 یا 2 بود بازم یادم نیست آن را آتش بزنید تا دروازه منفجر شود.
سلام
دمت گرم مشکلم حل شد

soliman
04-09-2008, 13:44
من تو تون مرحله ای که شبیه یه پادگان نظامیه و هی اژیر میزنند گیر کردم . دارم کلافه میشم یکی بیاد راهنمایی کنه.

Öracle
04-09-2008, 15:01
رفیق یه عکسی بزار ببینم کجا رو میگی .

soliman
04-09-2008, 18:00
منظورم مرحله the path of souls هستش . اینم یه عکس از اون مرحله.

Prince_ of _Persia
07-09-2008, 06:56
منظورم مرحله the path of souls هستش . اینم یه عکس از اون مرحله

دوست عزيز شما بايد در اين مرحله از cole استفاده كنيد و قدرت آهسته كردن زمان اون رو با زدن دكمه e فعال كنيد و سپس به پشت تير بارها بريد يك دريچه اونجا هست كه وقتي نزديكش بشيد مي گه دكمه اكشن رو بزنيد و اونوقت يك نارنجك به داخل تير بار ميندازه و منفجر مي شه. براي هر كدومش بايد همين كارو بكنيد.

soliman
08-09-2008, 23:03
یه مشکل دیگه . من الان تو مرحله The Low Road هستم و همون اولای این مرحله گیر کردم . به یه اتاق میرسم که زیرش اتیشه و با هر کدوم از اون افراد که میرم پایین اتاق زود میمیرند . لطفا راهنمایی کنید

Prince_ of _Persia
09-09-2008, 06:46
آهان فهميدم كجا رو مي گي اونجا بايد فقط با Delgado بري بعد دكمه q رو بزني تا آتيش دست دلگادو به عنوان سپر محافظ عمل كنه و دلگادو نسبت به آتش ايمن مي شه. !

soliman
09-09-2008, 23:25
بازم یه مشکل دیگه . ایندفعه تو مرحله temple of pain گیر کردم یعنی تو اون قسمت که یه چاله بزرگ روبهرومون هست و پر از خون و نیزه است . اون قسمتی که بعد از کشتن اون غوله گنده که یه دستش یه توپ بزرگه و یه دستش هم شبیه داسه. اونجا من با اون دختره نینجا خودم رو به اون ور چاله میرسونم و میرم روی یه موزاییک وایمیستم ولی هیچ اتفاقی نمی افته . لطفا کمک کنید.

veria
10-09-2008, 00:44
اینو am_merman01 قبلا دو بار توضیح داده.
به پست #167 یه نگاهی بنداز.

soliman
11-09-2008, 01:17
بلاخره منم این بازی رو تموم کردم ولی پایانش چرا اینقدر عجیب بود . اون موجود پرنده fristborn رو کجا برد .
یه سوال . اون وقتها که تازه خبر ساخت و ساز این بازی تو اینترنت پخش شد یه تریلر تو اینترنت براش منتشر کرده بودند که اینطوری بود ( گروه جریکو به یه مکانی میرسند که یه موجود عجیب رو میبینند که به زنجیر بسته شده بود . بعد از کمی صحبت با اون موجود گروه جریکو به طرف اون موجود عجیب شلیک میکنند و باعث ازادی و شکستن زنجیرهای اون میشند و این موجود عجیب هم بهشون حمله میکنه)
منظورم از این قسمت این بود که من اصلا در طول بازی همچین موجودی رو ندیدم و حتی تو یه دمو هم نبود . حالا من میخوام بدونم چطور ممکنه یه کاراکتر عکسش روی جلد پاکت بازی و یا در تریلر باشه ولی حتی برای یک ثانیه هم تو خود بازی حضور نداشته باشه؟ و اون موجودی که ازش حرف میزنم کی بود؟ چون من انتظار داشتم غول اخر بازی این موجود باشه نه یه الف بچه.

اینم عکس اون موجود.

Optimus Prime
11-09-2008, 12:36
1.داستان همیشه امکان تغییرات کوچک داره.
2.دقیقا از کجا خوندی؟
3.همین الف بچه Firstborn بود.
4.Lich هم او برد تو تونل و با خودش از بین برد.
5.داستان شماره بعدی در حال نوشته شدنه در صفحات قبل توضیح دادم.

soliman
11-09-2008, 22:51
Optimus Prime جان حالا شما بگید این عکسی که من در پست قبلی گذاشتم مربوط به چه کاراکتریه.
در ضمن این صفحه رو هم مطالعه نمایید . خصوصا بند سه و چهار.

یه نگاهی هم به این تریلر بندازید.

Öracle
11-09-2008, 23:19
Optimus Prime جان حالا شما بگید این عکسی که من در پست قبلی گذاشتم مربوط به چه کاراکتریه.
در ضمن این صفحه رو هم مطالعه نمایید . خصوصا بند سه و چهار.

یه نگاهی هم به این تریلر بندازید.

دوست من اون عکسی که شما گذاشتی من یادمه که بود .
یه مرحله ای هست که با دختره که شمشیر داره میری جلو .
بعد میرسی به لبه ی یه چاه و آروم آروم میری پایین .
یه دفعه این از بالا میپره روی سرعت و باید دکمه های سرعتی بزنی .

soliman
11-09-2008, 23:26
شما این تربلری رو که من گذاشتم دیدید یا نه . اصلا اون تریلر تو بازی نبود.

Öracle
11-09-2008, 23:41
فعلا به دلیل محدود بودن اینترنت ندیدم .
ولی مطمئنم که این همونه .
چون من خیلی اونجا گیر کردم ...

Dark Kingdom
13-09-2008, 10:35
واقعا" بهترین بازیه 360 بود . . . یادش بخیر :40:

Ar@m
14-02-2009, 22:30
بازي خيلي باحاليه ولي من توش گير كردم!
توي temple ot pain همونجا كه با church از گودال رد مي شم يه سكو هست و غير اونم هيچي نيست اما هرچي روش وا ميستم هيچ اتفاقي نمي افته بابا رواني شدم اين چه طرزشه

Optimus Prime
14-02-2009, 22:45
بازي خيلي باحاليه ولي من توش گير كردم!
توي temple ot pain همونجا كه با church از گودال رد مي شم يه سكو هست و غير اونم هيچي نيست اما هرچي روش وا ميستم هيچ اتفاقي نمي افته بابا رواني شدم اين چه طرزشه
باید رستور بدی یارات که اونطرف هستند وایسند روی سکوها.

Ar@m
14-02-2009, 23:32
خب چطوري دستور بدم هيچكدومشون به حرفم نمي كنن كه! حتي شليك كردم بهشون نشد!

Optimus Prime
15-02-2009, 00:34
خب چطوري دستور بدم هيچكدومشون به حرفم نمي كنن كه! حتي شليك كردم بهشون نشد!
یادم نیست کلید هارو. شماره های 1 تا 4 کیبورد چک کن.اتفاقا تو همین تاپیک بود یکی هم همین مشکلو داشت. صفحات قبلو چک کردی؟

Ar@m
15-02-2009, 00:48
صفحات قبلو چک کردی؟
نه! : دي
يكي به خودم بگه اول سرچ كن بچه!
مرسي!

Ar@m
15-02-2009, 13:58
واقعا اعتراف مي كنم اين بازي بدون وجود هيچ معما يا مرحله اكشن سختي منو كچل كرد
من vicus شكم گنده رو كشتم همونجا كه دور گودال مي چرخيد حالا همه مون دور گودال واستاديم داريم بر و بر هم رو نگاه مي كنيم! تمام كليداي كيبورد رو زدم با همه ي شخصيت ها هم همه چي رو امتحان كردم ديگه رواني شدم
سرچ هم نكردم چون ديگه اعصاب ندارم
بازي ديوانه

Ar@m
15-02-2009, 15:34
فهميدم اونجا رو. چه مسخره بود!

mehdi_vsgh
15-02-2009, 17:27
به مرحله رسیدم که باید با اون بچه سیاهه بجنگم

باید چه کنم با اون؟
تا تکون میخورم اون بچه‌ه منو میکشه به سمت خودشو میزنه بهم

dashmojtaba
17-05-2009, 19:35
بعد از مدت زیادی میخوام نظرمو درباره بازی بگم البته من هربازی رو دنبال نمیکنم و از اوائل 2008 که عکسهای این بازو دیدم شیفته گرافیک بالاش شدم و بالاخره اوائل 2009 بازیو خریدم بااینحال بعد از حدود 6 ماه هنوز وقت نکردم بازیو تا آخر برم ولی میتونم از نقاط قوتش به سبک جالبی که داره اشاره کنم که گیمر کارش مثل یک روح هست (البته از مرحله دوم بعد از کشته شدن شخصیت اول) که این روح در بدن 6 قهرمان هروقت که بخواد میتونه بره و در هیبت اونا و سلاحها و قدرتهای ماوراییشون به جنگ ادامه بده حالا شما این سبک بازیو درکنار تصاویر خوش رنگ و لعاب و با کیفیت گرافیکی بالای بازی بگذارید! از طرفی آهنگی زیبا در لحظاتی از بازی گوش مارو نوازش میده و حس و حال جالبی ایجاد میکنه همه و همه دست به دست هم میده که یک بازی جذاب رو دراختیار داشته باشیم تعجب اینجاس که چرا نمره پایینی از اکثر سایتها به این پدیده بازی ترسناک داده شده مسلماً این بازی که ساخت دوسال قبله و هنوز هم از لحاظ گرافیک کمتر حریفی داره و میتونه با بازیهای با گرافیک بالا رقابت کنه ارزش تعریف و تمجید داره ضمن اینکه نمیتونم از بازی که به خاطرش سیستمم رو ارتقا دادم و کلی هزینه کردم دفاع نکنم!
شاید و فقط شاید علت این استقبال کم از بازی عدم تبلیغات کافی باشه که بازم قابل توجیه نیست. ضمن اینکه نمیشه اینو ضعف دونست . یا بعضیا از بی سروته بودن بازی حرف میزنن درحالیکه بازی خیلی روون به نظرم رسیده و فقط ویژگی که داره که گیمر با ضریب هوشی بالا لازم داره! که اینم باز یه نقطه قوته...
بنابراین بازی عالیه و من عزممو جزم کردم تا آخرش برم و همه دشمنای مخوف رو نابود کنم :5:

pcali
18-05-2009, 12:03
بعد از مدت زیادی میخوام نظرمو درباره بازی بگم البته من هربازی رو دنبال نمیکنم و از اوائل 2008 که عکسهای این بازو دیدم شیفته گرافیک بالاش شدم و بالاخره اوائل 2009 بازیو خریدم بااینحال بعد از حدود 6 ماه هنوز وقت نکردم بازیو تا آخر برم ولی میتونم از نقاط قوتش به سبک جالبی که داره اشاره کنم که گیمر کارش مثل یک روح هست (البته از مرحله دوم بعد از کشته شدن شخصیت اول) که این روح در بدن 6 قهرمان هروقت که بخواد میتونه بره و در هیبت اونا و سلاحها و قدرتهای ماوراییشون به جنگ ادامه بده حالا شما این سبک بازیو درکنار تصاویر خوش رنگ و لعاب و با کیفیت گرافیکی بالای بازی بگذارید! از طرفی آهنگی زیبا در لحظاتی از بازی گوش مارو نوازش میده و حس و حال جالبی ایجاد میکنه همه و همه دست به دست هم میده که یک بازی جذاب رو دراختیار داشته باشیم تعجب اینجاس که چرا نمره پایینی از اکثر سایتها به این پدیده بازی ترسناک داده شده مسلماً این بازی که ساخت دوسال قبله و هنوز هم از لحاظ گرافیک کمتر حریفی داره و میتونه با بازیهای با گرافیک بالا رقابت کنه ارزش تعریف و تمجید داره ضمن اینکه نمیتونم از بازی که به خاطرش سیستمم رو ارتقا دادم و کلی هزینه کردم دفاع نکنم!
شاید و فقط شاید علت این استقبال کم از بازی عدم تبلیغات کافی باشه که بازم قابل توجیه نیست. ضمن اینکه نمیشه اینو ضعف دونست . یا بعضیا از بی سروته بودن بازی حرف میزنن درحالیکه بازی خیلی روون به نظرم رسیده و فقط ویژگی که داره که گیمر با ضریب هوشی بالا لازم داره! که اینم باز یه نقطه قوته...
بنابراین بازی عالیه و من عزممو جزم کردم تا آخرش برم و همه دشمنای مخوف رو نابود کنم :5:

با تشکر از توضیحتون راجع به بازی اما میخواستم بدونم آیا بازی توی سبک بازی پین کیلر هستش و معما های زیادی داره یا بیشتر اکشنه:10:

dashmojtaba
18-05-2009, 18:42
با تشکر از توضیحتون راجع به بازی اما میخواستم بدونم آیا بازی توی سبک بازی پین کیلر هستش و معما های زیادی داره یا بیشتر اکشنه:10:
این بازی اکشن در اکشنه ولی یه معماهایم داره بیشتر معماها مربوط به جاهایی میشه که میخوای راهو پیدا کنی چون این بازی نقشه نداره و مثلاً یه جا هستی که درها بستس راه باز کردنشو باید پیدا کنی که بعضی وقتا خیلی اذیتت میکنه البته اکثراً از صحبتایی که قهرمانان باهم دارن میتونی راه حلو پیدا میکنی . :11:

dashmojtaba
18-05-2009, 20:36
یه توضیحی بدم شاید بدرد بعضی بخوره چون دیدم تو تاپیک سوال شده
جریکو(jericho) یعنی "اریحا" اریحا یه منطقه در فلسطین اشغالی هست (اسرائیل) و این گروه حالا به دلایلی اسم خودشونو گذاشتن جریچو یا جریکو .

pcali
21-05-2009, 11:12
جریکو(jericho) یعنی "اریحا" اریحا یه منطقه در فلسطین اشغالی هست (اسرائیل) و این گروه حالا به دلایلی اسم خودشونو گذاشتن جریچو یا جریکو .

به به به به :31:

am_merman01
21-05-2009, 21:55

سلام خدمت دوستان عزیز:10:
اول اینکه خوشحالم که میبنم هنوز هم بعد از گذشت چند سال این بازی طرفدار هایی داره . اون موقع ها من خیلی از این بازی خوشم اومد ولی خیلی از دوستان نظرات خوبی راجع به این بازی نداشتن. ولی هنوز هم بعد از گذشت چند سال من حاضرم این بازی رو دوباره بازی کنم و ازش لذت ببرم.

دوم اینکه داش مجتبی جان دستت درد نکنه من مدت ها در این فکر بودم که معنی اسم این بازی چیه ولی به نتیجه خاصی نرسیدم. حتی یه سریال تلویزیونی هم به این اسم دیدم ولی باز هم نتونستم معنی این اسم رو پیدا کنم . واقعا لطف بزرگی کردید. تشکر فراوان از شما:11:

dashmojtaba
23-05-2009, 13:25
خوشحالم که مطلبم مورد استفاده قرار گرفت بله دوست عزیز من با اطمینان میگم این بازی یه بازی فوق العادس...
راستی بابت این مدت آفلاین بودنم متاسفم الانم با یه فرغون با سرعت یک بایت در ثانیه تو سایت اومدم!!!
به هرحال فردای همون روز به آخر بازی رسیدم و اون لحظه زیبا رو دیدم... به نظرم پایانی بهتر از این برای یه بازی ترسناک و ماورایی نمیشد قرار داد اما با تموم کردن این بازی با دیدن لیست کردیتس تازه متوجه شدم این بازی بیشتر سازندهاش اروپایی و هموطن دلگادو بودن ! من از خدام بود یه بازی کنم که این ساموراییا داخلش کاره ای نباشن ! جا داره به نقاشا و هنرمندای اسپانیایی هم تبریک گفت..

Optimus Prime
23-05-2009, 18:32
سلام خدمت دوستان عزیز:10:
اول اینکه خوشحالم که میبنم هنوز هم بعد از گذشت چند سال این بازی طرفدار هایی داره . اون موقع ها من خیلی از این بازی خوشم اومد ولی خیلی از دوستان نظرات خوبی راجع به این بازی نداشتن. ولی هنوز هم بعد از گذشت چند سال من حاضرم این بازی رو دوباره بازی کنم و ازش لذت ببرم.

دوم اینکه داش مجتبی جان دستت درد نکنه من مدت ها در این فکر بودم که معنی اسم این بازی چیه ولی به نتیجه خاصی نرسیدم. حتی یه سریال تلویزیونی هم به این اسم دیدم ولی باز هم نتونستم معنی این اسم رو پیدا کنم . واقعا لطف بزرگی کردید. تشکر فراوان از شما:11:
سریالی که شما به این اسم دیدید و نام این گروه و شهری در نزدیکی اسرائیل به خاطر نزدیک بودن محتوا به معنی پایان دنیا است.

دولتی
19-07-2009, 14:58
برادرا کسی می دونه که آخرای بازی اونجا که یه آدمه رو آویزون کردن خونش رو می چلونن و جونز میره کلید روی اون دستگاه رو می زنه و اون دستگاه بالا می ره بلک باید یه کاری بکنه چه کار باید بکنه ؟

Don Thomas
31-03-2010, 05:27
سلام

سال نو مبارک

لطفا به من در گذراندن این مرحله کمک برسانید .

الآن جایی هستم که یه مرد چاق رو باید بکشم که با زنجیر به سقف آویزونه . یه غول هم اون وسط وجود داره . این مرد چاق شکمش رو باز می کنه و از داخل اون , خون می پاشه بیرون .:18:

من قسمت اول که اون غول نابود میشه رو از بین می برم و این مرد چاق هم بی حرکت میشه !

و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته !:13:
البته نشانگر ماوس رو که روی این مرد چاق میگیرم , هنوز به رنگ قرمز می باشد.

بد جوری گیر افتادم .
لطفا دوستانی که این بازی رو به اتمام رسانده اند , راهنمایی ...

ممنون:20:

daren
31-03-2010, 16:25
سلام

سال نو مبارک

لطفا به من در گذراندن این مرحله کمک برسانید .

الآن جایی هستم که یه مرد چاق رو باید بکشم که با زنجیر به سقف آویزونه . یه غول هم اون وسط وجود داره . این مرد چاق شکمش رو باز می کنه و از داخل اون , خون می پاشه بیرون .:18:

من قسمت اول که اون غول نابود میشه رو از بین می برم و این مرد چاق هم بی حرکت میشه !

و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته !:13:
البته نشانگر ماوس رو که روی این مرد چاق میگیرم , هنوز به رنگ قرمز می باشد.

بد جوری گیر افتادم .
لطفا دوستانی که این بازی رو به اتمام رسانده اند , راهنمایی ...

ممنون:20:

سال نو شما هم مبارک
باس بری با رز (همون تک تیر اندازه) بعد با نیرویی که از دستش آزاد میشه یارو رو هل بدی وسط و بعد ادامه ماجرا...:10: